Morgan Freeman Filmleri (46 sonuç)

The Shawshank Redemption 1994 full hd izle 720p izle

Esaretin Bedeli - The Shawshank Redemption (1994)

9.3 IMDB Puanı 9.3
    
 2 saat 22 dakika


  Yönetmen: Frank Darabont
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram
Vizyon: 10 Mart 1995
Oyuncular: Tim Robbins, Morgan Freeman, Bob Gunton, William Sadler, Clancy Brown

Korku Sizi Tutsak Eder, Umut İse Özgür Bırakır.

Andy Dufresne, genç ve başarılı bir bankerdir. Karısını ve karısının sevgilisini öldürmek suçundan yargılanır ve ömür boyu hapis cezası alır. Shawsank Hapishanesi'nde dayak, işkence, tecavüz, her türlü durum yaşanmaktadır fakat Andy gene de hayata bağlı ve iyimserdir. Bu tutumu etrafındakileri de etkiler. Andy umutlu bakış açısıyla çevresindeki tüm mahkumları, parmaklıklar arkasında bile özgür bir yaşam olabileceğine inandırır. Andy'nin bu çabalarına ortak olacak bir arkadaşı da olacaktır: Red.
Bir Stephen King uyarlaması olan filmde Morgan Freeman ve Tim Robbins başrolde. Film, 1995'te, aralarında en iyi film adaylığı da olmak üzere tam 7 dalda Oscar'a aday gösterildi.
Se7en 1995 full hd izle 720p izle

Yedi - Se7en (1995)

8.6 IMDB Puanı 8.6
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: David Fincher
Ülke: ABD
Tür: Suç, Gizem, Gerilim, Dram
Vizyon: 16 Şubat 1996
Oyuncular: Brad Pitt, Morgan Freeman, Gwyneth Paltrow, R. Lee Ermey, Andrew Kevin Walker, Daniel Zacapa

Seri cinayetler işleyen dahi bir katil, birbirinden oldukça farklı karakterdeki iki cinayet dedektifi ile kedi-fare oyunu oynuyor. Daha kıdemli olan polis, artık günlük hayatının sıkıcılığından bıkan müzmin bekar William Somerset (Morgan Freeman) ise katili bulup bir hafta yani yedi gün içinde emekli olmak istemekte. Yeni ortağı genç ve ukala David Mills (Brad Pitt) ise daha serbest çalışıyor ve Somerset'in yerine geçmeye hazırlanıyor. Beraberce, yağmurun devamlı yağdığı, olayları açık seçik görme ruhunun ve yeteneğinin sekteye uğradığı karamsar bir şehirde katili yakalamaya çalışıyorlar. Yedi günahın izinde cinayetlerini işleyen bu zeki katili yakalamak ise sadece felaketin sonunu hazırlamaktan başka işe yaramıyor.
Unforgiven 1992 full hd izle 720p izle

Affedilmeyen - Unforgiven (1992)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    
 2 saat 11 dakika


  Yönetmen: Clint Eastwood
Ülke: ABD
Tür: Western, Dram
Vizyon: 3 Ağustos 1992
Oyuncular: Clint Eastwood, Gene Hackman, Morgan Freeman, Richard Harris, Jaimz Woolvett

Eskiden acımasız, çılgın bir katil olan William Munny, eşinin vefatından sonra artık tüm zamanını küçük barakasında çocuklarına bakarak geçirmektedir. Ta ki, The Schofield Kid ismindeki genç onu ziyarete gelene kadar.. Big Whiskey kasabasındaki fahişelerin koyduğu ödülün haberini genç adamdan alan Munny ilk başta bu teklifi kabul etmez ama daha sonra fikrini değiştirecektir.
Million Dollar Baby 2004 full hd izle 720p izle

Milyonluk Bebek - Million Dollar Baby (2004)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 2 saat 12 dakika


  Yönetmen: Clint Eastwood
Ülke: ABD
Tür: Dram, Spor
Vizyon: 25 Şubat 2005
Oyuncular: Clint Eastwood, Hilary Swank, Morgan Freeman, Jay Baruchel, Mike Colter, Lucia Rijker, Brían F. O'Byrne

Frankie Dunn ringlerde yaşadığı yıllar boyunca müthiş dövüşçüler yetiştirmiştir. Öğrencisi olan boksörlere öğrettiği en önemli ders ise kendi hayatı için de temel kabul ettiği, herşeyin üzerinde kendini korumaktır. Onu kızından soğutan ve uzak tutan acı deneyimi yüzünden uzun zamandır hiç kimse ile yakın olmamaya çalışmaktadır. Tek arkadaşı Scrap, onun spor salonuna göz kulak olmakta ve kaba dış görünümünün altında 23 yıldır yakasını bırakmayan bir affedilme beklentisi olduğunu bilmektedir ve bir gün Maggie Fitzgerald spor salonuna gelir.
Glory 1989 full hd izle 720p izle

Zafer - Glory (1989)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Edward Zwick
Ülke: ABD
Tür: Dram, Tarihi, Savaş, Savaş
Vizyon: 15 Aralık 1989
Oyuncular: Matthew Broderick, Denzel Washington, Cary Elwes, Morgan Freeman, Jihmi Kennedy

1862 yılında Amerikan iç savaşı sırasında zencilerden bir tabur kurulması fikri ortaya atılmıştır.Albay Robert Swan  (Matthew Broderick) komutasında kurulan 54. Massacusetts Alayı acemi zencilerden oluşur. Film iç savaşı, köleliği ve zencilerin kendini bulma arayışını işler.
Lucky Number Slevin 2006 full hd izle 720p izle

Şanslı Slevin - Lucky Number Slevin (2006)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Paul McGuigan
Ülke: Almanya, ABD
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 21 Nisan 2006
Oyuncular: Josh Hartnett, Bruce Willis, Lucy Liu, Morgan Freeman, Ben Kingsley

Slevin'in (JOSH HARTNETT) hayatı hiç iyi gitmemektedir: Yaşadığı binanın mühürlenmesine karar verilmiştir; bir soyguncuya kimliğini kaptırmıştır; ve kız arkadaşını başka bir erkekle yakalamıştır. Los Angeles'tan ve sorunlarından bir süreliğine kurtulmak için arkadaşı Nick Fisher'ın New York'taki dairesinin anahtarını alır. Ama kötü talihi peşini bırakmayacak, işler daha da sarpa saracaktır.

Haham (SIR BEN KINGSLEY) ve Patron (MORGAN FREEMAN) New York'un yer altı suç dünyasının iki saygın ve korku uyandıran mafya babasıdır. Bir zamanlar ortak olan iki adam şimdi birbirlerinin en büyük düşmanıdırlar ve operasyonlarını aynı caddede karşılıklı malikanelerinden yürütmektedirler. Ellerinde tuttukları güce rağmen, paranoyanın esiridirler ve son 20 yılda kalelerinden bir kez olsun çıkmamıştırlar.
March of the Penguins 2005 full hd izle 720p izle

İmparatorun Yolculuğu - March of the Penguins (2005)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    

  


Yönetmen: Luc Jacquet
Ülke: Fransa
Tür: Belgesel
Vizyon:
Oyuncular: Charles Berling, Morgan Freeman, Romane Bohringer

Antartika dendiğinde, hemen herkesin aklına ilk gelenler soğuk, zor hayat şartları ve ıssızlık olsa gerek. Ama 20. yüzyılın başlarında tanımaya başladığımız penguenlerin hikayesini izledikten sonra artık kafamızda yeni tanımlamalar belirecek. Perdedeki hikaye bu kez penguenlerin; imparator penguenin hikayesi. Hem hiç de yabana atılacak bir hikaye değil. March of the Penguins - İmparatorun Yolculuğu 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Gone Baby Gone 2007 full hd izle 720p izle

Kızımı Kurtarın - Gone Baby Gone (2007)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Ben Affleck
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 1 Şubat 2008
Oyuncular: Casey Affleck, Michelle Monaghan, Morgan Freeman, Ed Harris, John Ashton

"Good Will Hunting"in senaryosuyla Oscar ödülü kazanan oyuncu Ben Affleck'in ilk yönetmenlik sınavı "Gone, Baby, Gone"ın başrollerinde Casey Affleck (Ocean's Eleven), Michelle Monaghan (Mission: Impossible III), Oscar ödüllü Morgan Freeman ve Oscar adayı aktör Ed Harris oynuyorlar. "Mystic River"ın da yazarı olan Dennis Lehane'nin romanından uyarlanan, senaryosunu Ben Affleck ile Aaron Stockard'ın yazdığı filmde Boston yeraltı dünyasının en çirkin, en tehlikeli/belalı kesimlerinde kaçırılan 4 yaşındaki bir kız çocuğunu bulmaya çalışan iki özel detektifin sürükleyici öyküsü anlatılıyor.
The Bucket List 2007 full hd izle 720p izle

Şimdi Ya Da Asla - The Bucket List (2007)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Rob Reiner
Ülke: ABD
Tür: Macera, Komedi, Dram
Vizyon: 1 Şubat 2008
Oyuncular: Jack Nicholson, Morgan Freeman, Sean Hayes, Beverly Todd, Rob Morrow

Milyoner şirket sahibi Edward Cole (JACK NICHOLSON) ile işçi sınıfına mensup araba tamircisi Carter Chambers'ın (MORGAN FREEMAN) dünyaları apayrıdır. Yolları, bir hastane odasını paylaşmalarıyla kesişir ve iki ortak noktaları olduğunu keşfederler: "Tahtalı köyü boylamadan önce" hayatlarının kalan kısmını hep yapmak istedikleri her şeyi yaparak geçirme arzusu ve kendileriyle farkında olmadıkları bir barışma ihtiyacı.


Birlikte, hayatlarının araba seyahatine çıkarlar; ve bu süreçte dost olur, hayatı dolu dolu, içgörü ve mizahla yaşamayı öğrenirler.


Her macera, listelerine yeni bir madde ekler.
Invictus 2009 full hd izle 720p izle

Yenilmez - Invictus (2009)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 14 dakika


  Yönetmen: Clint Eastwood
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi
Vizyon: 26 Şubat 2010
Oyuncular: Morgan Freeman, Matt Damon, Tony Kgoroge, Patrick Mofokeng, Matt Stern

Dört kez Oscar® kazanan Clint Eastwood (Million Dollar Baby/Milyonluk Bebek, Unforgiven/Affedilmeyen) tarafından yönetilen Invinctus/Yenilmez, Nelson Mandella'nın (Morgan Freeman) ülkesinde birliği ve beraberliği sağlamak için Güney Afrika futbol takımı kaptanıyla (Matt Damon) yaptığı işbirliğinin ilham verici hikayesini anlatıyor.
Yeni seçilen Nelson Mandela, milletinin ırk ve ekonomik nedenlerden dolayı ayrımcılığa uğradığını bilmektedir. Mandela sporun uluslararası dili sayesinde insanları birleştireceğine inandığı için, 1995 Dünya Kupası'nda inanılması güç bir çıkış yapan Güney Afrika futbol takımını destekler.
Now You See Me 2013 full hd izle 720p izle

Sihirbazlar Çetesi - Now You See Me (2013)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Louis Leterrier
Ülke: Fransa, ABD
Tür: Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 31 Mayıs 2013
Oyuncular: Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Isla Fisher, Dave Franco, Mélanie Laurent, Morgan Freeman, Michael Caine, Michael Kelly, Common, David Warshofsky, Stephanie Honore

Karizmatik Atlas (Jesse Eisenberg) tarafından yönlendirilen sihirli süper grup Mahşerin Dört Atlısı yüksek teknolojili sihirbazlık gösterileri sergilemektedir. Bu adamlar izleyicileri önce başka bir kıtadaki bir bankayı soyarak, daha sonra beyaz yakalı bir suçlunun bankadaki milyon dolarlarını izleyicilerin banka hesaplarına aktararak şaşırtıyorlar.

Özel FBI ajanı Dylan (Mark Ruffalo) bu sihirbazlara hak ettiği cezayı çektirmeye ve daha büyük bir soygun yapmadan önce onları durdurmaya kararlıdır. Ancak hakkında şüpheleri olan Interpol ajanı Alma (Melanie Laurent) ile çalışmak zorundadır. Başka care bulamayan Dylan banka soygununun kılık değiştirilerek ve video hileleriyle yapıldığını ileri süren ünlü bir sihirbaz olan Thaddeus’tan (Morgan Freeman) yardım ister. Dylan ile Alma’nın aynı fikirde oldukları tek şey sihirbazların dışarıda bir adamlarının olduğu ve onu yakalarlarsa sihirbazların suç eğlencelerine son verebilecekleridir. Peki bu adam Thaddeus olabilir mi? Veya Alma? Yoksa gerçekten her şey sihirden mi ibaret?

Baskı arttıkça ve dünya Dört Atlı’nın muhteşem son gösterisini izlemek için sabırsızlandıkça, Dylan ve Alma da bir cevap bulmak için zamanla yarışmaktadır. Ancak kısa bir sure sonra, bu illüzyon ustalarının bir adım önüne geçebilmenin imkansız olduğu anlaşılır.
Amistad 1997 full hd izle 720p izle

Amistad (1997)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 35 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Dram, Tarihi, Gizem
Vizyon: 27 Şubat 1998
Oyuncular: Morgan Freeman, Nigel Hawthorne, Anthony Hopkins, Djimon Hounsou, Matthew McConaughey, David Paymer, Pete Postlethwaite

'La Amistad' gemisinin içinde tutulan Afrikalı köleler, ansızın büyük bir isyan başlatır. Cinque adlı bir kölenin önderliğinde silahlanarak geminin kontrolünü ele geçiren kölelerin tek istekleri vatanlarına, Afrika'ya dönmektir.
Born to Be Wild 2011 full hd izle 720p izle

Born to Be Wild (2011)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: David Lickley
Ülke: ABD
Tür: Belgesel, Kısa Film, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Birute Galdikas, Daphne Sheldrick, Morgan Freeman

Born to be Wild insanlar ve hayvanlar arasındaki sevginin ve olağanüstü bağın hikayesinden ilham alıyor. Film öksüz orangutanlar, filleri ve onları kurtarıp, büyüten insanları anlatırken nesli tükenmekte olan hayvanlara da dikkat çekiyor. Born to Be Wild 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Red 2010 full hd izle 720p izle

Hızlı ve Emekli - Red (2010)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 51 dakika


  Yönetmen: Robert Schwentke
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Gerilim, Suç
Vizyon: 15 Ekim 2010
Oyuncular: Bruce Willis, Mary-Louise Parker, Heidi von Palleske, Jefferson Brown, Karl Urban, Helen Mirren, Morgan Freeman

Emekli CIA ajanı Frank Moses artık sakin bir emekli hayatı yaşıyordur. Fakat bir gün karşısına, kendisini tehdit eden ve yüksek teknoloji silahlarla donanmış bir suikastçı çıkar. Artık hayatı tehlikede olan Frank eski takım arkadaşlarını toplar...
Oblivion 2013 full hd izle 720p izle

Oblivion (2013)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Joseph Kosinski
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Gizem, Bilim Kurgu
Vizyon: 12 Nisan 2013
Oyuncular: Tom Cruise, Morgan Freeman, Olga Kurylenko, Andrea Riseborough, Nikolaj Coster-Waldau

TRON: Legacy’nin yönetmeni ve Rise of the Planet of the Apes’in yapımcısının imzasını taşıyan orijinal ve çığır açan bu sinema filmi Oblivion’ın başrolünde Tom Cruise oynuyor. Geleceğin Dünya’sında bir adamın geçmişle yüzleşmesi insanlığı kurtarmak için mücadele ederken onu kurtuluş ve keşif yolculuğuna sürükleyecektir.

Jack Harper (Cruise) Dünya üzerinde geride kalan birkaç insansız uçak tamircisinden biridir. Scavs olarak bilinen korkunç bir tehditle yıllar boyu süren bir savaşın ardından hayati kaynakları çıkarma görevinin bir parçası olan Jack üzerine düşen sorumluluğu neredeyse bitirmek üzeredir.

Yeryüzünden kilometrelerce yukarıda yaşayan ve gezinen Jack düşmüş bir uzay aracından güzel bir yabancıyı kurtarır. Kadının yeryüzüne gelişi bildiği her şeyi sorgulamasına ve insanoğlunun kaderini belirlemesine neden olacak bir dizi olayı tetikler.

Oblivion Amerika Birleşik Devletleri ve İzlanda’da çarpıcı dijital 4K çözünürlüğü ile çekilmiştir.
An Unfinished Life 2005 full hd izle 720p izle

Yeniden Başlamak - An Unfinished Life (2005)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Lasse Hallstrom
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Dram
Vizyon: 7 Temmuz 2006
Oyuncular: Robert Redford, Jennifer Lopez, Morgan Freeman, Josh Lucas, Damian Lewis

Sorunların bir türlü azalmak bilmediği, aksine alevlenerek artış gösterdiği bir aileyi merceğine alan filmin başrollerinde parçalarına ayrılmış bir aile bulunuyor. Alkol problemleri nedeniyle sahip olduğu maddi-manevi her şeyi kaybeden bir çiftlik sahibi, yıllar önce oğlunu kaybederek büyük bir acı yaşamıştır. Bu şoku bir türlü atlatamayan talihsiz baba, oğlunun ölümünden gelinini sorumlu tutmuş; bu nedenle de yıllarca onunla ve torunuyla görüşmeyi reddetmiştir. Bu süreçte kendine kızmayı ve kendine küsmeyi de ihmal etmeyen baba, yıllar sonra geçmişi tartıp geleceği değiştirmek aşamasındadır.

Aile değerleri üzerine kurulu olan Yeniden Başlamak, içli ve sade bir bağışlama hikayesi.
The Magic of Belle Isle 2012 full hd izle 720p izle

The Magic of Belle Isle (2012)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Rob Reiner
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 1 Haziran 2012
Oyuncular: Morgan Freeman, Virginia Madsen, Madeline Carroll, Emma Fuhrmann, Nicolette Pierini

The Bucket List filminin yönetmeni Rob Reiner’ın, Morgen Freeman’ı tekrar başrole oturttuğu dram filmi “ The Magic of Belle Isle” da Morgen Freeman’a; Virginia Madsen, Madeline Carroll, Fred Willard, Kenan Thompson ve Kevin Pollak eşlik ediyor.

Alkol bağımlılığı yüzünden artık yazamayan bir yazarın, bağımlılığıyla mücadele için yazlık bir yer kiralaması ve orada bekar anne ve kızıyla tanışmasını anlatan filmin senaryosunu Rob Reiner, Andrew Scheinman ve Guy Thomas ile birlikte yazmış.
Danny the Dog 2005 full hd izle 720p izle

Kır Zincirlerini - Danny the Dog (2005)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Louis Leterrier
Ülke: Fransa
Tür: Aksiyon, Dram, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Bob Hoskins, Jet Li, Morgan Freeman

Danny, Bart Amca dediği güçlü bir haydut için adeta insana saldırmak üzere eğitilmiş bir köpek gibi yaşamaktadır. Danny, çocukluğundan itibaren öldürmek için savaşmaktan başka bir şey bilmemektedir. Bart onu bu şekilde yetiştirmiştir.Yasa dışı dövüşlerden başka hiçbir şey içinde yer almayan Danny’nin kafası da 10 yaşında bir çocuk gibi işlemektedir. Ancak bir gün Bart ile beraberken geçirdikleri kaza sonucu Bart, komaya girer ve Danny ortada kalır. Bir süre sonra iyi bir aile onu yanına alır. Gözleri görmeyen piyano akortçusu Sam ve onun genç üvey kızı Victoria, Danny’e aşkı, sevgiyi, bağışlamayı ve daha bir çok insanca duyguyu öğretir. Danny the Dog - Kır Zincirlerini 720P görüntü kalitesinde ve altyazılı izle meniz için sizlerle...
Unleashed 2005 full hd izle 720p izle

Kır Zincirlerini - Unleashed (2005)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Louis Leterrier
Ülke: Fransa, ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 17 Haziran 2005
Oyuncular: Jet Li, Morgan Freeman, Bob Hoskins, Kerry Condon, Vincent Regan, Dylan Brown, Tamer Hassan

Tam 30 yaşına kadar, kendisini annesinden çok küçük yaşta almış Bart isimli adamın bürosunun altındaki küçük bir depoda yaşayan Danny, bir öldürme makinesi olarak eğtilmiştir. Tüm hayatı yaşadığı bu yeraltındaki odadır. Ve ne vakit ihtiyaç duysa Bart'a onun öğrettiği şekilde hizmet etmektedir. Hayatını para satarak kazanan bir tefeci olan Bart, borç verdiği insanlar geri ödemekte zorluk çektiklerinde veyahut geciktiklerinde Danny'yi devreye sokar. Onu bir köpek gibi yetiştirmiştir ve her fırsatta silahı olarak kullanmaktadır. Ta ki Bart bir gün kin tutan müşterilerinden biri tarafından tuzağa düşürülene dek. Danny, bu olaydan sonra kendisini sahiplenen sanatçı Sam ve üvey kızı Victoria'nın yanında sevginin ne olduğunu öğrenirken, Bart'ın can verdiğine inanmaktadır. Ancak Bart can vermemiştir; 'köpeğini' geri almak için döndüğünde Danny'nin daha önceki ve yeni hayatı birbirine girer.
Robin Hood: Prince of Thieves 1991 full hd izle 720p izle

Robin Hood: Hırsızlar Prensi - Robin Hood: Prince of Thieves (1991)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 23 dakika


  Yönetmen: Kevin Reynolds
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Dram
Vizyon: 1 Eylül 1991
Oyuncular: Kevin Costner, Morgan Freeman, Mary Elizabeth Mastrantonio, Christian Slater, Alan Rickman, Geraldine McEwan, Michael McShane

Locksley'li Robin(Kevin Costner), Kral Aslan Yürekli Richard ile beraber haçlı seferine katılmış ve sefer esnasında esir düşmüş Kudüs'te bir zindana kapatılmıştır. İdam edileceği haberini almasıyla kaçış planları hazırlayan Robin, kaçarken müslüman bir esir olan Azeem'in (Morgan Freeman) de hayatını kurtarır. Azeem hayatını borçlu olduğu Robin'in yanından ayrılmayacağını söyleyince beraber İngiltere'ye dönerler.Lakin Robin İngiltere'ye döndüğünde, İhtişamlı Locksley kalesini harap bir biçimde bulur. Babası Lord Locskley ise Notthingam Şerifi tarafından şeytana taptığı iddiasıyla idam edilmiştir. Bu arada evde sağ kurtulabilen ama işkence sırasında kör olan hizmetçileri Duncan'ı bulan Robin, ondan Notthingam Şerifi ve cadısı hakkında hikayeler duyar. Bu sırada topraklarına giren Notthingam Şerifi'nin adamları'Da Locksley'li Robin'in peşindedir.Gelişmeler üzerine Robin, Azeem ve Duncan Locksley topraklarını terk ederler. Daha sonra Kralın kuzeni olan Marian'ın yanına gidecek olan Robin ondan hemen etkilenir. Fakat Notthingam Şerifi'de Marian'ı gözünün önünde bulundurmaya gayret gösteriyordur. Robin, babasıyla ilgili iddiaların doğruluğunu öğrenmek için Piskoposa gider ve tam onu srogularken, Notthingam Şerifi ile yüzyüze gelirler.Notthingam'ın askerlerinden kaçarken, hakkında yüzlerce uğursuz efsane bulunan Sherwood ormanına kaçarlar ve orada bir barınak bulup saklanırlar. Locksley'li Robin işte bu andan sonra Robin Hood olarak anılmaya başlayacaktır.
Dolphin Tale 2011 full hd izle 720p izle

Dostluğun Gücü - Dolphin Tale (2011)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Charles Martin Smith
Ülke: ABD
Tür: Dram, Aile
Vizyon: 21 Eylül 2011
Oyuncular: Harry Connick Jr., Ashley Judd, Nathan Gamble, Kris Kristofferson, Cozi Zuehlsdorff, Morgan Freeman, Austin Stowell

Yengeç kapanına kuyruğu sıkışan yunusu kurtaran 11 yaşındaki bir çocuk ve onun ailesi içinde geçen film, yunus ve çocuk arasında oluşan dostluğa odaklanıyor. Freeman'ın yunusa yeniden yüzme yeteneğini kazandıran doktoru canlandırdığı filmde, Connick Jr. deniz biyologunu, Judd ise anneyi oynuyor.
10 Items or Less 2006 full hd izle 720p izle

Ekspres Kasa - 10 Items or Less (2006)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 22 dakika

Yönetmen: Brad Silberling
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 11 Eylül 2006
Oyuncular: Morgan Freeman, Paz Vega, Jonah Hill, Anne Dudek, Francisca Hernandez

Oyunculuk kariyerinin son yıllarına gelmiş bir 'yıldız' kendini Amerika yollarına atar.Bir markette İspanyol Scarlet ile karşılaşır.Yola beraber devam eden bu ikili, bir süre sonra varoluşlarına sorgulamaya başlarlar.Aslında bu yolculuk, onların yeni hayatına açılan yolun başlangıcıdır..Birbirleriyle zar zor iletişim kurabilen, biri İspanyol diğeri Amerikalı iki karakter arasında kurulan mizah ve hüzün dolu dostluğu dözler önüne serer film.
Going in Style 2017 full hd izle 720p izle

Son Macera - Going in Style (2017)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Zach Braff
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç
Vizyon: 21 Nisan 2017
Oyuncular: Joey King, Morgan Freeman, Peter Serafinowicz, Ann-Margret, Michael Caine, Christopher Lloyd, Matt Dillon

Morgan Freeman, (Willie), Michael Caine (Joe) ve Alan Arkin (Al ), faturaları ödemekte zorlanan ve sevdiklerinin iyiliği için bu ömürlük arkadaşlar emekli aylıklarının bir banka tarafından sahiplenilmesi neticesi emekli olmayı bırakıp hayatlarında bir adım önde çıkmaya karar verip, tüm rizikoları alıp paralarına el koyan bankayı soymaya karar vermelerini anlatıyor.
Bruce Almighty 2003 full hd izle 720p izle

Aman Tanrım - Bruce Almighty (2003)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Tom Shadyac
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Fantastik
Vizyon: 5 Eylül 2003
Oyuncular: Jim Carrey, Morgan Freeman, Jennifer Aniston, Philip Baker Hall, Catherine Bell

Bir çok seveni olmasına ve güzel kız arkadaşına rağmen TV muhabiri Bruce Nolan, hayatın ona karşı adil olmadığına inanmaktadır. Hayatında geçirdiği en kötü günün ardından, Bruce kızgınlıkla Tanrı'yı hayatını mahvetmekle ve evreni iyi yönetememekle suçlar. Bunun üzerine Tanrı yanıt verir... Ve daha iyisini yapıp yapamayacağını görmek için tüm güçlerini Bruce'a bağışlar...

Liar, Liar'ın yönetmeni ve Nutty Professor'ın yazarından, ne yapacağı önceden kestirilemeyen Jim Carrey'nin bir haftalık Tanrı'yı oynadığı bu müthiş komediyi kaçırmayın!
Wanted 2008 full hd izle 720p izle

Wanted (2008)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Timur Bekmambetov
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 27 Haziran 2008
Oyuncular: James McAvoy, Morgan Freeman, Angelina Jolie, Terence Stamp, Thomas Kretschmann

Şimdilerde Birleşmiş Milletler fahri elçisi olarak Ortadoğu'nun çorak topraklarında gezinen Angelina Jolie ve dudakları, Rus yönetmen Bekmambetov’un son projesi Wanted ile görücüye çıkıyor. Babasının kiralık katil olduğunu öğrenen ve onun izinden gitmeye karar veren heyecanlı bir genç olan Wes, kendisine mesleğin inceliklerini öğretecek olan Fox ve Sloan adlı deneyimli katiller hamiliğinde çalışmaya başlar. Hayatında oldukça başarısız olan ve bu döngüyü kırmak isteyen Wes, Fox’u tanıdığı günden itibaren bakış açısını değiştirerek benliğinin içinde sinsi sinsi dolaşan kızgın ve öfkeli kurdu serbest bırakacaktır. Eğitimli bir suikastçı olmak elbette kolay değildir. Mark Millar’ın grafik romanından uyarlanan filmin, romandan oldukça farklı olduğu söyleniyor. Angelina Jolie, her zamanki gibi etrafa kızgın kızgın mermi sıkarak üzerine düşen vazifeyi hakkıyla yerine getirirken filmin bir diğer özelliğinin de, büyük ilgi toplayan Red One digital kameranın kullanıldığı ilk yapım olması durumunu belirtelim.
Last Vegas 2013 full hd izle 720p izle

Last Vegas (2013)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Jon Turteltaub
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 1 Kasım 2013
Oyuncular: Robert De Niro, Michael Douglas, Morgan Freeman, Kevin Kline, Mary Steenburgen, Roger Bart, Jerry Ferrara, Jena Sims

Billy, Paddy, Archie ve Sam çocukluklarından beri çok yakın arkadaştır. Grubun müzmin bekarı Billy otuz yaşlarındaki kız arkadaşına evlenme teklif ettiğinde, dört arkadaş hep beraber eğlenmek ve eski günleri yad etmek için Las Vegas’a giderler. Ancak oraya vardıklarında, Günah Şehri’nin değişmiş olduğunu ve arkadaşlıklarının sınandığını fark ederler. Vegas’ı ele geçirecek olan işte bu dörtlüdür.
Kiss the Girls 1997 full hd izle 720p izle

Kızları Öp - Kiss the Girls (1997)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Gary Fleder
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 24 Nisan 1998
Oyuncular: Morgan Freeman, Ashley Judd, Cary Elwes, Alex McArthur, Tony Goldwyn

Dedektif ve adli psikolog Dr. Alex Cross yeğeninin birden ortadan kaybolması üzerine araştırmayı üstlenir. Yerel kanun güçlerinin tepkilerine aldırmadan kendi yöntemleriyle olayı araştırmaya başlayan Cross olayın tek kurbanının olmadığını ve altında aynı imza olan 7 kaybolma olayının olduğunu ortaya çıkartır. Bu takipte ona şüpheliyle karşılaşmış olan genç doktor Kate McTiernan yardımcı olur. Kaybolan kızıı bulmak ve olayın arkasındaki gerçeği öğrenmek için zamana karşı bir yarış başlar.
Outbreak 1995 full hd izle 720p izle

Tehdit - Outbreak (1995)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Wolfgang Petersen
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Korku
Vizyon: 26 Mayıs 1995
Oyuncular: Dustin Hoffman, Rene Russo, Morgan Freeman, Kevin Spacey, Cuba Gooding Jr.Sınır tanımayan öldürücü virüs,Zaire Ormanlarından California'ya taşınmıştır. Bazıları, virüsün yayılmasını önlemek için tek yolun, şehri içindeki herkesle birlikte bombalamak olduğunu söylemektedir.
Olympus Has Fallen 2013 full hd izle 720p izle

Kod Adı: Olympus - Olympus Has Fallen (2013)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat


  Yönetmen: Antoine Fuqua
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 10 Mayıs 2013
Oyuncular: Gerard Butler, Aaron Eckhart, Finley Jacobsen, Dylan McDermott, Rick Yune, Morgan Freeman

Mike Banning, Amerika Birleşik Devletleri'ne bağlı çalışan, özel kuvvetler biriminde görevli bir gizli güvenlik ajandır. Bir akşam Başkan ve eşi bir davete giderlerken yolda trajik bir kaza meydana gelir. Banning'in tek bir simi kurtarma şansı vardır, o da tercihini eşini feda ederek Başkan'dan yana kullanır. Olay sonrası büroda herkes doğru yaptığını söyleyerek Mike'ı desteklese de saha görevinden alınarak masa başı bir işe atanır. Fakat ABD'yi hiç hesapta olmayan büyük bir saldırı beklemektedir. İçeriden köstebeklerin yönettiği terörist bir eylemle Beyaz Saray büyük bir saldırıya ve ihanete uğrar. Başkan teröristlerce esir alınmıştır ve Pentagon'un eli kolu bağlıdır. Bu olağanüstü koşullar altında tek çareleri Mike'ın cesur ve kahramanca giriştiği kurtarma operasyonuna bağlıdır.

Yönetmenliğini King Arthur, Tears of the Sun ve Training Day gibi aksiyon filmlerinden tanıdığımız Antoine Fuqua'ın üstlendiği filmin senaryosu ise ilk yapımlarına imza atan Creighton Rothenberger ve Katrin Benedikt ikilisine ait. Filmin başrolünde Gerard Butler yer alırken kadroda kendisine Aaron Eckhart, Ashley Judd ve Morgan Freeman eşlik ediyor.
Dolphin Tale 2 2014 full hd izle 720p izle

Yunus Masalı 2 - Dolphin Tale 2 (2014)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Charles Martin Smith
Ülke: ABD
Tür: Dram, Aile
Vizyon: 11 Eylül 2014
Oyuncular: Morgan Freeman, Ashley Judd, Harry Connick Jr., Nathan Gamble, Kris Kristofferson, Juliana Harkavy, Julia Winter

Winter'ın hayatını kurtaran ekip, onu Clearwater Marine hastahanesinde tutabilmek için yeniden bir araya gelecektir.
Lucy 2014 full hd izle 720p izle

Lucy (2014)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 29 dakika


  Yönetmen: Luc Besson
Ülke: Fransa, ABD
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 8 Ağustos 2014
Oyuncular: Scarlett Johansson, Morgan Freeman, Min-sik Choi, Amr Waked, Julian Rhind-Tutt, Johan Philip Asbæk, Analeigh Tipton

Tayvan´ın başkenti Taipe´nin suça batmış yeraltı dünyası sokak çeteleri, mafya ve işbirlikçi polisler vasıtası ile yönetilirken en aktif ticaret uyuşturucu ağı üstünden yurutülür. Lucy, bu tehlikeli uyuşturucu şebekesinde, belalı bir çete için kurye şeklinde çalışmak mecburiyetinde kalan genç bir kadındır. Bir gün bir teslimat öncesinde taşıması için vücudunun içine yerleştirilen uyuşturucu, beklenmedik bir biçimde Lucy´nin vücuduna nüfuz edip kanına karışmaya başlayınca olağanüstü bir durumla karşılaşır; damarlarında dolaşan kimyasallar, ona insanüstü yetenekler kazandırmıştır. Bundan sonra akıl okuma, telekinezi ve acıyı hissetmeme gibi güçlere sahip olan genç kadın acımasız bir savaşçıya dönüşecektir.
The Sum of All Fears 2002 full hd izle 720p izle

En Büyük Korku - The Sum of All Fears (2002)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Phil Alden Robinson
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim
Vizyon: 16 Ağustos 2002
Oyuncular: Ben Affleck, Morgan Freeman, Ian Mongrain, Bruce McGill, Philip Baker Hall, Lee Garlington

Jack Ryan (Ben Affleck), CIA uzmanı olarak, üçüncü dünya savaşını çıkartmaya çalışan ve ellerinde bir nükleer bomba bulunan teröristleri engellemeye çalışmaktadır. Teröristlerin amacı, bombayı patlatmak ve bunu Rusların yaptığı izlenimi bırakarak Amerika'nın karşılık vermesini sağlamaktır.

Tom Clancy'nin popüler romanından uyarlanan film, özellikle içerdiği nükleer patlama sahnesi ve Amerikan başkanının yaralı görüntüleri yüzünden Beyaz Saray'dan çok tepki topladı.
Ted 2 2015 full hd izle 720p izle

Ayı Teddy 2 - Ted 2 (2015)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    

  Yönetmen: Seth MacFarlane
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 10 Temmuz 2015
Oyuncular: Mark Wahlberg, Seth MacFarlane, Amanda Seyfried, Jessica Barth, Giovanni Ribisi, Morgan Freeman, Sam J. Jones

Kendi hayatını kuran Ted, bundan sonra sevgilisi Tammy-Lynn ile evli ve mutlu bir ayıcıktır. Harika bir seks hayatı olan Ted, baba olmak ister ve bunun için John'dan kendisi için sperm bağışçısı olmasını rica eder. Her şey yolunda gidiyor gibi görünürken, sperm bankasından gelen bir mektupla hayalleri yıkılır. Zira bu yöntemle bebek sahibi olması için öncelikle insan olduğunu kanıtlaması gerekmektedir! Ted şimdi ABD yasaları önünde diğer vatandaşlarla eşit haklara sahip olduğunu kanıtlamak için ruhu, duyguları olan bir insan olduğuna kanunları ikna etmelidir.

2012'de vizyona giren ve seyircileri gülmekten kırıp geçiren Ayı Teddy'nin devam filmi en az ilki kadar komik ve edepsiz. Yönetmenliğini ve Ayı Teddy seslendirmesini gene Seth MacFarlane'nin üstlendiği yapımın başrolü ilk filmde de olduğu gibi Mark Wahlberg. Canlı aksiyon ve CG-animasyonu birleştiren filmin senaryosunda MacFarlane'nin yanı sıra Alec Sulkin ve Wellesley Wild'ın imzası var.
Transcendence 2014 full hd izle 720p izle

Evrim - Transcendence (2014)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Wally Pfister
Ülke: İngiltere, Çin, ABD
Tür: Dram, Gizem, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 30 Mayıs 2014
Oyuncular: Johnny Depp, Kate Mara, Cillian Murphy, Morgan Freeman, Rebecca Hall, Clifton Collins Jr., Paul Bettany

Bilim adamı Will, istedikleri teknolojik yardımı yapmadığı için bir terörist grubun saldırısına uğrar ve cinayete kurban gider. Kendisi gibi bilim adamı olan eşi Evelyn, Will'in beynini gelişmiş bir süperbilgisayara entegre eder. Will'in bedeni ölmüştür ama beyni eşiyle yeniden iletişime geçer. Dahası Will, bağlı olduğu bilgisayardan internet aracılığı ile tüm dünyayı yaklaşan terörist tehlikeye karşı uyarmaya başlar. Fakat terörist grup Will'in hala hayatta olduğunu fark edince, super-bilgisayarı yok etmek için harekete geçerler...

Yönetmenliğini Wally Pfister'ın üstlendiği filmin senaryosu Jack Paglen'e ait. Başrol ise bu tğrde görmeye alışık olmadığımız bir isim olarak Johnny Depp
High Crimes 2002 full hd izle 720p izle

Büyük Günahlar - High Crimes (2002)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Carl Franklin
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 28 Haziran 2002
Oyuncular: Ashley Judd, Morgan Freeman, Jim Caviezel, Adam Scott, Amanda Peet, Bruce Davison, Tom Bower

Bu müthiş gerilimde Morgan Freeman ve Ashley Judd inanılmaz performanslar sergiliyor. Judd, Claire Kubik adında akıllı ve seksi bir savcıdır. Claire’in mükemmel dünyası FBI’ın kocası Tom (Jim Caviezel) gizli bir Ordu harekatındaki ölümlerle suçlanınca değişir. Kurnaz bir avukatın (Freeman) yardımıyla, Claire Tom'un ismini temize çıkartmak için savaşır, ama bir hükümet sırrını ortaya çıkartmaya da çok yaklaşır. Şimdi, gerçekleri bulmak için hem kariyerini hem de hayatını riske atmak zorundadır!
Last Knights 2015 full hd izle 720p izle

Son Şövalyeler - Last Knights (2015)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Kazuaki Kiriya
Ülke: Çek Cumhuriyeti, Güney Kore
Tür: Aksiyon, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Clive Owen, Morgan Freeman, Aksel Hennie, Daniel Adegboyega, Shohreh Aghdashloo, Sung-kee Ahn, James Babson

Bilinmeyen bir dönemde, sadık ve cesaretli Raiden (Clive Owen) ve hükümdarı (Morgan Freeman) yolsuzluk ve mutlak güce karşı koyar. Hayatlarını tehlikeye sokacak bir olaya bulaşırlar.
5 Flights Up 2014 full hd izle 720p izle

5 Kat Yukarı - 5 Flights Up (2014)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: Richard Loncraine
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Morgan Freeman, Alysia Reiner, Diane Keaton, Carrie Preston, Cynthia Nixon, Claire van der Boom, Miriam Shor

Uzun süredir evli olan bir çiftin, ev değiştirme çabasını konu ediyor. Brooklyn'de bir apartman dairesinde oturan çift zamanında bölgeye uygun fiyatlarından dolayı taşınmıştır. Fakat zaman geçtikçe oturdukları bölgenin değeri artmıştır. Çift yaşlarının ilerlemesinden dolayı evlerini satıp asansörlü bir apartmana taşınmaya karar verir. Fakat bunun için ömürlerini geçirdikleri evi satmaları gerekmektedir.
Deep Impact 1998 full hd izle 720p izle

Derin Darbe - Deep Impact (1998)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 2 saat


  Yönetmen: Mimi Leder
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Bilim Kurgu
Vizyon: 22 Mayıs 1998
Oyuncular: Robert Duvall, Téa Leoni, Elijah Wood, Vanessa Redgrave, Morgan Freeman

Küçük Leo Beidermann'ın teleskopuyla çektiği bir fotoğraf tüm Dünyayı ayağa kaldırır. Fotoğrafta bir kuyruklu yıldızın hızla Dünyaya yaklaşmakta olduğu görülmektedir.

Harekete geçen bilim adamları hemen bir uzay aracının kuyruklu yıldıza gidip, yaklaşmakta olan tehlikeyi bertaraf etmesi gerektiğini söylerler. Aracı komuta edecek olan kişi emekliye ayrılmış eski astronotlardan Spurgeon Keeney olacaktır.

Dünyanın sonu yaklaşmakta ve tüm insanlık çaresizce beklemektedir. Zamana karşı verilen mücadele, insanların mutlak ölüme karşı verdiği tepkiler yanında önemini yitirmektedir.
Hard Rain 1998 full hd izle 720p izle

Sel - Hard Rain (1998)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Mikael Salomon
Ülke: ABD, İngiltere, Danimarka, Fransa, Japonya, Yeni Zellanda, Almanya
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 24 Nisan 1998
Oyuncular: Morgan Freeman, Christian Slater, Randy Quaid, Minnie Driver, Edward Asner, Michael A. Goorjian, Dann Florek

Bitmeyen bir aksiyon, şaşırtıcı ve sürükleyici bir macera. Tom (Christian Slater ) bir bankanın para kamyonetini kullanan; silahlı kurye amcasına yardım etmektedir. Jim (Morgan Freeman ) adında bir sabıkalı çete kurararak üç milyon dolar yüklü para kamyonetini çalmayı planlamaktadırlar. Kasabayı sel bastığı bir gün çamura saplanan kamyonete saldırırlar..
The Contract 2006 full hd izle 720p izle

Kontrat - The Contract (2006)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Bruce Beresford
Ülke: Almanya, ABD
Tür: Dram, Gerilim, Suç
Vizyon: 9 Ekim 2006
Oyuncular: Morgan Freeman, John Cusack, Jamie Anderson, Alice Krige, Megan Dodds, Corey Johnson, Jonathan Hyde

Bir beden eğitimi öğretmeni olan Ray ve oğlu kamp yapmaya, ormana gittiklerinde D.C nin önemli adamlarından Frank ile karşılaşırlar.Franki öldürmeye çalışan adamlardan kaçmaya çalışırken, ağaçların arasında amansız bir kovalamaca başlayacaktır.
Momentum 2015 full hd izle 720p izle

Momentum (2015)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Stephen S. Campanelli
Ülke: Güney Afrika, ABD
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Olga Kurylenko, Morgan Freeman, James Purefoy, Jenna Saras, Sabine Palfi, Karl Thaning, Lee-Anne Summers

Gizemli bir hırsız olan Alex, önceki ortağı tarafından son bir soygun işine daha çekilir. Fakat kısa sürede işin elmaslar olmadığını anlar. İşlenen vahşi bir cinayet sonrası, Alex ile usta tetikçi arasında bir kedi fare oyunu başlar. Şimdi, soygunun arkasındaki yalanları açığa çıkarmak ve daha da önemlisi onu hedef hadline dönüştüren adamların sakladığı sırları da keşfetmek mecburiyetindedir.
Dreamcatcher 2003 full hd izle 720p izle

Düş Kapanı - Dreamcatcher (2003)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 2 saat 16 dakika


  Yönetmen: Lawrence Kasdan
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Dram, Korku, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 18 Nisan 2003
Oyuncular: Morgan Freeman, Thomas Jane, Jason Lee, Damian Lewis, Timothy Olyphant, Tom Sizemore, Donnie Wahlberg

Jonesy, Henry, Pete ve Beaver aralarında bir arkadaşlık anlaşması yapmışlardı. Çocukluklarıyla beraber yaşadıkları bir hadise sonrasında hepsi acayip bir güce sahip olmuştur. Şimdiyse tehlikeli bir varlık bu arkadaşlığı ve gücü test ediyordu. İçlerinden bazıları buna dayanamayacaktı, bir kaçıysa daha önceden kimsenin karşılaşmadığı bu tehlikeye karşı dünyayı kurtaracaktır.
The Bonfire of the Vanities 1990 full hd izle 720p izle

Şenlik Ateşi - The Bonfire of the Vanities (1990)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: Brian De Palma
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 1 Haziran 1991
Oyuncular: Tom Hanks, Bruce Willis, Melanie Griffith, Kim Cattrall, Saul Rubinek, Morgan Freeman, John Hancock

The Bonfire of the Vanities (Türkçe: Şenlik ateşi), Melanie Griffith, Tom Hanks, Bruce Willis, Morgan Freeman ve Kirsten Dunst'ın oynadığı komedi macera filmidir. Film sevdiği karısı ve çocuğu olmasına karşın yeniden de evrenin hakimi lakabına sahip olan bir zenginin karısını aldatması neticesi başına gelenleri konu alıyor. Film bir gazetecinin (Bruce) ağzından anlatılıyor.

Not: Tükçe Dublaj 90'ların Star TV Dublajıdır. Tom Hanks Seslendirme Mehmet Ali Erbil'dir bipsiz Filitresizdir Rahatsız Edici Olabilir...
Evan Almighty 2007 full hd izle 720p izle

Aman Tanrım - Evan Almighty (2007)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Tom Shadyac
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Aile, Fantastik
Vizyon: 17 Ağustos 2007
Oyuncular: Steve Carell, Morgan Freeman, Lauren Graham, Johnny Simmons, Graham Phillips

Tanrı'nın çok özel bir görev yüklediği yeni kişi bu kez, haberciliği bıraktıktan sonra siyasete atılan ve kongreye yeni seçilen Evan Baxter'dır. Geçmişini Buffalo'da bırakarak ailesini Virginia'ya taşımıştır. Ancak oradaki yeni yaşamında Tanrı'nın (Morgan Freeman) aniden karşısına çıkması ve Nuh'un gemisinin benzerini inşa etmesini buyurmasıyla hayatı bir anda altüst olur. Bu durum karşısında ailesinin de kafası karışmıştır. Evan gerçekten Tanrı'dan mesaj aldığı mesaj doğrultusunda mı hareket etmektedir? Yoksa sergilediği garip tutumlar, olağanüstü bir orta yaş krizinin ya da ruhsal bir sorununun göstergesi midir?
Edison 2005 full hd izle 720p izle

Edison (2005)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: David J. Burke
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 5 Mart 2005
Oyuncular: Morgan Freeman, Kevin Spacey, Justin Timberlake, LL Cool J, Dylan McDermott, John Heard, Cary Elwes

Genç gazeteci Joshua (Justin Timberlake) araştırmaları sonucunda, polis departmanının üst düzey bir birimindeki yasadışı işlere dair bilgilere ulaşır. Bu karanlık ilişkilerin arkasındakileri gün ışığına çıkarmak için, gazeteci Ashford (Morgan Freeman) ve hırslı araştırmacı Wallace (Kevin Spacey) ile zorlu bir ortaklığa girmesi gerekmektedir.
Bu üçlünün en önemli tanığı ise, kendisi de eskiden söz konusu karmaşık çarkın içinde yer almış olan itirafçı polis Deed (LL Cool J)'dir. Ancak bir sorun vardır: Joshua peşinde olduğu insanların acımasızlıklarını fazlasıyla küçümsemektedir ve onların neler yapabileceğinden henüz haberi yoktur...
Just Getting Started 2017 full hd izle 720p izle

Just Getting Started (2017)

4.1 IMDB Puanı 4.1
    
 1 saat 31 dakika


  Yönetmen: Ron Shelton
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi
Vizyon: 1 Aralık 2017
Oyuncular: Glenne Headly, Morgan Freeman, Rene Russo, Jane Seymour, Tommy Lee Jones, Joe Pantoliano, Sheryl Lee Ralph

Tanık koruma programına katılan eski bir mafya avukatı ve eski bir FBI ajanının, mafyanın yapacağı bir suçu savuşturmak için kişiliklerini bir kenara atmaları gerekir.