Scarlett Johansson Filmleri (34 sonuç)

The Prestige 2006 full hd izle 720p izle

Prestij - The Prestige (2006)

8.5 IMDB Puanı 8.5
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Christopher Nolan
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 22 Aralık 2006
Oyuncular: Hugh Jackman, Christian Bale, Michael Caine, Piper Perabo, Rebecca Hall, Scarlett Johansson

Christopher Nolan'dan illüzyon kumaşından örülmüş bir gerilim...

Bu beklenmedik dönüşlerle dolu gizemli öyküde, Viktorya Devri'nde iki sahne sihirbazı, giderek şiddetlenen bir savaşa ve birbirlerinin mesleki sırlarını ortaya çıkartmak için doymaz bir susuzluğa dönüşen güçlü bir rekabete girişiyorlar. Bu iki görkemli adamın cüreti tutkuya, şovmenliği bilime ve hırsı dostluğa kırdırmalarının sonuçları tehlikeli, ölümcül ve hileli oluyor.

Her şey yüzyılın başında, hızla değişen Londra'da başlıyor. Sihirbazların ünlü ve en üst mertebede idol olarak kabul edildikleri bir zamanda, iki genç sihirbaz şöhrete giden yolu çizmeye başlarlar.
Gösterişli, sofistike Robert Angier (HUGH JACKMAN) tam bir şovmenken;
yontulmamış ve gelenekçi Alfred Borden (CHRISTIAN BALE) sihirli fikirlerini gösterme yeteneğinden yoksun, yaratıcı bir dahidir.
Birbirlerini takdir eden arkadaşlar ve ortaklar olarak yola çıkarlar. Ama en büyük numaraları ters gidince, aralarında ömür boyu sürecek bir düşmanlık başlar; ikisi de bir diğerini geçme ve altüst etme niyetindedir.

Sürdürdükleri aşırı rekabet, her numarayla, her gösteriyle daha da büyür; ta ki sınır tanımayana, hatta elektriğin yeni ve inanılmaz güçlerini ve Nikola Tesla'nın bilimsel dehasını işin içine dahil edene dek...
Captain America: Civil War  Kaptan Amerika: Kahramanlarin Savasi 2016 full hd izle 720p izle

Captain America: Civil War Kaptan Amerika: Kahramanlarin Savasi (2016)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    

  


Yönetmen: Anthony Russo
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson

Yenilmezler'in dahil olduğu bir olay kötü sonuçlanınca, politik güçler Yenilmezler'in bir otorite tarafından takip edildiği ve yönlendirildiği bir sistem kurulması için baskı yaparlar.Bu durum Yenilmezler'in fikir ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına neden olur. Bunlardan biri Steve Rogers'ın önderliğinde, Yenilmezler'in devlet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı korumaya devam etmesini savunan grup, diğer tarafta ise Tony Stark'ın şaşırtıcı bir biçimde devlet kontrolünü ve müdahalesini destekleyen ikinci gruptur..
The Avengers 2012 full hd izle 720p izle

Yenilmezler - The Avengers (2012)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 2 saat 23 dakika


  Yönetmen: Joss Whedon
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu
Vizyon: 4 Mayıs 2012
Oyuncular: Robert Downey Jr, Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Robert Downey Jr.

Çizgi roman şirketi Marvel'in Iron Man, Kaptan Amerika, Hulk, Thor, Hawkeye ve Black Widow gibi süper kahramanlarını bir araya getiren ''Yenilmezler'' (The Avengers), Amerika ile aynı anda Türkiye'de de vizyona girecek. Geçen hafta 39 ülkede vizyona giren film, sadece hafta sonunda 178,4 milyon dolarlık hasılat elde etti.

Joss Whedon'ın yönetmenliğini üstlendiği filmde, beklenmedik bir düşmanın su yüzüne çıkarak dünyanın güvenliğini tehdit etmeye başlaması üzerine S.H.I.E.L.D. adıyla bilinen uluslararası barışı koruma teşkilatının yöneticisi olan Nick Fury, dünyanın dört bir yanını gezerek, dünyayı böyle bir felaketten kurtarmak için ihtiyaç duyduğu takımı topluyor.

Başrollerini Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner ve Tom Hiddleston'un paylaştığı bu ekibe, Stellan Skarsgard'la Samuel L. Jackson eşlik ediyor.
Captain America: Civil War 2016 full hd izle 720p izle

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı - Captain America: Civil War (2016)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 27 dakika


  Yönetmen: Anthony Russo
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 6 Mayıs 2016
Oyuncular: Chris Evans, Robert Downey Jr, Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Don Cheadle, Jeremy Renner

Marvel’in “Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı” filminde Steve Rogers’ı, insanlığı koruma yolunda görevlerine devam eden Yenilmez’lerin yenilenmiş ekibinin lideri şeklinde görüyoruz. Yenilmezler’in de dahil olduğu bir olay kötü sonuçlanınca, politik güçler Yenilmezler’in bir otorite tarafından takip edildiği ve yönlendirildiği bir sistem kurulması için zorlamaktadır. Bu durum Yenilmezler’in fikir ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına neden olur. Bunlardan biri Steve Rogers’ın önderliğinde, Yenilmezler’in hükümet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı korumaya devam etmesini savunan grup, diğer tarafta ise Tony Stark’ın şaşırtıcı bir biçimde hükümet kontrolünü ve müdahalesini destekleyen 2. gruptur.
Her 2013 full hd izle 720p izle

Aşk - Her (2013)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Spike Jonze
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik, Bilim Kurgu
Vizyon: 14 Şubat 2014
Oyuncular: Scarlett Johansson, Amy Adams, Olivia Wilde, Rooney Mara, Joaquin Phoenix

Theodore Twombly hayatını, yakın gelecekte nadir bulunan bir şeye dönüşecek olan el yazımı mektupları yazarak kazanmaktadır ve bugünlerde artık insanların işlerini bilgisayar programları yerine getirmektedir. Theodore, karısından boşandıktan sonra bir apartman dairesinde tek başına yaşamaya başlar ve bir gün karşılaştığı bir teknoloji reklamıyla birlikte hayatı değişir. Kusursuz bir yapay zeka sistemi sunan yeni bir telefon modeli, onu son derece çekici bir kadın olan Samantha ile tanıştırır. Sanal bir varlık olan Samantha, Theodore'u dünya ve hayat üzerine sorduğu sorularla bambaşka bir gerçeklikle tanıştırır. Ağır bir depresyonun içerisinde olan Theodore, yavaş yavaş hayatın keyifli yanlarını fark etmeye başlarken yapay zeka programıyla arasındaki ilişki de gitgide tuhaflaşır.
Captain America: The Winter Soldier 2014 full hd izle 720p izle

Kaptan Amerika: Kış Askeri - Captain America: The Winter Soldier (2014)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 16 dakika


  Yönetmen: Anthony Russo
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 11 Nisan 2014
Oyuncular: Chris Evans, Samuel L Jackson, Scarlett Johansson, Robert Redford, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Cobie Smulders

Kaptan Amerika’yı, Yenilmezler ile beraber New York’ta yaşanan dehşet veren olayların ardından Washington D.C.’de mutluluk içinde yaşarken ve çağdaş dünyaya ahenk sağlamaya çalışırken buluyoruz.

S.H.ı.E.L.D. üyesi bir arkadaşı saldırıya uğrayınca Steve, dünyayı tehlikeye atan bir entrika ağının içine çekilir. Kara Dul (Black Widow) ile güçlerini birleştiren Kaptan Amerika, kendisini susturmak için gönderilen profesyonel katillerle savaşırken bir yandan da giderek genişleyen bir komployu ortaya çıkarmak için çabalamaktadır. Bu fena niyetli oyunun foyası meydana çıkınca Kaptan Amerika ve Kara Dul yeni arkadaşları Falcon’dan yardım isterler. lakin kısa süre sonra çıkarlarını hiç beklenmedik ve zorlu bir düşmanla; Kış Askeri ile karşı karşıya bulurlar.
Lost in Translation 2003 full hd izle 720p izle

Bir Konuşabilse - Lost in Translation (2003)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Sofia Coppola
Ülke: ABD, Japonya
Tür: Dram
Vizyon: 4 Haziran 2004
Oyuncular: Scarlett Johansson, Bill Murray, Akiko Takeshita, Kazuyoshi Minamimagoe, Kazuko Shibata, Giovanni Ribisi

Bob Haris ve Charlotte Tokyo'da ikİ Amerikalıdır. Bob, Tokyo'ya bir viski reklamında oynamak için gelmiştir, Charlotte ise işkolik bir fotoğrafçı olan kocasının peşinden sürüklenmiştir. Her ikisini de uyku tutmayınca, bir gece lüks bir otelin barında yolları kesişir.Bu buluşmanın sonunda aralarında sıkı bir dostluk başlayacaktır. Birlikte Tokyo'yu keşfe çıkarlar, Tokyolularla aralarında çok komik olaylar geçer ve sonunda bambaşka yaşamların mümkün olduğunu keşfederler.
Match Point 2005 full hd izle 720p izle

Maç Sayısı - Match Point (2005)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Woody Allen
Ülke: İngiltere, Lüksemburg
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 17 Şubat 2006
Oyuncular: Jonathan Rhys Meyers, Alexander Armstrong, Paul Kaye, Matthew Goode, Brian Cox, Emily Mortimer, Scarlett Johansson

Genç tenis eğitmeni Chris Wilton (Rhys-Meyers), zengin bir ailenin oğlu olan Tom'a verdiği özel dersler sayesinde yüksek sınıftan insanlarla yakınlaşma şansına sahip olur. Tom'un kızkardeşi Chloe ile flört ederken, onun femme-fatale ve esrarengiz sevgilisi Nora'ya (Scarlett Johansson) aşık olur. Chloe ile evlendikten sonra da Nora ile yasak ilişkisi devam eder. Nora'ya sahip olmayı, aynı zamanda da evlilikle kazandığı zenginliğin devam etmesini istemektedir. Chris'in seçim yapması gerekmektedir. Aşk mı yoksa servet mi?
The Man Who Wasn't There 2001 full hd izle 720p izle

Orada Olmayan Adam - The Man Who Wasn't There (2001)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Joel Coen
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Suç, Dram
Vizyon: 12 Temmuz 2002
Oyuncular: Billy Bob Thornton, Frances McDormand, Michael Badalucco, James Gandolfini, Katherine Borowitz, Jon Polito, Scarlett Johansson

Joel Coen'in, kardeşi Ethan'ın yardımıyla çektiği, beraber yazdıkları 2001 yapımı "The Man Who Wasn't There", Coen tarzı bir traji-komik/ drama filmi. Oscar Ödüllü Amerikan aktör Billy Bob Thornton'un başrolünde yer aldığı yapımda Scarlett Johansson, Frances McDormand, Michael Badalucco, James Gandolfini, Jon Polito, Tony Shalhoub, Richard Jenkins gibi isimler de rol almakta.

Ed Crane, bir berberdir. Saç kesen, düzelten, çok konuşan bir ortağa sahip olan bir berber ve alelade bir adamdır. Karısı Doris ile ilginç bir ilişkiye sahip olan Ed'in aşırı sakin ve içine kapanık/ dışa dönük ilginç bir kişiliği/ hali vardır.

Bir akşamüstü, dükkanı kapamak üzereyken, ansızın içeri giren orta yaşlı bir adam, ısrarla saçlarını kestirmek ister ve bunun üzerine Ed, işe koyulur.
Adamın peruğu dışında pek saçı bulunmamaktadır ve zaten adı Creighton Tolliver olan bu adam, saçları için gelmemiştir.

Sermayesi olan bir ortağa ihtiyacı olan bu garip adam, Ed'e iş teklifinde bulunur. Ed'in teklifi kabul etmesi üzerine, geriye sadece parayı bulma işi kalmıştır.

Fakat Ed Crane, her şeyi önceden ayarlamıştır; kendisini aldattığını bildiği karısı Doris'in yasak ilişki yaşadığı sevgilisini, kimliği gizli bir şekilde tehdir eden Ed, ortaklık parasını bu şekilde denkleştirmiştir.
Paranın karşılığında sadece küçük bir kağıt alan Ed, dolandırıldığını düşünse de, esasında pek de umrunda değildir.

Öte yandan, karısının sevgilisi (ki bu kişi Ed'in de arkadaşı olmaktadır), kendisini tehdit ederek para isteyen bu adamı araştırmaya başlayınca, işler içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.
The Jungle Book 2016 full hd izle 720p izle

Orman Çocuğu - The Jungle Book (2016)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Jon Favreau
Ülke: ABD
Tür: Macera, Dram, Aile, Fantastik
Vizyon: 15 Nisan 2016
Oyuncular: Neel Sethi, Bill Murray, Ben Kingsley, Idris Elba, Lupita Nyong'o, Scarlett Johansson, Giancarlo Esposito, Christopher Walken

Yönetimi Jon Favreau (“Iron Man”) tarafından yapılan ve Rudyard Kipling’in ölümsüz hikayeleriyle Disney’in klasik animasyonuna dayanan “Orman Çocuğu” isimli bu yepyeni aksiyonda bir kurt ailesi tarafından büyütülen erkek çocuk Mowgli’nin (Neel Sethi) destansı macerasını izleyeceğiz.

Mowgli, İnsan yaralarına sahip olan korkutucu kaplan Shere Khan’ın (Seslendiren İdris Elba) tehdit gördüğü her şeyi yok edeceğini söylemesi üzerine bundan böyle ormanda hoş karşılanmadığını öğrenir. Bildiği yegâne yuvasını terk etmek durumunda olan Mowgli, katı bir akıl hocasına dönüşen panter Bagheera (Seslendiren Ben Kingsley) ve özgür ruhlu ayı Baloo’nun (Seslendiren Bill Murray) rehberliklerinde kendini keşfedeceği büyüleyici bir yolculuğa çıkar. Mowgli yolda pek iyi yürekli olmayan orman yaratıklarıyla karşılaşır ve buna baştan çıkarıcı sesi ve bakışlarıyla onu hipnotize eden piton Kaa ile (Seslendiren Scarlett Johansson) Mowgli’yi nadide ve ölümcül kırmızı çiçek olan ateşin sırrını açıklamaya zorlamaya çalışan yumuşak sesli Kral Louie (Seslendiren Christopher Walken) dahildir. Yıldızlardan oluşan oyuncuların içinde amansız koruyucu anne kurt Raksha’nın seslendiricisi Lupita Nyong’o ve kurt sürüsünün alfa erkeği Akela’yı seslendiren Giankarlo Esposito da bulunuyor. -
Ghost World 2001 full hd izle 720p izle

Hayalet Dünya - Ghost World (2001)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Terry Zwigoff
Ülke: ABD, İngiltere, Almanya
Tür: Dram, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Scarlett Johansson, Steve Buscemi, Thora Birch, Brad Renfro, Illeana Douglas, Bob Balaban, Stacey Travis

Enid (Thora Birch) ve Rebecca (Scarlett Johansson) liseden yeni mezun olmuş iki yakın arkadaştır. Rebecca bir kafede iş bulur ve kendine bir daire tutmaya karar verir. Enid ise çok karamsar bir kızdır ve bütün işleri gereksiz, bütün insanları ise aptal ve serseri olarak görmektedir. Fakat hayatı, saplantılı ve yalnız bir kolleksiyoncu olan Seymour (Steve Buscemi) ile tanışınca birden bire değişir, böyle birine karşı hissetmeyeceğini sandığı garip duygular içindedir artık.Daniel Clowes'un underground çizgiromanından Terry Zwigoff tarafından beyazperdeye aktarılan film, pek çok eleştirmen tarafından 2001'in en iyi filmi olarak gösterildi. Ghost World 720P görüntü kalitesinde ve altyazılı olarak izle meniz için sizlerle...
Chef 2014 full hd izle 720p izle

Şef - Chef (2014)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Jon Favreau
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Genel
Vizyon: 22 Ağustos 2014
Oyuncular: Jon Favreau, John Leguizamo, Bobby Cannavale, Emjay Anthony, Scarlett Johansson, Dustin Hoffman, Sofía Vergara, Oliver Platt, Amy Sedaris, Robert Downey Jr, Robert Downey Jr.

Carl Casper şık bir restoranda çalışan bir baş aşçıdır. Kendi mutfağına ait yemekleri nefistir fakat lokantanın menüsüne bağımlı çalıştıkça yaratıcılığı ve ona bağlantılı olarak da yemeklerinin lezzeti düşüşe geçer. Üstelik mühim bir gurmenin yemekleri konusunda yaptığı olumsuz eleştiriler Carl için bardağı taşıran son damla olur.

Yeteneğine karşın kariyerinde düşüşe geçtiğini hisseden Carl´a tam da bu dönem bir teklif gelir: ikinci el bir bir yemek karavanı al ve kendi işinin patronu ol! Oğlu Percy ve eski bir arkadaşı olan Martin’in yardımı ile Carl Amerika yollarında yemeğe ve yeni lezzetlere ve de en önemişi hayata dair tutkusunu tekrardan keşfedecektir.
A Love Song for Bobby Long 2004 full hd izle 720p izle

Bobby Long'a Bir Aşk Şarkısı - A Love Song for Bobby Long (2004)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Shainee Gabel
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 2 Eylül 2004
Oyuncular: John Travolta, Scarlett Johansson, Gabriel Macht, Deborah Kara Unger, Dane Rhodes, David Jensen, Clayne Crawford

Annesinin ölüm haberini duyan Pursy Will, yıllar sonra ilk kez doğup büyüdüğü yer olan New Orleans'a gelir. Annesinin oturduğu evde annesinin iki arkadaşının daha kaldığını öğrenen genç Pursy şaşkınlığa uğrar. Annesinin arkadaşlarından birisi eski profesor Bobby Long diğeri ise Long'un koruması altında olan genç Lawson Pines'tır.

Yıllar önce hayatı ıskalamış olan bu ikilinin tüm vakitlerini bu harabe olmuş evde geçirirler. Pursy'nin gelişiyle başta gergin başlayan ilişkileri, birbirlerine alışmalarıyla değişmeye başlar. Bu esnada Lawson Pines, Bobby Long'un hayatı üzerine bir romaz yazmaktadır.

Ronald Everett Capps'in Off Magazine Street adlı romanından uyarlanan film, ünlü oyuncularının uyumlu performansıyla kendini sevdirmeyi başarıyor ve ortaya güçlü bir drama çıkıyor.
Sing 2016 full hd izle 720p izle

Şarkını Söyle - Sing (2016)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 48 dakika


  


Yönetmen: Garth Jennings
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Komedi, Aile
Vizyon: 9 Aralık 2016
Oyuncular: Scarlett Johansson, Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Taron Egerton, Nick Offerman, Seth MacFarlane, Leslie Jones

Bizimkine benzeyen fakat tamamiyle hayvanların yaşadığı bir dünyada geçen Sing?de, Buster Moon (Oscar ödüllü Matthew McConaughey) zor dönemler geçiren, bir zamanlar çok başarılı olan bir tiyatrodan sorumlu, zarif bir Koaladır. Buster, çok iyimser biridir, peki belki biraz serseri olabilir. Tiyatroyu her şeyden çok sever ve onu korumak için her şeyi yapabilir. Şimdi hayatının amacının yıkımıyla karşı kaldığında solmakta olan cevherine eski görkemini tekrar kazandırmak için son bir şansı vardır; dünyanın en büyük şarkı yarışmasını yapmak.

Önde gelen beş yarışmacı ortaya çıkar: Şarkı söylediği kadar yumuşak bir şekilde dolandıran bir fare (Seth MacFarlane), çekingen bir ergen fil (Tori Kelly), büyük bir sahne korkusu olan, 25 domuz yavrusunun peşini toplamaktan yıpranmış, sınırlarını zorlayan bir anne (Oscar ödüllü Reese Witherspoon), ailesinin ağır suçlarından kurtulmayı isteyen genç bir gangster goril (Taron Egerton) ve küstah erkek arkadaşı bırakıp tek başına kalmak için mücadele veren bir punk-rock kirpi (Scarlett Johansson). Bütün hayvanlar, Buster?ın çadırına, bunun hayatlarının gidişatını değiştirmek için bir fırsat olduğunu düşünerek gelir.
We Bought a Zoo 2011 full hd izle 720p izle

Düşler Bahçesi - We Bought a Zoo (2011)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Cameron Crowe
Ülke: ABD
Tür: Dram, Aile
Vizyon: 20 Ocak 2012
Oyuncular: Matt Damon, Scarlett Johansson, Thomas Haden Church, Colin Ford, Maggie Elizabeth Jones

Güney Kaliforniya’da geçen filmde, Benjamin eşini kaybetmiş ve iki çocuğuna birden bakmaya çalışan bir babadır. Çocuklarıyla yeni bir hayata başlayabilmek adına yeni bir eve taşınmaya karar verir. Fark ederler ki taşınacakları ev aslında bir hayvanat bahçesidir. Hem bu hayvanat bahçesini yoktan var edip, hem de ailesini mutlu etmeye çalışan Benjamin, bu ev sayesinde, güzel lunapark uzmanı Kelly (Scarlett Johansson) ile de tanışacaktır. Benjamin, çocukları, Kelly ve hayvanat bahçesini ayakta tutan dostlarını, duygu yüklü, fantastik ve bir o kadar da eğlenceli bir macera beklemektedir.
Iron Man 2 2010 full hd izle 720p izle

Demir Adam 2 - Iron Man 2 (2010)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Jon Favreau
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 7 Mayıs 2010
Oyuncular: Robert Downey Jr, Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Scarlett Johansson, Sam Rockwell

Küstah fakat seksi bir işadamı görüntüsündeki Tony Stark gerçekte Iron Man'in ta kendisidir ve bu özelliğini bütün dünya ile paylaşmaktan hiç de çekinmiyordur. Sırrını paylaşması için "mahalle baskısı" gören Stark, orduya da hükumete de ser veriyor sır vermiyordur. Zırhının sırrı bir tek kahramanımıza ait olmalıdır! Teknolojisini orduyla paylaşması için iktidar, basından ve halktan baskı gören Tony, bilginin yanlış ellere geçmesinden korktuğu için Iron Man zırhının sırrını açıklamak istemez. Beraberinde Pepper Potts, ve James Rhodey Rhodes ile birlikte, Tony yeni ittifaklar kurar ve yeni büyük güçlerle yüzleşir. Yönetmen Jon Favreau ve Oscar'a aday gösterilen Robert Downey Jr'ı yine bir araya getiren Iron Man 2'de, milyarder mucit Tony Stark ve arkadaşlarının serüven dolu komedisi eğlenceli dakikalar vaadediyor
Girl with a Pearl Earring 2003 full hd izle 720p izle

İnci Küpeli Kız - Girl with a Pearl Earring (2003)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Peter Webber
Ülke: İngiltere, Lüksemburg
Tür: Biyografi, Dram, Romantik
Vizyon: 26 Mart 2004
Oyuncular: Colin Firth, Scarlett Johansson, Tom Wilkinson, Judy Parfitt, Cillian Murphy, Essie Davis, Joanna Scanlan

1665 seneninde Hollanda'sında geçen bu filmde 17 yaşında olan Griet (Scarlett Johansson) babası bir iş kazasında kör olunca ailesini geçindirmek için çalışmak zorunda kalır ve ressam Johannes Vermeer'in (Colin Firth)evinde hizmetçiliğe başlar. Griet , giderek evli olan ressamın alakasını çeker. Vermeer, onun yetiştirilme tarzı, eğitim düzeyi ve sosyal konum açısından çok değişik olmasına karşın, renkler ve ışığı algılama yeteneğini farkederek onu resimlerinin gizemli dünyasına çeker.Bu ortak yönlerinden dolayı aralarındaki hizmetçi-efendi ilişkisi yerini yakınlaşmaya bırakır.
The Island 2005 full hd izle 720p izle

Ada - The Island (2005)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 16 dakika


  Yönetmen: Michael Bay
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 2 Eylül 2005
Oyuncular: Ewan McGregor, Scarlett Johansson, Djimon Hounsou, Sean Bean, Steve Buscemi, Michael Clarke Duncan, Ethan Phillips

Lincoln Six Eco (Ewan McGregor) ve Jordan Two-Delta (Scarlett Johansson) görünüşe göre ütopik fakat dışa kapalı bir tesiste yaşamaktadırlar.Dikkatle denetimi yapılan bu ortamın bütün diğer sakinleri gibi, onlar da Adaya gönderilmek için seçilmeyi umutluyorlardır; söylentiye göre burası gezegendeki son kirletilmemiş bölgedir.Fakat gerçekte kendilerinin birer klon olduklarını ve ölmeleri yaşamlarından daha değerli olduğunu keşfettiklerinde cüretkar bir kaçış planlarlar.Bilmedikleri bir ortamda, bir zamanlar yuvaları olan kurumun sinsi güçleri tarafından amansızca takip edilen Lincoln ve Jordan, Ada hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmak ve geride kalanları kurtarmak için hayatlarını riske atarlar.
Ghost in the Shell 2017 full hd izle 720p izle

Kabuktaki Hayalet - Ghost in the Shell (2017)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 47 dakika


  


Yönetmen: Rupert Sanders
Ülke: ABD, Hindistan, Çin, Japonya, Hong Kong, İngiltere, Yeni Zellanda, Kanada, Avustralya
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 31 Mart 2017
Oyuncular: Scarlett Johansson, Takeshi Kitano, Juliette Binoche, Michael Pitt, Chin Han, Danusia Samal

Mamoru Oshii imzalı, 1995 yapımı tanınmış animasyon filmi Ghost in the Shell'in live-action uyarlaması olan film 9. birlik özel görev gücünün başında yer alan, özel operasyonlardan mesul benzersiz insan-saybörg hibritin hikayesini konu alıyor. Kendisini en tehlikeli suçluları durdurmaya adamış olan 9. Birlik, tek emeli Hanka Robotic?in siber teknolojideki teşebbüslerini yok etmek olan bir düşmanla karşı karşıyadır.
Hitchcock 2012 full hd izle 720p izle

Hitchcock (2012)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Sacha Gervasi
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 29 Mart 2013
Oyuncular: Anthony Hopkins, Helen Mirren, Scarlett Johansson, Danny Huston, Toni Collette

Dünya sinema tarihine adını ölümsüz harflerle kazımış olan ustaların ustası sinemacı Alfred Hitchcock'un sıradışı filmi Sapık (Psycho)'ın çekim sürecinde geçen film Hitchcock ve eşi Alma'nın aşklarına odaklanıyor. Filmde ustayı yine bir başka usta Anthony Hopkins canlandırırken karısı Alma rolünü ise Helen Mirren üstleniyor. Hitchcock’un çığır açan filmi PSYCHO’nun yapım sürecinde geçiyor. Projenin yönetmen koltuğunda Sacha Gervasi otururken, senaryo ise John McLaughlin’e ait. Filme kaynaklık eden kitap ise Stephen Rebelloizamlı “Alfred Hitchcock and the Making of Psycho” adlı eser.

Filmde ayrıca Scarlett Johansson, Janet Leigh, James D'Arcy, Anthony Perkins, Jessica Biel, Vera Miles, Michael Stuhlbarg ve Toni Collette gibi pek çok yıldız isim yer alıyor.
The Other Boleyn Girl 2008 full hd izle 720p izle

Boleyn Kızı - The Other Boleyn Girl (2008)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Justin Chadwick
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi
Vizyon: 23 Mayıs 2008
Oyuncular: Natalie Portman, Scarlett Johansson, Eric Bana, Jim Sturgess, Mark Rylance

The Other Boleyn Girl Philippa Gregory'nin aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan 2007 yapımı film. Oyuncular arasında Scarlett Johansson, Natalie Portman ve Eric Bana yer almaktadır.

İskoçya’nın Son Kralı’nın senaryo yazarı Peter Morgan tarafından kaleme alınan Boleyn Kızı, ihtişamlı bir entrika, şehvet, iktidar oyunları, aşk ve ihanet hikâyesi. Film aynı zamanda, ailelerinin kör hırsı yüzünden yakışıklı ve tutkulu kral 8. Henry’nin aşkı için rekabet eden iki güzel kız kardeşin, Anne ve Mary Boleyn’in hikâyesini anlatıyor. Her iki kadın da kralın yatağını paylaşacaklardır, fakat yalnızca biri, kısa ve fırtınalı bir saltanat için tahta çıkacaktır; bu saltanat da celladın kılıcıyla trajik bir biçimde son bulacaktır.
Scoop 2006 full hd izle 720p izle

Scoop (2006)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    

  


Yönetmen: Woody Allen
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Gizem, Komedi, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Hugh Jackman, Jim Dunk, Scarlett Johansson, Woody Allen, Robert Bathurst, Geoff Bell, Christopher Fulford, Nigel Lindsay, Ian McShane

Tarot kartlarının gizemine inanır mısınız? Joe Strombel isminde bir gazeteci, kamuoyunda 'Tarot Kartı Cinayetleri' olarak bilinen bir seri cinayet olayını araştırırken gizemli bir şekilde öldürülür. Bu ölümle birlikte derinleşen araştırma da bir kenara itilir ve olayın esrarı aydınlatılamaz. Joe Strombel’i tanıyan ve başarılı bir gazetecilik öğrencisi olan Sondra, olayın bu haliyle kalmasına müsaade etmez ve araştırmaya kaldığı yerden devam eder. Bu araştırma sırasında içine daldığı sihir dünyası, oldukça ilgisini çekmiştir. Gösterisini izlediği Sid Waterman ismindeki bir sihirbaz, farkında olmadan ona bu cinayet davası ile ilgili önemli bir bilgi verir. 2005 yapımı Maç Sayısı filminden sonra yeni bir Woody Allen-Scarlett Johansson işbirliği olan Scoop, bir başka başarılı oyuncu ile daha zenginleşiyor: Hugh Jackman! Johansson ve Jackman ikilisinin Prestij filminde de birlikte sergiledikleri uyum, Woody Allen faktörü ile de birleşince bu film için de ayrı bir heyecan yaratıyor. Scoop 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Don Jon 2013 full hd izle 720p izle

Kalbim Sende - Don Jon (2013)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Joseph Gordon-Levitt
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 11 Ekim 2013
Oyuncular: Joseph Gordon-Levitt, Scarlett Johansson, Julianne Moore, Tony Danza, Glenne Headly

Jon Martello, porno bağımlılığı olan ve kadınlar konusunda türlü takıntılara sahip olan bir adamdır. Arkadaşları arasında Don Juan olarak mimlenen Jon, kadınları elde etme konusunda da bir hayli başarılıdır. Bir gece kulübünde tanıştığı Barbara ise daha önce karşılaştığı hiçkimseye benzememektedir. Bir hayli çekici bir görünüme sahip olan Barbara, doğru erkeğin peşinde olan son derece idealist bir kadındır. Ve sırf bu nedenle bile Jon için önemli bir cazibe merkezi haline gelmesi kaçınılmaz olur. Jon bir yanda her daim yanında olan Esther'le ilişkisinin karmaşasını yaşarken diğer yanda Barbara'yı elde etmeye çalışacaktır.

Ünlü aktör Joseph Gordon-Levitt'in yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı filmin diğer başrollerinde Scarlett Johansson ve Julianne Moore yer alıyor.

The Horse Whisperer 1998 full hd izle 720p izle

Atlara Fısıldayan Adam - The Horse Whisperer (1998)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 2 saat 50 dakika


  


Yönetmen: Robert Redford
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik, Western
Vizyon: 9 Ekim 1998
Oyuncular: Robert Redford, Kristin Scott Thomas, Sam Neill, Dianne Wiest, Scarlett Johansson

14 yaşındaki kızı Grace'in, çok sevdiği atının sırtındayken kaza geçirmesi üzerine, bir dergi editörü olan annesi Annie, kızının kaderinin atıyla ayrılamaz biçimde bağlantılı olduğunu fark eder ve Atlara Fısıldayan Adamlar olarak bilinen sorunlu atları tedavi etmeleriyle tanınan at uzmanı seyislerden birini bulabilmek amacıyla bir kampanya düzenler.

Sonunda Tom Booker (Robert Redford) adlı bir seyisin Montana'da bu işi yaptığını ve çalışmalarıyla adeta efsaneleştiğini öğrenir. Bunun üzerine kızı Grace ile Pilgrim adlı atını yanına aldığı gibi karavanıyla Montana'ya doğru yola çıkar.

Tom Booker, bu kaza sonucunda darmadağın olan hayatları kurtarmak için çaba gösterirken şefkatli at bakıcısıyla kızın annesi arasında sevgi çiçekleri filizlenmeye başlayacak ve bunun sonucunda hem harika hem de trajik sonuçlara yol açacak bir aşk doğacaktır.
In Good Company 2004 full hd izle 720p izle

Babamın Kabusu - In Good Company (2004)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Paul Weitz
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 13 Mayıs 2005
Oyuncular: Dennis Quaid, Topher Grace, Scarlett Johansson, Marg Helgenberger, David Paymer

Uzun zamandır haftalık Sports Amerika'nın reklam satış bölümü başı olan 51 yaşındaki Dan Foreman'ın hayatı yolunda görünmektedir. Sıcak ve dürüst pazarlık anlayışı sayesinde dergideki en büyük yılını yeni kutlamıştır. Karısının beklenmeyen hamilelik haberi ve büyük kızı Alex'in New York Üniversitesi'ne (ne kadar pahalı olduğunu söylemeye gerek yok) kabul edilmesi aile bütçesinde kimi sorunlara yol açabilecek olsa bile Dan'i mutlu etmiştir. Her zaman olduğu gibi bunun da üstesinden gelecektir.
He's Just Not That Into You 2009 full hd izle 720p izle

Erkekler Ne Söyler Kadınlar Ne Anlar - He's Just Not That Into You (2009)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: Ken Kwapis
Ülke: ABD, Almanya, Hollanda
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 24 Nisan 2009
Oyuncular: Scarlett Johansson, Jennifer Aniston, Ginnifer Goodwin, Drew Barrymore, Jennifer Connelly, Justin Long, Bradley Cooper, Ben Affleck, Kris Kristofferson

Greg Behrendt ve Liz Tuccillo’nun çok satan kitabına dayanan film, 20’li 30’lu yaşlarında Baltimore’lu bir grup insanı konu alıyor. Söz konusu insanlar ilişki havuzunun sığ kısmından evlilik hayatının derin ve bulanık sularına doğru ilerlerken bir yandan karşı cinsin işaretlerini okumaya bir yandan da “istisna yoktur” kuralına istisna oluşturmaya çalışıyorlar.
Just Cause 1995 full hd izle 720p izle

Gizli Gerçek - Just Cause (1995)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 42 dakika


  


Yönetmen: Arne Glimcher
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 28 Nisan 1995
Oyuncular: Sean Connery, Laurence Fishburne, Kate Capshaw, Blair Underwood, Ed Harris, Christopher Murray, Ruby Dee, Scarlett Johansson

Florida bataklığında gömülü olan sır, suçsuz bir adamı kurtarabilir veyahut bir katile yine suç işletebilir. Everglades'in derinliklerinde gömülü olan kanıt suçsuz bir adamı özgürlüğüne kavuşturacak mı? Ölümü bekleyen bir idam mahkumu suçsuz olduğunu ispat etmek için suçun işlenmesinden 8 sene sonra bir Harvard hukuk profesorünü Paul Armstrong (Sean Connery) arar, fakat delil polisin ilgisini çekmez. Paul Armstrong sistemin üstesinden gelip, gerçek katili yakalayabilecek mi?
Lucy 2014 full hd izle 720p izle

Lucy (2014)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 29 dakika


  Yönetmen: Luc Besson
Ülke: Fransa, ABD
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 8 Ağustos 2014
Oyuncular: Scarlett Johansson, Morgan Freeman, Min-sik Choi, Amr Waked, Julian Rhind-Tutt, Johan Philip Asbæk, Analeigh Tipton

Tayvan´ın başkenti Taipe´nin suça batmış yeraltı dünyası sokak çeteleri, mafya ve işbirlikçi polisler vasıtası ile yönetilirken en aktif ticaret uyuşturucu ağı üstünden yurutülür. Lucy, bu tehlikeli uyuşturucu şebekesinde, belalı bir çete için kurye şeklinde çalışmak mecburiyetinde kalan genç bir kadındır. Bir gün bir teslimat öncesinde taşıması için vücudunun içine yerleştirilen uyuşturucu, beklenmedik bir biçimde Lucy´nin vücuduna nüfuz edip kanına karışmaya başlayınca olağanüstü bir durumla karşılaşır; damarlarında dolaşan kimyasallar, ona insanüstü yetenekler kazandırmıştır. Bundan sonra akıl okuma, telekinezi ve acıyı hissetmeme gibi güçlere sahip olan genç kadın acımasız bir savaşçıya dönüşecektir.
Hail, Caesar! 2016 full hd izle 720p izle

Yüce Sezar - Hail, Caesar! (2016)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Ethan Coen
Ülke: İngiltere, ABD, Japonya
Tür: Komedi, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: Josh Brolin, George Clooney, Alden Ehrenreich, Ralph Fiennes, Scarlett Johansson, Tilda Swinton, Frances McDormand

Film şirketleri için çalışan Eddie Mannix adındaki bir adamın öyküsünü anlatan film, Mannix ekseninde zamanın Hollywood dünyasına mizahi bir bakış getiriyor. Bir stüdyo organizatörünün karşılaştığı pek çok problemi çözmek zorunda kaldığı bir gününü anlatan filmin yapımcıları Coen Kardeşler. 4 Oscar ödüllü usta yönetmenler Joel Coen ve Ethan Coen'lerin yazıp yönettiği Yüce Sezar!'ın başrollerinde George Clooney, Josh Brolin, Tilda Swinton, Scarlett Johansson, Channing Tatum, Jonah Hill, Ralph Fiennes, Frances McDormand oynuyor...
The Nanny Diaries 2007 full hd izle 720p izle

Dadım Aşık - The Nanny Diaries (2007)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Shari Springer Berman
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 21 Aralık 2007
Oyuncular: Scarlett Johansson, Donna Murphy, John Henry Cox, Alicia Keys, Lewis Payton Jr.

"The Nanny Diaries" New Jersey'de yaşayan Annie Braddock'un (Johansson) üniversiteyi bitirdikten sonra geldiği Manhattan'da zengin bir ailenin çocuğuna dadılık yapma hikayesini anlatıyor. Şehrin diğer tarafında yaşamanın hiç de kolay olmadığnı anlayan Annie, Bayan X'in (Linney) bitmek bilmeyen isteklerini yerine getirmeye çalışırken, oğlu Grayer'ın bakımını üstleniyor. Derken binada tanıştığı gençle yakınlaşmaya başlayan Annie, zenginlerin dünyasında hiç de beklemediği olaylarla karşılaşıyor.
The Black Dahlia 2006 full hd izle 720p izle

Cehennem Çiçeği - The Black Dahlia (2006)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: Brian De Palma
Ülke: Almanya, ABD, Fransa
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 9 Şubat 2007
Oyuncular: Josh Hartnett, Scarlett Johansson, Aaron Eckhart, Hilary Swank, Mia Kirshner

15 Ocak 1947'de, Los Angeles'da boş bir arsada, işkence edilerek öldürülmüş genç ve güzel bir kadının cesedi bulunur. Kurban, gazete manşetlerine Siyah Dalya olarak geçmiştir ve ölümü Kaliforniya tarihinin en büyük insan avını başlatır.
Bucky Bleichert ve Lee Blanchard kendilerini Siyah Dalya soruşturmasının tam ortasında bulurlar: İki polis, iki sert erkek, iki arkadaş ve aynı kadına aşık iki rakip. Ancak Siyah Dalya ikisinin de takıntısı haline gelecektir. Hayatıyla ilgili her şeyi bilmek, katilini yakalamak ve ona ölümünde bile sahip olmak isteyecekler, araştırmaları onları savaş sonrası Hollywood'unun karanlık yüzüne, ölü kadının hayatının ve ölümünün derinliklerine götürecektir
Rough Night 2017 full hd izle 720p izle

Kızlar Gecesi - Rough Night (2017)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Lucia Aniello
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 1 Haziran 2017
Oyuncular: Scarlett Johansson, Jillian Bell, Zoë Kravitz, Ilana Glazer, Kate McKinnon, Paul W. Downs, Ryan Cooper

Bekarlığa veda partisi verecek olan bir grup kız arkadaş sınırsızca eğlenebilmek için bir villa kiralarlar. Arkadaşlarının evliliğini kutlayan kız grubu eğlenceyi bitirmesi için erkek striptizciler de getirtir. Eğlence sürüp içkiler içilirken bir kaza meydana gelir ve erkek striptizcilerden biri ölür. Arkadaş grubu bu olayın üzerine ne yapmaları gerektiğine karar vermek vaziyetinde kalır...

+18 yaş üstü komedi filmidir...
The Spirit 2008 full hd izle 720p izle

Ruh - The Spirit (2008)

4.8 IMDB Puanı 4.8
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Frank Miller
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Fantastik
Vizyon: 20 Şubat 2009
Oyuncular: Jaime King, Gabriel Macht, Dan Gerrity, Arthur the Cat, Kimberly Cox, Brian Lucero, David Brian Martin, Scarlett Johansson

Will Eisner?in ?The Spirit? isimli çizgi romanından beyazperdeye uyarlanan ve Sincity, 300 ve Elektra?nın yazarı & Sincity üçlemesinin yönetmeni Frank Miller?ın yönettiği filmde Spirit isimli maskeli ve çevresi güzel kadınlarla dolu bir varlıktır. Spirit, Central City?yi savunmak için polis ile beraber, şehirdeki suçlular ve The Octopus ile mücadeleye girişi
Home Alone 3 1997 full hd izle 720p izle

Evde Tek Başına 3 - Home Alone 3 (1997)

4.3 IMDB Puanı 4.3
    
 1 saat 42 dakika

Yönetmen: Raja Gosnell
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 9 Ocak 1998
Oyuncular: Alex D. Linz, Olek Krupa, Rya Kihlstedt, Lenny von Dohlen, David Thornton, Scarlett Johansson

Uluslararası bir suç örgütü Amerikan Savunma Birimi'nden çok gizli bir bilgisayar çipi çalar. Hiçbir sorunla karşılaşmazlar ama bavulları hava alanında karışınca işler değişir, uzaktan kumandalı bir oyuncak arabaya gizlenen çip Chicago'da bir banliyöye gider. Bu önemli çipin peşinden koşan suçlular başlarına gelecek beladan habersizdirler. Oyuncak araba ve çip şimdi onları tek başına alt edecek akla ve cesarete sahip birinin eline düşmüştür: 8 yaşındaki Alex Pruitt'in eline...