Matthew McConaughey Filmleri (26 sonuç)

Interstellar 2014 full hd izle 720p izle

Yıldızlararası - Interstellar (2014)

8.6 IMDB Puanı 8.6
    
 2 saat 49 dakika


  Yönetmen: Christopher Nolan
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 7 Kasım 2014
Oyuncular: Ellen Burstyn, Matthew McConaughey, Mackenzie Foy, John Lithgow, Timothée Chalamet, David Oyelowo, Collette Wolfe

Film, Kip S. Thorne'nun evrende 'solucan deliklerinin' gerçekten mevcut olduğu ve bu sayede zamanda yolculuğun mümkün olabileceği teorisinden ilham alınarak yapılmıştır.

Filmin hikayesi bir grup gözüpek kaşifin bu deliklerden birine gitmeye karar vermesi sonrasında gelişiyor. Bu bilinmeyen boyuta yapacakları yolculukta, beraber kalabilmek için verdikleri mücadele her bir tanesini ayrı zorluklarla karşılaştırıyor.
The Wolf of Wall Street 2013 full hd izle 720p izle

Para Avcısı - The Wolf of Wall Street (2013)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    
 3 saat


  Yönetmen: Martin Scorsese
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Komedi, Suç, Dram
Vizyon: 7 Şubat 2014
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Jonah Hill, Matthew McConaughey, Jon Bernthal, Cristin Milioti, Margot Robbie, Jean Dujardin, Ethan Suplee, Jon Favreau, Kyle Chandler, Shea Whigham, Rob Reiner

Jordan Belfort 24 yaşında genç ve hırslı bir adamdır. Para kazanma arzusuyla Wall Street borsasında komisyoncu ve Stratton Oakmont adında bir yatırımcı firmasında zengin olmak için her şeyi yapmaya hazır bir CEO olur. 90'ları yürütmektedirler ve New York işlem salonunda her şey olabilmektedir.

Önemsiz tahviller ve birçok yatırımcıyı aldatarak, Belfort kısa zamanda bir para makinasına ve aynı zamanda bir harcama makinasına dönüşür. Bir günde hesapları milyon dolarlarla doldururken o gece hepsini aynı hızda harcayabilir. Profesyonel hayatının yanı sıra uyuşturucu, fahişeler, son derece pahalı lüks fantezilerle dolu kirli bir oyunun içindedir. Bu karakterin hayatındaki her şey abartılı bir şekilde devam etmektedir...
Dallas Buyers Club 2013 full hd izle 720p izle

Sınırsızlar Kulubü - Dallas Buyers Club (2013)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Jean-Marc Vallée
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 7 Mart 2014
Oyuncular: Matthew McConaughey, Jennifer Garner, Jared Leto, Denis O'Hare, Steve Zahn, Michael O'Neill, Dallas Roberts

Uyuşturucu bağımlısı ve HIV taşıyıcısı Ron Woodroof'un hayatından esinlenerek beyazperdeye aktarılıyor. Ron Woodroof'a 1986 yılında AIDS yüzünden 30 günlük ömür biçilir. Teşhiş sonrası FDA kurumundan yasal onaylı olarak kullanabileceği tek ilaç olan AZT'yi almaya başlayan Ron hızla ölümün eşiğine doğru sürüklendiğini fark eder. Çareyi ABD'de yasal olmayan ama dünyanın dört bir yanında bulunan, doğal ilaçlara başvurmakta bulur. Kendisiyle ilgilenen doktorlardan biri olan arkadaşı Eve Saks'ın da yardımıyla Ron farkıdna olmadan çevresindeki hastlar içinde bir iletişim ve satış ağı kurmuş olur. "Dallas Buyers Club" olarak bilinen bu oluşum FDA'nın tedavisi yerine alternatif tıbbı tercih edenlerin çaresi olur ve dahası hastalar üzerinde onaylı AZT'den daha çok işe yarar. Fakat durum çok geçmeden fark edilir ve ilaç firmaları ve FDA Ron'a karşı büyük bir savaş açar. Film 30 günlük ömrü kaldı dendilen Ron Woodroof'un kişisel mücadelesine odaklanıyor.
Kubo and the Two Strings 2016 full hd izle 720p izle

Kubo ve Sihirli Telleri - Kubo and the Two Strings (2016)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Travis Knight
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Aile
Vizyon: 28 Ekim 2016
Oyuncular: Charlize Theron, Art Parkinson, Ralph Fiennes, George Takei, Cary-Hiroyuki Tagawa, Brenda Vaccaro, Rooney Mara, Matthew McConaughey

Kubo sahilde küçük bir köyde sakin bir yaşam sürmektedir. Ta ki intikam ateşiyle yanıp tutuşan geçmişten gelmiş bir ruh tarafından asırlık bir kan davası tekrar alevlenene kadar...

Bu olay akla gelebilecek her çeşit yıkıma neden olurken; Tanrılar ve canavarların peşine düştüğü Kubo, hayatta kalabilmek ve intikamcı ruhu mağlup edebilmek için efsanevî bir Samuray olan merhum babası tarafından daha önce bir defa giyilen büyülü zırhı bulmak zorundadır.
Mud 2012 full hd izle 720p izle

Kaçak - Mud (2012)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Jeff Nichols
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 26 Mayıs 2012
Oyuncular: Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Tye Sheridan, Jacob Lofland, Sam Shepard

Mud, Huckleberry Finn ruhunu veren bir film. Tehlikeli ve karizmatik kanun kaçağı Mud, deliler gibi aşık olduğu Juniper için işlediği bir suç nedeniyle hem kanun görevlileri hem de ödül avcıları tarafından aranmaktadır. Peşindekilerden kurtulma amacıyla küçük bir adanın izbe bir köşesinde gizlenmektedir.

Bu bölgede dolaşmakta olan 14 yaşındaki Ellis ve en yakın arkadaşı Neckbone'un Mud ile karşılaşmaları da bu vesileyle gerçekleşir ve kısa zamanda aralarında ilginç bir iletişim oluşur. Ne pahasına olursa olsun Juniper'e kavuşmakta kararlı olan Mud'ın anlattığı bu trajik aşk hikayesi iki genci de derinden etkiler. Hal böyle olunca Mud'a yardım etmeye karar verirler.
Frailty 2001 full hd izle 720p izle

Günahkar - Frailty (2001)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Bill Paxton
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Bill Paxton, Matthew McConaughey, Powers Boothe

Yağmurlu bir gecede Dallas'taki FBI ofisine gelen adam kendisini Fenton Meiks olarak tanıtır ve ajan Wesley Doyle ile görüşmek istediğini söyler. Meiks, kardeşi Adam'ın "Tanrı'nın Eli" ismiyle nam salan seri katilin ta kendisi olduğunu ileri sürer. Dahası Fenton, kardeşi tarafından işlenen bu cinayetlerin tek mesele olmadığını, bunların ardında daha önemli bir sorun olduğunu ileri sürer. Frailty - Günahkar 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Contact 1997 full hd izle 720p izle

Mesaj - Contact (1997)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 30 dakika


  Yönetmen: Robert Zemeckis
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gizem, Bilim Kurgu
Vizyon: 31 Ekim 1997
Oyuncular: Jena Malone, David Morse, Jodie Foster, Geoffrey Blake, William Fichtner, Matthew McConaughey, Tom Skerritt

Astronom Dr. Arroway, Bir gece Vega yıldızından gelen bir sinyal keşfeder. Arroway'in bu keşfi bütün Amerika'yı ayağa kaldıracaktır. İşin daha da tuhaf olan tarafı, Vega yıldızından gelen bu sinyaller birleştirildiğinde bir teknolojik aracın yapım planı ortaya çıkmaktadır. Bu bir truva atı mıdır? yoksa başka gezegen ve galaksilere seyahatin yolunu açan bir makine midir? Bunu öğrenmek için Amerikan Hükümeti makineyi yapmaya karar verir.
A Time to Kill 1996 full hd izle 720p izle

Öldürme Zamanı - A Time to Kill (1996)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 29 dakika


  Yönetmen: Joel Schumacher
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 6 Aralık 1996
Oyuncular: Matthew McConaughey, Sandra Bullock, Samuel L Jackson, Kevin Spacey, Oliver Platt, Samuel L. Jackson

Mississippi’deki küçük bir kasabada Tonya isimli siyahi bir kız çocuğu, iki beyaz tarafından tecavüze uğrar.

On yaşındaki kızın fabrika işçisi olan babası Carl Lee Hailey, mahkeme binasına gelerek tecavüzcülere ateş açar ve onları öldürür. Tutuklanan Hailey’nin savunmasını genç avukat Jake Tyler Brigance üstlenir. O ve hukuk öğrencisi asistanı Ellen Roark, araştırmalarını derinleştirdikçe ırkçılığın karanlık yüzüyle karşılaşacaktır.

John Grisham’ın aynı adlı romanından uyarlanan filmin kadrosunda, Oscarlı oyuncular Samuel L. Jackson ve Sandra Bullock yer alıyor.
The Lincoln Lawyer 2011 full hd izle 720p izle

Güneşin Karanlığında - The Lincoln Lawyer (2011)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Brad Furman
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Marisa Tomei, Matthew McConaughey, Ryan Phillippe

Zamanının çoğunu Los Angeles’ta ofisi olarak kullandığı Lincoln marka arabasında geçiren yakışıklı ve karizmatik avukat Mick Haller’ın kariyeri, önemsiz suçlar işlemiş suçluları savunmakla geçmiştir. Bir gün karşısına önemli bir dava dosyası çıkar. Beverly Hills’in oldukça zengin ve tanınmış kişilerinden biri cinayetle suçlanmaktadır. Şans Haller’a gülmüştür. Suçlu, avukat olarak Haller’ı seçer. Aslında basit gibi görünse de bu isteğin altında karanlık bir amaç yatıyordur. Haller davayı parası iyi olduğu için kabul ederken aslında farkında olmadan ölümcül bir komplonun da ortasına düşmüştür...The Lincoln Lawyer - Güneşin Karanlığında 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Amistad 1997 full hd izle 720p izle

Amistad (1997)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 35 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Dram, Tarihi, Gizem
Vizyon: 27 Şubat 1998
Oyuncular: Morgan Freeman, Nigel Hawthorne, Anthony Hopkins, Djimon Hounsou, Matthew McConaughey, David Paymer, Pete Postlethwaite

'La Amistad' gemisinin içinde tutulan Afrikalı köleler, ansızın büyük bir isyan başlatır. Cinque adlı bir kölenin önderliğinde silahlanarak geminin kontrolünü ele geçiren kölelerin tek istekleri vatanlarına, Afrika'ya dönmektir.
Sing 2016 full hd izle 720p izle

Şarkını Söyle - Sing (2016)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 48 dakika


  


Yönetmen: Garth Jennings
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Komedi, Aile
Vizyon: 9 Aralık 2016
Oyuncular: Scarlett Johansson, Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Taron Egerton, Nick Offerman, Seth MacFarlane, Leslie Jones

Bizimkine benzeyen fakat tamamiyle hayvanların yaşadığı bir dünyada geçen Sing?de, Buster Moon (Oscar ödüllü Matthew McConaughey) zor dönemler geçiren, bir zamanlar çok başarılı olan bir tiyatrodan sorumlu, zarif bir Koaladır. Buster, çok iyimser biridir, peki belki biraz serseri olabilir. Tiyatroyu her şeyden çok sever ve onu korumak için her şeyi yapabilir. Şimdi hayatının amacının yıkımıyla karşı kaldığında solmakta olan cevherine eski görkemini tekrar kazandırmak için son bir şansı vardır; dünyanın en büyük şarkı yarışmasını yapmak.

Önde gelen beş yarışmacı ortaya çıkar: Şarkı söylediği kadar yumuşak bir şekilde dolandıran bir fare (Seth MacFarlane), çekingen bir ergen fil (Tori Kelly), büyük bir sahne korkusu olan, 25 domuz yavrusunun peşini toplamaktan yıpranmış, sınırlarını zorlayan bir anne (Oscar ödüllü Reese Witherspoon), ailesinin ağır suçlarından kurtulmayı isteyen genç bir gangster goril (Taron Egerton) ve küstah erkek arkadaşı bırakıp tek başına kalmak için mücadele veren bir punk-rock kirpi (Scarlett Johansson). Bütün hayvanlar, Buster?ın çadırına, bunun hayatlarının gidişatını değiştirmek için bir fırsat olduğunu düşünerek gelir.
We Are Marshall 2006 full hd izle 720p izle

Zafer Bizimdir - We Are Marshall (2006)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 11 dakika


  Yönetmen: McG
Ülke: ABD
Tür: Dram, Spor
Vizyon: 12 Aralık 2006
Oyuncular: Matthew McConaughey, Matthew Fox, Anthony Mackie, David Strathairn, Ian McShane

Eğer neşelenmiyorsanız, nabzınızı ölçtürmelisiniz. Futbol öyle bir oyundur ki önce sizi devirir ve sonra da ayağa kalkmanızı bekler. 1970'de meydana gelen bir uçak kazası, Huntington'ın Batı Virginia kasabasını vurur, daha çok da Marshall Üniversitesini. Büyük uçak kazasında hemen hemen tüm futbol takımını ve teknik ekibini kaybeden Marshall Üniversitesi'ne Jack Lengyel gelir ve kimsenin istemediği o işi üstlenerek takımı tekrar bir araya toplar. Matthew McConaughey, Lengyel rolünde; zafer şansı yok denecek kadar az olan tecrübesiz oyuncuların enerjik ve sevecen koçu rolüyle göz dolduruyor.
Free State of Jones 2016 full hd izle 720p izle

Özgürlük Savaşçısı - Free State of Jones (2016)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 19 dakika


  Yönetmen: Gary Ross
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Biyografi, Dram, Tarihi, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Matthew McConaughey, Gugu Mbatha-Raw, Mahershala Ali, Keri Russell, Christopher Berry, Sean Bridgers, Jacob Lofland

Sivil Savaş esnasında Missisipili bir grup çiftçinin Amerika Konfedere Devletleri?ne başkaldırısının anlatıldığı filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Gary Ross üstleniyor Başrolde ise en son Interstellar?da izlediğimiz Matthew McConaughey?yi görüyoruz. McConaughey?nin yanı sıra Gugu Mbatha-Raw, Keri Russell, Mahershala Ali gibi isimler kadroda yer almakta.
Bernie 2011 full hd izle 720p izle

Bernie'nin Suçu Ne? - Bernie (2011)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Richard Linklater
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç, Dram
Vizyon: 10 Mayıs 2013
Oyuncular: Matthew McConaughey, Jack Black, Shirley MacLaine, Rick Dial, David Blackwell

Teksas'ın küçük, kırsal bir kasabasında, bir cenaze levazımatçısının yanında yardımcı olarak çalışan Bernie Tiede kasaba halkının en sevdiği kişilerden biridir. Pazarları okulda ders verir, kilise korosunda şarkı söyler ve yardıma ihtiyacı olan herkese el uzatır. Herkes Bernie'yi sever ve takdir eder. Ters giden talihine sürekli lanet eden dul Marjorie Nugent'e banka işlerinde yardım eden Bernie, bir süre sonra kadının kendisine karşı artan ilgisi ve isteklerine yetişemez hale gelir ve günün birinde zengin Marjorie'yi öldürür...

Yönetemnliğini Richard Linklater'ın üstlendiği filmin başrollerini ise Jack Black, Shirley MacLaine ve Matthew McConaughey'i paylaşıyor.
Killer Joe 2011 full hd izle 720p izle

Katil Joe - Killer Joe (2011)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: William Friedkin
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 9 Kasım 2012
Oyuncular: Matthew McConaughey, Emile Hirsch, Juno Temple, Thomas Haden Church, Gina Gershon

Uyuşturucu satıcısı olan Chris'in annesi, ondan gizlice uyuşturucu zulasını çalar. Chris'in canını kurtarması için en kısa zamanda 6000 dolar bulması gerekmektedir. Babası Ansel'e akıl danışan Chris annesinin hayatı üzerine bir plan yapar. Herkesin nefret ettiği üvey annesinin yüklü miktarda bir hayat poliçesi vardır; alabildikleri takdirde bu para hem hepsini zengin etmeye ve hem Chris'in borcunu ödemeye yetecektir. Tek sorun Sharla'nın hayatta olmasıdır! Hem polis olan hem de kiralık katillikle hayatını kazanan Joe Cooper, Sharla'yı öldürmeyi kabul eder. Ama prensip olarak 25000 dolar da nakit ister. Tam plan parasızlıktan yatmak üzereyken olan biteni uzaktan seyreden Chris'in kız kardeşi Dottie'yi fark eder. Başta parası karşılığında rehine aldığı kıza daha sonra git gide aşık olacağını ise hesaba katmamıştır...
U-571 2000 full hd izle 720p izle

U-571 (2000)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Jonathan Mostow
Ülke: Fransa, ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim, Savaş, Savaş
Vizyon: 3 Kasım 2000
Oyuncular: Matthew McConaughey, Bill Paxton, Harvey Keitel, Jon Bon Jovi, David Keith, Thomas Kretschmann, Jake Weber

Nisan 1942:Hitler'in U-Botları Atlantikte müttefik gemilerini yok etmekte ve Amerika'nın doğu kıyılarına ilerlemektedir. U-Botların radyo frekansları kırılamadığı için S-33 mürettebatı özel bir göreve gönderilecektir. S-33 Mürettebatı Alman radyo şifreleyici aleti Enigma'yı ele geçirmekle tehlikeli bir bir macerya atılırlar. Planları Alman kılığında bir Alaman gemisine girip Enigma'yı çalmak olacaktı fakat bunu çok tehlikeli sularda yapmak zorunda kalacaklardı.
Gold 2016 full hd izle 720p izle

Altın - Gold (2016)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat


  


Yönetmen: Stephen Gaghan
Ülke: ABD
Tür: Macera, Dram, Gerilim
Vizyon: 3 Şubat 2017
Oyuncular: Matthew McConaughey, Edgar Ramírez, Bryce Dallas Howard, Corey Stoll, Toby Kebbell, Bill Camp, Joshua Harto

Şanssız adam olan Kenny Wells bir jeolog olan Michael Acosta ile ekip olup Endonezya?nın keşfedilmemiş ormanlarında altın aramaya koyulur. Altın bulmak zordur ama altını Wall Street'in en güçlü kurumları arasında elinde tutmak daha da zor olacaktır.

Başrollerini Matthew McConaughey , Édgar Ramírez ve Bryce Dallas Howard?ın paylaştığı filmin yönetmenliğini ise Stephen Gaghan üstleniyor. Gerçek bir hikâyeden esinlenen filmin senaryosunu Patrick Massett ve John Zinman kaleme aldı
How to Lose a Guy in 10 Days 2003 full hd izle 720p izle

Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir? - How to Lose a Guy in 10 Days (2003)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Donald Petrie
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 25 Nisan 2003
Oyuncular: Kate Hudson, Matthew McConaughey, Kathryn Hahn, Annie Parisse, Adam Goldberg

Composure dergisindeki “Nasıl Yapmalı” köşesinin yazarı olan Andie Anderson’ın önünde kısa sürede teslim etmesi gereken alışılmadık bir görev vardır. Kadınların erkeklerle ilişkilerinde yaptığı ve onların kaçmasına sebep olan hataları birinci elden deneyimleyerek yazması gerekmektedir. Önündeki süre ise sadece 10 gündür. Bu süre içinde bir erkek bulması, onu kendisine aşık etmesi, sonra da kendisinden bıktıracak klasik flört hatalarını yapması gerekmektedir. Bu görev için hedef seçtiği Benjamin Barry adlı reklamcı gencin durumu da başka bir alemdir. O da kendi patronuyla iddiaya girmiştir ve istediği kadını 10 gün içinde kendisine aşık edebileceğini ileri sürmektedir.

Herkesin dürüstlük aradığını söylediği bir dünyada tamamen aldatmacaya dayalı bir ilişkinin yürüme şansı var mıdır?
Reign of Fire 2002 full hd izle 720p izle

Ateş Krallığı - Reign of Fire (2002)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Rob Bowman
Ülke: İngiltere, İrlanda, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 4 Ekim 2002
Oyuncular: Christian Bale, Matthew McConaughey, Izabella Scorupco, Gerard Butler, Scott Moutter, David Kennedy, Alexander Siddig

Günümüz Londrasında, bir inşaat mühendisi, farkında olmadan bir ejderhayı asırlar süren uykusundan uyandırır. O zaman 12 yaşında olan Quinn, annesinin yaptığı bu hatanın dünyanın sonunu getireceğini tahmin bile edemez. 20 yıl sonra, Quinn (Christian Bale), itfaiye şefi olarak hayatta kalmayı başaran bir grup insanı bu korkunç canavarların gazabından korumaya çalışmaktadır. Bu sırada gözükara bir Amerikalı maceracı olan Van Zan (Matthew McConaughey), ejderhaları öldürmenin yolunu bildiğini söyleyerek yüreklerine umut serper.

X-Files filminin yönetmeni Rob Bowmandan ilginç konulu bir post-apokaliptik macera ve bilimkurgu filmi...
Magic Mike 2012 full hd izle 720p izle

Striptiz Kulübü - Magic Mike (2012)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Steven Soderbergh
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Biyografi
Vizyon: 28 Haziran 2012
Oyuncular: Channing Tatum, Alex Pettyfer, Matthew McConaughey, Matt Bomer, Olivia Munn

Şov dünyasında "Magic Mike" olarak anılan Mike Martingano aslında hep mobilya tasarımcısı olmak istemiş olan genç ve yakışıklı bir striptiz dansçısıdır. California eyaletinin en ünlü ve en çok kazanan erkek dansçılarındandır ve kadınlar ona tam anlamıyla taparlar. Bir gün, henüz genç bir dansçı olan "The Kid" lakaplı Adam ile tanışır. Mike, genç Adam'ı himayesi altına alarak, ona şov dünyasının eğlenceli kapılarını aralar. Kadınları tavlamak, çılgın partiler vermek ve kolay para kazanmak gibi konularda Adam'ı eğitirken, kız kardeşi Paige ile tanışınca yaşadığı hayatın da değişebileceğini fark edecektir. Paige ona şov dünyasını bırakıp, her zaman hayalini kurduğu yaşantının mümkün olduğunu anımsatır...

Erkek striptizcilerin dünyasında geçen alışılmışın dışında bir film olan Magic Mike'ın yönetmenliğini Steven Soderbergh, başrolünü ise Channing Tatum üstleniyor. Senaryosu Reid Carolin'e ait filmin yurt dışı eleştirmen notu ise yüksek. -
Sahara 2005 full hd izle 720p izle

Sahara (2005)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Breck Eisner
Ülke: İngiltere, İspanya, Almanya, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Gerilim, Savaş
Vizyon: 16 Eylül 2005
Oyuncular: Matthew McConaughey, Steve Zahn, Penelope Cruz, William H. Macy, Rainn Wilson, Delroy Lindo, Lambert Wilson

Usta kaşif Dirk Pitt (Matthew McConaughey) tarihi bir efsaneye ait bir sikke bulup, Batı Afrika'nın en tehlikeli bölgelerinde hazine avına çıkmaya karar verdiğinde hayatının da en büyük macerasına girişmiş olacaktı. Dirk ve macera arkadaşı Al Giordino (Steve Zahn), yerlilerin deyimiyle "Ölüm Gemisi"ni -gizli bir kargo taşıyan kayıp savaş gemisi- ararken, kayıp hazinenin tüm dünyayı tehdit edecek kadar büyük bir problemle bağlantılı olduğunu düşünen, zeki ve güzel doktor Eva Rojas (Penelope Cruz) ile tanışırlar.

Hiç kimsenin varlığına bile inanmadığı bu gemiyi ararken, Dirk, Al ve Eva, tehlikeli savaşçılara ve tehditkâr bölgeye yenilmemek ve sırrı çözebilmek için, zekâlarına ve cesaretlerine güvenmek zorundaydılar.

Paramount Pictures ve Bristol Bay Productions, Baldwin Entertainment Group, A. J. K Livin Production, Kanzaman Production ortaklığıyla, Breck Eisner'ın yönettiği "Sahara"yı sunar. Clive Cussler'ın romanından uyarlanan senaryo ise Thomas Dean Donelly, Joshua Oppenheimer ve John C. Richards'a ait. Lambert Wilson, Glynn Turman, Delroy Lindo ve William H. Macy gibi oyuncularında yer aldığı "Sahara"nın Amerika dağıtımını ise Paramount Pictures üstlenmiş.

Paramount Pictures, dünyanın en büyük eğlence ve medya kuruluşlarından biri olan ve ayrıca eğlence, spor, haber ve müzik prodüksiyonu, tanıtımı ve dağıtımında lider olan Viacom Inc.'in bir kolu.

Bristol Bay Productions ise, dramadan komediye, aksiyondan korkuya her türde ve her yaşta sinema izleyicisine hitap eden sinema filmlerinin üretimini, finansmanını ve prodüksiyonunu gerçekleştiren AFG (Anschutz Film Group)'nin yan kuruluşu.
The Dark Tower 2017 full hd izle 720p izle

Kara Kule - The Dark Tower (2017)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 35 dakika


  


Yönetmen: Nikolaj Arcel
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 4 Ağustos 2017
Oyuncular: Matthew McConaughey, Idris Elba, Tom Taylor, Dennis Haysbert, Ben Gavin, Claudia Kim, Jackie Earle Haley

Stephen King?in ?The Dark Tower? isimli yapıtının sinema uyarlaması olacak film, Roland Deschain'ın gizemli Kara Kule'yi arayışını işliyor. Western türü bir dünyada, kendi can vermekte olan evrenini kurtarmak için isimi geçen kuleden medet uman silahşörün karşısında onu durdurmaya çalışan düşmanlar da mutlaka olacaktır.
The Sea of Trees 2015 full hd izle 720p izle

The Sea of Trees (2015)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 50 dakika


  


Yönetmen: Gus Van Sant
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Matthew McConaughey, Ryoko Seta, Sienna Tow, Michiko Tomura, Yusuke Tozawa, Abe Lee Tsunenori, Ken Watanabe

İntihara meyilli Arthur Brennan, Japonya'daki Fuji dağının derinliklerindeki gizemli ormanda son bulan yolculuğunda, buranın hayatını sonlandırmak için eşsiz bir yer olduğu kanaatine varır. Arthur bu son durağında Takumi Nakamura isimli yolunu kaybeden biriyle karşılaşır ve iki adam, hayatta kalmanın özünü kavradıkları, hayata bir defa daha bağlandıkları özel bir yolculuğa çıkar.

'Buried' ve 'ATM' filmlerinin senaristi Chris Sparling'in senaryosunu yazdığı Gus Van Sant'in yeni filminin başrollerinde Matthew McConaughey, Ken Watanabe ve Naomi Watts bulunuyor.
The Paperboy 2012 full hd izle 720p izle

Gazeteci Çocuk - The Paperboy (2012)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Lee Daniels
Ülke: ABD
Tür: Gerilim
Vizyon: 12 Nisan 2013
Oyuncular: Zac Efron, Matthew McConaughey, Nicole Kidman, John Cusack, David Oyelowo

Yıl 1969’dur ve Jack Jansen (Zac Efron) hayatında bir dönüm noktasındadır. Üniversiteden atılmış, Florida’daki Lately kasabasına geri dönmüştür. Babası da bu kasabanın yerel gazetesi The Moat County Times’ı çıkarmaktadır. The Miami Time gazetesinde çalışan ve saygın bir isim olan ağabeyi Ward, Hillary Van Wetter’ın (John Cusack) hüküm giydiği davayı araştırmak üzere iş arkadaşı Yardley Acheman’la (David Oyelowo) birlikte çıkagelince, Jack’ten şoförlük yapmasını ister. Babasının çıkardığı gazeteyi de dağıtan Jack her yeri avucunun içi gibi bilmektedir.

Ward ve Yardley’nin timsah avcısı Hillary Van Wetter davasını araştırmasının nedeni de Charlotte Bless’tir. Hillary’nin yanlışlıkla hüküm giydiğine ikna olan bu güzel kadın The Miami Times gazetesiyle irtibat kurarak muhabir göndermelerini, onların da Van Wetter’ın masumiyetini ispatlayarak onu idamdan kurtarabileceğini ummuştur. Ward ve Yardley ise meslek hayatlarında yükselmelerini sağlayacak bir haber peşinde, Van Wetter’ın yanlışlıkla hüküm giymiş olması halinde Florida’daki adalet sistemindeki çarpıklığı ve ayrımcılığı ifşa etmeyi ummaktadır.
Ghosts of Girlfriends Past 2009 full hd izle 720p izle

Hayalet Sevgililerim - Ghosts of Girlfriends Past (2009)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Mark Waters
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Fantastik, Romantik
Vizyon: 24 Temmuz 2009
Oyuncular: Matthew McConaughey, Jennifer Garner, Michael Douglas, Lacey Chabert, Robert Forster

Ünlülerin fotoğrafçılığını yapan Connor Mead; özgürlük, eğlence ve kadın düşkünüdür. Sınır tanımayan Connor, sevgililerinden aynı anda konferans konuşması yaparken ayrılmaktan çekinmez, bunu yaparken yanında başka bir kadın olmasından da!

Connor'un kardeşi Paul'ün düğün arifesidir. Herkes, hatta Connor'un çocukluk arkadaşı ve onun cazibesinden tek etkilenmeyen kişi olan Jenny'de bu evliliği kutlamak için Paul'ün yanındayken o bunu sabote etmeye çalışır.

Ama onun model aldığı, her zaman kadınların sevgilisi olmuş amcası Wayne'nin hayaletinin onu ziyaret etmesiyle silkilenir. Bu gece onu ziyaret eden sadece amcasının hayaleti olmayacaktır. Geçmişteki sevgililerin hayaletleri ortaya çıkacaktır.
The Wedding Planner 2001 full hd izle 720p izle

Darısı Başıma - The Wedding Planner (2001)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Adam Shankman
Ülke: Almanya, ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 6 Nisan 2001
Oyuncular: Jennifer Lopez, Matthew McConaughey, Bridgette Wilson-Sampras, Justin Chambers, Judy Greer

Mary Fiore, San Francisco'nun en prestijli evlilik planlamacılarından biridir ve başkalarının aşklarını evliliğe dönüştürmekten kendisine ait bir aşk hayatı fikri ona çok çok uzaktır.

Fiore son olarak internetin en büyük iş kadınlarından Fran Donolly'nin düğününü planlaması için tutulmuştur. Bu yeni işinin sevincini yaşamakta olan Mary, bir gün yolda yürürken caddenin yukarısından kendisine doğru kaymakta olan büyük bir çöp kutusunun altında kalmaktan son anda kurtulur. Üzerine atlayarak onu çöp kutusundan kurtaran yakışıklı Dr. Steve Edison'la birlikte hayatının en güzel akşamını geçirdikten sonra Mary sonunda aşka inanmak için bir nedeni olduğunu farkeder. Fakat durum Mary'nin zannettiğinden çok daha karmaşık bir hal alacaktır çünkü Steve, Fran Donolly'nin müstakbel eşidir ve Mary de onların düğün planlamacısıdır. Mary'nin başına gelebilecek en kötü şey gelmiş, kariyeri ile duyguları arasında bir seçim yapmak zorunda kalmıştır.

Mary işlerin daha fazla karışamayacağını düşünmektedir ki babası Salvatore'nin, kızını Sicilya'ya henüz gelmiş olan Massimo Lanzetta ile evlendirmek için hazırlıklara başlamış olduğunu öğrenir.