Liam Neeson Filmleri (37 sonuç)

Schindler's List 1993 full hd izle 720p izle

Schindler'in Listesi - Schindler's List (1993)

8.9 IMDB Puanı 8.9
    
 3 saat 15 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi, Savaş
Vizyon: 4 Mart 1994
Oyuncular: Liam Neeson, Ben Kingsley, Ralph Fiennes, Caroline Goodall, Jonathan Sagall

Tam yedi dalda Akademi ödülü kazanan Schindler'in Listesi, En İyi Film ve En İyi Yönetmen başta olmak üzere pek çok kez ödülle onurlandırıldı. Film soykırım zamanında 1100'den fazla Yahudi'nin hayatını kurtaran Nazi Partisi'ne üye, çapkın ve savaş yanlısı olan esrarengiz Oscar Schindler'in tarihten hiçbir zaman silinmeyecek olan gerçek hikayesini anlatıyor.

Bir Steven Spielberg filmi olan Schindler's List, tüm zamanların en saygı duyulan, en şerefli filmlerinden biri olarak sinemanın yapıtaşlarından biri oldu ve tarihteki yerini aldı. Tam ydi dalda Akademi Ödülü kazanan film. En İyi Film ve En İyi Yönetmen başta olmak üzere daha pek çok kez ödülle onurlandırıldı. Bunlardan bazıları Bafta, New York Film Eleştirmenleri, Ulusal Eleştirmenleri Birliği, The National Board of Review, yapımcılar Derneği, Los Angeles Film Eleştirmenleri, Chicago, Boston ve Dallas Film Eleştirmenleri tarafından En İyi Film Ödülü, Christopher Ödülü. Hollywood Yabancı Basın Birliği Altın Küre Ödülü, Ayrıca Steven Spielberg'e takdim edilen Amerikan Yönetmenler Birliği.

Film, soykırım zamanında 1.100'den fazla Yahudinin hayatını kurtaran Nazi partisine üye, çapkın ve savaş yanlısı bir adam olan esrarengiz Oscar Schindler'in tarihten hiçbir zaman silinmeyecek olan gerçek hikayesini anlatıyor. İnsanlık tarihin kara dönemlerinden biri olarak anılacak bir zamanda yaptığıyla farklılık yaratan bir adam ve bu soykırımdan kurtulmayı başabilmek bir zafer hikayesi midir? Steven Spielberg tarafından yönetilen film, En iyi Senaryo. En İyi Görüntü Yönetmeni, Müzik, Kurgu ve Sanat Yönetmeni ödülleri kazanırken, Liam Necson, Ben Kingsley, Ralph Fiennes, Caroline Goodall. Jonathan Sagella ve Embeth Davidtz de filmdeki performanslarıyla büyük alkış aldı. Görüntü kalitesinin yenilenmesi, 5.1 digital ses ve yepyeni özel seçenekleriyle koleksiyonunuzda mutlaka olması gereken bir başyapıt.
Batman Begins 2005 full hd izle 720p izle

Batman Başlıyor - Batman Begins (2005)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    
 2 saat 20 dakika


  Yönetmen: Christopher Nolan
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Macera, Suç, Dram
Vizyon: 17 Haziran 2005
Oyuncular: Christian Bale, Michael Caine, Liam Neeson, Katie Holmes, Gary Oldman

Ailesinin öldürülmesinin ardından muazzam bir servetin sahibi olsa da, büyük hayal kırıklığı yaşayan Bruce Wayne (Christian Bale), adaletsizlikle savaşmanın yollarını bulmak, ve güçsüzleri korkuya boğanlara gözdağı vermek amacıyla dünyayı dolaşır. Wayne bir süre sonra Gotham'a dönerek, diğer kimliğini ortaya çıkarır: Gücünü, aklını ve yüksek teknoloji ürünü araçlarını, şehri tehdit eden kötü güçlere karşı kullanan maskeli Batman'i.
The Lego Movie 2014 full hd izle 720p izle

Lego Filmi - The Lego Movie (2014)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Phil Lord
Ülke: Avustralya, ABD, Danimarka
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile, Fantastik
Vizyon: 7 Şubat 2014
Oyuncular: Channing Tatum, Cobie Smulders, Jonah Hill, Elizabeth Banks, Liam Neeson

Lego minifigürü olan Emmet'in, çok sıradan, uyumlu, kuralları harfiyen yerine getiren bir kişi olmasına rağmen, yanlışlıkla dünyayı kurtarması ve bu açıdan tanınmış en sıradışı kişi olmasını anlatan film, 3D formatında ve bilgisayar animasyonu olarak hazırlanmıştır.
Taken 2008 full hd izle 720p izle

96 Saat - Taken (2008)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Pierre Morel
Ülke: Fransa, ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 9 Mayıs 2008
Oyuncular: Liam Neeson, Maggie Grace, Leland Orser, Jon Gries, David Warshofsky, Famke Janssen

Canından çok sevdiği kızı Kim'in kaçırılışını, cep telefonu bağlantısında çaresiz ve hiçbir şey yapamadan, dinleyen bir babanın durumundan daha kötü ne olabilir? Kabus gibi bu durum, eski bir gizli ajan olan Bryan'ın başına gelir. Genç kadınları satmakta uzmanlaşmış bir çetenin elinden biricik kızını kurtarmak için önünde çok kısa bir zaman dilimi vardır. Ancak Bryan'ın önünde çözülmesi gereken ilk sorun, kendisinin Los Angeles'te, kaçırılan kızının ise Paris'te olmasıdır. Bu büyük mesafe engelini nasıl aşacaktır? Zamana karşı yarışın galibi olabilecek midir?
Love Actually 2003 full hd izle 720p izle

Aşk Her Yerde - Love Actually (2003)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 15 dakika


  Yönetmen: Richard Curtis
Ülke: İngiltere, ABD, Fransa
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 23 Ocak 2004
Oyuncular: Bill Nighy, Gregor Fisher, Rory MacGregor, Colin Firth, Sienna Guillory, Hugh Grant, Liam Neeson, Martine McCutcheon

İngiliz tiyatro ve sinemasının usta isimlerinin buluştuğu film, aşk ve ilişkileri tipik İngiliz mizahını kullanarak anlatıyor.

Yönetmenliğini ve senaristliğini ise Nothing Hill, Bridget Jones'un Günlüğü gibi filmlerin de senaristliğini yapmış olan Richard Curtis üstleniyor.

Yılbaşı arefesinde Londra'da geçen on ayrı aşk hikayesini konu alan film, farklı karakterlere sahip kahramanlarımızın başından geçen aşk maceralarını ve onların yaşama bakışlarını da gösteriyor. Farklı karakterlerin bir şekilde birbirleriyle de bağlantılarının olması konuyu daha ilginç hale getiriyor. Kırılan kalpler, gerçekleşmeyen beklentiler, kahkahalar, şansını zorlayanlar, büyük hasar alanlar, riske girenler... Kısaca bu filmde aşka dair her şeyi bulmak mümkün...

Hugh Grant yeni seçilmiş İngiltere başkanı rolünde ofisteki ilk gününde kadrosunda çalışan görevli genç kıza aşık olur.
Yazar rolünde izlediğimiz Colin Firth kendisini aldatan karısını yeni terk etmiş, kırılan kalbini onarmaya çalışırken İngilizce bile bilmeyen güzel bir İtalyan kıza (Lucia Moniz) tutuluyor.
Mutlu bir evliliği olan bir kadını canlandıran Emma Thampson ise sürekli kocasının kendisini terk edeceğinden şüphelenmektedir.
Dul bir baba rolünü başarıyla canlandıran Liam Neeson ise oğluyla iletişim kurmaya çalışmaktadır.
Mark rolündeki Andrew Lincoln ise gizlice en iyi arkadaşının karısına olan aşkını yaşamaktadır.
The Next Three Days 2010 full hd izle 720p izle

Kaçış Planı - The Next Three Days (2010)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 13 dakika


  Yönetmen: Paul Haggis
Ülke: ABD, Fransa
Tür: Suç, Dram, Romantik
Vizyon: 25 Şubat 2011
Oyuncular: Liam Neeson, Olivia Wilde, Russell Crowe, Elizabeth Banks, Jonathan Tucker

John Brennan (Russell Crowe)’ın hayatı mükemmel gitmektedir; taa ki karısı Lara (Elizabeth Banks) işlemediğini iddia ettiği bir cinayetten tutuklanıncaya kadar. Mahkûmiyetinin üç yılı boyunca John ailesini bir arada tutmaya çalışmakta, oğulları Luke (Ty Simpkins)’u yetiştirmeye ve devlet üniversitesinde hocalığa devam ederken eşinin masumiyetini kanıtlamak için de çabalamaktadır. Son başvurularının da reddedilmesiyle, Lara intiharın eşiğine gelirken John da yapılacak tek bir şey kaldığına kanaat getirir; karısını hapisten kaçırmak. İmkânsızlıklarla engellenmiş olduğunu ve bu konudaki deneyimsizliğini redderek, özenli bir kaçış planı akıl eder ve alışık olmadığı, tehlike dolu bir dünyaya atılır; sevdiği kadın uğruna sahip olduğu her şeyi riske atarak...
Silence 2016 full hd izle 720p izle

Sükut - Silence (2016)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 41 dakika


  


Yönetmen: Martin Scorsese
Ülke: ABD, Tayvan, Meksika
Tür: Macera, Dram, Tarihi
Vizyon: 1 Ocak 2017
Oyuncular: Andrew Garfield, Adam Driver, Liam Neeson, Tadanobu Asano, Ciarán Hinds, Issei Ogata, Shin'ya Tsukamoto

Sebastiano Rodrigues ve Francis Garrpe adındaki iki rahip, Katolikliğin ve neredeyse bütün uluslarla irtibata geçmenin menedildiği Tokugawa Şogunluğu egemenliği altındaki 17. yy Japonyası'nı ziyaret eder. Ziyaretleri esnasında Japonya'dan Batı tesirini silmeye çalışan Japon hükümetinin Hristiyanlığı kabul eden Japonlara yaptığı zulme şahit olurlar. Sonunda iki rahibin yolları ayrılır. Rodrigues kırsal bölgelere seyahat eder ve Tanrı'nın, evlatları acı çekerken sebep sükût içinde kaldığını merak eder.
Les Misérables 1998 full hd izle 720p izle

Sefiller (1998) - Les Misérables (1998)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Bille August
Ülke: İngiltere
Tür: Dram, Suç, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Geoffrey Rush, Liam Neeson, Uma Thurman

Victor Hugo nun ölmez eseri Les Miserables (Sefiller), 19 yüzyıl Fransa sında aşk, onu ve tutkuyu anlatan epik bir masal. Hikaye, bir somun ekmek çalan ve karşılığında suçunun çok üstünde hapis cezasına çarptırılan Jean Valjean'ı anlatıyor. Les Misérables - Sefiller (1998) 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Manny 2014 full hd izle 720p izle

Manny (2014)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 28 dakika

Yönetmen: Leon Gast
Ülke: ABD, Filipinler
Tür: Belgesel, Dram, Spor
Vizyon:
Oyuncular: Jimmy Kimmel, Liam Neeson, Jinkee Pacquiao, Manny Pacquiao, Jeremy Piven, Freddie Roach, Mark Wahlberg

Yoksulluk içinde hayat mücadelesi verirken, başarı basamaklarını hızla tırmanan Filipinli efsanevi boksör ve milletvekili Manny'nin hayatındaki inişleri ve çıkışları konu almaktadır.
Kingdom of Heaven 2005 full hd izle 720p izle

Cennetin Krallığı - Kingdom of Heaven (2005)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 24 dakika


  Yönetmen: Ridley Scott
Ülke: ABD, İngiltere, İspanya, Almanya, Fas
Tür: Aksiyon, Macera, Dram, Tarihi, Savaş
Vizyon: 6 Mayıs 2005
Oyuncular: Orlando Bloom, Eva Green, Liam Neeson, Edward Norton, Michael Sheen, Nathalie Cox, Eriq Ebouaney, Jouko Ahola, David Thewlis, Kevin McKidd, Marton Csokas, Alexander Siddig, Velibor Topic, Martin Hancock

Ailesini ve inancını kaybeden acılı bir baba... Dini savaş uzak ve kutsal topraklarda devam etmekte onu ve kaderini ise büyük bir drama doğru yönlendirmektedir. Kaderi oğlu Balian'ın büyük bir şövalye olmasını sağlayacaktır. Ibelin'li Godfrey Doğu'da savaştığı Haçlı Seferlerinden vatanı Fransa'ya dönmüştür. Balian'ın babası olduğu ortaya çıkınca, Godfrey gerçek şövalyeliğin ne olduğu hakkında oğlunu yetiştirecek ve onu kıtalararası destansı bir yolculuğa çıkaracaktır.
Kudüs'te o günlerde 2. ve 3. Haçlı Seferleri arasında kırılgan ve her an sonlanabilecek bir ateşkes ilan edilmiştir. Kudüs Kralı IV Baldwin barışa ve halkına bağlılık yemini etmiştir. Ibelin'in ölmeden önce kılıcını ve yeminini teslim ettiği oğlu tıpkı babası gibi Kudüs'ü her tür kötülükten korumak için yola çıkmıştır.
Ölüme çok yaklaştıkları bir deniz kazasına rağmen güçlükle ulaştıkları Kutsal Şehir'de Balian kılıç maharetleri sayesinde kendine kısa sürede bir ün yapar ve bu arada Kral'ın kızkardeşi güzel Sybilla'nın saygı ve hayranlığını da kazanır. Ancak Balian kendine düşman da kazanmıştır... Özellikle Sybilla'nın kocası, Tapınak Şövalyeleri'nin küstah lideri Guy de Lusignan'ın ve Kerak'ın hakimiyetini elinde tutan Reynald De Chatillon' un. Balian kılıcını alır ve tarihe adım atar.
The Prophet 2014 full hd izle 720p izle

Ermiş - The Prophet (2014)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  Yönetmen: Roger Allers
Ülke: ABD
Tür: Animasyon
Vizyon:
Oyuncular: Liam Neeson, Salma Hayek, John Krasinski, Alfred Molina, Frank Langella, Quvenzhané Wallis, John Kassir

Peygamber Almustafa 12 senelik bir aranın ardından doğduğu ve büyüdüğü yere geri dönmüştür. Bu küçük şehirde yaşayanlardan biri olan Orphalese'e danışmaya gider ve aralarında insanoğlunun hayatının üzerine temel sorulardan ilerleyen bir konuşma başlar.

Roger Allers, Joan C. Gratz, Tomm Moore, Bill Plympton, Chris Landreth, Nina Paley ve Michal Socha olmak üzere yedi farklı yönetmen tarafından yönetilecek olan filmin senaryosu Kahlil Gibran'ın romanından uyarlandı.
Kinsey 2004 full hd izle 720p izle

Kinsey (2004)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Bill Condon
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Chris O'Donnell, Laura Linney, Liam Neeson

Yirminci yüzyılın başlarında çocuk olan Profesör Kinsey, o yaşlarından beri biyolojiye ilgi duymaktadır. Zorba Hristiyan babası Profesör Alfred Seguine’in küçümsemelerine rağmen bu ilgisi hiç eksilmemiştir. Yıllar sonra Indiana Üniversitesi’nde bir biyoloji profesörü olur. Yaptığı türlü çalışmalar, öğrencilerinden gelen değişik sorularla birleştiğinde ortaya bambaşka bir alan çıkar. Bu çizgide kendi karısı ile olan cinsel yaşamını da sorgulamaya başlar. Zaman içinde öğrencileri ile bu alandaki meseleleri konuşmaya başlarlar. Tartışmalar ilerledikçe daha çok kişi, kendi kişisel deneyimlerini ve sorgulamalarını paylaşır ve böylelikle bambaşka bir araştırma konusu ortaya çıkar. Film, Bilim adamı Alfred Kinsey’in hayatını anlatmaktadır. Kinsey 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Rob Roy 1995 full hd izle 720p izle

Rob Roy (1995)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 19 dakika


  Yönetmen: Michael Caton-Jones
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Macera, Biyografi
Vizyon: 16 Haziran 1995
Oyuncular: Liam Neeson, Jessica Lange, John Hurt, Tim Roth, Eric Stoltz, Andrew Keir, Brian Cox

1700'lerin İskoçyasında, sürüye inek alabilmek için asillerden borç alan Rob Roy, küçük kasabasını daha iyi bir geleceğe taşımayı planlamaktadır. Ama borç aldığı para çalınınca, Rob Roy, ailesini ve onurunu korumak için 'Robin Hood' tarzı bir hayat tarzını benimsemek durumunda kalır...
Unknown 2011 full hd izle 720p izle

Kimliksiz - Unknown (2011)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Jaume Collet-Serra
Ülke: İngiltere, Almanya, Fransa, Kanada, Japonya, ABD
Tür: Aksiyon, Gizem, Gerilim
Vizyon: 22 Nisan 2011
Oyuncular: Liam Neeson, Diane Kruger, January Jones, Aidan Quinn, Bruno Ganz, Frank Langella, Sebastian Koch

Dr. Martin Harris, Berlin gezisi esnasında bir trafik kazası geçirir ve komaya girer. Komadan çıktığında ise, karısının dahi onu tanımadığını görür. Dr. Harris, diğer bir kişinin kendi kimliğini çaldığını ve yerine geçtiğini görünce daha da büyük bir şoka uğrar. Kaza öncesinde tanıdığı herkes, bundan sonra onun Harris olduğuna inanmamaktadır.

Kendi kimliğini ispatlama mücadelesinde yalnızdır, yorgundur ve umutsuzdur. Bilmediği sebeplerden dolayı Gina adlı genç bir bayan ona yardım etmeye başlar.
The Grey 2011 full hd izle 720p izle

Gri Kurt - The Grey (2011)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Joe Carnahan
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Dram, Gerilim
Vizyon: 23 Mart 2012
Oyuncular: Liam Neeson, Dermot Mulroney, James Badge Dale, Frank Grillo, Joe Anderson

Petrol çalışmaları için uçakla yola çıkan ekip, bindikleri uçağın düşmesiyle ormanda mahsur kalırlar. Vahşi hayvanlara yem olmamak için yaşam savaşı vermeye başlayan ekip, Ottway'ın kararları doğrultusunda yol alacak ve hayatta kalmak için her şeyi yapacaktır.
The A-Team 2010 full hd izle 720p izle

A Takımı - The A-Team (2010)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Joe Carnahan
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 20 Ağustos 2010
Oyuncular: Liam Neeson, Bradley Cooper, Jessica Biel, Quinton 'Rampage' Jackson, Sharlto Copley

1 yıl önce, özel bir komando timi işlemedikleri bir suç yüzünden hapse gönderildi.
Çok sıkı korunan ceza evinden kaçtılar. Bugün devlet tarafından halen aranan bu adamlar artık paralı askerler olarak çalışıyor. Eğer bir sorununuz varsa, eğer yardım edecek kimse yoksa, ve eğer onları bulabilirseniz, belki de A Takımı'nı kiralayabilirsiniz.

A Takımı tekrar geri dönüyor. John "Hannibal" Smith (Liam Neeson), Templeton "Faceman" Peck (Bradley Cooper), "Howling Mad" Murdock (Sharlto Copley) ve Bosco "B.A" Baracus (Quinton 'Rampage' Jackson) , '80'lerin çocuklarından 2000'lerin çocuklarına A-Takımını getiriyorlar.
Five Minutes of Heaven 2009 full hd izle 720p izle

Cennette Beş Dakika - Five Minutes of Heaven (2009)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 29 dakika

Yönetmen: Oliver Hirschbiegel
Ülke: İngiltere, İrlanda
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 19 Ocak 2009
Oyuncular: Mark Ryder, James Nesbitt, Liam Neeson

Kuzey İrlanda’nın çalkantılarla dolu yakın tarihini incelerken geleceğe doğru uzanan yolun, kendi geçmişiyle yüzleşmekten geçtiğini anlatan film, 1975 yılında Lurgan şehrinde başlıyor.

İngiltere’yle birleşme yanlısı Ulster Gönüllüleri’nden 17 yaşındaki Alistair Little (Liam Neeson), 19 yaşındaki Katolik Jim Griffin’i (Gerard Jordan) öldürür. Jim’in 11 yaşındaki kardeşi Joe Griffin (James Nesbitt) cinayetin tanığıdır. İki hafta sonra Alistair tutuklanarak cezaevine gönderilir.

Aradan 33 yıl geçer. Alistair Little, hapishanede cezasını çekmesine rağmen cinayeti unutamaz. Öldürülen Jim’in kardeşi Joe Griffin de o günün unutmamıştır. O, ağabeyini öldüren kişiyi öldürüp cennete gitmek istemektedir. İkisi yıllar sonra bir televizyon programında karşı karşıya geleceklerdir. Alistair Little, kendisiyle kendi vicdanıyla hesaplaşır. Son anda Joe Griffin vazgeçer. Ağabeyi öldürülen ile katil daha sonra buluşur. Peki ama geçmişleriyle hesaplaşabilecekler mi?
Run All Night 2015 full hd izle 720p izle

Gece Takibi - Run All Night (2015)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Jaume Collet-Serra
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 22 Mayıs 2015
Oyuncular: Liam Neeson, Ed Harris, Joel Kinnaman, Boyd Holbrook, Bruce McGill, Genesis Rodriguez, Vincent D'Onofrio

Artık eski formunda olmayan ve yaşlanmış bir tetikçi, acımasız eski patronu tarafından bir göreve zorlanır. Patronun garip oğlunu ve ailesini korumayı zorla da olsa tetikçi kabul eder. Filmin yönetmenliğini Jaume Collet-Serra üstlenitken, senaryosu ise Brad Ingelsby'ye ait. Filmin yıldız oyuncu kadrosunda ise Genesis Rodriguez, Liam Neeson, Joel Kinnaman, Ed Harris ve Vincent D'Onofrio yer alıyor.
A Walk Among the Tombstones 2014 full hd izle 720p izle

Kanunun Ötesinde - A Walk Among the Tombstones (2014)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Scott Frank
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 14 Kasım 2014
Oyuncular: Liam Neeson, Maurice Compte, Patrick McDade, Luciano Acuna Jr., Hans Marrero, Laura Birn, David Harbour

Eskiden NYPD?de bir dedektif olan Matt Scudder (Liam Neeson) şimdi pişmanlıklarla dolu alkolik bir yaşam yaşamaktadır ve telafi etmesi gereken birçok şey bulunmaktadır. Şehrin en korkunç uyuşturucu suçlularını hedef alan bir seri kaçırılma olayı cinayetlerle sonlanmaya başlayınca, bu çevrenin acımasız lideri Scudder?ı sanıkları bulabilmek ve onlara kanlı bir adalet sunmak için ikna eder. Bundan böyle lisanssız özel dedektif olarak çalışan Matt polisin görmediğini görür ve polislerin en çok korktuğu yere girer. Cinayetlerden sorumlu canavarların izini sürmek için kanunun dışına çıkan Scudder canavar olma tehlikesiyle karşı karşıya kalır.
A WALK AMONG THE TOMBSTONES meşhur suç roman yazarı Lawrence Block tarafından yazılan 17 Matt Scudder romanının bir tanesinden uyarlanmıştır. Scudder dizisi 40 yıldır basılmakta ve 20 dile çevrilmiştir.
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999 full hd izle 720p izle

Yıldız Savaşları Bölüm 1: Gizli Tehlike - Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 16 dakika


  Yönetmen: George Lucas
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik, Bilim Kurgu
Vizyon: 10 Şubat 2012
Oyuncular: Liam Neeson, Ewan McGregor, Natalie Portman, Jake Lloyd, Ian McDiarmid

Genç Luke Skywalker’ın içindeki gücü keşfedip galaksinin zalim imparatoruna başkaldırmasına henüz on yıllar vardır. Hatta Luke henüz doğmamıştır. Barış içindeki galakside Cumhuriyet hüküm sürmektedir.
Barışçıl bir gezegen olan Naboo, iyi yürekli genç Kraliçe Amidala tarafından yönetilmektedir. Gizli Sith Lordu ve onun şampiyonu Darth Maul’un maşası olan Ticaret Federasyonu, barışı sarsacak girişimler ve adil olmayan müzakere taktikleriyle Amidala’yı köşeye sıkıştırmaktadır. Jedi şövalyesi Qui-Gon Jinn ve çömezi Obi-Wan Kenobi durumu incelemek için Naboo’ya gönderilirler.
Jedi’lar giderek derinleşen komployu keşfederken 9 yaşındaki Anakin’le tanışırlar. Küçük çocuğun mekaniğe karşı müthiş bir yeteneği ve şeytani bir zekası vardır. Jar Jar Binks isimli geveze ve kurbağamsı mahluğun da dostluğunu edinerek büyüyen uyumsuz grup, bir yandan Federasyonun robot ordularına karşı Amida’lanın yardımına koşarken, öte yandan da Darth Maul’la yüzleşmek zorunda kalacaktır. Galakside bir şeyler, geri dönmemek üzere değişmeye başlamıştır...

Bizleri orijinal Yıldız Savaşları üçlemesinin kökenlerine götürmek için on yıllarca bekleyen George Lucas, efsaneye iyi bir başlangıç yapıyor ve o zamana dek görülmemiş görkemde bilim kurgu dünyaları yaratıyor. Yine de serinin hayranları, orijinal üçlemedeki epik havanın daha hafif ve mizahi bir tonla değiştirilmiş olmasından pek hoşnut değiller.
Operation Chromite 2016 full hd izle 720p izle

Operation Chromite (2016)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 51 dakika


  


Yönetmen: John H. Lee
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Jung-Jae Lee, Liam Neeson, Beom-su Lee, Sean Dulake, Justin Rupple, Kyu Lee

Film, Amerikan ordusundan General Douglas MacArthur (Liam Neeson) ve Güney Koreli bir donanma Teğmeni (Lee Jung-Jae) liderliğindeki sekiz Güney Koreli askerin gizli "X-ray" operasyonunu anlatmaktadır. "X-ray" operasyonunun gerçekleştirilebilmesi için öncelikle "Incheon Kara Harekatı Operasyonu"nun başarılı olması gerekmektedir.
Third Person 2013 full hd izle 720p izle

Üçüncü Şahıs - Third Person (2013)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 17 dakika


  Yönetmen: Paul Haggis
Ülke: İngiltere, ABD, Almanya, Belçika
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 30 Nisan 2014
Oyuncular: Liam Neeson, Maria Bello, Mila Kunis, Kim Basinger, Michele Melega, Adrien Brody, Gianni Franco

3 farklı şehirde geçen 3 aşk hikayesinden söz eden film, 3 inanılmaz şehri arka planına alıyor: New York, Roma ve Paris...

Filmin oyuncu kadrosunda Liam Neeson, Mila Kunis, James Franco, Olivia Wilde, Casey Affleck, Adrian Brody, Mario Bello ve Kim Basinger gibi yıldız oyuncular bulunuyor.
Darkman 1990 full hd izle 720p izle

Karanlık Adam - Darkman (1990)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Sam Raimi
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Bilim Kurgu
Vizyon: 1 Nisan 1991
Oyuncular: Liam Neeson, Frances McDormand, Colin Friels, Larry Drake, Nelson Mashita

Onun sahip olduğu herşeyi yok ettiler.Şimdi suçun yeni bir düşmanı var ve adaletin de yeni bir yüzü. Dr.Peyton Westlake'in labaratuarı sadist Robert Durant tarafından yerle bir edilince,Westlake intikam için ava başlar. Sam Raimi'den aksiyon yüklü bir macera.
The Commuter 2018 full hd izle 720p izle

Yolcu - The Commuter (2018)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 45 dakika


  


Yönetmen: Jaume Collet-Serra
Ülke: İngiltere, Fransa, ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 12 Ocak 2018
Oyuncular: Liam Neeson, Vera Farmiga, Sam Neill, Patrick Wilson, Jonathan Banks, Elizabeth McGovern, Florence Pugh

Michael sıradan bir sigortacıdır. Her gün aynı saatte, aynı trenle evinden işine gidip gelen orta yaşlı bu adam için bindiği tren de içindekiler de birer aile bireyi gibidir. Bir gün yeniden aynı trenle eve giderken hiç tanımadığı bir kadın yanına yaklaşır ve kendisinden trende gizlenen bir yabancıyı bulmasını ister. Ödülü 75.000 dolar olacaktır, son durağa kadar da zamanı vardır. Michael için bir oyun gibi başlayan bu süreç kısa sürede bir ölüm kalım mücadelesine dönüşecektir. Taken filmlerinin yıldızı Liam Neeson ve Bates Motel'de döktüren Vera Farmiga bu enteresan filmle seneye güzel bir başlangıç yapacağa benziyor. The Commuter 12 Ocak 2018'de ülkemizde vizyona girecek.
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House 2017 full hd izle 720p izle

Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (2017)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 43 dakika


  


Yönetmen: Peter Landesman
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi
Vizyon: 2 Eylül 2017
Oyuncular: Maika Monroe, Diane Lane, Liam Neeson, Michael C. Hall, Ike Barinholtz, Wendi McLendon-Covey, Eddie Marsan

Film; Washington Post gazetecilerine, tarihe Watergate skandalı olarak geçen olayla alakalı bilgi sızdıran Mark Felt'in hikayesini anlatıyor. 1972 seneninde yaşanan Watergate skandalı dönemin AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ başkanı Richard Nixon'ın, rakip parti olan Demokrat Parti'nin telefon konuşmalarını dinlemek için Watergate binasına 5 hırsızın sızarak mikrofon yerleştirmesi sonucu ortaya çıkan bir krizdir. Bu skandalın nihayetinde Nixon, görevinden istifa etmiştir.
Anchorman 2: The Legend Continues 2013 full hd izle 720p izle

Çılgın Haber Ekibi - Anchorman 2: The Legend Continues (2013)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Adam McKay
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 18 Nisan 2014
Oyuncular: Jim Carrey, Harrison Ford, Sacha Baron Cohen, Kristen Wiig, Liam Neeson, Paul Rudd, Will Ferrell, Christina Applegate

Ron Burgundy, 70′lerin San Diego’sunda popüler bir televizyon spikeridir. Tüm ülkeyi etkisi altına alan feminizm dalgası çalıştığı kanalı da etkisi altına alınca, yanına bir de hırslı ve güzel kadın spiker Veronica Corningstone getirilir. Yalnız çalışmayı ve önde olmayı seven Ron, Veronica’nın hayvanlar, yemek pişirme gibi konulardaki magazin haberlerini yapmasını ve esas işi kendisine bırakmasını tercih etmektedir. Fakat Veronica’nın azimli bir şekilde haber spikeri olmak istemesi, ikili arasında ciddi bir mücadeleye yolaçacaktır.
The Dead Pool 1988 full hd izle 720p izle

Ölüm Havuzu - The Dead Pool (1988)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 31 dakika


  Yönetmen: Buddy Van Horn
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 13 Temmuz 1988
Oyuncular: Clint Eastwood, Patricia Clarkson, Liam Neeson, Evan C. Kim, David Hunt

Dedektif Kirli Harry kendisini tuhaf bir bahis oyununda bulur. Önce kimin öleceğine dair iddiaya giren bir grup ünlü insanın tahminleri tutunca, Harry olaya el koyar ama kendisinin de bu ünlüler listesinde yer aldığını dehşetle fark eder.
Taken 2 2012 full hd izle 720p izle

Takip: İstanbul - Taken 2 (2012)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: Olivier Megaton
Ülke: Fransa
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 5 Ekim 2012
Oyuncular: Liam Neeson, Maggie Grace, Famke Janssen, Leland Orser, Jon Gries

Senaristliğini Luc Besson ve Robert Mark Kamen'in yaptığı aksiyon ve gerilim filmi ''Takip: İstanbul''un yönetmenliğini, Olivier Megaton üstlendi.

Filmin ilk serisinde Bryan Mills'in kızını kaçıran ve yine Mills tarafından öldürülen çete elemanlarından birinin babası, bu sefer de intikam almak için Neeson'ın İstanbul'da tatil yapan karısını kaçırır. Emekli CIA ajanı Bryan Mills de olayın takipçisi olarak bunu yapanları yakalamaya çalışır.

Filmde, Liam Neeson'ın yanı sıra Maggie Grace, Famke Janssen, Rade Serbedzija, Luke Grimes, John Gries ve Leland Orser rol alıyor.
Chloe 2009 full hd izle 720p izle

Büyük Hata - Chloe (2009)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Atom Egoyan
Ülke: ABD, Kanada, Fransa
Tür: Dram, Gizem, Romantik
Vizyon: 9 Temmuz 2010
Oyuncular: Julianne Moore, Liam Neeson, Amanda Seyfried, Max Thieriot, R.H. Thomson, Nina Dobrev, Mishu Vellani

Kanadalı yönetmen Atom Egoyan'ın Tapınma'dan sonraki çalışması Büyük Hata, San Sebastian Film Festivali'nin açılış filmiydi. Filmin hikâyesi Anne Fontaine'in yönettiği 2005 yapımı psikolojik dram Nathalie'ye dayanıyor.

Catherine çapkın kocası David'in bir ilişkisi olduğundan şüphelenince, onu test etmek için genç ve pahalı fahişe Chloe'yi tutar. Ancak üçü arasındaki ilişki bir saplantıya dönüşür ve kimin kime âşık olduğu gittikçe belirsiz hale gelir.

Egoyan en rahat izlenen filmi olan Büyük Hata'yı Toronto'da geçen "zeki ve seksi" bir Hitchcock gerilimi olarak tanımlıyor.
A Million Ways to Die in the West 2014 full hd izle 720p izle

Yeni Başlayanlar için Vahşi Batı - A Million Ways to Die in the West (2014)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Seth MacFarlane
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Western
Vizyon: 6 Haziran 2014
Oyuncular: Seth MacFarlane, Charlize Theron, Amanda Seyfried, Liam Neeson, Giovanni Ribisi, Neil Patrick Harris, Sarah Silverman

Western türündeki filmde, ürkek bir çiftçi bir silahlı çatışmada sözünden dönünce kız arkadaşı (Seyfried) vasıtası ile terk edilir. Lakin bir kanun kaçağının karısı (Charlize Theron) kendisine nasıl ateş edileceğini öğretince kahramanımız da kız arkadaşını geri kazanmak için bir şans elde eder. -Beyazperde
Taken 3 2014 full hd izle 720p izle

Takip 3: Son Karşılaşma - Taken 3 (2014)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Olivier Megaton
Ülke: Fransa
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 9 Ocak 2015
Oyuncular: Liam Neeson, Maggie Grace, Famke Janssen, Forest Whitaker, Jonny Weston, Dougray Scott, Jon Gries

Bryan Mills, ajanlık ve ertesinde gelen aksiyon dolu günlerini geride bırkatığını umarak California/Los Angeles'ta sakin bir hayat sürmektedir. Kızı Kim ve eski karısı Lenore'ın can güvenliğini sağlamış, kendi kozasına çekilmiştir. Öte yandan Lenore'in şimdiki eşiyle evliliğe dair sorunları bulunmaktadır ve kızı Kim bütün sevgisine karşın babasına açıklayamadığı bir sırrı saklamaktadır. Kafasını arkadaşlarıyla boşaltmaya çalışırken, Bryan'ın başına hiç umulmadık yeni belalar gelecek ve eski ajan büyük bir kovalamacanın arasında kendisini gerçeğin peşinden koşarken bulacaktır...
Aksiyon ve gerilim sinemasının usta aktörü Liam Neeson'ın başrolü üstlendiği Taken üçlemesinin son halkası olan filmin yönetmenliğini Olivier Megaton sürdürürken, senaristler ise Luc Besson ve Robert Mark Kamen. Filmde Nelson'a eşlik eden isimlerse Forest Whitaker, Sam Spruell, Dougray Scott, Dylan Bruno, Maggie Grace ve Judi Beecher...
After Life 2009 full hd izle 720p izle

Diriliş - After Life (2009)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Agnieszka Wojtowicz-Vosloo
Ülke: ABD
Tür: Dram, Korku, Gizem
Vizyon: 27 Ağustos 2010
Oyuncular: Christina Ricci, Liam Neeson, Justin Long, Chandler Canterbury, Celia Weston

Korkunç bir trafik kazası geçiren Anna (Ricci) kazadan sonra kendine geldiğinde cenaze müdürü Eliot Deacon (Neeson)'ın kendi bedenini cenazeye hazırlamakta olduğunu farkeder...

Aklı karışmış, korkmuş ve hala canlı halde olan Anna öldüğüne inanmaz; Deacon ise onun öbür dünyaya intikal ettiğini düşünmektedir.

Eliot onu ölülerle iletişim kurabildiğine ve kendisine bir tek onun yardımcı olabileceğine dair ikna eder. Cenaze evinde tıkılı kalan Anna'nın Eliot dışında şansı yoktur. En derin korkularıyla yüzleşip, kendi ölümünü kabullenmek durumundadır. Fakat Anna'nın yastaki erkek arkadaşı Paul (Long), Eliot'ın göründüğü gibi biri olduğuna dair şüphelidir...

Cenaze töreni yaklaştıkça Paul da rahatsız edici gerçeği çözümlemeye başlar fakat bunun için çok geç olabilir çünkü Anna çoktan öbür dünyaya geçişini tamamlamaya başlamıştır...
Battleship 2012 full hd izle 720p izle

Savaş Gemisi: Hedef Dünya - Battleship (2012)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 2 saat 11 dakika


  Yönetmen: Peter Berg
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu, Gerilim, Savaş
Vizyon: 20 Nisan 2012
Oyuncular: Liam Neeson, Alexander Skarsgård, Taylor Kitsch, Brooklyn Decker, Josh Pence

Klasik 'amiral battı' oyununun uyarlaması olan aksiyon-macera türündeki ''Battleship'' filminin yönetmenliğini Peter Berg yaptı.

Film, denizde, karada ve havada süper güçlere karşı girilen bir hayatta kalma mücadelesini anlatıyor.

Filmde, donanma subayı teğmen Alex Hopper rolünde Taylor Kitsch seyirci karşısına çıkarken, fizyoterapist ve Hopper'ın nişanlısı Sam Shane rolünde Brooklyn Decker, Hopper'ın silah arkadaşı deniz astsubayı Raikes rolünde ise şarkıcı Rihanna yer alıyor.
The Nut Job 2014 full hd izle 720p izle

Fındık İşi - The Nut Job (2014)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 25 dakika


  Yönetmen: Peter Lepeniotis
Ülke: Kanada, Güney Kore, ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile
Vizyon: 17 Ocak 2014
Oyuncular: Will Arnett, Katherine Heigl, Brendan Fraser, Liam Neeson, Stephen Lang, Sarah Gadon, Maya Rudolph

Huysuz, bağımsız sincap Surly, parkından kovulmuştur ve şehirde yaşamak zorundadır. Şansına, kış için hazırlanırlarken, kendisinin ve park halkının hayatını kurtarabilecek bir şeye denk gelir
Khumba 2013 full hd izle 720p izle

Cesur Zebra - Khumba (2013)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 25 dakika


  Yönetmen: Anthony Silverston
Ülke: Güney Afrika
Tür: Animasyon, Macera, Aile
Vizyon: 8 Eylül 2013
Oyuncular: Jake T. Austin, Liam Neeson, Steve Buscemi, AnnaSophia Robb, Laurence Fishburne, Richard E. Grant, Catherine Tate

Khumba, vücudunun sadece ön bölümünde zebra çizgileri olan ve zebra çizgilerine takıntılı bir sürüde doğan talihsiz bir hayvandır. Küçük zebra, kısa süre içerisinde bu haberin duyulmasıyla lanetli olarak addedilir. Sürüdeki diğer zebralara göre, yaşadıkları Great Karoo'da meydana gelen ve tüm canlı yaşamını tehdit altına alan susuzluk Khumba'nın yüzündendir. Zira bu bölgeye çok uzun zamandır yağmur yağmamaktadır.

Söylentiler hızla yayılır ve artık sürünün lideri olan öz babası dahi Khumba'nın lanetli olduğuna ve bölgeyi terk etmesi gerektiğine karar verir. Baskılara karşı koyma gücü olmayan Khumba, kaybolan diğer çizgilerini bulmak için cesaret gerektiren bir yolculuğa çıkacaktır. Bu yolculuk esnasında kendisine yardım etmeye çalışan ilginç karakterlerle tanışsa da Phango isimli kötücül leoparla karşılaşması işleri bir hayli zora sokacaktır.
Wrath of the Titans 2012 full hd izle 720p izle

Titanların Öfkesi - Wrath of the Titans (2012)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Jonathan Liebesman
Ülke: ABD, İspanya
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 30 Mart 2012
Oyuncular: Sam Worthington, Liam Neeson, Ralph Fiennes, Édgar Ramírez, Toby Kebbell

Zeus'un oğlu yarı tanrı Perseus'un canavar Kraken'i kahramanca altetmesinin üzerinden 10 sene geçmiştir. Bir balıkçı olarak 10 yaşındaki oğlu Helius ile sessiz sakin bir hayat sürmektedir.
Ancak titanlar ve tanrılar araasında savaş tekrar kıvılcımlarını göstermektedir. İnsanların bağlılıklarını azaltmaları ve tanrıların hapsedilmiş titanlar ve gaddar liderleri Kronos (Zeus, Hades ve Poseidon'un babası) hapisten kaçar. Kronos Zeus'u esir alır ve insanlığı tehdit etmeye başlar. Bu durumda iş insanlığı daha önce de kurtarmış olan Perseus'e düşer...
Clash of the Titans 2010 full hd izle 720p izle

Titanların Savaşı - Clash of the Titans (2010)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Louis Leterrier
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 2 Nisan 2010
Oyuncular: Sam Worthington, Liam Neeson, Ralph Fiennes, Jason Flemyng, Gemma Arterton

Nihai güç için süren mücadele, insanları krallara karşı ve kralları da tanrılara karşı kışkırtmaktadır. Diğer taraftan, tanrılar arasındaki savaşta dünyayı yok edebilecek güçtedir. Bir tanrı olarak doğmuş, ancak insan gibi yetiştirilmiş olan Perseus (Sam Worthington), ailesini yeraltı dünyasının kinci tanrısı Hades (Ralph Fiennes)'e karşı korumak konusunda çaresizdir. Kaybedecek hiçbirşeyi kalmayan Perseus, Zeus (Liam Neeson)'un güçlerini ele geçirebilecek ve dünyaya cehennemi yaşatabilecek Hades'e karşı, çok tehlikeli bir görevi yönetmeye gönüllü olur. Şeytanlarla ve korkunç canavarlarla olan savaşı kazanmanın tek yolu tanrı olarak güçlerini kabul etmek ve kendi kaderini çizmektir.