Nicolas Cage Filmleri (47 sonuç)

Kick-Ass 2010 full hd izle 720p izle

Göster Gününü - Kick-Ass (2010)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Matthew Vaughn
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Dram, Gerilim, Suç
Vizyon: 12 Mart 2010
Oyuncular: Chloë Grace Moretz, Aaron Taylor-Johnson, Mark Strong, Christopher Mintz-Plasse, Nicolas Cage, Clark Duke, Chloë Grace

Çizgi romanda süper kahramanlara ilgi duyan Dave Lizewski (Aaron Johnson) isimli sıradan bir gencin süper kahraman olmaya karar vermesi ile yaşananlar anlatılıyor. Yeşil kostümü ile kötülerin peşine düşen nam-ı diğer Kick-Ass’in karşısına birbirinden ilginç karakterler çıkıyor.
Adaptation. 2002 full hd izle 720p izle

Tersyüz - Adaptation. (2002)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Spike Jonze
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç, Dram
Vizyon: 21 Şubat 2003
Oyuncular: Nicolas Cage, Tilda Swinton, Meryl Streep, Chris Cooper, Jay Tavare

“John Malkovich Olmak” (Being John Malkovich, 1999) filminin yönetmeni Spike Jonze ve senaristi Charlie Kaufman’ın yeni projesi olan Tersyüz’ün hikâyesini bir senaristin çok değer verdiği bir kitabı senaryolaştırmakta çektiği güçlük oluşturuyor.
Lord of War 2005 full hd izle 720p izle

Savaş Tanrısı - Lord of War (2005)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Andrew Niccol
Ülke: Fransa, ABD, Almanya
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 14 Ekim 2005
Oyuncular: Nicolas Cage, Bridget Moynahan, Jared Leto, Shake Tukhmanyan, Jean-Pierre Nshanian, Ethan Hawke

Şans sayesinde yuri orlov en büyük yeteneğini keşfeder: yasa dışı silah ticareti çeki temiz çıkan herkese mal verirken bir yandanda kardeşinin yardımıyla silah işindeki en büyük vurgununu gerçekleştirir. Bugüne kadar istediği herşeye ulaşmasını sağlayan hızlı zekası ve becerisi, ısrarla peşine düşen interpol ajanından da (ethan hawke) kurtulmasına yardımcı olur. Ancak cesaretinin zirvesindeyken müşterilerinin sağlayabileceğinden daha fazlasını talep edebileceğinin farkına varır ve zamanla korumaya çalıştığı insanlar üzerinde ölümcül bir sorumluluk haline gelir.
Leaving Las Vegas 1995 full hd izle 720p izle

Elveda Las Vegas - Leaving Las Vegas (1995)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: Mike Figgis
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Elisabeth Shue, Julian Sands, Nicolas Cage

Yazar olan Ben Anderson’ı karısı, Ben’i oğlunu da yanına alarak terk ediyor. Bu nedenle Ben kendini içkiye vuruyor. İyice herşeyden soyutlanıyor. Barlardaki kadınlarla sex yapmak istediği için başı belaya giriyor. Kovulduğunda ise Las Vegas’a taşınıp herşeyi geride bırakmaya karar veriyor. Ölümüne içki içmeye devam ediyor ve Las Vegas’ta Sara adında, Ben gibi problemleri olan bir fahişeyle tanışıyor. Nicholas Cage’in ilk kez Oscar aldığı bu filmde, Mike Figgis, ölümcül derecede alkolik olmanın nelere yol açabileceğini seyirciye sunuyor. Cage ve Shue’nun müthiş uyumu filmi unutulmaz kılıyor. Leaving Las Vegas - Elveda Las Vegas 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Raising Arizona 1987 full hd izle 720p izle

Raising Arizona (1987)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 34 dakika


  Yönetmen: Joel Coen
Ülke: ABD
Tür: Macera, Komedi, Suç
Vizyon: 1 Mart 1988
Oyuncular: Nicolas Cage, Holly Hunter, Trey Wilson, John Goodman, William Forsythe

Coen biraderlerin 1987 tarihli ikinci filmi. Çocuğu olmayan -bir polis ve bir hırsızdan oluşan- evli bir çiftin, beşiz çocukları olan bir zenginin çocuklarından birini çalmaya çalışması üzerine kurulu absürd bir film. Holly Hunter ve John Goodman her zaman yaptıkları gibi efsanevi oynamışlar. Eğer uzun süredir adamakıllı komedi izlemedim diyorsanız kaçırmayın.
The Rock 1996 full hd izle 720p izle

Kaya - The Rock (1996)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 16 dakika


  Yönetmen: Michael Bay
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 23 Ağustos 1996
Oyuncular: Sean Connery, Nicolas Cage, Ed Harris, John Spencer, David Morse

General Hummel, ABD ordusu adına herhangi bir kaydı bulunmayan gizli operasyonlara katılmış ve komuta etmiştir. Bu operasyonların sonucunda yıllar sonra toplam yüze yakın adamını arkasında ölü olarak bırakmıştır. ABD hükümeti bu gizli operasyonlarda öldürülen kişilere sahip çıkmamakta ve onları reddetmektedir. Bunun üzerine Hummel ve beraberindeki bir grup asker her biri 80,000 kişiyi öldürebilecek V.X. gazlarıyla dolu 15 adet roketi ele geçirir ve Alcatraz adasını içindeki 81 adet turistle birlikte ele geçirirler. Hummel emrinde ölen, ama devletin resmen reddettiği her asker için $1,000,000 tazminat talep eder ve bu talep karşılanmazsa roketlerin San Francicso'yu vuracağını belirtir.Pentagon, Hummel ile konuşur ve parayı ödemeye yanaşmaz, ama onu oyalamaya karar verir. Bu arada Alcatraz adasına gidip roketleri etkisiz hale geçirecek ve insanları kurtaracak bir tim oluştururlar. Bu time FBI'ın en iyi kimyasal silah uzmanı olan Dr. Stanley Goodspeed de dahil ediler. Özel deniz kuvvetlerinden oluşacak bu tim her türlü çarpışmaya hazırdır, ama işgal altındaki Alcatraz adasına nasıl girecekleri konusunda hiçbir fikirleri yoktur. Alcatraz temelinde bir hapishanedir ve kimse oradan hapishane olduğu süre içinde kaçmayı başaramamıştır, bir kişi hariç. ABD'de 30 senedir hapishanede tutulan John Mason içeriye gizli girişin tek yoludur. Mason istemese de bu time katılmaya zorlanır ve tehlikeli görevleri başlar.
The Croods 2013 full hd izle 720p izle

Crood’lar - The Croods (2013)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Kirk De Micco
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile, Fantastik
Vizyon: 12 Nisan 2013
Oyuncular: Nicolas Cage, Emma Stone, Ryan Reynolds, Catherine Keener, Cloris Leachman, Clark Duke, Chris Sanders

Dallas'tan Washington'a kadar semaları aydınlatan devasa bir patlama, Patriot adlı uzay mekiğinin parçalanmasına ve ABD'nin üzerine yağmur gibi yağmasına neden olur. Yetkililer durumu kontrol altına almakta çabuk davransalar da, mekiğin enkazı üzerine bulaşmış bir maddeyle ilgili hikayeler yayılmaya başlar; hem uzayın aşırı soğuğuna, hem de dünya atmosferine girerken ortaya çıkan aşırı ısıya dayanıklı bir maddedir bu. Ve ona ilk temas edenler ilk değişenlerdir ...
Face/Off 1997 full hd izle 720p izle

Yüz Yüze - Face/Off (1997)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 18 dakika


  Yönetmen: John Woo
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 21 Kasım 1997
Oyuncular: John Travolta, Nicolas Cage, Joan Allen, Alessandro Nivola, Gina Gershon

FBI ajanı Sean Archer, sadist bir terörist olan Castor Troy'un Los Angeles'ta sakladığı biyolojik silahın peşine düşer. Archer, oğlunun ölümünden sorumlu tuttuğu Troy'u ele geçirir ve onun yüzünü alarak terör çetesinin içine girmeyi planlar. Ancak öldüğünü sandığı Troy komadan çıkarak Archer'ın labaratuvarda bıraktığı yüzü ameliyatla kendine taktırır. Archer, teröristlerin arasında kalırken, Troy da Archer'ın ailesinin içine sızar.
Matchstick Men 2003 full hd izle 720p izle

Üçkağıtçılar - Matchstick Men (2003)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Ridley Scott
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Alison Lohman, Nicolas Cage, Sam Rockwell

Kıdemli dolandırıcı Roy ile onun himayesi altındaki hırslı partneri Frank, son günlerde su arıtma mekanizmalarına ilişkin bir dolandırıcılık sistemi üzerinde çalışmaktadırlar. Hiçbir şeyden şüphelenmeyen bir takım insanlar, bu su arıtma filtrelerini esas değerinin on katı bedel ödeyerek satın alıp araba, mücevher ya da deniz aşırı seyahat kazanmayı hayal etseler de hiç kimsenin bir şey kazanması söz konusu olmamaktadır. Roy’un özel hayatı pek de iyi gitmemektedir. Kendisinin geniş alan fobisi ve aşırı duyarlı mizacı suç işleme yeteneğini tehdit altında bırakınca çaresiz, bir psikologdan destek almak zorunda kalır. Bir an önce iyileşmeyi talep ederken, terapiler onu bambaşka bir noktaya taşıyacaktır. Bir zamanlar varlığından şüphe etmiş olsa da bundan emin olamadığı 14 yaşındaki kızı ile yüz yüze gelmek yeterince sıra dışı bir deneyim yaşatacaktır kendisine. Matchstick Men - Üçkağıtçılar 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Wild at Heart 1990 full hd izle 720p izle

Vahşi Duygular - Wild at Heart (1990)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: David Lynch
Ülke: ABD
Tür: Suç, Gerilim, Romantik
Vizyon: 1 Kasım 1990
Oyuncular: Nicolas Cage, Laura Dern, Willem Dafoe, J.E. Freeman, Crispin Glover

Lula'nın (Laura Dern) psikopat annesi kızının Sailor (Nicolas Cage) ile olmasına katlanamıyor. Bu yüzden Sailor'ın hapse girmesine neden oluyor. Sailor hapisten şartlı tahliye edilince California'ya geliyor ve Lula'yı alıp kaçıyor. Bunun üzerine Lula'nın annesi Sailor'ı öldürmesi için bir kiralık katil tutuyor. Lula ve Sailor yol boyunca birçok tehlikeyle yüzleşiyorlar ve bu tehlikelerle başederlerken birbirlerine daha sıkı bağlanıyorlar. Bir gece bir trafik kazasında ölmek üzere olan genç bir kadının yaptığı kötü kehanetler birçok şeyi değiştirecektir.
Rumble Fish 1983 full hd izle 720p izle

Siyam Balığı - Rumble Fish (1983)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 34 dakika


  Yönetmen: Francis Ford Coppola
Ülke: ABD, Fransa
Tür: Dram
Vizyon: 1 Kasım 1986
Oyuncular: Matt Dillon, Mickey Rourke, Diane Lane, Dennis Hopper, Diana Scarwid, Vincent Spano, Nicolas Cage

Vaktini kasabanın bilardo salonunda geçiren işsiz güçsüz Rusty James, yıllardır Kaliforniya'da bir nevi sürgün hayatı yaşayan ağabeyi Motorcycle Boy'un dönmesini beklemektedir. Çete savaşlarının karizmatik Motorcycle, Rusty için hep bir rol modeli olmuştur.

Motorcycle sahiden de döner fakat işler Rusty için daha iyiye gitmez. Zira hem gençler arasında çete savaşlarının dönemi kapanmaktadır ağır ağır hem de dünya iki kardeşin beraber büyüdüğü dünya değildir. Hem dışarda, hem de kendi içlerinde! Motorcycle bunu biliyordur ama ya Rusty?

Francis Ford Coppola'nın 80'lerin başında Zoetrope Stüdyoları için çektiği iki filmden biri olan Siyam Balığı'nın, kardeşi Outsiders'la tek ortak istikameti her ikisinin de S.E. Hinton'un romanından uyarlanmış olması değildi elbet. Gençlikle alakalı benzer sosyolojik temalarda
dolaşmaları bir yana, her iki filmde ileride yıldızlaşacak kabiliyetli genç oyuncuların birer resmi geçidiydi sanki. Coppola bu filmi siyah beyaz çekerek, estetiğin yanısıra muhteva yerine da bir sanatsal tavır içindeydi.
Moonstruck 1987 full hd izle 720p izle

Moonstruck (1987)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen:
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Cher, Nicolas Cage, Olympia Dukakis

Loretta Castorini utangaç nişanlısını bekleyen biraz da evde kalmış, duygusal bir kadındır. Loretta beklediğinin gerçekleşmemesi sonucunda kapıldığı umutsuz duyguların verdiği çaresizlikle nişanlısının biraz yabani gibi gözüken erkek kardeşi Ronny’e aşık olur. Ronny bir fırın işçisi olup, operaya ve hayata düşkün bir adamdır…1988 Oscar ödüllerinde Cher, bu filmdeki rolüyle “En İyi Kadın Oyuncu” Oscar’ını kazanmıştı…Moonstruck - Ay Çarpması 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Joe 2013 full hd izle 720p izle

Joe (2013)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: David Gordon Green
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 11 Nisan 2014
Oyuncular: Nicolas Cage, Tye Sheridan, Gary Poulter, Ronnie Gene Blevins, Adriene Mishler, Brian Mays, Aj Wilson McPhaul

Texas´ın küçük bir kasabasında geçen hikayede, geçmişini unutmaya çalışan ve gündüzleri koruda çalışıp akşamları içen Joe Ronsom´ın yolu, ailesinin içinde bulunduğu kaos ortamını sonlandırmak için yollara düşen 15 yaşında Gary ile kesişiyor. Gary ailesini geçindirebilmek için iş ararken Joe Ransom ile karşılaşır ve ikisinin de hayatı beklemedikleri şekilde değişir. Joe geçmişte işlediği suçlardan arınmanın ve tüm hatalarını telafi etmenin yolunu ararken, Gary, henüz tanımadığı Joe´yu koşulsuzca önemsemeye ve rol model olarak görmeye başlar. Joe ise hayatında ilk kez birisi için önemli olabileceğini düşünür ve Gary´yi kanatları altına alır.

Amerikan bağımsız sinemasının öne çıkan isimlerinden David Gordon Green´in yönettiği filmin başrollerini Nicolas Cage, Tye Sheridan ve Ronnie Gene Blevins paylaşıyor.
National Treasure 2004 full hd izle 720p izle

Büyük Hazine - National Treasure (2004)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 11 dakika


  Yönetmen: Jon Turteltaub
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Gizem
Vizyon: 24 Aralık 2004
Oyuncular: Nicolas Cage, Diane Kruger, Justin Bartha, Sean Bean, Jon Voight

Altı nesildir hazine peşinde koşan Gates ailesi, ABD'de tarihle ilgilenen kişilerin gözünde deli muamelesi görmektedir. Gates'lerin sın nesil üyesi Benjamin Franklin hazine avı bayrağını devralmış son kişidir ve yaşamını kimsenin varlığına inanmadığı, Orta Doğu kökenli Tapınak Şövalyeleri hazinesini bulmaya adamıştır. ABD'nin kuruluşunda aktif rolü olan Özgür Masonlar derneği üyelerinin sakladığı ve yeri ABD tarihindeki kilit olaylara gizlenmiş ipuçlarında saklı olan hazineye Benjamin Franklin iyice yaklaştığını hissetmektedir. Ancak, elde ettiği son ipucu hazinenin yerinin çalınması imkânsız gibi görünen Bağımsızlık Bildirgesi'nin arkasında gizlendiğini söylemektedir. Bildirge'nin arkasına bakmanın, yüzyıllık hazine avının sonu olacağın düşünür, oysa bu sadece bir başlangıçtır.
Bringing Out the Dead 1999 full hd izle 720p izle

Yaşamın Kıyısında - Bringing Out the Dead (1999)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: Martin Scorsese
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 2 Haziran 2000
Oyuncular: Nicolas Cage, Patricia Arquette, John Goodman, Ving Rhames, Tom Sizemore, Marc Anthony, Mary Beth Hurt

Gecenin geç vakitlerinde New York caddelerinde bir ambulans sirenlerini çala çala ilerlemektedir. Gece vardiyasındaki ambulans görevlileri için ölülerle ya da ölmek üzere olan insanlarla yüzyüze olacakları yeni bir gece daha başlamıştır. Sabaha kadar görevli olan bu görevliler, en az New York caddelerinden topladıkları ölmüş ya da ölümün eşiğine gelmiş insan bedenleri kadar fırtınaya tutulmuş, yaşamları normal seyrinden çıkmış insanlardır.
Con Air 1997 full hd izle 720p izle

Con Air (1997)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 55 dakika

Yönetmen: Simon West
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 5 Eylül 1997
Oyuncular: Nicolas Cage, John Cusack, John Malkovich, Ving Rhames, Nick Chinlund

Kemerlerinizi bağlayın! Çünkü Oscar Ödüllü Nicolas Cage sizi hayatınızın en tehlikeli uçuşuna çıkarıyor. Con Air, Kaya ve Denizde İsyan'ın yaratıcısından bir gerilim ve macera hiti!

Yeni şartlı tahliye edilen Cameron Poe (Nicolas Cage), tüm zamanların en belalı suçlularını taşıyan bir uçakta karısı ve kızına kavuşmayı beklemektedir. Ancak bir anda kendini Mikrop Cyrus Grissom'ın (John Malkovich) liderliğini yaptığı bir uçak kaçırma olayının içinde bulur.

Cameron, bu katliamdan mahkum olmuş canavar ruhlu adamlarla kavga ederken, bir hükümet ajanı (Cusack) da aceleci amirinin uçağı düşürme emri vermemesi için savaş veriyordu. Muhteşem görsel efektleriyle mutlaka izlenmesi gereken filmin sonunu beklerken kalp atışlarınızı kontrol edemeyeceksiniz.
The Weather Man 2005 full hd izle 720p izle

Fırtınalı Hayatlar - The Weather Man (2005)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    

  


Yönetmen: Gore Verbinski
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Hope Davis, Michael Caine, Nicolas Cage

Chicago'nun yerel televizyonlarından birinde hava durumu sunucusu olan David Spritz, Chicago'lular açısından olmazsa olmaz bir kişiliktir. O sadece güneşi, yağmuru, karla karışık yağmuru ve kar yağışını tahmin eden bir adam değil, adeta yürüyen bir hedeftir. Chicago halkı David'e sevgiyle nefret arasında gidip gelen özel bir ilgi duymaktadır. Onu ekrandan tanıyan pek çok insan, gördükleri yerde üzerine meşrubat, bira, hamburger gibi şeyler fırlatmaktan kendilerini alamamaktadırlar. David'in tek isteği ise birazcık saygıdır. The Weather Man - Fırtınalı Hayatlar 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
New Orleans 2009 full hd izle 720p izle

The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans (2009)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Werner Herzog
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram
Vizyon: 4 Eylül 2009
Oyuncular: Nicolas Cage, Eva Mendes, Val Kilmer, Xzibit, Fairuza Balk, Shawn Hatosy, Jennifer Coolidge

2009 Venedik Christopher D. Smithers Vakfı Özel Ödül
2009 Toronto En İyi Erkek Oyuncu (N. Cage)

Bu sene Berlin'de jüri başkanı olan, sıra dışı, eksantrik yönetmen Werner Herzog'un son filmi Kötü Polis'te Nicholas Cage, McDonagh isminde başına emir bir dedektifi canlandırıyor. McDonagh, kumar ve uyuşturucu alışkanlıklarıyla baş etmeye çalışırken Senegalli muhacir bir ailenin öldürülmesini araştırmaktadır. Hayatı, bir fahişeye âşık olmasıyla iyice karmaşıklaşır. Katrina sonrası New Orleans'ta arzuları, dürtüleri, yürekleriyle baş başa, hazin ve delice komik bir hayatın derinliklerine doğru beraber yol alırlar.
Inconceivable 2017 full hd izle 720p izle

Bakıcı - Inconceivable (2017)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 45 dakika


  


Yönetmen: Jonathan Baker
Ülke: Kanada
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 30 Haziran 2017
Oyuncular: Jonathan Baker, Nicolas Cage, Gina Gershon, Nicky Whelan, Faye Dunaway, Natalie Eva Marie, Leah Huebner

Yönetmenliğini Jonathan Baker?ın üstlendiği Inconceivable, karanlık geçmişinden kurtulabilmek için yeni bir kente taşınan bir annenin başından geçenleri anlatmakta. Burada bir başka anne ile arkadaşlık yapan kadın kısa süre içinde bu yeni arkadaşının tuhaf davranışları üzerine huzursuzlanmaya başlayacak. İlgi çekici bir konusu olan Inconceivable kadrosunda Nicholas Cage?in dışında Faye Dunaway, Nicky Whelan ve Natalie Eva Marie gibi isimleri barındırıyor.
Gone in Sixty Seconds 2000 full hd izle 720p izle

60 Saniye - Gone in Sixty Seconds (2000)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Dominic Sena
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 1 Eylül 2000
Oyuncular: Nicolas Cage, Giovanni Ribisi, Angelina Jolie, T.J. Cross, William Lee Scott

Filmde Memphis Raines(Nicholas Cage) eski bir araba hırsızıdır. Ama hayat onu tekrar araba çalmaya itmektedir. Yine bir araba hırsızı olan kardeşi Kip (Giovanni Ribisi) bir iş almış ve bu işi başaramamıştır. İşveren Raymond Calitri (Christopher Eccleston) acımasız birisidir. Kip'i öldürmekle tehdit eder. Kip'i kurtarmanın tek yolu bir gecede 50 egzotik araba çalmaktır. Memphis eski arkadaşlarını bulur ve işe koyulur.
National Treasure: Book of Secrets 2007 full hd izle 720p izle

Büyük Hazine: Sırlar Kitabı - National Treasure: Book of Secrets (2007)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Jon Turteltaub
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Gizem
Vizyon: 4 Ocak 2008
Oyuncular: Nicolas Cage, Justin Bartha, Diane Kruger, Jon Voight, Helen Mirren

“National Treasure: Book of Secrets”taki olaylar, eski ABD başkanlarından Abraham Lincoln’e suikast düzenleyen John Wilkes Booth’un günlüğünden kaybolan 18 sayfanın çevresinde döner. Kaybolan bu 18 sayfada, Lincoln’e yönelik suikaste Ben Gates’in atalarından birisinin de karıştığının yazılı olduğu söylentileri vardır. Büyük büyük dedesini temize çıkartmak isteyen Ben Gates, yüzyıllardan beri bir ABD Başkanından diğerine aktarılarak bugüne ulaştığı söylenen Sırlar Kitabı adlı gizli belgeyi bulması gerektiğini keşfeder. Bu arada olayların gelişimi sonucunda ABD Başkanını da (Bruce Greenwood) kaçırması gerekecektir.
City of Angels 1998 full hd izle 720p izle

Melekler Şehri - City of Angels (1998)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    

  


Yönetmen: Brad Silberling
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Andre Braugher, Meg Ryan, Nicolas Cage

Başarılı bir kardiyoloji cerrahı olan Maggie Rice başarılı giden bir ameliyat esnasında nedensiz yere hayata veda eden hastasını geri döndürmek için elinden geleni yapar ancak hastasını kurtaramaz. Bu acı olay sonrasında kendisine olan güvenini kaybeden kadın artık daha umutsuz, daha mutsuzdur. Bu sırada Los Angeles semalarında gezinen melek Seth, Maggie'nin bu çabalarını görmüş ve fazlasıyla etkilenmiştir. Maggie'nin üzülmesine dayanamayan Seth, güzel kadına çoktan aşık olmuştur... City of Angels - Melekler Şehri altyazılı izle meniz için sizlerle...
8MM 1999 full hd izle 720p izle

8 Milimetre - 8MM (1999)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: Joel Schumacher
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Gizem, Gerilim
Vizyon: 14 Mayıs 1999
Oyuncular: Nicolas Cage, Joaquin Phoenix, James Gandolfini, Peter Stormare, Anthony Heald, Chris Bauer, Catherine Keener

Tom Welles oldukça kabiliyetli bir özel dedektiftir. Spesifik olarak insanları izlemek ile ilgili uzmanlaşmış ve sektörün aranan isimlerinden biri olmuştur. Karısı ve kızıyla birlikte oldukça iyi bir hayat sürmektedir. Yaşadığı heyecansız muhit Harrisburg, Pensilvanya da Tom?un bu sıradan hayatını daha da derinleştirmektedir. Bir gün hayatına giren ve Tom?u büyük bir sırra doğru sürükleyen sekiz milimetrelik bir film makarası, onun hayatındaki ana dönüm noktası olacaktır. Joel Schumacher?in gişede fazlasıyla başarılı olan filminin başrolünde Nicholas Cage bulunmakta. Joaquin Phoenix, James Gandolfini ve Peter Stormare gibi oyuncuları da 8MM?de görüyoruz.
The Frozen Ground 2013 full hd izle 720p izle

Karanlık Cinayetler - The Frozen Ground (2013)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Scott Walker
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Suç, Tarihi
Vizyon: 26 Temmuz 2013
Oyuncular: Nicolas Cage, Vanessa Hudgens, John Cusack, Dean Norris, Gia Mantegna

Nicolas Cage ve John Cusack "Con Air"den 16 yıl sonra tekrar bir araya geliyor! "Se7en" tarzı gerilim filmlerinin izinden giden "KARANLIK CİNAYETLER / FROZEN GROUND" 17 kadını kaçırıp öldürmek suçundan 461 yıl hapse mahkum edilen Amerika'nın en azılı serili katillerinden biri olan Robert Hansen'ın gerçek hikayesinden yola çıkıyor. Emekliliğine haftalar kalmış dedektif Jack Halcombe son iki yılda 8 kadının benzer şekilde ortadan kaybolmasının ardında bir seri katil olduğundan şüphelenmektedir. Ancak ortada tek sağlam bir ipucu bile yoktur. Fakat bir gün Cindy isimli genç bir kız arkasında iz bırakmayan katilin elinden son anda kurtulmayı başarır. Dedektif Jack, Cindy ile görüşüp kanıtlar toplamaya çalışmaktadır katil ise Cindy'nin peşindedir. Katili yakalamak için her türlü tehlikeyi göze alan Jack kendini zamana karşı bir yarışın içinde bulur. Filmin başrollerinde ünlü aktörler Nicolas Cage ve John Cusack'e Hollywood'un yeni gözdesi Vanessa Hudgens eşlik ediyor.
It Could Happen to You 1994 full hd izle 720p izle

Size De Çıkabilir - It Could Happen to You (1994)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Andrew Bergman
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 29 Temmuz 1994
Oyuncular: Nicolas Cage, Bridget Fonda, Rosie Perez, Wendell Pierce, Isaac Hayes, Víctor Rojas, Seymour Cassel

Charlie Lang (Nicolas Cage) çok iyi herkes tarafından sevilen bir polis memurudur ve oturduğu yeri ve kasabasını çok sevmektedir. Muriel (Rosie Perez) ise tam aksine yoksulluktan nefret eden memnuniyetsiz bir eştir. Charlie Lang bir gün eşinin ısrarı ile bir loto oynar, oynadığı gün bir kafeye gider. Tüm hayatı perişan olmuş kredi kartı sebebiyle iflas etmiş olan Yvonne Biasi orda çalışmaktadır ona ödeme yaparken bahşiş vermek için parası yoktur oda lotodan çıkacak paranın yarısını ona verceğini söyler. Charlie Lang lotoyu tuturunca artık herkesin hayatı değişeçektir.
Seeking Justice 2011 full hd izle 720p izle

İntikamın Bedeli - Seeking Justice (2011)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Roger Donaldson
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim
Vizyon: 2 Aralık 2011
Oyuncular: Nicolas Cage, Jennifer Carpenter, January Jones, Guy Pearce, IronE Singleton

Will Gerard (Nicolas Cage) kendini mesleğine adamış bir İngilizce öğretmenidir. Başarılı bir müzisyen olan karısı Laura (January Jones) ile mutlu bir evliliği vardır. Orkestra konserleri, arka bahçede verilen mangal partileri ve Will’in en sevdiği hobisi olarak, çalıştığı okulun müdürü (Harold Perrineau) ile yaptığı satranç maçlarıyla geçirdikleri rahat bir ev hayatları vardır.

Bir gece yaşamları korkunç bir olayla altüst olur. Provadan çıkan Laura ağır bir cinsel saldırının kurbanı olur. Karısının durumunu öğrenmek için telaş içinde hastanede bekleyen Will’in yanına iyi giyimli bir adam (Guy Pearce) gelir ve ona sessizce, bu olaydan sonra, çifti duygusal olarak çok yıpratacak olan adli süreci yaşamak yerine, adaleti derhal yerine getirmeyi teklif eder. Bir çılgınlık anında çabuk karar vermesi gereken Will bu teklifi kabul eder ve yasal olmayan yollardan düzen sağlamaya çalışan bir yeraltı örgütünün içine düşüverir. Olaylar gitgide daha korkutucu ve tehlikeli bir hal almaya başlar.
Guarding Tess 1994 full hd izle 720p izle

Gönülsüz Koruma - Guarding Tess (1994)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Hugh Wilson
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 11 Mart 1994
Oyuncular: Shirley MacLaine, Nicolas Cage, Austin Pendleton, Edward Albert, James Rebhorn, Richard Griffiths, John Roselius

Doug Chesnic (Cage), geleceği parlak genç bir gizli servis ajanıdır. Yeni görevi, daha önceki AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ başkanlarından birinin dul eşini savunmaktır. Ancak, ilk bakışta rahat ve kolay gibi görünen bu görev, kaprisli ve ayrıntıcı Tess Carlisle'la (MacLaine) tanışınca dünyanın en çetin ve zoraki görevlerinden birine dönüşür.
Knowing 2009 full hd izle 720p izle

Kehanet - Knowing (2009)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: Alex Proyas
Ülke: ABD, İngiltere, Avustralya
Tür: Dram, Gizem, Bilim-Kurgu
Vizyon: 10 Nisan 2009
Oyuncular: Nicolas Cage, Chandler Canterbury, Rose Byrne, Lara Robinson, D.G. Maloney, Nadia Townsend, Alan Hopgood

1959 yılında, yeni bir ilköğretim okulunun açılış töreninde, bir grup öğrenciden geleceğin neye benzeyeceğini resmetmeleri istenir. Resimleri bir zaman kapsülüne konacak ve 50 yıl boyunca kapsülde saklanacaktır. Ama gizemli bir kız kağıdını rasgele gibi görünen sıra sıra rakamlarla doldurur ve bunların görünmez insanlar tarafından kulağına fısıldandığını söyler.

Yarım asır sonra, yeni bir nesil öğrenci kapsülün içeriğini inceler ve kızın şifreli mesajı genç Caleb Koestler'ın (Chandler Canterbury) eline geçer. Fakat sarsıcı bir keşif yapıp mesajın geçen 50 yıl içinde yaşanan tüm büyük felaketlerin tarihini ve ölü sayısını şaşmaz bir doğrulukla tahmin ettiğini ortaya çıkaran kişi Caleb'ın astrofizik profesörü babası John Koestler (Nicolas Cage) olur. Baba Koestler belgenin içindeki sırlara vakıf oldukça, üç büyük felaketin daha yaşanacağını ve bunlardan sonuncusunun küresel çapta bir yıkıma yol açacağını keşfeder.

John'ın olacak felaketler konusundaki uyarılarını yetkililer kulak ardı ederler. Bilim adamının korkuları Caleb'in bir şekilde bu gizemin bir parçası olduğunu fark etmesiyle daha da büyür. Kehanet mesajının yazarının kızı Diana Wayland (Rose Byrne) ve torunu Abby Wayland'in (Lara Robinson) yardımına başvuran John, nihai felaketi durdurabilmek için zamanla nefes kesen bir yarışa tutuşur.
The Sorcerer's Apprentice 2010 full hd izle 720p izle

Sihirbazın Çırağı - The Sorcerer's Apprentice (2010)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Jon Turteltaub
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 16 Temmuz 2010
Oyuncular: Nicolas Cage, Jay Baruchel, Alfred Molina, Teresa Palmer, Toby Kebbell

Bu epik fantastik filmde Dave, Balthazar Blake adında tuhaf biri aniden hayatına girdiğinde fizik dersinden geçmeye çalışan ve rüyalarının kızı Beck'den randevu koparmaya çalışan bir üniversite öğrencisidir. Balthazar'ın günümüzde bir sihirbaz olduğu ortaya çıkar, aynı güce sahip hatta kendi gücünü aşan birini bulmak için uzun süredir arama yapmaktadır.

Ancak kötü bir kişi olan ve uzun zamandır rakibi olan, Maxim Horvath, sadece Blake ve Dave değil tüm New York şehrini tehdit eder, bahtsız Dave gönülsüz de olsa Balthazar'ın koruması altına girer, Dave hızlı bir sihirbazlık sanatı ve bilimi eğitimi verir.

Bu alışılmadık ortakların, Horvath ve karanlığın güçleri günümüz Manhattan'ını mahvetmeden önce birlikte durdurması gerekmektedir. Dave'in Sihirbazın Çırağı olma aşamasında eğitimini tamamlamak, şehri kurtarmak ve kızın gönlünü fethetmek için tüm cesaretine ihtiyacı olacaktır.
World Trade Center 2006 full hd izle 720p izle

Dünya Ticaret Merkezi - World Trade Center (2006)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: Oliver Stone
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 29 Eylül 2006
Oyuncular: Nicolas Cage, Maria Bello, Connor Paolo, Anthony Piccininni, Alexa Gerasimovich

Polis arkadaşlarıyla birlikte Manhattan'da devriye gezen John McLoughlin'i hiçde beklenmedik olaylarla dolu bir gün beklemektedir.
Dünya ticaret merkezine yapılan saldırın ardırdan olay yerine varan
ilk ekipte yer almaktadır. İçeri giren beş kişi arasında McLoughlin ve Jimeno'da vardır. Fakat kulelerin çökmesi üzerine enkazın altında mahsur kalırlar. McLoughlin ile Jimeno mucizevi şekilde hayatta kalmıştır. Ancak çöken kulelerin enkazının 6,5 metre altında beton ve metal yığınları arasında mahsur durumdadırlar. Birbirlerine göremedikleri halde enkaz arasından gelen seslerden diğerlerinin de hayatta olduğunu anlarlar.
Sonraki 12 saat boyunca McLoughlin ile Jimeno birbirlerine ailelerini, polis örgütündeki hayatlarını, umutlarını ve hayal kırıklıklarını anlatarak hayata tutunmaya çalışırlar.
Snake Eyes 1998 full hd izle 720p izle

Yılan Gözler - Snake Eyes (1998)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Brian De Palma
Ülke: ABD, Kanada
Tür: Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 20 Kasım 1998
Oyuncular: Nicolas Cage, Gary Sinise, John Heard, Carla Gugino, Stan Shaw, Kevin Dunn, Michael Rispoli

Mesleğinde lekelenmiş bir polis dedektifi olan Rick Santoro, bir ağır siklet maçını izlemek üzere eski bir arkadaşı Kevin Dunne ile buluşur. Geçmişte denizci olan Dunne artık Savunma Bakanlığı'nda çalışan yüksek rütbeli bir bürokrattır ve bakan da bu önemli maçı izleyenler arasındadır. Fakat bakanın maç sırasındaki bir suikast sonucu ölmesi, bütün salonu birbirine katar. Bir anda, salonda bulunan ondörtbin kişi bu cinayetin hem tanığı hem de sanığı oluverir.

Rick, bu olayı çözerse sahip olabileceği ünün etkisi ile hemen olayların içine dalarken Kevin'in tek düşüncesi, kariyerini kurtarmak olacaktır.
Captain Corelli's Mandolin 2001 full hd izle 720p izle

Corelli'nin Mandolini - Captain Corelli's Mandolin (2001)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 2 saat 11 dakika


  Yönetmen: John Madden
Ülke: İngiltere, Fransa, ABD
Tür: Dram, Müzik, , Romantik
Vizyon: 25 Ocak 2002
Oyuncular: Penelope Cruz, John Hurt, Christian Bale, Irene Papas, Gerasimos Skiadaressis, Nicolas Cage

Penelope Cruz ile Nicolas Cage'in unutulmaz oyunculuklarıyla dikkati çeken "Corelli'nin Mandolini" ülkemizde de çok sevilen yazar Louis de Bernieres'in çok satan kitabından uyarlanmıştır. Film, 2. Dünya Savaşı sırasında etkileyici güzellikteki bir Yunan adası olan Kefalonya'yı işgal eden italyan kuvvetlerinin başındaki Yüzbaşı Corelli ile adada yaşayan Yunanlı kız Pelagia arasındaki aşkı konu alır. Adanın yerlileri işgalcileri başlangıçta soğuk karşılarlar. Fakat zamanla bu davetsiz misafirlerin de kendileri gibi hayata tutkuyla bağlı olduklarını görürler. Pelagia ile İtalyan Yüzbaşı Corelli arasında da bir yakınlaşma başlar. Ancak hayatın acımasız gerçekleri Kefalonya kıyılarına da gelecektir. Ege'den büyüleyici sahneler ve unutulmaz müziklerle etkileyici bir aşk hikayesi.
Stolen 2012 full hd izle 720p izle

Suç Ortağı - Stolen (2012)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Simon West
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 19 Nisan 2013
Oyuncular: Nicolas Cage, Malin Akerman, Josh Lucas, Danny Huston, Mark Valley

Will Montgomery yanlış giden bir silahlı soygundan sonra yakalanıp sekiz yıl hapse mahkum edilen usta bir hırsızdır. Hapisten çıkan Will suç geçmişini arkasında bırakmaya ve kendisinden iyice uzaklaşmış kızı Allison’la ilişkisini düzeltmeye kararlıdır. FBI ve eski iş arkadaşları sekiz yıl önceki silahlı soygundan çalınan 10 milyon doları Will’in sakladığını düşünmektedir. Will’in eski ortağı Vincent Allison’ı kaçırır ve 10 milyon doları fidye olarak ister. Allison’ı bir taksinin ses geçirmeyen bagajında tutan Vincent sürekli hareket halinde olduğu için bulunması zordur. Will’in 10 milyon dolarlık fidyeyi bulması için sadece bir günü vardır. Ancak FBI ve eski dostlarının aksine soygundan çalınan para onda değildir. Bu nedenle içgüdülerine ve güzel ve zeki eski ortağı Riley’e güvenmek zorundadır. Riley ile beraber çok geç olmadan kızını kurtarmak için son bir soygun yapacaklardır.
Drive Angry 2011 full hd izle 720p izle

İntikam Yolu - Drive Angry (2011)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 44 dakika

Yönetmen: Patrick Lussier
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Fantastik
Vizyon: 25 Mart 2011
Oyuncular: Nicolas Cage, Amber Heard, Katy Mixon, Billy Burke, William Fichtner

Firari bir suçlu olan John Milton (Nicolas Cage) tek kızını küçükken terk etmiştir. Şimdi bebek yaştaki torununu, bir sonraki dolunayda kurban etmek isteyen kana susamış tarikattan kurtarmak için yeri göğü birbirine katacaktır...

Onları bulmak için sadece üç günü kalmışken, cani sahte mesih Jonah King (Billy Burke) ve şeytana tapan müritlerinin izini bulmak için sıkı bir arabası ve amansız bir sağ kroşesi olan güzel garson Piper'dan (Amber Heard) yardım ister.

Zaman azaldıkça, Milton ve Piper acımasız katilleri, çılgına dönmüş polis memurlarını ve sadece Muhasebeci olarak bilinen gizemli ve ölümcül figürü (William Fichtner) atlatarak Colorado'dan Louisiana'ya kanlı bir iz bırakır. Neredeyse insanüstü bir güçle dolan Milton, günahlarının bağışlanması için karşısına çıkan bu son fırsatta, King ve havari ordusuyla karşılaşacaktır...
The Trust 2016 full hd izle 720p izle

Vurgun - The Trust (2016)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Benjamin Brewer
Ülke: İngiltere
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Nicolas Cage, Elijah Wood, Jerry Lewis, Steven Williams, Sky Ferreira, Kevin Weisman, Christie Beran

Nicolas Cage ve Elijah Wood?un iki polis memurunu canlandırdığı filmin yönetmen koltuğunda Alex Brewer ve Benjamin Brewer oturuyor. Las Vegas Polis Departmanı?nda, kanıt odasında çalışan iki polis memuru uyuşturucu operasyonuyla ilgili bir bilgiye tesadüfen rastlarlar. Bu iki arkadaş paranın kaynağını bulmak için harekete geçerler.
Season of the Witch 2011 full hd izle 720p izle

Cadılar Zamanı - Season of the Witch (2011)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: Dominic Sena
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 14 Ocak 2011
Oyuncular: Nicolas Cage, Ron Perlman, Stephen Campbell Moore, Stephen Graham, Ulrich Thomsen, Claire Foy, Robert Sheehan

14. yüzyılda, uzun bir zaman savaştıktan sonra evlerine dönen iki dost, ölümcül bir hastalık olan veba salgınının başladığını ve bu salgının her şeyi yakıp yıktığını görür. Kilise cemaati bir kızı cadı olmakla suçlamaktadır ve onlara göre tüm bunların sorumlusu bu kızdır. Böylece manastırdaki rahipler kızın neden olduğu laneti kaldırmak için ayinler yapacaktır. Fakat bu yolculuk onların cesaret ve dayanıklılıklarını sınayacakları, kızla ilgili bilinmeyen gerçekleri öğrenecekleri ve sonunda dünyanın kaderini belirleyecekleri bir maceraya dönüşecektir.
Trespass 2011 full hd izle 720p izle

Yakın Tehdit - Trespass (2011)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 31 dakika


  Yönetmen: Joel Schumacher
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 4 Ocak 2013
Oyuncular: Nicolas Cage, Nicole Kidman, Ben Mendelsohn, Liana Liberato, Cam Gigandet

Kyle ve Sarah Miller her şeye sahiptirler. Kyle bir iş gezisinden döndüğünde eve giren dört maskeli hırsız Kyle ve Sarah’ı kendi evlerinde rehin alırlar. Hırsızlar kasanın içindeki para ve elmasları istiyorlardır. İlerleyen saatlerde, karı kocanın içinde bulunduğu karmaşık durum, dört hırsızın geçmişine dönüşlerle ortaya çıkan ihanetlerle büyük bir çıkmaza girer.
Pay the Ghost 2015 full hd izle 720p izle

Pay the Ghost (2015)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 34 dakika


  


Yönetmen: Uli Edel
Ülke: ABD, Kanada
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Nicolas Cage, Sarah Wayne Callies, Alex Mallari Jr., Veronica Ferres, Lyriq Bent, Jack Fulton, Sofia Wells

Uli Edel?in yönetmenlik koltuğunda oturduğu ?Pay the Ghost??un oyuncu kadrosunda Nicolas Cage, Sarah Wayne Callies, Alex Mallari jr. gibi isimler yer alıyor. Dan Kay?in Tim Robin?in hikayesinden uyarladığı film, anne-baba-oğul ilişkisine odaklanıyor. Cadılar Bayramı gecesinde başlayan hikayemiz ise bir çiftin genç oğullarının gizemli bir biçimde kaçırılmasıyla başlıyor. Bu olaydan 1 sene sonra oğullarının varlığını oldukça korkutucu bir biçimde hissetmeye başlayan çift, buldukları ürkütücü ipuçları yardımıyla oğullarını New York?ta aramaları gerektiğini anlıyor ve ardından da çok eski sırlarla dolu bir maceranın içerisine düşüyorlar.
Vengeance: A Love Story 2017 full hd izle 720p izle

Vengeance: A Love Story (2017)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 39 dakika


  


Yönetmen: Johnny Martin
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Nicolas Cage, Anna Hutchison, Talitha Bateman, Deborah Kara Unger, Don Johnson, Joshua Mikel, Rocco Nugent

A Love Story, Joyce Carol Oates?in 2003 seneninde yayımlanan aynı isimli romanından uyarlanmıştır. Dram ve gerilim türündeki İntikam: Bir Aşk Hikayesi isimli film, küçük kızının gözleri önünde tecavüze uğradıktan sonra gözlerini bir kayıkhanede açan 30 yaşında olan bekar bir annenin, öyküsünü işlemektedir.
USS Indianapolis: Men of Courage 2016 full hd izle 720p izle

USS Indianapolis: Men of Courage (2016)

5.1 IMDB Puanı 5.1
    
 2 saat 8 dakika


  Yönetmen: Mario Van Peebles
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Savaş
Vizyon: 1 Ekim 2016
Oyuncular: Nicolas Cage, Tom Sizemore, Thomas Jane, Matt Lanter, James Remar, Brian Presley, Yutaka Takeuchi

Gerçek bir olayı konu alan filmde, 2.Dünya Savaşı'nın bitimine günler kala nükleer bomba Japonya?ya gönderilmiştir. Geri dönüş yolunda ise feci bir kaza sonucunda bütün mürettabat denize düşmüştür. Onlar kurtarılmayı beklerken, açlık ve susuzluğa dayanmak zorundalardır. Bir yandan gelen köpekbalığı saldırıları ise bütün mürettebatı tehdit etmektedir.
Tokarev 2014 full hd izle 720p izle

Tokarev (2014)

5.0 IMDB Puanı 5.0
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Paco Cabezas
Ülke: ABD, Fransa
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 31 Ocak 2014
Oyuncular: Nicolas Cage, Rachel Nichols, Aubrey Peeples, Peter Stormare, Danny Glover, Max Ryan, Elena Sanchez

Paul Maguire (Nicolas Cage) ailesiyle birlikte sıradan bir hayat yaşayan rehabilite edilmiş bir suçludur. Ne var ki Paul geçmiş günahlarından asla tam olarak kaçamayacağını anlamak üzeredir. Kızı Caitlin kaçırılıp, gençliğinde işlediği suçlarının intikamı olarak öldürüldüğünde yaşamakta olduğu yeni hayatı alt üst olur. Eski çetesini toplayan Paul Rus mafyasına karşı savaş açar ve kendine özgü adaletini gerçekleştirene kadarda durmayacaktır.
Dog Eat Dog 2016 full hd izle 720p izle

Dog Eat Dog (2016)

4.8 IMDB Puanı 4.8
    
 1 saat 33 dakika


  


Yönetmen: Paul Schrader
Ülke:
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Nicolas Cage, Willem Dafoe, Matt Cook, Omar J. Dorsey, Paul Schrader, Louisa Krause, Melissa Bolona

Temiz bir yaşam sürmek isteyen fakat sistemin adaletsizliğine tahammül edemeyen önder ruhlu Troy, mafyaya çalışan ve banliyö hayatı ile dırdırcı karısından giderek uzaklaşan Diesel ve son olarak grubun zayıf halkası Mad Dog hapisten çıkmış 3 adamdır. Yeni sosyal hayatlarına adapte olmaya çalışan üçlü sistemin getirdiği dışlanma nedeniyle zor zamanlar geçirmektedir. Ekibin lideri olan Troy günün birinde iyi bir planla çıkagelir. Cleveland'lı bir mafya üyesinin bir teklifi vardır. Onun için karşı çetenin bebeği kaçırılacaktır. İşe girişen ekip çok geç olana kadar ne kadar tehlikeli bir işe bulaştıklarını fark edemez.
The Runner 2015 full hd izle 720p izle

Gücün Bedeli - The Runner (2015)

4.6 IMDB Puanı 4.6
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Austin Stark
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Sarah Paulson, Nicolas Cage, Connie Nielsen, Christopher Berry, Peter Fonda, Wendell Pierce, Fredric Lehne

2010 senesinde BP petrol sızıntısı sonrasında, idealist siyasetçi seks skandalı sonrası kariyeri bittikten sonra hayatla yüzleşmek mecburiyetinde kalır...
Outcast 2014 full hd izle 720p izle

Sürgün - Outcast (2014)

4.6 IMDB Puanı 4.6
    

  Yönetmen: Nick Powell
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon
Vizyon: 27 Şubat 2015
Oyuncular: Nicolas Cage, Hayden Christensen, Yifei Liu, Andy On, Jawed El Berni, Ron Smoorenburg, Preston Baker

12. yüzyılda Haçlı Seferleri esnasında bir komploya dolanıp, kendisi üzerine oynanan oyunlardan kaçmak mecburiyetinde kalan Çin Prensesi'ni kurtarmak için kolları sıvayan genç bir adamın öyküsünü bize sunan film, orta siklette bir epik yolculuk vaadinde bulunuyor!
Looking Glass 2018 full hd izle 720p izle

Ayna - Looking Glass (2018)

4.5 IMDB Puanı 4.5
    
 1 saat 43 dakika

Yönetmen: Tim Hunter
Ülke: Kanada, ABD
Tür: Gerilim
Vizyon: 1 Şubat 2018
Oyuncular: Nicolas Cage, Robin Tunney, Marc Blucas, Ernie Lively, Jacque Gray, Bill Bolender, Barry Jay Minoff

Ray (Nicolas Cage) ve eşi Maggie (Robin Tunney), sıfırdan bir başlangıç yapmak için çölün ortasındaki eski bir moteli satın alırlar. Ray, çift taraflı bir ayna sayesinde bir odada yaşanan cinayete tanık olduğunda işler kötüye gitmeye başlayacaktır. Çift bir yandan kaçmaya çalışırken, motel ve ziyaretçileriyle ilgili dehşet verici yeni sırlar öğreneceklerdir.
Dying of the Light 2014 full hd izle 720p izle

Terörist Avı - Dying of the Light (2014)

4.4 IMDB Puanı 4.4
    
 1 saat 34 dakika


  Yönetmen: Paul Schrader
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 5 Aralık 2014
Oyuncular: Nicolas Cage, Anton Yelchin, Alexander Karim, Irène Jacob, Aymen Hamdouchi, Claudius Peters, Adetomiwa Edun

Başrolde Nicolas Cage ve Anton Yelchin'i izleyeceğimi film bir CIA ajanı olan Even Lake'in sırlarla örülü dünyasını perdeye taşıyacak. Film, polisiye soslu bir gerilim örneği olan film, izleyicileri soluksuz bir maceraya davet ediyor.
Arsenal 2017 full hd izle 720p izle

Arsenal (2017)

4.0 IMDB Puanı 4.0
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Steven C. Miller
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 1 Ocak 2017
Oyuncular: Nicolas Cage, John Cusack, Adrian Grenier, Johnathon Schaech, Megan Leonard, Lydia Hull, Abbie Gayle

Filmde Mikey ve Jp isimli iki kardeşin hikayesi anlatılıyor. Birbirleri savunarak büyüyen iki kardeşten JP bir şirket kurarken, Mikey ise küçük çaplı bir gangster olup çıkıyor. Mikey, bir problem yüzünden Eddie King (Nicholas Cage) isimli bir mafya babası tarafından kaçırılıp alı konulduğunda ise onu kurtarmak elbette kardeşi JP?ye düşüyor. Kardeşinin daha önceki arkadaşı olan dedektif Pal?dan (John Cusack) yardım alan JP, günün nihayetinde kendini King?in silahlı gücüyle karşı karşıya buluyor.