Richard Gere Filmleri (18 sonuç)

Hachiko: A Dog's Story 2009 full hd izle 720p izle

Hachiko: A Dog's Story (2009)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    

  


Yönetmen: Lasse Hallström
Ülke: ABD
Tür: Aile, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Cary-Hiroyuki Tagawa, Joan Allen, Richard Gere

Film Richard Gere’in canlandırdığı profesör Parker Wilson’ın, tren istasyonunda bulduğu Japon kökenli meşhur Akita inu cinsi köpeği evine almasıyla başlar. İlk önce eşinin sert tepkilerini gören profesörün köpekle aralarındaki bağ gün geçtikçe daha da sağlamlaşır. Kısa zamanda tüm aileye kendini sevdiren Hachi, Wilson ailesinin köpeği olur Profesörü işe giderken her gün tren istasyonuna kadar yolcu eder ve döneceği saatte her zaman yerinde olup onu bekleyen bir yol arkadaşı olur. Hachi, Japonya’da meydana gelen gerçek bir hayat hikayesini anlatıyor. Sahibine olan sadakati ile Japonya’dan tüm dünyaya yayılmış bir köpek Hachi; öyle ki yıllar boyu sahibini beklediği tren istasyonuna, köpeğin heykeli dikilmiş. Hachiko: A Dog's Story 720P ve altyazılı olarak izle meniz için sizlerle...
Hachi: A Dog's Tale 2009 full hd izle 720p izle

Hachiko: Bir Köpeğin Hikayesi - Hachi: A Dog's Tale (2009)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Lasse Hallstrom
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Dram, Aile
Vizyon: 13 Haziran 2009
Oyuncular: Richard Gere, Joan Allen, Cary-Hiroyuki Tagawa, Sarah Roemer, Jason Alexander

Hayvanseverlerin aşina olduğu gerçek bir hikayeden yola çıkan yapım, aynı adlı Japon filminin yeniden çevrimi… Profesör Parker Wilson (Richard Gere) tren istasyonunda terk edilmiş bir köpek bulur Köpeğin bir sahibi yoktur Profesör, Hachiko adlı bu şirin köpeği koruması altına alır ve evine götürür Zaman içinde ikili arasında benzersiz bir dostluk kurulur Hachiko, sahibine öylesine sadıktır ki, Profesör'ün vefatından sonra bile istasyonda onun dönüşünü beklemeye devam eder...
Days of Heaven 1978 full hd izle 720p izle

Cennet Günleri - Days of Heaven (1978)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  


Yönetmen: Terrence Malick
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Brooke Adams, Richard Gere, Sam Shepard

Ağır sanayi işçileri Bill ve Abby güneye doğru daha iyi bir iş bulmak için yola çıkarlar. Yanlarında manevi kardeşleri saydıkları Linda da bulunmaktadır. İki kardeş olduklarını söyleyen Bill ve Abby büyük bir çiftlikte mevsimlik işçi olarak çalışmaya başlarlar. Toprak sahibinin Abby'ye olan duygularının farkında olan ve onun ölümcül bir hastalığa sahip olduğunu şans eseri öğrenen Bill, zengin olmanın yolunu bulduğunu düşünür. Gerçekten de kardeş gibi davranarak çiftlikte kalan ve ardından toprak sahibi ile evlenen Abby, bir süre sonra Bill ve eşi arasında kalmaya başlar. Abby'ye aşık olan Bill ise gün geçtikçe bu evlilikten rahatsızlık duyacak ve olmadık işlere başvuracaktır. Eşsiz bir görselliğe sahip olan ve En İyi Sinematografi kategorisinde Oscar’ı kazanan film usta yönetmen Terrence Malick’in başyapıtlarından biri. Days of Heaven - Cennet Günleri 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Primal Fear 1996 full hd izle 720p izle

İlk Korku - Primal Fear (1996)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: Gregory Hoblit
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 29 Kasım 1996
Oyuncular: Richard Gere, Laura Linney, John Mahoney, Alfre Woodard, Frances McDormand, Edward Norton

Kendine çok güvenen, başarılı avukat Martin Vail (Richard Gere), bir psikoposun öldürüldüğü cinayet davasında yargılanan ve cinayet bölgesinden kaçarken yakalanan Aaron'u (Edward Norton) savunmaya karar verir.

Medyanın da ilgi odağı bu davadadır. Dava aynı zamanda bir takım yolsuzlukları da ortaya çıkarabilecektir ve davanın savcılığını da Martin'in eski kız arkadaşı yapmaktadır.

Martin'in bu davayı kazanması hukuk çevrelerince imkansız gibi görülmektedir. Dava görgü tanıklarının odada üçüncü bir kişi olduğu yönündeki çelişkili ifadelerinden dolayı daha da karmaşık bir hal alır.

Hukuk sistemini sorgulayan 'adalet' 'suçlu' 'masum' kavramlarının gerçekliğini araştıran Edward Norton'a bu filmdeki performansından dolayı birçok filmin kapısını açacak olan 'İlk Korku' sinema tarihinin sağlam yapıtlarından biri.
Chicago 2002 full hd izle 720p izle

Chicago (2002)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Rob Marshall
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Komedi, Suç, Müzik
Vizyon: 7 Mart 2003
Oyuncular: Taye Diggs, Renée Zellweger, Cliff Saunders, Catherine Zeta-Jones, Richard Gere

1920'li yıllarda, en parıltılı sahne hayatının yaşandığı Chicago şehri yeni bir skandalla sallanır. Sahnelerin en popüler yıldızı Vilma kız kardeşiyle ilişkiye girdiğini öğrendiği kocası ve kız kardeşini öldürmüş ve hemen ardından da, sahnelerin yıldızı haline gelmek için yanış tutuşan güzel şarkıcı, Roxie, ona istediği şöhreti kazandıracağını söyleyen ve onunla ateşli bir ilişkiye giren Fred adlı kişi, ondan istediğini elde ettikten sonra yardım edemeyeceğini söyleyince onu öldürmüş ve Vilma'nın hücre arkadaşı olmuştur...

Hayallerini süsleyen bu meşhur kadınla hücre arkadaşı olmak onu çok sevindirmiş ve hapishane müdürü ona avukat Billy'yi ayarlar. Avukat Billy, bir hukukçudan ziyade tam bir reklam ajansı gibidir ve onu birden magazin haberleninin en önemli maddesi haline getirir. roxie birden meşhur olunca Vilma unutulur ama Vilma ona yeni gösterisinde öldürdüğü kız kardeşinin rolünü teklif eder. Bu sırada sevgilisini öldüren Kitty hapisahanede aralarına katılır ve bu sefer de o haberlerin baş konusu haline gelir. Ancak Roxie'nin son ve müthiş bir kozu daha vardır.
An Officer and a Gentleman 1982 full hd izle 720p izle

Subay Ve Centilmen - An Officer and a Gentleman (1982)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Taylor Hackford
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 28 Temmuz 1982
Oyuncular: Richard Gere, Debra Winger, David Keith, Robert Loggia, Lisa Blount, Lisa Eilbacher, Louis Gossett Jr.

Romantizmin, dostluğun ve olgunlaşmanın zamanları aşan hikayesi.
Zack Mayo, deniz kuvvetleri pilotu olmak için subay okuluna girer. Zorlu bir 13 haftanın sonunda aldığı eğitimin yanısıra arkadaşlığı, disiplini, beraber hareket etmenin önemini ve kasabanın kızlarından Paula'nın hayatına girmesiyle de aşkı öğrenir.
Duygusal hikayesiyle akılda kalan film, altı dalda Oscar adayı olmuş ve Louis Gossett Jr.'a da "En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü"nü kazandırmıştı.
The Hunting Party 2007 full hd izle 720p izle

Av Partisi - The Hunting Party (2007)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Richard Shepard
Ülke: ABD, Hırvatistan, Bosna Hersek
Tür: Macera, Komedi, Dram, Gerilim, Savaş
Vizyon: 14 Eylül 2007
Oyuncular: Richard Gere, Terrence Howard, Jesse Eisenberg

Savaş muhabiri Simon Hunt (Richard Gere) ile kameraman Duck (Terrence Howard), Bosna'dan Irak'a, Somali'den El Salvador'a kadar dünyanın en tehlikeli savaş bölgelerinde görev almışlardır. Mermilerden sakınmaya çabalarken en doğru haberlere imza atmış, çok sayıda gazetecilik ödülü kazanmışlardır. Bir Bosna köyünde görev yaptıkları o müthiş günde herşey bir anda değişir. Ulusal televizyondaki bir canlı yayın esnasında Simon'ın çöküşü başlar. Simon'ın yüksek profilli kariyeri sona ererken Duck'ın yükselişi devam eder ve ikisinin yolları ayrılır.

Aradan 5 sene geçer ve savaşın bitiminin beşinci yıldönümü kutlamalarına katılmak üzere Duck yeniden Saraybosna'ya döner. Beraberinde çaylak gazeteci Benjamin de (Jesse Eisenberg) vardır. Simon adeta geçmişten gelen bir hayalet gibi çok özel bir fikirle boy gösterir. Dünyanın en çok aranan savaş suçlusu "Fox"un (Tilki'nin) nerede saklandığını bildiğine Duck'ı ikna etmeyi başarır. Yüzeysel bilgilerle donanmış olan Simon, Duck ve Benjamin, kendilerini derin düşmanlık dolu bölgelere götürecek karanlık ve tehlikeli bir misyona odaklanacaklardır.

Karşılarında hayatlarının en büyük hedefi vardır ama haberi yapacak kadar yaşayabilecekler midir?
Pretty Woman 1990 full hd izle 720p izle

Özel Bir Kadın - Pretty Woman (1990)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Garry Marshall
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 1 Kasım 1990
Oyuncular: Richard Gere, Julia Roberts, Ralph Bellamy, Jason Alexander, Laura San Giacomo

Oscar Ödülü adayı Julia Roberts (Steel Magnolias) ve karizmatik başrol oyuncusu Richard Gere (An Officer And A Gentleman) “ ÖZEL BİR KADIN ” da ışık saçan performanslarıyla Hollywood’ un 1990 yılı gişe rekorlarını altüst ediyorlar.

Roberts, çok şanssız bir sokak kadınıdır. Ancak bu kötü şans onu yakışıklı, çok başarılı ve ünlü bir işadamıyla karşılaştırır. İmkansız bir aşk başlar ve modern zamanların Cinderella masalı tüm dünyadaki sinemaseverleri kalbinden vurur.
Brooklyn's Finest 2009 full hd izle 720p izle

Brooklyn'in Kralı - Brooklyn's Finest (2009)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 12 dakika


  Yönetmen: Antoine Fuqua
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 16 Ocak 2009
Oyuncular: Richard Gere, Don Cheadle, Ethan Hawke, Wesley Snipes, Will Patton, Lili Taylor, Michael Kenneth Williams

Birbirlerini tanımayan ve kariyerleri çok farklı ilerleyen 3 polisin kaderi dramatik bir biçimde buluşur. Emekliye ayrılmayı düşünen Eddie Dugan, suçluluk duygusundan sıyrılamayan ve çözümü alkolde bulan deneyimli bir polis memurudur. Evliliğinde sorunlar olan yedi çocuk sahibi Sal ise, hayatını düzene sokmak için artık herşeyi göze almıştır. Gizli kimlikle görev yapan Clarence "Tango" Butler, hapisten yeni çıkmış kanundışı arkadaşı Caz için sadakat sınavından geçmektedir. Bu 3 polisin kaderi, tehlikeli bir uyuşturucu operasyonunda düğümlenir.
Unfaithful 2002 full hd izle 720p izle

Sadakatsiz - Unfaithful (2002)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Adrian Lyne
Ülke: ABD, Almanya, Fransa
Tür: Dram, Romantik, Gerilim
Vizyon: 6 Eylül 2002
Oyuncular: Diane Lane, Erik Per Sullivan, Richard Gere, Olivier Martinez, Myra Lucretia Taylor

Edward ve Connie Sumner mükemmel bir evlilik hayatı yaşıyan bir çifttir. Orta yaşlı, 8 yaşında çocukları olan bir aile, bir köpek ve bir hizmetçi. Daha ne isteyebilirlerdi ki... New York'ta mutlu bir yaşam devam ederken sorunlar ortaya çıkmaya başlar. Hangi yaşam kolaydır ki zaten? Connie bir gün sokakta bir yabancıyla karşılaşır ve hayatı değişir. Bu Connie'nin kaderi midir yoksa bir tesadüf müdür bilinmez ama onun tutkusu haline gelmiştir. Edward Connie'nin kendisine söylediklerinin yalan olduğunu anlayınca rakibiyle yüzleşmeye karar verir. İçinde git gide artan öfkesinin sonucuna katlanma zamanı gelmiştir artık...
Arbitrage 2012 full hd izle 720p izle

Entrika - Arbitrage (2012)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Nicholas Jarecki
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 11 Ocak 2013
Oyuncular: Richard Gere, Tim Roth, Susan Sarandon, Brit Marling, William Friedkin

Düşük fiyata alıp yüksek fiyata satma arbitrajı (ara kazancı) kişinin o piyasanın gerçek değerini tespit etme yeteneğine bağlıdır. Serbest yatırım fonu patronu olan milyarder Robert Miller'ı Amerikan iş dünyasında başarının portresi yapan şey de bu yetenektir. Ancak Miller altmışıncı yaş gününün arifesinde, kendisini yaptığı hilekarlığın boyutu ortaya çıkmadan, ticaret imparatorluğunu büyük bir bankaya satmaya çalışırken bulur.

Beklenmedik korkunç bir hata durumun öneminin farkına varmasını zorlaştırınca, Miller tehlikede olanın sadece işi olmadığını anlar...
The Mothman Prophecies 2002 full hd izle 720p izle

Gecenin Nefesi - The Mothman Prophecies (2002)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Mark Pellington
Ülke: ABD
Tür: Dram, Korku, Gizem
Vizyon: 3 Mayıs 2002
Oyuncular: Richard Gere, David Eigenberg, Bob Tracey, Ron Emanuel, Debra Messing, Tom Stoviak, Yvonne Erickson

Hatırlı bir basın mensubu olan John Klein eşi Mary ile beraber yeni bir ev aldıktan sonra dönüş yolundadır. Arabayı kullanan eşi önünde mana veremediği bir varlık görür ve kontrolü kaybeder. Ciddi şekilde yaralanan Mary birkaç gün sonra hastanede hayata veda eder. Can vermeden önce gördüğü şeyin resimlerini yapmıştır. Aradan iki sene geçer. Eşinin ölüm acısını hala üzerinden atamayan John bir iş için şehir dışına çıkar fakat kendini olması gerektiği yerden 600km uzakta bir kasabada bulur. Burada bayan polis memuru Connie Parker ile tanışan John, etrafta bir takım insanların garip sesler duyduğunu ve mana veremedikleri şeyler gördüğünü öğrenir. Böylelikle bu olayların eşinin ölümü ile alakası olduğunu düşünerek araştırmaya başlar.
The Jackal 1997 full hd izle 720p izle

Çakal - The Jackal (1997)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Michael Caton-Jones
Ülke: ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, Japonya
Tür: Aksiyon, Macera, Suç, Gerilim
Vizyon: 16 Ocak 1998
Oyuncular: Bruce Willis, Richard Gere, Sidney Poitier, Diane Venora, Mathilda May, J.K. Simmons, Richard Lineback

Çakalın öykü akışındaki esas unsur, FBI Başkan Yardımcısı Carter Prestn, (Sidney Poiter) yer 6 teşkilat üyesi Irlandalı Declan Mulqueen (Richard Gere) ve Rus istihbarat görevlisi Valentina Koslova (Diane Gere) arasında kurulan zoraki bir ittifaktır.Çakal (Bruce Willis) takma adıyla ün salmış geçen yüzyılın en acımasız teröristinin izini sürmek amacıyla biraraya gelmişlerdir. Birbirlerine karşı tam anlamıyla yabancı olan bu üçül, zamanla hayatta kalabilmek amacıyla birbirlerine destek olmak zorundadırlar. Birbirlerine güvenmek ve aralarında sıkı bir işbirliği bulunması gerektiğini anlarlar.

Peşlerinde oldukları bu esrarengiz katilin geride bıraktığın elektronik ipuçlarının peşine düşerler. Tıpkı korku almış bir tazı gibi... Fakat her defasında bu ipuçları onlara hiçbir fayda sağlayamaz. Bu arada geriye sayım hızla devam etmekte. Çakal söylediği terör eylemini gerçekleştirmek için olanca gücüyle çalışmaktadır. Çakalın Günü Filminde de Benzer bir konu işlenmiş fakat o film bu kadar heyecan ve gerilim dolu olmamıştır.
Sommersby 1993 full hd izle 720p izle

Yıllar Sonra - Sommersby (1993)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 54 dakika


  


Yönetmen: Jon Amiel
Ülke: Fransa, ABD
Tür: Dram, Gizem, Romantik
Vizyon: 5 Şubat 1993
Oyuncular: Richard Gere, Jodie Foster, Lanny Flaherty, Wendell Wellman, Bill Pullman, Brett Kelley, William Windom

Bu romantik dramda Richard Gere, savaştan sonra eşi Laurel'in (Jodie Foster) yanına dönen asker Jack Sommersby rolünde. Kocasının savaşta öldüğünü düşünüp nişanlanan Laurel kendini suçlu hisseder. Önceleri hiç sevmediği kocasının tamamen zıt, iyi, yardım sever, düşünceli bir adam olduğunu görüp onu yeniden kazanmaya karar verir. Savaş mı onu böyle değiştirdi yoksa o gerçek Jack değil mi?
The Double 2011 full hd izle 720p izle

İkili Oyun - The Double (2011)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Michael Brandt
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 28 Ekim 2011
Oyuncular: Odette Annable, Stephen Moyer, Richard Gere, Stana Katic, Topher Grace

Washington D.C.’de bir parlamento üyesi, çok önce öldüğü tahmin edilen Cassius adlı Sovyet bir casusun izlerini taşıyan cinayete kurban gider. Katili yakalayabilmek için CIA, genç ve sabırsız bir ajan Ben Geary ile, bütün hayatını Sovyet casusu yakalamaya adamış kıdemli özel dedektif Paul Shepherdson’dan bir ekip oluşturur. Master tezini Paul’un Sovyet katili takibi üzerine hazırlayan genç Ben, Cassius’un tekrar ortaya çıktığından emindir. İkili geçmiş ve şimdiki suçları incelerken, Cassius’un hep olduğunu sandıkları kişi olmayabileceği fark ederler. Bu da onlar etraflarındaki herkesi ve her şeyi baştan incelemeye almalarına neden olur.
Breathless 1983 full hd izle 720p izle

Nefes Nefese - Breathless (1983)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Jim McBride
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Romantik
Vizyon: 1 Ocak 1984
Oyuncular: Richard Gere, Valérie Kaprisky, Art Metrano, John P. Ryan, William Tepper, Robert Dunn, Garry Goodrow

Genç araba hırsızı Jesse, Las Vegas' tan çaldığı bir arabayla L.A.' ye doğru yol alırken bir polisi vurur. Bu olay neticeninde Meksika'ya kaçmaya çalışan Jesse birkaç günden beri tanıdığı ve aşık olduğu Fransız bir öğrenci olan Monica'yı da yanında götürmeyi ister.

Kaçış devam ederken polis onlara yaklaşmaktadır ve nihayetinde gazetede Jesse'in suçunu gören Monica, ne yapacaktır.
Runaway Bride 1999 full hd izle 720p izle

Kaçak Gelin - Runaway Bride (1999)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Garry Marshall
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 10 Eylül 1999
Oyuncular: Julia Roberts, Richard Gere, Joan Cusack, Hector Elizondo, Rita Wilson

Yine yönetmen Gary Marshal'ın yönettiği ve Julia Roberts ile Richard Gere'ın oynadığı Pretty Woman(Özel Bir Kadın) çok beğeni toplamıştı. Bu üçlü birkaç yıldan sonra tekrar bir araya geldi Runaway Bride'ı hazırladı. Film Amerika'da romantik komediler türünde şimdiye kadar yapılmış en fazla hasılata sahip oldu. Ike Graham New York'ta bir gazetecidir ve ciddi sorunları vardır. Patronu eski karısıdır, yazı yazmak için gerekli ilham perisini kaybetmiştir ve çok kısa zamanda bir yazı hazırlaması gerekmektedir. Ike Marryland'de bir kasabada sık sık nişanlanan fakat düğünlerinden devamlı kaçan Maggi Carpenter hakkında bir haber duyar ve onunla ilgili bir yazı dizisi hazırlamaya karar verir.
The Benefactor 2015 full hd izle 720p izle

The Benefactor (2015)

5.1 IMDB Puanı 5.1
    
 1 saat 30 dakika


  


Yönetmen: Andrew Renzi
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Dakota Fanning, Theo James, Richard Gere, Clarke Peters, Marko Caka, Maria Breyman, Brian Anthony Wilson

Richard Gere'in başrolünde oynadığı Franny yardımsever bir adamın geçmişini unutmak için yeni evlenen çiftlerin hayatlarına burnunu sokmasını konu alıyor.