Avustralya Sineması (169 sonuç)

The Matrix 1999 full hd izle 720p izle

Matrix - The Matrix (1999)

8.7 IMDB Puanı 8.7
    
 2 saat 16 dakika


  Yönetmen: Andy Wachowski
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 3 Eylül 1999
Oyuncular: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss, Hugo Weaving, Gloria Foster

Saygın bir yazılım şirketinde çalışan Thomas Anderson (Keanu Reeves), gecelerini "Neo" adı altında program kırarak ve Matrix'i araştırarak geçirir. Esrarengiz şekilde Trinity (Carrie Ann Moss) ve Morpheus (Laurence Fishburne) ile tanışan Neo, yaşadığı dünyanın aslında beyninde gerçekleşen bir simulasyon olduğu gerçeğini öğrendikten sonra ordan kurtarılır ve Morpheus'un önderliğindeki ekibe katılır. Neo gerçek dünyada ilk nefesini aldıktan sonra simulasyona tekrar girerek Matrix'in ne olduğunu kavrayacak ve kurtarılma nedenini öğrenerek gelişen olaylar çerçevesinde yeni kimliğini tanımaya çalışacaktır.
Hacksaw Ridge 2016 full hd izle 720p izle

Savaş Vadisi - Hacksaw Ridge (2016)

8.5 IMDB Puanı 8.5
    
 2 saat 19 dakika


  


Yönetmen: Mel Gibson
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Dram, Tarihi, Savaş
Vizyon: 25 Kasım 2016
Oyuncular: Andrew Garfield, Richard Pyros, Jacob Warner, Milo Gibson, Darcy Bryce, Roman Guerriero, James Lugton

Savaş Vadisi, 2.Dünya Savaşı'nda ABD ? Japonya savaşı esnasında insanları öldürmeyi reddeden vicdani retçi asker Desmond T. Doss?un sağlıkçı olarak savaşa gönderilmesi ve tek bir kurşun dahi sıkmadan 75 askeri kurtarması üzerine bir hikâye. Filmin vicdani retçi bir askerin hayat hikâyesini temel alması.Doss savaşta insan öldürmeyi kabul etmemesine karşın o cehennem atmosferinin arasında yer alarak birçok kişinin hayatını kurtarıyor. Böylelikle onur madalyasına sahip olan bir vicdani retçi olarak tarihe geçiyor.
Mad Max: Fury Road 2015 full hd izle 720p izle

Çılgın Max: Öfkeli Yollar - Mad Max: Fury Road (2015)

8.5 IMDB Puanı 8.5
    

  


Yönetmen: George Miller
Ülke: Avustralya
Tür: Aksiyon, Gerilim, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Charlize Theron, Nicholas Hoult, Tom Hardy

Post-apokaliptik türünün yaratıcısı ve efsanevi “Mad Max” filmlerinin ardındaki usta yönetmen George Miller'ın bir kez daha yönetmen koltuğunda oturduğu Mad Max: Fury Road geri döndü! Charlize Theron ve Tom Hardy'nin rol aldığı film, serinin dördüncü bölümü. Zorlu geçmişi Mad Max’i hayatta kalmak için en iyi yolun yalnız olmak gerektiğine inandırmıştır.. Yine de bir şekilde kendini Furiosa adlı liderlerinin peşinde çorak topraklardaki savaş ortamından, sürekli kaçarak hayatta kalmaya çalışan bir grubun arasında bulur. Yaşadıkları ortamı zalimce yöneten Immortan Joe’dan kaçmaktadırlar ve Joe kendisinden çalınan ve yeri doldurulamayacak derecede önemli kaybının peşindedir..
Finding Nemo 2003 full hd izle 720p izle

Kayıp Balık Nemo - Finding Nemo (2003)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Andrew Stanton
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile
Vizyon: 19 Nisan 2013
Oyuncular: Albert Brooks, Ellen DeGeneres, Alexander Gould, Willem Dafoe, Brad Garrett, Allison Janney, Austin Pendleton

Dünyaya gelir gelmez annesini kaybeden Nemo babası tarafından büyütülmektedir. Artık İlkokul çağına geldiğinde babasının ilgisinden sıkılmaya başlar. Bir süzgeci küçük olduğu için babası Okyanusta yüzmeyi Nemo' ya yasaklamıştır.Bir gün Nemo, Okyanusta yüzebileceğini ve o sırada yüzeyde duran cisme dokunabileceğini iddaa eder ve kendini bir anda bir insanın ellerinde bulur. Oğlunun insanlar tarafından yakalanıp götürüldüğünü gören babası, çok kararlıdır ne olursa olsun Nemo' yu bulacak ve eve geri gecektir. Ama Okyanus sandığından çok daha tehlikelidir.
Mary and Max 2009 full hd izle 720p izle

Mary ve Max - Mary and Max (2009)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    

  


Yönetmen: Adam Elliot
Ülke: Avustralya
Tür: Animasyon, Dram, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Eric Bana, Philip Seymour Hoffman, Toni Collette

Mary, Avustralya'nın kenar mahallerinden birinde yaşayan, sorumsuz ve yoksul bir aileye sahip olan, sekiz yaşındaki yalnız bir kız çocuğudur. Küçük kızın konuşabildiği tek kişi mektuplaştığı Avustralyalı bir savaş gazisidir. Postaneye gittiği bir gün şans eseri bir New York adres rehberi görür. Rehberi karıştıran Mary, New York'ta yaşayan Max Jerry Horowitz isimli bir adama mektup yazmaya başlar. Max, Manhattan'daki dairesinde yalnız yaşayan, ruhsal problemleri olan asosyal ve obez bir adamdır. 44 yaşındaki Max, Mary'nin mektubunu alır ve cevap yazmaya koyulur. Aralarında gelişen dostluk hayat hakkında acı ve tatlı gerçeklikleri beyaz perdeye sevimli ve dokunaklı bir şekilde yansıtır. Animasyon sinemasının en önemli eserlerinden biri olan Mary and Max, genç yönetmen Adam Elliot'un ilk uzun metrajıdır. Mary and Max 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The King's Speech 2010 full hd izle 720p izle

Zoraki Kral - The King's Speech (2010)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Tom Hooper
Ülke: İngiltere, ABD, Avustralya
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi
Vizyon: 18 Şubat 2011
Oyuncular: Colin Firth, Helena Bonham Carter, Derek Jacobi, Robert Portal, Richard Dixon, Paul Trussell, Adrian Scarborough, Geoffrey Rush

Babası 5.George'un ölümü ardından, ?Bertie? lakaplı Albert Frederick Arthur George, tarihin bildiği adıyla Kral George VI, mecburen Krallık makamını devralır. Zira, ağabeyi Edward, Amerikalı Wallis Simpson ile birlikte olmak için tahttan feragat etmiştir. Ama yeni kralın aşması gereken önemli bir hitabet sorunu bulunmaktadır: Albert, İngiliz halkına konuşmak yapmak için çocukluğundan bu yana başına dert olan kekemeliği yenmek mecburiyetindedir.

Bu noktada Albert'i halkına ve Kraliyet makamına hazırlamak için Avustralyalı, 'çılgın' konuşma terapisti Lionel Logue devreye girer...

Gösterildiği festivallerde beğeni toplayan film, 2010 İngiliz Bağımsız Film Ödülleri'nde En İyi Erkek Oyuncu, En İyi Erkek ve Kadın Yardımcı Oyuncu, En İyi Senaryo ve En İyi Film dahil olmak üzere 5 ödülle uzandı. Film Oscar'ında iddialı isimleri arasında...
Mystic River 2003 full hd izle 720p izle

Gizemli Nehir - Mystic River (2003)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 18 dakika


  Yönetmen: Clint Eastwood
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Suç, Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 24 Ekim 2003
Oyuncular: Sean Penn, Tim Robbins, Kevin Bacon, Laurence Fishburne, Marcia Gay Harden1965 Boston doğumlu Dennis Lehane, gizemli ve orta düzeyde gerilim içeren romanlarıyla güçlü bir ‘yazar’ kimliği oluşturdu.
Clint Eastwood’un yönetmenliğini yaptığı “Mystic River” adlı film, yazarın ‘sinemaya uyarlanan ilk romanı’ olma özelliğini taşıyor. 2007 yılında gösterime giren Ben Affleck’in yönetmenliğini yaptığı “Gone Baby Gone” da, yazarın “Kenzie-Gennaro Romanları” serisinden “Gone, Baby, Gone” adlı romanının sinemaya uyarlanmış hali.

2003 yılında gösterime giren “Mystic River”, senarist Brian Helgeland ve Eastwood’un ortak çalışması. Sean Penn, Kevin Bacon, Tim Robbins, Laurence Fishburne, Marcia Gay Harden, Laura Linney gibi güçlü oyuncu kadrosuna sahip olan film, Penn ve Robbins’e 2004 yılında Oscar Ödülü kazandırdı.

Ortalama 10 yaşlarında olan Jimmy, Sean ve Dave, aynı mahallede oturan üç yakın arkadaştır. Her çocuk gibi okul dışındaki zamanları mahalle sporlarıydı.

Caddede oynadıkları birgün, henüz dökülmüş taze betona isimlerini yazarlar. O sırada yanlarında duran bir arabadan inen rozetli adam, üç çocuğa bağırır ve içlerinden Dave’i alıp götürür. 4 gün alıkonulan Dave, geri döndüğünde bambaşka biri olmuştur ve o günden sonra Jimmy ve Sean’la arkadaşlığını keser.
Yaptıkları ‘taşkınlık’, Jimmy ve Sean’i kısa süre utandırırken, Dave’in hayatı boyunca utanmasına neden olur.

Aradan 25 yıl geçer ve üç arkadaşın yolları, Jimmy’nin kızı Katie’nin öldürülmesiyle kesişir. Mutlu bir hayatı olan Katie, erkek arkadaşı Brendan ile planladığı Vegas kaçamağı öncesi iki arkadaşıyla bara gider. Bar çıkışı öldürülür.

Saldırıya uğradığı anlaşılan Katie’nin dosyasını polis olan Sean incelemeye başlar. Şaşırtıcı veriler toplayan Sean’ın araştırması, o mahalle dışına çıkmayacaktır.
Edge of Tomorrow 2014 full hd izle 720p izle

Yarının Sınırında - Edge of Tomorrow (2014)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Doug Liman
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu
Vizyon: 6 Haziran 2014
Oyuncular: Emily Blunt, Tom Cruise, Bill Paxton, Lara Pulver, Jeremy Piven, Noah Taylor, Brendan Gleeson

İnsanlık, Mimics olarak bilinen bir uzaylı ırkı ile savaş halindedir ve Çavuş Bill Cage (Tom Cruise), birden rütbesi düşürülene, sonrasında intihar görevinden hallice bir görev için eğitimiz ve malzemesiz bırakılana kadar savaş günü görmemiş bir memurdur. Cage dakikalar içerisinde öldürülür, kendisi ile birlikte bir Alpha götürebilmiştir. Ancak imkansız bir şekilde berbat günün başlangıcına uyanmakta ve tekrar tekrar savaşmak ve ölmek zorundadır. Uzaylı ile kurduğu direkt fiziksel kontakt, aynı vahşi savaşı sil baştan yaşaması için kendisini zaman döngüsüne atmıştır.Ancak her bir geçişte Cage daha sert, daha akıllı olmakta ve ilerleyen bir beceri ile Mimicleri öldürebilmektedir, Dünya’daki en iyi Mimic avcısı olan Özel Güçler savaşçısı Rita Vrataski (Emily Blunt) ise yanındadır. Cage ve Rita uzaylılara karşı savaş verirken, savaşı tekrarlayan herkes, uzaylı saldırganları ekarte etmek ve Dünya’yı kurtarmanın anahtarını bulma fırsatı haline gelmektedir.
‘Breaker' Morant 1980 full hd izle 720p izle

‘Breaker' Morant (1980)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  


Yönetmen: Bruce Beresford
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Savaş, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Edward Woodward, Jack Thompson, John Waters

Oscar’a aday olduğu Tender Mercies ve Driving Miss Daisy gibi filmlerden hatırladığımız Bruce Beresford’un yönettiği film, 19. yüzyılın sonlarında Avustralya’da yaşayan Henry ‘Breaker’ Morant adlı bir İngiliz’in etrafında şekilleniyor.İngilizler’le Boerler arasında patlak veren savaşta gönüllü olarak çarpışan Morant ve adamları, bir grup mahkûmun infaz edilmesine refakat ederler. Ne var ki, bu mahkûmlardan biri Alman askeridir ve İngiltere’nin bu yüzden Almanya ile arasını bozmaya hiç niyeti yoktur.1980 yılında çekilen bu film, tarihin bizim için meçhul olan bir dönemine ve olayına eğilmesine rağmen, bütün dünyada ilgi görmüş ve Avustralya sinemasının günümüzdeki rönesansının kapılarını açmıştır.Senaryo dalında Oscar adayı olan film, 10 ayrı dalda Avustralya film ödülü kazanmıştır. 'Breaker' Morant 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Lego Movie 2014 full hd izle 720p izle

Lego Filmi - The Lego Movie (2014)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Phil Lord
Ülke: Avustralya, ABD, Danimarka
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile, Fantastik
Vizyon: 7 Şubat 2014
Oyuncular: Channing Tatum, Cobie Smulders, Jonah Hill, Elizabeth Banks, Liam Neeson

Lego minifigürü olan Emmet'in, çok sıradan, uyumlu, kuralları harfiyen yerine getiren bir kişi olmasına rağmen, yanlışlıkla dünyayı kurtarması ve bu açıdan tanınmış en sıradışı kişi olmasını anlatan film, 3D formatında ve bilgisayar animasyonu olarak hazırlanmıştır.
Training Day 2001 full hd izle 720p izle

İlk Gün - Training Day (2001)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Antoine Fuqua
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 14 Aralık 2001
Oyuncular: Denzel Washington, Ethan Hawke, Scott Glenn, Tom Berenger, Harris Yulin, Raymond J. Barry, Cliff Curtis

Her gün Amerika'nın arka sokaklarında bir savaş tekrarlanmakta. Uyuşturucu satıcıları, alelade kişiler ve onları diğerlerinden korumaya ant etmiş insanlar arasında geçen bir savaş. On üç senelik narkotik polisi Alonzo Harris, sokaklarda geçirdiği yıllar boyunca mesleğe ilk girdiği günkü idealistliğini kaybetmiş ve işleri kitaba uygun yapmaya çalışırsa hiç bir şey yapamayacağının ve kısa sürede öldürüleceğinin bilincine varmıştır. Alonzo ve onun gibi bir çoğu bundan böyle gereken işi yapabilmeleri için korudukları kanunu çiğnemektedirler. Bundan sonra yaptıkları işin yasal olup olmadığı iyice bulanıklaşmıştır.

Bir gün onunla birlikte göreve verilen çaylak polis Jake Hoyt ise Alonzo'dan çok farklıdır. Jake her işi kitabına uygun yapıp toplumu düzene sokmayı inanç edinmiş tam bir idealisttir.
Saw 2004 full hd izle 720p izle

Testere - Saw (2004)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: James Wan
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Korku, Gizem, Gerilim, Suç
Vizyon: 29 Ekim 2004
Oyuncular: Cary Elwes, Leigh Whannell, Danny Glover, Ken Leung, Dina Meyer, Benito Martinez, Tobin Bell

Whannell ve Elwes, birbirini tanımayan iki adamdır. Bir gün kendilerini pis bir banyonun duvarına zincirlenmiş olarak bulurlar. İkisi de bu berbat yere nasıl geldiklerini ve kendilerini nasıl bir bela beklediğini bilmemektedir.Ancak yerde yatan ve kafasının bir kısmı kopmuş adam, onlara niçin burada oldukları hakkında bir ipucu olabilir. Sonunda manyak bir adamın son kurbanları olduklarını anlayacaklardır.
Dark City 1998 full hd izle 720p izle

Karanlık Şehir - Dark City (1998)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Alex Proyas
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Gizem, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 16 Ekim 1998
Oyuncular: Rufus Sewell, William Hurt, Kiefer Sutherland, Jennifer Connelly, Richard O'Brien, Ian Richardson, Bruce Spence, Alex Proyas

John Murdoch tuhaf bir otel odasında gözünü açar ve vahşice işlenmiş bir dizi cinayetin zanlısı olarak arandığını öğrenir. Esas sorun hiçbir şey hatırlamıyor olmasıdır. Peşinde sadece polis değil, gizemli yabancılar da vardır. Murdoch kaçarken bir yandan da kişiliğindeki karmaşık bir sırrı çözmeye uğraşır. Ancak bazı sırlar ölümcül olabilir.The Crow filminin yönetmeni Alex Proyas, bu defa bilimkurguya yeni bir boyut kazandıran bir gerilim ile karşınızda.
Mad Max 2 1981 full hd izle 720p izle

Çılgın Maks 2: Savaşcı - Mad Max 2 (1981)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: George Miller
Ülke: Avustralya
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 24 Aralık 1981
Oyuncular: Mel Gibson, Bruce Spence, Michael Preston, Max Phipps, Vernon Wells, Kjell Nilsson, Emil Minty

Nükleer savaş sonrası dönemin metolojik geçmişle buluştuğu, sizi hayali topraklara götürecek, son sürat bir hız ve katliam destanı olan The Road Warrior, benzerleriyle kıyaslanamayacak bir aksiyon filmi.

Cehennem Silahı serisinin üç filminde rol almadan ve 1994'te Maverick ile yıldızlaşmadan önce, Mel Gibson sinema tarihine ismini, gelecekteki Avustralya'da bitip tükenmez bir benzin arayışıyla dolaşıp duran yalnız kahraman Max olarak yazdırmıştı. Mad Max serisinin bu ikinci filminde, bir benzin deposunu savunan Max, The Humungus tarafından yönetilen tuhaf savaşçılara karşı mücadele veriyor. Savaş başladığında sonuç tüyler ürpertici ve bir o kadar da etkileyici olur. "Vurucu bir film! Etkisinden kurtulamayacaksınız" (Sheila Benson, Los Angeles Time)
Moulin Rouge! 2001 full hd izle 720p izle

Kırmızı Değirmen - Moulin Rouge! (2001)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Baz Luhrmann
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Dram, Romantik, Müzik
Vizyon: 9 Kasım 2001
Oyuncular: Nicole Kidman, Ewan McGregor, John Leguizamo, Jim Broadbent, Richard Roxburgh

1899 yılında, genç ve yetenekli bir şair olan Christian babasına karşı gelip evinden ayrılır ve Paris'te Montmartre'ye taşınır. Orada bir müzikholde Satin adlı bir müzikhol yıldızıyla tanışır ve ona aşık olur. Satin de Christian'a aşık olmuştur, ama bu aşk tehlikelidir. Çünkü Satin Paris'in en ünlü ve zengin kişileriyle birlikte olan ünlü bir fahişedir.
Shine 1996 full hd izle 720p izle

Shine (1996)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: Scott Hicks
Ülke: Avustralya
Tür: Biyografi, Dram, Müzik
Vizyon:
Oyuncular: Geoffrey Rush, Justin Braine, Sonia Todd

Australyalı piyanist David Helfgott'un gerçek hayatını anlatan filmde, David'in çocukluk döneminden başlayarak gördüğü baba baskısına karşı çaresiz kalışı konu ediliyor. David, müziğe karşı çok yetenekli bir çocuktur ve müthiş derecede piyano çalma yeteneğine sahiptir. Ancak babası onun en küçük hatasını bile affetmeyecek kadar katı yüreklidir. Bu baskılara dayanamayan David, evden uzaklaşır ancak yıllar sonra yine babasını arar. Shine 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Mad Max 2 : The Road Warrior 1981 full hd izle 720p izle

Çılgın Max 2: Savaşcı - Mad Max 2 : The Road Warrior (1981)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: George Miller
Ülke: Avustralya
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Bruce Spence, Mel Gibson, Michael Preston

Nükleer savaş sonrası dönemin metolojik geçmişle buluştuğu, sizi hayali topraklara götürecek, son sürat bir hız ve katliam destanı olan The Road Warrior, benzerleriyle kıyaslanamayacak bir aksiyon filmi. Cehennem Silahı serisinin üç filminde rol almadan ve 1994'te Maverick ile yıldızlaşmadan önce, Mel Gibson sinema tarihine ismini, gelecekteki Avustralya'da bitip tükenmez bir benzin arayışıyla dolaşıp duran yalnız kahraman Max olarak yazdırmıştı. Mad Max serisinin bu ikinci filminde, bir benzin deposunu savunan Max, The Humungus tarafından yönetilen tuhaf savaşçılara karşı mücadele veriyor. Savaş başladığında sonuç tüyler ürpertici ve bir o kadar da etkileyici olur. "Vurucu bir film! Etkisinden kurtulamayacaksınız"...
Gallipoli 1981 full hd izle 720p izle

Gelibolu - Gallipoli (1981)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Peter Weir
Ülke: Avustralya
Tür: Macera, Dram, Tarihi, Savaş, Savaş
Vizyon: 13 Ağustos 1981
Oyuncular: Mark Lee, Bill Kerr, Harold Hopkins, Charles Lathalu Yunipingu, Heath Harris, Ron Graham, Mel Gibson

Film, 1. Dünya Savaşı esnasında Türklere karşı yapılan ve İtilaf Devletleri’nin büyük yenilgisiyle sonuçlanan Gelibolu Savaşı’nın dramını iki genç Avusturalyalı askerin üstünden anlatıyor.
Kıtaları ve okyanusları aşıp, piramitlere tırmanıp eski Mısır’ın topraklarından geçerek Gelibolu’da savaşmakta olan alaylarına katılırlar. İki arkadaşın kaderi, 1. Dünya Savaşı’nda Avustralyalılar’a karşı Almanlar ve Türkler’in yapmış bulunduğu bu savaşla şekilleniyor.
Saving Mr. Banks 2013 full hd izle 720p izle

Mr. Banks - Saving Mr. Banks (2013)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: John Lee Hancock
Ülke: ABD, İngiltere, Avustralya
Tür: Biyografi, Komedi, Dram, Aile, Tarihi
Vizyon: 7 Şubat 2014
Oyuncular: Tom Hanks, Colin Farrell, Ruth Wilson, Emma Thompson, Paul Giamatti, Annie Rose Buckleya

Amerikalı sinemacı Walt Disney iki kızına Mary Poppins hakkıdna bir film yapmak için söz veriri. İlk başta orijinal romanın yazarı P.L. Travers’dan izin alması gerekmektedir. 1961’de yazar Londra’dan Hollywood’a Disney projesini görüşmek için gelir. Fakat yüzleşemediği bazı acıları ve hesaplaşmaları vardır. California’da kaldığı süre boyunca Avusturalya’daki ailesinin geçmişte çektiği sıkıntıları anımsar. O sene kaybettiği babası Mr. Banks karakterine ilham kaynağı olmuştur. Travers ve Disney film için anlaşmaya varırlar ama Walt Disney’in de masaya getireceği şartlar vardır.

Disney´in klasikler arasına girmiş filmi "Mary Poppins"in ortaya çıkış sürecini ve "kamera arkasını" ele alan filmin yönetmenliğini Pamuk Prenses ve Avcı filminin senaryosuna imza atmış olan John Lee Hancock üstleniyor.

Keyifle ve ailecek izleyebileceğiniz bir dram filmi. iyi seyirler.
Red Dog 2011 full hd izle 720p izle

Kırmızı Köpek - Red Dog (2011)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: Kriv Stenders
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Komedi, Dram, Aile, Romantik
Vizyon: 1 Şubat 2011
Oyuncular: Josh Lucas, Rachael Taylor, Noah Taylor, Keisha Castle-Hughes, Luke Ford, Rohan Nichol

Kaybolan sahibini arayan bir köpeğin hikayesinin anlatıldığı Hachiko tarzında güzel bir yapım. Kamyon sürücüsü Thomas, mola vererek bir barda durur fakat karşılaşacağı manzara son derece ilginçtir. Oldukça akıllı ve sevilen bir köpek zor anlar yaşamaktadır ve herkes onunla ilgilenir. Red Dog isimli bu köpek insanları eğlendirirken yediklerinden dolayı kötü şeyler başına gelir. Red Dog isimli bu köpeğin hikayesini, bardaki insanlardan dinlemeye başlayacak olan Thomas da ona hayran kalacaktır.
Picnic at Hanging Rock 1975 full hd izle 720p izle

Hanging Rockta Piknik - Picnic at Hanging Rock (1975)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Peter Weir
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Gizem, Korku
Vizyon:
Oyuncular:

1900 yılında, elit bir kız okulu, Hanging Rock adlı dağlık bir bölgeye sevgililer gününde gezi düzenler. Fakat üç öğrenci ve bir öğretmen, bu gizemli yerde kaybolur. Herkes onları bulmak için seferber olsa da, ne onlar ne de kaybolmalarının sebebi bulunamaz, bu sorunun cevabı izleyiciye bırakılmıştır. Fakat bu kayboluş toplumdaki herkesi etkiler. Kaybolan öğrencilerden biri bulunsa da başına ne geldiğini, ya da arkadaşlarına ne olduğunu hatırlamaz. Uluslararası alanda adı duyulan ilk Avustralya filmlerden biri olan Picnic at Hanging Rock, bu anlamda sinematik ve tarihsel açıdan büyük öneme sahiptir. Picnic at Hanging Rock - Hanging Rockta Piknik 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Rabbit-Proof Fence 2002 full hd izle 720p izle

Çit - Rabbit-Proof Fence (2002)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Phillip Noyce
Ülke: Avustralya
Tür: Bilim Kurgu, Dram, Macera, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Everlyn Sampi, Kenneth Branagh, Tianna Sansbury

Avustralya'lı siyahi kız Molly Craig'in yaşam öyküsüne dayanan film, 1930'lu yılların başında Avustralya'da geçiyor. Hükümet kararı ile ülkedeki tüm melez çocuklar (beyaz ırktan biri ile Aborjin'lerden birinin evlenmesi ile meydana gelen çocuklar), ailelerinin yanından alınarak özel kamplarda eğitime tabi tutuluyor ve beyazlara hizmet edecek şekilde hazırlanıyorlardı. 14 yaşındaki Molly, 8 yaşındaki kardeşi ve 10 yaşındaki kuzenleri bu çocuklardan yalnızca üçü idi. Filme adını veren Rabbit-Proof Fence, Avustralya kıtasını baştan sona saran ve tavşanları ekili arazilerden uzak tutmak için yapılmış dünyanın en uzun çitine verilen isimdir. Uçsuz bucaksız arazide sadece çiti tanıyan çocuklar, evlerine dönüş yolunda bu çitten yararlanabileceklerini düşünürler.
Predestination 2014 full hd izle 720p izle

Kader - Predestination (2014)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Michael Spierig
Ülke: Avustralya
Tür: Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Ethan Hawke, Sarah Snook, Noah Taylor, Elise Jansen, Christopher Kirby, Madeleine West, Cate Wolfe

Amerikalı bilim-kurgu yazarı Robert Heinlein'in "All you zombies" metninden uyarlanan; seyrederken izleycinin beynini yakan kurguya sahip, zaman kavramı ve bu kavramla ilgili en iyi paradoksu; sahip olduğu kurgunun tabanına koyan ve kesin izlenesi film. Akıl yorgunluğunu önlemek için bir tiyo vereyim: Paradokslarda başlangıç yoktur! Aramaya çalışmayın... Bilim-kurgu seviyorsanız, karmaşık ve derin düşüncelerle beyin denen organı zorlamak ata-sporunuzsa, mutlaka izleyin! ... (the-mt'in film hakkında yorumunundan alıntıdır.)
The Rocket 2013 full hd izle 720p izle

Roket - The Rocket (2013)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 36 dakika


  


Yönetmen: Kim Mordaunt
Ülke: Avustralya, Tayland, Laos
Tür: Dram
Vizyon: 1 Şubat 2013
Oyuncular: Sitthiphon Disamoe, Loungnam Kaosainam, Suthep Po-ngam, Boonsri Yindee, Sumrit Warin, Alice Keohavong, Greg Cobain

2013 Berlin En İyi İlk Film, En İyi Film-Çocuk Jürisi, Uluslararası Af Örgütü Ödülü

Ahlo, doğduğundan beri lanetlidir. En azından diğerleri böyle düşünmekte ve onun kötü şans getirdiğine inanmaktadır. Babası ve büyükannesiyle bir mülteci kampına gönderilir fakat buradan da kovulurlar. Evlerini kaybedip taşınmak zorunda kaldıklarında Ahlo, kimsesiz Kia ve onun James Brown hayranı uçuk amcası Purple ile tanışır. Yeni bir ev bulmak kaygısıyla hep birlikte yola çıkarlar. Savaşın izlerini hâlâ taşıyan ülkeyi boydan boya geçen Ahlo, lanetli olmadığını kanıtlamak için son bir çabayla, yılın en tehlikeli yarışması olan Roket Festivali´ne katılmak için devasa bir füze yapar. Dünyanın en çok bombalanan ülkesi gökyüzüne ateş açtığında, küçük bir çocuk af dilemek için cennete ulaşacaktır. Kim Mordaunt´un gerçek ritüeller ve törenler içeren bu ilk uzun metrajı, çok fazla tanınmayan Laos´ta çekilen ilk uluslararası film. Daha önce sinemada hiç yer bulamamış bir dünyaya eşsiz bir bakış...
The Cat Piano 2009 full hd izle 720p izle

The Cat Piano (2009)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Ari Gibson
Ülke: Avustralya
Tür: Kısa Film
Vizyon:
Oyuncular: Nick Cave

Melbourne International Film Festival ve Sydney Film Festival ve daha birkaç festivalde daha en iyi animasyon, en iyi kısa animasyon film gibi dallarda ödüller kazanan, Nick Cave' in anlatımıyla süslenmiş; şiiirsel, miyavımtrak bir animasyon olan The Cat Piano şehirdeki şarkıcı kedilerin birer birer kaybolması ve sonrasında olanları anlatıyor. Kısa animasyon The Cat Piano 720P görüntü kalitesinde ve altyazılı izle meniz için sizlerle...
The Black Balloon 2008 full hd izle 720p izle

The Black Balloon (2008)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Elissa Down
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Luke Ford, Rhys Wakefield, Toni Collette

Thomas (Rhys Wakefield) için tüm zorluklar üst üste gelmektedir. Annesi hamiledir. Otistik kardeşi'ne hem Thomas'ın yardım etmesi hem de annesi ve babasına destek vermesi gerekmektedir. Okulda bir kızdan hoşlanması onu yaşantısındaki gerçeklerle ve sorumluluklarla yüz yüze kalmasına neden olacaktır... The Black Balloon 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Mao's Last Dancer 2009 full hd izle 720p izle

Mao's Last Dancer - Mao'nun Son Dansçısı - Mao's Last Dancer (2009)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Bruce Beresford
Ülke: Avustralya
Tür: Biyografi, Dram, Müzik
Vizyon:
Oyuncular: Bruce Greenwood, Chi Cao, Kyle MacLachlan

Dünyanın en iyi klasik baletlerinden olan Li Cunxin'in hikâyesi, Çin kırsalındaki yoksul mu yoksul Qingdao'da başladı. Li Cunxin, Başkan Mao'nun devrimine hizmet etmek üzere Pekin Dans Akademisi'ne seçildiğinde daha on bir yaşındaydı. Bu film, Mao'nun Son Dansçısı olarak dünya çapında tanınan Li Cunxi'nin müthiş hikâyesini anlatıyor..
Lantana 2001 full hd izle 720p izle

Lantana (2001)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Ray Lawrence
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Anthony LaPaglia, Barbara Hershey, Geoffrey Rush

Valerie Somers , bir psikiyatristtir. Problemli bir evliliği olan genç kadın, kocası John Knox'un kendisini aldattığından şüphelenmektedir. Bir polis detektifi olan Leon Zat'ın karısı Sonja , tedavi için pskiyatrist Valerie'yi sık sık ziyaret etmektedir. Leon da karısını evli bir kadın olan Jane O'May ile aldatmaktadır. Jane'in kocası Pete'in bu durumdan haberi yoktur. Komşuları Paula ve Nick çifti, Jane'in ilişkisini bilmelerine rağmen suskunluklarını korumayı tercih etmektedirler. Bir gece psikiyatrist Valerie'nin kaybolmasıyla tüm işler karışır. Detektif Leon, olayı araştırması için görevlendirilmiştir
The Bank Job 2008 full hd izle 720p izle

Banka İşi - The Bank Job (2008)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 51 dakika


  Yönetmen: Roger Donaldson
Ülke: İngiltere, ABD, Avustralya
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 21 Mart 2008
Oyuncular: Jason Statham, Saffron Burrows, Stephen Campbell Moore, Daniel Mays, James Faulkner, Alki David, Michael Jibson

35 yıldan daha fazla bir zaman önce Londra'da meydana gelen olağandışı gerçek bir olaydan, cesur ve çözülememiş bir soygundan esinlenilmiştir. Yönetmenliğini Roger Donaldson'ın yaptığı, başrollerde Jason Statham ve Saffron Burrows'un yer aldığı bu heyecan dolu gerilim filmi, entrika, skandal ve tehlikenin içiçe geçtiği bir bileşim olup, yapımcıları tarafından "cinayet, seks ve yolsuzluğun müthiş bir anlatılmamış hikayesi" diye tanımlanmaktadır.
The Great Gatsby 2013 full hd izle 720p izle

Muhteşem Gatsby - The Great Gatsby (2013)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 23 dakika


  Yönetmen: Baz Luhrmann
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 17 Mayıs 2013
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Carey Mulligan, Joel Edgerton, Tobey Maguire, Isla Fisher, Elizabeth Debicki

Yazar olma basamaklarını tırmanan Nick Carraway 1920'lerde eğlence hayatının gözdesi konumuna yükselen New York’a gelir. Kendi Amerikan rüyasının peşindeyken tesadüfen milyoner Jay Gatsby ve onun çevresiyle yolları kesişir. Carraway’nin alkolün su gibi aktığı, göz kamaştırıcı partilerle tanışması fazla zaman almaz. Öte yandan bu büyülü Amerikan rüyasının çöküşü de yaklaşmaktadır. Dışarıdan görkemli görünen bu hayatın örtbas etmeye çalıştığı gerçekler su yüzüne çıkacaktır
The Dish 2000 full hd izle 720p izle

The Dish (2000)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Rob Sitch
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Billy Mitchell, Roz Hammond, Sam Neill

Avustralya'nın Apollo 11 görevi sırasında aydan çekilen resimlerin aktarılmasında üstlendiği görevle ilgili oldukça nostaljik bir komedi. The Dish 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert 1994 full hd izle 720p izle

Çöller Kraliçesi Priscilla - The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert (1994)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Stephan Elliott
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Komedi, Müzik
Vizyon:
Oyuncular: Guy Pearce, Hugo Weaving, Terence Stamp

Avustralya sinemasının altın yıllarından biri olarak kabul edilen 1994 yılının iki parlayan filminden biri olan Çöller Kraliçesi Priscilla son olarak Yüzüklerin Efendisi'nde Elrond rolüyle karşımıza çıkan Hugo Weawing ve Memento filmindeki rolüyle hatırladığımız Guy Pearce'ın ilginç rolleriyle dikkat çekiyor. Film, Avustralya çöllerindeki bir tatil beldesi olan Alice Springs'de bir otelden iş teklifi alan iki travesti ve bir transeksüel dansçının yol macerasını konu alıyor. Priscilla ismini verdikleri tur otobüsleriyle yola çıkan 3 renkli karaktere yolda bozulan otobüslerini tamir eden Bob'da katılır. The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert - Çöller Kraliçesi Priscilla 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Animal Kingdom 2010 full hd izle 720p izle

Hayvan Krallığı - Animal Kingdom (2010)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: David Michôd
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Guy Pearce, James Frecheville, Joel Edgerton

Julia Cody on yedi yaşındaki oğlunu, yıllardır görmediği suç dolu ailesinden uzak tutmayı başarmıştır. Julia’nın aşırı doz eroin kullanıp ölmesi sonrasında evsiz kalan oğlu J (Joshua), büyükannesi Janine ‘Smurf’le iletişime geçip yaşayacak bir yere ihtiyacı olduğunu söyler. Bu andan itibaren ailenin suç dolu yaşamının içine sürüklenen J, aileyi yakından tanıyıp takip eden bir dedektifin dikkatini çeker. Genç J’yi geç olmadan bu bataktan kurtarmak isteyen dedektif, J ile arkadaş olabilmenin ve ona gerçekleri anlatabilmenin yollarını arayacaktır. David Michôd'un senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği film yurt dışında büyük övgüyle karşılamış ülkemizde de 30. İstanbul Film Festivali'nde seyircilerle buluşmuştu. Animal Kingdom - Hayvan Krallığı 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Last Cab to Darwin 2015 full hd izle 720p izle

Darwin'e Son Taksi - Last Cab to Darwin (2015)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: Jeremy Sims
Ülke: Avustralya
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Michael Caton, Ningali Lawford, Mark Coles Smith, Emma Hamilton, Jacki Weaver, John Howard, Alan Dukes

Broken Hill'de (Güneydoğu Avustralya) taksi şöförlüğü yapan Rex, sağlık sorunlarından dolayı çok az bir ömrü kaldığını öğrenir ve kıtanın kuzeyindeki Darwin'de bir kliniğe giderek ötenazi yapmaya karar verir.Bu uzun yolculukta türlü insanlarla tanışır. Bu insanlar ve onlarla yaşadıkları yaşamı sorgulamasına, iyi ve kötü yanlarıyla bütün hayatını yeniden değerlendirmesine sebep olacaktır.
Mr. Pip 2012 full hd izle 720p izle

Bay Pip - Mr. Pip (2012)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Andrew Adamson
Ülke: Papua Yeni Gine, Avustralya, Yeni Zellanda
Tür: Dram, Savaş, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Hugh Laurie, Xzannjah Matsi, Healesville Joel, Eka Darville, Kerry Fox, Florence Korokoro, David Kaumara

İç savaşın eşiğindeki Bougainville Adası'ndaki yerli öğrencilere öğretmenlik yapan Bay Watts, çocuklara Dickens'ın 'Büyük Umutlar'ını okumaya başlar. Böylece kitabın kahramanı Pip bir anda Matilda'nın hayatına giriverir. Matilda bu ismi sahilde kumlara yazar ve deniz kabuklarıyla süsler. Ne ki Pip'e inanan sırf Matilda değildir. Ve savaşın kucağındaki bir adada renkli bir hayal gücü büyük bir tehlike olabilmektedir.
Tracks 2013 full hd izle 720p izle

Çöldeki İzler - Tracks (2013)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 52 dakika


  


Yönetmen: John Curran
Ülke: Avustralya
Tür: Macera, Biyografi, Dram
Vizyon: 18 Temmuz 2014
Oyuncular: Mia Wasikowska, Adam Driver, Emma Booth, Jessica Tovey, Melanie Zanetti, Rainer Bock, Lily Pearl

John Curran’ın yeni filmi Tracks, Avustralyalı yazar Robyn Davidson’ın kendi anılarını kaleme aldığı aynı adlı kitabından bir uyarlama. Mia Wasikowska’nın Davidson’ı canlandırdığı film, yazarın köpeği ve dört deveyle 1977 yılında Avustralya çöllerinde yaptığı yolculuğu konu alıyor. Adam Driver ise, Davidson’ın yolculuğunu kaydeden National Geographic fotoğrafçısı Rick Smolan rolünde. Film büyüleyici görüntüler eşliğinde nefes kesici bir yolculuğu anlatırken; genç bir kadının meydan okuyuşuyla feminizmden, hikâyenin geçtiği coğrafya nedeniyle sömürgeciliğe kadar pek çok temaya da değiniyor. Yönetmen John Curran, New York’tan Avustralya’ya yerleştiği dönemde, 80’li yıllarda keşfetmiş Robyn Davidson’ın kitabını. Genç kadının bir anlamda kendisini de keşfetmek için yaptığı bu yolculuğu, kendi yolculuğuna çok yakın bulan Curran, yıllar sonra bu uyarlamayı yapmaktan büyük heyecan duymuş.
The Matrix Reloaded 2003 full hd izle 720p izle

Matrix Reloaded - The Matrix Reloaded (2003)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 18 dakika


  Yönetmen: Andy Wachowski
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu
Vizyon: 16 Mayıs 2003
Oyuncular: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss, Hugo Weaving

Makineler son derece önemli bir bilgi edinmiş ve insanların özgürce yaşayabildikleri tek ve son şehir olan Zion'un yerini öğrenmişlerdir. Bu şehri ortadan kaldırmak için buraya ahtapota benzer yaratıklardan binlercesini göndermeye karar verirler. Neo ve arkadaşları bunu engellemek için makinelerin dünyasının tüm sırlarını bilen "Anahtarcı"yı bulmaları gerekir. Ama bu kolay değildir çünkü Anahtarcı, ustaca bıçak kullanan ve hayalet gibi yok olup tekrar ortaya çıkan "İkizler" adlı yaratıklar tarafından korunmaktadır. Bu arada Ajan Smith de kendini geliştirmiş, virüs gibi klonlanmayı öğrenmiştir...
Muriel's Wedding 1994 full hd izle 720p izle

Evlilik Rüyası - Muriel's Wedding (1994)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: P.J. Hogan
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Komedi, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Bill Hunter, Rachel Griffiths, Toni Collette

Muriel, Avustralya'nın Porpoise Spit şehrindeki hayatını sıkıcı bulmaktadır ve gününü odasında Abba dinleyerek ve evleneceği günü hayal ederek geçirmektedir. Ancak Muriel daha önce hiç kimseyle beraber olmamıştır. Bir süre sonra biraz para çalıp tropik bir tatile gider, garip biri ile tanışır, adını Mariel olarak değiştirir ve dünyasını alt üst eder.
Two Hands 1999 full hd izle 720p izle

Two Hands (1999)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Gregor Jordan
Ülke: Avustralya
Tür: Komedi, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Bryan Brown, David Field, Heath Ledger

19 yaşındaki Jimmy mafya için yüklü miktarda parayı bir kadına vermesi için görevlendirilir. Ancak parayı teslim edemeden çaldırır. Böylece çok azılı bir ganstere borçlanmıştır ve kısa zamanda parayı bulması gerekmektedir. Bu arada kaybolan paralar iki çocuğun eline geçer ve onlar için de bir alışveriş çılgınlığı başlar. Jimmy bu telaş arasında masum güzel bir kıza aşık olacaktır...
The Year of Living Dangerously 1982 full hd izle 720p izle

Tehlikeli Bir Yıl - The Year of Living Dangerously (1982)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Peter Weir
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Romantik, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Linda Hunt, Mel Gibson, Sigourney Weaver

Guy Hamilton, ilk işi yurtdışında muhbirlik olan bir gazetecidir. endonezya' ya gelişi sandığının aksine onu çok tehlikeli bir ortama sokar.Komünist Parti'nin silahlanması ve Sukarno'yu düşürme girişimini batı destekli müslüman generaller önler, Sukarno düşer, generaller yönetime el koyar; işin içinde batılı muhabirler, ateşeler, ajanlar da eklenmiştir..
Candy 2006 full hd izle 720p izle

Candy (2006)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  Yönetmen: Neil Armfield
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Abbie Cornish, Geoffrey Rush, Heath Ledger, Tom Budge, Roberto Meza Mont, Tony Martin, Noni Hazlehurst

Film Avustralyalı bir adamın, aynı anda bir kadına ve eroine olan bağımlılığını anlatıyor. Dan ve Candy sanat ile uğraşan insanlardır ve birbirlerine tutku ile bağlıdırlar. Aynı şekilde eroine de. Para bittiğinde eroine kavuşabilmelerinin tek yolu ise Dan’in mentor saydığı hedonist Casper’a başvurmaktır. Aşkı ve yaşamı dibine kadar iliklerinde hissetmek arzusundaki bu ikilinin hayatları giderek karanlık bir tabloya dönüşür. Candy adlı romandan uyarlanan filmin oyuncu kadrosu iddialı. Avusturalya sineması açısından uslubu, görselliği ve uyarlandığı romanın edebi değeri ile harmanlanmış olan film, Requiem for a Dream ile kıyaslanıyor. Candy (2006) 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
The Dressmaker 2015 full hd izle 720p izle

Düşlerin Terzisi - The Dressmaker (2015)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Jocelyn Moorhouse
Ülke: Avustralya
Tür: Dram
Vizyon: 6 Kasım 2015
Oyuncular: Kate Winslet, Liam Hemsworth, Hugo Weaving, Sarah Snook, Judy Davis, Caroline Goodall, Kerry Fox

Tilly Dunnage (Kate Winslet) güzel, yetenekli ve sıra dışı bir kadındır. Vicdanında taşıdığı büyük bir yükle, annesi Molly?yi (Judy Davis) bulabilmek için doğduğu kasabaya döner. Tilly artık kasabada bir yabancı sayılmakta ve katil olarak suçlanmaktadır. Geçmişin yaraları ile döndüğü bu yerde Tilly?yi kasabalıya yaklaştıran şey Tilly'nin eşsiz terzilik yetenekleri olur. Acılar yerini kahkahalara bırakırken Tilly modacı kimliğiyle kasabanın kadınlarını adeta baştan yaratır. Bu arada geçmişini haksız bir biçimde karalayanlardan tatlı tatlı intikamını almaya başlayan Tilly kasabanın yakışıklısı Teddy?ye (Liam Hemsworth) kalbini kaptırınca bu aşkın ona tahmin edemeyeceği şeyleri yaptıracağını görecektir.
The Gift 2015 full hd izle 720p izle

Geçmişten Gelen - The Gift (2015)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Joel Edgerton
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Gizem, Gerilim
Vizyon: 14 Ağustos 2015
Oyuncular: Jason Bateman, Rebecca Hall, Joel Edgerton, Allison Tolman, Tim Griffin, Busy Philipps, Adam Lazarre-White

Genç evli çift Simon ve Robyn için hayat, planladıkları gibi gitmektedir. Fakat Simon'ın liseden arkadaşı Gordo'nun hayatlarına girmesiyle ve getirilen gizemli hediyelerle yirmi senelik sırlar gün yüzüne çıkacaktır. Robyn gerçekleri öğrendikçe sormaya başlar: "Size en yakın kişileri aslında ne kadar tanıyorsunuz ve gerçekten geçmiş, geçmişte mi kalır?"
Three Kings 1999 full hd izle 720p izle

Üç Kral - Three Kings (1999)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: David O. Russell
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 21 Nisan 2000
Oyuncular: George Clooney, Mark Wahlberg, Ice Cube, Spike Jonze, Cliff Curtis, Nora Dunn, Jamie Kennedy

Körfez Savaşı teknoloji uzmanları ile yürütülürken Özel Birlik Komutanı Archie Gates (George Clooney), Çavuş Troy Chief Elgin (Ice Cube) ve er Conrad Vig (Spike Jonze) haftalardır ana üst kampında hiçbirşey yapmadan bekleyerek vakit geçirmektedirler.

Savaş, adamları canlarından bezdirmiş ve zihinlerini karıştırmıştır. Derken resmen ateşkes ilan edilir. Hepsi bir an evvel bu sıkıcı yerden kurtulmayı dört gözle beklemeye başlarlar. Amerikalılar üssü boşaltıp yavaş yavaş ülkelerine dönmeye hazırlanırken Tray, Chief ve Conrad beklenmedik bir biçimde Irak ordusu tarafından Kuveyt'ten çalınan altın külçelerinin yerini gösteren haritayı ele geçirirler. Haritayı çözmeye çalışırken Archie bu hazineyi bulmaya karar verir.
The Railway Man 2013 full hd izle 720p izle

Geçmişin İzleri - The Railway Man (2013)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Jonathan Teplitzky
Ülke: Avustralya, İngiltere, Avustalya
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 2 Mayıs 2014
Oyuncular: Nicole Kidman, Stellan Skarsgård, Colin Firth, Hiroyuki Sanada, Jeremy Irvine, Sam Reid, Marta Dusseldorp

İkinci Dünya Savaşı sırasında Eric Lomax (Colin Firth / Jeremy Irvine), Singapur’da Japonlar tarafından yakalanan ve POW kamplarına gönderilen İngiliz bir memurdur, bu kamplarda Tay-Burma Demir Yolunda çalışmak zorundadır. Kampta geçirdiği zamanlarda bir memur tarafından işkence görür ve arkadaş bir POW (Ben Rossberg) ile karşılaşır.

Yıllar sonra ve savaşta yaşadıklarının psikolojik travmalarının acısını çekerken Lomax, eşi Patti tarafından kendisini yakalayanları bulması ve onlarla yüzleşmesi konusunda baskı görür. En yakın arkadaşı kendisine eşlik ederken (Stellan Skarsgard), Lomax işkence sahnelerine geri döner ve kendisini tutan Japon görevli Takashi Nagase (Hiroyuki Sanada / Tanroh Ishida)’yı bulmayı başarır, acının ve nefretin yaşamından kendini uzaklaştırma niyetindedir.
Lore 2012 full hd izle 720p izle

Savaşın Gölgesinde - Lore (2012)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Cate Shortland
Ülke: Almanya, Avustralya, İngiltere
Tür: Dram, Gerilim, Savaş, Savaş
Vizyon: 16 Ağustos 2013
Oyuncular: Saskia Rosendahl, Nele Trebs, Mike Weidner, Ursina Lardi, Hans-Jochen Wagner, Kai-Peter Malina

Nazilere mensup annesiyle babası 1945 yılında Müttefikler tarafından tutuklanınca ortada kalan genç Lore, dört kardeşini önüne katıp 900 kilometre ötede, Hamburg'daki büyükannelerine doğru yola koyulur. Savaşın bitişiyle hüküm süren kargaşa, yokluk ve acının ortasında, Thomas adında gizemli bir Yahudi mülteciyle karşılaşması Lore'un dünyasını alt üst eder. Lore, tehlikeli yolculuklarında hayatta kalabilmek için düşman bildiği, hep nefret etmesi gerektiği öğretilen birine güvenmek zorunda kalacaktır.

Somersault / Tepetaklak filminden sonraki bu ilk çalışmasında Cate Shortland, savaş sonrası acıları ve değişen dünyaya karşı büyümenin zorluklarını ele alıyor. Savaşın Gölgesinde, 2013 Oscar için Avustralya’nın adayı oldu.
The Sapphires 2012 full hd izle 720p izle

The Sapphires (2012)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 43 dakika


  


Yönetmen: Wayne Blair
Ülke: Avustralya
Tür: Biyografi, Komedi, Dram, Müzik
Vizyon: 19 Mayıs 2012
Oyuncular: Chris O'Dowd, Deborah Mailman, Jessica Mauboy, Shari Sebbens, Miranda Tapsell

1968´de dünyanın her köşesinde ayaklanmalar ve devrim vardı, bir de Vietnam savaşı... Avustralya´nın ücra bir noktasındaki Aborijin yerleşiminden dört muhteşem genç kadın için ise 1968, hayatlarının tamamen değiştiği bir yıl olacaktı; çünkü askerleri eğlendirmek üzere ilk gösterilerini Vietnam´da sahneleyeceklerdi. Yönetmen Wayne Blair´ın sözleriyle "Gerçek bir öyküden esinlenen film, olağandışı şartlar altında sıradan insanın altından kalktığı inanılmaz işlerin altını çiziyor." İlk gösterimi Cannes´da gerçekleşen ve soul müziğiyle örülü bu hareketli film, Tony Briggs´in aynı adlı tiyatro oyunundan uyarlandı.
The Little Death 2014 full hd izle 720p izle

The Little Death (2014)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 35 dakika


  


Yönetmen: Josh Lawson
Ülke: Avustralya
Tür: Komedi
Vizyon: 13 Haziran 2014
Oyuncular: Bojana Novakovic, Josh Lawson, Damon Herriman, Ben Lawson, Patrick Brammall, Lachy Hulme, Lisa McCune

Bright Star 2009 full hd izle 720p izle

Parlak Yıldız - Bright Star (2009)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Jane Campion
Ülke: İngiltere, Avustralya, Fransa
Tür: Biyografi, Dram, Romantik
Vizyon: 30 Nisan 2010
Oyuncular: Abbie Cornish, Ben Whishaw, Paul Schneider, Kerry Fox, Edie Martin, Thomas Brodie-Sangster, Claudie Blakley

Muhteşem tabiat manzaralarıyla bezeli bu romantik film, 1818 yılında, Londra'nın hemen dışında geçiyor. Henüz 23 yaşındaki şair Keats, genç komşuları, moda öğrencisi Fanny Brawne'la gözlerden ırak bir ilişkiye girer. Birbirlerine bağlılıkları güçlenir, aşkları alevlenirken bazı engelleri aşmaları gerekir: Fanny'nin annesi, Keats'in en yakın arkadaşı Brown ve genç şairin amansız rahatsızlığı...
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole 2010 full hd izle 720p izle

Baykuş Krallığı Efsanesi - Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole (2010)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Zack Snyder
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Animasyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 1 Ekim 2010
Oyuncular: Emily Barclay, Joel Edgerton, Anthony LaPaglia, David Wenham, Adrienne DeFaria

Soren adlı genç baykuşun hikayesini anlatıyor. Soren, babasından hikayelerini dinlediği 'Ga'hoole' adlı koruyucu baykuşlardan çok etkilenmektedir. Birgün, tüm baykuş soyunu korumak için mücadele veren koruyuculardan biri olmayı hayal etmektedir.
Mad Max 1979 full hd izle 720p izle

Çılgın Maks - Mad Max (1979)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 28 dakika


  Yönetmen: George Miller
Ülke: Avustralya
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim, Bilim Kurgu
Vizyon: 12 Nisan 1979
Oyuncular: Mel Gibson, Joanne Samuel, Hugh Keays-Byrne, Steve Bisley, Tim Burns, Roger Ward, Lisa Aldenhoven

Mel Gibson, çılgına dönmüş bir dünyada barışı sağlamakla görevli genç bir polis.

Mad Max, yakın gelecekte Avusturalya'da kurulmuş bir gotik korku hikayesi. Şehir sosyetesi ölümcül bir çoküş yaşamaktadır. Anarşi ve şiddet, her gün yaşanan doğal olaylar haline gelmiştir. Şehir içindeki ana yollar yabancı motorcular ve bir avuç polis arasında yaşanan ölüm oyunuyla kabusa dönmüşütür. Büyük bir trajedi yaşayan Max, terörü kendi yöntemleriyle durdurmaya kararlıdır.
Ten Canoes 2006 full hd izle 720p izle

10 Kano - Ten Canoes (2006)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Peter Djigirr
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Komedi, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Crusoe Kurddal, Jamie Gulpilil, Richard Birrinbirrin

Antropolog Dr Donald Thomson’ın 1930’larda çektiği fotoğraflardan etkilenen yönetmen ve senaryo yazarı Rolf de Heer, resimlerin arasında gördüğü, ağaç kabuklarından kanolarıyla bataklıkta gezen on Aborijin’den (Avustralya yerlisi) ilham alır ve Ten canoes filmi ortaya çıkar. Ten canoes filmiyle, ilk çağlardaki insanın yaşamıyla büyük bir paralellik içeren ama filmdeki karakterleriyle asla vahşi olmayan bir ilkel kabile hayatına konuk oluyoruz. Film İnsan... Sadece insan olmak ne kadar güzelmiş düşüncelerini yeşerten ama bir yandan insanlığın bakir doğadaki zorlu hayat mücadelesini de gösteren basit bir hikâye sunuyor. 2006 Cannes Film Festivali’nde Jüri Özel Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödül alan 10 Kano filmi, tamamı Avustralya yerli dillerinde çekilmiş ilk film. Filmde 1.000 yıl önceki Yerli Aborijin hayatının nasıl olduğu anlatılıyor. Ten Canoes - 10 Kano 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Majestic 2001 full hd izle 720p izle

Majestic - The Majestic (2001)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 32 dakika


  Yönetmen: Frank Darabont
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Dram
Vizyon: 3 Mayıs 2002
Oyuncular: Jim Carrey, Bob Balaban, Jeffrey DeMunn, Hal Holbrook, Laurie Holden, Martin Landau, Brent Briscoe

1950'lilerin başı... Soğuk savaş döneminde anti-komünist hareketler zirve noktasına ulaşmıştır. Peter, Hollywood'un altın çağını yaşamaya başladığı günlerde büyük stüdyolardan biriyle anlaşmalı çalışan bir senaryo yazarıdır ve de işleri iyi gitmektedir. Fakat, kolejdeyken katıldığı bir komünist toplantı başına dert açar. Kara listeye alındığını ve yakalanacağını öğrenir. Kariyeri, daha başlamadan sona ermiştir. Oldukça içkili bir durumdayken arabasıyla bir köprüden aşağı uçar. Hafızasını kaybeden Peter kendini hiç tanımadığı bir kasabada bulur. Asıl ilginç olanı ise buradaki herkesin onu 9.5 sene önce savaşta öldüğü düşünülen Luke Trimble sanmasıdır. Hafızasını kaybetmiş olması nedeni ile Peter da kendisinin kasabalıların sandığı kişi olduğuna inanır. Kasabanın yerlilerinden bir kadına aşık olan genç adam, uzun süredir kapalı olan The Majestic isimli bir tiyatroyu tekrar açma işine girişir. Bu sırada Peter'ın hafızası da yavaş yavaş geri gelmekte ve komite onun peşini bırakmamaktadır.
In the Heart of the Sea 2015 full hd izle 720p izle

Denizin Ortasında - In the Heart of the Sea (2015)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Ron Howard
Ülke: ABD, Avustralya, İspanya, İngiltere, Kanada
Tür: Aksiyon, Macera, Biyografi, Dram, Tarihi, Gerilim
Vizyon: 1 Ocak 2016
Oyuncular: Chris Hemsworth, Benjamin Walker, Cillian Murphy, Brendan Gleeson, Ben Whishaw, Michelle Fairley, Tom Holland

Charles Leavitt'in imza attığı senaryo, Nathanial Phillbrick'in aynı ismi taşıyan romanından sinemaya uyarlanıyor. 1820 yılında Nantucket isimli balina avlamakta olan bir geminin, dişli bir İspermeçet balinasının saldırısı sonucunda parçalanmasını konu alan film, Pasifik Okyanusu'nun kalbinde yaşanan bir hayatta kalma mücadelesini konu alıyor. Yalnızca sekiz kişinin hayatta kalarak kurtulduğu bu olay, daha sonra ünlü yazar Herman Melville'in doğuracağı Moby Dick efsanesine de ilham veriyor.
The Daughter 2015 full hd izle 720p izle

The Daughter (2015)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 36 dakika


  


Yönetmen: Simon Stone
Ülke: Avustralya
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Sam Neill, Anna Torv, Geoffrey Rush, Miranda Otto, Paul Schneider, Odessa Young, Kate Box

Christian, babası Henry'nin düğünü için ailesinin evine geri döner, çocukluk arkadaşı Oliver ve Oliver'ın ailesi, karısı Charlotte, kızı Hedvig ile yeniden karşılaşması, uzun zamandır gömülü olan gizli bir sırrı ortaya çıkarır. O, geçmişteki yanlışlarını düzeltmek için uğraşırken, yaptıkları, seneler evvel geride bıraktığı hayatları parçalamakla tehdit etmeye başlar.
Truth 2015 full hd izle 720p izle

Gizli Dosya - Truth (2015)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: James Vanderbilt
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 6 Kasım 2015
Oyuncular: Cate Blanchett, Robert Redford, Topher Grace, Dennis Quaid, Elisabeth Moss, Bruce Greenwood, Stacy Keach

Film; dönemin Amerika başkanı George Bush'un ülke hizmetini sorgulayan ve eleştiri yağmuruna maruz kalan CBS kanalı haber sunucusu Dan Rather (Redford) ve yapımcı Mary Mapes'in (Blanchett) kariyerlerine mal olan araştırsını konu alıyor. Gerçek bir hikayeyidir.
OXV: The Manual 2013 full hd izle 720p izle

Frequencies - OXV: The Manual (2013)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 45 dakika


  


Yönetmen: Darren Fisher
Ülke: Avustralya, İngiltere
Tür: Gizem, Romantik, Bilim-Kurgu
Vizyon:
Oyuncular: Daniel Fraser, Eleanor Wyld, Owen Pugh, Dylan Llewellyn, Georgina Minter-Brown, Tom England, Charlie Rixon

XV: The Manual ya da diğer adıyla Frequencies (2013); yönetmenliğini, senaristliğini ve yapımcılığını yönetmen Darren Paul Fisher?ın üstlendiği bağımsız bir İngiliz yapımıdır. Yönetmenin deyişiyle Romantik-Bilim Kurgu-Felsefe (sci-philosophical-romance) janrında yapılmış olan ilk filmdir. Hikayemiz sıfırın altında bir frekansa sahip Isaac-Newton Midgeley ile alışılmışın üstünde bir frekansa sahip olan ve bizim evrenimizin otistik savantlarını andıran Marie-Curie Fortune arasındaki ilişki üzerinden ilerliyor. Isaac (Zak) çocukluğundan beri Marie?den hoşlanmaktadır, Marie ise herhangi bir duygusu olmamakla beraber deney yapma isteği ile Zak'le görüşmektedir. Fakat Zak ile Marie?nin her sene beraber harcayabilecekleri yalnızca 60 saniyeleri vardır. Bu süreyi aştıkları takdirde doğa durduk yere yağmur yağdırarak, zelzele yaparak, gökten bagaj yağdırarak bu birlikteliğin devamına engel olmaya çalışır. Filmin en naif olan bu ilk kısmında kahramanlarımızın çocukluk ve ilk gençlik yıllarındaki beraber olma çabalarını ve bunun yarattığı tuhaf sonuçları izliyoruz.
The Babadook 2014 full hd izle 720p izle

Karabasan - The Babadook (2014)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 33 dakika

Yönetmen: Jennifer Kent
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Korku, Gerilim
Vizyon: 15 Ağustos 2014
Oyuncular: Essie Davis, Daniel Henshall, Tim Purcell, Tiffany Lyndall-Knight, Noah Wiseman, Benjamin Winspear, Cathy Adamek

Kocasını trafik kazasında kaybettikten sonra yedi yaşındaki oğlu Samuel ile bir başına kalan Amelia'nın, bir gün oğlunun kitapları arasında Mister Babadook adlı esrarengiz bir kitabı bulmasıyla birlikte baş gösteren gizemli olaylara yönelen film, çoğunlukla Rosemary'nin Bebeği ile kıyaslanıyor! Yavaş yavaş dengesizleşen ve karanlığa çekilen oğlunu geri kazanmaya çalışan Amelia'nın, oğlunu etkileyen doğaüstü bir varlıkla giriştiği mücadeleyi anlatan filmin başrollerinde Essie Davis ve etkileyici performansıyla adından söz ettiren çocuk oyuncu Noah Wiseman yer alıyor!
9 Dollars 99 Cents 2008 full hd izle 720p izle

9 Dolar 99 Cent - 9 Dollars 99 Cents (2008)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 18 dakika


  


Yönetmen: Tatia Rosenthal
Ülke: İsrail, Avustralya
Tür: Animasyon, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Geoffrey Rush, Anthony LaPaglia, Samuel Johnson, Barry Otto, Joel Edgerton, Claudia Karvan, Ben Mendelsohn

Merak edenlere yalnızca 9.99 dolara hayatın anlamını açıklayacağını, varlıklarını sorgulayanlarını sorularını cevaplayacağını iddia eden bir kitap gözüne ilişince, Dave Peck'in hayatı değişir.
Where the Wild Things Are 2009 full hd izle 720p izle

Arkadaşım Canavar - Where the Wild Things Are (2009)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Spike Jonze
Ülke: ABD, Avustralya, Almanya
Tür: Macera, Dram, Aile
Vizyon: 11 Aralık 2009
Oyuncular: Max Records, Pepita Emmerichs, Max Pfeifer, Madeleine Greaves, Joshua Jay

Arkadaşım Canavar / Where the Wild Things Are, annesiyle tartıştıktan sonra evini terk ederek, deniz kıyısındaki bir ormana kaçan Max adlı çocuğun maceralarını konu alıyor. Max, onu kimsenin anlamadığını düşünerek bulunduğu ortama başkaldırır ve muzipliğin egemenliğindeki Vahşi Şeyler'in ülkesine doğru yola çıkar.
The Lake House 2006 full hd izle 720p izle

Göl Evi - The Lake House (2006)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Alejandro Agresti
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Dram, Fantastik, Romantik
Vizyon: 4 Ağustos 2006
Oyuncular: Keanu Reeves, Sandra Bullock, Christopher Plummer, Ebon Moss-Bachrach, Willeke van Ammelrooy

Hayatında bir değişiklik yapma vaktinin geldiğini hisseden Dr. Kate Forster (SANDRA BULLOCK) stajını tamamladığı yerel İllinois hastanesinden ayrılarak hasta trafiğinin yoğun olduğu Chicago'da bir hastanede çalışmayı kabul eder. Geride bırakmaktan üzüntü duyduğu tek şey kiralamış olduğu güzel evdir. Kate şehre doğru yola çıkmadan önce evin bir sonraki sakini için posta kutusuna bir not bırakır. Bu notta kendisine gelen mektuplar için yeni adresini bırakır ve kapının üzerindeki gizemli pati izlerinin kendisi taşınırken de orada olduğunu açıklar. Evin yeni kiracısı Alex eve geldiğinde ise hiçbir yerde pati izinden eser yoktur. Kate ve Alex göl evinin posta kutusu aracılığıyla yazışmayı sürdürürken, inanılmaz ve imkansız bir şekilde iki ayrı yılda yaşadıklarını görürler.
The Hunter 2011 full hd izle 720p izle

Avcı - The Hunter (2011)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: Daniel Nettheim
Ülke: Avustralya
Tür: Macera, Dram
Vizyon: 9 Eylül 2011
Oyuncular: Willem Dafoe, Sam Neill, Frances O'Connor, Sullivan Stapleton, Dan Wyllie

Gizemli bir biyoteknoloji şirketi tarafından son Tazmanya kaplanını avlamak için Avrupa'dan Tazmanya'nın el değmemiş bir bölgesine gönderilen paralı asker Martin'in öyküsü.
The Vow 2012 full hd izle 720p izle

Aşk Yemini - The Vow (2012)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 44 dakika

Yönetmen: Michael Sucsy
Ülke: ABD, Fransa, Avustralya, İngiltere, Almanya
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 13 Nisan 2012
Oyuncular: Rachel McAdams, Channing Tatum, Scott Speedman, Sam Neill, Jessica Lange

''Aşk Yemini'' (The Vow), ''Sevdiğiniz kişi artık sizi tanımasaydı ne olurdu? Ruh eşinizin kalbini nasıl geri kazanacağınızı bilir miydiniz?'' sorularına yanıt arıyor.

Rachel McAdams ve Channing Tatum'un başrolleri paylaştığı filmde, Paige ve Leo, Chicago'da sanatçı olarak dopdolu hayatlar yaşayan, birbirlerine deli gibi aşık genç bir evli çift olarak seyirci karşısına çıkıyor.

Karlı bir gecede geçirdikleri araba kazasının ardından Paige'in başına aldığı darbe sonucu kocasıyla yaşadığı tüm anılar hafızasından silinir. Paige'in hafızasını geri kazanması umutsuz bir vaka gibi görününce, Leo her şeye yeniden başlamaya ve Paige'e yeni tanışmışlar gibi kur yapmaya karar verir.
Ghost in the Shell 2017 full hd izle 720p izle

Kabuktaki Hayalet - Ghost in the Shell (2017)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 47 dakika


  


Yönetmen: Rupert Sanders
Ülke: ABD, Hindistan, Çin, Japonya, Hong Kong, İngiltere, Yeni Zellanda, Kanada, Avustralya
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 31 Mart 2017
Oyuncular: Scarlett Johansson, Takeshi Kitano, Juliette Binoche, Michael Pitt, Chin Han, Danusia Samal

Mamoru Oshii imzalı, 1995 yapımı tanınmış animasyon filmi Ghost in the Shell'in live-action uyarlaması olan film 9. birlik özel görev gücünün başında yer alan, özel operasyonlardan mesul benzersiz insan-saybörg hibritin hikayesini konu alıyor. Kendisini en tehlikeli suçluları durdurmaya adamış olan 9. Birlik, tek emeli Hanka Robotic?in siber teknolojideki teşebbüslerini yok etmek olan bir düşmanla karşı karşıyadır.
Yes Man 2008 full hd izle 720p izle

Bay Evet - Yes Man (2008)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Peyton Reed
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 16 Ocak 2009
Oyuncular: Jim Carrey, Zooey Deschanel, Bradley Cooper, John Michael Higgins, Rhys Darby

Herşeye hayır demeye alışmış Carl Allen (Jim Carrey), kendi kendine yardım programına yazılır. Söz konusu program tek ve basit bir ilkeye dayanmaktadır: Herşeye "evet" demek. İlk başta, evet gücünü açığa çıkarmak Carl'ın hayatını inanılmaz ve beklenmedik biçimde değiştirir. Başlarda hayatını pozitif yönde değiştiren bu kararı zaman için belaya da "evet" anlamına gelecektir...
Harry Potter serisinin yapımcısı David Heyman'in yapımcılığını üstlendiği filmde başrol oyuncusu Jîm Carrey etkileyici bir performans sergiliyor.
Hounds of Love 2016 full hd izle 720p izle

Hounds of Love (2016)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 48 dakika


  


Yönetmen: Ben Young
Ülke: Avustralya
Tür: Suç, Dram, Korku
Vizyon: 1 Temmuz 2017
Oyuncular: Emma Booth, Ashleigh Cummings, Stephen Curry, Susie Porter, Damian de Montemas, Harrison Gilbertson, Fletcher Humphrys

Rahatsız bir çift tarafından kaçırılıp her türlü işkenceye maruz kalan Vicki Maloney isimli genç kızın, hikayesini ele almaktadır.
Cargo 2017 full hd izle 720p izle

Cargo (2017)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Ben Howling
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 18 Mayıs 2018
Oyuncular: Martin Freeman, Anthony Hayes, Susie Porter, Caren Pistorius, Kris McQuade, Natasha Wanganeen, Bruce Carter

Aynı isimli meşhur kısa filmden esinlenilerek çekilen Cargo, Avustralya kırsalında zombi kıyametinin ortasında kalan bir baba ve küçük yaştaki kızının hikayesini anlatıyor. Hastalık bulaşan babanın sonsuza kadar değişmeden önce kızına güvenli bir yer bulmak için sayılı saatleri kalmıştır.
Alien: Covenant 2017 full hd izle 720p izle

Yaratık: Covenant - Alien: Covenant (2017)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat 2 dakika


  


Yönetmen: Ridley Scott
Ülke: ABD, İngiltere, Avustralya, Yeni Zellanda, Kanada
Tür: Korku, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 12 Mayıs 2017
Oyuncular: Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny McBride, Demián Bichir, Carmen Ejogo, Jussie Smollett

Koloni gemisi Covenant?ın mürettebatı galaksinin oldukça uzak bir köşesinde, keşfedilmemiş cennet olarak düşündükleri bölgenin aslında karanlık ve çok tehlikeli bir yer olduğunu geçte olsa anlarlar. Gezegendeki yegane canlı lanetli Prometheus'un bulgunundan sonra hayatta kalan 'sentetik' David?dir...

Efsane biilim-kurgu/macera yönetmeni Ridley Scott, Alien?da kendi yarattığı evrene, Prometheus ile başlayan yeni üçlemesinin ikinci filmi olan Alien: Covenant filminde geri dönüyor. Filmde yeniden Michael Fassbender'ı başrolde izlerken, Katherine Waterston, Demian Bichir ve Billy Crudup gibi isimler eşlik ediyor.
Triangle 2009 full hd izle 720p izle

Şeytan Üçgeni - Triangle (2009)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    

  Yönetmen: Christopher Smith
Ülke: İngiltere, Avustralya
Tür: Gerilim, Gizem, Korku, Fantastik
Vizyon:
Oyuncular: Jack Taylor, Joshua McIvor, Melissa George, Michael Dorman, Henry Nixon, Rachael Carpani, Emma Lung

Triangle, sarışın genç bir kadının odak noktası olduğu bir hikaye anlatıyor. Otistik bir oğlu olan ve yalnız yaşayan Jess, bir arkadaşından aldığı teklifle yatla denize açılmaya karar verir. Teklifi yapan arkadaşı Greg, onun yardımcısı Victor, genç çift ve arkadaşları Heather geziye katılan diğer kişilerdir. Triangle adlı yatla denize açılan grup, kısa süre sonra kötü hava şartlarına maruz kalırlar. Sürükleyici kurgusu, gizemli atmosferi ve şaşırtıcı hikayesiyle son dönem korku filmleri arasında izlenmeye değer örneklerden biri olan Triangle - Şeytan Üçgeni 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Jungle 2017 full hd izle 720p izle

Jungle (2017)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 55 dakika


  


Yönetmen: Greg Mclean
Ülke: Avustralya, Kolombiya
Tür: Aksiyon, Macera, Dram, Gerilim
Vizyon: 1 Ekim 2017
Oyuncular: Daniel Radcliffe, Thomas Kretschmann, Alex Russell, Joel Jackson, Lily Sullivan, Yasmin Kassim, Jacek Koman

Gezgin Yossi Ghinsberg'in kendi hayat hikayesinden yola çıkılarak çekilmiş olan Jungle gerçek bir hayatta kalma öyküsü anlatmakta. seksenlerin başlarında, o sıralar 22 yaşında olan İsrailli gezgin Yossi, İsviçreli öğretmen Marcus ve Amerikalı resim sanatçısı Kevin, Bolivya'nın La Paz şehirine doğru yola çıkarlar. Meraklı gezginler bu yolculuğun hayatlarının en heyecanlı macerası olacağından emindirler. Amazon'un derinliklerine giden yolda kılavuzları, Bolivya'da yeni tanıştıkları Avusturyalı Karl Ruprechter'dir. Hayatlarının serüveni olarak çıktıkları yolculuk, hayatlarını karartacaktır.
The Wolverine 2013 full hd izle 720p izle

The Wolverine (2013)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: James Mangold
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 26 Temmuz 2013
Oyuncular: Hugh Jackman, Famke Janssen, Brian Tee, Will Yun Lee, Svetlana Khodchenkova

Sevilen çizgi roman öyküsünden uyarlanan bu epik aksiyon ve macera filmi, X-Men evreninin en ikonik kahramanlarından Wolverine’i günümüz Japonya’sına götürüyor. Tanımadığı bir dünyada boyunu aşan işlere bulaşan kahramanımız, en büyük düşmanına karşı kendisini sonsuza dek değiştirecek bir ölüm kalım savaşı veriyor. İlk kez bu kadar zayıf olan, fiziksel ve duygusal sınırlarını sonsuza dek zorlayan Wolverine sadece ölümcül bir samurayla değil, kendi ölümsüzlüğüne karşı verdiği mücadeleyle de yüzleşiyor.
The Matrix Revolutions 2003 full hd izle 720p izle

Matrix Revolutions - The Matrix Revolutions (2003)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: Andy Wachowski
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 5 Kasım 2003
Oyuncular: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss, Hugo Weaving

Artık sahip olduğu gücü kendinden emin bir şekilde sergileyen Neo, insanüstü özelliklerle donatılmış olduğunun ve iletişime geçtiği her şeyin şifresini çözebilen üstün yeteneğinin farkına varıyor.Bununla birlikte hayatta kalmaya çalışan insanoğlu, tüm insanlığın geleceği için birer birer Matrix'e karşı gelmeye başlıyor. Başkaldıranların sayısı arttıkça makinalar dünyada son kalan gerçek şehir olarak kabul edilen, insanlığın direniş merkezi Zion'a saldırıyor.
The Loved Ones 2009 full hd izle 720p izle

The Loved Ones (2009)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    

  


Yönetmen: Sean Byrne
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Gerilim, Korku, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Robin McLeavy, Victoria Thaine, Xavier Samuel

Avustralyalı yönetmen Sean Byrne'nın ilk uzun metraj çalışması olan film, sınıf arkadaşı Lola'nın mezuniyet balosuna birlikte gitme teklifini reddeden Brent'in, sadizm ve dehşet yüklü bir gecenin eğlencesi haline gelme öyküsünü anlatıyor. The Loved Ones 2009 yılında Toronto Uluslararası Film Festivali'nin Midnight Madness bölümünde gösterildi ve People's Choice Award kazandı. The Loved Ones 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Berlin Syndrome 2017 full hd izle 720p izle

Berlin Syndrome (2017)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 56 dakika


  


Yönetmen: Cate Shortland
Ülke: Avustralya
Tür: Gerilim
Vizyon: 9 Haziran 2017
Oyuncular: Teresa Palmer, Max Riemelt, Matthias Habich, Lucie Aron, Cem Tuncay, Kristina Kostiv, Emma Bading

Film Melanie Joosten?ın romanından beyazperdeye uyarlandı. Berlin Syndrome, tatil için geldiği Berlin?de Andi isimli yakışıklı bir gençle tanışan Avustralyalı foto muhabiri Clare?in, Andi?nin apartman dairesinde kilitli kalmasıyla yaşanan gerilim dolu olayları anlatıyor.
Better Watch Out 2016 full hd izle 720p izle

Better Watch Out (2016)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 29 dakika


  


Yönetmen: Chris Peckover
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Komedi, Korku, Gerilim
Vizyon: 1 Ekim 2017
Oyuncular: Dacre Montgomery, Virginia Madsen, Patrick Warburton, Levi Miller, Olivia DeJonge, Ed Oxenbould, Tara Jade Borg

Zengin bir ailenin çocuğu olan Luke?a bakmak için tutulan çocuk bakıcısı Ashley, gecenin kolay geçeceğini düşünür. Fakat davetsiz konukların gelip ikisini dehşete düşürmesiyle Ashley, bunun sıradan bir haneye tecavüz olmadığını anlayacaktır.
Jasper Jones 2017 full hd izle 720p izle

Jasper Jones (2017)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 45 dakika


  


Yönetmen: Rachel Perkins
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 1 Mart 2017
Oyuncular: Toni Collette, Hugo Weaving, Levi Miller, Angourie Rice, Matt Nable, Dan Wyllie, Myles Pollard

Avustralya?da bir kasabada yaşayan Jasper Jones?un, bir gece ormanda kaybolan arkadaşı Laura Wiseheart?ın cesedini bulmasıyla yaşadıklarını ve okul arkadaşı Charlie Bucktin ile gerçeği arayış mücadelesini mercek altına alıyor. Film, genel olarak yetişkinliğe adım atan iki çocuğun bir sırla başlayan muhteşem arkadaşlığını ve bu iki insanın zorluklara göğüs germesini anlatıyor.
Australia 2008 full hd izle 720p izle

Avustralya - Australia (2008)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 2 saat 45 dakika


  Yönetmen: Baz Luhrmann
Ülke: Avustralya, ABD, İngiltere
Tür: Macera, Dram, Tarihi
Vizyon: 26 Aralık 2008
Oyuncular: Shea Adams, Eddie Baroo, Ray Barrett, Tony Barry, Jamal Bednarz-Metallah, Damian Bradford, Bryan Brown

Film, 2. Dünya Savaşı öncesinde, kendisine kocasından bir sığır çiftliği miras kalan ve bunun için kuzey Avustralya?ya giden İngiliz aristokratı Lady Sarah Ashley çevresinde gelişiyor.

İngiliz sığır baronları, arsasını almak isteyince; kaba sığır sürücüsü ile kerhen de olsa çalışmak mecburiyetinde kalır. Çünkü 2000 tane sığırı sadece birkaç ay evvel Pearl Harbor baskınının yapıldığı topraklardan yüzlerce mil geçirmek için ona ihtiyacı bulunmaktadır.

Yolculuk sürecinde adama aşık olur. Bununla beraber Avustralya?ya da hayran kalır ve kendisi için yeni bir hayatın başladığının farkına varır.
The Lion King 1½ 2004 full hd izle 720p izle

Aslan Kral 3 - The Lion King 1½ (2004)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 17 dakika


  Yönetmen: Bradley Raymond
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Animasyon, Komedi, Aile
Vizyon: 10 Şubat 2004
Oyuncular: Nathan Lane, Ernie Sabella, Julie Kavner, Jerry Stiller, Matthew Broderick, Robert Guillaume, Moira Kelly

Bu bölümde, Afrika ormanlarının isimsiz kahramanları Timon ve Pumbaa ile geçmişe yolculuk edeceğiz. Simba´nın maceralarının başlamadan önceki zamana gidip, Timon ve Pumbaa´nın nereden geldiğini, nasıl tanıştıklarını, yaşamak için nasıl bir mükemmel yer aradıklarını ve Simba´yla nasıl tanıştıkları anlatılıyor.
John Doe: Vigilante 2014 full hd izle 720p izle

John Doe: Vigilante (2014)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Kelly Dolen
Ülke: Avustralya
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Jamie Bamber, Daniel Lissing, Lachy Hulme, Ditch Davey, Paul O'Brien, Sam Parsonson, Chloe Guymer

John Doe filminde; alelade bir adam, bildiği biçimde vahşete karşı savaşıyor... Her seferinde bir suçluyu öldürerek. Bir kahraman mı, yoksa hain mi? Adalet mi, intikam mı? Siz karar verin...
These Final Hours 2013 full hd izle 720p izle

These Final Hours (2013)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 27 dakika


  


Yönetmen: Zak Hilditch
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Sarah Snook, Jessica De Gouw, Daniel Henshall, Nathan Phillips, David Field, Angourie Rice, Kathryn Beck

Film cataclysmic bir tufan olayından evvel yeryüzündeki son günde geçmektedir. 12 saat sonra yaşam sona erecektir. James ise kanunsuz ve kaotik bir şehre doğru yol alıyor. Yolda, biraz isteksizce de olsa, umutsuzca babasını arayan Rose adlı küçük bir kızın hayatını kurtarır.
Zoolander 2001 full hd izle 720p izle

Zırtapoz - Zoolander (2001)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 29 dakika


  Yönetmen: Ben Stiller
Ülke: ABD, Avustralya, Almanya
Tür: Komedi
Vizyon: 28 Aralık 2001
Oyuncular: Ben Stiller, Owen Wilson, Christine Taylor, Will Ferrell, Milla Jovovich

Derek Zoolander, yakışıklı ve zeki bir modeldir, magazin dünyasını atlatarak üç yıl üst üste en iyi model seçilerek ününe ün katmıştır. Fakat yani yüzler aranmaya başlanmış ve en iyi modelliği moda dünyasına yeni adım atan Hansel'e kaptırmıştır.

Bu hayal kırıklığını kaldıramayan Derek, zeki olduğunu da ispat etmek ister. Ailesinin yanında iş bulmak ister fakat beceremez, mecburen yine eski hayatına döner fakat bu sefer sadece yakışıklığı ile değil aklı ile de kendini ispatlayabileceğini savunur.
Peter Rabbit 2018 full hd izle 720p izle

Tavşan Peter - Peter Rabbit (2018)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 35 dakika


  


Yönetmen: Will Gluck
Ülke: İngiltere, Avustralya, ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon: 23 Şubat 2018
Oyuncular: Margot Robbie, Daisy Ridley, Rose Byrne, Elizabeth Debicki, Domhnall Gleeson, James Corden, Sam Neill

Yaramaz tavşan Peter ve arkadaşı, boş bir kır evini sahiplenmişlerdir. Eve yerleşen kahramanlar günlerini gün etmekte ve sıradan bir hayat sürmektedir. Fakat bu durum, yüzsüz Bay McGregor'un ortaya çıkmasıyla değişir. İmha işi için gelmiş olan Bay McGregor ile sevimli kahramanlarımız arasında büyük bir çatışma başlar. Bu süreçte işin içine hayvan sever Bea de dahil olur...
The Suicide Theory 2014 full hd izle 720p izle

The Suicide Theory (2014)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 38 dakika


  


Yönetmen: Dru Brown
Ülke: Avustralya
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Steve Mouzakis, Leon Cain, Joss McWilliam, Matthew Scully, Todd Levi, Nicholas G. Cooper, Warwick Comber

İntihara meyilli bir adam, intihar etmesinde ona yardım etmesi için azılı bir katili tutar. Ancak bir sebepten dolayı, hayatına ne zaman kast etse mucizevi bir şekilde kurtulmaktadır. | Gönderen: desprite
The Lion King II: Simba's Pride 1998 full hd izle 720p izle

Aslan Kral 2: Simbanın Onuru - The Lion King II: Simba's Pride (1998)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 21 dakika


  Yönetmen: Darrell Rooney
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Animasyon, Macera, Aile
Vizyon: 27 Ekim 1998
Oyuncular: Matthew Broderick, Neve Campbell, Andy Dick, Robert Guillaume, James Earl Jones, Moira Kelly, Nathan Lane

Krallığa kavuşan Simba,Nala ile evlenir ve Kiara adlı bir kız çoçukları olur. En az babası kadar asi olan Kiara,krallığın sınırını aşıp yasak bölgeye girer ve şeytan Scarın oğlu Kovu ile tanışır. Kiara ile Kovu un arkadaşlıkları,bu düşman ailelerini tekrar karşı karşıya getirecek mi?
Mystery Road 2013 full hd izle 720p izle

Mystery Road (2013)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 52 dakika


  


Yönetmen: Ivan Sen
Ülke: Avustralya
Tür: Gizem, Gerilim, Aksiyon, Dram, Suç
Vizyon: 5 Haziran 2013
Oyuncular: Aaron Pedersen, Hugo Weaving, Ryan Kwanten, Jack Thompson, Tony Barry, Robert Mammone, Tasma Walton

Öldürülen genç bir kızın katilini bulabilmek için seneler sonra kasabasına geri dönen bir polisin hikayesi...
Happy Feet 2006 full hd izle 720p izle

Neşeli Ayaklar - Happy Feet (2006)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: George Miller
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Animasyon, Komedi, Aile
Vizyon: 26 Ocak 2007
Oyuncular: Carlos Alazraqui, Lombardo Boyar, Jeffrey Garcia, Johnny A. Sanchez, Robin Williams, Elijah Wood, Brittany Murphy

Neşeli Ayaklar, Antartika'da geçen bir komedi serüven filmi. Antartika'da yaşayan İmparator peguenlerinin her birinin ruh eşini bulabilmek ve etkilemek için bir "Kalbe Seslenen Şarkı"sı olmalıdır. Ve bir gün bu toplulukta şarkı söyleyemeyen bir penguen dünyaya gelir. Kahramanımız Memphis ve Norma Jean'in oğlu Mumble dünyanın en kötü şarkıcısıdır. Fakat, nasıl olduysa kendisi çok iyi tap dansı yapar.

Bütün dünyada hem küçükler hem de büyükler tarafından merakla beklenen, İmparator Penguenlerinin Antartika'daki maceralarını konu alan bu animasyon, yaklaşık 42,3 Milyon Dolar (yaklaşık 61,4 Milyon YTL) hasılat elde etti.
Crocodile Dundee 1986 full hd izle 720p izle

Timsah Dundee - Crocodile Dundee (1986)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Peter Faiman
Ülke: Avustralya
Tür: Macera, Komedi
Vizyon: 1 Mart 1988
Oyuncular: Paul Hogan, Linda Kozlowski, John Meillon, David Gulpilil, Ritchie Singer, Maggie Blinco, Steve Rackman

Avustralya'lı bir timsah avcısını okurlarına tanıtmak için Avusturyaya giden New York'lu genç gazeteci bir kızla avcı arasında geçen komik olayları anlatıyor.
Daybreakers 2009 full hd izle 720p izle

Vampir İmparatorluğu - Daybreakers (2009)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Michael Spierig
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Korku
Vizyon: 5 Mart 2010
Oyuncular: Ethan Hawke, Willem Dafoe, Sam Neill, Claudia Karvan, Michael Dorman

2019 yılında yaşanan bir veba salgını dünyadaki insanların çok büyük bir bölümünü vampire dönüştürmüştür. Artık kimse yaşlanmamaktadır. Fakat ortada büyük bir sorun vardır; sayıları iyice azalan insanlar artık vampir ırkına yeterli miktarda kan sağlayamamaktadır. Bu sırada insanlardan oluşan bir direniş gücü de vampirleri tekrar insana dönüştürmek için bir tedavi aramaktadır. Direnişçiler bunun için üst düzey bir vampir olan hematolog Edward Dalton’ı (Ethan Hawke) kaçırırlar.
Burning Man 2011 full hd izle 720p izle

Yanan Adam - Burning Man (2011)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 50 dakika


  


Yönetmen: Jonathan Teplitzky
Ülke: İngiltere, Avustralya
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 10 Eylül 2011
Oyuncular: Matthew Goode, Bojana Novakovic, Essie Davis, Rachel Griffiths, Kerry Fox

Restoranda şef olarak çalışan Tom, eşi ve 8 yaşındaki oğluyla mutlu bir hayat sürmektedir. Ancak onun bu mutlu yaşantısı genç ve güzel karısı Sarah'ın kanser olduğu haberiyle altüst olacak ve Tom, Sarah’ın kız kardeşi ve diğer kadın arkadaşlarının yardımıyla bu zorluğun üstesinden gelmeye çalışacaktır.
Killer Elite 2011 full hd izle 720p izle

Seçkin Katiller - Killer Elite (2011)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Gary McKendry
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 10 Eylül 2011
Oyuncular: Jason Statham, Clive Owen, Robert De Niro, Dominic Purcell, Aden Young

Gerçek bir hikâyeden sinemaya aktarılan, Killer Elite Avustralya'dan Paris'e Londra'dan Ortadoğu'ya soluk soluğa izleyeceğiniz bir aksiyon macera...

'Taşıyıcı' serisiyle kadınların gönlünde taht kuran aksiyon filmlerinin karizmatik oyuncusu Jason Statham ve yılların eskitemediği muhteşem oyuncu Robert De Niro tüm yeteneklerini Killer Elite filmi için bir araya getiriyorlar.

Gizli Servisin çok özel eğitimli ajanı kendisini yetiştiren danışmanı zor hale düşünce emekli olduğu bu tehlikeli hayata geri dönmek mecburiyetinde kalır. Ama kadim dostunu kurtarmak için girişeceği aksiyonda karşısında en az kendisi kadar yetenekli bir diğer ajan ve iyi yetiştirilmiş üç özel katili alt etmek zorundadır...
Swordfish 2001 full hd izle 720p izle

Kod Adı Kılıçbalığı - Swordfish (2001)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Dominic Sena
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç
Vizyon: 7 Eylül 2001
Oyuncular: John Travolta, Hugh Jackman, Halle Berry, Don Cheadle, Sam Shepard

Bağlanın... Hack edin... Herşeyi çalın...
John Travolta’nın delifişek bir gizli ajanı canlandırdığı film, CIA’in hapisten yeni çıkmış usta bir hacker aracılığıyla büyük miktarda parayı iç etme girişimini konu alıyor. Filmin anafikri şu: Şifreyi biliyorsan, heryere girebilirsin:
ABD çapında uyuşturucuyla mücadeleden sorumlu DEA, 'Kılıçbalığı' kod adlı operasyonunu 1986 yılında iptal edince, 400 milyon dolar gibi yüksek miktarda kara para, kimsenin kullanamayacağı bir biçimde açıkta kalmıştır. Aradan geçen 15 yıllık süre içinde faizlerle 9.5 milyara çıkan bu birikimde gözü olan biri vardır şimdi: Gabriel Shear.
Shear, Kara Hücre adlı gizli bir anti-terör örgütünün karizmatik lideridir ve bu parayı uluslararası terörizme karşı vermekte oldukları mücadeleye kaynak olarak aktarmak istemektedir. Fakat paraya ulaşmak için, özel bir güvenlik kodunu kırmak gerekir önce. Usta bir hacker olan Stanley Jobson’ı bu işi yapmaya zorlar Shear. Tek arzusu kızı Holly’e kavuşabilmek olan bu hacker da, geçmişteki suçlarının kefaleti olarak önemli miktarda paraya muhtaçtır...
Girl Asleep 2015 full hd izle 720p izle

Girl Asleep (2015)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 17 dakika


  


Yönetmen: Rosemary Myers
Ülke: Avustralya
Tür: Komedi, Aile, Fantastik
Vizyon:
Oyuncular: Bethany Whitmore, Harrison Feldman, Matthew Whittet, Amber McMahon, Eamon Farren, Tilda Cobham-Hervey, Imogen Archer

On dört yaşındaki Greta isimli bir genç kızın başından geçen ilginç konulara odaklanacak olan Girl Asleep, dram ve komedi severleri memnun edecekmiş gibi gözüküyor. Avustralya yapımı olan film sinematografisiyle dikkat çekiyor. Rosemary Myers'ın ilk yönetmenlik deneyimi olan film, ilk olarak Berlin Film Festivali'nde görücüye çıktı. Son derece olumlu yorumlar alan Girl Asleep'in senaryosuysa Matthew Whittet tarafından yazıldı.
Oddball and the Penguins 2015 full hd izle 720p izle

Cesur Köpek - Oddball and the Penguins (2015)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 35 dakika

Yönetmen: Stuart McDonald
Ülke: Avustralya
Tür: Macera, Aile
Vizyon:
Oyuncular: Alan Tudyk, Sarah Snook, Deborah Mailman, Richard Davies, Terry Camilleri, Coco Jack Gillies, Shane Jacobson

Swampy lakabı ile tanınan Allen (Shane Jacobson) ve köpeği Oddball, nesli tükenmekte olan bir penguen türünü, vahşi kedi ve köpeklerden korumak üzere yerel yetkililer tarafından görevlendirilir. Oddball, bu işte o kadar başarılı olur ki, kendi türünün en tanınan bireyi haline gelir. Tabi ki Avustralya'da daha korunması gereken birçok hayvan türü vardır.
The Rover 2014 full hd izle 720p izle

Takip - The Rover (2014)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: David Michôd
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Suç, Dram
Vizyon: 4 Temmuz 2014
Oyuncular: Guy Pearce, Robert Pattinson, Scoot McNairy

Batı ekonomisinin çöküş yaşamasının 10 sene ardından, Avustralya madenleri halen daha aktiftir; diri kalmayı başaran sanayi, umutsuz ve tehlikeli adamların hedefi olmuştur. Eric, böyle bir suç örgütü tarafından soyulur ve böylesine zor bir sürede bütün varlığı olan arabasını kaybeder. Yasa ya da kanunun kalmadığı bu yerde bundan böyle aklındaki tek fikir intikamdır. Çeteyi bulmak üzere yola çıkar, fakat bulabildiği tek şahıs yaralanınca yarı yolda bırakılan, yarım akıllı Rey olur. İki adam bir araya gelir ve sonuçlarını kendilerinin bile hayal edemeyeceği bir yolculuğa çıkarlar.
Red Hill 2010 full hd izle 720p izle

Kırmızı Tepe - Red Hill (2010)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 35 dakika

Yönetmen: Patrick Hughes
Ülke: Avustralya
Tür: Gerilim, Western
Vizyon: 14 Şubat 2010
Oyuncular: Ryan Kwanten, Steve Bisley, Tommy Lewis, Claire van der Boom, Christopher Davis

Şehirden kaçıp hamile karısıyla küçük bir kasabaya taşınan genç ve dürüst bir polis, daha ilk günden kendini bir kabusun içinde bulur. Komşu kasabanın hapishanesinden kaçmış bir seri katil, intikam için geri dönmüştür
Don't Say a Word 2001 full hd izle 720p izle

Sakın Konuşma - Don't Say a Word (2001)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Gary Fleder
Ülke: ABD, Avustralya, İsviçre, Kanada
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 30 Kasım 2001
Oyuncular: Michael Douglas, Sean Bean, Brittany Murphy, Skye McCole Bartusiak, Guy Torry, Jennifer Esposito, Shawn Doyle

Başarılı bir psikiatristin kızı kaçırılır. Kaçıranlarla bağlantı kurduğunda, imkansıza yakın bir talepleri olduğunu anlar psikiatrist: Gizli bir kodu bilen katatonik bir genç bayan bulunmaktadır. Psikiatristten istenen, bir anlamda onun zihnine girerek, hatırlayamadığı bu şifreyi ona hatırlatmasıdır.

Kızını kurtarmak için mesleki becerisini devreye sokan psikiatrist rolündeki Michael Douglas'ın oyun gücüyle dikkat çeken, gerilimli bir yapım...
The Mule 2014 full hd izle 720p izle

Kurye - The Mule (2014)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 43 dakika

Yönetmen: Tony Mahony
Ülke: Avustralya
Tür: Komedi, Suç, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Hugo Weaving, Angus Sampson, Leigh Whannell, Ewen Leslie, Geoff Morrell, Georgina Haig, Noni Hazlehurst

The Mule 2014 İlk Görevinde Enselenen Bir Uyuşturucu Kuryesinde Başına Gelenler.... Avusturalya Yapımı Filmin Başrolünde Ajan Smith Karakteriyle Hafızlara Kazınan Hugo Weaving'e angus Sampson Ve Leigh Whannel Eşlik Ediyor
Drift 2013 full hd izle 720p izle

Drift (2013)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 53 dakika


  


Yönetmen: Ben Nott
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Spor
Vizyon: 8 Aralık 2012
Oyuncular: Sam Worthington, Xavier Samuel, Lesley-Ann Brandt, Robyn Malcolm, Myles Pollard, Sean Keenan, Steve Bastoni

Avustralya, 1970’ler. Kelly kardeşler Andy "28" ve Jimmy’nin "22" tek bir tutkusu vardır: büyük dalgalarda sörf yapmak. Andy ve Jimmy çocukken anneleri Sydney’den dünyanın en zorlu ve tehlikeli dalgalarının görüldüğü bir sahil kasabası olan Margaret River’a kaçar. 12 yıl boyunca, çocuklar sörf yeteneklerini geliştirir ve her zaman mükemmel dalgaları ararlar. Özgür ruhlu Jimmy mükemmel bir sörfçü ve yenilikçidir ama ailesini borç batağından kurtarmak içi suç dünyasına girer. Andy büyük bir karar alır. Düzenli işinden ayrılarak Jimmy’nin sörf yenilikleri ve kendi iş yetenekleri üzerine oynar ve sörf malzemeleri satacağı bir yer açar. Sörf tahtası tasarımları ve evde yapılmış dalış giysileri satışına başlarlar. Yerli bir uyuşturucu satıcısına bulaşınca, kurdukları her şey yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya kalır.

Sörf fotoğrafçısı JB ve Hawaili sörf arkadaşı Lani gibi yeni arkadaşlarının da desteğiyle işlerini büyütme yollarını ararlar.
Wolf Creek 2005 full hd izle 720p izle

Kurt Kapanı - Wolf Creek (2005)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Greg Mclean
Ülke: Avustralya
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon: 7 Nisan 2006
Oyuncular: John Jarratt, Cassandra Magrath, Kestie Morassi, Nathan Phillips, Gordon Poole, Guy O'Donnell, Phil Stevenson

Wolf Creek - Kurt Kapanı" Avustralya'nın terk edilmiş bölgelerinde yaşanan gerçek olaylara dayanmaktadır. Olaylar, üç üniversite arkadaşı olan, Liz (Cassandra Magrath), Kristy (Kestie Morassi) ve Ben (Nathan Phillips)'in, tatil için Wolf Creek Ulusal Parkı'ndaki gizemli meteor kraterini görmek üzere parka gitmeleriyle başlar. Geri döndüklerinde arabalarının çalışmadığını görürler. Hiç kimsenin olmadığı bu dev, boş alanda çaresizce kendilerini kurtaracak birilerini beklerler. Hava kararmaya başladığında, oranın yerlisi olan bir adam (Mick) gençleri kamyonuyla kurtarır. Sabah olduğunda, Mick'in, arabalarını tamir etmek ve onların gitmelerine izin vermek gibi bir niyeti olmadığı gerçeği ortaya çıkar. Üç arkadaş bir kaçış yolu ararken, inanılmaz, vahşet dolu gerçekle yüz yüze gelirler.
The Eye of the Storm 2011 full hd izle 720p izle

Fırtınanın Gözü - The Eye of the Storm (2011)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 59 dakika


  


Yönetmen: Fred Schepisi
Ülke: Avustralya
Tür: Dram
Vizyon: 23 Temmuz 2011
Oyuncular: Geoffrey Rush, Dustin Clare, Charlotte Rampling, Judy Davis, Colin Friels

Elizabeth Hunter (Charlotte Rampling) yaşamı boyunca çevresindekileri, emri altında çalışan personellerini ve çocuklarını kontrol altında tutmuş birisidir. Bir zamanlar muhteşem bir güzelliğe sahip olan bu kadın en küstahça oyununu öldüğü zaman oynamayı seçer... Sydney'deki bir parkta ölmek üzereyken yanında; 2 hemşire, bir hizmetli ve iki çocuğu (Geoffrey Rush,Judy Davis) bulunmaktadır. Oldukça hasta olan bu kadın, bu durumda dahi kontrolü elden bırakmamaya niyetlidir...
Resident Evil: Extinction 2007 full hd izle 720p izle

Ölümcül Deney 3: İnsanlığın Sonu - Resident Evil: Extinction (2007)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 34 dakika


  Yönetmen: Russell Mulcahy
Ülke: Fransa, Avustralya, Almanya, İngiltere, ABD
Tür: Aksiyon, Korku, Bilim Kurgu
Vizyon: 19 Ekim 2007
Oyuncular: Milla Jovovich, Oded Fehr, Ali Larter, Iain Glen, Ashanti

Çok tutulan video oyunu serisinden uyarlanan 100 milyon Dolarlık liste başı Resident Evil'in 3. bölümü filmin kaldığı yerden devam ediyor. Artık Nevada çölünde saklanan Alice (Milla Jovovich) her insanoğlunu ölümsüz olmakla tehdit eden ölümcül bir virüsü yok etmek ve adaleti aramak için yeniden Carlos Olivera (Oded Fehr), L.J.'le (Mike Epps) birlikte yeni hayatta kalanlar Claire (Ali Larter), K-Mart (Spencer Locke) ve Hemşire Betty'iyle işbirliği yapar. Umbrella Corporation tarafından tutsak alındığından itibaren, Alice biojenik deneylere maruz kalmıştır ve genetik olarak insanüstü güçleri, duyuları becerileri değişikliğe uğramıştır. Hayatta kalmak isteyen biri olursa, bu becerilere ve daha fazlasına ihtiyacı olacaktır.
Goldstone 2016 full hd izle 720p izle

Goldstone (2016)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 50 dakika


  


Yönetmen: Ivan Sen
Ülke: Avustralya
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 1 Temmuz 2016
Oyuncular: Aaron Pedersen, Alex Russell, Jacki Weaver, David Wenham, David Gulpilil, Pei-pei Cheng, Michelle Lim Davidson

Yerli Dedektif Jay Swan, kayıp insanlarla alakalı bir soruşturma için Goldstone kasabasına gelir. Kolay bir görev gibi görünen soruşturma; bir suç ve dejenerasyon ağını ortaya çıkarır. Goldstone adaleti getirebilmek için Jay, mahalli polis Josh ile olan farklılıklarını bir kenara bırakıp birlikte çalışmak zorundadır...
Paper Planes 2014 full hd izle 720p izle

Paper Planes (2014)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 36 dakika


  


Yönetmen: Robert Connolly
Ülke: Avustralya
Tür: Aile
Vizyon:
Oyuncular: Sam Worthington, Ed Oxenbould, Deborah Mailman, Nicholas Bakopoulos-Cooke, Ena Imai, Terry Norris, Peter Rowsthorn

11 yaşında Avusturalya?lı bir çocuk olan Dylan?ın önce Ulusal Kağıttan Uçak Şampiyonası?na, ardından da Japonya?da gerçekleştirilen Dünya Kağıttan Uçak Şampiyonası?na katılma çabasını konu alıyor.
Mad Max 3: Beyond Thunderdome 1985 full hd izle 720p izle

Çılgın Maks 3 - Mad Max 3: Beyond Thunderdome (1985)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: George Miller
Ülke: Avustralya
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 10 Temmuz 1985
Oyuncular: Mel Gibson, Bruce Spence, Adam Cockburn, Tina Turner, Frank Thring, Angelo Rossitto, Paul Larsson

İki kişi girer, ve sadece biri çıkar. Bartertown'ın Thunderdome arenasında kanun böyledir. Fakat kanun koyucu Auntie Entity yakında bir kural daha koyacaktır: Max'i kızdırmayın!

Post-nükleer bir gelecekte geçen Mad Max Beyond Thunderdome'da Mel Gibson (Lethal Weapon, Maverick) kayıp çocuklardan oluşan bir kabilenin kurtarıcısı rolünde. Sahnenin kalanını ise Max'i, Bartlertown'daki baskısını kuvvetlendirmek amacıyla kullanmak isteyen, güç-delisi Auntie Entity rolündeki müzik yıldızı Tina Turner dolduruyor.

Yönetmenler George Miller ve George Ogilvie; Max ve gladyatör Blaster lav silahları, elektrikli testereler, ve Thunderdome'da yerinden oynatabildikleri tüm cisimlerli kullanarak kıyasıya çarpışırken, tüm zamanların en başarılı dövüş sahnelerinden biriyle izleyiciyi tekerlekli bir kıyamete, heyecanlı bir finale taşıyor.Mad Max Beyond Thunderdome: izleyin, siz de film müziklerindeki şarkınının sözlerine hak vereceksiniz, 'Yeni bir kahramana ihtiyacımız yok'.
Mental 2012 full hd izle 720p izle

Mental (2012)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 56 dakika


  


Yönetmen: P.J. Hogan
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 18 Ağustos 2012
Oyuncular: Toni Collette, Liev Schreiber, Caroline Goodall, Anthony LaPaglia, Kerry Fox

Moochmore kızları teşhis edilmemiş bir akıl hastalığından muzdarip olduklarına emindirler. Çünkü eğer deli olmazlarsa, popüler de olamazlar. Talepkar kızlarıyle uğraşmakta zorlanan ve sadakatsiz politikacı kocasından hiç destek göremeyen anneleri Shirley sinir krizi geçirir. Barry karısını bir akıl hastanesine yatırınca, neredeyse hiç tanımadığı 5 kızıyla yalnız kalır. Çaresiz adam Shaz isimli bir otostopçuyu eve getirir ve kızlarına dadılık yapmasını ister.
Taking Lives 2004 full hd izle 720p izle

Hayatın Benim - Taking Lives (2004)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: D.J. Caruso
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Gizem, Gerilim
Vizyon: 30 Temmuz 2004
Oyuncular: Angelina Jolie, Ethan Hawke, Kiefer Sutherland, Gena Rowlands, Olivier Martinez

Güzel FBI ajanı Illeana Scott, özellikle çözülemeyen cinayetler konusunda uzmanlaşmış bir analizcidir. Suç araştırması konusunda sıradan yöntemlere güvenmemekte ve kendi yöntemleriyle en zor dosyaları bile çözüme kavuşturmaktadır.

Montreal polisi bir seri katilin işlediği cinayetlere engel olamayınca, dışardan birinden, Ajan Scott'tan yardım isterler. Montreal'e gelen Scott, yerel polisten dedektiflerin de yardımıyla araştırmaya başlar. Seri katil, bir tür bukalemun gibidir, insanları öldürüp yaşantılarını çalmaktadır. Bir süre onların yerine geçip onlar gibi yaşayan katil, sonraki hedefini öldürdükten sonra da o yaşam tarzına geçmektedir.

Scott'ın sıradışı yöntemleri, onu polisin hiç ipucu bulamadığı katile yaklaştırmıştır. Ancak katilin peşine düştüğüne inandıkları genç bir adamla duygusal yakınlaşması işiyle arasına girer. Güzel ajan kendisini sürprizlerle dolu bir cinayet davasının tam ortasında bulacaktır.
Miss Congeniality 2000 full hd izle 720p izle

Güzel Dedektif - Miss Congeniality (2000)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Donald Petrie
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 13 Nisan 2001
Oyuncular: Sandra Bullock, Michael Caine, Benjamin Bratt, Candice Bergen, William Shatner

Amerika'da 50 yıldır güzelliğin belirleyicisi olan The Miss United States Güzellik Yarışması, ülkenin en azılı teröristlerinden biri olan 'Yurttaş'tan bir tehdit alır. F.B.I. bir sürü bombalama, adam öldürme ve kundakçılık eylemleri gerçekleştirmiş olan bu piskopatın uzun süredir peşindedir ve bu onu yakalamaları için çok iyi bir fırsattır.Plan çok basittir: Ajanlardan birini yarışmacı kılığında yarışmaya sok. İlk beş arasına girerek yarışmanın sonuna kadar sahnede kalmasını sağlayacak bir jüri hazırla ve onu son derece iyi bir gözetim altında tut. Ama bu ajanı bulmak o kadar da basit bir iş değildir.Bilgisayarda kayıtlı bayan ajanlar arasında yapılan taramada bu göreve uygun olan bir tek kişi bulunur: Özel Ajan Gracie Hart. Bilgisayardaki bornozlu resminde bu kadar muhteşem görünen birinin, bir gece elbisesiyle oradaki herkesi kandırması işten bile değildir. Özellikle de saçını taradıktan sonra. Ama işin kötüsü, Gracie'nin bir saç fırçası yoktur. Hatta bir elbisesi ya da topuklu ayakkabıları da yoktur. Partneri ve bu kılık değiştirme operasyonunun başı Eric Matthews'ın deyişiyle, o tam bir 'hurda araba' dır. Ve daha da kötüsü Gracie'nin 'sadece barış isteyen bir grup bikinili' dediği o insanlardan birinin kılığına girmeye hiç de niyeti yoktur.İşte bu yüzden büro Gracie'yi - ya da Victor'ın deyimiyle 'Kirli Harriet'ı - kusursuz bir kraliçe adayına - Gracie Lou Freebush'a - dönüştürmesi için güzellik yarışması danışmanı Victor Melling'i tutar. Victor için 'bir gram östrojenden yoksun' bir kadını güzelleştirmeye çalışmak zorlu bir iş olacaktır. Ama yarışmanın
Adore 2013 full hd izle 720p izle

Yasak Aşk - Adore (2013)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Anne Fontaine
Ülke: Avustralya, Fransa
Tür: Dram
Vizyon: 21 Şubat 2014
Oyuncular: Robin Wright, Naomi Watts, Xavier Samuel, Ben Mendelsohn, James Frecheville

Naomi Watts ve Robin Wright´ın başrollerini paylaştığı Yasak Aşk birbirlerinin oğullarına âşık olan iki dostu konu alıyor. 40´lı yaşlarının sonlarında olan Liz ile Roz yakın arkadaş ve komşudurlar. Birbirlerinin sörfçü ergen oğullarıyla yıllardır ilişki yürütmektedirler.

İki anne de ilişkilerinin yanlış ve sakıncalı olduğunun farkındadır ama mutluluk, suçluluk duygusuna ağır basar. Ta ki sırları ortaya çıkana dek... Anne Fontaine´in İngilizce çektiği ilk film olan bu sürükleyici aşk ve şehvet hikâyesi, ocak ayında izleyici karşısına çıktığı Sundance´te "aile değerleri"ne ters düştüğü suçlamasıyla büyük gürültü kopardı.
Tomorrow, When the War Began 2010 full hd izle 720p izle

Yarın Savaş Başladığında - Tomorrow, When the War Began (2010)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Stuart Beattie
Ülke: Avustralya
Tür: Aksiyon, Macera, Savaş
Vizyon: 8 Ağustos 2010
Oyuncular: Caitlin Stasey, Rachel Hurd-Wood, Lincoln Lewis, Deniz Akdeniz, Phoebe Tonkin

Avustralya'lı yazar John Marsden'ın yazdığı yedi kitaplık seri olan "Tomorrow" serisinin ilk kitabı olan Tomorrow, When The War Began (1993) adlı eserden esinlenerek yapılmış olan üçlemenin ilk filmi Avustralya'da büyük bir beğeni kazanmış ve dört ödül almıştır.

Film, yedi Avustralyalı gencin haftasonu için değişiklik yapıp büyüleyici güzellikteki "cehennem" adı verilen doğal ortamda kamp yapmaları ile başlar ancak kamp sona erip, kasabaya döndüklerinde geride bıraktıkları hayatlarından eser kalmamıştır.

Oyuncular arasında en dikkat çeken performans tartışmasız Deniz Akdeniz'in canlandırmış olduğu Homer karakteri. Şimdiden adına facebook fan sayfaları düzenen Deniz'in, yeni neslin yakışıklı aktorü olacağını görür gibiyim...
Mad Max Beyond Thunderdome 1985 full hd izle 720p izle

Mad Max 3 - Mad Max Beyond Thunderdome (1985)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    

  


Yönetmen: George Miller
Ülke: Avustralya
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Bruce Spence, Mel Gibson, Tina Turner

İki kişi girer, ve sadece biri çıkar. Bartertown'ın Thunderdome arenasında kanun böyledir. Fakat kanun koyucu Auntie Entity yakında bir kural daha koyacaktır: Max'i kızdırmayın! Post-nükleer bir gelecekte geçen Mad Max Beyond Thunderdome'da Mel Gibson ve müzik yıldızı Tina Turner dolduruyor. Yönetmenler George Miller ve George Ogilvie; Max ve gladyatör Blaster lav silahları, elektrikli testereler, ve Thunderdome'da yerinden oynatabildikleri tüm cisimlerli kullanarak kıyasıya çarpışırken, tüm zamanların en başarılı dövüş sahnelerinden biriyle izleyiciyi tekerlekli bir kıyamete, heyecanlı bir finale taşıyor. Mad Max Beyond Thunderdome: izleyin, siz de film müziklerindeki şarkınının sözlerine hak vereceksiniz, "Yeni bir kahramana ihtiyacımız yok"...
Knowing 2009 full hd izle 720p izle

Kehanet - Knowing (2009)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: Alex Proyas
Ülke: ABD, İngiltere, Avustralya
Tür: Dram, Gizem, Bilim-Kurgu
Vizyon: 10 Nisan 2009
Oyuncular: Nicolas Cage, Chandler Canterbury, Rose Byrne, Lara Robinson, D.G. Maloney, Nadia Townsend, Alan Hopgood

1959 yılında, yeni bir ilköğretim okulunun açılış töreninde, bir grup öğrenciden geleceğin neye benzeyeceğini resmetmeleri istenir. Resimleri bir zaman kapsülüne konacak ve 50 yıl boyunca kapsülde saklanacaktır. Ama gizemli bir kız kağıdını rasgele gibi görünen sıra sıra rakamlarla doldurur ve bunların görünmez insanlar tarafından kulağına fısıldandığını söyler.

Yarım asır sonra, yeni bir nesil öğrenci kapsülün içeriğini inceler ve kızın şifreli mesajı genç Caleb Koestler'ın (Chandler Canterbury) eline geçer. Fakat sarsıcı bir keşif yapıp mesajın geçen 50 yıl içinde yaşanan tüm büyük felaketlerin tarihini ve ölü sayısını şaşmaz bir doğrulukla tahmin ettiğini ortaya çıkaran kişi Caleb'ın astrofizik profesörü babası John Koestler (Nicolas Cage) olur. Baba Koestler belgenin içindeki sırlara vakıf oldukça, üç büyük felaketin daha yaşanacağını ve bunlardan sonuncusunun küresel çapta bir yıkıma yol açacağını keşfeder.

John'ın olacak felaketler konusundaki uyarılarını yetkililer kulak ardı ederler. Bilim adamının korkuları Caleb'in bir şekilde bu gizemin bir parçası olduğunu fark etmesiyle daha da büyür. Kehanet mesajının yazarının kızı Diana Wayland (Rose Byrne) ve torunu Abby Wayland'in (Lara Robinson) yardımına başvuran John, nihai felaketi durdurabilmek için zamanla nefes kesen bir yarışa tutuşur.
The Secret of Moonacre 2008 full hd izle 720p izle

Ay Prensesi - The Secret of Moonacre (2008)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Gabor Csupo
Ülke: Macaristan, İngiltere, Fransa, Avustralya, ABD, Yeni Zellanda
Tür: Macera, Aile, Fantastik
Vizyon:
Oyuncular: Dakota Blue Richards, Juliet Stevenson, Tim Curry, Tamás Tóth, Augustus Prew, György Szathmári, Natascha McElhone

13 yaşında olan Maria Merryweather'ın babası ölünce, o da babasız ve evsiz kalır. Hayatındaki maddi manevi tüm güzellikleri bırakmaya zorlanan küçük kız, artık Londra'dan ayrılıp Sir Benjamin ile yaşamak zorundadır. Var olduğunu bilmediği gizemli bir yer olan Moonacro Manor'da yaşıyordur.

Maria kasabaya vardıktan sonra burasının asırlar önce lanetlendiği gerçeğini öğrenecektir. Burasını felaketten kurtaracak olan da kendisidir. Şimdi peşindeki laneti geri çevirmek için yalnızca bir dahaki dolunaya kadar vakiti vardır...
Practical Magic 1998 full hd izle 720p izle

Aşkın Büyüsü - Practical Magic (1998)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Griffin Dunne
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Komedi, Fantastik, Romantik
Vizyon: 2 Nisan 1999
Oyuncular: Sandra Bullock, Nicole Kidman, Stockard Channing, Dianne Wiest, Goran Visnjic, Aidan Quinn, Evan Rachel Wood

Tatlı cadılardan oluşan owens ailesinin en neşeli ve heyecan dolu üyeleri,kızkardeşler sally ve gillian owensdır(sandra bullock ve nicole kidman)Anne ve babalarının ölümünün ardından teyzelerinin büyüttüğü sally ve gillian owens ailesinin kadınlarının büyü yapma yetenekleri bulunmaktadır ne varki bu yetenekleri ile bir de lanet taşımaktadırlar.
Life 2015 full hd izle 720p izle

Life (2015)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 51 dakika


  Yönetmen: Anton Corbijn
Ülke: İngiltere, ABD, Almanya, Kanada, Avustralya
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 4 Aralık 2015
Oyuncular: Robert Pattinson, Peter Lucas, Lauren Gallagher, Kendal Rae, Drew Leger, Dane DeHaan, Alessandra Mastronardi

1955 senesinde LIFE magazin dergisi adına çalışan fotomuhabiri Dennis Stock, yıldızı parlamakta olan James Dean'in fotoğraflarını çekmek üzere görevlendirilir. Böylece Hollywood'un en ikonik, en yetenekli fakat problemli karakterlerinden bir tanesi daha yakından tanıma fırsatını bulur.
The Turning 2013 full hd izle 720p izle

The Turning (2013)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 3 saat


  


Yönetmen: Jonathan auf der Heide
Ülke: Avustralya
Tür: Dram
Vizyon: 3 Ağustos 2013
Oyuncular: Rose Byrne, Cate Blanchett, Hugo Weaving, Harrison Gilbertson, Miranda Otto, Callan Mulvey, Richard Roxburgh

Türlü sanatsal disiplinlerden 17 Avustralyalı yönetmen, bol ödüllü yazar Tim Winton'nun zor unutulan eserinin aynı adlı güzel romanının her bir bölümünü oluşturmaktadır. Birbirine bağlı ve örtüşen hikayeler, küçük bir kenar topluluğunun çarpıcı portresinde, alelade insanların yaşamlarındaki olağanüstü dönüşüm noktalarını keşfediyor.

Cate Blanchett, Rose Byrne, Hugo Weaving, Miranda Otto gibi bir çok oyuncu da bölümlerde yer almıştır.
Wolf Creek 2 2013 full hd izle 720p izle

Kurt Kapanı 2 - Wolf Creek 2 (2013)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Greg Mclean
Ülke: Avustralya
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon: 30 Ağustos 2013
Oyuncular: John Jarratt, Ryan Corr, Shannon Ashlyn, Phillipe Klaus, Gerard Kennedy, Annie Byron, Shane Connor

Korku-gerilim arenasının azılı psikopatları arasına adıını yazdırmayı başaran Mick Taylor, 9 yıl önce, Wolf Creek dolaylarında gerçekleştirdiği katliamın benzerlerini icra etmeye devam etmektedir. Fakat Taylor'un kana susamışlığı, çorak topraklar üzerindeki Wolf Creek Ulusal Park'ını kana bulamaya devam edecektir!
Speed Racer 2008 full hd izle 720p izle

Hızlı Yarışçı - Speed Racer (2008)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 2 saat 15 dakika


  Yönetmen: Andy Wachowski
Ülke: ABD, Avustralya, Almanya
Tür: Aksiyon, Aile, Spor
Vizyon: 20 Haziran 2008
Oyuncular: Emile Hirsch, Nicholas Elia, Susan Sarandon, Melissa Holroyd, Ariel Winter, Scott Porter, Gian Ganziano

Pistte fırtına gibi giden, yarış öncesinde, sırasında ve sonrasında toz attıran Speed Racer, direksiyon başında doğal bir yetenektir. Yarış arabalarının içinde doğan Speed, saldırgan, içgüdüleriyle hareket eden, korkusuz biridir. Tek gerçek rakibi, idol olarak gördüğü ağabeyinin anısıdır. Speed efsanevi bir yarışçı olan ağabeyi Rex Racer'ın bir yarış sırasında ölümünün ardından kalan boşluğu doldurabilecek midir?
Two Weeks Notice 2002 full hd izle 720p izle

Aşka İki Hafta - Two Weeks Notice (2002)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Marc Lawrence
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 28 Şubat 2003
Oyuncular: Sandra Bullock, Hugh Grant, Alicia Witt, Dana Ivey, Robert Klein

Avukat Lucy Kelson dünyayı kurtarmak istiyordu ama onun yerine yakışıklı ve çaresiz milyarder patronu George Wade için kravat seçiyor ve olması muhtemel kız arkadaşlarla görüşmeler yapıyordu. Peki Lucy bunun için mi Harvard’da hukuk okumuştu.Yaşadıklarından sonunda bıkan Lucy patronuna bir ihbarname göndermeye karar verir. Fakat Wade’in Cupitin de yardımıyla başka planları vardır.
Maya the Bee Movie 2014 full hd izle 720p izle

Arı Maya - Maya the Bee Movie (2014)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 19 dakika


  Yönetmen: Alexs Stadermann
Ülke: Avustralya
Tür: Animasyon, Aile
Vizyon: 31 Ekim 2014
Oyuncular: Kodi Smit-McPhee, Noah Taylor, Richard Roxburgh, Jacki Weaver, Miriam Margolyes, Justine Clarke, Andy McPhee

Dünyaya gözlerini yeni açan arı Maya çevresindeki başka arılardan biraz farklıdır, onların aksine başka arıların koyduğu kovan kurallarına uymaz. Kovanlarındaki arı sütü çalındığında bulundukları tepenin ilerisinde yaşayan yaban arılarından şüphelenirler ve Maya'nın da bu olayda suç ortağı olduğu düşünülmektedir. Maya en yakın arkadaşı Willy dışında kimseyi suçsuz olduğuna ikna edemez ve ikili yaban arılarının yaşadığı kovana doğru maceralı bir yolculuğa çıkar.
Saw VI 2009 full hd izle 720p izle

Testere 6 - Saw VI (2009)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Kevin Greutert
Ülke: Kanada, ABD, İngiltere, Avustralya
Tür: Korku, Gizem
Vizyon: 11 Aralık 2009
Oyuncular: Tobin Bell, Costas Mandylor, Mark Rolston, Betsy Russell, Shawnee Smith, Peter Outerbridge, Athena Karkanis

Özel Ajan Strahm öldü ve Dedektif Hoffman Jigsaw 'ın mirasına engellenemez bir şekilde sahip çıkmakta. Lakin , FBI' ın ona yaklaşmasıyla Hoffman bir oyunu devreye koymak zorunda kalacak ve Jigsaw 'ın büyük planı anlaşılacak.
Resident Evil: The Final Chapter 2016 full hd izle 720p izle

Resident Evil: Son Bölüm - Resident Evil: The Final Chapter (2016)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 46 dakika


  


Yönetmen: Paul W.S. Anderson
Ülke: Fransa, Almanya, Kanada, Avustralya
Tür: Aksiyon, Korku, Bilim-Kurgu
Vizyon: 24 Şubat 2017
Oyuncular: Milla Jovovich, Iain Glen, Ali Larter, Shawn Roberts, Eoin Macken, Fraser James, Ruby Rose

The Red Queen insan ırkını kökünden yok edecek bir planın peşindedir ve Alice, Jill, Claire, Leon, Ada ve Wesker bu tehlikeyi önleyebilmek için acil bir şekilde The Hive'a ulaşmak mecburiyetindedir.

Sinema tarihinin uzun soluklu serilerinden Resident Evil'ın son devam filmi olan yapımın yönetmen koltuğunda bir defa daha Paul W.S. Anderson'ı görüyoruz. Oyuncu kadrosundan açıklanan tek isim ise Milla Jovovich oldu.
Charlotte 2017 full hd izle 720p izle

Charlotte (2017)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 10 dakika


  


Yönetmen: Nima Raoofi
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Gizem
Vizyon: 1 Mayıs 2017
Oyuncular: Ashleigh Chanel, David Daradan, Gary Hartley, Leia Burns, Vincent Donato, Keykhosrow Azadegan, David John Clark

Geçirdiği trafik kazasından sonra hafıza kaybı yaşayan bir kadın, evine döndükten sonra bazı tuhaflıklar hisseder. Çocuğu ve kocası ona yabancı gelmektedir. Fakat bunların dışında en önemlisi ise artık yaşamından korku duymasıdır. Gizemli olaylar ve ağır ağır dağılan sisten sonra gördükleri onu şaşırtacaktır.
Backtrack 2015 full hd izle 720p izle

Ölüm Treni - Backtrack (2015)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Michael Petroni
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Korku, Gizem
Vizyon: 15 Nisan 2016
Oyuncular: Sam Neill, Adrien Brody, Robin McLeavy, Bruce Spence, Jenni Baird, Chloe Bayliss, Anna Lise Phillips

Oskarlı aktör Adrien Brody?nin başrolünü genç yıldız Robin McLeavy ile paylaşmış olduğu Backtrack adlı film, dünya prömiyerini 2015 Tribeca Film Festivali?nde yapmıştır. 2015 Avustralya yapımı olan Backtrack adlı eserin, yönetmenliğini ve senaristliğini ?Queen Of The Damned?, ?Narnia Günlükleri: Şafak Yıldızı?nın Yolculuğu?, ?Ayin? ve ?Kitap Hırsızı? adlı filmlerin senaryolarını kaleme alan Avustralyalı sinemacı Michael Petroni üstlenmiştir. Gizem ve gerilim türündeki Backtrack adlı film, biricik kızının ölümünden sonra bir takım hayaletler görmeye başlayan Psikolog Peter Bower?ın, kzının ölümüne neden olanları bulmak için yapmış olduğu çetin mücadeleyi konu edinmektedir.
Lucky You 2007 full hd izle 720p izle

Şans Sende - Lucky You (2007)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Curtis Hanson
Ülke: ABD, Almanya, Avustralya
Tür: Dram, Romantik, Spor
Vizyon: 1 Mayıs 2007
Oyuncular: Phyllis Somerville, Eric Bana, Horatio Sanz, Drew Barrymore, Joey Kern, Debra Messing, Delaine Yates

Huck hayatı gündelik yaşayan ve geçimini pokerden elde eden biridir. Poker de Dünya serisine katılmayı düşünmektedir. En büyük rakibi ise en az onun kadar iyi olan ve seriyi iki defa kazanmış olan babasıdır. Huck hem babasıyla geçmişten gelen problemleri çözebilecek hem de hayatına yeni giren billie ile ilişkisini sürdürebilecekmidir...
Happy Feet Two 2011 full hd izle 720p izle

Neşeli Ayaklar 2 - Happy Feet Two (2011)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: George Miller
Ülke: Avustralya
Tür: Animasyon, Komedi, Aile
Vizyon: 20 Ocak 2012
Oyuncular: Carlos Alazraqui, Lombardo Boyar, Jeffrey Garcia, Johnny A. Sanchez, Sofía Vergara, Robin Williams, Elijah Wood

İlk Neşeli Ayaklar filminin baş kahramanı ve oldukça yetenekli bir tap dansçısı Mumble'nın oğlu olan Erik, Penguenler Krallığı'ndaki yeteneklerini keşfetmeye çalışır. Diğer bir yandan da Mumble'ın ailesi ve arkadaşları yuvalarına karşı yeni bir tehditle yüzleşirler. Mumble şimdi işleri yoluna koymak için 7'den 70'e herkesi bir araya getirmeye çalışır. Yönetmenliğini ilk filmde de olduğu gibi George Miller üstlendiği animasyon serisinin ikincisinde bu sefer Mumble'ın oğlu Erik ile ilişkisini izleyeceğiz
The Invasion 2007 full hd izle 720p izle

İstila - The Invasion (2007)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Oliver Hirschbiegel
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 19 Ekim 2007
Oyuncular: Nicole Kidman, Daniel Craig, Jeremy Northam, Jackson Bond, Jeffrey Wright, Veronica Cartwright, Josef Sommer

Dallas'tan Washington'a kadar semaları aydınlatan devasa bir patlama, Patriot adlı uzay mekiğinin parçalanmasına ve ABD'nin üzerine yağmur gibi yağmasına neden olur. Yetkililer durumu kontrol altına almakta çabuk davransalar da, mekiğin enkazı üzerine bulaşmış bir maddeyle ilgili hikayeler yayılmaya başlar; hem uzayın aşırı soğuğuna, hem de dünya atmosferine girerken ortaya çıkan aşırı ısıya dayanıklı bir maddedir bu. Ve ona ilk temas edenler ilk değişenlerdir ...
Not Suitable for Children 2012 full hd izle 720p izle

Not Suitable for Children (2012)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: Peter Templeman
Ülke: Avustralya
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 6 Haziran 2012
Oyuncular: Ryan Kwanten, Bojana Novakovic, Alice Parkinson, Ryan Corr, Laura Brent

Jonah (Ryan Kwanten) hayatının en güzel dönemini yaşayan özgür ruhlu bir adamdır. Ancak bir ay içinde kısır kalacağını öğrendikten sonra, çok geç olmadan bir bebek yapmak zorunda olduğunu hisseder. Jonah en yakın arkadaşlarının da yardımıyla sonunda “o”nu bulacaktır.
Wish You Were Here 2012 full hd izle 720p izle

Wish You Were Here (2012)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 29 dakika


  


Yönetmen: Kieran Darcy-Smith
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Gizem
Vizyon: 19 Ocak 2012
Oyuncular: Felicity Price, Joel Edgerton, Teresa Palmer, Antony Starr, Nicholas Cassim

Dave ve Alice Flannery çifti, Alice'in kız kardeşi Steph ve Steph'in erkek arkadaşı Jeremy, turistik bir gezi için Kamboçya'ya seyahate giderler. Yerel bir parti gecesi, Jeremy aralarından gizemli bir şekilde kaybolur.
Dört kişi gittikleri Kamboçya'dan üç kişi dönen grubun hayatı bu kayboluş sonrası oldukça değişecek ve tuhaf şekilde kaybolan Jeremy yokluğunu fazlası ile hissettirecektir.
Film geriye dönüşlerle kalan üç kişinin yaşadıklarını ve Jeremy'in Kamboçya'daki yok oluş hikayesinin arkasındaki gerçeği aydınlatıyor.
Iron Sky 2012 full hd izle 720p izle

Demir Gökyüzü - Iron Sky (2012)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 33 dakika


  


Yönetmen: Timo Vuorensola
Ülke: Finlandiya, Almanya, Avustralya
Tür: Aksiyon, Komedi, Bilim Kurgu
Vizyon: 11 Şubat 2012
Oyuncular: Julia Dietze, Christopher Kirby, Götz Otto, Udo Kier, Peta Sergeant

İkinci Dünya Savaşı’nın son günlerinde, Nazi’ler çok gizli bir uzay programı sayesinde ayın karanlık yüzüne kaçarak yok edilmekten kurtulmuştur. Büyük bir gizlilik içinde yaşadıkları yetmiş yıl süresince dev bir uzay gemisi filosuyla donatılmış muazzam bir uzay istasyonu kurmayı başarmışlardır. Ancak, Amerikalı astronot James Washington aya iniş yaparken ufak bir aksilik sonucu yanlışlıkla bu sırrı ortaya çıkarır. Bunun üzerine, Udo Kier’in canlandırdığı ‘Ay Führeri’ dünyayı geri alma zamanının geldiğine karar verir. Acaba bu sadece Amerika’da sürmekte olan başkanlık seçimleri için düzenlenen kampanyaların bir parçası mıdır? Daha şimdiden kült statüsüne ulaşmış olan Demir Gökyüzü muazzam set tasarımları, incelikli hicvi ve huysuz karakterleriyle dikkat çekiyor. Laibach’ın müthiş müzikleri de cabası.
Sanctum 2011 full hd izle 720p izle

Dip - Sanctum (2011)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Alister Grierson
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Macera, Dram
Vizyon: 4 Şubat 2011
Oyuncular: Richard Roxburgh, Ioan Gruffudd, Rhys Wakefield, Alice Parkinson, Dan Wyllie

Bir tropikal fırtına yüzünden mağaranın derinliklerine inmek zorunda kalan ekip, denize açılan ve bilinmeyen bir çıkış ararken, şiddetli sular, ölümcül zeminler ve yavaş yavaş artan panik ile savaşmak zorundadır. Usta dalgıç Frank McGuire, Güney Pasifik'teki Esa-ala Mağaraları'nı aylardır araştırmaktadır. Ancak çıkış yolu beklenmedik bir sel ile tıkandığı zaman, 17 yaşındaki oğlu Josh ve ekibi finanse eden Carl Hurley'nin de dahil olduğu ekip planlarını değiştirmek zorunda kalırlar.

Ekip, gün geçtikçe azalan erzakları ile sualtı labirentinde yolunu bulmak zorundadır. Sonunda kendilerini kaçınılmaz bir soruyla karşı karşıya bulurlar: Kurtulmak mümkün müdür, yoksa sonsuza kadar mağarada hapis mi kalacakladır?
Scare Campaign 2016 full hd izle 720p izle

Kanlı Oyun - Scare Campaign (2016)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 20 dakika


  


Yönetmen: Cameron Cairnes
Ülke: Avustralya
Tür: Korku
Vizyon: 19 Mayıs 2017
Oyuncular: Meegan Warner, Ian Meadows, Olivia DeJonge, Josh Quong Tart, Patrick Harvey, Cassandra Magrath, Steve Mouzakis

Popüler muzip program olan Korku Kampanyası geçtiğimiz 5 sene süresince kitlesini daha önceki şakalar ve gizli kameralar ile eğlendirmeyi başardı. Ancak internet çağına giriş yaptığımız bu vakitte yapımcılar kendi şovlarını diğerlerine kıyasla eski moda gibi görmeye başlamışlardı. Yeni çağa giriş yapmalarının vakiti gelmişti, ancak bu sefer takım çok mu ileri gidecekti ve çok yanlış bir kişiye mi şaka yapmak üzerelerdi?
Pan 2015 full hd izle 720p izle

Pan (2015)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 51 dakika


  Yönetmen: Joe Wright
Ülke: ABD, İngiltere, Avustralya
Tür: Macera, Aile, Fantastik
Vizyon: 11 Aralık 2015
Oyuncular: Hugh Jackman, Levi Miller, Garrett Hedlund, Rooney Mara, Adeel Akhtar, Nonso Anozie, Amanda Seyfried

Öksüz bir çocuk gizlice, büyülü Neverland?a kaçırılır. Burada eğlenceyi ve tehlikeyi görür. ?Peter Pan? şekilde tanınan bir kahraman olabilmesi için gereken kaderini burada şekillendirecektir?
The Factory 2011 full hd izle 720p izle

Fabrika - The Factory (2011)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 48 dakika


  


Yönetmen: Morgan O'Neill
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 19 Aralık 2011
Oyuncular: Jennifer Carpenter, John Cusack, Mae Whitman, Michael Trevino, Ksenia Solo

Mike Fletcher (John Cusack) New York'ta görevli bir polis dedektifidir Partneri Kelsey Walker (Jennifer Carpenter) ile birlikte, fahişeleri öldüren seri katili yakalamaya çalışmaktadır. Ancak kızı o katil tarafından kaçırılır Mike için bu dava artık kişisel bir hal almıştır. Kızını kurtarmak için bütün yetkilerini kullanacak hatta kurallara karşı gelmekten bile çekinmeyecektir.
Death Defying Acts 2007 full hd izle 720p izle

Öldüren Cazibe - Death Defying Acts (2007)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Gillian Armstrong
Ülke: İngiltere, Avustralya
Tür: Dram, Romantik, Gerilim
Vizyon: 6 Haziran 2008
Oyuncular: Guy Pearce, Catherine Zeta-Jones, Timothy Spall, Saoirse Ronan, Malcolm Shields

1926 yılında Britanya'da geçen filmde dünyaca ünlü illüzyonist Harry Houdini ölüme meydan okuyan şaşaalı gösteriler yapmaktadır. Tüm bu gösterişli hayatın ardında Houdini hayatını derinden etkileyen bir pişmanlıkla yaşamaktadır. Yıllar önce annesini kaybeden sanatçı, son zamanlarında annesinin yanında bulunamamış ve son sözlerini duyamamıştır.

Britanya turnesi esnasında Edinburgh'a geçen Houdini annesinin ruhuyla iletişim kurabilen kişiye 10.000 $ vermeyi vaat eder. Mary McGregor kızı Benji'yle Edinburgh'da yaşayan fakir ve eğitimsiz bir kadındır. Benji insanlar hakkında gizli bilgiler toplarken Mary bu bilgileri insanları pisişik güçleri olduğuna inandırmak için kullanır. Sıra dünyaca ünlü Houdini'yi ikna etmeye gelmiştir. Houdini Mary'yle vakit geçirdikçe bu güzel kadının gizemi onu cezbetmeye başlar. Aldatma amacıyla başlayan olay çok daha karışık ve tehlikeli bir hal alacaktır.
The Reef 2010 full hd izle 720p izle

Dehşetin Dişleri - The Reef (2010)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 34 dakika


  Yönetmen: Andrew Traucki
Ülke: Avustralya
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon: 14 Eylül 2012
Oyuncular: Adrienne Pickering, Zoe Naylor, Gyton Grantley, Damian Walshe-Howling, Kieran Darcy-Smith

Avustralya yapımı ''Denizin Dişleri'' (The Reef), gerilim türünü seven izleyicileri salonlara çekmeyi hedefliyor.

Andrew Traucki'nin yönetmenliğini üstlendiği filmde, Adrienne Pickering, Damian Walshe-howling, Kieran Darcy-smith, Zoe Naylor, Gyton Grantley rol alıyor.

Filmin konusu şöyle: ''Kate, kardeşi Matt ve kız arkadaşı Suzie ile birlikte Avustralya'ya Kate'in eski sevgilisi Luke'u görmeye gider. Luke, onlara bir hafta sürecek bir tekne seyahati teklifi sunar. Plana göre bir haftada Endonezya'ya varacaklardır, fakat Avustralya kıyılarındaki büyük mercan kayalıkları bölgesinde beklenmedik bir sorunla karşılaşırlar. Yelkenlinin salması parçalanır ve alabora olur. Tek şansları teknenin üstünde kalmak ya da en yakın adaya kadar yüzmektir. Bir kişi dışında hepsi adaya yüzmeye karar verir. Oysa ki büyük bir köpek balığı tarafından takip edildiklerini bilmemektedirler.''
Killing Ground 2016 full hd izle 720p izle

Killing Ground (2016)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 28 dakika


  


Yönetmen: Damien Power
Ülke: Avustralya
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon: 2 Temmuz 2017
Oyuncular: Stephen Hunter, Aaron Pedersen, Tiarnie Coupland, Harriet Dyer, Maya Stange, Mitzi Ruhlmann, Ian Meadows

Genç bir çiftin romantik kamp kaçamağı akıl almaz bir hayat mücadelesine dönüşecek! Sam ve Ian şehir hayatından bunalıp gözden uzak bir plajda hafta sonunu geçirmeye giderler. Önce terk edilmiş kamp alanına rastlarlar hemen peşinden da yapyalnız bir çocuğa. Çocuğun travmatik bir olay geçirdiği her halinden bellidir. Ne olduğunu anlayamadan kana susamış iki psikopat çıkagelir ve ortalık karışır!
The Gateway 2018 full hd izle 720p izle

The Gateway (2018)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 30 dakika


  


Yönetmen: John V. Soto
Ülke: Avustralya
Tür: Bilim-Kurgu
Vizyon: 1 Şubat 2018
Oyuncular: Jacqueline McKenzie, Myles Pollard, Shannon Berry, Hayley McElhinney, Ben Mortley, Troy Coward, Adam T Perkins

Film; bir araba kazası sonrasında kocasını kaybeden ve buna üzülüp ışıma ve maddenin temel parçacıkları üzerine çalışan bir bilim dalıyla başka bir deyişle parçacık fiziğiyle uğraşan bir kadının eşini geri getirmek için bir makine kullanması kendisi ve ailesi için çok ciddi sonuçlar doğurmasını konu ediniyor.
Deep Blue Sea 1999 full hd izle 720p izle

Mavi Korku - Deep Blue Sea (1999)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Renny Harlin
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 26 Kasım 1999
Oyuncular: Thomas Jane, Saffron Burrows, Samuel L. Jackson, Jacqueline McKenzie, Michael Rapaport, Stellan Skarsgård, LL Cool J

Birçok kez beyazperdeye konu olan, canlılar üzerinde değişiklik yapılarak onları birer canavar haline gelmesini sağlayan filmlerin biri Deep Blue Sea.

Film, Russel Franklin adındaki bir işadamının beyin kanserine bir tedavi bulmaya yönelik bir projeye 200 milyon dolar yatırmasıyla başlar. Bu projenin bir parçası olarak Dr. Susan McAlester genetik olarak köpekbalıklarının beyinlerini büyüterek, kanseri tedavi edebilecek enzimlerin alınmasını sağlayacak bir yöntem bulmuştur. Fakat ortaya zeki ve vahşi bir tür ortaya çıkar. Daha da kötüsü bir yunusun zekasına ulaşan bu öldürücü köpekbalıkları bir yolunu bularak açık denize kaçmayı başarır.
A Few Best Men 2011 full hd izle 720p izle

A Few Best Men (2011)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 37 dakika


  


Yönetmen: Stephan Elliott
Ülke: Avustralya, İngiltere
Tür: Komedi
Vizyon: 14 Ekim 2011
Oyuncular: Laura Brent, Xavier Samuel, Kris Marshall, Kevin Bishop, Tim Draxl

İngiltere'de yaşayan David tatilini geçirmek üzere gittiği Pasifik Adasındaki Tuvalu'da Avustralyalı Mia ile tanışır ve evlenmeye karar verirler. Düğün 3 ay sonra Avustralya da olacaktır. David'in ailesinden hiç kimse hayatta değildir ve bu sebeple yıllardır kardeşi gibi gördüğü 3 erkek arkadaşıyla beraber yaşamaktadır. Bu 4 kafadar düğün için İngiltere'den Avustralya'ya gelirler ve olaylar tam da bu anda başlar. Çünkü David'in 3 arkadaşı hepsi birbirinden ilginç ve her an bir skandala imza atacak hareketler yapmaya meyilli tiplerdir. Bu potansiyeli sahip 3 arkadaş yaptıklarıyla düğünü birbirine katarlar...
X 2011 full hd izle 720p izle

İntikam Gecesi - X (2011)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Jon Hewitt
Ülke: Avustralya
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 30 Ağustos 2011
Oyuncular: Viva Bianca, Wayne Blair, Peter Docker, Eamon Farren, Jordan Fielding

X’ Avustralya’lı yönetmen Jon Hewitt tarafından yönetilen erotizm soslu bir gerilim filmi. Holly Rowe artık emekli olmak isteyen bir hayat kadınıdır. Son bir iş teklifiyle karşılaşan Rowe tesadüf eseri genç bir kaçak olan Shay Ryan ile tanışır. Birlikte buluşma yerine giden iki kadını hayatlarını sonsuza kadar değiştirecek, tuzaklarla dolu bir gece beklemektedir. Dünyanın en eski mesleği olan fahişeliğe dramatik ve gerilim yüklü farklı bir bakış açısı getiren bir yapım.
2:22 2017 full hd izle 720p izle

2:22 (2017)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 38 dakika


  


Yönetmen: Paul Currie
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Gerilim
Vizyon: 30 Haziran 2017
Oyuncular: Teresa Palmer, Michiel Huisman, Sam Reid, Maeve Dermody, Remy Hii, Simone Kessell, John Waters

New York'un havayolları trafiğini kontrol eden en başarılı memurlardan Dylan Branson hem ekibi hem de çalıştığı müessese tarafından işinin ehli bir uzman olarak görülmektedir. Dylan Branson'ın önderliğinde görev yapan New York hava trafiği ekibi bilhassa de 11 Eylül sonrasında şehrin güvenliğinin sağlanması ile ilgili büyük başarılara imza atmıştır. Tüm bunlar bir öğleden sonra saat tam 2:22'de yaşanan bir olayla son bulacaktır. Dylan kendisini birkaç saniyeliğine felç eden fevkalade bir olay ertesinde iki yolcu uçağının hemen hemen çarpışmasına yol açar ve görevinden uzaklaştırılır! Bu olaydan aklında kalan tek şey saat tam 2:22'de gördüğü aşırı parlak ışıktır. Bu ışık Dylan'a her gün aynı saatte görünmeye devam eder. Işığın kaynağını araştırmak için harekete geçen Dylan'ı olağandışı bir serüven beklemektedir!
Gods of Egypt 2016 full hd izle 720p izle

Mısır'ın Tanrıları - Gods of Egypt (2016)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Alex Proyas
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 26 Şubat 2016
Oyuncular: Brenton Thwaites, John Samaha, Courtney Eaton, Nikolaj Coster-Waldau, Paula Arundell, Alia Seror-O'Neill, Emily Wheaton

Karanlığın acımasız tanrısı Set tarafından Mısır tahtı ele geçirilmiş ve tarihin en huzurlu ve barışçıl imparatorluğu, kaos ortamı içerisinde yıkıma sürüklenmiştir. Birkaç cesur kişi, Set?e kafa tutmaya karar verir. Sevgilisi Set tarafından ele geçirilmiş olan genç bir hırsız, Set?i tahttan indirip yenilgiye uğratmayı planlamaktadır. Genç hırsız Set?i tahttan indirmek ve mağlup etmek amacı ile güçlü tanrı Horus?tan yardım istemekte, onun ile iş birliği yapmaya çalışmaktadır. Antik Mısırın büyülü atmosferi içerisinde gerçekleşen olaylar perdeye başarı ile aktarılmıştır.
Exit Wounds 2001 full hd izle 720p izle

Kurşun - Exit Wounds (2001)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Andrzej Bartkowiak
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 15 Haziran 2001
Oyuncular: Steven Seagal, DMX, Isaiah Washington, Anthony Anderson, Michael Jai White, Bill Duke, Jill Hennessy

Orin Boyd kuralları kendine pek dert edinmeyen, daima kendi kanununu uygulamayı yeğleyen sert bir polis memurudur (Steven Seagal). Gene aldığı emirlerin hepsini ihlal ettiği bir operasyonun ardından -üstelik her zaman olduğu gibi başarı da kazanmış olmasına rağmen şehrin en kötü bölgelerinden birine gönderilir. Burada polislerin pekçoğunun mafya ve uyuşturucu satıcılarıyla işbirliği içinde bulunduğu görür. Kime güvenebileceği, kimin iyi kimin kötü olduğu hiç belli olmamaktadır. Orin?in bölgenin en kuvvetli uyuşturucu mafyasına savaş açabilmesi için bir suçlu olan Latrell?la birlikte çalışmak zorunda kalması işleri daha da karıştırmaktadır. Fakat Latrell?in da başı derttedir ve Orin?le çalışmaya istemeye istemeye razı olmuştur...
Dreamcatcher 2003 full hd izle 720p izle

Düş Kapanı - Dreamcatcher (2003)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 2 saat 16 dakika


  Yönetmen: Lawrence Kasdan
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Dram, Korku, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 18 Nisan 2003
Oyuncular: Morgan Freeman, Thomas Jane, Jason Lee, Damian Lewis, Timothy Olyphant, Tom Sizemore, Donnie Wahlberg

Jonesy, Henry, Pete ve Beaver aralarında bir arkadaşlık anlaşması yapmışlardı. Çocukluklarıyla beraber yaşadıkları bir hadise sonrasında hepsi acayip bir güce sahip olmuştur. Şimdiyse tehlikeli bir varlık bu arkadaşlığı ve gücü test ediyordu. İçlerinden bazıları buna dayanamayacaktı, bir kaçıysa daha önceden kimsenin karşılaşmadığı bu tehlikeye karşı dünyayı kurtaracaktır.
The Reckoning 2014 full hd izle 720p izle

Hesaplaşma - The Reckoning (2014)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 26 dakika

Yönetmen: John V. Soto
Ülke: Avustralya
Tür: Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 6 Ağustos 2014
Oyuncular: Viva Bianca, Luke Hemsworth, Hanna Mangan Lawrence, Jonathan LaPaglia, Alex Williams, Laura Collier, Kelsie Anderson

İrine otomobille çarpıp kaçan iki genç… Ve bir dedektif… Gençlerin hadise sırasında bıraktıkları video kamerası tek ipucu… Gerçekte bu ölümün kaza ile ilgisi yoktur… İki genç yıllar evvel öldürülen kardeşlerinin intikamını almak istemişlerdir… Dedektif aklındaki sorulara cevap buldukça kendini bir seri cinayetin içinde bulacaktır. İyi seyirler.
Crocodile Dundee II 1988 full hd izle 720p izle

Timsah Dundee 2 - Crocodile Dundee II (1988)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: John Cornell
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 1 Şubat 1991
Oyuncular: Paul Hogan, Linda Kozlowski, John Meillon, Ernie Dingo, Steve Rackman, Gerry Skilton, Gus Mercurio

Ghost Ship 2002 full hd izle 720p izle

Hayalet Gemi - Ghost Ship (2002)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 31 dakika


  Yönetmen: Steve Beck
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Korku, Gizem, Gerilim
Vizyon: 24 Ocak 2003
Oyuncular: Gabriel Byrne, Julianna Margulies, Ron Eldard, Desmond Harrington, Isaiah Washington

1954 yılında inşa edilen heybetli transatlantik Antonia Graza, modern ve sofistike görünümüyle tam bir sanat eseri ve İtalyan Denizyollarının gururuydu. Yolcularına sınırsız lüks sunan gemi 1962 baharında Amerika'ya doğru yelken açtığında taşıdığı yolcular pek yakında üstlerine çökecek olan kabustan ve bunun son yolculukları olduğundan habersizdiler.Geminin Labrador açıklarında kaybolduğu bildirildi.Olaydan 40 yıl sonra Kuzey Savaşçısı (Arctic Warrior) adlı bir römorkördeki kurtarma ekibi,Bering Boğazı açıklarında bu lüks İtalyan yolcu gemisini bulur.Uluslararası deniz kanunlarına göre terkedilmiş gemiler,onları bulan kişilerin mülkiyetine geçtiğinden, ekip gemiyi karaya çekmeye karar verir. Ancak bu, hiç de kolay olmayacaktır; çünkü gemi artık şeytani bir gücün etkisi altındadır.Ve kurtarma mürettebatını bekleyen tehlike çok yakında kendisini göstermeye başlayacaktır.
Rumor Has It... 2005 full hd izle 720p izle

Gerçek Dedikodu - Rumor Has It... (2005)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Rob Reiner
Ülke: ABD, Almanya, Avustralya
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 13 Ocak 2006
Oyuncular: Jennifer Aniston, Kevin Costner, Shirley MacLaine, Mark Ruffalo, Richard Jenkins

Evlilikten ölesiye korkmasına rağmen erkek arkadaşının teklifini kabul etmiştir Sarah. Belki New York'ta yalnız kalma korkusundan belki de bu şansı bir daha hiç yakalayamamaktan.Genç kadın tam bu kargaşadan kaçmaya çalışırken kız kardeşinin düğünü için doğup büyüdüğü Pasadena'ya dönmesi gerekir. Ailenin kara koyunu olan Sarah bu kabus günleri şen şakrak anneannesi sayesinde atlatmayı umarken bir dedikodu ortalığı karıştırır.Kendi annesi de babasıyla evlilik arifesindeyken bir başka genç adamla kaçmıştır. Hatta bu aşk filmlere bile konu olan büyük bir skandal yaratmıştır. Annesinin aşkının izlerinin takip eden güzel Sarah, artık bir internet milyoneri olan Beau Burroughs'u bulduğunda en az annesi kadar etkilenecektir.
Swerve 2011 full hd izle 720p izle

Swerve (2011)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 26 dakika


  Yönetmen: Craig Lahiff
Ülke: Avustralya
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 14 Mayıs 2011
Oyuncular: Jason Clarke, Emma Booth, David Lyons, Travis McMahon, Vince Colosimo

Bir iş görüşmesi için ülkenin bir ucundan diğer ucuna seyahat eden Colin, arabası bozulunca kısa yoldan gitmeye karar verir ve yol üzerinde ölümcül bir trafik kazasına rastlar. Sürücülerden biri Jina’dır ve kazaya karışan diğer adam ölmüştür. İçinde milyonlarca dolar olan bir çantayı kasaba şerifine teslim eden Colin’in iyi niyeti başına bir sürü dert açacaktır.
Winchester 2018 full hd izle 720p izle

Winchester (2018)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 39 dakika


  


Yönetmen: Michael Spierig
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Biyografi, Fantastik, Korku
Vizyon: 1 Şubat 2018
Oyuncular: Helen Mirren, Jason Clarke, Sarah Snook, Angus Sampson, Laura Brent

Lionsgate ve CBS Films'in yeni korku filmi olan Winchester: The House That Ghosts Built'in başrolünde Oscar ödüllü efsane oyuncu Helen Mirren oynuyor! Daybreakers, Predestination ve son olarak da Jigsaw filmlerini yöneten Michael ve Peter Spierig kardeşlerin çektiği Winchester: The House That Ghosts Built fragmanı hem gerilimli hem de eğlenceli bir film izleyeceğimizi müjdeliyor sanki. Sarah Winchester, oldukça varlıklı bir ailenin tek varisidir. Miras aldığı servetin tamamını muazzam malikanesine tertemiz odalar yapmak için harcamaya başlar. Winchester'ın inşaat hevesinin ardında yatan sırlar ise izleyince ödünüzü koparacak cinsten!
Aquamarine 2006 full hd izle 720p izle

Denizden Gelen Kız - Aquamarine (2006)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Elizabeth Allen
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Komedi, Aile, Fantastik
Vizyon: 16 Haziran 2006
Oyuncular: Emma Roberts, Joanna 'JoJo' Levesque, Sara Paxton, Jake McDorman, Arielle Kebbel

Büyük ve zorlu bir fırtınanın ardından güzel ve etkileyici bir deniz kızı olan Aquamarine kendini kıyıda bulur. Karşılaştığı iki genç kızın ise hayatları onu gördükleri andan itibaren değişecektir. Güzel deniz kızı bir cankurtarana aşık olduğunda ise bu iki genç kızdan sevdiği erkeğin kalbini kazanmak için yardım ister.
House of Wax 2005 full hd izle 720p izle

Mumya Evi - House of Wax (2005)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Jaume Collet-Serra
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon: 8 Temmuz 2005
Oyuncular: Elisha Cuthbert, Chad Michael Murray, Brian Van Holt, Paris Hilton, Jared Padalecki

Altı arkadaş için bir haftasonu gezisi olarak başlayan program, 'MUMYA EVİ' nde dehşet verici bir yaşam mücadelesine dönüşür.Yılın üniversiteler arası en büyük futbol şampiyonasına gitmek için yola koyulan Carly,Paige ve arkadaşlarının, maça gitmeden önce bir gece dışarıda kamp yapma kararı, kötü olayların başlangıcını hazırlar. Kamptaki gizemli bir kamyoncuyla sürtüşme yaşamaları, gençleri tedirgin eder. Carlynin bir de erkek arkadaşı Wade ile sinirli erkek kardeşi Nick arasındaki gerginliği yumuşatması gerekmektedir.
Ertesi sabah uyandıklarında, arabalarının biri tarafından kasıtlı olarak bozulduğunu fark eden gençler, orada mahsur kalmamak için, yöre insanlarından birinin kendilerini yakındaki tek yerleşim yeri olan Ambrose'a götürme teklifini kabul ederler. Oraya vardıklarında, kasabanın gezilebilecek tek yeri olan Mumya Evi'ne giderler. Burası dikkat çekici derecede canlı görünen balmumu heykellerle doludur. Gençler kısa süre sonra, heykellerin bu kadar gerçekçi görünmesinin ardında yatan gerçeği keşfederler. Kasabanın karanlık sırrını keşfetmeleriyle birlikte, kaçık bir katilin avı hâline gelen gençler, kendilerini kanlı bir ölüm kalım savaşının içinde bulurlar.
Strangerland 2015 full hd izle 720p izle

Fırtınanın Ortasında - Strangerland (2015)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    

  


Yönetmen: Kim Farrant
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 17 Temmuz 2015
Oyuncular: Nicole Kidman, Hugo Weaving, Joseph Fiennes, Sean Keenan, Maddison Brown, Nicholas Hamilton, Meyne Wyatt

Catherine ve Matthew Parkerçifti çocukları ile beraber bilinmeyen bir nedenle çöl kıyısındaki küçük bir kasabaya taşınmak mecburiyetinde kalır. Evin çocukları Lily ve Tommy öldürücü çöl fırtınasının hemen öncesinde gizemli bir biçimde ortadan kaybolur. Kasabanın polisi David Rae?nin yürüttüğü geniş çaplı arama operasyonuna kasaba halkı da destek olur. Ama operasyon devam ederken Parkerlar ile ilgili enteresan gerçekler ortaya çıkmaya başlar.

Zaman geçtikçe şüphelerin tırmanması ve dedikoduların yayılması ile kasaba halkı acımasızca Parkerlar?a karşı döner. Çöl karanlığında yaşam şansı hızla azalmakta, Catherine ve Matthew için geçen her saniye çocuklarını ölüme daha da yaklaştırmaktadır. | Gönderen: Splash
Queen of the Damned 2002 full hd izle 720p izle

Lanetliler Kraliçesi - Queen of the Damned (2002)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Michael Rymer
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Fantastik, Korku
Vizyon: 12 Temmuz 2002
Oyuncular: Aaliyah, Stuart Townsend, Marguerite Moreau, Vincent Perez, Paul McGann, Lena Olin, Christian Manon

Onun zamanıdır. Onun yeridir. Tüm vampirlerin kötü ruhlu annesi yönetmeye hazırdır! Aaliyah Anne Rice'ın "The Vampire Chronicles" adlı romanından uyarlanan şık, şok edici bu filmde başrolü oynuyor. Stuart Townsend daha önceden Anne Rice'ın "Vampirle Görüşme" adlı filminden tanıdığımız Lestat adlı ölmeyen anti- kahramanı oynuyor. Bu sefer Lestat, piercing ve dövmelerle dolu bir dünyada kabul görür. O bir rock star'dır. Tarzı ve sarhoş edici müzikleri, çok güçlü olan Akasha'yı baştan çıkarır...
Bait 2012 full hd izle 720p izle

Yem - Bait (2012)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Kimble Rendall
Ülke: Avustralya, Singapore
Tür: Aksiyon, Korku, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 30 Ağustos 2013
Oyuncular: Phoebe Tonkin, Xavier Samuel, Julian McMahon, Sharni Vinson, Cariba Heine

Köpekbalığı saldırılarıyla ilgili yepyeni bir gerilim filmi...
Depremin sarsıcı etkilerinden Tsunami hakkında enteresan bir senaryoya sahip olan ‘Bait 3D’ Avustralya yapımı. 3 boyutlu olarak çekilen film, bir grup insanın Tsunami sonrasında sular altında kalan bir markette mahsur kalmalarını ve okyanus sularıyla birlikte gelen davetsiz misafirlerle olan mücadelelerini anlatıyor. Kaplan köpekbalığı türündeki vahşi hayvanlar ve bir grup soyguncu markette kısılı kalan ahaliye zor anlar yaşatıyor.
I, Frankenstein 2014 full hd izle 720p izle

Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı - I, Frankenstein (2014)

5.1 IMDB Puanı 5.1
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: Stuart Beattie
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Fantastik, Bilim Kurgu
Vizyon: 24 Ocak 2014
Oyuncular: Yvonne Strahovski, Bill Nighy, Caitlin Stasey, Aaron Eckhart, Jai Courtney, Miranda Otto, Kevin Grevioux

Tarihin en ayrıksı karakterlerinden biri olan Frankenstein'ın üzerine çekilen onlarca filmden sonra yepyeni bir hikayeye odaklanan I Frankenstein, Dr. Victor Frankenstein'ın kendi elleriyle yarattığı canavarının hikayesini ele alıyor. Yaratıcısının soyadını alıp yola çıkan Adam, antik bir şehirde iki ölümsüz klan arasında yaşanan bir savaşa sürükleniyor. Bu karanlık ve vahşi kentte süregelen korkunç savaşın sıradışı yanı ise iki tarafın da ölümsüz varlıklardan oluşması oluyor.

Orijinali Mary Shelley tarafından Frankenstein or the Modern Prometheus ismiyle 1818 yılında yayınlanan hikaye, 1910 yılında ilk kez sinemaya uyarlandığından bu yana çeşitli örnekleriyle beyaz perdede canlandı. Bu son uyarlamanın yönetmen koltuğunda Karayip Korsanları: Kara İnci'nin Laneti ve Avustralya filmlerinin senaryolarını yazan Stuart Beattie bulunuyor.
The Pack 2015 full hd izle 720p izle

Kurt Baskını - The Pack (2015)

5.0 IMDB Puanı 5.0
    
 1 saat 30 dakika


  


Yönetmen: Nick Robertson
Ülke: Avustralya
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon: 13 Kasım 2015
Oyuncular: Anna Lise Phillips, Katie Moore, Jack Campbell, Kieran Thomas McNamara, Hamish Phillips, Charles Mayer, Daisy Waterstone

Carla, Adam ve kızları Sophie bir gece, en yakın komşu çiftlikten kilometrelerce uzaktaki ıssız çiftliklerinde vahşi köpekler tarafından kapana kıstırılırlar. Köpeklerin eve sızmak için yaptıkları birkaç denenin ardından geceyi sağ atlatabilmek için bir tek çareleri kalmıştır: Evden çıkarak kaçabilmek ...
Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous 2005 full hd izle 720p izle

Güzel Dedektif 2: Silahlı ve Cazibeli - Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous (2005)

5.0 IMDB Puanı 5.0
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: John Pasquin
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 1 Nisan 2005
Oyuncular: Sandra Bullock, Regina King, Enrique Murciano, William Shatner, Ernie Hudson

Gizli görev gereği ABD Güzellik Yarışmasına katılarak bir gecede medyada sansasyon yaratıp, ABD Güzeli'ni tehdit eden tehlikeyi de başarıyla ortadan kaldıran FBI Ajanı Gracie Hart'ın son zamanlarda işleri pek yolunda gitmemektedir. Gracie bir ilişkiden henüz çıkmıştır ve yeni kazandığı ününün çok sevdiği gizli görev konumunu tehlikeye atmasından ötürü hayal kırıklığı yaşamaktadır. Gracie, gönülsüzce de olsa, patronu Ajan McDonald tarafından büroya kendisi için mümkün olan tek yolla hizmet vermeye ikna olur.Saçlarını yaptırıp, süslü püslü giyinip, talk show'larda 'FBI'ın yüzü' olacaktır. Tarihindeki en büyük PR (Halkla İlişkiler) kampanyasına girişen FBI, yeni poster kızının boy boy fotoğraflarını bastırır. Gracie, bu fotoğraflarda, sert hatlarını yumuşatan stilist Joel'in yardımıyla, güzellik yarışmasındaki kahramanlıklarını hayran kitlesi için tekrar sergiler.İlk başta dirense de, Gracie kısa süre sonra ilgiye alışır ve fazla geçmeden kendini rolüne biraz fazlaca kaptırır. Yeni ortağı Sam Fuller, sert ve hırslı bir ajandır ve ortağının en büyük hayranı olmadığını belli eder. Zaten, Büroya, havalı yıldızlarının bir FBI Barbie'sine dönüştüğüne ilk işaret eden de odur.Ama Gracie'nin en iyi arkadaşı, güzellik yarışmasının galibi Cheryl Frazier ve sunucu Stan Fields Las Vegas'ta kaçırılınca, Gracie'nin suçla savaş dürtüsü yeniden uyanır.Ünlü maskotlarını kaybetme riskini almak istemeyen üst düzey FBI yetkilileri, bir basın konferansı bahanesiyle genç kadını ve koruması rolünde de Sam'i Las Vegas'a gönderirler. Fakat kurtarma operasyonunu yönetmesi için yerel FBI süpervizörü Collins'i ve her şey bitene kadar Gracie ve beraberindekileri güvenli bir şekilde ayak altından uzak tutmak için de ajan Jeff Foreman'ı görevlendirirler.Ne var ki Collins soruşturmayı yanlış yönde sürdürüyor gibidir. Bu yüzden, Gracie bir kez daha görüntünün yanıltıcı olduğunu, zor bir dava ya da arkadaşlara yardım etmek söz konusuyken, yapmayacağı hiçbir şey olmadığını kanıtlamak zorunda kalır
Darkness Falls 2003 full hd izle 720p izle

Diş Perisi - Darkness Falls (2003)

4.9 IMDB Puanı 4.9
    
 1 saat 26 dakika


  Yönetmen: Jonathan Liebesman
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon: 9 Mayıs 2003
Oyuncular: Chaney Kley, Emma Caulfield, Lee Cormie, Grant Piro, Sullivan Stapleton, Steve Mouzakis, Peter Curtin

Kyle (Chaney Kley) diş perisini gördüğünü iddia eder. Hatta diş perisinin onu öldürmeye çalıştığını söyler. Kyle'i kimsenin ona inanmadığı kasabasını terketmesinin üzerinden 12 senden fazla bir zaman geçmiştir. Giderken arkada onun gerçeği söylediğini düşünen 2 kişiyi de bırakmıştır; çocukluk aşkı Caitlin (Emma Caulfield) ve onun küçük erkek kardeşini. Ve şeytan Darkness Falls'ta tekrar ortaya çıkar. Kyle, seneler evvel gördüğü o ölüm saçan kanatlı yaratığa karşı savaşmak için geri dönmek mecburiyetindedir. Çünkü şeytan intikam almak için geri dönmüştür ve Caitlin in kardeşini almadan gitmeyecektir
Patrick 2013 full hd izle 720p izle

Patrick (2013)

4.9 IMDB Puanı 4.9
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Mark Hartley
Ülke: Avustralya
Tür: Korku, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Charles Dance, Rachel Griffiths, Sharni Vinson, Peta Sergeant, Damon Gameau, Martin Crewes, Eliza Taylor

Patrick annesini ve sevgilisini öldürdükten sonra 15 gün boyunca özel bir klinikte tedavi görür. Özel bir tedavi şekli ile 15 gün boyunca gözlem altında uyutulmaktadır. Klinik ise sanki perili bir eve benzer ve şehrin dışında uzak ıssız bir yerdedir...
Scooby-Doo 2002 full hd izle 720p izle

Scooby-Doo (2002)

4.9 IMDB Puanı 4.9
    
 1 saat 28 dakika


  Yönetmen: Raja Gosnell
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Macera, Komedi, Aile
Vizyon: 9 Ağustos 2002
Oyuncular: Freddie Prinze Jr., Sarah Michelle Gellar, Matthew Lillard, Linda Cardellini, Rowan Atkinson, Isla Fisher, Miguel A. Núñez Jr.

Mystery Inc.in kapatılmasının üzerinden iki yıl geçmiştir. Scooby Doo, dedektif arkadaşları Fred (Freddie Prinze Jr.), Daphne (Sarah Michelle Gellar), Shaggy(Matthew Lillard) ve Velma (Linda Cardellini) ile birlikte Spooky Adası'na gönderilirler. Görevleri Spring Break bölgesindeki sıradışı olayları incelemektir.

Spooky Adası'nın sahibi Emile Mondavarious (Rowan Atkinson) da buranın gerçekten perili olduğundan korktuğu için dedektifleri biraraya getirmek ve onlara yardımcı olmak istemektedir.

Scooby ve arkadaşları kendi kişisel farklılıklarını bir yana bırakıp birlikte hareket etmek ve olayı çözmek zorundadırlar. Çünkü ancak bu sayede kendilerini ve tabi dünyayı kötülükten kurtaracaklardır.
Forbidden Ground 2013 full hd izle 720p izle

Forbidden Ground (2013)

4.9 IMDB Puanı 4.9
    
 1 saat 35 dakika


  


Yönetmen: Johan Earl
Ülke: Avustralya
Tür: Aksiyon, Dram, Savaş
Vizyon: 16 Ağustos 2013
Oyuncular: Johan Earl, Tim Pocock, Martin Copping, Denai Gracie, Sarah Mawbey

Birinci Dünya Savaşı sırasında Batı Cephesinde üç İngiliz askerinin, Alman siperlerine yaptığı saldırı sonrası iki cephe arasında esir kalması ve hayatta kalma mücadeleleri anlatılıyor.

Başçavuş Artur Wilkins, Onbaşı Richard Jennings ve er O'Leary çamurlar ve dikenli teller arasında, Almanların aman vermeyen müdahaleleri ve kendi birliklerinin başlatacağı bombalama öncesi bu yerden kurtulabilecekler mi? Yıllardır yakın arkadaş olan Wilkins ve Jennings'in kaderleri, Wilkins'in eşi Grace'in trajik kaderiyle nasıl kesişiyor.
The Phantom 1996 full hd izle 720p izle

Kızılmaske - The Phantom (1996)

4.9 IMDB Puanı 4.9
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Simon Wincer
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 27 Aralık 1996
Oyuncular: Billy Zane, Kristy Swanson, Treat Williams, Catherine Zeta-Jones, James Remar, Cary-Hiroyuki Tagawa, Bill Smitrovich

20 kaplan gücünde ormanların efendisi 'Kızılmaske' çizgi romandan uyarlanan bir süperkahraman daha. Simon Wincer'ın yönetmenliğini yaptığı bu serüven filminde Kızılmaske rolünde Billy Zane'i izliyoruz.

1936 seneninde Lee Falk tarafından yaratılan bu çizgi roman kahramanının sinema uyarlamasında Bengalle adasının vahşi ormanlarında Moğollar tarafından savunan efsanevi üç sihirli taşı ele geçirmeye çalışan gangsterlerle mücadele ediyor. Tabi ki arada aşık olacağı ve soyunu devam ettireceği bir kadınla da tanışıyor.
Crocodile Dundee in Los Angeles 2001 full hd izle 720p izle

Timsah Dundee Los Angeles'ta - Crocodile Dundee in Los Angeles (2001)

4.8 IMDB Puanı 4.8
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: Simon Wincer
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Macera, Komedi
Vizyon: 1 Mart 2002
Oyuncular: Paul Hogan, Linda Kozlowski, Jere Burns, Jonathan Banks, Alec Wilson, Gerry Skilton, Steve Rackman

Avustralya'nın ücra kasabalarından birinde kız arkadaşı Sue ve 9 yaşındaki oğulları Mikey ile birlikte yaşayan Mick Dundee oldukça sakin ve rahat bir hayat sürmektedir. Bir gün Sue babasına ait gazetenin Los Angeles bürosuna çağrılır. Şüpheli bir şekilde ölen büro şefinin görevini Sue'nun üstlenmesini isterler. Sue, Mick ve oğulları Los Angeles'a taşınırlar. Ancak buradaki hayatları hiç de bekledikleri gibi gitmez...
Crawlspace 2012 full hd izle 720p izle

Alan Tarama - Crawlspace (2012)

4.8 IMDB Puanı 4.8
    
 1 saat 26 dakika


  


Yönetmen: Justin Dix
Ülke: Avustralya
Tür: Korku, Gizem, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 5 Aralık 2012
Oyuncular: Peta Sergeant, Nicholas Bell, Amber Clayton, David Whiteley, Eddie Baroo

Bir grup elit asker bilinmeyen güçler tarafından saldırıya uğrayan Avustralya’nın en gizli yeraltı askeri kampı Pine Gap’teki bilim ekibini oradan çıkarmak için gönderilirler. Askerler kim olduğunu ve oraya nasıl geldiğini bilmeyen genç bir kadınla karşılaşınca, görev tehlikeye düşer. Kaçmaya çalıştıklarında ise, hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını ve tesisin çok daha kötü bir şey için deneme merkezi olduğunu öğrenirler.
Now Add Honey 2015 full hd izle 720p izle

Misafirimiz Pop Star - Now Add Honey (2015)

4.7 IMDB Puanı 4.7
    
 1 saat 40 dakika

Yönetmen: Wayne Hope
Ülke: Avustralya
Tür: Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Robyn Butler, Lucy Fry, Hamish Blake, Erik Thomson, Lucy Durack, Philippa Coulthard, Lucinda Armstrong Hall

Caroine Morgan ve ailesinin Melbourne - Australia banliyölerindeki normal hayatı, Amerikalı pop yıldızı kuzenleri Honey Halloway'in onlarda kalmak için gelmesiyle artık eskisi gibi olmayacaktır.
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore 2010 full hd izle 720p izle

Kediler ve Köpekler: Kitty Galore'un İntikamı - Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore (2010)

4.3 IMDB Puanı 4.3
    
 1 saat 22 dakika

Yönetmen: Brad Peyton
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Komedi, Aile
Vizyon: 13 Ağustos 2010
Oyuncular: James Marsden, Nick Nolte, Christina Applegate, Katt Williams, Bette Midler

Kediler ve köpeklerin ezeli çekişmesinde çılgın bir kedi rekabette birkaç pati öndedir. Önceleri, MEOWS adlı casus kediler organizasyonunun üyesi olan Kitty Galore'un, düşmanlarını altetmek için şeytani bir planı vardır. Bu beklenmedik tehdit karşısında kediler ve köpekler tarihte ilk kez kendilerini ve insan dostlarını kurtarmak için işbirliği yaparlar.
Torque 2004 full hd izle 720p izle

Hız Tutkunları - Torque (2004)

4.0 IMDB Puanı 4.0
    
 1 saat 24 dakika


  Yönetmen:
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 14 Ocak 2004
Oyuncular: John Ashker, Max Beesley, Dane Cook, Ice Cube, John Doe, Gichi Gamba, Lance Gilbert

Motor kullanmak için yaşayan Cary Ford, şimdi hayatta kalmak için motor kullanıyor. Reapers çetesi onu, kendisinin bile haberi olmayan bir cinayetten dolayı aramaktadır. Hellions çetesinin lideri de, onu ve çaldığını düşündüğü kaçak malları istemektedir. Bütün bunların üstüne bir de FBI'ın ondan öğrenmek istediği bilgiler vardır. Herkes tarafından araran biri olmak keyiflidir öyle değil mi? Bu filmde kurallar yok, limitler yok. Genç bir oyuncu kadrosu (Barbershop 1&2′nin yıldızı Ice Cube Reapers çete lideri rolünde ve The Ring filminden tanıdığımız Martin Henderson, Ford rolünde) ve The Fast and The Furious, S.W.A.T. ve XXX filmlerinin yapımcısının alev alev yanan ortaklıkları ile Torque'da en güçlü motorlar ve en çılgın sürücülerin buluşmasını izleyeceksiniz. Hızlı karşılaşmalara, vahşi kovalamacalara hazır mısınız?
Open Water 3: Cage Dive 2017 full hd izle 720p izle

Açık Deniz 3: Kafes Dalışı - Open Water 3: Cage Dive (2017)

4.0 IMDB Puanı 4.0
    
 1 saat 20 dakika


  Yönetmen: Gerald Rascionato
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Korku, Gerilim
Vizyon: 18 Ağustos 2017
Oyuncular: Joel Hogan, Josh Potthoff, Megan Peta Hill, Pete Valley, Mark Fell, Christopher Callen, Tara Wraith

Film 3 serüvenci arkadaşı konu alıyor. Üç arkadaşın yeni emeli bir ekstrem gerçeklik şovuna katılabilmektir. Bunun için bir tecrübe videosu çekmeye karar verirler. Bu karar onları büyük beyaz köpek balıklarıyla dalış yapma fikrine iter. Hepsinin kabul ettiği bu fikir ile kafes içinde dalış yaparlar. Bu kararları kısa bir müddet sonra onları büyük beyaz köpekbalıklarının hüküm sürdüğü sularda mahsur bırakır. Program için çektikleri video ise onların ölüm kalım savaşının seyir defteri olacaktır...

Başrollerinde Megan Peta Hill, Pete Valley ve Suzanne Dervish-Ali'nin bulunduğu filmin yönetmenliğini ve senaryosunu ise Gerald Rascionato üstleniyor.