Sandra Bullock Filmleri (25 sonuç)

Crash 2004 full hd izle 720p izle

Çarpışma - Crash (2004)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 1 saat 52 dakika


  Yönetmen: Paul Haggis
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Dram
Vizyon: 10 Mart 2006
Oyuncular: Karina Arroyave, Dato Bakhtadze, Sandra Bullock, Don Cheadle, Art Chudabala, Matt Dillon

Bir ev kadını ve uyuşturucu bağımlısı kocası. Bir dükkan sahibi. Birbirine aşık iki polis dedektifi. Afrika-Amerikalı bir yönetmen ve karısı. Meksikalı bir çilingir. İki araba hırsızı. Acemi bir polis. Ortayaşlı Koreli bir çift.

Hepsi Los Angeles'ta yaşıyor ve önümüzdeki 36 saat boyunca hepsi birbirini tanıyacak ve bir öykünün ayrılmaz parçası haline gelecek. Başrollerini Sandra Bullock, Don Cheadle, Matt Dillon, Brendan Fraser, Tandie Newton gibi birbirinden güçlü isimlerin paylaştığı film zaman zaman eğlenceli hikayesi bir o kadar güçlü ve hiçbir zaman tahmin edilemez!
Gravity 2013 full hd izle 720p izle

Yerçekimi - Gravity (2013)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 31 dakika


  Yönetmen: Alfonso Cuaron
Ülke: ABD
Tür: Dram, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 11 Ekim 2013
Oyuncular: Sandra Bullock, George Clooney, Ed Harris, Paul Sharma

Dr. Ryan Stone zeki bir tıp mühendisidir ve emekliliğinden önce son görevine çıkan yetenekli ve deneyimli astronot Matt Kowalsky'nin yönetimindeki mekikte ilk uzay yolculuğuna çıkar. Herşey yolunda gibi görünürken rutin bir keşif yürüyüşü sırasında bir felaket yaşanır. Mekik çarpan bir cisim sonucu paramparça olur. İki bilim insanı uzay boşluğunda yapayalnız kalırlar. Yeryüzü ile iletişimleri tamamen kopmuştur ve sonsuz karanlıkla baş başadırlar. Şimdi korkunun yerini panik alır, üstelik var olan sınırlı oksijenleri de git gide tükenmektedir. İkili eve, dünyaya dönüş yolunu bulabilecek midir?

Y Tu Mamá También, Son Umut, Harry Potter ve Azkaban Tutsağı gibi filmlerin yönetmeni ve ortak senaristi olarak tanıdığımız Meksikalı sinemacı Alfonso Cuarón'ın yönetmenliğini üstlendiği bilim-kurgu geriliminin başrollerini ise Sandra Bullock ve George Clooney paylaşıyor.
The Blind Side 2009 full hd izle 720p izle

Kör Nokta - The Blind Side (2009)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: John Lee Hancock
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Spor
Vizyon: 17 Kasım 2009
Oyuncular: Sandra Bullock, Tim McGraw, Quinton Aaron, Jae Head, Lily Collins

Babasının kim olduğunu bilmeyen, annesi uyuşturucu müptelası, onüç kardeşin arasında kimsenin umursamadığı Afro Amerikan genç bir çocuğun hayatı sokaklarda geçmektedir. Okuma yazma bilmeyen, okulda son derece başarısız olan bu çocuk, Cumhuriyetçi zengin bir aile tarafından himaye edilmeye başlandığında hayatı değişecektir. Okulda futbola başlayan genç, sonunda kendi yeteneğini keşfetmiştir. Ve bir gün Ulusal Futbol liginin en çok aranan sporcularından biri olacaktır...
A Time to Kill 1996 full hd izle 720p izle

Öldürme Zamanı - A Time to Kill (1996)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 29 dakika


  Yönetmen: Joel Schumacher
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 6 Aralık 1996
Oyuncular: Matthew McConaughey, Sandra Bullock, Samuel L Jackson, Kevin Spacey, Oliver Platt, Samuel L. Jackson

Mississippi’deki küçük bir kasabada Tonya isimli siyahi bir kız çocuğu, iki beyaz tarafından tecavüze uğrar.

On yaşındaki kızın fabrika işçisi olan babası Carl Lee Hailey, mahkeme binasına gelerek tecavüzcülere ateş açar ve onları öldürür. Tutuklanan Hailey’nin savunmasını genç avukat Jake Tyler Brigance üstlenir. O ve hukuk öğrencisi asistanı Ellen Roark, araştırmalarını derinleştirdikçe ırkçılığın karanlık yüzüyle karşılaşacaktır.

John Grisham’ın aynı adlı romanından uyarlanan filmin kadrosunda, Oscarlı oyuncular Samuel L. Jackson ve Sandra Bullock yer alıyor.
Speed 1994 full hd izle 720p izle

Hız Tuzağı - Speed (1994)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Jan de Bont
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 10 Haziran 1994
Oyuncular: Keanu Reeves, Dennis Hopper, Sandra Bullock, Joe Morton, Jeff Daniels

Howard fidye istemek için bombalı saldırılar düzenleyen polis tarafından aranılan bir suçludur.Bir otobüse yerleştirdiği özel bombayla yine fidye istemektedir.Genç bir polis memuru olan Jack hızı 80 km altına düşerse içinde bomba patlayacak olan otobüsün içindekileri kurtarmakla görevlendirilmiştir..Ona yardım edecek olan kişiyse otobüs şöförünün yerine geçmek zorunda kalan ve ehliyeti aşırı hız nedeniyle alınmış olan Annie'dir.
Infamous 2006 full hd izle 720p izle

Gerçeğin Peşinde - Infamous (2006)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 50 dakika


  


Yönetmen: Douglas McGrath
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Suç, Dram
Vizyon: 16 Mart 2007
Oyuncular: Sigourney Weaver, Toby Jones, Gwyneth Paltrow, Sandra Bullock, Isabella Rossellini, Daniel Craig

Truman Capote gazetede Kansaslı bir ailenin cinayet haberini okur ve haber hakkında bir yazı yazmak üzere soluğu Kansas'da alır. Önce tanıklarla konuşur sonra sıra şüphelilere gelir. Birisi kararlılıkla konuşur ancak diğeri, Perry Smith çok az şey anlatır. Bu Capote'yi bir türlü tatmin etmez, hikaye hakında daha fazla şey öğrenmek ister ve böylece olağanüstü kitabı In Cold Blood için ona ilham veren olaylar başlar. Çok geçmeden Perry'le olan ilişkisi bir yazar ve karakteri ilişkisinden daha öte bir hal alır.
Extremely Loud & Incredibly Close 2011 full hd izle 720p izle

Çok Gürültülü ve Çok Yakın - Extremely Loud & Incredibly Close (2011)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: Stephen Daldry
Ülke: ABD
Tür: Macera, Dram, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: Tom Hanks, Sandra Bullock, John Goodman, Max von Sydow, Viola Davis

Oskar (Thomas Horn) dokuz yaşlarında, zeki, meraklı ve keşfetme düşkünü bir çocuktur. Babası (Tom Hanks),11 Eylül saldırısında hayatını kaybedince, Oskar depresyonun eşiğindeki annesi (Sandra Bullock) gibi mutsuzluğa ve karamsarlığa kapılmaktansa, babasının New York şehrinde kendisi için bıraktığı bir iz, gizemli bir ip ucu aramaya başlar. Elinde sadece dolaptan çıkan bir anahtar ve keşfetme azmi vardır. Babasını kaybetmiş olmasının acısını, hiç bilmediği hayatları yeniden öğrenerek başka bir boyuta taşır...

Okuyucu, Saatler gibi oldukça başarılı uyarlamaların yönetmeni olarak tanıdığımız yapımcı ve yönetmen Stephen Daldry'nin imza attığı yapımın senaryosunu ise 1994'te Forrest Gump filminin senaryosu ile uyarlama dalında Oscar alan Eric Roth, yazar Jonathan Safran Foer'ın aynı adlı romanından uyarladı. Başrolleri ise Tom Hanks, Sandra Bullock ve küçük oyuncu Thomas Horn paylaşıyor...
The Lake House 2006 full hd izle 720p izle

Göl Evi - The Lake House (2006)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Alejandro Agresti
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Dram, Fantastik, Romantik
Vizyon: 4 Ağustos 2006
Oyuncular: Keanu Reeves, Sandra Bullock, Christopher Plummer, Ebon Moss-Bachrach, Willeke van Ammelrooy

Hayatında bir değişiklik yapma vaktinin geldiğini hisseden Dr. Kate Forster (SANDRA BULLOCK) stajını tamamladığı yerel İllinois hastanesinden ayrılarak hasta trafiğinin yoğun olduğu Chicago'da bir hastanede çalışmayı kabul eder. Geride bırakmaktan üzüntü duyduğu tek şey kiralamış olduğu güzel evdir. Kate şehre doğru yola çıkmadan önce evin bir sonraki sakini için posta kutusuna bir not bırakır. Bu notta kendisine gelen mektuplar için yeni adresini bırakır ve kapının üzerindeki gizemli pati izlerinin kendisi taşınırken de orada olduğunu açıklar. Evin yeni kiracısı Alex eve geldiğinde ise hiçbir yerde pati izinden eser yoktur. Kate ve Alex göl evinin posta kutusu aracılığıyla yazışmayı sürdürürken, inanılmaz ve imkansız bir şekilde iki ayrı yılda yaşadıklarını görürler.
While You Were Sleeping 1995 full hd izle 720p izle

Sen Uyurken - While You Were Sleeping (1995)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Jon Turteltaub
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik, Dram
Vizyon: 1 Aralık 1995
Oyuncular: Sandra Bullock, Bill Pullman, Peter Gallagher, Peter Boyle, Jack Warden

Bekar bir kadın olan Lucy, yakışıklı Peter'la her sabah metroda karşılaşır ve uzaktan uzağa hayran olmayı sürdürür. Peter bir gün raylara düştüğünde müdahale eden kişi Lucy'dir. Komaya giren genç adamı hastanede ziyaret ettiğinde ailesiyle de tanışır ve onlara oğullarının hiç tanımadıkları nişanlısı olduğunu söyler. Peter'ın koma durumu sürerken Lucy ailenin bir parçası olur ve yalanını sürdürür. Ama Peter'ın erkek kardeşi Jack ortaya çıktığında işler karışır. Çünkü Lucy'yle birbirlerine aşık oluverirler. Genç kadın, hiç tanımadığı komadaki bir adamın sevgilisi rolü yapmakla gerçekten bulduğu aşkı yaşama arasında ikileme düşer.
The Proposal 2009 full hd izle 720p izle

Teklif - The Proposal (2009)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Anne Fletcher
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 19 Haziran 2009
Oyuncular: Sandra Bullock, Ryan Reynolds, Mary Steenburgen, Craig T. Nelson, Betty White

ABD'de kalmak için vizesi biten başarılı bir kitap editörü olan Margaret, memleketi Kanada'ya sınırdışı edilmemek ve ABD'de kalabilmek için yıllardır yanında çalışan, hor görüp rahatsız ettiği erkek asistanını Andrew'i kendisiyle evlenmeye zorluyor.

Damadın ailesi ile tanışmak için Alaska'ya gittiklerinde, bu sahte evliliğin açığa çıkmaması için verdiği çabalar, Margaret'in bu tuhaf aileyle yaşadığı komik olaylar ile birleşiyor.

Başrollerini romatik-komedi filmleriyle tanıdğımız Sandra Bullock ve son yıllarda başarılı yapımlarda boy gösteren Ryan Reynolds'un oynadığı film, sahte evlilik konusunu işleyen klasik filmleri aratmayacak cinsten.
The Heat 2013 full hd izle 720p izle

Ateşli Aynasızlar - The Heat (2013)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Paul Feig
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 9 Ağustos 2013
Oyuncular: Sandra Bullock, Melissa McCarthy, Marlon Wayans, Michael Rapaport, Demián Bichir

Bir FBI ajanı olan Katerina James'e yeni bir görev verilir. Fakat bu sefer ki ortağı büro içerisinden değil, Boston polis departmanındandır. Kaçıklığı ile ün yapmış kadın polis memuru Shannon Mullins ile birlikte çalışarak bir Rus gangsterin ve çetesinin peşine düşerler. İkisi de birbirinden kişilik ve çalışma yöntemi olarak oldukça farklı olan bu iki kadın erkeklere taş çıkartacak bir iş birliği ile çete avına çıkarlar! Tabii bu komik macera boyunca başlarına türlü işler de açılacaktır...

Televizyon takipçilerinin yakından tanıdığı bir isim olan ve Nedimeler filmiyle de sinemada rüştünü ispatlayan Paul Feig'in yeniden yönetmen koltuğuna geçtiği yapımın senaryosu ise Katie Dippold'a ait. Polisiye komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda ise Sandra Bullock, Melissa McCarthy, Kaitlin Olson, Dan Bakkedahl ve Taran Killam gibi isimler yer alıyor.
Demolition Man 1993 full hd izle 720p izle

Cezalandırıcı - Demolition Man (1993)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Marco Brambilla
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Bilim Kurgu
Vizyon: 7 Ekim 1993
Oyuncular: Sylvester Stallone, Wesley Snipes, Sandra Bullock, Nigel Hawthorne, Benjamin Bratt

1990'larda metropol teröristi Simon Phoenix (Wesley Snipes), kamuya karşı işlediği suçlardan ötürü dondurularak buz içine hapsedilir. Onu adelete teslim eden ve sert metotlarıyla ünlü polis memuru John Spartan (Sylvester Stallone) da Phoenix tarafından kurulan bir komploya kurban gider ve bir otobüs dolusu masum sivili öldürmekle suçlanarak aynı akıbete uğrar.

2032 yılında, şiddetten temizlenmiş ve sinir bozucu derecede sorunsuz görünen San Angeles'te (Los Angeles'in 2023'teki adı) Phoenix yanlışlıkla serbest kalır ve şiddetle başetmeye hiç de alışık olmayan polis teşkilatı dehşete kapılarak Spartan'ı da uykusundan uyandırır ve yardımını istemek zorunda kalır. Burada sempatik kadın polis Lenina Huxley (Sandra Bullock) ile uyumsuz bir çift oluştururlar.

Şakacı tavırları ve aksiyonperver mizacı ile Spartan şehrin, yeraltında yaşayan evsiz isyancılarla dolu bir sahte cennet olduğunu zaman geçmeden anlayacaktır. Filmin sonunda, şehrin her iki kanadını oluşturan kesime kolaycı ve maço bir şekilde yol gösterirken meşhur repliğini söyleyecektir: 'siz biraz temizlenin, siz de biraz kirlenin'
Minions 2015 full hd izle 720p izle

Minyonlar - Minions (2015)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 31 dakika


  Yönetmen: Kyle Balda
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Komedi, Aile
Vizyon: 4 Eylül 2015
Oyuncular: Sandra Bullock, Jon Hamm, Michael Keaton, Allison Janney, Steve Coogan, Jennifer Saunders, Geoffrey Rush

Kabilelerine yeni bir patron bulabilmek için yollara düşen Minyon Kevin, Stuart ve Bob, süper kötü Scarlett Overkill ve mucit kocası Herb tarafından işe alınır.
Miss Congeniality 2000 full hd izle 720p izle

Güzel Dedektif - Miss Congeniality (2000)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Donald Petrie
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 13 Nisan 2001
Oyuncular: Sandra Bullock, Michael Caine, Benjamin Bratt, Candice Bergen, William Shatner

Amerika'da 50 yıldır güzelliğin belirleyicisi olan The Miss United States Güzellik Yarışması, ülkenin en azılı teröristlerinden biri olan 'Yurttaş'tan bir tehdit alır. F.B.I. bir sürü bombalama, adam öldürme ve kundakçılık eylemleri gerçekleştirmiş olan bu piskopatın uzun süredir peşindedir ve bu onu yakalamaları için çok iyi bir fırsattır.Plan çok basittir: Ajanlardan birini yarışmacı kılığında yarışmaya sok. İlk beş arasına girerek yarışmanın sonuna kadar sahnede kalmasını sağlayacak bir jüri hazırla ve onu son derece iyi bir gözetim altında tut. Ama bu ajanı bulmak o kadar da basit bir iş değildir.Bilgisayarda kayıtlı bayan ajanlar arasında yapılan taramada bu göreve uygun olan bir tek kişi bulunur: Özel Ajan Gracie Hart. Bilgisayardaki bornozlu resminde bu kadar muhteşem görünen birinin, bir gece elbisesiyle oradaki herkesi kandırması işten bile değildir. Özellikle de saçını taradıktan sonra. Ama işin kötüsü, Gracie'nin bir saç fırçası yoktur. Hatta bir elbisesi ya da topuklu ayakkabıları da yoktur. Partneri ve bu kılık değiştirme operasyonunun başı Eric Matthews'ın deyişiyle, o tam bir 'hurda araba' dır. Ve daha da kötüsü Gracie'nin 'sadece barış isteyen bir grup bikinili' dediği o insanlardan birinin kılığına girmeye hiç de niyeti yoktur.İşte bu yüzden büro Gracie'yi - ya da Victor'ın deyimiyle 'Kirli Harriet'ı - kusursuz bir kraliçe adayına - Gracie Lou Freebush'a - dönüştürmesi için güzellik yarışması danışmanı Victor Melling'i tutar. Victor için 'bir gram östrojenden yoksun' bir kadını güzelleştirmeye çalışmak zorlu bir iş olacaktır. Ama yarışmanın
Practical Magic 1998 full hd izle 720p izle

Aşkın Büyüsü - Practical Magic (1998)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Griffin Dunne
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Komedi, Fantastik, Romantik
Vizyon: 2 Nisan 1999
Oyuncular: Sandra Bullock, Nicole Kidman, Stockard Channing, Dianne Wiest, Goran Visnjic, Aidan Quinn, Evan Rachel Wood

Tatlı cadılardan oluşan owens ailesinin en neşeli ve heyecan dolu üyeleri,kızkardeşler sally ve gillian owensdır(sandra bullock ve nicole kidman)Anne ve babalarının ölümünün ardından teyzelerinin büyüttüğü sally ve gillian owens ailesinin kadınlarının büyü yapma yetenekleri bulunmaktadır ne varki bu yetenekleri ile bir de lanet taşımaktadırlar.
Our Brand Is Crisis 2015 full hd izle 720p izle

Our Brand Is Crisis (2015)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: David Gordon Green
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Sandra Bullock, Billy Bob Thornton, Anthony Mackie, Joaquim de Almeida, Ann Dowd, Scoot McNairy, Zoe Kazan

Our Brand Is Crisis adlı belgeselden uyarlanan film güney amerika'daki amerikan siyasi kampanya stratejilerine odaklanıyor,bir grup Amerikalı politik danışmanın Bolivya başkanına seçimleri yeniden kazanabilmesi için yardım edişini konu almaktadır.
Two Weeks Notice 2002 full hd izle 720p izle

Aşka İki Hafta - Two Weeks Notice (2002)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Marc Lawrence
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 28 Şubat 2003
Oyuncular: Sandra Bullock, Hugh Grant, Alicia Witt, Dana Ivey, Robert Klein

Avukat Lucy Kelson dünyayı kurtarmak istiyordu ama onun yerine yakışıklı ve çaresiz milyarder patronu George Wade için kravat seçiyor ve olması muhtemel kız arkadaşlarla görüşmeler yapıyordu. Peki Lucy bunun için mi Harvard’da hukuk okumuştu.Yaşadıklarından sonunda bıkan Lucy patronuna bir ihbarname göndermeye karar verir. Fakat Wade’in Cupitin de yardımıyla başka planları vardır.
Murder by Numbers 2002 full hd izle 720p izle

Adım Adım Cinayet - Murder by Numbers (2002)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 2 saat


  Yönetmen: Barbet Schroeder
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 5 Temmuz 2002
Oyuncular: Sandra Bullock, Ben Chaplin, Ryan Gosling, Michael Pitt, Agnes Bruckner

Richard Haywood (Ryan Gosling) ve Justin Pendleton (Michael Pitt), kusursuz cinayeti işlemeye çalışan iki kolej öğrencisidir. Genç ikili, Justin’in zekası ve Richard’ın uygun doğasının birleşimi ile kusursuz bir katil bilincine eriştiklerini inanmaktadır.

FBI’ın seri cinayetler ve zor davalar konusunda uzman, içgüdüleri kuvvetli ajanı Cassie Mayweather (Sandra Bullock), yeni ortağı Sam Kennedy (Ben Chaplin) ile birlikte bu dosyaya atanır. Dedektiflerimiz bu iki dahi suçluyu yakalamak için bıraktıkları ipuçlarını dikkatlice takibe alırlar.
Premonition 2007 full hd izle 720p izle

Sıradışı - Premonition (2007)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Mennan Yapo
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik, Gizem
Vizyon: 6 Nisan 2007
Oyuncular: Sandra Bullock, Julian McMahon, Shyann McClure, Courtney Taylor Burness, Nia Long

Linda çok güzel bir evde iki çocuğu ve onu seven kocasıyla yaşamaktadır. Mükemmel hayatı, bir gün kocasının trafik kazasında öldüğü haberiyle sarsılır. Ertesi sabah uyanıp kocasını yanında sağlıklı bir şekilde bulduğunda, yaşadıklarının bir rüya olduğunu düşünür. Kısa bir süre sonra aslında gördüklerinin rüya olmadığını anlar. Ailesini kurtarmak için zamana ve kadere karşı gözü dönmüş bir halde yarışır.
Hope Floats 1998 full hd izle 720p izle

Umut Dalgaları - Hope Floats (1998)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Forest Whitaker
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 13 Kasım 1998
Oyuncular: Sandra Bullock, Harry Connick Jr., Gena Rowlands, Mae Whitman, Michael Paré

Birdee, hayatını hep umutları ile sürüklemiş, gençlik aşkı ile evlenerek mutlu bir yuvada çocuğu ile yaşayan genç bir kadındır. Oysa ki yaşamındaki hemen herşey bir oyundan ibarettir. Dünyası tıpkı buzdan bir ev gibi eriyip gider. En yakın arkadaşı onu en çok sevdiğiyle aldatmıştır. Bunu da birlikte katıldıkları bir televizyon programında itiraf eder. Gidecek hiçbir yeri yoktur. Doğduğu kasabaya geri döner. Fakat programı burada herkes seyretmiştir. Artık hayattan başka sığınacak yeri yoktur.

Kızını alıp büyüdüğü şehre annesinin yanına geri döner. Birdee ve kızı için zor günler başlamıştır. Annesi garip bir kadındır. Babası ise geçirdiği beyin kanaması sonucu hiç kimseyi tanıyamaz hale gelmiştir. Kız kardeş Hollywood'a gitmiş, oğlunu da annesine bırakmıştır.

Birdee, eve kapanır ve insanlardan uzaklaşır. Bu arada annesi aracılığıyla tanıştığı Justin de başka yerlerde yaşamayı deneyip başarılı olamayan ve geri dönen biridir. Herşeyin kötü gittiği bir dönemde Justin, Birdee için yeni bir güç ve umut olmuştur.
The Net 1995 full hd izle 720p izle

İnternet'te Av - The Net (1995)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Irwin Winkler
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 9 Şubat 1996
Oyuncular: Sandra Bullock, Jeremy Northam, Dennis Miller, Diane Baker, Wendy Gazelle, Ken Howard, Ray McKinnon

Bir bilgisayar uzmanı olan Angela oldukça modern bir insandır. Arkadaşı Dale Hessman’dan bir şifre çözücü programı alan Angela aynı gece Hessman’ın uçak kazasında ölmesiyle şok olmuştur. Angela programda sıradışı birşeyler olduğunu farkeder fakat başına geleceklerden habersizdir. Başrolünü güzel oyuncu Sandra Bullock
‘un oynadığı aksiyon dolu bir gerilim. İyi seyirler…
Two If by Sea 1996 full hd izle 720p izle

Two If by Sea (1996)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 36 dakika


  


Yönetmen: Bill Bennett
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 12 Ocak 1996
Oyuncular: Denis Leary, Sandra Bullock, Stephen Dillane, Yaphet Kotto, Mike Starr

Frank O’Brien (Denis Learny) ve yedi yıldır birlikte olduğu sevgilisi ve suç ortağı Roz (Sandra Bullock), karmaşık hayat tarzlarına bir son vermek ve duygusal yaşamlarını bir düzene sokmak için son bir vurgun yapmaya karar verir ve değerli bir tablo çalarlar. Ganimetleriyle birlikte, Amerika’nın jet sosyetesinin dolaştığı New England sahilinde bir adaya gelirler. Frank’in amacı burada tabloyu satmak ve bu arada da eğlenceli bir hafta sonu geçirmektir. Roz’un ise istediği tek bir şey vardır: Frank’den daha çok sevgi görmek ve ihmal edilen değil aranan bir kadın olmak. Çaldıkları tablonun, paha biçilemeyecek kadar değerli bir eser olduğu ortaya çıkınca her ikisi de istediklerinden fazlasını alırlar. Peşlerine düşen FBI ve çılgın sanat koleksiyoneri sayesinde Frank, aradığı heyecanı fazlasıyla elde ederken, Roz da aranılanlar listesine girmiştir. Acaba, karşı karşıya oldukları bu tehlikeli durum ilişkilerinin yeniden canlanmasına yetebilecek midir?
Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous 2005 full hd izle 720p izle

Güzel Dedektif 2: Silahlı ve Cazibeli - Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous (2005)

5.0 IMDB Puanı 5.0
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: John Pasquin
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 1 Nisan 2005
Oyuncular: Sandra Bullock, Regina King, Enrique Murciano, William Shatner, Ernie Hudson

Gizli görev gereği ABD Güzellik Yarışmasına katılarak bir gecede medyada sansasyon yaratıp, ABD Güzeli'ni tehdit eden tehlikeyi de başarıyla ortadan kaldıran FBI Ajanı Gracie Hart'ın son zamanlarda işleri pek yolunda gitmemektedir. Gracie bir ilişkiden henüz çıkmıştır ve yeni kazandığı ününün çok sevdiği gizli görev konumunu tehlikeye atmasından ötürü hayal kırıklığı yaşamaktadır. Gracie, gönülsüzce de olsa, patronu Ajan McDonald tarafından büroya kendisi için mümkün olan tek yolla hizmet vermeye ikna olur.Saçlarını yaptırıp, süslü püslü giyinip, talk show'larda 'FBI'ın yüzü' olacaktır. Tarihindeki en büyük PR (Halkla İlişkiler) kampanyasına girişen FBI, yeni poster kızının boy boy fotoğraflarını bastırır. Gracie, bu fotoğraflarda, sert hatlarını yumuşatan stilist Joel'in yardımıyla, güzellik yarışmasındaki kahramanlıklarını hayran kitlesi için tekrar sergiler.İlk başta dirense de, Gracie kısa süre sonra ilgiye alışır ve fazla geçmeden kendini rolüne biraz fazlaca kaptırır. Yeni ortağı Sam Fuller, sert ve hırslı bir ajandır ve ortağının en büyük hayranı olmadığını belli eder. Zaten, Büroya, havalı yıldızlarının bir FBI Barbie'sine dönüştüğüne ilk işaret eden de odur.Ama Gracie'nin en iyi arkadaşı, güzellik yarışmasının galibi Cheryl Frazier ve sunucu Stan Fields Las Vegas'ta kaçırılınca, Gracie'nin suçla savaş dürtüsü yeniden uyanır.Ünlü maskotlarını kaybetme riskini almak istemeyen üst düzey FBI yetkilileri, bir basın konferansı bahanesiyle genç kadını ve koruması rolünde de Sam'i Las Vegas'a gönderirler. Fakat kurtarma operasyonunu yönetmesi için yerel FBI süpervizörü Collins'i ve her şey bitene kadar Gracie ve beraberindekileri güvenli bir şekilde ayak altından uzak tutmak için de ajan Jeff Foreman'ı görevlendirirler.Ne var ki Collins soruşturmayı yanlış yönde sürdürüyor gibidir. Bu yüzden, Gracie bir kez daha görüntünün yanıltıcı olduğunu, zor bir dava ya da arkadaşlara yardım etmek söz konusuyken, yapmayacağı hiçbir şey olmadığını kanıtlamak zorunda kalır
All About Steve 2009 full hd izle 720p izle

Onun Hakkında Her Şey - All About Steve (2009)

4.8 IMDB Puanı 4.8
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Phil Traill
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 4 Eylül 2009
Oyuncular: Sandra Bullock, Thomas Haden Church, Bradley Cooper, Ken Jeong, DJ Qualls

Gazeteler için bulmaca hazırlayan bir kadın olan Mary, CNN televizyonunda çalışan Steve adlı haber kameramanına aşık olduktan sonra bütün ülkeyi gezerek türlü haberlerde kendini gösterecek ve ona birbirleri için yaratıldıklarını göstermeye çalışacak...
Speed 2: Cruise Control 1997 full hd izle 720p izle

Hız Tuzağı 2 - Speed 2: Cruise Control (1997)

3.7 IMDB Puanı 3.7
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: Jan de Bont
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Romantik
Vizyon: 24 Ekim 1997
Oyuncular: Sandra Bullock, Jason Patric, Willem Dafoe, Temuera Morrison, Brian McCardie

Erkek arkadaşıyla Karayip Adaları tatiline çıkan Annie Porter deli bir dahinin gemilerini ele geçirmesi sonucu artık hem dev dalgalar, hem de çılgın dahi ve ekibine karşı savaşmalıdır.