Sean Penn Filmleri (22 sonuç)

Mystic River 2003 full hd izle 720p izle

Gizemli Nehir - Mystic River (2003)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 18 dakika


  Yönetmen: Clint Eastwood
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Suç, Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 24 Ekim 2003
Oyuncular: Sean Penn, Tim Robbins, Kevin Bacon, Laurence Fishburne, Marcia Gay Harden1965 Boston doğumlu Dennis Lehane, gizemli ve orta düzeyde gerilim içeren romanlarıyla güçlü bir ‘yazar’ kimliği oluşturdu.
Clint Eastwood’un yönetmenliğini yaptığı “Mystic River” adlı film, yazarın ‘sinemaya uyarlanan ilk romanı’ olma özelliğini taşıyor. 2007 yılında gösterime giren Ben Affleck’in yönetmenliğini yaptığı “Gone Baby Gone” da, yazarın “Kenzie-Gennaro Romanları” serisinden “Gone, Baby, Gone” adlı romanının sinemaya uyarlanmış hali.

2003 yılında gösterime giren “Mystic River”, senarist Brian Helgeland ve Eastwood’un ortak çalışması. Sean Penn, Kevin Bacon, Tim Robbins, Laurence Fishburne, Marcia Gay Harden, Laura Linney gibi güçlü oyuncu kadrosuna sahip olan film, Penn ve Robbins’e 2004 yılında Oscar Ödülü kazandırdı.

Ortalama 10 yaşlarında olan Jimmy, Sean ve Dave, aynı mahallede oturan üç yakın arkadaştır. Her çocuk gibi okul dışındaki zamanları mahalle sporlarıydı.

Caddede oynadıkları birgün, henüz dökülmüş taze betona isimlerini yazarlar. O sırada yanlarında duran bir arabadan inen rozetli adam, üç çocuğa bağırır ve içlerinden Dave’i alıp götürür. 4 gün alıkonulan Dave, geri döndüğünde bambaşka biri olmuştur ve o günden sonra Jimmy ve Sean’la arkadaşlığını keser.
Yaptıkları ‘taşkınlık’, Jimmy ve Sean’i kısa süre utandırırken, Dave’in hayatı boyunca utanmasına neden olur.

Aradan 25 yıl geçer ve üç arkadaşın yolları, Jimmy’nin kızı Katie’nin öldürülmesiyle kesişir. Mutlu bir hayatı olan Katie, erkek arkadaşı Brendan ile planladığı Vegas kaçamağı öncesi iki arkadaşıyla bara gider. Bar çıkışı öldürülür.

Saldırıya uğradığı anlaşılan Katie’nin dosyasını polis olan Sean incelemeye başlar. Şaşırtıcı veriler toplayan Sean’ın araştırması, o mahalle dışına çıkmayacaktır.
Carlito's Way 1993 full hd izle 720p izle

Carlito'nun Yolu - Carlito's Way (1993)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 2 saat 24 dakika


  Yönetmen: Brian De Palma
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 10 Kasım 1993
Oyuncular: Al Pacino, Sean Penn, Penelope Ann Miller, John Leguizamo, Ingrid Rogers

Hapishaneden çıktıktan sonra kendine yeni bir yol çizmeyi düşünen Carlito Brigante. Ona en zor dönemlerinde yardımcı olan avukatı David Kleinfeld. Carlito'nun sevgilisi Gail.Carlito hapishaneden çıktıktan sonra sevgilisi Gail ile birlikte kendine yeni bir hayat kurmayı düşlemektedir. Ancak geçmişi Carlito'nun yakasını bırakmaz. O ne kadar geçmişinden soyutlanmaya çalışsa da avukatının hataları ve eski dostları onu bırakmaz.
The Game 1997 full hd izle 720p izle

Oyun - The Game (1997)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: David Fincher
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 6 Şubat 1998
Oyuncular: Michael Douglas, Sean Penn, Deborah Kara Unger, James Rebhorn, Peter Donat

Nicholas Von Orton, bütün yatırımlarının kontrolünü ve ilişkilerini elinde tutmaya alışık, zeki, kurnaz ve başarılı bir iş adamıdır.

Ancak Orton’un bu düzenli yaşamı, sorumsuz fakat etkileyici küçük kardeşi Conrad’ın ona verdiği beklenmedik bir doğum günü hediyesiyle köklü değişikliklere uğrar. Nicholas oyuna başlarken ortada çok büyük bir ödül olduğunu farkeder ancak bu esrarengiz oyunun kuralları ve amacı hakkında hiçbir bilgisi yoktur. Ayrıca Nicholas karşılaştığı olaylardan hangisinin gerçek, hangisinin oyunun bir parçası olduğunu da anlayamaz. Kendi evinde esrarengiz kişiler tarafından izlendiğini farkeder. Bu kişiler onu ortadan kaldırmak istemektedir..

Bu oyun hayatını sonsuza dek değiştirecek bir ölüm kalım savaşı haline gelmiştir...
21 Grams 2003 full hd izle 720p izle

21 Gram - 21 Grams (2003)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Alejandro González Iñárritu
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 21 Mayıs 2004
Oyuncular: Sean Penn, Naomi Watts, Danny Huston, Carly Nahon, Claire Pakis, Benicio Del Toro

Üniversite profesör olan Paul Rivers, yakalandığı amansız hastalık yüzünden evliliğinde sıkıntılı günler geçirmekte ve tek umudunu kalp nakline bağlamış şekilde beklemektedir. Kötü günleri geride bırakarak eşi ve iki çocuğuyla mutlu bir hayata başlayan Cristina adlı kadın ise hayatının belki de en mutlu günlerini yaşamaktadır. Öte yandan iki çocuğu ve eşi ile zorluk içinde yaşayan Jack Jordan oldukça zor şartlarda yaşamasına rağmen, dini inancının kuvvetli olması sayesinde ayakta kalmayı başaran biridir. Birbirinden tamamen bağımsız bu üç kişinin hayatları beklenmeyen bir kaza sonucu kesişecektir.
Milk 2008 full hd izle 720p izle

Milk (2008)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    

  


Yönetmen: Gus Van Sant
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Emile Hirsch, Josh Brolin, Sean Penn

Hollywood'un en duyarlı oyuncularından Sean Penn, kâh Irak savaşına karşı çıkmış, bazen de işçi sınıfı lehinde açıklamalar yapmış, tercihini her zaman ezilenler lehinde kullanmakta beis görmeyen, sinemanın yüz akı bir sanatçı olmasıyla maruftur. Milk ile de, duyarlı olduğu bir diğer konu, gey hakları konusunda idol addedilen Harvey Milk'in yaşamını beyazperde'ye aktararak yine farkını gösteriyor. 1977'de, Harvey Milk San Francisco Şehir Meclisi'ne seçilerek Amerika'da eşcinselliğini saklamadan bir devlet kadrosunda üst düzey yöneticiliğe seçilen ilk kişi olmuştur. Zaferi, sadece eşcinsel hakları adına önemli değildi. Politik alanda koalisyonlar peşindeydi. Yaşlı vatandaşlardan sendikalı işçilere kadar herkes için, Harvey Milk bir uğurda savaşmanın anlamını değiştiren, 1978'de ölümüne kadar da tüm Amerikalıların kahramanı haline gelen biri oldu. Sean Penn’e ikinci Oscar’ını kazandıran film, aynı zamanda en özgün senaryo ödülüne de sahip oldu. Milk (2008) 720P kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
The Thin Red Line 1998 full hd izle 720p izle

İnce Kırmızı Hat - The Thin Red Line (1998)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 50 dakika


  Yönetmen: Terrence Malick
Ülke: ABD, Kanada
Tür: Dram, Savaş, Savaş
Vizyon: 26 Şubat 1999
Oyuncular: Nick Nolte, Jim Caviezel, Sean Penn, Elias Koteas, Ben Chaplin, Dash Mihok, John Cusack

İkinci Dünya Savaşı sırasında Guadalcanal'da savaşan bir grup Amerikalı erkeğin değişmelerinin, acı çekmelerinin ve kendileriyle ilgili önemli keşifler yapmalarının öyküsü...

Film Pasifik adalarında Japonların ilerlemelerini durduracak olan, savaşta anahtar görevi görmüş çatışmalardan birini arkaplanına almış. Ama öykü, bunun ötesinde, hayatta kalmak için savaşan, korkunç stres altındaki insanların aralarında gelişen güçlü bağların arasında dolaşıyor...
I Am Sam 2001 full hd izle 720p izle

Benim Adım Sam - I Am Sam (2001)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 12 dakika


  Yönetmen: Jessie Nelson
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 12 Temmuz 2002
Oyuncular: Sean Penn, Michelle Pfeiffer, Dakota Fanning, Dianne Wiest, Loretta Devine

Sam Dawson(Sean Pean), kızı ile mutlu bir şekilde yaşayan ve Beatles'a büyük hayranlık besleyen bir adamdır.Genç adamın zeka düzeyinin 7 yaşında bir çocuğunkine eş durumda olması onları çok fazla rahatsız etmez.Kızı 7 yaşına geldiğinde ise onun için asıl sorunlar başlar. Artık kızı ondan çok daha ileri bir düzeye gelmektedir ve Sam ona pek fazla yardım edememektedir. Hükümet görevlileri kızı Sam'in yanından alırlar.Sam kızını geri alabilmek için 'sevgi' kelimesinin anlamına fazlasıyla uzak avukat Rita Harrison'ı (Mıchelle Pfeiffer)kiralar.
Dead Man Walking 1995 full hd izle 720p izle

Ölüm Yolunda - Dead Man Walking (1995)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Tim Robbins
Ülke: ABD
Tür: Dram, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Robert Prosky, Sean Penn, Susan Sarandon

Şevkatli bir rahibe (Susan Sarandon), ölüm sırasını bekleyen bir idam mahkumundan (Sean Penn) çaresizlikle yazılmış bir mektup alır. Mahkumun idam edilmesine kadar geçen süre boyunca rahibe, sadece mahkumla değil onun kurbanlarıyla da yakınlaşarak empati kurar. Tim Robbins’in yönetmenliğinde, derinlemesine işlenen üç boyutlu karakterler ve yaşadığımız süre boyunca kendi kendimize sormaktan kaçındığımız sorulara dair analizleri içeren bir film, hiç kuşkusuz izlemeye ve üzerinde düşünmeye değer yapım. Dead Man Walking - Ölüm Yolunda 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
State of Grace 1990 full hd izle 720p izle

Gangsterlerin Arasında - State of Grace (1990)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Phil Joanou
Ülke: İngiltere
Tür: Dram, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Ed Harris, Gary Oldman, Sean Penn

Bir uyuşturucu çetesine sızmakla görevlendirilen Terry,çocukluğunun geçtiği mahalleye döner.Sızması gereken çete de Terry'nin en iyi arkadaşı Jackie'nin erkek kardeşine aittir.Bir de üstüne ilk göz ağrısı Kathleen ile yeniden bir araya gelince işler iyice karışır,zira genç kız da çete liderinin kız kardeşidir. State of Grace - Gangsterlerin Arasında 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Secret Life of Walter Mitty 2013 full hd izle 720p izle

Walter Mitty'nin Gizli Yaşamı - The Secret Life of Walter Mitty (2013)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Ben Stiller
Ülke: ABD
Tür: Macera, Komedi, Dram
Vizyon: 3 Ocak 2014
Oyuncular: Ben Stiller, Kristen Wiig, Adam Scott, Sean Penn, Kathryn Hahn

Fantezi dünyasında sessiz sedasız bir hayat süren, tirajı yüksek "Life!" dergisinin fotoğraf arşivinde çalışmakta olan Walter, kendini hiç beklenmedik bir maceranın içinde bulur. Yeni iş arkadaşı Cheryl'la masumca flört etmeye başlamasının sonrasında hayatı, hayalindeki sevgilinin gerçeğe dönüşmesiyle değişir. Cheryl, onun uzun süredir düşlediği aşkın vücut bulduğu insandır. Ancak Walter, büyüsünün bozulacağını düşündüğünden hislerini Cheryl'a açıklamakta tereddüt etmektedir. Bir yandan da derginin artık yalnızca internetten yayın yapacağı haberini alması, onu işini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya getirecektir. Derginin basılı yayın hayatına veda edeceği son sayısında çıkması planlanan önemli bir fotoğrafın yok olmasıyla işler karışır. Walter'ı ve Cheryl'ı akıl almaz olaylar ve sürpriz gelişmeler beklemektedir.
Fast Times at Ridgemont High 1982 full hd izle 720p izle

Ridgemont Lisesinde Hızlı Günler - Fast Times at Ridgemont High (1982)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Amy Heckerling
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Jennifer Jason Leigh, Judge Reinhold, Sean Penn

Film çekildiğinde 21-22 yaşlarında olan ve şimdinin cool, sert duruşlu, arıza erkeği olan Sean Penn'in bir daha asla görülmediği ve muhtemelen görülmeyeceği bir şekilde izleneceği yegane filmdir. Sörf yapan, gireceği derse pizza siparişi veren, Van Halen'i doğum günü partisine çağıran bu derece fırlama bir Penn bir daha bulunmaz. Aşkı, yaşamı ve kendilerini keşfeden bir grup lise öğrencisinin başından geçenleri anlatan Fast Times at Ridgemont High - Ridgemont Lisesinde Hızlı Günler 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Casualties of War 1989 full hd izle 720p izle

Savaş Günahları - Casualties of War (1989)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Brian De Palma
Ülke: ABD
Tür: Dram, Tarihi, Savaş, Savaş
Vizyon: 1 Ekim 1990
Oyuncular: Michael J. Fox, Sean Penn, Don Harvey, John C. Reilly, John Leguizamo, Thuy Thu Le, Erik King

Dünya tarihinin kanlı sayfalarından bir yaprak: Vietnam Savaşı. Beş Amerikan askeri, yerli halktan bir kızı kaçırarak tecavüz eder. İçlerinden yalnızca bir tanesi, bunu reddetse de, diğerlerine mani de olmaz. Genç kızın daha sonra öldürülmesiyle olayın asla kapanmayacak insani boyutu açılacaktır.

Tek bir olay üzerinden, genel olarak savaşın insanı acımasızlaştıran yönlerini eleştirel bir gözle ele alan Brian De Palma imzalı film, savaş karşıtı filmler arasında önemli yeri olan bir çalışma.
Gangster Squad 2003 full hd izle 720p izle

Suç Çetesi - Gangster Squad (2003)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    

  


Yönetmen: Ruben Fleischer
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Emma Stone, Ryan Gosling, Sean Penn

1949 Los Angeles kenti zalim ve doğuştan kalpazan Mickey Cohen'in (Sean Penn) kontrolü altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek elden yürüten Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında kimse karşısına çıkmaya cesaret edemezken birime dışardan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara (Josh Brolin) and Jerry Wooters (Ryan Gosling), Cohen'in işlerine çomak sokmayı becerebilecek midir? Suç ve dram türlerini harmanlayan filmin yönetmenliğini Ruben Fleischer üstleniyor. Oyuncu kadrosu ise Ryan Gosling, Emma Stone, Josh Brolin ve Sean Penn gibi yıldızlardan bir araya geliyor. Gangster Squad - Suç Çetesi 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Fair Game 2010 full hd izle 720p izle

Dürüst Oyun - Fair Game (2010)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Doug Liman
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Gerilim
Vizyon: 20 Mayıs 2010
Oyuncular: Naomi Watts, Sonya Davison, Vanessa Chong, Anand Tiwari, Stephanie Chai, Sean Penn, Ty Burrell

ABD'deki Valeri Plame skandalı çevresinde gelişen olaylarını ifade eden film, Joseph Wilson'ın Irak'ta nükleer silah olmadığını yazması üzerine ABD hükümetinin üzerine oynadığı komplo üzerine kurulu...

İntikam olarak Wilson'ın eşinin CIA ajanı olduğunun basına sızdırılmasının arkasındaki kişi ise daha sonra ortaya çıkacaktır: ABD Başkan Yardımcısı Dick Cheney'nin sağ kolu olan Scooter Libby...
U Turn 1997 full hd izle 720p izle

Kaybedenler - U Turn (1997)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    

  


Yönetmen: Oliver Stone
Ülke: Fransa
Tür: Dram, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Jennifer Lopez, Nick Nolte, Sean Penn

Sırt çantası nakit para dolu, iflah olmaz bir kumarbaz... Vegas'ta vadesi geçmiş borç ve yırtık bir radyatör hortumu... Güçlü kocasıyla sapkın bir ilişkinin girdabına yakalanmış hem sıcak, hem soğuk bir kadın... Her ikisinin tek arzusu bir an önce kasabadan ayrılmak. Ve Arizona'nın bu kasabasındaki insanları tanıdıktan sonra siz de bunun nedenini anlayacaksınız. "En iyisinden bir Oliver Stone filmi. Bir Amerikan klasiği." "Vahşi, patlayıcı, inanılmaz... O kadar hızlı ki, cehennemi bir karnavala dönüştürüyor." Yabancı bir kasabada bir yabancı... Kocası için cinayeti aklına koymuş bir kadın... Karısının ölmesini isteyen bir adam... Hepsi sorunlarının bittiğini düşünmektedir... Fakat aslında, herşey daha yeni başlamaktadır...
Taps 1981 full hd izle 720p izle

Taps (1981)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Harold Becker
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 9 Aralık 1981
Oyuncular: George C. Scott, Timothy Hutton, Ronny Cox, Sean Penn, Tom Cruise, Brendan Ward, Evan Handler

Filmde bir grup askeri lise öğrencisinin okullarının kapatılmak istenmesine karşılık olarak okulu ele geçirmelerini anlatılır.
The Tree of Life 2011 full hd izle 720p izle

Hayat Ağacı - The Tree of Life (2011)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 19 dakika


  Yönetmen: Terrence Malick
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik
Vizyon: 25 Kasım 2011
Oyuncular: Brad Pitt, Sean Penn, Jessica Chastain, Hunter McCracken, Laramie Eppler, Tye Sheridan, Fiona Shaw

Bay ve Bayan O'Brien, evli ve çocuklu bir çifttir. 3 çocuklu bir aile O'Brienler, zaman geçtikçe beraber değişen değer yargıları ve kaybolan masumiyetten bahsediyor. Bundan yarım yüzyıl evvel, mutlu bir birliktelik yaşamış O'Brien çiftinin hayatından söz eden film, çocukların büyüdükçe kaybettikleri masumiyetlerini konu ediniyor.
Gangster Squad 2013 full hd izle 720p izle

Suç Çetesi - Gangster Squad (2013)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Ruben Fleischer
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 1 Mart 2013
Oyuncular: Ryan Gosling, Emma Stone, Josh Brolin, Michael Peña, Sean Penn

Los Angeles, 1949...
Brooklyn doğumlu acımasız mafya babası Mickey Cohen (Sean Penn) gösteriye Los Angeles’ta devam ediyor.
Uyuşturucu, silah ve kadın ticareti yaparak para kazanan Cohen tüm bunları sadece çalıştırdığı adamlarla değil, kontrolü altındaki polis ve politikacılarla birlikte yapıyor.
Konumu en cesur en sert polisin bile gözünü korkutmaya yetiyor...

Cohen’in dünyasını başına yıkmak için bir araya gelen Los Angeles Polis Departmanı’nın Çavuş John O’Mara (Josh Brolin) ve Jerry Wooters (Ryan Gosling) tarafından yönlendirilen gizli ve küçük bir ekibi dışında...

“The Gangter Squad” yeni yeni gelişmeye başlayan Los Angeles’ı gelmiş geçmiş en tehlikeli mafya babalarından birinin elinden geri almaya çalışan birkaç polisin heyecan verici hikayesini anlatıyor.
This Must Be the Place 2011 full hd izle 720p izle

Olmak İstediğim Yer - This Must Be the Place (2011)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Paolo Sorrentino
Ülke: İtalya, Fransa, İrlanda
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 13 Temmuz 2012
Oyuncular: Sean Penn, Frances McDormand, Judd Hirsch, Eve Hewson, Kerry Condon

Cheyenne şimdi ellili yaşlarını süren, bezgin, eski bir rock yıldızıdır. Yaşına rağmen eski alışkanlıklarından, giyim tarzından vazgeçmek istemeyen Cheyenne, 30 senedir görüşmediği babasının ölümü üzerin Dublin'den mecburen New York'a gelir ve cenaze sırasında babasının insani bir suça karşın intikam peşinde olduğunu öğrenir.II. Dünya Savaşı sırasında babasına Auschwitz toplama kampında Naziler tarafından işkence edilmiştir ve şimdi bu Nazi subayını bulma görevini Cheyenne üstlenecektir.
The Interpreter 2005 full hd izle 720p izle

Çevirmen - The Interpreter (2005)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 8 dakika


  Yönetmen: Sydney Pollack
Ülke: İngiltere, ABD, Fransa, Almanya
Tür: Gizem, Gerilim
Vizyon: 22 Nisan 2005
Oyuncular: Nicole Kidman, Sean Penn, Catherine Keener, Jesper Christensen, Yvan Attal

Birleşmiş Milletler'de tercüman olarak çalışan Silvia Broome (Nicole Kidman) tesadüf eseri Afrikalı bir devlet başkanına suikast düzenleneceğini duyar. Otoritelere haber verince Amerikan Gizli Servisi'nden Tobin Keller (Sean Penn) olayı incelemekle görevlendirilir. Keller, olayı inceledikçe Broome'un hikâyesinde bazı tutarsızlıklar görür ve genç kadını incelemeye başlar. Broome ise bu sırada suikastçilerin hedefi haline geldiğini anlar. Keller'a masumiyetini kanıtlamak, kendi hayatını kurtarıp bir cinayeti engellemek için zamanla yarış başlamıştır...

Filmin en önemli özelliklerinden birisi, Birleşmiş Milletler'in New York'taki tarihi binasının iç mekanlarında çekimine izin verilen ilk film olması... Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Kofi Annan, filmin yönetmeni Sydney Pollack ile tanıştıktan sonra Genel Kurul ve Güvenlik Konseyi yetkilileriyle görüşerek prodüksiyon ekiplerine çekim izni verilmesini sağlamıştı.
Angry Birds Movie 2016 full hd izle 720p izle

Angry Birds - Angry Birds Movie (2016)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    

  Yönetmen: Clay Kaytis
Ülke:
Tür: Animasyon
Vizyon: 13 Mayıs 2016
Oyuncular: Jason Sudeikis, Josh Gad, Danny McBride, Maya Rudolph, Bill Hader, Peter Dinklage, Sean Penn

Nihayet kuşların neden bu kadar sinirli olduklarını öğreneceğiz.

Film, bizleri nerdeyse hiçbirinin uçamadığı mutlu kuşlardan oluşan bir adaya götürüyor. Bu cennet ada, öfke problemi olan Red, yerinde duramayan hızlı Chuck ve her an patlamaya hazır Bomb gibi tuhaf tiplere de ev sahipliği yapmaktadır. Fakat adaya gizemli yeşil domuzlar geldiğinde, domuzların asıl niyetini ortaya çıkartmak bu dışlanmış serserilere kalacaktır.
The Gunman 2015 full hd izle 720p izle

Tetikçi - The Gunman (2015)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Pierre Morel
Ülke: ABD, Fransa, İspanya
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 20 Mart 2015
Oyuncular: Sean Penn, Jasmine Trinca, Javier Bardem, Ray Winstone, Mark Rylance, Idris Elba, Peter Franzén

Bir zamanlar emrinde çalıştığı örgüt tarafından ihanete uğrayan eski ajan Jim Terrier, tehlike dolu geçmişini ardında bırakıp yeni bir hayata başlamanın arefesindedir. Terrier, sevgilisi Anne ile evlenip alelade bir adam olmanın planlarını yaparken eski iş arkadaşları ve patronları tarafından takip edildiğini fark eder. Peşindeki eski dostlarından kurulu dünyanın en kuvvetli örgütünün tek hedefi Jim Terrier'ı öldürmektir. Jim yeni düşmanlarıyla yüzleşip hayatta kalmaya çalışırken canı tehlikede olanın sadece kendisi olmadığını fark eder. Bundan sonra yalnız kendisini değil, tek varlığı Anne'i de korumak olacaktır..