Çin Sineması (138 sonuç)

To Live Huo zhe 1994 full hd izle 720p izle

Yaşamak - To Live Huo zhe (1994)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    

  


Yönetmen: Yimou Zhang
Ülke: Çin
Tür: Dram, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Ben Niu, Li Gong, You Ge

1940’lı yıllarda geçen öykü bir çiftin yaşamından bir kesit sunuyor. Zengin bir ailenin büyük oğlu, saplanıp kaldığı kumar tutkusunun bir sonucu olarak evlerini kaptırır. Yaşanılan büyük iç savaşta oradan oraya sürüklenir. Savaşın bitiminde evlerini kaptırdığı toprak ağasının asılışına tanık olur. Bir burjuva eğlencesi olarak gösterilip yasaklanıncaya kadar, yaşamını kukla oynatıcısı olarak kazanır. To Live - Huo zhe - Yaşamak, 1994 Cannes Film Festivali'nde Jüri Büyük Ödülü'nü kazanırken, filmin oyuncusu You Ge da en iyi aktör ödülüyle onurlandırıldı. Yaşamak, Kültür Devrimi sırasındaki köklü değişimlere sıradan birey ve ailelerin nasıl tepki verdiğini anlatıyor.
Yip Man 2008 full hd izle 720p izle

Ip Man - Yip Man (2008)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Wilson Yip
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Biyografi, Dram, Spor
Vizyon: 12 Aralık 2008
Oyuncular: Donnie Yen, Simon Yam, Siu-Wong Fan, Ka Tung Lam, Yu Xing

Bruce Lee'nin Sifu'su (ustası) Ip Man'in (Yip Man)biyografisi Ip Man - The Movie Kung Fu kökenli savunma tekniği WingChun'un 200 yıllık tarihine ışık tutuyor. Yim Wing Chun tarafından ortaya çıkarılan savunma teknikleri bütünü Wing Chun savunma sporlarının aksine gösteri amaçlı yapılan, müsabakaları düzenlenen birspor değil. Rakibe hiç darbe şansı vermeden rakibi bertaraf etme amaçlıWing Chun'un bu filmde seyirciye eşsiz bir seyir zevki yaşatması bekleniyor...
Raise the Red Lantern 1991 full hd izle 720p izle

Kırmızı Fenerler - Raise the Red Lantern (1991)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    

  


Yönetmen: Yimou Zhang
Ülke: Çin
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Jingwu Ma, Li Gong, Saifei He

Kaprisli bir soylunun dördüncü eşi olmak zorunda kalan genç bir kadının öyküsü üstüne kurulu olan film, Li’nin yakın plan yüzüyle açılır ve öykünün genç kadını kendisini ve içinde bulunduğu durumu ağlamaklı ve acıklı bir görünümle kameraya anlatır. Raise the Red Lantern - Kırmızı Fenerler 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Farewell My Concubine Ba wang bie ji 1993 full hd izle 720p izle

Elveda Cariyem - Farewell My Concubine Ba wang bie ji (1993)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    

  


Yönetmen: Kaige Chen
Ülke: Çin
Tür: Dram, Müzik, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Fengyi Zhang, Leslie Cheung, Li Gong

Pekin Operası’nda karşılaşan ve sonrasında da elli yıl boyunca arkadaş kalabilen iki adamın hikayesidir anlatılan. Yer Çin. Zaman ise yirminci yüzyıl başları. O dönemde söz konusu operada yer alan sanatçılar, sokaklarda suça teşvik hayatlar yaşayan çocuklar üzerinden ya da kimsesizlerden beslenmektedir. Duan Xiaolou ve Cheng Dieyi isimli iki yakın arkadaş da bedenlerini ve seslerini kullanmayı disiplin altında öğrenerek büyümüşlerdir. Dış görünümü ve beden yapısı uygun olan Dieyi genelde kadın rollerini üstlenirken, Xiaolou aksine irikıyım savaş beyleri rolüne alışır. Dieyi giderek yakın arkadaşına karşı bir aşk duymaya başlar. Ancak eşcinsel aşkı kabul etmeyen Xiaolou, kendisine güzel bir sokak kızı olan Juxian’ı seçer. Bu tehlikeli aşk üçkeni II. Dünya Savaşı ve Çin Kültür Devrimi’ne kadar devam edecektir. Lilian Lee’nin romanından alınan bu uyarlama, ilk başta Çin’de yasaklandıysa da uluslararası başarısının ardından, yeniden kurgulanmış kısa bir versiyonuyla çok kısa bir süre gösterimde kalmıştır. Farewell My Concubine - Ba wang bie ji - Elveda Cariyem 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Wonder Woman 2017 full hd izle 720p izle

Wonder Woman (2017)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 21 dakika


  


Yönetmen: Patty Jenkins
Ülke: ABD, Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 2 Haziran 2017
Oyuncular: Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, Danny Huston, David Thewlis, Saïd Taghmaoui

Yalnızca savaşçı amazon kadınların yaşadığı Themyscira adasında büyüyen, buranın dışına hiç çıkmamış ve hiçbir erkek görmemiş Diana (Gal Gadot) müthiş savaş kabiliyetlerine sahip bir yarı tanrıdır. Günün birinde adaya bir Amerikan savaş uçağı düşer. Uçağın kaptanı Steve Trevor (Chris Pine), Diana tarafından kurtarılır. Dünyanın büyük bir savaş halinde olduğunu anlatan kaptanın sözleriyle Diana, adasını terkederek muasır dünyaya doğru yola çıkar ve dünya savaşını bitirebilmek için bütün hünerlerini ortaya sermeye başlar.

Filmde Gal Gadot, Wonder Woman karakterini Batman v Superman filminden sonra 2. defa canlandırıyor.
Wo hu cang long 2000 full hd izle 720p izle

Kaplan Ve Ejderha - Wo hu cang long (2000)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 2 saat


  Yönetmen: Ang Lee
Ülke: Tayvan, Hong Kong, ABD, Çin
Tür: Aksiyon, Dram, Romantik
Vizyon: 23 Mart 2001
Oyuncular: Yun-Fat Chow, Michelle Yeoh, Ziyi Zhang, Chen Chang, Sihung Lung, Pei-pei Cheng, Fa Zeng Li

Efsanevi savaşçı Li Mu Bai, Yeşil Kader adını verdiği sihirli kılıcını bölge valisine vermesi için Yu Shu Lien'e teslim eder. Fakat kılıç çalındığı zaman bütün şüpheler, Li'nin ustasını öldüren kötü şöhretli bir kaçak olan Jade Fox üstünde toplanır.
Ying xiong 2002 full hd izle 720p izle

Kahraman - Ying xiong (2002)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Yimou Zhang
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi
Vizyon: 31 Aralık 2004
Oyuncular: Jet Li, Tony Leung Chiu Wai, Maggie Cheung, Ziyi Zhang, Daoming Chen

Çin'in Savaşan Krallıklar döneminde ülke 7 krallığa bölünmüştür. Tüm katil adayları hiçbiri üç efsanevi suikastçı Kırık Kılıç, Uçan Kar ve Gökyüzü kadar korku salmamıştı. Bu üç savaşçıyı öldürdüğünü söyleyen "İsimsiz", krala 10 adım uzakta oturmaya hak kazanır. Bu on adım içinde dünyayı sarsacak bir aşk, onur ve görev hikayesi yatıyor. Tarihin sırlarını aşan kahraman olmanın anlamı hakkında bir hikaye...
Kung Fu Hustle 2004 full hd izle 720p izle

Kung Fu Sokağı - Kung Fu Hustle (2004)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Stephen Chow
Ülke: Hong Kong, Çin, HongKong
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 14 Eylül 2004
Oyuncular: Stephen Chow, Xiaogang Feng, Wah Yuen, Zhi Hua Dong, Kwok-Kwan Chan, Qiu Yuen

1930'larda Çin değişik bir havadadır. Balta Çetesi tüm zengin mahallerini kontrol altına almıştır. Sadece fakir ve kıyıda köşede kalmış mahallelere dokunmamaktadırlar. Sing, Balta Çetesi'ne katılmak isteyen, ama bunun için pek bir şey beceremeyen biridir. Bir nevi döneminin kaybedenidir. Bir gün arkadaşıyla haraç kesmek için bir fakir mahalleye gidip kendilerini Balta Çetesi gibi tanıtırlar, ama baltayı taşa vururlar. Balta Çetesi de onlardan kısa bir süre sonra mahalleye gelir.
The Last Emperor 1987 full hd izle 720p izle

Son İmparator - The Last Emperor (1987)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    

  Yönetmen: Bernardo Bertolucci
Ülke: Çin, İtalya, İngiltere, Fransa
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Joan Chen, John Lone, Peter O'Toole, Ruocheng Ying, Victor Wong, Dennis Dun, Ryûichi Sakamoto

Sinema tarihinin en çok ödül alan, en geniş kadrolu filmlerinin başında gelen Son İmparator destansı bir öyküdür: 2 yaşında tahta çıkan Çin’in son imparatoru Pi Yi’nin gözünden 60 yılın öyküsü. Çekimi 2,5 yıl süren, 19 binden fazla kişinin rol aldığı film çok şık ve estetik bir "görkemli yapım"dır. Bertolucci sinemasının izlerini de taşır: "Yasak Kent’in avlusunda binlerce figuranla çekilen sahnelerden ipek çarşafların altında belli belirsiz sevişen üç bedene kadar..." The Last Emperor - Son İmparator 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Huo Yuan Jia 2006 full hd izle 720p izle

Korkusuz - Huo Yuan Jia (2006)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Ronny Yu
Ülke: Çin, Hong Kong, ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Spor
Vizyon: 4 Ağustos 2006
Oyuncular: Jet Li, Betty Sun, Yong Dong, Yun Qu, Xu Ailing, Collin Chou, Hee Ching Paw

Babasının bir dövüş esnasında herkesin önünde yenilmesinden büyük bir utanç duyan küçük Huo, dövüş konusunda olabileceğinin en iyisi olmaya karar verir. Ama hayatta her şeyden çok sevdiği ailesi, intikam için gerçekleştirilen bir saldırı sonucunda öldürülünce, bu Huo?ya büyük zarar verir. Bu olaylardan sonra, Yuanjia kaçar, yaşamak ya da ölmek umurunda değildir.

Bütün umudunu kaybettiği anda, büyük anne Sun ve kör torunu, onu bulurlar ve yeşillikler içindeki köylerine götürürler. Bu insanların nazikliği ve cömertliği sayesinde Yuanjia, kendisi için yeni bir yaşam tarzı bulur ve gerçekten uğrunda dövüşülecek kadar değerli bir şey keşfeder.

Juanjia kendini bildi bileli dövüş sanatları öğrenmek istemektedir. Babası, mükemmel bir dövüşçü olmasına rağmen, oğlunun kendisinin yolunu izlemesini istememiş ve onu eğitmemiştir. Babasının bu davranışı, Yuanjia?nın bu konudaki isteğini daha da güçlendirir ve arkadaşı Nong Jinsun?un yardımıyla kendini eğitmeyi başarır.
Yip Man 2 2010 full hd izle 720p izle

Ip Man 2 - Yip Man 2 (2010)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Wilson Yip
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Biyografi, Tarihi
Vizyon: 29 Nisan 2010
Oyuncular: Donnie Yen, Lynn Hung, Simon Yam, Sammo Hung Kam-Bo, Xiaoming Huang

Usta Wing Tsun'un dövüş sanatlarındaki ihtişamlı yükselişini anlatan ilk film Ip Man'ın devamı olan bu film, Hong Kong'da 1949 yılında geçiyor ve Ip Man ustanın sanatını yaymak adına giriştiği mücadeleyi anlatıyor.
Shi mian mai fu 2004 full hd izle 720p izle

Parlayan Hançerler - Shi mian mai fu (2004)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 59 dakika


  


Yönetmen: Yimou Zhang
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Macera, Dram
Vizyon: 25 Mart 2005
Oyuncular: Takeshi Kaneshiro, Andy Lau, Ziyi Zhang, Dandan Song, Hongfei Zhao

859 yılı... Çin, ülkeye hükmetmekte olan Tang Hanedanı büyük bir güç kaybına uğramış ve düşüş yaşamaktadır. Ülkenin her tarafında asilerin oluşturduğu birlikler, imparatorluğa karşı savaş açmış ve halkı örgütlemektedirler. Asi birlikler içinde en büyük olanı ve her gün daha fazla sempatizan toplayanı 'House of Flying Daggers', liderlerinin öldürülmesine rağmen gücünden hiçbir şey kaybetmemiştir. Hatta kimliği belli olmayan yeni bir lider örgütün başına geçmiş ve asilerin daha da güçlenmesini sağlamıştır. Hükümet adına çalışan ajanlar, yaptıkları tüm araştırmalara rağmen örgütün yeni liderinin kim olduğunu öğrenemezler. İmparator için çalışan iki asker, Leo ve Jin, yeni lideri yakalamakla görevlendirilirler. Ancak normal yollardan sonuca ulaşamayacaklarını anlayan ikili, kendilerini House of Flying Daggers'le bağlantıya sokacağına inandıkları bir plan yaparlar. Jin, Wind adını kullanarak, isyancıları destekleyen bir savaşçı kılığına girecek ve eski liderin kızı olduğunu düşündükleri Mei ile ilişki kuracaktır. Örgütle bağlantıya girmesi gereken kıza yardım edecek olan Jin, bu şekilde yeni liderin kimliğini de öğrenecektir. Ancak hiç hesapta olmayan duygular Jin ve Mei'nin birbirlerine aşık olmasına yol açar.

Hero'nun yönetmeni Zhang Yimou'nun şiirsel bir sanat yönetmenliği sergilediği büyüleyici bir masal...
The Flowers of War 2011 full hd izle 720p izle

Savaşın Çiçekleri - The Flowers of War (2011)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: Yimou Zhang
Ülke: Çin
Tür: Dram, Savaş, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Christian Bale, Ni Ni, Xinyi Zhang

Çin'le Japonya arasında süregiden savaş sırasında John Miller (Christian Bale) birçok insanı kilisesine alır. Savaştan kaçan insan bu insanların birçoğu da hayat kadınıdır. Bir yandan onların güvenliğini sağlamaya çalışırken, bir yandan da hem kilise içindeki hem de dışarıdaki sorunlarla mücadele etmek durumundadır. The Flowers of War - Savaşın Çiçekleri 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Red Cliff: Part II 2009 full hd izle 720p izle

Chi bi xia: Jue zhan tian xia - Red Cliff: Part II (2009)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: John Woo
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon, Dram, Savaş, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Fengyi Zhang, Takeshi Kaneshiro, Tony Leung Chiu Wai

Çin edebiyatının klasiklerinden Romance of the Three Kingdoms'tan uyarlanan filmin konusu M.S. 208 yılında Han Hanedanı’nın son döneminde geçiyor ve Çin’deki Üç Krallık döneminin başlamasına yol açan savaşlar anlatılıyor. Senaryosunu Woo Chan Khan, Guo Zheng ve Sheng Heyu’nun yazdığı filmin uzunluğu dört saati bulunca iki parçaya ayrılmasına karar verildi. Serinin ikinci filmi Red Cliff: Part II - Chi bi xia: Jue zhan tian xia 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Aftershock Tangshan dadizhen 2010 full hd izle 720p izle

Artçı Şok - Aftershock Tangshan dadizhen (2010)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: Xiaogang Feng
Ülke: Çin
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Chen Li, Daoming Chen, Yi Lu

27 Temmuz 1976′da Çin’in Tangshan bölgesinde tarihin en büyük depremlerinden biri meydana gelir. Li Yuanni’nin (Fan Xu) kocası ve ikizleriyle birlikte yaşadığı bina da yıkılmıştır. Kocası ölen genç kadın, hayatının en zor seçimiyle karşı karşıya kalır. Yıkıntılar arasında kalan iki çocuğundan sadece birini kurtarabilecektir.. Aftershock - Tangshan dadizhen - Artçı Şok 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Jin líng shí san chai 2011 full hd izle 720p izle

Savaşın Çiçekleri - Jin líng shí san chai (2011)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 26 dakika


  Yönetmen: Yimou Zhang
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Dram, Tarihi, Savaş
Vizyon: 16 Aralık 2011
Oyuncular: Christian Bale, Paul Schneider, Xinyi Zhang, Ni Ni, Shigeo Kobayashi

1937''de, Nanking kenti Çin ve Japonya arasında yaşanan savaşta tam arada bombalanan ve yağmalanan nokta olarak kalmıştır. Japon İmparator Ordusu Çin''in başkentini işgal ederken, çaresiz siviller eski zamanlardan kalma bir katedralin duvarları arkasına sığınırlar. Bu katedralde karşılarına çıkan Amerikalı John Miller önce öğrencilerden ibaret bu bir grup sivili daha sonra bölgenin fahişeleri olarak tanınan en güzel kadınlarını kiliseye mecburen kabul eder. Henüz peder olma yeterliliğinde olmasa da işgal güçlerine karşı ölen pederin kılığına giren John, bir avuç kadının güvenliğini sağlamaya çalışırken, savaşın acımasızlığı din, merhamet, hoşgörü dinlemez...
“Ying Xiong/Kahraman”, “Shi Mian Mai Fu/Parlayan Hançerler” ve “Man Cheng Jin Dai Huang Jin Jia/Altın Çiçeğin Laneti” filmlerinin takdir gören yönetmeni Zhang Yimou’nun 90 milyon dolar bütçeyle gerçekleştirdiği yapım Çin’in Oscar aday adayı olmuş ancak ilk beşe kalamamıştı.
The Painted Veil 2006 full hd izle 720p izle

Duvak - The Painted Veil (2006)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  Yönetmen: John Curran
Ülke: Çin, ABD, Kanada
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Edward Norton, Liev Schreiber, Naomi Watts, Catherine An, Bin Li, Bin Wu, Alan David, Marie-Laure Descoureaux, Sally Hawkins, Juliet Howland

Kitty Walter Fane ile evlendiğinde ona karşı çok da ilgisi yoktur. Aradan zaman geçtikten sonra bu durumun negatif etkileri ortaya çıkar ve Kitty eşinden uzaklaşıp başka birisiyle yakınlaşmaya başlar. Bunu sezen Walter yaptığını karısının yanına bırakmaz ve Çin'den gelen bir doktorluk teklifini kabul eder. Kitty'nin de onunla gitmekten başka çaresi yoktur.The Painted Veil - Duvak 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Lust, Caution 2007 full hd izle 720p izle

Dikkat Şehvet - Lust, Caution (2007)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Ang Lee
Ülke: Çin
Tür: Dram, Gerilim, Romantik, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Joan Chen, Tony Leung Chiu Wai, Wei Tang

Çinli yazar Eileen Chang'in kısa hikayesinden uyarlanan, başrollerinde Asyalı sinema ikonu Tony Leung'in oynadığı heyecanlı ve erotik bir casusluk filmi olan Lust, Caution, sıradan bir kadının gerilim dolu hikayesini anlatıyor. Şangay, 1942. İkinci Dünya Savaşı sırasında süregelen Japon işgali tüm baskısıyla devam etmektedir. Mak adında sıradışı ve zengin bir kadın bir kafeden içeri girer, bir telefon görüşmesi yapar, oturur ve bekler. Ve o sırada hatırlamaya başlar. Lust, Caution - Dikkat Şehvet 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
House of Flying Daggers 2004 full hd izle 720p izle

Parlayan Hançerler - House of Flying Daggers (2004)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Yimou Zhang
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon, Dram, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Andy Lau, Takeshi Kaneshiro, Ziyi Zhang

859 yılı... Çin, ülkeye hükmetmekte olan Tang Hanedanı büyük bir güç kaybına uğramış ve düşüş yaşamaktadır. Ülkenin her tarafında asilerin oluşturduğu birlikler, imparatorluğa karşı savaş açmış ve halkı örgütlemektedirler. Asi birlikler içinde en büyük olanı ve her gün daha fazla sempatizan toplayanı 'House of Flying Daggers', liderlerinin öldürülmesine rağmen gücünden hiçbir şey kaybetmemiştir. Hatta kimliği belli olmayan yeni bir lider örgütün başına geçmiş ve asilerin daha da güçlenmesini sağlamıştır. Hükümet adına çalışan ajanlar, yaptıkları tüm araştırmalara rağmen örgütün yeni liderinin kim olduğunu öğrenemezler. İmparator için çalışan iki asker, Leo ve Jin, yeni lideri yakalamakla görevlendirilirler. Ancak normal yollardan sonuca ulaşamayacaklarını anlayan ikili, kendilerini House of Flying Daggers'le bağlantıya sokacağına inandıkları bir plan yaparlar. House of Flying Daggers - Parlayan Hançerler 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Molly's Game 2017 full hd izle 720p izle

Molly's Game (2017)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 20 dakika


  


Yönetmen: Aaron Sorkin
Ülke: Çin, ABD, Kanada
Tür: Biyografi, Suç, Dram
Vizyon: 1 Ocak 2018
Oyuncular: Jessica Chastain, Idris Elba, Kevin Costner, Michael Cera, Joe Keery, Chris O'Dowd, Rachel Skarsten

Molly's Game, Molly Bloom'un gerçek hikayesinin anlatıldığı bir film. Molly, olimpik klasmanda yarışacak düzeyde bir kayakçıdır, aynı zamanda tam 10 yıl süresince tüm zamanların en yüksek tutarlı poker turnuvalarının organizatörlüğünü yapmıştır. Tabii bu turnuvaların tamamı illegaldir! Uzun bir takip ve araştırma neticeninde FBI'dan baskın yer ve tüm müşteri portföyü ortaya dökülür. Listede FBI'ın dahi şoke olduğu isimler vardır. Hollywood yıldızları, sporcular, işdünyasının doruğundan isimler, Rus oligarklar! Kimi ararsanız Molly'nin milyon dolarlık poker turnuvalarında isimi geçmektedir. Düştüğü zor durumdan Molly'i kurtaracak tek bir kişi vardır, o da savunma avukatı!

Başarılı oyuncular Jessica Chastain ve Idris Elba'nın başrolde olduğu Molly's Game, Oscar sezonunda isminden oldukça söz ettireceğe benziyor. Aynı zamanda filmin senaryosu ve yönetmenliğini üstlenen isim, bir Hollywood efsanesi olan Aaron Sorkin!
Mou gaan dou II 2003 full hd izle 720p izle

Kirli İşler 2 - Mou gaan dou II (2003)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Wai-keung Lau
Ülke: Hong Kong, Çin, Singapore
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 1 Ekim 2003
Oyuncular: Anthony Wong Chau-Sang, Eric Tsang, Carina Lau, Francis Ng, Edison Chen, Shawn Yue, Jun Hu

Looper 2012 full hd izle 720p izle

Tetikçiler - Looper (2012)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Rian Johnson
Ülke: ABD, Çin
Tür: Aksiyon, Suç, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 12 Ekim 2012
Oyuncular: Joseph Gordon-Levitt, Bruce Willis, Emily Blunt, Paul Dano, Noah Segan

Gelecekte geçen aksiyon gerilim filmi Looper'da, zaman yolculuğu icat edilmiştir ancak yasadışıdır ve sadece karaborsada mevcuttur. Mafya birinden kurtulmak istediği zaman, o kişiyi 30 yıl öncesine gönderir. O zaman devreye Joe (Joseph Gordon-Levitt) gibi kiralık bir katil girer ve işi gerçekleştirir. Joe gittikçe zenginleşmektedir. Hayat güzeldir ta ki mafya Joe'nun gelecekteki halinin (Bruce Willis) geçmişe gönderilerek öldürülmesine karar verene kadar...

Filmin senaristi ve yönetmeni Rian Johnson'dır. Filmin diğer oyuncuları arasında Emily Blunt, Paul Dano ve Jeff Daniels da bulunmaktadır. Ram Bergman ve James D. Stern ise filmin yapımcılığını üstlenmiştir..
Red Cliff Chi bi 2008 full hd izle 720p izle

Kızıl Uçurum - Red Cliff Chi bi (2008)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: John Woo
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon, Dram, Macera, Savaş, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Fengyi Zhang, Takeshi Kaneshiro, Tony Leung Chiu Wai

M.S. 208 yılında Çin’de Han Hanedanı’nın son zamanlarında, Üç Krallık döneminin başlamasına sebep olan çok büyük savaşlar yaşanır. Çin Edebiyatı klasiklerinden olan ’Romance of the Three Kingdoms’tan uyarlanan film, Çin tarihinin dönüm noktası olan ve Üç Krallık döneminde meydana gelen en kanlı savaş olarak bilinen Red Cliff Savaşı’na dayanır. Hong Kong asıllı yönetmen John Woo’nun yönetmenliğini yaptığı Kızıl Uçurum, 80 milyon dolarlık bütçeyle Asya film tarihinde en büyük bütçeye sahip film olarak yerini aldı. Red Cliff - Chi bi - Kızıl Uçurum 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Assembly Ji jie hao 2007 full hd izle 720p izle

Meclis - Assembly Ji jie hao (2007)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Xiaogang Feng
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon, Biyografi, Dram, Savaş, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Chao Deng, Hanyu Zhang, Wenkang Yuan

1949’da, Çin İç Savaşı’ndaki Huaihai çatışmaları sırasında, Dokuzuncu Piyade Bölüğü’nün lideri olan Yüzbaşı Guzidi, geri çekilme emri ona ulaşana kadar savaşmakla görevlendirilmiştir. Çatışmanın en ölümcül dakikalarında, bölük büyük kayıplar vermiş ve cephanesini neredeyse tüketmişken Yüzbaşı’nın en sadık adamı, yaşamını teslim etmeden önce bir geri çekilme emri geldiğini duyurur. Yüzbaşı Gu, arkadaşına inanmaz ve ne pahasına olursa olsun savaşmaya devam etmelerinde ısrarcı olur. Çok geçmeden, destek birliklerinin savaş alanından çekilmiş olduğunu ve emrindekilerin, onun ısrarcılığı yüzünden, belki de bir hiç için canlarını verdiklerini anlar. Çıldıran Gu, tek başına düşman siperlerine saldırır fakat hayatta kalır ve rütbeleri sökülmüş olarak bir hastanede uyanır. Burada, emrindeki bölüğün, kaderlerine şahit olan tek bir kişi olmadığı için sadece ‘kayıp’ olarak kayda geçtiğini duyan Gu, emrindeki kırk altı adamın fedakarlıklarını ve onurlarını kanıtlamaya ant içer ve cepheye gelen emrin arkasındaki gizemi çözmek için uzun bir yolculuğa çıkar. Assembly - Ji jie hao - Meclis 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
2046 2004 full hd izle 720p izle

2046 (2004)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Kar Wai Wong
Ülke: Çin
Tür: Dram, Fantastik, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Faye Wong, Tony Leung Chiu Wai, Ziyi Zhang

Bir roman yazarı, gelecekte geçen bir roman yazmaya başlar. Ancak bu esasında geçmişte yaşanan olayları biraraya getirir. Bu romanda, gizemli bir tren vardır ve bu tren, yolcularını geri dönmek istedikleri hatıralarına ulaştırmaktadır. Bu da 2046 isimli bir durağa ulaştıklarında mümkün olacaktır. Ancak insanlara göre bu sadece bir söylentidir, çünkü 2046'ya giden kimse bir daha geriye dönememiştir. Bir kişi hariç.. Wong Kar Wai dünya sineması için son derece büyük anlamlara sahip bir sinemacı. Uzakdoğudan anlattığı tüm hikayeler, kıtalararası yayılma başarısını gösterdi. 2046 ise bu yapıtlar arasında en çok sivrilenlerden. 2046 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Ji jie hao 2007 full hd izle 720p izle

Meclis - Ji jie hao (2007)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Xiaogang Feng
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Biyografi, Dram
Vizyon: 9 Ekim 2007
Oyuncular: Hanyu Zhang, Chao Deng, Wenkang Yuan, Yan Tang, Fan Liao

1949’da, Çin İç Savaşı’ndaki Huaihai çatışmaları sırasında, Dokuzuncu Piyade Bölüğü’nün lideri olan Yüzbaşı Guzidi, geri çekilme emri ona ulaşana kadar savaşmakla görevlendirilmiştir. Çatışmanın en ölümcül dakikalarında, bölük büyük kayıplar vermiş ve cephanesini neredeyse tüketmişken Yüzbaşı’nın en sadık adamı, yaşamını teslim etmeden önce bir geri çekilme emri geldiğini duyurur. Yüzbaşı Gu, arkadaşına inanmaz ve ne pahasına olursa olsun savaşmaya devam etmelerinde ısrarcı olur. Çok geçmeden, destek birliklerinin savaş alanından çekilmiş olduğunu ve emrindekilerin, onun ısrarcılığı yüzünden, belki de bir hiç için canlarını verdiklerini anlar. Çıldıran Gu, tek başına düşman siperlerine saldırır fakat hayatta kalır ve rütbeleri sökülmüş olarak bir hastanede uyanır. Burada, emrindeki bölüğün, kaderlerine şahit olan tek bir kişi olmadığı için sadece ‘kayıp’ olarak kayda geçtiğini duyan Gu, emrindeki kırk altı adamın fedakarlıklarını ve onurlarını kanıtlamaya ant içer ve cepheye gelen emrin arkasındaki gizemi çözmek için uzun bir yolculuğa çıkar...
Rang zidan fei 2010 full hd izle 720p izle

Mermiler Uçuşuyor - Rang zidan fei (2010)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 12 dakika

Yönetmen: Wen Jiang
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Komedi, Western
Vizyon: 16 Aralık 2010
Oyuncular: Yun-Fat Chow, Xiaogang Feng, Wen Jiang, Carina Lau, You Ge

Çin'in 1920 savaşı zamanlarını anlatan bu filmde, Jiang Wen Zhang Mazi adında bir eşkiyayı canlandırıyor.Zhang Mazi yeni atanan valinin yerine geçerek Goose Town'a gider. Zhang'a bu yolculuğunda Tang ( Ge You) eşlik etmektedir.Zhang'ın bo pozisyonu alma amacı şehre bakan müstahkem kalesinde yaşayan yerli haydut huang'a karşı olmasıdır. Tang, Huang'ın eski valiyle yaptığı finansal anlaşmayı farkederken, Zhang servetini en az kendisi kadar haketmeyen biriyle paylaşmayı düşünmüyordur.
Coming Home 2014 full hd izle 720p izle

Yuvaya Dönüş - Coming Home (2014)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Yimou Zhang
Ülke: Çin
Tür: Dram
Vizyon: 16 Mayıs 2014
Oyuncular: Li Gong, Daoming Chen, Huiwen Zhang, Tao Guo, Ni Yan, Chun Li, Jia-yi Zhang

Yıllar sonra hapisten çıksanız ve döndüğünüzde sevdikleriniz sizi tanımasa ne olur? Kültür Devrimi?nin bitmesiyle çalışma kampından salıverilen bir politik mahkum, yıllar sonra evine döndüğünde, geçirdiği ruhsal bir sarsıntı yüzünden karısının onu tanımadığını fark eder. Karşısında durmasına karşın karısı hala onun dönüşünü beklemektedir. Bir yabancı gibi davranarak sabırla geçmişlerini anımsatmaya, karısının hafızasını canlandırmaya çalışacaktır. Zhang Yimou?nun ilk kez Cannes?da yarışma dışı gösterilen bu son filmi suçluluk, aşk, sabır ve barışma ile ilgili, yıllar ve devrimler boyu süren bir melodram.
Mr. Six 2015 full hd izle 720p izle

Mr. Six (2015)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 14 dakika


  


Yönetmen: Hu Guan
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Xiaogang Feng, Hanyu Zhang, Qing Xu, Yifan Wu, Yi Feng Li, Hua Liu, Shan Jiang

Mr.Six, gençliğinde, Pekin?de adı çıkmış bir sokak holiganıdır. 30 yıl sonra, bir kalp hastalığı olduğuna dair teşhis konulur ve kendi başına yaşamaya başlar. Bir gün, oğlu Xiaobo, bir grup zengin çocuk tarafından alınır. Çetenin kuralsız davranışlarına öfkelenen Mr.Six, eski ahbaplarını çağırır ve oğlunu geri almak için eski yöntemlerle bir plan yapar. Zaman onları biraz törpülemiş olsa da içlerindeki ateş sönmemiştir. Dünya nasıl değişmiş olursa olsun insan her daim içindeki kişi olarak kalmalıdır.
Kung Fu Panda 3 2016 full hd izle 720p izle

Kung Fu Panda 3 (2016)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: Alessandro Carloni
Ülke: Çin, ABD
Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera, Komedi, Aile
Vizyon: 18 Mart 2016
Oyuncular: Jack Black, Bryan Cranston, Dustin Hoffman, Angelina Jolie, J.K. Simmons, Jackie Chan, Seth Rogen

Po'nun uzun süredir ortalıkta görünmeyen babası birdenbire kendini gösterir ve yeniden bir araya gelen ikili, yepyeni panda karakterleriyle tanışmak için gizli bir panda cennetine doğru yolculuğa çıkar. Fakat doğaüstü güçlere sahip olan kötü kahraman Kai, bütün kung fu efendilerini bozguna uğratmak için Çin'i istila etmeye başlar. Po ise imkansız olanı yapmak zorundadır; yani Kung Fu Panda çetesinin son hâlini alabilmesi için eğlenmeyi seven, sakar erkek kardeşleriyle dolu bir kasabayı eğitmelidir.
Tian zhu ding 2013 full hd izle 720p izle

Günahın Dokunuşu - Tian zhu ding (2013)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 13 dakika


  


Yönetmen: Zhang Ke Jia
Ülke: Çin
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Wu Jiang, Baoqiang Wang, Tao Zhao, Lanshan Luo, Jia-yi Zhang, Li Meng, Lu Liu

Çin'in en başarılı yeni nesil sinemacılarından Jia Zhang-ke son filminde Çin'in Twitter'ı sayılan Weibo'da denk geldiği dört gerçek olayı ele almaktadır. Filmin dört çaresiz anti-kahramanı, hayata sıkışmışlıklarını hızla, acımasızca ve şiddetle çözme yoluna gidiyor. Öfkeli bir maden işçisi kasabasındaki yolsuzluklara karşı isyan ediyor.

Yılbaşı için memleketine dönen bir işçi silahtan medet umuyor. Saunada resepsiyonist olarak çalışan genç kadın varlıklı bir müşteriden şiddet görünce çok sert bir tepki gösteriyor. Genç bir fabrika işçisi daha iyi yaşam şartları peşinde bir işten diğerine geçiyor. Günümüz Çin'inin çağdaş bir portresi: şiddet ile aşınan bir ekonomi devi...
Iron Man 3 2013 full hd izle 720p izle

Demir Adam 3 - Iron Man 3 (2013)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Shane Black
Ülke: ABD, Çin
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 3 Mayıs 2013
Oyuncular: Robert Downey Jr, Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Guy Pearce, Rebecca Hall

Milyarder iş adamı, kahraman ve mucit Tony Stark, bu sefer gücü ondan çok daha fazla, hatta sınırsız bir düşmanla karşı karşıya kalıyor. Üstelik bu hasım, o çok sinirlendirecek bir hamle yaparak özel hayatını yok ediyor. Stark şimdi bu olayların kaynağını araştıracağını zorlu bir mücadeleye giriyor. Ama en yakınlarını korumak için zekasının ve cesaretinin yanı sıra içgüdülerine de ihtiyacı var. Stark'ın bu savaşında kafasında dönüp duran soru ise belki de tüm olayların en can alıcı yanı: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan?

Yarattığı alaycı karakterlerle hayran kitlesini geliştiren Robert Downey Jr.'ı dördüncü defa Tony Stark olarak izleyeceğimiz filmin yönetmenliğini ise Shane Black üstleniyor.
Filmin çekimlerine Kuzey Carolina eyaletinin Wilmington kentinde gerçekleştirilen filmin senaryosu ise Drew Pearce'e ait. Downey Jr.'a Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Jon Favreau, Ben Kingsley, Guy Pearce, Rebecca Hall, James Badge Dale ve Ashley Hamilton isimleri eşlik ediyor.
Shanghai Triad 1995 full hd izle 720p izle

Yao a yao yao dao waipo qiao - Shanghai Triad (1995)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Yimou Zhang
Ülke: Çin
Tür: Dram, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Baotian Li, Li Gong, Wang Xiaoxiao

Tang, 1930'lu yılların Şangay kentini kontrolünde tutan, komünist karşıtı eylemlere destek veren, parayı afyon ve kadın ticaretinden sağlayan bir mafya babasıdır. Elindeki en değerli parça, kentin en güzel şarkıcı fahişesi olan Jewels'dır. Japonların Çin yönetimi üzerindeki etkisi ve yeraltı piyasasındaki gelişmeler sonucunda, tüm dengeler İki Numara adıyla bilinen mafya babasının istediği biçimde değişir.
Ocean Heaven 2010 full hd izle 720p izle

Ocean Paradise - Ocean Heaven (2010)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Xiao Lu Xue
Ülke: Çin
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Gwei Lun-Mei, Jet Li, Zhang Wen

Otizm hastası küçük bir çocuk olan David'in anlamsız ve derin bakışlarının yanı sıra konuşan kişileri de taklit etme gibi bir rahatsızlığı vardır. Babası Xing chang ise büyük bir akvaryumda çalışmakta, varını yoğunu 22 yaşındaki oğlunun rahatı ve mutluluğu için kullanmaktadır. İyileşeceğine dair umutlarını hiç kaybetmeyecek olan babası ve yakınlarının çabaları David için en büyük tedavi yöntemidir.. Bir babanın, Otistik oğlu için yaptığı fedakarlıkların anlatıldığı Ocean Heaven - Ocean Paradise 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
John Wick 2014 full hd izle 720p izle

John Wick (2014)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  Yönetmen: Chad Stahelski
Ülke: ABD, Çin
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 28 Kasım 2014
Oyuncular: Keanu Reeves, Michael Nyqvist, Alfie Allen, Willem Dafoe, Dean Winters, Adrianne Palicki, Omer Barnea

Yönetmenliğini David Leitch ve Chad Stahelski ikilisinin üstlendiği film; kendisini öldürmek için tutulan eski bir dostunun peşine düşen tetikçi John Wick'in intikam öyküsünü anlatıyor.

Yapılan klasik bir araba hırsızlığı, Rus mafyasının en muhim adamlarından birinin oğlunun başını belaya sokacaktır. John Wick, emekliye ayrılmış bir tetikçidir. Emekliliğinin tadını çıkarırken karısının yakalandığı amansız hastalıkla hayatı altüst olur. Karısından kendisine kalan en kıymetli varlığı ve can yoldaşı köpeğidir. Fakat evine dalan 3 serseri onu da öldürür. Gansterlerden biri, mafya babası Viggo Tasarov'un oğlu Josef Tasarov'dur ve John'un daha evvel beraber çalıştığı bir adamdır. Bundan böyle kaybedecek hiçbir şeyi de kalmayan John Wick'in tek istediği intikamdır ve New York sokaklarında düşmanlarıyla soluk kesen bir kovalamacanın içine girer.
The Foreigner 2017 full hd izle 720p izle

İntikam - The Foreigner (2017)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 53 dakika


  


Yönetmen: Martin Campbell
Ülke: İngiltere, Çin, ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 8 Aralık 2017
Oyuncular: Katie Leung, Jackie Chan, Rufus Jones, Mark Tandy, John Cronin, Caolan Byrne, Donna Bernard

Stephen Leather'in 1992 senenindeki "The Chinaman" romanından, David Marconi senaryoya dökmesi üzerine Martin Campbell yönetmiş olduğu bu filmde, Çin lokantası işleten, eski bir bomba uzmanı (Jackie Chan) mütevazi hayatını sürdürürken, Bir bombalanma esnasında kızını kaybeder... Bunun üzerine bombalamayı yapan İrlandalı teröristlerden kızının intikamını almak için acımasız olmaya karar vermiştir.
Tau ming chong 2007 full hd izle 720p izle

Savaş Kralları - Tau ming chong (2007)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Peter Chan
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi
Vizyon: 16 Haziran 2010
Oyuncular: Jet Li, Andy Lau, Takeshi Kaneshiro, Jinglei Xu, Xiaodong Guo

Üç kan kardeşin 1600'lü yıllarda savaş sırasında gösterdikleri cesareti ve üstün mücadeleyi konu alan ve Hong Kong Film Festivalinde en iyi aktör, en iyi yönetmen, en iyi sanat yönetmeni, en iyi sinematografi, en iyi film, en iyi kostüm, en iyi makyaj, en iyi yönetmen, en iyi görsel efekt rollerini toplayan ödül zengini bu film, hem görsel bir şölene sahip, hem de usta savaş sahneleriyle aksiyona doyuruyor.
The Warlords Tau ming chong 2007 full hd izle 720p izle

Savaş Kralları - The Warlords Tau ming chong (2007)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Peter Chan
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon, Dram, Savaş, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Andy Lau, Jet Li, Takeshi Kaneshiro

Üç kan kardeşin 1600'lü yıllarda savaş sırasında gösterdikleri cesareti ve üstün mücadeleyi konu alan ve Hong Kong Film Festivalinde en iyi aktör, en iyi yönetmen, en iyi sanat yönetmeni, en iyi sinematografi, en iyi film, en iyi kostüm, en iyi makyaj, en iyi yönetmen, en iyi görsel efekt rollerini toplayan ödül zengini bu film, hem görsel bir şölene sahip, hem de usta savaş sahneleriyle aksiyona doyuruyor. The Warlords - Tau ming chong - Savaş Kralları 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Drug War Du zhan 2012 full hd izle 720p izle

Uyuşturucu Savaşları - Drug War Du zhan (2012)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Johnnie To
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Honglei Sun, Louis Koo, Yi Huang

Suskun bir polis şefi olan Zhang, gizli bir uyuşturucu timine önderlik etmekte ve sürekli ortaya çıkan uyuşturucu baronlarıyla savaşmaktadır. Zhang, Choi'yi yakaladığında hayatına karşılık bir anlaşma yapmıştır. Baş düşmanına karşı Timmy Choi'yi kullanır. Polise uyuşturucu ağına sızmakta yardımcı olacaktır... Drug War - Du zhan - Uyuşturucu Savaşları 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Grandmaster Yi dai zong shi 2013 full hd izle 720p izle

The Grandmaster Yi dai zong shi (2013)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Kar Wai Wong
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon, Biyografi, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Cung Le, Tony Leung Chiu Wai, Ziyi Zhang

Dövüş sanatlarının giderek popülerleşmeye başladığı 1930'larda bir çok insan; Güney Çin'deki Guangdong ilinin merkezindeki Foshan'da bulunan ustalardan eğitim almak amacıyla çabalamaktadır. Bazı tecribeli ustalar ise diğer deneyimli ustalar ile karşılıklı müsabakalar yapmaktadır. Müsabaka boyunca konsantrasyonlarının bozulmaması için müsabaka yerinin kapıları kapatılmaktadır ve kimsenin de dışarı çıkmasına izin verilmemektedir. Ayrıca, müsabaka herhangi bir sonuca varmadan yiyecek ve dinlenme de yasaktır. Dövüş sanatlarında son derece yetenekli olan genç zengin Ip-man ise dikkat çekmeden bir yaşam sürmeyi tercih etmiştir. Lakin, bu şekildeki yaşamı beladan uzak durmasına yetmez. The Grandmaster - Yi dai zong shi 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle... Not : Film WebRip 720P versiyonudur. Şu an piyasadaki en kaliteli görüntü bu versiyona aittir. Bluray sürümü çıktığında tekrardan eklenecektir.
The Hitman's Bodyguard 2017 full hd izle 720p izle

Belalı Tanık - The Hitman's Bodyguard (2017)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 58 dakika


  


Yönetmen: Patrick Hughes
Ülke: ABD, Çin, Bulgaristan, Hollanda
Tür: Aksiyon, Komedi
Vizyon: 18 Ağustos 2017
Oyuncular: Elodie Yung, Ryan Reynolds, Tsuwayuki Saotome, Samuel L. Jackson, Richard E. Grant, Gary Oldman, Rod Hallett

Kevin Costner ve Witney Houston?ın unutulmayan The Bodyguard filmine bolca göndermeler yapan filmde, düşmanını savunmak zorunda kalan becerikli Michael Bryce (Ryan Reynolds), başı beladan kurtulmayan bir tetikçinin (Samuel L. Jackson) peşinde kahkaha ve aksiyon dolu bir serüvene sürükleniyor.
Under the Hawthorn Tree Shan zha shu zhi lian 2010 full hd izle 720p izle

Alıç Ağacı Altında - Under the Hawthorn Tree Shan zha shu zhi lian (2010)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Yimou Zhang
Ülke: Çin
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Dongyu Zhou, Meijuan Xi, Shawn Dou

Üst düzey bir Komünist Parti yetkilisinin ayrıcalıklı oğlu ile 1970’li yıllarda Çin Kültür Devrimi sırasında hapse atılan bir düşünce suçlusunun kızı arasında bir beraberlik yaşanmaktadır. Sosyal durumları arasındaki fark göz önüne alındığında, ikilinin aşkı beklenmedik ve tehlikeli sonuçlara gebe bir eyleme dönüşür. Tanınmış Çinli yönetmenlerden Zhang Yimou’nun bu son filminin dünya prömiyeri Pusan Film Festivali’nin açılışında yapıldı. Doğal ışık ve kısılmış renklerin kullanıldığı, Zhang’ın önceki çalışmalarına kıyasla daha gerçekçi bir hava taşıyan ve popüler bir internet biyografisini temel alan film, tanınmamış başrol oyuncularının rol aldığı, düşük bütçeli bir romantik dram. Under the Hawthorn Tree - Shan zha shu zhi lian - Alıç Ağacı Altında 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Indignation 2016 full hd izle 720p izle

Indignation (2016)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  Yönetmen: James Schamus
Ülke: ABD, Çin
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Logan Lerman, Sarah Gadon, Tracy Letts, Tijuana Ricks, Sue Dahlman, Jason S. Jiang, Avy Eschenasy, Richard Topol, Danny Burstein

1951 yılında, New Jersey’den gelen, işçi sınıfına mensup olan Marcus Messner Yahudi bir öğrencidir ve Yahudi inançlarına uygun kasaplık yapan mütevazı bir babanın oğludur. Marcus, küçük ve muhafazakâr Ohio kolejinde okumak için evden ayrılır. Kolejde anti-Semitizm, cinsel baskı ve devam eden Kore Savaşına karşı mücadele eder. Burada Marcus kendini bulacaktır. Indignation filmi, Philip Roth’un 2008 yılında yayınlanan romanından uyarlanmıştır. James Schamus’un yönetimindeki filmin başrollerini; Logan Lerman, Sarah Gadon, Ben Rosenfield paylaşıyor.
Warcraft 2016 full hd izle 720p izle

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması - Warcraft (2016)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: Duncan Jones
Ülke: ABD, Çin
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 3 Haziran 2016
Oyuncular: Travis Fimmel, Toby Kebbell, Ben Foster, Paula Patton, Dominic Cooper, Ruth Negga, Robert Kazinsky

Barışçıl Azeroth krallığı, yok olan ülkelerinden kaçarak yeni bir koloni arayışında olan ORK savaşçılarıyla karşı karşıya kaldığı bir savaşın eşiğinde durmaktadır. İki dünyayı birleştiren kapı açıldığında, bir ordu yıkımla karşılaşırken diğeri de yok olmayla karşı karşıya kalır. Bu zıt gruplardan iki kahraman, ailelerinin, halklarının ve ülkelerinin kaderini belirleyecek bir çatışma yoluna girerler. Böylece savaşın birçok yüzünü gösteren ve herkesin bir neden uğruna savaştığı, görkemli bir güç ve fedakarlık efsanesi başlar.
Xin jing cha gu shi 2004 full hd izle 720p izle

Geçmişin İntikamı - Xin jing cha gu shi (2004)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: Benny Chan
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 23 Eylül 2004
Oyuncular: Jackie Chan, Nicholas Tse, Mak Bau, Tak-bun Wong, Winnie Leung, Eric Kwok, Deep Ng

Hong Kong polis departmanının şefi Wing, bütün ekibini bir çete saldırısnda kaybedince suçluluk duygusuyla kendini alkole verir. Geçmişinde problemler olan genç bir adam ise, kendini polis memuru olarak tanıtarak Wing'le çalışmaya başlamıştır. Amacı, onu tekrar eski haline döndürmeyi başarmaktır. Böylece çete lideri Joe'dan intikamlarını alabileceklerdir.
Mou gaan dou III: Jung gik mou gaan 2003 full hd izle 720p izle

Kirli İşler 3 - Mou gaan dou III: Jung gik mou gaan (2003)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Wai-keung Lau
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 12 Aralık 2003
Oyuncular: Tony Leung Chiu Wai, Andy Lau, Leon Lai, Daoming Chen, Kelly Chen, Anthony Wong Chau-Sang, Eric Tsang

Jurassic World 2015 full hd izle 720p izle

Jurassic World (2015)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Colin Trevorrow
Ülke: ABD, Çin
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 12 Haziran 2015
Oyuncular: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Vincent D'Onofrio, Ty Simpkins, Irrfan Khan, Nick Robinson, Jake Johnson

Günümüz Nublar Adası?nda geçen Jurassic Park 4, ilk filmde John Hammond?ın istediği gibi, artık gerçek bir eğlence parkı. Her yıl on milyon ziyaretçinin geldiği bu ada tamamen güvenli. Park Deniz Dünyası?na benzer olarak tanımlanıyor ve parka Nublar Adası Lagunu isimli bir alan da dahil bulunmaktadır. Bu deniz altında yaşayan dinozorları göreceğiz demek oluyor. Ne tür olduğu belli değil fakat suda yaşayan dinozorları gösteren çizimler var. Hatta bu dinozorların lagundan atlayıp büyük beyaz kopek balığı yemesi de şov sayılıyor.
Du zhan 2012 full hd izle 720p izle

Uyuşturucu Savaşları - Du zhan (2012)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Johnnie To
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Suç
Vizyon: 15 Kasım 2012
Oyuncular: Louis Koo, Honglei Sun, Yi Huang, Michelle Ye, Siu-Fai Cheung

Suskun bir polis şefi olan Zhang, gizli bir uyuşturucu timine önderlik etmekte ve sürekli ortaya çıkan uyuşturucu baronlarıyla savaşmaktadır. Baş düşmanına karşı Timmy Choi'yi kullanır. O choi'yi yakaladığında hayatına karşılık bir anlaşma yapmıştır. Polise uyuşturucu ağına sızmakta yardımcı olacaktır. (Çin'de 50 gram uyuşturu üretmekten idam cezası alabilirsiniz)
Swordsmen Wu xia 2011 full hd izle 720p izle

Swordsmen Wu xia (2011)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Peter Chan
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Takeshi Kaneshiro, Wei Tang, Yu Wang

Liu (Donnie Yen), oldukça usta bir dövüşçüdür ve eski dövüş ustalarındandır. Geçmişinde bir takım suçlara karışsa bile bunlardan sıyrılmayı başararak yeni ve düzenli bir hayata başlamayı istemektedir. Fakat geçmişi onun peşini bırakmayacaktır ve günün birinde bir köyde işlenen cinayet kendisine kadar gelecek ve bir dedektif bu olayı aydınlatmak için elinden geleni yapacaktır. Swordsmen - Wu xia 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Infernal Affairs III 2003 full hd izle 720p izle

Mou gaan dou III: Jung gik mou gaan - Infernal Affairs III (2003)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Wai-keung Lau
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon, Dram, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Andy Lau, Leon Lai, Tony Chiu Wai Leung

Organize suç örgütü tarafından polis teşkilatına sızdırılan Mihg (Lau) ve şuç örgütüne gizlice sokulan polis Yan (Leung) birbirinin kimliklerine açığa çıkartmak için ölümcül bir satranç oyununa girişirler. Infernal Affairs III - Mou gaan dou III: Jung gik mou gaan 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Xing kong 2011 full hd izle 720p izle

Starry Starry Night - Xing kong (2011)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 39 dakika


  


Yönetmen: Tom Lin
Ülke: Tayvan, Çin, Hong Kong
Tür: Dram
Vizyon: 11 Ekim 2011
Oyuncular: Josie Xu, Rene Liu, Harlem Yu, Kenneth Tsang, Hui Ming Lin

12 yaşındaki Mei, dedesiyle dağlarda büyümüştür, ancak şimdi ailesiyle şehirde yaşamaktadır. Anne ve babası sürekli kavga etmekte ve Mei’yle ilgilenmemektedir. Bu yüzden Mei hayallerle dolu kendi dünyasına çekilmiştir.

Bir gün sınıfına Lee adlı yeni bir öğrenci gelir. Mei kendisi gibi içine kapanık olan Lee’den hoşlanmaya başlar. Mei, okuldaki kabadayıların saldırısına uğrayan Lee'yi kurtarır ve aralarında bir arkadaşlık doğar.

Evdeki yaşamı iyice kötüleşen Mei, ebeveynleri boşanmaya karar verince Lee’yle kaçmayı planlar
Curse of the Golden Flower Man cheng jin dai huang jin jia 2006 full hd izle 720p izle

Altın Çiçeğin Laneti - Curse of the Golden Flower Man cheng jin dai huang jin jia (2006)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Yimou Zhang
Ülke: Çin
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Jay Chou, Li Gong, Yun-Fat Chow

10. yüzyılda Çin’in çalkantılı politik ve toplumsal hayatı, Tang Hanedanlığı’nın içine de sızmıştır. Kral’ın birbirinden farklı yapıdaki üç oğlu ile arasındaki sorun ve anlaşmazlıklara Kraliçe’ninkiler de eklenince saray, adı konmamış bir gerginliğin merkezi olur. Kral, Kraliçe ve Kral’ın oğulları arasındaki sır dolu yalan dolanlar, uzunca bir süre açığa çıkmadan devam etmiş olsa da, artık sessizliğin sonuna gelinmiştir. Chong Yang Festivali, büyük bir hesaplaşmanın yaşanacağı bir geceye sahne olacaktır. Kral’ı ise tahmininden çok daha büyük bir ihanet beklemektedir. Festival gecesi saraya saldırmak için bekleyen binlerce altın zırhlı savaşçı, ölümcül bir ihanetin baş kahramanları olacaklardır. Kahraman ve Parlayan Hançerler gibi epik sinema örnekleri ile Uzakdoğu’dan yükselen en bilindik isimlerden biri haline dönüşen yönetmen ve senarist Yimou Zhang, Altın Çiçeğin Laneti ile de benzer bir filme imza atıyor. Curse of the Golden Flower - Man cheng jin dai huang jin jia - Altın Çiçeğin Laneti 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Little Big Soldier 2010 full hd izle 720p izle

Küçük Asker - Little Big Soldier (2010)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Sheng Ding
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 11 Şubat 2010
Oyuncular: Jackie Chan, Leehom Wang, Sung-jun Yoo, Peng Lin, Yuming Du, Song Jin, Xiao Dong Mei

Çin'in eyaletler arası savaş döneminde üç adamın ve bir atın hikayesini anlatıyor. Daha önceki bir asker (Chan-Big Soldier) ve düşman silahlı gücün General'i (Wang-Little Soldier) merhametsiz bir savaştan sonra hayatta kalan iki askerdir. Chan, Generali kaçırıp kendi vatanına götürmeye karar verir. Amacı ise karşılığında ödül alabilmektir. Ama bu o kadar kolay olmayacaktır. | Gönderen: dexter
Chun Kiu yi Chi Ming 2012 full hd izle 720p izle

Love in the Buff - Chun Kiu yi Chi Ming (2012)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 52 dakika


  


Yönetmen: Ho-Cheung Pang
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 21 Mart 2012
Oyuncular: Miriam Yeung Chin Wah, Shawn Yue, Mi Yang, Zheng Xu, Lan An, Yat Ning Chan, Ekin Cheng

Romantik bir aşk filminde Jimmy ve Cherie adında iki genç kişinin Çin'in başkenti Pekin'de geçen zorluklarla dolu bir aşk hikayesini konu almış,yeni bir ilişki ile karşı karşıya gelen çift bütün zorluklara karşın bu birlikteliği sürdürmek isteyeceklerdir.
Yi jiu si er 2012 full hd izle 720p izle

1942'ye Dönüş - Yi jiu si er (2012)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 25 dakika


  


Yönetmen: Xiaogang Feng
Ülke: Çin
Tür: Dram
Vizyon: 11 Kasım 2012
Oyuncular: Tim Robbins, Adrien Brody, Daoming Chen, Fan Xu, Hanyu Zhang

1942’ye Dönüş, Çin’in Henan bölgesinde mültecilerin yoksullukla mücadelesini ve kıtlığın nasıl yavaş yavaş onların sonunu hazırladığını anlatan tarihi bir film.

Theodor White Amerikalı bir gazetecidir. Kendi hayatını tehlikeye atmayı göze alarak yaşanan insanlık dışı olayları belgeler fakat Çinli lider sorunu görmezden gelir. Ta ki White’ın haberi Time dergisinde yayınlanana kadar.
Mission: Impossible III 2006 full hd izle 720p izle

Görevimiz Tehlike 3 - Mission: Impossible III (2006)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: J.J. Abrams
Ülke: ABD, Almanya, Çin
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 5 Mayıs 2006
Oyuncular: Tom Cruise, Philip Seymour Hoffman, Ving Rhames, Billy Crudup, Michelle Monaghan

Gizli ajan Ethan Hunt beyazperdeye geri dönerken, bugüne kadar karşılaştığı en amansız rakibini de yanında getirdi. Hunt ile ekibi bugüne kadar izini kimsenin takip edemediği silah satıcısı ve bilgi sağlayıcısı Owen Davian'a karşı zor bir göreve soyunuyor. 60'ların ünlü dizisinden günümüze kadar popülaritesini kaybetmeyen Görevimiz Tehlike'nin beyazperdedeki üçüncü macerasında yönetmen koltuğunu J.J.Abrams devraldı. Lost ve Alias dizilerini yaratarak TV dünyasında büyük sükse yapan, kendine has ciddi sayıda bir hayran kitlesine sahip Abrams'ın beyazperdeye attığı bu dev adımı heyecanla karşılamamak mümkün değil. Üstüne üstlük genç yönetmen, arkasına Tom Cruise gibi bir starla, Capote'yle, uzun yıllardır hak ettiği Oscar'a kavuşan Philip Seymour Hoffman'ı da almış durumda.
Jianyu 2010 full hd izle 720p izle

Katiller Devri - Jianyu (2010)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 57 dakika


  


Yönetmen: Chao-Bin Su
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon
Vizyon:
Oyuncular: Michelle Yeoh, Woo-sung Jung, Shawn Yue, Barbie Hsu, Kelly Lin

Yakalanması zor suikastçi Drizzle kendisini, yüce bir Budist rahibin cenazesinden geriye kalanları ebedi istirahat yerlerine ulaştırmak için mütevazi bir dükkan sahibi Zeng Jing’e (Michelle Yeoh) dönüştürür ama sıradan bir elçi kılığındaki savaşçı Jiang’a aşık olunca görevinin beklenmedik bir şekilde karmaşıklaştığını fark eder. Efsaneye göre, rahibin kalıntılarının dile getirilmemiş güçleri vardır. Bu kalıntıların Karanlık Taş çetesinin eline düşmelerini engellemek için, eski katil derinlerde saklanmaktadır.

Zeng Jing ismini kullanmaya başlayan Drizzle Ah-Sheng (Woo-sung Jung) ile evlenir. Çift günlerini huzur içinde geçirmeye karar verir. Fakat Karanlık Taş çetesi kayıp kalıntıların peşine düşünce, Zeng’in geçmişiyle ilgili gerçek ortaya çıkmaya başlar. Kısa bir süre sonra, Zeng kocası Ah-Sheng’in de karanlık sırları olduğunu öğrenir. Bu sırlar savaş sınırları ortaya çıkıp da kılıçlar çekildiğinde ortaya çıkar.

Uzun zamandır ortak çalışan yapımcılar John Woo ve Terence Chang M.S. 428 yılında geçen bu dövüş sanatları filmi için bir araya geldiler. Filmin yönetmenliğini ise Woo ve Su Chao-pin üstleniyor.
Once Upon a Time in Shanghai 2014 full hd izle 720p izle

Once Upon a Time in Shanghai (2014)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    

  


Yönetmen: Ching-Po Wong
Ülke: Çin
Tür: Suç
Vizyon:
Oyuncular: Andy On, Philip Ng, Sammo Hung Kam-Bo

Bir işçinin zengin olma umuduyla Şangay’a gelip, Kung Fu becerilerini hayatta kalmak için kullanmasıyla sonuçlanan muhteşem bir aksiyon filmi. Once Upon a Time in Shanghai 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Shi yue wei cheng 2009 full hd izle 720p izle

Suikastçiler Fedailere Karşı - Shi yue wei cheng (2009)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    

  


Yönetmen: Teddy Chan
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Jun Hu, Tony Ka Fai Leung, Xueqi Wang

Çin’de halkını sefil bir yaşama mahkum ederek hüküm süren Mançu Qing Hanedanına karşı, özgürlükçü demokratik bir halk devrimi için toplumun her kesiminden insanlar bir araya gelmektedir... Devrime destek sağlamak için Dr. Sun Hong Kong’a gelecektir. Bunu engellemek isteyen hanedan bir çok suikastçısını görevlendirmiştir.. Devrim yanlıları da Dr Sun ‘u korumak ve görevini tamamlamasına yardım etmek için hayatlarını feda etmeyi göze almışlardır. Suikastçiler ve fedailer arasında Hong Kong sokaklarında dava için sürdürülen ölümüne bir yarış...
Mo gong 2006 full hd izle 720p izle

Taktikler Savaşı - Mo gong (2006)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat 13 dakika


  Yönetmen: Chi Leung 'Jacob' Cheung
Ülke: Çin, Japonya, Güney Kore, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Dram, Savaş
Vizyon: 23 Kasım 2006
Oyuncular: Andy Lau, Sung-kee Ahn, Zhiwen Wang, Bingbing Fan, Si Won Choi

M.Ö. 370, Çin’de Eyaletler birbiriyle savaşmaktaydı. Zhao halkı, Yan halkının üzerine Xiang Yanzhong liderliğinde 100 bin savaşçı gönderdi. Liang, Yan yolunun tam üzerinde bir yerdi. Zhao’nun güçlü ordusuna direnebilme imkânı yoktu ve tampon bölge olarak mutlaka alınacaktı. Hayatta kalabilmeleri için tek şansları savunma ustası olan Mozi savaşçılarından yardım istemekti. Ancak, Liang’ın tehlikenin sınırında dans ettiği haberi Mozi savaşçılarına henüz ulaşmamıştı...
Hua Mulan 2009 full hd izle 720p izle

Mulan: Savaşçı Prenses - Hua Mulan (2009)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Jingle Ma
Ülke: ABD, Çin
Tür: Macera, Dram, Romantik
Vizyon: 26 Kasım 2009
Oyuncular: Wei Zhao, Jaycee Chan, Rongguang Yu, Jun Hu, Kun Chen

Milattan Sonra 450 yılında,Çin Ruoran kabilesinin tehdidi altındandır. Bu tehdidi bertaraf etmek isteyen emekli bir asker olan Hua Hu, tekrar ülkesine hizmet vermek için orduya katılmak konusunda ısrarcıdır. Hua Hu’nun çok zeki ve savaş konularında oldukça yetenekli bir kızı vardır. Fakat orduya sadece erkekler katılabilmektedir. Mulan, babasını sarhoş eder ve babasının kıyafetlerini giyerek onun yerine savaşa katılır. Sert askerlik eğitimleri boyunca Mulan ne kadar cesaretki ve durdurulamaz olduğunu herkese kanıtlar.
Ghost in the Shell 2017 full hd izle 720p izle

Kabuktaki Hayalet - Ghost in the Shell (2017)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 47 dakika


  


Yönetmen: Rupert Sanders
Ülke: ABD, Hindistan, Çin, Japonya, Hong Kong, İngiltere, Yeni Zellanda, Kanada, Avustralya
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 31 Mart 2017
Oyuncular: Scarlett Johansson, Takeshi Kitano, Juliette Binoche, Michael Pitt, Chin Han, Danusia Samal

Mamoru Oshii imzalı, 1995 yapımı tanınmış animasyon filmi Ghost in the Shell'in live-action uyarlaması olan film 9. birlik özel görev gücünün başında yer alan, özel operasyonlardan mesul benzersiz insan-saybörg hibritin hikayesini konu alıyor. Kendisini en tehlikeli suçluları durdurmaya adamış olan 9. Birlik, tek emeli Hanka Robotic?in siber teknolojideki teşebbüslerini yok etmek olan bir düşmanla karşı karşıyadır.
Jie jiu Wu xian sheng 2015 full hd izle 720p izle

Saving Mr. Wu - Jie jiu Wu xian sheng (2015)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 45 dakika


  


Yönetmen: Sheng Ding
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Andy Lau, Ye Liu, Qianyuan Wang, Ruofu Wu, Xiaorui Zhao, Lu Cai, Suet Lam

Filmde Cao Gang isminde bir polis memurunu oynayan Ruofu Wu'nun başından geçmiş gerçek bir olayın filme dökülmüş hali. Ayrıca "Wu" Çincede "Beni" anlamına da geldiği için filmin diğer adı "Kurtar Beni" diye düşünülebilir. İyi Seyirler!
The White Storm 2013 full hd izle 720p izle

Beyaz Fırtına - The White Storm (2013)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 20 dakika

Yönetmen: Benny Chan
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Dram
Vizyon: 25 Ekim 2013
Oyuncular: Ching Wan Lau, Louis Koo, Nick Cheung, Hoi-Pang Lo, Quan Yuan, Ting Yip Ng, Ken Lo

Tayland’lı acımasız bir uyuşturucu baronuna karşı düzenlenen bir operasyon, Hong Kong’lu bir narkotik ekibinin bütün kaderini değiştirmiştir. Ekip lideri adamlarını ve parlak kariyerini kaybetmiştir. Baş komiser ise ekibin arkasında kalarak ortadan kaybolmuştur. Yaşananların üstünden seneler geçmiş ve aynı ekip yine bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmiştir. Bu defa geçmişin gölgesini geride bırakıp, başarı ile operasyonu yürütmek zorundadırlar.
Wolf Totem 2015 full hd izle 720p izle

Kurt Totemi - Wolf Totem (2015)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 1 dakika


  


Yönetmen: Jean-Jacques Annaud
Ülke: Çin, Fransa
Tür: Macera
Vizyon: 4 Şubat 2015
Oyuncular: Shawn Dou, Ankhnyam Rachaa, Yin Zhusheng, Basen Zhabu, Baoyingexige, Daisy Waterstone, Ankhnyam Ragchaa, Shaofeng Feng

1967 senesinde Beijing'ten gelen Chen isimli genç bir öğrenci, Moğolistan'da yaşayan bir grup sürü çobanıyla yaşaması ve onları eğitmesi için gönderilir. Bu yolculuk, şehir yaşamından sıyrılıp doğayla başbaşa kalacağı ve hayatı ilk defa doğanın kurallarına birebir tanık olarak yaşayacağı benzersiz bir deneyim olur. Özgürlük, sorumluluk, korku gibi kavramların gerçek anlamlarıyla tanışır ve bu geleneksel kabile yaşamında vahşi kurtlar ile insanlar arasında gelişmekte olan şaşırtıcı ilişkiye şahit olur. Fakat tam da bu dönemde bir sorun patlak verir: Bir hükümet görevlisi bölgedeki kurtları yok etmek amacıyla bölgeye gelmiştir.
My Blueberry Nights 2007 full hd izle 720p izle

Benim Aşk Pastam - My Blueberry Nights (2007)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: Kar Wai Wong
Ülke: Hong Kong, Çin, Fransa
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 11 Ocak 2008
Oyuncular: Jude Law, Norah Jones, Chad R. Davis, Katya Blumenberg, John Malloy

Hong Kong'lu yönetmen Wong Kar Wai İngilizce olarak çektiği ilk filmi, gönül yarası ve yeni başlangıç arasındaki mesafede dramatik bir gezintiye çıkarıyor. Kalbi kırılan Elizabeth (Norah Jones) yaşadıklarının ardından hayatındaki her şeyi, rüyasını ve duygusal olarak yakınlaşmaya başladığı arkadaşı Jeremy'i (Jude Law) geride bırakarak kırık kalbini düzeltebilecek bir şeyler bulmak amacıyla Amerika boyunca bir yolculuğa çıkmaya karar veriyor.
Seyahati boyunca garsonluk yapıyor ve Memphis'te kendisinden çok daha fazla üzüntülü ve sorun yaşayan bir polis Arnie (David Strathain) ve eşi Sue Lynne( Rachel Weisz) ve babasıyla sorunları olan, kumarbaz Leslie (Natalie Portman) ile tanışıyor. Elizabeth bu kişileri tanıdıkça yalnızlığın ve yoksunluğun gerçek derinliğine tanık oluyor ve aslında bu yolculuğun aradığının bir parçası olduğunu anlamaya başlıyor.
Bo chi tung wah 2008 full hd izle 720p izle

Son Çağrı - Bo chi tung wah (2008)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Benny Chan
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon
Vizyon: 25 Eylül 2008
Oyuncular: Louis Koo, Barbie Hsu, Nick Cheung, Ye Liu, Siu-Wong Fan

Genç bir kadın tanımadığı kişilerce kaçırılır ve bir kulübeye hapsedilir. Kadını kaçıranlar, kadının kardeşinin yerini öğrenmek istemektedirler. Kadının kapatıldığı kulübede parçalanmış bir telefon vardır. Bulabildiği malzemelerle telefonu tamir eder ve tuşları olmadığından ancak rasgele bir numarayı arayabilir. Karşısına çıkan kişiyi, kendisine yardım etmeye ikna etmek zorundadır. Hava alanına oğlunu uğurlamaya yetişmeye çalışan bir adam her ne kadar kadının durumundan emin olamasa da vicdanının sesini dinler ve ona yardım etmeye karar verir.>
My Blueberry Nights 2008 full hd izle 720p izle

Benim Aşk Pastam - My Blueberry Nights (2008)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    

  


Yönetmen: Kar Wai Wong
Ülke: Çin, Fransa, Hong Kong
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Jude Law, Natalie Portman, Norah Jones

Kalbi kırılan Elizabeth yaşadıklarının ardından hayatındaki her şeyi, rüyasını ve duygusal olarak yakınlaşmaya başladığı arkadaşı Jeremy'i geride bırakarak kırık kalbini düzeltebilecek bir şeyler bulmak amacıyla Amerika boyunca bir yolculuğa çıkmaya karar veriyor. Hong Kong'lu yönetmen Wong Kar Wai İngilizce olarak çektiği ilk filmi, gönül yarası ve yeni başlangıç arasındaki mesafede dramatik bir gezintiye çıkarıyor.
Valerian and the City of a Thousand Planets 2017 full hd izle 720p izle

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu - Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 17 dakika


  Yönetmen: Luc Besson
Ülke: Fransa, Çin, Belçika, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, ABD, İngiltere, Kanada
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 28 Temmuz 2017
Oyuncular: Dane DeHaan, Cara Delevingne, Clive Owen, Rihanna, Ethan Hawke, Herbie Hancock, Kris Wu

Zamanda ve uzayda yolculuk yapan zaman yolcusu ajanı Valerian ve onun kızıl saçlı yardımcısı Laureline?in serüvenlerini konu alan Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu'nda pop ikonu Rihanna, Kumandan Arün Filitt rolünde göreceğimiz Clive Owen, Ethan Hawke, Herbie Hancock bulunuyor. Filmin başrollerini ise Life filmindeki performansıyla göz dolduran Dane DeHaan ve Suicide Squad: Gerçek Kötüler'in cadı tanrıça Enchantress'ı Cara Delevingne üstleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise tanınmış yönetmen Luc Besson oturuyor.
The Forbidden Kingdom 2008 full hd izle 720p izle

Yasak Krallık - The Forbidden Kingdom (2008)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Rob Minkoff
Ülke: ABD, Çin
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik, Romantik
Vizyon: 9 Mayıs 2008
Oyuncular: Jet Li, Michael Angarano, Jackie Chan, Juana Collignon, Morgan Benoit, Jack Posobiec, Thomas McDonell

Bu destansı aksiyon-macera masalında, Boston’lu genç delikanlı Jason Tripitikas hayatta yaşadığı en zorlu, onu eski Çin’e geri götüren, sayısız Yeşim Savaşçısı, şeytani Yeşim Savaş Lordu ve pişmanlık duymayan, vicdanı olmayan boyuneğmez Beyaz Saçlı Kadın İblis’le yüzleştiği bir yolculukla karşılaşıyor. Son olarak da, Jason bir intikam savaşçısı olan kadınla ilk aşk deneyimini yaşıyor.
Xiao shi de zi dan 2012 full hd izle 720p izle

Kayıp Kurşunlar - Xiao shi de zi dan (2012)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Chi-Leung Law
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Dram, Gizem
Vizyon: 14 Ağustos 2012
Oyuncular: Nicholas Tse, Gang Chen, Mi Yang, Kai Chi Liu, Hu Gao

Yağmurlu bir gecede Şangay yakınlarındaki bir silah fab-rikasında çalışan genç bir kadın, bir kutu mermi çaldığı için, patron Ding tarafından R-us ruletiyle cani bir şekilde öldürülür. Bir b*uçuk ay içerisinde işçilerden bazıları esrarengiz bir biçimde öldürülmüş olarak bulunur*, üzerlerinde ise hiç mermiye rastlanmaz. İşçiler arasında ölümcül bir lanetin kol gezdiği söylentileri yayılır. Bu söylentiler ve cesetler üzerine bir dedektif ve ortağı olayı çözmek üzere görevlendirilir.
Di yi ci 2012 full hd izle 720p izle

First Time - Di yi ci (2012)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 46 dakika


  


Yönetmen: Han Yan
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 7 Haziran 2012
Oyuncular: Mark Chao, Xuan Huang, Yuan Tian, Angela Yeung Wing

22 yaşındaki Shiqiao annesi Zheng Quing ile birlikte yaşamaktadır. Bir balerin olmak isteyen Shiqiao kas zayıflığı hastalığına sahiptir. Tedavisi hafıza kayıplarına yol açmaktadır. Bir gün bir fuarda her zaman hoşlandığı eski okul arkadaşı Gong Ning ile karşılaşır. Shiqiao’nun annesinin itirazlarına rağmen, ikili çıkmaya başlar. Gong Ning rock grubuna daha fazla zaman ayırmak için üniversiteden ayrılmıştır. Eski kız arkadaşı ise ondan hayatına odaklanamadığı için ayrılmıştır. Ancak Shiqiao için Gong Ning mükemmel sevgilidir.
Di Renjie zhi tongtian diguo 2010 full hd izle 720p izle

Dedektif Dee ve Gizemli Alev - Di Renjie zhi tongtian diguo (2010)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Hark Tsui
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Macera, Dram
Vizyon: 5 Eylül 2010
Oyuncular: Andy Lau, Carina Lau, Bingbing Li, Chao Deng, Tony Leung Ka Fai

M.S. 7 yüzyılda geçen hikayede, dönemin en güçlü ülkesi olan Çin’in Luoyang kentinde Kraliyet Sarayı’nın yakınlarında ülkenin en büyük Budist anıtı inşa edilmektedir. Çin'in ilk kadın İmparatoru olarak taç giyecek Wu Zetian ise tahta geçmek için anıtın bitmesini beklemektedir. Fakat yakın zamanda yeni kraliçenin tahta çıkışını tehdit eden bir seri olay yaşanır. Kraliçenin güvenerek görevlendirdiği yüksek mevkilerdeki adamları, gündüz vakti halkın gözü önünde diri diri yanmaya başlar. Kimse nasıl olduğunu anlamaz ve arkasındaki "gücü" bulamaz. Wu Zetian taç giyme töreni öncesi bu sır gibi ölümlerin arkasındaki gerçeği öğrenmeye kararlıdır.

Gerçeği ortaya çıkartmak için yıllar önce kendi elleriyle sürgüne yolladığı dedektif Dee Renjie'yi kente geri getirerek onu yaşananları araştırması için görevlendirir.

(2001)The Legend of Zu, Seven Swords (2005) gibi filmlerin yönetmeni Çinli sinemacı Tsui Hark'ın son filminin başrollerini Andy Lau, Carina Lau, Li Bing Bing paylaşıyor. Özellikle sinematografisiyle dikkat çeken film 618-907 yılları arasında hüküm sürmüş Tang Hanedanlığının tarihini beyazperdeye taşıyor. 2010 Venedik Film Festivali'nin yarışmalı bölümünde gösterilen film Altın aslan için de yarışmıştı.
Now You See Me 2 2016 full hd izle 720p izle

Sihirbazlar Çetesi 2 - Now You See Me 2 (2016)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: Jon M. Chu
Ülke: ABD, Çin, İngiltere, Kanada
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 10 Haziran 2016
Oyuncular: Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Dave Franco, Daniel Radcliffe, Lizzy Caplan, Jay Chou

Bir sene önce yaptıkları Robin Hood stili gösteri ile toplumun hayranlığın kazanan ve FBI'ı utandıran çete, geri dönüş gösterisi ile kaçışın onlar için bir çocuk oyuncağı olduğunu gösteriyor. FBI özel ajanı Dylan Rhodes'un (Mark Ruffalo) yardımı ile J. Daniel Atlas (Jesse Eisenberg), Merritt McKinney (Woody Harrelson), Jack Wilder (Dave Franco) ve gruba yeni katılan Lula'nın (Lizzy Caplan) oluşturduğu Atlılar, özenle planlanmış süpriz gösterilerini, ahlaksız Owen Case'i (Ben Lamb) ifşa etme umuduyla sergiliyor.

Fakat planları geri teper ve Dylan'ın Atlılar'a dahiliyeti ifşa olur. Beşi birlikte kaçmak durumunda kalırlar. Özgürlüklerini ve itibarlarını geri kazanmak isteyen Atlılar, eski iş ortağı Owen Case tarafından soyulan varlıklı münzevi Walter Mabry (Daniel Radcliffe) ile tanışırlar ve Mabry, çalınan çok güçlü bilgisayar çipini geri almaları için grubu zorlar. Atlılar, kariyerlerinin en zorlu soygununa hazırlanırken kendilerini vicdansız iş adamı Arthur Tressler (Michael Caine) ve profesyonel kuşkucu Thaddeus Bradley (Morgan Freeman) karşısında bulurlar. Atlılar, onları bekleyen nihai süprizin farkında değillerdir.
Kung Fu Killer 2014 full hd izle 720p izle

Kung Fu Ormanı - Kung Fu Killer (2014)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Teddy Chan
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Donnie Yen, Baoqiang Wang, Charlie Yeung, Bing Bai, Alex Fong, Siu-Wong Fan, Yu Xing

Eski dövüş sanatları eğitmeni olan Hahou Mo (Donnie Yen), kazayla bir kişiyi öldürmesi nedeniyle hapse girer. O hapishanedeyken, gizemli bir katil olan Fung Yu-Sau (Baoqiang Wang) dışarıdaki tüm dövüş sanatları ustalarını tek tek öldürmeye başlar. Polis Hahou Mo'dan yardım istemek mecburiyetinde kalır ve aksiyon başlar.
Man tam 2013 full hd izle 720p izle

Blind Detective - Man tam (2013)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 10 dakika


  


Yönetmen: Johnnie To
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Komedi, Suç, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Andy Lau, Sammi Cheng, Yuanyuan Gao, Tao Guo, Philip Keung, Suet Lam, Hoi-Pang Lo

Retinasına aldığı zarar yüzünden erken emekliye ayrılmak zorunda kalan bir polis memuru, beraberinde bir bayan komiser ile bir banka soygununa şahit olur. Emekliye ayrılmış bu polisin çok kuvvetli sezgilere sahip olduğunu anlayan bayan komiser, olayı çözmek için eski kurtla ortaklık kuracaktır.
Li Xiao Long 2010 full hd izle 720p izle

Kardeşim, Bruce Lee - Li Xiao Long (2010)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: Manfred Wong
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 25 Kasım 2010
Oyuncular: Tony Leung Ka Fai, Christy Chung, Jin Auyeung, Aarif Rahman, Michelle Ye

Kardeşim, Bruce Lee 1972 senesinde hayata gözlerini yumarak tüm hayranlarını adeta yasa boğan Çin asıllı ABD’li dövüş sanatı uzmanı ve film starı Bruce Lee’nin popüler olmadan önceki yaşamını anlatıyor. Film, sanatçının kardeşlerinin senaristliğini yaptığı ‘Bruce Lee, My Brother’ kitabından da bazı bölümlerin alınmış olması, farklı açılardan Bruce Lee’yi incelememizi sağlıyor.
Billy Lynn's Long Halftime Walk 2016 full hd izle 720p izle

Bana Kahraman Olduğumu Söyledi - Billy Lynn's Long Halftime Walk (2016)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Ang Lee
Ülke: ABD, İngiltere, Çin
Tür: Dram, Savaş
Vizyon: 1 Kasım 2016
Oyuncular: Joe Alwyn, Garrett Hedlund, Arturo Castro, Mason Lee, Astro, Beau Knapp, Ismael Cruz Cordova

Amerika'nın Irak'ı işgal ettiği dönemde geçen satirik savaş filmi Ben Fountain'in romanından beyazperdeye uyarlandı. Bravo adlı askeri timin 8 üyesi, Al-Ansakar'daki çarpışmadan burnu dahi kanamadan sağ çıkmayı başarır. Çatışmayı kayda alan muhabir, görüntüleri kanalına yollar; Fox ise haber olarak yayınlar. Sonrasında grup kahraman olarak ilan edilecek ve bu durum her birinin hayatını değiştirecektir.
The Grandmaster 2013 full hd izle 720p izle

Büyük Usta - The Grandmaster (2013)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Kar Wai Wong
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Biyografi, Dram
Vizyon: 14 Mart 2014
Oyuncular: Ziyi Zhang, Tony Leung Chiu Wai, Cung Le, Hye-kyo Song, Chen Chang

Dövüş sanatlarının giderek popülerleşmeye başladığı 1930´larda bir çok sayıda insan; Güney Çin´deki Guangdong ilinin merkezindeki Foshan´da bulunan ustalardan eğitim almak amacıyla çabalamaktadır. Bazı tecribeli ustalar ise başka deneyimli ustalar ile karşılıklı müsabakalar yapmaktadır. Müsabaka boyunca konsantrasyonlarının bozulmaması için müsabaka yerinin kapıları kapatılmaktadır ve kimsenin de dışarı çıkmasına izin verilmemektedir. Bununla birlikte, müsabaka herhangi bir sonuca varmadan yiyecek ve dinlenme de yasaktır.

Dövüş sanatlarında son derece yetenekli olan genç varlıklı Ip-man ise dikkat çekmeden bir hayat sürmeyi tercih etmiştir. Ama, bu şekildeki yaşamı beladan uzak durmasına yetmez. Bir gün tuzağa düşürülür ve ortamdan kurtulabilmek için her türlü yeteneğini sergilemek mecburiyetinde kalır. Usta Kung ve güzel kızı Kung Yi´in de aralarında olduğu başka ustalar ise Ip-man´in yeteneklerinden oldukça etkilenir. Yüksek mevkideki bir kumandan kendi koruması olan Yi Xian Tian tarafından suikasta kurban gidince Foshan´daki bütün ustalar; her ne olursa olsun Tian´ı alt etmek için ant içer...
Dragon Nest: Warriors' Dawn 2014 full hd izle 720p izle

Ejder Yuvası - Dragon Nest: Warriors' Dawn (2014)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 28 dakika


  Yönetmen: Yuefeng Song
Ülke: Çin
Tür: Animasyon, Macera, Aile, Fantastik
Vizyon: 17 Nisan 2015
Oyuncular: Jiao Xu, Guanlin Ji, Ying Huang, Dawei Shen, Xianglong Meng, Ye Sun, Jing Tian

Genç savaşçı Lambert´ın yaşadığı yer olan Altera´yı kurtarmak için mücadeleye edişesinden söz edem çizgi film, aslen, Çin´li yönetmen Yuefeng Song tarafından sinemaya uyarlanan popüler bir oyun.

Altera, yıllardır insanların ve elflerin türlü canavarlarla yapılan savaşlarına tanık olmuş ve bir biçimde zorluklarla ayakta kalmayı başarmış bir bölgedir. Ancak Siyah ejderha bu huzuru bozmaya ve bölgeyi tekrar savaşa sokmaya uğraşmaktadır. Topladığı kuvvetlerle Altera´ya yönelen bu kötü ejderhaya karşı elfler ve insanlar tekrar birleşirler. Fakat Altera´nın kurtuluşu, cesur ve genç savaşçı Lambert´in elindedir.
The Assassin 2015 full hd izle 720p izle

Suikastçi - The Assassin (2015)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat


  Yönetmen: Hsiao-hsien Hou
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Qi Shu, Chen Chang, Satoshi Tsumabuki, Shao-Huai Chang, Nikki Shie, Ching-Tien Juan, Zhen Yu Lei

The Assassin rahipler tarafından, özel bir büyü kullanan bir suikastçı şekilde yetiştirilen bir genç kadının hikayesini ele alıyor. 3 senelik sürgünün ardından evine geri dönen genç kadın ustası tarafından kuzenini öldürmesi için görevlendirilince kuzeni ve onu yetiştirenlere duyduğu sadakat arasında seçim yapmak zorunda kalır. Maharetli yönetmen Hou Hsiao Hsien'ın kamera arkasına geçtiği ve başrolde güzel yıldız Shu Qi'yi izlediğimiz film, "The Extensive Records Of The Taiping Era" adlı öyküden yola çıkılarak sinemaya aktarılıyor.
Tian di ying xiong 2003 full hd izle 720p izle

Kutsal Savaşçılar - Tian di ying xiong (2003)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat


  Yönetmen: Ping He
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Macera, Dram
Vizyon: 23 Eylül 2003
Oyuncular: Wen Jiang, Kiichi Nakai, Xueqi Wang, Wei Zhao, Bagen Hasi, Tao Ho, Linian Lu

Tang Hanedanı savaşçısı ve kılıç ustası olan Li (Wen Jiang), devrimcilere karşı daha fazla vahşet uygulamayı reddedince ölümle cezalandırılır. Hapisten kaçar ve sürekli bir kaçak hayatı yaşamaya başlar...
Çin'in batı bölgelerindeki Tang Hanedanlığı döneminde geçen, yönetmen koltuğunda Ping He'nin oturduğu film, aksiyon sahneleriyle öne çıkıyor. Wen Jiang, Kilchi Nakai, Xueqi Wang ve Wei Zhao'yu başrollerde...
Saving General Yang 2013 full hd izle 720p izle

Saving General Yang (2013)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 42 dakika


  


Yönetmen: Ronny Yu
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Ady An, Adam Cheng, Ekin Cheng, Vic Chow, Xin Bo Fu

Çin Halkınca yüzyıllarca sadakat erdemeni, anne ve babaya saygıyı, yardım severliği ve doğruluğu temsil eden ve efsaneleştirilen Yang Klanın hikayesi anlatılıyor. Song İmparatorluğunda önemli iki klan olan Pan ve Yang imparatorluğu ezeli düşmanları Khitanlarla karşı savunacaklardır. Ancak General Yang'ın yedi oğlundan biri olan Yanzhao imparatorun kızı Prenses Chaiye aşıktır bu arada Lord Pan'ın oğlu Pan Bao da prensesi sevmektedir. Bu yüzden kavga ederler ve Yanzhao Pan Bao'yu öldürür. Bu iki klan arasında bu olaydan dolayı düşmanlık oluşmasına rağmen Khitanlara karşı birlikte savaşırlar. Savaşda General Yang'ın yardıma ihtiyacı olduğu anda Lord Pan birliklerini geri çeker. Çok büyük kayıplar veren General Yang Kurt dağına kaçar. Aslında Khitan ordusunun komutanı Yele Yuan General Yang'ı orada yok edebilecekken kaçmasınıa izin verir. Amacı babasının intikamını almak, General Yang ve onu kurtaramaya gelecek yedi oğlunu öldürmek.
Jin yi wei 2010 full hd izle 720p izle

14 Bıçak - Jin yi wei (2010)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 54 dakika

Yönetmen: Daniel Lee
Ülke: Hong Kong, Çin, Singapore
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi
Vizyon: 4 Şubat 2010
Oyuncular: Donnie Yen, Wei Zhao, Chun Wu, Kate Tsui, Yuwu Qi

Ming Hanedanı’nın ilk zamanlarında imparator, gücünü pekiştirmek ve soyunu sürdürmek için bir güvenlik sistemi oluşturur. Bu sistemde öksüz çocuklar katı bir disiplinle yetiştirilmektedir. Bu savaşçıların en iyisi olan Qinglong’a, harem ağası Jia tarafından gizli bir görev verilir. Jia’nın gizli planlarından habersiz olan Qinglong, kısa sürede büyük bir komplonun ortasına düştüğünü fark eder ve adını temize çıkarmak için büyük bir savaşa girişir.
The Mermaid 2016 full hd izle 720p izle

The Mermaid (2016)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    

  


Yönetmen: Stephen Chow
Ülke: Çin
Tür: Dram, Fantastik, Romantik, Bilim-Kurgu
Vizyon:
Oyuncular: Chao Deng, Show Lo, Kitty Zhang Yuqi, Pierre Bourdaud, Ivan Kotik, Kai Man Tin, Hark Tsui

Denizkızı Shan türünün yaşamını tehdit eden Xuan'ı öldürmek için görevlendirilir fakat sonunda ona aşık olur.
Transcendence 2014 full hd izle 720p izle

Evrim - Transcendence (2014)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Wally Pfister
Ülke: İngiltere, Çin, ABD
Tür: Dram, Gizem, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 30 Mayıs 2014
Oyuncular: Johnny Depp, Kate Mara, Cillian Murphy, Morgan Freeman, Rebecca Hall, Clifton Collins Jr., Paul Bettany

Bilim adamı Will, istedikleri teknolojik yardımı yapmadığı için bir terörist grubun saldırısına uğrar ve cinayete kurban gider. Kendisi gibi bilim adamı olan eşi Evelyn, Will'in beynini gelişmiş bir süperbilgisayara entegre eder. Will'in bedeni ölmüştür ama beyni eşiyle yeniden iletişime geçer. Dahası Will, bağlı olduğu bilgisayardan internet aracılığı ile tüm dünyayı yaklaşan terörist tehlikeye karşı uyarmaya başlar. Fakat terörist grup Will'in hala hayatta olduğunu fark edince, super-bilgisayarı yok etmek için harekete geçerler...

Yönetmenliğini Wally Pfister'ın üstlendiği filmin senaryosu Jack Paglen'e ait. Başrol ise bu tğrde görmeye alışık olmadığımız bir isim olarak Johnny Depp
Painted Skin: The Resurrection 2012 full hd izle 720p izle

Ölümcül Güzellik 2 - Painted Skin: The Resurrection (2012)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 2 saat 11 dakika


  Yönetmen: Wuershan
Ülke: Çin
Tür: Fantastik, Gizem, Romantik
Vizyon: 28 Haziran 2012
Oyuncular: Xun Zhou, Kun Chen, Wei Zhao, Mi Yang, Shao-feng Feng

Eski bir tilki ruhu buzla kaplı bir hapishaneden kaçtıktan sonra insan olmak için çok zorlu bir yolculuğa çıkar ve krallığı yıkılmak üzere olduğu için soylu biriyle evlenmek isteyen çirkin bir prensese bağlanıyor. Yüzyıllar boyunca bir hücrede kalmış olan kötü tilki ruhu Xiaowei (Xun Zhou) özgürlüğünü yeniden elde ediyor ve güzelliğini erkekleri baştan çıkarıp onlara acı çektirerek korumayı planlıyor. Çünkü eğer bir adam tarafından koşulsuz sevilirse, ölümsüzlük kazanacak, böylece yeraltı dünyasından kaçıp insanlar arasında yaşayabilecektir.

Bu sırada, krallığının üzeri kara bulutlarla kaplanan Prenses Jing (Wei Zhao) derin yaralarını bir maskeyle gizleyerek kaçar. Prenses kendisini kurtarmayı başaramadığı için aklından çıkmayan eski koruyucusunun aşkını geri kazanmak istemektedir. Kader Xiaowei ile Prenses Jing’i bir araya getirince, prenseslerin aşk savaşları başlar.
Black & White Episode 1: The Dawn of Assault 2012 full hd izle 720p izle

Black & White Episode 1: The Dawn of Assault (2012)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 2 saat 22 dakika


  


Yönetmen: Yueh-Hsun Tsai
Ülke: Tayvan, Çin
Tür: Aksiyon, Komedi
Vizyon: 13 Ocak 2012
Oyuncular: Mark Chao, Leon Dai, Tatsuo Dean Fujioka, Bo Huang, Angela Yeung Wing

A policeman, who is fearless to death, can do anything for just one truth, while a gangster, who fears death the most, has drew life threats from his risky action all for love. One policeman and one gangster can be great partners that you have never imagined. Somehow, rescue of the world now is entirely relying on the partners. Within 36 hours, they must resolve the crisis that could destroy the Harbor City.
Jing wu feng yun: Chen Zhen 2010 full hd izle 720p izle

Yumruğun Efsanesi: Chen Zhen'in Dönüşü - Jing wu feng yun: Chen Zhen (2010)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 45 dakika

Yönetmen: Wai-keung Lau
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi
Vizyon: 1 Eylül 2010
Oyuncular: Donnie Yen, Qi Shu, Anthony Wong Chau-Sang, Yasuaki Kurata, Shawn Yue

Japon işgali altında olan Shangai’daki ögretmeninin ölümünden kimin sorumlu oldugunu bulması üzerine vurulan Chen Zhen’in ölümünün üstünden 7 sene geçmiştir. Gizemli bir yabancı yerel mafyanın patronuyla dost olur. Chen Zen’in yerine geçen bu adam, Japonyayla ittifak kurulunca mafyaya sızarak intikam alma niyeti taşır..
The Great Wall 2016 full hd izle 720p izle

Çin Seddi - The Great Wall (2016)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 43 dakika


  


Yönetmen: Yimou Zhang
Ülke: Çin, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 30 Aralık 2016
Oyuncular: Matt Damon, Tian Jing, Willem Dafoe, Andy Lau, Pedro Pascal, Hanyu Zhang, Han Lu

Çin Seddi dünyanın en büyüleyen ve gizemli yapılarından biridir. Çin'in kuzeybatısı boyunca uzanan bu savunma hattının Moğol ve Türk boylarının saldırısına karşı savunma amacıyla kurulduğu düşünülmektedir. Fakat Yimou imzalı film seddin gerçekte çok daha güçlü fantastik yaratıklara karşı kurulduğunu iddia ediyor. Matt Damon da günü kurtarmak için savaşan karakterlerden bir tanesi olarak öne çıkıyor.
Jack Reacher: Never Go Back 2016 full hd izle 720p izle

Jack Reacher: Asla Geri Dönme - Jack Reacher: Never Go Back (2016)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Edward Zwick
Ülke: Çin, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Suç
Vizyon: 21 Ekim 2016
Oyuncular: Tom Cruise, Cobie Smulders, Aldis Hodge, Danika Yarosh, Patrick Heusinger, Holt McCallany, Judd Lormand

Jack Reacher eski ordu üssüne geri döner. Fakat Reacher geri döndüğünde eski binbaşının casuslukla suçlandığını öğrenecek. Binbaşının suçsuz olduğunu bilen Reacher ona kurulan komployu ortaya çıkarmak için suçluların peşine düşecek.
Monster Hunt 2015 full hd izle 720p izle

Monster Hunt (2015)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 51 dakika


  


Yönetmen: Raman Hui
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Komedi, Fantastik
Vizyon:
Oyuncular: Wei Tang, Xue Bai, Eric Tsang, Boran Jing, Wu Jiang, Chen Yao, Wallace Chung

Mi-seu-teo Go 2013 full hd izle 720p izle

Mr. Go - Mi-seu-teo Go (2013)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 2 saat 12 dakika


  Yönetmen: Yong-hwa Kim
Ülke: Güney Kore, Çin
Tür: Komedi, Dram, Spor
Vizyon: 17 Temmuz 2013
Oyuncular: Seong Dong İl, Jiao Xu, Hee-won Kim, Kang-woo Kim, Jô Odagiri, In-gi Jeong, Jae-yun Jo

Dedesinin ölümünden sonra 15 yaşındaki Weiwei (Jiao Xu), gorili Ling Ling ile Çin'de bir başına kalmıştır. Bir sirk işletmekte olan dedesi goril Ling Ling'e beyzbol sevgisi aşılamış ve atıcı olarak yetiştirmiştir. Goril Ling Ling'in ünü Güney Kore'li bir beyzbol koçu Sung Choong-Soo'un (Sung Dong-Il) kulağına kadar gider. Goril Ling Ling'in Güney Kore profesyonel beyzbol liginde oynaması için anlaşma imzalatır. Weiwei ve Ling Ling büyük hayalerle Güney Kore'ye gelir. Kısa zamanda Ling Ling'in namı alır başını gider. Bu arada rakip beyzbol takımı da Rating adlı bir gorili Ling Ling'e karşı sahalara çıkartır.
Fung bou 2013 full hd izle 720p izle

Ateş Fırtınası - Fung bou (2013)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 58 dakika

Yönetmen: Alan Yuen
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Chen Yao, Ka Tung Lam, Andy Lau, Jun Hu, Ray Lui, Shing-Ban Lam, Vincent Sze

Nam adında gözü kara bir katil tarafından yönetilen acımasız bir çete, şehrin sokaklarında dehşet saçmaya başlarlar. Önlerine çıkan herkesi acımadan öldüren bu grubun kanlı oyununa son vermeye karar veren polisler, uzun süredir Nam’ın peşinde olan dedektif Lui (Chen Yao) önderliğinde harekete geçerler.

Fakat kısa süre sonra, bu adamları durdurmanın sandıkları kadar basit olmayacağını anlarlar. Temiz bir hayata adım atmak isteyen eski dolandırıcı Tou da (Ka Tung Lam), özgürlüğünü kazanmak adına Lui ile işbirliği yapar. Özgürlüğü uğruna hayatından olabileceğini farkettiğinde ise artık çok geçtir.
Saam gwok dzi gin lung se gap 2008 full hd izle 720p izle

Üç Hanedan: Ejderin Dirilişi - Saam gwok dzi gin lung se gap (2008)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: Daniel Lee
Ülke: Çin, Güney Kore, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi
Vizyon: 22 Ağustos 2008
Oyuncular: Andy Lau, Sammo Hung Kam-Bo, Maggie Q, Vanness Wu, Andy On, Rongguang Yu, Cunxin Pu

Çin’in dört büyük klasik romanından biri olan “Romance of the Three Kingdoms”dan uyarlanan ve iç savaş yüzünden ülke karşıt güçlerce parçalanıp sonunda üç rakip krallık arasında bölüştürülen Çin tarihinin en karanlık dönemi M.S. 190 – 280 yılları arasında geçen “Three Kingdoms: Resurrection of the Dragon”, ülkesinin birliği ve barış için savaşan ve yiğitliği ve savaştaki üstün yeteneğiyle yükselip tüm Çin’de tanınan bir kahraman olan sıradan bir adam ZHAO ZILONG’un hikayesini anlatır.

Zhao’nun dövüşerek birçok savaş kazanmasına ve kahramanlığının bir efsaneye dönüşmesine rağmen, yıllarca süren mücadeleye rağmen, savaş hâlâ tüm şiddetiyle devam etmektedir. Cesur savaşçı ilerlemiş yaşında, içteki ve dıştaki düşmanlarıyla savaşacağı, en son ve en zorlu savaşını kazanmak için birliklerini yönetme mücadelesi vermektedir.
Chinese Zodiac 2012 full hd izle 720p izle

Çin Falı - Chinese Zodiac (2012)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 2 saat


  Yönetmen: Jackie Chan
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Macera
Vizyon: 5 Mayıs 2013
Oyuncular: Jackie Chan, Oliver Platt, Caitlin Dechelle, Xingtong Yao, Laura Weissbecker

Chinese Zodiac, çok sevdiğimiz Jackie Chan tarafından yazılıp yönetilmiş olan Hong Kong / Çin ortak yapımı bir film.

Başrollerde Jackie Chan’in bizzat kendisinden başka Oliver Platt, Caitlin Dechelle, Steven Dasz, Kenny G (evet, evet, o bildiğiniz Kenny G), Andrew Dasz ve Alaa Safi var.

Konusu çok kısa olarak şöyle; “Asian Hawk (Jackie Chan) dünyayı kurtarmak için Çin Burcu’nu simgeleyen bronzdan yapılmış 12 adet hayvan başının peşine düşer.”

Chinese Zodiac, 58 yaşındaki Jackie Chan’in rol aldığı son aksiyon filmi olacakmış. Chan yaptığı açıklamada sebep olarak yaş, güvenlik ve aile ana başlıkları altında toplanabilecek faktörleri sıralamış.

5 farklı ülkede toplam 10 şehirde yapılan çekimler yaklaşık bir yıl, hazırlık aşaması ise yedi yıl sürmüş. Jackie Chan, Chinese Zodiac’de dövüş kareografı, yazar, yönetmen, yapımcı ve oyuncu olarak görev almış. Yani kısaca filmin her şeyi diyebiliriz. Chan’in bu film için ‘kariyerimin en önemli projesi’ demesi boşuna değil.

Son macerasıyla izleyiciyi kısa bir dünya turuna çıkaracak gibi görünen Chinese Zodiac (ya da kısaca CZ12) manidar bir tarihte, 12.12.2012’de vizyona girdi.
White Vengeance 2011 full hd izle 720p izle

Beyaz İntikam - White Vengeance (2011)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 2 saat 15 dakika

Yönetmen: Daniel Lee
Ülke: Çin
Tür: Dram
Vizyon: 29 Kasım 2011
Oyuncular: Jordan Chan, Shao-feng Feng, Leon Lai, Yifei Liu, Andy On

Beyaz İntikam, Qin Hanedanı düşüş sırasında üstünlük için çatışan iki kardeşin hikayesini anlatır.

M.Ö. 221 ile 206 Beylik Çin'i yönetti. "Isyancı Güller (Rebels Rose)" gibi, ulusta kaos içine düştü.
Liu Bang (Leon Lai) ve Xiang Yu (Feng Shaofeng), isyancı ordu liderleri oldu, hem de savaşta kardeş yeminli idiler.

Xiang Yu ve Liu Bang ve Chu kralı Huai hizmetkar ve yakın arkadaşlardı. Kral Huai söyleyerek bir komplo kurdular.
Guanzhong Qin krallığının yıkılmasını istiyor ve rekabetten yararlanmak için planlar yapıyordu.
Xiang Yu ve Liu Bang arasında. Xiang Yu, kendine aşırı güveniyordu. O, Qin ordusunun ana kuvvetine karşı savaşırken
Yu Ji (Liu Yifei)'yi sevdiği kadını Liu Bang'a emanet etti.

Liu Bang, Yu Ji'ye aşkını itiraf etti ve Qin ordusunun ilk Guanzhong işgal etme şansını elinden aldı.
Xiang Yu ordusuna karşı mücadele dışında. Xiang Yu ihanete uğramıştı ve öfkelenmişti. Xiang planlanan bir
ziyafette Liu'yu öldürmek için, döneminde mentör olan Zhang Liang (Zhang Hanyu) usta, Liu Bang usta,
Fan Zeng usta (Anthony Wong) ve Xiang Yu usta ile doğrudan bir çatışmaya girişir.Ama kim ayakta kalacaktır.

Bu destansı savaşta kazanan ve hayatta kendi yolunu çizen kim olacaktır?
Tai Chi Hero 2012 full hd izle 720p izle

Tai Chi Hero (2012)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Stephen Fung
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon, Macera
Vizyon: 1 Ekim 2012
Oyuncular: Daniel Wu, Qi Shu, Tony Leung Ka Fai, Angela Yeung Wing, Eddie Peng

Tai Chi Zero'dan sonra olan filmin 2.serisi Tai Chi Hero'da Kahramanımız Yang Lu Chan
(Jayden Yuan) artık Tai Chi stilinin temelini anlamış ve büyük bir yol kat etmiştir.ancak
başı beladan bir türlü kurtulmayan Yang,Köyü kuşatan askerlerden kaçarak karısı Chen Yu Niang (Angelababy) ile Kendi dövüş stillerini prense kanıtlamak zorundadırlar artık köyün kurtuluşu onların elindedir. bununla birlikte filme yeni bir kaç karakterimiz geliyor ve Tai Chi İsminin temellerinin
nasıl atıldığını anlatan yeni bir macera bizleri bekliyor.
Zhao shi gu er 2010 full hd izle 720p izle

Kurban - Zhao shi gu er (2010)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 2 saat 2 dakika

Yönetmen: Kaige Chen
Ülke: Çin
Tür: Dram, Tarihi
Vizyon: 18 Aralık 2010
Oyuncular: You Ge, Xueqi Wang, Xiaoming Huang, Wenzhuo Zhao, Bingbing Fan

Jin imparatorluğu (M.Ö. 679- M.Ö. 403 ) döneminde acımasız komutan Tu An-Ku bir planla imparatoru başbakan Zhao'ya düşman eder ve Zhao'nun tüm ailesini katletmesi için imparatoru ikna eder. Zhao ailesinden ve hizmetkarlarından toplam 300 kişi katledilir. Geriye bir tek Zhao'nun gelini, imparatorun kız kardeşi Prenses Zhuang kalır. Saraya dönmesi emredilen Prenses hamiledir ve bebeğin doğar doğmaz katledileceğini bilmektedir. Bu yüzden Zhao'nun dostu doktor Cheng Ying'den yardım ister.

Bebek doğar doğmaz Cheng Ying bebeği saraydan kaçırır. Bunu duyan Tu ülkedeki aynı gün doğan tüm öksüz bebeklerin öldürülmesi emrini verir. Cheng Ying aynı günlerde doğan kendi oğlunu feda ederek, hem Prensesin bebeğini hem de ülkedeki diğer bebeklerin hayatını kurtarır. Hayatta kalan Zhao'nun öksüz bebeği büyüyüp gerçekleri öğrendiğinde ailesininin intikamını almak ister.
The Adventurers 2017 full hd izle 720p izle

The Adventurers (2017)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 48 dakika


  


Yönetmen: Stephen Fung
Ülke: Çin, Hong Kong, Çek Cumhuriyeti
Tür: Aksiyon, Macera, Suç
Vizyon: 11 Ağustos 2017
Oyuncular: Jean Reno, Qi Shu, Andy Lau, Jingchu Zhang, Eric Tsang, Karel Dobry, Tony Yo-ning Yang

Dünyanın en kabiliyetli hırsızları, hayatlarının soygununu gerçekleştirmek için güçlerini birleştirirler. Ama kendilerini Avrupa?da efsanevi bir Fransız dedektif tarafından izlerken bulunca, işlerini bir sonraki düzeye taşımak zorunda kalacaklar?
Shen hua 2005 full hd izle 720p izle

Efsane - Shen hua (2005)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Stanley Tong
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Dram, Fantastik
Vizyon: 15 Eylül 2005
Oyuncular: Bing Shao, Jackie Chan, Weixing Yao, Jianzhong Zhang, Hee-seon Kim, Min-su Choi, Yang Jian

Arkeolog olan Jack, büyük güçleri olan bir taşın peşindedir. İnanışa göre bu taş, yerçekimini ortadan kaldırmaktadır. Yardımcısı ile beraber bu taşı bulmak için dünyanın her yanına yolculuk yapmaktadır. Jack, Düşlerinde Çin Hanedanı'nın baş generali Meng-yi olarak, güzeller güzeli prensese aşıktır. Arkeolojik araştırmaları esnasında düşlerindeki prensesin resmi ile karşılaşan Jack'in düşleri ve gerçek hayatı artık bir noktada kesişmiştir. Düşlerinde General Meng-yi karakterindeyken prensesin kendisine gösterdiği şelaleyi gerçek hayatta bulacaktır.
The Ghouls 2015 full hd izle 720p izle

Mezar Yağmacıları - The Ghouls (2015)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    

  Yönetmen: Wuershan
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon, Korku
Vizyon:
Oyuncular: Kun Chen, Keith Collea, Alex Eckstorm, Marianna German, Sandra Gumuzzio, Bo Huang

1990'lı senelerin başlarında, ünlü mezar kaşifi Hu Bayi nişanlısı Shirley ile emekli olmaya karar verir. Fakat Bayi, düğününden önce öğrenir ki 20 sene önce öldüğü sanılan ilk aşkı Ding Şitian hâlâ hayattadır.
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny 2016 full hd izle 720p izle

Kaplan ve Ejderha 2 - Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny (2016)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Woo-ping Yuen
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon, Macera, Dram, Fantastik
Vizyon:
Oyuncular: Donnie Yen, Michelle Yeoh, Harry Shum Jr., Jason Scott Lee, Eugenia Yuan, Juju Chan, Chris Pang

Kayıp bir aşkın, taze bir sevginin, efsanevi bir kılıcın ve son bir kefaret şansının hikayesi..
The Crossing 2014 full hd izle 720p izle

The Crossing (2014)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 2 saat 9 dakika


  


Yönetmen: John Woo
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Takeshi Kaneshiro, Ziyi Zhang, Hye-kyo Song, Xiaoming Huang, Tong Dawei, Masami Nagasawa, Wei Bai

Aynı bir önceki filmi gibi gene Çin tarihinden beslenen ve 2 bölüm halinde sinema severlerle buluşması planlanan yeni filmde; usta yönetmen kadrajını 1940'lı yılların sonlarına çeviriyor. Dünyada İkinci Dünya Savaşı'nın etkileri sürerken Çin'deki devrim ile cebelleşen bir grup insanın öyküsünü anlatan film, yüksek bütçesi ve detaylı sanat işçiliğiyle de göz dolduruyor.
Police Story 2013 full hd izle 720p izle

İntikam Saati - Police Story (2013)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Sheng Ding
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 19 Aralık 2013
Oyuncular: Jackie Chan, Ye Liu, Tian Jing, Bo Huang, Rongguang Yu, Andreas Nguyen, Max Huang

Gece, İşlek bir cadde üzerinde büyük bir barda tüm müşteriler rehin tutuluyor. Aralarında polis Zhong Wen ve kızı Miao Miao ve daha önce tanıştığı bir kaç yabancı ile birlikte. Fidyeci bar sahibi Wu Jiang'ın fidye talebi uzun süredir içeride olan bir mahkumun suç mahalline getirilmesidir.
Man of Tai Chi 2013 full hd izle 720p izle

Man of Tai Chi (2013)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 45 dakika


  


Yönetmen: Keanu Reeves
Ülke: ABD, Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon
Vizyon: 5 Temmuz 2013
Oyuncular: Keanu Reeves, Tiger Hu Chen, Karen Mok, Simon Yam, Michael Chan

Amerika ve Çin ortak yapımı olan aksiyon filminde Reeves aynı zamanda başrolde de yer alıyor. Matrix serisinden dövüş sahnelerine aşina olan sanatçıyı, dövüş sanatları üzerine odaklı bu filmde kötü adam olarak izleyeceğiz.

Filmin başrolündeki bir diğer isim ise ünlü dublör ve dövüş koordinatörü Tiger Chen. Pekin kentinde geçen film, dövüş sanatları ile ilgilenen insanların hikayalerini anlatacak. Reeves'in yaklaşık 40 dakikasını sadece dövüş sahnelerine ayırdığı bilinen filmde özel görsel efektler ile klasik dövüş sanatları teknikleri ve yeni dövüş stilleri aynı sahnede harmanlandı.
Tai Chi Zero 2012 full hd izle 720p izle

Tai Chi 0 - Tai Chi Zero (2012)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 38 dakika

Yönetmen: Stephen Fung
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon, Dram
Vizyon: 31 Ağustos 2012
Oyuncular: Daniel Wu, Qi Shu, Tony Leung Ka Fai, Angela Yeung Wing, Paul Philip Clark

Bilgi :Bilgi :Genç deha Yang Luchan dövüş sanatlarının yasaklanmış sırlarını öğrenmek için Chen Köyü’ne gider. Ama kısa süre sonra köyün Steampunk askerlerinden oluşan güçlü bir tabur tarafından tehdit edildiğini öğrenir. Köylüler yaşadıkları yeri korumak için Tai Chi bilgileriyle bu tuhaf yabancıya güvenmek zorunda olduğunu fark ederler.

Efsanevi Chen Köyü’nde herkes dövüş sanatı ustasıdır ve herkes hayatının her alanında Tai Chi öğretisini kullanmaktadır. Yang bunu öğrenmek için köye gider ama bir yabancıya bu gizli bilgileri öğretmek köylülere yasaktır. Ancak gizemli bir adam buhar gücüyle çalışan bir makineyle köye gelip de köyün içinden geçen bir demir yolu inşa etmeyi planladığını açıklayınca, köylüler gizli bir plan yapan Yang’a güvenmekten başka şanslarının olmadığını düşünürler. Efsanevi Sammo Hung tarafından yönetilen aksiyon Tai Chi 0 sizi koltuğunuzda zıplatacak dövüş sahneleriyle dolu.
Railroad Tigers 2016 full hd izle 720p izle

Railroad Tigers (2016)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 2 saat 4 dakika


  


Yönetmen: Sheng Ding
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon, Komedi, Savaş
Vizyon: 2 Aralık 2016
Oyuncular: Jackie Chan, Zitao Huang, Kai Wang, Darren Wang, Alan Ng, Sang Ping, Hiroyuki Ikeuchi

Railroad Tigers, kendilerine özgürlük savaşçısı olarak adlandıran bir grubun, 1941 seneninde yemek dolu askeri bir treni pusuya düşürmelerini anlatıyor. Bu grubun tek emeli trendeki yiyecekleri alarak fukara insanlara dağıtmak. Jackie Chan ise, tren yolu çalışanını ve bu arada bu grubun öncününü canlandırıyor.
The Boy 2016 full hd izle 720p izle

Lanetli Çocuk - The Boy (2016)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 37 dakika


  


Yönetmen: William Brent Bell
Ülke: ABD, Çin, Kanada
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Lauren Cohan, Rupert Evans, James Russell, Jim Norton, Diana Hardcastle, Ben Robson, Jett Klyne

Bebek bakıcısı olan Greta, bir İngiliz bir ailenin yanında iş bulur fakat ailenin bebekleri oyuncaktır. Başlarda gülünç gibi gelen bu durum, zaman geçtikçe Greta'nın oyuncak bebeğin meğerse gerçek olduğunu farketmesiyle bambaşka bir hal alacaktır.
The Last Witch Hunter 2015 full hd izle 720p izle

Son Cadı Avcısı - The Last Witch Hunter (2015)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Breck Eisner
Ülke: ABD, Çin, Kanada
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 23 Ekim 2015
Oyuncular: Vin Diesel, Rose Leslie, Elijah Wood, Ólafur Darri Ólafsson, Rena Owen, Julie Engelbrecht, Michael Caine

Gözüpek bir cadı avcısı olan Kaulder (Vin Diesel), Kraliçe Cadı (Julie Engelbrecht) ve takipçilerini öldürmeyi başarır. Fakat Kraliçe ölümünden hemen önce Kaulder'i ölümsüzlükle lanetlemiş, karısı ve çocuklarını da ebediyen ondan ayırmıştır. Türünün kalan tek örneği olan Kaulder yüzyıllarını cadı avlayarak geçirir. Kraliçe Cadı habersizce dirilip intikam için katilinin peşine düşene kadar her şey yolundadır. Kraliçe, Kaulder'in peşine düştüğünde ise insan ırkının kaderini tayin edecek olan bir savaş başlayacaktır.
Jik zin 2012 full hd izle 720p izle

Teklihe Faktörü - Jik zin (2012)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Dante Lam
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Dram
Vizyon: 19 Ocak 2012
Oyuncular: Jay Chou, Nicholas Tse, Bing Bai, Andy On

Uluslararası Güvenlik Şirketinden ajan Jon Man, başka bir ülkede suçlu bir bilim adamına (Kenner Osama Muhammad) eşlik etmek üzere tehlikeli bir görev içerisindedir. Yolda, ekibinin üyesi (Sean) bir hain olarak çıkar. Dünyaya salgın hastalık yaymaya çalışan Sean bilim adamı kaçırma sırasında Jon’u başından vurur. Jon hastanede uyandığında, doktor mermiyi çıkaramadıkları için merminin 2 hafta içerisinde felce neden olacağını söyler. Jon, Malezya’da bir kumarbaz olan babası ve kardeşinin olduğunu itiraf eden annesi onları görmek istediğini söyleyerek Jon’u Pekin’e gönderir. Jon Malezya’da kardeşi Yeung bulmak için bir uçak bileti alır. Uçakta Dr. Kan ile tanışır ve Jon’u tedavi etmek için aralarında bir bağ oluşur. Ancak, onlar geldiğinde, Yeung doktoru kaçırmaya çalışır ve ne zaman Jon müdahale etse, o da rehin alınan oluyor. Yakında onlar iki kardeş olduğunu anlar. Dünya üzerine salgın bir hastalık yaymaya çalışan acımasız bir grup teröriste karşı bu iki kardeş, birlik olup onları durdurmayı kararlaştırırlar.
Long men fei jia 2011 full hd izle 720p izle

Ejder Kapısındaki Uçan Kılıçlar - Long men fei jia (2011)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Hark Tsui
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon, Macera
Vizyon: 15 Aralık 2011
Oyuncular: Jet Li, Xun Zhou

Ming Hanedanlığı genarali (Jet Li) ile rakibi olan güçlü bir harem ağası (Chen Kun) arasındaki mücadelenin hikayesi.
Si da ming bu 2 2013 full hd izle 720p izle

Efsane Dörtlü 2 - Si da ming bu 2 (2013)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 58 dakika

Yönetmen: Gordon Chan
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Chao Deng, Yifei Liu, Anthony Wong Chau-Sang, Collin Chou, Ronald Cheng, Ken Lo, Xiubo Wu

Ülkedeki sahte nakit dolaşımını durdurmaya çalışan bir ekibin çabaları...

Sahte para operasyonu başlıyor!
Kuzey Song Hanedanı İmparator Huizong döneminde "6. Departman" şeklinde adlandırılan departman, imparatorluğun bütün cezai işlemleri ile ilgilenen bölümdür. Son derece disiplinli bir biçimde çalışan 6. Departman üyeleri, Baş Komutan Liu liderliğinde imparatorluğun en büyük problemi haline gelen sahte para dolaşımını durdurmak için bir operasyona başlar.
Wi-heom-han gyan-gye 2012 full hd izle 720p izle

Dangerous Liaisons - Wi-heom-han gyan-gye (2012)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 50 dakika


  


Yönetmen: Jin-ho Hur
Ülke: Çin, Güney Kore, Singapore
Tür: Dram, Gizem, Romantik
Vizyon: 24 Mayıs 2012
Oyuncular: Cecilia Cheung, Dong-gun Jang, Ziyi Zhang, Shawn Dou, Lisa Lu

Çin, Şangay 1939. Madam Mo Jieyu; zengin, güçlü, fakat hiç aşık olmamış bir bayandır. Varlıklı bir kasanova olan Xie Yifan çevresinde bir sürü kadın olduğu halde, yalnızca Madam Mo Jieyu'yu istemektedir. Bir partide Madam Jieyu, Xie Yifan'ın Madam Du Fenyu'yu izlediğini fark eder. Bunun üzerine Xie Yifan ile iddialı bir bahse girer. Şayet Xie Yifan Madam Du Fenyu'yu tavlayabilirse ona da sahip olacaktır. Lakin tavlamayı başaramazsa, deniz kenarındaki tüm mülklerini Madam Mo Jieyu'ya bırakacaktır. Oyun başlar...
Beyond Skyline 2017 full hd izle 720p izle

Gökyüzünün Ötesinde - Beyond Skyline (2017)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 45 dakika


  


Yönetmen: Liam O'Donnell
Ülke: İngiltere, Çin, Kanada, Endonezya, Singapore, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Korku, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 1 Aralık 2017
Oyuncular: Frank Grillo, Bojana Novakovic, Iko Uwais, Callan Mulvey, Valentine Payen, Betty Gabriel, Jack Chausse

Oğlunu kurtarmak için korkutucu bir uzay gemisini takibe başlayan gözü pek bir dedektifin hikayesi anlatılmaktadır.
My Beloved Bodyguard 2016 full hd izle 720p izle

My Beloved Bodyguard (2016)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 39 dakika


  


Yönetmen: Sammo Hung Kam-Bo
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Sammo Hung Kam-Bo, Qinqin Li, Andy Lau, James Lee Guy, Tomer Oz, Dean Shek, Karl Maka

Si da ming bu 2012 full hd izle 720p izle

Efsane Dörtlü - Si da ming bu (2012)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Gordon Chan
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon
Vizyon: 12 Temmuz 2012
Oyuncular: Chao Deng, Yifei Liu, Ronald Cheng, Collin Chou, Anthony Wong Chau-Sang, Xiubo Wu, Taisheng Chen

Film 6. polis kuvvetleriyle, kraliyet özel polislerinin arasında ki suçlu yakalama olaylarını anlatıyor.. Peşlerinde oldukları suçlular para basımında kullanılan kalıbı elinden çıkarmak için uğraşmaktadırlar ama her iki polis teşkilatı da tüm suçluları yakalama mücadelesi içine girmişlerdir.. İyi seyirler..
Rock Dog 2016 full hd izle 720p izle

Süper Yetenek - Rock Dog (2016)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 30 dakika

Yönetmen: Ash Brannon
Ülke: Çin, ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon: 10 Mart 2017
Oyuncular: Luke Wilson, Eddie Izzard, J.K. Simmons, Lewis Black, Kenan Thompson, Mae Whitman, Jorge Garcia

Bodi, koca gözlü bir Tibet çomarıdır ve babasından sevimli koyunların yaşadığı kasabayı koruma liderliğini alması beklenmektedir. Fakat Bodi?nin böyle bir amacı yoktur. Bir gün gökyüzünden bir radyo düşer ve Bodi efsanevi rokçı Angus Scattergood?un şarkısını duyar ve dünyası değişir. Babasının tüm itirazlarına rağmen, Bodi hayellerinin peşinden koşmak için kasabayı terkedip, büyük şehire gider. Fakat babasının ve kasabanın ezeli düşmanı aç kurtların öncüsü Linnux ve çetesi Bodi?nin peşindedir. Linnux, Bodi?yi kasabaya geri dönmenin ve lezettli koyunlara yakın olmanın bileti olarak görür. Şimdi Bodi, aile ve arkadaşlarını kurtarmak ve yeni bulduğu hayellerinin peşinden koşmak arasında seçim yapmak durumundadır.
Transformers: Age of Extinction 2014 full hd izle 720p izle

Transformers: Kayıp Çağ - Transformers: Age of Extinction (2014)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 2 saat 45 dakika


  Yönetmen: Michael Bay
Ülke: ABD, Çin
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 27 Haziran 2014
Oyuncular: Mark Wahlberg, Stanley Tucci, Kelsey Grammer, Nicola Peltz, Jack Reynor, Titus Welliver, Sophia Myles

Autobot ve Decepticon´lar arasında yaşanan son savaşın ardından 4 sene geçer. Savaşta Chicago şehri yerle bir edilmiş ve binlerce insan öldürülmüş olsa da dünya ve insanlık büyük bir tehditten kurtulmuş olur. İnsanlık yaralarını sarmaya çalışırken Amerikan hükümeti de Autobotlar ile arasındaki ilişkiye iyice koparmış, hatta yaşamda kalanları yok etmeleri için CIA´de özel bir birim bile kurulmuştur. Teksas´ta kendi halinde bir tamirci olan Cade Yeager (Mark Wahlberg), eline geçen hasarlı bir kamyoneti, parçalarını satma umuduyla kabul eder. Ne var ki bu kamyonetin yaralı bir Optimus Prime´dan başkası olmadığını anlaması uzun sürmez. Optimus Prime´dan aldıkları sinyallerle yola çıkan CIA ajanlarıyla başının derde girmesi de çok yakındır. Cade Yeager bir biçimde Optimus Prime´ı Chicago´ya ulaştırmak ve öteki Autobotlar ile iletişime geçmesini sağlamak mecburiyetindedir. Zira dünyayı tehdit eden kuvvetli bir düşman yola çıkmak üzeredir. Optimus Prime ve Autobotlar, Cade Yeager başta olmak üzere kendilerine destek olan insan topluluğunun yardımıyla başlarına gelen en korkutucu düşmanla yüzleşmek durumundadır...

Ehren Kruger´ın senaryosunu kaleme aldığı, yönetmenliğini ise bir kez daha Michael Bay´in üstlendiği filmin başrollerinde Mark Wahlberg, Nicola Peltz ve Jack Reynor yer alıyor.
The Wrath of Vajra 2013 full hd izle 720p izle

The Wrath of Vajra (2013)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 55 dakika


  


Yönetmen: Wing-cheong Law
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon, Fantastik, Korku
Vizyon:
Oyuncular: Yu Xing, Sung-jun Yoo, Heon Jun Nam, Baocheng Jiang, Yamei Zhang, Tony Liu, Hiroyuki Ikeuchi

1930'larda Japonya'da, İmparatorluk Ordusu ile çalışan Hades'in Tapınağı denilen bir Japon ölüm ekolü Çin'i yok etmek

için düşman çocuklarını kaçırıp, imparatorluk için katil olarak eğitmekteydi. Özellikle de Genç Vajra üstün yeteneklere sahipti ama kardeşi öldüğünde gizli bir intikam yemini eder, Vajra Artık tapınağın en harika suikastçısıdır. Vajra Çin'e kaçar ve masumları korumak, onu yaşayan bir silaha çeviren sorumluları yok etmek için arayışa girer. Eski bir Shaolin keşişi ve dövüş sanatları aksiyon yıldızı olan Xing Yu (Namı diğer Shi Yanneng) ilk başrolünü Vajra rolünde gerçekleştiriyor.
Wang de cheng yan 2012 full hd izle 720p izle

The Last Supper - Wang de cheng yan (2012)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 2 saat


  


Yönetmen: Chuan Lu
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon, Tarihi
Vizyon: 8 Eylül 2012
Oyuncular: Ye Liu, Daniel Wu, Chen Chang, Jie Gao, Qi Li

Bir milletin tarihi üç kahramanının yaptıklarıyla anlatılıyor: Liu Bang, Xiang Yu ve Han Xin. Bu adamlar savaşan bir millet yaratma hayallerinin peşinden koşmuş ve üçüncü yüzyılda Chu-Han Rekabeti yıllarında önemli mücadelelerde yer almıştır. Julu Savaşı’ndan Hongmen Şöleni’ne, Gaixia Savaşı’ndan Hanxin’in ölümüne kadar Liu Bang’ın hikâyesi, ihanetin ve savaşan kardeşlerin yaşadıklarını gözler önüne seriyor.
Te shu shen fen 2013 full hd izle 720p izle

Özel Kimlik - Te shu shen fen (2013)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Clarence Fok Yiu-leung
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 18 Ekim 2013
Oyuncular: Donnie Yen, Tian Jing, Andy On, Ronald Cheng, Collin Chou, Terence Yin, Zhigang Yang

Ejderha yıllardır Hung’ın Hong Kong üçlü çete bir köstebek olmuştur. Hung adına diğer üç yerel üçlü çeteler ile Dragon tarafından yeni bir müzakere bir başarısızlık Dragon kimliğinin ikinci şüpheli yapar sonra. Hung çetesi her gizli polis silip ayarlar ve bunun sonucunda birçok polis yakaladı ve sildi vardır.Tehlike algılama, Ejderha kaptanının, Cheung onun gizli kariyerine son vermek ister. Ancak, Cheung yerine “Özel Kimlik” ticari bir iş sızmak için Çin’de için Ejderhanı gönderir.Iş çete Dragon önceki oldu dostum Sunny Hung’ın iyi çömezin, tarafından çalıştırılır. Cheung bir zamanlar Sunny iş ayırır misyonu sonuçlanmasında Dragon polis kimliğini yeniden vaat ediyor. Ejderha kabul eder ve onu yerel polis memurları Anakara Çin polis gücünden Lei Peng Fang Jing vardır katılmadan. Onlar Sunny alabilirsiniz Ama önce, ikincisi aniden maruz bırakarak ejderha ve büyük bir tehlike ortadan kaybolur.
Gong fu yu jia 2017 full hd izle 720p izle

Gong fu yu jia (2017)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 47 dakika


  


Yönetmen: Stanley Tong
Ülke: Çin, Hindistan
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 2 Ocak 2017
Oyuncular: Jackie Chan, Disha Patani, Amyra Dastur, Sonu Sood, Aarif Rahman, Miya Muqi, Eric Tsang

Aksiyon, serüven ve komedi türündeki Kung Fu Yoga filmi, buz dağlarında antik dönemden kalan hazineyi ele geçirmek için birbirleriyle çekişme halinde olan iki değişik grubun, maceralarını ele almaktadır.

Bütçesi 65 milyon dolar olan Kung-Fu Yoga isimli filmin, yapımcılık görevini Maxine De Vere üstlenmiştir.
Bleeding Steel 2017 full hd izle 720p izle

Bleeding Steel (2017)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 50 dakika


  


Yönetmen: Zhang Lijia
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 22 Aralık 2017
Oyuncular: Jackie Chan, Callan Mulvey, Tess Haubrich, Damien Garvey, Kim Gyngell, Show Lo, Brahim Achabbakhe

Chan, genç bir kadını kötü bir suç çetesinden korumak için bir özel kuvvet ajanı olarak karşımızda. Bu arada, genç kadına özel bir duygu içinde olduğunu hissetmekte.
A Bad Moms Christmas 2017 full hd izle 720p izle

Eyvah Annem Dağıttı! 2 - A Bad Moms Christmas (2017)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 44 dakika


  


Yönetmen: Jon Lucas
Ülke: ABD, Çin
Tür: Macera, Komedi
Vizyon: 22 Aralık 2017
Oyuncular: Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn, Christine Baranski, Susan Sarandon, Cheryl Hines, Jay Hernandez

Mükemmel annelik olgusuna karşı çıkarak, onlardan beklenen sorumluluk ve istekleri karşılamayan üç anne, kendi aileleri için güzel bir Noel düzenlemeye karar veririler. Aynı zamanda kendi annelerini de ağırlamak zorundadırlar. Güzel bir Noel geçirmek için uğraşan bu üç kadın, bu tatili özel bir hale getirecek ve anneleriyle de daha yakın olmayı başaracaklardır.

Scott Moore ve Jon Lucas?ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrollerinde Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn, Cheryl Hines, Christine Baranski ve Susan Sarandon yer alıyor. - Gönderen: Quaresmania
Wolf Warrior 2015 full hd izle 720p izle

Wolf Warrior (2015)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 30 dakika


  


Yönetmen: Jacky Wu
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon, Dram, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Jacky Wu, Scott Adkins, Nan Yu, Kevin Lee, Kyle Shapiro, Christopher Collins, Ziyi Deng

Olağanüstü nişancılık yetenekleri bulunan Çin Özel Kuvvetlerinden bir asker, onu öldürmeyi arzulayan, ahlaksız bir uyuşturucu barona tarafından kiralanan yabancı paralı askerlerle karşı karşıya gelir ve amansız bir mücadele başlar.
Inseparable 2011 full hd izle 720p izle

Ayrılmaz - Inseparable (2011)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
Yönetmen: Dayyan Eng
Ülke: Çin
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 8 Ekim 2011
Oyuncular: Kevin Spacey, Daniel Wu, Beibi Gong, Ni Yan, Peter Stormare

Gizli bir görevde olan FBI ajanı sorunlu genç komşusundan suçluları yakaladıkları resmi olmayan maceralarda yanında olmasını ister. İkili üstün başarıları sayesinde ünlü olur. Genç adamın özgüveni kendi hayatında bir takım değişiklikler yapacak kadar artar.
Point Break 2015 full hd izle 720p izle

Kırılma Noktası - Point Break (2015)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Ericson Core
Ülke: ABD, Almanya, Çin
Tür: Aksiyon, Suç, Spor, Gerilim
Vizyon: 25 Aralık 2015
Oyuncular: Édgar Ramírez, Luke Bracey, Ray Winstone, Teresa Palmer, Matias Varela, Clemens Schick, Tobias Santelmann

Johnny Utah belalı geçmişini ardında bırakarak FBI'da çalışmaya başlayan genç bir adamdır. Bir hırsızlık davasına atanır ve hırsızlık şebekesinin California'da olması sebebiyle oraya gider. Böylece hayata başka gözlerle bakmasını sağlayacak olan Bodhi ve son derece etkileyici bir genç kadın olan Tyler ile tanışmış olur.

1991 yapımı Keanu Reeves ve Patrick Swayze'nin rol aldığı Point Break filminin tekrar yapımı olan filmin başrollerinde Ray Winstone, Luke Bracey ve Edgar Ramírez yer alacak.
Nine Lives 2016 full hd izle 720p izle

Dokuz Canlı Bay Tüylü - Nine Lives (2016)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 27 dakika


  Yönetmen: Barry Sonnenfeld
Ülke: Fransa, Çin
Tür: Komedi, Aile, Fantastik
Vizyon: 1 Ağustos 2016
Oyuncular: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell, Cheryl Hines, Mark Consuelos, Malina Weissman, Christopher Walken

Kızının 11. yaş doğum günü için ona bir kedi satın almak üzere gizemli bir dükkana giden Tom Brand, dönüş yolunda geçirdiği kazanın ardından adı Mr. Fuzzypants olan kedinin vücuduna hapsolduğunu fark eder. Kedilerden nefret eden ve gerçekte başarılı bir iş adamı olan Brand?in, Mr. Fuzzypants olarak hayata devam edişini.
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor 2008 full hd izle 720p izle

Mumya: Ejder İmparatoru'nun Mezarı - The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 52 dakika


  Yönetmen: Rob Cohen
Ülke: ABD, Çin, Almanya
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 1 Ağustos 2008
Oyuncular: Brendan Fraser, Jet Li, Maria Bello, John Hannah, Michelle Yeoh

Toplam 178 milyon dolara malolan ve dünya sinemalarında 848 milyon dolar hasılat elde “The Mummy” ve “The Mummy Returns”ün devamı “The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor / Mumya: Ejder İmparatoru’nun Mezarı”, 1 Ağustos 2008’te gösterime girecek. Serinin bu halkasında başkadın oyuncu ve yönetmen değişikliği hemen dikkatleri çekiyor.

İlk iki “Mummy” filminin yönetmeni Stephen Sommers, Kasım 2001’de yaptığı açıklamada, üçüncü bir filmden söz ederken, “Bu konuda çok büyük talep var. Ancak ilk ikisinden çok daha büyük ve çok daha iyi bir film yapmanın yolunu bulabildiğimiz takdirde yaparız” demişti.

Stephen Sommers, Mayıs 2004’te yaptığı açıklamasında ise üçüncü “Mummy”i yapmak için gerekli enerjinin kendisinde bulunup bulunmadığına dair kuşkuları olduğunu söylemişti.

Aralık 2005’te Alfred Gough ve Miles Millar tarafından deneme niteliğinde bir senaryo taslağı yazıldı. Bu senaryoda, lanetlenen ordusuyla birlikte dünyayı ele geçirmek için 1940 yılında harekete geçen Çinli mumyanın öyküsü vardı.

Mart 2006’da oyuncu Oded Fehr, yaptığı açıklamada, Stephen Sommers ile yaptığı görüşmeden söz ederek, üçüncü filmin geliştirilme aşamasında olduğunu ve senaryosunun yazıldığını öğrendiğini söyledi.

Aynı yılın Eylül ayında Universal Pictures tarafından Joe Johnston’a yönetmenlik teklifi götürüldüğü, çekimlerin startının 2007 başlarında verileceği açıklandı.

Ocak 2007’de yönetmen değişti. Universal yetkilileri, 2008 yılında gösterime girecek üçüncü “Mummy”nin yönetmenliği için Rob Cohen’le görüşmelere başladılar.

Bundan sonraki açıklamada, yeni filmin öyküsünün Brendan Fraser ve Maria Bello’nun oynadığı iki temel karakter ve artık büyümüş olan oğulları çevresinde gelişeceği bildirildi. Bu arada ilk iki “Mumya” filminde başkadın rolünde oynayan Rachel Weisz, Peter Jackson’ın yöneteceği “Lovely Bones - Cennetimden Bakarken” için “Mumya” serisinden ayrılmıştı.

Fraser ve Bello’nun canlandırdığı temel karakterlerin oğulları rolünün ise Luke Ford’a verilmesi bir başka yeni gelişmeydi. Hatırlanacağı gibi serinin ikinci filmi olan “The Mummy Returns”ta bu karakteri 10 yaşında bir çocuk olarak tanımıştık. Yeni filmde (“The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor / Mumya: Ejder İmparatoru’nun Mezarı”) 10 yıl sonrası konu edildiği için Fraser ve Bello’nun karakterlerinin oğullarının 20 yaş civarında yetişkin bir delikanlı olması gerekiyor...
Zhi qingchun 2: Yuánlái ni hái zài zhèli 2016 full hd izle 720p izle

Asla Gitme - Zhi qingchun 2: Yuánlái ni hái zài zhèli (2016)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 40 dakika


  


Yönetmen: Zhou Tuo Ru
Ülke: Çin
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 1 Temmuz 2016
Oyuncular: Kris Wu, Yifei Liu, Shijia Jin, Qin Li, Meng Li, Shao-wen Hao, Renlang Qiao

Zengin genç bir adam, mütevazi genç bir kızın peşindedir. Fakat yıllar geçtikte koşullar nedeniyle ayrı düşerler.
Transformers: The Last Knight 2017 full hd izle 720p izle

Transformers 5: Son Şövalye - Transformers: The Last Knight (2017)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 2 saat 29 dakika


  Yönetmen: Michael Bay
Ülke: ABD, Çin, Kanada
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu
Vizyon: 23 Haziran 2017
Oyuncular: Mark Wahlberg, Anthony Hopkins, Josh Duhamel, Laura Haddock, Santiago Cabrera, Isabela Moner, Jerrod Carmichael

Transformers'ın beşinci filminin konusu bu sefer Kral Arthur'un kılıcı dönemine ve Nazi dönemine dayanıyor. Seneler sonra Edmund Burton (Anthony Hopkins) Transformerların neden Dünya'ya geldiğini açıklıyor. Cade Yeager (Mark Wahlberg), TRF (Transformers Reaction Force - Transformers Reaksiyon Kuvveti) isimli paralı asker ordusuna teslim olmaktadır. Izabella ailesini Şikago'da kaybetmiş ve yetim kalmıştır. Lakin, yanında bir tek Sqweeks isimli robot ile anlaşır. Sqweeks ise yalnızca "Chihuahua" diyebiliyor. Megatron bu sefer dünyayı yok etmek değil, dünyayı hükmetmek istiyor. Bu yüzden Lennox (Josh Duhamel) ile anlaşma yapacak. Fakat Lennox ile Cade kesiştiğinde, dünyayı bekleyen bir tehlike ile yüzleşecek.
Reset 2017 full hd izle 720p izle

Reset (2017)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 45 dakika


  


Yönetmen: Hong-Seung Yoon
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon, Bilim-Kurgu
Vizyon: 2 Haziran 2017
Oyuncular: Mi Yang, Wallace Huo, Shi-Jye Jin, Chang Liu, Fursenko Alexander Jr., Yihan Zhang,

Jackie Chan'in yapımcılık kariyeri, oyunculuk kariyeri ile yarışmaya başladı. Efsane yıldızın rol almadığı fakat yapımcılığını üstlendiği Reset, tipik bir Asya aksiyon filminden çok daha fazlasını izleyenlere sunuyor. Zaman yolculuğunun sırrını keşfeden bir bilim kadınının çocuğu kaçırılır. Suçlular, başarılı bilim kadınının bütün çalışma arşivini istemektedirler. Değiş tokuş esnasında oğlu öldürülen kahramanımız artık kendi icadını test etmek ve zamanda geri giderek oğlunun öldürülmesini önlemek zorundadır.
The Transporter Refueled 2015 full hd izle 720p izle

Taşıyıcı: Son Hız - The Transporter Refueled (2015)

5.1 IMDB Puanı 5.1
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Camille Delamarre
Ülke: Fransa, Çin, Belçika
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 4 Eylül 2015
Oyuncular: Ed Skrein, Ray Stevenson, Loan Chabanol, Gabriella Wright, Tatiana Pajkovic, Wenxia Yu, Radivoje Bukvic

Artık eski hızlı hayatını terketmiş olan Frank Martin (Ed Skrein), Fransa'nın güneyinde yaşamakta ve yalnızca bazı çok gizli teslimatlarla ilgilenmektedir. Fakat yaptığı son teslimat başına büyük iş açacaktır: Üç güzel bayana şoförlük yaptıktan sonra, onu ziyarete gelmiş babasının Rus mafyası tarafından kaçırıldığını öğrenir. Babasını kurtarabilmek için Anna (Loan Chabanol) önderliğindeki kadınlarla tehlikeli bir işbirliğine girişmek durumunda kalacaktır.
Chin gei bin 2: Fa tou tai kam 2004 full hd izle 720p izle

İkiz Vampir Avcıları 2 - Chin gei bin 2: Fa tou tai kam (2004)

5.0 IMDB Puanı 5.0
    
 1 saat 46 dakika


  


Yönetmen: Patrick Leung
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Fantastik
Vizyon: 1 Ağustos 2004
Oyuncular: Charlene Choi, Gillian Chung, Ying Qu, Jaycee Chan, Bo-lin Chen, Tony Ka Fai Leung, Edison Chen, Jackie Chan

Erkeklerin kadınlara köle olduğu imparatorlukta ,ortaya çıkan bir kahin büyümekte olan bir erkek çocuğunun kral olacağını ve erkek egemenliğini geri getireceğini iddia eder..Ve kral aranmaya başlanır...
Quackerz 2016 full hd izle 720p izle

Kahraman Ördek - Quackerz (2016)

4.7 IMDB Puanı 4.7
    
 1 saat 21 dakika

Yönetmen: Viktor Lakisov
Ülke: Rusya, ABD, Çin
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile, Fantastik
Vizyon: 2 Aralık 2016
Oyuncular: Michael Gross, Jesse Corti, Enn Reitel, Robbie Daymond, Mark DeCarlo, Bruce Nozick, Evelina Bledans

Kahkaha ve serüven dolu animasyonun hikayesi bir adada geçmekte.. Güneşin daima ışıldadığı, yemyeşil ağaçlarla kaplı bu ada o kadar güzeldir ki, bir gün yeşil başlı bir yaban ördeği sürüsü bu adayı Hawaii sanarak buraya iniş yapar. İki ördek sürüsü pek anlaşamaz. Efsaneye göre kahraman Güneş Ördeği, sürüyü ve adanın enerji kaynağı olan Güneş?i korumakla görevlidir. Lakin kötü kalpli bir cadı Güneş Ördeği?nin süper güçlerini öğrenince adaya gelerek onun peşine düşer. O güne kadar pek iyi anlaşamayan iki farklı ördek sürüsü, adayı korumak için arkadaş olmak ve güçlerini birleştirmek zorunda olduklarını anlayacaklardır.
Bu Er Shen Tan 2013 full hd izle 720p izle

Öfkeli Polisler - Bu Er Shen Tan (2013)

4.6 IMDB Puanı 4.6
    
Yönetmen: Tsz Ming Wong
Ülke: Çin
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Michelle Chen, Shishi Liu, Jet Li, Zhang Wen


Filmin konusu:Filmde Jet Li, Collin Chou ve Wu Jing gibi dövüş sanatı ustaları rol almaktadır. İki polis esrarengiz cinayetler davasına atanır. Tüm kurbanların genç yıldız Liu’nun eski erkek arkadaşları olduğunu öğrenen polisler Huang ve Wang ölümcül bir oyun oynamaya kalkar. Ikisinden biri katilin ortaya çıkması için Liu’nun sevgilisi rolü yapmak zorundadır.
Birth of the Dragon 2016 full hd izle 720p izle

Ejderin Doğuşu - Birth of the Dragon (2016)

4.5 IMDB Puanı 4.5
    
 1 saat 35 dakika


  


Yönetmen: George Nolfi
Ülke: Çin, Kanada, ABD
Tür: Aksiyon, Biyografi, Dram
Vizyon: 8 Eylül 2017
Oyuncular: Billy Magnussen, Terry Chen, Darren E. Scott, Ron Yuan, Vanessa Ross, Philip Ng, Teresa Navarro

George Nolfi'nin yönettiği Ejderin Doğuşu, dövüş sanatları efsanesi Bruce Lee ile Kung Fu ustası Wong Jack Man arasında gerçekleşen karşılaşmayı odağına alıyor.

Yetiştirdiği talebeler ve rol aldığı filmler ile Bruce Lee'nin namı Amerika'da hızla yayılmaktadır. Turnuvaları bir bir kazanan dünyanın en iyisi olduğunu düşünen Bruce Lee'ye, Şaolin Manastırı'ndan Amerika'ya gelen kavga et sanatları ustası Wong Jack Man meydan okur. Lee'nin Amerikalı genç talebesi Steve, iki usta arasında, yapacakları dövüş için aracı rolü üstlenir ve ikisiyle de arkadaş olur. Bu esnada Steve'in sevdiği kız, mafyanın eline düşer. Bruce Lee ve Wong Jack Man, Steve'i ve kız arkadaşını kurtarmak için suç çetesine karşı güçlerini birleştirirler.