Nicole Kidman Filmleri (32 sonuç)

Dogville 2003 full hd izle 720p izle

Dogville (2003)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  


Yönetmen: Lars von Trier
Ülke: Danimarka
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Nicole Kidman, Patricia Clarkson, Paul Bettany

30’ların Amerika’sında Rock dağlarında bir kasabadayız. Peşindeki gangsterlerden kaçan güzeller güzeli Grace, bir kasabaya sığınmak zorunda kalır. Kadına acıyan kasaba halkı, başlangıçta iyi niyetlerle kadına sahip çıkar ve arasına alır. Fakat kadının konumunun kendileri açısından da bir tehlike arz etmesiyle, aralarındaki ilişki farklı boyutlar kazanmaya başlayacaktır. Grace, kasabalının öteki yüzünü görmeye başlar ve çaresizliği bir kurban konumu almasına neden olur. Her filmi olağanüstü bir heyecan yaratan, günümüz sinemasının dahi isimlerinden Lars Von Trier, bir kez daha kamerasını Amerika’ya çevirerek yeni bir üçlemeye başladı. Her filmde sınırları zorlayan deneysel bir üslupla karşımıza çıkan yönetmen, bir kez daha her anlamda sarsıcı bir yapıma imza attı. Dogville 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Moulin Rouge! 2001 full hd izle 720p izle

Kırmızı Değirmen - Moulin Rouge! (2001)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Baz Luhrmann
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Dram, Romantik, Müzik
Vizyon: 9 Kasım 2001
Oyuncular: Nicole Kidman, Ewan McGregor, John Leguizamo, Jim Broadbent, Richard Roxburgh

1899 yılında, genç ve yetenekli bir şair olan Christian babasına karşı gelip evinden ayrılır ve Paris'te Montmartre'ye taşınır. Orada bir müzikholde Satin adlı bir müzikhol yıldızıyla tanışır ve ona aşık olur. Satin de Christian'a aşık olmuştur, ama bu aşk tehlikelidir. Çünkü Satin Paris'in en ünlü ve zengin kişileriyle birlikte olan ünlü bir fahişedir.
The Hours 2002 full hd izle 720p izle

Saatler - The Hours (2002)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Stephen Daldry
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Dram
Vizyon: 14 Mart 2003
Oyuncular: Nicole Kidman, Julianne Moore, Meryl Streep, Stephen Dillane, Miranda Richardson

Pulitzer ödüllü Michael Cunningham romanından uyarlanan film, farklı dönemlerde yaşayan üç kadını Virginia Woolf ve ünlü kitabı Mrs. Dalloway ile bağlantılı olarak ele alıyor.

İlk kadın doğal olarak Woolf’un kendisidir. Hastalıklarla dolu sancılı bir yaşam geçiren Woolf, Mrs. Dalloway’i yazmaktadır; fakat depresyon nedeniyle sık sık hayatla bağları gevşemekte, intaharın eşiğine gelmektedir. 1949 yılında hamile bir ev kadını eşine bir doğumgünü partisi hazırlamanın eşiğindeyken, okumakta olduğu Mrs. Dalloway’i bir türlü elinden bırakamaz ve...

Son olarak günümüzde yaşayan bir kadın, Aids hastalığına yakalanan eski kocası için bir parti hazırlayacaktır. İkisinin arasında, Woolf’un kitabıyla bağlantılı çok özel bir bağ vardır.

20. yy’ın en önemli kadın yazarlarından biri olan ve kendi yaşamı da romanları kadar çarpıcı geçen Woolf’un yaşamı etrafında dönen bu ilginç çalışma, kesinlikle kaçırılmaması gereken bir film.

Mrs. Dalloway romanı, bir kadının tüm yaşamının ipuçlarını gizleyen bir gününü anlatır.
The Others 2001 full hd izle 720p izle

Diğerleri - The Others (2001)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Alejandro Amenábar
Ülke: ABD, İspanya, Fransa, İtalya
Tür: Dram, Gizem, Gerilim, Korku
Vizyon: 28 Aralık 2001
Oyuncular: Nicole Kidman, Fionnula Flanagan, Christopher Eccleston, Alakina Mann, James Bentley, Elaine Cassidy

İkinci Dünya Savaşı sonrası New Jersey... Kocasını savaşta kaybetmiş olan Grace, güneş ışığına hassasiyeti olan iki çocuğuyla birlikte büyük bir konakta yaşamaktadır.

Perdelerin hep sımsıkı kapalı tutulduğu eve üç kişi uğrar: İhtiyar bir kadın, ihtiyar bir adam, bir de dilsiz genç kız.
Evi çekip çevirecek yardımcılar aramakta olan Grace bu kişilere iş verir; onları çocuklarının sağlık durumu konusunda uyarır. Öte yandan, Grace'in kızı Anne, Victor adlı bir çocuğun kendileriyle birlikte evde yaşadığına inanmaktadır.

Evin çevresini kaplayan yoğun sis yüzünden kasabayla irtibatları kesildiği sırada Grace, kızının anlattığı hikayelerin doğru olabileceği yolunda kanıtlarla karşılaşır. İşte bu noktada eve yardımcı olarak aldığı insanlardan da şüphelenmeye başlar...
Eyes Wide Shut 1999 full hd izle 720p izle

Gözü Tamamen Kapalı - Eyes Wide Shut (1999)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 39 dakika


  Yönetmen: Stanley Kubrick
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 22 Ekim 1999
Oyuncular: Tom Cruise, Nicole Kidman, Madison Eginton, Jackie Sawiris, Sydney Pollack, Todd Field

Stanley Kubrickin tartışmalar yaratan  filmi, Tom Cruise ve Nicole Kidman gibi oyuncuların kariyerleri için de önemli bir adım. Evli bir çiftin psiko-seksüel meceralarını; kabuslarla dolu bir hayal alemini ve filmin sonunda aralanacak yüksek gerilimli bir esrar perdesini. Doktor William Harford (Tom Cruise), eşinin o güne dek gizlediği cinsel arzularını öğrenince, hayatında şüphe, korku ve cinsel keşiflerle dolu yeni bir sayfa açılır...Kubrick, oyuncuların her hareketini takip ettiği usta çekimler, kullandığı zengin renkler ve çarpıcı görüntülerle, herkesin gözünü sonuna dek açıyor.
Cold Mountain 2003 full hd izle 720p izle

Soğuk Dağ - Cold Mountain (2003)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 34 dakika


  Yönetmen: Anthony Minghella
Ülke: ABD, İngiltere, Romanya, İtalya
Tür: Dram, Romantik, Savaş, Savaş
Vizyon: 13 Şubat 2004
Oyuncular: Jude Law, Nicole Kidman, Renée Zellweger, Eileen Atkins, Brendan Gleeson

Cold Mountain, Amerikan İç Savaşı'ndan hemen sonra evine dönen yaralı bir Güneyli askerin gözünden, tüm bir ulusun geçirdiği önemli bir döneme tanıklık ediyor. Inman güneydeki evine dönerken kafasında tek bir şey vardır, canından çok sevdiği Ada'nın güvenliği.

Birbirine aşık iki insanın hayalini aynı düş süslemektedir: Kavuşmak ve kaostan uzak, huzur dolu bir yaşam sürebilmek.
The Railway Man 2013 full hd izle 720p izle

Geçmişin İzleri - The Railway Man (2013)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Jonathan Teplitzky
Ülke: Avustralya, İngiltere, Avustalya
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 2 Mayıs 2014
Oyuncular: Nicole Kidman, Stellan Skarsgård, Colin Firth, Hiroyuki Sanada, Jeremy Irvine, Sam Reid, Marta Dusseldorp

İkinci Dünya Savaşı sırasında Eric Lomax (Colin Firth / Jeremy Irvine), Singapur’da Japonlar tarafından yakalanan ve POW kamplarına gönderilen İngiliz bir memurdur, bu kamplarda Tay-Burma Demir Yolunda çalışmak zorundadır. Kampta geçirdiği zamanlarda bir memur tarafından işkence görür ve arkadaş bir POW (Ben Rossberg) ile karşılaşır.

Yıllar sonra ve savaşta yaşadıklarının psikolojik travmalarının acısını çekerken Lomax, eşi Patti tarafından kendisini yakalayanları bulması ve onlarla yüzleşmesi konusunda baskı görür. En yakın arkadaşı kendisine eşlik ederken (Stellan Skarsgard), Lomax işkence sahnelerine geri döner ve kendisini tutan Japon görevli Takashi Nagase (Hiroyuki Sanada / Tanroh Ishida)’yı bulmayı başarır, acının ve nefretin yaşamından kendini uzaklaştırma niyetindedir.
Stoker 2013 full hd izle 720p izle

Lanetli Kan - Stoker (2013)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Chan-wook Park
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 26 Nisan 2013
Oyuncular: Mia Wasikowska, Nicole Kidman, David Alford, Matthew Goode, Peg Allen

İntikam Üçlemesi'nin yönetmeni Güney Koreli sinemacı Park Chan-wook'ın Amerika'da çektiği ilk film olan Stoker, babasının ölmesiyle annesiyle bir başına kalan India'nın ilk kez tanıştığı gizemli amcasıyla arasında korku ve öfkeden doğan garip ilişkiyi anlatıyor. Aile reisinin ölümünden sonra anne ve kızın evine gelen bu amcanın, ailenin düzenini de baştan aşağıya değiştirecektir...

India Stoker (Mia Wasikowska) çok sevdiği babası ve en iyi arkadaşı Richard’ı (Dermot Mulroney) 18.doğum gününde trajik bir trafik kazasında kaybeder. Babasının uzun zamandır kayıp olan kardeşi Charlie’nin (Matthew Goode) beklenmedik bir şekilde cenazeye gelmesi, India’yı duygusal açıdan dengesiz olan annesi Evie (Nicole Kidman) ile kalmaya zorunlu kılar. India başlangıçta şüphelendiği büyüleyici ama gizemli olan amcasıyla ne kadar çok ortak noktası olduğunu zamanla fark edecektir.

Charlie, India’ya yavaş yavaş kendini gösterir. India, karizmatik amcasına delicesine aşık olmaya başlar ve onun gelişinin tesadüf olmadığını fark eder. India’nın hayatı, amcasının rehberliğinde sıradışı bir şekilde yeniden inşa edilecektir.

Kadrosunda Nicole Kidman, Mia Wasikowska ve Matthew Goode'yi başrollerde yer aldığı yapımın sıra dışı senaryosu ise Wentworth Miller’a ait. Dünya prömiyerini 2013 Sundance Film Festivali'nde gerçekleştiren yapım, eleştirmenlerden de tam not aldı. Park Chan-wook'un Old Boy ile 2004'te Cannes Film Festivali'nden Jüri Özel Ödülü ile döndüğünü de ekleyelim.
The Beguiled 2017 full hd izle 720p izle

Kadin Affetmez - The Beguiled (2017)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 33 dakika


  


Yönetmen: Sofia Coppola
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 2 Haziran 2017
Oyuncular: Colin Farrell, Nicole Kidman, Kirsten Dunst, Elle Fanning, Oona Laurence, Angourie Rice, Addison Riecke

Amerikan İç Savaşı esnasında yaralanan Kuzeyli Birlik askeri John McBurney (Colin Farrell), Güney'deki Konfederasyon'a bağlı Mississippi'de bir yatılı okulda kalan küçük bir kız tarafından bulunur ve hayatı kurtarılır. Yalnızca kız talebelerin kaldığı ve Martha Farnsworth'ün (Nicole Kidman) yönettiği okulda bakımı yapılıp iyileştirilen düşman askeri, giderek oradaki herkesle yakınlık kurar. Fakat bu yakınlığın dozu arttıkça bu yalnız kadınlar birbirlerine düşecek, daha sonra da adama sırt çevireceklerdir. Film, Thomas P. Cullinan'ın A Painted Devil isimli romanından uyarlandı.
Genius 2016 full hd izle 720p izle

Fırtınalı Hayatlar - Genius (2016)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 44 dakika


  


Yönetmen: Michael Grandage
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 10 Haziran 2016
Oyuncular: Colin Firth, Laura Linney, Nicole Kidman, Jude Law, Guy Pearce, Dominic West, Vanessa Kirby

Genç yaşında başarı ve şöhrete ulaşan Wolfe, çarpıcı yeteneğiyle örtüşen etkileyici de bir karaktere sahiptir. Perkins, bütün zamanların en saygıdeğer ve tanınan edebiyat editörlerindendir ve F. Scott Fitzgerald ve Ernest Hemingway gibi sembolleşmiş roman yazarlarını keşfetmiştir. Wolfe ve Perkins arasında şefkatli ve karmaşık bir dostluk gelişir. Eğitici ve önlenemez dostlukları, bu parlak fakat birbirinden çok farklı 2 adamın hayatını sonsuza dek değiştirecektir.
Fur: An Imaginary Portrait of Diane Arbus 2006 full hd izle 720p izle

Tutku - Fur: An Imaginary Portrait of Diane Arbus (2006)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Steven Shainberg
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Gizem
Vizyon: 1 Eylül 2006
Oyuncular: Nicole Kidman, Robert Downey Jr, Ty Burrell, Harris Yulin, Jane Alexander, Emmy Clarke, Genevieve McCarthy

Meşhur fotoğrafçı Diane Arbus'un hayat hikayesinden esinlenilerek yapılmıştır. Film, 1958 yılı New York'unda geçiyor. Diane Arbus (Nicole Kidman) kendisini eşine ve çocuklarına adamış, geleneksel bir evlilik hayatı sürdürmektedir. Diane'in ailesinin desteği ile ayakta duran eşi Allan Arbus (Ty Burell) moda ve reklam fotoğrafçısıdır, Diane ise ona asistanlık yapmaktadır. Diane'in dikkatini çeken yeni komşusu Lionel Sweeney (Robert Downey Jr.) aşırı kıllanma hastalığı olarak bilinen hypertrichosis hastasıdır. Diane Lionel'den çok etkilenir.

Bazı cinsel öğeler içerir. Ailece izlemeye uygun değildir.
Far and Away 1992 full hd izle 720p izle

Uzak Ufuklar - Far and Away (1992)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 20 dakika


  Yönetmen: Ron Howard
Ülke: ABD
Tür: Macera, Dram, Romantik
Vizyon: 18 Mayıs 1992
Oyuncular: Tom Cruise, Nicole Kidman, Thomas Gibson, Robert Prosky, Barbara Babcock

İrlanda'ının batı kıyısında geçen bir aşk hikayesi.Ev sahibi ile arasında çıkan anlaşmazlığı halletmeye hevesli fakir kiracı Joseph Donnelly(Cruise)kendini ev sahibinin kızı Shannon'a (Kidman) Amerika yolculuğunda eşlik ederken bulur. Boston'da boks müsabakaları'nda zafer kazanan Joseph'in mutluluğu fazla uzun sürmeyecek ve demiryolu'nda çalışmaya başlayacaktır. Destansı bir anlatımla süslü,görkemli bir film.
Just Go with It 2011 full hd izle 720p izle

Hayatım Yalan - Just Go with It (2011)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Dennis Dugan
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 25 Mart 2011
Oyuncular: Adam Sandler, Jennifer Aniston, Nicole Kidman, Nick Swardson, Brooklyn Decker, Bailee Madison, Griffin Gluck

1969 yapımı Cactus Flower'ın tekrar çevrimi..
Bir plastik cerrrahi uzmanı olan Danny McGabe, kadınları tavlamak için sıradışı bir yöntem kullanmaktadır: Evlilik. Bekar olan Danny evli fakat mutsuz olduğu yalanı ile tek gecelik bir çok ilişki yaşamıştır. Evlilik onun emniyet kemeridir. Ta ki hayatının aşkı Palmer ile karşılaşana dek... Kendisinden yaşça küçük bir ilkokul öğretmeni olan Palmer, ona yalan ve çapkınlık dolu eski hayatını unutturmuştur.
Fakat Danny, günün birinde cebinde unuttuğu alyans nedeniyle Palmer'a yakalanır ve boşandığını söylemek mecburiyetinde kalır. Elbette bu halde yalanını destekleyecek eski bir eş bulabilmek durumundadır, yardımına işyerindeki Katherine Murphy koşar. Katherine ile evli olduğu yalanını yutturmaya çalışan Danny, bir de çocukların devreye girmesi ile iyice zor halde kalır.
The Interpreter 2005 full hd izle 720p izle

Çevirmen - The Interpreter (2005)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 8 dakika


  Yönetmen: Sydney Pollack
Ülke: İngiltere, ABD, Fransa, Almanya
Tür: Gizem, Gerilim
Vizyon: 22 Nisan 2005
Oyuncular: Nicole Kidman, Sean Penn, Catherine Keener, Jesper Christensen, Yvan Attal

Birleşmiş Milletler'de tercüman olarak çalışan Silvia Broome (Nicole Kidman) tesadüf eseri Afrikalı bir devlet başkanına suikast düzenleneceğini duyar. Otoritelere haber verince Amerikan Gizli Servisi'nden Tobin Keller (Sean Penn) olayı incelemekle görevlendirilir. Keller, olayı inceledikçe Broome'un hikâyesinde bazı tutarsızlıklar görür ve genç kadını incelemeye başlar. Broome ise bu sırada suikastçilerin hedefi haline geldiğini anlar. Keller'a masumiyetini kanıtlamak, kendi hayatını kurtarıp bir cinayeti engellemek için zamanla yarış başlamıştır...

Filmin en önemli özelliklerinden birisi, Birleşmiş Milletler'in New York'taki tarihi binasının iç mekanlarında çekimine izin verilen ilk film olması... Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Kofi Annan, filmin yönetmeni Sydney Pollack ile tanıştıktan sonra Genel Kurul ve Güvenlik Konseyi yetkilileriyle görüşerek prodüksiyon ekiplerine çekim izni verilmesini sağlamıştı.
Malice 1993 full hd izle 720p izle

Malice (1993)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 47 dakika


  


Yönetmen: Harold Becker
Ülke: Kanada, ABD
Tür: Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 29 Eylül 1993
Oyuncular: Alec Baldwin, Nicole Kidman, Bill Pullman, Bebe Neuwirth, George C. Scott

Aldatma. İhanet. Cinayet.Sürükleyici ve seksi bir gerilim...Sakin bir hayat süren üniversite dekanı Andy Safian'ın (Bill Pullman) huzurlu dünyası korkunç bir şekilde alt üst olmak üzeredir. İki kız öğrenciye tecavüz edilip, bir üçüncüsü öldürülünce, polisin baş şüphelisi haline gelir. Evde faturalar yığılmakta, güzel karısı (Nicole Kidman) ciddi mide krampları geçirmekte ve şeytani derecede yakışıklı yeni kiracı (Alec Baldwin) gece geç saatlerde düzenli olarak hemşirelerle eğlenmektedir. Andy tüm bu olayların birbiriyle bağlantılı olduğunu bilmektedir... ve hayal bile edemeyeceği kadar ölümcül bir şeyle karşılaşmak üzeredir.
The Portrait of a Lady 1996 full hd izle 720p izle

Bir Kadının Portresi - The Portrait of a Lady (1996)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 2 saat 24 dakika


  Yönetmen: Jane Campion
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 7 Mart 1997
Oyuncular: Nicole Kidman, John Malkovich, Barbara Hershey, Mary-Louise Parker, Martin Donovan

Kendisine büyük bir miras kalan Amerikalı Isabel Archer kendini bulabilmek için Avrupa'ya gider.Kendisini İngiltere'ye kadar takip eden Caspar Goodwood'un tüm ısrarlarına rağmen onunla arkadaşlık etmeyi ustalıkla geçiştiren Isabel,kuzeni Ralph'dan o kadar kolay kurtulamaz.Etrafındaki asalaklardan kurtulma çabaları Isabel'i Madame Merle ve onun aracılığıyla da Gibert Osmond'a kadar götürür.Osmond'la evlenen Isabel kısa bir süre sonra onun için sadece değerli sanat eserleri koleksiyonuna eklediği bir yeni parça gibi davrandığını fark eder.Aslında Madame Merle,Osmond'un vazgeçemediği sevgilisidir ve Isabel'e kalan mirası onun elinden almak için oyun oynadıklarını da anlar.Kendisini bu korkunç ikiliden kurtaran Isabel asıl sevdiği kişi olduğunu anladığı Ralph'in yanına koşar fakat Ralph son günlerini yaşamaktadır
Hemingway & Gellhorn 2012 full hd izle 720p izle

Hemingway ve Gellhorn - Hemingway & Gellhorn (2012)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 2 saat 35 dakika


  


Yönetmen: Philip Kaufman
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Romantik
Vizyon: 25 Mayıs 2012
Oyuncular: Nicole Kidman, Clive Owen, David Strathairn, Rodrigo Santoro, Molly Parker

Amerika'nın en ünlü çiftlerinden birinini hikayesini anlatan film çiftin Florida'daki barda tanıştığı 1936 yılında başlıyor. Erkek zaten ünlü bir yazardı kadın ise 20. yüzyılın en iyi savaş muhabirlerinden biriydi. 5 yıllık evlilikleri İspanya'ya yapılan bir seyahat ve orada 1936-1939 İspanya sırasında kaydedilen ünlü röportajlara şahit oldu.Gelhorn Hemingway'den boşanmak isteyen tek kadındı ve onun Çanlar kimin için çalıyor adlı kitabını yazması için ilham kaynağı oldu...
The Family Fang 2015 full hd izle 720p izle

The Family Fang (2015)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 45 dakika


  


Yönetmen: Jason Bateman
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Kathryn Hahn, Christopher Walken, Nicole Kidman, Jason Bateman, Marin Ireland, Eugenia Kuzmina, Harris Yulin

Şayet Caleb ve Camille Fang gibi hayatınızı performans sanatına adamışsanız, ve yapıtlarınız gerçekliği çarpıtmak üstüne kurulmuşsa, konu ebeveynliğe geldiğinde kimse sizden harikalar beklememeli. İnanmazsanız Buster ile Annie Fang'e sorun. Onlar kendilerini bildi bileli (istemeden) anne babalarının zirzop yapıtlarında rol aldılar. Fakat sonra büyüdüler, önce anne babalarının oluşturduğu garip dünyanın ötesine adım attıkları yaşa, ardından o dünyada tutunamayıp, kurdukları yaşamların başlarına yıkıldığı yaşa geldiler. Biri sancılı bir yazar, diğeri Hollywood'da umut veren bir aktris olan iki kardeş, büyüdükleri eve dönmekten başka çare göremediler. Fakat anne babaları onlarla ilgilenemeyecek kadar meşguldü; "başyapıtımız" dedikleri son bir performansı hayata geçirmeye hazırlanıyorlardı. Çok geçmeden hırslar çarpıştı ve her bir Fang üyesi çok önemli bir kararın eşiğine geldi: Önemli olan aile miydi, yoksa sanat mı?
Secret in Their Eyes 2015 full hd izle 720p izle

Gizemli Gerçek - Secret in Their Eyes (2015)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    

  Yönetmen: Billy Ray
Ülke: ABD
Tür: Gizem, Gerilim
Vizyon: 20 Kasım 2015
Oyuncular: Chiwetel Ejiofor, Nicole Kidman, Julia Roberts, Dean Norris, Alfred Molina, Joe Cole, Michael Kelly

FBI'da görevli olan Jess (Julia Roberts), bir tanıdığının cesedinin bulunmasıyla altüst olur. Fakat zanlı, serbest bırakılır. FBI'ın bu departmanında avukatlık yapan ve Harward mezunu olan Claire'in (Nicole Kidman) sayesinde katili yakalayıp adalete teslim etmek, artık Jess'in tek gayesi olur.
Practical Magic 1998 full hd izle 720p izle

Aşkın Büyüsü - Practical Magic (1998)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Griffin Dunne
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Komedi, Fantastik, Romantik
Vizyon: 2 Nisan 1999
Oyuncular: Sandra Bullock, Nicole Kidman, Stockard Channing, Dianne Wiest, Goran Visnjic, Aidan Quinn, Evan Rachel Wood

Tatlı cadılardan oluşan owens ailesinin en neşeli ve heyecan dolu üyeleri,kızkardeşler sally ve gillian owensdır(sandra bullock ve nicole kidman)Anne ve babalarının ölümünün ardından teyzelerinin büyüttüğü sally ve gillian owens ailesinin kadınlarının büyü yapma yetenekleri bulunmaktadır ne varki bu yetenekleri ile bir de lanet taşımaktadırlar.
Margot at the Wedding 2007 full hd izle 720p izle

Kız Kardeşim Evleniyor - Margot at the Wedding (2007)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Noah Baumbach
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 18 Temmuz 2008
Oyuncular: Zane Pais, Susan Blackwell, Nicole Kidman, Jack Black, Flora Cross, Jennifer Jason Leigh, Seth Barrish

Margot Zeller (Nicole Kidman) gittiği her yerde kaosa sebep olan zeki ve sivri dilli bir yazardır. Kız kardeşi Pauline (Jennifer Jason Leigh) özgürlüğüne düşkün ve alçakgönüllü bir kişiliktir. Margot sürpriz bir biçimde uzun süredir görmediği ve uzaklaştığı kız kardeşinin düğününe gitmeye karar verir.

Margot, hızlı bir biçimde olgunlaşan oğlu Claude?la (Zane Pais) kasırganın getirdiği sert bir rüzgar gibi düğün evine ulaşır. Pauline?in nişanlısı işsiz bir sanatçı olan Malcom?dır (Jack Black). Margot müstakbel damadı ilk gördüğü andan itibaren gerçekleşmek üzere olan bu eviliğin geleceğinden şüphe etmeye başlar.

Düğün yaklaştıkça bir sorun ötekine sebep olmaya başlar. Kinci komşular, arka bahçedeki asırlık ağaç, Margot?nun kendi evliliğiyle ilgili karmaşası. İki kardeş kendilerini beklenmedik bir değişimin kıyısında bulurlar. Aileniz dağılmak üzereyken teselli bulmak ve rahatlamak için sıkıca sarılacağınız tek şeyin yine dağılmakta olan aileniz olduğunu gösteren bir değişimdir bu.
Birthday Girl 2001 full hd izle 720p izle

Yaşgünü Kızı - Birthday Girl (2001)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 33 dakika

Yönetmen: Jez Butterworth
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Komedi, Suç, Gerilim
Vizyon: 12 Nisan 2002
Oyuncular: Nicole Kidman, Ben Chaplin, Vincent Cassel, Mathieu Kassovitz, Kate Lynn Evans, Stephen Mangan, Alexander Armstrong

Bankerlikle uğraşan İngiliz John Buckingham (Ben Chaplin), utangaçlığı yüzünden bekarlıktan kurtulmanın yolunu internette arar. E-posta aracılığıyla bir Rus kadını olan Nadia (Nicole Kidman) ile yazışır ve onu evlenmek üzere ülkesine davet eder.

Fakat herşey görüldüğü kadar pembe değildir ve kadının ülkeye gelmesiyle birlikte banker yaşamının büyük tehlikede olduğunu farkeder.
The Invasion 2007 full hd izle 720p izle

İstila - The Invasion (2007)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Oliver Hirschbiegel
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 19 Ekim 2007
Oyuncular: Nicole Kidman, Daniel Craig, Jeremy Northam, Jackson Bond, Jeffrey Wright, Veronica Cartwright, Josef Sommer

Dallas'tan Washington'a kadar semaları aydınlatan devasa bir patlama, Patriot adlı uzay mekiğinin parçalanmasına ve ABD'nin üzerine yağmur gibi yağmasına neden olur. Yetkililer durumu kontrol altına almakta çabuk davransalar da, mekiğin enkazı üzerine bulaşmış bir maddeyle ilgili hikayeler yayılmaya başlar; hem uzayın aşırı soğuğuna, hem de dünya atmosferine girerken ortaya çıkan aşırı ısıya dayanıklı bir maddedir bu. Ve ona ilk temas edenler ilk değişenlerdir ...
Billy Bathgate 1991 full hd izle 720p izle

Billy Bathgate (1991)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Robert Benton
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 1 Kasım 1991
Oyuncular: Dustin Hoffman, Nicole Kidman, Loren Dean, Bruce Willis, Steven Hill

Billy Bathgate...
Film 1930 lu yıllar da geçer . Loren (Dustin Hoffman) kıvrak zekası ve olaylara çözüm üretme konusunda ki başarısı ile Hollanda asıllı olan ve New York un en azılı gangasterlerinden Schultz'un gözüne girer bu arada Schultz'un sevgilisi olan (Nicole Kidman ) ile aralarında bir yakınlaşma doğar. Kadro itibarı ile çok zengin konu itibarıyla sürükleyici bir gangester ,mafya filmi. Film de Dustin Hoffman, Nicole Kidman ,Bruce Willis'i değişik rollerde izleyebiliriz.
The Peacemaker 1997 full hd izle 720p izle

Barışçı - The Peacemaker (1997)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 2 saat 4 dakika

Yönetmen: Mimi Leder
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 7 Kasım 1997
Oyuncular: George Clooney, Nicole Kidman, Marcel Iures, Aleksandr Baluev, Rene Medvesek

Eski Sovyetler Birliği topraklarında nükleer savaş başlıkları taşıyan bir tren kaza yapar. Bu olay Amerikalı dahi nükleer uzmanı Dr. Julia Kelly'nin dikkatini çeker. Olayı biraz araştırınca bunun çalınan savaş başlıklarını ört bas etmek amacıyla yapılan operasyon olduğunu fark eder. Dr. Kelly nükleer başlıkları bulmak üzere görevlendirilir. ona yardımcı olarak Albay Thomas Devoe gönderilir. Aralarındaki çelişkiye rağmen birlikte çalışmak zorunda kalırlar. Zamana karşı müthiğş bir yarış başlar.
The Paperboy 2012 full hd izle 720p izle

Gazeteci Çocuk - The Paperboy (2012)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Lee Daniels
Ülke: ABD
Tür: Gerilim
Vizyon: 12 Nisan 2013
Oyuncular: Zac Efron, Matthew McConaughey, Nicole Kidman, John Cusack, David Oyelowo

Yıl 1969’dur ve Jack Jansen (Zac Efron) hayatında bir dönüm noktasındadır. Üniversiteden atılmış, Florida’daki Lately kasabasına geri dönmüştür. Babası da bu kasabanın yerel gazetesi The Moat County Times’ı çıkarmaktadır. The Miami Time gazetesinde çalışan ve saygın bir isim olan ağabeyi Ward, Hillary Van Wetter’ın (John Cusack) hüküm giydiği davayı araştırmak üzere iş arkadaşı Yardley Acheman’la (David Oyelowo) birlikte çıkagelince, Jack’ten şoförlük yapmasını ister. Babasının çıkardığı gazeteyi de dağıtan Jack her yeri avucunun içi gibi bilmektedir.

Ward ve Yardley’nin timsah avcısı Hillary Van Wetter davasını araştırmasının nedeni de Charlotte Bless’tir. Hillary’nin yanlışlıkla hüküm giydiğine ikna olan bu güzel kadın The Miami Times gazetesiyle irtibat kurarak muhabir göndermelerini, onların da Van Wetter’ın masumiyetini ispatlayarak onu idamdan kurtarabileceğini ummuştur. Ward ve Yardley ise meslek hayatlarında yükselmelerini sağlayacak bir haber peşinde, Van Wetter’ın yanlışlıkla hüküm giymiş olması halinde Florida’daki adalet sistemindeki çarpıklığı ve ayrımcılığı ifşa etmeyi ummaktadır.
Grace of Monaco 2014 full hd izle 720p izle

Monako Prensesi Grace - Grace of Monaco (2014)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Olivier Dahan
Ülke: Fransa, ABD, Belçika, İtalya, İsviçre
Tür: Biyografi, Dram, Romantik
Vizyon: 19 Eylül 2014
Oyuncular: Nicole Kidman, Milo Ventimiglia, Paz Vega, Tim Roth, Parker Posey, Derek Jacobi, Frank Langella

Hollywood'un Altın Çağı'nın en büyük yıldızlarından bir tanesi olan Grace Kelly, kariyeriyle ilgili her şeyin yolunda gittiği bir dönemde aşık olur ve Monako prensi, Prens üçüncü Rainier ile yaşadığı aşk, onu çok sevdiği mesleğine son vermek mecburiyetinde kalır.

İkili, Yüzyılın Düğünü olarak bilinen görkemli bir düğünle evlendikten sonra ünlü aktris resmi olarak Monako prensesi olur. Saray hayatına ve bu çevrenin kurallarına uyum sağlamaya çalışan 'Monako Prensesi'nin karşılaştığı tek güçlük bu olmamaktadır. Bu dönemde meydana gelen ve Fransa ile Monako arasında patlak veren politik krizler genç krallığı günden güne daha fazla yıpratmaya başlar.
Queen of the Desert 2015 full hd izle 720p izle

Queen of the Desert (2015)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 2 saat 8 dakika


  


Yönetmen: Werner Herzog
Ülke: ABD, Fas
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: James Franco, Nicole Kidman, Damian Lewis, Robert Pattinson, Jenny Agutter, Holly Earl, Mark Lewis Jones

Sırayla gezgin, yazar, arkeolog, kaşif, kartograf ve 20.yy'ın başlarında İngiliz İmparatorluğu adına görev alan siyasi ataşe olan Gertrude Bell?in hikayesinin anlatıldığı filmde gerçekte halktan birisi olan Bell, modern Irak ve Ürdün devletlerinin kurulmasına ve bu devletlerin ilk kralları olan Kral Abdullah ile Kral Faysal?ın seçilmesine yardımcı olmuş, iktidar belirlemiş bir kadındır.
Batman Forever 1995 full hd izle 720p izle

Batman Daima - Batman Forever (1995)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: Joel Schumacher
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Suç, Fantastik
Vizyon: 30 Ağustos 1995
Oyuncular: Val Kilmer, Tommy Lee Jones, Jim Carrey, Nicole Kidman, Chris O'Donnell

Gotham Şehri'nin Karanlık Şövalyesi, bu macerada Two Face ve Riddler adlı iki korkunç süper-suçlu'ya karşı savaşıyor. Bir yandan şehri bu iki caninin elinden kurtarmaya çalışırken bir yandan da güzel doktor Chase Meridian'a kalbini kaptırmıştır. Kötülere karşı zorlu savaşında yeni ortağı ise harika çocuk Robin'dir.
Trespass 2011 full hd izle 720p izle

Yakın Tehdit - Trespass (2011)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 31 dakika


  Yönetmen: Joel Schumacher
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 4 Ocak 2013
Oyuncular: Nicolas Cage, Nicole Kidman, Ben Mendelsohn, Liana Liberato, Cam Gigandet

Kyle ve Sarah Miller her şeye sahiptirler. Kyle bir iş gezisinden döndüğünde eve giren dört maskeli hırsız Kyle ve Sarah’ı kendi evlerinde rehin alırlar. Hırsızlar kasanın içindeki para ve elmasları istiyorlardır. İlerleyen saatlerde, karı kocanın içinde bulunduğu karmaşık durum, dört hırsızın geçmişine dönüşlerle ortaya çıkan ihanetlerle büyük bir çıkmaza girer.
The Stepford Wives 2004 full hd izle 720p izle

Stepford Kadınları - The Stepford Wives (2004)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Frank Oz
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 30 Temmuz 2004
Oyuncular: Nicole Kidman, Matthew Broderick, Bette Midler, Glenn Close, Christopher Walken, Roger Bart, David Marshall Grant

Yeni çevresine alışmaya çalışan Joanna (Nicole Kidman), kasabadaki tüm kadınların yemek yapmaktan, ev temizliğinden ve kocalarını memnun etmekten tutku derecesinde hoşlanan klasik ev kadınları olduğunu fark edince bu durumun nedenini araştırmaya değer bulur. Çok geçmeden gerçeğin farkına varacaktır. Bu kasabanın erkekleri, karılarını köle gibi itaat eden cyborg kopyalarıyla değiştirmişlerdir.
Strangerland 2015 full hd izle 720p izle

Fırtınanın Ortasında - Strangerland (2015)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    

  


Yönetmen: Kim Farrant
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 17 Temmuz 2015
Oyuncular: Nicole Kidman, Hugo Weaving, Joseph Fiennes, Sean Keenan, Maddison Brown, Nicholas Hamilton, Meyne Wyatt

Catherine ve Matthew Parkerçifti çocukları ile beraber bilinmeyen bir nedenle çöl kıyısındaki küçük bir kasabaya taşınmak mecburiyetinde kalır. Evin çocukları Lily ve Tommy öldürücü çöl fırtınasının hemen öncesinde gizemli bir biçimde ortadan kaybolur. Kasabanın polisi David Rae?nin yürüttüğü geniş çaplı arama operasyonuna kasaba halkı da destek olur. Ama operasyon devam ederken Parkerlar ile ilgili enteresan gerçekler ortaya çıkmaya başlar.

Zaman geçtikçe şüphelerin tırmanması ve dedikoduların yayılması ile kasaba halkı acımasızca Parkerlar?a karşı döner. Çöl karanlığında yaşam şansı hızla azalmakta, Catherine ve Matthew için geçen her saniye çocuklarını ölüme daha da yaklaştırmaktadır. | Gönderen: Splash