Will Smith Filmleri (21 sonuç)

The Pursuit of Happyness 2006 full hd izle 720p izle

Umudunu Kaybetme - The Pursuit of Happyness (2006)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    

  


Yönetmen: Gabriele Muccino
Ülke: Almanya
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Jaden Smith, Thandie Newton, Will Smith

Chris Gardner maddi olarak ayakta kalmakta zorlanan ama buna rağmen son derece iyi niyetli ve çalışkan bir aile babasıdır. Karısı, artık içinde bulundukları duruma dayanamayıp evi terkedince oğlu Christopher ile yalnız kalırlar. Bu durumun yarattığı hayalkırıklığını ve zorlukları henüz atlatmamışken oturdukları evden de ev sahibi tarafından çıkartılırlar. Oğlu ile birlikte sokakta kalmasına ve tuvaletlerden düşkünler evine kadar çeşitli mekanlarda barınmaya çalışmasına rağmen Chris, oğlunun sevgisi ile ayakta kalmaya ve var gücü ile çalışmaya devam eder. Büyük bir sevgi ve mücadele öyküsünün anlatıldığı Umudunu Kaybetme, Will Smith ve gerçek hayatta da oğlu olan Jaden Smith’in etkileyici oyunculuklarına sahne oluyor.
Seven Pounds 2008 full hd izle 720p izle

Yedi Yaşam - Seven Pounds (2008)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Gabriele Muccino
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Rosario Dawson, Will Smith, Woody Harrelson

The Pursuit of Happyness filminin yönetmeni Gabriele Muccino'dan yine drama yüklü bir film. MIT mezunu başarılı bir uçak mühendisi olan Ben (Will Smith) 7 tanımadığı ama özel olarak seçtiği insanın hayatını sonsuza kadar değiştirmek istemektedir. Ama neden böyle bir şey yapmak istediği, nasıl yapacağı ve bu insanları neden seçtiğini sadece Ben bilmektedir. Seven Pounds - Yedi Yaşam 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Enemy of the State 1998 full hd izle 720p izle

Devlet Düşmanı - Enemy of the State (1998)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 12 dakika


  Yönetmen: Tony Scott
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 5 Şubat 1999
Oyuncular: Will Smith, Gene Hackman, Jon Voight, Lisa Bonet, Regina King, Stuart Wilson, Laura Cayouette

Robert Dean, tesadüfen önemli bir siyasi cinayetin kanıtlarını eline geçirir. Bir anda hükümete bağlı bir istihbarat servisinin hedefi durumuna gelecektir Dean için hayat kabus haline gelir.
I Am Legend 2007 full hd izle 720p izle

Ben Efsaneyim - I Am Legend (2007)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Francis Lawrence
Ülke: ABD
Tür: Dram, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 25 Ocak 2008
Oyuncular: Will Smith, Alice Braga, Charlie Tahan, Salli Richardson-Whitfield, Willow Smith

Benim adım Robert Neville. New York şehrinde hayatta kalan biriyim. Sesimi duyan biri varsa'herhangi biri. Lütfen. Yalnız değilsin?.

Robert Neville çok başarılı bir bilim adamıdır, ama o bile tedavi edilemeyen, insan yapımı o korkunç virüsü kontrol altına alamamıştır. Her nasılsa virüse bağışıklık gösteren Neville, New York şehrinden, hatta belki dünyadan arta kalan yerde, hayatta kalmış tek insandır. Neville üç yıl boyunca inancını yitirmeden her gün telsiz mesajı göndererek, umutsuz bir şekilde, hayatta kalmış başka insanlar bulmaya çalışır. Ama yalnız değildir.

Belki de insanoğlunun son ve en iyi umudu olan Neville'i ayakta tutan tek şey kendine düşen görevi yerine getirme arzusudur: Kendi kanını kullanarak virüsün etkilerini tersine çevirecek bir tedavi bulmak. Ama karşısındakilere karşı sayıca az olduğunu bilmektedir? ve zamanı da hızla tükenmektedir.
Men in Black 1997 full hd izle 720p izle

Siyah Giyen Adamlar - Men in Black (1997)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Barry Sonnenfeld
Ülke: ABD
Tür: Bilim Kurgu, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Linda Fiorentino, Tommy Lee Jones, Will Smith

Halktan gizlenen bir hükümet bürosu… Ajan K ve onun işe aldığı ‘amatör’ Ajan J, dünyaya diğer gezegenlerden gelen misafirlerin hayatını gözleyen iki kişidir. Ellerinde hafıza silme cihazları ya da lazerli tabancalar gibi üstün teknolojiler bulunan ekibin ön plandaki iki üyesi olan ‘siyah giyen adamlar’, dünyamızı dünya dışından gelme ihtimali olan terörist saldırılara karşı koruma amacındadırlar. Kendi boylarını aşacak bir işle karşılaştıklarında ise ne yapacaklarını şaşıracaklardır. Barry Levinson’ın Will Smith ve Tommy Lee Jones gibi çok sevilen iki aktörü yanına alarak çevirdiği Men in Black, gösterildiği sene olan 1999’da fazlaca ilgi çekmişti. Men in Black - Siyah Giyen Adamlar 720P kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
I, Robot 2004 full hd izle 720p izle

Ben, Robot - I, Robot (2004)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Alex Proyas
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Aksiyon, Gizem, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 8 Ekim 2004
Oyuncular: Will Smith, Bridget Moynahan, Alan Tudyk, James Cromwell, Bruce Greenwood

Üç Robot Yasası:
Kural 1 - Bir robot asla bir insana zarar vermez ya da bir insanın zarar görmesine izin vermez.
Kural 2 - Bir robot insanlara mutlaka ve her koşulda itaat etmelidir.
Kural 3 - Bir robot birinci ve ikinci kurala karşı gelmemek kaydı ile varlığını muhafaza etmekten sorumludur.2035 yılına gelindiğinde robotlar artık gündelik yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelmişlerdir. İnsanların robotlara olan güveni tamdır. Bir kişi hariç. Hafif paranoyak bir dedektif olan Del Spooner işlenen bir suçun robotlar tarafından yapıldığını düşünmektedir.
Concussion 2015 full hd izle 720p izle

Doğruyu Söyle - Concussion (2015)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Peter Landesman
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Spor
Vizyon:
Oyuncular: Albert Brooks, Alec Baldwin, Will Smith

Will Smith’in başrolünü üstlendiği Doğruyu Söyle, Amerika’ya göç etmiş parlak bir adli nöropatolog olan ve önemli bir tıbbi keşif yapan Dr. Bennet Omalu’nun Davut ile Golyat’ınkini andıran inanılmaz ve gerçek hikayesine dayanıyor. Dr. Omalu’nun duygusal serüveni onu dünyanın en güçlü kurumlarından biriyle tehlikeli bir karşılaşmaya sürüklüyor...
Independence Day 1996 full hd izle 720p izle

Kurtuluş Günü - Independence Day (1996)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 25 dakika


  Yönetmen: Roland Emmerich
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 4 Ekim 1996
Oyuncular: Will Smith, Bill Pullman, Jeff Goldblum, Mary McDonnell, Judd Hirsch

2 Temmuz’da dünyanın her yerindeki komünikasyon sistemleri, tuhaf bir atmosfer olayı sonucu bozuluverir. Hemen sonrasında silahlı kuvvetler tarafından, devasa nesnelerin dünyaya doğru yaklaşmakta olduğu açıklanır. İlk başta meteor olduğu düşünülen cisimlerin esrarengiz uzaylıların kumandasındaki dev uzay gemileri olduğu ortaya çıkar.

Uzaylılarla her türlü iletişim denemesinin başarısız olmasının ardından, şimdi kablo teknisyenliği yapan eski bilimadamı David Levinson, uzaylıların bir günden daha kısa süre içerisinde dünyanın önemli noktalarına büyük bir saldırı gerçekleştireceğini farkeder.

Temmuz’un 3’ünde, uzaylılar gerçekten de New York, Los Angeles ve Washington’a saldırı düzenlerler. Hayatta kalanlar konvoylar halinde Area 51 adındaki, hukümetin tuhaf test alanına doğru yola koyulurlar. Dedikodulara burası ordunun kendi başına ele geçirdiği bir uzay gemisini de barındırmaktadır. Hayatta kalanlar uzaylılarla savaşmak üzere bir plan yaparlar. 4 Temmuz tüm insanlığın kurtuluş için savaşacağı gün olacaktır.
Bad Boys 1995 full hd izle 720p izle

Çılgın İkili - Bad Boys (1995)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Michael Bay
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 17 Kasım 1995
Oyuncular: Lisa Boyle, Will Smith, Martin Lawrence, Michael Taliferro, Emmanuel Xuereb, Marc Macaulay, Tcheky Karyo

Miami'de iki ortak narkotik detektifi: Marcus Burnett (Martin Lawrence) ve Mike Lowrey (Will Smith) yepyeni bir işe başlarlar.Marcus ailesine aşırı bağlı,emekliliğin bir an evvel gelmesini isteyen ve tehlikeyi pek sevmeyen bir detektifdir.Mike ise oldukça çapkın,tehlike seven ve bununla beraber ailesinden de ona miras kalan bir polistir.Ama bir gece çok ustaca bir planla 100 milyon dolarlık eroin polislerden çalınır.Olayın başındaysa Fouchet (Tcheky Karyo) vardır ama bunu polisler pek bilmemektedirler.Burnett ve Lowrey işe bakmaya çalışırlar.Mike eski arkadaşı Maxiden yardım ister.Maxi biraz Mikeden hoşlandığı için birlikte pek para kazanamayan oda arkadaşı Julie Mott (Téa Leoni)'uda alarak biraz bilgi toplamaya çalışır fakat sonuç Maxinin ölümüyle sonuçlanır.Olanların hepsini gören Julie kaçmaya başlar.Maxinin ölümüyle yıkılan Mike ise bütün gece ortadan kayb olur.Julie polisleri arar ama sadece Mike ile konuşacağını belirtir.Ve ardından mecburen Marcus kendisini Mike diye tanıtır ve bu daha sonra başlayacak olaylar zincirinin sadece başlangıcıdır.
Men in Black 3 2012 full hd izle 720p izle

Siyah Giyen Adamlar 3 - Men in Black 3 (2012)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Barry Sonnenfeld
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Bilim Kurgu
Vizyon: 25 Mayıs 2012
Oyuncular: Alice Eve, Will Smith, Tim Burton, Josh Brolin, Tommy Lee Jones

''Siyah Giyen Adamlar'' (Men In Black) serisinin üçüncü filmi, Türkçe dublaj ve altyazılı seçenekleriyle üç boyutlu olarak bu hafta sinema salonlarında yerini alacak.

Barry Sonnenfeld'in yönettiği filmin başrollerini Will Smith, Tommy Lee Jones, Josh Brolin, Jemaine Clement, Michael Stuhlbarg ve Emma Thompson paylaşıyor.

Filmde, Ajan K (Tommy Lee Jones) 1969 yılında, zamanda geriye giden bir uzaylı tarafından öldürülür ve dünya bir tehlikenin içine atılır. Bu durumda Ajan J'nin (Will Smith) zamanda geriye yolculuk yaparak, cinayetin öncesine geri dönmesi ve Ajan K'nın genç hali (Josh Brolin) ile onu, dünyayı ve insanlığı kurtarmak için çalışması gerekmektedir.
Bright 2017 full hd izle 720p izle

Bright (2017)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: David Ayer
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Fantastik, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 2 Aralık 2017
Oyuncular: Noomi Rapace, Will Smith, Joel Edgerton, Jay Hernandez, Ike Barinholtz, Edgar Ramírez, Lucy Fry

Filmin geçtiği dönem insanların, orkların, elflerin ve perilerin, başka bir deyişle bütün fantastik ırkların bir arada yaşadığı bir zaman diliminde geçmektedir. İnsan ırkına mensup Ward ve ork Jakoby gece devriyesinde partner olan iki polis memurudur. Aralarındaki farklılıkları aşmanın yanı sıra kanunu çiğneyenlerle de mücadele etmektedirler. Günün birinde bildikleri dünya tehdit altına girer. Artık genç dişi elfi ve yanlış ellerde her şeyi yok edebilecek, çoktan unutulduğu sanılan bir kutsal emaneti savunmak için beraber çalışmalıdırlar...

Hollywood'un sevilen yıldızı Will Smith, Joel Edgerton ve Ejderha Dövmeli Kız ile yaptığı çıkışın hemen peşinden sayısız projede karşımıza çıkan Noomi Rapace'ı başrollerine yerleştiren filmin yönetmen koltuğunda Suicide Squad'ın yönetmeni David Ayer otururken, filmin senaryosu ise tanınmış senaryocu Max Landis'in elinden çıkma.
Ali 2001 full hd izle 720p izle

Ali (2001)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    

  Yönetmen: Michael Mann
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Spor
Vizyon:
Oyuncular: Jamie Foxx, Jon Voight, Will Smith, Mario Van Peebles, Ron Silver, Jeffrey Wright, Mykelti Williamson

Yıl 1964... Cassius Clay azılı rakibi Sonny Liston'ı yener ve boksta dünyanın en iyisi olma ünvanını kazanır. Ardından gelen on yıl boyunca ünlü boksör tüm dünya tarafından tanınan efsane bir kişilik haline gelir. Tüm dünya tarafından ilgiyle takip edilen efsane boksçu müslümanlığı seçerek bir kez daha tüm ilgiyi üzerine çeker. O artık Muhammet Ali'dir ve halen daha boks evreninde mucizeler yaratmaktadır, ta ki Vietnam Savaşı'na katılmayı reddedene kadar...
The Legend of Bagger 2000 full hd izle 720p izle

Bagger Vance Efsanesi - The Legend of Bagger (2000)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    

  


Yönetmen: Robert Redford
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik, Spor
Vizyon:
Oyuncular: Charlize Theron, Matt Damon, Will Smith

Savannah'ın en ünlü golfçüsü Rannulph Junnah, bölgenin en zengin iş adamının kızı Adele ile evlidir ve halk arasında çok popülerdir. Birinci dünya savaşının patlak vermesiyle cepheye ilk gidenler arasında yer alır. Zorlu bir görev sırasında birliğinden tek kurtulan kişi olur ve herşeyi bırakarak kayıplara karışır..
Collateral Beauty 2016 full hd izle 720p izle

Gizli Güzellik - Collateral Beauty (2016)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 37 dakika


  


Yönetmen: David Frankel
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 23 Aralık 2016
Oyuncular: Will Smith, Edward Norton, Kate Winslet, Michael Peña, Helen Mirren, Naomie Harris, Keira Knightley

New York'ta reklamcılık yapan Howard (Will Smith) yaşadığı trajik bir olayın ardından hayatla olan bağlarını koparmıştır. Arkadaşları (Kate Winslet ve Edward Norton) ona destek olmaya ve sıkıntısını hafifletmeye çalışsa da çabaları başarısız olmaktadır. Sonunda bir terapi grubuna yazılan Howard yeni insanlarla tanışma ve konuşma fırsatını yakalar. İnsanları birbirine bağlayan 3 kavramın; ölüm, zaman ve sevgi olduğunu söyler. Bunun üzerine bu 3 kavrama mektuplar yazarak içini rahatlatmayı amaçlar fakat hiç beklemediği bir şey olur ve yazdığı mektuplara zaman, ölüm (Helen Mirren) ve sevgiden (Keira Knightley) bizzat cevaplar alması, onun hayata olan bakış açısını yeniden gözden geçirmesine sebep olur.
Bad Boys II 2003 full hd izle 720p izle

Çılgın İkili 2 - Bad Boys II (2003)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 2 saat 27 dakika


  Yönetmen: Michael Bay
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 3 Ekim 2003
Oyuncular: Martin Lawrence, Will Smith, Jordi Mollà, Gabrielle Union, Peter Stormare, Theresa Randle, Joe Pantoliano

Miami'li narkotik polisleri geri döndü! Mike Lowrey ve Marcus Bennett, kokusunu aldıkları bir uyuşturucu trafiğini araştırmaya başlıyorlar ve son derece tehlikeli bir uyuşturucu patronu ve uyuşturucu savaşlarının kapısını aralıyorlar.
İkili zorlu görevde birbirlerine destek olurlar. Ama Mike'ın Marcus'ın kız kardeşi ile gönül ilişkisine girmesi, savaşın ortasında bir gerilim yaşamalarına sebep olacaktır.
95 tarihli yapımın devam filmiyle karşı karşıyayız. İlk yapım, o zamanlar fazla tanınmayan oyuncuları ve bilinmeyen yönetmeni ile riskli bir proje olmasına karşın, komedi ile aksiyonu dengeleyen formülüyle oldukça iyi iş yapmıştı. Komedi ve aksiyon aynı hızda devam ediyor!..
Hitch 2005 full hd izle 720p izle

Aşk Doktoru - Hitch (2005)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    

  


Yönetmen: Andy Tennant
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Eva Mendes, Kevin James, Will Smith

Aşk doktoru Alex Hitchens, erkeklere flört edebilmeleri için yardımcı olarak hayatlarının kadınını bulmalarını sağlamaktadır. Sara, bir New York gazetesinde dedikodu köşe yazarı olarak çalışmaktadır. Her ikisi de karşı cinsler olarak ziyadesi ile donanımlıdırlar. Doğalarının uyumsuzluğuna rağmen Alex ile Sara bir ilişki yaşamaya başlarlar. Sara’nın en son mercek altına aldığı kişi, Alex’in müşterisi çıkınca işler karışmaya başlar. Will Smith, Eva Mendes gibi isimlerle parlayan film kaçırılmaması gereken bir romantik komedi tadında izleycisi ile buluşuyor. Hitch - Aşk Doktoru 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Suicide Squad 2016 full hd izle 720p izle

İntihar Timi: Gerçek Kötüler - Suicide Squad (2016)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: David Ayer
Ülke: ABD, Kanada
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 12 Ağustos 2016
Oyuncular: Will Smith, Jaime Fitzsimons, Ike Barinholtz, Margot Robbie, Christopher Dyson, Bambadjan Bamba, Viola Davis

Kötü olmak iyi hissettirir? Dünyanın en tehlikeli takımını toplamak için, hapisteki Süper Güçlü Kötü Adamları bir araya getir, devletin emri ile onları en kuvvetli silahlarla donat ve gizemli bir suç örgütünü yenmeleri için onları göreve gönder. Fakat, bu takım, aslında başarılı olmaları için değil de, tescilli suçları nedeniyle, eninde sonunda kaybedecekleri aşikar bir göreve çıktıklarını fark ettiklerinde ne yapacaklardır?

DC Comics'in bol kötülü çizgi romanı olan Suicide Squad'dan aynı isimle uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda David Ayer oturuyor. Robert Kanigher ve Ross Andru'nun yarattığı karakterleri uyarlayan isimse Justin Marks. DC Entertainment ve Warner Bros.'un ortak yapımcılığında hayata geçen projenin kadrosunda ise Margot Robbie, Will Smith, Joel Kinnaman, Viola Davis, Jared Leto gibi yıldız pek çok isim yer alıyor.
Winter's Tale 2014 full hd izle 720p izle

Kış Masalı - Winter's Tale (2014)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Akiva Goldsman
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik, Gizem, Romantik
Vizyon: 28 Şubat 2014
Oyuncular: Matt Bomer, Will Smith, Jennifer Connelly, Russell Crowe, Colin Farrell

Birini ölmemesini sağlayacak kadar sevmek mümkün müdür? Peter ve Beverly´nin aşkı 1916 yılında New York şehrinde başlar. Peter Lake, İrlandalı bir ailenin oğludur. Aynı zamanda bir hırsızdır. Yine bir kış günü hırsızlık yapmak için girdiği bir evde Beverly´i görür ve ilk bakışta aşık olur. Ne yazık ki Beverly kısa bir süre sonra hayatını kaybeder. Peter bu olaydan sonra bir mucize yaşar ve kendisini günümüzde bulur. Kim olduğunu ve nereden geldiğini hatırlamıyordur. İçindeki acının kaynağını bulmak için geçmişini araştırmaya başlar.

Bir çok yıldızı bünyesinde barındıran filmde Colin Farrell, Jessica Brown Findlay, Russell Crowe´un yanısıra Will Smith, Jennifer Connelly ve William Hurt gibi ünlüler rol alıyor.
Men in Black II 2002 full hd izle 720p izle

Siyah Giyen Adamlar 2 - Men in Black II (2002)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 28 dakika


  Yönetmen: Barry Sonnenfeld
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Bilim Kurgu
Vizyon: 26 Temmuz 2002
Oyuncular: Tommy Lee Jones, Will Smith, Rip Torn, Lara Flynn Boyle, Johnny Knoxville

İlk filmin başarısından sonra, yönetmeninden oyuncularına aynı kadroyu koruyarak karşımıza çıkan Siyah Giyen Adamlar 2'de, 'cool' kahramanlarımız Kay ve Jay dört yıllık bir aradan sonra maceralarına geri dönüyorlar. Bu dört yıllık sürede çok şey değişmiş; ilk film, Kay'in sevdiği kadına kavuşup normal bir hayat yaşayabilmesi için ortağı Jay tarafından hafızasının silinmesiyle sonlanmıştı. Nitekim bu film, Jay'in ideal ortağı bir türlü bulamadığı Siyah Giyen Adamlar örgütünden çalışmaya devam ettiğini öğrenmemizle açılıyor. Sıradan bir cinayet olayını araştıran Jay, Serleena isimli, güzel bir kadın kılığına girmiş bir yaratığın dünyaya yerleştirmeye çalıştığı cihaz aracılığıyla birçok gezegene hükmedebilecek bir güce ulaşmaya çalıştığını keşfeder. Serleena'nın bu planını engelleyebilecek bilginin Kay'in silinmiş hafızasında gizli olduğunu öğrenen Jay, eski ortağını yeniden örgüte kazandırmalı ve ona silinmiş hafızasını yeniden yüklemelidir.
After Earth 2013 full hd izle 720p izle

Dünya: Yeni Bir Başlangıç - After Earth (2013)

4.9 IMDB Puanı 4.9
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: M. Night Shyamalan
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 28 Haziran 2013
Oyuncular: Jaden Smith, Will Smith, Sophie Okonedo, Zoë Kravitz, Glenn Morshower

Hikaye günümüzden uzak bir gelecekte, kurgusal bir dünyada geçer. Dünya ,içerisinde yaşayanlar tarafından terk edilmiş, insanlar artık yaşamlarını başka gezegenlerde sürdürmeye başlamıştır. İnsanlar dünyayı terk ettikten 1000 yıl kadar sonra yaptıkları bir yolculuk sırasında uzay gemileri arızalanan küçük Kitai ve babası Cypher dünyaya gitmek zorunda kalırlar , Cypher ciddi anlamda yaralanmıştır ve terk edilmiş dünyada , tuhaf yaratıklar ve korku dolu tehlikeli olaylarla mücadele etmek zorunda kalırlar.

'Altıncı His' ile gerilim türüne yeni ve öncül bir yorum getiren ve ardından çektiği yapıtlarla kendi ekolünü oluşturan M. Night Shyamalan imzalı filmin başrollerinde Will Smith ve oğlu Jaden Smith yer alıyor.
Wild Wild West 1999 full hd izle 720p izle

Vahşi Vahşi Batı - Wild Wild West (1999)

4.8 IMDB Puanı 4.8
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Barry Sonnenfeld
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Western, Komedi
Vizyon: 12 Kasım 1999
Oyuncular: Will Smith, Kevin Kline, Kenneth Branagh, Salma Hayek, M. Emmet Walsh

Çekici ve yetenekli gizli ajan James T. West ve mekanik aletler konusunda uzman kaşif gizli ajan Artemus Gordon, şeytani Dr.Arliss Loveless'ı izlemek ve planlarını engellemek için devlet tarafında gönderilmişlerdir. Loveless Tarantula isimli dev silah ve taşıma aracılığıyla A.B.D Başkanı'na bir suikast düzenlemeyi planlamaktadır.West ve Gordon bu kovalamacaya rakip olarak başlarlar fakat yetenekleri kısa sürede onları bir takım haline gelmeye zorlar. Güzel ve gizemli Rita Escobar bu ikilinin Loveless'ı yakalama çabalarına kendisini karıştırarak durumu onlar için daha karmaşık bir hale getirir.