Arjantin Sineması (17 sonuç)

The Secret in Their Eyes 2009 full hd izle 720p izle

Gözlerindeki Sır - The Secret in Their Eyes (2009)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    

  


Yönetmen: Juan José Campanella
Ülke: Arjantin
Tür: Dram, Gerilim, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: Pablo Rago, Ricardo Darin, Soledad Villamil

El secreto de sus ojos 2010 yılı En İyi Yabancı Film Oscarını kucaklarken bunu sonuna kadar hakediyordu. Benjamín Espósito emekliye ayrılmış eski bir federal görevlidir. 20 yıl kadar önce kapatılmış ama sonuçladırılamamış eski bir dava ile ilgili roman yazmakta olan Esposito, bir yandan da hayatını tamamıyla değiştiren bu davada eksik kalan noktaları tamamlamaya çalışmaktadır. Aşk, arkadaşlık ve siyasi rejimin getirdiği hukuksal bozuklukların şekillendirdiği hikayenin sürpriz ve çok çarpıcı finali size hayatınızın en büyük şoklarından birini yaşatacak..
El secreto de sus ojos 2009 full hd izle 720p izle

Gözlerindeki Sır - El secreto de sus ojos (2009)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: Juan José Campanella
Ülke: Arjantin, İspanya
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 23 Nisan 2010
Oyuncular: Soledad Villamil, Ricardo Darín, Carla Quevedo, Pablo Rago, Javier Godino, Bárbara Palladino, Rudy Romano

Federal ajanlıktan emekli olan Benjamin Esposito, geçmişte şahit olduğu ve içinde yer aldığı gerçek bir öykü üzerine kurulu bir roman yazmaya karar verir. Romanın olay örgüsü 1973'te Buenos Aires'te gerçekleşen vahşi bir tecavüz ve onu takip eden cinayetin failini bulma çabalarını konu alıyor. Kısa bir sure sonra cinayetin acı dolu hatırası üzerine düşünmek, Esposito'nun güncel yaşamının detaylarını aydınlatmaya başlar ve onu, duygularına ayna tutarak saplantılı bir aşkın ördüğü ağ ile yüzleşmeye zorlar.
Relatos salvajes 2014 full hd izle 720p izle

Asabiyim Ben - Relatos salvajes (2014)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Damián Szifron
Ülke: Arjantin, İspanya
Tür: Komedi, Dram, Gerilim
Vizyon: 6 Mart 2015
Oyuncular: Darío Grandinetti, María Marull, Mónica Villa, Rita Cortese, Julieta Zylberberg, César Bordón, Leonardo Sbaraglia

Arjantin yapımı "Hermanos y Detectives" dizisinin yönetmenliğini yapmasıyla ile tanınan Damian Szifron, tam 8 yıl aradan sonra Relatos Salvajes ile bu kez sinema dünyasına dönüş yapıyor. Film, Buenos Aires ve çevresinde yaşanan altı farklı hayat hikayesini anlatıyor.
El abrazo de la serpiente 2015 full hd izle 720p izle

Embrace of the Serpent - El abrazo de la serpiente (2015)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    

  


Yönetmen: Ciro Guerra
Ülke: Arjantin
Tür: Dram, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Antonio Bolivar, Jan Bijvoet, Nilbio Torres

Karamakate... Amazonlu bir şaman ve ait olduğu topluluğun hayatta kalan son üyesi... Kolombiya´nın ilk Oscar adayı Yılanın Kucağında, Karamakate´nin ve kırk yılı aşkın bir süre onun topraklarında yetişen kutsal bir şifa bitkisini arayan iki bilim insanının hikâyesini anlatıyor. Sömürgeciliğin insanlığın karanlık tarihi üzerinde yarattığı derin tahribat üzerine siyah-beyaz görselliğiyle ve şiirsel sinema diliyle ağıt yakan film, bilimin tuttuğu günlüklerle bir tür “anlam” arayışına çıkıyor, yerel kültürleri yerle yeksan eden beyaz adamın günahlarını tavizsiz bir sinemayla çapraz ateşte bırakıyor...
Embrace of the Serpent 2015 full hd izle 720p izle

Yılanın Kucağında - Embrace of the Serpent (2015)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 2 saat 5 dakika


  


Yönetmen: Ciro Guerra
Ülke: Kolombiya, Venezuella, Arjantin
Tür: Macera, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Nilbio Torres, Jan Bijvoet, Antonio Bolivar, Brionne Davis, Yauenkü Migue, Nicolás Cancino, Luigi Sciamanna

Karamakate... Amazonlu bir şaman ve ait olduğu topluluğun hayatta kalan son üyesidir... Kolombiya´nın ilk Oscar adayı Yılanın Kucağında, Karamakate´nin ve kırk yılı aşkın bir süre onun topraklarında yetişen kutsal bir şifa bitkisini arayan 2 bilim insanının hikâyesini anlatıyor. Sömürgeciliğin insanlığın karanlık tarihi üzerinde yarattığı derin tahribat üzerine siyah-beyaz görselliğiyle ve şiirsel sinema diliyle ağıt yakan film, bilimin tuttuğu günlüklerle bir tür ?anlam? arayışına çıkıyor, yerel kültürleri yerle yeksan eden beyaz adamın günahlarını tavizsiz bir sinemayla çapraz ateşte bırakıyor.
El ciudadano ilustre 2016 full hd izle 720p izle

Saygın Vatandaş - El ciudadano ilustre (2016)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 1 saat 58 dakika

Yönetmen: Mariano Cohn
Ülke: Arjantin
Tür: Komedi, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Oscar Martínez, Dady Brieva, Andrea Frigerio, Belén Chavanne, Nora Navas, Marcelo D'Andrea, Gustavo Garzón

Arjantin sinemasının bu seneki en nitelikli ve eğlenceli sürprizlerinden Saygın Vatandaş, Nobel edebiyat ödülünü kazanmayı düşüş olarak gören bir yazarı gözlemliyor. Avrupa?da yaşayan Daniel, Arjantin?de büyüdüğü, romanlarının beslendiği kasabadan gelen çağrısı kabul eder. 40 seneden sonra ilk kez kasabaya gittiğinde kendisini bir girdap gibi yükselen, trajikomik vaziyetlerin içinde bulur. Mizahtan bir an dahi vazgeçmeyen film, kültür, şöhret, edebiyat, sanat ve insan davranışları üzerine hınzırca sualler sorarken izleyiciyi kasabanın cehaletiyle yazarın böbürünün ortasına konumlandırıyor.
Metegol 2013 full hd izle 720p izle

Metegol (2013)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Juan José Campanella
Ülke: Arjantin
Tür: Aile, Animasyon, Macera, Spor
Vizyon:
Oyuncular: Anthony Head, Peter Serafinowicz, Rupert Grint

Amadeo, oldukça utangaç fakat yetenekli bir çocuktur. Futbol oynadığı takım, zaferlerle dolu bir dönem geçirdikten sonra yenilgi üstüne yenilgi almış, parıltısını yitirmiştir. Kendisinin de desteğiyle, sahadaki en büyük rakipleriyle karşı karşıya gelmeleri gerekecektir. Takım kaptanlarının da rehberliği sayesinde, sağ açıkta oynayan Amadeo ve takımı büyük bir maceraya atılacaktır. Aşk, arkadaşlık ve beraberlik duygularının karışımı olan bu macera grubun eski ağır toplarını da bir araya getirecektir. Acaba takımın onurunu bu önemli maçta kurtarmak mümkün olabilecek midir? Metegol 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
El Clan 2015 full hd izle 720p izle

The Clan - El Clan (2015)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 50 dakika

Yönetmen: Pablo Trapero
Ülke: Arjantin, İspanya
Tür: Biyografi, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Guillermo Francella, Juan Pedro Lanzani, Lili Popovich, Gastón Cocchiarale, Giselle Motta, Franco Masini, Antonia Bengoechea

Gerçek olaylardan yola çıkalan El Clan, Puccio ailesinin hikayesini anlatıyor. 1980'li yılların başında zengin insanları kaçıran fidyesini aldıktan sonra öldüren, görünüşte son derece tatlı bir aile babasının başını çektiği bir çete. Film ailenin ev hayatıyla yakından ilgileniyor, ne kadar normal orta sınıf bir aile olduklarının altın çiziyor.Diğer yansan baba ile rugby oyuncusu en büyük oğul arasındaki çatışma sürerken cinayetler de birikmeye devam ediyor. Hem bir aile tarihi hem de Arjantin'in belli bir politik dönemine dair bir kayıt, En ince ayrıntısına kadar hesaplanmış anlatı yapısına rağmen bir noktadan sonra enteresanlığını yitiren El Clan baba oğul öyküsü mü anlatsın yoksa bu organize suç örgütü ailenin dramına mı odaklansın kakrar verememiş ve alelade anlatımıyla sönük kalmış.
Las acacias 2011 full hd izle 720p izle

Akasyalar - Las acacias (2011)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 22 dakika


  Yönetmen: Pablo Giorgelli
Ülke: Arjantin, İspanya
Tür: Dram
Vizyon: 13 Mayıs 2011
Oyuncular: Germán de Silva, Hebe Duarte, Nayra Calle Mamani, Monica Coca, Lili Lopez, Laura Weissbecker

Uzun yol şoförlüğü yapan Ruben yine Asuncion'dan Buenos Aires'e doğru kereste taşımaktadır.Yolda çaresizce kalmış Jacinta ve kızı Anahi'yi de yanına alır.

Rubén yıllardır Paraguay'dan Buenos Aires'e ahşap taşımacılığını yapan bir kamyon şoförüdür. Bir gün Jacinta adında bir kadın, kucağında 8 aylık bebeği ile Buenos Aires'e gitmek için Ruben'den yardım ister ve birbirinden oldukça farklı hikayelere sahip bu iki insanın yol öyküsü de başlar.

Karşılıklı ama sözsüz bir anlaşmayla birbirlerine hayatları hakkında soru sormadan, fazla konuşmadan yolculukları sürdürürler ama aslında söze dökülmeden konuştukları çok şey olacaktır...
Carancho 2010 full hd izle 720p izle

Akbaba - Carancho (2010)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Pablo Trapero
Ülke: Arjantin, Şili, Fransa, Güney Kore
Tür: Suç, Dram, Romantik
Vizyon: 6 Mayıs 2010
Oyuncular: Ricardo Darín, Martina Gusman, Carlos Weber, José Luis Arias, Fabio Ronzano, Loren Acuña, Gabriel Almirón

Sosa, uzmanlık alanı trafik kazaları olan bir avukattır. Kaza yerinde, hastanelerin acil birimlerinde, karakollarda dolanıp müşteri aranır. Görünürde kaza mağdurlarına destek veren bir vakıfta çalışıyordur, fakat gerçekte vakıf şaibeli bir hukuk şirketinin paravanıdır. Müşterileri, şahitleri, kaza tespit tutanaklarını satın alır. Lujan ise genç, idealist bir doktordur, şehre yeni taşınmıştır. Ambulanslarda ve ilk yardım servislerinde günün hemen hemen her saati çalışır. Tek başınadır, uyku uyuyacak zamanı yoktur. Bir gece Lujan ile Sosa sokakta tanışırlar. Lujan?ın hayatını kurtarmak için ter döktüğü trafik kazası mağdurunu Sosa müşterisi yapmaya çalışıyordur. Lujan ile Sosa beraber hayatlarının seyrini değiştirmeye çalışırlar, fakat Sosa?nın çalkantılı geçmişi onları rahat bırakmayacaktır.
Tesis sobre un homicidio 2013 full hd izle 720p izle

Cinayet Tezi - Tesis sobre un homicidio (2013)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 46 dakika

Yönetmen: Hernán A. Golfrid
Ülke: Arjantin, İspanya
Tür: Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 30 Ağustos 2013
Oyuncular: Ricardo Darín, Alberto Ammann, Calu Rivero, Arturo Puig, Fabián Arenillas

Oscar Ödüllü “Gözlerindeki Sır”ın yıldızı Ricardo Darin ve “Hücre 211” ile çıkışa geçen Alberto Ammann’ın başrollerini paylaştığı psikolojik gerilimde Roberto Bermudez bir hukuk fakültesinde profesörlük yapan eski bir ceza avukatıdır. Bir gün ders verdiği fakültenin önünde bir cinayet işlenir. Katil, Roberto’yu bu tehlikeli oyuna çekmek istercesine bazı izler ve ipuçları bırakmıştır. Roberto, cinayet üzerine kendisiyle sürekli teorik tartışmalar yapan zeki öğrencisi Gonzalo’dan şüphelenmeye başlar. Roberto’nun bu cinayet tezini çözmek ve katili tekrar birisini öldürmeden durdurmak için çok az vakti vardır.
La cordillera 2017 full hd izle 720p izle

Zirve - La cordillera (2017)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 54 dakika


  


Yönetmen: Santiago Mitre
Ülke: Arjantin, Fransa, İspanya
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 12 Ocak 2018
Oyuncular: Elena Anaya, Christian Slater, Ricardo Darín, Paulina García, Daniel Giménez Cacho, Dolores Fonzi, Erica Rivas

Arjantin'in başkanı Hernan Blanco, tıpkı diğer devlet adamları gibi La Cordillera'da tertip eden üst düzey Latin Amerika siyasi zirvesine katılır. Bu, Latin Amerika'nın geleceği kadar tüm dünya ülkeleri için de kritik bir zirvedir. Hem kendi kurulu ve ülkesinin hem de zirveye katılan komşu ülke başkanlarının ve arka plandan zirveye istikamet vermeye çalışan büyük güçlerin Hernan'dan beklentileri vardır. Gazetecilerle dolu otelde onu zor duruma sokan yalnızca dönen siyasi oyunlar olmayacaktır. Damadı, Hernana şantaj yapmaktadır. Zirvede, kızı Marina da ona eşlik etmektedir. Geçmişi kurcaladıkça kızıyla arasındaki huzursuzluk da artacaktır. Ülkesi için oldukça önemli kararlar alması şart olan bu kritik dönemde bir de karanlık aile sırlarıyla uğraşmak zorunda kalan Hernan için bu iki durumla ansızın baş etmek hiç kolay olmayacaktır.
Septimo 2013 full hd izle 720p izle

7. Kat - Septimo (2013)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 28 dakika


  Yönetmen: Patxi Amezcua
Ülke: İspanya, Arjantin
Tür: Gerilim
Vizyon: 5 Eylül 2013
Oyuncular: Ricardo Darín, Belén Rueda, Luis Ziembrowski, Osvaldo Santoro, Guillermo Arengo, Jorge D'Elía, Andrea Carballo

Sebastián (Darin) bir sabah, okula gitmek için hazır olan çocukları ile bir oyun oynamayı kabul eder: Oturdukları apartmanın 7. katından zemin kata kadar bir yarış. Onlar merdivenleri kullanırken o da asansörü kullanacaktır. Ama alt kata ulaştığında çocuklarını hiçbir yerde bulamaz. Umutsuz bir şekilde onları bulmak için kendi araştırmasına başlar. Artık apartmandaki herkes birer şüphelidir...
Carne de neón 2010 full hd izle 720p izle

Neon Flesh - Carne de neón (2010)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 38 dakika

Yönetmen: Paco Cabezas
Ülke: İspanya, Fransa, İsveç, Arjantin
Tür: Komedi, Gerilim
Vizyon: 9 Ekim 2010
Oyuncular: Mario Casas, Vicente Romero, Luciano Cáceres, Macarena Gómez, Dámaso Conde

Kadınlara özel hizmet vererek para kazanan ve kendi işlerini yapmaya başlayan bir genç, iki sapsız arkadaşıyla beraber bir genel ev açmaya karar verir. Buranın getireceği başarıyla annesini etkilemeyi planlamaktadır.
Todos tenemos un plan 2012 full hd izle 720p izle

Herkesin Bir Planı Vardır - Todos tenemos un plan (2012)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Ana Piterbarg
Ülke: Arjantin, İspanya, Almanya
Tür: Suç, Dram
Vizyon: 30 Ağustos 2012
Oyuncular: Viggo Mortensen, Soledad Villamil, Daniel Fanego, Javier Godino, Sofía Gala, Oscar Alegre, Joaquín Daniel

Agustín, terkedilen umutsuz bir adamdır... Buenos Aires te yaşadığı hayat onu yavaş yavaş sinir bozucu aksi bir adama dönüştürür... İkiz kardeşi Petro´nun ölümünden sonra Agustín, Petro´nun kimliğinde Paraná Delta bölgesinde gizemli yeni bir hayata başlamak için yola koyulur... Orası bu iki kardeşin çocukluğunun geçtiği bölgedir... Dönüşünden kısa bir süre sonra Agustín istemeden kendisini tehlikeli cinayetlerin içinde bulur...
Rodencia y el Diente de la Princesa 2012 full hd izle 720p izle

Rodencia y el Diente de la Princesa (2012)

5.1 IMDB Puanı 5.1
    
 1 saat 27 dakika

Yönetmen: David Bisbano
Ülke: Peru, Arjantin
Tür: Animasyon, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Hernán Bravo, Natalia Rosminati, Ricardo Alanis, Enrique Porcellana, Sergio Bermejo, Oswaldo Salas, Gonzalo Urtizberéa

Bir büyücü asistanı, küçük fare Edam ve bir başka fare olan Brie’nin öyküsü...

Bir zamanlar ormanın derinliklerinde, sihirli yaratıkların ve güçlü büyücülerin yaşadığı, Rodencia adında muhteşem bir krallık varmış. Bu masal, bir büyücü asistanı, küçük fare Edam ve bir başka fare olan Brie’nin öyküsünü anlatmaktadır.

Prensesin dişinin peşinde, birbirinden zorlu engeller aşarlar. Rodencia’yı işgal etmek ve hazinesini çalmak isteyen kötü kalpli Rotex’e karşı verecekleri inanılmaz mücadele sayesinde, karanlığın ve ışığın büyüsüne birlikte tanıklık edeceklerdir.
Lucky Luke 2009 full hd izle 720p izle

Red Kit - Lucky Luke (2009)

4.8 IMDB Puanı 4.8
    
 1 saat 43 dakika

Yönetmen: James Huth
Ülke: Fransa, Arjantin
Tür: Macera, Komedi, Western
Vizyon: 21 Ekim 2009
Oyuncular: Melvil Poupaud, Jean Dujardin, Sylvie Testud, Alexandra Lamy, Michaël Youn

Başkan tarafından görevlendirilen hızlı silahşör Red Kit bu kez Daisy Town'da huzuru sağlamaya çalışıyor...