Paul Walker Filmleri (18 sonuç)

Running Scared 2006 full hd izle 720p izle

Kaçış - Running Scared (2006)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Wayne Kramer
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Cameron Bright, Paul Walker, Vera Farmiga

Zihinlerinizin sınırlarını zorlayacak bir sinema deneyimi! Çetelerin maşası olarak çalışan Joey Gazellenin hayatı saklamakla sorumlu olduğu silahın kaybolması üzerine bir anda altüst olur. Peşinde her adımını izleyen iki mafya ailesi ve bir grup kirli polisle Joey, ürpertici, kanlı takipler ve usta manevralarla dolu bir yolda korkutucu ilişkiler ve suçlular ağını delerek silahı tekrar ele geçirmek zorundadır. Running Scared - Kaçış 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Eight Below 2006 full hd izle 720p izle

Kutup Macerası - Eight Below (2006)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat


  Yönetmen: Frank Marshall
Ülke: ABD
Tür: Macera, Dram, Aile
Vizyon: 21 Nisan 2006
Oyuncular: Paul Walker, Bruce Greenwood, Moon Bloodgood, Wendy Crewson, Gerard Plunkett

Japon "Nankyoku Monogatari" 1983 adlı filmin Hollywood versiyonu. 1957’teki gerçek bir Antarktika yolculuğunu konu alıyor. Öyküsü, Antarktika’da kızak köpeklerinin kullanılmasının yasaklandığı 1993 yılına taşınmış. Bir araştırma ekibi, donmuş araziye terk edilen sekiz kızak köpeği ve onları kurtarmaya çalışan pilot Katie’nin maceralarını anlatıyor.
Fast Five 2011 full hd izle 720p izle

Hızlı ve Öfkeli 5 - Fast Five (2011)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Justin Lin
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 29 Nisan 2011
Oyuncular: Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris, Dwayne Johnson, Sung Kang

Dominic hapse nakledilirken Mia ve Brian tarafından kaçırılır. Yetkililer onlar için arama yaparken, üçlü Rio de Janeiro'ya kaçmıştır. Mia ve Brian, Vince tarafından Dominic'in de içinde olduğu bir işe davet edilir. Bir trenden üç araba çalınacaktır. İşin içine DEA ajanları da girince karışıklık çıkar. Dominic, Zizi'nin (Michael Irby) arabalardan sadece Ford GT40 için endişelendiğini fark eder. Dominic ve Brian yakalanır ve işi veren Zizi'nin patronu Hernan Reyes (Joaquim de Almeida) ile karşı karşıya gelirler. Kurtulmayı başardıktan sonra Ford GT40'ı incelerler. Dominic ve ekibi bambaşka bir işin içinde olduklarını anlarlar. Rio de Janerio sokaklarında amansız bir kovalamaca başlar.
Furious 7 2015 full hd izle 720p izle

Hızlı ve Öfkeli 7 - Furious 7 (2015)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  Yönetmen: James Wan
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 3 Nisan 2015
Oyuncular: Jason Statham, Vin Diesel, Dwayne Johnson, Paul Walker, Sung Kang

Dominic Toretto (Vin Diesel) ve ekibi Hızlı ve Öfkeli 6′da Owen Shaw’ı bitirmeye yardım etmişti. Owen’ın kardeşi Ian Shaw (Jason Statham) şimdi intikam ateşiyle yanıp tutuşuyor. Tüm hızıyla devam eden Fast & Furious serisinin 2014 yılında yapımı tamamlanacak olan son filminde yeni isimlerle karşılaşıyoruz. Serinin altıncı filminde yaşanan olayların ardından devam eden filmde Jason Statham tarafından canlandırılan Ian Shaw karakterinin intikam mücadelesine tanık oluyoruz. Filmin yönetmen koltuğunda sürpriz bir isim olarak James Wan bulunuyor. Genç yönetmen daha önce Saw, The Conjuring ve Insidious gibi önemli filmlere imza atmıştı.
Eight Below  Kutup Macerası 2006 full hd izle 720p izle

Eight Below Kutup Macerası (2006)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Frank Marshall
Ülke: ABD
Tür: Aile, Dram, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Bruce Greenwood, Jason Biggs, Paul Walker

Kaşifler ve bilim adamlarından oluşan bir ekibin araştırma görevine çıktığı Antarktika'da çok şiddetli kış koşulları hüküm sürmektedir. Kurtarma rehberi Jerry Shepard'ın yönettiği araştırma ekibinde kartograf - haritacı Cooper ve tecrübeli jeolog Davis vardır. Ölümcül bir kazadan sekiz kızak köpeğinin sayesinde yeni kurtulmuşlardır. Oradan bir an önce uzaklaşmak zorunda kaldıkları için sevgili köpeklerini donmuş arazide terk etmek zorunda kalırlar. Giderken geri döneceklerine dair söz vermişlerdir. Antarktika'da yüzyılın en büyük fırtınası yaklaşırken her türlü ulaşım imkanı kesilmiştir. Buzlar arasında mahsur kalan köpekler, yüzyılın en acımasız kışına karşı yaşam mücadelesi vermektedir. Eight Below - Kutup Macerası 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Furious 6 2013 full hd izle 720p izle

Hızlı ve Öfkeli 6 - Furious 6 (2013)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Justin Lin
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 24 Mayıs 2013
Oyuncular: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Sung Kang, Ludacris

Rio soygunundan sonra Dominic Toretto (Vin Diesel) ve ekibinin dünya çapında ünü yayılmıştır. Artık bu işleri bırakıp normal bir hayat sürmeye başlamışlardır. Dominic, Elena (Elsa Pataky) ile birlikte yaşamaktadır. Kardeşi Mia (Brewster) ise Brian O'Conner (Walker) ile bir yuva kurmuşlardır ve bir de Jack adından bir çocukları vardır. Roman Pearce (Gibson) ve Tej (Ludacris) lüks içinde bir yaşam sürmektedirler. Gisele (Gadot) ve Han (Kaptan) ise Hong Kong'a taşınmışlardır.

Diplomatik güvenlik hizmeti bünyesinde çalışan Ajan Luke Hobbs (Dwayne Johnson) ve ortağı Riley Hicks (Carano) dünyada 12 ülke ve 4 kıtaya yayılmış bir yapılanmayı araştırmaya başlar. Bu örgüt paralı askerlerden oluşmakta ve başındaysa İngiliz Özel Kuvvetler eski askeri Owen Shaw (Luke Evans) adında azılı bir suçlu vardır. Hobbs, Dom'a takımını Londra'da yeniden toplamasını teklif eder ve eski kız arkadaşı Letty Ortiz'in (Rodriguez) ölmediğini kanıtlayan bir fotoğraf gösterir. Dom ise bu işin karşılığında haklarındaki tüm davaların ve suçlamaların düşürülüp eve geri dönmeyi, ailesine kavuşmayı ister. Hobbs'un da başka çaresi olmadığından teklifi kabul eder ve eski günlerde olduğu gibi ekip yine iş başındadır.
Fast & Furious 2009 full hd izle 720p izle

Hızlı ve Öfkeli 4 - Fast & Furious (2009)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Justin Lin
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 3 Nisan 2009
Oyuncular: Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, John Ortiz, Sung Kang

Dominic ve yeni ekibi (Letty, Han, Leo, Santos ve Cara) Dominik Cumhuriyeti'nde yeni bir hayat kurmuşlardır ve yakıt tankerlerini soymayı iş halina getirmişlerdir. Mia Dominic'i arar ve Letty'nin bir araba kazasında öldüğünü söyler. Dominic Letty için Los Angeles'a geri döner ve kaza mahalini incelerken nitro-metan izlerine rastlar. David Park (Ron Yuan) adında birinin yakın çevrede nitro-metan sattığını öğrenir. Bu arada, FBI Ajanı Brian O'Conner (Paul Walker) da Arturo Braga (John Ortiz) adında bir uyuşturucu satıcısını izlemektedir. Bulduğu ipuçları onu David Park'a götürür. Dominic ile Park'ın evinde karşılaşır. Brian, Braga'nın bir sürücü aradığını öğrenir ve içeriye sızmak için Los Angeles'ta yapılacak olan yarışa katılır. Dominic de oradadır. Brian ve Dominic artık bu işte beraberdirler.
The Fast and the Furious 2001 full hd izle 720p izle

Hızlı ve Öfkeli - The Fast and the Furious (2001)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Rob Cohen
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 2 Kasım 2001
Oyuncular: Paul Walker, Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Rick Yune

Elit sokak yarışçısı ve eski mahkum Dominic Toretto (Vin Diesel) ve ekibi: Jesse (Chad Lindberg), Leon (Johnny Strong), Vince (Matt Schulze) ve Dominic'in kız arkadaşı Letty Ortiz (Michelle Rodriguez), pahalı elektronik ekipman yüklü tırları soymakla hayatlarını sürdürmektedirler. Brian O'Connor (Paul Walker) ise ekipmanların kim tarafından çalındığını öğrenmek ve bu kişilere cezasını vermek için çalışan gizli bir polis memuru tarafından yakalanır. Brian O'Connor, FBI ajanı Bilkins (Thom Barry) ve LAPD memuru Tanner (Ted Levine) ile birlikte çalışarak ekibin içine sızmaya çalışır.
Joy Ride 2001 full hd izle 720p izle

Asla Yabancılarla Oynama - Joy Ride (2001)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: John Dahl
Ülke: ABD
Tür: Dram, Korku, Gizem
Vizyon: 30 Ağustos 2002
Oyuncular: Steve Zahn, Paul Walker, Leelee Sobieski, Jessica Bowman, Stuart Stone

Ülkemizde "Asla Yabancılarla Oynama" ismiyle gösterime giren "Joy Ride", haftanın diğer yeni filmi "Jeepers Creepers" ile olduğu kadar Steven Spielberg'ün ilk filmlerinden ünlü "Duel" ile de büyük benzerlikler taşıyor. John Dahl'ın yönettiği gerilim filminin başlıca rollerini Paul Walker, Leelee Sobieski ve Steve Zahn paylaşıyor. "Joy Ride" ile önce ABD'de, 80'lerde ise Türkiye'de moda olan ve kısaca CB diye anılan halk bandı telsizler de yeniden gündeme geliyor.

Koleji yeni bitiren Lewis, rüyalarının kızı Venna ile Amerika'yı kat edecek bir yolculuk planlıyor. Ama iyi geçinemedeği ağabeyi Fuller'ın tuzağına düşerek, yalnız ve belalı bir kamyoncuyu rahatsız etme gafletinde bulunuyor. Gencin, kadın sesi çıkararak dalga geçtiği telsiz görüşmeleri, "Paslı Çivi" lakaplı öfkeli kamyoncuda derin intikam hisleri uyandırıyor ve yollar bitmek bilmiyor. Yolculuksa hayatta kalma savaşına dönüşüyor.
Hours 2013 full hd izle 720p izle

Yaşam Savaşı - Hours (2013)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Eric Heisserer
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 10 Mart 2013
Oyuncular: Paul Walker, Genesis Rodriguez, Nick Gomez, Tony Bentley, Judd Lormand

Gerçek olaylardan uyarlanan yapım, bir babanın bebeğini yaşatmak için verdiği müthiş mücadeleyi konu alıyor. Nolan (Paul Walker) ve Abigail (Genesis Rodriguez), New Orleansta yaşayan mutlu bir çifttir. Abigailin beş hafta içinde bir bebeği olacaktır. Fakat Katrina Kasırgasına saatler kala doğum sancıları başlar. Genç kadın, doğum sırasında hayatını kaybeder. Dünyaya gelen bebek ise akciğerlerinin gelişmesi için bir kuvöze yerleştirilir.

Kasırga başlamıştır ve doktorlar bir bir hastaneyi terk eder. Elektrikler kesilince Nolan elle çevrilerek şarj edilen bir jeneratör ile kuvözü çalışır halde tutar. Ancak her çevirmenin ardından şarj yalnızca bir kaç dakika dayanmaktadır...
The Death and Life of Bobby Z 2007 full hd izle 720p izle

Bobby Z - The Death and Life of Bobby Z (2007)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: John Herzfeld
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 13 Haziran 2007
Oyuncular: Paul Walker, Laurence Fishburne, Olivia Wilde, Jason Flemyng, Keith Carradine, Joaquim de Almeida, J.R. Villarreal

Meksika mafyası, ajan Tad Gruzsa'nın ortağını kaçırmıştır ve Gruzsa'dan ortağı karşılığında büyük bir uyuşturucu kaçakçısı olan Bobby Z'yi istemektedir.Fakat Bobby Z ölmüştür ve geriye tek bir yol kalmıştır: Bobby Z'ye müthiş derecede benzeyen Tim Kearney'i onun yerine geçirmek. Hapiste olan Tim Kearney için de Bobby Z'nin yerine geçmek, kurtuluş için tek yoldur.
Pawn Shop Chronicles 2013 full hd izle 720p izle

Rehinci Dükkânı Vakaları - Pawn Shop Chronicles (2013)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    

  Yönetmen: Wayne Kramer
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Paul Walker, Matt Dillon, Brendan Fraser, Kevin Rankin, Vincent D'Onofrio

Film, kayıp bir alyans büyük bir kargaşaya yol açınca herkesi kendisine çeken küçük bir rehin dükkanı çevresinde dönüyor. Bu aksiyon dolu filmde üzerinde Amerikan bayrağı olan zombi kadınlar, Elvis taklitçisi ve tuhaf bir palyaço hırsız bile var.
2 Fast 2 Furious 2003 full hd izle 720p izle

Daha Hızlı Daha Öfkeli - 2 Fast 2 Furious (2003)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: John Singleton
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 18 Temmuz 2003
Oyuncular: Paul Walker, Tyrese Gibson, Eva Mendes, Cole Hauser, Ludacris

Uyuşturucu kralı Carter Verone (Cole Hauser) gizli gümrük Ajanı Monica Fuentes (Eva Mendes) tarafından bir süredir yakın takibe alınan bir suçludur. Brian ise yasadışı bir yarış sırasında Ajan Bilkins ve Markham (James Remar) tarafından yakalanır. ABD Gümrük ajanları tarafından Ajan Monica Fuentes ile birlikte çalışması karşılığında sabıka kaydının silinmesi sözü verilir. Brian anlaşmayı kabul ederek eski bir arkadaşını da yanına alır ve gerilim ve aksiyon dolu dakikalar başlar.
Into the Blue 2005 full hd izle 720p izle

Maviliklere Doğru - Into the Blue (2005)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: John Stockwell
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Suç
Vizyon: 25 Kasım 2005
Oyuncular: Paul Walker, Jessica Alba, Scott Caan, Ashley Scott, Josh Brolin

Nefesinizi tutun... Paul Walker (The Fast and the Furious) ve Jessica Alba (Sin City) Into the Blue'da, Bahama'larda geçen oldukça gerilimli ve heyecanlı bir aksiyonla beyazperdede...

Denizin yalnızca 60 feet altında 6 milyon dolarlık bir hazine bulunmayı bekliyor.... Dört genç dalgıç Bahamalarda efsane haline gelmiş bir batığı araştırmaktadırlar. Söylentilere göre bir konteyner dolusu altın denizin altında onları beklemektedir. Tüm hayalleri gerçek olacaktır... Okayunusun dibinde yatan daha tehlikeli bir gizem ise onları beklemektedir. Buldukları hakkında konuşmamaya karar veren dört arkadaş bu sırrı ne zamana dek saklamayı başaracaklardır?

Fakat işin ucundaki büyük para birbirlerine olan sadakatlerini test edecektir. Her köşe başında başka bir tehlike ile yüzyüze kalan avcılar birden bire av olduklarını fark
She's All That 1999 full hd izle 720p izle

İşte Böyle Bir Kız - She's All That (1999)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: Robert Iscove
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 14 Mayıs 1999
Oyuncular: Freddie Prinze Jr., Rachael Leigh Cook, Matthew Lillard, Paul Walker, Jodi Lyn O'Keefe

Okulun en gözde gençlerinden olan Zack, sevgilisi tarafından terkedilmiştir. Bunu hazmedemeyen delikanlı, mezuniyet partisi için kendisine bir eş bulmaya koyulur. Talihli kişi ise Laney adında garip bir kızdır.
Brick Mansions 2014 full hd izle 720p izle

Yasak Bölge - Brick Mansions (2014)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Camille Delamarre
Ülke: Fransa, Kanada
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 16 Mayıs 2014
Oyuncular: Paul Walker, Robert Maillet, RZA, Carlo Rota, Catalina Denis, David Belle, Ayisha Issa

Detroit kentinin en güzel günlerinden geriye yalnızca, azılı suçlulara karargah olan tuğla yapılar, evler kalmıştır. Suçlularla başa çıkamayan güvenlik güçleri, şehrin geri kalanını koruma altına almak için bu tuğla evlerin çevresini devasa duvarlarla örmüştür. Damien Collier ise bütün bu suç ağındaki yolsuzluklarla mücadele etmeye çalışan bir gizli polistir. Eski bir mahkum olan Lino ise bundan böyle dürüst yaşamak uğruna mücadele verir. Detroit uyuşturucu mafyasının lideri Tremaine, bir plan doğrultusunda Lino´nun sevgilisini kaçırır. İşler Lino’nun boyunu aşınca çareyi Damien’den yardım istemekte bulur. Damien gönülsüz şekilde Lino’nun isteğine yanıt verir ve kendisini bütün şehri allak bullak edecek sinsi bir planın arasında bulur… 2013’ün Kasım ayında hayatını kaybeden Paul Walker´ın başrolde olduğu aksiyon ve suç filminin yönetmenliğini Camilie Delamarre üstlenirken, kadroda aynı zamanda RZA ile David Belle de yer alıyor.
Timeline 2003 full hd izle 720p izle

Zaman Ötesi - Timeline (2003)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Richard Donner
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 9 Ocak 2004
Oyuncular: Paul Walker, Frances O'Connor, Gerard Butler, Billy Connolly, David Thewlis

Geleceğe şaşırtıcı bir biçimde bakan "Timeline", Fransa'da Ortaçağa ait bir kaleyi inceleyen bir grup arkeoloji öğrencisinin çalışmaları sırasında, profesörlerinin birdenbire 14. yüzyılın içinde ortadan kaybolmasını konu alıyor.

Feodal savaşın içinde profesörü kurtarmak için büyük bir tehlike içine giren öğrenciler, sadece geçmişi kazı yaparak bulmaya çalışmadıklarını, aynı zamanda geçmişin içinde yaşadıklarının da farkına varırlar. Çok kısa zamanları olan öğrenciler profesörü kurtarmak için ellerinden geleni yapmaya çalışacaklar fakat; 21.yy tekrar geri dönebilecekler mi?
Vehicle 19 2013 full hd izle 720p izle

Hızlı ve Korkusuz - Vehicle 19 (2013)

4.9 IMDB Puanı 4.9
    
 1 saat 25 dakika


  Yönetmen: Mukunda Michael Dewil
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 11 Nisan 2014
Oyuncular: Paul Walker, Naima McLean, Gys De Villiers, Leyla Haidarian, Tshepo Maseko

Michael Wilks boşanma şartlarını konuşmak için eski karısını ziyarete gidiyordu... Havaalanında kiraladığı araba bir başka araba ile karıştığında ise bütün şehrin polislerinin peşine düşeceğinden bihaberdi... Hayatı boyunca düştüğü her zorluktan kaçarak uzaklaşan bir adam olan Micheal bu kez kaçışın bir seçenek olmadığının acı da olsa farkına varacaktı.