Sean Connery Filmleri (24 sonuç)

Indiana Jones and the Last Crusade 1989 full hd izle 720p izle

Indiana Jones: Son Macera - Indiana Jones and the Last Crusade (1989)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera
Vizyon: 1 Ekim 1989
Oyuncular: Harrison Ford, Sean Connery, Denholm Elliott, Alison Doody, John Rhys-Davies

Indiana Jones (Harrison Ford) bu sefer Hz. İsa'nın kutsal çanağını araştırırken kaybolan babası Henry Jones'u (Sean Connery) arıyor. Aynı çanağın peşine Naziler de düştüğünden Indiana Jones bir süre sonra babasının Naziler tarafından kaçırıldığını anlıyor. Böylece izleri ve ipuçlarını takip eden Indiana, babasının yerini buluyor ama kendisi de yakalanınca Naziler hesabına kutsal çanağı baba oğul aramaya başlıyorlar. Ancak bulunan kutsal çanak kimseye de pek hayırlı gelmeyecektir...
The Man Who Would Be King 1975 full hd izle 720p izle

Kral Olacak Adam - The Man Who Would Be King (1975)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  


Yönetmen: John Huston
Ülke: İngiltere
Tür: Aksiyon, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Christopher Plummer, Michael Caine, Sean Connery

Macera türünün klasikleri arasında gösterilen Kral Olacak Adam, usta sinemacı John Huston'ın yönettiği sürükleyici bir yapım. Rudyard Kipling'in bir öyküsünden esinlenilerek çekilen film, 1880'lerde Hindistan'da geçiyor Filmde, çakı gibi İngiliz teğmenler Danny Dravot ve Peachy Carnehan krallar gibi zengin olmak için Kafiristan’ı yönetme girişimlerine başlarlar. The Man Who Would Be King - Kral Olacak Adam 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Untouchables 1987 full hd izle 720p izle

Dokunulmazlar - The Untouchables (1987)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Brian De Palma
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Suç, Dram, Tarihi, Gerilim, Biyografi
Vizyon: 1 Nisan 1989
Oyuncular: Kevin Costner, Sean Connery, Charles Martin Smith, Andy Garcia, Robert De Niro

Eliot Ness, suç oranının arttığı ve polis teşkilatının günden güne kötüye gittiği bir dönemde Chicago'ya atanan bir federal ajandır. Ness'e verilen görev mafya elebaşı Al Capone'u etkisiz hale getirmektir. Fakat Capone şehirdeki gücü o kadar yüksektir ki başlangıçta kimse Ness'in başarılı olabileceğini düşünmez.

Gittikçe cesaretini kaybetmekte olan Ness bir gün deneyimli bir polis memuru olan Jimmy Malone ile tanışır ve yakın bir dostluk kurar; Malone Ness'in Chicago'daki teşkilatta rastladığı ilk dürüst insandır, Malone'un yardımıyla Ness özel ekibine silahşör George Stone'u ve muhasebeci Oscar Wallace'ı ekleyerek Capone'un çevirdiği karanlık işlerin üzerine gitmeye başlar. Ekibin Capone'a karşı kullandığı taktiklerin bir kısmı hiç de yasal değildir...
Goldfinger 1964 full hd izle 720p izle

James Bond: Altın Parmak - Goldfinger (1964)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Guy Hamilton
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Suç
Vizyon: 17 Eylül 1964
Oyuncular: Sean Connery, Honor Blackman, Gert Fröbe, Shirley Eaton, Tania Mallet

"Hayır Mr. Bond, ben sizin ölmenizi bekliyorum". Bond serilerinde onun düşmanı Goldfinger tarafından en çok söylenen söz budur.

"Goldfinger" birçok Bond filminin konusunu belirlemiş bir klasiktir. Diğer orijinal Bond filmlerine nazaran beş katı fazla olan bir bütçe ile çevrilen bu bölümünde Auric Goldfinger dünyanın en iyi altın kaçakçısıdır ve James Bond bunun nedinini araştırmakla görevlendirilir. Bu esnada kötü bir komplo olan Operation Grand Slam ile karşılaşır. Bu filmde Bond kendisi için özel tasarlanan Aston Martin DB5 ile öldürücü Midas dokunuşu ile tanınan adamı durdurmakla görevlendirilir.
The Name of the Rose 1986 full hd izle 720p izle

Gülün Adı - The Name of the Rose (1986)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    

  


Yönetmen: Jean-Jacques Annaud
Ülke: Fransa
Tür: Dram, Gerilim, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: Christian Slater, Helmut Qualtinger, Sean Connery

Son derece saygı duyulan bir rahip olan Peder William, yanında yetiştirdiği Adso ile birlikte önemli bir görevi yerine getirmek için yola çıkar. İtalya'nın kuzey topraklarında yer alan bir kilise, son zamanlarda şoke edici bir olaya ev sahipliği yapmıştır. Kilise tüyler ürpertici bir cinayete tanık olur ve burada çalışan rahipler gerçekleşen bu olay nedeniyle kiliselerinin Tanrı tarafından lanetlendiğini düşünmektedirler. Ancak olanlar bununla da sınırlı değildir. Cinayetlerin ardı arkası kesilmez... William ve Adso'yu gizem dolu bir yolculuk beklemektedir. Klasikler arasında yer alan Umberto Eco'nun 'Gülün Adı' adlı romanından beyaz perdeye uyarlanan film, Fransız yönetmen Jean Jacques Annaud tarafından yönetilmiştir. The Name of the Rose - Gülün Adı 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
The Hunt for Red October 1990 full hd izle 720p izle

Kızıl Ekim - The Hunt for Red October (1990)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 14 dakika


  Yönetmen: John McTiernan
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 1 Eylül 1990
Oyuncular: Sean Connery, Alec Baldwin, Scott Glenn, Sam Neill, James Earl Jones

Rus Kaptan Marko Ramius (Sean Connery), Amerika'ya iltica etmeye karar verir ve gemideki KGB subayını öldürerek Amerika'ya yönelir.

Onu durdurmak isteyen Ruslar, Amerika'ya kaptanın kontrolden çıktığını ve füzelerini ateşlemeyi planladığını söylerler. Bunun üzerine CIA ajanı Jack Ryan (Alec Baldwin), geminin kontrolünü ele geçirmek ve kaptana eşlik etmek için denizaltıya biner.
From Russia with Love 1963 full hd izle 720p izle

James Bond: Rusyadan Sevgilerle - From Russia with Love (1963)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Terence Young
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Suç
Vizyon: 10 Ekim 1963
Oyuncular: Sean Connery, Daniela Bianchi, Pedro Armendáriz, Lotte Lenya, Robert Shaw

1957'de yayımlanan Ian Fleming'in beşinci James Bond romanından aynı isimle uyarlanan "From Russia with Love" serinin ikinci filmidir. Bu filmle Sean Connery ikinci kez Bond'u oynar.
A Bridge Too Far 1977 full hd izle 720p izle

Savaş Köprüleri - A Bridge Too Far (1977)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 55 dakika


  Yönetmen: Richard Attenborough
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi, Savaş, Savaş
Vizyon: 15 Haziran 1977
Oyuncular: Dirk Bogarde, James Caan, Michael Caine, Sean Connery, Edward Fox, Elliott Gould, Gene Hackman, Anthony Hopkins, Hardy Krüger, Laurence Olivier, Ryan O'Neal, Robert Redford, Maximilian Schell, Liv Ullmann

2. Dünya Savaşı'nda Normandiya çıkartması sonrası, müttefikler Hollanda'yı istila edip oradan da almaya'nın sanayi bölgesi Ruhr'u ele geçirip Almanları savaştan düşürmek için Ren Nehri üzerindeki Nijmegen ve Arnheim köprülerini ele geçirmek için harekete geçerler. İşgal planının stratejik önemi, paraşütçü birliklerinin yollanmasından geçmektedir. Ancak büyük bir hata yapılır ve paraşütçü birlikleri Arnheim köprüsünün bulunduğu bölgeden çok daha uzağa indirilir. Bölgedeki Alman birliklerinin sanıldığının aksine oldukça güçlü olmaları ve bir takım yanlış bilgilendirmeler, 'Market Garden' adındaki bu harekatı bir hatalar dizisine döndürecek ve trajik sonuçlara yol açacaktır.
The Rock 1996 full hd izle 720p izle

Kaya - The Rock (1996)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 16 dakika


  Yönetmen: Michael Bay
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 23 Ağustos 1996
Oyuncular: Sean Connery, Nicolas Cage, Ed Harris, John Spencer, David Morse

General Hummel, ABD ordusu adına herhangi bir kaydı bulunmayan gizli operasyonlara katılmış ve komuta etmiştir. Bu operasyonların sonucunda yıllar sonra toplam yüze yakın adamını arkasında ölü olarak bırakmıştır. ABD hükümeti bu gizli operasyonlarda öldürülen kişilere sahip çıkmamakta ve onları reddetmektedir. Bunun üzerine Hummel ve beraberindeki bir grup asker her biri 80,000 kişiyi öldürebilecek V.X. gazlarıyla dolu 15 adet roketi ele geçirir ve Alcatraz adasını içindeki 81 adet turistle birlikte ele geçirirler. Hummel emrinde ölen, ama devletin resmen reddettiği her asker için $1,000,000 tazminat talep eder ve bu talep karşılanmazsa roketlerin San Francicso'yu vuracağını belirtir.Pentagon, Hummel ile konuşur ve parayı ödemeye yanaşmaz, ama onu oyalamaya karar verir. Bu arada Alcatraz adasına gidip roketleri etkisiz hale geçirecek ve insanları kurtaracak bir tim oluştururlar. Bu time FBI'ın en iyi kimyasal silah uzmanı olan Dr. Stanley Goodspeed de dahil ediler. Özel deniz kuvvetlerinden oluşacak bu tim her türlü çarpışmaya hazırdır, ama işgal altındaki Alcatraz adasına nasıl girecekleri konusunda hiçbir fikirleri yoktur. Alcatraz temelinde bir hapishanedir ve kimse oradan hapishane olduğu süre içinde kaçmayı başaramamıştır, bir kişi hariç. ABD'de 30 senedir hapishanede tutulan John Mason içeriye gizli girişin tek yoludur. Mason istemese de bu time katılmaya zorlanır ve tehlikeli görevleri başlar.
Dr. No 1962 full hd izle 720p izle

James Bond: Dr.No - Dr. No (1962)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Terence Young
Ülke: İngiltere
Tür: Aksiyon, Macera, Suç
Vizyon: 5 Ekim 1962
Oyuncular: Sean Connery, Ursula Andress, Joseph Wiseman, Jack Lord, Bernard Lee

Jamaika'da Doktor No hakkında araştırma yapan bir İngiliz ajanı öldürülür. Araştırma dosyasıysa kayıplara karışır. Bunun üzerine İngiliz Gizli Servisi'nin en gözde ajanı James Bond göreve çağırılır.

Öldürülen ajan, Amerikan uzay araçlarının neden garip şekilde kaybolduğunu ve bununla bağlantısı olan Doktor No'yu araştırmakta olduğu için Bond dosyayı devralarak Jamaika'ya gelir. Jamaika'da kendisine yardımcı olan CIA ajanı Felix, ipuçlarının Doktor No'nun sahip olduğu bir adaya kadar gittiğini bildirir Bond'a.

Doktor No'nun korkunç planlarını kısa sürede öğrenen Bond, onun zekasını küçümsedikleri için dünyadan intikam almak isteyen Doktor'u engellemek için tüm tekniklerini kullanacaktır.
Dr. No (1962)  007 James Bond: Dr.No 1962 full hd izle 720p izle

Dr. No (1962) 007 James Bond: Dr.No (1962)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Terence Young
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Joseph Wiseman, Sean Connery, Ursula Andress

Jamaika'da Doktor No hakkında araştırma yapan bir İngiliz ajanı öldürülür. Araştırma dosyasıysa kayıplara karışır. Bunun üzerine İngiliz Gizli Servisi'nin en gözde ajanı James Bond göreve çağırılır. Öldürülen ajan, Amerikan uzay araçlarının neden garip şekilde kaybolduğunu ve bununla bağlantısı olan Doktor No'yu araştırmakta olduğu için Bond dosyayı devralarak Jamaika'ya gelir. Jamaika'da kendisine yardımcı olan CIA ajanı Felix, ipuçlarının Doktor No'nun sahip olduğu bir adaya kadar gittiğini bildirir Bond'a. Doktor No'nun korkunç planlarını kısa sürede öğrenen Bond, onun zekasını küçümsedikleri için dünyadan intikam almak isteyen Doktor'u engellemek için tüm tekniklerini kullanacaktır. Dr. No - 007 James Bond: Dr.No 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Murder on the Orient Express 1974 full hd izle 720p izle

Şark Ekspresinde Cinayet - Murder on the Orient Express (1974)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 8 dakika


  Yönetmen: Sidney Lumet
Ülke: İngiltere
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 1 Ocak 1977
Oyuncular: Albert Finney, Lauren Bacall, Martin Balsam, Ingrid Bergman, Jacqueline Bisset, Jean-Pierre Cassel, Sean Connery

1930'lu yıllarda İstanbul ve Paris arasında sefer yapan tanınmış Şark Ekspresi'nde bir cinayet işlenir. Amerikalı bir milyoner trende ölü bulunur. Trende çok sayıda yolcu arasında ünlü Belçikalı dedektif Hercule Poirot' da bulunmaktadır. Trenin kara saplanıp durması, Poirot'a mahalli yerel yetkililer duruma el koymadan önce cinayeti çözmesi için birkaç saat vakit verecektir. Türkiye'de bir takım televizyon kanallarında Doğu Ekspresi'nde Cinayet isimi ile de gösterilmiştir.
Finding Forrester 2000 full hd izle 720p izle

Forrester'ı Bulmak - Finding Forrester (2000)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Gus Van Sant
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: F. Murray Abraham, Rob Brown, Sean Connery

Jamal Wallace, gizli tutkusu yazmak olan 16 yaşında yetenekli bir basketbol oyuncusudur. William Forrester ise Pulitzer Ödüllü son derece çekingen bir yazardır. Tesadüfi bir tanışmadan sonra, Forrester Jamal'in akıl hocası haline gelir ve bu yetenekli gencin becerilerini geliştirmesine yardımcı olur. Kısa süre içinde bu iki adam birbirlerinden hayat ve arkadaşlığın değerini öğrendikçe, Forrester’ın dünyaya karşı sert bakış açısı değişmeye başlar. Finding Forrester - Forrester'ı Bulmak 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Thunderball 1965 full hd izle 720p izle

James Bond: Yıldırım Harekatı - Thunderball (1965)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Terence Young
Ülke: İngiltere
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 9 Aralık 1965
Oyuncular: Sean Connery, Claudine Auger, Adolfo Celi, Luciana Paluzzi, Rik Van Nutter

SPECTRE, bir askeri pilotu öldürdükten sonra, kendi adamını estetik ameliyatla onun yerine yerleştirir. Bu pilot, nükleer bomba yüküyle deneme uçuşları yapmakta olan özel bir bombardıman uçağıdır. Sahte pilot görevini başarıyla yerine getirir ve uçağı kaçırarak Pasifik'te bir ada yakınlarında denize indirir. SPECTRE 2 nükleer bomba ele geçirmiştir. İstedikleri fidye ödenmeze, bu bombalarla Amerika ve İngiltere'de birer şehri yok edeceklerini açıklarlar.

James Bond, sadece 4 gün içinde SPECTRE'nin izini sürerek etkisiz hale getirmeli ve ezeli düşmanı Blofeld'i durdurmalıdır. Bu zorlu macerasında Bond'a, güzeller güzeli Domino yardım edecektir.
Time Bandits 1981 full hd izle 720p izle

Zaman Haydutları - Time Bandits (1981)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Terry Gilliam
Ülke: İngiltere
Tür: Bilim Kurgu, Fantastik, Komedi, Macera
Vizyon:
Oyuncular: John Cleese, Sean Connery, Shelley Duvall

Küçük bir çocuk ve ona eşlik eden 6 küçük dostu, zaman içinde garip yolculuklar yaparak efsanevi karakterlerle karşılaşırlar. Napolyon, Robin Hood, Kral Agamemnon ve daha birçokları ile karşılaşan grubun elinde Yüce Varlık’tan çalınmış bir zaman haritası vardır. Şeytani kötü düşmanları da bu haritanın peşindedir.
Thunderball 1964 full hd izle 720p izle

007 James Bond: Yıldırım Harekatı - Thunderball (1964)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Terence Young
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Adolfo Celi, Claudine Auger, Sean Connery

SPECTRE, bir askeri pilotu öldürdükten sonra, kendi adamını estetik ameliyatla onun yerine yerleştirir. Bu pilot, nükleer bomba yüküyle deneme uçuşları yapmakta olan özel bir bombardıman uçağıdır. Sahte pilot görevini başarıyla yerine getirir ve uçağı kaçırarak Pasifik'te bir ada yakınlarında denize indirir. SPECTRE 2 nükleer bomba ele geçirmiştir. İstedikleri fidye ödenmeze, bu bombalarla Amerika ve İngiltere'de birer şehri yok edeceklerini açıklarlar. James Bond, sadece 4 gün içinde SPECTRE'nin izini sürerek etkisiz hale getirmeli ve ezeli düşmanı Blofeld'i durdurmalıdır. Bu zorlu macerasında Bond'a, güzeller güzeli Domino yardım edecektir. Thunderball - 007 James Bond: Yıldırım Harekatı 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
You Only Live Twice 1967 full hd izle 720p izle

James Bond: İnsan İki Kere Yaşar - You Only Live Twice (1967)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Lewis Gilbert
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Suç
Vizyon: 12 Haziran 1967
Oyuncular: Sean Connery, Akiko Wakabayashi, Mie Hama, Tetsurô Tanba, Teru Shimada

James Bond'u Sean Connery'nin canlandırdığı nefes kesici bir aksiyon. Blofeld III. Dünya Savaşı'nı çıkarmak için hazır... Rus ve Amerika arasında büyük bir savaşa neden olacaktır. Böylesine tehlikeli duruma karşı çıkabilecek tek kişi James Bond'dur. Bir çok güzel kasının yardımıyla 007, Blefold'un bir yanardağın içinde gizli merkezine sızacaktır.
Diamonds Are Forever 1971 full hd izle 720p izle

James Bond: Ölümsüz Elmaslar - Diamonds Are Forever (1971)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat


  Yönetmen: Guy Hamilton
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Suç
Vizyon: 1 Kasım 1972
Oyuncular: Sean Connery, Jill St. John, Charles Gray, Lana Wood, Jimmy Dean

İngiliz Hükümeti, yüksek değerdeki işlenmemiş elmas sevkiyatları ortadan yokolunca harekete geçer. İngiliz ajan James Bond, konuyu araştırmakla görevlendirildiğinde, konuyu ilk önce basit bir kaçakçılık olarak değerlendirir ve fazla önemsemez. Fakat bir ipucu, 007'nin ezeli düşmanı Blofeld'in bu işin arkasında olduğunu gösterdiğinde, Bond onun planlarını bozmak karısı Tracy'nin ölümünün intikamını almak üzere çalışmaya başlar.
Just Cause 1995 full hd izle 720p izle

Gizli Gerçek - Just Cause (1995)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 42 dakika


  


Yönetmen: Arne Glimcher
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 28 Nisan 1995
Oyuncular: Sean Connery, Laurence Fishburne, Kate Capshaw, Blair Underwood, Ed Harris, Christopher Murray, Ruby Dee, Scarlett Johansson

Florida bataklığında gömülü olan sır, suçsuz bir adamı kurtarabilir veyahut bir katile yine suç işletebilir. Everglades'in derinliklerinde gömülü olan kanıt suçsuz bir adamı özgürlüğüne kavuşturacak mı? Ölümü bekleyen bir idam mahkumu suçsuz olduğunu ispat etmek için suçun işlenmesinden 8 sene sonra bir Harvard hukuk profesorünü Paul Armstrong (Sean Connery) arar, fakat delil polisin ilgisini çekmez. Paul Armstrong sistemin üstesinden gelip, gerçek katili yakalayabilecek mi?
Never Say Never Again 1983 full hd izle 720p izle

Asla Asla Deme - Never Say Never Again (1983)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 2 saat 14 dakika


  Yönetmen: Irvin Kershner
Ülke: İngiltere, ABD, Batı Almanya
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 6 Ekim 1983
Oyuncular: Sean Connery, Klaus Maria Brandauer, Max von Sydow, Barbara Carrera, Kim Basinger, Bernie Casey, Alec McCowen

1965 yapımı James Bond filmi Thunderball'un bir yeniden yapımı olan Asla Asla Deme, Bond rolünün ilk ve belki de en iyi aktörü olan Sean Connery'i bir kez daha tehlikeli görevlere sokuyor.

Ölümcül SPECTRE organizasyonu, bu kez dünayı yoketmekle tehdit etmektedir. Örgütün 2 numaralı adamı olan Maximilian Largo, 2 nükleer başlıklı füze ele geçirmiştir ve 1 numara Blofeld, NATO'yu, füzeleri büyük şehirlerde patlatmakla tehdit etmektedir.

İngiliz Gizli Servisi, SPECTRE konusunda en tecrübeli ajanları olan 007'i tehlikeyi engellemekle görevlendirir. Bond ve Largo arasında nefes kesici bir savaş başlar.
Entrapment 1999 full hd izle 720p izle

Kurda Tuzak - Entrapment (1999)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Jon Amiel
Ülke: ABD, İngiltere, Almanya
Tür: Aksiyon, Suç, Romantik, Gerilim
Vizyon: 4 Haziran 1999
Oyuncular: Sean Connery, Catherine Zeta-Jones, Ving Rhames, Will Patton, Maury Chaykin, Kevin McNally, Terry O'Neill

Kalbinizi durduracak derecede heyecan veren bu filmde kıvılcımlar yüksekten uçar. Sanat hırsızı Robert 'Mac' MacDougal (Sean Connery), sigorta dedektifi Gin Baker'ın (Catherine Zeta-Jones) uluslararası entrikaların oluşturdugu sinsi tuzağına düşer. Polis tarihindeki en büyük kovalamaca için sahne hazırlanmıştır. Onlar tüm olasılıklar için hazırlanmış ve tüm detayları düşünmüşlerdir, biri dışında...
Rising Sun 1993 full hd izle 720p izle

Yükselen Güneş - Rising Sun (1993)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: Philip Kaufman
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 30 Temmuz 1993
Oyuncular: Sean Connery, Wesley Snipes, Harvey Keitel, Cary-Hiroyuki Tagawa, Kevin Anderson

Japon mafyası Yakuza, Los Angeles' i havaya uçurmakla tehdit eder. Gözü pek bir Japon polisi Atlantik' i aşarak Los Angeles gelir ve Yakuza' nın en ölümcül katilinin peşine düşer..
The League of Extraordinary Gentlemen 2003 full hd izle 720p izle

Muhteşem Kahramanlar - The League of Extraordinary Gentlemen (2003)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Stephen Norrington
Ülke: ABD, Almanya, Çek Cumhuriyeti, İngiltere
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 24 Ekim 2003
Oyuncular: Sean Connery, Naseeruddin Shah, Peta Wilson, Tony Curran, Stuart Townsend, Shane West, Jason Flemyng

Allan Quatermain, dünya çapında, parmakla gösterilen serüven tutkunlarından biri olmakla kalmayıp aynı zamanda dünyanın hiç görmediği tüm süper kahramanların dahil olduğu birliğin başında bulunmaktadır. Quatermain'in sıradışı birliğinde her biri kendine has güçleri ve becerileri ile öne çıkan Kaptan Nemo, Dracula Mina Harker, görünmez adam Rodney Skinner, Amerikan saklı servis ajanı Sawyer, Dorian Gray, Dr. Jekyll/Mr. Hyde ve birliğin esrarlı azası M bulunmaktadır. İnsanlığın umudu olabilecek tüm dünya öncülerinin bir araya gelerek oluşturacakları komisyonu sabote etmeyi tasarlayan maskeli Fantom'un planlarına mani olmak için vakit kaybetmeden Kaptan Nemo'nun sıradan dışı denizaltısı Nautilus'a binerek savunma hattına, başka bir deyişle İtalya'nın Venedik şehrine doğru yola çıkarlar. Birliğin dünyayı kurtarmak için yalnızca 90 saati vardır.
Family Business 1989 full hd izle 720p izle

Aile Bağları - Family Business (1989)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Sidney Lumet
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç, Dram
Vizyon: 1 Ocak 1990
Oyuncular: Sean Connery, Dustin Hoffman, Matthew Broderick, Rosanna DeSoto, Janet Carroll, Victoria Jackson

Erkek çocuk Vito, uzun yıllar önce babasının namus anlayışını tehlikeli bularak bırakmış, ucuz işçi ve emek sömürüsüne dayanan, fakat görünüşte saygın bir işi, et kombinacılığını tercih etmiştir. Torum Adam ise kendisiyle Freudcu bir baba oğul ilişkisi sürdüren babası yerine, ezeli serseri ve yaşlanmayan maceracı rolünü ustaca oynayan büyük babasından yanadır ve ona yaraşmak için babasının bütün itirazlarına karşın bir soygun planı hazırlar ve bu planı uygulamak için babasını ve dedesini kandırır.