Martin Freeman Filmleri (12 sonuç)

Hot Fuzz 2007 full hd izle 720p izle

Sıkı Aynasızlar - Hot Fuzz (2007)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: Edgar Wright
Ülke: İngiltere, Fransa, ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Gizem
Vizyon: 13 Temmuz 2007
Oyuncular: Simon Pegg, Martin Freeman, Bill Nighy, Robert Popper, Joe Cornish

Unutulmaz komedi filmi "Shaun of the Dead"in yaratıcılarından bol aksiyon yüklü yepyeni bir komedi?
Nicholas Angel (Simon Pegg), Londra'nın gelmiş geçmiş en başarılı polis memurudur. Diğer polis memuru arkadaşlarının her birinden yüzde 400 daha fazla tutuklama yaparak rekor kırmıştır. O kadar mükemmel bir polistir ki, diğer polislerin hepsi onun yanında görevini yapmıyormuş gibi kalır.
Angel'ın üstleri bu duruma daha fazla seyirci kalamazlar. Diğer polislerin morali bozulmasın diye onu yeteneklerinin pek fazla işe yaramayacağı gözden ve gönülden uzakta bir yere tayin ederler. Yeni görev yeri, sakin ve suç işlemeyen insanların yaşadığı, yıllardır hiçbir polisiye olay belirtisi görülmeyen Sandford köyüdür.
Sandford'da göreve başlayan Angel için artık Londra caddelerindeki hareketliliğin yerini yemyeşil bahçelerde düzenlenen partiler ve hiçbir olayın meydana gelmediği klasik devriye gezileri almıştır. Yanında bir de oldukça sersem ama iyi niyetli bir genç olan polis memuru arkadaşı Danny Butterman (Nick Frost) vardır. Londra caddelerinde harekete alışmış olan Angel'ın yeni koşullara uyum sağlamakta zorlandığı bariz şekilde ortadadır.
Artık tembelliği ve uyuşukluğa iyice alıştığını hissetmeye başladığı bir anda meydana gelen bir dizi dehşet verici olay Angel'ın harekete geçmesine yol açar. Sandford'un göründüğü kadar suç işlenmeyen bir yer olmayabileceğinin farkına varmıştır. Angel artık kendisine inanan tek dostu haline gelen ortağı Danny ile birlikte önsezilerinin doğruluğunu kanıtlama, Sandford'un gerçek yüzünü ortaya çıkartma mücadelesi vermeye başlar.
İngiltere'nin en güvenli, en sakin, en tatlı köyünde yaşaya yaşaya aklını mı yitirmeye başlamıştır? Yoksa çok korkunç sonuçlara yol açacak birtakım gelişmelerin kokusunu mu almıştır? Küçük köy artık büyük kentin adalet anlayışından nasibini almak üzeredir.
The Hobbit: An Unexpected Journey 2012 full hd izle 720p izle

Hobbit: Beklenmedik Yolculuk - The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 2 saat 49 dakika


  Yönetmen: Peter Jackson
Ülke: ABD, Yeni Zellanda
Tür: Macera, Fantastik
Vizyon: 14 Aralık 2012
Oyuncular: Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage, Ken Stott, Graham McTavish

“The Hobbit”te Bilbo Baggins’in uzun zaman önce ejderha Smaug tarafından ele geçirilen kayıp Cüce Erebor Krallığı’nı geri alabilmek için çıktığı epik yolculuğu izleyeceğiz. Büyücü Gri Gandalf tarafından aniden kapısı çalınan Bilbo kendisini efsanevi savaşçı Thorin Oakensheild’in liderliğindeki on üç cücenin arasında bulur. Yolculukları onları Yaban yerlere sürükler, Goblin ve Orklarla, Dev Örümceklerle, Kurtlarla, Şekil Değiştirenlerle ve Büyücülerle dolu tehlikeli topraklardan geçmek zorundadırlar.

Hedefleri Doğuda ve Yalnız Dağ’ın çorak topraklarında bulunduğu için, önce goblin tünellerinden geçmek zorundadırlar. Bilbo bu tünellerde hayatını sonsuza dek değiştiren bir yaratıkla, Gollum’la tanışır.

Alçakgönüllü Bilbo Baggins bir yeraltı gölünün kıyılarında Gollum’la birlikte sadece kendisini bile şaşırtan cesaretini ve kurnazlığını keşfetmekle kalmaz, aynı zamanda Gollum’un beklenmedik ve faydalı güçlere sahip “değerlisi” yüzüğü de ele geçirir… Bilbo’nun henüz bilmediği şekillerde Orta Dünyanın kaderini değiştirecek basit altın bir yüzüktür bu...
Black Panther 2018 full hd izle 720p izle

Kara Panter - Black Panther (2018)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 14 dakika


  


Yönetmen: Ryan Coogler
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu
Vizyon: 16 Şubat 2018
Oyuncular: Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong'o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Andy Serkis

Kaptan Amerika: İç Savaş'da yaşanan olaylardan sonra Kral T'Challa, teknoloji açısından gelişmiş, Afrika ulusunda geçen Wakanda'ya kral olarak geri döner. Ama T'Challa, kendi tahtından indirilme tehlikesiyle karşı karşıyadır. İki güç Wakanda'yı yok etmek için birleşince, Kara Panter olarak tanınan kahraman, CIA ajanı Everett K. Ross ve Dora Milaje (Wakanda özel güçleri) üyeleriyle birleşmeli ve Wakanda'yı bir Dünya Savaşı'na sürüklemeyi durdurmalıdır.
The Hobbit: The Battle of the Five Armies 2014 full hd izle 720p izle

Hobbit: Beş Ordunun Savaşı - The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 24 dakika


  Yönetmen: Peter Jackson
Ülke: Yeni Zellanda, ABD
Tür: Macera, Fantastik
Vizyon: 17 Aralık 2014
Oyuncular: Martin Freeman, Richard Armitage, Benedict Cumberbatch, Ian McKellen, Aidan Turner

The Hobbit üçlemesinin son kısmı olan 3. filmde, Bilbo Baggins, Thorin Meşekalkan ve Cüceler Bölüğü?nün maceraları sona eriyor. Ejderha Smaug ile karşı karşıya geldikten ve günahkar Hobbit Gollum'dan ünlü kuvvet yüzüğünü aldıktan sonra sağ salim eve ulaşıncaya kadar Bilbo'yu halen daha onlarca yeni maceralar bekliyor. Yurtlarına yeniden kavuşan Erebor Cüceleri, Ejderha Smaug'u Göl Kasabası'nın masum yerlileri üzerine saldıkları gerçeğiyle yüzleşmek zorundadırlar. Thorin Meşekalkan ise Arkentaşı'nı ararken mühim değerlerden ödün vermiştir. Thorin'e yardımcı olamayan Bilbo tehlikeli bir seçim yapmanın eşiğine gelir. Bu esnada Lord Sauron planladığı gizli Yalnız Dağ saldırısı için dört Ork bölüğü göndermiştir. Şimdi Cüce, Elf ve kişilerin önünde iki seçenek vardır: Ya birleşip beraber savaşacaklar ya da hep beraber yok olacaklardır. Beş ordu toplanıp savaşa girmeye hazırlanırken Bilbo hem kendi hayatı hem de arkadaşlarını kurtarmak için savaşmak mecburiyetinde kalacaktır.
The World's End 2013 full hd izle 720p izle

Dünyanın Sonu - The World's End (2013)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Edgar Wright
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Bilim Kurgu
Vizyon: 18 Temmuz 2013
Oyuncular: Rosamund Pike, Martin Freeman, Simon Pegg, Nick Frost, Paddy Considine

Destansı bir bar maratonu denemesinden 20 yıl sonra, beş çocukluk arkadaşı içlerinden biri içki maratonunu yeniden denemeye karar verince bir araya gelirler. Gönülsüz arkadaşlarıını doğdukları yere geri dönmeye ve efsanevi bar “Dünyanın Sonu”na ulaşmaya 40 yaşındaki Gary King ikna eder.

Geçmişleriyle bugünlerini uzlaştırmaya çalışırken, gerçek mücadelenin gelecek olduğunu ama sadece kendilerinin değil tüm insanoğlunun geleceği olduğunu fark ederler. “Dünyanın Sonu”na varmaları dert edecekleri son şeydir.
Cargo 2017 full hd izle 720p izle

Cargo (2017)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Ben Howling
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 18 Mayıs 2018
Oyuncular: Martin Freeman, Anthony Hayes, Susie Porter, Caren Pistorius, Kris McQuade, Natasha Wanganeen, Bruce Carter

Aynı isimli meşhur kısa filmden esinlenilerek çekilen Cargo, Avustralya kırsalında zombi kıyametinin ortasında kalan bir baba ve küçük yaştaki kızının hikayesini anlatıyor. Hastalık bulaşan babanın sonsuza kadar değişmeden önce kızına güvenli bir yer bulmak için sayılı saatleri kalmıştır.
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy 2005 full hd izle 720p izle

Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi - The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Garth Jennings
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Macera, Komedi, Bilim Kurgu
Vizyon: 19 Ağustos 2005
Oyuncular: Bill Bailey, Martin Freeman, Mos Def, Sam Rockwell, Zooey Deschanel

Sabah şiddetli bir başağrısıyla uyanan Arthur, üzerinden otoyol geçeceği için kendisinden habersiz istimlak edilen evi yıkılmasın diye, kendisini dozerlerin önüne yola attığında, henüz sorunun ne kadar az olduğunun farkında değildir. Çünki dünyamız da galaksiler arası bir otoyol inşaatının ortasında olduğu için istimlak edilmiştir ve bunu henüz kimse bilmemektedir.

Uzaylılar dünyayı yok etmeden bir kaç dakika önce arkadaşı Ford Prefect gelir ve Dent'i alarak uzaya götürür. Prefect, 'Otostopçunun Galaksi Rehberi' isimli bir yayının dünyadaki muhabirlerinden biridir. Rehber, galaksinin her yerindeki muhabirleri sayesinde sayısız bilgi içeren bir turist rehberidir. Artık yerinde uzay boşluğu bulunan Dünya hakkında ise sadece şu satırlar yer almaktadır: 'Çoğunlukla Zararsız.'

Gezegeniyok edilen Dent'in önünde keşfedilmeyi bekleyen galaksiler ve büyük maceralar vardır. Bu macera boyunca Dent, hayat hakkında çok şey öğrenecektir.
The Pirates! In an Adventure with Scientists! 2012 full hd izle 720p izle

Korsanlar - The Pirates! In an Adventure with Scientists! (2012)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 28 dakika


  Yönetmen: Peter Lord
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon: 20 Nisan 2012
Oyuncular: Hugh Grant, Martin Freeman, Imelda Staunton, David Tennant, Jeremy Piven, Salma Hayek, Lenny Henry

Hugh Grant'ın Korsan kaptanı canlandırdığı filmi Korsanlar! Açık denizlerdeki çok da başarılı olmayan korsanlık hikâyelerini anlatıyor. Onun ayaktakımı bir mürettebatı ve kendisine karşı yapılan tuhaf karşıtlıkları bir türlü görmeyen kaptanın tek bir hayali vardır: rakibi Black Bellamy ve Cutlass Liz'i geçip Yılın Korsanı ödülünü almak...

Kahramanlarımızı egzotik Kanlı Adalardan alıp Victoria dönemi Londra'sına getiren de budur. Yolculukları esnasında şeytani kraliçe ile dövüşürler; Umutsuz âşık bilim adamıyla tanışırlar ama asla vazgeçmedikleri tek bir şey vardır: macera!
Whiskey Tango Foxtrot 2016 full hd izle 720p izle

Hay Aksi Şeytan - Whiskey Tango Foxtrot (2016)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 52 dakika


  Yönetmen: Glenn Ficarra
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Tina Fey, Margot Robbie, Martin Freeman, Alfred Molina, Christopher Abbott, Billy Bob Thornton, Nicholas Braun

Amerikalı gazeteci Kim Baker?ın Afganistan ve Pakistan?da yaşadıklarını anlatıyor,Gerçek hayattan uyarlanan filmler, sinema için her zaman büyük bir ilham kaynağı olmuştur. Filmde verilmek istenen mesajın, konusunu gerçek hayattan alan bir olay üzerinden anlatılması izleyicinin filme daha çok bağlanmasını sağlayan önemli bir etmendir. Amerikalı gazeteci Kim Baker?ın Afganistan ve Pakistan?daki anılarını yazdığı;The Taliban Shuffle: Strange Days in Afghanistan and Pakistan adlı kitabından uyarlanmıştır.Paramount Pictures?ın yapımcılığını üstlendiği film, görev icabı Afganistan ve Pakistan?da gazetecilik yapan Kim Baker?ın yaşadıklarını merkeze alıyor. Baker'ın bu tecrübelerini komedi yönünden anlatmayı tercih eden film, Afganistan ve Pakistan?da kadın olarak yaşamanın zorluğuna odaklanarak filmi daha da merak etmemizi sağlıyor.
The Eichmann Show 2015 full hd izle 720p izle

Eichmann Yayını - The Eichmann Show (2015)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    

  Yönetmen: Paul Andrew Williams
Ülke: İngiltere
Tür: Dram, Biyografi
Vizyon:
Oyuncular: Martin Freeman, Anthony LaPaglia, Rebecca Front, Andy Nyman, Nicholas Woodeson, Ben Addis, Caroline Bartlett

Altı milyon insanın hayatına mal olan Nazi katliamının mimarlarından Adolf Eichmann?ın 1962 yılında İsrail?de idam edilmesinden önceki itiraflarını konu alan tarihi bir dram. 2. Dünya Savaşı sonrası kaçtıktan on beş sene sonra Arjantin?de yakalanan Eichmann İsrail?e getirilerek sorguya alınır. Sorgu için görevlendirilen genç polis Avner Less ve büyük bir insanlık suçu işlemiş olan bu eski subayın, karşıt ideolojilerinin çarpıştığı, bir kedi-fare oyununa dönüşen diyalogları sürerken bütün dünya nefesini tutmuş neticeyi beklemektedir.
Breaking and Entering 2006 full hd izle 720p izle

Hırsız - Breaking and Entering (2006)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat


  Yönetmen: Anthony Minghella
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 9 Şubat 2007
Oyuncular: Jude Law, Robin Wright, Martin Freeman, Juliette Binoche, Rafi Gavron

Kriminal ve duygusal anlamda hırsızlık üzerine bir öykü olan "Breaking and Entering"de, farklı dünyalardan gelen ve yolları Londra'da kesişen iki grup insan vardır. Bunlardan birincisi, uzun süreden beri bu kentte yaşayan Londra'lılar: ikincisi ise, bu kente sonradan gelip King's Cross bölgesine yerleşen yabancılardır. Londralı bir peyzaj mimarının kentin yoksul kesiminde açtığı lüks ofisi üst üste birkaç kez soyulur. Genç mimarın hırsızlık olayının sorumlusunu bulmak için yaptığı araştırmalar, onu alışkın olduğu dünyanın güvenli ortamından çok uzaklara düşürecektir.
Svengali 2013 full hd izle 720p izle

Svengali (2013)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 33 dakika


  


Yönetmen: John Hardwick
Ülke: İngiltere
Tür: Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Martin Freeman, Vicky McClure, Michael Socha, Matt Berry, Michael Smiley, Natasha O'Keeffe, Morwenna Banks

Nasıl bir sevgi, kalbi doyurur ?

Svengali, büyük bir ihtişamla küçük kasabalı adamın hikayesini anlatıyor.

O dünyanın en iyi grubun yönetici olma niyeinde bir adamdır. Londranın parlak ışıkları için mütevazı Galce maden kasabasını bırakır ve Londra'ya doğru yol alır. Svengali altın gibi bir kalbi ve film müzikleri ile kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan ilginç bir İngiliz komedisi.