Robin Williams Filmleri (28 sonuç)

Good Will Hunting 1997 full hd izle 720p izle

Can Dostum - Good Will Hunting (1997)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Gus Van Sant
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 1 Mayıs 1998
Oyuncular: Robin Williams, Matt Damon, Ben Affleck, Stellan Skarsgård, Minnie Driver

Will Hunting(Matt Damon)' Massachuset Üniversitesinde çalışan bir hademedir. Aynı zamanda çok zeki ve öğrenmeyi seven biridir. En yakın çocukluk arkadaşları ile bilikte zaman zaman Mahalledeki diğer genç gruplar ile kavga ederler. Bu yüzden başı kanunla derttedir ve son yaptığı kavgadan dolayı hapise gönderilir. Daha önce Will'in yeteneğini fark edip araştıran üniversite profesörü bir şartla Will'e kefil olup hapishaneden çıkarılmasını sağlar. Tek şart Will'in bir terapist tarafından tedavi edilip içindeki öfkenin dindirilp iyileşmesini sağlamak. Will terapist Sean Maguire ile birlikte hayatını yeniden yönlendirmeye başlayacak, en yakın arkadaşı Chucki Sullivan ve yeni tanıştığı kız arkadaşı bu konuda ona destek olacaklar.
Dead Poets Society 1989 full hd izle 720p izle

Ölü Ozanlar Derneği - Dead Poets Society (1989)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 8 dakika


  Yönetmen: Peter Weir
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 1 Nisan 1990
Oyuncular: Robin Williams, Robert Sean Leonard, Ethan Hawke, Josh Charles, Gale Hansen, Dylan Kussman, Allelon Ruggiero

1950'lerin Welton Akademisi ciddi, disiplinli ve akademik çevrelerde saygınlığı yüksek olan bir okuldur. Okul yönetiminin muhafazakar ve ortodoks tavırları okulu öğrenciler için sıkıcı ve bunaltıcı bir yer haline getirmektedir. Fakat yeni İngilizce öğretmeni John Keating'in okula atanmasıyla çok şey değişecektir...

Keating öğrencilerine ders kitaplarını yırtıp atmalarını, kalıplaşmış düşünce şekillerinden uzaklaşmalarını ve hayatlarını dolu dolu yaşamalarını öğütlemesiyle okulun statükocu tavrına son derece zıt bir profil çizmektedir. Öğrencilerini şiir ve nitelikli edebi yapıtlarla tanıştıran Keating onların pek çoğu üzerinde derin bir etki yaratır ve onların geleceğe dair hayallerinin şekillenmesini sağlar.

Elbette Keating'in yaklaşımının okul yönetimi tarafından farkedilmesi ve üstüne gidilmesi uzun sürmeyecektir. Fakat okul müdürü Nolan Keating'i okuldan uzaklaştırma kararı aldığında hayatlarını değiştirdiği öğrencileri Keating'i savunmak için harekete geçerler.

1989'da dört dalda Oscar'a aday olan Ölü Ozanlar Derneği, Tom Schulman'a En İyi Senaryo ödülünü getirmişti.
Aladdin 1992 full hd izle 720p izle

Alaaddin - Aladdin (1992)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  


Yönetmen: John Musker
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Komedi, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Linda Larkin, Robin Williams, Scott Weinger

Agrabah şehrinin kalbinde, köylü Alaaddin ve onun yaramaz maymunu Abu, özgür ruhlu güzel prenses Yasemin'i kurtarmak için savaş vermektedirler. Sihirli bir lambayı ovmasıyla hayatı değişen Alaaddin'in şimdi çılgın ve şekilden şekile giren bir cini vardır! Cin'in de yardımıyla Alaaddin artık bir prenstir. Fakat kötü yürekli Cafer ve onun sinir bozucu papağanı Yago da lambanın gizli güçlerinin peşindedir. Şimdi Alaaddin ’ in onları yenmesi, güzel prensesin kalbini kazanması ve en sonunda görünüşte değil, yüreğinde prens olduğunu kanıtlaması gerekmektedir! Aladdin - Alaaddin 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Awakenings 1990 full hd izle 720p izle

Uyanışlar - Awakenings (1990)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: Penny Marshall
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Julie Kavner, Robert De Niro, Robin Williams

Oliver Sacks’ın kendi hayatını kaleme aldığı aynı isimli romandan sinemaya uyarlanan film, ömrünü bilime adayan asosyal bir doktorun, icat ettiği bir ilaç sayesinde değiştirdiği yaşamları anlatıyor. Nörolog Malcolm Sayer, yeni çalışmaya başladığı bir hastanede, daha önce görmediği tarzda bir hastalığa sahip bir grup hastayla karşılaşır. Bu insanlar uzun yıllardır hareket etmeden yatağa bağlı bir şekilde uyku modundadırlar. Doktor Malcolm bir konferans esnasında tanıtılan bir ilacın bu hastalığı da iyileştirebileceğini düşünür ve bu hastalar üzerinde uygulamaya başlar. Üç kategoride Oscar ödülüne aday gösterilen filmin başrollerinde Robert De Niro ve Robin Williams gibi usta oyuncular bulunuyor.
August Rush 2007 full hd izle 720p izle

Kalbini Dinle - August Rush (2007)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Kirsten Sheridan
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 29 Şubat 2008
Oyuncular: Freddie Highmore, Keri Russell, Jonathan Rhys Meyers, Terrence Howard, Robin Williams

12 yıl önce Washington Square Meydanı’na bakan ay ışığının aydınlattığı bir yerde genç çellist Lyla Novacek (KERI RUSSELL) ve İrlandalı karizmatik şarkıcı Louis Connelly (JONATHAN RHYS MEYERS) birlikte bir sokak çalgıcısının “Moondance” şarkısını yorumlamasını dinlerler ve birbirlerine aşık olurlar. Müziğin dilini paylaşarak aralarındaki bağ daha da karşı konulmaz ve güçlü bir hal alır.. ama kısa sürecektir.

Hayatının en romantik gecesinin ardından Lyla Louis’e yeniden buluşma sözü vermiştir. Ama tüm karşı çıkmalarına rağmen babası (WILLIAM SADLER) onu bir sonraki konserine gitmeye zorlar. Geride kalan Louis onun kendisini umursamadığını düşünmüştür. Üzgün bir haldeyken Louis artık müziğe devam etmeyi imkansız bulmuş ve bırakmıştır. Bu arada Lyla da kayıp aşkının tek umudu olan doğmamış çocuğunu bir araba kazası sonrası kaybettiğini sanmıştır. Yıllar geçmiştir ama ikisi de gerçeği bilmemektedir. Lyla’nın babası tarafından gizlice başkasına verilen bebek artık büyümüş ve sıra dışı bir şekilde yetenekli bir çocuk olmuştur. (FREDDIE HIGHMORE) Çevresinde müziği hayatın ritmlerinde duyar. Rüzgarın sesini buğday tarlasından gelen seslerle birleştirerek güzel bir senfoniye dönüştürebilmektedir. Şartlar yüzünden yetim kalan çocuk anne babasının hayatta olduğuna ve onları istediği kadar onların da kendisini istediğine inanmaktadır.

Onları aramaya kararlı olan çocuğun yolu New York City’e düşmüştür. Orada tek başına sokaklarda gitar çalarak geçimini sağlamakta ve terkedilmiş Fillmore East Tiyatrosu’nda esrarengiz sihirbazın (ROBIN WILLIAMS) koruması altında kendisi gibi onlarca çocukla birlikte yaşamaktadır. O gece ilk kez bir gitar alır ve kendi sıra dışı tarzıyla inanılmaz bir performans sergiler. Bu eğitimsiz çocuğun bu kadar tutkulu çalışından etkilenen sihirbaz ona August Rush ismini verir ve ona müziğin ruhu canlandırıcı gücünü gösterir. Sihirbazın genç dahi için büyük planları vardır ama August için müziğinin daha önemli bir amacı vardır. Ailesini bulma umudundan hiç vazgeçmeyen Rush onların bir yerlerde kendisini beklediğini bilmektedir. Müziğini duyarlarsa onu bulacaklarına inanmaktadır.

August’tan habersiz olan ailesi çoktan yolculuklarına başlamışlardır. Oğlunun hayatta olduğunu öğrenen Lyla onun yerini bulmak için sosyal işçi Richard Jeffries (TERRENCE HOWARD)’in yardımını almakta, hala tek gerçek aşkının hatıralarının gölgesinde yaşayan Louis ise kendisini müziğe dönmüş olarak ilk tanıştıkları yere doğru giderken bulur. Hayatın getirdikleriyle birbirlerinden ayrı düşen ancak sevgi ve müzikle birbirlerine bağlı olan Lyla, Louis ve August kaybettikleri ve hayatlarını sonsuza dek tamamlayacakları şeyi.. birbirlerini aramaktadırlar.
The Fisher King 1991 full hd izle 720p izle

Balıkçı Kral - The Fisher King (1991)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Terry Gilliam
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Adam Bryant, Jeff Bridges, Robin Williams

Çılgına dönmüş bir adam, ünlü DJ Jack Lucas'ın söylediklerinin yanlış anlaşılması sonucu, ünlü bir New York barında katliam yapar. Jack tavrı nedeniyle bu kişiyi galeyana getirerek hayatının hatasını yapmıştı. Yaklaşık üç yıl sonra amaçsız bir alkoliğe dönüşen Jack, bu kanlı olayda karısının ölümüne tanık olup akıl sağlığını kaybeden bir adamla, yani Perry ile tanışır. Aralarında başlayan iletişim tam bir dostluk hikayesine dönüşür. Jeff Bridges ve Robin Williams'ın başrollerde oynadığı film ünlü yönetmen Terry Gilliam'ın imzasını taşıyor. The Fisher King - Balıkçı Kral 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Good Morning, Vietnam 1987 full hd izle 720p izle

Günaydın Vietnam - Good Morning, Vietnam (1987)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: Barry Levinson
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Savaş, Savaş
Vizyon: 23 Aralık 1987
Oyuncular: Robin Williams, Forest Whitaker, Tung Thanh Tran, Chintara Sukapatana, Bruno Kirby

Meşhur bir DJ olan Adrian Cronauer, ordu vasıtası ile sabahın erken saatlerinde yayınlanan bir radyo şovu için getirtilir. Cronauer, önceki ciddi ve sıkıcı havadalgalarını, mizah ve hippi nağmeleriyle dolu yaylım ateşiyle yok eder. Askerler tarafından aşırı sevilir, fakat üst yönetim içinde öfke uyandırır. Bilmeceler, müthiş eğlenceli fıkra bombardımanları ve 60’ların hitleriyle dopdolu film, Cronauer’in sıkı Saigon macerasının ortasında bir dünyanın nasıl deliye döndüğünü gösteriyor. Cronauer Vietnam Savaşı sırasında askere yollanır ve Saygon'daki Amerikan radyosunu kendine özgü yayınlarıyla tam bir show'a çevirir. Film, savaşın dehşetine, komedinin ve iyimserliğin çerçevesinden bakıyor. Barry Levinson'un 1987 yapımı meşhur filmi, çılgın temposuyla savaşı dekor alan kara-mizah başyapıtı.
Insomnia 2002 full hd izle 720p izle

Uykusuz - Insomnia (2002)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Christopher Nolan
Ülke: ABD, Kanada
Tür: Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 25 Ekim 2002
Oyuncular: Al Pacino, Robin Williams, Hilary Swank, Oliver 'Ole' Zemen, Martin Donovan

Erik Skjoldbjærg'in yönettiği 1997 Norveç yapımı aynı adlı filmin yeniden çevrimi olan "Insomnia", ülkemizde de vizyona giren ve zamanın geriye doğru aktığı anlatım yapısıyla oldukça ilgi çeken "Akıl Defteri (Memento)" ve 1. AFM Bağımsız Film Festivali'nde izlediğimiz ilk filmi "Takip (Following)" ile tanıdığımız Christopher Nolan'ın ilk büyük bütçeli Hollywood yapımı.

17 yaşındaki genç bir kızın ölümü üzerine veteran polis Will Dormer, ortağı Hap Eckhart ile birlikte Alaska'da küçük bir kasaba olan Nightmute'a gönderilir. Burada yerel bir polis memuru olan Ellie Burr'un yardımlarıyla, olayı soruşturmaya başlarlar. En büyük şüpheli yazar Walter Finch'tir; ancak Finch'i tutuklamak için yeterli delil yoktur. Katile bir tuzak kuran ve onu bu tuzağa düşüren Dormer, katilin peşine düşer; ancak katil yerine kazara ortağı Hap'i vurur.
The Butler 2013 full hd izle 720p izle

Başkanların Uşağı - The Butler (2013)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 12 dakika


  Yönetmen: Lee Daniels
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 30 Mayıs 2014
Oyuncular: Alex Pettyfer, John Cusack, Robin Williams, Alan Rickman, James Marsden, Forest Whitaker, Oprah Winfrey

Danny Strong ve Lee Daniels'ın senaryosundan uyarlanan ve Wil Haygood'un Washington Post'ta yazdığı otuz sene boyunca Beyaz Saray'da sekiz Başkan'a hizmet etmiş bir kahyayla (Forest Whitaker) ilgili makaleden ilham alınan THE BUTLER Amerikan toplumunun yaşadığı vatandaşlık hakları hareketinden Vietnam'a kadar bütün büyük değişimleri ve bu değişimlerin bu kahyanın hayatını ve ailesini nasıl etkilediğini gözler önüne seriyor...
What Dreams May Come 1998 full hd izle 720p izle

Aşkın Gücü - What Dreams May Come (1998)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 53 dakika

Yönetmen: Vincent Ward
Ülke: ABD, Yeni Zellanda
Tür: Dram, Fantastik, Romantik
Vizyon: 16 Nisan 1999
Oyuncular: Robin Williams, Cuba Gooding Jr., Annabella Sciorra, Max von Sydow, Jessica Brooks Grant

Chris Nielsen ve karısı, Annie kaçınılmaz bir şekilde birbirine bağlanmış olan, birbiri için yaratılmış bir çifttir. Bir otomobil kazasında çocukları öldüğünde Chrisin tutkusu ve şefkati Annieyi yaşama bağlayan tek şey olarak kalır. Bir gün Chris de öldüğünde, acıya dayanamayan Annie kendi canına kıyar. Sevgilisine her ne pahasına olursa olsun bağlanmış olan Chris, Cenneti terkeder ve karısıyla birlikte olmak için Cehennemin derinliklerine doğru bir yolculuğa başlar.
The Birdcage 1996 full hd izle 720p izle

Kuş Kafesi - The Birdcage (1996)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Mike Nichols
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 18 Ekim 1996
Oyuncular: Robin Williams, Gene Hackman, Nathan Lane, Dianne Wiest, Dan Futterman, Calista Flockhart, Hank Azaria

Armand Goldman (Robin Williams) Güney Miami sahilinde "Kuş Kafesi" ismindeki bir gece kulübünü işleten bir 'gay'dir. Uzun vakittir Armand'ın sevgilisi olan Albert (Nathan Lane) ise "Kuş Kafesi"nin yıldız şarkıcısı. Onların heteroseksüel oğullları Val (aslında Armand'ın daha önceki evliliğinden öz oğludur) onlara geldiğinde nişanlandığını açıklıyor. Nişanlısı ise Amerikalı bir senatörün kızıdır. Daha da kötüsü senatör ve eşi Val'in babasını ve "annesini" merak ettiğinden Miami'ye bir ziyarette bulunmak istemektedirler.
Jumanji 1995 full hd izle 720p izle

Jumanji (1995)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Joe Johnston
Ülke: ABD
Tür: Macera, Aile, Fantastik, Gerilim
Vizyon: 22 Mart 1996
Oyuncular: Robin Williams, Jonathan Hyde, Kirsten Dunst, Bradley Pierce, Bonnie Hunt, Bebe Neuwirth, David Alan Grier

Bir kız ve erkek kardeşi eski ve esrarengiz bir masa üstü aile oyununu keşfedip oynamaya başladıklarında, aynı oyun vasıtası ile 25 sene önce yutulmuş Alan Parrish'in (Robin Williams) serbest kalmasına neden olurlar. Yutulduğu zamanda onlar gibi bir çocuk olan Parrish şimdi koca bir adamdır.

Halbuki oyun bitmemiştir ve önce evleri sonra bütün kasaba oyunun içinden çıkıp gelen muzip maymunlar,
yokedici gergedanlar, filler, aslanlar ve her türden hayvan tarafından işgal edilmeye başlanır. Yarım kalan oyunu durdurmanın tek yolu, tabii ki oyunu kazanmaktır. Peki kahramanlarımız bunu anladıklarında her şey için fazla mı geç olmuştur?
Mrs. Doubtfire 1993 full hd izle 720p izle

Müthiş Dadı - Mrs. Doubtfire (1993)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: Chris Columbus
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 24 Kasım 1993
Oyuncular: Robin Williams, Sally Field, Pierce Brosnan, Harvey Fierstein, Polly Holliday

Sizce sıradan bir baba çocukları ile daha fazla zaman geçirebilmek için ne kadar ileri gider? Daniel Hillard (Robin Williams) sıradan bir baba değildir. Eski karısının (Sally Field) evde bir bakıcıya ihtiyacı olduğunu öğrenince hemen bu iş için başvurur. Mükemmel peruğu, birazcık makyaj ve bütün durumlara elverişli elbisesi ile Mrs. Doubtfire kendini işne adamış İngiliz bir bakıcı olarak hemen işe alınır. Ve tüm alesiyle yepyeni bir hayat yaratır. Şok edici, neşeli ve çoğu zaman dokunaklı olan bu filmi Robin Williams tekrar tekrar seyredilmesini sağlıyor.
Bicentennial Man 1999 full hd izle 720p izle

Robot Adam - Bicentennial Man (1999)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    

  


Yönetmen: Chris Columbus
Ülke: ABD
Tür: Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Embeth Davidtz, Robin Williams, Sam Neill

Yeni milenyumun ilk onunda aşırı ilerlemiş teknolojinin merhamet duygusunu solladığı bir dönemde Martin ailesi NDR-114 modeli yeni bir robot satın alır. Ailenin en küçük çocuğu robota Andrew adını verir. Robot günlük işleri yapmak üzere programlanmıştır. Martin ailesi bir süre sonra sahip olduklarının sıradan bir makine olmadığını anlar. Çünkü Andrew insanlara özgü duygulara ve yaratıcı düşüncelere sahiptir. Bicentennial Man - Robot Adam 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Hook 1991 full hd izle 720p izle

Kanca - Hook (1991)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 24 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Macera, Komedi, Aile
Vizyon: 8 Aralık 1991
Oyuncular: Dustin Hoffman, Robin Williams, Julia Roberts, Bob Hoskins, Maggie Smith, Caroline Goodall, Charlie Korsmo

Peter Banning, işkolik bir avukattır. Karısı ve iki çocuğunu fazlasıyla ihmal etmektedir. Ailece İngiltere'deki büyükanne Wendy'i ziyarete gittiklerinde, çocukları Kaptan Hook tarafından kaçırılır. Peter, peri Tinkerbell'in yardımıyla Olmayan Ülke'ye döner.
Peter Banning, artık Peter Pan olmuştur ve Kayıp Çocuklar'ın da yardımıyla çocukluk anılarını ve uçmayı hatırlayacak ve Kaptan Hook ile savaşacaktır.
Patch Adams 1998 full hd izle 720p izle

Gerçek Bir Hikaye - Patch Adams (1998)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Tom Shadyac
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Komedi, Dram
Vizyon: 9 Nisan 1999
Oyuncular: Robin Williams, Daniel London, Monica Potter, Philip Seymour Hoffman, Bob Gunton

Yaşanmış bir hayat hikayesinden alınmıştır. İntihar eğilimli biri olarak girdiği akıl hastanesinde gördüklerinden sonra Hunter 'Patch' Adams (Robin Williams), çıktıktan sonra tıp fakültesine öğrenci olarak girer. Okulda başarılı bir öğrenci olmasına karşın, ideallerinden dolayı hocalarından tepki görür. Amacı 'hayata renk katarak' mizah yoluyla tedaviye katkıda bulunmaktır. Daha sonra yoksul hastalar için kendi parası ve bağışlarla özel bir klinik açmaya kadar girişimlerini sürdüren Adams, film sürecinde sevgilisi Carin Fisher'in (Monica Potter) öldürülmesiyle ve lisanssız klinik açmakla darbeler yese de, tedavi hizmetlerinde yaptıklarıyla ünü ülke çapına yayılır ve bir anlamda amacına ulaşır.
Happy Feet 2006 full hd izle 720p izle

Neşeli Ayaklar - Happy Feet (2006)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: George Miller
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Animasyon, Komedi, Aile
Vizyon: 26 Ocak 2007
Oyuncular: Carlos Alazraqui, Lombardo Boyar, Jeffrey Garcia, Johnny A. Sanchez, Robin Williams, Elijah Wood, Brittany Murphy

Neşeli Ayaklar, Antartika'da geçen bir komedi serüven filmi. Antartika'da yaşayan İmparator peguenlerinin her birinin ruh eşini bulabilmek ve etkilemek için bir "Kalbe Seslenen Şarkı"sı olmalıdır. Ve bir gün bu toplulukta şarkı söyleyemeyen bir penguen dünyaya gelir. Kahramanımız Memphis ve Norma Jean'in oğlu Mumble dünyanın en kötü şarkıcısıdır. Fakat, nasıl olduysa kendisi çok iyi tap dansı yapar.

Bütün dünyada hem küçükler hem de büyükler tarafından merakla beklenen, İmparator Penguenlerinin Antartika'daki maceralarını konu alan bu animasyon, yaklaşık 42,3 Milyon Dolar (yaklaşık 61,4 Milyon YTL) hasılat elde etti.
The Big White 2005 full hd izle 720p izle

Arapsaçı - The Big White (2005)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Mark Mylod
Ülke: Almanya, Kanada, Yeni Zellanda, ABD
Tür: Komedi, Suç, Dram
Vizyon: 1 Eylül 2006
Oyuncular: Robin Williams, Holly Hunter, Giovanni Ribisi, Tim Blake Nelson, W. Earl Brown, Woody Harrelson, Alison Lohman

Alaska, geyiklerin yuvası ve seyahat acentası olan Paul Barnell?ın evi. Paul, yüklü borçların altında kalmıştır ve aptal ağızlı karısı Margaret?da Tourette sendromundan acı çekmektedir. Paul, sorunlarının çözümü olarak kayıp kardeşi Raymond?ı görmektedir.

Borçlarını ödeyebilmek ve karısının sağlık problemlerine destekçi olabilecek gerekli tıbbi yardımı sağlayabilmek için, kayıp olan kardeşinin bir milyon dolar değerindeki sigorta poliçesini almaya çalışmaktadır. Sigorta şirketinde genç ve çetin müfettiş Ted Watters?la yüzyüze gelir. Ted, Paul?ün isteğine iyi bakmaz; çünkü Raymond ortadan kaybolalı yalnızca 5 sene olmuştur ve bu da onu ölmüş ilân etmek için yeterli değildir.

Paul, hayatına elinden geldiğince iyi devam etmeye çalışmaktadır, ta ki işyerinin arkasındaki çöp tenekesinde kazara bir cesetle karşılaşıncaya kadar.Yaşadığı kısa şok hemen yerini çılgın bir fikre bırakır. Eğer bulduğu bu cesete kardeşi süsü verebilirse; poliçe parasını alabilecek ve böylece problemlerini de çözmüş olacaktır.

Bu arada Ted umutsuz bir şekilde Alaska?dan ayrılmak istemektedir ve eğer terfi edebilirse kız arkadaşı Tıffany ile beraber güneşli ve sıcak bir yere taşınabileceklerdir.

Paul, özenle hazırladığı oyununa kardeşinin sahte cesedini Alaska?nın etobur vahşi doğasına atarak hemen başlar. Herşey plânlanmış bir şekilde gidiyormuş gibi gözükmektedir fakat bazı şeyler vardırki plânlamak mümkün değildir. Ceset parçalanmış bir halde bulunduğunda sigorta talebinin Ted?in masasına gelmesi çok uzun zaman sürmez. Paul?un önceki isteğini hatırlayan Ted bu işte bir hile olduğunu sezmektedir. Ve eğer bunu açığa çıkarabilirse istediği terfiyi alabilir ve bu şehirden kurtulabilir. Ted artık bu işi çok sıkı bir şekilde araştırmaya başlamıştır.

Ne yazık ki tehditler ve tehlikeler çeşitli kılıklarda gelmeye başlar. Şimdide kaybolan cesedi arayan asıl katiller Gary ve Jımbo, Paul?ün kapısındadırlar. Gözükara bir biçimde ceseti aramaktadırlar, çünkü bu ceset onların işlerini başarıyla yaptıklarının bir kanıtıdır. İzler onları Paul?ün karşısına çıkarır. Paul?le aralarında paranın bir kısmı için anlaşırlar ve Margaret?i de Paul parayı getirene kadar rehin olarak alırlar.
Night at the Museum: Secret of the Tomb 2014 full hd izle 720p izle

Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır - Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Shawn Levy
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Macera, Komedi, Aile, Fantastik
Vizyon: 2 Ocak 2015
Oyuncular: Ben Stiller, Robin Williams, Owen Wilson, Steve Coogan, Ricky Gervais, Dan Stevens, Rebel Wilson

Müzede Bir gece serisinin üçüncü halkasında, kahramanımız Larry New York?dan ayrılarak Londra?ya gider. Görevi varolan bir sihri sonsuza kadar yok olmaktan kurtarmaktır.
The Face of Love 2013 full hd izle 720p izle

The Face of Love (2013)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 32 dakika


  


Yönetmen: Arie Posin
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 12 Eylül 2013
Oyuncular: Robin Williams, Amy Brenneman, Ed Harris, Annette Bening, Jess Weixler, Linda Park, Jeffrey Vincent Parise

Çok sevdiği eşini beş sene evvel kaybeden Ann, kocasına birebir benzeyen başka bir adama aşık olur.

Oyuncu kadrosunda geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz usta oyuncu Robin Williams'da yer almaktadır.. İyi seyirler.
Man of the Year 2006 full hd izle 720p izle

Yılın Başkanı - Man of the Year (2006)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Barry Levinson
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 12 Ocak 2007
Oyuncular: Robin Williams, Christopher Walken, Laura Linney, Lewis Black, Jeff Goldblum, David Alpay, Faith Daniels

Siyaset konusunda bir televizyon şovunun sunucu olan Tom Dobbs (Robin Williams) bir anda eğlence için başkanlık seçimlerine aday olmaya karar verir. Gerçekte, hiçbir zaman kazanacağını ummamaktadır.
Happy Feet Two 2011 full hd izle 720p izle

Neşeli Ayaklar 2 - Happy Feet Two (2011)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: George Miller
Ülke: Avustralya
Tür: Animasyon, Komedi, Aile
Vizyon: 20 Ocak 2012
Oyuncular: Carlos Alazraqui, Lombardo Boyar, Jeffrey Garcia, Johnny A. Sanchez, Sofía Vergara, Robin Williams, Elijah Wood

İlk Neşeli Ayaklar filminin baş kahramanı ve oldukça yetenekli bir tap dansçısı Mumble'nın oğlu olan Erik, Penguenler Krallığı'ndaki yeteneklerini keşfetmeye çalışır. Diğer bir yandan da Mumble'ın ailesi ve arkadaşları yuvalarına karşı yeni bir tehditle yüzleşirler. Mumble şimdi işleri yoluna koymak için 7'den 70'e herkesi bir araya getirmeye çalışır. Yönetmenliğini ilk filmde de olduğu gibi George Miller üstlendiği animasyon serisinin ikincisinde bu sefer Mumble'ın oğlu Erik ile ilişkisini izleyeceğiz
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian 2009 full hd izle 720p izle

Müzede Bir Gece 2 - Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 45 dakika

Yönetmen: Shawn Levy
Ülke: ABD, Kanada
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 22 Mayıs 2009
Oyuncular: Ben Stiller, Amy Adams, Owen Wilson, Hank Azaria, Robin Williams

Washington, DC. Smithsonian Enstütüsü'nde yine bir gece vaktidir. Rehberler evlerine dönmüş, ışıklar kapanmış, okul çağındaki çocuklar çoktan yataklarına gitmişlerdir... Ama eski gece bekçisi Larry Daley (Ben Stiller)'nin içini bir şey kemirmektedir ve sonunda kendini akıl almaz bir maceranın içinde bulur. Bu sefer tarih gerçekten canlanmaktadır.

"Müzede Bir Gece" serisinin ikinci filminde, Larry dünyanın en büyük müzesinin koridorlarında inanılmaz bir savaşın ortasındadır. Bu sefer Larry, eski “cansız” arkadaşlarını, onların sonunu getirebilecek bu durumdan kurtarmalıdır. Duvarlardaki ünlü resimlerden, koridorlardaki roket gemi maketlerine kadar herşeyin kendi aklına gore hareket ettiği bir müzede...
Boulevard 2014 full hd izle 720p izle

Boulevard (2014)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 28 dakika


  Yönetmen: Dito Montiel
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 20 Nisan 2014
Oyuncular: Robin Williams, Bob Odenkirk, Kathy Baker, Roberto Aguire, Giles Matthey, Eleonore Hendricks, J. Karen Thomas

Boulevard, altmış yaşındaki cinsel kimliğini reddetme aşamasında olan bir banka müdürünün hayatına odaklanıyor. Otostop çeken genç bir serseri ile tanışıp ilişkiye başlamasının ardından değişen Nolan Mack'ın hayatındeki değişiklikleri konu ediniyor.
The Angriest Man in Brooklyn 2014 full hd izle 720p izle

Asabi Adam - The Angriest Man in Brooklyn (2014)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 23 dakika


  Yönetmen: Phil Alden Robinson
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 30 Mayıs 2014
Oyuncular: Peter Dinklage, Mila Kunis, Robin Williams, James Earl Jones, Melissa Leo, Sutton Foster, Hamish Linklater

Film, yanlış tanı sonucunda ölümcül bir beyin anevrizmasına yakalanan ve bu sebeple hayatının son demlerini dolu dolu yaşama kararı alan, Henry adında, pısırık ve kaybeden bir adamın öyküsünü anlatıyor. 90 dakikalık ömrünü büyük bir karmaşaya kurban etmenin eşiğinde dans eden Henry, bu süreçte kendine yaraşır bir "son" aramaya koyuluyor.
RV 2006 full hd izle 720p izle

RV (2006)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Barry Sonnenfeld
Ülke: İngiltere, Almanya, ABD
Tür: Macera, Komedi, Aile
Vizyon: 28 Nisan 2006
Oyuncular: Robin Williams, Cheryl Hines, Joanna 'JoJo' Levesque, Josh Hutcherson, Jeff Daniels, Kristin Chenoweth, Hunter Parrish

Ailesiyle beraber karavanlarıyla yaz tatiline çıkan ve başlarına komik olayların geldiği bir ailenin hikayesi.
Old Dogs 2009 full hd izle 720p izle

İki Babalık - Old Dogs (2009)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 28 dakika


  Yönetmen: Walt Becker
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Aile
Vizyon: 9 Nisan 2010
Oyuncular: John Travolta, Robin Williams, Kelly Preston, Conner Rayburn, Ella Bleu Travolta, Lori Loughlin, Seth Green

Altı yaşında ikiz çocukları olan boşanmış bir baba (Robin Williams) ile hovarda ruhlu iş ortağı (John Travolta) bu iki çocuğun bakımı ve sorumluluğu iki hafta boyunca üzerlerine kalınca çareyi ikizler ile birlikte bir yaz kampına katılmakta bulurlar.

Yaz kampının yöneticisi Barry (Matt Dillon) ikizlerle birlikte kampa gelen adamların (Williams ile Travolta) aslında sevgili olduklarını ve ikizleri evlat edindiklerini düşünür. Bu nedenle bir an bile eleştirel gözlerini onların üzerlerinden ayırmaz.
A Merry Friggin' Christmas 2014 full hd izle 720p izle

A Merry Friggin' Christmas (2014)

5.1 IMDB Puanı 5.1
    
 1 saat 28 dakika


  


Yönetmen: Tristram Shapeero
Ülke:
Tür: Komedi
Vizyon: 17 Ekim 2014
Oyuncular: Robin Williams, Lauren Graham, Joel McHale, Wendi McLendon-Covey, Matt Jones, Candice Bergen, Jeffrey Tambor

Boyd Mitchler (Joel McHale) ve ailesi, Noel'i tam bir kaçıklar topluluğu olan geniş ailesiyle geçirecektir. Fakat gelirken 8 yaşındaki oğlunun hediyelerini evde unuttuğunu farketmesiyle babasıyla beraber kendi evine doğru çılgın bir yolculuğa başlar. Sabah olmadan eve geri dönüp oğlunun hediyelerini getirmek mecburiyetindedir. Bu filmde, 2014'ün Ağustos ayında intihar eden Robin Williams'ı son rollerinden birinde izliyoruz.