Meg Ryan Filmleri (16 sonuç)

When Harry Met Sally... 1989 full hd izle 720p izle

Harry Sally İle Tanışınca - When Harry Met Sally... (1989)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Rob Reiner
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 1 Mayıs 1990
Oyuncular: Billy Crystal, Meg Ryan, Carrie Fisher, Bruno Kirby, Steven Ford

Harry de Sally de Chicago Üniversitesi'nde okudukları halde ancak mezuniyetten sonra New York'a giderken tanışır. Yolda uzun uzun sohbet ederler ve 'Kadın ile erkek sadece arkadaş olamaz' kanısına varırlar. New York'a varınca ikili kendi hayatlarını yaşar ancak arada görüşüp birbirlerine olan bitenden bahsederler. Bir gün Harry eşinden, Sally de sevgilisinden ayrılır ve karşılaştıklarında, aralarında iyi bir dostluk başlar. İkili artık birbirine aşık olmamak için büyük çabalar sarf edecektir.
When Harry Met Sally 1990 full hd izle 720p izle

Harry ile Sally Tanışınca - When Harry Met Sally (1990)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: Rob Reiner
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Billy Crystal, Carrie Fisher, Meg Ryan

Harry de Sally de aynı Şikago Üniversitesi’nde okudukları halde ancak mezuniyetten sonra New York’a giderken tanışırlar. Yolda uzun uzun sohbet eder ve bir çıkarıma varırlar: 'erkek ve kadın sadece arkadaş olamaz!'. New York’a varında her biri kendi hayatını yaşar, birileriyle tanışır, aşık olur vs. Tüm bunlar olurken ikili arada sırada karşılaşır ve birbirlerine olup bitenden bahseder. Harry karısından ayrıldıktan sonra Sally ile aralarındaki sıkı bir dostluk başlar. Peki ama yıllar önce karar verdikleri şey hala geçerli midir? Hiç sanmıyoruz! Senarist Nora Ephron dört sene sonra Sevginin Bağladıkları’nda yapacağından daha iyi bir iş çıkarıyor ve her iki cinsten sinemaseverlerin izlemekten çok keyif aldıkları bir temanın etrafında geziniyor. Yönetmen Rob Reiner ise elindeki oyunculuk hazinesini iyi değerlendirerek tüm zamanların en sevilen romantik komedilerinden birine imza atıyor. When Harry Met Sally 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
The Doors 1991 full hd izle 720p izle

The Doors (1991)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Oliver Stone
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Müzik
Vizyon:
Oyuncular: Kathleen Quinlan, Meg Ryan, Val Kilmer

Amerikalı rock grubu The Doors üzerine yapılmış, gelmiş geçmiş en iyi biyografi filmlerinden biri sayılan film, grubun efsanevi solisti Jim Morrison üzerine odaklanıyor. Grubun sıkı bir dinleyicisi olan yönetmen Oliver Stone, solistin fırtınalı yaşamını etkili bir anlatımla gözler önüne seriyor. Çoğu zaman kalın çizgilerle anlatılan ve gerçek anlamda içselleştirilemeyen rock felsefesini gerçekçi ve ihtiraslı bir anlatımla aktaran filmde Val Kilmer oyunculuk hayatının en önemli rolünü başarıyla yerine getiriyor. Sadece dahil olduğu Amerikan toplumunu değil, tüm dünyayı değiştiren bir devrimin panoramasını yansıtan film klasikler arasındaki yerini almış durumda. The Doors (1991) 720P kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Innerspace 1987 full hd izle 720p izle

İçimde Biri Var - Innerspace (1987)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat


  Yönetmen: Joe Dante
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 1 Temmuz 1987
Oyuncular: Dennis Quaid, Martin Short, Meg Ryan, Kevin McCarthy, Fiona Lewis, Vernon Wells, Robert Picardo

Jack Putter, bugün kendini komik hissediyor. Gününü 25 saat yaşayan bu hastalık hastası için hiçbirşey yeni değildi. Fakat yeni olan bir şey vardı. Jack birşeyler duyuyordu. "Bana sahip oluyorlar" diye ağlıyordu. Jack birşeyler duyuyordu. ?Jack'in duyduğu ses Tuck Pendleton'a aitti. Gizli bir minyatürleşme projesi yolunda gitmemiş ve yanlışlıkla Jack'in içine enjekte edilmiştir.
Sleepless in Seattle 1993 full hd izle 720p izle

Sevginin Bağladıkları - Sleepless in Seattle (1993)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    

  


Yönetmen: Nora Ephron
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Meg Ryan, Ross Malinger, Tom Hanks

Yılbaşı, herşeyin gerçekleşebileceği, büyülü bir zamandır. Annie Reed (Meg Ryan), Noel arifesinde nişanlısının evine giderken, yolda hayatını değiştirecek bir radyo programını dinler. Sekiz yaşındaki Jonah kısa bir süre önce dul kalan babası Sam için çok üzüldüğünden, bir radyo istasyonunu arar. Telefonda konuşmaya ikna edilen Sam, ölen karısına duyduğu aşkı ve birlikte geçirdikleri zamanın nasıl unutulmaz olduğunu anlatır. Annie, bu duygusal sözlerden o kadar etkilenir ki, Sam'la tanışmanın yollarını aramaya başlar.. Sleepless in Seattle - Sevginin Bağladıkları 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Courage Under Fire 1996 full hd izle 720p izle

Ateş Altında Cesaret - Courage Under Fire (1996)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Edward Zwick
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gizem, Gerilim, Savaş
Vizyon: 27 Aralık 1996
Oyuncular: Denzel Washington, Meg Ryan, Lou Diamond Phillips, Michael Moriarty, Matt Damon


Bir kurtarma helikopterinin pilotu olan Kaptan Karen Walden, Kum Fırtınasında helikopteri düştükten ve helikopter ekibi kurtarıldıktan hemen sonra ölür. İlk önce düşen helikopterin ekibini kurtarışının takdire değer olduğu, daha sonra da helikopteri düştükten sonra Iraklıları püskürtmek için ekibini bir arada tuttuğu sanılır. Kum Fırtınasındaki kendi kötü hatıraları ile uğraşan Yarbay Serling, durumu araştırmakla ve Walden'ın ailesine Onur Madalyasını vermekle görevlendirilir. Ancak, ekibinden ve bölgedeki askerlerden elde ettiği çelişen ifadeler, Walden'ın gerçekten bu madalyayı hak edip etmediğini sorgulamasına yol açar.
French Kiss 1995 full hd izle 720p izle

Fransız Öpücüğü - French Kiss (1995)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 51 dakika


  Yönetmen: Lawrence Kasdan
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Komedi, Romantik, Dram
Vizyon: 17 Kasım 1995
Oyuncular: Meg Ryan, Kevin Kline, Timothy Hutton, Jean Reno, François Cluzet, Suzan Anbeh, Renée Humphrey

Charlie, Paris'ten arayıp Fransız güzeli Juliette'e aşık olduğunu itiraf ettiğinde nişanlısı Kate, onu geri kazanmak için uçuş korkusunu yenip Paris'e gelmeye karar verir. Uçakta birlikte oturan Luc, her ne kadar gizlemeye çalışsa da gerçekte bir hırsızdır ve çaldığı mücevherleri Kate'in çantasına saklar. Paris'te mallarını geri almak isteyen Luc, eski nişanlısını yeniden kazanmak isteyen Kate ve belki de Luc'tan hoşlanmaya başlayan Juliette arasında seyre değer bir oyun başlar.
City of Angels 1998 full hd izle 720p izle

Melekler Şehri - City of Angels (1998)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    

  


Yönetmen: Brad Silberling
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Andre Braugher, Meg Ryan, Nicolas Cage

Başarılı bir kardiyoloji cerrahı olan Maggie Rice başarılı giden bir ameliyat esnasında nedensiz yere hayata veda eden hastasını geri döndürmek için elinden geleni yapar ancak hastasını kurtaramaz. Bu acı olay sonrasında kendisine olan güvenini kaybeden kadın artık daha umutsuz, daha mutsuzdur. Bu sırada Los Angeles semalarında gezinen melek Seth, Maggie'nin bu çabalarını görmüş ve fazlasıyla etkilenmiştir. Maggie'nin üzülmesine dayanamayan Seth, güzel kadına çoktan aşık olmuştur... City of Angels - Melekler Şehri altyazılı izle meniz için sizlerle...
When a Man Loves a Woman 1994 full hd izle 720p izle

Erkek Severse - When a Man Loves a Woman (1994)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Luis Mandoki
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 29 Nisan 1994
Oyuncular: Andy Garcia, Meg Ryan, Ellen Burstyn, Tina Majorino, Mae Whitman, Lauren Tom, Philip Seymour Hoffman

Michael (Andy Garcia) ve Alice (Meg Ryan) evli bir çifttir.Görünürde mutlu gözüken evlilikleri Alice in içki problemi yüzünden büyük bir imtihanla karşı karşıya kalmıştır...
Kate & Leopold 2001 full hd izle 720p izle

Büyülü Çift - Kate & Leopold (2001)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: James Mangold
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Fantastik, Romantik
Vizyon: 22 Şubat 2002
Oyuncular: Meg Ryan, Hugh Jackman, Liev Schreiber, Breckin Meyer, Natasha Lyonne

Erkek arkadaşı Stuart'la olan ilişkisinin bittiği gerçeğine inanmak istemeyen Kate ısrarlı aramalarına karşın cevapsız kalınca Stuart'ın evine gitmeye karar verir. Leopold Stuart'a giderken 19. yüzyıldan fırlamışa benzeyen kıyafetler giyen Leopold adında bir adamla tanışır. Bir zaman boşluğundan geçip 21. yüzyıla giren bir 19. yüzyıl beyefendisi olan Leopold zamanın kadını ile kendi çağının kadını arasında ki farkları görünce yaşadıklarının gerçek olduğundan şüphe duymaya başlar. 21. yüzyıl onu çarpmıştır. Fakat kendine özgü bilge tavırları ve ileri görüşlü hali sayesinde ortama ayak uydurur. Üstüne bir de bir reklam yıldızı haline gelir. Bu arada Kate ile aralarında bir yakınlaşma başlar, fakat ikisi de bunu reddetmektedirler. Ancak zaman geçtikçe reddettikleri bu yakınlaşma gerçek olur.
Proof of Life 2000 full hd izle 720p izle

Yaşam Kanıtı - Proof of Life (2000)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 2 saat 15 dakika


  Yönetmen: Taylor Hackford
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Dram
Vizyon: 2 Mart 2001
Oyuncular: Meg Ryan, Russell Crowe, David Morse, Pamela Reed, David Caruso

Peter Bowman Amerikalı bir mühendistir. Güney Amerika'da bir baraj projesi üzerinde çalışırken gerillalar tarafından ormana kaçırılır. Bowman'ın kaçırıldığını öğrenen karısı Alice, kocasının kurtarılması için uzman bir kurtarıcı ve aynı zamanda rehine pazarlıkçısı olan Terry Thorne'u tutar. Thorne, Peter Bowman'ın kurtarılması için fidye görüşmelerinde bulunur ama olumlu sonuç alamaz. Bunun üzerine Thorne ormana bir operasyon düzenleyerek Bowman'ı gerillaların elinden kurtarmaya kararı alır.Bu gelişmeler yaşanırken Alice ve Terry arasında bir aşk oluşmaya başlamıştır.
Addicted to Love 1997 full hd izle 720p izle

Aşk Tutkunu - Addicted to Love (1997)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Griffin Dunne
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 12 Eylül 1997
Oyuncular: Meg Ryan, Matthew Broderick, Kelly Preston, Tcheky Karyo, Maureen Stapleton, Nesbitt Blaisdell, Remak Ramsay

Eski kız arkadaşları romantik bir ilişki için biraraya gelen Maggie (Ryan) ve Sam (Broderick), intikam almak için el ele verirler. Başlangıçta Sam sadece kız arkadaşını geri ister. Maggie'de sadece eski erkek arkadaşına geri dönmek istemektedir. Ama, işler planlandığı gibi gitmez.
Joe Versus the Volcano 1990 full hd izle 720p izle

Joe Yanardağa Karşı - Joe Versus the Volcano (1990)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: John Patrick Shanley
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 1 Mart 1991
Oyuncular: Tom Hanks, Meg Ryan, Lloyd Bridges, Robert Stack, Abe Vigoda, Dan Hedaya, Barry McGovern

John Patrick Shanley'in senaryosunu yazıp yönetmenliğini yaptığı bu filmde, Tom Hanks ve Meg Ryan başrolde. Joe(Tom Hanks), tek düze bir hayata sahiptir, ölümcül bir beyin hastalığına yakalandığını öğrenir ve artık kaybedecek hiçbir şeyi bulunmamaktadır.

İşi dolayısıyla tanıştığı varlıklı bir işadamı olan Samuel Graynamore, kendisine beklenmedik bir teklifte bulunur. Sıradan bir adam gibi yaşadın, krallar gibi can ver der ona... Joe bu önerisi kabul edecek midir?
Ithaca 2015 full hd izle 720p izle

Ithaca (2015)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Meg Ryan
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Tom Hanks, Meg Ryan, Jack Quaid, Sam Shepard, Hamish Linklater, Molly Gordon, Gabriel Basso

Henüz 14 yaşında olan Homer Macauley, kasabada bisiklet ile telgraf taşıma konusunda rakipsiz genç bir delikanlıdır. Büyük ağabeyinin savaşmak için cepheye gitmesinden ötürü Homer, dul annesine bakma vazifesini üstlenmiştir. Aynı zamanda kız kardeşi ve 4 yaşındaki kardeşinin de bakımını üstlenen gencin tutunabildiği tek şey ailesi ve Ithaca'nın güzel insanları olmuştur. Ama günlerden bir gün eline geçen bir mektup Homer'ın hayatını sonsuza dek değiştirecektir.
Film, 1942 senesinin sancılı savaşını da anlatıyor, Kaliforniya?nın Ithaca kasabasında yaşayan ve şimdiye kadar ki en hızlı bisiklet habercisi olmak isteyen bir gencin hayatına da odaklanıyor. Ryan filmde, Hunger Games serisinden tanıdığımız Jack Quaid ?in dul annesini canlandıracak. ?Joe and the Volcano?, ?Sleepless in Seattle? ve ?You?ve Got Mail? filmleriyle birlikte rol alan Tom Hanks ve Meg Ryan ikilisi, bu film ile yeniden bir arada olacak. Hatta Tom Hanks filmin yapımcılığını üstleniyor. | Gönderen: aslantoygun
Armed and Dangerous 1986 full hd izle 720p izle

Armed and Dangerous (1986)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 28 dakika


  Yönetmen: Mark L. Lester
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 15 Ağustos 1986
Oyuncular: John Candy, Eugene Levy, Robert Loggia, Kenneth McMillan, Meg Ryan, Brion James, Jonathan Banks

Görevden atılmış bir polis ve işe yaramaz bir avukat güvenlik görevlisi olarak işe başlarlar ve girdikleri şirketin oldukça yozlaşık olduğunu görürler.

80'li yılların anlayışını yansıtan hoş bir eğlencilik film...
Serious Moonlight 2009 full hd izle 720p izle

Ay Işığı - Serious Moonlight (2009)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 24 dakika


  Yönetmen: Cheryl Hines
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç, Romantik
Vizyon: 25 Nisan 2009
Oyuncular: Meg Ryan, Timothy Hutton, Justin Long, Kristen Bell, Derek Carter

Haftasonu rahatlamak için eşiyle birlikte kır evlerine giden Manhattanlı avukat Louise için bu kaçamak pek de beklediği gibi geçmez. 13 yıllık kocası Ian onu kendisinden çok daha genç bir kadın için terk ettiğini açıklar. Fakat Ian bu meseleden tahmin ettiği kadar kolay sıyrılamayacaktır. Louise bu durumu beklenmedik derecede bir soğukkanlılıkla karşılayacak ve evliliklerini kurtarmak adına bir şeyler yapmadan boşanmayı kabul etmeyecektir...