Michael Caine Filmleri (30 sonuç)

The Dark Knight 2008 full hd izle 720p izle

Kara Şövalye - The Dark Knight (2008)

9.0 IMDB Puanı 9.0
    
 2 saat 32 dakika


  Yönetmen: Christopher Nolan
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 25 Temmuz 2008
Oyuncular: Christian Bale, Heath Ledger, Aaron Eckhart, Michael Caine, Maggie Gyllenhaal

"Bazı insanlar para gibi mantıklı şeyler aramazlar.
Onları satın almak, korkutmak, onlarla anlaşmak ya da pazarlık etmek mümkün değildir. Bazı insanlar dünyanın yanıp kül olduğunu görmek isterler sadece.”

Hit aksiyon filmi “Batman Begins/Batman Başlıyor”u izleyen devam filmi “The Dark Knight/Kara Şövalye” yönetmen Christopher Nolan ve Bruce Wayne/Batman rolündeki başrol oyuncusu Christian Bale’i tekrar bir araya getiriyor.

Teğmen Jim Gordon’un ve yeni Bölge Savcısı Harvey Dent’in yardımını alan Batman, Gotham City’deki organize suçu tamamen yok etmek için harekete geçer. Üçlü ittifak başlangıçta etkili olur ancak kısa süre sonra kendilerini, yükselişteki bir suç dahisinin avı olarak bulurlar. Joker diye bilinen suçlu, Gotham’ı anarşiye boğar ve Kara Şövalye’yi, kahraman ve kanun dışı suç savaşçısı arasındaki ince çizgiyi geçmeye bir adım daha yaklaştırır.
The Prestige 2006 full hd izle 720p izle

Prestij - The Prestige (2006)

8.5 IMDB Puanı 8.5
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Christopher Nolan
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 22 Aralık 2006
Oyuncular: Hugh Jackman, Christian Bale, Michael Caine, Piper Perabo, Rebecca Hall, Scarlett Johansson

Christopher Nolan'dan illüzyon kumaşından örülmüş bir gerilim...

Bu beklenmedik dönüşlerle dolu gizemli öyküde, Viktorya Devri'nde iki sahne sihirbazı, giderek şiddetlenen bir savaşa ve birbirlerinin mesleki sırlarını ortaya çıkartmak için doymaz bir susuzluğa dönüşen güçlü bir rekabete girişiyorlar. Bu iki görkemli adamın cüreti tutkuya, şovmenliği bilime ve hırsı dostluğa kırdırmalarının sonuçları tehlikeli, ölümcül ve hileli oluyor.

Her şey yüzyılın başında, hızla değişen Londra'da başlıyor. Sihirbazların ünlü ve en üst mertebede idol olarak kabul edildikleri bir zamanda, iki genç sihirbaz şöhrete giden yolu çizmeye başlarlar.
Gösterişli, sofistike Robert Angier (HUGH JACKMAN) tam bir şovmenken;
yontulmamış ve gelenekçi Alfred Borden (CHRISTIAN BALE) sihirli fikirlerini gösterme yeteneğinden yoksun, yaratıcı bir dahidir.
Birbirlerini takdir eden arkadaşlar ve ortaklar olarak yola çıkarlar. Ama en büyük numaraları ters gidince, aralarında ömür boyu sürecek bir düşmanlık başlar; ikisi de bir diğerini geçme ve altüst etme niyetindedir.

Sürdürdükleri aşırı rekabet, her numarayla, her gösteriyle daha da büyür; ta ki sınır tanımayana, hatta elektriğin yeni ve inanılmaz güçlerini ve Nikola Tesla'nın bilimsel dehasını işin içine dahil edene dek...
Batman Begins 2005 full hd izle 720p izle

Batman Başlıyor - Batman Begins (2005)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    
 2 saat 20 dakika


  Yönetmen: Christopher Nolan
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Macera, Suç, Dram
Vizyon: 17 Haziran 2005
Oyuncular: Christian Bale, Michael Caine, Liam Neeson, Katie Holmes, Gary Oldman

Ailesinin öldürülmesinin ardından muazzam bir servetin sahibi olsa da, büyük hayal kırıklığı yaşayan Bruce Wayne (Christian Bale), adaletsizlikle savaşmanın yollarını bulmak, ve güçsüzleri korkuya boğanlara gözdağı vermek amacıyla dünyayı dolaşır. Wayne bir süre sonra Gotham'a dönerek, diğer kimliğini ortaya çıkarır: Gücünü, aklını ve yüksek teknoloji ürünü araçlarını, şehri tehdit eden kötü güçlere karşı kullanan maskeli Batman'i.
Sleuth 1972 full hd izle 720p izle

Sleuth (1972)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    

  


Yönetmen: Joseph L. Mankiewicz
Ülke: ABD
Tür: Gerilim, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: Alec Cawthorne, Laurence Olivier, Michael Caine

Aynı kadına aşık iki erkek çıkmazının mükemmel işlendiği filmlerden biri olan Sleuth, polisiye yazarı olan Andrew’un karısının sevgilisi olan Milo’yu evine davet etmesiyle başlar. Tıpkı polisiye romanlarında kurguladığı gibi hazırladığı hınzır planlarla Milo’yu alt ederek karısını ondan uzaklaştırmayı planlayan Andrew, bütün kozları elinde tuttuğunu sansa da, genç rakibinin hiç beklenmedik hamleleriyle oldukça şaşıracak ve ikisi arasındaki çekişme, ölümcül bir satranç oyununa dönüşecektir. Joseph L. Mankiewicz yönetmenliğindeki filmde, Laurence Olivier ve Michael Caine’in mükemmel oyunculuklar çıkardıklarını ve filmin elde ettiği başarıyla Oscar adayı olduğunu da belirtelim. Sleuth (1972) altyazılı izle meniz için sizlerle...
The Man Who Would Be King 1975 full hd izle 720p izle

Kral Olacak Adam - The Man Who Would Be King (1975)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  


Yönetmen: John Huston
Ülke: İngiltere
Tür: Aksiyon, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Christopher Plummer, Michael Caine, Sean Connery

Macera türünün klasikleri arasında gösterilen Kral Olacak Adam, usta sinemacı John Huston'ın yönettiği sürükleyici bir yapım. Rudyard Kipling'in bir öyküsünden esinlenilerek çekilen film, 1880'lerde Hindistan'da geçiyor Filmde, çakı gibi İngiliz teğmenler Danny Dravot ve Peachy Carnehan krallar gibi zengin olmak için Kafiristan’ı yönetme girişimlerine başlarlar. The Man Who Would Be King - Kral Olacak Adam 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Children of Men 2006 full hd izle 720p izle

Son Umut - Children of Men (2006)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Alfonso Cuaron
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Macera, Dram, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 1 Aralık 2006
Oyuncular: Clive Owen, Juan Gabriel Yacuzzi, Michael Caine, Mishal Husain, Rob Curling, Julianne Moore

Takvimlerin 2027 yılını gösterdiği dünya üzerinde, nedeni çok anlaşılamayan olaylar yaşanmaktadır. Son dünyaya gelen bebeğin üzerinden 19 yıl geçmiştir ve insanlık artık üreyememek gibi bir çıkmazla karşı karşıyadır. Ülkelerin politik düzenlerini de etkileyen bir şekilde değişimler yaşanmasına neden olan bu durum, kendini olayların akışına bırakarak çöküşe giden insanların yanında, bu durumun nedenlerini bulmaya çalışan mücadeleci insanları da yaratır.Büyük Britanya, benimsediği askeri emperyalist yönetimi ile sınırları içinde herhangi bir kargaşa çıkmasını önleyen, bu nedenle de huzurun hala hüküm sürdüğü bir coğrafyadır.

Buna karşılık, sınırlarında, bu ülkeye giriş yapmak isteyen bir dolu mültecinin dramı yaşanmaktadır.Theo, tüm bu olaylardan kendini soyutlamış bir şekilde, geçmiş yaşantısının eylemci yapısına ters, büyük bir hiçliğin içinde yaşamaktadır. Artık eski bir eylemciden bir bürokrata dönüşmüştür. Fakat bir gün kaçırılarak kendisini, eski silah arkadaşı ve sevgilisi Julian'ın önünde bulur. Julian, mülteci hakları için mücadele eden gizli bir örgütün başıdır ve Theo'dan, bu mültecilerden biri olan Kee'nin tehlikesizce yurt dışına çıkabilmesi için gerekli olan kağıtları sağlamasını ister. Yardım teklifini kabul edip Kee ile birlikte yola çıkan Theo'nun, onun aslında bütün dünya için ne kadar önemli bir kişi olduğunu anlaması hiç de uzun zaman almayacaktır.
Hannah and Her Sisters 1986 full hd izle 720p izle

Hannah ve Kız Kardeşleri - Hannah and Her Sisters (1986)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  


Yönetmen: Woody Allen
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Dianne Wiest, Mia Farrow, Michael Caine

Allen Interiors’dan sonra yine birbirinden farklı üç kızkardeşin hikayesini anlatıyor. Merkezde Hannah olmak üzere kızkardeşleri Holly ve Lee’nin birbirleriyle ve erkeklerle olan ilişkileri üzerinden giden filmde Allen komediyle dramayı harmanlıyor. Ailenin en mükemmeli ve kızkardeşlerinin kıskandığı Hannah; iyi bir eş, iyi bir kardeş, iyi bir anne ve başarılı bir aktristtir. Lee kendisinden yaşça büyük bir adamla bir ilişki yaşamaktadır. Holly ise hiçbir işinde ve ilişkisinde dikiş tutturamayan en küçük kardeştir. Ancak Hannah’nın hayatı aslında o kadar da mükemmel değildir çünkü kocası uzun zamandır kızkardeşi Lee’ye aşıktır. Bir yandan da Hannah’nın eski kocası Mickey hayatın anlamını aramaktadır. Film; aile, ilişkiler, fedakarlıklar ve en önemlisi de hayatın anlamı üzerine mizahla kavrulmuş derin felsefeler barındırıyor. Ayrıca Woody Allen’a en iyi senaryo dalında oscar kazandırmıştır. Hannah and Her Sisters - Hannah ve Kız Kardeşleri 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Zulu 1964 full hd izle 720p izle

Canlı Kafa Avcıları - Zulu (1964)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 18 dakika


  Yönetmen: Cy Endfield
Ülke: İngiltere
Tür: Dram, Tarihi, Savaş
Vizyon: 10 Kasım 1966
Oyuncular: Stanley Baker, Jack Hawkins, Ulla Jacobsson, James Booth, Michael Caine, Nigel Green, Ivor Emmanuel

Britanya İmparatorluğu ile Zulu Krallığı arasındaki savaş Güney Afrika'daki Zulu topraklarında sürmektedir. Film bu savaş esnasında yaşanmış 8 çatışmanın ikincisi olan 22 Ocak 1879 tarihli Rorke Geçidi çatışmasını anlatır. Filmin hemen başında bu çatışmalardan ilki olan Isandlwana çatışmasında Zuluların büyük bir İngiliz garnizonunu tamamiyle imha etmeleri gösterilir. Sıra yolları üzerindeki Rorke Geçidinde daha küçük bir İngiliz ileri karakoluna gelmiştir. Saldırı tasarınını Zuluların bir düğün merasimindeyken öğrenen misyoner Otto Witt (Jack Hawkins) ve kızı Margareta (Ulla Jacobsson) hemen birliğe gelerek tehlikeyi haber verirler.

139 kişiden oluşan birliğin başında snop görünüşlü tecrübesiz Teğmen Gonville Bromhead (Michael Caine) vardır. Kendisine kalsa mantıklı bir kararla bölgeyi terkederek çekilecek olan Bromhead, emri çok az farkla kendisinden kıdemli olan ve bölgeye köprü yapımı için gönderilmiş yeniden savaş tecrübesi olmayan Silahlı güç Mühendisi (İstihkâmcı) Teğmen John Chard'a (Stanley Baker) bırakmak zorunda kalır. Chard bölgede kalıp karakolu savunma kararı alır. 4-5 bin üstün kabiliyetli savaşçıdan oluşmuş Zulular karşısında bu intihar gibi bir karardır.

Silah olarak ellerinde sadece mızrakları ve önceki saldırıdan ele geçirdikleri az sayıda tüfekleri olan sayıca kalabalık Zulu ordusu karşısında tek avantaj olarak ateşli silahlara sahip olan sayıca az İngilizler müthiş bir direniş gösterirler. İki gün boyunca Zuluların dahice askeri taktiklerine karşı azimle karşı koyarlar. İngilizler neredeyse tükenmek üzereyken ve Zuluların son bir saldırıyla onları tamamen imha etmeleri mümkün gözüküyorken inanılmaz bir olay gerçekleşir ve Zulular İngilizlerin kahramanlıklarına övgü yapan şarkılar söyleyerek çekilirler ve giderler. İngiliz karakolunda danışman olarak bulunan ve Zuluları çok iyi tanıyan bir Afrikaner olan Josef Adendorff (Gert Van den Bergh), Zuluların, İngilizlerin kahramanca direnişlerini takdir ettikleri için savaşmayı bırakıp çekildiklerini açıklar.
The Muppet Christmas Carol 1992 full hd izle 720p izle

The Muppet Christmas Carol (1992)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Brian Henson
Ülke: ABD
Tür: Aile, Dram, Fantastik, Komedi, Müzik
Vizyon:
Oyuncular: Dave Goelz, Michael Caine, Steve Whitmire

Charles Dickens’ın meşhur Noel Hikayesi’ni bu kez Muppet’lardan dinliyoruz. Ebenezer Scrooge, Noel neşesini reddeden yaşlı ve cimri bir adamdır. Kurbağa Kermit’in canladırdığı asistanı Bob’u tatil olduğu halde çalıştırmaktan geri durmaz. Üst üste cimrilikleri ve kalpsiz davranışları sonucu onu uzun bir gece beklemektedir. Geçmişin, şimdinin ve geleceğin Noel hayaletleri onu ziyaret edecektir! The Muppet Christmas Carol 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Get Carter 1971 full hd izle 720p izle

Yüzleşme - Get Carter (1971)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 1 saat 52 dakika


  Yönetmen: Mike Hodges
Ülke: İngiltere
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 3 Şubat 1971
Oyuncular: Michael Caine, Ian Hendry, Britt Ekland, John Osborne, Tony Beckley, George Sewell, Geraldine Moffat

Londralı bir çetenin fedaisi olarak çalışan gangster Jack Carter (Michael Caine), erkek kardeşinin ölümünün intikamını almak için kuzeydeki memleketine geri döner ve orada kendisini yerel gangsterlerin arasında adeta katliama dönüşen bir dizi karmaşık hizip kavgasının içinde bulur; üstelik gözden düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalır çünkü aptalca bir tavırla patronunun kız arkadaşı Anna'yla (Britt Ekland) oynaşmaktadır.

Get Carter'in taşralı kabadayılarını canlandıran hayli ilginç oyuncu kadrosu arasında, yeraltı dünyasının mecalsiz figürü olarak şaşırtıcı derecede ikna edici oyun yazarı John Osborne ve unutulmaz tanımıyla "karda sidik çukuru gibi” gözlere sahip olan, güvenilir ve zeki olan Hendry yer alıyor. Mike Hodges'ın değersiz köhne mekânların etkin kullanımı sayesinde duygusuz ve şiddetli olan filmi, değerlere ayrıcalık tanımaz ama yine de karakterlerinin acımasızlıklarına da neredeyse hiç göz yummaz: Caine kuzeninin (kızı da olabilir) amatör bir porno filmde oynadığını öğrendiğinde şoke olur, ardından ıssız bir kumsalda kendi şiddet yöntemleriyle adaleti yerine getirdikten sonra kötü bir sonla karşılaşır. Unutulmaz sahneler arasında av tüfeğiyle bir çift haydutu otel yatağından kovan çırılçıplak Caine, bagajında fark edilmeyen bir yolcuyla doklara giren otomobil ve çok katlı bir garajdan atlayan çete patronu sayılabilir.
Secondhand Lions 2003 full hd izle 720p izle

Muhteşem Üçlü - Secondhand Lions (2003)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Tim McCanlies
Ülke: ABD
Tür: Aile, Dram, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Haley Joel Osment, Michael Caine, Robert Duvall

Film, 60’lı yıllarda Teksas’ta yaşayan 14 yaşındaki bir delikanlının öyküsünü anlatıyor. Çocuk, annesi tarafından yaz tatilini geçirmek üzere eksantrik dayılarının yanına gönderilir. Utangaç genç, iki yaşlı akrabasının yanında hayat deneyimi kazanmaya başlar. İkilinin gençlik yıllarını ve gönül maceralarını dinler. Dinlediği tehlikeli, inanılmaz serüvenler hayal gücünü geliştirmeye başlar ve yolculuğa çıkma isteği uyandırır. Michael Caine ve Robert Duvall, feleğin çemberinden geçmiş akrabaları oynuyor. Haley Joel Osment ise gözleri açılan, utangaç yeniyetme rolünde karşımızda. Secondhand Lions - Muhteşem Üçlü 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Youth 2015 full hd izle 720p izle

Gençlik - Youth (2015)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Paolo Sorrentino
Ülke: İtalya, Fransa, İsviçre, İngiltere
Tür: Dram
Vizyon: 22 Ocak 2016
Oyuncular: Michael Caine, Harvey Keitel, Rachel Weisz, Paul Dano, Ed Stoppard, Alex MacQueen

Fred ve Mick iki eski arkadaştır. İki kafadar, yılların yorgunluğunu atabilmek için Alplerin kalbine doğru yolculuğa çıkarlar. Fred bundan böyle emekli olmuş bir besteci, Mick ise halihazırda projeler üretmeye devam eden bir yönetmendir. İkili, toplumun karmaşasından uzaklaşmak için adeta "sığındıkları" bu konforlu otelde hem kendi çocukları hem de yeni jenerasyonun eğilimlerine dair yeni bakış açıları edinirler. Bilhassa Mick, bu otelde tanıdığı yeni insanları, yeni filminin öyküsüne taşımayı hedeflemektedir. Mick üretirken, bazıları da Fred'in yeniden müzik kariyerine dönüş yapmasını beklemektedir.
A Bridge Too Far 1977 full hd izle 720p izle

Savaş Köprüleri - A Bridge Too Far (1977)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 55 dakika


  Yönetmen: Richard Attenborough
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi, Savaş, Savaş
Vizyon: 15 Haziran 1977
Oyuncular: Dirk Bogarde, James Caan, Michael Caine, Sean Connery, Edward Fox, Elliott Gould, Gene Hackman, Anthony Hopkins, Hardy Krüger, Laurence Olivier, Ryan O'Neal, Robert Redford, Maximilian Schell, Liv Ullmann

2. Dünya Savaşı'nda Normandiya çıkartması sonrası, müttefikler Hollanda'yı istila edip oradan da almaya'nın sanayi bölgesi Ruhr'u ele geçirip Almanları savaştan düşürmek için Ren Nehri üzerindeki Nijmegen ve Arnheim köprülerini ele geçirmek için harekete geçerler. İşgal planının stratejik önemi, paraşütçü birliklerinin yollanmasından geçmektedir. Ancak büyük bir hata yapılır ve paraşütçü birlikleri Arnheim köprüsünün bulunduğu bölgeden çok daha uzağa indirilir. Bölgedeki Alman birliklerinin sanıldığının aksine oldukça güçlü olmaları ve bir takım yanlış bilgilendirmeler, 'Market Garden' adındaki bu harekatı bir hatalar dizisine döndürecek ve trajik sonuçlara yol açacaktır.
The Cider House Rules 1999 full hd izle 720p izle

Tanrının Eseri Şeytanın Parçası - The Cider House Rules (1999)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Lasse Hallstrom
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 17 Mart 2000
Oyuncular: Tobey Maguire, Charlize Theron, Delroy Lindo, Paul Rudd, Michael Caine

Film, New England'da küçük bir yetimhanede yaşayan, gerçek dünyadan hiç haberleri olmayan kız ve erkek çocukların arasındaki bir yetimin, Homer Wells ( Tobey Maguire )'in hikayesini anlatıyor.

Homer Wells bir yetimdir, ancak aile eksikliği duymamaktadır. St. Cloud's yetimhanesinde sevgi dolu ancak sıra dışı eğitmeni Dr. Wilbur Larch ( Michael Caine ) tarafından yetiştirildiğinden, hiçbir zaman sevgiden yoksun kalmamıştır. Ancak erkekliğe yaklaşırken, geleceği hakkında kendine sorular sormaya başlar, dünyayı kendi keşfetme özlemindedir.
Dirty Rotten Scoundrels 1988 full hd izle 720p izle

Kirli, Çürük Ve Adi - Dirty Rotten Scoundrels (1988)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Frank Oz
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç
Vizyon: 1 Mayıs 1990
Oyuncular: Steve Martin, Michael Caine, Glenne Headly, Anton Rodgers, Barbara Harris, Ian McDiarmid, Dana Ivey

Lawrence(Michael Caine) nazik ve usta bir sosyete dolandırıcısı, Freddy (Steve Martin) ise sadece bir sahtekardır. Lawrence, Freddy deki sahtekarlık cevherini görünce onu kendinden uzaklaştırmaya çalışır fakat, Freddy yanından ayrılmaz. Bunun üzerin Lawrence hırsızlık ve dolandırıcılık konusunda Freddy e ders vermeye başlar. Yalnız dersler ilerledikçe aralarında bir rekabet baş gösterir. En sonunda otelin lobisinde gördükleri bir bayanın 50000 dolarını almak üzere bahse girerler.
Now You See Me 2013 full hd izle 720p izle

Sihirbazlar Çetesi - Now You See Me (2013)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Louis Leterrier
Ülke: Fransa, ABD
Tür: Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 31 Mayıs 2013
Oyuncular: Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Isla Fisher, Dave Franco, Mélanie Laurent, Morgan Freeman, Michael Caine, Michael Kelly, Common, David Warshofsky, Stephanie Honore

Karizmatik Atlas (Jesse Eisenberg) tarafından yönlendirilen sihirli süper grup Mahşerin Dört Atlısı yüksek teknolojili sihirbazlık gösterileri sergilemektedir. Bu adamlar izleyicileri önce başka bir kıtadaki bir bankayı soyarak, daha sonra beyaz yakalı bir suçlunun bankadaki milyon dolarlarını izleyicilerin banka hesaplarına aktararak şaşırtıyorlar.

Özel FBI ajanı Dylan (Mark Ruffalo) bu sihirbazlara hak ettiği cezayı çektirmeye ve daha büyük bir soygun yapmadan önce onları durdurmaya kararlıdır. Ancak hakkında şüpheleri olan Interpol ajanı Alma (Melanie Laurent) ile çalışmak zorundadır. Başka care bulamayan Dylan banka soygununun kılık değiştirilerek ve video hileleriyle yapıldığını ileri süren ünlü bir sihirbaz olan Thaddeus’tan (Morgan Freeman) yardım ister. Dylan ile Alma’nın aynı fikirde oldukları tek şey sihirbazların dışarıda bir adamlarının olduğu ve onu yakalarlarsa sihirbazların suç eğlencelerine son verebilecekleridir. Peki bu adam Thaddeus olabilir mi? Veya Alma? Yoksa gerçekten her şey sihirden mi ibaret?

Baskı arttıkça ve dünya Dört Atlı’nın muhteşem son gösterisini izlemek için sabırsızlandıkça, Dylan ve Alma da bir cevap bulmak için zamanla yarışmaktadır. Ancak kısa bir sure sonra, bu illüzyon ustalarının bir adım önüne geçebilmenin imkansız olduğu anlaşılır.
Harry Brown 2009 full hd izle 720p izle

Harry Brown (2009)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Daniel Barber
Ülke: İngiltere
Tür: Aksiyon, Dram, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Charlie Creed-Miles, Emily Mortimer, Michael Caine

Yaşlı kurt Michael Caine’in başrolünü oynadığı müthiş bir gerilim-aksiyon ile karşı karşıyayız.Harry Brown (Michael Caine) acımasızca öldürülen çok eski bir dostunun intikamını almak için adeta kendini yeniden yaratır ve her tehlikeyi göze alır. Kendisi zaten eski bir gizli servis personelidir. Şimdi ise, sıra kendi adalet anlayışını bu insan sürülerine zorla kabul ettirme amacındadır ve intikam mutlaka alınacaktır. Harry Brown 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Dressed to Kill 1980 full hd izle 720p izle

Ölüme Kuşanmak - Dressed to Kill (1980)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Brian De Palma
Ülke: ABD
Tür: Gizem, Gerilim
Vizyon: 25 Temmuz 1980
Oyuncular: Michael Caine, Angie Dickinson, Nancy Allen, Keith Gordon, Dennis Franz, David Margulies, Ken Baker

Bu gerilim dolu psiko-seksüel korku filmi, ustura gibi keskin bir ihtiras, delilik ve cinayet öyküsüdür. Cinsel yönden düş kırıklığına uğramış bir eş ve anne olan Kate Miller, onu tatmin etmeyen erotik yaşamından yakınmak üzere, muayenesi Manhattan'da bulunan pek revaçtaki psikiyatrı Dr. Robert Elliott'ı ziyaret eder. Bir yabancıyla tatmin edici bir cinsel ilişki içinde geçirdiği öğleden sonranın ardından Kate, adamın binasının asansöründe usturalı sarışın bir kadın tarafından öldürülür. Katili şöyle bir gören sarışın fahişe Liz, hem baş zanlı, hem de katilin yeni hedefi haline gelir. Polis onun öyküsüne inanmaya hiç de gönüllü olmadığı için, Liz, psikopatı yakalamak üzere Kate'in oğlu Peter'la güçbirliği yapar. Bu arada, başkalarının da başına bir şey gelmeden önce katili yakalama yolunda umutsuz bir çaba içinde olan Dr. Elliott, tüyler ürpertici arzuların karanlık ve tedirgin edici dünyasına çekilir. Ve doktor korkunç gerçeğe giderek yaklaştıkça, kendini baştan çıkarıcı, ölümcül bir saplantı, sapıklık ve aldatma labirentinin içinde bulur
The Quiet American 2002 full hd izle 720p izle

Sessiz Amerikalı - The Quiet American (2002)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Phillip Noyce
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim, Gizem, Romantik, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Brendan Fraser, Do Thi Hai Yen, Michael Caine

1952'nin Saygon'u İngiliz bir gazeteci, kendi kuralları çerçevesinde yaşayan bir Amerikalı ve kimliğini kabullenmiş bir Vietnamlı... Bazıları birbirlerini sevecek, bazıları ise birbirlerinden nefret edeceklerdir. Ortada girdaplı bir aşk üçgeni ve savaş sonrası toplumunun fırtınaları vardır. Suç ve aşkın kardeş olgular olması, bu fırtınayı daha da sarsıcı hale getirecektir. Philip Noyce'un yönetmenliğinde çekilen film gösterildiği dönemde bolca övgü toplamıştı. The Quiet American - Sessiz Amerikalı 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Without a Clue 1988 full hd izle 720p izle

Without a Clue (1988)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 47 dakika


  


Yönetmen: Thom E. Eberhardt
Ülke: İngiltere
Tür: Komedi, Suç, Gizem
Vizyon: 21 Ekim 1988
Oyuncular: Michael Caine, Ben Kingsley, Jeffrey Jones, Lysette Anthony, Paul Freeman, Nigel Davenport, Pat Keen

Meşhur dedektif Sherlock Holmes ve yardımcısı Dr. Watson'un maceralarını mizahi bir dille anlatıyor.
Battle of Britain 1969 full hd izle 720p izle

Göklerde Vuruşanlar - Battle of Britain (1969)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 12 dakika


  Yönetmen: Guy Hamilton
Ülke: İngiltere
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi
Vizyon: 1 Nisan 1972
Oyuncular: Harry Andrews, Michael Caine, Trevor Howard, Curd Jürgens, Ian McShane

2.Dunya Savasi ile ilgili filmlere hep ilgi duymusumdur. En iyi savas filmleri listesine bakarken de bu filmin ismini gordum.Daha once de bir kac kere karsima cikmisti artik izleyeyim dedim. Film fena degil ama bahsedildigi kadar da muhtesem degil. Tamamen hava kuvvetleriyle ilgili.Yani karada savas beklemeyin oyle birsey yok.Bunun yaninda olaylar sadece Ingilizler tarafindan degil Naziler tarafindan da anlatilmis. Filmin kaliteli bir kadrosu var ve ayrica Ian McShane gibi buyuk bir aktorun gencligini izlemek de guzeldi.
Eliza Graves 2014 full hd izle 720p izle

Eliza Graves (2014)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 52 dakika


  


Yönetmen: Brad Anderson
Ülke: ABD
Tür: Gerilim
Vizyon: 14 Haziran 2014
Oyuncular: Kate Beckinsale, Jim Sturgess, David Thewlis, Brendan Gleeson, Ben Kingsley, Michael Caine, Jason Flemyng

Edgar Allan Poe?nun kısa hikayesinden sinemaya uyarlanan film, yazarın öteki eserlerinde bulunduğu gibi karanlık bir tona sahip. Tıp fakültesinden mezun olan bir öğrenci ilk görevi için bir akıl hastanesine atanır. Hastaların hareket ve gündeliklerine zaman geçtikçe alışan genç adam zamanla buraya alışır. Lakin bir süre sonra hiçbir şeyin göründüğü gibi kolay ve alelade olmadığını fark eder...
Mr. Morgan's Last Love 2013 full hd izle 720p izle

Son Aşk - Mr. Morgan's Last Love (2013)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Sandra Nettelbeck
Ülke: Almanya, Belçika, ABD, Fransa
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 18 Ekim 2013
Oyuncular: Gillian Anderson, Clémence Poésy, Michael Caine, Justin Kirk, Jane Alexander, Michelle Goddet

Matthew Morgan, Paris'te yaşamını sürdüren yalnız bir adamdır. Bir tesadüf sonrasında zarif ve sevimli bir kadın olan Pauline ile tanışır ve yaşama gücünü yeniden kazanır. Birlikte gerçek dostluk ve içten bir ilişkiye adım atan ikili, bu süreçte aile olmanın değerini de anımsar. Pauline bir araba kazasında ailesini kaybetmiş ve bu acı olayın sonrasında asla başka biriyle birlikte kendini güvende hissedememiştir. Matthew ise karısının ölümünden sonra çocuklarıyla sarsıcı sorunlar yaşamıştır. Pauline, Matthew'un bu sorunlarının neden olduğu son derece trajik bir olaya tanık olur ve Matthew ve oğlu Miles'ın arasındaki problemleri çözmeye karar verir
Going in Style 2017 full hd izle 720p izle

Son Macera - Going in Style (2017)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Zach Braff
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç
Vizyon: 21 Nisan 2017
Oyuncular: Joey King, Morgan Freeman, Peter Serafinowicz, Ann-Margret, Michael Caine, Christopher Lloyd, Matt Dillon

Morgan Freeman, (Willie), Michael Caine (Joe) ve Alan Arkin (Al ), faturaları ödemekte zorlanan ve sevdiklerinin iyiliği için bu ömürlük arkadaşlar emekli aylıklarının bir banka tarafından sahiplenilmesi neticesi emekli olmayı bırakıp hayatlarında bir adım önde çıkmaya karar verip, tüm rizikoları alıp paralarına el koyan bankayı soymaya karar vermelerini anlatıyor.
The Weather Man 2005 full hd izle 720p izle

Fırtınalı Hayatlar - The Weather Man (2005)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    

  


Yönetmen: Gore Verbinski
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Hope Davis, Michael Caine, Nicolas Cage

Chicago'nun yerel televizyonlarından birinde hava durumu sunucusu olan David Spritz, Chicago'lular açısından olmazsa olmaz bir kişiliktir. O sadece güneşi, yağmuru, karla karışık yağmuru ve kar yağışını tahmin eden bir adam değil, adeta yürüyen bir hedeftir. Chicago halkı David'e sevgiyle nefret arasında gidip gelen özel bir ilgi duymaktadır. Onu ekrandan tanıyan pek çok insan, gördükleri yerde üzerine meşrubat, bira, hamburger gibi şeyler fırlatmaktan kendilerini alamamaktadırlar. David'in tek isteği ise birazcık saygıdır. The Weather Man - Fırtınalı Hayatlar 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Sleuth 2007 full hd izle 720p izle

Ölümcül Oyun - Sleuth (2007)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 26 dakika


  Yönetmen: Kenneth Branagh
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 4 Nisan 2008
Oyuncular: Michael Caine, Jude Law, Harold Pinter, Kenneth Branagh, Carmel O'Sullivan

Çok satan dedektif romanları ile ünlenmiş ihtiyar milyoner yazar Andrew Wyke (Michael Caine) şehir dışındaki yüksek teknoloji ile donatılmış lüks malikanesinde yalnızdır. Karısı Maggie onu kendinden daha genç, Milo Tindle (Jude Law) adında işsiz bir oyuncu için terketmiştir. Genç, zeki ve hırslı bir insan olan Milo Tindle, Andrew Wyke´ın daveti üzerine malikaneye gelir. Tindle´ın amacı Wyke´ı boşanma kâğıtlarını bir an evvel imzalamaya ikna etmektir. Fakat Wyke karısının yeni aşığı ile oyun oynamak niyetindedir. İkisi arasında zekaların çarpıştığı kıyasıya bir mücadele başlar.
Cars 2 2011 full hd izle 720p izle

Arabalar 2 - Cars 2 (2011)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 46 dakika

Yönetmen: John Lasseter
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon: 19 Ağustos 2011
Oyuncular: Larry the Cable Guy, Owen Wilson, Michael Caine, Emily Mortimer, Eddie Izzard, John Turturro, Brent Musburger

Ünlü yarış arabası Şimşek McQueen (Owen Wilson’ın seslendirdiği) ve eşsiz kurtarma aracı Mater (Larry the Cable Guy’ın seslendirdiği), “Arabalar 2”de, dünyanın en hızlı arabasını belirlemek üzere ilk kez katıldıkları Dünya Şampiyonası’nda yarışmak için deniz aşırı bir yolculuğa çıkıyor ve dostluklarını heyecan verici yeni yerlere taşıyor. Ama Mater, çukurlar, sapaklar ve eğlenceli sürprizlerle dolu şampiyonluk yolunda, kendisini ilgi çekici bir uluslararası casusluk macerasının içinde buluyor. Mater, yüksek seviyedeki bu yarışta Şimşek McQueen’e yardım etmek ve çok gizli bir casusluk görevinde kendinden beklenileni yapmak arasında ikiye bölünüyor. Aksiyon dolu yolculuğu Mater’ı, tüm dünya tarafından seyredilen ve arkadaşları tarafından izlenen, Japonya ve Avrupa sokaklarında yaşanan heyecan dolu bir kovalamacanın içine sürüklüyor. Hızla ilerleyen eğlenceye, içlerinde gizli ajanların, tehditkâr kötülerin ve uluslararası yarışçıların olduğu renkli yeni arabalar ekleniyor.
Miss Congeniality 2000 full hd izle 720p izle

Güzel Dedektif - Miss Congeniality (2000)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Donald Petrie
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 13 Nisan 2001
Oyuncular: Sandra Bullock, Michael Caine, Benjamin Bratt, Candice Bergen, William Shatner

Amerika'da 50 yıldır güzelliğin belirleyicisi olan The Miss United States Güzellik Yarışması, ülkenin en azılı teröristlerinden biri olan 'Yurttaş'tan bir tehdit alır. F.B.I. bir sürü bombalama, adam öldürme ve kundakçılık eylemleri gerçekleştirmiş olan bu piskopatın uzun süredir peşindedir ve bu onu yakalamaları için çok iyi bir fırsattır.Plan çok basittir: Ajanlardan birini yarışmacı kılığında yarışmaya sok. İlk beş arasına girerek yarışmanın sonuna kadar sahnede kalmasını sağlayacak bir jüri hazırla ve onu son derece iyi bir gözetim altında tut. Ama bu ajanı bulmak o kadar da basit bir iş değildir.Bilgisayarda kayıtlı bayan ajanlar arasında yapılan taramada bu göreve uygun olan bir tek kişi bulunur: Özel Ajan Gracie Hart. Bilgisayardaki bornozlu resminde bu kadar muhteşem görünen birinin, bir gece elbisesiyle oradaki herkesi kandırması işten bile değildir. Özellikle de saçını taradıktan sonra. Ama işin kötüsü, Gracie'nin bir saç fırçası yoktur. Hatta bir elbisesi ya da topuklu ayakkabıları da yoktur. Partneri ve bu kılık değiştirme operasyonunun başı Eric Matthews'ın deyişiyle, o tam bir 'hurda araba' dır. Ve daha da kötüsü Gracie'nin 'sadece barış isteyen bir grup bikinili' dediği o insanlardan birinin kılığına girmeye hiç de niyeti yoktur.İşte bu yüzden büro Gracie'yi - ya da Victor'ın deyimiyle 'Kirli Harriet'ı - kusursuz bir kraliçe adayına - Gracie Lou Freebush'a - dönüştürmesi için güzellik yarışması danışmanı Victor Melling'i tutar. Victor için 'bir gram östrojenden yoksun' bir kadını güzelleştirmeye çalışmak zorlu bir iş olacaktır. Ama yarışmanın
The Last Witch Hunter 2015 full hd izle 720p izle

Son Cadı Avcısı - The Last Witch Hunter (2015)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Breck Eisner
Ülke: ABD, Çin, Kanada
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 23 Ekim 2015
Oyuncular: Vin Diesel, Rose Leslie, Elijah Wood, Ólafur Darri Ólafsson, Rena Owen, Julie Engelbrecht, Michael Caine

Gözüpek bir cadı avcısı olan Kaulder (Vin Diesel), Kraliçe Cadı (Julie Engelbrecht) ve takipçilerini öldürmeyi başarır. Fakat Kraliçe ölümünden hemen önce Kaulder'i ölümsüzlükle lanetlemiş, karısı ve çocuklarını da ebediyen ondan ayırmıştır. Türünün kalan tek örneği olan Kaulder yüzyıllarını cadı avlayarak geçirir. Kraliçe Cadı habersizce dirilip intikam için katilinin peşine düşene kadar her şey yolundadır. Kraliçe, Kaulder'in peşine düştüğünde ise insan ırkının kaderini tayin edecek olan bir savaş başlayacaktır.
Journey 2: The Mysterious Island 2012 full hd izle 720p izle

Gizemli Adaya Yolculuk - Journey 2: The Mysterious Island (2012)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 34 dakika


  Yönetmen: Brad Peyton
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Aile, Fantastik, Bilim-Kurgu
Vizyon: 19 Ocak 2012
Oyuncular: Dwayne Johnson, Michael Caine, Josh Hutcherson, Luis Guzmán, Vanessa Hudgens, Kristin Davis, Anna Colwell

Sean Anderson (Josh Hutcherson) okyanus ortasında gizemli bir adadan şifreli bir sinyal alır. Onu durduramayacağını anlayan üvey babası Hank (Dwayne Johnson) maceraperest Sean ile beraber ipuçlarının peşinden gider. Yolculuklarına helikopter pilotu Gabato ve onun genç, güzel, inatçı kızı Kailani de eşlik edince gizemli adanın peşine düşen ekip tamamlanır. Bir hortum fırtınası sonrası gözlerini kumsalda açan ekip, geçidi keşfettikten sonra cennet misali bir manzarayla karşılaşırlar. Altından şelaleler, volkanlar, farklı canlı türleri ve daha pek çok sır onları beklemektedir: tabii Sean'ın büyükbabasıyla beraber! | Gönderen: kuzeydebiryer