Danimarka Sineması (74 sonuç)

Jagten 2012 full hd izle 720p izle

Onur Savaşı - Jagten (2012)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Thomas Vinterberg
Ülke: Danimarka
Tür: Dram
Vizyon: 20 Mayıs 2012
Oyuncular: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Annika Wedderkopp, Lasse Fogelstrøm, Susse Wold, Annika

2012 Cannes En İyi Erkek Oyuncu (M. Mikkelsen)

Dogma 95 kurucularından Thomas Vinterberg, sinemaya sert olduğu kadar yürek paralayıcı bir öyküyle dönüyor. Cannes'da büyük gürültü koparan filmin başkahramanı, haksız yere çocuk taciziyle suçlanan ve mahvolan yaşamını toparlamaya çalışan bir adam. Kırklı yaşlarındaki Lucas, kendine yeni bir sevgili, kreşte bir iş bularak boşanma sürecini atlatmaya çalışır. Sonra bir gün, işler tersine döner. Küçük bir söz, öylesine bir yalan Noel ışıklarına karışır. Lucas hem yaşamı hem onuru için mücadele ederken güvensizlikle sarsılan kasaba ahalisi toplu bir histeriye kapılır.
Song of the Sea 2014 full hd izle 720p izle

Song of the Sea (2014)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    
 1 saat 33 dakika


  


Yönetmen: Tomm Moore
Ülke: İrlanda, Danimarka, Belçika, Lüksemburg, Fransa
Tür: Animasyon, Aile, Fantastik
Vizyon:
Oyuncular: Brendan Gleeson, Fionnula Flanagan, David Rawle, Pat Shortt, Lisa Hannigan, Lucy O'Connell, Jon Kenny

Ben and Saoirse küçük bir adanın tepesinde babalarıyla beraber yaşayan iki kardeştir, fakat daha sonra babaanneleri ile beraber daha güvenli bir yere taşınırlar. Ben bir gün kız kardeşinin, bir şarkısıyla bütün büyülü varlıkları serbest bırakabilecek bir deniz perisi olduğunu fark eder. Ben ve Saoirse şimdi en büyük korkularıyla yüzleşip bütün sihirli varlıklar güçlerini yine kazanabilsin diye kötü cadıya karşı savaşmak için yola çıkmak zorundadırlar. Tomm Moore'un yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosu Will Collins'e ait.
Festen 1998 full hd izle 720p izle

The Celebration - Festen (1998)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    

  


Yönetmen: Thomas Vinterberg
Ülke: Danimarka
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Henning Moritzen, Thomas Bo Larsen, Ulrich Thomsen

60. yaşına giren babanın doğum günü için tüm hazırlıklar tamamdır. Her 10 yılda bir tüm aile bireylerinin bir araya geldiği bu kutlama aile geleneklerinin arasına girmiştir.Baba büyük oğlundan kutlama konuşmasında yeni kaybettikleri ikizi için küçük bir konuşma yapmasını ister, bu isteği hiç itiraz etmeden kabul eden oğlu zaten yeşil ve sarı olmak üzere iki adet konuşma metni hazırlamıştır. Masada konuşma sırası geldiğinde babalarından birini seçmesini ister. Seçilen konuşma yeşil olandır ve adı "gerçekler"dir. Uzun yıllardır aile arasında saklanan gerçekleri anlatan oğluna kahkalarla gülen diğer aile bireylerinin aksine babalarının yüzü oldukça gergin ve sinirlidir çünkü kızın intihar etmesine sebep olan ve aile içinde saklanan bu sır gerçektir. Festen - The Celebration 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Dogville 2003 full hd izle 720p izle

Dogville (2003)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  


Yönetmen: Lars von Trier
Ülke: Danimarka
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Nicole Kidman, Patricia Clarkson, Paul Bettany

30’ların Amerika’sında Rock dağlarında bir kasabadayız. Peşindeki gangsterlerden kaçan güzeller güzeli Grace, bir kasabaya sığınmak zorunda kalır. Kadına acıyan kasaba halkı, başlangıçta iyi niyetlerle kadına sahip çıkar ve arasına alır. Fakat kadının konumunun kendileri açısından da bir tehlike arz etmesiyle, aralarındaki ilişki farklı boyutlar kazanmaya başlayacaktır. Grace, kasabalının öteki yüzünü görmeye başlar ve çaresizliği bir kurban konumu almasına neden olur. Her filmi olağanüstü bir heyecan yaratan, günümüz sinemasının dahi isimlerinden Lars Von Trier, bir kez daha kamerasını Amerika’ya çevirerek yeni bir üçlemeye başladı. Her filmde sınırları zorlayan deneysel bir üslupla karşımıza çıkan yönetmen, bir kez daha her anlamda sarsıcı bir yapıma imza attı. Dogville 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Breaking the Waves 1996 full hd izle 720p izle

Dalgaları Aşmak - Breaking the Waves (1996)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  


Yönetmen: Lars von Trier
Ülke: Danimarka
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Emily Watson, Katrin Cartlidge, Stellan Skarsgård

İskoçya'nın aşırı dindar ve baskıcı kasabalarından birinde, Danimarkalı bir petrol işçisine aşık olan çocuk ruhlu bir Bess McNeil yaşamaktadır. Bess ve Jan birbirlerine çılgınca aşıktırlar ama Jan'ın işine dönmesi gerekir ve Bess ona sağ salim kavuşmak için tanrıya dua eder. Lars Von Trier’den aşk, cinsellik ve Tanrı kavramalarını mercek altına alan bir çalışma. Emily Watson, bu filmdeki rolü ile Oscar'a aday olmuştu.. Breaking the Waves - Dalgaları Aşmak 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Pelle erobreren 1987 full hd izle 720p izle

Fatih Pelle - Pelle erobreren (1987)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  


Yönetmen: Bille August
Ülke: Danimarka
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Max von Sydo, Pelle Hvenegaard

19. yüzyılın sonları... Kuzeyin soğuk ülkesi İsveçte halk açlık ve işsizlikten kırılmaktadır. Çaresizlik içindeki bir grup İsveçli, bulabildikleri bir takaya atlayarak Danimarkanın Bornholm adasına gelirler. İş bulabilme imkânları açısından İsveçe göre bir gömlek daha iyi durumdaki bu komşu ülkeye ayak basanlar arasında, tekne kazıntısı küçük Pelle ve onun dedesi olacak yaştaki babası Lasse de vardır.. Bu zorlu hayat mücadelesinde Pelle ve babasını bekleyen bir çok macera vardır..
Adams æbler 2005 full hd izle 720p izle

Adem'in Elması - Adams æbler (2005)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  


Yönetmen: Anders Thomas Jensen
Ülke: Danimarka
Tür: Dram, Komedi, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Mads Mikkelsen, Nicolas Bro, Ulrich Thomsen

Hapisten yeni çıkan neo-nazi Adam, topluma hizmet etmek üzere papaz Ivan'ın yanına gönderilir. Ivan ona kilisenin önündeki elma ağacının meyveleriyle bir elmalı kek pişirme görevi verir. Bu arada elmalar kuşların, solucanların ve şimşeklerin saldırısına uğrar. Ivan, Şeytan tarafından sınandıklarına inanır. Adam ise Tanrı tarafından sınandıklarını düşünmektedir, çünkü belki de kötülük diye bir şey yoktur. İyi ile kötü çatışmasına ciddi biçimde eğilen bu absürd ve çarpık kara komedi, Çaylak Kasaplar'ın yönetmeni, Mifune, Açık Kalpler ve Kral Yaşıyor gibi Dogme filmlerinin yazarı Anders Thomas Jensen'in son filmi. Adem'in Elmaları aynı zamanda Danimarka'nın En İyi Yabancı Film kategorisindeki Oscar adayıydı.
Ondskan 2003 full hd izle 720p izle

Şeytana Karşı - Ondskan (2003)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Mikael Håfström
Ülke: İsveç, Danimarka
Tür: Dram
Vizyon: 7 Mayıs 2004
Oyuncular: Andreas Wilson, Henrik Lundström, Gustaf Skarsgård, Linda Zilliacus, Jesper Salén, Filip Berg, Fredrik af Trampe

1950'lerde İsveç'te geçen hikayede, ergenlik çağındaki Erik, üvey babasının dayağı yüzünden hayatı çekilmez bir duruma gelmiş bunalımlı bir gençtir. Üvey babasının verdiği bir kararla evden uzağa, bir yatılı okula gönderilen Erik, bunu bir kurtuluş gibi görse de kısa bir sürede hiç de göründüğü gibi olmadığını farkedecektir.

Okulda öğrenciler içinde önemli bir rekabet vardır ve güçlü öğrencilerin güçsüzleri ezdiği bir ortam oluşmuştur. Öğretmenlerin bile öğrenciler kadar baskı altında bulunduğu bir tür hapishanede olduğunu farkeden Erik'i, artık geride bıraktığı yaşantısından bile daha zor günler beklemektedir.
The Lego Movie 2014 full hd izle 720p izle

Lego Filmi - The Lego Movie (2014)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Phil Lord
Ülke: Avustralya, ABD, Danimarka
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile, Fantastik
Vizyon: 7 Şubat 2014
Oyuncular: Channing Tatum, Cobie Smulders, Jonah Hill, Elizabeth Banks, Liam Neeson

Lego minifigürü olan Emmet'in, çok sıradan, uyumlu, kuralları harfiyen yerine getiren bir kişi olmasına rağmen, yanlışlıkla dünyayı kurtarması ve bu açıdan tanınmış en sıradışı kişi olmasını anlatan film, 3D formatında ve bilgisayar animasyonu olarak hazırlanmıştır.
Män som hatar kvinnor 2009 full hd izle 720p izle

Ejderha Dövmeli Kız - Män som hatar kvinnor (2009)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 32 dakika


  Yönetmen: Niels Arden Oplev
Ülke: İsveç, Danimarka, Almanya, Norveç
Tür: Gizem, Gerilim
Vizyon: 17 Eylül 2010
Oyuncular: Michael Nyqvist, Noomi Rapace, Lena Endre, Peter Haber, Sven-Bertil Taube

İsveçli yazar Stieg Larsson'un Millennium Üçlemesi, tam 41 ülkede 21 milyon satarak rekor kıran, nefes nefese bir roman dizisi. İlk kitabı Türkçe'ye Ejderha Dövmeli Kız adıyla kazandırılan bu üçleme sinemaya da uyarlandı ve İskandinavya'da izleyici rekorları kırdı. Ejderha Dövmeli Kız'da, hapse girmek üzere olan gazeteci Mikael Blomkvist ile ona yardım eden gizemli, asosyal, uyumsuz, dövmeli hacker kız Lisbeth Salander, kırk yıl önce ortadan kaybolan Harriet Vanger'in izini sürerken bir dizi cinayeti açığa çıkarır...
After the Wedding 2006 full hd izle 720p izle

Efter brylluppet - After the Wedding (2006)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    

  


Yönetmen: Susanne Bier
Ülke: Danimarka
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Mads Mikkelsen, Rolf Lassgård, Sidse Babett Knudsen

Jabob Petersen , Hindistan'da kapanma tehlikesiyle karşı karşıya bir yetimhanenin yöneticisidir. Jacob, Danimarkalı işadamı Jorgen'den yüklü bir bağış alır, ama sözleşme imzalamak üzere Danimarka'ya gitmesi gerekmektedir. Jacob'un Danimarka'ya gelişi Jorgen'in kızının düğünüyle çakıştığı için o da davet edilir. Ancak Jacob'u bir sürpriz beklemektedir.. Ödüllü Brothers adlı filminden sonra Susanne Bier'i sinemaya döndüren Düğünden Sonra, Danimarka'nın Oscar adayı oldu.
Babette's Feast  Babettes gæstebud 1987 full hd izle 720p izle

Babette's Feast Babettes gæstebud (1987)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    

  


Yönetmen: Gabriel Axel
Ülke: Danimarka
Tür: Dram, Müzik
Vizyon:
Oyuncular: Birgitte Federspiel, Bodil Kjer, Stéphane Audran

Film 19. yüzyılda politik sebeplerle Paris’ten kaçarak Danimarka’da bir kıyı kasabasına sığınan Babette’in başından geçenleri anlatıyor. Onu evlerine alan iki dindar kız kardeş bir süre sonra Babette’in onların hayatlarını da etkileyecek büyük bir sırrı olduğunu öğrenecektir. Babette's Feast - Babettes gæstebud 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Blinkende lygter 2000 full hd izle 720p izle

Parıldayan Fenerler - Blinkende lygter (2000)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    

  


Yönetmen: Anders Thomas Jensen
Ülke: Danimarka
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Mads Mikkelsen, Søren Pilmark, Ulrich Thomsen

4 kişinin yaptıkları bir hırsızlık sonrası ve arkadaşlıkları üzerine destan niteliğindeki İskandinav kara komedisi.
En kongelig affære 2012 full hd izle 720p izle

Yasak Aşk - En kongelig affære (2012)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 17 dakika


  Yönetmen: Nikolaj Arcel
Ülke: Danimarka, İsveç, Çek Cumhuriyeti
Tür: Dram, Tarihi, Romantik
Vizyon: 16 Şubat 2012
Oyuncular: Alicia Vikander, Mads Mikkelsen, Mikkel Boe Følsgaard, Trine Dyrholm, David Dencik

18’nci yüzyıl İngilteresi. Britanya Krallığı’nın prensesi olan Caroline Mathilde (Alicia Vikander), Danimarka kralı Christian (Mikkel Boe Folsgaard) ile birbirlerini henüz görmedikleri halde görücü usülü evlendirilmişlerdir. Caroline, Danimarka’ya gittiğinde ülkede baskıcı bir rejimin hüküm sürdüğünü ve soylu rahiplerin yönetimi ele geçirdiğini fark eder. Öte yandan hafiften çılgın olan kralla başlarda anlaşamayan Caroline, kralın Avrupa seyahati sırasında tanıştığı ve saraya getirdiği doktor olan Johann Struensee’yle (Mads Mikkelsen) büyük ve yasak bir aşk yaşamaya başlar. Aydınlanma döneminin başladığı o vakitlerde yeni ve özgürlükçü görüşlerden etkilenip bunların savunucusu olan Caroline ve Johann’ın sarayda çeşitli iftiralara maruz kalıp hazin sonlarını hazırladıklarından haberleri yoktur
In a Better World 2010 full hd izle 720p izle

Daha İyi Bir Dünyada - In a Better World (2010)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: Susanne Bier
Ülke: Danimarka
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Markus Rygaard, Mikael Persbrandt, Trine Dyrholm

Anton, Danimarka'nın refah düzeyi yüksek şehirlerinden birinde oturan ve Afrikalı göçmenlere evsahipliği yaptığı işine trenle gidip gelen bir doktordur. Bu birbirinden son derece farklı iki dünya arasında sıkışan Anton ve ailesi, kendilerini intikamla bağışlama arasında seçimi zor bir ikilemde, anlaşmazlıklarla dolu zıt kavramlarlarla karşı karşıyayken bulurlar. İki çocuk sahibi Anton ve Marianne çifti boşanma arifesinde ayrı yaşıyorlardır. En büyük oğulları olan Elias, okuduğu okulda serseriler tarafından rahatsız ediliyordur. Babasıyla birlikte Londra'dan buraya taşınan yeni çocuk Christian Elias'ı bu durumdan koruyacaktır. Annesi kanserden ölen Christian ise halen bu acının üzüntüsünü yaşamaktadır... En İyi Yabancı Film Dalı'nda Oscar Ödülü'ne sahip filmin yönetmen koltuğunda bol ödüllü kadın yönetmen Susanne Bier bulunuyor. In a Better World - Daha İyi Bir Dünyada 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Submarino 2010 full hd izle 720p izle

Submarino (2010)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: Thomas Vinterberg
Ülke: Danimarka
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Gustav Fischer Kjærulff, Mads Broe Andersen, Sebastian Bull Sarning

Nick ve kardeşi, alkolik olan annelerinin ilgisizliği yüzünden bakmaya çalıştıkları küçük kardeşlerinin ölümüne neden olurlar. Bu ölüm onlarda derin izler bırakır. Yıllar sonra Nick saldırı suçundan hüküm giymiş bir alkolik olur. Yaptığı hataları düzeltmek adına eski bir arkadaşı olan Ivan’a yardım etmek ister. Kardeşi ise uyuşturucu bağımlılığı yanında eşini kaybetmiş ve küçük bir çocuğa sahip bir babadır. İki kardeş yıllar sonra annelerinin cenazesinde bir araya gelir ve yarınlara umut ile bakmaya çalışır. Submarino 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The LEGO Batman Movie 2017 full hd izle 720p izle

The LEGO Batman Movie (2017)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 44 dakika


  


Yönetmen: Chris McKay
Ülke: ABD, Danimarka
Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera
Vizyon: 10 Şubat 2017
Oyuncular: Will Arnett, Michael Cera, Rosario Dawson, Ralph Fiennes, Siri, Zach Galifianakis, Jenny Slate

Sakin ve durağan bir hayat süren Batman kocaman evinde tembellik ederken, yeni yardımcıları Robin ve Batgirl'ün ortaya çıkmasıyla işler değişir. Ekip daha birbirine alışamadan Joker'in hain bir tasarıyla Gotham'ı tehdit ettiği haberi yayılınca, ekip birleşmek zorunda kalacaktır.
The Square 2017 full hd izle 720p izle

Kare - The Square (2017)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 22 dakika


  


Yönetmen: Ruben Östlund
Ülke: İsveç, Almanya, Fransa, Danimarka
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 3 Kasım 2017
Oyuncular: Elisabeth Moss, Dominic West, Terry Notary

Başrollerini Elisabeth Moss, Dominic West ve Claes Bang?in paylaştığı 2017 Cannes?da gösterimi yapılan The Square, İsveçli yönetmen Ruben Östlund?un konuşma özgürlüğü, sanatsal özgürlükler, sosyal sansür vb. konuları İskandinav perspektifinde, siyasi ve sosyal bir çerçevede inceleyen bir film.

Claes Bang?in canlandırdığı Christian, Stockholm?de bir modern sanat galerisinde çalışmaktadır ve projelerinden biri de The Square olarak adlandırılan alandır. Bu alan büyük bir toplumda değişik tabakalardan, değişik sosyal sınıflardan gelen insanların küçük bir yansımasıdır ve Christian ziyaretçileri insanlara güvenmeli mi güvenmemeli mi sorusu ile iki değişik yoldan birini seçmeye çağrı etmektedir ve bu soru bizi tüm film süresince takip eder.
A Royal Affair 2012 full hd izle 720p izle

Yasak Aşk - A Royal Affair (2012)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Nikolaj Arcel
Ülke: Danimarka
Tür: Dram, Romantik, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Alicia Vikander, Mads Mikkelsen, Mikkel Boe Følsgaard

18’nci yüzyıl İngilteresi. Britanya Krallığı’nın prensesi olan Caroline Mathilde (Alicia Vikander), Danimarka kralı Christian (Mikkel Boe Folsgaard) ile birbirlerini henüz görmedikleri halde görücü usülü evlendirilmişlerdir. Caroline, Danimarka’ya gittiğinde ülkede baskıcı bir rejimin hüküm sürdüğünü ve soylu rahiplerin yönetimi ele geçirdiğini fark eder. Öte yandan hafiften çılgın olan kralla başlarda anlaşamayan Caroline, kralın Avrupa seyahati sırasında tanıştığı ve saraya getirdiği doktor olan Johann Struensee’yle (Mads Mikkelsen) büyük ve yasak bir aşk yaşamaya başlar. Aydınlanma döneminin başladığı o vakitlerde yeni ve özgürlükçü görüşlerden etkilenip bunların savunucusu olan Caroline ve Johann’ın sarayda çeşitli iftiralara maruz kalıp hazin sonlarını hazırladıklarından haberleri yoktur. A Royal Affair - Yasak Aşk 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
I Kina spiser de hunde 1999 full hd izle 720p izle

Modern Robin Hood'lar - I Kina spiser de hunde (1999)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Lasse Spang Olsen
Ülke: Danimarka
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Dejan Cukic, Kim Bodnia, Nikolaj Lie Kaas

Arvid sıradan bir banka çalışanıdır. Ta ki, Franz adındaki bir banka soyguncusunu squash raketi ile yere yıkıp, hayatı radikal biçimde değişene kadar...
Nymphomaniac 2013 full hd izle 720p izle

İtiraf: Bölüm 1 - Nymphomaniac (2013)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Lars von Trier
Ülke: Danimarka
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Charlotte Gainsbourg, Stacy Martin, Stellan Skarsgård

Danimarkalı autör yönetmen Lars Von Trier'in Deccal (Antichrist) and Melankoli ile sürdürdüğü aykırı filmler serisine Nymphomaniac ile devam ediyor. Nemfomanyak bir kadın olan Joe'yu merkezine alan film, baş karakterinin doğumundan 50 yaşına kadar olan hayatına, özellikle de cinsel serüvenlerine odaklanıyor. Soğuk bir kış gecesi yakışıklı bir bekar olan Seligman, yolda dövülmüş halde Joe'yu bulur. Onu evine getirip, yaralarını sarar. Joe bu adamın evinde dinlenirken kendi hikayesini de anlatmaya başlar... Filmin oyuncu kadrosu ise Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, Stacy Martin, Shia LaBeouf, Jamie Bell, Christian Slater, Uma Thurman ve Willem Dafoe gibi pek çok sürpriz ismi bir araya getiriyor. Nymphomaniac - İtiraf: Bölüm 1 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle - Sansürsüz versiyondur.
Maria Larssons eviga ögonblick 2008 full hd izle 720p izle

Everlasting Moments - Maria Larssons eviga ögonblick (2008)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Jan Troell
Ülke: Danimarka
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Jesper Christensen, Maria Heiskanen, Mikael Persbrandt

Jan Troell'in yedi yıllık bir aradan sonra çektiği ve İsveç'in 2009 Oscar adayı olan bu şiirsel film, sanayileşme ve kentleşmenin yanı sıra sosyalist ve evanjelist hareketleri de ele alırken kültürel değişimleri at sırtında bir şövalyenin gözünden değil de bir ev hanımının ailesi aracılığıyla irdeliyor. 1900'lerin başlarında İsveç'te, emekçi sınıfından genç bir kadın olan Maria, çekilişten bir fotoğraf makinesi kazanır ve hayatı tamamen değişir. Elinde tutmaya karar verdiği makine sayesinde Maria dünyayı yeni gözlerle görmeye başlar; aynı makine alkolik kocası için bir tehdit unsuru, hikâyeyi anlatan kızı için ise ilham kaynağıdır. Maria Larssons eviga ögonblick - Everlasting Moments 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Thelma 2017 full hd izle 720p izle

Thelma (2017)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 56 dakika


  


Yönetmen: Joachim Trier
Ülke: Norveç, Fransa, Danimarka, İsveç
Tür: Dram, Gizem, Romantik, Gerilim
Vizyon: 1 Eylül 2017
Oyuncular: Eili Harboe, Kaya Wilkins, Henrik Rafaelsen, Ellen Dorrit Petersen, Ludvig Algeback, Isabel Christine Andreasen, Camilla Belsvik

Norveç?in en ünlü sinemacılarından Joachim Trier bu sefer gerçeklikten bir nebze uzaklaşıyor ve âşık olunca doğaüstü güçlere kavuşan bir genç kızın hikâyesini beyazperdeye aktarıyor. 1980?lerin Japon animeleri, Stephen King romanları ve synthesizer müziklerinden esin alan filme ismini veren Thelma, kasabadaki hayatını ve dindar ailesini geride bırakarak Oslo?ya, üniversitede biyoloji okumaya giden çekingen bir kızdır. Burada, güzel sınıf arkadaşı Anja?ya âşık olur, ancak bu vaziyet Thelma?ya fazla ağır gelecektir.
Luftslottet som sprängdes 2009 full hd izle 720p izle

Arı Kovanına Çomak Sokan Kız - Luftslottet som sprängdes (2009)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 27 dakika


  Yönetmen: Daniel Alfredson
Ülke: İsveç, Danimarka, Almanya
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 1 Nisan 2011
Oyuncular: Michael Nyqvist, Noomi Rapace, Lena Endre, Annika Hallin, Jacob Ericksson

Arı Kovanına Çomak Sokan Kız'da Lisbeth Salander kafasında bir kurşunla bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde yatmaktadır. İyileşir iyileşmez de kendisini doğrudan hapse yollayacak, üç cinayetten yargılanacağı duruşmaya götürülecektir. Davasını hayatı pahasına savunan Salander, gazeteci Mikael Blomkvist'in de yardımıyla masumiyetini kanıtlamaya ve kendine acı çektiren sistemin mimarı olan derin devletin sırlarını ortaya çıkarmaya çalışacaktır.
Pusher II 2004 full hd izle 720p izle

Pusher II (2004)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Nicolas Winding Refn
Ülke: Danimarka
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Anne Sørensen, Leif Sylvester, Mads Mikkelsen

Kirli işlerin ve büyük suç örgütlerinin hüküm sürdüğü, deyim yerindeyse çivisi çıkmış bir dünya var karşımızda. Rekabetin ve güç hırsının nice canların kaybına neden olduğu bu yeraltı dünyası öylesine acımasız ki farkında olmadan bir baba ile oğlunu birbirine düşman kılabilir. Babası tarafından sevilmeyen ve benimsenmeyen genç bir adamın düştüğü durum, kendini ispatlamak için elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışmasına neden olacaktır. Nicolas Winding Refn'in en önemli yapıtlarından olan Pusher'ın devam filmi niteliğinde olan yapıt, ilk filmde hikayesine tanık olduğumuz Tonny'nin hapishaneden çıktıktan sonra başından geçenleri ele alır. Pusher II 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Pusher 1996 full hd izle 720p izle

Pusher (1996)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Nicolas Winding Refn
Ülke: Danimarka
Tür: Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular:

Frank adlı uyuşturucu satıcısının Kopenhag'da birkaç günlük uyuşturucu alıp satma işleri ve bu sırada başından geçen türlü badireleri,yönetmenin kendine has üslubuyla ne fazla süsleyerek ne de izleyiciyi sıkarak sade bir şekilde anlatışını izliyoruz. Film malesef ki Türkiye de vizyon şansı bulamamış bir başka değerli eserdir. Film kendisiyle aynı adı taşıyan üçlemenin de ilk filmi olmanın yanında Danca çekilmiş ilk suç filmi olarak da kabul edilir. Nicolas Winding Refn daha ilk filmiyle ne kadar yetenekli bir yönetmen olduğu göstermiştir. Pusher 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Nymphomaniac: Volume II 2013 full hd izle 720p izle

İtiraf: Bölüm 2 - Nymphomaniac: Volume II (2013)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Lars von Trier
Ülke: Danimarka
Tür: Dram, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, Willem Dafoe

Lars von Trier'in tartışma yaratan Nymphomaniac filminin ikinci, devam bölümü. Joe'nin dikte edilmiş cinsel hayatının devamında yetişkin olarak yaşadığı hayatının en karanlık dönemlerini araştırırken, Seligman'ın ilgisini neden çektiğini sorguluyor. Nymphomaniac: Volume II - İtiraf: Bölüm 2 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Just Another Love Story  Kærlighed på film 2007 full hd izle 720p izle

Başka Bir Aşk Hikayesi - Just Another Love Story Kærlighed på film (2007)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Ole Bornedal
Ülke: Danimarka
Tür: Dram, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Anders W. Berthelsen, Nikolaj Lie Kaas, Rebecka Hemse

Evli ve iki çocuk babası olan adli tıp fotoğrafçısı Jonas mutlu olsa da hayatında bazı şeylerin eksikliğini hissetmektedir. Bir gün Julia adlı genç bir kadının araba kazasına tanık olur. Suçluluk duygusuyla, ağır yaralı kadını hastanede ziyaret eder ve orada Julia'nın ailesi onu kızlarının Güneydoğu Asya'da tanıştığı erkek arkadaşı Sebastian zanneder. Genç kadın yarı kör ve hafızası hasar görmüş halde kendine geldiğinde Jonas, Sebastian rolünü oynamaya devam eder. Bir yandan Julia'yla bir yandan da kendi ailesiyle ikili bir hayat yaşamaya başlar. Just Another Love Story - Kærlighed på film - Başka Bir Aşk Hikayesi 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
De grønne slagtere 2003 full hd izle 720p izle

Çaylak Kasaplar - De grønne slagtere (2003)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Anders Thomas Jensen
Ülke: Danimarka
Tür: Dram, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Line Kruse, Mads Mikkelsen, Nikolaj Lie Kaas

Bir kasabadaki kasabın yanında çalışan egzantrik kişiliklere sahip iki yardımcısının hikayesi anlatılıyor. Sadece kendini düşünen, dış dünya ile geçimsiz, devamlı terleyen Svend (Mads Mikkelsen) ile ailesinin geçirdiği kaza sonrası iyice kabuğuna çekilip kendini dış dünyadan soyutlayan Bjarne'nin (Nikolaj Lie Kaas) hikayesi. Muhteşem ikilimiz varlarını yoklarını birleştirip kendi kasap dükkanlarını açarlar ve olaylar gelişir..
Kvinden i buret 2013 full hd izle 720p izle

Kafesteki Kadın - Kvinden i buret (2013)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Mikkel Nørgaard
Ülke: Danimarka, Almanya, İsveç
Tür: Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 10 Ağustos 2013
Oyuncular: Nikolaj Lie Kaas, Fares Fares, Claus Maack Bahnsen, Marie Hammer Boda, Nynne Bojsen

Polis müfettişi Carl Mørck ve asistanı Esad sorumlu olarak atandıkları faili meçhul departmanında, kendilerini politikacı Merete Lynggaard'ın ortadan kaybolmasıyla ilgili beş yıllık gizemli bir davanın ve İskandinavya'nın cilâlı görüntüsünün altında yatan kasıt ve derin bir istismar akıntısının içine sürüklenmiş olarak bulurlar.
Kon-Tiki 2012 full hd izle 720p izle

Kon-Tiki (2012)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 58 dakika


  


Yönetmen: Joachim Rønning
Ülke: İngiltere, Norveç, Danimarka
Tür: Aksiyon, Macera, Biyografi
Vizyon: 24 Ağustos 2012
Oyuncular: Pål Sverre Valheim Hagen, Anders Baasmo Christiansen, Gustaf Skarsgård, Odd Magnus Williamson, Tobias Santelmann, Pål Sverre Hagen

Kon-Tiki, Norveçli bilim adamı Thor Heyerdahl ve beş arkadaşının 1947'de Güney Amerika'nın batı kıyılarından Tahiti'nin doğusundaki adalara yaptıkları yolculukta kullandıkları (efsanevi İnka tanrasına gönderme yaparak) sallarına verdikleri addır. Heyerdahl, eski çağlarda Amerika'da yaşayan insanların, okyanusu salla geçerek Polinezya'da koloniler kurmuş olabileceği düşüncesini kanıtlamak üzere arkadaşlarıyla birlikte çıktıkları yolculuğun güncesini 1950 yılında yayınlamıştır. Bu yolculuk biyografisi ilk kez 1954 yılında siyah beyaz olarak film edilmiştir. 2012 yılında tekrar bu filme konu alınan yolculukta ağaç kütüklerinden yapılan salla 4,300 millik ve 101 gün süren macera anlatılmaktadır.
Flickan som lekte med elden 2009 full hd izle 720p izle

Ateşle Oynayan Kız - Flickan som lekte med elden (2009)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: Daniel Alfredson
Ülke: İsveç, Danimarka, Almanya
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 17 Aralık 2010
Oyuncular: Michael Nyqvist, Noomi Rapace, Lena Endre, Peter Andersson, Michalis Koutsogiannakis

Lisbeth, kendini taciz eden vasisi Bjurman'ın dersini verdikten bir yıl sonra Stokholm'e döner. Bir süre sonra önce bir gazeteci, sonra onun kız arkadaşı, ardından da Bjurman vahşice öldürülür. Elbette bütün gözler Lisbeth'in üzerine çevrilir. Eski dostu, suç ortağı Mikael Blomkvist onu temize çıkarmaya çalışırken, hem bir cinsel suçlar ağı hem de derin bir komployla karşı karşıya gelirler.
Flammen & Citronen 2008 full hd izle 720p izle

Ateş ve Limon - Flammen & Citronen (2008)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Ole Christian Madsen
Ülke: Danimarka
Tür: Dram, Gerilim, Savaş, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Mads Mikkelsen, Stine Stengade, Thure Lindhardt

Kopenhag, 1944. Alman işgali altındaki Danimarka'da halk savaşın bir an önce sonlanmasını dilemektedir. Bu arada özgürlük savaşçıları Bent Faurschou-Hviid (Ateş), ve Jørgen Haagen Schmith (Limon) Holger Danske direniş grubu adına çarpışarak hayatlarını tehlikeye atmaktadır. Direniş grubundaki üstleri Aksel Winther'in, ikiliye, iki Alman Abwehr subayına karşı harekete geçmeleri emrini vermesiyle birlikte olaylar kontrolden çıkar. Ateş, yetenekli ve zeki Albay Gilbert ile konuştuktan sonra ilk defa yerine getirmek üzere olduğu görevin mantığını sorgulamaya başlar. Kuşkular, kız arkadaşı olan güzel ve gizemli kurye Ketty üzerinde yoğunlaşmaya başlayınca Ateş gizli amaçların varlığını sezinler. Kuşkunun ağına düşmüş olan Ateş ve Limon hassas bir zeminde hareket ettiklerini hisseder. Ve sadece birbirlerine güvenip yeteneklerini Gestapo'nun nefret ve korku uyandıran şefi Hoffmann'a ulaşmak için ortaya koymaya karar verirler. Ödüllü yönetmen Ole Christian Madsen'in, gerçek olaylar ve görgü tanıklarının ifadeleri üzerine kurulan filmi, eleştirmenlerin övgüsüyle karşılandı.
Pusher 3 2005 full hd izle 720p izle

Pusher 3 (2005)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Nicolas Winding Refn
Ülke: Danimarka
Tür: Dram, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Marinela Dekic, Slavko Labovic, Zlatko Buric

Pusher üçlemesinin üçüncü ve son filminde, bu seriye adını veren karakterin kim olduğunu öğreniyoruz. Sırp asıllı uyuşturucu patronu, yolun yarısını çoktan geride bırakmıştır ve kızının ricası üzerine beş gündür rehabilitasyona gitmekte, uyuşturucudan uzak durmak için o grup terapisi senin, bu grup terapisi benim Kopenhag sokaklarını arşınlamaktadır. Bu arada sevgili kızının 25. doğum günü partisini organize etmekte ve gece için 50 kişilik yaprak sarma hazırlamaktadır. Milo'dan kopardıklarını kâr gören, sokakları kapma savaşındaki Arnavut ve Türk çetelerini de unutmamalı: Milo bir yandan da bölgesini korumaya çalışmaktadır. Beklediği eroin nakliyatının, kocamış kurdun pek bilmediği modern bir uyuşturucuyla karıştığı ortaya çıkar: Gelen mal 10.000 adet ecstasy'dir ve gün bitmeden hepsini bir şekilde satması gerekmektedir.
R 2010 full hd izle 720p izle

R (2010)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Tobias Lindholm
Ülke: Danimarka
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Dulfi Al-Jabouri, Pilou Asbæk, Roland Møller

R hapse düşer ve başka bir R ile tanışır. Birlikte hapishanenin katı hiyerarşisini kendi avantajlarına çevirebileceklerine inanırlar. Ancak, katı ve gerçekçi Danimarkalı bakışıyla, hapishane mahkûma ancak iki seçenek sunar: Kurban olmak ya da katil olmak...
Perfect Sense 2011 full hd izle 720p izle

Yeryüzündeki Son Aşk - Perfect Sense (2011)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: David Mackenzie
Ülke: İngiltere, İsveç, Danimarka, İrlanda
Tür: Dram, Romantik, Bilim-Kurgu
Vizyon: 26 Ağustos 2011
Oyuncular: Eva Green, Lauren Tempany, Ewan McGregor, Connie Nielsen, Denis Lawson, Stephen Dillane, Shabana Akhtar Bakhsh

Kadınlara bağlanmakta sorunları olan yetenekli yemek şefi Michael, soğuk görünümlü güzel doktor Susan ile tanışır.

Susan uzun bir süredir kendini işine adayıp özel hayatından vazgeçmiş, Michael ise kadınlarla ciddi ilişki kurmaktan kaçınmıştır. İkisi de birbirlerine karşı daha önce deneyimlemedikleri derin duygular hissederken, tüm dünyada insanların duyularını sırayla yok eden salgın bir hastalık baş gösterir.

İnsanlık sonuna yaklaşırken aşk tüm bu engellere rağmen hayatta kalabilecek midir?
Fasandræberne 2014 full hd izle 720p izle

Sülün Katilleri - Fasandræberne (2014)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Mikkel Nørgaard
Ülke: Danimarka
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 2 Ekim 2014
Oyuncular: Nikolaj Lie Kaas, Danica Curcic, Fares Fares, David Dencik, Sarah-Sofie Boussnina, Søren Pilmark, Pilou Asbæk

Bir lisede, ikiz kardeşler cinayetini işleyen katil hedef saptırmaya çalışmaktadır. Üst sınıftan bir grup gencin üzerine bu suçu atmaya haince çalışırken, işler düşündüğü kadar kolay olmaz. Başladığı yere geri dönen adi katil için yeni bir plan lazımdır. Danimarka yapımı bir cinayet filmi olan The Absent One, film kritik platformlarından yüksek puanlar alarak göze çarpmayı başarmıştır.
Melancholia 2011 full hd izle 720p izle

Melankoli - Melancholia (2011)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 16 dakika


  Yönetmen: Lars von Trier
Ülke: Danimarka, İsveç, Fransa, Almanya
Tür: Dram, Bilim Kurgu
Vizyon: 13 Ocak 2012
Oyuncular: Kirsten Dunst, Charlotte Gainsbourg, Kiefer Sutherland, Charlotte Rampling, John Hurt

Bir gezegenin Dünya'ya çarpmasına az kala, iki kız kardeş ilişkilerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacaklardır.
“Melancholia, dünyanın sonunda başlıyor.” diye nitelendiriyor filmi Lars Von Trier. “Filmin konusunun ne olduğunu söyleyebilirim ama nasıl ve niye yaptığımı söyleyemem. Böylece oturup filme kadar komplo teorileri kuracaksınız. Bir planım var ve bu planı asla anlamayacaksınız” diye de ekliyor üstüne.
The Keeper of Lost Causes 2013 full hd izle 720p izle

Kvinden i buret - The Keeper of Lost Causes (2013)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Mikkel Nørgaard
Ülke: Danimarka
Tür: Gerilim, Gizem, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Claus Maack Bahnsen, Fares Fares, Nikolaj Lie Kaas

Polis müfettişi Carl Mørck ve asistanı Esad sorumlu olarak atandıkları faili meçhul departmanında, kendilerini politikacı Merete Lynggaard'ın ortadan kaybolmasıyla ilgili beş yıllık gizemli bir davanın ve İskandinavya'nın cilâlı görüntüsünün altında yatan kasıt ve derin bir istismar akıntısının içine sürüklenmiş olarak bulurlar. The Keeper of Lost Causes - Kvinden i buret 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Danish Girl 2015 full hd izle 720p izle

Danimarkalı Kız - The Danish Girl (2015)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Tom Hooper
Ülke: İngiltere, ABD, Belçika, Danimarka, Almanya
Tür: Biyografi, Dram, Romantik
Vizyon: 12 Şubat 2016
Oyuncular: Alicia Vikander, Eddie Redmayne, Tusse Silberg, Adrian Schiller, Amber Heard, Emerald Fennell, Henry Pettigrew

Gerçek bir yaşam hikayesinden esinlenilen filmin yönetmenliğini Les Miserables/Sefiller filminden hatırlayacağımız Oscar ödüllü yönetmen Tom Hooper yapıyor. Filmde Eddie Redmayne?e Alicia Vikander eşlik ediyor.
The Danish Girl filmi Danimarkalı sanatçı Einar Wegener ve karısının, Einar?ın kadın olmaya karar vermesiyle birlikte yaşadıkları süreci konu alıyor.
Nymphomaniac: Vol. I 2013 full hd izle 720p izle

İtiraf: Bölüm 1 - Nymphomaniac: Vol. I (2013)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 58 dakika


  


Yönetmen: Lars von Trier
Ülke: Danimarka, Almanya, Fransa, Belçika, İngiltere
Tür: Dram
Vizyon: 25 Aralık 2013
Oyuncular: Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, Stacy Martin, Shia LaBeouf, Christian Slater, Jamie Bell, Uma Thurman

Filmde seks bağımlısı bir kadın olan Joe'nun 50 yaşına kadar hayatından bazı kesitleri anlatıyor.
Bu kesitlerde özellikle cinsel yaşamına yer veriliyor.

Başrollerde Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, Stacy Martin, Shia LaBeouf, Jamie Bell, Christian Slater ve Uma Thurman var. Yönetmen koltuğunda ise Lars von Trier oturuyor.

Filmin sloganı: 'Aşkı unutun.'
Northwest 2011 full hd izle 720p izle

Nordvest - Northwest (2011)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Michael Noer
Ülke: Danimarka
Tür: Aksiyon, Dram, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Gustav Dyekjær Giese, Lene Maria Christensen, Oscar Dyekjær Giese

18 yaşındaki Caspar ne olursa olsun en üst seviyeye ulaşmak istemektedir. Büyük oyunculardan Björn için çalışmaya başlamadan önce Jamal için küçük hırsızlıklar yapmaktadır. Her şey yolunda giderken, Jamal’ın çetesi intikam almaya karar verir. Küçük çatışmalarla başlayan karmaşa silahlı bir mücadeleye dönüşür. Bu Caspar için büyük bir testtir: bu mücadele için yeterince acımasız mıdır? Bu mücadelenin içine küçük kardeşini sokacak mıdır? Northwest - Nordvest 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Flaskepost fra P 2016 full hd izle 720p izle

İnancın Tuzağı - Flaskepost fra P (2016)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 52 dakika


  Yönetmen: Hans Petter Moland
Ülke: Danimarka, Almanya, İsveç, Norveç
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 1 Haziran 2016
Oyuncular: Nikolaj Lie Kaas, Fares Fares, Pål Sverre Hagen, Jakob Ulrik Lohmann, Amanda Bjerre-Petersen, Johanne Louise Schmidt, Jakob Oftebro, Pål Sverre Valheim Hagen

İskoçya'da uzun vakittir ummanda dolaşmış bir şişenin içinde daha önceki bir not bulunur. Notu çözmek zordur fakat Şube Q'dan Danimarkalı dedektifin eline geçtiğinde şubenin ilginç şahsiyetleri notta saklı tertemiz bir bakış açısı bulur ve ipucunun sevimsizliğine karşın diğer bir eski ve şeytanî davayı gün ışığına çıkarmaya çalışırlar.
Borg McEnroe 2017 full hd izle 720p izle

Borg McEnroe (2017)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 47 dakika


  


Yönetmen: Janus Metz Pedersen
Ülke: İsveç, Danimarka, Finlandiya
Tür: Biyografi, Dram, Spor
Vizyon: 1 Eylül 2017
Oyuncular: Sverrir Gudnason, Shia LaBeouf, Stellan Skarsgård, Tuva Novotny, Leo Borg, Marcus Mossberg, Jackson Gann

Spor dallarından biri olan tenisin geçmişinde yer alan Borg ve McEnroe ikilisinin 1970?lerin ikinci yarısı ile 1980?lerin ilk yarısına damga vuran birbirinden tamamıyla değişik iki oyuncu ve karakterin tenis alanlarındaki ve dışındaki hayatlarını anlatan bir yapım.
The Forgiveness of Blood 2011 full hd izle 720p izle

Kan Affetmez - The Forgiveness of Blood (2011)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 49 dakika


  


Yönetmen: Joshua Marston
Ülke: ABD, Arnavutluk, Danimarka, İtalya
Tür: Dram
Vizyon: 18 Şubat 2011
Oyuncular: Refet Abazi, Tristan Halilaj, Sindi Lacej, Ilire Vinca Celaj

Film Arnavutluk’ta yaşayan bir ailenin hikayesini anlatıyor. Filmin ana karakterleri ailenin en büyük kızı Rudina ve en büyük oğlu Nik’tir. İkisinin de oldukça normal bir hayatı vardır. Rudina lisede çalışkan bir öğrenciyken, Nik ise okulda oldukça popülerdir. Daha sonra öğrencilerden birine aşık olur Nik. Babaları küçük bir ekmek dağıtım işiyle evi geçindirmeye çalışmaktadır. Ekmek dağıtmak için komşularının bahçesinden geçen bir kestirme kullanmaktadır ancak komşuları bundan çok hoşlanmamaktadır. Aslında bu yer daha önce Rudina ve Nik’in ailesine aittir. Bir gün tartışma alevlenir ve komşuları Rudina ile Nik’in babası ve amcası tarafından öldürülür. Polis amcalarını yakalar ama babaları saklanmayı başarmıştır. Bu nedenle, eski kan davası aileye karşı yeniden başlamıştır. Evlerini terk edememektedirler. Eve sadece kadınlar girip çıkabiliyordur. Bu yüzden Rudina Okulu bırakmak ve babasının ekmek dağıtım işini üstlenmek zorunda kalmıştır.
The Nile Hilton Incident 2017 full hd izle 720p izle

Kahire Sırları - The Nile Hilton Incident (2017)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 46 dakika


  


Yönetmen: Tarik Saleh
Ülke: İsveç, Danimarka, Almanya, Fransa
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 1 Temmuz 2017
Oyuncular: Fares Fares, Mari Malek, Yasser Ali Maher, Ahmed Selim, Hania Amar, Mohamed Yousry, Slimane Dazi

Kahire'de, 2011 devriminden birkaç hafta önce, Polis Dedektif Noredin, öldürülen bir şarkıcının davasını teslim aldığında Kasr el-Nil Polis Karakolunda çalışmaktadır. Soruşturmanın, Başkan'ın iç kesimleriyle ilgili olduğunu hemen fark edecektir.
Darkland 2017 full hd izle 720p izle

Karanlık Şehir - Darkland (2017)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 52 dakika

Yönetmen:
Ülke: Danimarka
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 1 Ocak 2017
Oyuncular: Jakob Ulrik Lohmann, Roland Møller

Yetenekli bir doktor çete ile alakalı bir saldırı da küçük kardeşini kaybeder. Kardeşinin ölümünün intikamını almak için güzel giden hayatından vazgeçip maskeli bir savaşçıya bürünür.
The Salvation 2014 full hd izle 720p izle

İntikam - The Salvation (2014)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: Kristian Levring
Ülke: Danimarka, İngiltere, Güney Afrika
Tür: Dram, Western
Vizyon:
Oyuncular: Mads Mikkelsen, Eva Green, Jeffrey Dean Morgan, Eric Cantona, Mikael Persbrandt, Douglas Henshall, Michael Raymond-James

Film, 1870'li senelerde neredeyse her alanda dünyann merkezine oturan ülkelerden birinde geçiyor: Amerika Birleşik Devletleri. Hikayenin kahramanı olan göçmen kendinden beklenmedik bir biçimde hareket ederek ailesini öldüren katili soğukkanlılıkla öldürerek intikamını alır. Fakat bu yaptığı, bölgedeki en azılı çetelerden birinin başındaki kişiyi bilhassa çok sinirlendirir. Çete ile oluşan gerginlik sırasında en yakınları tarafından ihanete uğrayan kahramanımız, çeteyle tek başın yüzleşmek ve savaşmak mecburiyetinde kalacaktır.
Mænd & høns 2015 full hd izle 720p izle

Mænd & høns (2015)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    

  


Yönetmen: Anders Thomas Jensen
Ülke: Danimarka
Tür: Dram, Gerilim, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: David Dencik, Mads Mikkelsen, Nikolaj Lie Kaas

Birbirlerinin karakterleriyle hiç alakası olmayan, birbirlerinden farklı iki kardeş uzun yıllar sonra ailelerinin kim olduğunu öğrenmek ve onları bulmak için araştırmalara başlarlar. Bu araştırmalar sırasında ailelerine ilişkin sırlarla karşı karşıya kalırlar. Rastladıkları çarpıcı sırlar iki zıt kardeş ve etraflarındaki insanları ummadıkları şekilde etkileyecektir...
Tyttö nimeltä Varpu 2016 full hd izle 720p izle

Little Wing - Tyttö nimeltä Varpu (2016)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 40 dakika


  


Yönetmen: Selma Vilhunen
Ülke: Finlandiya, Danimarka
Tür: Dram
Vizyon: 2 Eylül 2016
Oyuncular: Linnea Skog, Paula Vesala, Lauri Maijala, Santtu Karvonen, Antti Luusuaniemi, Niina Sillanpää, Outi Mäenpää

Nymphomaniac: Vol. II 2013 full hd izle 720p izle

İtiraf: Bölüm 2 - Nymphomaniac: Vol. II (2013)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 3 dakika


  


Yönetmen: Lars von Trier
Ülke: Danimarka, Belçika, Fransa, Almanya, İngiltere
Tür: Dram, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: Shia LaBeouf, Charlotte Gainsbourg, Uma Thurman, Connie Nielsen, Stellan Skarsgård, Willem Dafoe, Jamie Bell

Biçimi içeriğin önünde tutmakla suçlansa da Lars von Trier her zamanki gibi provokatif! Berlin Film Festivali’nde prömiyerini yapan ve başrolünü Charlotte Gainsburg’un oynadığı İtiraf bir seks bağımlısı hakkında. Ancak pek çok eleştirmenin de yazdığı gibi, açık seks sahnelerine rağmen film aslında erotik değil. Bilakis, kasıtlı biçimde seksi olmayan bir film. Yaratacağı tartışmalar daha ziyade insan doğası, sekse bakışımız ve tabii ki her filmiyle, yaptığı her açıklamayla gündem yaratan yönetmenin kendisi üzerine olabilir. Von Trier bu kez ne yapmaya çalışıyor? Ürkünç ve büyüleyici bu dört saatlik filminde ne demek istiyor? Kafa yorulacak fazlasıyla malzeme var, ona şüphe yok. Lars von Trier’in insan ruhunun en karanlık derinliklerini bile gözlerimizi alamadığımız izlencelere çevirmedeki ustalığı tartışılmaz. Kendine has mizah anlayışı da...
Louder Than Bombs 2015 full hd izle 720p izle

Sessiz Çığlık - Louder Than Bombs (2015)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 49 dakika


  


Yönetmen: Joachim Trier
Ülke: Norveç, Fransa, Danimarka, ABD
Tür: Dram
Vizyon: 12 Şubat 2016
Oyuncular: Gabriel Byrne, Isabelle Huppert, Jesse Eisenberg, Devin Druid, Amy Ryan, Ruby Jerins, Megan Ketch

Tekrar ve Oslo, 31 Ağustos filmleriyle tanıdığımız Joachim Trier?in Cannes?da Altın Palmiye için yarışan son filmi etkileyici bir psikolojik dram. 3 sene önce ölen ünlü fotoğrafçı Isabelle?in büyük oğlu Jonah, annesinin anısına düzenlenen bir sergiye katılmak için evine geri döner. Jonah, kardeşi Conrad ve babaları yine seneler sonra ilk defa aynı çatı altında zaman geçirecektir. Gene oğullarıyla tekrar yakınlaşmak istese de Isabelle?e karşı besledikleri karmaşık duygular ve farklı anıları durumu zorlaştıracaktır. Senaryosunu Trier ve Eskil Vogt?un ortaklaşa yazdığı Sessiz Çığlık, bir ailenin hayalleri, düş kırıklıkları ve sırlarının portresini çiziyor.
Den skaldede frisør 2012 full hd izle 720p izle

Sadece Aşk - Den skaldede frisør (2012)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Susanne Bier
Ülke: Danimarka, İsveç, İtalya, Fransa, Almanya
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 24 Mayıs 2013
Oyuncular: Trine Dyrholm, Stina Ekblad, Sebastian Jessen, Molly Blixt Egelind, Ciro Petrone

Pierce Brosnan ve Trine Dyrholm'un rol aldığı ve senaryosunu Susanne Bier ile Anders Thomas Jensen'ın yazdığı sıcak, eğlenceli ve hayatın içinden bir romantik komedi filmidir.

Her şeyin bittiğini düşündüğünüzde, aslında her şeyin yeniden başlayacağını anlatan hikayede Susanna Bier aşk, absürtlük, mizah ve kalbe dokunan karakterlerle harikalar yaratıyor.

Birbirinden farklı iki aile limon bahçesinin ortasındaki güzel ve eski bir İtalyan köşkünde buluşurlar. Orada bulunma nedenleri her şeyin en ince detayına kadar planlandığı romantik bir düğündür. Elbette hiçbir şey plana uygun gitmez ancak sonunda her şey tatlıya bağlanır.

LOVE IS ALL YOU NEED gerçekten farklı bir hikayesi olan ve izleyen herkese umut verecek nitelikte bir komedi filmi...
Antichrist 2009 full hd izle 720p izle

Deccal - Antichrist (2009)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 48 dakika

Yönetmen: Lars von Trier
Ülke: Danimarka, Almanya, Fransa, İsveç, İtalya, Polonya
Tür: Dram, Korku
Vizyon: 11 Haziran 2010
Oyuncular: Willem Dafoe, Charlotte Gainsbourg, Storm Acheche Sahlstrøm

Cannes Film Festivalinin olay yaratan filmi Antichrist, Çocukları öldükten sonra yaşadıkları acıyı unutmaya çalışan bir çiftin orman kulübesine gitmesiyle herşeyin daha da kötüleşmesini ve gelişen garip olayları anlatıyor. Yönetmen koltuğunda Lars von Trier var...
Sønner av Norge 2011 full hd izle 720p izle

Norveç'in Evlatları - Sønner av Norge (2011)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 27 dakika


  Yönetmen: Jens Lien
Ülke: Norveç, İsveç, Danimarka, Fransa
Tür: Dram
Vizyon: 21 Ağustos 2011
Oyuncular: Sven Nordin, Åsmund Høeg, Sonja Richter, John Lydon, Trond Nilssen

Nikolaj, ailesiyle birlikte, babasının mimari tasarımını yaptığı uydukent Rykkin’e taşınır. Bu küçük alternatif ailenin mutluluğu, evin annesi bir trafik kazasında ölünce bozulur. Baba bencilce kendi yasına gömülürken Nikolaj acısıyla baş başa kalır. Evde yaşananların dayanılmaz bir hal alması üzerine ise Rykkin’in karanlık tarafına çekilir, teselliyi punk yaşam tarzında bulur; babası da peşinden gelir.
Den som dræber - Fortidens skygge 2011 full hd izle 720p izle

Geçmişin Gölgesii - Den som dræber - Fortidens skygge (2011)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 30 dakika


  


Yönetmen: Birger Larsen
Ülke: Danimarka
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 18 Kasım 2011
Oyuncular: Petrine Agger, Lærke Winther Andersen, Laura Bach, Christoph Bastrup, Martin Boserup

Fortidens Skygge – Geçmişin Gölgesi

Kopenhag polisi seri cinayetleri araştırmak üzere dedektif Katrine Ries Jensen ve yasal psikiyatrist Thomas Schaeffer’in aralarında bulunduğu özel bir ekip kurar.Alıntı..
Marie Krøyer 2012 full hd izle 720p izle

Marie Krøyer (2012)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 42 dakika

Yönetmen: Bille August
Ülke: Danimarka, İsveç
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 27 Eylül 2012
Oyuncular: Birgitte Hjort Sørensen, Søren Sætter-Lassen, Sverrir Gudnason, Lene Maria Christensen, Tommy Kenter

Bir dönemin en ilgi uyandıran çiftlerinden biri olan P.S. ve Marie Kroyer'in yaşam öyküsünü konu alan Danimarka yapımı bir film, 20. yüzyılın başlarında P.S. Kroyer (Søren Sætter-Lassen), Danimarka'nın en ünlü ressamıdır. Fiyatı ne olursa olsun, ülkenin tüm önemli isimleri ona resim yaptırabilmek için sıraya girmektedir. Avrupa'nın en güzel kadını olarak bilinen Marie (Birgitte Hjort Sørensen) ile evlenir. Kroyer çifti, bir süre sonra Vikebe adında bir kız çocuğuna sahip olur. Görünüşte muhteşem bir hayata sahip olan Kroyer'lerin kapalı kapılar ardında yüzleştikleri gerçekler ise bambaşkadır...
Simon och ekarna 2011 full hd izle 720p izle

Simon ve Meşe Ağacı - Simon och ekarna (2011)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 2 dakika


  


Yönetmen: Lisa Ohlin
Ülke: İsveç, Danimarka, Almanya, Norveç
Tür: Dram
Vizyon: 7 Ekim 2011
Oyuncular: Bill Skarsgård, Helen Sjöholm, Stefan Gödicke, Jonatan S. Wächter, Jan Josef Liefers

1940 ve 1950'li yıllar arasında İsveç, Gothenburg'da, Simon Larsson ve Isak Lentov'un iki iyi arkadaş olmasıyla birlikte, ortak kaderi ve arkadaşlıkları paylaşan iki aile hakkındaki epik bir hikaye.

Marianne Fredriksson'ın 1985'de yayınlanan aynı adlı romanından sinema uyarlanan filmde bir insan hayatının temelinde bulunan gizeme yolculuk anlatılıyor.
The Commune 2016 full hd izle 720p izle

Komün - The Commune (2016)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 51 dakika


  Yönetmen: Thomas Vinterberg
Ülke: Danimarka
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Ulrich Thomsen, Fares Fares, Trine Dyrholm, Helene Reingaard Neumann, Julie Agnete Vang, Lars Ranthe, Ole Dupont

Danimarka'da 1970'li senelerde, babasından büyük bir ev miras kalan Erik, eşi Anna ve 14 yaşında olan kızıyla, masraflarla baş edemeyeceklerini düşünerek, bu yükü bölüşmek ve sosyalleşmek için çok az tanıdıkları arkadaşlarıyla aynı çatı altında 9 kişi komün hayatı yaşamaya karar verirler.

Filmde , bu komünün yaşadığı acı tatlı olaylar ve Anna'nın, evliliğini kurtarmak için sarf ettiği özverili gayretleri konu alıyor.

Filmin senaristi ve yönetmeni olan Thomas Vinterberg, bu filmi yaparken küçüklük hatıralarından ilham almıştır.
Ginger & Rosa 2012 full hd izle 720p izle

Bir Hayalimiz Vardı - Ginger & Rosa (2012)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Sally Potter
Ülke: İngiltere, Danimarka, Kanada, Hırvatistan
Tür: Dram
Vizyon: 6 Eylül 2013
Oyuncular: Christina Hendricks, Jodhi May, Alessandro Nivola, Elle Fanning, Ray Lonnen

1960´larda Londra´da aşk, masumiyet, caz ve devrim... Ginger ve hırçın Rosa ayrılmaz bir ikilidir. Okulu birlikte asarlar, aşk, din, siyaset ve saç modelleri hakkında konuşurlar ve bezgin annelerinin tutsak kaldığı evcimen hayatlardan daha fazlasını düşlerler.

Ama Soğuk Savaş cinsel devrimle birleşip bir de nükleer bir kıyamet tehdidi baş gösterince iki kızın yakın dostlukları, hayatta kalma içgüdüsü ve arzuların çatışmasıyla bozulur. Bir genç kızın gözlerinden 60´lı yolların Britanya´sının canlı bir portresini çizen Sally Potter´ın bu son filmi yönetmenin Küba Füze Krizi´ne dair çocukluk korkularından esinleniyor.
The Neon Demon 2016 full hd izle 720p izle

Neon Şeytan - The Neon Demon (2016)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Nicolas Winding Refn
Ülke: Fransa, Danimarka, ABD
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon: 5 Ağustos 2016
Oyuncular: Elle Fanning, Karl Glusman, Jena Malone, Bella Heathcote, Abbey Lee, Desmond Harrington, Christina Hendricks

Jesse (Elle Fanning), mankenlikte başarıyı yakalayıp yıldız olma hedefiyle Los Angeles'a gelmiştir. Büyüleyici güzelliğiyle kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya başlar. Genç model Los Angeles'ta hayatının en parlak günlerini yaşarken, orada tanıştığı bir grup manken arkadaşının hırsı ve güzellik saplantısı, Jesse'yi geri dönüşü olmayan bir çıkmaza sürükler.
The Untamed 2016 full hd izle 720p izle

Vahşi Bölge - The Untamed (2016)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 38 dakika


  


Yönetmen: Amat Escalante
Ülke: Meksika, Danimarka, Fransa, Almanya, Norveç, İsviçre
Tür: Dram, Korku, Bilim-Kurgu
Vizyon: 2 Temmuz 2017
Oyuncular: Kenny Johnston, Simone Bucio, Jesus Meza, Jesús Meza, Ruth Ramos

Meksika sinemasının başarılı yönetmeni Amat Escalante, Vahşi Bölge?de ülkesindeki muhafazakârlık, homofobi ve şovenizmi fantastik öğelerle bir araya getiriyor. Filmini geçen sene yaşamını yitiren Andrzej Zulawski?nin Possession?ına ithaf eden Escalante, Venedik Film Festivali?nde ve Austin Fantastik Film Festivali?nde En İyi Yönetmen ödülünü kazandı. Sert, gerçekçi ve sosyal yönü kuvvetli filmlerle tanınan Amat Escalante?nin festivalde önceden Sangre / Kan, Los Bastardos / Piçler, Heli isimli filmleri gösterildi.
Niko - Lentäjän poika 2008 full hd izle 720p izle

Niko: Yıldızlara Yolculuk - Niko - Lentäjän poika (2008)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 20 dakika

Yönetmen: Michael Hegner
Ülke: Finlandiya, Danimarka, Almanya, İrlanda
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Hannu-Pekka Björkman, Vuokko Hovatta, Vesa Vierikko, Jussi Lampi, Risto Kaskilahti, Minttu Mustakallio

İskandinav ülkelerinin "Buz Devri" olarak adlandırılan "Niko: Yıldızlara Yolculuk"ta sevimli bir ren geyiği olan Niko babasının Noel Baba'nın uçan geyiklerinden biri olduğunu öğrenir ve babasını bulmak üzere yola koyulur. En büyük hayali babası gibi uçmak olan Niko, Noel Baba ve uçan geyiklerini bulmak üzere çıktığı yolda, kötü kurtlara yakalanmamak için sincap Julius ve Wilma ile maceradan maceraya koşar. Arkadaşlarıyla atıldığı maceranın sonunda acaba Niko da babası gibi göklerde uçabilecek midir?
Resan till Fjäderkungens Rike 2014 full hd izle 720p izle

Cesur Tavşanın Sihirli Macerası - Resan till Fjäderkungens Rike (2014)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 18 dakika

Yönetmen: Esben Toft Jacobsen
Ülke: İsveç, Danimarka
Tür: Animasyon, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Edvin Ryding, Tuva Novotny, Gustaf Hammarsten, Lennart Jähkel, Sissela Kyle, Leif Andrée, Pelle Falk Krusbæk

Esben Toft Jacobsen’in prömiyerini Berlin Film Festivali’nde yapan 3 boyutlu animasyon filminin ilham kaynağı Yunan mitolojisi ve Kuzey ülkelerinin masalları. Küçük tavşan Johan, babasıyla yaşadığı teknede bir gün yalnız kalır. O sırada, Tüy Kralının Diyarı’nın hayali dünyasında olan annesinden bir yardım çağrısı alır. Gözüpek küçük tavşan içeri gizli gizli sızarak annesini bulur. Bu hayali dünya, yemyeşil doğası ve çılgın yaratıklarıyla maceralarla dolu, renkli ve büyülü bir yerdir.
ID:A 2011 full hd izle 720p izle

Kayıp Kimlik - ID:A (2011)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Christian E. Christiansen
Ülke: Danimarka
Tür: Gerilim
Vizyon: 24 Kasım 2011
Oyuncular: Tuva Novotny, Flemming Enevold, Carsten Bjørnlund, Arnaud Binard, John Buijsman

Adını, geçmişini, hangi sebeple orada olduğunu en ufak şekilde bile hatırlamayan Ida, nehir kenarında uyanır. Tamamen yabancı gelen bu yerde ne işi vardır? Çantasındaki para nedir? Hangi ülkenin vatandaşıdır?
Skammerens datter 2015 full hd izle 720p izle

Kahin'in Kızı - Skammerens datter (2015)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Kenneth Kainz
Ülke: Danimarka
Tür: Macera
Vizyon:
Oyuncular: Jakob Oftebro, Maria Bonnevie, Allan Hyde, Søren Malling, Roland Møller, Laura Bro, Stina Ekblad

Doğaüstü güçlere sahip bir ailenin kızı olarak doğan Dina, annesinin yeteneğini almıştır. Dina tıpkı onun gibi insanlara baktığı an onların ruhunu görür ve içinden geçenleri tahmin edebilir. Fakat bir gün annesinin krallıkta yaşanan bir kaosa alet edilmek istenmesi ve annesinin buna karşı yeteneğini kullanmayı reddetmesi hapse atılmasına sebep olur. Dina gerçekleri ortaya çıkarmak ve annesini kurtarmak için canını riske atacağı tehlikeli bir yolculuğa çıkar...
Valhalla Rising 2009 full hd izle 720p izle

Cennetin Kapısında - Valhalla Rising (2009)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 33 dakika

Yönetmen: Nicolas Winding Refn
Ülke: Danimarka, İngiltere
Tür: Aksiyon, Macera, Dram
Vizyon: 4 Eylül 2009
Oyuncular: Mads Mikkelsen, Maarten Stevenson, Gordon Brown, Andrew Flanagan, Gary Lewis

MS 1000 yılında Tek Göz adında dilsiz bir savaşçı, yıllarca bir Norman'ın tutsağı olarak kalmıştır. Tek Göz, on bir yaşındaki köle Are ile birlikte kaçmayı başarır. İskandinavya'ya dönmek için bir Viking gemisine binerler ama tanımadıkları bir ülkede karaya çıkarlar. Vikinglerin sonu, görünmeyen düşmanlarının elinde kanlı olur; Tek Göz ise bu vahşi ülkede gerçek kimliğini bulacaktır...
The LEGO Ninjago Movie 2017 full hd izle 720p izle

Lego Ninjago Filmi - The LEGO Ninjago Movie (2017)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 41 dakika


  


Yönetmen: Charlie Bean
Ülke: ABD, Danimarka
Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera
Vizyon: 29 Eylül 2017
Oyuncular: Jackie Chan, Dave Franco, Fred Armisen, Kumail Nanjiani, Michael Peña, Abbi Jacobson, Zach Woods

Bir seriye dönüşen Lego filmlerinin yenisi Lego Ninjago Filmi, Ninjago'yu ele geçirmeye çalışan Garmadon'a karşı koymaya çalışan Yeşil Ninja ve arkadaşlarının mücadelesini ele alıyor.

Ninjago'nun serüveni sizi Ninjago şehrindeki genç Lloyd namı diğer Yeşil Ninja'yı, saklı savaşçı ve Usta LEGO yaratıcı arkadaşlarıyla beraber aksiyon dolu bir mücadeleye çağırıyor. Esprili olduğu kadar zeki Kung Fu ustası Wu ile birlikte dünyanın en kötü adamı savaş lordu bu arada Lloyd'un babası olan Garmadon'a karşı savaşmak zorundalar. Mekanikler mekaniklere , babalar erkek çocuklara karşı savaşıyor. Bu destansı mücadele onların kızgınlıklarını test edecek fakat çağdaş vaktin disiplinsiz ninjaları da bu sırada egolarından uzaklaşıp beraber hareket etmeyi ve içlerindeki gerçek gücü ortaya çıkarmayı öğrenmelidirler.
Hard Rain 1998 full hd izle 720p izle

Sel - Hard Rain (1998)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Mikael Salomon
Ülke: ABD, İngiltere, Danimarka, Fransa, Japonya, Yeni Zellanda, Almanya
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 24 Nisan 1998
Oyuncular: Morgan Freeman, Christian Slater, Randy Quaid, Minnie Driver, Edward Asner, Michael A. Goorjian, Dann Florek

Bitmeyen bir aksiyon, şaşırtıcı ve sürükleyici bir macera. Tom (Christian Slater ) bir bankanın para kamyonetini kullanan; silahlı kurye amcasına yardım etmektedir. Jim (Morgan Freeman ) adında bir sabıkalı çete kurararak üç milyon dolar yüklü para kamyonetini çalmayı planlamaktadırlar. Kasabayı sel bastığı bir gün çamura saplanan kamyonete saldırırlar..
The Model 2016 full hd izle 720p izle

Model - The Model (2016)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 45 dakika

Yönetmen: Mads Matthiesen
Ülke: Danimarka
Tür: Dram
Vizyon: 11 Ağustos 2017
Oyuncular: Maria Palm, Ed Skrein, Yvonnick Muller, Christian Abart, Dominic Allburn, Virgile Bramly, Alexia Chicot

Kariyerinde yükselişte olan genç model Emma, uluslararası bir top model olma düşünü gerçekleştirmek için Danimarka'daki hayatını geride bırakıp Paris'e taşınır. Fakat yeni şehri olarak gördüğü Paris'te hızla yükselmektedir ve aranan modeller arasına girmiştir. Paris'te bir çekim esnasında çekici ve yakışıklı bir fotoğrafçı olan Shane White ile tanışır. Kısa müddette ilişkileri aşka dönüşür. Fakat bir müddet sonra ilişkileri Emma için tehlikeli bir saplantıya dönüşecektir.
Bridgend 2015 full hd izle 720p izle

Bridgend (2015)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 35 dakika


  


Yönetmen: Jeppe Rønde
Ülke: Danimarka
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Hannah Murray, Josh O'Connor, Adrian Rawlins, Nia Roberts, Steven Waddington, Elinor Crawley, Jamie Burch

Danimarka?nın küçük bir kasabasında, 2007 ve 2012 senekerş arasında yaşanan 79 intihar ve ardında yatan gizem, belgesel yönetmeni Jeppe Rønde?nin dramatik hikaye anlatımı ile birleşerek, sıradışı bir dramaya dönüşmüş. Filmde, Sara ve babası Dave, Bridgend adında küçük bir kasabaya taşınırlar. Kasabada gizemli bir şekilde insanlar, ardından hiç bir not bırakmadan kendilerini asmaktadır. Sara, Jamie adında genç bir çocuğa aşık olur. Diğer yandan polis olan Dave, kasabadaki intiharları araştırmaktadır.
Skytten 2013 full hd izle 720p izle

Tetikçi - Skytten (2013)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 30 dakika


  


Yönetmen: Annette K. Olesen
Ülke: Danimarka
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 7 Ağustos 2013
Oyuncular: Trine Dyrholm, Kim Bodnia, Kristian Halken, Nikolaj Lie Kaas, Lars Ranthe

Kopenhag’ın kadın bir gazeteci hükümetin çevresel bir sorunla ilgili verdiği ama tutmadığı sözleri haber olarak yazması üzerine silahlı eyleme geçen zeki bir aktivist ve eski bir keskin nişancı nedeniyle panikle geçirdiği 5 gün anlatılıyor.
Antboy 2013 full hd izle 720p izle

Karınca Çocuk - Antboy (2013)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 17 dakika

Yönetmen: Ask Hasselbalch
Ülke: Danimarka
Tür: Macera, Komedi, Aile
Vizyon: 7 Eylül 2013
Oyuncular: Oscar Dietz, Nicolas Bro, Samuel Ting Graf, Amalie Kruse Jensen, Kenneth Bøgh Andersen, Lærke Winther Andersen, Aske Bang

Oldukça çekinden bir çocuk olan Pelle (Oscar Dietz), sıradışı güçlere sahip bir karınca tarafından ısırılır. Bunun sonucunda doğaüstü güçler kazanan Pelle, her çocuğun korkulu kabusu olan bir sürü canavara karşı göğüs gerebilecek cesarete de sahip olmuştur. Sonunda karşısına zorlu bir rakip olan Flea çıkar. Karınca çocuk tüm gücünü kullanarak bu kötü kahramanı alt etmek zorundadır.
Shelley 2016 full hd izle 720p izle

Kiralık Anne - Shelley (2016)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: Ali Abbasi
Ülke: Danimarka, İsveç
Tür: Dram, Korku
Vizyon:
Oyuncular: Ellen Dorrit Petersen, Cosmina Stratan, Björn Andrésen, Marlon Kindberg Bach, Kenneth M. Christensen, Peter Christoffersen, Marianne Mortensen

Louise ve Kasper; çocuklarının olmasını istemektedir ancak Louise?nin çocuğu olmamaktadır. Romanyalı hizmetçileri Elena ile, çocuklarını taşıması için bir anlaşma yaparlar fakat olaylar istedikleri gibi gelişmez.