Sean Bean Filmleri (22 sonuç)

Equilibrium 2002 full hd izle 720p izle

İsyan - Equilibrium (2002)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Kurt Wimmer
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Bilim Kurgu
Vizyon: 2 Nisan 2004
Oyuncular: Dominic Purcell, Christian Bale, Sean Bean, Christian Kahrmann, John Keogh, Taye Diggs, Emily Watson

3. Dünya Savaşının yaralarını zor da olsa sarmayı başarabilmiş yakın geleceğin dünyasındayız. Savaşın travmasını üzerinden atamamış olan hakim totaliter sistem, barışı korumak adına insanların duygularını baskı altına almaktadır. Sanatsal nesneler bulundurmak veya sanatla ilgilenmek yasaktır. Duyguları tetikleyecek hareketler ya da açığa vuracak davranışların cezası çok büyüktür. Üst düzey bir güvenlik elemanı olan Rahip John Preston (C. Bale) kurallara karşı gelenleri bulup yok etmekle görevlendirilmiştir. Günü birinde Preston kimliğinden uzaklaşmaya başlar.

Biçimsel olarak Matrix'e, öyküsü ile de Fahrenheit 451'e yakın olan film, distopik bilimkurgu filmleri arasında ışıl ışıl parlıyor.
Red Riding: In the Year of Our Lord 1983 2009 full hd izle 720p izle

Kırmızı Başlık: Lordumuz 1983 Yılında - Red Riding: In the Year of Our Lord 1983 (2009)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Anand Tucker
Ülke: İngiltere
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 7 Şubat 2009
Oyuncular: David Morrissey, Lisa Howard, Chris Walker, Shaun Dooley, Jim Carter, Warren Clarke, Sean Bean

David Peace?in romanından uyarlanan Red Riding serisi, üç değişik yönetmen tarafından birbirinin devamı niteliğinde üç film şeklinde sinemaya uyarlandı. Suç, cinayet, kriminoloji, polisiye, drama ve entrika gibi etiketleri gururla üzerinde taşıyan seri, türün hakkını veriyor. Zira, anlatılan hikaye Yorkshire Ripper olarak bilinen seri katilin izinde yaşanan gerçek olaylara dayanıyor.

Red Riding: In the Year of Our Lord 1983; nerdeyse dokunulmazlıklarını ilan eden West Yorkshire polisi ve bütün organizasyonun arkasındaki esas patron; babasının ölümü üzerine kasabaya gelen bir avukat ve başından buyana soruşturmanın içinde bulunan bir polis ile karşı karşıya gelir, serinin son filmini Anand Tucker yönetmiş.
Ronin 1998 full hd izle 720p izle

Ronin (1998)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: John Frankenheimer
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 18 Aralık 1998
Oyuncular: Robert De Niro, Jean Reno, Natascha McElhone, Stellan Skarsgård, Sean Bean

Sam, uluslararası gizli ajanlardan oluşan ekibiyle birlikte çalışan ve en esrarengiz ve en sıkı korunan belgeleri bile ele geçirmesiyle tanınan Amerika'lı bir kiralık ajandır. Soğuk savaşın bittiği sakin dönemlerde Sam ve ekibinin durumu belirsizleşir ve kendilerine en yüksek parayı verenler adına çalışmaya başlarlar.
GoldenEye 1995 full hd izle 720p izle

James Bond: Altın Göz - GoldenEye (1995)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Martin Campbell
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim, Suç
Vizyon: 15 Aralık 1995
Oyuncular: Pierce Brosnan, Sean Bean, Izabella Scorupco, Famke Janssen, Joe Don Baker

Ian Fleming’in romanından uyarlanan on yedinci Bond filmi “Goldeneye”’in yönetmenlik koltuğunda Martin Campbell otururken, başrolde “James Bond” rolünü canlandıran beşinci oyuncu olan “Pierce Brosnan” yer almaktadır. Bond’un düşmanı olarak ise bu sefer usta aktör Sean Bean’i görüyoruz. General Oumurov (Gottfried John) ve Xenia (Famke Janssen), çok güçlü bir prototip helikopteri ele geçirerek Rusya’da gizli bir radar üssündeki herkesi öldürür. Bu gizli üsten sağ kurtulan tek kişi olan James Bond, Goldeneye adlı çok gizli bir silahı ele geçiren bu ikiliyi durdurmak için harekete geçecektir. Fakat bu işin başında eski bir MI5 ajanı olan Alec Trevelyan vardır ve kendisine arkasını dönen ülkesine karşı bu silahı kullanmakta kararlıdır. 1995’e kadar ilk defa İngiliz bir yönetmen tarafından yönetilmeyen bir Bond filmi olan “Goldeneye”, “M” rolünde ilk defa bir “kadın”ın (Judi Dench) yer almasıyla Bond filmleri içerisinde tarihi bir karar almıştır. Geleneksel Bond şarkısını bu sefer “Tina Turner” seslendirirken film, “En İyi Görsel Efekt” ve “En İyi Ses” dallarında BAFTA’ya aday gösterilmiştir.
Troy 2004 full hd izle 720p izle

Truva - Troy (2004)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 43 dakika


  Yönetmen: Wolfgang Petersen
Ülke: ABD, Malta, İngiltere
Tür: Macera, Dram, Tarihi, Savaş
Vizyon: 14 Mayıs 2004
Oyuncular: Brad Pitt, Orlando Bloom, Eric Bana, Diane Kruger, Sean Bean

10 sene devam eden ve bir medeniyetin çöküşüne sebep olacak savaşı, Truva prensi Paris ile Isparta Kraliçesi Helen ´in aşkı başlatır. Paris´in Helen´i kocası Kral Menelaus´tan çalması kabul edilemeyecek bir hakarettir. Aile onuru Menelaus´a yapılan bu yanlış hareketin kardeşi Agamemnon´a da yapıldığını öngörmektedir. Mikene Kralı olarak büyük bir güce sahip olan Agamemnon, Helen´i Truva´dan geri getirerek kardeşinin şerefini kurtarmak için kısa zamanda Yunanistan´ın bütün ordularını bir araya toplar.
Kingsglaive: Final Fantasy XV 2016 full hd izle 720p izle

Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV - Kingsglaive: Final Fantasy XV (2016)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Takeshi Nozue
Ülke: Japonya
Tür: Animasyon, Macera, Dram, Fantastik, Bilim-Kurgu
Vizyon: 19 Ağustos 2016
Oyuncular: Aaron Paul, Sean Bean, Lena Headey, David Gant, Darin De Paul, Trevor Devall, Adrian Bouchet

Kutsal Kristal'in evi olan büyülü Lucis krallığı, onu çalmak isteyen Niflheim imparatorluğu tarafından tehdit edilmektedir. Lucis Kralı Regis'in (Sean Bean) emrinde, kralın büyü gücüyle donatılmış Nyx (Aaron Paul) ve bir grup seçilmiş askerden oluşan Kingsglaive birliği yer almaktadır. Bu birlik Kral Regis'i ne pahasına olursa olsun korumakla görevlendirilmiştir. İmparatorluğun ezici askeri gücü karşısında daha fazla dayanamayan Kral Regis zorlu bir kararla karşı karşıya kalır ? oğlu Prens Noctis ile Niflheim'ın tutsağı Tenebrae Prensesi Lunafreya'yı (Lena Headey) evlendirmek ve topraklarının hakimiyetini imparatorluğun emrine vermek. Kralın pes etmesine rağmen kısa sürede imparatorluğun kötü emellerini gerçekleştirmesi için hiçbir şey uğruna durmayacağı belli olur. Şimdi Niflheim İmparatorluğu ve dünyanın hakimiyeti arasında duran tek engel Kingsglaive'dir.
The Island 2005 full hd izle 720p izle

Ada - The Island (2005)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 16 dakika


  Yönetmen: Michael Bay
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 2 Eylül 2005
Oyuncular: Ewan McGregor, Scarlett Johansson, Djimon Hounsou, Sean Bean, Steve Buscemi, Michael Clarke Duncan, Ethan Phillips

Lincoln Six Eco (Ewan McGregor) ve Jordan Two-Delta (Scarlett Johansson) görünüşe göre ütopik fakat dışa kapalı bir tesiste yaşamaktadırlar.Dikkatle denetimi yapılan bu ortamın bütün diğer sakinleri gibi, onlar da Adaya gönderilmek için seçilmeyi umutluyorlardır; söylentiye göre burası gezegendeki son kirletilmemiş bölgedir.Fakat gerçekte kendilerinin birer klon olduklarını ve ölmeleri yaşamlarından daha değerli olduğunu keşfettiklerinde cüretkar bir kaçış planlarlar.Bilmedikleri bir ortamda, bir zamanlar yuvaları olan kurumun sinsi güçleri tarafından amansızca takip edilen Lincoln ve Jordan, Ada hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmak ve geride kalanları kurtarmak için hayatlarını riske atarlar.
Patriot Games 1992 full hd izle 720p izle

Tehlikeli Oyunlar - Patriot Games (1992)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Phillip Noyce
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 5 Haziran 1992
Oyuncular: Harrison Ford, Anne Archer, Patrick Bergin, Sean Bean, Thora Birch, James Fox, Samuel L Jackson

Eski CIA ajanı Jack Ryan (Harrison Ford), bir İngiliz bakanının ve ailesinin hayatını kurtarınca yeniden göreve çağırılır. Ryan, suikast girişimi sırasında tetikçilerden birini öldürünce, katilin IRA militanı olan kardeşi, Ryan'dan ve ailesinden intikam almaya karar vererek Amerika'ya gelir.

Tom Clancy'nin çok satan romanlarından biri olan Patriot Games, Harrison Ford'un da Clancy'nin sevilen karakteri Jack Ryan rolüyle karşımıza çıktığı ilk filmdir. Ford, daha sonra bu karakteri bir kez daha, Açık Tehlike'de canlandırmıştır.
National Treasure 2004 full hd izle 720p izle

Büyük Hazine - National Treasure (2004)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 11 dakika


  Yönetmen: Jon Turteltaub
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Gizem
Vizyon: 24 Aralık 2004
Oyuncular: Nicolas Cage, Diane Kruger, Justin Bartha, Sean Bean, Jon Voight

Altı nesildir hazine peşinde koşan Gates ailesi, ABD'de tarihle ilgilenen kişilerin gözünde deli muamelesi görmektedir. Gates'lerin sın nesil üyesi Benjamin Franklin hazine avı bayrağını devralmış son kişidir ve yaşamını kimsenin varlığına inanmadığı, Orta Doğu kökenli Tapınak Şövalyeleri hazinesini bulmaya adamıştır. ABD'nin kuruluşunda aktif rolü olan Özgür Masonlar derneği üyelerinin sakladığı ve yeri ABD tarihindeki kilit olaylara gizlenmiş ipuçlarında saklı olan hazineye Benjamin Franklin iyice yaklaştığını hissetmektedir. Ancak, elde ettiği son ipucu hazinenin yerinin çalınması imkânsız gibi görünen Bağımsızlık Bildirgesi'nin arkasında gizlendiğini söylemektedir. Bildirge'nin arkasına bakmanın, yüzyıllık hazine avının sonu olacağın düşünür, oysa bu sadece bir başlangıçtır.
Silent Hill 2006 full hd izle 720p izle

Sessiz Tepe - Silent Hill (2006)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: Christophe Gans
Ülke: Kanada, Fransa, Japonya, ABD
Tür: Korku, Gizem
Vizyon: 13 Ekim 2006
Oyuncular: Radha Mitchell, Sean Bean, Laurie Holden, Deborah Kara Unger, Kim Coates

Bir çocuğun gizemli hastalığı. Çaresiz bir anne. Terk edilmiş bir kasaba.
Genç bir anne olan Rose (Radha Mitchell) kızı Sharon'ın gizemli hastalığına çare bulmak istemektedir. Psikiyatrik tedaviyi reddeden Rose kızıyla birlikte, kızının rüyasında sürekli olarak tekrarladığı kasabaya, SILENT HILL'e doğru yola çıkar. Kocası Christopher'ın (Sean Bean) karşı çıkmasına rağmen Rose, kızının gizemli hastalığının tedavisinin bu gizemli kasabada olduğuna inanmaktadır. Anne kız kasabaya yaklaşırlarken karşılarına bir gölge çıkar ve Rose arabanın kontrolünü kaybeder. Kendine geldiğinde Sharon arabada yoktur. Rose kızını çaresiz bir biçimde ararken karşısına bir polis (Laurie Holden) çıkar ve onunla birlikte kızını bulmak için Silent Hill'e gider. Rose Silent Hill'in çıkan büyük bir yangından sonra terkedilmiş olduğunu keşfeder. Kasabanın her yanı sisle kaplıdır ve birden Rose'un etrafını gölgeler sarmaya başlar. Rose bu gizemli kasabada kızını ararken kızının kaybolmasının aslında çok büyük şeytani bir planın parçası olduğunu keşfeder.
Don't Say a Word 2001 full hd izle 720p izle

Sakın Konuşma - Don't Say a Word (2001)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Gary Fleder
Ülke: ABD, Avustralya, İsviçre, Kanada
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 30 Kasım 2001
Oyuncular: Michael Douglas, Sean Bean, Brittany Murphy, Skye McCole Bartusiak, Guy Torry, Jennifer Esposito, Shawn Doyle

Başarılı bir psikiatristin kızı kaçırılır. Kaçıranlarla bağlantı kurduğunda, imkansıza yakın bir talepleri olduğunu anlar psikiatrist: Gizli bir kodu bilen katatonik bir genç bayan bulunmaktadır. Psikiatristten istenen, bir anlamda onun zihnine girerek, hatırlayamadığı bu şifreyi ona hatırlatmasıdır.

Kızını kurtarmak için mesleki becerisini devreye sokan psikiatrist rolündeki Michael Douglas'ın oyun gücüyle dikkat çeken, gerilimli bir yapım...
Cleanskin 2012 full hd izle 720p izle

Cleanskin (2012)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 48 dakika


  


Yönetmen: Hadi Hajaig
Ülke: İngiltere
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 9 Mart 2012
Oyuncular: Sean Bean, Abhin Galeya, Charlotte Rampling, Peter Polycarpou, Tuppence Middleton

Ewan (Sean Bean), bir intihar bombacısı ve onun terör hücresini bulup yok etmekle görevli gizli bir servis ajanıdır.
Ca$h 2010 full hd izle 720p izle

Tatlı Para - Ca$h (2010)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Stephen Milburn Anderson
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç, Gerilim
Vizyon: 1 Mart 2010
Oyuncular: Sean Bean, Chris Hemsworth, Victoria Profeta, Mike Starr, Michael Mantell

Sam Phelan (Chris Hemsworth) ve eşi Leslie (Victoria Profeta) evlerinin taksitlerini güçlükle ödiyebilen maddi sıkıntı içindeki genç bir çifttir. Sam arabası ile seyir halindeyken, polisle kovalamaca halindeki banka soyguncuları içi nakit dolu çantayı Sam'in arabasına fırlatır ve kaçarlar, fakat daha sonra yakalanırlar. Ellerine geçen bu büyük miktardaki nakit sayesinde Sam ve eşi maddi sıkıntılardan kurtulmanın keyfini çıkarmaya başlarken, hapisteki soyguncunun psikopat kardeşi Chicago'nun her yerinde onları aramaya koyulur.
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief 2010 full hd izle 720p izle

Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı - Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief (2010)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Chris Columbus
Ülke: Kanada, ABD
Tür: Macera, Fantastik, Gizem
Vizyon: 19 Şubat 2010
Oyuncular: Logan Lerman, Brandon T. Jackson, Alexandra Daddario, Jake Abel, Sean Bean, Pierce Brosnan, Steve Coogan

Bir fantastik/komedi filmi olan Percy Jackson & The Olympians: The Lightning Thief', Harry Potter and the Philosopher's Stone ve Harry Potter and the Chamber of Secrets filmlerinin yönetmeni Chris Columbus tarafından beyazperdeye aktarılmıştır.Serinin bu ilk kitabında/filminde Percy kendini ispatlamak için Zeus'un çalınan şimşeğini bulup hırsız olmadığını herkese göstermek zorunda kalıyor. Yıllardır görmediği babasıyla yüzleşmesi ve tanrılardan bile çok daha güçlü bir hazineyi ortaya çıkarması ise apayrı bir hikaye...
The Hitcher 2007 full hd izle 720p izle

Otostopçu - The Hitcher (2007)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 24 dakika


  Yönetmen: Dave Meyers
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 16 Mart 2007
Oyuncular: Sean Bean, Sophia Bush, Zachary Knighton, Neal McDonough, Kyle Davis

1986 yapımı klasiğin bu gerilim dolu, yüksek tempolu yeniden çevrimi; bir otostopçunun, iki gencin yolculuklarını kabusa dönüştürmesini konu alıyor.


Jim Halsey ve Grace Andrews yağmurlu bir gecede John Ryder'ı arabaya aldıktan kısa süre sonra bu yabancının ölümcül bir psikopat olduğunun farkına varırlar. Hayatlarını kurtarmak için kaçtıklarında ise belanın daha yeni başladığının farkında değildirler.


John, işlediği cinayetleri Jim ve Grace'in üzerine yıkar. Ve çift bir yandan bu psikopat katili durdurmaya çalışırken, diğer yandan da masumiyetlerini kanıtlamak için polisten kaçmaya başlar.


Texas Katliamı ve Amityville Horror'un yapımcılarından yine başarılı bir tekrar çevrim?
Age of Heroes 2011 full hd izle 720p izle

Kahramanlar Çağı - Age of Heroes (2011)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 30 dakika

Yönetmen: Adrian Vitoria
Ülke: İngiltere
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 20 Mayıs 2011
Oyuncular: Sean Bean, Izabella Miko, Danny Dyer, James D'Arcy, Sebastian Street

Filmde, Ian Fleming'in 30 kişilik komando timinin, Norveç Dağları'ndaki son derece tehlikeli düşman hatlarının içine girip savaşın kaderini değiştirmek için canları pahasına verdikleri amansız mücadele anlatılıyor.
Death Race 2 2010 full hd izle 720p izle

Ölüm Yarışı 2 - Death Race 2 (2010)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Roel Reiné
Ülke: Güney Afrika, Almanya
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 27 Aralık 2010
Oyuncular: Danny Trejo, Sean Bean, Lauren Cohan, Ving Rhames, Tanit Phoenix

Luke, (Luke Goss) Markus Kane (Sean Bean) için çalışan bir suçludur. Markus, Luke'dan bir bankayı soymasını ister. Luke işi kabul eder ancak soygun esnasında bir banka görevlisini istemeden de olsa öldürür. Federal bir suç işlediği için onu özelleştirilmiş tamamen sivillerin yönetimin de olan Ada Hapishanesine gönderirler burası çok vahşi bir hapishanedir ölümüne mahkumları dövüştürerek büyük bir bahis şebekesi kurulmuştur. Luke er ya da geç bu sistemin bir parçası olmaya zorlanır. Hapishane yönetimi artık dövüşlerin eskisi kadar popüler olmadığına karar vererek yeni bir konsept yaratılmasını ister bu işten sorumlu güzel haber spikeri September Jones (Lauren Cohan) ölümcül olan başka bir yarışma düzenler. Bu kez dövüş yerine silahlarla donatılmış arabalarla yarışmak, yarışta üst üste 5 kez birinci gelen özgürlüğüne kavuşacaktır. Ama bir sorun vardır yarışı sağ olarak bitirmek gerekmektedir. Luke yarışa girmeye zorlanır artık dönüş yoktur yarışların tümünü kazanmak zorundadır. Film de Luke Goss'a Dünyaca ünlü Latin Çıplak model Tanit Phoenix'de eşlik ediyor. En az birincisi kadar sert ve vahşi sahneleri olan bu devam filminde de Aksiyon yüksek dozda.
Drone 2017 full hd izle 720p izle

Drone (2017)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 31 dakika


  


Yönetmen: Jason Bourque
Ülke: Kanada
Tür: Gerilim
Vizyon: 26 Mayıs 2017
Oyuncular: Sean Bean, Patrick Sabongui, Mary McCormack, Maxwell Haynes, Joel David Moore, Viv Leacock, Sharon Taylor

Neil,özel olarak ?Dron? hizmeti veren biridir? Çalıştığı günlerde verilen saklı görevlere ait uçuşları gerçekleştirdikten sonra,banliyöde sürdüğü sıradan aile hayatına geri dönmektedir. Karısı ve erkek çocuğu onun bu gizli hayatını bilmemektedir. Ta ki,ahlâkî bulmadığı davranışları teşhir eden bir site onu ifşa edip,ölümcül bir tehdit almasına neden olana kadar?
Karısının ve çocuğunun ölümünden mesul olduğunu düşünen Pakistanlı esrarlı bir işadamı ise onu izlemeye başlar?Sonrasında da bu vaziyet,hem üzücü hem de asap bozucu bir yüzleşmeye yol açar...
Jupiter Ascending 2015 full hd izle 720p izle

Jupiter Yükseliyor - Jupiter Ascending (2015)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Andy Wachowski
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu
Vizyon: 6 Şubat 2015
Oyuncular: Mila Kunis, Channing Tatum, Sean Bean, Eddie Redmayne, Douglas Booth, Tuppence Middleton, Nikki Amuka-Bird

Öyle bir evren düşünün ki insanoğlu gıda zincirinin en alt basamağını oluşturmaktadır. Hizmetçilik yapan alalade genç bir kadın ise büyük bir suikastın hedefinde. Zira evrenin tek hakimi olan ölümsüz Kraliçe, çıkartılan genetik haritalar göre bu genç kadının kendi hükümdarlığının sonunu getireceğini düşünüyor...

Son filmleri Bulut Atlası (Cloud Atlas) ile sıra dışı bilim-kurgu filmlerine imza atmaya devam eden Wachowski Kardeşler'in senaristliği ve yönetmenliğe soyundukları bu son filmin kadrosunda şimdiye kadar belli olan isiler ise Mila Kunis, Channing Tatum ve Eddie Redmayne.
Wicked Blood 2014 full hd izle 720p izle

Wicked Blood (2014)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 30 dakika


  


Yönetmen: Mark Young
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim
Vizyon: 4 Mart 2014
Oyuncular: Alexa Vega, Abigail Breslin, Sean Bean, James Purefoy, Lew Temple, Jake Busey, Ritchie Montgomery

Hannah Lee Baker (Abigail Breslin), şiddet ve silahın, meth laboratuarları ve gaddar motorcu çetelerin cirit attığı Güneyin karanlık yeraltı dünyasında sıkışıp kalmış zeki bir kızdır ve tek sığınağı satrançtır. Ablası Amber (Alexa vega) ve bir bağımlı olan amcası Donny ile birlikte yaşamaktadır. Hepsi, psikopat kardeşi Bobby´nin yardımıyla yasa dışı aile mesleğini devam ettiren Frank Stinson Amca´nın korkusuyla yaşamaktadır. Amber, kendisini Frank ile bir savaşta bulan meth taciri Wild Bill´e aşık olunca işler değişir. Hannah, ailesini kurtarmanın tek yolunun, zekice planlanmış bir satranç oyunundan geçtiğini fark eder.
The Lost Future 2010 full hd izle 720p izle

Kayıp Gelecek - The Lost Future (2010)

5.0 IMDB Puanı 5.0
    
 1 saat 30 dakika

Yönetmen: Mikael Salomon
Ülke: Almanya, Güney Afrika, ABD
Tür: Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 13 Kasım 2010
Oyuncular: Sean Bean, Annabelle Wallis, Sam Claflin, Corey Sevier, Eleanor Tomlinson

2510 yılında,kıyamet sonrası dünya,ormanlarla kaplanmış tabiatta, yeni vahşi,ürkütücü hayvani yaratıklar tarafından istila edilmiştir.Hayatta kalmaya çalışan insanların bu ürkütücü yaratıklarla olan ölüm kalım mücadelesi anlatılmakta.
Silent Hill: Revelation 2012 full hd izle 720p izle

Sessiz Tepe: Karabasan - Silent Hill: Revelation (2012)

5.0 IMDB Puanı 5.0
    
 1 saat 34 dakika


  Yönetmen: Michael J. Bassett
Ülke: Fransa, ABD, Kanada
Tür: Korku, Gizem, Gerilim
Vizyon: 9 Kasım 2012
Oyuncular: Adelaide Clemens, Kit Harington, Carrie-Anne Moss, Sean Bean, Radha Mitchell

Heather Mason ve babası yıllarca tehlikeli güçlerden bir adım ötede Heather'ın tam olarak anlamadığı bir kaçak hayatı yaşamaktadırlar. Heather, 18. yaş gününün arifesinde korku dolu rüyalar görmeye başlar ve babası ortadan kaybolur. Heather artık düşündüğü kişi olmadığını anlamaya başlar. Revelation, Heather'ı şeytani bir dünyanın derinliklerine çekecek ve Silent Hill'in sonsuzluğuna hapsetmeye çalışacak.