Tom Hardy Filmleri (16 sonuç)

Inception 2010 full hd izle 720p izle

Başlangıç - Inception (2010)

8.8 IMDB Puanı 8.8
    
 2 saat 28 dakika


  Yönetmen: Christopher Nolan
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Macera, Gizem, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 30 Temmuz 2010
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, Ellen Page, Tom Hardy, Ken Watanabe

Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) çok yetenekli bir hırsızdır. Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır...

Cobb'un bu ender mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Ancak, aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği herşeye mal olmuştur...

Cobb'a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız "başlangıç"ı tamamlayabilirse...

Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır.

Ama ne dikkatle yapılan planlamalar, ne de uzmanlıkları, onları, her hareketlerini önceden tahmin ettiği anlaşılan tehlikeli düşmanlarına karşı hazırlıklı kılabilir. Bu, gelişini sadece Cobb'ın görebildiği bir düşmandır...
The Dark Knight Rises 2012 full hd izle 720p izle

Kara Şövalye Yükseliyor - The Dark Knight Rises (2012)

8.5 IMDB Puanı 8.5
    
 2 saat 45 dakika


  Yönetmen: Christopher Nolan
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 27 Temmuz 2012
Oyuncular: Christian Bale, Gary Oldman, Tom Hardy, Joseph Gordon-Levitt, Anne Hathaway

Oscarlı birçok usta ve yıldız oyuncunun buluştuğu film, kamera arkasındaki deneyimli iyimserle de dikkat çekiyor. Çekimlerde Christopher Nolan IMAX kamerasını en geniş çapta kullanıdı. Çekimler üç ayrı kıtada gerçekleşti; Amerika’da Pittsburgh, New York ve Los Angeles şehirlerinde, Hindistan, İngiltere ve İskoçya’da.

Talia al Ghul''un başını çektiği Gölgeler Birliği ve Talia''nın koruyucusu Bane (Tom Hardy) yeni filmde Batman''e savaş açıyor. Terörist lider Bane, Gotham şehrinin güvenliğini tehlikeye atarken, Batman efsanesini yok etmek için Kedikadın Selina Kyle''dan da yardım alıyor... Filmin kadrosunda Christian Bale, Anne Hathaway, Gary Oldman, Marion Cotillard, Michael Caine, Morgan Freeman gibi önemli oyuncular var. Filmin müzikleri ise Oscarlı müzisyen Hans Zimmer''e emanet.
Mad Max: Fury Road 2015 full hd izle 720p izle

Çılgın Max: Öfkeli Yollar - Mad Max: Fury Road (2015)

8.5 IMDB Puanı 8.5
    

  


Yönetmen: George Miller
Ülke: Avustralya
Tür: Aksiyon, Gerilim, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Charlize Theron, Nicholas Hoult, Tom Hardy

Post-apokaliptik türünün yaratıcısı ve efsanevi “Mad Max” filmlerinin ardındaki usta yönetmen George Miller'ın bir kez daha yönetmen koltuğunda oturduğu Mad Max: Fury Road geri döndü! Charlize Theron ve Tom Hardy'nin rol aldığı film, serinin dördüncü bölümü. Zorlu geçmişi Mad Max’i hayatta kalmak için en iyi yolun yalnız olmak gerektiğine inandırmıştır.. Yine de bir şekilde kendini Furiosa adlı liderlerinin peşinde çorak topraklardaki savaş ortamından, sürekli kaçarak hayatta kalmaya çalışan bir grubun arasında bulur. Yaşadıkları ortamı zalimce yöneten Immortan Joe’dan kaçmaktadırlar ve Joe kendisinden çalınan ve yeri doldurulamayacak derecede önemli kaybının peşindedir..
The Revenant 2015 full hd izle 720p izle

Diriliş - The Revenant (2015)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    

  


Yönetmen: Alejandro González Iñárritu
Ülke: İngiltere
Tür: Dram, Gerilim, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Tom Hardy, Will Poulter

Hugh Glass kürkleri için hayvanları avlayan bir kuruluş için çalışan deneyimli bir tuzakçıdır. Fakat avlandıkları bölgelerde kendilerinden başka hem yerli Kızılderililer hem de Fransız birlikleri kol gezmektedir. Oscar ödüllü yönetmen Alejandro G. Iñárritu efsanevi Hugh Glass’i Diriliş filmiyle ile beyazperdeye taşıyor. 19. Yüzyıl Amerika sınırında yaşanan destansı hayatta kalma mücadelesini konu alan Diriliş, seyirciyi 1823 Amerika’sının benzersiz güzelliğine, gizemine ve tehlikesine çekiyor. Film sadece hayatın değil, onurun, adaletin, inancın, yuvanın ve ailenin içgüdüsünü keşfediyor. Michael Punke'ın kaleme aldığı The Revenant: A Novel Of Revenge kitabından beyazperdeye uyarlanan filmin başrolü ise Leonardo DiCaprio.
Warrior 2011 full hd izle 720p izle

Savaşcı - Warrior (2011)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    

  


Yönetmen: Gavin O'Connor
Ülke: ABD
Tür: Dram, Spor
Vizyon:
Oyuncular: Joel Edgerton, Nick Nolte, Tom Hardy

Tommy Riordon alkol bağımlılığından yeni yeni kurtulmaya başlayan, artık iyi bir Hristiyan olan babasını ziyaret eder. Babasının değiştiğine bir türlü inanamayan adam ertesi gün, daha önce Pete isimli profesyonel dövüşçüyle dövüştükleri spor salonuna gider. Tommy bu kavgayı kazanmış, dövüşün videoları internete yüklenip kısa sürede fenomen haline gelmiştir. Genç dövüşçü burada kazananın 5 milyon dolar ödül elde edeceği Sparta isimli bir turnuvanın öğrenir. Tommy babasına kendisini turnuva için eğitmesi için yardım isteyecektir. Çok sevilen dövüş filmleri janrının son dönemde verdiği en iyi örneklerden biri olan Warrior’un başrollerinde Tom Hardy ve Nick Nolte başarılı performanslarıyla göz dolduruyor. Warrior - Savaşcı 720P kalitesinde ve altyazılı izle meniz için sizlerle..
Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi 2017 full hd izle 720p izle

Star Wars: Son Jedi - Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 32 dakika


  


Yönetmen: Rian Johnson
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik, Bilim-Kurgu
Vizyon: 13 Aralık 2017
Oyuncular: Daisy Ridley, Tom Hardy, Adam Driver, Mark Hamill, Domhnall Gleeson, Carrie Fisher, Billie Lourd

General Hux komutasındaki " First Order" direnişçi birliklerini izlemektedir. General Leia Organa öncülüğündeki direnişçiler ise ışık hızında dahi takipten kurtulamamaktadır. Finn, Rose ve Dameron Poe bu vaziyeti aşmak için gizli bir plan yaparken bu sırada Rey, Luke Skywalker'ı direnişe ikna etmek için çabalar. Ancak bir yandan da Kylo Ren ile arasında neler geçtiğini merak etmektedir...
Layer Cake 2004 full hd izle 720p izle

Bir Dilim Suç - Layer Cake (2004)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Matthew Vaughn
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 29 Temmuz 2005
Oyuncular: Daniel Craig, Tom Hardy, Jamie Foreman, Sally Hawkins, Burn Gorman

Kibar bir kokain satıcısı olan isimsiz kahraman, yıllarca polise yakalanmamayı başarmış, işinde profesyonel bir arabulucudur. İngiliz uyuşturucu mafyasında aranan bir isim olduğundan çalıştığı süre boyunca kendisine büyük bir servet yaratmıştır ve artık emekli olmayı planlamaktadır. Ancak, öncesinde bitirmesi gereken iki görev vardır: Kayıp bir kızı bulmak ve yüklü miktardaki bir uyuşturucu nakliyesini başarıyla gerçekleştirmek. Son iki görevi de diğer işleri gibi sorunsuz mu geçecektir, yoksa her şey birbirine mi karışacaktır?
RocknRolla 2008 full hd izle 720p izle

RocknRolla (2008)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Guy Ritchie
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 4 Eylül 2008
Oyuncular: Gerard Butler, Tom Wilkinson, Thandie Newton, Mark Strong, Idris Elba, Tom Hardy, Karel Roden

İngiliz yönetmen Guy Ritchie, Amerikalı superstar pop kraliçesi Madonna ile evlenene kadar sadece İngiltere bağımsız film çevrelerinde tanınan bir sinema adamıydı. Şüphesiz ki dünyanın en spekülatif müzisyeni ile yaptığı sıra dışı evlilik ününün eski kıta sınırlarını aşmasına vesile oldu. Ritchie, bu filminde de yine Londra merkezli alengirli işlerin peşine düşüyor. Londra’da emlak pazarı artık uyuşturucu pazarının yerine geçmiştir. Sektör girişimcileri de bir o kadar büyük oynama peşindedir. Ama bürokrat, simsar ya da gangster; küçük ya da önemli bir konumda olsun hepsinin hesap vereceği bir adam vardır o da eski ekolden bir gangster olan Lenny Cole’dür. Ama aslında Londra’nın tüm yeraltı suç dünyası komplo kurma peşinde ve çatışma halindedir, zaman değişiyordur, kurallar da. Ama bu karmaşanın içinde milyonlarca dolar değeri olan bir anlaşma Lenny’nin öldü sanılan, keş rock yıldızı oğlu Toby Kebell’in işine yarar.

Lock, Stock and Two Smoking Barrels ve Snatch gibi başarılı filmlerin yazar ve yönetmenliğini üstlenen Guy Ritchie; seks, suçlular ve rock'n roll hikayesi olan RocknRolla’yla beyazperdede.
Lawless 2012 full hd izle 720p izle

Kanunsuzlar - Lawless (2012)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: John Hillcoat
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram
Vizyon: 11 Ocak 2013
Oyuncular: Shia LaBeouf, Tom Hardy, Jason Clarke, Guy Pearce, Jessica Chastain

Yönetmen John Hillcoat'un bu Büyük Buhran döneminde geçen suç filminde, üç isyankar içki kaçakçısı kardeş ele geçmesi zor Amerikan Rüyasına ulaşabileceklerini fark eder... Güçlü şehir gangsterleri kardeşlerin çabalarının ödüllerini toplarken, onlar hayallerini gerçekleştirmek için mücadele eder. İçki yasağının en hassas döneminde, taşralı bir genç olan Jack Bondurant "1 Numaralı Halk Düşmanı" olma hayaliyle, gangster yaşam tarzının sunduğu olanaklardan yararlanır.

Ailesinin yasadışı alkol üretimini büyüterek, bir yandan güzel bir Amiş kızı olan Bertha'nın sevgisini kazanmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir suç imparatorluğu kurmayı planlamaktadır. İnsanları korkutan bir yapıya sahip ağabeyi Howard'ın desteğini alan Jack de istediği işi yaptıracak kas gücüne sahiptir. Ancak onları yönlendirecek bir lidere ihtiyaçları vardır. Bu sorumluluk ağabeyleri Forrest'a yüklenir. Sabırlı ve güvenilir Forrest ise elindeki kartları kimseye göstermeyen, planlarını başkalarıyla paylaşmayan ve karaktere çok önem veren bir insandır.

Üç kardeş kanunların her iki tarafında ihanetle savaşırken ve güçleri gittikçe artarken, ortaya Maggie isimli gizemli bir kadın çıkar ve düşünceli Forrest'ı, kullandığı yasadışı yöntemlerin gerçek değerini sorgulamaya iter.
The Drop 2014 full hd izle 720p izle

Kirli Para - The Drop (2014)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen:
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram
Vizyon: 7 Kasım 2014
Oyuncular: Tom Hardy, Noomi Rapace, James Gandolfini, Matthias Schoenaerts, John Ortiz, Elizabeth Rodriguez, Michael Aronov, Michael R. Roskam

Genç yönetmen Michael R. Roskam'ın kamera arkasına geçtiği film, yeraltı dünyasının kasvetli renklerini izleyiciye solutmayı hedefleyen incelikli bir suç dramasına ev sahipliği yapıyor. Bob ve Marv ikilisinin, kayıp para peşinde sürüklenip gittikleri ve stilize bir ganster filmi olarak tanımlanan The Drop, kelimenin tam anlamıyla yer altı dünyasına post modern bir soluk ve farklı bir grafik yaklaşım getiriyor.
Locke 2013 full hd izle 720p izle

Locke (2013)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 25 dakika


  Yönetmen: Steven Knight
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 13 Haziran 2014
Oyuncular: Tom Hardy, Ruth Wilson, Andrew Scott, Olivia Colman, Tom Holland, Ben Daniels, Danny Webb

Bir bina şirketinde yönetici olan ve başarılı bir kariyere sahip olan Ivan Locke, iki çocuğu ve karısıyla beraber rahat bir hayat sürmektedir. Bu gidişat aldığı bir haberle son bulur. Arabasıyla çıktığı yolda kendini, hayatını ve sahip olduğu her şeyi sorgulamasına yol açan bu haberin ağırlığıyla mücadele ederken bir yandan da işiyle ilgili bir krizle uğraşmaktadır. şirketi yoğun şekilde zarara sokabilecek bu krizi soğukkanlılıkla çözmeye çalışır. lakin yalın ve pratik çözümler ve hiç kaybetmediği suküneti karşı tarafı sakinleştirmeye yetmez. ıvan Locke o telefon konuşması sırasında kariyerinin ve hayatının en zorlu sınavıyla karşı karşıya gelir. Arabasının içinde, kısa bir zaman içerisinde gerçekleşecek olan felaketi durdurmak için zamana karşı koyma mücadelesi başlar. öte yandan da tek başına çıktığı yolculukta kendi geçmişiyle de bir hesaplaşma içine girer.

Tom Hardy`nin başrolünde yer aldığı film tek mekanda, ıvan Locke karakterinin arabasında geçiyor. Bu iddialı yapımın yönetmen koltuğu ise Hummingbird filmiyle ilk yönetmenlik deneyimini gerçekleştiren senarist Steven Knight bulunuyor.

Bu filmin tek sloganı: GERİ DÖNÜŞ YOK
Tinker Tailor Soldier Spy 2011 full hd izle 720p izle

Köstebek - Tinker Tailor Soldier Spy (2011)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Tomas Alfredson
Ülke: Fransa, İngiltere, Almanya
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 10 Şubat 2012
Oyuncular: Gary Oldman, Colin Firth, Tom Hardy, John Hurt, Toby Jones, Mark Strong

Klasikler arasına girmiş aynı adlı romanın uyarlaması ve televizyon için çekilen dizinin yeniden çevrimi olan yapım 1950'li yıllarda yaşanan soğuk savaş döneminin en keskin günlerine odaklanıyor.

Görevden uzaklaştırılan İngiliz casusu George Smiley (Gary Oldman), hükümet tarafından gizlice tekrar kiralanır. Zira İngiliz Gizli İstihbarat Servisi MI-6'nın içinde Sovyetler Birliği için çalışan iki gizli ajanın olduğu şüphesi hakimdir...
Legend 2015 full hd izle 720p izle

Efsane - Legend (2015)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 12 dakika


  Yönetmen: Brian Helgeland
Ülke: İngiltere, Fransa
Tür: Biyografi, Suç, Gerilim, Dram
Vizyon: 2 Ekim 2015
Oyuncular: Colin Morgan, Tom Hardy, Christopher Eccleston, Joshua Hill, Emily Browning, Paul Anderson, Tara Fitzgerald, Taron Egerton

İkiz kardeş olan gangsterler Ronald ve Reginald Kray, 1950-1960 seneleri içinde Londra'yı terörize etmektedirler. Tom Hardy'yi iki karakterde izleyeceğimiz filmin yönetmeni, Akademi Ödüllü Brian Helgeland. Filmi L.A. Confidential ve Mystic River'ın senaristi kaleme aldı. Gerçek bir hikaye olduğundan film, biyografi ayrıcalığı de taşıyor.
Bronson 2008 full hd izle 720p izle

Bronson (2008)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Nicolas Winding Refn
Ülke: İngiltere
Tür: Aksiyon, Biyografi, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Kelly Adams, Matt King, Tom Hardy

İngiltere'nin 80'li yıllarda, şiddet dolu davranışlarından ötürü en popüler mahkûmlarından biri olan Michael Peterson'ın gerçek yaşam öyküsünden uyarlanan film, 19 yaşındaki genç Michael'ın çok çabuk öfkelenen karakter çizgileriyle başlıyor. Dünya üzerinde isminin kalıcı olmasını isteyen Michael'ın aklına bir gün postane soymak fikri gelir ve eline aldığı silahıyla hiç düşünmeden bunu gerçekleştirir. İlk olarak 7 yıl olarak kararlaştırılan hücre hapsi, hapishane içerisindeki uygunsuz hareketleri sonucunda 34 sene olur. Tüm bu seneler boyunca Peterson'ın aklı, yarattığı Charles Bronson karakterinin kontrolündedir. Bronson'ın aklındaysa popüler kültürün dokunaklı sonu vardır. 21. yüzyılın Otomatik Portakal'ı olarak nitelendirilen film, yüksek şiddet içeren sahneleriyle de adını duyurmakta. Bronson 720P görüntü kalitesinde ve altyazılı izle meniz için sizlerle...
Child 44 2015 full hd izle 720p izle

44. Çocuk - Child 44 (2015)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 17 dakika


  Yönetmen: Daniel Espinosa
Ülke: ABD, İngiltere, Çek Cumhuriyeti, Romanya, Rusya
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 8 Mayıs 2015
Oyuncular: Xavier Atkins, Mark Lewis Jones, Tom Hardy, Joel Kinnaman, Fares Fares, Karel Dobrey, Noomi Rapace

Film, bir savaş kahramanı ve Stalin?in kanunlarındaki ikiyüzlülük ve acımasızlığa karşın komünizme olan inancını sürdüren ülke güvenlik ajanı Leo Stepanovich Demidov (Tom Hardy)?u anlatıyor. 1953'de Leo, bir dizi çocuk cinayetinin izini sürmekle görevlendirilir. Parti liderliğinin en üst düzeyiyle alakalı olan bir vaka söz konusudur. Katili bulma konusundaki artan kararlılığı, kendisini baskıcı bir rejimden insanlığa yöneltecektir.
This Means War 2012 full hd izle 720p izle

İyi Olan Kazansın - This Means War (2012)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: McG
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Aksiyon, Romantik
Vizyon: 2 Mart 2012
Oyuncular: Reese Witherspoon, Chris Pine, Tom Hardy, Til Schweiger, Chelsea Handler

Süper güçlü CIA ajanları (Tom Hardy ve Chris Pine) aslında ayrılamaz iki iş ortağı ve arkadaşlarıdır taa ki ikisi aynı kadına (Reese Witherspoon) aşık olmaları sebebiyle birbirilerine ters düşerler. Bir zamanlar bütün düşman ulusların alaşağı edilmesi için sırt sırta mücadele veren bu ikili, simdi ölçülemez yeteneklerinin yani sıra milyonlarca değerindeki yüksek teknoloji kaynaklarını kullanarak birbirilerinin en büyük düşmanı haline gelirler. Senaryosu Simon Kinbers ve Timothy Dowling tarafından yazılmış olan filmin yönetmenliğini ise McG yapıyor.