Matt Damon Filmleri (34 sonuç)

Saving Private Ryan 1998 full hd izle 720p izle

Er Ryan'ı Kurtarmak - Saving Private Ryan (1998)

8.6 IMDB Puanı 8.6
    
 2 saat 49 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Savaş, Savaş
Vizyon: 11 Eylül 1998
Oyuncular: Tom Hanks, Tom Sizemore, Edward Burns, Barry Pepper, Adam Goldberg, Matt Damon

II. Dünya Savaşı yıllarında 3 oğlunun birden ölüm haberini alan anne, 4. oğlunun yaşadığını duymak ister.Artık tüm Amerikan ordusunun hedefi annenin son oğlu olan James Ryan'ı ne pahasına olursa olsun kurtarmaktır.Askerler her yerde ona ait izler aramaya başlar fakat bu öylesine bir göreve dönüşür ki bir kişiyi kurtarmak uğruna bir çok askerin hayatı tehlikeye girer.
The Departed 2006 full hd izle 720p izle

Köstebek - The Departed (2006)

8.5 IMDB Puanı 8.5
    
 2 saat 31 dakika


  Yönetmen: Martin Scorsese
Ülke: ABD, Hong Kong
Tür: Suç, Gerilim, Dram
Vizyon: 24 Kasım 2006
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Jack Nicholson, Mark Wahlberg, Martin Sheen

Köstebek, Massachusetts Eyalet Polisi'nin şehrin en büyük suç organizasyonunu çökertmek için geniş çaplı bir mücadele başlattığı Güney Boston'da geçiyor. Amaç, güçlü mafya babası Frank Costello'nun (Jack Nicholson) egemenliğine içeriden bir müdahaleyle son vermektir. Güney Boston'da büyümüş olan genç çaylak Billy Costigan'a (Leonardo DiCaprio), Costello'nun çetesine sızma görevi verilir. Billy, Costello'nun güvenini kazanmaya çalışırken, "Güney Yakası"nın sokaklarından gelen bir başka genç polis Colin Sullivan (Matt Damon) da eyalet polis teşkilatında basamakları hızla tırmanmaktadır. Üstlerinin bilmediği şey, Colin'in Costello için çalıştığı ve suç patronunun polisin hep bir adım önünde olmasını sağladığıdır. Her iki adam da, içine sızdıkları organizasyonun planları ve karşı planları hakkında bilgi toplarken, sürdürdükleri çifte yaşamları yüzünden oldukça zorlanmaktadırlar. Ama hem gangsterler hem polisler aralarında bir köstebek olduğunu anlayınca, Billy ve Colin sürekli olarak düşman tarafından yakalanma tehlikesiyle karşı karşıya kalırlar.
Good Will Hunting 1997 full hd izle 720p izle

Can Dostum - Good Will Hunting (1997)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Gus Van Sant
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 1 Mayıs 1998
Oyuncular: Robin Williams, Matt Damon, Ben Affleck, Stellan Skarsgård, Minnie Driver

Will Hunting(Matt Damon)' Massachuset Üniversitesinde çalışan bir hademedir. Aynı zamanda çok zeki ve öğrenmeyi seven biridir. En yakın çocukluk arkadaşları ile bilikte zaman zaman Mahalledeki diğer genç gruplar ile kavga ederler. Bu yüzden başı kanunla derttedir ve son yaptığı kavgadan dolayı hapise gönderilir. Daha önce Will'in yeteneğini fark edip araştıran üniversite profesörü bir şartla Will'e kefil olup hapishaneden çıkarılmasını sağlar. Tek şart Will'in bir terapist tarafından tedavi edilip içindeki öfkenin dindirilp iyileşmesini sağlamak. Will terapist Sean Maguire ile birlikte hayatını yeniden yönlendirmeye başlayacak, en yakın arkadaşı Chucki Sullivan ve yeni tanıştığı kız arkadaşı bu konuda ona destek olacaklar.
Inside Job 2010 full hd izle 720p izle

İç İşler - Inside Job (2010)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    

  


Yönetmen: Charles Ferguson
Ülke: ABD
Tür: Belgesel, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Daniel Alpert, Matt Damon, William Ackman

Oscar a aday olmuş yönetmen Charles Ferguson, İç İşler ile, hâlâ dünyayı kasıp kavurmakta olan 2008 ekonomik krizinin perde arkasındaki akıl almaz gerçekleri ilk defa gözler önüne seren bir filme imza atıyor. Faturası 20 trilyon doları aşan kriz, milyonlarca insanı evsiz ve işsiz bırakarak mağdur etti. Film, derinlemesine araştırmaların yanı sıra finans dünyasının önemli isimleriyle, politikacılarla ve gazetecilerle yapılan dudak uçuklatıcı röportajlar üzerinden arsız bir endüstrinin gelişimini takip ediyor. Aynı zamanda da siyasetin, düzenlemelerin ve akademinin yozlaşmasıyla sonuçlanan yıkıcı ilişkiler ağını açığa çıkarıyor. Matt Damon tarafından seslendirilen film yalnızca ABD ile sınırlı kalmıyor, İzlanda, İngiltere, Fransa, Singapur ve Çin'e de giderek, her birimizin hayatını etkilemekte olan yoz ve açgözlü sistemin resmini bir bütün olarak çiziyor. Bu, olayları parça parça gazetelerde okumaktan çok farklı bir his; uyandırıyor, sarsıyor. Inside Job - İç İşler 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Bourne Ultimatum 2007 full hd izle 720p izle

Son Ültimatom - The Bourne Ultimatum (2007)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Paul Greengrass
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 12 Ekim 2007
Oyuncular: Matt Damon, Julia Stiles, David Strathairn, Scott Glenn, Paddy Considine

Oscar ödüllü Matt Damon, kalifiye bir suikastçi olan Jason Bourne´u canlandırıyor. Genç ve son derece uzman yeni yetişmiş katiller, hafızasını ve hayatta en çok sevdiği tek insanı kaybeden Bourne´u kurşunlarıyla yıldırmaya çalışıyor, her hareketini izliyor ve her ne pahasına olursa olsun, gerçek kimliğini öğrenmesini engellemeye çalışıyorlar.
The Bourne Identity 2002 full hd izle 720p izle

Geçmişi Olmayan Adam - The Bourne Identity (2002)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Doug Liman
Ülke: ABD, Almanya, Çek Cumhuriyeti
Tür: Aksiyon, Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 20 Eylül 2002
Oyuncular: Matt Damon, Franka Potente, Chris Cooper, Clive Owen, Brian Cox

Bir İtalyan balıkçı teknesi, ölmek üzere bir adamı bularak kurtarır. Genç adam iyileştiğinde, mühim bir hafıza kaybı geçirdiği farkedilir. Kim olduğunu ve bu hale nasıl düştüğünü hatırlamamaktadır.

Kim olduğunu araştırırken, bazı özel yetenekleri olduğunu farkeder. Yakın dövüş ve yabancı dillere müthiş yatkınlığı bulunmaktadır. Marie adlı güzel kadının da yardımıyla kendisini öldürmeye çalışan suikastçilerden kaçarak kimliğini bulmaya çalışır...

Başarılı bir casus hikayesi olarak beğeni toplayan Geçmişi Olmayan Adam, bu beğeninin getirisi olarak devam filmlerine de yol verdi. Doug Liman yönetimindeki bu ilk film, aksiyon sevenlerin de kaçırmaması gereken bir çalışma.
The Bourne Supremacy 2004 full hd izle 720p izle

Medusa Darbesi - The Bourne Supremacy (2004)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Paul Greengrass
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 1 Ekim 2004
Oyuncular: Matt Damon, Franka Potente, Brian Cox, Julia Stiles, Karl Urban, Franka Potente and Joan Allen

Hala hafıza kaybının etkisinde olan Bourne, şiddet dolu geçmişini geride bırakarak kız arkadaşı Marie ile huzurlu bir yaşama başlamıştır. Ama planları bir gün kendisine yapılan bir suikast girişimden ucu ucuna kurtulması ile paramparça olur. Şimdi bilinmeyen düşmanı tarafıdan izlenen Bourne hem basit bir hedef olmadığını hem de becerileri, kararlılığı ve çevikliğiyle hafife alınmayacağını kanıtlamak mecburiyetindedir.
True Grit 2010 full hd izle 720p izle

İz Peşinde - True Grit (2010)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Ethan Coen
Ülke: ABD
Tür: Macera, Dram, Western
Vizyon: 25 Şubat 2011
Oyuncular: Jeff Bridges, Hailee Steinfeld, Matt Damon, Josh Brolin, Barry Pepper

Charles Portis'in 1969 tarihli ilk filmin de uyarlandığı romanından tekrar uyarlanacak filmde, babasının bir cinayete kurban gitmesinin ardından işe “gerçekten yürekli” bir yardımcı olan Tom Chaney’i alan ve babasının katilini bulmayı kafaya koyan 14 yaşındaki çiftçi kızı Mattie Ross’un hikayesi anlatılacak.
Rounders 1998 full hd izle 720p izle

Tutku Ağı - Rounders (1998)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: John Dahl
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram
Vizyon: 1 Ocak 1999
Oyuncular: Matt Damon, Gretchen Mol, John Malkovich, Paul Cicero, Ray Iannicelli, John Turturro, Edward Norton

Film, New York'un yeraltı poker dünyasında başlar. Mike Mc Dermott (Matt Damon) çok usta bir poker oyuncusuyken yeni bir hayata başlar. Hukuk eğitimi almaktadır. Mike'a göre bu yeni bahis başarıya giden yasal bir yol olmakla beraber kumar masalarının heyacanından yoksundur. En iyi arkadaşı Worm (Edward Norton) hapisten çıkar çıkmaz eski poker ekibini tekrar biraraya getirmek amacıyla Mike'ı arar. Bunun bir nedeni ise hapse girmeden önce yaptığı büyük bir kumar borcudur.

Mike fazla dayanamaz ve Worm ile bir ikili oluştururlar. Tefeci (John Malkovich) ve diğer kumarbazların gözleri Mike ve Worm'un üzerindedir. Bu arada Mike yeni bir ateşin cazibesine kapılmışken (Famke Janssen), kız arkadaşı tüm gayretiyle Mike'ı yeniden doğru yola sokmaya çalışmaktadır. Mike, bu entrikalarla dolu girdaptan kurtulup eski hayatına geri dönebilecek midir
Invictus 2009 full hd izle 720p izle

Yenilmez - Invictus (2009)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 14 dakika


  Yönetmen: Clint Eastwood
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi
Vizyon: 26 Şubat 2010
Oyuncular: Morgan Freeman, Matt Damon, Tony Kgoroge, Patrick Mofokeng, Matt Stern

Dört kez Oscar® kazanan Clint Eastwood (Million Dollar Baby/Milyonluk Bebek, Unforgiven/Affedilmeyen) tarafından yönetilen Invinctus/Yenilmez, Nelson Mandella'nın (Morgan Freeman) ülkesinde birliği ve beraberliği sağlamak için Güney Afrika futbol takımı kaptanıyla (Matt Damon) yaptığı işbirliğinin ilham verici hikayesini anlatıyor.
Yeni seçilen Nelson Mandela, milletinin ırk ve ekonomik nedenlerden dolayı ayrımcılığa uğradığını bilmektedir. Mandela sporun uluslararası dili sayesinde insanları birleştireceğine inandığı için, 1995 Dünya Kupası'nda inanılması güç bir çıkış yapan Güney Afrika futbol takımını destekler.
Dogma 1999 full hd izle 720p izle

Dogma (1999)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Kevin Smith
Ülke: ABD
Tür: Macera, Komedi, Fantastik
Vizyon: 21 Mayıs 1999
Oyuncular: Bud Cort, Barret Hackney, Jared Pfennigwerth, Kitao Sakurai, George Carlin, Ben Affleck, Linda Fiorentino, Matt Damon

İsa'nın yüzbilmemkaçıncı kuşak torunu olan genç bir kadın, iki tane postmodern peygamberler Jay ve Silent Bob, az tanınan 13. havari zenci Rufus el ele verip dünyayı bir felaketten kurtarmak zorundalar.

Zamanında cennetten dünyaya sürgün edilmiş iki meleğin, kendini yenilemiş katolik kilisesinin kapısından girip suçlarını restore etmek suretiyle Tanrı'nın arzusuna karşı gelmek ve dünyayı bir paradoksa yol açıp yoketmek arzusunun önünde sadece bu uyumsuz çete durmaktadır.

Yeni bir kiliseye girerek ruhun restore olması Katolik Dogma'nın bir parçasıdır ve bu yolla kanundışı melekler cennete geri dönmenin bir arkakapısını bulmuş olacaklardır. Bu şekilde Tanrı'nın kusursuz olmadığını kanıtlayarak tüm yaradılışı sıfırlanmaktan kurtarmak mümkün olacak mı?
The Talented Mr. Ripley 1999 full hd izle 720p izle

Yetenekli Bay Ripley - The Talented Mr. Ripley (1999)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Anthony Minghella
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Gwyneth Paltrow, Jude Law, Matt Damon

Tom Ripley, kendisini hayata karşı daha iyi bir yerde konumlandırabilmek adına başka birinin hayatını çalmaktan çekinmeyen yararcı bir adamdır. Bir gün Dickie isimli bir çocuğu Amerika'ya geri döndürmek adına zengin bir adam tarafından İtalya'ya gönderilir. Sevgilisiyle beraber her şeyden habersiz huzurlu bir hayat sürmeye çabalayan Dickie, az sonra atılacağı maceradan da tamamen bihaberdir. The Talented Mr. Ripley - Yetenekli Bay Ripley 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
The Rainmaker 1997 full hd izle 720p izle

Yağmurcu - The Rainmaker (1997)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 15 dakika


  Yönetmen: Francis Ford Coppola
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 13 Mart 1998
Oyuncular: Matt Damon, Danny DeVito, Claire Danes, Jon Voight, Mary Kay Place, Dean Stockwell, Teresa Wright

Hukuk Fakültesinden yeni mezun olmuş genç bir avukat olan Rudy Baylor, İlk işi , İşçi sınıfının sırtından milyonlarca Dolar elde eden sistematik çalışan bir şirketin pis oyunlarını ortaya çıkarmaktır.
Confessions of a Dangerous Mind 2002 full hd izle 720p izle

Tehlikeli Aklın Itirafları - Confessions of a Dangerous Mind (2002)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: George Clooney
Ülke: ABD, Almanya, Kanada
Tür: Biyografi, Komedi, Suç
Vizyon: 7 Şubat 2003
Oyuncular: Dick Clark, Sam Rockwell, Michelle Sweeney, Drew Barrymore, Chelsea Ceci, Michael Cera, Aimee Rose Ambroziak, George Clooney, Robert John Burke, Emilio Rivera, Brad Pitt, Matt Damon

Chuck Barris, büyüyen televizyon endüstrisi içinde genç, enerjik, daikkatini odaklayabilen ve kariyerinin zirvesinde biridir. Ancak, kendisini yoldan çıkaran ve onu gizli bir o kadar da tehlikeli bir dünyaya sürükleyen kuşku dolu bir diğer yanının farkına varır ki, o bir CIA ajanıdır. Barris, dinamik bir televizyon programının yapımcılığı ile entellektüel kesimin olumsuz tepkisine hedef olurken, bir yandan ilk kez denen ve değişik bir format içinde olan popüler televizyon oyunu 'Newlywed Game'i yaratmakta, diğer yandan düzenli olarak Amerikan Hükümeti adına suikastler gerçekleştirmektedir. bu gizli dünyasını yükselen reytinglerle gizleyen Barris 'The Dating Game' şovuyla kazanan yarışmacı çiftleri, ya 'Muhteşem Helsinki'ye, ya da 'Romantik Berlin'e rüyalarının tatilini gerçekleştirmek üzere göndermektedir. bilinmeyen gerçek, çiftlerin gönderildikleri yarin Paris olmadığıdır . Çünkü üçkağıtçı Barris'in gerçek amacı, kendi gizli görevini bu şekilde kılıfına uydurmaktır.
Sahip olduğu bu iki ayrı eğlence ve casusluk dünyasının romantik çekiciliğinde rehavete kapılan Barris, kontrolünü kaybetmesi ve olayların sarpa sarmasıyla; fantezilerinin gizemli kadını ve kendisine gerçekten aşık bir başka kadının aşkı arasında kalır. Daha sonra Barris, 'hastalık bulaştırıcı bir mikrop' şeklinde itham edilmeye başlanırç Sonrasında ise hain bir çalışanının onu ele vermesi ile kendini bir kaosun ortasında bulur.
Barris, hayatının kontrolünü tekrar ele almak zorundadır. Her iki hayatının kontrolünü de...
The Adjustment Bureau 2011 full hd izle 720p izle

Kader Ajanları - The Adjustment Bureau (2011)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: George Nolfi
Ülke: ABD
Tür: Romantik, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 4 Mart 2011
Oyuncular: Matt Damon, Emily Blunt, Michael Kelly, Anthony Mackie, John Slattery, Lisa Thoreson, Florence Kastriner

Amerika Birleşik Devletleri senatosuna girmek üzere olan, hırslı politikacı David Norris (Matt Damon) daha once tanıdığı hiçbir kadına benzemeyen, güzel çağdaş balerin Elise Sellas’la (Emily Blunt) tanışır. Tam ona âşık olmaya başladığını fark ettiği an, gizemli adamlar çifti ayırmak için karşılarına çıkar. Bu adamlar sahip oldukları güçle, David ve Elisa’nın bir araya gelmesine mani olmak için, ellerinden geleni yapacaklardır. Bu sık engellemeler karşısında, David ya Elisa’nın peşini bırakıp daha evvel kendisi için çizilmiş yoldan gidecek… ve ya Kader’e karşı gelmek için her şeyi tehlikeye atıp onunla olacaktır. George Nolfi’nin (Ocean’s Twelve’in senaristi, Son Ültimatom’un yazarlarından) beyaz perdeye uyarlayıp yönettiği The Adjustment Bureau, Philip K. Dick’in (Gerçeğe Çağrı-Total Recall, Azınlık Raporu ve Bıçak Sırtı) kısa öyküsünden uyarlanmıştır.
We Bought a Zoo 2011 full hd izle 720p izle

Düşler Bahçesi - We Bought a Zoo (2011)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Cameron Crowe
Ülke: ABD
Tür: Dram, Aile
Vizyon: 20 Ocak 2012
Oyuncular: Matt Damon, Scarlett Johansson, Thomas Haden Church, Colin Ford, Maggie Elizabeth Jones

Güney Kaliforniya’da geçen filmde, Benjamin eşini kaybetmiş ve iki çocuğuna birden bakmaya çalışan bir babadır. Çocuklarıyla yeni bir hayata başlayabilmek adına yeni bir eve taşınmaya karar verir. Fark ederler ki taşınacakları ev aslında bir hayvanat bahçesidir. Hem bu hayvanat bahçesini yoktan var edip, hem de ailesini mutlu etmeye çalışan Benjamin, bu ev sayesinde, güzel lunapark uzmanı Kelly (Scarlett Johansson) ile de tanışacaktır. Benjamin, çocukları, Kelly ve hayvanat bahçesini ayakta tutan dostlarını, duygu yüklü, fantastik ve bir o kadar da eğlenceli bir macera beklemektedir.
Spirit: Stallion of the Cimarron 2002 full hd izle 720p izle

Özgür Ruh - Spirit: Stallion of the Cimarron (2002)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 23 dakika


  Yönetmen: Kelly Asbury
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile, Romantik, Western
Vizyon: 23 Ağustos 2002
Oyuncular: Matt Damon, James Cromwell, Daniel Studi, Chopper Bernet, Jeff LeBeau, John Rubano, Richard McGonagle

Spirit adlı vahşi bir atın Vahşi Batı'ya yaptığı yolculuğun heyecan yüklü öyküsü...

Spirit orada Rain adlı çok güzel renkli bir kısrak ile karşılaşır ve aşık olur. Bu arada şöhreti bütün Vahşi Batı'ya yayılınca bölgenin en büyük isimsiz kahramanlarından birisi haline gelir. Bundan böyle herkes Spirit'in sergilediği kahramanlıklardan söz etmektedir.
Behind the Candelabra 2013 full hd izle 720p izle

Behind the Candelabra (2013)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Steven Soderbergh
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Eric Zuckerman, Matt Damon, Scott Bakula

1970'li yılların en dikkat çekici müzik dehalarından biri olan Douglas Eye Liberace, başarılı bir piyano sanatçısı olmasının yanı sıra televizyondaki şovlarıyla da dikkat çeken ünlü bir kişiliktir. Ham sahne hem de sahne dışında azımsanmayacak bir başarı yakalayan Liberace, 1977 yazının başında genç ve yakışıklı Scott Thorson ile tanışır. Scott Thorson, ünlü müzisyenin kulisteki odasına beklenmedik bir şekilde girmiş ve ikili böyle tanışmıştır. Ardından aralarında, yaş farkına ve sosyal uçuruma rağmen bir ilişki başlar. Bu gizli ilişki tam olarak altı yıl sürer ve bu sürecin sonlanması da bir hayli fırtınalı olur. Hayatı boyunca eşcinsel olduğunu ve bu ilişkiyi kesin bir dille reddeden ünlü müzisyen Liberace'in hayatının bu dönemini ele alan filmin yönetmen koltuğunda Steven Soderbergh bulunuyor. Başrolleri ise Matt Damon, Rob Lowe ve Michael Douglas paylaşıyor.Behind the Candelabra 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Green Zone 2010 full hd izle 720p izle

Yeşil Bölge - Green Zone (2010)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Paul Greengrass
Ülke: Fransa, ABD, İspanya, İngiltere
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim, Savaş
Vizyon: 30 Nisan 2010
Oyuncular: Said Faraj, Faycal Attougui, Aymen Hamdouchi, Matt Damon, Nicoye Banks, Jerry Della Salla

2003 senesinde Amerika önderliğinde Bağdat'ın işgâli esnasında, tebligat çavuşu Roy Miller (Damon) ve ordu müfettişlerinden oluşan ekibi, Irak çölünde depolandığından kuşkulanılan kitle imha silâhlarını bulmak üzere görevlendirilir. Bubi tuzaklı bir bölgeden diğerine geçen askerler, ölümcül kimyevi maddelerin peşine düşerler. Fakat bunun yerine, görevlerinin amacını taban tabana değiştirecek bir örtbas olayı ile karşılaşırlar.

Farklı amaçları olan ajanlarca çevrilmiş olan Miller, yabancı topraklardaki gizli ve sahte istihbarat bilgilerinin ışığında, zorba bir rejimin yıkılmasına ya da istikrarsız bir bölgede savaşı tırmandıracak yanıtlara ulaşmak zorundadır. Bu hararetli ve tehlikeli yerde, en zor bulunan silâhın, gerçeğin kendisi olduğunu keşfeder.
Ocean's Thirteen 2007 full hd izle 720p izle

Ocean's 13 - Ocean's Thirteen (2007)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Steven Soderbergh
Ülke: ABD
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 8 Haziran 2007
Oyuncular: Brad Pitt, George Clooney, Matt Damon, Michael Mantell, Elliott Gould, Al Pacino, Don Cheadle, Bernie Mac

Danny Ocean (George Clooney) ve çetesinin bugüne kadarki en hırslı ve riskli kumarhane soygunlarını gerçekleştirmeleri için tek bir neden olabilir: Kendilerininkini korumak.


Acımasız kumarhane sahibi Willy Bank [Banka] (Al Pacino) Ocean'ın ilk çetesinden Reuben Tishkoff'a (Elliott Gould) oyun oynayınca, Danny ve çetesi bir kez daha bir araya gelir ve "Bank"ı soyup soyamayacaklarını görmek isterler.


Ocean's Thirteen" eski kadrodan George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia, Don Cheadle, Bernie Mac, Casey Affleck, Scott Caan, Eddie Jemison, Shaobo Qin, Carl Reiner ve Elliott Gould'u tekrar bir araya getiriyor. Al Pacino ekibe Willy Bank, Ellen Barkin onun sağ kolu Abigail Sponder olarak katılıyor.
Jason Bourne 2016 full hd izle 720p izle

Jason Bourne (2016)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: Paul Greengrass
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 29 Temmuz 2016
Oyuncular: Matt Damon, Tommy Lee Jones, Alicia Vikander, Vincent Cassel, Julia Stiles, Riz Ahmed, Ato Essandoh

İlk filmde adını ve geçmişini hatırlamayan ajan şeklinde karşımıza çıkan Jason Bourne, artık gerçek adını ve katıldığı gizli CIA programını öğrenmiştir. Bildiklerini ifşa etmesi ihtimali yüzünden CIA'in bir numaralı hedefi haline gelen eski ajan Bourne, gizlendiği yerden çıkıp gene işleri zora koşacaktır.

İlk 3 seride Matt Damon'a eşlik eden Julia Stiles'a ek olarak bu filmde, siber analiz uzmanı rolünde Alicia Vikander (The Danish Girl), CIA'in yöneticisi rolünde Tommy Lee Jones ve kötü karakter olarak da Vincent Cassel kadroya dahil edildi.
The Legend of Bagger 2000 full hd izle 720p izle

Bagger Vance Efsanesi - The Legend of Bagger (2000)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    

  


Yönetmen: Robert Redford
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik, Spor
Vizyon:
Oyuncular: Charlize Theron, Matt Damon, Will Smith

Savannah'ın en ünlü golfçüsü Rannulph Junnah, bölgenin en zengin iş adamının kızı Adele ile evlidir ve halk arasında çok popülerdir. Birinci dünya savaşının patlak vermesiyle cepheye ilk gidenler arasında yer alır. Zorlu bir görev sırasında birliğinden tek kurtulan kişi olur ve herşeyi bırakarak kayıplara karışır..
The Good Shepherd 2006 full hd izle 720p izle

Kirli Sırlar - The Good Shepherd (2006)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    

  


Yönetmen: Robert De Niro
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Angelina Jolie, Matt Damon, Robert De Niro

Dünyanın en güçlü gizli servislerinden biri olan CIA’i keşfetmeye hazır mısınız? Edward Wilson, Amerika’nın liderlerini yetiştirmekle ünlü Yale Üniversitesi’nde okuyan, ülkenin ve dünyanın sorunlarına duyarlı bir vatanseverdir. Üniversitede katıldığı kardeşlik örgütü, ileriki yıllarda olaylar karşısında gösterdiği keskin zeka ve ülkesine bağlılığı, yeni yeni şekillenmeye başlayan Amerikan gizli örgüt yapısı için önemli bir insan haline gelmesini sağladı. İkinci Dünya Savaşı’nın başlaması ile birlikte, CIA’in öncülü sayılan Strateji Servis Ofisi’nde görev alması ile dünyanın en büyük gizli servislerinden biri olacak bir örgütün kuruluş dönemlerinde yer aldı. Soğuk Savaş’ın keskin yüzünün ajanlar için büyük tehlikeler barındırdığı bir dönemde, Edward da hem zihinsel hem de fiziksel olarak çok yıpranır. Karısı ve oğluna karşı görevlerinde gösterdiği ihmalkarlıklar da dahil, görevi uğruna katlandığı tüm bedellere rağmen katı sadakatinden vazgeçmeyecektir. Forrest Gump, Köstebek, Munih gibi filmlerin de senaristliğini yapmış olan Oscarlı Eric Roth tarafından yazılmış olan Kirli Sırlar, ikinci yönetmenlik denemesindeki Robert De Niro tarafından yönetiliyor. Oyuncu olarak da yer aldığı filmin oyuncu kadrosu da Matt Damon, Angelina Jolie, Alec Baldwin, Joe Pesci gibi isimlerle oldukça zengin. The Good Shepherd - Kirli Sırlar 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Contagion 2011 full hd izle 720p izle

Salgın - Contagion (2011)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Steven Soderbergh
Ülke: ABD
Tür: Dram, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 21 Ekim 2011
Oyuncular: Marion Cotillard, Matt Damon, Laurence Fishburne, Jude Law, Gwyneth Paltrow, Kate Winslet, Bryan Cranston

2000 yılında Traffic filmiyle En İyi Yönetmen Oscar'ını kazanan Steven Soderbergh türler arasında gezinmeyi seven bir yönetmen. Soderbergh bu kez de bir virüs salgınını konu edinen, oyuncu kadrosu yıldızlarla dolu bir aksiyon-gerilim filmiyle Filmekimi izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Marion Cotillard, Matt Damon, Laurence Fishburne, Jude Law, Gwyneth Paltrow ve Kate Winslet gibi isimleri kadrosunda barındıran Salgın, küresel bir felaketi engellemek amacıyla zamana karşı koşan, ölümcül bir virüsün peşinde farklı ülkelerden bir grup doktorun mücadelesini anlatıyor.
Elysium 2013 full hd izle 720p izle

Elysium: Yeni Cennet - Elysium (2013)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Neill Blomkamp
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 9 Ağustos 2013
Oyuncular: Matt Damon, Jodie Foster, Sharlto Copley, Alice Braga, Diego Luna

2159 yılında toplum iki sınıftan oluşmaktadır: biri Elysium isimli insan yapımı bir uzay istasyonunda yaşayan zengin sınıf, diğeri ise aşırı nüfuslu ve hasarlı Yeryüzü'nde yaşayan fakir sınıf.

Hükümet yetkilisi sekreter Rhodes göç karşıtı yasaların uygulanması ve Elysium şehrindeki insanların lüks yaşamlarının korunması için önüne çıkan bütün engelleri aşmak istemektedir. Ancak bu Yeryüzü'nde yaşayan insanların Elysium'a girme çabalarını engelleyemeyecektir.

Şanssız Max (Matt Damon) köşeye sıkıştığında cesaret isteyen bir misyona çıkmayı kabul eder. Eğer başarılı olursa sadece kendi yaşamını kurtarmayacak aynı zamanda bu kutuplaşmış dünyalara eşitlik getirecektir...
Promised Land 2012 full hd izle 720p izle

Kayıp Umutlar - Promised Land (2012)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Gus Van Sant
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 28 Haziran 2013
Oyuncular: Matt Damon, Benjamin Sheeler, Terry Kinney, Carla Bianco, Joe Coyle

Ülkenin en büyük enerji şirketlerinden birinin satış uzmanı Steve Butler (Matt Damon), iş arkadaşı Sue (Oscar'lı aktris Frances McDormand) ile topraklarının altındaki doğalgaz potansiyeli nedeniyle kasaba sakinlerinin sahip olduğu arazileri satın almak için kırsal bir kasabaya gönderilir. Kasaba son yıllarda maddi açıdan büyük sıkıntılardan geçmiştir ve teklifi zahmetsizce kabul edecekleri düşünülmektedir.

Ama kolay gibi görünen bu projede işler sarpa sarar. Bölgede saygı duyulan bir öğretmenin yaptığı uyarılar ve insanların yıllardır yaşadıkları evleri para karşılığında satmaya karşı duydukları ikilemler durumu iyice çıkmaza iter. Daha önce yüzlerce insanı ikna etmiş Steve'in işi de zorlaşır. Zaman içerisinde şirketin politikalarının iç yüzünü de öğrenen Steve kendini sorgulamaya başlayacaktır.
Courage Under Fire 1996 full hd izle 720p izle

Ateş Altında Cesaret - Courage Under Fire (1996)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Edward Zwick
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gizem, Gerilim, Savaş
Vizyon: 27 Aralık 1996
Oyuncular: Denzel Washington, Meg Ryan, Lou Diamond Phillips, Michael Moriarty, Matt Damon


Bir kurtarma helikopterinin pilotu olan Kaptan Karen Walden, Kum Fırtınasında helikopteri düştükten ve helikopter ekibi kurtarıldıktan hemen sonra ölür. İlk önce düşen helikopterin ekibini kurtarışının takdire değer olduğu, daha sonra da helikopteri düştükten sonra Iraklıları püskürtmek için ekibini bir arada tuttuğu sanılır. Kum Fırtınasındaki kendi kötü hatıraları ile uğraşan Yarbay Serling, durumu araştırmakla ve Walden'ın ailesine Onur Madalyasını vermekle görevlendirilir. Ancak, ekibinden ve bölgedeki askerlerden elde ettiği çelişen ifadeler, Walden'ın gerçekten bu madalyayı hak edip etmediğini sorgulamasına yol açar.
Margaret 2011 full hd izle 720p izle

Margaret (2011)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 30 dakika


  Yönetmen: Kenneth Lonergan
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 30 Eylül 2011
Oyuncular: Matt Damon, Anna Paquin, Mark Ruffalo, Allison Janney, Matthew Broderick

Kenneth Lonergan’ın iddialı projesi Margaret, hukuki sorunlardan dolayı altı yıllık bir sürede tamamlanabildi. Lisa Cohen Manhattan’da özel bir lisede öğrencidir. Vahşi bir kazaya tanık olduktan sonra duygusal patlamalarla dolu dengesiz bir ruh haline bürünür. Lonergan, Lisa’nın hikâyesini merkeze alıp bunu basit bir büyüme/ ergenleşme hikâyesi gibi görmekten itinayla kaçınır. Tersine, bunu ahlaki ve varoluşsal sorunları tartışan bir anti-ütopyaya dönüştürür adeta. Bu da aslında 11 Eylül sonrası parçalanmış, kırılgan Amerikan toplumuna ışık tutan karanlık bir masaldır. Lonergan, muazzam oyuncu yönetimi ve neredeyse opera gibi akan diyaloglarıyla büyük ekranda tekrar görülmeyi hak eden bir başyapıt ortaya koyuyor.
Hereafter 2010 full hd izle 720p izle

Öteki Dünya - Hereafter (2010)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: Clint Eastwood
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik
Vizyon: 12 Eylül 2010
Oyuncular: Matt Damon, Bryce Dallas Howard, Jenifer Lewis, Cécile De France, Jay Mohr

“Hereafter/Öteki Dünya” ölümlülüğün farklı şekillerde etkisini yaşayan üç kişinin hikayesini anlatıyor. George (Matt Damon) yaşam ötesiyle özel bir bağı olan Amerikalı bir işçidir. Dünyanın diğer ucunda, Fransız gazeteci Marie (Cécile de France) gerçekliğini sarsan bir ölümden dönme deneyimi yaşamıştır. Londra’daki küçük öğrenci Marcus (George McLaren ve Frankie McLaren) ise en yakın olduğu kişiyi kaybettiği için umutsuzca bazı cevaplara ihtiyaç duymaktadır. Her biri gerçeğin peşindeyken hayatları kesişecek, ve yaşamdan sonra neyin olduğuna dair inandıkları (ya da inanmak zorunda oldukları) şey sonsuza dek değişecektir.
The Great Wall 2016 full hd izle 720p izle

Çin Seddi - The Great Wall (2016)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 43 dakika


  


Yönetmen: Yimou Zhang
Ülke: Çin, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 30 Aralık 2016
Oyuncular: Matt Damon, Tian Jing, Willem Dafoe, Andy Lau, Pedro Pascal, Hanyu Zhang, Han Lu

Çin Seddi dünyanın en büyüleyen ve gizemli yapılarından biridir. Çin'in kuzeybatısı boyunca uzanan bu savunma hattının Moğol ve Türk boylarının saldırısına karşı savunma amacıyla kurulduğu düşünülmektedir. Fakat Yimou imzalı film seddin gerçekte çok daha güçlü fantastik yaratıklara karşı kurulduğunu iddia ediyor. Matt Damon da günü kurtarmak için savaşan karakterlerden bir tanesi olarak öne çıkıyor.
The Monuments Men 2014 full hd izle 720p izle

Hazine Avcıları - The Monuments Men (2014)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: George Clooney
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Biyografi, Dram, Savaş
Vizyon: 21 Mart 2014
Oyuncular: George Clooney, Matt Damon, Cate Blanchett, Bill Murray, John Goodman, Jean Dujardin, Hugh Bonneville

Başarılı aktör ve yapımcı George Clooney'nin yönetmenliğini üstlendiği film, İkinci Dünya Savaşı döneminde geçiyor. Bir romandan beyazperdeye uyarlanan filmde, bir grup tarihçi ve sanat uzmanın bir araya gelmesiyle oluşan ekip, Naziler tarafından ele geçirilen ve her an yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan önemli sanat eserlerini kurtarmaya çalışacak. Filmin başrollerini ise Matt Damon, George Clooney ve Cate Blanchett paylaşıyor.
The Zero Theorem 2013 full hd izle 720p izle

Sıfır Teorisi - The Zero Theorem (2013)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Terry Gilliam
Ülke: ABD, Romanya, İngiltere, Fransa
Tür: Dram, Fantastik, Bilim Kurgu
Vizyon: 25 Nisan 2014
Oyuncular: Christoph Waltz, Mélanie Thierry, David Thewlis, Lucas Hedges, Matt Damon, Ben Whishaw, Tilda Swinton

'1984 yılında çektiğim Brazil’de, o tarihte dünyadan ne anlıyorsam onun resmini çizmeye çalışmıştım. Sıfır Teorisi’nde de,şuanda dünyadan ne anlıyorsam onu resmetmeye çalıştım.' Gelecekte dünyanın nasıl çarpık bir hale bürüneceğini hakkıyla filme çekecek bir yönetmen varsa, olsa olsa Terry Gilliam’dır. meşhur yönetmen bu filmde, gelecekte Londra’da geçen bir öyküyü anlatıyor: Varoluşsal acılarla kıvranan, sıra dışı bilgisayar dahisi Qohen Leth’in öyküsünü. Elinde 'Ben neden varım?' sorusuna cevap olabilecek gizemli bir plan var. fakat, cilveli Bainsley ve patronun oğlu Bob’un ziyaretleri Qohen’in yalnızlığını sık çok bozuyor.
Stuck on You 2003 full hd izle 720p izle

Takıldım Sana - Stuck on You (2003)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Bobby Farrelly
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 26 Mart 2004
Oyuncular: Matt Damon, Greg Kinnear, Eva Mendes, Wen Yann Shih, Pat Crawford Brown

Birbirlerinden hiç ayrılamayacak olan Walt ve Bob'un bu benzersiz bağları onları garip karmaşalara sürüklüyor. Walt hayallerini gerçekleştirmek ve bir oyuncu olmak isterken ikizi Bob'u da bu hayallere peşinde sürüklemek zorundadır.Bob ve Walt Tenor küçük bir kasabanın sporun neredeyse her dalında mucize çocuklarıdır. Ayrıca işlettikleri bir fast food restaurantından ve ışık hızıyla hazırladıkları hamburgerden de gurur duymaktadırlar. Oyunculuk hisleri kabaran Walt, Bob'u hayalleri konusunda ikna ederek Hollywood'un parlak ışıklarına doğru yola çıkarlar. Bob ve Walt kaldıkları apart otelde kendilerine çabucak komşu dairelerinde kalan seksi kızla arkadaş olurlar. Walt'a bir ajans bulmak konusunda yardımcı olur... Fakat ilk bulunan iş bir porno film işidir.
Downsizing 2017 full hd izle 720p izle

Küçülen Hayatlar - Downsizing (2017)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 2 saat 15 dakika


  


Yönetmen: Alexander Payne
Ülke: ABD, Norveç
Tür: Komedi, Dram, Bilim-Kurgu
Vizyon: 9 Mart 2018
Oyuncular: Matt Damon, Kristen Wiig, Laura Dern, Christoph Waltz, Jason Sudeikis, Neil Patrick Harris, Niecy Nash

Paul Safranek ile karısı Audrey daha iyi bir hayat vaadiyle küçülmek üzere Omaha'daki stresli hayatlarını terk etmeye ve yeni, küçültülmüş bir topluluğa katılmaya karar verirler. Yaptıkları seçimle hayatlarını bilmedikleri bir serüvene doğru sürüklerler.

Başrollerinde sevilen oyuncular Matt Damon, Kristen Wiig ve Christoph Waltz'un bulunduğu filmin yönetmen koltuğunda Alexander Payne oturuyor. Senaryoyu ise Payne ile beraber Jim Taylor kaleme aldı.