Mel Gibson Filmleri (28 sonuç)

Braveheart 1995 full hd izle 720p izle

Cesur Yürek - Braveheart (1995)

8.4 IMDB Puanı 8.4
    
 2 saat 57 dakika


  Yönetmen: Mel Gibson
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Biyografi, Dram, Tarihi, Savaş, Savaş
Vizyon: 22 Eylül 1995
Oyuncular: Mel Gibson, Sophie Marceau, Patrick McGoohan, Sean Lawlor, James Cosmo, Brian Cox, Catherine McCormack

13. yüzyıl İskoçyası... İngiliz Kralı Edward, İskoçya'yı da krallığına katmak istemektedir.

İngiliz soylularına Prima Nocta; yani topraklarında evlenen her kadınla ilk geceyi geçirme hakkını vererek İskoç halkının ayaklanmasına sebep olur.

Çocukken ailesini ve yakınlarını özgür İskoçya uğruna kaybeden William Wallace, yıllar sonra karısı da öldürülünce halkı organize etmeye ve İngilizleri topraklarından atmaya karar verir.

Mel Gibson'ın yönettiği ve başrolünü oynadığı bu epik yapım, ülkemiz sinemalarında yıllarca gösterilerek bir rekora imza atmıştır.
1996 yılında 10 dalda Oscar'a aday olan yapım, yönetim, görüntü yönetimi, efekt, makyaj ve en iyi film dallarında ödüle layık görülmüştü.

Cesur Yürek;
ihtiras, ihanet ve cesaret dolu zengin, duygu yüklü tarihi bir destan.
Mad Max 2 1981 full hd izle 720p izle

Çılgın Maks 2: Savaşcı - Mad Max 2 (1981)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: George Miller
Ülke: Avustralya
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 24 Aralık 1981
Oyuncular: Mel Gibson, Bruce Spence, Michael Preston, Max Phipps, Vernon Wells, Kjell Nilsson, Emil Minty

Nükleer savaş sonrası dönemin metolojik geçmişle buluştuğu, sizi hayali topraklara götürecek, son sürat bir hız ve katliam destanı olan The Road Warrior, benzerleriyle kıyaslanamayacak bir aksiyon filmi.

Cehennem Silahı serisinin üç filminde rol almadan ve 1994'te Maverick ile yıldızlaşmadan önce, Mel Gibson sinema tarihine ismini, gelecekteki Avustralya'da bitip tükenmez bir benzin arayışıyla dolaşıp duran yalnız kahraman Max olarak yazdırmıştı. Mad Max serisinin bu ikinci filminde, bir benzin deposunu savunan Max, The Humungus tarafından yönetilen tuhaf savaşçılara karşı mücadele veriyor. Savaş başladığında sonuç tüyler ürpertici ve bir o kadar da etkileyici olur. "Vurucu bir film! Etkisinden kurtulamayacaksınız" (Sheila Benson, Los Angeles Time)
Lethal Weapon 1987 full hd izle 720p izle

Cehennem Silahı - Lethal Weapon (1987)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 50 dakika

Yönetmen: Richard Donner
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 1 Ekim 1989
Oyuncular: Mel Gibson, Danny Glover, Gary Busey, Mitch Ryan, Tom AtkinsLos Angeles polis teşkilatı dedektiflerinden Çavuş Roger Murtaugh (Danny Glover), 50 yaşına girdiği günlerde artık emekliliği düşünürken, Vietnam savaşından tanıdığı bankacı arkadaşı Michael Hunsaker’ın kızının öldürülmesini soruşturmaya başlar. Soruşturmayla birlikte yeni de bir ortağı olur. Çavuş Martin Riggs (Mel Gibson), karısını trafik kazasında kaybettiğinden beri intihar eğilimleri içinde olan çılgın karakterli bir polistir.

Soruşturma ilerledikçe, ipuçları onları Gölge Şirketi adında, Vietnam dönemi paralı askerlerinden oluşan bir gruba ulaştırır. General Peter McAllister liderliğindeki bu grup, Los Angeles bölgesine eroin getirmekte ve dağıtmaktadırlar.

Kahramanlarımız kendilerini, basit bir cinayeti araştırırken, onları öldürmeye çalışan bir grup terörist ile savaşa girmiş bulurlar.
Mad Max 2 : The Road Warrior 1981 full hd izle 720p izle

Çılgın Max 2: Savaşcı - Mad Max 2 : The Road Warrior (1981)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: George Miller
Ülke: Avustralya
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Bruce Spence, Mel Gibson, Michael Preston

Nükleer savaş sonrası dönemin metolojik geçmişle buluştuğu, sizi hayali topraklara götürecek, son sürat bir hız ve katliam destanı olan The Road Warrior, benzerleriyle kıyaslanamayacak bir aksiyon filmi. Cehennem Silahı serisinin üç filminde rol almadan ve 1994'te Maverick ile yıldızlaşmadan önce, Mel Gibson sinema tarihine ismini, gelecekteki Avustralya'da bitip tükenmez bir benzin arayışıyla dolaşıp duran yalnız kahraman Max olarak yazdırmıştı. Mad Max serisinin bu ikinci filminde, bir benzin deposunu savunan Max, The Humungus tarafından yönetilen tuhaf savaşçılara karşı mücadele veriyor. Savaş başladığında sonuç tüyler ürpertici ve bir o kadar da etkileyici olur. "Vurucu bir film! Etkisinden kurtulamayacaksınız"...
Gallipoli 1981 full hd izle 720p izle

Gelibolu - Gallipoli (1981)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Peter Weir
Ülke: Avustralya
Tür: Macera, Dram, Tarihi, Savaş, Savaş
Vizyon: 13 Ağustos 1981
Oyuncular: Mark Lee, Bill Kerr, Harold Hopkins, Charles Lathalu Yunipingu, Heath Harris, Ron Graham, Mel Gibson

Film, 1. Dünya Savaşı esnasında Türklere karşı yapılan ve İtilaf Devletleri’nin büyük yenilgisiyle sonuçlanan Gelibolu Savaşı’nın dramını iki genç Avusturalyalı askerin üstünden anlatıyor.
Kıtaları ve okyanusları aşıp, piramitlere tırmanıp eski Mısır’ın topraklarından geçerek Gelibolu’da savaşmakta olan alaylarına katılırlar. İki arkadaşın kaderi, 1. Dünya Savaşı’nda Avustralyalılar’a karşı Almanlar ve Türkler’in yapmış bulunduğu bu savaşla şekilleniyor.
Lethal Weapon 2 1989 full hd izle 720p izle

Cehennem Silahı 2 - Lethal Weapon 2 (1989)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 54 dakika


  


Yönetmen: Richard Donner
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 1 Kasım 1989
Oyuncular: Mel Gibson, Danny Glover, Joe Pesci, Joss Ackland, Derrick O'ConnorÇılgın ve komik ikilimiz bu sefer, yarım milyar dolarlık para aklayan bir avukatın korunma altına alınması üzerine, onu korumakla görevlendirilirler. Soruşturma derinleştikçe bu paranın arkasında, yurt dışı bağlantıları olan büyük bir uyuşturucu karteli olduğu ortaya çıkacaktır. Dedektifleri susturmak isteyen uyuşturucu karteli her yolu deneyecektir.
The Year of Living Dangerously 1982 full hd izle 720p izle

Tehlikeli Bir Yıl - The Year of Living Dangerously (1982)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Peter Weir
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Romantik, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Linda Hunt, Mel Gibson, Sigourney Weaver

Guy Hamilton, ilk işi yurtdışında muhbirlik olan bir gazetecidir. endonezya' ya gelişi sandığının aksine onu çok tehlikeli bir ortama sokar.Komünist Parti'nin silahlanması ve Sukarno'yu düşürme girişimini batı destekli müslüman generaller önler, Sukarno düşer, generaller yönetime el koyar; işin içinde batılı muhabirler, ateşeler, ajanlar da eklenmiştir..
Get the Gringo 2012 full hd izle 720p izle

Gringo'yu Yakala - Get the Gringo (2012)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Adrian Grunberg
Ülke: İsrail
Tür: Aksiyon, Dram, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Daniel Giménez Cacho, Kevin Hernandez, Mel Gibson

Meksika polisi tarafından tutuklanan Driver yüksek güvenlikli bir hapishaneye gönderilir. Burada El Pueblito adında yabancı ve tehlikeli bir dünyaya girer. Dışarıdan gelen biri için hiç de kolay olmayan bu yerde Driver 10 yaşındaki bir çocuğun yardımını alacaktır. Get the Gringo 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Payback 1999 full hd izle 720p izle

Gününü Göreceksin - Payback (1999)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Brian Helgeland
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 19 Mart 1999
Oyuncular: Mel Gibson, Gregg Henry, Maria Bello, David Paymer, Bill DukeBir şehir düşünün ki erkekleri katil, kadınları fahişe, polisleri kokmuş olsun. Bu şehirde yaşayan biri, özellikle intikam peşindeyse, eninde sonunda yaşadığı ortamdan etkilenecektir.

Ele geçirmek istenen sıcak para, silahlı soygun fikrini inanılmaz derecede cazip hale getiriyor. Kanun dışı kişiler olan Porter ve Val Resnick soygunu gerçekleştirirler, ama olaylar onların düşündüklerinden çok farklı gelişir. Sıra elde edileni paylaşmaya geldiğinde Val üç büyük hata yapar. Porter'in parasını, karısını ve hayatını almaya çalışır.

Porter geri döndüğünde, her ne şekilde olursa olsun, parasını geri ister. Oysa Val'in yeni patronu, Porter'in ölümünün herkes için en hayırlı çözüm olacağını düşünmektedir.
We Were Soldiers 2002 full hd izle 720p izle

Bir Zamanlar Askerdik - We Were Soldiers (2002)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 18 dakika

Yönetmen: Randall Wallace
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi
Vizyon: 10 Mayıs 2002
Oyuncular: Mel Gibson, Madeleine Stowe, Greg Kinnear, Sam Elliott, Chris Klein

Eşi ve çocukları ile mutlu bir hayatı olan Moore, gelen bir emirle Vietnam'a gitmek için hazırlanır. Görevi, Vietnam Savaşı'nda büyük önem taşıyan Drang Vadisi'ne gidecek askeri güce komuta etmektir. 14 Kasım 1965 günü Albay Hal Moore ve adamları "Ölüm Vadisi" olarak da bilinen Vietnam'daki Drang Vadisi'ne inerler. Alana ilk ayak basan Moore'u 400 askeri takip eder. Kendilerini bir anda 2000 Kuzey Vietnamlı asker ile karşı karşıya bulan Moore ve adamları Amerikan tarihindeki en vahşi çarpışmalardan biri olan ve üç gün süren bir çarpışmaya girerler.
The Patriot 2000 full hd izle 720p izle

Vatansever - The Patriot (2000)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 45 dakika


  Yönetmen: Roland Emmerich
Ülke: Almanya, ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Savaş, Savaş
Vizyon: 18 Ağustos 2000
Oyuncular: Mel Gibson, Heath Ledger, Joely Richardson, Jason Isaacs, Chris Cooper

Şiddetli geçen Fransız - Yerli savaşının kahramanı Martin (Mel Gibson), ailesinin barış içinde yaşayabilmesini sağlamak için savaşmamaya yeminlidir. Eşini kaybetmiş 6 çoçuğu ile çiftliklerinde yaşamaktadırlar. Amerikadaki koloniler gelişmiş bağlı oldukları İngiltere den ayrılmışlardır. Bunun üzerine İngiltere Amerika'ya savaş ilan etmiştir. Benjamin Martin bu savaşdan kendisini ve ailesini elinden geldiği kadar uzak tutmak istemiş ama büyük oğlu Gabriel (Heath Ledger) ise savaş katılmak isteğine engel olamadığı için savaşdan uzak durmak isteyen Martin artık kaçamayacağı bir savaşın içine düşmüştür.
Chicken Run 2000 full hd izle 720p izle

Tavuklar Firarda - Chicken Run (2000)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 24 dakika


  Yönetmen: Peter Lord
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Animasyon, Aile, Komedi
Vizyon: 1 Aralık 2000
Oyuncular: Phil Daniels, Lynn Ferguson, Mel Gibson, Tony Haygarth, Jane Horrocks, Miranda Richardson, Julia Sawalha

Çiftliğini adeta bir diktatör gibi yönetmekte olan gaddar bayan Tweety'nin baskılarından bıkan tavuklar, bundan böyle bir şeyler yapma zamanı geldiğini düşünmektedirler. Tavuklardan biri olan Ginger ise bambaşka bir plan yapmaktadır. Onun amacı bu çiftlikten kaçmaktır hem de bir daha geri gelmemek üzere.
Maverick 1994 full hd izle 720p izle

Maverick (1994)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Richard Donner
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 20 Mayıs 1994
Oyuncular: Mel Gibson, Jodie Foster, James Garner, Graham Greene, Alfred MolinaNehirde bir teknede yapılacak olan poker turnuvasına katılacak olan Maverick (Mel Gibson), yarışmaya katılmak için gerekli olan parayı tamamlamaya çalışırken usta hırsız Anabel (Jodie Foster) tarafından soyulur. Ancak Anabel bu sefer sert kayaya çarpmıştır. Çünkü Maverick Anabel'in peşini bırakmaz. Karşılıklı atışmalar ve ortak bir amaç için çalışmaları bilinçsiz olarak Anabel ve Bret Maverick'i yakınlaştırır...
Mad Max 1979 full hd izle 720p izle

Çılgın Maks - Mad Max (1979)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 28 dakika


  Yönetmen: George Miller
Ülke: Avustralya
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim, Bilim Kurgu
Vizyon: 12 Nisan 1979
Oyuncular: Mel Gibson, Joanne Samuel, Hugh Keays-Byrne, Steve Bisley, Tim Burns, Roger Ward, Lisa Aldenhoven

Mel Gibson, çılgına dönmüş bir dünyada barışı sağlamakla görevli genç bir polis.

Mad Max, yakın gelecekte Avusturalya'da kurulmuş bir gotik korku hikayesi. Şehir sosyetesi ölümcül bir çoküş yaşamaktadır. Anarşi ve şiddet, her gün yaşanan doğal olaylar haline gelmiştir. Şehir içindeki ana yollar yabancı motorcular ve bir avuç polis arasında yaşanan ölüm oyunuyla kabusa dönmüşütür. Büyük bir trajedi yaşayan Max, terörü kendi yöntemleriyle durdurmaya kararlıdır.
Signs 2002 full hd izle 720p izle

İşaretler - Signs (2002)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: M. Night Shyamalan
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gizem, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 18 Ekim 2002
Oyuncular: Mel Gibson, Joaquin Phoenix, Rory Culkin, Abigail Breslin, Cherry Jones

Graham hess(mel gibson) ve ailesi arazideki işaretlerden dünya dışından gelen yaratıkların sorumlu olduğu anlatılır. Ekinlerdeki bu dairelerin dünyanın heryerinde bulunmaya başladığını izlerken gittikçe korkuları artmaktadır.İşaretler Çiftlikte yaşayan bir ailenin hayatlarının belkide son anlarındaki dünaynın istila edildiği korkunç dakikalardaki mücadelenin duygusal hikayesi.
The Man Without a Face 1993 full hd izle 720p izle

Yüzü Olmayan Adam - The Man Without a Face (1993)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Mel Gibson
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 25 Ağustos 1993
Oyuncular: Mel Gibson, Nick Stahl, Margaret Whitton, Fay Masterson, Gaby Hoffmann

Justin McLeod (Mel Gibson), beş yıl önce geçirdiği trafik kazasında yüzünün bir kısmı yanmış olduğundan kasabanın en üç köşesinde yalnız yaşayarak hayatını geçiriyor. Kazada yanında bulunan çocuğun ölmesi sonucu mahkemede yargılanıyor ve suçlu bulunuyor. Onun 'küçük çocukları seven' biri olduğuna inanan halk onu yalnız bırakıyor. Chuck (Nick Stahl) ile başlayan arkadaşlığını sorgulamaya başlayan kasaba halkı, geçmişte olan olayları Justin'a bir daha yaşatmaya başlıyor.
Lethal Weapon 3 1992 full hd izle 720p izle

Cehennem Silahı 3 - Lethal Weapon 3 (1992)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 58 dakika

Yönetmen: Richard Donner
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 11 Mayıs 1992
Oyuncular: Mel Gibson, Danny Glover, Joe Pesci, Rene Russo, Stuart WilsonEski Polis, yeni suçlu Jack Travis, polis yeleklerini delebilecek bir kurşun bulunca, bu soruşturmayı yürüten Lorna Cole, soruşturmanın tehlikeli hal alması üzerine Çılgın ikilimizden yardım isterler. İkili polis ölümlerini durdurmak için büyük bir mücadeleye girişir.
The Beaver 2011 full hd izle 720p izle

Kukla - The Beaver (2011)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 31 dakika

Yönetmen: Jodie Foster
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 6 Mayıs 2011
Oyuncular: Jodie Foster, Mel Gibson, Jennifer Lawrence, Anton Yelchin, Paul Hodge

İki Oscar sahibi Jodie Foster yönetip oynadığı filmde Oscarlı oyuncu Mel Gibson ile rol alıyor. The Beaver, ailesini yeniden keşfe çıkan ve hayatına baştan başlayan bir adamın duygu yüklü hikayesini anlatıyor...

Kendi şeytanlarıyla boğuşmakta olan Walter Black, bir zamanlar başarılı bir oyuncak üretimcisi ve iyi bir aile babası olan, şimdilerdeyse depresyonla boğuşan bir adam... Her yolu denese de eski haline dönemeyen Walter'ın hayatı bir el kuklası kunduzun hayatına girmesiyle değişir...
Lethal Weapon 4 1998 full hd izle 720p izle

Cehennem Silahı 4 - Lethal Weapon 4 (1998)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 2 saat 7 dakika

Yönetmen: Richard Donner
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 14 Ağustos 1998
Oyuncular: Mel Gibson, Danny Glover, Joe Pesci, Rene Russo, Chris RockÇavuş Martin Riggs ve Roger Murtaugh, yaptıkları iş için çok yaşlı olduklarını düşünmektedirler.
Murtaugh, emeklilik peşindedir. Fakat başları Çin mafyasıyla belaya girer. Mafya, Çinli bir sanatçıya sahte para yaptırıp, bununla mafyanın 4 liderini hapisten kaçırmayı planlamaktadır.
Edge of Darkness 2010 full hd izle 720p izle

İntikam Peşinde - Edge of Darkness (2010)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 57 dakika

Yönetmen: Martin Campbell
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 29 Ocak 2010
Oyuncular: Mel Gibson, Ray Winstone, Danny Huston, Bojana Novakovic, Shawn Roberts

Martin Campbell’in yönettiği ve Mel Gibson, Danny Huston, Ray Winstone ile Shawn Roberts’ın oynadığı İntikam Peşinde (Edge Of Darkness), 29 Ocak 2010’da Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Thomas Craven, cinayet masası dedektifi ve kızını yalnız büyüten bir babadır. 24 yaşındaki kızı evinde vurulunca herkes hedefin Craven olduğunu düşünür. Ancak Craven bu durumdan şüphelenmeye başlar ve kızının ölümünü araştırmaya karar verir. Araştırma onu, kızının gizli yaşamına, devletin gizli işlerine ve kanıtları yok etmekle görevli devletin gizli adamı Darius Jedburgh’e götürür.
Ransom 1996 full hd izle 720p izle

Fidye - Ransom (1996)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 2 saat 1 dakika

Yönetmen: Ron Howard
Ülke: ABD
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 21 Şubat 1997
Oyuncular: Mel Gibson, Rene Russo, Brawley Nolte, Gary Sinise, Delroy Lindo

Tom Mullen, zengin ve başarılı bir uçak şirketi sahibidir. Karısı Kate ve oğlu Sean ile mutlu ve yolunda giden bir hayat yaşarlarken bir gün oğullarının kaçırılması ile herşey tepetaklak olur. Sıradan kaçırılma olaylarının hepsinde olduğu gibi kaçıranlar fidye karşılığı çocuğu bırakacaklarını söylemektedirler. Buraya kadar herşey bildik bir şekilde giderken Tom'un birdenbire vermiş olduğu son derece riskli ve kaçıranlar dahil herkesi kitleyen kararı ile bütün dengeler altüst olur. Artık sadece Sean değil, fidye isteyenler de av durumuna düşmüştür
Blood Father 2016 full hd izle 720p izle

Kan Bağı - Blood Father (2016)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 28 dakika


  Yönetmen: Jean-François Richet
Ülke: Fransa
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 2 Eylül 2016
Oyuncular: Mel Gibson, Erin Moriarty, Diego Luna, Michael Parks, William H. Macy, Miguel Sandoval, Dale Dickey

Kızını öldürmeye çalışan uyuşturucu satıcılarından intikam almak için silah kuşanan bir babanın öyküsünü anlatıyor. Eski bir suçlu olan john Link uzak yaşadığı kızı başı belada bir biçimde kendisine geldiğinde, hayatını dövme yaparak karavanında sürdüren bir adam olarak karşımıza çıkıyor. Fakat kızının başındaki tehlikeyi öğrenen baba bu kez doğru şeyi yapmaya karar vererek hayatı pahasına kızını korumak için savaşmaya başlıyor.
What Women Want 2000 full hd izle 720p izle

Kadınlar Ne İster? - What Women Want (2000)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Nancy Meyers
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Fantastik, Romantik
Vizyon: 23 Şubat 2001
Oyuncular: Mel Gibson, Helen Hunt, Marisa Tomei, Alan Alda, Ashley Johnson

Bekar bir erkek olan olan Nick Marshall başarılı bir reklamcıdır. Marshall'a verilen yeni bir görevde amirinin bir bayan, Darcy McGuire, olacağı söylenir. Marshall, Darcy ile daha iyi anlaşabilmesi için kadınların neler düşündüğünü ve neleri sevdiklerini anlamasını sağlayacak bir testten geçirilir; fakat bu sırada ufak bir kazaya uğrar. Nick sonraki sabah uyandığında kadınların yanındayken gaipten sesler duyduğunu farkeder, fakat sonra kadınların düşündüklerini anlayabildiği farkeder. Önceleri bu durumdan hiç hoşlanmayan ve kurtulmaya çalışan Nick, kurtulamayınca durumu kendi yararına kullanabileceğini düşünür.
Mad Max 3: Beyond Thunderdome 1985 full hd izle 720p izle

Çılgın Maks 3 - Mad Max 3: Beyond Thunderdome (1985)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: George Miller
Ülke: Avustralya
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 10 Temmuz 1985
Oyuncular: Mel Gibson, Bruce Spence, Adam Cockburn, Tina Turner, Frank Thring, Angelo Rossitto, Paul Larsson

İki kişi girer, ve sadece biri çıkar. Bartertown'ın Thunderdome arenasında kanun böyledir. Fakat kanun koyucu Auntie Entity yakında bir kural daha koyacaktır: Max'i kızdırmayın!

Post-nükleer bir gelecekte geçen Mad Max Beyond Thunderdome'da Mel Gibson (Lethal Weapon, Maverick) kayıp çocuklardan oluşan bir kabilenin kurtarıcısı rolünde. Sahnenin kalanını ise Max'i, Bartlertown'daki baskısını kuvvetlendirmek amacıyla kullanmak isteyen, güç-delisi Auntie Entity rolündeki müzik yıldızı Tina Turner dolduruyor.

Yönetmenler George Miller ve George Ogilvie; Max ve gladyatör Blaster lav silahları, elektrikli testereler, ve Thunderdome'da yerinden oynatabildikleri tüm cisimlerli kullanarak kıyasıya çarpışırken, tüm zamanların en başarılı dövüş sahnelerinden biriyle izleyiciyi tekerlekli bir kıyamete, heyecanlı bir finale taşıyor.Mad Max Beyond Thunderdome: izleyin, siz de film müziklerindeki şarkınının sözlerine hak vereceksiniz, 'Yeni bir kahramana ihtiyacımız yok'.
Mad Max Beyond Thunderdome 1985 full hd izle 720p izle

Mad Max 3 - Mad Max Beyond Thunderdome (1985)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    

  


Yönetmen: George Miller
Ülke: Avustralya
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Bruce Spence, Mel Gibson, Tina Turner

İki kişi girer, ve sadece biri çıkar. Bartertown'ın Thunderdome arenasında kanun böyledir. Fakat kanun koyucu Auntie Entity yakında bir kural daha koyacaktır: Max'i kızdırmayın! Post-nükleer bir gelecekte geçen Mad Max Beyond Thunderdome'da Mel Gibson ve müzik yıldızı Tina Turner dolduruyor. Yönetmenler George Miller ve George Ogilvie; Max ve gladyatör Blaster lav silahları, elektrikli testereler, ve Thunderdome'da yerinden oynatabildikleri tüm cisimlerli kullanarak kıyasıya çarpışırken, tüm zamanların en başarılı dövüş sahnelerinden biriyle izleyiciyi tekerlekli bir kıyamete, heyecanlı bir finale taşıyor. Mad Max Beyond Thunderdome: izleyin, siz de film müziklerindeki şarkınının sözlerine hak vereceksiniz, "Yeni bir kahramana ihtiyacımız yok"...
The Expendables 3 2014 full hd izle 720p izle

Cehennem Melekleri 3 - The Expendables 3 (2014)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Patrick Hughes
Ülke: ABD, Fransa
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 15 Ağustos 2014
Oyuncular: Sylvester Stallone, Jason Statham, Harrison Ford, Arnold Schwarzenegger, Mel Gibson, Wesley Snipes, Dolph Lundgren

Barney Ross, Lee Christmas ve ekibi hayatlarının en zorlu mücadelesiyle karşı karşıyalar! Bir zamanlar Barney ile beraber ekibin kurulmasında rol alan Conrad Stonebanks, bu günlerde silah satıcısı olarak çalışmaktadır ve bu hal ekibin geri kalanını rahatsız eder. Bu nedenle Stonebanks ekibi dağıtmayı kafasına koymuştur. Barney ise karşı bir hamle olarak, yeni ve genç üyelerin de eklendiği ekibini tekrar toplar. Artık ekipmanları ve teknikleri de daha güçlü ve moderndir. Fakat karşılarına çıkacak her türlü kötülüğe tam olarak hazırlıklı mıdırlar?

Aksiyon hayranlarının favori serilerinden olan Cehennem Melekleri'nin son filmi, Sylvester Stallone, Jason Statham, Arnold Schwarzenegger, Antonio Banderas, Jet Li, Bruce Willis ve Harrison Ford gibi isimlerden oluşan yine efsanevi bir kadroyu bir araya getiriyor. Bu film, bir zamanların Blade'i olarak tanıdığımız Wesley Snipes'ın hapishane günlerinden sonra kamera önüne geçtiği ilk film olarak da ayrıca önemli. Filmin yönetmenliği ise Patrick Hughes'a ait.
Daddy's Home 2 2017 full hd izle 720p izle

Babalar Savaşıyor 2 - Daddy's Home 2 (2017)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Sean Anders
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 1 Kasım 2017
Oyuncular: Will Ferrell, Mark Wahlberg, Mel Gibson, John Lithgow, Linda Cardellini, Alessandra Ambrosio, Owen Vaccaro

2015'de vizyona giren Daddy's Home'un devam filminde, baba ve üvey baba; Dusty (Mark Wahlberg) ve Brad (Will Ferrell); güçlerini, çocuklarına muhteşem bir noel yaşatmak için birleştirirler. Dusty`nin eski kafalı maço babası (Mel Gibson) ve Brad`in ekstra sevecen ve bi o kadar duygusal babası (John Lithgow) noeli kaosa sürüklemek ve bu ikisinin işbirliğini test etmek için tam vaktinde gelecektir.
Machete Kills 2013 full hd izle 720p izle

Ustura Dönüyor - Machete Kills (2013)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Robert Rodriguez
Ülke: ABD, Rusya
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 11 Ekim 2013
Oyuncular: Danny Trejo, Michelle Rodriguez, Sofía Vergara, Amber Heard, Demián Bichir, Mel Gibson

Amerika Birleşik Devletleri hükümeti tarafından görevlendirilen eski ajan Machete Cortez, yeni görevi için Meksika'ya gitmek zorundadır. Ölümcül bir silahla gezegeni yok etmek gibi son derece tehlikeli planlar kurmakta olan bir silah tüccarını bulmak ve etkisiz hale getirmek zorunda olan Machete'i bekleyen görev oldukça zorludur...

2010 yapımı Machete'nin devam filmi niteliğindeki yapımda tehlikeli anti-kahraman Machete Cortez'in maceralarını izlemeye devam ediyoruz...

Filmin yönetmen koltuğunda Sin City ve El mariachi gibi önemli filmlere imza atan Roberto Rodriguez; oyuncu kadrosunda ise Mel Gibson, Jessica Alba, Charlie Sheen ve Sofía Vergara gibi yıldız isimler bulunuyor.