Uma Thurman Filmleri (15 sonuç)

Pulp Fiction 1994 full hd izle 720p izle

Ucuz Roman - Pulp Fiction (1994)

8.9 IMDB Puanı 8.9
    
 2 saat 34 dakika


  Yönetmen: Quentin Tarantino
Ülke: ABD
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 14 Nisan 1995
Oyuncular: John Travolta, Samuel L Jackson, Tim Roth, Amanda Plummer, Eric Stoltz, Bruce Willis, Samuel L. Jackson, Uma Thurman

Ödül avcısı Butch Coolidge şeytanla yaptığı bir anlaşmada ödemeyi durdurmaya karar verir. Honey Bunny ve Pumpkin, hayatlarına biraz hareket katmak isteyen genç ve birbirlerine aşık bir çift soyguncudur. Bu arada iki işi iyi bilen gangster, Vincent Vega ve Jules, günlük işlerinden biri olarak,patronlarına ödemeyi geciktiren bir kaç sahtekar genci vurmaya giderler. Vincent patronun genç ve güzel karısına bebek bakıcılığı yapmakla da görevlendirilirken ortağı suç yaşamına son vermeye karar verir. Gözüpek bir boksör ise nakit karşılığı hile yapmayı redderek şehirden kaçar. Kader bu aykırı tipleri mutheşem bir raslantı sonucu bir araya getirecektir.
Kill Bill Vol. 1 2003 full hd izle 720p izle

Kill Bill Vol. 1 (2003)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 1 saat 51 dakika


  Yönetmen: Quentin Tarantino
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 2 Ocak 2004
Oyuncular: Uma Thurman, Lucy Liu, Vivica A. Fox, Daryl Hannah, David Carradine

'Gelin' (The Bride) takma adıyla bilinen kiralık katil, düğünü sırasında saldırıya uğrar. Kilisedeki herkes öldürülür. O da karnındaki bebeğini düşürür ama hayatta kalmayı başarır. 5 yıl boyunca komada kalan Gelin, bir mucize eseri hayata geri döner. Artık tek amacı vardır: Ona pusu kuran eski patronu Bill ve adamlarını teker, teker öldürmek. Bill'i en son öldürecektir. Gelin intikamını almak için yola koyulur.
Kill Bill Vol. 2 2004 full hd izle 720p izle

Kill Bill Vol. 2 (2004)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 17 dakika


  Yönetmen: Quentin Tarantino
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 23 Nisan 2004
Oyuncular: Uma Thurman, David Carradine, Lucy Liu, Vivica A. Fox, Chia Hui Liu, Michael Madsen

'Gelin' adıyla bilinen kiralık katil, düğünü sırasında saldırıya uğramıştır Kilisedeki herkes öldürülmüştür. Gelin, karnındaki bebeğini düşürmüş ama hayatta kalmayı başarmıştır. 5 yıl boyunca komada kalan genç kadın, bir mucize eseri hayata geri dönmüştür. Artık tek amacı vardır: Ona pusu kuran Bill ve adamlarını teker teker öldürmek...
Gattaca 1997 full hd izle 720p izle

Gattaca (1997)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    

  Yönetmen: Andrew Niccol
Ülke: ABD
Tür: Bilim Kurgu, Dram, Romantik, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Ethan Hawke, Jude Law, Uma Thurman, Gore Vidal, Xander Berkeley, Jayne Brook, Elias Koteas, Maya Rudolph

Çok da uzak olmayan bir geleceği anlatan Gattaca, Vincent Freeman adındaki bir adamın kötü sağlık koşullarına rağmen idealine ulaşmak için tavizsiz yürüyüşünün hikayesi. Bu toplumda artık gen havuzundan en iyi genler seçilerek mümkün olan en mükemmel insanların doğması sağlanmaktadır. Vincent bazı rahatsızlıklarla doğduktan sonra geliştirilen bu teknoloji Vincent ve Vincent gibilerin önemli işler bulmasına engel olmaktadır. Vincent ise bu yasağı illegal yollarla aşmaya çalışıp, Titan gezegenine astronot olarak gitmek için elinden geleni yapacaktır.
Les Misérables 1998 full hd izle 720p izle

Sefiller (1998) - Les Misérables (1998)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Bille August
Ülke: İngiltere
Tür: Dram, Suç, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Geoffrey Rush, Liam Neeson, Uma Thurman

Victor Hugo nun ölmez eseri Les Miserables (Sefiller), 19 yüzyıl Fransa sında aşk, onu ve tutkuyu anlatan epik bir masal. Hikaye, bir somun ekmek çalan ve karşılığında suçunun çok üstünde hapis cezasına çarptırılan Jean Valjean'ı anlatıyor. Les Misérables - Sefiller (1998) 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Nymphomaniac: Vol. I 2013 full hd izle 720p izle

İtiraf: Bölüm 1 - Nymphomaniac: Vol. I (2013)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 58 dakika


  


Yönetmen: Lars von Trier
Ülke: Danimarka, Almanya, Fransa, Belçika, İngiltere
Tür: Dram
Vizyon: 25 Aralık 2013
Oyuncular: Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, Stacy Martin, Shia LaBeouf, Christian Slater, Jamie Bell, Uma Thurman

Filmde seks bağımlısı bir kadın olan Joe'nun 50 yaşına kadar hayatından bazı kesitleri anlatıyor.
Bu kesitlerde özellikle cinsel yaşamına yer veriliyor.

Başrollerde Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, Stacy Martin, Shia LaBeouf, Jamie Bell, Christian Slater ve Uma Thurman var. Yönetmen koltuğunda ise Lars von Trier oturuyor.

Filmin sloganı: 'Aşkı unutun.'
Nymphomaniac: Vol. II 2013 full hd izle 720p izle

İtiraf: Bölüm 2 - Nymphomaniac: Vol. II (2013)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 3 dakika


  


Yönetmen: Lars von Trier
Ülke: Danimarka, Belçika, Fransa, Almanya, İngiltere
Tür: Dram, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: Shia LaBeouf, Charlotte Gainsbourg, Uma Thurman, Connie Nielsen, Stellan Skarsgård, Willem Dafoe, Jamie Bell

Biçimi içeriğin önünde tutmakla suçlansa da Lars von Trier her zamanki gibi provokatif! Berlin Film Festivali’nde prömiyerini yapan ve başrolünü Charlotte Gainsburg’un oynadığı İtiraf bir seks bağımlısı hakkında. Ancak pek çok eleştirmenin de yazdığı gibi, açık seks sahnelerine rağmen film aslında erotik değil. Bilakis, kasıtlı biçimde seksi olmayan bir film. Yaratacağı tartışmalar daha ziyade insan doğası, sekse bakışımız ve tabii ki her filmiyle, yaptığı her açıklamayla gündem yaratan yönetmenin kendisi üzerine olabilir. Von Trier bu kez ne yapmaya çalışıyor? Ürkünç ve büyüleyici bu dört saatlik filminde ne demek istiyor? Kafa yorulacak fazlasıyla malzeme var, ona şüphe yok. Lars von Trier’in insan ruhunun en karanlık derinliklerini bile gözlerimizi alamadığımız izlencelere çevirmedeki ustalığı tartışılmaz. Kendine has mizah anlayışı da...
Paycheck 2003 full hd izle 720p izle

Hesaplaşma - Paycheck (2003)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: John Woo
Ülke: ABD, Kanada
Tür: Bilim Kurgu, Gerilim, Aksiyon
Vizyon: 5 Mart 2004
Oyuncular: Ben Affleck, Aaron Eckhart, Uma Thurman, Paul Giamatti, Colm Feore

Michael Jennings dünyanın en iyi mühendislerinden biridir. ürün geliştirme deprtmanında çalışan Michael Jennings ürünleri geliştirdikden sonra hafızasını sildirmektedir.Michael Jennings bu sefer 3 yıl sürecek bir işe girmiştir. projenin ne olduğunu kimse bilmemektedir. Michael Jennings bu işin sonunda yüklü bir miktar para alacaktır. parasına almaya giden jennings tüm parasını 20 parça basit eşya karşısında bağışladığını duyduğunda şok yaşar. ama bu 20 parça eşya onun hayatını değiştirecektir.
Prime 2005 full hd izle 720p izle

Hastayım Sana - Prime (2005)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Ben Younger
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 21 Eylül 2005
Oyuncular: Uma Thurman, Meryl Streep, Bryan Greenberg, Jon Abrahams, Adriana Biasi

Prime, New York'ta geçen incelikli bir karakter komedisi... Yeni boşanmış, 37 yaşında ve kariyerinin doruğunda Manhattan'lı genç bir kadın olan Rafi'nin hayatı, Manhattan'ın batı yakasında yaşayan 23 yaşındaki genç ressam Dave kendisine aşık olunca, bambaşka bir şekle bürünür. Çünkü genç adam Rafi'nin terapistinin oğludur. Film, herkesin aşka bakış açısı üzerinden yola çıkar: arkadaşların, akrabaların, hatta bu aşk söz konusu olduğunda, Rafi'nin terapisti Lisa'nın... Tabii -iki kişi aşık olduğunda- bir yanda onları ayırmak için uğraşanların ve diğer yanda ne pahasına olursa olsun onları bir araya getirmeye çalışanların...
Be Cool 2005 full hd izle 720p izle

Sakin Ol - Be Cool (2005)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: F. Gary Gray
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç
Vizyon: 15 Nisan 2005
Oyuncular: John Travolta, Uma Thurman, Vince Vaughn, Cedric the Entertainer, André Benjamin

Film endüstrisinde aradığını bulamayan ve çeşitli başarısızlıklar yaşayan Chili istediği başarıyı bu sefer başka yerde arıyor; müzik piyasasında. Bir arkadaşıyla yediği öğle yemeğinin ardından soluğu arkadaşının paralı, dul ve müzik yapımcısı olan eski karısının yanında alır.

Edie'yi, bağımsız bir plak şirketi kurarak, bir yıldız yaratmaya ikna eden Chili, aradığı yıldız adayını bulmuştur. Artık önünde hiç bir engel kalmadığını düşünen Chili yine yanılmıştır. Star adayı kızın menajeri Raji, devasa boyutlu gay bodyguard'ı ve Rus mafya babaları aşılmaları, o kadar da, kolay engeller değillerdir.
Playing for Keeps 2012 full hd izle 720p izle

Aşk Oyunu - Playing for Keeps (2012)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 45 dakika


  


Yönetmen: Gabriele Muccino
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik, Spor
Vizyon: 28 Aralık 2012
Oyuncular: Gerard Butler, Jessica Biel, Judy Greer, Uma Thurman, Dennis Quaid

Gençlik yıllarında başarılı bir futbolcu olan George (Gerard Butler) talihsiz bir sakatlık sonucu çok sevdiği futbolu bırakmıştır. Bu istenmeyen durum sonucu bir kaç yıl sonra da George (Gerard Butler) eşini (Jessica Biel) ve oğlunu (Noah Lomax) terk etmiştir. Ailesini yüzüstü bırakıp giden bir baba olarak hep hayal kırıklığı yaratan George (Gerard Butler) işlerinin de kötü gitmesi sonucu tekrar eski eşi Stacie (Jessica Biel) ve oğlu Lewis (Noah Lomax) yaşadığı küçük kasabaya döner. George (Gerard Butler) oğlu Lewis (Noah Lomax) ve eski eşi Stacie (Jessica Biel) ile arasını düzeltip kendini affettirmek istemektedir. Bunu da yapabilmek içinde en yetenekli olduğu alan olan futbol imdadına yetişecektir.

Filmde; filmin ana karakteri olan George (Gerard Butler) ve onun çevresinde ki insanlar ile olan ilişkilerini izleyeceğiz. Bakalım George (Gerard Butler) ailesi ile olan ilişkilerini düzeltip eski mutlu mesut günlerine dönebilecekmidir?

Filmin kadrosu yıldızlar yağmuru desek yeridir. Bunlardan bazıları; Gerard Butler, Jessica Biel, Uma Thurman, Dennis Quaid, Catherine Zeta-Jones, Judy Greer, Gisella Marengo olarak sıralanabilir.
Bel Ami 2012 full hd izle 720p izle

Aşkım Benim - Bel Ami (2012)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: Declan Donnellan
Ülke: İngiltere, İtalya
Tür: Dram
Vizyon: 17 Şubat 2012
Oyuncular: Robert Pattinson, Natalia Tena, Christina Ricci, Uma Thurman, Colm Meaney

Konusu 19. yüzyılda geçen "Bel Ami", Guy De Maupassant’ın aynı adlı romanından beyazperdeye uyarlandı. Pattinson’ın canlandırdığı "George Duroy" isimli karakter üzerine kurulu olan film, bu genç gazetecinin Paris’te çok etkili ve güzel bir kadınla kurduğu ilişki ve acımasızlığı sayesinde şöhret basamaklarını birer birer çıkarak kentin en güçlü adamı haline gelmesinin öyküsünü işliyor.

Film, Thurman’ın, Duroy’un bir arkadaşının eşiyken onunla ilişki kurması ve aksanını düzeltmesine yardımcı olmasıyla başlıyor. Sosyetenin gözbebeği olan bu güçlü kadın daha sonra hayatını Duroy ile birleştiriyor. Filmde, Kristin Scott Thomas gazeteci Duroy’a aşık olan sosyeteden bir kadını, Christina Ricci ise hafif meşrep genç bir ev kadınını canlandırıyor.
My Super Ex-Girlfriend 2006 full hd izle 720p izle

Eski Süper Sevgilim - My Super Ex-Girlfriend (2006)

5.1 IMDB Puanı 5.1
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: Ivan Reitman
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç, Dram
Vizyon: 8 Eylül 2006
Oyuncular: Uma Thurman, Luke Wilson, Anna Faris, Rainn Wilson, Eddie Izzard, Stelio Savante, Mike Iorio

Matt Saunders, Jenny Johnson'a ilk gördüğü anda tutulur. Jenny'nin hayatının kadını olduğuna inanır. Fakat bilmediği bir şey varsa o da Jenny'nin aslında bir süper kahraman olduğudur. Jenny, yani G-girl'de Matt'e feci aşık olmuştur. G-girl'ün bu takıntı haline gelen aşkı Matt'i boğmaya başlamıştır. Matt ilişkiyi sonlandırmak istesede, G-girl'ün süper güçleri Matt'in onu bırakmasını engellemektedir.
Motherhood 2009 full hd izle 720p izle

Annelik - Motherhood (2009)

4.7 IMDB Puanı 4.7
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Katherine Dieckmann
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 21 Ocak 2009
Oyuncular: Uma Thurman, Anthony Edwards, David Schallipp, Matthew Schallipp, Daisy Tahan

Çocuk büyütmenin neşeli olduğu kadar stresli yönlerini açığa çıkaran, çocuk büyüten kadınların kendilerini nasıl unutabildiklerini anlatan, annelik üzerine eğlenceli bir komedi.
Batman & Robin 1997 full hd izle 720p izle

Batman ve Robin - Batman & Robin (1997)

3.7 IMDB Puanı 3.7
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: Joel Schumacher
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Suç, Fantastik
Vizyon: 29 Ağustos 1997
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, George Clooney, Chris O'Donnell, Uma Thurman, Alicia Silverstone

Batman ve Robin, Gotham şehrinin kötü adamlarını durdurmak için tekrar birlikte çalışmaya başlamışlardır. Ancak aralarında bazı sorunlar oluşur. Kendisine zehirli sarmaşık (Poision İvy) denilen ve istediği herkesi kendisine aşık edebilme yeteneğine sahip olan kadın ve amacına ulaşabilmek için dokunduğu her şeyi dondurabilmesiyle bilinen Mr. Freeze, bu macera boyunca ikilinin mücadele edeceği kötü karakterlerdir.