Tom Hanks Filmleri (39 sonuç)

Forrest Gump 1994 full hd izle 720p izle

Forrest Gump (1994)

8.8 IMDB Puanı 8.8
    
 2 saat 22 dakika


  Yönetmen: Robert Zemeckis
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 23 Haziran 1994
Oyuncular: Tom Hanks, Robin Wright, Gary Sinise, Mykelti Williamson, Sally Field

Dünyayı Forrest Gump'ın gözleriyle gördüğünüzde hiçbir şey aynı olmayacak.

Hayat bir kutu çikolata gibidir... Ne alacağını asla bilemezsin.

Forrest sakat bir çocuktur. Ancak bu sakatlığı onun normal bir insan haline dönme arzusunu köreltmemiştir. Tam otuz yıl boyunca inanılmaz zorluklar yaşayan Forrest sonunda kendisini ülkesinin en sevilen futbol yıldızları arasında görmesini sağlamıştır. Bu çabaları o kadarla da kalmamış katıldığı Vietnam Savaşı'ndan bir kahraman olarak dönmüş ve Beyaz Saray'da şeref madalyası almış ama en önemlisi de dünyada en çok sevdiği şey olan sevgilisinin kalbini kazanıp onunla evlenmeyi başarmıştır. Çok akıllı biri olmasa da kalbinin neyi istediğini çok iyi bilen Forrest ona ulaşabilmek için olağanüstü bir çaba sarf ederek herkese istediğini elde edebileceği konusunda bir örnek teşkil etmiştir.
Saving Private Ryan 1998 full hd izle 720p izle

Er Ryan'ı Kurtarmak - Saving Private Ryan (1998)

8.6 IMDB Puanı 8.6
    
 2 saat 49 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Savaş, Savaş
Vizyon: 11 Eylül 1998
Oyuncular: Tom Hanks, Tom Sizemore, Edward Burns, Barry Pepper, Adam Goldberg, Matt Damon

II. Dünya Savaşı yıllarında 3 oğlunun birden ölüm haberini alan anne, 4. oğlunun yaşadığını duymak ister.Artık tüm Amerikan ordusunun hedefi annenin son oğlu olan James Ryan'ı ne pahasına olursa olsun kurtarmaktır.Askerler her yerde ona ait izler aramaya başlar fakat bu öylesine bir göreve dönüşür ki bir kişiyi kurtarmak uğruna bir çok askerin hayatı tehlikeye girer.
The Green Mile 1999 full hd izle 720p izle

Yeşil Yol - The Green Mile (1999)

8.5 IMDB Puanı 8.5
    
 3 saat 9 dakika


  Yönetmen: Frank Darabont
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Fantastik, Gizem
Vizyon: 17 Mart 2000
Oyuncular: Tom Hanks, Michael Clarke Duncan, David Morse, Bonnie Hunt, James Cromwell

Mucizeler hiç beklemediğiniz yerlerde gerçekleşebilir, hatta Cold Mountain Cezaevinin birhücresinde bile...John Coffey, doğaüstü güçlere sahip bir mahkumdur. Tom Hanks ise bu hapishanede görevlidir.

Yeşil Yol, hastalık, ölüm, iyilik ve kötülük üzerine etkileyici bir öyküyle King'in güçlü kalemini ve Tom Hanks'ın oyunculuğunu birleştiren, duygu yüklü bir film. Yönetmen Darabont, romana sadık kalarak öykünün büyülü duygusallığını beyaz perdeye taşıyor. Bu film, dört dalda Oscar ödüllerine aday gösterilmişti.
Toy Story 1995 full hd izle 720p izle

Oyuncak Hikayesi - Toy Story (1995)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    
 1 saat 21 dakika


  Yönetmen: John Lasseter
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon: 8 Ocak 2010
Oyuncular: Tom Hanks, Tim Allen, Don Rickles, Jim Varney, Wallace Shawn, John Ratzenberger, Annie Potts

Buzz Lightyear adlı yeni çıkan oyuncak, Andy'e hediye edilir. Oyuncağı çok seven Andy, eski gözdesi Şerif Woody'e olan ilgisini yitirir. Bir gün Buzz yanlışlıkla pencereden aşağı uçunca, herkes Woody'nin onu öldürdüğüne inanır. Woody, kendisini kurtarabilmek için Buzz'ın arkasından giderek onu geri getirmeye karar verir. Fakat ikiliyi dış dünyada büyük tehlikelerle dolu maceralar beklemektedir.
Toy Story 3 2010 full hd izle 720p izle

Oyuncak Hikayesi 3 - Toy Story 3 (2010)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Lee Unkrich
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon: 2 Temmuz 2010
Oyuncular: Tom Hanks, Tim Allen, Joan Cusack, Ned Beatty, Don Rickles, Michael Keaton, Wallace Shawn

Woody, Buzz ve oyuncak kutusundaki diğer tüm oyuncaklar, sahipleri Andy'nin koleje gitmesinden dolayı kreşe bırakılırlar.

Toy Story 3-Oyuncak Hikayesi 3'ün prodüksiyon işlemleri devam ederken Walt Disney Stüdyoları serinin ilk iki filmini 3D formatında izleyiciyle yeniden buluşturmaya hazırlanıyor. 3D teknolojisiyle yenilenen Toy Story-Oyuncak Hikayesi Türkiye sinemalarında 8 Ocak 2010’da, Toy Story 2-Oyuncak Hikayesi 2 ise 12 Şubat 2010’da sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

Filmin yönetmenliğini daha önce serinin ikinci bölümünün ortak yönetmenliğini yapmış olan Pixar emektarlarından Lee Unkrich üstleniyor. Unkrich Monsters, Inc-Sevimli Canavarlar ve Finding Nemo-Kayıp Balık Nemo'da da ortak yönetmendi. Filmin senaryosunuysa Küçük Gün Işığım'ın Little Miss Sunshine özgün senaryosuyla Oscar ödülü kazanan Michael Ardnt yazdı.
Catch Me If You Can 2002 full hd izle 720p izle

Sıkıysa Yakala - Catch Me If You Can (2002)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 21 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD, Kanada
Tür: Biyografi, Komedi, Suç, Dram
Vizyon: 31 Ocak 2003
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Tom Hanks, Christopher Walken, Martin Sheen, Nathalie Baye, Tom Hanks and Christopher Walken

FBI ajanları iz sürerek olağanüstü yetenekleri olan genç bir dolandırıcıyı yakalamaya çalışır. Pilot, doktor, savcı vekili kimliklerine bürünerek, 26 ülkede dolandırıcılığa karışan zor bir lokma vardır karşılarında...

Steven Spielberg filmini, Catch Me If You Can: The Amazing True Story Of The Most Extraordinary Liar (Kolaysa Yakala: Sıradışı Bir Yalancının İnanılmaz Ama Gerçek Hikayesi) kitabından uyarlamış.

60'lı yılların sonunda geçen film gerçek bir karaktere dayanıyor. Azınlık Raporu ile farklı bir kulvara yönelen sinemacının kişisel (pozitif) temalarına geri döndüğü görülüyor. Aile kurumunu her şeyin tepesine koyan ve polisiye bir masal anlatan yapım, şimdiden bir klasik olmaya aday.

Ayrıca film, yönetmenin sinemasında uzun bir süredir görmediğimiz sıkı bir mizah duygusuna da sahip.
Toy Story 2 1999 full hd izle 720p izle

Oyuncak Hikayesi 2 - Toy Story 2 (1999)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: John Lasseter
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon: 12 Mayıs 2000
Oyuncular: Tom Hanks, Tim Allen, Joan Cusack, Kelsey Grammer, Don Rickles, Jim Varney, Wallace Shawn

Andy'nin tatil için bir kovboy kampına gitmesi sonucunda oyuncakları kendi başlarına kalırlar. Kafasını ilginç oyuncaklar toplamaya takmış Al McWhiggin adlı bir oyuncak koleksiyoncusunun Woody'i kaçırmasıyla birlikte olaylar gelişmeye başlar.
Al'ın apartman dairesine götürülen Woody, 1950'lı yılların televizyon şovu "Woody's Roundup"ın ödüllü oyuncakları arasında en değerli koleksiyon parçasının kendisi olduğunun farkına varır. Orada aynı şovun diğer ödüllü oyuncaklarıyla tanışma fırsatını bulur Tanıştığı oyuncaklar arasında kovboy kız Jessie, Bullseye adlı bir at ve Stinky Pete adlı bir maden arayıcısı vardır. Woody'nın kaçırılması üzerine Andy'nın odasındaki diğer oyuncak arkadaşları Mr. Potato Head, Slinky, Dog, Rex ve Hamm duruma el koyarak arkadaşlarını bir müze parçası olmaktan kurtarmak üzere harekete geçerler. Bütün amaçları Andy kovboy kampından dönmeden Woody'ı kurtarmaktır.
Captain Phillips 2013 full hd izle 720p izle

Kaptan Phillips - Captain Phillips (2013)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 14 dakika


  Yönetmen: Paul Greengrass
Ülke: ABD
Tür: Macera, Biyografi, Dram, Gerilim
Vizyon: 25 Ekim 2013
Oyuncular: Tom Hanks, Barkhad Abdirahman, Faysal Ahmed, Mahat M. Ali, Barkhad Abdi

Kaptan Phillips/Captain Phillips, yönetmen Paul Greengrass'ın, Amerikan bandralı yük gemisi Maersk Alabama’nın 2009 yılında Somali’li korsanlar tarafından kaçırılmasını konu alan çok katmanlı bir incelemesi. Film, Greengrass’ın gözünden, olayın çok sayıdaki global etkisini, hem çok heyecanlı bir gerilim olarak, hem de karmaşık bir portre olarak sunuyor.

Film, Alabama’nın yönetici kaptanı Richard Phillips ( iki kez Akademi Ödülü® kazanmış olan Tom Hanks) ile onun Somali’li muadili Muse (Barkhad Abdi) arasındaki ilişkiye odaklanıyor.Film, Akademi Ödülü® adayı Paul Greengrass tarafından yönetildi. Senaryo Billy Ray tarafından yazıldı. Uyarlanan kitap “A Captain's Duty: Somali Pirates, Navy SEALs, and Dangerous Days at Sea”nin yazarıysa Richard Phillips ile Stephan Talty. Yapımcılar Scott Rudin, Dana Brunetti ve Michael De Luca.
Road to Perdition 2002 full hd izle 720p izle

Azap Yolu - Road to Perdition (2002)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Sam Mendes
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 8 Kasım 2002
Oyuncular: Tom Hanks, Tyler Hoechlin, Rob Maxey, Paul Newman, Liam Aiken, Jude Law

Hanks filmde büyük ekonomik bunalımı yaşayan 30'ların Amerika'sında bir İrlanda çetesi için çalışan bir kiralık katil olan Michael Sullivan'ı canlandırıyor. Sullivan'ın içine bulaştığı işler yüzünden karısı ve oğlu ölür ve bundan sonrası Sullivan için bir öç alma savaşı olacak ve bu savaşta hayatta kalan diğer oğlu da onun yanında yer alacaktır...
Philadelphia 1993 full hd izle 720p izle

Philadelphia (1993)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: Jonathan Demme
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 23 Aralık 1993
Oyuncular: Tom Hanks, Denzel Washington, Roberta Maxwell, Buzz Kilman, Karen Finley, Daniel Chapman, Mark Sorensen Jr.

Eşcinsel ve işinde başarılı bir avukatın (Tom Hanks) birgün AIDS virüsü taşıdığını fark edilip, çok geçmeden çalıştığı hukuk bürosundaki işine de sudan bir nedenden ötürü son verilir. Şirketin patronu ile arasının çok iyi olmasından ötürü buna çok şaşıran avukat, şirketi ve patronu aleyhine mahkemeye dava açmaya karar verir. Böylece AIDS kurbanın bir bireyin toplum içindeki yerini sorgulayan bir dava da başlamış olur. Ve ona bu hukuk mücadelesinde arkadaşı (Denzel Washington) destekçi olur.
Cast Away 2000 full hd izle 720p izle

Yeni Hayat - Cast Away (2000)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 23 dakika


  Yönetmen: Robert Zemeckis
Ülke: ABD
Tür: Macera, Dram
Vizyon: 23 Şubat 2001
Oyuncular: Tom Hanks, Paul Sanchez, Lari White, Leonid Citer, David Allen Brooks, Helen Hunt

Chuck Noland, filmde hem kişisel hayatını hem de iş hayatını saatin tik-taklarına göre yaşayan bir FedEx sistem mühendisini canlandırıyor. Hırslı kişiliği yüzünden her şeyini kariyerine adamış olan Noland günlerini, maksimum kontrol sayesinde maksimum başarıyı getirecek şekilde önceden planlayarak yaşamaktadır.İşinde her şeyi halledebilen Chuck özel hayatında aynı derecede başarılı değildir çünkü işiyle ilgili sorumlulukları, uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi Kelly'ye çok az zaman ayırmasına neden olmaktadır. Filmde Kelly'yi yine bir Oskar sahibi aktrist Helen Hunt canlandırıyor.Fakat Chuck'ın bu manik varlığı, uzak bir adada yalnız kaldıktan - hayal edilebilecek en ıssız yere savrulduktan - sonra sona erecektir. Yaşam mücadelesi vermeye başladığı andan itibaren, günlük hayatın rahatlığından uzakta, ve hiç kimseyle konuşamayan Chuck hem fiziksel hem ruhsal açıdan bir değişime de başlamış olacaktır. Ve günlük hayatın boş işleri ve baskılarını çok uzaklarda bırakan Chuck'ın 'başarı' ya ve kendisine bakışı düşünebileceğinden çok daha fazla değişecektir.
Sully 2016 full hd izle 720p izle

Sully (2016)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Clint Eastwood
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 9 Eylül 2016
Oyuncular: Tom Hanks, Aaron Eckhart, Valerie Mahaffey, Delphi Harrington, Mike O'Malley, Jamey Sheridan, Anna Gunn, Laura Linney

15 Ocak 2009 tarihinde US Airways'in 1549 sefer sayılı uçuşu, kalkıştan çok kısa bir süre sonra her 2 motorunada kuş çarpması sonucu zorunlu olarak Hudson Nehri'nde son bulmuş, can kaybı yaşanmayan olayda uçağı başarılı bir şekilde nehre indiren pilot Chesley "Sully" Sullenberger bir halk kahramanı ilan edilmişti.

Fakat bu kahramanlık Chesley "Sully" Sullenberger'ın hayatındaki fırtınalı günlerin habercisi olarak görülmesine neden olmuştur. Zira kaza mercek altına alınır ve Sully'nin kazada hata yapıp yapmadığı araştırılır.

Sully bir kahraman mıdır yoksa, 155 yolcunun canını tehlikeye atan ve bir uçağı enkaza çeviren beceriksiz bir pilot mudur?

Eski pilot Chesley Sullenger'ın kitabından sinemaya uyarlanan filmde, pilotu Tom Hanks canlandırırken, Aaron Eckhart, Laura Linney, Anna Gunn gibi isimler de filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor.
Toy Story of Terror 2013 full hd izle 720p izle

Toy Story of Terror (2013)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 22 dakika


  Yönetmen: Angus MacLane
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Kısa Metraj, Macera, Komedi, Aile, Korku
Vizyon:
Oyuncular: Tom Hanks, Tim Allen, Joan Cusack, Carl Weathers, Stephen Tobolowsky, Timothy Dalton, Wallace Shawn

Oyuncaklar yolculuk esnasında, beklenmedik bir hadise ile yol kenarındaki bir motele süreklenirler. içlerinden bir tanesi kaybolduğunda diğerleride onu bulmaya çalışırken bu gizemin içinde kaybolurlar. Aynı kaderi paylaşmadan önce bu korkunç olayı çözüme kavuşturmaları gerekmektedir.
Apollo 13 1995 full hd izle 720p izle

Apollo 13 (1995)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 20 dakika


  Yönetmen: Ron Howard
Ülke: ABD
Tür: Macera, Dram, Tarihi
Vizyon: 6 Ekim 1995
Oyuncular: Tom Hanks, Bill Paxton, Kevin Bacon, Gary Sinise, Ed Harris, Kathleen Quinlan, Mary Kate Schellhardt

Jim Lovell, Jack Swigert ve Fred Haise'den oluşan Apollo 13 ekibi, NASA'nın yürüttüğü beşinci uzay görevinin esnasında 'yarı yolda' oksijen tanklarından birinin patlaması nedeniyle güç ve oksijen problemi çekmeye başlarlar ve aracın Dünya'ya dönmesi risk altına girer. Geri kalan oksijeni idareli kullanırken donma ve havasızlıktan ölme tehlikelerini göze alan ekip ne pahasına olursa olsun yörüngeden kurtularak Dünya'ya dönmeyi deneyeceklerdir. Ama Houston'daki komuta merkezindeki görevliler hasar görmüş olan aracın atmosferden geçerken yanarak parçalanabileceğini tahmin etmektedir...
Saving Mr. Banks 2013 full hd izle 720p izle

Mr. Banks - Saving Mr. Banks (2013)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: John Lee Hancock
Ülke: ABD, İngiltere, Avustralya
Tür: Biyografi, Komedi, Dram, Aile, Tarihi
Vizyon: 7 Şubat 2014
Oyuncular: Tom Hanks, Colin Farrell, Ruth Wilson, Emma Thompson, Paul Giamatti, Annie Rose Buckleya

Amerikalı sinemacı Walt Disney iki kızına Mary Poppins hakkıdna bir film yapmak için söz veriri. İlk başta orijinal romanın yazarı P.L. Travers’dan izin alması gerekmektedir. 1961’de yazar Londra’dan Hollywood’a Disney projesini görüşmek için gelir. Fakat yüzleşemediği bazı acıları ve hesaplaşmaları vardır. California’da kaldığı süre boyunca Avusturalya’daki ailesinin geçmişte çektiği sıkıntıları anımsar. O sene kaybettiği babası Mr. Banks karakterine ilham kaynağı olmuştur. Travers ve Disney film için anlaşmaya varırlar ama Walt Disney’in de masaya getireceği şartlar vardır.

Disney´in klasikler arasına girmiş filmi "Mary Poppins"in ortaya çıkış sürecini ve "kamera arkasını" ele alan filmin yönetmenliğini Pamuk Prenses ve Avcı filminin senaryosuna imza atmış olan John Lee Hancock üstleniyor.

Keyifle ve ailecek izleyebileceğiniz bir dram filmi. iyi seyirler.
Cloud Atlas 2012 full hd izle 720p izle

Bulut Atlası - Cloud Atlas (2012)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 52 dakika


  Yönetmen: Tom Tykwer
Ülke: Almanya, ABD, Hong Kong, Singapore
Tür: Dram, Bilim Kurgu
Vizyon: 26 Ekim 2012
Oyuncular: Tom Hanks, Halle Berry, Jim Broadbent, Hugo Weaving, Jim Sturgess

Ölüm sırasını bekleyen genetiğiyle oynanmış bir garson, Reagan iktidarında California’da yaşayan asil ruhlu bir gazeteci, bilim ve medeniyetin aydınlatıcı yönünün aksi durumlara tanıklık etmiş genç bir Pasifik adalı, 1850’de Pasifik Okyanusu’nu geçen bir seyyah, Belçika’daki savaşlar sırasında maddi zorluklarla yaşamaya çalışan suskun bir besteci ve alacaklılarından kaçman bir yayınevi müdürü tarihsel ve mekânsal sınırları aşan bir şekilde bir araya gelirse ne olur?

1850 yılında Pasifik seyahatine çıkan Amerikalı noter Adam Ewing'in yolculuğu, 1931 yılında Robert Frobisher isimli meteliksiz bir müzisyenin Belçika'daki yaşam mücadelesi, 1975 yılında Kaliforniya'da nükleer bir santraldeki cinayetleri ve yolsuzlukları araştıran gazeteci Luisa Rey, 21. yüzyıl İngiltere'sinde huzurevinde yaşayan Timothy Cavendish isimli yayıncının dramı, geleceğin Kore'sinde kapitalist totaliter topluma isyan etmesi sonrası idama mahkum edilen klon Sonmi~451'in hayatı ve kıyamet sonrası uzak gelecekteki Hawai'de ilkel kabile hayatı yaşayan bir topluluk olmak üzere 6 farklı öyküyü içeren film, geçmişten günümüze gelen oradan da geleceğe uzanan ve farklı hayatların birbirlerini zincirleme etkileyen ilişkiler yumağına dayalı yapısıyla ilginç bir içeriğe sahip.
Big 1988 full hd izle 720p izle

Büyük - Big (1988)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Penny Marshall
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Aile
Vizyon: 1 Kasım 1989
Oyuncular: Tom Hanks, Elizabeth Perkins, Robert Loggia, John Heard, Jared Rushton, David Moscow, Jon Lovitz

Tom Hanks'in 1988 yılında en iyi aktör dalında Oscar ödülüne aday gösterildiği bu komedi fiminde, Hanks, 30 yaşındaki bir adamın vücuduna sıkışmış 12 yaşındaki bir çocuğu canlandırıyor...

Bir karnavalda genç Josh Baskin (Hanks) büyümeyi diler. Ertesi sabah uyandığında dileğinin gerçekleşmiş olduğunu görür. Arkadaşı Billy'nin yardımıy ile (Jared Rushton), Josh bir oyuncak firmasında işe başlar. Fakat yaşadığı her tecrübeden sonra John çocukluğun sade zevklerini özlemeye başlar...
The Terminal 2004 full hd izle 720p izle

Terminal - The Terminal (2004)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 8 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 10 Eylül 2004
Oyuncular: Tom Hanks, Catherine Zeta-Jones, Stanley Tucci, Chi McBride, Diego Luna, Barry Shabaka Henley, Kumar Pallana

Victor Navorski Amerika yolundayken ülkesinde askeri darbe olması üzerine New York'un Uluslararası Havaalanında mahsur kalıyor. Pasaportu artık geçersiz olduğu için Amerika'ya girme hakkını yitirmiş durumda olan Victor ne ülkesine geri dönebiliyor ne de Amerika'ya girebiliyor. Ülkesindeki savaş bitinceye kadar havaalanı terminalinin transit yolcular salonunda beklemek zorunda kaldığında başına gelmeyen kalmıyor. Usta yönetmen Steven Spielberg'in gerçek bir hikayeden esinlenerek yaptığı bu muhteşem film Tom Hanks'in de usta oyunculuğuyla perçinlenmiş. Ve ortaya sıcacık ve trajikomik bir film çıkmış.

Ailecek izlenebilecek bir film, iyi seyirler.
The Post 2017 full hd izle 720p izle

The Post (2017)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 56 dakika


  


Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi
Vizyon: 12 Ocak 2018
Oyuncular: Meryl Streep, Tom Hanks, Sarah Paulson, Bob Odenkirk, Tracy Letts, Bradley Whitford, Bruce Greenwood

Dram türündeki film 1971'de Pentagon dokümanları çevreninde dönen legal süreci konu alıyor.

Washington Post çalışanları editör Ben Bradlee (Hanks) ve yayıncı Katharine Graham (Streep) ordu analisti Daniel Ellsberg tarafından yazılan ve sızdırılan Pentagon vesikalarını yayınlama kararı alırlar. Belgelerin, Johnson idaresinin Vietnam Savaşı'nda ABD askerlerinin rolü ile ilgili kamuoyuna ve kurultaya yalan söylediğini, Nixon idaresinin gizlice savaşı tırmandırdığını ortaya koymaları büyük skandal yaratır. Nixon idaresi The Post'un bunları yayınlamasını durdurmaya çalışır ve ABD Savunma Bakanı Yardımcısı William Rehnquist davayı Yüksek Mahkemeye sunar. Dokümanların yayınlanabilmesi ve özgür basın kavramının savunabilmesi için gazete ile ordu arasında büyük bir hukuk mücadelesi verilecektir...

Lincoln, Schindler?in Listesi, Yapay Zeka, Terminal ve Er Ryan?ı Kurtarmak gibi sinemanın en önemli klasiklerinden kimilerini seyircilere kazandıran Steven Spielberg'ün yönetmen koltuğuna oturduğu The Post'un başrollerini tanınmış yönetmenle Terminal ve Casuslar Köprüsü'nde beraber çalışmış olan iki Oscar ödüllü Tom Hanks ve üç Oscar ödülünün yanı sıra 20 adaylığı bulunan usta oyuncu Meryl Streep üstleniyor.
A League of Their Own 1992 full hd izle 720p izle

Kızlar Sahada - A League of Their Own (1992)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 8 dakika


  


Yönetmen: Penny Marshall
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Aile
Vizyon: 1 Temmuz 1992
Oyuncular: Tom Hanks, Geena Davis, Lori Petty, Madonna, Rosie O'Donnell, Megan Cavanagh, Tracy Reiner

2. Dünya Savaşı'nın başlamasıyla, Amerikan erkekleri hemen savaşa gider, bütün işler kadınların üzerine kalır. Beyzbol için de aynı şey geçerlidir ve bütün sporcular asker olunca, sporu kurtarmak için Kızlar Profesyonel Beyzbol Ligi kurulur. Başlarda, mini etekleriyle koşuşturan bu güzelim kadınları, ellerinin hamuruyla bu işe bulaştıkları için kimse önem vermez. Lakin 11 sene süresince verdikleri mücadele ve kazandıkları başarılarla tarihteki yerlerini alırlar.

Amerikan Kızlar Profesyonel Beyzbol Ligi'nin gerçek hikâyesi Madonna'dan Geena Davis'e uzanan bir kadın oyuncu kadrosunun biraraya gelmesine de vesile olmuş. Tabii Tom Hanks de onlara yardımcı olan erkek karakter olarak arz-ı endam ediyor. Belleklere Madonna'nın seslendirdiği "This Used To Be Playground" şarkısıyla işlenen Kızlar Alanda, tam Hollyvvood'un apzına layık bir kadın dayanışmasının hikayesi.
Charlie Wilson's War 2007 full hd izle 720p izle

Charlie Wilson'ın Savaşı - Charlie Wilson's War (2007)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: Mike Nichols
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Biyografi, Komedi, Dram
Vizyon: 8 Şubat 2008
Oyuncular: Tom Hanks, Amy Adams, Julia Roberts, Philip Seymour Hoffman, Terry Bozeman, Brian Markinson, Jud Tylor

Bu filmde Afganistan?daki Sovyet işgali esnasında komünizme karşı direnen mücahitlere gizli yollardan silah ve finans desteği sağlayan Teksas?lı kurultay azası Charlie Wilson?un gerçek biyografisi anlatılıyor.

Charlie Wilson, hayatını dolu dolu yaşadı? Kişiliğinin geri planına siyasi açıkgözlüğü, derin vatanseverlik duygusunu ve mazlumlara duyduğu ihtirası başarıyla gizlemiş Teksaslı bir kurultay üyesiydi.

Charlie?nin yakın arkadaşı, bir numaralı savunucusu ve bazen de sevgilisi olan Joanne Herring, Teksas?ın en zengin kadınlarından biriydi ve çok önemli bir anti-komünist olarak tanınıyordu. O güne kadar hiç kimsenin yapmadığı bir şeyi yaptılar ve mücahitlere saklı fon ve silah sağlayarak ülkedeki Sovyet işgalinin bitmesini sağladılar. Sıradışı bir ittifak kurabilmek için dünyayı dolaştılar. Başarıları olağanüstüydü.

Film 65. Altın Küre Ödülleri'ne 5 dalda aday oldu.
The Burbs 1989 full hd izle 720p izle

Meraklı Komşular - The Burbs (1989)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Joe Dante
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Korku, Gizem
Vizyon: 17 Şubat 1989
Oyuncular: Tom Hanks, Bruce Dern, Carrie Fisher, Rick Ducommun, Corey Feldman, Wendy Schaal, Henry Gibson

Hayatları son derece sakin ve rutin olan mahalle sakinlerinin bulunduğu bir Amerikan kasabasında, bu mahalleye Klopeks ailesinin taşınmasıyla, garip olaylar meydana gelmeye başlar. Klopeks'ler gündüzleri hiç dışarıya çıkmayan, evleri pislik içinde ve geceleri evden garip ve esrarengiz sesler gelen bir ailedir..
Ray Peterson (Tom Hanks) ve mahalle sakinleri bu evde yaşayan garip aileden şüphelenmektedirler. Bir gün komşuları olan yaşlı Walter aniden ortadan kaybolunca bu şüpheleri iyiden iyiye artmıştır.. Ray ve arkadaşları, Walter'ı Klopeks'lerin öldürdüğünü ve cesedini bahçeye gömdüklerine inanmaktadırlar.. Klopekslerin evde olmadığı bir gün, yaşlı Walter'ın cesedini bulmak için bir plan hazırlarlar ve serüven başlar...
Extremely Loud & Incredibly Close 2011 full hd izle 720p izle

Çok Gürültülü ve Çok Yakın - Extremely Loud & Incredibly Close (2011)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: Stephen Daldry
Ülke: ABD
Tür: Macera, Dram, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: Tom Hanks, Sandra Bullock, John Goodman, Max von Sydow, Viola Davis

Oskar (Thomas Horn) dokuz yaşlarında, zeki, meraklı ve keşfetme düşkünü bir çocuktur. Babası (Tom Hanks),11 Eylül saldırısında hayatını kaybedince, Oskar depresyonun eşiğindeki annesi (Sandra Bullock) gibi mutsuzluğa ve karamsarlığa kapılmaktansa, babasının New York şehrinde kendisi için bıraktığı bir iz, gizemli bir ip ucu aramaya başlar. Elinde sadece dolaptan çıkan bir anahtar ve keşfetme azmi vardır. Babasını kaybetmiş olmasının acısını, hiç bilmediği hayatları yeniden öğrenerek başka bir boyuta taşır...

Okuyucu, Saatler gibi oldukça başarılı uyarlamaların yönetmeni olarak tanıdığımız yapımcı ve yönetmen Stephen Daldry'nin imza attığı yapımın senaryosunu ise 1994'te Forrest Gump filminin senaryosu ile uyarlama dalında Oscar alan Eric Roth, yazar Jonathan Safran Foer'ın aynı adlı romanından uyarladı. Başrolleri ise Tom Hanks, Sandra Bullock ve küçük oyuncu Thomas Horn paylaşıyor...
Sleepless in Seattle 1993 full hd izle 720p izle

Sevginin Bağladıkları - Sleepless in Seattle (1993)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    

  


Yönetmen: Nora Ephron
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Meg Ryan, Ross Malinger, Tom Hanks

Yılbaşı, herşeyin gerçekleşebileceği, büyülü bir zamandır. Annie Reed (Meg Ryan), Noel arifesinde nişanlısının evine giderken, yolda hayatını değiştirecek bir radyo programını dinler. Sekiz yaşındaki Jonah kısa bir süre önce dul kalan babası Sam için çok üzüldüğünden, bir radyo istasyonunu arar. Telefonda konuşmaya ikna edilen Sam, ölen karısına duyduğu aşkı ve birlikte geçirdikleri zamanın nasıl unutulmaz olduğunu anlatır. Annie, bu duygusal sözlerden o kadar etkilenir ki, Sam'la tanışmanın yollarını aramaya başlar.. Sleepless in Seattle - Sevginin Bağladıkları 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Angels & Demons 2009 full hd izle 720p izle

Melekler ve Şeytanlar - Angels & Demons (2009)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    

  


Yönetmen: Ron Howard
Ülke: ABD
Tür: Gerilim, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: Ayelet Zurer, Ewan McGregor, Tom Hanks

Teoloji uzmanı Robert Langdon, tarihteki en güçlü yeraltı şebekesi olan İlluminati adlı antik gizli kardeşlik cemiyetinin tekrar canlandığını öğrenir. Fakat bu durum, onların varlığından en çok nefret eden kurum olan Katolik Klisesi’nin ölüm tehditi altında olduğu gerçeğini de ortaya çıkarır. Din konusunda çok iyi bilgileri olan Robert, İlluminati’nin Vatikan üzerine kurduğu planları gerçekleştirmek için harekete geçtiğini öğrendiğinde Roma’ya uçar. Bu yolculukta, güzel olduğu kadar gizemli olan İtalyan bilimci Vittoria Vetra da kendisine eşlik edecektir. Dur durak bilmeyen macera ve aksiyonla Robert ve Vittoria, 400 yılık antik sembollerin izini sürerler. Bu Vatikan’ın kurtuluşunun tek anahtarıdır. Not : Bu filmi izlemeden önce, The Da Vinci Code filmini izlemeniz tavsiye edilir : http://unutulmazfilmler.co/the-da-vinci-code-da-vinci-sifresi.html
The Da Vinci Code 2006 full hd izle 720p izle

Da Vinci Şifresi - The Da Vinci Code (2006)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    

  


Yönetmen: Ron Howard
Ülke: ABD
Tür: Gerilim, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: Audrey Tautou, Jean Reno, Tom Hanks

Sembol uzmanı Robert Langdon, kendini bir anda gizemli bir cinayet olayının içinde bulur. Kurbanlar, torunu ve Robert ile birlikte Da Vinci tablosunda bir takım ip uçları bulan kriptoloji uzmanı Sophie Neveu’dur. Robert ile Sophie, gerçeğe ulaşabilmek için Paris’ten Londra’ya doğru yola çıkarlar. Bu yolculukta kendileri ile hem dost ve müttefik olan hem de düşman olanlarla karşılaşacaklardır. Yol onları her nereye götürürse götürsün, açığa çıkartmak üzere oldukları gerçek insan türünün temelini kökünden sarsacaktır. The Da Vinci Code - Da Vinci Şifresi 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Inferno 2016 full hd izle 720p izle

Cehennem - Inferno (2016)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: Ron Howard
Ülke: ABD, Macaristan
Tür: Aksiyon, Macera, Suç
Vizyon: 14 Ekim 2016
Oyuncular: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan, Sidse Babett Knudsen, Ben Foster, Ana Ularu

Floransa, İtalya'da bir hastane odasında uyanan Robert Langdon'ın (Tom Hanks), son birkaç günde olanlara dair hatırası yoktur ve kendini bir anda bir insan avının hedefinde bulur. Dr. Sienna Brooks'un (Felicity Jones) ve semboloji bilgisinin yardımıyla bu bulmacayı çözmeye çalışır.

Daha önce The Da Vinci Code, Angels & Demons ve Apollo 13 filmlerinde beraber çalışan Tom Hanks ve Ron Howard, bu filmde de beraberler. | Gönderen: Molar34
The Money Pit 1986 full hd izle 720p izle

Para Tuzağı - The Money Pit (1986)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 31 dakika


  Yönetmen: Richard Benjamin
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 26 Mart 1986
Oyuncular: Tom Hanks, Shelley Long, Alexander Godunov, Maureen Stapleton, Joe Mantegna, Philip Bosco, Josh Mostel

Manhattan'daki apartmanlarından tahliye edilen genç bir çift, nihayetinde hayallerindeki evi satın alırlar fakat bu kocaman evin kısa bir müddet sonra para yiyen dev bir kara delik olduğunu keşfetmeleri uzun sürmeyecektir.. Ne yapacaklarını bilemeyen genç çift, bir yandan ilişkilerini ayakta tutmaya çalışırken bir yandan da çöken çatıları ve hızla düşüşe geçen banka hesapları arasında bocalamaya başlarlar.
The Ladykillers 2004 full hd izle 720p izle

Kadın Avcıları - The Ladykillers (2004)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Ethan Coen
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç, Gerilim
Vizyon: 11 Haziran 2004
Oyuncular: Tom Hanks, Irma P. Hall, Marlon Wayans, J.K. Simmons, Tzi Ma, Ryan Hurst, Diane Delano

1955 yılında Alec Guinness ve Peter Sellers'ın oynadığı komedi filmini, Coen kardeşler yeniden yazıp yönettiler. Güneyli sahte bir profesör (Tom Hanks) bir grup hırsızla birlikte organize suçlar işlemektedir. Bu sahtekar takımına evinin bir odasını kiralayan ihtiyar bayan durumun farkına varır, bundan böyle yaşlı kadını öldürmekten başka çareleri bulunmamaktadır. Fakat bu o kadar basit değildir.
Splash 1984 full hd izle 720p izle

Deniz Kızı - Splash (1984)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 51 dakika


  Yönetmen: Ron Howard
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Fantastik, Romantik
Vizyon: 9 Mart 1984
Oyuncular: Tom Hanks, Daryl Hannah, Eugene Levy, John Candy, Dody Goodman, Shecky Greene, Richard B. Shull

Oscar Ödüllü oyuncu Tom Hanks, bir deniz kazasında düşlerinin kadını tarafından gizemli bir şekilde kurtarılana kadar katiyen aşık olamayacağına inandırılmış bir işkoliktir. Allen ve Madison neşeli ve kalpleri ısıtan çok romantik bir dönem geçirirler. Fakat mutlulukları birisi "Deniz Kızı" diyene kadar sürer. Dünya Madison'ın sırrını keşfettiğinde, bu vaziyet 2 yeni aşık için batmak veyahut yüzmek mananına gelmektedir.
A Hologram for the King 2015 full hd izle 720p izle

Kral için Hologram - A Hologram for the King (2015)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
Yönetmen: Tom Tykwer
Ülke: Almanya, ABD
Tür: Dram
Vizyon: 22 Nisan 2016
Oyuncular: Tom Hanks, Sarita Choudhury, Sidse Babett Knudsen, Tracey Fairaway, Jane Perry, Tom Skerritt, Michael Baral

Alan Clay (Tom Hanks) elindeki her şeyi kaybetmiş bir iş adamıdır. Tekrar çıkış yapabilmek, henüz inşaatı başlamamış teknoloji kompleksinin yapımını üstlenebilmek için yanındaki genç arkadaşlarıyla beraber Suudi Arabistan'a gider. Alıştığından bambaşka bir dünya ve kültürle yüz yüze gelen Clay, içinde bulunduğu duruma uyum sağlamaya ve bir çıkış yolu bulmaya çalışacaktır. Öte yandan Çinliler'in de aynı işi yapmaya talip olması, işini zorlaştıracaktır.
Turner & Hooch 1989 full hd izle 720p izle

Dikkat köpek var - Turner & Hooch (1989)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Roger Spottiswoode
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç, Dram
Vizyon: 1 Ağustos 1990
Oyuncular: Tom Hanks, Mare Winningham, Craig T. Nelson, Reginald VelJohnson, Scott Paulin, J.C. Quinn, John McIntire

Scott Turner üç gün sonra yaşadığı küçük kasabadan taşınıp büyük şehre gidecektir, fakat tam yola çıkmaya başlayacağı esnada arkadaşı Amos Reed cinayete kurban gider.

Amos'un Hooch isminde çok kuvvetli ve deli fişek bir köpeği vardır ve Hooch, Amos'un cinayetine şahit olmuştur.

Köpek toplama ekipi Hooch'un deli fişekliğine teslim olunca Turner hiç istemesede zorunlu olarak ona bakmaya başlar, temizlik hastası Turner ve dağınık deli fişek Hooch beraber yaşamaya başlarlar... Hooch'un deli fişekliği Turner'ı hayattan bezdirir...
Nothing in Common 1986 full hd izle 720p izle

Ortak Noktamız Yok - Nothing in Common (1986)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Garry Marshall
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 30 Temmuz 1986
Oyuncular: Tom Hanks, Jackie Gleason, Eva Marie Saint, Hector Elizondo, Barry Corbin

Başarılı bir reklamcı olan David, bir yandan boşanmakta olan ailesi ile uğraşırken bir yandan da ofiste gittikçe artan sorumluluklarını aksatmamak için uğraşmaktadır.

David Basner genç yaşta bir erkeğin isteyebileceği her şeye kavuşmuştur: Para, mutluluk ve onu arzulayan kadınlar. Ancak bir gün annesi babasını terk eder. Şimdi ikisi arasındaki dengeyi bulmak ve tepetaklak gitmeye başlayan yaşantısını rayına oturtmak için çabalamak zorundadır.
Punchline 1988 full hd izle 720p izle

Punchline (1988)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 2 saat 8 dakika


  


Yönetmen: David Seltzer
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 7 Ekim 1988
Oyuncular: Sally Field, Tom Hanks, John Goodman, Mark Rydell, Kim Greist, Paul Mazursky, Pam Matteson

Joe Versus the Volcano 1990 full hd izle 720p izle

Joe Yanardağa Karşı - Joe Versus the Volcano (1990)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: John Patrick Shanley
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 1 Mart 1991
Oyuncular: Tom Hanks, Meg Ryan, Lloyd Bridges, Robert Stack, Abe Vigoda, Dan Hedaya, Barry McGovern

John Patrick Shanley'in senaryosunu yazıp yönetmenliğini yaptığı bu filmde, Tom Hanks ve Meg Ryan başrolde. Joe(Tom Hanks), tek düze bir hayata sahiptir, ölümcül bir beyin hastalığına yakalandığını öğrenir ve artık kaybedecek hiçbir şeyi bulunmamaktadır.

İşi dolayısıyla tanıştığı varlıklı bir işadamı olan Samuel Graynamore, kendisine beklenmedik bir teklifte bulunur. Sıradan bir adam gibi yaşadın, krallar gibi can ver der ona... Joe bu önerisi kabul edecek midir?
Ithaca 2015 full hd izle 720p izle

Ithaca (2015)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Meg Ryan
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Tom Hanks, Meg Ryan, Jack Quaid, Sam Shepard, Hamish Linklater, Molly Gordon, Gabriel Basso

Henüz 14 yaşında olan Homer Macauley, kasabada bisiklet ile telgraf taşıma konusunda rakipsiz genç bir delikanlıdır. Büyük ağabeyinin savaşmak için cepheye gitmesinden ötürü Homer, dul annesine bakma vazifesini üstlenmiştir. Aynı zamanda kız kardeşi ve 4 yaşındaki kardeşinin de bakımını üstlenen gencin tutunabildiği tek şey ailesi ve Ithaca'nın güzel insanları olmuştur. Ama günlerden bir gün eline geçen bir mektup Homer'ın hayatını sonsuza dek değiştirecektir.
Film, 1942 senesinin sancılı savaşını da anlatıyor, Kaliforniya?nın Ithaca kasabasında yaşayan ve şimdiye kadar ki en hızlı bisiklet habercisi olmak isteyen bir gencin hayatına da odaklanıyor. Ryan filmde, Hunger Games serisinden tanıdığımız Jack Quaid ?in dul annesini canlandıracak. ?Joe and the Volcano?, ?Sleepless in Seattle? ve ?You?ve Got Mail? filmleriyle birlikte rol alan Tom Hanks ve Meg Ryan ikilisi, bu film ile yeniden bir arada olacak. Hatta Tom Hanks filmin yapımcılığını üstleniyor. | Gönderen: aslantoygun
The Man with One Red Shoe 1985 full hd izle 720p izle

Kırmızı Pabuçlu Adam - The Man with One Red Shoe (1985)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: Stan Dragoti
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Gerilim
Vizyon: 19 Temmuz 1985
Oyuncular: Tom Hanks, Dabney Coleman, Lori Singer, Charles Durning, Carrie Fisher, Edward Herrmann, Jim Belushi

Neden tuhaf kemancı Amerikalı bekar Richard Drew Washington DC'de bir uçaktan tek kırmızı pabuç giyerek iner? CIA bunu öğrenmek istemektedir ve araştırmaları bu neşeli komedinin sadece başlangıcını oluşturacaktır. Güzeller güzeli tur rehberi Maddy Drove'un onu takip etmekle görevlendirilmesi ona aşık olmasıyla olaya bir de romantik boyut katılır.
The Bonfire of the Vanities 1990 full hd izle 720p izle

Şenlik Ateşi - The Bonfire of the Vanities (1990)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: Brian De Palma
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 1 Haziran 1991
Oyuncular: Tom Hanks, Bruce Willis, Melanie Griffith, Kim Cattrall, Saul Rubinek, Morgan Freeman, John Hancock

The Bonfire of the Vanities (Türkçe: Şenlik ateşi), Melanie Griffith, Tom Hanks, Bruce Willis, Morgan Freeman ve Kirsten Dunst'ın oynadığı komedi macera filmidir. Film sevdiği karısı ve çocuğu olmasına karşın yeniden de evrenin hakimi lakabına sahip olan bir zenginin karısını aldatması neticesi başına gelenleri konu alıyor. Film bir gazetecinin (Bruce) ağzından anlatılıyor.

Not: Tükçe Dublaj 90'ların Star TV Dublajıdır. Tom Hanks Seslendirme Mehmet Ali Erbil'dir bipsiz Filitresizdir Rahatsız Edici Olabilir...
The Circle 2017 full hd izle 720p izle

The Circle (2017)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 50 dakika


  


Yönetmen: James Ponsoldt
Ülke: Birleşik Arap Emirlikleri, ABD
Tür: Dram, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 28 Nisan 2017
Oyuncular: Emma Watson, Ellar Coltrane, Glenne Headly, Bill Paxton, Karen Gillan, Tom Hanks, Beck

Dave Eggers'ın aynı adlı eserinden uyarlanan filmde; The Circle isimli teknoloji şirketinde işe kabul edilen genç bir kadının, gizemli bir adamla olan ilişkisi anlatıyor. Mae Holland (Emma Watson), hayatının şansını yakaladığına inanmaktadır. Şirket; kullanıcıların email, sosyal medya, banka gibi kişisel bilgilerini toplayarak tek bir online kimlik ve transparanlık oluşturma peşindedir. Bu da "gizlilik" ve "bilginin sınırları" hakkında soruları doğurur...