Ryan Reynolds Filmleri (27 sonuç)

Deadpool 2016 full hd izle 720p izle

Deadpool (2016)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    

  


Yönetmen: Tim Miller
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Morena Baccarin, Ryan Reynolds, T.J. Miller

Marvel Comics'in en alışılmadık anti-kahramanı Deadpool, eski bir Özel Kuvvet askeri olan Wade Wilson’un, üzerinde uygulanan zorlu bir deneyin onu hızlandırılmış kendini iyileştirme gücü ve alt egosuyla baş başa bırakmasının hikayesi... Yeni yetenekleri ile donanmış ve kara, karmaşık bir mizah anlayışına sahip olan Deadpool, hayatını neredeyse sona erdiren adamı avlayabilecek mi..?
The Croods 2013 full hd izle 720p izle

Crood’lar - The Croods (2013)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Kirk De Micco
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile, Fantastik
Vizyon: 12 Nisan 2013
Oyuncular: Nicolas Cage, Emma Stone, Ryan Reynolds, Catherine Keener, Cloris Leachman, Clark Duke, Chris Sanders

Dallas'tan Washington'a kadar semaları aydınlatan devasa bir patlama, Patriot adlı uzay mekiğinin parçalanmasına ve ABD'nin üzerine yağmur gibi yağmasına neden olur. Yetkililer durumu kontrol altına almakta çabuk davransalar da, mekiğin enkazı üzerine bulaşmış bir maddeyle ilgili hikayeler yayılmaya başlar; hem uzayın aşırı soğuğuna, hem de dünya atmosferine girerken ortaya çıkan aşırı ısıya dayanıklı bir maddedir bu. Ve ona ilk temas edenler ilk değişenlerdir ...
Woman in Gold 2015 full hd izle 720p izle

Altınlı Kadın - Woman in Gold (2015)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Simon Curtis
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Dram
Vizyon: 10 Nisan 2015
Oyuncular: Helen Mirren, Ryan Reynolds, Daniel Brühl, Katie Holmes, Tatiana Maslany, Max Irons, Charles Dance

Seksen yaşındaki Yahudi mülteci Maria Altmann'ın ailesinin mirası olan sanat eserlerini, hükümetin pençesinden kurtarma öyküsünü perdeye taşıyan film, Randol Schoenberg'in gerçek yaşam öyküsünden yola çıkarak filme aktarılmış.
Definitely, Maybe 2008 full hd izle 720p izle

Kesinlikle, Belki - Definitely, Maybe (2008)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 52 dakika


  Yönetmen: Adam Brooks
Ülke: İngiltere, ABD, Fransa
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 18 Nisan 2008
Oyuncular: Ryan Reynolds, An Nguyen, Matthew Mason, Rick Derby, Sakina Jaffrey, Abigail Breslin, Rachel Weisz

Will Hayes 30 yaşında, bir kız çocuk sahibi olan ve boşanmanın eşiğine gelmiş bir babadır. Anne ve babasının hikayesini öğrenmek isteyen küçük Maya, Will'i geçmişe geri döndürecektir. 1992 yılında başlayan ve üç farklı kadınla apayrı bir ilişki yaşadığı bu hikayede, Will sevgililerinin isimlerini Maya'dan özellikle saklar. Böylelikle Maya annesinin Will'in hangi sevgilisi olduğunu tahmin edecektir. Bayan Hayes Will'in kolej aşkı Emily mi, uzun süre dostu olan April mi, yoksa özgür ruhlu idealist gazeteci Summer mıdır?
The Hitman's Bodyguard 2017 full hd izle 720p izle

Belalı Tanık - The Hitman's Bodyguard (2017)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 58 dakika


  


Yönetmen: Patrick Hughes
Ülke: ABD, Çin, Bulgaristan, Hollanda
Tür: Aksiyon, Komedi
Vizyon: 18 Ağustos 2017
Oyuncular: Elodie Yung, Ryan Reynolds, Tsuwayuki Saotome, Samuel L. Jackson, Richard E. Grant, Gary Oldman, Rod Hallett

Kevin Costner ve Witney Houston?ın unutulmayan The Bodyguard filmine bolca göndermeler yapan filmde, düşmanını savunmak zorunda kalan becerikli Michael Bryce (Ryan Reynolds), başı beladan kurtulmayan bir tetikçinin (Samuel L. Jackson) peşinde kahkaha ve aksiyon dolu bir serüvene sürükleniyor.
Buried 2010 full hd izle 720p izle

Toprak Altında - Buried (2010)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Rodrigo Cortés
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Gerilim, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: José Luis García Pérez, Robert Paterson, Ryan Reynolds

ABD'nin Irak'ı işgal ettiği günden bu yana Hollywood'un çektiği film sayısı Bağdat'a düşen bombaların sayısını geçmiş olmalıdır. İşte Toprak Altında filmi de bu minvalde değerlendirebileceğimiz yapımlardan biri. Paul Conroy Irak’ta görev yapan bir tır şoförüdür. Bir grup Iraklı direnişçi Paul'u derdest eder. ABD'li asker Paul, gözünü açtığında ölümle burun buruna olduğunu görür. Uyandığında kendisini bir tabutun içinde gömülü halde bulmuştur. Oraya nasıl ve kim tarafından getirildiğini bilmemektedir. Ölmemek için zamana karşı yarışmak ve klostrofobinin doruklarındaki bu kabusu atlatmak zorundadır. Buried - Toprak Altında 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Life 2017 full hd izle 720p izle

Hayat - Life (2017)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 44 dakika


  


Yönetmen: Daniel Espinosa
Ülke: ABD
Tür: Korku, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 24 Mart 2017
Oyuncular: Hiroyuki Sanada, Ryan Reynolds, Rebecca Ferguson, Jake Gyllenhaal, Olga Dykhovichnaya, Ariyon Bakare, Jesus Del Orden

?Hayat/Life?, uluslararası bir uzay istasyonunda görevli 6 kişinin, insanlık tarihinde çığır açacak bir bulgunun eşiğindeki hikayesini anlatıyor; bu ekip Mars gezegeninde ilk defa hayat olduğuna değin ip uçları bulur. Ekip araştırmalarını ilerlettikçe, metodları beklenmedik sonuçlar verir, zira buldukları bu hayat formu kimsenin bekleyemeyeceği kadar zekidir.
Safe House 2012 full hd izle 720p izle

Düşmanı Korurken - Safe House (2012)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Daniel Espinosa
Ülke: ABD, Güney Afrika
Tür: Aksiyon, Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 10 Şubat 2012
Oyuncular: Ryan Reynolds, Denzel Washington, Vera Farmiga, Brendan Gleeson, Sam Shepard, Robert Patrick

Washington, on yıllık kaçıştan sonra geri dönen CIA’in en tehlikeli kaçağı rolünde karşımıza çıkıyor. Gönderildiği Güney Afrika’daki hücre evi paralı askerler tarafından saldırıya uğrayınca, acemi ajan (Reynolds) da onunla birlikte kaçar. Bu sıradışı ikili kendilerini kimin öldürmek istediğini anlayana kadar hayatta kalmak zorundadır.

Son bir yıldır Cape Town’da yaşadığı durgunluk Matt Weston’ın sinirini bozmuştur. Dört dörtlük bir ajan olmak isteyen, sadık bir çalışan olan bu “kahya” kendini kanıtlamak için bir fırsat beklemektedir. Karşısına çıkan ilk vaka ise o ana kadar tanıdığı en tehlikeli adamla ilgilidir.

Tobin Frost, yaklaşık on yıldır yakalanmamıştır. CIA’in gelmiş geçmiş en iyi operasyoncularından olan bu eski istihbaratçı, iş ahlakını kaybetmiş ve orduya ait gizli bilgileri para karşılığında satmaya başlamıştır. Kuzey Kore’ye sattığı sırlarla Amerika Birleşik Devletleri’ne verdiği zararın boyutu ölçülemez. Şimdi de sakladığı bir sırla geri dönmüştür.

Frost sorguya çekilir çekilmez paralı askerler gelip Weston’ın gizli yerini dağıtırlar. Son anda kurtulabilen bu sıradışı ikili, kendilerine saldıranların teröristlerce mi yoksa önüne çıkanı öldürmek isteyen içeriden biri tarafından mı gönderildiğini anlamak zorundalar. İkisi de öldürülmeden önce kime güveneceğine karar vermek artık Weston’a kalmıştır.
Paper Man 2009 full hd izle 720p izle

Karton Adam - Paper Man (2009)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Kieran Mulroney
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 15 Haziran 2009
Oyuncular: Jeff Daniels, Emma Stone, Ryan Reynolds, Lisa Kudrow, Hunter Parrish

Film, karısıyla arası bozuk olan orta yaşların sonundaki bir adamla, ailesiyle ilişkileri kopuk genç bir kızın sıradışı arkadaşlığını konu alıyor. Yazar, hem yeni kitabına başlamak hem de zor durumda olan evliliğini kurtarmak için kısa bir tatile çıkar. Tabiki yalnız değildir, kendini bildiğinden beri yayında olan hayali arkadaşı onunla birliktedir. Bu kısa tatil onun kitabına başlamasını sağlayamasa da genç bir kızla tanışıp onunla yakın arkadaş olmasında etkili olacaktır. Yazar ve genç kız dış dünyada bulamadıklarını birbirlerinde bulup farklı bir arkdaşlık ilişkisi kuracaklardır. Fakat farkında olmadıkları bir de ortak yanları vardır ki o da ikisinin de birer hayali arkadaşa sahip olduklarıdır.
The Proposal 2009 full hd izle 720p izle

Teklif - The Proposal (2009)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Anne Fletcher
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 19 Haziran 2009
Oyuncular: Sandra Bullock, Ryan Reynolds, Mary Steenburgen, Craig T. Nelson, Betty White

ABD'de kalmak için vizesi biten başarılı bir kitap editörü olan Margaret, memleketi Kanada'ya sınırdışı edilmemek ve ABD'de kalabilmek için yıllardır yanında çalışan, hor görüp rahatsız ettiği erkek asistanını Andrew'i kendisiyle evlenmeye zorluyor.

Damadın ailesi ile tanışmak için Alaska'ya gittiklerinde, bu sahte evliliğin açığa çıkmaması için verdiği çabalar, Margaret'in bu tuhaf aileyle yaşadığı komik olaylar ile birleşiyor.

Başrollerini romatik-komedi filmleriyle tanıdğımız Sandra Bullock ve son yıllarda başarılı yapımlarda boy gösteren Ryan Reynolds'un oynadığı film, sahte evlilik konusunu işleyen klasik filmleri aratmayacak cinsten.
Smokin' Aces 2006 full hd izle 720p izle

Tehlikeli Aslar - Smokin' Aces (2006)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Joe Carnahan
Ülke: İngiltere, Fransa, ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 9 Mart 2007
Oyuncular: Ryan Reynolds, Ray Liotta, Joseph Ruskin, Alex Rocco, Wayne Newton, Jeremy Piven, Ben Affleck

FBI Direktör Yardımcısı Stanley Locke (Andy Garcia), Tahoe Gölü yakınlarında saklanan çete azası Buddy "Aces" Israel'in (Jeremy Piven) savunması için en gözde ajanları olan Richard Messner (Ryan Reynolds) ile Donald Carruthers'i (Ray Liotta) görevlendirmiştir. Bu iki ajanın görevi, kendi kurtarmak için polise bülbül gibi öten Las Vegas'lı çete üyesi Buddy'i, 130 katille çalıştığı söylenen mafya patronu Primo Sparazza'dan savunmaktır. İhaneti öğrenen Sparazza, "As" lakabıyla tanınan Buddy Israel'in kellesi için 1 milyon dolar ödül koymuştur. As'ın peşine takılan katiller için onun kim olduğu mühim değildir. Bir an önce ölü olarak ele geçirmekten başka derdi yoktur. Artık seri katiller, kiralık katiller ve ödül avcılarından oluşan kalabalık gruplar Tahoe Gölü'nün yolunu tutmuşlardır. Tek istekleri As'in yerini belirlemek ve başına konan parayı almaktır. Yollarına çıkan hiç kimse onları durduramaz.
Self/less 2015 full hd izle 720p izle

Self/less (2015)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Tarsem Singh
Ülke: ABD
Tür: Gizem, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 10 Temmuz 2015
Oyuncular: Ryan Reynolds, Natalie Martinez, Matthew Goode, Ben Kingsley, Victor Garber, Derek Luke, Jaynee-Lynne Kinchen

Kanserden ölmek üzere olan oldukça varlıklı bir adam, daha evvel uygulanmamış bir tedaviyi kabul eder ve kendini genç bir bedenin içinde buluverir. Ama hiçbir şey göründüğü gibi değildir, bu bedenin kökenleri hakkında bilgi sahibi oldukça, onu öldürmek üzere olan gizli servisin farkına varır. Filmin başrollerini Ryan Reynolds, Natalie Martinez, Ben Kingsley paylaşıyor, yönetmenliğini ise Tarsem Singh yapıyor.
Turbo 2013 full hd izle 720p izle

Turbo (2013)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 36 dakika

Yönetmen: David Soren
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile, Spor
Vizyon: 13 Eylül 2013
Oyuncular: Ryan Reynolds, Samuel L Jackson, Michelle Rodriguez, Paul Giamatti, Ken Jeong

Hayalperest bir sümüklü böceğin en büyük hayali dünyanın en hızlı sümüklü böceği olmaktır. Başına gelen çılgınca bir kaza sonucu bu hayalini gerçekleştirebilir hale gelir...

Animasyon türündeki filmde karakterlere Ryan Reynolds, Snoop Dogg, Luis Guzman ve Paul Giamatti gibi isimler sesleriyle hayat verirken yönetmenliği ise Madagascar ve Shark serisine senaryoda katkı sağlayan, animasyonun mutfağından gelen David Soren üstleniyor.
Fireflies in the Garden 2008 full hd izle 720p izle

Bahçemdeki Ateş Böcekleri - Fireflies in the Garden (2008)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Dennis Lee
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 14 Kasım 2008
Oyuncular: Ryan Reynolds, Willem Dafoe, Emily Watson, Carrie-Anne Moss, Julia Roberts, Ioan Gruffudd, Hayden Panettiere

Bir üniversite profesörü ve yazar olan baba Charles (Willem Dafoe) duygusal açıdan kaba ve dominant karakterlidir.. Mükemmel bir anne olan Lisa (Julia Roberts), ve ergenliğe yeni giren oğlu Michael (Cayden Boyd). Lisa’nın somurtkan ve küskün kızkardeşi Jane (Hayden Panetierre) bir yazlığına aileye katılır ve Michael ile arkadaş olur.

Hikayemiz bundan 22 yıl sonrasına taşınır.. Ve Lisa’nın geç kalmış üniversite mezuniyetinin kutlamaları ile karşı karşıya geliriz. Michael (Ryan Reyolds) artık ünlü bir yazar olmuştur… Hikayemizin başında annesinin karnında olan kızkardeşi Ryne (Shannon Lucio), ise hukuk fakültesine gitmektedir. Jane (Emily Watson) ve kocası Jimmy Lawrence (George Newbern) Taylor’ların eski evinde yaşamaktadır...

Yarı otobiyagrafik hikaye, aşkın karmaşasını ve bir ailenin parçalanışını, beklenmeyen bir trajedi ile anlatacak....
Foolproof 2003 full hd izle 720p izle

Kusursuz Soygun - Foolproof (2003)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 34 dakika

Yönetmen: William Phillips
Ülke: Kanada
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 3 Ekim 2003
Oyuncular: Ryan Reynolds, Kristin Booth, Joris Jarsky, Sean Sullivan, Tara Slone

Kevin, Rob ve Sam'in sıra dışı bir hobileri vardır: asla hayata geçirmedikleri kusursuz soygunlar planlamak. Leo'nun da onlara bu yüzden ihtiyacı vardır. 20 milyon dolarlık tahvillerle göz koymuştur ve bu üç "uzman" hırsızın onları kendisi için çalmasını istemektedir. Bu riskli soygun onları korkutmaktadır. Üç arkadaş birbirlerine güvenebilecekler midir?
School of Life 2005 full hd izle 720p izle

Hayat Okulu - School of Life (2005)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 50 dakika


  


Yönetmen: William Dear
Ülke: Kanada, ABD
Tür: Komedi, Dram, Aile
Vizyon: 19 Şubat 2005
Oyuncular: David Paymer, Ryan Reynolds, John Astin, Andrew Robb, Kate Vernon

Hayata Dair Her Şeyi Okulda Öğrenemezsiniz. Ryan Reynolds (Blade Trinity) derslerini sınıfın ötesine taşıyan karizmatik öğretmen Mr. D rolüyle, kalplerinizi ısıtacak bu muhteşem hikayede göz dolduruyor. Fallbrook Ortaokulu´nda, Norman Warner 43 yıl üst üste öğrenciler tarafından en sevilen öğretmeni ödülünü kazanmıştır; vefat etmesiyle aile geleneğini sürdürme görevi her zaman babasının gölgesinde kalmış olan Matt Warner'e (David Paymer-Saturday Night Lights) kalır. Ancak yolunda bir engel vardır: Genç, eğlenceli ve çocuklar arasında popüler olan Mr. D'Angelo.
The Change-Up 2011 full hd izle 720p izle

Hayat Sana Güzel - The Change-Up (2011)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 52 dakika


  Yönetmen: David Dobkin
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 14 Ekim 2011
Oyuncular: Ryan Reynolds, Jason Bateman, Leslie Mann, Olivia Wilde, Alan Arkin, Mircea Monroe, Gregory Itzin

Bir aile babasının (Bateman), bekar ve çapkın bir aktör olan en iyi arkadaşıyla (Reynolds) vücut değiştirmesi ile gelişen olayları anlatacak olan film...
Van Wilder 2002 full hd izle 720p izle

Kaçıklar Üniversitesi - Van Wilder (2002)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: Walt Becker
Ülke: Almanya, ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 4 Nisan 2002
Oyuncular: Ryan Reynolds, Tara Reid, Tim Matheson, Kal Penn, Teck Holmes, Daniel Cosgrove, Deon Richmond

O okulun en büyüka adamı... O arsızlıkta önder... O tüm kızların sahip olmak erkeklerin ise olmak istediği yakışıklı... Her kolejin bir gözde erkeği olur ve Coolidge Koleji için bu adam Van Wilder'dır.

Van yedi senedir okuduğu okulun demirbaşı olmuştur ve tüm aktivitelerin öncüsü ve ustasıdır.

Van gene kendisinin düzenlemekte olduğu bir parti esnasında okulun ciddi kızı Gwen Pearson'ı farkeder ve ondan ciddi şekilde etkilenir. Ancak bu duruma çok kızan Gwen'in erkek arkadaşi hem Van'ı hem de onun okuldaki hakimiyetini bitirmeye kararlıdır.
The Nines 2007 full hd izle 720p izle

Dokuzlar - The Nines (2007)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: John August
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik, Gizem
Vizyon: 18 Şubat 2008
Oyuncular: Ryan Reynolds, Melissa McCarthy, Hope Davis, Elle Fanning, David Denman, Octavia Spencer, Ben Falcone

The Nines oyuncuların farklı rollerde göründüğü 3 kısa filmden oluşuyor.

“The Prisoner” (mahkum) bir televizyon yıldızının dışarıyla tek bağlantısının menajeri ve komşusu olan iki kadın olduğu bir ev hapsinde bulmasını konu alır. Gizemli olaylar kadınların kendini gerçek dünya hakkında aldattığını düşünmesine neden olur.

İkinci kısa “Reality Television” dizi yapımını anlatan bir belgesel yapımcısının, arkadaşlarının yardımıyla post prodüksiyon aşamasını atlatmasını anlatır.

“Knowing” ise başarılı bir video oyunu tasarımcısının karısıyla birlikte ormanlık bir yerde arabalarının bozulması ve kızlarının geri dönülemez seçimlere kadar götüren bir gerçeği/bilgiyi öğrenmesini anlatır.

Bu üç hikaye tek bir anlatımla yazar ve karakter, oyuncu ve rol, yaratan ve eseri arasındaki ilişkiyi keşfediyor.
Mississippi Grind 2015 full hd izle 720p izle

Mississippi Grind (2015)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Anna Boden
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 25 Eylül 2015
Oyuncular: Ben Mendelsohn, Yvonne Landry, Anthony Howard, Ryan Reynolds, Jayson Warner Smith, Kerry Cahill, Jane McNeill

Gerry yetenekli bir poker oyuncusudur, ama kumar bağımlılığı finansal durumunu zora sokmaktadır. Gerry genç poker oyuncusu Curtis?i New Orleans?taki yüksek meblağların döndüğü poker turnuvasına gitmeye ikna eder. Bütün yol esnasında ikilin gerçek motivasyonları ifşa olacaktır.
The Voices 2014 full hd izle 720p izle

Sesler - The Voices (2014)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Marjane Satrapi
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Komedi, Suç, Gerilim
Vizyon: 12 Şubat 2015
Oyuncular: Ryan Reynolds, Gemma Arterton, Anna Kendrick, Jacki Weaver, Ella Smith, Paul Chahidi, Stanley Townsend

Reynolds, epey uzun süredir bir kadının ilgisi için çırpınan sevimli fakat garip, küvet fabrikasında çalışan Jerry Hickfang rolünü canlandırıyor. İlişkileri birden tehlikeli bir hal alınca Jerry?nin kötü ve konuşan kedisi ile iyiliksever ve konuşan köpeği kendisini nihai bir kurtuluşa götüren fantastik bir yola iter.
The Amityville Horror 2005 full hd izle 720p izle

Dehşet Sokağı - The Amityville Horror (2005)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Andrew Douglas
Ülke: ABD
Tür: Dram, Korku, Gizem
Vizyon: 4 Kasım 2005
Oyuncular: Ryan Reynolds, Melissa George, Jesse James, Jimmy Bennett, Chloë Grace Moretz, Rachel Nichols, Philip Baker Hall

13 Kasım 1974'te, polis 112 Ocean Avenue, Long Island, New York adresinden korku dolu bir telefon çağrısı aldı. Polis oraya ulaştığında bütün aileyi yataklarında katledilmiş olarak buldu. Günler sonra, Ronald DeFeo, evdeki bir takım seslerin onu, anne ve babası ile 4 kardeşini öldürmeye ittiğini itiraf etti. Bir yıl sonra, George Lutz, Kathy Lutz ve çocukları hayallerindeki evi bulduklarını düşünerek aynı eve taşındılar. Taşınmalarından kısa bir süre sonra açıklanamaz ve acaip olaylar evde gerçekleşmeye başladı. Kabus gibi görüntüler, ve korkunç sesler hala evde olan bir kötülüğün varlığındandı. Kızları Chelsea?nin Jodie adında hayali bir arkadaşının varlığıyla ürken Kathy, George?un da gece ve gündüzlerini bodrumda geçirmesiyle ailesini bir arada tutmaya çabalar. George bodrumda ?Kırmızı Oda? adıında gizemli bölmeye açılan gizli bir geçit keşfeder. Kötü sesler ve hayaller George?un kafasında yankılanırken ev canlanır ve sonsuza kadar ?Amityville Horror? diye bilinecek olan tüy ürpertici olaylar birbiri arkasına sıralanır.
The Captive 2014 full hd izle 720p izle

Kayıp Çocuk - The Captive (2014)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 52 dakika


  Yönetmen: Atom Egoyan
Ülke: Kanada
Tür: Gerilim
Vizyon: 2 Ocak 2015
Oyuncular: Kevin Durand, Alexia Fast, Mireille Enos, Rosario Dawson, Aidan Shipley, Ryan Reynolds, Paige Baril

Dokuz yaşındaki Cassandra babasının kamyonetinde bulunduğğu esnada kaçırılır. Polis gerekli araştırmaları başlatır ve babası Matthew bir şekilde olayın baş şüphelileri arasına girer. Aradan sekiz yıl geçer, Cassandra'dan tek bir haber alınamaz. Küçük kızın hayatta olup olmadığı dahi belirsizdir. Matthew halen daha polis tarafından soruşturulmaktadır. Genç adam bu süreçte ailesinin parçalanışına tanık olur ve tek başına kızının izini sürmekten vazgeçmez...
Yönetmenliğini Atom Egoyan?ın üstlendiği ve senaryosunu David Fraser ile beraber kaleme aldığı gerilim dolu filmin başrolünde Ryan Reynolds yer alırken kadroda ayrıca Scott Speedman ve Rosario Dawson gibi isimler yer alıyor. | Gönderen: NormEnder -->
Blade 3: Trinity 2004 full hd izle 720p izle

Blade 3: Trinity (2004)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: David S. Goyer
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik, Korku, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 24 Aralık 2004
Oyuncular: Wesley Snipes, Kris Kristofferson, Dominic Purcell, Jessica Biel, Ryan Reynolds, Parker Posey

Serinin son bölümünde sorunlar oldukça fazlalaşıyor. Vampirlerin çabaları ile uyandırılan Dracula uyandırılma sebebinin Blade olduğunu öğrenir ve kendisini Dracula ile müthiş bir savaş içinde bulan Blade´e destek sözü veren ekiple beraber iş başına koyulurlar fakat Dracula alelade bir düşman olmadığını çok sürmeden belli eder.
Blade: Trinity 2004 full hd izle 720p izle

Blade 3 - Blade: Trinity (2004)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    

  


Yönetmen: David S. Goyer
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Fantastik, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Kris Kristofferson, Ryan Reynolds, Wesley Snipes

Uzun zamandır vampirlerle savaşan ve onları yok etmek için canını dişine takan Blade, başarılı bir vampir avcısıdır. Haliyle bu süre içerisinde kendine epeyce güçlü düşmanlar edinir ve bu güçlü vampirlerin kurduğu kimi tuzaklar neticesinde FBI'ın arananlar listesine girer. Vampirler artık hiç olmadıkları kadar güçlüdür ve FBI nedeniyle gece çalışamayan Blade, görevini yalnızca gündüz vakti yerine getirebilmektedir. Bunun sayesinde de daha önce karşılaşmadığı bir grup vampir avcısıyla tanışır. Bu esnada dünya kötülükle tanışmak üzeredir. Vampir avcılarının birleşip güçlendiğini duyan vampirler 'ilk' efendilerini hayata döndürüp ayaklanırlar. Bu ilk vampir ise ürkütücü 'Drakula'nın ta kendisidir. Şimdi bir hayli güçlü olan iki taraf arasında korkutucu bir savaş başlamak üzeredir. Marvel'ın Blade karakterinden esinlenerek oluşturulan Blade serisinin üçüncü ve son filmidir. Yönetmen koltuğunda ilk iki filmin senaryolarını yazan David S. Goyer bulunuyor. Seriyi tamamlamak adına bu filme de yer verdik beklentiye girilmeden seriyi tamamlamak isteyenler bu filme de şans verebilir. Blade: Trinity - Blade 3 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Green Lantern 2011 full hd izle 720p izle

Yeşil Fener - Green Lantern (2011)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Martin Campbell
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 26 Ağustos 2011
Oyuncular: Ryan Reynolds, Blake Lively, Peter Sarsgaard, Mark Strong, Tim Robbins, Jay O. Sanders, Taika Waititi

Evrende barışı korumayı amaçlayan galaksiler arası bir hava filosunun üyesi olan, kendini dünya işlerinin dışında bırakarak, gizemli yeşil bir yüzüğe adamış bir test pilotunun hikayesinin anlatıldığı filmin kahramanı, yüzüğü olmadığında alelade bir kişiden farkı kalmayan, Justice League of America'nın kurucularından Green Lantern'den başkası değildir...
R.I.P.D. 2013 full hd izle 720p izle

R.I.P.D.: Ölümsüz Polisler - R.I.P.D. (2013)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Robert Schwentke
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 6 Eylül 2013
Oyuncular: Jeff Bridges, Ryan Reynolds, Kevin Bacon, Mary-Louise Parker, Stephanie Szostak

Emektar şerif Roy Pulsifer (Bridges), tüm kariyerini R.I.P.D. adıyla bilinen efsanevi Ölümsüz Polisler Bürosu'nda sıradan insan kılığına girip korkunç ruhların izini sürerek geçirmiştir. Görevi ise dünyada masumların arasında saklanan özel suçluları tutuklayıp adaletin önüne çıkarmaktır.

Espirili bir kişiliğe sahip olan Roy'un yanına eskiden yükselen bir yıldız olan dedektif Nick Walker (Reynolds) atanınca, yeni ortaklar istemeyerek de olsa birinci sınıf bir takım çalışmasına saygı duyarak hareket etmek zorunda kalırlar.

Ölümsüz Polisler Bürosu'nun bu en iyi iki polisi, bildiğimiz yaşamı sona erdirebilecek bir komployu ortaya çıkarınca mucizevi bir biçimde yeniden evrensel denge sağlanmış olur ya da öbür dünyaya geçilen tünel, kızgın ruhları dünyamıza doğru yollamaya başlar...