Michael Douglas Filmleri (24 sonuç)

The Game 1997 full hd izle 720p izle

Oyun - The Game (1997)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: David Fincher
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 6 Şubat 1998
Oyuncular: Michael Douglas, Sean Penn, Deborah Kara Unger, James Rebhorn, Peter Donat

Nicholas Von Orton, bütün yatırımlarının kontrolünü ve ilişkilerini elinde tutmaya alışık, zeki, kurnaz ve başarılı bir iş adamıdır.

Ancak Orton’un bu düzenli yaşamı, sorumsuz fakat etkileyici küçük kardeşi Conrad’ın ona verdiği beklenmedik bir doğum günü hediyesiyle köklü değişikliklere uğrar. Nicholas oyuna başlarken ortada çok büyük bir ödül olduğunu farkeder ancak bu esrarengiz oyunun kuralları ve amacı hakkında hiçbir bilgisi yoktur. Ayrıca Nicholas karşılaştığı olaylardan hangisinin gerçek, hangisinin oyunun bir parçası olduğunu da anlayamaz. Kendi evinde esrarengiz kişiler tarafından izlendiğini farkeder. Bu kişiler onu ortadan kaldırmak istemektedir..

Bu oyun hayatını sonsuza dek değiştirecek bir ölüm kalım savaşı haline gelmiştir...
Falling Down 1993 full hd izle 720p izle

Sonun Başlangıcı - Falling Down (1993)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Joel Schumacher
Ülke: Fransa, ABD, İngiltere
Tür: Dram, Gerilim, Suç
Vizyon: 26 Şubat 1993
Oyuncular: Michael Douglas, Robert Duvall, Barbara Hershey, Rachel Ticotin, Tuesday Weld, Frederic Forrest, Lois Smith

Trafik tıkanmış. Terör şehri donatmış. Dükkanlarda ve restoranlarda müşterilere saygı kalmamış. Büyük şehirde hayat, herkesi çileden çıkarabilir. Fakat Bill Foster çileden çıkmıştan da öte. Sıcak bir yaz gününde, tıkanmış bir trafikte, fırın gibi sıcak arabasında evine gitmeye çalışan sıradan bir adam, arabasını trafiğin ortasında bırakıp, kentin içine dalarak vahşet saçmaya başlar. *Oscar ödülü sahibi Michael Douglas günlük yaşamın korkularıyla tüm dünyaya savaş açar Foster rolünde. Rol arkadaşı yine Oscar Ödülü sahibi Robert Duvall ise, Foster'ın saldırılarını durdurmakta kararlı bir polis rolünde. Sonun Başlangıcı ise, ikisinin ortak hikayesi.
Ant-Man 2015 full hd izle 720p izle

Karınca Adam - Ant-Man (2015)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: Peyton Reed
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Corey Stoll, Michael Douglas, Paul Rudd

Şaşırtıcı bir derecede küçülme özelliği olan, aynı zamanda insani güçlerini arttıran bir süper kostüm giyen hırsız Scott Lang, içindeki kahramanı benimseyip, akıl hocası Dr. Hank Pym'ın planını gerçekleştirmesine yardım etmeli ve dünyayı kurtaracak olan soygunu gerçekleştirmelidir...
Traffic 2000 full hd izle 720p izle

Trafik - Traffic (2000)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 27 dakika


  Yönetmen: Steven Soderbergh
Ülke: Almanya, ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 23 Mart 2001
Oyuncular: Benicio Del Toro, Jacob Vargas, Andrew Chavez, Michael Saucedo, Tomas Milian, Jose Yenque, Emilio Rivera, Don Cheadle, Michael Douglas

Amerika'nın uyuşturucu ile mücadelesinden ve giderek uluslararası bir ticaret ağı kuran uyuşturucu çetelerinden bahseden, karmaşık kurgusu ile içiçe geçmiş pek çok öyküyü perdeye taşıyan ve uyuşturucu dünyasının mafya ve devlet taraflarından dikey kesitler sunan 'Traffic' yılın en başarılı yapımları arasında gösteriliyor. Soderbergh'in omuz kamerası ile çektiği filmindeki ana karakterlerin öyküleri şöyle: Hakim Robert Wakefield uyuşturucu ile mücadele komisyonunun başına atanır. Sert ve muhafazakar yanı ile tanınan hakim bir yandan uyuşturucu mafyası ile uğraşırken, bir yandan da kızının bağımlı olduğunu öğrenip şok geçirir. Kocasının tutuklanması üzerine şaşkına dönen ve onun asıl işinin uyuşturucu ticareti olduğunu öğrenen Helena Ayala, bir anda yabancısı olduğu bir dünyanın içinde bulur kendini. Meksika'da ise bir polis ahlaki ikilemler içinde yanıp kıvranmaktadır.
The China Syndrome 1979 full hd izle 720p izle

Dünyanın Kaderi - The China Syndrome (1979)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: James Bridges
Ülke: ABD
Tür: Gerilim, Dram
Vizyon: 16 Mart 1979
Oyuncular: Jane Fonda, Jack Lemmon, Michael Douglas, Scott Brady, James Hampton

Jack Lemmon, Jane Fonda ve Michael Douglas, nükleer enerji kullanımının tehlikelerine ve televizyon haberlerinin gücüne dikkat çeken bu gerilim filminin başrollerinde.Alternatif enerji kaynakları hakkında raporlar hazırlayan gazeteci Kimberly Wells (Jane Fonda), nükleer santralde bir kazaya tanık oluyor. Kazayı halka bildirmek isteyen Wells, kendini komploların içinde bulunca, kazayı istemeyerek de olsa gizli tutmak zorunda kalıyor.1979 yılının en çok tartışılan filmlerinden biri olan The China Syndrome, ününü bir ölçüde filmin gösterime girmesinden tam on iki gün sonra gerçekleşen Three Mile Island nükleer felaketine borçlu.
Wonder Boys 2000 full hd izle 720p izle

Harika Çocuklar - Wonder Boys (2000)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Curtis Hanson
Ülke: İngiltere
Tür: Dram, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Frances McDormand, Michael Douglas, Tobey Maguire

Bitmemiş bir roman, çalınan bir araba, öldürülen bir hayvan, dengesiz bir öğrenci, şişman bir eş ve hamile bir sevgili. Grady Tripp'in bu haftasonu uğraşması gereken bir kaç işi olduğu bellidir. Grady Tripp ellisinde bir İngilizce profesörüdür. 7 yıl önce yazdığı ödüllü kitabı Büyük Amerikan Romanı'ndan sonra hiç bir şey yayınlayamamıştır. Doğal olarak kolejinin bu yılki edebiyat festivali bu eski dahinin kendine olan güvenini büsbütün sarsar. Wonder Boys - Harika Çocuklar 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Wall Street 1987 full hd izle 720p izle

Borsa - Wall Street (1987)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Oliver Stone
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram
Vizyon: 1 Eylül 1988
Oyuncular: Charlie Sheen, Tamara Tunie, Franklin Cover, Chuck Pfeiffer, John C. McGinley, Michael Douglas

İşletme Bankeri olan Bud Fox (Charlie Sheen) utanmazcasına açgözlü bir Wall Street satın alma yöneticisi olan Gordon Gekko'nun (Michael Douglas) baştan çıkarıcı büyüsüne kapılır. Gekko Fox'u kanatlarının altına alır ve bu şirket avcısını en tepeye taşıyacak olan vicdansız taktikler konusunda eğitmeye başlar. Ancak Gekko öğrencisine tadıklarının ve akrabalarının işlerine malolabilecek gizli bir satın-alma düzmecesini haber verdiğinde, Fox vicdanının sesini daha fazla göz ardı edemez ve bu oyunu bozmaya karar verir.
Fatal Attraction 1987 full hd izle 720p izle

Öldüren Cazibe - Fatal Attraction (1987)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Adrian Lyne
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 1 Ağustos 1989
Oyuncular: Michael Douglas, Glenn Close, Anne Archer, Ellen Hamilton Latzen, Stuart Pankin, Ellen Foley, Fred Gwynne

Dan Gallagher (Micheal Douglas), evli, başarılı ve mutlu bir avukat. Karısının evde bulunmadığı bir gün, partiye giden Dan, burada çekici bir kadın olan Alex Forrest (Glenn Close) ile tanışıyor ve beraber oluyor. Küçük bir kaçamak yaptığını düşünen Dan ertesi gün kadını unutmak niyetinde, fakat Alex’ten kurtulmak sandığı kadar basit değil.
Basic Instinct 1992 full hd izle 720p izle

Temel İçgüdü - Basic Instinct (1992)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Paul Verhoeven
Ülke: ABD, Fransa
Tür: Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 20 Mart 1992
Oyuncular: Michael Douglas, Sharon Stone, George Dzundza, Jeanne Tripplehorn, Denis Arndt

Eski rock starı ve San Fransisco gece kulübü sahibi Johnny Boz yatağında öldürülmüş olarak bulunur. Dedektif Nick Curran, cinayeti araştırmakla görevlendirilir. Alkol ve uyuşturucu bağımlılığı konusunda sabıkası vardır. Catherine Tramell ise meşhur bir yazardır ve cinayet şekli kendi kitaplarından birinde anlattığı bir hikayeyle birebir aynıdır. Polis 2 olasılık üzerinde yoğunlaşır. Katil ya yazarın kendisidir ya da onun romanlarını yakından takip eden bir okuyucusu. Nick'in eski sevgilisi olan Beth, şüpheleri Catherine üzerine yoğunlaştırmaya çalışırken, bir anda şüphe oklarını kendi üzerinde bulur. Catherine sandığından çok daha zeki bir kadındır.
The American President 1995 full hd izle 720p izle

Amerikan Başkanı - The American President (1995)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 54 dakika


  


Yönetmen: Rob Reiner
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 15 Mart 1996
Oyuncular: Michael Douglas, Annette Bening, Martin Sheen, Michael J. Fox, Anna Deavere Smith, Samantha Mathis, Shawna Waldron

Dünyanın en kuvvetli liderinin aşık olmaya hakkı var mı? Peki ya özel hayatı olabilir mi? Eşini kanserden kaybetmiş, dul bir Amerikan Başkanı kuvvetli bir lobici kadına aşık olursa ne olur? Politika aşka izin verir mi?

Dul Amerikan Başkanı Andrew Shepherd(Michael Douglas)beklenmedık bir biçimde çevre lobicisi olan Sydney Wade(Annette Benıng)adında güzel bir kadına aşık olur. Bu aşkın basına yansımasıyla Shepherd'ın oy oranı hızla düşüşe geçer. Bu aşamada Personel Şefi(Martın Sheen) ve Danışmanı(Michael J.Fox) onu bu zor durumdan kurtarmak için çalışmaya başlarlar...
The Ghost and the Darkness 1996 full hd izle 720p izle

Hayalet ve Karanlık - The Ghost and the Darkness (1996)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    

  


Yönetmen: Stephen Hopkins
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim, Korku, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Michael Douglas, Tom Wilkinson, Val Kilmer

Kenya-Uganda tren yolu yapımında iki aslan tarafından katledilen 135 kişinin ve onları katleden iki aslanın hikayesi pek çok filme, kitaba konu oldu. Hayalet ve Karanlık adıyla anılan bu aslanlar şimdi de Şikago’daki Field Museum of Natural History’nin en gözde kahramanlarından. Stephen Hopkins’in Ses Kurgusu dalında Oscar kazanan filmi de bu dehşet verici hikayeyi konu ediniyor. Film iki aslanın yaşattığı gerilimi kaç kişinin öldürüldüğündense tekinsizlik hissinden yola çıkarak anlatıyor. Val Kilmer’ın canlandırdığı John Henry Patterson gerçekten bu olaya tanık olmuş biri.
King of California 2007 full hd izle 720p izle

Kaliforniyanın Kralı - King of California (2007)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Mike Cahill
Ülke: ABD, Meksika
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 24 Ocak 2007
Oyuncular: Michael Douglas, Evan Rachel Wood, Willis Burks II, Laura Kachergus, Paul Lieber, Kathleen Wilhoite, Anne L. Nathan

Bir süre psikiyatri tedavisi gören Charles (Michael Douglas) hastaneden çıkar ve kızı Miranda'nın (Evan Rachel Wood) yanına yerleşir. Miranda annesinin küçük yaşlarda evi terk etmesinden sonra babasıyla yaşamaya devam etmiş, sonra da onun akıl hastanesine yatmasıyla birlikte yalnız yaşamak zorunda kalmış bir kızdır. Ancak babasının dönüşünden sonra Miranda için işler iyice zorlaşmaya başlar. Metal dedektörü ve yığınla define bulma kitabıyla donanmış Charlie, hastane kütüphanesinde bulunan bir kitaptaki haritadan tespit ettiği ve evlerinin yakınında gömülü bulunduğuna inandığı kayıp bir definenin peşindedir. Bu fikre başlarda kuşkuyla yaklaşan Miranda kısa sürede kendini babasının acayip davranışlarına kapılmış bulacaktır.
Kara mizah içeren bu filmde bir yanınız define hikayesine inanmak isterken, bir yanınız da hala bu adam akıl hastası diyor. Miranda da aynı durumda; bazen babasının hikayesine öyle bir kaptırıyor ki kendini, bazen ise herşey anlamsız geliyor.
Black Rain 1989 full hd izle 720p izle

Kara Yağmur - Black Rain (1989)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: Ridley Scott
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 1 Mayıs 1990
Oyuncular: Michael Douglas, Andy Garcia, Ken Takakura, Kate Capshaw, Yûsaku Matsuda, Shigeru Kôyama, John Spencer

Asi bir cinayet masası dedektifi olan Nick, ortağı Charlie ile birlikte New York'ta bir Yakuza cinayetine tanık olur ve katili yakalarlar. Tutukluyu Japon polisine teslim etme emri alınca yola çıkarlar. Ancak daha Japonya'ya adım attıkları anda onu ellerinden kaçırmalarıyla büyük bir kovalamaca başlar. Japon polisiyle birlikte amansız bir takibe girişen ortaklar, Yakuza'ların derinliklerine dalarak onlarla ilgili bilinmeyenleri de keşfedeceklerdir.
Last Vegas 2013 full hd izle 720p izle

Last Vegas (2013)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Jon Turteltaub
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 1 Kasım 2013
Oyuncular: Robert De Niro, Michael Douglas, Morgan Freeman, Kevin Kline, Mary Steenburgen, Roger Bart, Jerry Ferrara, Jena Sims

Billy, Paddy, Archie ve Sam çocukluklarından beri çok yakın arkadaştır. Grubun müzmin bekarı Billy otuz yaşlarındaki kız arkadaşına evlenme teklif ettiğinde, dört arkadaş hep beraber eğlenmek ve eski günleri yad etmek için Las Vegas’a giderler. Ancak oraya vardıklarında, Günah Şehri’nin değişmiş olduğunu ve arkadaşlıklarının sınandığını fark ederler. Vegas’ı ele geçirecek olan işte bu dörtlüdür.
A Perfect Murder 1998 full hd izle 720p izle

Kusursuz Cinayet - A Perfect Murder (1998)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Andrew Davis
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 23 Ekim 1998
Oyuncular: Michael Douglas, Gwyneth Paltrow, Viggo Mortensen, David Suchet, Sarita Choudhury

Kusursuz cinayet (A Perfect Murder) kusursuz görünen ilişkilerin, hayatların, insanların ilişkilerinin aslında fazlasıyla kusurlu olduğunu gösteren bir filmdir. Andrew Davis tarafından 1998 yılında çekilmiş olan filmin başrollerinde Michael Douglas, Gwyneth Paltrow ve Viggo Mortensen gibi yıldız oyuncular var.

Film Alfred Hitchcock 'un 1954 yapımı Dial M For Murder (Cinayet Var) filminin yeniden çevrimidir. Zengin ve güçlü işadamı Steven Taylor'ın (Michael Douglas) görünürde başarılı iş yaşamı ve güzel karısı Emily (Gwyneth Paltrow) ile mutlu bir hayatı vardır. Ancak karısı bu hayattan istediği mutluluğu elde edemeyip bir ressam olan David Shaw (Viggo Mortensen) ile gizli bir ilişki yaşamaya başlar.

A Perfect Murder Zeki bir adam olan Steven bu durumu anlayıp karısına farkettirmeden ressamla buluşur. Her şartta sakinliğini koruyabilen Steven bu olaya da son derece soğukkanlılıkla yaklaşır. Yaptığı kusursuz planla bu olaydan hiç şüphe çekmeden kurtularak karısına ve onunla ilişki yaşayan adama gerekli cezayı verecektir. Ama hesaba katmadığı şey planın istediği gibi yürüyemeyeceğidir.

Kendi içinde başarılı ve güzel bir gerilim olan film eleştirmenlerce ilk film kadar sevilmemiştir. Filmin müzikleride Hollywood 'un bir çok filminin müziklerine imza atmış olan James Newton Howard yapmıştır. Küçük bir ayrıntı da ressam rolündeki Viggo Mortensen'in filmdeki tablolarının kendi gerçek çalışmaları olmasıdır.
Don't Say a Word 2001 full hd izle 720p izle

Sakın Konuşma - Don't Say a Word (2001)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Gary Fleder
Ülke: ABD, Avustralya, İsviçre, Kanada
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 30 Kasım 2001
Oyuncular: Michael Douglas, Sean Bean, Brittany Murphy, Skye McCole Bartusiak, Guy Torry, Jennifer Esposito, Shawn Doyle

Başarılı bir psikiatristin kızı kaçırılır. Kaçıranlarla bağlantı kurduğunda, imkansıza yakın bir talepleri olduğunu anlar psikiatrist: Gizli bir kodu bilen katatonik bir genç bayan bulunmaktadır. Psikiatristten istenen, bir anlamda onun zihnine girerek, hatırlayamadığı bu şifreyi ona hatırlatmasıdır.

Kızını kurtarmak için mesleki becerisini devreye sokan psikiatrist rolündeki Michael Douglas'ın oyun gücüyle dikkat çeken, gerilimli bir yapım...
Wall Street: Money Never Sleeps 2010 full hd izle 720p izle

Borsa: Para Asla Uyumaz - Wall Street: Money Never Sleeps (2010)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 2 saat 13 dakika


  Yönetmen: Oliver Stone
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 24 Eylül 2010
Oyuncular: Michael Douglas, Shia LaBeouf, Josh Brolin, Carey Mulligan, Eli Wallach

Sinema tarihinin en büyük anti-kahramanları arasında gösterilen efsane broker Gordon Gekko yeniden beyazperdeye dönüyor. Ünlü yönetmen Oliver Stone'un 1987 yılında finans piyasasındaki çetin mücadeleyi anlattığı "Wall Street" adlı filminde yer alan Gordon Gekko, kimi zamanlarda aldığı sert, yer yer kural tanımaz kararlarıyla hafızalarda yer etmişti. Wall Street'in en parlak yıllarını yaşadığı dönemde özellikle içeriden bilgi alarak servetini katlayan Gekko'nun maceraları şimdi aradan 20 yıl geçmesi ardından yeniden gündeme geliyor.

"Wall Street" filminde de Gekko'yu canlandıran ünlü ABD'li aktör Michael Douglas, 20 yıl sonra çekilen"Money Never Sleeps - Para Asla Uyumaz" adlı filmde de aynı karakterle başrollerden birisini üstleniyor. Douglas'ın büyük övgüler kazanmasına neden olan Gekko, gerçek hayatta 1980'li yıllarda özellikle riski yüksek tahvillerde yaptığı işlemlerle milyarlarca dolarlık servet yapan Michael Milken'i model alarak yaratılmış bir karakter.
The Sentinel 2006 full hd izle 720p izle

Fedai - The Sentinel (2006)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Clark Johnson
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 1 Eylül 2006
Oyuncular: Michael Douglas, Kiefer Sutherland, Eva Longoria, Martin Donovan, Ritchie Coster

Pete Garrison, 20 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri Başkanı'nın hayatını, kurşunların önüne atlayarak kurtarmış, sevilen ve sayılan gözde bir Amerikan Gizli Servis ajanıdır. Kariyerine artık Başkanın karısının özel koruması olarak devam edecektir. Fakat bir gün başkan'a bir süikast düzenleneceği anlaşılır ve Pete bir anda bir numaralı şüpheli haline gelir. Pete artık hem başkanı korumak hemde kendi ismini temizlemek zorundadır.
Unlocked 2017 full hd izle 720p izle

Unlocked (2017)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 38 dakika


  


Yönetmen: Michael Apted
Ülke: İngiltere, ABD, Çek Cumhuriyeti, İsviçre
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 1 Eylül 2017
Oyuncular: Noomi Rapace, Michael Douglas, Toni Collette, Orlando Bloom, John Malkovich, Akshay Kumar, Aymen Hamdouchi

Londra'da biyokimyasal bir terör operasyonunun ortasında istihbarat örgütü ve derin devlet birbirine düşer. 2 tarafa da sızıntı yapmış olan teröristler Londra'yı kana bulamaya yeminlidir ve cesaretli bir ajan bu yıkımı önleyecek tek kişidir!
Disclosure 1994 full hd izle 720p izle

Taciz - Disclosure (1994)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 2 saat 8 dakika


  Yönetmen: Barry Levinson
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 3 Şubat 1995
Oyuncular: Michael Douglas, Demi Moore, Donald Sutherland, Caroline Goodall, Roma Maffia, Dylan Baker, Rosemary Forsyth

Tom bilgisayar firmasında çalışan başarılı bir çalışandır.Yeni bir ürünün piyasaya sürme çalışmalarını yapmaktadır. Terfi beklediği bir gün şirket dışından birinin başına atandığını öğrenir, bir yandan işsiz kalıp kalmadığını merak ederken bir yandan da patronunun eski bir kız arkadaşı olan alımlı Meredith Johnson olduğunu öğrenir. Gün bitiminde Johnson ofisinde birşeyler içmeye çağırdığı Tom'a tacizde bulunur.Ertesi gün kimse Tom'a inanmaz ama bu işin sadece ofis tacizinden fazlası olduğunu öğrenecektir...
And So It Goes 2014 full hd izle 720p izle

Zoraki Dede - And So It Goes (2014)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 34 dakika


  Yönetmen: Rob Reiner
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Michael Douglas, Diane Keaton, Sterling Jerins, Annie Parisse, Austin Lysy, Michael Terra, Sawyer Tanner Simpkins

Baş rollerini Diane Keaton ve Michael Douglas'ın paylaştığı And So It Goes filminin kamera önünde ve arkasında piyasanın en çalışkan isimlerinden biri olarak nitelendirilen Rob Reiner var. Michael Douglas ve Diane Keaton'ı başrole taşıyan film, egosu tavanlarda gezinen bir emlak komisyoncusunun, varlığından bir haber olduğu torunundan haberdar olmasıyla hayatının allak bullak olma sürecini anlatıyor. Daha evvel sosyal ilişkileri konusunda tutarlı davranmayan Oren, bu süreçte komşusu Leah'den yardım almaya karar veriyor. Film, romantik bir "ikinci bahar" öyküsü anlatıyor.
Haywire 2011 full hd izle 720p izle

Çapraz Ateş - Haywire (2011)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Steven Soderbergh
Ülke: ABD, İrlanda
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 13 Nisan 2012
Oyuncular: Channing Tatum, Michael Fassbender, Ewan McGregor, Michael Douglas, Antonio Banderas

Michael Douglas, Antonio Banderas, Ewan McGregor, Canning Tatum, Gina Carano gibi oyuncularıyla dikkati çeken aksiyon ve gerilim filmi ''Çapraz Ateş''ın (Haywire) yönetmenliğini Steven Soderbergh üstlendi.

Filmde genç, güzel ve işinin ehli özel dedektif Mallory Kane, hükümetin onaylamadığı ve ''derin devletin'' tepesindekilerin bilmezlikten geldiği tehlikeli bir göreve gönderilir.

Sonrasında Dublin'de gizli dedektif Paul ile ortak çalışmak üzere başka bir göreve atanan Kane için asıl macera bundan sonra başlar. Kane, artık uluslararası bir seviyeye çıkan insan avından canlı çıkmak için bütün yeteneklerini ve kurnazlığını kullanacaktır. Yegane amacı, ülkesi Amerika'ya geri dönüp ailesini korumak ve kendisine bu ihanet komplosunu düzenleyenlerden intikam almaktır.
Ghosts of Girlfriends Past 2009 full hd izle 720p izle

Hayalet Sevgililerim - Ghosts of Girlfriends Past (2009)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Mark Waters
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Fantastik, Romantik
Vizyon: 24 Temmuz 2009
Oyuncular: Matthew McConaughey, Jennifer Garner, Michael Douglas, Lacey Chabert, Robert Forster

Ünlülerin fotoğrafçılığını yapan Connor Mead; özgürlük, eğlence ve kadın düşkünüdür. Sınır tanımayan Connor, sevgililerinden aynı anda konferans konuşması yaparken ayrılmaktan çekinmez, bunu yaparken yanında başka bir kadın olmasından da!

Connor'un kardeşi Paul'ün düğün arifesidir. Herkes, hatta Connor'un çocukluk arkadaşı ve onun cazibesinden tek etkilenmeyen kişi olan Jenny'de bu evliliği kutlamak için Paul'ün yanındayken o bunu sabote etmeye çalışır.

Ama onun model aldığı, her zaman kadınların sevgilisi olmuş amcası Wayne'nin hayaletinin onu ziyaret etmesiyle silkilenir. Bu gece onu ziyaret eden sadece amcasının hayaleti olmayacaktır. Geçmişteki sevgililerin hayaletleri ortaya çıkacaktır.
Beyond the Reach 2014 full hd izle 720p izle

Tehlikeli Oyun - Beyond the Reach (2014)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: Jean-Baptiste Léonetti
Ülke: ABD
Tür: Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Michael Douglas, Jeremy Irvine, Hanna Mangan Lawrence, Ronny Cox, Patricia Bethune, Martin Palmer, David Garver

Oyunu kurallarına göre oynayan iş adamı Madec ve çaylak yardımcısı Ben, rakiplerine karşı tehlikeli bir oyun oynarlar. bu avcılık gezisi Mojave Çölü ne taşınır ve esaslı bir kovalamacaya dönüşür...

Robb White ın romanından uyarlanan filmin yönetmeni Jean-Baptiste Léonetti. Filmin başlıca rollerini ise Hanna Mangan Lawrence, Michael Douglas ve Jeremy Irvine üstleniyor.