Tom Cruise Filmleri (37 sonuç)

Going Clear: Scientology and the Prison of Belief 2015 full hd izle 720p izle

Going Clear: Scientology and the Prison of Belief (2015)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Alex Gibney
Ülke: ABD
Tür: Belgesel
Vizyon:
Oyuncular: Alex Gibney, Paul Haggis, Jason Beghe, Sylvia 'Spanky' Taylor, David Miscavige, John Travolta, Tom Cruise, Spanky Taylor

Going Clear eskiden Scientology Kilisesi üyesi olan sekiz bireyin, hakkında çok fazla detay bilinmeyen dinle ilgili anlattıklarına odaklanıyor.
Magnolia 1999 full hd izle 720p izle

Manolya - Magnolia (1999)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 3 saat 8 dakika


  Yönetmen: Paul Thomas Anderson
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 31 Mart 2000
Oyuncular: Julianne Moore, William H. Macy, John C. Reilly, Tom Cruise, Philip Baker Hall, Philip Seymour Hoffman, Jason Robards, Melinda Dillon

San Fernando Valley'de sıradan bir günde ölmek üzere olan bir baba, genç karısı, bir erkek bakıcı, kaybolmuş ünlü bir oğul, aşık bir polis, dahi bir çocuk, eskiden dahi bir çocuk olan bir adam, bir şov programı sunucusu ve yabancılaşmış bir kız bir hikayenin farklı parçalarında yerlerini alacaklardır. Bu insanlar, unutulmaz bir heyecanla sonlanacak bu gün içinde, şans, hareket, geride bırakılan zaman ve rastlantılar yumağında adeta birbirlerinin hayatlarının içinden zikzaklar çizerek geçecek ve birbirlerini çözümleyeceklerdir.
Rain Man 1998 full hd izle 720p izle

Yağmur Adam - Rain Man (1998)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    

  


Yönetmen: Barry Levinson
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Dustin Hoffman, Tom Cruise, Valeria Golino

Los Angeles’ta maddiyate dayalı bir hayat süren fırlama Charlie, yıllardır uzak kaldığı babasının ölümü üzerine 3 milyon dolarlık mirastan yararlanacağını düşünerek hayaller kurar. Oysa kendisine sadece 1949 model bir Buick bırakan babası, servetin tamamını Charlie’nin daha önce varlığından haberdar olmadığı ağabeyi Raymond’a bırakmıştır. Önemli bir ayrıntı ise, Raymond’un bakıma muhtaç, otistik bir dahi olmasıdır! Maddiyatçı Charlie mirasın en azından bir kısmından vazgeçmek niyetinde değildir. Bunun için Raymond’u kaldığı klinikten kaçırıp ülke çapında bir seyahate çıkarır. Yol boyunca ağabeyinin yaşamı zorlaştıran alışkanlıklarıyla çileden çıksa da otistik adamın matematik ve hafızalama konusundaki insanüstü yeteneği karşısında bol bol hayrete düşer. Nihayetinde Las Vegas’taki kumarhanelerde bu az bulunan kabiliyetten yararlanarak hile yapmaya bile çalışır. Yol boyunca Charlie, sadece Raymond’u değil, geçmişinin bir parçasını ve belki de kendini keşfetme fırsatı da bulacaktır. Dört adet Oscar heykelciği yönetmen Barry Levinson’a, senarist Ronald Bass’a, başroldeki Dustin Hoffman’a ve elbette Yağmur Adam filminin kendisine layık görülmüştü. On yılın en sevilen filmlerinden biri için sinemaseverler 1988’e dek beklemek zorunda kalmışlardı. Rain Man - Yağmur Adam 720P kalitesinde ve altyazılı izle meniz için sizlerle..
Edge of Tomorrow 2014 full hd izle 720p izle

Yarının Sınırında - Edge of Tomorrow (2014)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Doug Liman
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu
Vizyon: 6 Haziran 2014
Oyuncular: Emily Blunt, Tom Cruise, Bill Paxton, Lara Pulver, Jeremy Piven, Noah Taylor, Brendan Gleeson

İnsanlık, Mimics olarak bilinen bir uzaylı ırkı ile savaş halindedir ve Çavuş Bill Cage (Tom Cruise), birden rütbesi düşürülene, sonrasında intihar görevinden hallice bir görev için eğitimiz ve malzemesiz bırakılana kadar savaş günü görmemiş bir memurdur. Cage dakikalar içerisinde öldürülür, kendisi ile birlikte bir Alpha götürebilmiştir. Ancak imkansız bir şekilde berbat günün başlangıcına uyanmakta ve tekrar tekrar savaşmak ve ölmek zorundadır. Uzaylı ile kurduğu direkt fiziksel kontakt, aynı vahşi savaşı sil baştan yaşaması için kendisini zaman döngüsüne atmıştır.Ancak her bir geçişte Cage daha sert, daha akıllı olmakta ve ilerleyen bir beceri ile Mimicleri öldürebilmektedir, Dünya’daki en iyi Mimic avcısı olan Özel Güçler savaşçısı Rita Vrataski (Emily Blunt) ise yanındadır. Cage ve Rita uzaylılara karşı savaş verirken, savaşı tekrarlayan herkes, uzaylı saldırganları ekarte etmek ve Dünya’yı kurtarmanın anahtarını bulma fırsatı haline gelmektedir.
Mission: Impossible  Rogue Nation  Görevimiz Tehlike 5 2015 full hd izle 720p izle

Görevimiz Tehlike 5 - Mission: Impossible Rogue Nation Görevimiz Tehlike 5 (2015)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    

  


Yönetmen: Christopher McQuarrie
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gerilim, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Jeremy Renner, Rebecca Ferguson, Tom Cruise

Tom Cruise, Ethan Hunt karakteri ile yeni bir görev için geri dönüyor. Oyuncuya bu yeni filmde Jeremy Renner, Simon Pegg, Rebecca Ferguson ve Alec Baldwin gibi oyuncularda eşlik ediyor.
The Last Samurai 2003 full hd izle 720p izle

Son Samuray - The Last Samurai (2003)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 34 dakika


  Yönetmen: Edward Zwick
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Dram
Vizyon: 6 Şubat 2004
Oyuncular: Ken Watanabe, Tom Cruise, William Atherton, Chad Lindberg, Ray Godshall Sr.

Bir sivil savaş gazisi olan yüzbaşı Woodrow Algren, 1870'lerin sonunda Winchester silahlarının sözcüsü sıfatıyla Japonya'yı ziyaret eder.
Amacı; İmparator Meiji'nin askerlerini eğitmek ve silahlarının tanıtımını yapmaktır.

Meiji'nin silahlarla donatılmış ordusu kalan son samurayları yok etmek için hazırlıklarını yaparken yüzbaşı Algren bir çatışma sırasında sakatlanır ve samuraylara esir düşer.

Algren esir düştükten sonra samurayların lideri Katsumoto'dan onur ve savaş konusunda çok şey öğrenir ve iki taraf arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.
Minority Report 2002 full hd izle 720p izle

Azınlık Raporu - Minority Report (2002)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 25 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gizem, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 27 Eylül 2002
Oyuncular: Tom Cruise, Max von Sydow, Steve Harris, Neal McDonough, Patrick Kilpatrick, Colin Farrell, Kathryn Morris

Yıl 2045. Bir zamanlar cinayet oranında birinci sırada olan Washington şehri artık suç oranının en düşük olduğu şehir olmuştur. Bunun sebebi, polis teşkilatının cinayetleri işlenmeden önce tespit etme yeteneğine sahip "precog"lar kullanması ve böyle cinayet gerçekleşmeden önce müdahale ederek suçun önlemesidir.

Departmanın en önemli dedektifi olan John Anderton, kendi oğlu da yıllar önce cinayete kurban gittiği için kendisini katilleri suçu işlemeden önce yakalamaya adamıştır.

Rutin günlerden birinde, Anderton kendisinin katil zanlısı olarak görüldüğünü farkeder. İçinde bulunduğu sistemin kurbanı olduğunu anlar ve peşindeki polislerden kaçarak kendisine komplo düzenleyeni bulmak için harekete geçer.
Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles 1994 full hd izle 720p izle

Vampirle Görüşme - Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: Neil Jordan
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik, Korku, Romantik
Vizyon: 20 Ocak 1995
Oyuncular: Brad Pitt, Tom Cruise, Kirsten Dunst, Christian Slater, Thandie Newton, Stephen Rea, Antonio Banderas

Korku edebiyatının önemli isimlerinden Anne Rice’ın romanından uyarlanan film, karizmatik vampir Lestat ve onun tarafından ısırılarak vampir olan soylu Louis’in maceralarını konu alıyor. Vampirliğe alışamayan Louis, açlığını gidermek için insan öldürememektedir. Bu durumu çözebilmek için Lestat, küçük bir kızı da vampir yapar.
Neil Jordan tarafından yönetilen film, genç yıldızlardan oluşan kadrosuyla dikkat çekiyor. Lestat rolünde Tom Cruise’a ek olarak Brad Pitt, Antonio Banderas, Christian Slater ve Kirsten Dunst filmdeki rolleriyle dikkat çekiyorlar.
A Few Good Men 1992 full hd izle 720p izle

Birkaç İyi Adam - A Few Good Men (1992)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 18 dakika


  Yönetmen: Rob Reiner
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 9 Aralık 1992
Oyuncular: Tom Cruise, Jack Nicholson, Demi Moore, Kevin Bacon, Kiefer Sutherland, Kevin Pollak, James Marshall

Hiç mahkeme salonuna girmemiş olmasına rağmen 60 ın üstünde dava kazanmış ve rahat kişiliği ile tanınan Donanma Avukatı Daniel Kaffe’ye Küba sınırında bir askerin öldürülmesi ile ilgili bir davanın gelmesi ile bütün sorunlar başlar. Müvekkilleri ile devamlı anlaşma yoluna gittiği için hiç mahkeme salonuna gitmeden dava kazanan Kaffe, bu sefer askerlerin cinayeti kabul etmemesi ve verilen emri uyguladıkları iddiası üzerine ve JoAnne Galloway isimli diğer donanma avukatı da işin içine girince davayı mahkemeye taşımak zorunda kalacaktır.
Collateral 2004 full hd izle 720p izle

Tetikçinin Gecesi - Collateral (2004)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat


  Yönetmen: Michael Mann
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 15 Ekim 2004
Oyuncular: Tom Cruise, Jamie Foxx, Jada Pinkett Smith, Mark Ruffalo, Peter Berg, Jada Pinkett

Los Angeles şehrinde zamana karşı gerçekleşen bir ölüm-kalım kovalamacasını konu alıyor. Tam bir keşmekeşin hüküm sürdüğü bu büyük şehirde yıllardır taksi şoförlüğü yapan Max'in sıradan yaşamı, bir gece arabasına aldığı Vincent adlı garip bir adamla tanışmasıyla tahmin edemeyeceği ölçüde değişir. Vincent, uyuşturucu mafyasına karşı açılacak bir davada tanıklık yapacak kişileri öldürmek için şehre gelmiş bir kiralık katildir ve Max'ı rehin alarrak özel şoförü gibi kullanmaya başlar. FBI'ın Vincent'ın peşine düşmesiyle, şehirde büyük bir kovalamaca başlar.
Mission: Impossible - Rogue Nation 2015 full hd izle 720p izle

Görevimiz Tehlike 5 - Mission: Impossible - Rogue Nation (2015)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 11 dakika


  Yönetmen: Christopher McQuarrie
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 31 Temmuz 2015
Oyuncular: Tom Cruise, Jeremy Renner, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Ving Rhames, Sean Harris, Simon McBurney

Ethan Hunt ve ekibi; bu zamana kadar karşılaştıkları en büyük düşmana karşı mücadeleye girmeye hazırlanmaktadır. IMF?i ortadan kaldırmayı hedefleyen uluslararası bir dolandırıcılık örgütü olan Sendika?nın tehlikeli faaliyetlerinden kurtulmayı hedefleyen ve bu yasadışı örgütün kökünü kazımak için yola çıkan ekip; kısa bir zaman sonra bu son derece tehlikeli organizasyonun hedefi duruma geliyor. Bu kovalamaca hem Hunt hem de maharetli ekibini; en zor görevlerinden biriyle karşı karşıya getiriyor.

Tom Cruise'un artık bir aksiyon ikonu haline gelen Ethan Hunt karakterine geri döndüğü, Görevimiz Tehlike serisinin 5. filminin başrolünde ayrıca Rebecca Ferguson, Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames,Paula Patton ve Jeremy Renner gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise; Jack Reacher filminde de Cruise ile birlikte çalışan Christopher McQuarrie oturuyor.
Mission: Impossible - Ghost Protocol 2011 full hd izle 720p izle

Görevimiz Tehlike 4 - Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 13 dakika


  Yönetmen: Brad Bird
Ülke: ABD, Çek Cumhuriyeti
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 23 Aralık 2011
Oyuncular: Tom Cruise, Paula Patton, Simon Pegg, Jeremy Renner, Michael Nyqvist

Tom Cruise, Ethan Hunt rolüyle geri dönüyor.

Çekimleri Prag, Moskova, Vancouver ve Dubai'de yapılan ve dünyanın en yüksek binası olan Dubai'deki Burj Khalifa / Burç Halife'yi de ziyaret edeceğimiz bu filmde, işler daha da sarpa saracak. Oscar ödüllü yönetmen Brad Bird'in çektiği filmde Tom Cruise'a, yanındaki genç ajan rolünde Jeremy Renner, Paula Patton, Simon Pegg, Josh Holloway ve Ving Rhames gibi isimler eşlik ediyor.

Bir bombalama olayının tüm IMF takımına yıkılmaya çalışılmasının ardından, Ethan Hunt ve ekibi sıra dışı bir göreve çıkıyor. Tehlike hiç bu kadar yüksek, aksiyon hiç bu kadar hararetli, Görev hiç bu kadar tehlikeli olmamıştı!
Jerry Maguire 1996 full hd izle 720p izle

Yeni Bir Başlangıç - Jerry Maguire (1996)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 19 dakika


  Yönetmen: Cameron Crowe
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 4 Nisan 1997
Oyuncular: Tom Cruise, Cuba Gooding Jr., Renée Zellweger, Kelly Preston, Jerry O'Connell, Jay Mohr, Bonnie Hunt

Jerry Maguire Uluslararası Spor İdaresi' nin (SMI) en üst temsilcisi olarak camianın tartışmasız lideridir. Jerry güzel nişanlısı Avery Bishop' a bağlıdır ve iyi bir ilişkileri vardır. Tek sorun Jerry' nin kendini otomatik pilota bağlamış olmasıdır. Arkadaşlığı iyidir, ancak cinsellikte kötüdür. Jerry SMI için yazdığı 'Düşündüklerimiz ve Söyleyemediklerimiz : İşimizin Geleceğidir.' Sloganı yüzünden işler karışır ve işten çıkarılır. İşinden atılmış ama kendine güvenli ve kim olduğunun farkında olarak herşeye sıfırdan başlamak zorunda kalır.
American Made 2017 full hd izle 720p izle

Barry Seal: Kaçakçı - American Made (2017)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 55 dakika


  


Yönetmen: Doug Liman
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Biyografi, Komedi
Vizyon: 8 Eylül 2017
Oyuncular: Tom Cruise, Domhnall Gleeson, Sarah Wright, Jesse Plemons, Caleb Landry Jones, Lola Kirke, Jayma Mays

Yarının Sınırında (Edge of Tomorrow) filminde beraber çalıştığı Doug Liman (Geçmişi Olmayan Adam, Bay ve Bayan Smith) ile yeniden bir araya geliyor. Barry Seal ismindeki dolandırıcı kaptanın şaşırtıcı ve gerçek serüvenini anlatan film, Seal'in Amerika tarihindeki en büyük gizli operasyonu yürütmesi için CIA tarafından işe alınmasını işliyor...
Eyes Wide Shut 1999 full hd izle 720p izle

Gözü Tamamen Kapalı - Eyes Wide Shut (1999)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 39 dakika


  Yönetmen: Stanley Kubrick
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 22 Ekim 1999
Oyuncular: Tom Cruise, Nicole Kidman, Madison Eginton, Jackie Sawiris, Sydney Pollack, Todd Field

Stanley Kubrickin tartışmalar yaratan  filmi, Tom Cruise ve Nicole Kidman gibi oyuncuların kariyerleri için de önemli bir adım. Evli bir çiftin psiko-seksüel meceralarını; kabuslarla dolu bir hayal alemini ve filmin sonunda aralanacak yüksek gerilimli bir esrar perdesini. Doktor William Harford (Tom Cruise), eşinin o güne dek gizlediği cinsel arzularını öğrenince, hayatında şüphe, korku ve cinsel keşiflerle dolu yeni bir sayfa açılır...Kubrick, oyuncuların her hareketini takip ettiği usta çekimler, kullandığı zengin renkler ve çarpıcı görüntülerle, herkesin gözünü sonuna dek açıyor.
Born on the Fourth of July 1989 full hd izle 720p izle

Doğum Günü 4 Temmuz - Born on the Fourth of July (1989)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 25 dakika


  Yönetmen: Oliver Stone
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Savaş, Savaş
Vizyon: 1 Nisan 1990
Oyuncular: Tom Cruise, Raymond J. Barry, Caroline Kava, Josh Evans, Jamie Talisman

Oliver Stone'un Vietnam'a 'sol'dan bir bakış attığı 'Doğum Günü Dört Temmuz', muhafazakar görüşlü, içi Amerikan vatanseverliğiyle dolu bir gencin savaşa gitmesini ve gerçeklerle yüzyüze gelmesini anlatıyor. Tom Cruise filmdeki rolüyle Oscar adayı olmuş ve unutulmaz bir performans vermişti.
Mission: Impossible 1996 full hd izle 720p izle

Görevimiz Tehlike - Mission: Impossible (1996)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Brian De Palma
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 20 Eylül 1996
Oyuncular: Tom Cruise, Jon Voight, Emmanuelle Béart, Henry Czerny, Jean Reno

Cruise, casus Ethan Hunt rolünde bir gizli ajan olarak, takımındaki ölümleri araştırıyor. Hükümet suikastçılarindan kaçarak CIA’in en sağlam kasalarını kırarak, kurşun gibi bir hızlı trenin çatısına tutunarak Hunt, takipçilerinden bir adım önde kalabilmek ve şok edici gerçeğe bir adım daha yakın olabilmek için yanan bir füze gibi koşuyor.
Valkyrie 2008 full hd izle 720p izle

Operasyon Valkyrie - Valkyrie (2008)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: Bryan Singer
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Dram, Tarihi, Gerilim, Savaş
Vizyon: 30 Ocak 2009
Oyuncular: Tom Cruise, Kenneth Branagh, Bill Nighy, Tom Wilkinson, Carice van Houten

Bir Nazi albayı olan Baron Claus Graf Schenk von Stauffenberg dönemin Almanya'sı adına bir çok uluslararası görevde bulunmuştur. Bunlardan birinde gözünün birini kaybeder. Hitler'e karşı düşüncelere sahip olduğu için sürekli suikast planları yapan kişilerle temas halindedir. Naziler tarafından yapılan katliamları gören Stauffenberg sonunda irtibatta bulunduğu Hitler karşıtı siyasi ve askeri kişileri bu işin yapılmasına ikna eder. Hitler'in düzenlediği brifinglere katılma hakkı olduğundan suikasti bu toplantılar sırasında yapacaktır. 20 Temmuz 1944 'de Rastenburg 'da yapılacak olan brifinge doğru hareket eder. Suikasti bir bombayla yapacaktır. Herşey hazır olduğunda operasyon başlar.
The Color of Money 1986 full hd izle 720p izle

Paranın Rengi - The Color of Money (1986)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Martin Scorsese
Ülke: ABD
Tür: Dram, Spor
Vizyon: 8 Ekim 1986
Oyuncular: Paul Newman, Tom Cruise, Mary Elizabeth Mastrantonio, Helen Shaver, John Turturro

Eddie Felson(Paul Newman), bilardoda ustalaşmış önemli bir isimdir. Ama yaşının ilerlemiş olmasından ötürü eski ihtişamından uzak, daha sakin bir yaşam sürmektedir. Bir gün bir mahalle barında Vincent(Tom Cruise) isminde bir gençle tanışır. Onun bilardoya olan merakı ve yeteneği, Eddie'yi çok etkiler. Vincent'in bilardo tutkusu ile birleşen yeteneği, kendisinin gençlik dönemlerindeki halinin bir yansıması gibidir.
İkili yanlarına Vincent'ın kız arkadaşını da alarak ülkedeki bilardo turnuvalarını dolaşmaya başlarlar...
Oblivion 2013 full hd izle 720p izle

Oblivion (2013)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Joseph Kosinski
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Gizem, Bilim Kurgu
Vizyon: 12 Nisan 2013
Oyuncular: Tom Cruise, Morgan Freeman, Olga Kurylenko, Andrea Riseborough, Nikolaj Coster-Waldau

TRON: Legacy’nin yönetmeni ve Rise of the Planet of the Apes’in yapımcısının imzasını taşıyan orijinal ve çığır açan bu sinema filmi Oblivion’ın başrolünde Tom Cruise oynuyor. Geleceğin Dünya’sında bir adamın geçmişle yüzleşmesi insanlığı kurtarmak için mücadele ederken onu kurtuluş ve keşif yolculuğuna sürükleyecektir.

Jack Harper (Cruise) Dünya üzerinde geride kalan birkaç insansız uçak tamircisinden biridir. Scavs olarak bilinen korkunç bir tehditle yıllar boyu süren bir savaşın ardından hayati kaynakları çıkarma görevinin bir parçası olan Jack üzerine düşen sorumluluğu neredeyse bitirmek üzeredir.

Yeryüzünden kilometrelerce yukarıda yaşayan ve gezinen Jack düşmüş bir uzay aracından güzel bir yabancıyı kurtarır. Kadının yeryüzüne gelişi bildiği her şeyi sorgulamasına ve insanoğlunun kaderini belirlemesine neden olacak bir dizi olayı tetikler.

Oblivion Amerika Birleşik Devletleri ve İzlanda’da çarpıcı dijital 4K çözünürlüğü ile çekilmiştir.
Jack Reacher 2012 full hd izle 720p izle

Jack Reacher (2012)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Christopher McQuarrie
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 21 Aralık 2012
Oyuncular: Tom Cruise, Rosamund Pike, Richard Jenkins, David Oyelowo, Werner Herzog

Pittsburgh kentinde sakin ve güneşli bir sabah, mesai saatinden hemen önce insanlar işlerine doğru koşturmakta, günlük telaşlarını yaşamaktadırlar. Tam bu sırada 10th Street köprüsüne bakan parkta, nehrin karşısı yakasından gelen 6 el silah sesi duyulur ve birkaç dakika içinde 5 masum insan kanlar içinde yere yığılarak hayatını kaybeder. Usta bir nişancının elinden çıktığı belli olan bu olayı Pitssburg polis departmanının çözmesi ve katil zanlısını yakalaması fazla sürmez; daha 24 saat dolmadan 5 cinayetin faili yakalanır. Fakat sorgu esnasında hiçbir şey söylemeyen genç adam bir kağıda sadece "Jack Reacher'ı bulun!" yazar. Tüm kanıtlar gün gibi ortadayken eski bir asker olan Jack Reacher olayın görünmeyen yönlerini açığa çıkartacağı bir davanın içine girecektir. Bu arada zanlı Jason Barr'ın avukatı Helen Rodin de Bölge Savcısı olan Alex Rodin'in kızıdır. Baba-kız arasındaki hesaplaşmanın boyutları ise çok farklıdır...
Olağan Şüpheliler filmiyle 1996'da En İyi Senaryo dalında Oscar almış olan senarist ve yönetmen Christopher McQuarrie'nin yönetmenlik koltuğunda oturduğu ikinci filmin başrolü ise Tom Cruise.
Vanilla Sky 2001 full hd izle 720p izle

Vanilla Sky (2001)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 16 dakika


  Yönetmen: Cameron Crowe
Ülke: ABD, İspanya
Tür: Gizem, Romantik, Bilim Kurgu
Vizyon: 25 Ocak 2002
Oyuncular: Tom Cruise, Penelope Cruz, Cameron Diaz, Kurt Russell, Jason Lee, Noah Taylor, Timothy Spall, Penélope Cruz

New York'lu David Aames(TOM CRUISE) paranın satın alabileceği her şeye sahip olan ve göz kamaştırıcı bir yaşamı olan genç bir yayıncıdır. Yakışıklıdır, zengindir, karizmatiktir. Kısacası dışarıdan bakan biri için mükemmel bir hayata sahiptir.Ancak David'in hayatı her ne kadar muhteşem görünürse görünsün, David'in görülemeyen ve onu bir hayli rahatsız eden problemleri de vardır. David doğum günü verdiği partide arkadaşı Brian ile birlikte gelen Sofia(PENELOPE CRUZ) adlı bir kıza ilk görüşte vurulur ve aşık olur. Ancak David'in Sofia ile tanıştıktan kısa bir süre sonra yaptığı bir hata hem Sofia'yı kaybetmesine neden olur hem de her şey karmaşık bir hal alır. David bir yandan Sofia'ya tekrar ulaşmaya çalışırken bir yandan da zihinini kemiren bu karışıklığa bir çözüm bulmalıdır.Davıd'in ayrıca stüne çok düşen sevgilisi Julıe(CAMERON DİAZ) ile de uğraşması gerekmektedir.
Top Gun 1986 full hd izle 720p izle

Top Gun (1986)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Tony Scott
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Romantik
Vizyon: 1 Ocak 1987
Oyuncular: Tom Cruise, Kelly McGillis, Val Kilmer, Anthony Edwards, Tom Skerritt, Tim Robbins

sta donanma pilotu Pete Mitchell ileri derece eğitim için gönderildiği Miramar Donanma Hava Üssü'nde herkesin ulaşmaya çalıştığı Top Gun onur ödülü için en kıdemli pilotlardan biri olan Tom Kasansky ile başa baş bir mücadele içine girer. Mitchell'ın babası, kendisinin sebep olduğu bir kazada çok sayıda başka askerle birlikte şehit olmuştur. Bu durum diğer pilotların Mitchell'a karşı tavırlarındaki soğukluğun da nedenidir... Mitchell bir süre sonra üste tanıştığı bir sivil danışman olan Charlotte Blackwood ile tutkulu bir ilişki yaşamaya başlar. Bir arkadaşının ölümüyle sarsınan Mitchell, Top Gun ödülünü almayı başaramayınca psikolojik sorunlar yaşamaya başlar. Beklediği başarıyı yakalamak için son şansı ani bir uluslararası krizde yerine getirmekle görevlendirdiği kritik bir görevdir. 1986'nın en çok hasılat yapan filmi olan Top Gun, 80'lerin bol aksiyonlu, erkek-egemen askeri dramaları içinde özellikle havadan çekilen yüksek bütçeli uçuş sekanslarının yarattığı heyecan ile ön plana çıkmıştı. Yönetmen Tony Scott'ın eski bir reklam yönetmeni olması filmin bol hareketli estetiğinin başarısını açıklıyor.
Mission: Impossible III 2006 full hd izle 720p izle

Görevimiz Tehlike 3 - Mission: Impossible III (2006)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: J.J. Abrams
Ülke: ABD, Almanya, Çin
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 5 Mayıs 2006
Oyuncular: Tom Cruise, Philip Seymour Hoffman, Ving Rhames, Billy Crudup, Michelle Monaghan

Gizli ajan Ethan Hunt beyazperdeye geri dönerken, bugüne kadar karşılaştığı en amansız rakibini de yanında getirdi. Hunt ile ekibi bugüne kadar izini kimsenin takip edemediği silah satıcısı ve bilgi sağlayıcısı Owen Davian'a karşı zor bir göreve soyunuyor. 60'ların ünlü dizisinden günümüze kadar popülaritesini kaybetmeyen Görevimiz Tehlike'nin beyazperdedeki üçüncü macerasında yönetmen koltuğunu J.J.Abrams devraldı. Lost ve Alias dizilerini yaratarak TV dünyasında büyük sükse yapan, kendine has ciddi sayıda bir hayran kitlesine sahip Abrams'ın beyazperdeye attığı bu dev adımı heyecanla karşılamamak mümkün değil. Üstüne üstlük genç yönetmen, arkasına Tom Cruise gibi bir starla, Capote'yle, uzun yıllardır hak ettiği Oscar'a kavuşan Philip Seymour Hoffman'ı da almış durumda.
Risky Business 1983 full hd izle 720p izle

Riskli İş - Risky Business (1983)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 38 dakika

Yönetmen: Paul Brickman
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 5 Ağustos 1983
Oyuncular: Tom Cruise, Rebecca De Mornay, Joe Pantoliano, Richard Masur, Bronson PinchotJoel Goodsen'la tanışın. Çalışkan, üniversiteli, 17 yaşında. Sorumluluk sahibi, güvenilir bir evlat. Belki de fazlasıyla iyi. Joel'in ailesi şehirdışına çıkarlar ve ev oğullarına bırakırlar. Ona güvenleri sonsuzdur. Belki bu kadar güvenmeseler daha iyi olur
The Firm 1993 full hd izle 720p izle

Şirket - The Firm (1993)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat 34 dakika


  Yönetmen: Sydney Pollack
Ülke: ABD
Tür: Gerilim, Dram
Vizyon: 30 Haziran 1993
Oyuncular: Tom Cruise, Jeanne Tripplehorn, Gene Hackman, Hal Holbrook, Terry Kinney

Mitch McDeere, Harvard'dan başarıyla mezun olmuş bir avukattır. New York ve Chicago'dan büyük hukuk firmaları peşine düşmüştür, ama Memphis'deki bir şirket Mitch'e diğerlerinden daha iyi şartlarla iş teklif eder. Memphis'e taşınan Mitch ve karısı Abby için hayat birden çok iyi gitmeye başlar. Son model bir araba ve yeni bir eve kavuşmuştur. Ancak hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Şirket, genç ortaklarını karanlık işlerde kullanmaktadır. İdealist bir hukuk adamı olan Mitch şirketin içyüzünü anlamakta gecikmez.
Taps 1981 full hd izle 720p izle

Taps (1981)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Harold Becker
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 9 Aralık 1981
Oyuncular: George C. Scott, Timothy Hutton, Ronny Cox, Sean Penn, Tom Cruise, Brendan Ward, Evan Handler

Filmde bir grup askeri lise öğrencisinin okullarının kapatılmak istenmesine karşılık olarak okulu ele geçirmelerini anlatılır.
Legend 1985 full hd izle 720p izle

Efsane - Legend (1985)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 34 dakika


  Yönetmen: Ridley Scott
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Fantastik, Macera, Romantik
Vizyon: 1 Kasım 1987
Oyuncular: Tom Cruise, Mia Sara, Tim Curry, David Bennent, Alice Playten

Sihir, Mucize ve Arzu ile Dolu Bir Dünya!...

Tom Cruise, görsel açıdan çığır açan, iyi ile kötü arasındaki amansız savaşın konu edildiği bu fantastik maceradaki performansıyla göz dolduruyor. Bir zamanlar, efsanevi bir ormanda periler, cinler, tek boynuzlu atlar ve ölümlüler yaşamaktaydı. Jack'in görevi güzel Prenses Lily'yi kurtarmak ve karanlığın şeytani prensine karşı savaşmaktı. Bu savaşı kazanamazsa tüm dünya sonu gelmeyecek bir buz devrine sürüklenecektir!
Far and Away 1992 full hd izle 720p izle

Uzak Ufuklar - Far and Away (1992)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 20 dakika


  Yönetmen: Ron Howard
Ülke: ABD
Tür: Macera, Dram, Romantik
Vizyon: 18 Mayıs 1992
Oyuncular: Tom Cruise, Nicole Kidman, Thomas Gibson, Robert Prosky, Barbara Babcock

İrlanda'ının batı kıyısında geçen bir aşk hikayesi.Ev sahibi ile arasında çıkan anlaşmazlığı halletmeye hevesli fakir kiracı Joseph Donnelly(Cruise)kendini ev sahibinin kızı Shannon'a (Kidman) Amerika yolculuğunda eşlik ederken bulur. Boston'da boks müsabakaları'nda zafer kazanan Joseph'in mutluluğu fazla uzun sürmeyecek ve demiryolu'nda çalışmaya başlayacaktır. Destansı bir anlatımla süslü,görkemli bir film.
War of the Worlds 2005 full hd izle 720p izle

Dünyalar Savaşı - War of the Worlds (2005)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Dram, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 1 Temmuz 2005
Oyuncular: Tom Cruise, Dakota Fanning, Miranda Otto, Justin Chatwin, Tim Robbins

İki çocuğuyla beraber hafta sonunu geçirirken gökyüzü aniden kararır ve şimşekler eşliğinde çok şiddetli bir fırtına patlak verir. Gökyüzünde tuhaf şeyler olmaktadır. Aradan kısa bir süre geçtikten sonra evinin yakınındaki kavşakta sıradışı bir olaya tanık olur. Toprağın aniden yarılmasıyla yeryüzünün derinliklerinden üç bacaklı çok büyük bir savaş makinesi ortaya çıkar ve görünürdeki herşeyi yakıp yıkmaya başlar.

Bu olay, uzaylıların dünyamıza saldırısının ilk hamlesidir. O andan itibaren herhangi bir gün gibi görünen günün akışı değişmiş ve bu sıradan insanlar hayatlarının en olağanüstü anlarını yaşamaya başlamıştır. Ray hemen harekete geçerek çocuklarını toparlar. Acımasız düşmanın gazabından kurtulmak için o bölgeden bir an önce kaçmaktan başka çareleri yoktur. Uzaylı istilacıların elinden kurtulmaya çalışan binlerce insanla beraber çıktığı bu amansız yolculukta vahşi doğa koşullarıyla mücadele ederken tek isteği iki çocuğunun hayatını kurtarabilmektir. Ancak nereye kaçarlarsa kaçsınlar tam bir güvenlik yoktur. Sevdiklerini kurtarabilmesi için Ray'in elindeki tek gücü iradesidir.
Knight and Day 2010 full hd izle 720p izle

Gece ve Gündüz - Knight and Day (2010)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: James Mangold
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 9 Temmuz 2010
Oyuncular: Tom Cruise, Cameron Diaz, Peter Sarsgaard, Jordi Mollà, Viola Davis

June, sevimli, hoş, tekdüze bir yaşam sürmesinin yanı sıra yalnızlığı ile barışık bir şekilde günlerini geçiren genç bir kadındır. Bu sıradanlık çerçevesinde hayat süren June (Cameron Diaz), kız kardeşinin evliliği için tatlı bir telaş içinde, büyük güne hazırlık yapmaktadır. Tesadüf eseri gizli bir ajan olan Milner (Tom Cruise) ile karşılaşır. June, Milner’la tanışmalarının ardından bir yandan tehlikeli bir yandan da eğlenceli bir dizi maceranın içine düşer. Ama ne yaparsa yapsınlar, tesadüfler onları hep bir araya getirecektir.
Jack Reacher: Never Go Back 2016 full hd izle 720p izle

Jack Reacher: Asla Geri Dönme - Jack Reacher: Never Go Back (2016)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Edward Zwick
Ülke: Çin, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Suç
Vizyon: 21 Ekim 2016
Oyuncular: Tom Cruise, Cobie Smulders, Aldis Hodge, Danika Yarosh, Patrick Heusinger, Holt McCallany, Judd Lormand

Jack Reacher eski ordu üssüne geri döner. Fakat Reacher geri döndüğünde eski binbaşının casuslukla suçlandığını öğrenecek. Binbaşının suçsuz olduğunu bilen Reacher ona kurulan komployu ortaya çıkarmak için suçluların peşine düşecek.
Lions for Lambs 2007 full hd izle 720p izle

Arslanı Kuzulara - Lions for Lambs (2007)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: Robert Redford
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim, Savaş
Vizyon: 9 Kasım 2007
Oyuncular: Robert Redford, Meryl Streep, Tom Cruise, Michael Peña, Andrew Garfield, Peter Berg, Kevin Dunn

West Coast Üniversitesi´ndeki iki öğrenci (Derek Luke) ve Ernest (Michael Pena) idealist profesörleri Dr. Stephen Malley´in tavsiyelerini takip ederek edindikleri ilham ile hayatlarında ciddi şeyler yapmaya çabalamaktadırlar. Bunun üzerine iki genç, Afganistan´daki savaşa katılmaya karar verirler. Arian ve Ernest Afganistan´da hayatta kalma savaşı verirlerken, diğer hikayeler de işin içine girer. California´da, Arian ve Ernest´in tam tersi bir talebe olan Todd´a (Andrew Garfield) yaklaşmaya çalışan Dr. Malley. Aynı zamanda, Washington´da, başkanlığa adaylığını koymuş bulunan Senatör Jasper Irving, Afganistan´daki savaşın, dolayısıyla Arian ve Ernest´in hayatlarını kökten değiştirebilecek bomba gibi bir haberi, TV araştırmacısı Janine Roth (Meryl Streep) vasıtası ile halka duyurmaya hazırlanmaktadır. İftiralar, anılar ve kurşunlar uçuşurken, bu 3 hikaye birbirlerine daha da sıkı sıkıya bağlanmaya başlarlar.
Mission: Impossible II 2000 full hd izle 720p izle

Görevimiz Tehlike 2 - Mission: Impossible II (2000)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: John Woo
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 16 Haziran 2000
Oyuncular: Tom Cruise, Dougray Scott, Thandie Newton, Ving Rhames, Richard Roxburgh

Sean Ambrose emekli bir IMF ajanıdır. Bilim insanları tarafından üretilen Chimera isimli ürkütücü bir virüsü elde etmeye çalışmaktadır. Bu virüsün piyasadaki paha biçilmezliğini kullanıp milyarlarına ulaşmak ise tek hedefidir. Dünyanın en ünlü ve en gizli ajanlarından biri olan Ethan Hunt ise Ambrose'nin peşine düşer. Ambrose, Ethan'ı etkisiz kılabilmek adına onun eski sevgilisi olan Nyah Hall'u işin içine sokmaya karar verir. Planı tutacaktır... En azından bir süreliğine...
All the Right Moves 1983 full hd izle 720p izle

Doğru Hamle - All the Right Moves (1983)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 31 dakika


  Yönetmen: Michael Chapman
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik, Spor
Vizyon: 21 Ekim 1983
Oyuncular: Tom Cruise, Craig T. Nelson, Lea Thompson, Charles Cioffi, Gary Graham

Tom Cruise ve Craig T. Nelson, kazanmanın tek çıkış yolu olduğunu keşfediyorlar.Liseli atlet Stefen Stef Djordjevic (Tom Cruise) yaşadığı sıkıcı kasabadan ayrılmak için her şeyi yapabilecek durumdadır. Antrenerü Nickerson (Craig T. Nelson)ise Stef’i iyi bir üniversiteden futbol bursu alması için ikna etmeye çalışmaktadır.
Rock of Ages 2012 full hd izle 720p izle

Rock of Ages (2012)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 2 saat 3 dakika

Yönetmen: Adam Shankman
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 13 Haziran 2012
Oyuncular: Diego Boneta, Dakota Sage Grant, Julianne Hough, Tom Cruise, Matthew Rush Sullivan

1980'lerin Los Angelesında Dennis Dupree adında rock müzik aşığı deli bir adam bir gece kulübünü konserlerin verileceği bir rock bar olarak işletmeye başlar. Bir dönem gençliğinin değişmez sloganı olan "Rock 'n Roll, seks ve alkol" bu barda yeniden hayat bulur. Kulübün en güçlü kozu ise şüphesiz ki yükselen yeni ve seksi rock yıldızı Stacee Jaxx'tir.
Diğer yandan semtlerinde bu "ahlaksızlığa" asla izin vermeyecek ve barın kapatılması için var güçleriyle çalışacak bir grup muhafazakar kadın, rock müziğine ve onun temsilcisi her şeye karşı savaş açar...
Tüm bunların ortasında küçük bir kasabadan Hollywood'a gelen genç bir kız, rock müzikte hayatı, aşkı ve kendisini bulacaktır...

Bir başka müzikal uyarlama olan 2007 yapımı Hairspray'de imzası olan Adam Shankman'ın yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerini Tom Cruise, Alec Baldwin ve Malin Akerman üstlenirken, Paul Giamatti ve Catherine Zeta-Jones kadroda öne çıkan diğer isimler...
The Mummy 2017 full hd izle 720p izle

Mumya - The Mummy (2017)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Alex Kurtzman
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 9 Haziran 2017
Oyuncular: Tom Cruise, Russell Crowe, Annabelle Wallis, Sofia Boutella, Jake Johnson, Courtney B. Vance, Marwan Kenzari

The Mummy, Irak topraklarında bir grup teröristi bulabilmek amacıyla birçok garip durumla karşı karşıya kalan Tyler Colt ve ekip arkadaşlarının yaşadıklarını konu edinmektedir.