Steve Carell Filmleri (22 sonuç)

The Big Short 2015 full hd izle 720p izle

Büyük Açık - The Big Short (2015)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Adam McKay
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 8 Ocak 2016
Oyuncular: Ryan Gosling, Rudy Eisenzopf, Casey Groves, Charlie Talbert, Harold Gervais, Christian Bale, Hunter Burke, Steve Carell

Film, Michael Lewis'in çok satan kitabı The Big Short: Inside the Doomsday Machine'nin beyazperdeye uyarlanmış hâlidir. Lewis'in kitabı 2000'li senelerde oldukça güçlendirilen emlak ve kredi balonunun neden olduğu mali krizi anlatmaktadır. Finansal krizin patlamasında rol alan kilit isimleri de içeren kitap uyarlaması Brad Pitt, Christian Bale ve Ryan Gosling gibi büyük isimleri başrolünde barındırıyor.
Little Miss Sunshine 2006 full hd izle 720p izle

Küçük Gün Işığım - Little Miss Sunshine (2006)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Jonathan Dayton
Ülke: ABD, Batı Almanya
Tür: Macera, Komedi, Dram
Vizyon: 27 Nisan 2007
Oyuncular: Abigail Breslin, Greg Kinnear, Paul Dano, Alan Arkin, Toni Collette, Steve Carell

Küçük Gün Işığım, bilinen kalıpları kıran bir Amerikan yol komedisi. Küstahça hicvi yanında derin insani mesajlar taşıyan filmin son yılların aile komedi dramalarından çok farklı bir anlatım dili seçmesi de filmin bir çok uluslararası festivalde ve tabii ki Oscar Ödüllerinde dikkati çekmesini sağlamıştır.

Hoover ailesinin her bireyi denemekten yılmayan sıcak insanlar... Baba Richard, umutsuzca iyimser motivasyonu yüksek bir konuşmacı.. yıllarca kendi geliştirdiği bir programı satıp başarılı olma hayalinin peşinden gitmiş... Başarıyı yakalayamadan... Anne Sheryl ailesinin egzantrik sırlarıyla yoğrulmuş, özellikle de erkek kardeşine ait olanları... Ve tabii genç Hoover'lar... Gözlüklü, hafifçe tombul, zeki mi zeki Olive... Bir çocuk güzellik yarışması olan Miss Little Sunshine'da kazanmayı düşlemektedir. Ağabeyi Dwayne, dünyaya kızgın, Nietzsche hayranı ve savaş pilotu olmaya kararlı bir delikanlı... Ve büyükbaba söyleyecek çok sözü olan, görmüş geçirmiş ama kendisine sözü geçmeyen ve bağımlılıkları yüzünden başı beladan kurtulmayan biri...

Bir Volswagen minübüse doluşup ailelerinin en küçük bireyinin hayalini gerçekleştirmek için California'ya doğru yola çıkarlar... Bu üç günlük traji komik yolculuk sürprizlerle ve aile fertlerin hayal bile edemeyeceği bir sonla tamamlanacaktır...
Despicable Me 2010 full hd izle 720p izle

Çılgın Hırsız - Despicable Me (2010)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: Pierre Coffin
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Komedi, Aile, Suç
Vizyon: 3 Eylül 2010
Oyuncular: Steve Carell, Jason Segel, Russell Brand, Julie Andrews, Will Arnett, Kristen Wiig, Miranda Cosgrove

Renk renk çiçeklerle çevrili, güleryüzlü komşuluk ilişkilerinin sürdüğü banliyöde, bu yaşantıyı bozacak bir sır saklıdır. Banliyönün en bakımsız ve çirkin evinde yaşayan Gru, küçük köleleri ile birlikte dünyanın kaderini değiştirecek bir plan yapmaktadır. Gru, dünyanın uydusu Ay´ı çalmaya karar vermiştir.

Üç küçük yetim olan Margo, Edith ve Agnes, bu kötü kalpli adamla karşılaştıklarında ise, hiç kimsenin göremediği bir ayrıntıyı fark ederler: Gru onlar için potansiyel bir baba adayıdır.
Despicable Me 2 2013 full hd izle 720p izle

Çılgın Hırsız 2 - Despicable Me 2 (2013)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Pierre Coffin
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Komedi, Suç, Aile, Bilim Kurgu, Macera
Vizyon: 4 Ekim 2013
Oyuncular: Steve Carell, Kristen Wiig, Benjamin Bratt, Miranda Cosgrove, Russell Brand

Universal Pictures ve Illumination Entertainment’ın dünya çapında başarılı olan filmi Çılgın Hırsız, 2010 yılında tüm dünyadaki izleyicileri eğlendirmiş, toplamda 540 milyon dolardan fazla hasılat yaparak ABD tarihindeki 10. en büyük animasyon filmi olmuştu. 2013 sonbaharında, Çılgın Hırsız 2 ile daha fazla Minyon çılgınlığı için hazır olun. Chris Meledandri ile ünlü film yapım ekibi, eski süper kötü Gru’nun güzel kızlarının ve beklenmedik biçimde komik Minyonların geri döndüğü, ayrıca yeni ve çok sayıda olağanüstü komik karakterlerin yer aldığı yepyeni bir komedi macera filmi yarattılar.
The Way Way Back 2013 full hd izle 720p izle

Geri Dönüş Yolu - The Way Way Back (2013)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Nat Faxon
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 5 Temmuz 2013
Oyuncular: Steve Carell, Toni Collette, Allison Janney, AnnaSophia Robb, Sam Rockwell

“The Way, Way Back”te, aile problemleriyle mücadele eden genç bir çocuğun (Liam James), yaz tatilinde bir yerel su parkı yöneticisiyle ( Sam Rockwell) başlayan pek de alışık olmadığımız türden arkadaşlığı anlatılıyor.

Annesinin ve babasının ayrılığından sonra annesi evlenen duncan sesiz bir o kadarda mutsuz bir çocuktur. kendini nerede mutlu hissedecektir ve sesizliğini bozacaktır?
dramla karışık komedi unsurlarıda bulunan film.
Crazy, Stupid, Love 2011 full hd izle 720p izle

Çılgın Aptal Aşk - Crazy, Stupid, Love (2011)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Glenn Ficarra
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 7 Ekim 2011
Oyuncular: Steve Carell, Ryan Gosling, Julianne Moore, Emma Stone, Analeigh Tipton, Marisa Tomei, Kevin Bacon

Kırklı yaşlarında, tutucu bir adam olan Cal Weaver'ın (Steve Carell) rüya gibi hayatı vardır: İyi bir işe, güzel bir eve, harika çocuklara sahiptir ve lise aşkıyla evlidir. Fakat eşi Emily'nin (Julianne Moore) kendisini aldattığını ve boşanmak istediğini öğrendiğinde "mükemmel" hayatı hızla tepetaklak olur.

Günümüzün bekarlar dünyasında, onlarca yıldır kimseyle flört etmemiş olan Cal, sudan çıkmış balığın canlı örneğidir. Boş olduğu akşamları yerel bir barda tek başına somurtarak geçiren talihsiz adam, yakışıklı çapkın Jacob Palmer (Ryan Gosling) tarafından himayesine alınır. Cal'in eşini unutması ve hayatını yaşamaya başlamasını sağlama çabası içindeki Jacob, Cal'in gözünü önündeki seçeneklere açar: Flörtçü kadınlar, erkeksi içkiler ve Supercuts ya da The Gap'te bulunamayacak bir stil anlayışı.

Cal ve Emily tamamen yanlış yerlerde olabilecek sevgiyi arayan yegane kişiler değildirler: Cal'in 13 yaşındaki oğlu Robbie (Jonah Bobo), 17 yaşındaki çocuk bakıcısı Jessica'ya (Analeigh Tipton) aşıktır. Jessica ise Cal için yanıp tutuşmaktadır. Hatta Jacob'ın her akşam yeni bir kadında izlediği yöntem bile, en iyi repliklerini kullanmasına rağmen Hannah'ya (Emma Stone) karşı etkisiz kalır. Jacob, Hannah'yı aklından bir türlü çıkaramamaktadır: Bunun nedeni belki de onun Jacob'ın profesyonelliğini ciddiye almayan ilk kadın olmasındandır.
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy 2004 full hd izle 720p izle

Efsane Haberci - Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 34 dakika


  Yönetmen: Adam McKay
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 9 Temmuz 2004
Oyuncular: Will Ferrell, Christina Applegate, Paul Rudd, Steve Carell, David Koechner, Fred Willard, Chris Parnell

Rebecca işi gereği hayatı boyunca dünyanın en tehlikeli yerlerinde bulunmuştur. Savaş fotoğrafçısı olarak çalışmakta ve bu nedenle hem özel hayatını hem de aile hayatını her daim ikinci plana atmak zorunda kalmaktadır. Ancak son zamanlarda ailesinin Rebecca'nın durumuna duyduğu endişe iyiden iyiye artmıştır ve artık zorlu bir seçim yapmanın zamanı gelmiştir...

Norveçli yönetmen Erik Poppe tarafından yönetilen filmin başrollerindeki ünlü aktris Juliette Binoche'a Nikolaj Coster-Waldau ve Maria Doyle Kennedy eşlik ediyor.
Last Flag Flying 2017 full hd izle 720p izle

Dalgalanan Son Bayrak - Last Flag Flying (2017)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 5 dakika


  


Yönetmen: Richard Linklater
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Savaş
Vizyon: 1 Kasım 2017
Oyuncular: Bryan Cranston, Laurence Fishburne, Steve Carell, Yul Vazquez

Vietnam?da savaşmış eski bir asker, Irak?ta askerlik yapan erkek çocuğunu kaybeder. Erkek çocuğunu defnetmek için yıllardır görüşmediği eski asker arkadaşlarından yardım ister. Erkek çocuğunun ölümünün arkasındaki gerçekler ortaya çıkınca üç arkadaş kendi geçmişleriyle de yüzleşmek zorunda kalır. Çıktıkları bu yolculukta kendi askerlik hatıralarından, Irak Savaşı?nın başarısızlıklarına, gençken yaşadıkları serüvenlerden yaşlanmanın zorluklarına kadar anlattıkları bu hatıralarla tekrardan yakınlaşma fırsatı bulurlar.

Darryl Ponicsan'ın aynı isimli romanından beyaz perdeye uyarlanan filmin başrolünde Breaking Bad dizisinden tanıdığımız Bryan Cranston, Laurence Fishburne ve Steve Carell Başrolde. Filmin senayosunu ise yönetmen Richard Linklater kaleme aldı.
Foxcatcher 2014 full hd izle 720p izle

Foxcatcher Takımı - Foxcatcher (2014)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: Bennett Miller
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Spor
Vizyon: 30 Ocak 2015
Oyuncular: Steve Carell, Channing Tatum, Mark Ruffalo, Sienna Miller, Vanessa Redgrave, Anthony Michael Hall, Guy Boyd

Film, kendisinden daha meşhur bir güreşçi olan ağabeyi Dave (Mark Ruffalo)?in gölgesinden kurtulmanın bir yolunu bulan Olimpiyat altın madalyası sahibi güreşçi Mark Schultz (Channing Tatum)?un ve acayip bir milyarder olan John du Pont (Steve Carell)?un evine taşınıp, 1988 Seul Olimpiyatlarına hazırlanırken yaşanan bir fakirliğin hikayesini anlatıyor. Kendisini hiç onaylamayan annesinin (Vanessa Redgrave) saygısını geri kazanmaya çalışan du Pont, dünya çapındaki atletik bir takıma ?koçluk? yapmaya başlar ve bu zaman içinde Mark?a tehlikeli alışkanlıklar kazandırır, güvenini yıkar ve kendi kendini yok eden bir yola sokar.
Battle of the Sexes 2017 full hd izle 720p izle

Ezeli Rekabet - Battle of the Sexes (2017)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 1 dakika


  


Yönetmen: Jonathan Dayton
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Biyografi, Komedi, Dram, Spor
Vizyon: 2 Eylül 2017
Oyuncular: Emma Stone, Steve Carell, Andrea Riseborough, Natalie Morales, Sarah Silverman, Bill Pullman, Alan Cumming

1973 seneninde oynanan dünyanın bir numarası Billie Jean King ile daha önceki şampiyon Bobby Riggs arasındaki tenis mücadelesi tarihe ?The Battle of the Sexes? olarak geçti. Bu muhteşem mücadele tüm vakitlerin en çok izlenen spor müsabakası oldu. Vaktin ruhunu yakalayıp, cinsiyet ayrımcılığı üzerine dünya çapında bir gündem yaratan bu yarışma, bu arada femisint hareketi de teşvik etti. Medyanın baskısı altında olan King ve Riggs, kort dışında çok daha şahsi ve kompleks meselelerle uğraşıyorlardı. Eşinin de desteğiyle müesseselere karşı eşit ödemeler için savaşan King, bu arada kendi cinsiyetiyle alakalı de boğuşmalar yaşıyordu. Aynı zamanda Riggs de mirası ve şöhretini, önceki zamanlardaki ihtişamını tekrar yaşamak için riske atıyordu. Billie ve Bobby beraber; tenis kortlarının çok ötesine geçen ve dünyanın dört bir yanında erkeklerle kadınlar arasındaki tartışmaları canlandıran bir kültürel gösteriye hizmet ettiler.

Bobby Riggs ve Billie Jean King'in tarihi tenis mücadelenini konu edinen Battle Of The Sexes'ın başrollerinde Steve Carell ve Emma Stone bulunuyor.
Horton Hears a Who! 2008 full hd izle 720p izle

Horton - Horton Hears a Who! (2008)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 26 dakika


  Yönetmen: Jimmy Hayward
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon: 18 Nisan 2008
Oyuncular: Jim Carrey, Steve Carell, Carol Burnett, Will Arnett, Seth Rogen, Dan Fogler, Isla Fisher

Shyamalan´ın senaryosunu Brian Nelson ile birlikte yazdığı Devil, tek mekanda geçen bir korku filmi. Asansörü kendisine mekan seçen kötü ruhun gazabını sunan Devil´in yönetmen koltuğunda John Erick-Drew Dowdle ikilisi yer almakta.

Birbirini tanımayan bir grup yabancı, bir asansörde mahsur kalırlar. Ancak bu durum teknik bir arızadan kaynaklanmamaktadır. Kötü ruh onlarla birliktedir.
Dan in Real Life 2007 full hd izle 720p izle

Şamar Oğlanı - Dan in Real Life (2007)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Peter Hedges
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 18 Ocak 2008
Oyuncular: Steve Carell, Juliette Binoche, Dane Cook, Alison Pill, Britt Robertson, Marlene Lawston, Dianne Wiest

Dan Ashburn (Carrel) yalnız bir baba ve yazılarında problemleri olanlara nasihat veren ünlü bir köşe yazarıdır. Bir aile toplantısında tanıştığı Beth'e (Binoche) aşık olur. Beth güzel, zarif ve eğlencelidir ancak ortada bir mesele vardır: Beth Dan'in erkek kardeşinin kız arkadaşıdır! Bu vaziyette acaba Dan okurlarına verdiği nasihatleri kendisine uygulayabilecek midir?
Café Society 2016 full hd izle 720p izle

Café Society (2016)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Woody Allen
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 12 Ağustos 2016
Oyuncular: Steve Carell, Sheryl Lee, Paul Schackman, Jodi Carlisle, Richard Portnow, Jeannie Berlin, Ken Stott

1930'larda geçen Woody Allen'ın acı tatlı romantik filmi Café Society'de Bronx'da doğan Bobby Dorfman (Jesse Eisenberg)'ın aşka yakalandığı Hollywood'a gidişini ve sonra sosyetenin kıpır kıpır gece hayatında ortalığı toza dumana kattığı New York'a dönüşünü izliyoruz.

Hayattan daha fazlasını bekleyen Bobby, babasınının kuyumcu dükkanından kaçıp Hollywood'un güçlü menajerlerinden olan amcası Phil'in (Steve Carell) yanına gider. Kısa sürede Phil'in göz alıcı asistanı Vonnie'ye (Kristen Stewart) aşık olsa da onun başka bir adamla birlikte olduğunu öğrendiğinde arkadaş kalmaya razı olur. Bu arada model ajansı sahibi Rad (Parker Posey) ve zengin bir yapımcı olan kocası Steve (Paul Schneider) ile arkadaş olur. Vonnie erkek arkadaşı tarafından terk edildiğinde Bobby, kızın gönlünü çalma fırsatını kaçırmaz ve çabaları da karşılıksız kalmaz. Vonnie, Bobby'nin evlilik ve New York'a taşınma teklifini kabul etse de işler planlandığı gibi gitmeyecektir... | Gönderen: Molar34
Seeking a Friend for the End of the World 2012 full hd izle 720p izle

İlk ve Son Aşkım - Seeking a Friend for the End of the World (2012)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Lorene Scafaria
Ülke: ABD, Singapore, Malezya, Endonezya
Tür: Dram, Romantik, Bilim Kurgu
Vizyon: 18 Haziran 2012
Oyuncular: Brad Morris, Steve Carell, Nancy Carell, Mark Moses, Roger Aaron Brown

"Matilda" isimli bir göktaşı Dünya’ya doğru hızla yaklaşmaktadır ve 3 hafta içerisinde Dünya’nın sonu beklenmektedir. Siz olsanız dünyanın sonu bu kadar yaklaştığında ne yapardınız? Dodge bu süreyi lise aşkını bulmaya çalışmaya adarken, karşısına kendisinin tam zıttı olan Penny çıkıyor. Dodge yaşamdan sürekli kaçınırken, Penny önüne çıkan herşeye atlamış. Aralarındaki tüm farklara rağmen dünyanın sonuna birlikte göğüs gerebileceklerine karar veriyorlar.

Çoğumuz dünyanın sonunu hayal etmişizdir; seller, yangınlar, depremler, bulaşıcı virüsler, dünyaya çarpmak üzereyken durdurulması beklenen devasa asteroidler... Birçok Hollywood yapımı bu şekilde yansıtmıştır. Senarist yönetmen Lorene Scafaria’nın gözünden ise dünyanın sonu böyle değil...İlk ve Son Aşkım, büyük gün gelip çattığında sıradan insanların tepkisini, romantik bir hikaye çerçevesinde, mizah ve duygusallığın içiçe olduğu bir dille aktarıyor. Filmin başrollerini Steve Carell, Keira Knightley paylaşıyor.
Freeheld 2015 full hd izle 720p izle

Aşka Özgürlük - Freeheld (2015)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Peter Sollett
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Romantik
Vizyon: 4 Aralık 2015
Oyuncular: Steve Carell, Julianne Moore, Ellen Page, Michael Shannon, Luke Grimes, Josh Charles, Brandon Cyrus

Film, İyileşme imkanı olmayan bir akciğer hastalığı olan dedektif Laurel Hester'in öldükten sonra hayat arkadaşı Stacie Andree'nin emeklilik ödemesinden faydalanabilmesi için verdiği gerçek mücadeleyi anlatmaktadır...
Get Smart 2008 full hd izle 720p izle

Akıllı Ol - Get Smart (2008)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Peter Segal
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 29 Ağustos 2008
Oyuncular: Steve Carell, Anne Hathaway, Dwayne Johnson, Alan Arkin, Terence Stamp

ABD casus teşkilatı Control’un kumanda merkezi saldırıya uğrayıp, ajanların kimlikleri ifşa olunca, Teşkilat Amiri’nin (Alan Arkin) her daim istekli analizcisi Maxwell Smart’ı terfi ettirmekten başka şansı kalmaz. Her zaman sahada ajanların süperstarı, korkusuz Ajan 23’le (Dwayne “Rock” Johnson) çalışmanın hayallerini kuran Smart, ne yazık ki kimliği ifşa olmayan tek ajanla, deneyimli, sevimli ama bir o kadar da öldürücü Ajan 99’la (Anne Hathaway) çalışmak durumundadır.

Smart ve 99 birlikte KAOS’un büyük planını ve birbirlerini keşfetmeye çok yaklaşmışken, KAOS’un kilit isimlerinden Siegfried (Terence Stamp) ile yardımcısı Shtarker’in (Kenneth Davitian) terör estirirken ceplerini doldurmak peşinde olduklarını keşfederler. Çok az saha deneyimi ve daha da az vakti olan Smart’ın, eğer günü kurtaracaksa, elindeki birkaç yüksek teknolojili casus aygıtı ve dizginlenemez coşkusuyla KAOS’u yok etmesi gerekmektedir.
Despicable Me 3 2017 full hd izle 720p izle

Çılgın Hırsız 3 - Despicable Me 3 (2017)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 30 dakika


  


Yönetmen: Kyle Balda
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera
Vizyon: 25 Ağustos 2017
Oyuncular: Steve Carell, Kristen Wiig, Trey Parker, Miranda Cosgrove, Dana Gaier, Nev Scharrel, Pierre Coffin

Gru'yu tanıyorsunuz! Despicable Me filmlerinin baş kahramanı olan bu kel ve becerili kötü adamı en son bıraktığımızda iyilerin tarafındaydı. Büyük bir hata yapıp Balthazar'ı elinden kaçıran Gru için sıkıntılı günler başlayacak. İşinden kovulan ve aile hayatı da sallantıda olanan Gru'nun yardımına varlığından dahi habersiz olduğu kardeşi Dru koşacak tabii tek bir şartla; suç dolu hayatına geri dönerse! Bakalım 2 kardeş nasıl bir serüvene atılacaklar ve başlarına neler gelecek?
Date Night 2010 full hd izle 720p izle

Çılgın Bir Gece - Date Night (2010)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 28 dakika


  Yönetmen: Shawn Levy
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç, Romantik, Gerilim
Vizyon: 21 Mayıs 2010
Oyuncular: Steve Carell, Tina Fey, Mark Wahlberg, Taraji P. Henson, Jimmi Simpson, Common, William Fichtner

Carrell ve Fey filmde akşam yemeği ve film izleyerek geçen gecelerinin rutininden sıkılan bir karı kocayı canlandıracak. Wahlberg ise Fey'in flört ettiği başarılı bir yazar rolünde yer alacak. Franco'nun pek akıllı olmayan bir sahtekarı canlandıracağı filmde, çiftin bebekbakıcı şeklinde kiraladığı kız rolünde Leighton Meester'ı izleyeceğiz.
Hope Springs 2012 full hd izle 720p izle

Aşk Yeniden - Hope Springs (2012)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: David Frankel
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 8 Ağustos 2012
Oyuncular: Meryl Streep, Tommy Lee Jones, Steve Carell, Jean Smart, Ben Rappaport

Başrollerini Meryl Streep, Tommy Lee Jones ve Jeff Bridges'in paylaştığı filmde, Kay'ın evlilik hayatını biraz canlandırmaya çalışması ve kocasıyla yeni bir bağ kurma mücadelesi konu ediliyor.

Kay ve Arnold sadık ve özverili bir çifttir. Ama onca yıllık evliliğin ardından Kay evlilik hayatını biraz canlandırmayı ve kocasıyla yeni bir bağ kurmayı istemektedir. Great Hope Springs isimli küçük bir kasabada faaliyet gösteren, meşhur bir çift terapistinin adını duyunca, şüpheci ve bildiğinden şaşmayan kocasını, bir hafta evlilik terapisi almak üzere uçağa bindirmek için ikna etmeye kalkışır. İnatçı Arnold’ı bildiğinden şaşmaya ikna etmek bile zorken, her ikisi içinde yatak odasında aralarına giren kara kediyi kovmak ve ilk defa birbirlerine aşık olmalarını sağlayan o kıvılcımı yeniden çakmak söz konusu olduğunda asıl zorlukla karşı karşıya kalacaktır.
Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day 2014 full hd izle 720p izle

Alexander ve Felaket, Korkunç, Berbat, Çok Kötü Bir Gün - Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day (2014)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 21 dakika


  Yönetmen: Miguel Arteta
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Aile
Vizyon: 7 Kasım 2014
Oyuncular: Steve Carell, Jennifer Garner, Ed Oxenbould, Dylan Minnette, Kerris Dorsey, Elise Vargas, Zoey Vargas

Alexander saçında bir sakızla uyanır ve gün boyunca başına gelen her şey daha da kötüye gidecektir? Yönetmenliğini Miguel Arteta?nın üstlendiği filmin senaryosunu Judith Viorst?un kitabından uyarlayanlar ise Lisa Cholodenko ve Rob Lieber. Bol kahkaha içeren aile komedisinin kadrosunda ise Jennifer Garner, Steve Carell ve Bella Thorne başrolleri çekiyor.
The Incredible Burt Wonderstone 2013 full hd izle 720p izle

İnanılmaz Sihirbazlar - The Incredible Burt Wonderstone (2013)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Don Scardino
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 15 Mart 2013
Oyuncular: Olivia Wilde, Jim Carrey, Steve Carell, Steve Buscemi, James Gandolfini

Las Vegas’ın sevilen isimlerinden sihirbaz Burt Wonderstone (Steve Carell) ve yardımcısı Anton Lovecraft (Steve Buscemi) gösterilerinin eskimesine bir şekilde izin vermiştir. Geleceği parlak Steve Gray (Jim Carrey) ise ilgi odağı haline gelmiştir. Alaycı ve bitkin Burt işsiz ve parasız kalır. Anton ise sihir zevkini aç köylülere götürmek için Kamboçya’ya gider. Burt’ün akıl hocası Rance Hanson (Alan Arkin) sadece somurtkan Burt’le konuşup cesaretlendirmekle kalmaz aynı zamanda asistanı Jane’den (Olivia Wilde) de Burt’ü yeniden sahnelere dönmeye ikna etmesini ister.
Evan Almighty 2007 full hd izle 720p izle

Aman Tanrım - Evan Almighty (2007)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Tom Shadyac
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Aile, Fantastik
Vizyon: 17 Ağustos 2007
Oyuncular: Steve Carell, Morgan Freeman, Lauren Graham, Johnny Simmons, Graham Phillips

Tanrı'nın çok özel bir görev yüklediği yeni kişi bu kez, haberciliği bıraktıktan sonra siyasete atılan ve kongreye yeni seçilen Evan Baxter'dır. Geçmişini Buffalo'da bırakarak ailesini Virginia'ya taşımıştır. Ancak oradaki yeni yaşamında Tanrı'nın (Morgan Freeman) aniden karşısına çıkması ve Nuh'un gemisinin benzerini inşa etmesini buyurmasıyla hayatı bir anda altüst olur. Bu durum karşısında ailesinin de kafası karışmıştır. Evan gerçekten Tanrı'dan mesaj aldığı mesaj doğrultusunda mı hareket etmektedir? Yoksa sergilediği garip tutumlar, olağanüstü bir orta yaş krizinin ya da ruhsal bir sorununun göstergesi midir?