Güney Kore Sineması (187 sonuç)

Oldeuboi 2003 full hd izle 720p izle

İhtiyar Delikanlı - Oldeuboi (2003)

8.4 IMDB Puanı 8.4
    
 2 saat


  Yönetmen: Chan-wook Park
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 15 Ekim 2004
Oyuncular: Min-sik Choi, Ji-tae Yu, Hye-jeong Kang, Dae-han Ji, Dal-su Oh

"Bu adam kim ve benden neden bu kadar nefret ediyor?"

Karısı ve yeni doğan bebeği ile birlikte yaşayan Oh Dae-Su adında sıradan bir adam, 1988'de bir gün evinin önünden kaçırılır. Uyandığında kendisini küçük ve karanlık bir hücrede bulur. Oraya kimler tarafından ve neden kapatıldığını bilmeyen adamın dünyayla tek bağlantısı, sadece hücresindeki küçük televizyondur. Bir gün haberlerde karısının vahşice öldürüldüğünü duyunca şok geçirir ve olayla bağlantısı olduğu düşünüldüğü için kapatıldığını anlar.

Tam 15 yıl sonra bir gün aniden serbest bırakılan adam, ailesini öldüren kişileri bulmaya ve kendisini oraya kapatanlardan intikam almaya yemin eder.
Nae meorisokui jiwoogae 2004 full hd izle 720p izle

Hatırlanılacak Bir Anı - Nae meorisokui jiwoogae (2004)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    
 1 saat 57 dakika


  


Yönetmen: John H. Lee
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 5 Kasım 2004
Oyuncular: Woo-sung Jung, Ye-jin Son, Jong-hak Baek, Sun-jin Lee, Sang-gyu Park

Özcan Denizin 2012 de çektiği "Evim Sensin" filminin orijinal yapımı olan A Moment to Remember'da Umutsuz bir aşkın peşine düşen ve sürekli yolları şaşıran bir kız, yine unutkanlık sonucu bir erkekle karşılaşır ve tesadüfler sonucu ona aşık olur. Biraz zorlamayla başlayıp, gerçek bir aşka dönüşen bu ilişki, zamanla gelişen umutsuz bir hastalığın kurbanı olacaktır. Ve aşkın tek besini anılar, yavaş yavaş silinir. anıların silinmesiyle korku başlar.
A Moment to Remember 2004 full hd izle 720p izle

Nae meorisokui jiwoogae - Hatırlanacak Bir Anı - A Moment to Remember (2004)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    

  


Yönetmen: John H. Lee
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Jong-hak Baek, Woo-sung Jung, Ye-jin Son

Umutsuz bir aşkın peşine düşen ve sürekli yolları şaşıran bir kız, yine unutkanlık sonucu bir erkekle karşılaşır ve tesadüfler sonucu ona aşık olur. Biraz zorlamayla başlayıp, gerçek bir aşka dönüşen bu ilişki, zamanla gelişen umutsuz bir hastalığın kurbanı olacaktır. Ve aşkın tek besini anılar, yavaş yavaş silinir. anıların silinmesiyle korku başlar. A Moment to Remember - Hatırlanacak Bir Anı - Nae meorisokui jiwoogae 720P kalitesinde ve altyazılı izle meniz için sizlerle...
Miracle in Cell No.7 2013 full hd izle 720p izle

7. Koğuştaki Mucize - Miracle in Cell No.7 (2013)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    
 2 saat 7 dakika


  


Yönetmen: Lee Hwan-Kyung
Ülke: Güney Kore
Tür: Komedi, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Seung-yong Ryoo, Dal-su Oh, Sin-hye Park, Won-sang Park, Kal So-Won

6 yaşında küçük bir kızı olan zihinsel engelli Yong-gu, haksız yere suçlu bulunup, en azılı suçluların bir arada bulunduğu 7 numaralı koğuşa konulmuştur. Kızını bu hücreye getirmek istemektedir. 7 numaralı koğuş sakinleride ona yardım etmekte oldukça kararlıdır.
My Sassy Girl 2001 full hd izle 720p izle

Hırçın Sevgilim - My Sassy Girl (2001)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    

  


Yönetmen: Jae-young Kwak
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Komedi, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Gianna Jun, Jin-hie Han, Tae-hyun Cha

Kolej öğrencisi Kyun-woo(Tae-hyun Cha)bir akşam eve dönüşünde metroda çok güzel ama bir o kadar da sarhoş bir kıza(Ji-hyun Jun) rastlar. Kız metro hattının kenarında ayakta zor durmaktadır ve Kyun-woo onu trenin önüne düşmekten kurtarır. Bindikleri trende kız baygın düşmeden önce en son Kyun-woo'a laf attığı için yolcular onun kız arkadaşı olduğunu düşünürler. Yolcuların suçlayıcı bakışları üzerine Kyun-woo kızın sorumluluğunu almak ve onu bir motele kadar taşımak zorunda kalır.
Castaway on the Moon Kimssi pyoryugi 2009 full hd izle 720p izle

Kim'in Adası - Castaway on the Moon Kimssi pyoryugi (2009)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    

  


Yönetmen: Hey-jun Lee
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Jae-yeong Jeong, Min-heui Hong, So-yeon Jang

Kim hayattaki tüm amaçlarını yitirmiş, borca gömülmüş, sevgilisi tarafından terk edilmiş yalnız bir adamdır. Hayattan aldığı bu darbeler sonucu, yaşamak için hiçbir nedeni olmadığına karar verir ve kendini han nehrinin sularına atar. Uyandığında kendini nehrin üzerindeki küçük bir ıssız adada bulur. Başlarda tekrar kendini öldürmeye çalışsada kısa sürede bundan vazgeçer. Bu yalnız ve sorunlardan uzak hayatına alışmaya başlar. Bu yeni hayatını o kadar sevmiştir ki kumsala kazıdığı HELP çağrısını bile HELLO olarak değiştirir. Castaway on the Moon - Kimssi pyoryugi - Kim'in Adası 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Ah-ga-ssi 2016 full hd izle 720p izle

Hizmetçi - Ah-ga-ssi (2016)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 2 saat 24 dakika


  


Yönetmen: Chan-wook Park
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 1 Haziran 2016
Oyuncular: Kim Tae-ri, Jung-woo Ha, Jin-woong Jo, Hae-suk Kim, So-ri Moon, Jeong Tae-Sung, Min-hee Kim

Güney Kore’nin yıldız yönetmeni Park Chan-wook’un, Cannes Film Festivali’nde yarışan The Handmaiden'da şehvet, entrika ve cinsel gerilimle örülü göz alıcı bir öykü sunuyor. Sarah Waters’ın The Fingersmith adlı romanından uyarlanan bu dönem filmi, 1930’larda Japon işgali altındaki Kore’de geçiyor. Cannes’da Vulcain En İyi Sanat Yönetimi ödülü kazanan The Handmaiden kusursuz senaryosu ve dâhice bir yönetmenlikle izleyiciyi çok katmanlı bir gerilime davet ediyor. Park Chan-wook’un 2013 yapımı Stoker’dan sonra çektiği ilk film olan The Handmaiden, zengin genç bir Japon kadın, onu kandırıp zenginliğini ele geçirmeye çalışan Koreli bir adam ve adamın tuttuğu Koreli bir hizmetçi arasındaki entrika etrafında dönüyor.
Bin-jip 2004 full hd izle 720p izle

Boş Ev - Bin-jip (2004)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 1 saat 28 dakika


  Yönetmen: Ki-duk Kim
Ülke: Güney Kore, Japonya
Tür: Suç, Dram, Romantik
Vizyon: 27 Mayıs 2005
Oyuncular: Seung-yeon Lee, Hyun-kyoon Lee, Hyuk-ho Kwon, Jeong-ho Choi, Ju-seok Lee

Genç ve gizemli bir adam hayatını tatildeki insanların boş evlerine girerek geçirmektedir. Başkasına ait evlere, yaşamlara girip çıkan bu tuhaf yabancı, tanımadığı insanların yataklarında yatıp, onların dolaplarından karnını doyurur, bunun karşılığında evlerindeki bozuk aletleri tamir eder, çamaşırlarını yıkar. İçine girdiği evleri, sahipleri dönmeden terkeden gizemli genç, günün birinde girdiği evlerden birisinin boş olmadığını farkeder. Kocası tarafından şiddete maruz bırakılan eski bir model'in evine giren genç adam bir süre, kadının varlığını farketmez. Genç adam ve kadın birbirlerinin farkına vardıklarında kelimelerin gereksiz olduğu bir yolculuğa çıkarlar.
Yeopgijeogin geunyeo 2001 full hd izle 720p izle

Hırçın Sevgilim - Yeopgijeogin geunyeo (2001)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 2 saat 3 dakika


  


Yönetmen: Jae-young Kwak
Ülke: Güney Kore
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 27 Temmuz 2001
Oyuncular: Tae-hyun Cha, Gianna Jun, Jin-hie Han, Sook-hee Hyun, Il-woo Kim

Kolej öğrencisi Kyun-woo(Tae-hyun Cha) bir akşam eve dönüşünde metroda çok güzel ama bir o kadar da sarhoş bir kıza(Ji-hyun Jun) rastlar. Kız metro hattının kenarında ayakta zor durmaktadır ve Kyun-woo onu trenin önüne düşmekten kurtarır. Bindikleri trende kız baygın düşmeden önce en son Kyun-woo'a laf attığı için yolcular onun kız arkadaşı olduğunu düşünürler. Yolcuların suçlayıcı bakışları üzerine Kyun-woo kızın sorumluluğunu almak ve onu bir motele kadar taşımak zorunda kalır.
Tae Guk Gi: The Brotherhood of War 2004 full hd izle 720p izle

Kardeşlik - Tae Guk Gi: The Brotherhood of War (2004)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    

  


Yönetmen: Je-kyu Kang
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Dram, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Ki-su Park, Kyung-Hwan Kim, Won Bin

Jin Seok ve Jin Tae Lee anneleriyle birlikte yaşayan iki kardeşlerdir. Büyük kardeş Jin Seok evlenme hazırlığı içindeyken savaş patlak verir ve iki kardeş de cepheye giderler. Bu noktadan sonra Jin Seok kardeşiyle beraber eve sağ salim dönebilmek adına kahramanlığa doğru giden bir yola girecektir. Ama şartlar iki kardeşi birbirlerinden ayırır. Tae Guk Gi: The Brotherhood of War - Kardeşlik 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Memories of Murder 2013 full hd izle 720p izle

Cinayet Günlüğü - Memories of Murder (2013)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    

  


Yönetmen: Joon-ho Bong
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Gizem, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Hae-il Park, Hie-bong Byeon, Kim Sang-kyung

1986 yılında Güney Kore, askeri bir diktatörlük altındadır. Ülkede yasaklar ve baskılar tüm sıkılığı ile devam ederken bir gün, tecavüze uğrayarak vahşice bir cinayete kurban giden bir kadın bulunur. Hemen başlayan soruşturmanın başına, yerel polis dedektifi Park Doo-man getirilir. Fakat olayı çözmek için kullandığı yöntemler, herşeyi berbat etmekten başka bir işe yaramayacaktır. Başarısızlıkla sonuçlanan soruşturma yöntemleri nedeni ile bir çok tanığın zarar görmesi sonucu, Seul’dan yeni bir dedektif olan Seo göreve atanır. Memories of Murder - Cinayet Günlüğü 720P kalitesinde ve altyazılı olarak izle meniz için sizlerle...
Spring, Summer, Autumn, Winter… and Spring 2003 full hd izle 720p izle

İlkbahar, Yaz, Sonbahar, Kış... Ve İlkbahar - Spring, Summer, Autumn, Winter… and Spring (2003)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    

  


Yönetmen: Ki-duk Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Ji-a Park, Kim Ki-duk, Young-Min Kim

Tabiatın bütün güzelliklerini birarada toplayan bir gölün ortasına kurulmuş yüzen bir ev, yaşlı bir rahip ve yanında ona eşlik eden küçük rahip adayı...Yaşlı rahip, ufak çocuğa nasıl rahip olunacağını inanılmaz bir bilgelikle ama bir o kadar da doğal bir akış içinde öğretir. Bu şekilde geçip giden mevsimler ile büyüyen çocuğun geçirdiği evrim, son derece doğal bir ahenk içinde ilerlerken sıra artık büyümüş olan çocuğun öğrendiklerini gerçek hayata nasıl yansıtacağını görmeye gelir. Ufak yaştan beri öğretilen erdemlere rağmen asıl öğretimin hayatın kendisi tarafından yapıldığının farkında olan bilge rahip için ise bekleme ve görme zamanıdır. Sessiz olduğu kadar etkileyici ve tam bir görsel şölen olarak beyazperdeye yansıyan ve gösterildiği bütün festivallerde büyük beğeni ile karşılanan İlkbahar, Yaz, Sonbahar, Kış... Ve İlkbahar, yönetmen Kim Ki-Duk’un sinemasına dair pek çok önemli ipuçlarını da içinde barındıran bir film. Spring, Summer, Autumn, Winter... and Spring altyazılı izle meniz için sizlerle...
Bom yeoreum gaeul gyeoul geurigo bom 2003 full hd izle 720p izle

İlkbahar, Yaz, Sonbahar, Kış... Ve İlkbahar - Bom yeoreum gaeul gyeoul geurigo bom (2003)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Ki-duk Kim
Ülke: Güney Kore, Almanya
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 14 Ağustos 2003
Oyuncular: Ki-duk Kim, Yeong-su Oh, Young-Min Kim, Jae-kyeong Seo, Yeo-jin Ha, Jong-ho Kim, Jung-young Kim

Tabiatın bütün güzelliklerini birarada toplayan bir gölün ortasına heyetmiş yüzen bir hane, yaşlı bir rahip ve yanında ona eşlik eden küçük rahip adayı...

Yaşlı rahip, ufak çocuğa nasıl rahip olunacağını akılalmaz bir bilgelikle fakat bir o kadar da natürel bir akış içinde öğretir. Bu şekilde geçip giden mevsimler ile büyüyen çocuğun geçirdiği evrim, son derece natürel bir uyum içinde ilerlerken sıra artık büyümüş olan çocuğun öğrendiklerini gerçek hayata nasıl yansıtacağını görmeye gelir. Ufak yaştan beri öğretilen erdemlere karşın asıl öğretimin hayatın kendisi tarafından yapıldığının farkında olan bilge rahip için ise bekleme ve görme vakitidir.
Oasis 2002 full hd izle 720p izle

Oasis (2002)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    

  


Yönetmen: Chang-dong Lee
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Kyung-gu Sol, Nae-sang Ahn, So-ri Moon

Hayat bazen işlenen suçların vicdan sancısını ayyuka çıkartarak çok farklı sapaklara yönlendirir insanları. Jong-du, farklı ve hatta sorunlu bir davranış biçimine sahip olduğu için genel olarak dışlandığı bir hayat sürer. Bir gün bir kaza yaparak istemeden bir adamın ölümüne sebep olur. Hapise girer ve cezası bitip de dışarı çıktıktan sonra vicdan sancısı onu ölen adamın evine kadar sürükler. Orada adamın sakat ve felçli kızı ile karşılaşır. Kendine hakim olamaz ve kıza tecavüz eder. Sakat kız, her ne kadar acı çekse de aslında tatminsel bir şeyler yaşadığı için Jong-du’ya bağlanır ve bir aşk hikayesi çıkar ortaya. Ancak bu aşk toplumda onları, dışarıda bırakanlar tarafından illa ki hor görülecektir. Film 2003 Venedik Film Festivali FIPRESCI Ödülü’nü almıştır. Oasis 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Chugyeogja 2008 full hd izle 720p izle

Ölümcül Takip - Chugyeogja (2008)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: Hong-jin Na
Ülke: Güney Kore
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 4 Haziran 2010
Oyuncular: Yun-seok Kim, Jung-woo Ha, Yeong-hie Seo, Yoo-jung Kim, In-gi Jeong, Hyo-ju Park, Bon-woong Ko

21. Asır sinemasının parlayan yıldızı Güney Kore. Kim-Ki Duk, Chan-wook Park, Joon- Ho Bong gibi nice yeteneklerle sinemaya farklı bakış açıları kazandıran Güney Kore’den Hong-Jin Na da önemli bir başarı sergiliyor. ‘Memories of Murder’ gibi bir mihenk taşına selam dururcasına benzer bir sistem eleştirisini de yapmayı ihmal etmiyor. Alışılagelmiş seri katil filmlerinin klişelerini de altüst ediyor. Katil başından itibaren gözümüzün önünde, üstelik bir müddet sonra karakolda ifade verirken suçlarını da itiraf etmeyi ihmal etmiyor. Amerikan klişesi karizmatik ve kahraman polisler değil, alelade hatta bürokrasinin de etkisiyle her şeyi birbirine karıştıran beceriksiz polisler var işin başında. İnceden inceye planlanmış cinayetler, mesaj kaygısıyla biçimlendirilmiş kurbanlar (Seven), zeki dedektiflerle girilen hem entelektüel hem de alabildiğine esrarengiz kovalamacalar yok filmde. Güney Kore polis teşkilatının çürümüşlüğüne ve bürokrasinin siyasi otoritenin oyuncağı haline gelmesine yönelik ince bir mizah anlayışı var. Yönetmenin ilk filmi olduğu göz önüne alınınca ismini not etmekte fayda var.
Gwanghae, Wangyidoen namja 2012 full hd izle 720p izle

Masquerade - Gwanghae, Wangyidoen namja (2012)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 2 saat 11 dakika


  


Yönetmen: Chang-min Chu
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Byung-hun Lee, Seung-yong Ryoo, Hyo-ju Han, In-kwon Kim, Gwang Jang

Kore Joseon Hanedanlığı’nın 15. Hükümdarı Kral Gwang-hee danışmanı Heo Gyun’a suikast girişimini önlemek için kendisine benzer birini bulmasını ister. Heo Gyun krala çok benzeyen ve bir acrobat olan Ha-sun’u bulur. Korkulan olur ve Gwang-hee zehirlenir. Heo Gyun Ha-sun’a kral iyileşene kadar kral rolü yapmayı teklif eder. Ha-sun bu teklifi kabul eder ama bir süre sonra sarayda tartışılan problemlere çare bulmaya başlar. Gwang-hee’den daha iyiliksever adımlar atan Ha-sun’un hizmetkarlara bile gösterdiği nezaket yavaş yavaş sarayın havasını değiştirir.

Zaman içinde kendi sesini bulan Ha-sun gerçek içgüdülerle ve adil kararlarla ülkenin yönetimini devralmaya başlar. Heo Gyun bile Ha-Sun’un halk için gösterdiği sevgi ve içtenlikten etkilenir ve Gwang-hee’den daha iyi bir hükümdar olacağına ikna olur. Ancak Heo Gyun’un baş rakibi Park Chung-seo kralın davranışlarındaki bu ani değişimden şüphelenir ve sorular sormaya başlar. Kraliçe de gerçek kral ile sahte kral arasındaki sırdan şüphelenmektedir.
The Chaser 2008 full hd izle 720p izle

Ölümcül Takip - The Chaser (2008)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  


Yönetmen: Hong-jin Na
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Jung-woo Ha, Yeong-hie Seo, Yun-seok Kim

Eski polis memuru Joong ho, yeni hayatında bir kadın satıcısı olmuş ve paradan başka birşey düşünmemeye başlamıştır. Ofise telefon gelir, kadınlar işe gider, Joong ho parasını kazanır. Bir süre sonra O'na bağlı telekızlar bir bir kaybolmaya başlar ve Joong ho küplere biner, çünkü kadınlarının kaçırılıp satılmaya başlandığını düşünür. Bu işin izini sürerken, en son işe gönderdiği Mi jin'in gittiği adamın diğer kaybolan telekızların gittiği adamla aynı adam olduğunu saptar. Ve kovalamaca başlar... The Chaser - Ölümcül Takip 720P görüntü kalitesinde ve altyazılı olarak izle meniz için sizlerle...
Silenced Do-ga-ni 2011 full hd izle 720p izle

Sessizlik - Silenced Do-ga-ni (2011)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  


Yönetmen: Dong-hyuk Hwang
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Hyeon-soo Kim, Yoo Gong, Yu-mi Jeong

Gerçek bir dramaya dayanan filmde, kızının ameliyatı için ücretli öğretmenlik yapan Gang In-ho, gittiği okulda bir takım garip olaylarla karşılaşır. Küçük çocuklar sürekli cinsel istismara uğramakta ve fiziksel şiddet görmektedir. Bu durumu öğrenen Gang In-ho, bütün dünya kamuoyuna bu trajediyi anlatma kararı alır. Silenced - Sessizlik - Do-ga-ni 720P Görüntü Kalitesinde Altyazılı izle meniz için sizlerle...
Ajeossi 2010 full hd izle 720p izle

The Man from Nowhere - Ajeossi (2010)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Jeong-beom Lee
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 5 Ağustos 2010
Oyuncular: Bin Won, Sae-ron Kim, Tae-hoon Kim, Hee-won Kim, Seong-oh Kim

Eski bir özel ajan olan CHA Tae-sik'in dış dünya ile tek bağlantısı yakınlarda yaşayan küçük bir kız, So-mi'dir. So-mi'nin annesi Hyjeong bir uyuşturucu kaçaklığı çetesinden uyuşturucu çalar ve Tae-sik'e haber vermeden malları onun evinde saklar. Bunu öğrenen çete liderleri Hyo-jeong ve So-mi'yi kaçırırlar. Tae-sik'i hafife alan çete lideri kardeşler, kendileri için bir teslimat yapması karşılığında Hyo-Jeong ile So-mi'yi serbest bırakacaklarına dair söz verirler. Uzun uzun düşündükten sonra Tae-sik, So-mi'yi kurtarmak için dünyayla yüzleşmeye karar verir. Bu arada Hyo-jeong'un bağırsakları çıkarılmış cesedi bulunur ve Tae-sik, So-mi'nin hayatının da tehlikede olabileceğinin farkına varır. Süreç içinde uyuşturucu halkasının kaçırılan çocuklar etrafında döndüğünü keşfeder. Kardeşlerin uyuşturucuyu yerleştirmek için çocukların iç organlarını çıkardıkları bir fabrikaya baskın yapan Tae-sik bir çocuğu ameliyattan hemen önce kurtarır ve So-mi'nin ölmüş olabileceği ihtimali ile deliye döner. Tae-sik hayatını tehlikeye atarak Man-sik ve Jon-sik kardeşlerle bir savaşa hazırlanır.

Ajussi filmi, 31. Blue Dragon Film Ödülleri En İyi Film En İyi Yönetmen ve En İyi Erkek Oyuncu dahil olmak üzere dokuz ödül için aday gösterildi...Ajussi bu yıl piyasaya giren filmler arasında en yüksek bilet satışı ile (6.220.000) sinema severler tarafından en çok izlenen film olmuştur.
Ajeossi The Man From Nowhere 2010 full hd izle 720p izle

The Man From Nowhere - Mazisi Olmayan Adam - Ajeossi The Man From Nowhere (2010)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    

  


Yönetmen: Jeong-beom Lee
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Bin Won, Sae-ron Kim, Thanayong Wongtrakul

Cha Tae-sik eski şiddet dolu hayatını bırakıp, bir dükkan açmıştır ve sessiz, sakin bir hayat sürdürmektedir. Tek konuşabildiği kişi hemen yan evde yaşayan So-mi adındaki küçük bir kız çocuğudur. So-mi'nin bazı kişilerce kaçırılmasıyla, bu eski polis organ ve uyuşturucu mafyasının yeniden peşine düşer. Ajeossi - The Man From Nowhere 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Mai wei 2011 full hd izle 720p izle

Benim Yolum - Mai wei (2011)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 17 dakika


  


Yönetmen: Je-kyu Kang
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi
Vizyon: 22 Aralık 2011
Oyuncular: Dong-gun Jang, Jô Odagiri, Bingbing Fan, In-kwon Kim, Seung-hyeon Han

İkinci Dünya Savaşı arefesinde Mançurya ve Kore Japonya'nın işgali altında iken, işgal kuvvetlerinden bir albayın torunu olan Tatsuo Hasegawa (Jo Odagiri) ailesiyle birlikte Kore'ye büyükbabasını yanına gelir. Albayın evinde hizmetkarlık yapan Kim ailesinin oğlu da Jun-shik Kim'dir. (Dong-gun Jang) İki çocuk da iyi birer koşucudurlar. Bir tören sırasında albay olan büyükbabaya hediye diye gönderilen paketi Jun-shik Kim'in babası teslim eder. Paketteki bomba kimseye zarar vermesin diye üzerine kapatarak yere yatan albay, torunu Tatsuo Hasegawa'nın gözleri önünde can verir. Tatsuo, Kim'in babasının bundan sorumlu olduğunu söyleyerek onu ve ailesini suçlar. Yıllar geçer, Tatsuo hem başarılı bir atlet olmuştur hem de ailesinin sağladığı olanaklar hem de Alman-apon ittifakının katkısıyla Berlin Üniversitesi'ne kabul edilir ama gitmek istemez.Büyükbabasının yolundan gitmek, asker olup savaşmak istemektedir. Kim ise çek çek arabası kullanmaktadır. Bir şekilde olimpiyat elemelerine davet edilir ve yarışta Tatsuo'yu geçer. Tüm Korelilerin sevgisine mahzar olur ama işgalci Japonların komitesi onu diskalifiye edince, ortalık karışır. Arkadaşları ve Japonlar arasında çıkan arbede sonucu ceza olarak Sovyet desteğini durdurmak üzere Nomonhan'da görevlendirilmek üzere askere alınırlar ve aynı birliğe Albay olarak Tatsuo gönderilir. Asıl hikaye de bundan sonra başlar. Nomonhan'daki Japon Sovyet mücadelesinden, Sibirya'daki esir kamplarına ve Stalingrad'dan Normandiya'da ki Alman istihkamlarına kadar uzanan trajik ve gerçek bir hikayedir bu...
Herkese iyi seyirler dilerim.
A Bittersweet Life 2005 full hd izle 720p izle

Acı Tatlı Hayat - A Bittersweet Life (2005)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    

  


Yönetmen: Jee-woon Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Dram, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Kim Young-Cheol, Lee Byung-Hun, Mu-yeong Lee

Kim Sun-woo iyi bir otel yöneticisi, aynı zamanda da soğukkanlı ve zeki mafya patronu Kang'in sağ koludur. Bir gün Kang karısının ona bağlılığından kuşku duyduğunu Kim'e söyler ve Kim'den onu takip etmesini ister. Kim bu sefer görevini yerine getirmekte tereddüt edecektir. En iyi Kore yapımlarından biri olan A Bittersweet Life - Acı Tatlı Hayat 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Madeo 2009 full hd izle 720p izle

Mother - Madeo (2009)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    

  


Yönetmen: Joon-ho Bong
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Gizem, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Bin Won, Hye-ja Kim, Ku Jin

Bir anne 28 yaşındaki oğluyla sessiz, sakin bir hayat yaşamaktadır. Ama bir kızın öldürülmesi üzerine oğlunun cinayetle suçlanması bu sakin hayatı bir anda bozuverir. Anne şimdi oğluna itham edilen suçu asıl kimin işlediğini bulmalıdır. Madeo 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Sympathy for Mr. Vengeance 2002 full hd izle 720p izle

Haklı İntikam - Sympathy for Mr. Vengeance (2002)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    

  


Yönetmen: Chan-wook Park
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Doona Bae, Ha-kyun Shin, Kang-ho Song

İkinci filmi Oldboy olan İntikam Üçlemesi'nin (The Vengeance Trilogy) ilk filmi Sympathy for Mr. Vengeance, Ryu adındaki sağır bir adamın hikayesini anlatıyor. Ryu'nun kızkardeşi hastadır ve yaşayabilmesi için böbreğe ihtiyacı vardır. Kendi böbreği uygun olmayınca başka seçenekler düşünmeye başlayan kalan Ryu, eski patronunun kızını kaçırmanın en mantıklı yol olduğunda karar kılar. Sympathy for Mr. Vengeance - Haklı İntikam 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
I Saw the Devil 2010 full hd izle 720p izle

I Saw the Devil (2010)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    

  Yönetmen: Jee-woon Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Gerilim, Suç, Aksiyon, Korku
Vizyon:
Oyuncular: Lee Byung-Hun, Min-sik Choi, Oh San-ha, Byung-hun Lee, In-seo Kim, Bo-ra Nam, Gook-hwan Jeon, Kap-su Kim

Kyung-chul sırf kişisel tatmin için insanların canını kıymaktan çekinmeyen psikopat bir seri-katildir. O kadar vahşi ve acımasızdır kadın, çocuk, yaşlı ayırt etmeden herkesi öldürebilir ve bu haliyle polis için daha da zor, bir sonraki adımı tahmin edilemez bir hedef haline gelmiştir. Fakat emekli bir komiserin kızı olan Joo-yeon’u kaçırınca Kyung-chul bütün hıncı da kendisine çekecektir. Yetenekli, gizli bir ajan olan Dae-hoon ise vahşi biçimde öldürülen genç kadının nişanlısıdır. Sevdiği kadının hunharca öldürülmesi Dae-hoon'u tek başına bu vahşi seri katile karşı harekete geçirecektir... Canavarı engellemek için kendisi bir canavara dönüşmeye hazırdır... I Saw the Devil - Şeytanı Gördüm 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Welcome to Dongmakgol 2005 full hd izle 720p izle

Dongmakgol'a Hoşgeldiniz - Welcome to Dongmakgol (2005)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    

  


Yönetmen: Kwang-Hyun Park
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Komedi, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Ha-kyun Shin, Hye-jeong Kang, Jae-yeong Jeong

Bir bölgede çatışmaya giren bir grup Kuzey ve Güney Kore askerinden kurtulanlar, tesadüfen savaştan habersiz Dongmakgol adlı bir kasabada karşılaşırlar. Fakat köylülere zarar vermemek için köyden ayrılana kadar zorunlu ateşkese giderler. Ayrıca köyde, keşif uçuşu yaparken düşen bir Amerikan askeri de bulunmaktadır. Bu üç taraf, bir süre de olsa Dongmakgol'da beraber yaşamayı öğrenmek zorunda kalacaklardır. Welcome to Dongmakgol - Dongmakgol'a Hoşgeldiniz 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Always, Only You O-jik geu-dae-man 2011 full hd izle 720p izle

Always, Only You O-jik geu-dae-man (2011)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    

  


Yönetmen: Il-gon Song
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Hyo-ju Han, Ji-seob So, Shin-il Kang

Ölümcül aşk hikayesinde eski boksör Chul-min ile Jung-hwa’nın öyküsü anlatılıyor. Chul-min kalbini tüm dünyaya kapatmıştır. Jung-hwa ise görme yetisini kaybetmesine rağmen hala yaşam doludur. Geçmişleri yeni başlayan ilişkilerinde ortaya çıkmaya başlayınca, kaderleri birleşir. Always, Only You - O-jik geu-dae-man 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Poetry Shi 2010 full hd izle 720p izle

Şiir - Poetry Shi (2010)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    

  


Yönetmen: Chang-dong Lee
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Da-wit Lee, Hira Kim, Jeong-hie Yun

Poetry 2010 çıkışlı bir Güney Kore draması ve senaryosunu kaleme alan kişi, aynı zamanda yönetmenlik koltuğunda da oturan sanatçı Lee Chang-dong olarak göze çarpıyor. Filmin ilginç bir hikayesi var; kentin yoksul mahallelerinden birinde Alzheimer hastalığının pençesinde kıvranırken, altmışlı yaşlarında şiir sanatı ile ilgilenen bir yaşlı kadının hikayesi beyazperde'ye aktarılıyor. Bu ihtiyarın zor yaşam koşulları arasında bu söz söyleme sanatı ile olan ilişkisi irdeleniyor. 2010 Cannes film festivalinde en iyi senaryo dalında ödül kazanan Poetry - Shi - Şiir 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Busanhaeng 2016 full hd izle 720p izle

Train to Busan - Busanhaeng (2016)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    

  


Yönetmen: Sang-ho Yeon
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Gerilim, Korku
Vizyon:
Oyuncular: Soo-an Kim, Yoo Gong, Yu-mi Jeong

Sok-woo ve kızı Soo-ahn, kendilerini Seul'den Busan'a götürecek hızlı bir trene binerler. Ancak yolculukları sırasında tren çoğu çalışanı ve yolcuyu öldüren zombilerin istilasına uğrar. Busan'a doğru hızla ilerleyen bu trende yolcular, zombilere karşı hayatlarına pahasına savaşmak zorundadır...
il Mare Siworae 2000 full hd izle 720p izle

il Mare Siworae (2000)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    

  


Yönetmen: Hyun-seung Lee
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Fantastik, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Gianna Jun, Jung-Jae Lee, Mu-saeng Kim

Kim Eun-ju, deniz kenarında ki evinden taşınırken evin yeni sahibine, kendisine gelen mektupları göndermesi için adresini içeren bir mektup yazar ve mektubu evin önünde ki posta kutusuna atar. Evin yeni sahibi Han Sung-hyun eve Il Mare ismini verir ve Il Mare yazan tabelayı evin girişine yerleştirir. Derken posta kutusunda ki mektubu fark eder ve alarak okumaya başlar. Mektupta evin eski sahibi, gelen mektupları yönlendirmesi için bir adres bırakmış, evin zemininde ki bir köpeğe ait olan pati izlerini çıkartamadığını belirtmiş ve Il Mare'in ona şans getirmesini dilemiştir. Sung-hyun ise o zamana kadar evde hiçbir pati izi görmemiştir, ayrıca eve daha yeni IL MARE ismini vermiştir. Tüm bunlar bir yana; evin yakınında ki bakkala evde kendisinden önce kimin oturduğunu sorduğunda kendisinin evin ilk sahibi olduğunu öğrenmiştir. il Mare - Siworae 720P görüntü kalitesine altyazılı izle meniz için sizlerle..
Christmas in August Palwolui Christmas 1998 full hd izle 720p izle

Ağustos'ta Noel - Christmas in August Palwolui Christmas (1998)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    

  


Yönetmen: Jin-ho Hur
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Eun-ha Shim, Goo Shin, Suk-kyu Han

Jung-Won otuzlu yaşlarında pençesine düştüğü amansız hastalığa rağmen günlük yasamına devam eden, her zaman güler yüzlü olmaya çalısan bir fotoğrafçıdır. Da-rim ise yine kendisi gibi trafik memureliği yapan arkadaşıyla aynı evde yaşayan kendi halinde bir kadındır. Fotoğraflarını yaptırmak için girdiği dükkanında yeni tanıştığı Jung-won'dan çok etkilenir. Da-rim artık sık sık dükkana uğramaya başlayacaktır. Christmas in August - Palwolui Christmas - Ağustos'ta Noel 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Boksuneun naui geot 2002 full hd izle 720p izle

Haklı İntikam - Boksuneun naui geot (2002)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 9 dakika


  


Yönetmen: Chan-wook Park
Ülke: Güney Kore
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 5 Nisan 2005
Oyuncular: Kang-ho Song, Ha-kyun Shin, Doona Bae, Ji-Eun Lim, Bo-bae Han, Se-dong Kim, Dae-yeon Lee

Böbrek nakli yapılması gereken kız kardeşine yardım etmek için çocuk kaçıran sağır Ryu'nun başına gelmeyen kalmaz. İşler sarpa sarar ve Güney Kore'nin kenar mahallerinde işkenceden, cinayete, karaborsadan intihara, terörizmden organ mafyasına kadar uzanan uzun ve kanlı bir yolculuk başlar.
Ode to My Father 2014 full hd izle 720p izle

Sözün Değeri - Ode to My Father (2014)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 6 dakika


  


Yönetmen: Je-gyun Yun
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Jeong-min Hwang, Yunjin Kim, Dal-su Oh, Jin-young Jung, Young-nam Jang, Mi-ran Ra, Seul-ki Kim

Kore Savaşı, 1950... Savaştan kaçan çocuk yaştaki Duk-soo (Jeong-min Hwang), ablasını kaybedince, onu arayan babasını da arkada bırakarak yoluna devam eder. Sonunda bir kente yerleşir ve babasının yerini almaya çalışarak, ailesinin geri kalanının geçimini sağlamak üzere çeşitli işlerde çalışmaya başlar. Yıllar ilerledikçe Almanya?da bulunan ve ciddi ölüm riski taşıyan kömür madenlerinde çalışmaya karar verir. Film boyunca Duk-soo?nun altmış senlik hayatı süresince neler yaşadığı izleyiciye aktarılıyor.
The Classic 2003 full hd izle 720p izle

Keulraesik - The Classic (2003)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    

  


Yönetmen: Jae-young Kwak
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: In-seong Jo, Seung-woo Cho, Ye-jin Son

Üniversitede okuyan bir genç kız olan Ji-hae ‘nin babası, O henüz küçük bir kızken ölmüş; annesi de, Ji-hae yeniden evlenmesini istese de bu fikre hiçbir zaman cazip bakmamış ve bir süre önce çalışmak için yurt dışına gitmiştir. Edebiyatı seven, duygusal bir kız olan Ji-hae, annesine olan özlemini onun geçmişine ait hatıraları tekrar gün yüzüne çıkararak gidermektedir…En sevdiği hatıralar ise annesinin, babasıyla evlenmeden önceki flörtü ve ilk aşkı olan Jun-ho ile birbirlerine gönderdikleri mektuplardır. Ji-hae ‘nin buram buram sevda kokan bu mektupları sevmesinin bir nedeni daha vardır: Genç kız, içinde kopan fırtınadan bu mektuplara dalarak kaçmaktadır… The Classic - Keulraesik altyazılı izle meniz için sizlerle...
Okja 2017 full hd izle 720p izle

Okja (2017)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Joon-ho Bong
Ülke: Güney Kore, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Dram
Vizyon: 2 Haziran 2017
Oyuncular: Tilda Swinton, Paul Dano, Seo-Hyeon Ahn, Hie-bong Byeon, Steven Yeun, Lily Collins, Yoon Je-moon

En iyi arkadaşını kaçırmamak için çok uluslu büyük bir şirketin her şeyini riske atan genç kız Mija'yla tanışın, en yakın arkadaşı ise Okja isminde büyük bir hayvan.

Başrollerinde Tilda Swinton, Paul Dano ve Seo-Hyun Ahn'ın bulunduğu filmin yönetmen koltuğunda Joon-ho Bong oturuyor. Joon-ho Bong senaryoyu ise Jon Ronson ile beraber kaleme aldı. Film ayrı olarak 70. Cannes Film Şenliği'nde büyük ödül Altın Palmiye için yarışıyor.
Chinjeolhan geumjassi 2005 full hd izle 720p izle

İntikam Meleği - Chinjeolhan geumjassi (2005)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 52 dakika


  


Yönetmen: Chan-wook Park
Ülke: Güney Kore
Tür: Suç, Dram
Vizyon: 29 Temmuz 2005
Oyuncular: Yeong-ae Lee, Min-sik Choi, Shi-hoo Kim, Yea-young Kwon, Tony Barry, Anne Cordiner, Su-hee Go

İntikam Meleği'nde; işlemediği bir suçu üstlenmek durumunda kalıp Kyoungju Kadın Hapishanesi'nde 13,5 sene yatan Lee Geum-ja'nın hikayesi anlatılıyor. Hapise düştüğü gün intikam alma sürecini başlatan ve bu amaçla ileride özel bir hizmet talep edeceği mahkum arkadaşlarına akla hayale gelmedik güzellikler yapan Lee Geum-ja; kendisini bu hale sokan kişiyi bizzat kuracağı mahkemede yargılayacağı günün hayaliyle yaşamaktadır.
Train to Busan 2016 full hd izle 720p izle

Train to Busan (2016)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 58 dakika


  


Yönetmen: Sang-ho Yeon
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Korku, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Yoo Gong, Ma Dong-Seok, Yu-mi Jeong, Woo-sik Choi, Sohee, Soo-an Kim

Sok-woo ve kızı Soo-ahn, kendilerini Seul'den Busan'a götürecek hızlı bir trene binerler. Fakat yolculukları esnasında tren çoğu çalışanı ve yolcuyu öldüren zombilerin istilasına uğrar. Busan'a doğru hızla ilerleyen bu trende yolcular, zombilere karşı hayatlarına pahasına savaşmak mecburiyetindedir.
Way Back Home 2013 full hd izle 720p izle

Way Back Home (2013)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 11 dakika


  


Yönetmen: Eun-jin Bang
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Vincent Furic, Soo Go, Do-yeon Jeon, Claudette Lali, Michèle Raingeval, Antonin Dedet

Jung-Yeon (Jeon Do-Yeon) Jong-Bae (Ko Soo) ile evlidir ve Hye-Rin (Kang Ji-Woo) adında bir kızı vardır. Jung-Yeon karısıyla birlikte, küçük bir araba tamir dükkanı çalıştırıyordur. Jong-Bae'nin bir arkadaşının intihar etmesinden sonra sıradan hayatları ile birlikte her şey bir anda değişir. Çünkü arkadaşı intihar etmeden önce tefeciden büyük bir miktar borç almıştır borçu alırken de Jong-Bae'i ona kefil olmuş senet imzalamıştır.
New World 2013 full hd izle 720p izle

New World (2013)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 14 dakika


  


Yönetmen: Hoon-jung Park
Ülke: Güney Kore
Tür: Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Min-sik Choi, Jeong-min Hwang, Gwang Jang, Lee Jeong-jae, Seong-Woong Park

Bir dedektif ülkenin en büyük çetelerinden birinin içine sızar ve patron öldükten sonra yerine geçebilmek için bir kavgaya karışır. Bu arada olaydan sorumlu ikinci dedektif hayatı pahasına ona güvenir.

Dedektif Ja-Sung (Lee Jung-Jae) 3 numaralı suç çetesi üyesi olabilmek için ülkenin en büyük çetelerinden birinin içine sızar. Patron öldükten sonra casus dedektif Ja-Sung, kendisine inanan 2 numaralı suç çetesi üyesi (Hwang Jung-Min) ve kendisini yem olarak gören Ulusal Polis Ajansındaki bölüm şefi Kang (Choi Min-Sik) arasında kalır.
Sympathy for Lady Vengeance 2005 full hd izle 720p izle

İntikam Meleği - Sympathy for Lady Vengeance (2005)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: Chan-wook Park
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Min-sik Choi, Shi-hoo Kim, Yeong-ae Lee

İkinci filmi Oldboy olan İntikam Üçlemesi'nin (The Vengeance Trilogy) son filmi Sympathy for Lady Vengeance, cinayet suçuyla 13,5 yıl hapis yattıktan sonra intakam planını devreye sokan Geum-ja Lee'nin hikayesini anlatıyor. Geum-ja Lee hapishanede geçen süre boyunca planını kurgulamış, çıktığında ona yardım edecek birçok kişi bulmuş ve sadece uygulaması kalmıştır. Sympathy for Lady Vengeance - İntikam Meleği 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Masquerade 2012 full hd izle 720p izle

Gwanghae, Wangyidoen namja - Masquerade (2012)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: Chang-min Choo
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Byung-hun Lee, Hyo-ju Han, Seung-yong Ryoo

Kore Joseon Hanedanlığı’nın 15. Hükümdarı Kral Gwang-hee danışmanı Heo Gyun’a suikast girişimini önlemek için kendisine benzer birini bulmasını ister. Heo Gyun krala çok benzeyen ve bir acrobat olan Ha-sun’u bulur. Korkulan olur ve Gwang-hee zehirlenir. Heo Gyun Ha-sun’a kral iyileşene kadar kral rolü yapmayı teklif eder. Masquerade - Gwanghae, Wangyidoen namja 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
New World Sin-se-gae 2013 full hd izle 720p izle

Yeni Dünya - New World Sin-se-gae (2013)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: Hoon-jung Park
Ülke: Güney Kore
Tür: Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Jeong-min Hwang, Jung-Jae Lee, Min-sik Choi

Ja-Sung, yıllar önce mafya içerisine yuvalanmış olan gizli bir dedektiftir. Ülkenin en büyük mafya lideri ölünce Goldmoon çetesi içerisinde gerginlikler baş gösterir. Ja-Sung, ona güvenen ve çetenin iki numaralı ismi tarafından desteklenir. Fakat Ja-Sung’tan şüphelenen başka bir kesim daha vardır. Gizli dedektifin vereceği hayati karar, çetenin kaderini belirler. Kore sinemasının ünlü ismi Min-sik Choi’nin başrolde oynadığı ve mafya içindeki gerilim dolu öyküyü ele New World - Sin-se-gae - Yeni Dünya 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Mong-ta-joo 2013 full hd izle 720p izle

Montaj - Mong-ta-joo (2013)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat


  


Yönetmen: Jeong Geun-Seop
Ülke: Güney Kore
Tür: Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Jeong-hwa Eom, Sang-kyung Kim, Young-chang Song, Emmanuel Mouret

15 yıl önce bir çocuğu kaçıran suçlu hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolmuştur. Davanın zaman aşımına uğramasına 5 gün kala bilinmeyen biri olay mahalline bir çiçek bırakır. Birkaç gün sonra ise aynı metod kullanılarak bir kaçırılma olayı daha gerçekleşir.Torunu kaçırılan büyükbaba (Song Young Chang), 15 yıl önce kızı kaçırılan anne (Uhm Jung Hwa) ve vicdan azabı çeken polis memuru (Kim Sang Kyung) çok geç kalmadan önce bu olayı çözmeye çalışırlar.
A Dirty Carnival 2006 full hd izle 720p izle

Biyeolhan geori - A Dirty Carnival (2006)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Ha Yoo
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Chun Ho-jin, In-jae Heo, Ku Jin

Byung-doo, 29 yaşında suç dünyasında kariyer yapmaya çalışan hırslı bir gençtir. Kore mafya hiyerarşisinde 5-6 üyeden oluşan bir alt grubun da lideridir aynı zamanda. Bir yandan yükselebilmek için uğraşırken diğer yandan da geçim sıkıntısıyla boğuşmaktadır. Hasta annesi, eğitimine devam eden kız kardeşi ve serseri kardeşinden oluşan ailesinin yükü de omuzlarındadır. Hiyerarşi içerisinde üstü olan patronu Sang-chul'a sadakatini, vefasını ispatlamış olmasına rağmen, Sang-chul'un muhtemelen ondaki yükselişi farketmesiyle kıskançlıkla onu gözardı etmesine, ona değer vermemesine ve onu aşağılamasına engel olamamaktadır. A Dirty Carnival - Biyeolhan geori 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Wailing 2016 full hd izle 720p izle

Kara Büyü - The Wailing (2016)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 36 dakika


  Yönetmen: Hong-jin Na
Ülke: ABD, Güney Kore
Tür: Dram, Fantastik, Korku
Vizyon: 1 Haziran 2016
Oyuncular: Do-won Kwak, Woo-hee Chun, Jung-min Hwang, So-yeon Jang, Han-Cheol Jo, Hwan-hee Kim, Jun Kunimura

Güney Kore'de sakinleri birbirini çok iyi tanıyan bir dağ kasabasında hayat her zamanki gibi akarken kasabaya tek başına yaşamaktan hoşlanan yaşlı bir Japon taşınır. İhtiyar adamın kasabaya gelişinden kısa müddet sonra gizemli bir hastalık dağılmaya başlar. Kasaba sakinleri hastalığın olarak yabancıdan şüphelenselerde polis yabani mantar yüzünden zehirlendiklerini düşünmektedir. Soruşturmanın başında yer alan polis memuru Jong-goo yabancı ile ilgili bilgi veren Moo-myung isimli gizemli bir kadınla tanışır. Akabinde Jong-goo'nun kızı da aynı belirtilerle hasta olur. Umutsuzca kızını hastalıktan kurtarması için şaman Il-gwan'a emanet eden Jong- goo'nun gizemli olayı çözmekten başka çaresi kalmamıştır.
Han Gong-ju 2013 full hd izle 720p izle

Han Gong-ju (2013)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 52 dakika


  Yönetmen: Su-Jin Lee
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Woo-hee Chun, In-seon Jeong, So-Young Kim, Yeong-ran Lee, Ji-won Baek, Han-bin Jeong, Choeyongjun Kim

Han Gong-Ju, pek bilinmeyen bir bölgeden ev alır. Tuttuğu ev, onun okul öğretmeninin annesine aittir. Anne, oğlunun neden orayı terkettiğini bilmek istemektedir. Han Gong-Ju'nun bırakarak neden gittiğini bilmek isteyen anne, ona yalnızca yedi gün boyunca orada olma sözü verir. Bir soruşturma da Han Gong-Ju'nun memleketinde devam etmektedir. Han Gong-Ju geçmişinden kaçabilecek midir?
Hwanghae 2010 full hd izle 720p izle

Ölüm Denizi - Hwanghae (2010)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 37 dakika


  Yönetmen: Hong-jin Na
Ülke: Güney Kore, ABD, Hong Kong
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 23 Mart 2012
Oyuncular: Jung-woo Ha, Yun-seok Kim, Seong-Ha Cho, Cheol-min Lee, Jae-hwa Kim

Çin-Rusya-Kuzey Kore sınırının Çin tarafında, Kore Özerk Bölgesi Yanbian Ku-Nam (Ha Jung-woo) günlerini taksi şoförü olarak geçirmektedir. Çalışmadığı günlerde kendini sıklıkla kumarhane alonlarında bulan Ku-Nam şimdilerde ciddi bir borç batağındadır. Eşi para göndereceğine dair söz vererek Güney Kore’de çalışmak üzere ayrılmıştır ancak Ku*Nam henüz ondan haber alamamış ve eşinin evlilik dışı bir ilişki yaşadığı düşüncesiyle kıvranmaktadır. Bu da yetmezmiş gibi Ku-Nam işinden kovulur ve alacaklılar da tazminatının çoğunu alır.

Köpek satıcısı ve yeraltı suç patronu Myung-Ga (Kim Yun-Seok) ona bir anlaşma önerir. Ku-Nam Güney Kore’ye gidip bir tetik işini başarıyla hallederse 57.000 Yen (10.000 Dolar) alacaktır. Ku-Nam teklifi kabul eder ve masrafları için yanında bir 500 dolar ile bir balıkçı teknesine binerek Güney Kore’ye doğru yola çıkar.

Güney Kore’ye ulaştığında bir yandan eşini ararken diğer yandan da hedefini dikkatle takip etmektedir. Ku-Nam’ın hedefini öldüreceği gün geirken bir dizi beklenmeyen olay gerçekleşir ve Ku-Nam’ı çaresizce bir çıkış yolu aramaya iter. Bunlar olurken polis ve Kore ile Çin mafyası da fellik fellik Ku-Nam’ı aramaktadır.
Neuk-dae-so-nyeon 2012 full hd izle 720p izle

Kurt Çocuk - Neuk-dae-so-nyeon (2012)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 2 dakika


  


Yönetmen: Sung-Hee Jo
Ülke: Güney Kore
Tür: Fantastik, Romantik
Vizyon: 1 Eylül 2012
Oyuncular: Young-nam Jang, Hyang-ki Kim, Bo-yeong Park, Joong-ki Song, Yeon-Seok Yoo

Bir anne, büyük kızı (Park Bo-Young) ve küçük kızı (Kim Hyang-Gi) ile birlikte kırsal bölgedeki büyük bir eve taşınır. Büyük kızın akciğerleri hastadır ve bu hastalığın tedavisi için doktor aileye böyle bir tavsiyede bulunmuştur. Bu ev ölen babalarıyla birlikte çalışan iş ortağının oğlu olan Ji-tae (Yoo Yeon-Seok) tarafından onlara tahsis edilmiştir.

Aile bu ortama ayak uydurmaya çalışırken, Bo-young inanılmaz bir şey keşfeder. Ahırda kilit altında vahşi bir çocuk (Song Joong-ki) yaşamaktadır. Aile sosyal sorumluluk gereği bu çocuğu yanlarına almaları gerektiğini düşünürler ve onu alırlar.

Joong-ki yaptıklarıyla bo-young'un ilgisini çekmeye başlar. Bu arada, Ji-tae, Bo-young ile evlenme planları yapmaktadır.

Aile içindeki bütün bu olayların yanı sıra akla gelen bir soru daha vardır. Bu çocuk kimdir ve sakladığı sır nedir?
Pohwasogeuro 2010 full hd izle 720p izle

71: Ateş Altında - Pohwasogeuro (2010)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat

Yönetmen: John H. Lee
Ülke: Güney Kore
Tür: Savaş
Vizyon: 16 Haziran 2010
Oyuncular: Seung-won Cha, kwon Sang-woo, Seung-woo Kim, Christina Cha, Seung Hyun Choi

Film, Kore tarihinde yaşanmış gerçek bir olayı anlatıyor.. Haziran 1950'de Kuzey ve Güney Kore arasında savaş başlar. İçlerinde cinayetten hüküm giymiş Gap Su’nun (Kwone Sang-woo) da bulunduğu, hiçbir askerlik deneyimi olmayan bir grup genç Güney Koreli öğrenciler cepheye gönderilir.
71 kişiden oluşan bu genç grubun görevi, Kuzey Koreliler’i Nakdong Nehri civarında durdurmaktır...
Go-ji-jeon 2011 full hd izle 720p izle

Ön Cephe - Go-ji-jeon (2011)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 13 dakika


  Yönetmen: Hun Jang
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Tarihi, Savaş
Vizyon: 20 Temmuz 2011
Oyuncular: Ha-kyun Shin, Soo Go, Seung-su Ryu, Chang-Seok Ko, Je-hoon Lee

Kim su-hyuk ile Kang Eun-pyo üniversiteyi birlikte okumuş çok yakın iki arkadaştır. Savaş sırasında esir alınırlar ve Kim su-hyuk (Soo Go) hariç diğer herkesi serbest bırakırlar. Aralarında en çok korkanda odur. Kang Eun-pyo arkadaşının öldürüldüğünü düşünür fakat şu anda görev yaptığı yerdeki komutanı onun yaşadığını söyler. Kang Eun-pyo disiplinsizlik yüzünden ceza olarak güney cephesine yollanır. Oradaki komutanın görev süresi doluyordur ve yeni komutan Kang Eun-pyo olacaktır. Bir önceki komutanları kendi birimlerinden biri tarafından vurulmuştur ve suçlu bulunamamıştır. Şimdiki görevi ise Kuzey Kore askerlerine kendi birimleri tarafından yardım edenleri bulmak olacaktır.
Oldboy 2003 full hd izle 720p izle

İhtiyar Delikanlı - Oldboy (2003)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Chan-wook Park
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Gerilim, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: Hye-jeong Kang, Ji-tae Yu, Min-sik Choi

2004 yılında sinemalarda yayınlandığında büyük yankı yapan, yine aynı sene Cannes Film Festivalinden Büyük Jüri ödülüyle dönen bu Güney Kore filmi sinema dünyasının en çarpıcı intikam hikayesini konu alıyor. Kaçırıldıktan sonra kapısı ve penceresi olmaya bir eve hapsedilen Oh Dae-Soo kimseyle iletişim kurmadan tam 15 sene geçirecek, bir anda salındığında ise bu çok uzun mahkumiyetin sebebini soracağı bir kişi dâhi bulamayacaktır. Oh Dae-Soo'yu kim, neden kaçırmıştır? Onu kaçıran kişinin bundan sonraki planı nedir? İzleyip izleyebileceğiniz en inanılmaz kurgulardan birine sahip Oldboy filmini unutulmazfilmler.co kalitesiyle sizlerle buluşturuyoruz. Tabi ki altyazılı olarak ve 720P görüntü kalitesi ile.. Not : Oldboy, Chan-wook Park'ın yazıp yönettiği İntikam Üçlemesi'nin ikinci filmi... Hikaye diğer iki filmle bağlantılı değil belki ama bu filmlerin ortak özelliği intikam ekseninde şekillenmeleri.. Diğer filmleri izlemek isterseniz yine sitemizden ulaşabilirsiniz. Sympathy for Mr. Vengeance (2002) : http://unutulmazfilmler.co/sympathy-for-mr-vengeance-hakli-intikam.html Sympathy for Lady Vengeance (2005) : http://unutulmazfilmler.co/sympathy-for-lady-vengeance-intikam-melegi.html
Daisy 2006 full hd izle 720p izle

Papatya - Daisy (2006)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Wai-keung Lau
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Gianna Jun, Sung-jae Lee, Woo-sung Jung

Hye-Young, Amsterdam'da yaşayan genç ve güzel bir ressamdır. Şehrin en işlek meydanında insanların resimlerini yaparak ve kendi tablolarını satarak geçimini sağlamaktadır. Park Yi ise, şehirde uluslar arası uyuşturucu trafiğinde önemli rol oynayan Kore mafyasının emrindeki bir kiralık katilidir. Park Yi, bir papatya tarlasında resim yaparken gördüğü Hye-Young'a aşık olur.. Onun çalıştığı meydanı karşıdan net bir şekilde gören bir daire kiralar ve hergün onu izler. Ancak kendini gösterme cesaretini bulamaz. Bunun yerine hergün saat 4:15'de onun dükkanının önüne bir demet papatya bırakıp, "çiçekler" diye bağırıp ortadan kaybolmaktadır. Bu gizemli hayranından her gün aynı saatte çiçekler alan Hye-Young, hiç görmediği bu adama aşık olmuştur. Daisy - Papatya 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Miss Granny 2014 full hd izle 720p izle

Su-sang-han geu-nyeo - Miss Granny (2014)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Dong-hyuk Hwang
Ülke: Güney Kore
Tür: Fantastik, Komedi, Müzik
Vizyon:
Oyuncular: Eun-kyung Shim, In-hwan Park, Mun-hee Na

Oh Mal-soon, küfürü seven yetmiş yaşlarında bir bayandır. Bir gün ailesinin evine geri döner. O gece bir yürüyüşe çıkar ve kendini Gençlik Fotoğraf Stüdyo'sunda ışıklar arasında bulur. Hayatında ilk kez gördüğü bir portre içindedir. Ordan çıktığında, o görüntüsüne şok olur. Audrey Hepburn gibi ince bir vücut ve inci beyazı deriye sahiptir. Eski bir anneannenin yerine genç ve güzel bir bayan haline gelmiştir!
The Yellow Sea 2010 full hd izle 720p izle

Hwanghae - Ölüm Denizi - The Yellow Sea (2010)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Hong-jin Na
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Jung-woo Ha, Seong-Ha Cho, Yun-seok Kim

Gu-nam Kuzey Kore, Çin ve Rusya arasında kalan Yanji kentinde taksicilik yaparak geçimini sağlamaya çalışan fakir bir şöfordür. İş bulmak için Kore'ye giden karısından 6 aydır haber alamaz. Bu arada Gu-nam'ın borçları da katlanarak artmıştır, artık yolun sonuna doğru geldiğini hisseder. Tam da bu sırada borçlarının silinmesi, hayatının düzene kavuşması hatta karısıyla yeniden bir araya gelmesi için kendisine son bir şans verilir: Güney Kore'ye geçip bir cinayet işleyecek, tetikçi olacaktır. Çaresiz Gu-nam teklifi kabul eder fakat işler planlandığı gibi gitmeyince Kuzey ve Güney Kore çetelerinin arasında kalır. 64. Cannes Film Festivali'nin Belirli Bir Bakış bölümünde gösterilen Ölüm Denizi filmin baş rol oyuncularından Ha jung- Woo 'ya bu filmdeki performansıyla 2011 Asya Film ödüllerinde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü getirdi. Gerilim dolu bu uzak doğu aksiyonunun senaristliğini ve yönetmenliğini ise Hong-jin Na üstleniyor. The Yellow Sea - Hwanghae - Ölüm Denizi 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Tiger: An Old Hunter's Tale 2015 full hd izle 720p izle

The Tiger: An Old Hunter's Tale (2015)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 19 dakika


  


Yönetmen: Hoon-jung Park
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Macera, Tarihi, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Min-sik Choi, Man-shik Jeong, Hong-pa Kim, Sang-ho Kim, Eun Woo Lee, Ren Ohsugi, Mi-ran Ra

Kore Japon işgali altında iken, eski ve deneyimli avcı ile bir Joseon kaplanı arasında geçen olaylar anlatılıyor. | Gönderen: Sarkat
Assassination 2015 full hd izle 720p izle

Suikast - Assassination (2015)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 20 dakika


  Yönetmen: Dong-hun Choi
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Tarihi, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Gianna Jun, Jung-woo Ha, Jung-Jae Lee, Dal-su Oh, Jin-woong Jo, Kyeong-yeong Lee, Duek-mun Choi

Kore, 1933 senesinde Japon ordusu tarafından işgal edilince pek çok direniş savaşçısı sürgüne gittikleri Çin'de mücadelelerini uzaktan organize etmek mecburiyetinde kalmıştır. Direniş grubu Japon ordusunun en yüksek rütbeli askerinin Kore'yi ziyaret edeceğini öğrenince riske girip suikast düzenlemeyi planlarlar. Fakat silahı kullanacak tek keskin nişancı Şanghay hapishanesinde yatan Ahn Ok-yun'dur. Direniş ajanı Yem Sek-jin, Ahn Ok-yun'u hapisten çıkarıp Direniş'e katmak istediği bilgisi grup içindeki bir hain tarafından Japonlara sızdırılır. Artık Ok- yun ve savaşçıları sadece Çin'deki hapishaneden kaçmak zorunda değil Japon ordusu ve onu öldürmeye çalışan kiralık katilden de kaçmak zorundadır.
Su-sang-han geu-nyeo 2014 full hd izle 720p izle

Bayan Büyükanne - Su-sang-han geu-nyeo (2014)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 4 dakika


  


Yönetmen: Dong-hyuk Hwang
Ülke: Güney Kore
Tür: Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Eun-kyung Shim, Mun-hee Na, In-hwan Park, Jin-wook Lee, Soo Hyun Kim, Seong Dong İl

74 yaşındaki Oh Mal-Soon (Na Moon-Hee) 20 yaşındaki fiziksel görünümüne kavuşur.
Daha sonra da ismini Oh Doo-Ri (Shim Eun-Kyung) olarak değiştirir.
The Good, the Bad, the Weird 2008 full hd izle 720p izle

İyi, Kötü Ve Tuhaf - The Good, the Bad, the Weird (2008)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Kim Jee-Woon
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Komedi, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Byung-hun Lee, Kang-ho Song, Woo-sung Jung

1930'larda Mançurya Çölü'nde geçen film, Koreli 3 haydutun hikayesini anlatıyor. Tesadüfen bir trende yolları kesişen insan avcısı Do-won, çete lideri Chang-yi ve tren soyguncusu Tae-goo, Tae-goo'nun trende bulduğu haritadaki yerin peşine düşerler. Bu süreçte maceradan maceraya atılan üçlü için haritadaki yere ulaşmak kolay olmayacağı gibi yolda da Japon Ordusu ve Çinli ve Rus haydutlara karşı da mücadele etmek zorunda kalacaklardır. Mançurya topraklarında geçen Uzak Doğu'dan bir Western macerası sunan The Good, the Bad, the Weird - İyi, Kötü Ve Tuhaf 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
My Way Mai wei 2011 full hd izle 720p izle

My Way Mai wei (2011)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Je-kyu Kang
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Bingbing Fan, Dong-gun Jang, Jô Odagiri

İkinci Dünya Savaşı arefesinde Mançurya ve Kore Japonya'nın işgali altında iken, işgal kuvvetlerinden bir albayın torunu olan Tatsuo Hasegawa ailesiyle birlikte Kore'ye büyükbabasını yanına gelir. Albayın evinde hizmetkarlık yapan Kim ailesinin oğlu da Jun-shik Kim'dir. İki çocuk da iyi birer koşucudurlar. Bir tören sırasında albay olan büyükbabaya hediye diye gönderilen paketi Jun-shik Kim'in babası teslim eder. Paketteki bomba kimseye zarar vermesin diye üzerine kapatarak yere yatan albay, torunu Tatsuo Hasegawa'nın gözleri önünde can verir. Tatsuo, Kim'in babasının bundan sorumlu olduğunu söyleyerek onu ve ailesini suçlar. My Way - Mai wei 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
A Frozen Flower Ssang-hwa-jeom 2008 full hd izle 720p izle

Ayazda Bir Çiçek - A Frozen Flower Ssang-hwa-jeom (2008)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Ha Yoo
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Romantik, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Ji-hyo Song, Jin-mo Ju, Jong-hyeon Hong

Goryeo döneminin son demlerinde Yuan Hanedanı tarafından politik olarak çıkarlarına göre kullanılan Goryeo Hanedanının hırslı kıralı Kunryongwe'yi örgütler. Kunryongwe'nin komutanı Hong Lim Goryeo kralını çok etkileyince Kraliçe, Hong Lim ve kral arasındaki ilişkiyi isteksizce gözetler. Bu sırada, Goryeo ve Yuan arasındaki ikili ilişkiler gittikçe kötüleşmektedir, çünkü Yuan, kralın oğlu olmadığı sebebini bahane ederek kralın kuzenini Goryeo Veliaht prensi olarak ilan etmek ister. Kral bunu kesinkes reddedince Yuan'a bağlı olan Goryeo'nun yüksek mevkilerdeki yetkili kişileri kralla anlaşmazlığa düşer. Bir gün, Kral, Hong Lim'e gizli ama reddedilemez bir emir verir: Goryeo'nun bağımsızlığını Yuan'dan korumak ve Goryeo tahtının varisi olacak bir oğula sahip olmak için Kraliçe ile yatması emrini... A Frozen Flower - Ssang-hwa-jeom - Ayazda Bir Çiçek 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Bedevilled Kim Bok-nam salinsageonui jeonmal 2010 full hd izle 720p izle

Cinnet - Bedevilled Kim Bok-nam salinsageonui jeonmal (2010)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Chul-soo Jang
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Gerilim, Korku, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Min-ho Hwang, Seong-won Ji, Yeong-hie Seo

Hae-won, 30'lu yaşlarında, hayatını kariyerine adamış bir genç kadındır. Seul'de tek başına yaşayan Hae-won bir cinayete tanıklık eder. İş yaşamında da şansı dönen Hae-won elini nereye atsa hep karmaşık durumların içine düşmektedir. Çalıştığı banka onu zorunlu bir "tatil"e gönderince, Hae-woe çocukken büyükbabasını ziyarete gittiği Moodo isimli adaya yolculuk yapmaya karar verir. Burada çocukluk arkadaşı Bok-nam ile karşılaşır. Daha önce kendisi ile hep iletişime geçmeye çalışan iyi niyetli Bok-nam'ın adadaki insanların alay malzemesi olduğunu görünce kısa çaplı bir şok yaşar. Zulüm gören Bok-nam'ın tek istediği adadan kaçabilmektir, bu konuda Hae-won'un yardımını ister. Genç kadın ise hayatının yeterince karmaşık olduğunu düşündüğünden bu duruma karışmak istemez. Adadan Hae-won'un ihmali yüzünden ayrılamayan Bok-nam intikam planları kurmaya başlar... Bedevilled - Kim Bok-nam salinsageonui jeonmal - Cinnet 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
A Hard Day 2014 full hd izle 720p izle

Kkeut-kka-ji-gan-da - A Hard Day (2014)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Seong-hoon Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Cho Jin-Woong, Lee Sun Gyun, Man-shik Jeong

İlk gösterimi Cannes’da Yönetmenlerin On Beş Günü bölümünde yapılan Mezara Kadar, sert dövüş sahneleri, kovalamacalar, kara mizah, toplumsal hiciv ve bir nebze gerçeküstücülüğü esirgemeyen, hınzır bir polisiye gerilim. Filmin anti-kahramanı, annesinin cenazesinden dönerken kazayla arabasıyla çarparak birini öldüren dedektif Gun-su suçunu örtbas etmek için, öldürdüğü adamı da annesinin tabutuna koyar. Birkaç gün sonra, emniyet bu kazayı soruşturması için Gun-su’nun ortağını görevlendirir. Ortağı vakanın ayrıntılarını ortaya çıkardıkça Gun-su’nun huzursuzluğu da artar.
Kkeut-kka-ji-gan-da 2014 full hd izle 720p izle

Zorlu Gün - Kkeut-kka-ji-gan-da (2014)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 51 dakika


  Yönetmen: Seong-hoon Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Seon-gyun Lee, Man-shik Jeong, Jin-woong Jo, Dong-Young Kim, Dong Mi Shin, Shin Jung-Keun, Daisy Waterstone

İlk gösterimi Cannes?da Yönetmenlerin 15 Günü bölümünde yapılan Mezara Kadar, sert dövüş sahneleri, kovalamacalar, kara mizah, toplumsal hiciv ve bir nebze gerçeküstücülüğü esirgemeyen, hınzır bir polisiye gerilim. Filmin anti-kahramanı, annesinin cenazesinden dönerken kazayla arabasıyla çarparak birisini öldüren dedektif Gun-su. Suçunu örtbas etmek için Gun-su, öldürdüğü adamı da annesinin tabutuna koyar. Birkaç gün sonra, emniyet bu kazayı soruşturması için Gun-su?nun ortağını görevlendirir. Ortağı vakanın ayrıntılarını ortaya çıkardıkça Gun-su?nun huzursuzluğu da artar. Üzerine üstlük, kazaya tanık olan birisi de Gun-su?yu tehdit etmeye başlamıştır.
Deu tae-ro ra-i-beu 2013 full hd izle 720p izle

Naklen Terör - Deu tae-ro ra-i-beu (2013)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 37 dakika


  


Yönetmen: Byeong-woo Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 26 Temmuz 2013
Oyuncular: Jung-woo Ha, Kyeong-yeong Lee, Hiroyuki Tanaka

Yoon Young-Hwa eskiden popüler olan bir tv spikeridir. Ama tatsız olaylar yüzünden artık bir radyo programı sunucusu olarak çalışıyordur. Bir sabah, bir dinleyici onun radyo programını arar ve Mapodaegyo Köprüsünü havaya uçuracağını iddia eder. Yoon Young-Hwa İlk başta bunun şaka olduğunu zannetse de çok geçmeden bunun gerçek olduğunu anlar. Radyo istasyonunun ofisinden görülebilen Mapodaegyo Köprüsü aniden patlar.

Yoon Young-Hwa gerçek zamanlı olarak şahit olduğu bu terör olayının tekrardan bir TV spikeri olarak çalışması için bir bilet olduğuna karar verir. O radyo programına katılan kişi ile TV'de canlı bir ropörtaj yapmaya karar verir, ama daha önce haber bürosü şefi Cha Dae-Eun ile bir antlaşma yapar. Bu arada, arayan kişi yayın istasyonundan 2,1 milyar Won ve Güney Kore Devlet Başkanından bir özür ister. Arıyan kişi aynı zamanda Yoon Young-Hwa'a patlayıcı giymiş olduğunu da söyler.
Gam-si-ja-deul 2013 full hd izle 720p izle

Gizli Takip - Gam-si-ja-deul (2013)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 59 dakika


  


Yönetmen: Ui-seok Jo
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Suç
Vizyon: 3 Temmuz 2013
Oyuncular: Hyo-ju Han, Woo-sung Jung, Jun-Ho Lee, Kyung-gu Sol, Simon Yam

Ha Yoon-ju, Kore Polis Kuvvetleri Özel Suçlar birimine sınavla kabul edilir. Bu özel suç birimi, potansiyel suçluları gözetim altında tutarak onların hareketlerini takip etmektedir. Ha Yoon-ju, liderliğini Hwang Sang-Jun’un yaptığı ekibe girer. Birbirinden yetenekli üyelerin bulunduğu bu ekip tehlikeli suç organizasyonunun başı olan James’in izini sürmeye başlar.
Pieta 2012 full hd izle 720p izle

Acı - Pieta (2012)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Ki-duk Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram
Vizyon: 15 Şubat 2013
Oyuncular: Min-soo Jo, Eunjin Kang, Jae-rok Kim, Jeong-jin Lee, Ki-Hong Woo

Zalimliğimiz ve para hırsımız yüzünden birbirimize inancımızı kaybetmiş olabilir miyiz? Hepimiz aslında Tanrı'nın merhametini mi bekliyoruz? Tefeciler adına çalışan zalim bir adam, patronlarının alacaklarını her ne yöntemle olursa olsun toplamaya alışmıştır. Ailesi ya da dert edeceği sevdikleri olmadığı gibi işini sınırsız kötülükle yapabilme yolunda ne korkusu ne de tereddüdü vardır. Bir gün karşısına bir kadın çıkar ve annesi olduğunu iddia ederek yıllar önce onu terkettiği için özür diler. Adam başta kadına inanmaz; herhangi bir anne hatırası yoktur. Ama kadına bağlandıkça onun korkunç bir sır sakladığını anlar. Kore'de şiddet sahneleri yüzünden şimdiden büyük tartışma yaratan Acı, ilk gösterimini Eylül'de Venedik Film Festivali'nde gerçekleştirdi.
Bumchoiwaui junjaeng 2012 full hd izle 720p izle

İsimsiz Gangster - Bumchoiwaui junjaeng (2012)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 14 dakika


  


Yönetmen: Jong-bin Yun
Ülke: Güney Kore
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 2 Şubat 2012
Oyuncular: Min-sik Choi, Jung-woo Ha, Peter Cavnoudias, Jin-woong Jo, Hye-eun Kim

Choi Ik-hyeon gümrük memurluğu yapan sıradan bir vatandaştır.. Müdürü rüşvet aldığının ortaya çıkmaması için medyaya bir kurban verilmesi fikrini sunar.. En az çocuklu olan işten çıkarılacaktır.. Bu iş Choi Ik-hyeon' a patlar ve böylelikle çok uzaktan akrabası olan bir mafya babası ile tanışır.. Olaylar bundan sonra Mafya babası olan Hyeong-bae ile yardımlaşma ve büyüme ilişkilerine kadar ilerleyecektir.. Fakat yeni seçilen başbakan mafyaya savaş açmış ve işlerin iyice karışmasına sebep olmuştur.. İyi seyirler.
Windstruck 2004 full hd izle 720p izle

Windstruck (2004)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Jae-young Kwak
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Komedi, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Gianna Jun, Hyuk Jang, Su-ro Kim

Suçluları yakalamaya çok hevesli yeni yetme polis memuresi Kyung, izinli olduğu bir gün sokaktan gelen yardım yakarışlarına kulak vererek; kapkaççının peşine düşer. Kyung peşine düştüğü adamı yakalar fakat yakaladığı adamın yanlış adam olduğunun çok geçmeden farkına varır..Evet, belki yanlış adamı yakalamıştır ancak ondan hoşlanmıştır. Özür dileyeceği yerde, adamla yakınlaşmak için; ortada anahtarı olmayan bir kelepçeyi geçirir kollarına.... Windstruck - Nae Yeojachingureul Sogae Habnida altyazılı izle meniz için sizlerle...
More Than Blue 2009 full hd izle 720p izle

Hüzünden Öte - More Than Blue (2009)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Tae-Yeon Won
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Beom-su Lee, Bo-young Lee, Sang-woo Kwone

Ailesinin kendisine büyük bir para bırakarak terk ettiği K ile tüm ailesini bir trafik kazasında kaybetmiş olan Cream, birbirleriyle lisede tanışırlar. Bir süre sonra, Cream K’nin evine taşınır ve ikili bazen abi ve kızkardeş, bazen baba ve kız, bazense karı ve koca olarak yaşamaya başlarlar. K, Cream’a büyük bir aşk beslemektedir ve Cream’ın sürekli erkek arkadaş değiştirmesini, uzaktan sakin bir şekilde izlemektedir. Ta ki ölümcül bir hastalığı olduğunu ve sadece birkaç ayı kaldığını öğrenene kadar…More Than Blue - Hüzünden Öte altyazılı izle meniz için sizlerle...
Hello Ghost 2010 full hd izle 720p izle

Merhaba Hayalet - Hello Ghost (2010)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Young-Tak Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Moon-su Lee, Tae-hyun Cha, Ye-won Kang

Hayaletlerin olduğunu düşünen bir adam. Yanlızlık ve umutsuzluk nedeniyle intihar etmeyi düşünüyor. Onların saçma isteklerine cevap verirken diğer yandan onlarla yaşadığı komik mücadeleyi anlatıyor. Hello Ghost - Merhaba Hayalet 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Cold Eyes Gam-si-ja-deul 2013 full hd izle 720p izle

Gizli Takip - Cold Eyes Gam-si-ja-deul (2013)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Byung-seo Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Hyo-ju Han, Jun-Ho Lee, Woo-sung Jung

Ha Yoon-ju, Kore Polis Kuvvetleri Özel Suçlar birimine sınavla kabul edilir. Bu özel suç birimi, potansiyel suçluları gözetim altında tutarak onların hareketlerini takip etmektedir. Ha Yoon-ju, liderliğini Hwang Sang-Jun’un yaptığı ekibe girer. Birbirinden yetenekli üyelerin bulunduğu bu ekip tehlikeli suç organizasyonunun başı olan James’in izini sürmeye başlar. Cold Eyes - Gam-si-ja-deul - Gizli Takip 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Terror Live Deu tae-ro ra-i-beu 2013 full hd izle 720p izle

Naklen Terör - The Terror Live Deu tae-ro ra-i-beu (2013)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Byeong-woo Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Duek-mun Choi, Jin-ho Choi, Jung-woo Ha

Yoon Young-Hwa eskiden popüler olan bir tv spikeridir. Ama tatsız olaylar yüzünden artık bir radyo programı sunucusu olarak çalışıyordur. Bir sabah, bir dinleyici onun radyo programını arar ve Mapodaegyo Köprüsünü havaya uçuracağını iddia eder. Yoon Young-Hwa İlk başta bunun şaka olduğunu zannetse de çok geçmeden bunun gerçek olduğunu anlar. Radyo istasyonunun ofisinden görülebilen Mapodaegyo Köprüsü aniden patlar. Yoon Young-Hwa gerçek zamanlı olarak şahit olduğu bu terör olayının tekrardan bir TV spikeri olarak çalışması için bir bilet olduğuna karar verir. O radyo programına katılan kişi ile TV'de canlı bir ropörtaj yapmaya karar verir, ama daha önce haber bürosü şefi Cha Dae-Eun ile bir antlaşma yapar. Bu arada, arayan kişi yayın istasyonundan 2,1 milyar Won ve Güney Kore Devlet Başkanından bir özür ister. Arıyan kişi aynı zamanda Yoon Young-Hwa'a patlayıcı giymiş olduğunu da söyler. The Terror Live - Deu tae-ro ra-i-beu - Naklen Terör 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Rough Cut 2008 full hd izle 720p izle

Kaba Kurgu - Rough Cut (2008)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Hun Jang
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Ji-seob So, Man-shik Jeong, Soo-hyun Hong

Örgütünün iki numaralı adamı Gang-Pae, artık olağan bir hale gelen şiddetten bunalmıştır ve aktör olma hayalinden de hiçbir zaman vazgeçmemiştir. Rough Cut, gerçek ve gerçek olmayanın iç içe geçtiği bir film. İki kahraman da bir yandan gerçekliği (hayat) yaşıyor, bir yandan da yalan olanı (film). Soo-ta Jang’nın gerçeği filmken Kang-pae Lee’nin gerçeği yeraltı dünyası; en önemlisi de birinin gerçekliğinin diğerinin yalanı olması. Bu yüzden bu iki yalnız adam da diğerinin gerçekliğine heves ediyor. Aktör Soo-ta filmlerine bir gerçeklik katmak, Kang-pae ise acı gerçeklerinden uzaklaşmak istiyor. Rough Cut - Yeong-hwa-neun yeong-hwa-da - Kaba Kurgu 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Bow 2005 full hd izle 720p izle

Yay - The Bow (2005)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Ki-duk Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Gook-hwan Jeon, Si-jeok Seo, Yeo-reum Han

Bir tablo içinde yer alan yaşlı adam ile genç kızın, pencerelerinden algılanan farklı dünyalar. İkisi de bir okyanusun orta yerinde teknedeler. Genç kız için hayatın anlamı o tekne ile alabildiğine engin sulardan oluşuyor. Yaşlı adam için ise hayatın tek anlamı o on yedi yaşındaki genç kız. Yaşlı adam vakit gelip de kız on sekizine varınca onunla evlenmeyi hayal ederken tekneye gelen balıkçılar tarafından kız tecavüze uğrar. Ayrıca tekneye gelen bir başkası ise genç kızın gönlünü çalar. Yaşlı adam onu yay ve oku ile korumak istese de başaramaz. Bir demir leblebi tadında olan film Kore sinemasının sağlam yönetmeni Kim Ki-Duk'un emeği. Ahlaki değerler ve sevgi kavramları etrafında dolanırken hikayeyi nihayetinde mistik bir boyuta taşıyor. The Bow - Hwal - Yay 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Myeong-ryang 2014 full hd izle 720p izle

Kasırga Denizi - Myeong-ryang (2014)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Han-min Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Macera, Biyografi, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Min-sik Choi, Seung-Ryong Ryoo, Jin-Woong Cho, Myung-gon Kim, Ku Jin, Jung-hyun Lee

Sene 1597... Joseon Hanedanlığı 6 senedir Japon saldırısı altındadır. Japon askerlerinin amansız saldırıları sonucu başkentin kaybı olasılığıyla karşı karşıya kalındığında Amiral Yi Sun-sin ( Choi Min-sik) Deniz Kuvvetleri Şefi olarak atanır ve Japon saldırılarına karşı ulusu savunmak için bir grup asker toplar. Akıllıca stratejileri ve acımasız kişiliğiyle kötü bir üne sahip olan Japon Başkomutanı Kurushima Michifusa (Ryu Seung-ryong) Joseon'un son ümidi olan Kaplumbağa Gemi'yi yok ederek cevap verir. Amiral Yi Sun-sin ve askerleri Myeong-ryang Savaşı'nda yalnızca 12 savaş gemisi ve şüphe içindeki askerlerden oluşan bir orduyla 330 Japon savaş gemisiyle karşı karşıya gelir.
Hwayi: Gwimuleul samkin ahyi 2013 full hd izle 720p izle

Hwayi: Canavar Çocuk - Hwayi: Gwimuleul samkin ahyi (2013)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 6 dakika


  


Yönetmen: Joon-Hwan Jang
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Yeo Jin-gu, Jin-woong Jo, Seong-gyoon Kim, Yun-seok Kim, Ji-hyeon Nam, Hyeong-seong Jang, Hae-jun Park

Seok Tae'nin (Kim Yun Seok) liderlik ettiği 5 çete üyesi, Hwa Yi adındaki bir erkek bebeği kaçırarak kendi oğulları gibi büyütürler. Şimdi bu çocuk 17 yaşındadır (Yeo Jin Goo) ve bir seri katil olması için eğitilmiştir. Hwa Yi babalarıyla birlikte ilk cinayetine teşebbüs ettiğinde geçmişi hakkında bazı şeyler öğrenir. Artık Hwa Yi silahını gerçekte kim olduğunu öğrenmek için çekecektir.
My Little Hero 2013 full hd izle 720p izle

Küçük Kahramanım - My Little Hero (2013)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Seong-hoon Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Rae-won Kim, Dae-han Ji, An Jo, Seong-min Lee, Kwang Soo Lee

Müzikal Yönetmeni Yoo Il-Han fazlasıyla yetenekli olduğunu vicdan azabı duymadan söyleyen kendini beğenmiş bir adamdır. Gelecek vaat eden bir yönetmen olarak kabul edilmektedir ancak yüksek bütçeli bir müzikal onu gişede büyük hüsrana uğratır. Bu nedenle de çalışmalarını çocuk müzikalleri üzerine devam ettirir. Buna rağmen bir gün Broadway’de müzikal sergileme hayalinden hiç vazgeçmez. Bir televizyon kanalı Joseon Dönemi Kralı Jungjo için yapılacak müzikale uygun bir çocuk aktör seçmek için yarışma düzenler. Bu müzikal Broadway’de sahneye konacaktır.

Yarışma için beş müzikal yönetmeni koçu olmak üzere kendilerine beş çocuk aktör seçer. Bu çocukları Kral Jungjo rolünü oynaması için gerekli şekilde eğiteceklerdir. Müzikal Yönetmeni Yoo Il-Han yarı Filipinli-Koreli olan Young-Kwan’ın koçu olur. Yarışma programının ilk bölümü biter bitmez Yoo Il-Han gidip yönetmen yardımcısına çıkışır. Bunun sebebi kendisine Broadway’da sahneye çıkamayacak kapasitede bir çocuğu seçmek zorunda bırakılmış olmasıdır. Young-Kwan’ın dans yeteneğinin olmaması da Yoo Il-Han için işleri daha kötü bir hale getirir. Yarışmada herhangi bir değişiklik yapılamayacağından dolayı Yoo Il-Han gönülsüz olarak bu yeteneksiz çocuğu eğitmeye başlar. Ancak zaman geçtikçe bu çocukta özel bir şeyler görecektir.
Naega Salinbeomida 2012 full hd izle 720p izle

Ben Bir Katilim - Naega Salinbeomida (2012)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 59 dakika


  


Yönetmen: Byeong-gil Jeong
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 8 Kasım 2012
Oyuncular: Won-yeong Choi, Jang Gwang, Jae-yeong Jeong, Eun-ji Jo, Yeong-ae Kim

Zaman aşımı süresinin dolmasından sonra seri katil Lee Doo-Suk (Park Shi Hoo), "I'm a Killer (Ben Bir Katilim)" kitabını yayımlar ve kitabı en çok satan kitap olur. Kitapta geçmişte işlediği suçlarını anlatmaktadır. Bu arada, Det. Choi Hyung-Goo (Jung Jae-Young), 15 yıl önce elinden kaçırdığı seri katili yakalamak için çalışır. (KoreAngels Çeviri Ekibi)
71 Into the Fire 2010 full hd izle 720p izle

71: Ateş Altında - 71 Into the Fire (2010)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: John H. Lee
Ülke: Güney Kore
Tür: Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Sang-woo Kwon, Seung-won Cha, Seung-woo Kim

Film, Kore tarihinde yaşanmış gerçek bir olayı anlatıyor.. Haziran 1950′de Kuzey ve Güney Kore arasında savaş başlar. İçlerinde cinayetten hüküm giymiş Gap Su’nun (Kwone Sang-woo) da bulunduğu, hiçbir askerlik deneyimi olmayan bir grup genç Güney Koreli öğrenciler cepheye gönderilir. 71 kişiden oluşan bu genç grubun görevi, Kuzey Koreliler’i Nakdong Nehri civarında durdurmaktır. 71 Into the Fire - 71: Ateş Altında 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Too Beautiful to Lie 2004 full hd izle 720p izle

Yalancı Sevgilim - Too Beautiful to Lie (2004)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Hyeong-jun Bae
Ülke: Güney Kore
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Ah-rong Kim, Dong-won Kang, Ha-Neul Kim

Yeong-ju için yalan söylemek tam bir sanattır. Bu husustaki maharetini de kendisi gibi suçlulara ballandıra ballandıra anlatmakta, bir de üstüne işin püf noktaları hakkında onları bilgilendirmektedir. Çünkü Yeong-ju, son dolandırıcılık girişiminde enselenmiş, yargılanmış ve kodese gönderilmiştir… Yeong-ju, taş duvarların kendisini uzun süre içeride tutamayacağını bilmektedir. Çünkü şartlı tahliye isteğini gözden geçirecek ve sözlü ifadesine de başvuracak kurul, kısa bir süre sonra toparlanacaktır. Yeong-ju, kurulun karşısında eşsiz bir performans sergiler. Kendini acındırır, kurul merhamet ettiğinde gurur yaparak demogojiye yatmadığına inandırır ve bunu uzatmayarak; kurul üyelerinin, beyaz bir güvercini azat etme hissinin güzelliğini, tazeliğini yaşamasına izin verir… Too Beautiful to Lie - Yalancı Sevgilim 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
My Little Bride 2004 full hd izle 720p izle

Benim Küçük Gelinim - My Little Bride (2004)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Ho-joon Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Komedi, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Geun-Young Moon, Rae-won Kim, Sun-yeong Ahn

Manevi büyükbabasının hastalandığı haberiyle yurtdışındaki eğitimini bırakıp apartopar Kore'ye dönen Sangmin'i (Rae-won Kim) havaalanında karşılamaya beraber büyüdükleri, ondan yaşça çok küçük olan lise öğrencisi Boeun (Geun-yeong Mun) gelir.Çocukluğundan beridir şımarık, çapkın ve sapık özelliklerini üzerinde taşıyan Sangmin dönüş yolculuğundaki uçakta ve havaalanında bile bu huyundan vazgeçmez. Sangmin ve Boeun eve vardıklarında, büyükbabanın hasatalığından daha büyük bir şokla karşılaşacaklardır. My Little Bride - Benim Küçük Gelinim 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Kwasok scandle 2008 full hd izle 720p izle

Anında Skandal - Kwasok scandle (2008)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Hyeong-Cheol Kang
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Komedi, Müzik
Vizyon:
Oyuncular: Il-Kwon Ahn, Kyeong-min Hong, Tae-hyun Cha

Nam Hyun-soo, bir zamanlar gençler arasında popüler olan bir yıldızdır ve tanrı gibi tapılan biridir. Şimdi 30'larında olmasına rağmen, hala beğenilen bir ünlüdür ve popüler bir radio şovunda sunuculuk yapmaktadır... Bir gün çok genç bir bekar anne olan Jung-nam, Hyun-soo'nun radio programına kendi hikayesini yollar. Hikayesi, hiç görmediği babasıyla tanışma isteğini anlatmaktadır. Daha sonra Jung-nam, yanına 7 yaşındaki çocuğu Gi-dong'u da alarak, Hyun-soo'nun karşısına çıkar. Onun babası olduğunu iddia eder ve yanındaki çocuğun da torunu olduğunu söyler. Üstelik onu nereye gitse takip etmeye başlar, bu da medyanın olayı daha farklı yorumlamasına ve ikilinin sevgili olduğunu düşünmesine neden olur. Karmakarışık bir skandal patlak vermiştir ve Hyun-soo ününü korumak için elinden geleni yapmaya çalışacaktır. Kwasok scandle - Anında Skandal 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Nameless Gangster: Rules of the Time 2012 full hd izle 720p izle

Bumchoiwaui junjaeng - Nameless Gangster: Rules of the Time (2012)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Jong-bin Yun
Ülke: Güney Kore
Tür: Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Jung-woo Ha, Min-sik Choi, Peter Cavnoudias

Kovulmanın eşiğine gelen rüşvetçi gümrük memuru Choi Ik-hyun metamfetamin nakliyesi yapılacağını fark eder. Liman şehrinin en büyük suç örgütünün patronu Choi Hyung-bae ile ortak olunca hayatı tamamen değişir. Bir süre sonra aslında uzaktan akraba olduklarını fark ederler. Hyung-bae Ik-hyun’un uyuşturucu kaçakçılığından kazanılan parayla bir işe başlamasına yardımcı olurken Ik-hyun ise onun için lobicilik yapar. Zekası ve kendisini sevdirme yeteneğiyle Ik-hyun Busan’ı devralmak için Hyung-bae’nin gücünü kullanır. Ancak bu ortaklık rakip bir örgütün araya girmesiyle bozulmaya başlar. Nameless Gangster: Rules of the Time - Bumchoiwaui junjaeng 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
War of the Arrows 2011 full hd izle 720p izle

Okların Savaşı - War of the Arrows (2011)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Han-min Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Hae-il Park, Mu-Yeol Kim, Ryu Seung-Ryong

Kral Injo İsyanından 13 yıl sonra, Chosun Hanedanı, Çin’in Chong Hanedanı tarafından saldırıya uğrar. Na-mi adında genç bir adam, evlenecekleri gün saldırıya uğradıkları nişanlısı Su-koon ve kız kardeşi Ja-in’i bulmak için yıkık köyünden ayrılır. Onları kurtarmaya çalışırken, şiddetli bir Chung Savaşçısı olan Justinha tarafında tarafından takip edilir ve onun kötü niyetli adamlardan oluşan grubu tarafından durdurulur. Ama Na-mi’nin kardeşi köle olarak alınıp götürülmeden önce sadece bir günü vardır. War of the Arrows - Okların Savaşı 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Barking Dogs Never Bite Flandersui gae 2000 full hd izle 720p izle

Havlayan Köpekler Asla Isırmazlar - Barking Dogs Never Bite Flandersui gae (2000)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Joon-ho Bong
Ülke: Güney Kore
Tür: Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Doona Bae, Hie-bong Byeon, Sung-jae Lee

Olayın geçtiği yer, sessiz bir orta sınıf apartmanıdır. Yoon-ju boş zamanı çok olan bir lise öğretmenidir. Havlama sesinden rahatsız olmakta ve bunun nerden geldiğini anlamaya çalışmaktadır. Tesadüf eseri, komşusunun kapısında bir köpek görür. İç güdüsel olarak köpeği kaçırıp bodruma kilitlemek ister. Diğer bir karşı komşusu, Hyun-nam, yönetici ofisinde bir sekreter, monoton hayatından sıkılmıştır. Aynı gün, zamanını bulmaca çözerek geçirirken, küçük bir kız kayıp bir köpek ilanıyla çıkagelir. Hyun-nam, aniden canlanmış bir şekilde ilanları tüm komşuların kapılarına, sormaksızın koymaya başlar. Ancak, daha da fazla köpek kaybolmaya başlar. Barking Dogs Never Bite - Flandersui gae - Havlayan Köpekler Asla Isırmazlar 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Nae-bu-ja-deul 2015 full hd izle 720p izle

Inside Men - Nae-bu-ja-deul (2015)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 3 saat


  


Yönetmen: Min-ho Woo
Ülke: Güney Kore
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Byung-hun Lee, Seung-woo Cho, Yun-shik Baek, Kyeong-yeong Lee, Seong-woo Bae, Jae-yoon Cho, Kim Dae-Myeong

An Sang-Goo (Lee Byung-Hun), siyasi bir gansterdir. Güçlü insanlardan kirli işler alır; lakin mahvolmaya başlar. An Sang-Goo, intikam almak için hareket geçer.
Veteran 2015 full hd izle 720p izle

Veteran (2015)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 4 dakika


  


Yönetmen: Seung-wan Ryoo
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Jeong-min Hwang, Ah In Yoo, Hye-jin Yu, Dal-su Oh, Man-shik Jeong, Woong-in Jeong, Yoon-ju Jang

Zengin bir ailenin çocuğu olan Jo Tae-Oh (Jeong-min Hwang), babasından sonra onun koltuğunu alarak başarılı bir yönetici olmak mecburiyetindedir. Fakat genç adam, bu hayattan çok sıkılmış ve tehlikeli hırsların esiri olmuştur. Çok geçmeden bir suç çetesi kuran Jo, dedektif Seo Do-cheolun dikkatini çeker. Dedektif, Joyu yakalamayı kafaya koymuştur.
Twenty 2015 full hd izle 720p izle

Twenty (2015)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 55 dakika


  


Yönetmen: Byeong-Heon Lee
Ülke: Güney Kore
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Woo-bin Kim, Jun-Ho Lee, Ha-Neul Kim, Jung So Min, Yoo-Bi Lee, Eui-sung Kim, Daisy Waterstone

Chi-ho, Kyung-jae ve Dong-woo liseden arkadaşlardır. Chi-ho tek amacı kızları ayartmak olan çapkının teki, Kyung-jae kızların bulunduğu bir ortamda aşırı utangaç olan oldukça başarılı bir öğrenci, Dong-woo ise gerçekliğin baskısıyla baş etmeye çalışan ve karikatürist olmayı arzulayan biridir. Hikayemiz 3'ünün liseden mezun olmasıyla başlar.
Snowpiercer 2013 full hd izle 720p izle

Kar Küreyici - Snowpiercer (2013)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Joon-ho Bong
Ülke: Güney Kore, ABD, Fransa, Çek Cumhuriyeti
Tür: Aksiyon, Dram, Bilim Kurgu
Vizyon: 1 Ağustos 2013
Oyuncular: Chris Evans, Ed Harris, Jamie Bell, Tilda Swinton, Alison Pill, John Hurt, Octavia Spencer

2031 yılında, küresel ısınmayı durdurmak üzere yapılan bir deney yanlış gitmiş ve dünya yeniden buzul çağına dönmüştür. Bu felaketten geride kalan az sayıda insan, Snowpiercer adı verilen bir trende yaşamak zorunda kalmıştır. Ancak trendeki insanlar yöneten ve yönetilen kesim olarak ikiye ayrılmıştır. Sürekli ezilen arka vagon halkı, artık bu duruma bir son vermek istemektedir.
Güney Koreli ünlü yönetmen Joon-ho Bong'un ilk İngilizce film denemesi olan Snowpiercer'da çok iyi bir oyuncu kadrosu bizleri bekliyor. Captain America filminden hatırladığımız Chris Evans'ın başrolde olduğu filmde Allison Pill ve Jamie Bell gibi genç oyuncuların yanı sıra, John Hurt, Tilda Swinton, Ed Harris gibi Hollywood'un usta isimleri de yer alıyor.
Tteu-geoun ann-yeong 2013 full hd izle 720p izle

Rocking On Heaves Door - Tteu-geoun ann-yeong (2013)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 39 dakika


  


Yönetmen: Taek-Soo Nam
Ülke: Güney Kore
Tür: Komedi, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Hong-ki Lee, Won-hie Lim, Jin-hee Baek, Ma Dong-Seok, Hiroyuki Tanaka

Skandallara karıştıktan sonra,kamu gorevi yapmak için kapanmak üzere olan bir hastaneye gelen Top Star'ı konu alıyor. Hastanedeki onca hastanın arasında, idol hayatının ve müziğin önemini anlıyor.
Bu filmde, Hong Ki Chung Ui adında Top Star'ı oynuyor. Gönüllülük işi sırasında ölümle savaşmalarına rağmen yeni şeyler denemekten bıkmayan hastalar tarafından iyileştiriliyor.
Love 911 2012 full hd izle 720p izle

Love 911 (2012)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat


  


Yönetmen: Gi-hoon Jeong
Ülke: Güney Kore
Tür: Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Soo Go, Hyo-ju Han, Jyu-ni Hyun, Seong-oh Kim, Ma Dong-Seok

Eşinini kaybeden bir itfaiyeci (Ko Soo) ve içinden geçenleri kimseye anlatamayan bir doktor (Han Hyo-joo).
Bu ikili tanışırlar ve birbirlerine destek olarak zamanla düşüncelerini açıp geçmişin yaralarını iyileştirmeyi başarırlar.
Gwoemul 2006 full hd izle 720p izle

Yaratık - Gwoemul (2006)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 59 dakika

Yönetmen: Joon-ho Bong
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Korku, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 8 Haziran 2007
Oyuncular: Kang-ho Song, Hie-bong Byeon, Hae-il Park, Doona Bae, Ah-sung Ko

9 Şubat 2000 tarihinde Güney Kore’deki ABD ordusu üssünün morgunda şişeler dolusu zararlı atık, sırf tozlu diye Amerikalı bir doktorun emriyle lavaboya dökülür. Bu atıklar doğrudan Seul’un Han Nehri’ne gider. 2002 yılı Haziran ayında ise nehirde tuhaf şeyler olmaya başlar. Bir gün, devasa tuhaf siyah bir yaratık köprüde asılı olarak herkesçe görülür. Bu yaratık hem yüzebilmekte, hem de karaya çıkabilmektedir. Aynı gün şehrin en işlek parkına dalar ve herkesi önüne katar. Üstelik ölümcül bir virüs taşıdığına inanılmaktadır.

Öte yandan yaşlı Hie-bong, saf büyük oğlu Kang-du ile bir büfe işletmektedir. Kang-du’nun küçük kızı Hyun-seo da onlarla birlikte yaşamaktadır. Yaratık, insanları öldürmekle kalmaz, bazılarını da kaçırır. Küçük Hyun-seo da babasının bir hatası yüzünden yaratığın eline düşer. Olayı duyan Hie-bong’un diğer çocukları Nam-il ve okçuluk sporu ile uğraşan, o gün de önemli bir müsabakadan gümüş madalya ile dönen Nam-ju yeğenlerinin öldüğünü sanarlar. Ama Hyun-seo ve birkaç kişi yaratık tarafından kanalizasyonun gizli bir bölümüne bırakılmıştır. Bir telefon ile babasına ulaşan Hyun-seo’nun yaşadığını öğrendikten sonra çeşitli girişimleri sonuçsuz kalınca dedesi, babası, amcası ve halası, gözüpek bir şekilde Hyun-seo’yu bulmak üzere harekete geçerler..
I'm a Cyborg, But That's OK 2006 full hd izle 720p izle

Ben Bir Robotum Ama Sorun Değil - I'm a Cyborg, But That's OK (2006)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Chan-wook Park
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Komedi, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Hie-jin Choi, Rain, Su-jeong Lim

Bir akıl hastanesinin her biri kendine has özellikteki onlarca hastası arasında, kendisini cyborg zanneden genç bir kızla insanların ruhunu çalabildiğini iddia eden bir erkek hasta bulunmaktadır. Hayatın bildik gerçekliğinden kopmuş bu iki insanın sıradışı yakınlaşmaları, tamamen başka bir gerçeklik üzerine kurulmuş hastane ortamı tarafından da desteklenir. İntikam üçlemesi filmleri Haklı İntikam, İhtiyar Delikanlı ve İntikam Meleği ile Kore Sineması’nın son yıllardaki yükselişinde önemli bir pay sahibi olan Chan-wook Park, bu filmiyle de rüzgar estirmeye devam ediyor. I'm a Cyborg, But That's OK - Ben Bir Robotum Ama Sorun Değil 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
The Host 2006 full hd izle 720p izle

Yaratık - The Host (2006)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Joon-ho Bong
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Korku
Vizyon:
Oyuncular: Hae-il Park, Hie-bong Byeon, Kang-ho Song

9 Şubat 2000 tarihinde Güney Kore’deki ABD ordusu üssünün morgunda şişeler dolusu zararlı atık, sırf tozlu diye Amerikalı bir doktorun emriyle lavaboya dökülür. Bu atıklar doğrudan Seul’un Han Nehri’ne gider. 2002 yılı Haziran ayında ise nehirde tuhaf şeyler olmaya başlar. Bir gün, devasa tuhaf siyah bir yaratık köprüde asılı olarak herkesçe görülür. Bu yaratık hem yüzebilmekte, hem de karaya çıkabilmektedir. Aynı gün şehrin en işlek parkına dalar ve herkesi önüne katar. Üstelik ölümcül bir virüs taşıdığına inanılmaktadır. The Host - Yaratık 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
The Day He Arrives Book chon bang hyang 2011 full hd izle 720p izle

Onun Geldiği Gün - The Day He Arrives Book chon bang hyang (2011)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Sang-soo Hong
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Jun-Sang Yu, Sang Jung Kim, Seon-mi Song

Film yapamayan bir yönetmen hakkında olan Onun Geldiği Gün, Yaratıcılığın tıkanması sorununa değil yönetmenin Seinfeld'ine odaklanıyor. Mizahir bir bakış açısına sahip olan film, yönetmenin eğlenceli yeme içme serüvenlerinin yanında flörtlerini de izliyor. İşsiz yönetmen Sungjoon, bir arkadaşıyla buluşmak üzere Seul'e yola çıkan filmde, arkadaşının yüzüstü bırakması sonucu şehirde başı boş dolaşmaya başlayan yönetmenin iç dünyasına yoğunlaşılıyor. İçki kavgaları, eski sevgilisine yalvarışları, bar sahibi ile flörtleşmesi ve bir sinema profesörünü gözetlediği dairesel yolculuğu, skeçler gibi görünen kişisel bir maceranın ufak parçaları. Hong Sang-soo, çağdaş Kore sinemasının en başarılı anlatıcı yönetmenlerinden biri olarak kabul ediliyor. Onun Geldiği Gün, 31. İstanbul Film Festivali'nde Dünya Belgeselleri bölümünde yer bulmuştu. The Day He Arrives - Book chon bang hyang - Onun Geldiği Gün 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Yong-eui-ja 2013 full hd izle 720p izle

The Suspect - Yong-eui-ja (2013)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 17 dakika


  


Yönetmen: Shin-yeon Won
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Yoo Gong, Jae-yun Jo, Seong-ha Jo, Seong-gyoon Kim, Hee-soon Park, Da-in Yoo, David Shin

Kuzey Kore tarafından terk edilmiş bir Kuzey Kore casus (Gong Yoo), Güney Kore'ye yerleşir. Daha sonra, bir cinayet olayında baş şüpheli durumuna gelir. Cinayet vakasın da kurban büyük bir şirketin CEO'sudur. Şüpheli şimdi gerçeği ortaya çıkarmaya çalışacaktır.
U ri Sunhi 2013 full hd izle 720p izle

Our Sunhi - U ri Sunhi (2013)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 28 dakika


  


Yönetmen: Sang-soo Hong
Ülke: Güney Kore
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 10 Ağustos 2013
Oyuncular: Jae-yeong Jeong, Yu-mi Jeong, Sang Jung Kim, Min-woo Lee, Seon-gyun Lee

Sunhi encounters three men from her past who are led to guess and define her, but unable to tell how she really feels inside
Na-eui PS pa-teu-neo 2012 full hd izle 720p izle

My PS Partner - Na-eui PS pa-teu-neo (2012)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 54 dakika


  


Yönetmen: Sung-hyun Byun
Ülke: Güney Kore
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Seong Ji, Ah-jung Kim, So-Yul Shin, Kang Kyeong-Joon, Seong-oh Kim

Yoon-Jung erkek arkadaşı yerine yanlışlıkla bir yabancıyı arar ve ikili arasında erotik bir konuşma geçer. Erkek arkadaşıyla ilişkisi bozulmaya başlayınca, Yoon Jung, Hyun Seung ile tanışır ve ona aşık olur. Daha sonra ise onun telefonda konuştuğu yabancı olduğunu öğrenir.
The Suspect 2013 full hd izle 720p izle

Yong-eui-ja - The Suspect (2013)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    

  


Yönetmen: Shin-yeon Won
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Jae-yun Jo, Seong-ha Jo, Yoo Gong

Ülkesi tarafından terk edilmiş Kuzey Koreli casus Gong Yoo, Güney Kore'ye yerleşir. Daha sonra, bir cinayet olayında baş şüpheli durumuna gelir. Cinayet vakasında kurban büyük bir şirketin CEO'sudur. Şüpheli şimdi gerçeği ortaya çıkarmaya çalışacaktır.
200 Pounds Beauty 2006 full hd izle 720p izle

Şişman Sevgilim - 200 Pounds Beauty (2006)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    

  


Yönetmen: Yong-hwa Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Ah-jung Kim, Jin-mo Ju, Yong-geon Kim

Hanna, Koreli popüler şarkıcı Amy için dudak senkronizasyonu yapan vokalistdir.Gizli aşkı Sang-ju'nun Amy'ye onu aşağılayıcı sözlerini duyana kadar o fiziksel görünüşünü daima gözardı etmiştir.Hanna yaşadığı yıkımın ardından, geçirdiği bir dizi estetik operasyon ile yepyeni bir görünüşe kavuşur. 200 Pounds Beauty - Şişman Sevgilim 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Dohee-ya 2014 full hd izle 720p izle

A Girl at My Door - Dohee-ya (2014)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    

  


Yönetmen: July Jung
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Doona Bae, Hie-jin Jang, Sae-ron Kim

Young Nam görevi kötüye kullanmasına sebep olan küçük bir sahil köyüne gönderilmeden önce polis akademisinin gelecek vaat eden bir mezunudur. Köydeki ilk gününde kasvetli bir yüze sahip olan ve orada yaşayan Dohee adlı kız ile karşılaşır. Young Nam yeni ortama alışmaya çalışırken Dohee'nin büyükannesi sahildeki uçurumdan düşerek ölür. Young Nam, Dohee'yi üvey babasından korumak için Dohee'nin evinde kalmasına izin verir. Fakat işler daha da gizemli bir hale gelir ve Young Nam Dohee hakkında daha çok şey öğrenmek ister...Dohee-ya - A Girl at My Door 720P görüntü kalitesinde izle meniz için sizlerle...
Carancho 2010 full hd izle 720p izle

Akbaba - Carancho (2010)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Pablo Trapero
Ülke: Arjantin, Şili, Fransa, Güney Kore
Tür: Suç, Dram, Romantik
Vizyon: 6 Mayıs 2010
Oyuncular: Ricardo Darín, Martina Gusman, Carlos Weber, José Luis Arias, Fabio Ronzano, Loren Acuña, Gabriel Almirón

Sosa, uzmanlık alanı trafik kazaları olan bir avukattır. Kaza yerinde, hastanelerin acil birimlerinde, karakollarda dolanıp müşteri aranır. Görünürde kaza mağdurlarına destek veren bir vakıfta çalışıyordur, fakat gerçekte vakıf şaibeli bir hukuk şirketinin paravanıdır. Müşterileri, şahitleri, kaza tespit tutanaklarını satın alır. Lujan ise genç, idealist bir doktordur, şehre yeni taşınmıştır. Ambulanslarda ve ilk yardım servislerinde günün hemen hemen her saati çalışır. Tek başınadır, uyku uyuyacak zamanı yoktur. Bir gece Lujan ile Sosa sokakta tanışırlar. Lujan?ın hayatını kurtarmak için ter döktüğü trafik kazası mağdurunu Sosa müşterisi yapmaya çalışıyordur. Lujan ile Sosa beraber hayatlarının seyrini değiştirmeye çalışırlar, fakat Sosa?nın çalkantılı geçmişi onları rahat bırakmayacaktır.
Set Me Free 2014 full hd izle 720p izle

Set Me Free (2014)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 48 dakika


  


Yönetmen:
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Woo-sik Choi, Su-hyeon Kim, Sin-cheol Kang, Jae-ha Sin, Daisy Waterstone

Aldığı ödüller;

2015 35. Kore Film Eleştirmenleri Derneği Ödülleri

En İyi Yeni Yönetmen Ödülü: Kim Tae Yong
En İyi Yeni Senarist Ödülü: Kim Tae Yong
En İyi Yeni Erkek Oyuncu Ödülü: Choi Woo Sik

2015 36. Mavi Dragon Ödülleri

En İyi Yeni Erkek Oyuncu Ödülü: Choi Woo Sik
En İyi Yeni Yönetmen Ödülü: Kim Tae Yong

Yongjae Isaac'ın evinde yaşamaktadır. On yedi yaşında evine geri dönmesi için zorlanır ve evden ayrılmak mecburiyetindedir ama sorumsuz babasının yanına geri gitmek istemez. Yongjae başkalarının yanın papaz olmak isteyen örnek bir öğrenci gibi davranır. Onlara yalan söyleyip gizlice hırsızlık yapar. Bir gün babası Yongjae'yi görmeye gider. Babası küçük kardeşini yanına yerleştirmeye çalışır. Bu sırada Yongjae öfke patlaması yaşar.
Nam-ja-ga sa-rang-hal dae 2014 full hd izle 720p izle

Man In Love - Nam-ja-ga sa-rang-hal dae (2014)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat


  


Yönetmen: Dong-Wook Han
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Jeong-min Hwang, Hye-jin Han, Man-shik Jeong, Byeong-ok Kim, Byeong-gyu Kwak, Min-jung Park

Tae-Il düşük seviyeli bir eşkiya olarak hızlı bir hayat yaşıyordur. Daha sonra ölümcül bir hastalığı olduğunu ve yaşamak için çok fazla zamanının kalmadığı öğrenir. Hayatı boyunca ilk kez aşık olur. Aşık olduğu kadının adı Ho-Jung'dur
Hot Young Bloods 2014 full hd izle 720p izle

Hot Young Bloods (2014)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat 1 dakika


  


Yönetmen: Yeon-woo Lee
Ülke: Güney Kore
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 22 Ocak 2014
Oyuncular: Yeong-kwang Kim, Se-Young Lee, Bo-young Park, Jung-Min Park, Bo-yeong Park, Jong Suk Lee

Sıcak Kanlı Gençlik, Güney Kore´nin Heongseong bölgesinde, 80´li yılların başlarında geçmektedir. Film Heongseong yüksek okulundaki öğrencilerin bir birlerine karşı duydukları rekabetleri, dostlukları ve saklı aşkları konu alıyor.

Young-Sook (Park Bo-Young) okuldaki korku duyulan bir grubun lideridir. O dayanıklılığı ile tanınmasına karşın, O Joong-Gil´e (Lee Jong-Suk) gizli bir aşka bağlıdır. Bu arada, Joong-Gil ise okulun playboyudur. Young-Sook dışında tüm kızlar onu elde etmek için uğraşırlar. Çünkü o... -
Nam-jjok-eu-ro twi-eu 2013 full hd izle 720p izle

Güneye Gidiş - Nam-jjok-eu-ro twi-eu (2013)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat 1 dakika


  


Yönetmen: Soon-rye Lim
Ülke: Güney Kore
Tür: Komedi, Dram, Aile
Vizyon: 6 Şubat 2013
Oyuncular: Yun-seok Kim, Yeon-su Oh, Seong-gyoon Kim, Seung-hwan Baek, Sa-rang Park

Film eskiden anarşist bir öğrenci olan bir baba ve onun ergen oğlu hakkında. Babası yerel olmayıp yabancı şirketler tarafından yapıldığına inandığı için oğlunun kola ve konserve kahve içmesine izin vermez. Aynı zamanda okul sistemine güvenmediği için oğlunu okula yollamaz. Oğlu babasını bunları neden yaptığını anlamaz. Baba ve oğlu güneye doğru gider -taşınır- başlar ve sonunda oğlu babasını anlamaya başlar.
Gwansang 2013 full hd izle 720p izle

The Face Reader - Gwansang (2013)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat 22 dakika


  


Yönetmen: Jae-rim Han
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Yun-shik Baek, Jo Jeong-Seok, Hye-su Kim, Jung-Jae Lee, Kang-ho Song

Çoson Dönemi'nde insanların yüz hatlarına bakarak tahminde bulunan Kim Nae Gyung adlı falcının saraya çağrılmasıyla başlar hikaye. Kendisine sunulan bu yeteneğin iyi taraflarının yanında kötü yanlarıyla karşılaşan Kim Nae Gyung'un hayat hikayesini konu edinir.
Secretly, Greatly 2013 full hd izle 720p izle

Gizli Görev - Secretly, Greatly (2013)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat 4 dakika


  


Yönetmen: Chul-soo Jang
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Komedi, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Park Hye-Sook, Park Ki-Woong, Soo Hyun Kim, Chang-Seok Ko, Gi-woong Park

Kuzey Koreli bir ajan olan Ryu-han Güney’e sızar ve bir kasabada yaşayan aptal bir köylü taklidi yapmaya başlar. Kasaba halkını gözlemler ve görevini sabırla bekler. burada iki yıl yaşadıktan sonra, bir gün rock star taklidi yapan başka bir ajan olan Hae-rang ile sıradan bir öğrenci kılığına girmiş olan Hae-jin Ryu-han’ın yanına gönderilir. Ryu-han diğer casusların da buraya yerleşmesine ve Güney’e ayak uydurmasına yardımcı olur. Kuzey’de ani bir siyasi değişim gerçekleşince, üç ajana da acil bir görev verilir.
Mo gong 2006 full hd izle 720p izle

Taktikler Savaşı - Mo gong (2006)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat 13 dakika


  Yönetmen: Chi Leung 'Jacob' Cheung
Ülke: Çin, Japonya, Güney Kore, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Dram, Savaş
Vizyon: 23 Kasım 2006
Oyuncular: Andy Lau, Sung-kee Ahn, Zhiwen Wang, Bingbing Fan, Si Won Choi

M.Ö. 370, Çin’de Eyaletler birbiriyle savaşmaktaydı. Zhao halkı, Yan halkının üzerine Xiang Yanzhong liderliğinde 100 bin savaşçı gönderdi. Liang, Yan yolunun tam üzerinde bir yerdi. Zhao’nun güçlü ordusuna direnebilme imkânı yoktu ve tampon bölge olarak mutlaka alınacaktı. Hayatta kalabilmeleri için tek şansları savunma ustası olan Mozi savaşçılarından yardım istemekti. Ancak, Liang’ın tehlikenin sınırında dans ettiği haberi Mozi savaşçılarına henüz ulaşmamıştı...
Bu-reo-jin hwa-sal 2011 full hd izle 720p izle

Unbowed - Bu-reo-jin hwa-sal (2011)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 40 dakika


  


Yönetmen: Ji-yeong Jeong
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram
Vizyon: 9 Ekim 2011
Oyuncular: Sung-kee Ahn, Won-sang Park, Young-hee Na, Ji-ho Kim, Moon Sung Keun

Tartışmalı "Unbowed", bir üniversite profesörü ve bir yargıç arasındaki 2007'nin Crossbow Terör Olayi dramatizesidir. Yönetmen Chung Ji-young, şimdi de 60'ların sonlarına doğru, "Nambugun" ve "White Badge"in en parlak dönemlerindeki toplumsal sorunların bilincine uygun devam ettiğini vurguluyor.
Beul-la-in-deu 2011 full hd izle 720p izle

Karanlığın Gözleri - Beul-la-in-deu (2011)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 51 dakika

Yönetmen: Sang-hoon Ahn
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 10 Ağustos 2011
Oyuncular: Ha-Neul Kim, Seung Ho Yoo, Hie-bong Jo, Yang Yeong-jo, Mi-Kyeong Kim

Üniversite öğrencisi bir kızın vur kaç olayından sonra ortadan kaybı olduğu keşfedilir.Onu kaçıran kişinin kendisine çarpan arabanın sürücüsü olduğu sanılıyor.Polisin başlattığı soruşturma sonucu olay yerinde bulunan iki tanığa ulaşılır.Soo-ah görme engelli bir kadın ama bir zamanlar polis akademisinin gelecek vaat eden öğrencisiydi ve Gi-seob 19 da genç bir adam.Iki tanığın kaza ile ilgili farklı hikayeler anlatması durumu daha da karmaşık hale getirir.
Dodookdeul 2012 full hd izle 720p izle

Hırsızlar - Dodookdeul (2012)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat 15 dakika


  


Yönetmen: Dong-hun Choi
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Suç
Vizyon: 25 Temmuz 2012
Oyuncular: Yun-seok Kim, Jung-Jae Lee, Hye-su Kim, Gianna Jun, Simon Yam

Popeye (Lee Jung-jae), yardımcısı Jampano (Kim Soo-hyun), anne kız numarası yapan alkolik Chewing Gum (Kim Hae-sook) ve seksi hırsız Anycall (Jun Ji-hyun) ile beraber Leesung Galeri'nin varlıklı sahibinden nadide bir eseri çalarlar. Ertesi günse Popeye'yi yakalamaya çalışan ve her adımını takip eden polis memuru (Ju Jin-mo) tarafından tarafından basılırlar.

Kore'den kaçmak zorunda kalan çete Hong Kong'ta Popeye'nin eski patronu Park'ın çetesine katılır. Çete lideri Park'ın amacı Makau'de ağır güvenlik önlemleriyle korunan bir kumarhaneden 30 milyon dolar değerindeki "Güneşin Gözyaşları" isimli elmas kolyeyi çalmaktır.
The Flu 2013 full hd izle 720p izle

Gamgi - The Flu (2013)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    

  


Yönetmen: Sung-su Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Andrew William Brand, Hyuk Jang, Soo Ae

Bilinmeyen bir hastalık aniden baş gösterir, bölgesel yıkımlara sebep olur. Hastalık solunum yoluyla bulaşmaktadır ve hastalığı kaptıktan 36 saat sonra ölüm gerçekleşmektedir. Salgını kontrol altına alabilmek için bireyler çaresizlik içinde mücadele etmek zorundadırlar. The Flu - Gamgi 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
A Werewolf Boy 2012 full hd izle 720p izle

Kurt Çocuk - A Werewolf Boy (2012)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    

  


Yönetmen: Sung-Hee Jo
Ülke: Güney Kore
Tür: Fantastik, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Bo-yeong Park, Joong-ki Song, Young-nam Jang

Bir anne, büyük kızı ve küçük kızı ile birlikte kırsal bölgedeki büyük bir eve taşınır. Büyük kızın akciğerleri hastadır ve bu hastalığın tedavisi için doktor aileye böyle bir tavsiyede bulunmuştur. Bu ev ölen babalarıyla birlikte çalışan iş ortağının oğlu olan Ji-tae tarafından onlara tahsis edilmiştir. Aile bu ortama ayak uydurmaya çalışırken, Bo-young inanılmaz bir şey keşfeder. Ahırda kilit altında vahşi bir çocuk yaşamaktadır. Aile sosyal sorumluluk gereği bu çocuğu yanlarına almaları gerektiğini düşünürler ve onu alırlar. A Werewolf Boy - Kurt Çocuk 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Se-beun De-i-jeu 2007 full hd izle 720p izle

Yedi Gün - Se-beun De-i-jeu (2007)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    

  


Yönetmen: Shin-yeon Won
Ülke: Güney Kore
Tür: Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Hie-sun Park, Mi-suk Kim, Yunjin Kim

Ji-yeon başarılı bir avukatdır ve 7 yaşındaki kızını tek başına büyütmektedir. Kızının spor gününde diğer ebeveynlerle koşu yarışmasını birinci olarak bitirir. Ancak kazanması için annesini izleyip, destek vermesi gereken kızını hiçbir yerde bulamaz. Aynı gün yabancı bir adam telefon edip, kızını rehin aldığını ve bir anlaşma yapmak istediğini söyler. Seven Days - Se-beun De-i-jeu - Yedi Gün 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Glory Day 2016 full hd izle 720p izle

One Way Trip - Glory Day (2016)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 33 dakika


  


Yönetmen:
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Ji-soo, Jun-yeol Ryu, Dong-wan Kim

Ji Gong (Ryu Jun Yeol), Yong Bi (Ji Soo), Sang Woo (Suho) ve Doo Man (Kim Hee Chan) 20'li yaşlarda 4 gençtir. Bu 4 kafadar, arkadaşları Sang Woo'nun askere gitmesinin şerefine Pohang'a 2 gün 1 gecelik bir gezi düzenlerler. Akşam sahilde bir şeyler içip manzarayı izlerken bir adam tarafından dayak yiyen bir kadın görürler. Bu kadının imdadına yetişmeye koşarlar. Bu olay bu 4 gencin hayatında bir dönüm noktası olacaktır.
Mood of the Day 2016 full hd izle 720p izle

Mood of the Day (2016)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 43 dakika


  


Yönetmen:
Ülke: Güney Kore
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Cheol-woo Han, Jae-yoon Cho, Lee Do-Yeon, Eon-jeong Lee, Chae-won Moon, Park Min Woo, Yeon-Seok Yoo

Rastlantı sonucu bir tren yolculuğunda yolları kesişen ve beraber yabancı bir şehirde 1 gün geçiren bir kadınla bir erkeğin hikayesini konu almaktadır.
Chronicles of Evil 2015 full hd izle 720p izle

Chronicles of Evil (2015)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 42 dakika


  


Yönetmen: Baek Woon-hak
Ülke: Güney Kore
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Daniel Choi, Son Hyun-joo, Ma Dong-Seok, Seo Joon Park, Daisy Waterstone

Polis şefi Choi (Son Hyun-joo), başarısından dolayı bir terfi almıştır. Arkadaşları ile kutlama sonrası eve dönerken, bir taksi şoförü onu soymaya kalkar. Fakat istemeden de olsa Choi, taksiciyi öldürür. Terfisinin tehlikeye girebileceğini düşünen Choi, cinayeti örtbas etmeye karar verir. Cesedi ve taksiyi gizleyerek eve döner. Fakat ertesi gün, ceset bir vinçte asılı olarak bulunmuş ve bütün gazetelere haber olmuştur. Davayı derhal alarak tüm delilleri yoketmeye hazırlanır. Ardından alacağı bir telefon ise bütün planlarını altüst eder.
Gamgi 2013 full hd izle 720p izle

Grip - Gamgi (2013)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Sung-su Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Dram
Vizyon: 15 Ağustos 2013
Oyuncular: Soo Ae, Andrew William Brand, In-Pyo Cha, Yoo Hae-jin, Hyuk Jang

Bilenmeyen bir hastalık aniden baş gösterir, bölgesel yıkımlara sebep olur. Hastalık solunum yoluyla bulaşmaktadır ve hastalığı kaptıktan 36 saat sonra ölüm gerçekleşmektedir. Salgını durdurmak ve ölümleri engellemek için bir itfaiyeci (Jang Hyuk) ve bir doktor (Soo Ae) beraber çalışacaklardır.
Beom-joe-so-nyeon 2012 full hd izle 720p izle

Juvenile Offender - Beom-joe-so-nyeon (2012)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 47 dakika


  


Yönetmen: Yi-kwan Kang
Ülke: Güney Kore
Tür: Suç, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Won-tae Choi, Rae-yeon Kang, Jung-hyun Lee, Young Ju Seo, Jun Ye-Jin

Hayattaki tek yakını olan sürekli hastalık nedeniyle yatağa mahkum dedesiyle birlikte yaşayan Jang Ji Gu(Seo Young-Joo) gözaltındaki bir çocuk suçludur. Ji Gu'nun hayatı, hastalık-okul-arkadaşlarıyla takılmak arasında sıkışıp kalmıştır. Tek ilgisi yeni kız arkadaşı Sae Rom'dur. Ancak birgün mahallenin büyük çocuklarıyla bir hırsızlık yaparken yakalanır ve mahkemeye çıkarılır. Fakat diğer çocuklar gibi kendisini savunacak bir anne babası olmadığı için mahkeme onun çocuk ıslahevinde kalmasını öngörür.
Aradan 11 ay geçtikten sonra ıslahevindeki öğretmeni, annesinin izini bulur ve böylece Ji Gu genç annesiyle tanışır. Kendisini doğurduktan hemen sonra kaçan ve onu böylesine bir hayata mahkum eden annesini affedebilecek midir? Onca yıl sonra annesine yakınlaşabilecek midir ve dahası kendi kız arkadaşını da annesinin kaderine itilmekten kurtarabilecek midir?
Hoi sa won 2012 full hd izle 720p izle

A Company Man - Hoi sa won (2012)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 36 dakika


  


Yönetmen: Lim Sang-Yoon
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim
Vizyon: 11 Ekim 2012
Oyuncular: Ji-seob So, Mi-yeon Lee, Kwak Byeong-Gyoo, Dong Jun, Kyeong-yeong Lee

Hyung-do (So Ji-sub) dışarıdan bakıldığında bir metal şirketi gibi görünen ama aslında bir cinayet şirketi olan bir yapının içerisinde yer almaktadır.Şarkıcılık hayali kurarken kendini bir tetikçi olarak bulan kahramanımızın hayatı aşkı bulmasıyla değişir.Şirketin ise onu kaybetmeye hiç tahammülü yoktur.Ancak bir gün ölüm emri verilir ve şirketle hesaplaşma zamanı gelmiştir.
Nae Anaeui Modeun Geot 2012 full hd izle 720p izle

Karım Hakkında Her Şey - Nae Anaeui Modeun Geot (2012)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 1 dakika


  


Yönetmen: Kyu-Dong Min
Ülke: Güney Kore
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 17 Mayıs 2012
Oyuncular: Kwang Soo Lee, Seon-gyun Lee, Sung-min Lee, Su-jeong Lim, Seung-yong Ryoo

Jeong In (Im Su Jeong) ve Du Hyeon (Lee Seon Gyun) bir deprem sırasında Japonya'nın Nagoya ilinde karşılaşır ve o an ilk görüşte aşk'a tutulurlar. Çiftin arasında hızla aşk filizleni verir ve yedi yıl sonra bu çılgın aşıklar evlenir.

Jeong In: yıllara meydan okurmuşçasına hala çekici, şık ve tutkuludur fakat Du Hyeon ise acınası bir haldedir. Karısının sürekli dırdır etmesinden ve olumsuz düşüncelerinden bıkmıştır.

Jeong-in, insanların gözünde kusursuz kocasına göre ise dünyanın en ama en kötü karısıdır. Ayrıca boşanmak istese bile bunu söyleyemeyecek kadar da zavallıdır. Du Hyeon, sırf karısından kurtulmak için patronuna başka bir işe transfer edilmek istediğini bile söyler.

Bir gün, Du Hyeon komşusunun kapısında her dakika değişik değişik kızlar görür ve haliyle komşusu Seong Gi'nin yaşına rağmen iyi bir çapkın olduğunu düşünür.

Seong Gi kadınlar üzerinde olağan üstü bir yeteneğe sahiptir lakin o bu yeteneğini kullanmaya bir son vermek istemektedir. Derken tam bu sırada, Du Hyeon'un aklına bir fikir gelir. "Mükemmel Bir Son" için komşusu Seong Gi'den karısını tavlamasını ister.
Pandora 2016 full hd izle 720p izle

Pandora (2016)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 16 dakika


  Yönetmen: Jong-woo Park
Ülke: Güney Kore
Tür: Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Jin-young Jung, Kim Dae-Myeong, Hyun Joon Kim, Myung-min Kim, Nam-gil Kim, Jung-Hee Moon, Jin-yeong Jeong

Yıpranmış eski bir nükleer santrale eve sahipliği yapan Kore köyü depremle sarsılınca , bir adam ülkesini mutlak felaketten kurtarmak için hayatını riske atar.
Hoa-cha 2012 full hd izle 720p izle

Çaresiz - Hoa-cha (2012)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 57 dakika


  


Yönetmen: Young-Joo Byun
Ülke: Güney Kore
Tür: Gizem, Gerilim
Vizyon: 8 Mart 2012
Oyuncular: Seon-gyun Lee, Min-hie Kim, Seong-ha Jo, Byeol Kim, Duek-mun Choi

2009, Güney Kore'de düğünlerinden birkaç gün önce Veteriner Jang Mun-ho (Lee Seon-gyun) nişanlısı Sun-young (Kim Min-hee) ile Seul'un güneydoğusunda bulunan Andong'daki ailesini görmeye giderken kahve almak için bir dinlenme yerinde mola verir. Fakat Mun-ho arabaya döndüğünde Sun-young ortadan kaybolmuştur ve telefonu cevap vermemektedir.
Jang Mun-ho nişanlısını bulmaya çalışırken onun hakkında bildiği şeylerin hiçbirinin doğru olmadığını anlar.
Jang Mun-ho ve dedektif olan kuzeni Lee Seon-gyoon birlikle Sun-young'u bulmaya çalışır.
Woochi 2009 full hd izle 720p izle

Woochi (2009)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    

  


Yönetmen: Dong-Hoon Choi
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Komedi, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Jin-mo Ju, Su-jeong Lim, Yun-seok Kim

Chosun Hanedanında 500 Yıl Önce. Kehanet Kavalı dünyayı bir kargaşa girdabına sürükleyen cüce cinlerin kötü ellerine düşmüştür. Çağlarının eski en büyük sofularına dönüşen Taocu Büyücüler, Usta ve Hwadam cüce cinlerle savaşmak için yardım ararken Kavalın bir yarısını birbirlerine emanet ederler. Bu arada, Usta'nın iflah olmaz öğrencisi Woochi dönüşüm büyüsüyle kralı aldatır ve işleri berbat eder, bunun sonucunda üç Taoist büyücü ve Hwadam, Usta'yı görmeye gider. Woochi 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Ak-Nyeo 2017 full hd izle 720p izle

The Villainess - Ak-Nyeo (2017)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 9 dakika


  


Yönetmen: Byeong-gil Jeong
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Dram
Vizyon: 1 Haziran 2017
Oyuncular: Ok-bin Kim, Ha-kyun Shin, Jun Sung, Seo-hyeong Kim, Eun-ji Jo, Ye-Ji Min,

Tek başına mafyayı çökerten kiralık katil Sook-hee, gecenin sonunda yaralandığı için kaçamaz ve polislerin tarafından tutklanır. Fakat devlet görevlileri onu içeri atmak yerine, kimliğini değiştirerek Sook-hee'yi tekrar yaratmayı seçerler. Artık kiralık katil Sook-hee tetiği polis için çekmektedir. Ve her şey Sook-heenin bu önerisi kabul etmesinden sonra başlar.
Psycho-metry 2013 full hd izle 720p izle

Psikometri - Psycho-metry (2013)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 47 dakika


  


Yönetmen: Kwon Ho-Jung
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Gizem, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 7 Mart 2013
Oyuncular: Kim Beom, Esom, Seo Hyun-Chul, Jun-ho Kim, Kang-woo Kim

Yang Choon-Dong (Kim Kang-Woo), üç yıldır dedektiflik yapmaktadır. Bir genç kızın kaçırılması ve ardından öldürülmesi ile ilgili bir dava söz konusudur. Detektif Yang Choon-Dong, bu olayı incelerken, olayın meydana geldiği mahallede bulunan bir duvarda esrarengiz bir grafiti resmini fark eder. Yang Choon-Dong, resmi çizen Kim Joon'u (Kim Beom) takip etmeye başlar.

Nihayet, Dedektif Yang Choon-Dong, Kim Joon'u yakalar. Daha sonra Kim Joon'un "Psikometri" gibi özel bir yeteneği olduğunu öğrenir. Kim Joon, bir insana dokunarak o insanın geçmişini görebilmektedir. Kim Joon bu özel yeteneğinden dolayı acı çekmektedir. Öte yandan Dedektif Yang Choon-Dong, kızı kaçıran kişinin izini sürmek için Kim Joon'un bu özel yeteneğinden yararlanır.
The Berlin File 2013 full hd izle 720p izle

Berlin Dosyası - The Berlin File (2013)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 2 saat


  Yönetmen: Seung-wan Ryoo
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Gianna Jun, Jung-woo Ha, Werner Daehn, Numan Açar, Seung-beom Ryu

Berlin’deki bir Kuzey Kore ajanı ihanete uğrar ve finansal bir casusluk komplosu sırasında gruptan çıkarılır. Berlin’deki Kuzey Kore elçiliğinde çevirmen olan karısıyla beraber peşlerindeki Kuzey ve Güney Koreli ajanlardan kaçmaya çalışırlar.
Loosideu Deurim 2017 full hd izle 720p izle

Lucid Dream - Loosideu Deurim (2017)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Kim Joon-Sung
Ülke: Güney Kore
Tür: Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 2 Şubat 2017
Oyuncular: Ho-jin Cheon, Soo Go, Suk-ho Jun, Hye-jeong Kang, Kim Kang-Hoon, Shi-ah Lee, Hwa-Yeong Lim

Bir çocuk kaçırılır. Çocuğun babası düşlerinde bir asistandan yardım aldığını görür ve kaçırılma olayı konusunda ipuçları aramaya başlar.
Ma-seu-teo 2016 full hd izle 720p izle

Ma-seu-teo (2016)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 2 saat 23 dakika


  Yönetmen: Ui-seok Jo
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Macera, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 1 Ocak 2017
Oyuncular: Byung-hun Lee, Woo-bin Kim, Dal-su Oh, Ji-won Uhm, Ian Ignacio, Lei Arellano, Dong-won Kang

Entelektüel bir suç tahkikat ekibi, 'Won Network' ismindeki bir şirketinin peşine düşer. Şirket büyük bir dolandırıcılık olayına karışmıştır.
Geomsawejeon 2016 full hd izle 720p izle

A Violent Prosecutor - Geomsawejeon (2016)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 6 dakika


  


Yönetmen: Il-Hyeong Lee
Ülke: Güney Kore
Tür: Suç
Vizyon: 1 Şubat 2016
Oyuncular: Jung-min Hwang, Dong-won Kang, Jin-Mo Joo, Byeong-ok Kim, Eung-soo Kim, Hong-pa Kim, Won-hae Kim

Şiddete meyilli olan bir savcı (Hwang Jung Min),kendisine atılan bir iftira sonucu cinayetten tutuklanır.
Onu bu iftirayı atanlardan intikam almak için yetenekli mahkumları toplar. Buna entrikacı (Kang Dong Won) da dahildir.
No Breathing 2013 full hd izle 720p izle

No Breathing (2013)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 58 dakika


  


Yönetmen: Yong-sun Jo
Ülke: Güney Kore
Tür: Romantik, Spor
Vizyon: 30 Ekim 2013
Oyuncular: Yuri, In Guk Seo, Jong Suk Lee, Cheol-min Park, Ah Young, Jae-young Kim, Min-cheol Shin

Yüzme yarışı dünyasını konu alıyor film. Woo-Sang (Lee Jong-Suk) milli bir yüzücüdür ve daima birinci sırada yer alır. Won-Il (Seo In-Guk) yetenekli bir yüzücüdür ama spor yapmayı bırakmıştır fakat sonradan geri döner... Yeppudaa
Kang-chul-i 2013 full hd izle 720p izle

Tough As Iron - Kang-chul-i (2013)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 48 dakika


  


Yönetmen: Kwon-tae Ahn
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Dram, Aile
Vizyon:
Oyuncular: Ah In Yoo, Hae-sook Kim, Jung-tae Kim, Seong-oh Kim, Yoo-mi Jung

Film, annesinin (annesi Alzheimer hastasıdır) hastane faturalarının ödemek için organize suç çetesine katılan bir genç adamın hikayesi anlatılmaktadır.
Ta-weo 2012 full hd izle 720p izle

Kule - Ta-weo (2012)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 1 dakika


  


Yönetmen: Ji-hoon Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Dram
Vizyon: 25 Aralık 2012
Oyuncular: Kyung-gu Sol, Sang-kyung Kim, Ye-jin Son, Seong-oh Kim, In-kwon Kim

Noel arefesinde Seul'un tam merkezinde bulunan lüks Tower Sky ikiz kuleleri...
Tüm çalışanlar noel hazırlığı ile meşgul...
Mutfakta başlayan küçük bir yangın...
Yangına aldırış etmeden devam eden Noel partisi...
Kulelere çarpan bir helikopter...
Kuledeki insanlar hayatlarını kurtarabilecek midir? "Anobist çeviri duyurusundan alıntıdır."
Never Ending Story 2012 full hd izle 720p izle

Hiç Bitmeyen Öykü - Never Ending Story (2012)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 48 dakika


  


Yönetmen: Jung Yong-Joo
Ülke: Güney Kore
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Tae-woong Eom, Ryeowon Jung, Yoo Sun

Song Kyung bankada çalışan, düzenli bir kadındır. Dong Ju ise lotoyu tutturmanın hayalini kural, aylak bir adam. Aynı anda ajans aracılığıyla evlenmek için başvuruda bulunurlar. Birkaç gün sonra, hastaneye gittiklerinde ölümcül hastalığa yakalandıklarını öğrenirler. Düğün töreni yerine, hayatlarının son törenini, yani cenazelerini hazırlamaya başlarlar.
Midnight FM 2010 full hd izle 720p izle

Simya-ui FM - Midnight FM (2010)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    

  


Yönetmen: Sang Man Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Gerilim, Gizem, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Dong-seok Ma, Ji-tae Yu, Soo Ae

Ko Sun-young ünlü bir haber spikeri ve bir radyoda gece programı yapan bir DJ'dir. Kızlarının Amerika'da olacağı kalp ameliyatı için mesleğini bırakmaya karar vermiştir. İşindeki son gününde, kız kardeşi Ah-young yeğenleriyle evde olduğu sırada aniden Sun-young, Han Dong-soo adında bir adamdan bir telefon alır. Dong-soo birçok kişiyi öldürmüş psikopat bir katildir. Sun-young'u kendi hazırladığı şarkı listesini çalması ve isteklerine uyması için tehdit eder. Midnight FM - Simya-ui FM 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Operation Chromite 2016 full hd izle 720p izle

Operation Chromite (2016)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 51 dakika


  


Yönetmen: John H. Lee
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Jung-Jae Lee, Liam Neeson, Beom-su Lee, Sean Dulake, Justin Rupple, Kyu Lee

Film, Amerikan ordusundan General Douglas MacArthur (Liam Neeson) ve Güney Koreli bir donanma Teğmeni (Lee Jung-Jae) liderliğindeki sekiz Güney Koreli askerin gizli "X-ray" operasyonunu anlatmaktadır. "X-ray" operasyonunun gerçekleştirilebilmesi için öncelikle "Incheon Kara Harekatı Operasyonu"nun başarılı olması gerekmektedir.
Da-reun na-ra-e-seo 2012 full hd izle 720p izle

Bambaşka Bir Ülkede - Da-reun na-ra-e-seo (2012)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 29 dakika


  


Yönetmen: Sang-soo Hong
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram
Vizyon: 21 Mayıs 2012
Oyuncular: Isabelle Huppert, Jun-Sang Yu, Yu-mi Jeong, Yeo-jeong Yoon, Moon Sung Keun, Kwon Hye Hyo, So-ri Moon

Ama neden bu kadar çok korkuyorum? - Çünkü korkuyorsun. - Ne anlama geliyor bu söylediğiniz? - Hiç bir anlama gelmiyor. - Şaka mı yapıyorsunuz? - Yoksa anlam mı arıyorsunuz ?” (Filmden)
The Five 2013 full hd izle 720p izle

Deo Paibeu - The Five (2013)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 3 dakika


  


Yönetmen: Jung Yeon-Sik
Ülke: Güney Kore
Tür: Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Seon-a Kim, Cheong-a Lee, In-gi Jeong, Ju-wan On, Hyo-ju Park, Ma Dong-Seok, Shin Jung-Keun

Eun-A (Kim Sun-A) ailesi bir seri katil tarafından öldürülmüştür. Ve şimdi hem zihinsel hemde fiziksel olarak çökmüştür. Daha sonradan intikam almaya karar verir. Kuzey Koreli bir sığınmacı, eski bir çete üyesi ve ağır borça batmış bir kızda dahil olmak üzere toplum tarafından dışlanmış bu dört kişinin yardımına başvurur.
Sum-bakk-og-jil 2013 full hd izle 720p izle

Saklambaç - Sum-bakk-og-jil (2013)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 47 dakika


  


Yönetmen: Jung Huh
Ülke: Güney Kore
Tür: Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Mi-sun Jun, Jung-Hee Moon, Hyeon-ju Son, Hiroyuki Tanaka

Sung Soo, karısı Min Ji ve çocukları ile lüks bir dairede yaşayan başarılı bir iş adamıdır. Onunla bağını kesmiş abisi dışında hayatı gayet iyi gitmektedir. Bir gün Sung Soo abisinin kaybolduğunu söyleyen bir telefon alır. Bunun üzerine 10 yıl sonra ilk kez onu aramak için abisinin dairesinin olduğu binaya gider. Orada her kapının üzerine kazınmış tuhaf semboller görür. Ayrıca orada onları gözleyen biri olduğuna inanan ve korku içinde yaşayan Joo Hee ve kızı ile tanışır. Sung Soo kapılara kazınmış sembollerin cinsiyet ve kişi sayısını gösteren "Saklambaç şifreleri" olduğunu anlar. Evine döndüğünde ise benzer semboller kendi kapısına da kazınmıştır.
Deo Web-toon: Ye-go Sal-in 2013 full hd izle 720p izle

Killer Toon - Deo Web-toon: Ye-go Sal-in (2013)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 44 dakika


  


Yönetmen: Yong-gyun Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Suç, Korku, Gerilim
Vizyon: 27 Haziran 2013
Oyuncular: Hyeon-woo Kim, Hae-hyo Kwon, Si-young Lee, Kwang-rok Oh, Eom Gi-joon

Dedektif Lee Ki-Cheol (Uhm Ki-Joon), webcomic yazarı Ji-Yoon'un (Lee Si-Young) etrafında gerçekleşen bir dizi cinayeti araştırmaktadır.
Don Keu-ra-i Ma-mi 2012 full hd izle 720p izle

Don't Cry Mommy - Don Keu-ra-i Ma-mi (2012)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 32 dakika


  


Yönetmen: Kim Yong-han
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Dong Ho, Hyeon-sang Kwon, Bo-ra Nam, Oh-seong Yu, Yoo Sun

17. Pusan Film Festivali'nde dünya prömiyerini yapan film:
Bir grup öğrenci tarafından tecavüze uğradıktan sonra intihar eden Eun-Ah'nın zanlılarının yaşlarının küçük olması nedeniyle ceza almama ihtimaline karşı, kanunlardan umudunu kesip kendi yöntemiyle asıl suçludan intikam almak isteyen bir annenin öyküsünü konu ediniyor.
Bulkkotcheoreom Nabicheoreom 2009 full hd izle 720p izle

Adsız Kılıç - Bulkkotcheoreom Nabicheoreom (2009)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Yong-gyun Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Dram
Vizyon: 24 Eylül 2009
Oyuncular: Jae-jin Baek, Jae-woong Choi, Seung-woo Cho, Su-hee Go, In-gu Heo

Chosun Hanedanı’nın son hükümdarı Kraliçe Myeongseong ile koruması arasındaki aşk hikayesi...

Bir kaçak avcısı olan Moo-myoung aşık olduğu kraliçeye daha yakın olabilmek için kraliyet sarayına girer ve onun koruması olur. Ülkesini modernleştirmek isteyen kraliçe giriştiği siyasi mücadelede en büyük desteği aşığı ve koruması olan Moo-myoung’dan görecektir.
Gong-mo-ja-deul 2012 full hd izle 720p izle

Kaçakçılar - Gong-mo-ja-deul (2012)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 51 dakika


  


Yönetmen: Hong-seon Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 30 Ağustos 2012
Oyuncular: Chang Jung Lim, Daniel Choi, Dal-su Oh, Yun-hie Jo, Dal-hwan Jo

En iyi arkadaşlarını beklenmedik bir kazada kaybeden kara borsacı Young-gyu yasadışı işleri bırakmaya ve kız arkadaşı Yu-ri ile yeni bir yaşama yelken açmaya karar verir. Ama bu hayali Yu-ri’nin babasının ameliyatı için paraya ihtiyacı olduğunu öğrenmesiyle ertelenir. Kız arkadaşına yardım etmek için, son bir kez illegal bir iş yapacaktır. Kaçakçılık çemberi Kore ve Çin arasında çalışan bir gemi tarafından sağlanmaktadır. Gemide yolcu havuzundan kurbanlar seçilmekte ve organları satılmaktadır.

Bu sırada evli bir çift olan Sang-ho ve Chae-hee Weihai, Çin’e giden Young-gyu’nun yolcu gemisine biner. O akşam gemi uluslararası sulara girince (ülkelerin kanunları geçerliliğini kaybedince) Chae-hee kayıplara karışır. Tüm resimleri ve eşyaları ortadan yok olur.

Young-gyu Yu-ri’nin aynı gemide olduğunu görür ve Chae-hee’nin kayboluşuna tek tanığın o olduğunu iddia eder.
Dancing Queen 2012 full hd izle 720p izle

Dansçı Kraliçe - Dancing Queen (2012)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    

  


Yönetmen: Seok-hoon Lee
Ülke: Güney Kore
Tür: Aile, Komedi, Dram
Vizyon: 18 Ocak 2012
Oyuncular: Jeong-hwa Eom, Jeong-min Hwang, Mi-ran Ra, Jung-Min Park

Seul'un gelecek belediye başkanı adaylarından birinin karısı dansçı ve şarkıcı olur. Kocasının bundan haberi olmasa da şarkı söyleme kararı alır.
The Grand Heist 2012 full hd izle 720p izle

Büyük Soygun - The Grand Heist (2012)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 1 dakika


  


Yönetmen: Joo-ho Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Komedi, Tarihi
Vizyon: 9 Ağustos 2012
Oyuncular: Tae-hyun Cha, Lee Chae-Young, Gil-dong Kim, Hyang-gi Kim, Chang-Seok Ko, Hyo-rin Min, Ji-ho Oh

Duk Moo {Cha Tae-Hyun}, cariyeden doğma bir asilzadenin oğludur. Joseon Dönemi’nde ki yasalara ve geleneklere göre, annesinin cariye olması nedeniyle Duk Moo hükümette resmi bir görev alamamaktadır, bu yüzden de bir kitap satıcısıdır. Joseon döneminde buz çok pahalıydı, hatta altından bile daha değerliydi. Kraliyet ailesi tarafından kontrol edilirdi ve gücün sembolü olarak görülürdü. Dönemin en güçlü asilzadesi olan Jo Myung-Soo {Nam Kyeong-Eup}, buz konusunda özel haklar istemekteydi. Amacına ulaşmak için, Jo Myung-Soo’nun en büyük rakibi olan Duk Moo’nun babasından kurtulması gerekiyordu. Dong Soo {Oh Ji Ho} ise "Seobinggo" yani buz deposunun sorumlu devlet görevlisidir.
Jo Myung-Soo’nun çevirdiği entrikalar sonucunda ise Duk Moo’nun babası ve Dong Soo sürgün edilirler. Bu sebeple, Duk Moo’da Jo Myung-Soo’dan kurtulmak için kendi planını tasarlar. Duk Moo’nun planı Seobinggo’da ki bütün buzları çalmaktır. Bu soygunu gerçekleştirmek için, Duk Moo’nun konusunda uzman en iyi kişilere ihtiyacı vardır. Ekip bir araya getirildikten sonra, hayatlarının en büyük soygununu gerçekleştirmek; buz çalarak güç kazanmak ve zorbalık yapan ülke yöneticilerini devirmek için artık hazırdırlar...
Kkun 2017 full hd izle 720p izle

The Swindlers - Kkun (2017)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 57 dakika


  


Yönetmen: Chang Won Jang
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Suç
Vizyon: 1 Aralık 2017
Oyuncular: Hyun Bin, Ji-tae Yu, Seong-woo Bae, Sung-woong Park, Nana,

Oldukça zeki bir dolandırıcı olan Ji-Sung (Hyun Bin) sadece kendisi gibi dolandırıcı olanları dolandırmaktadır. Jang Doo-Chil?i dolandırmak için bir plan hazırlar. Bunun için Savcı Hee-Soo (Yoo Ji-Tae), Suk-Dong (Bae Sung-Woo), Choon-Ja (Nana) ve Şef Kim (An Se-Ha) ile beraber çalışır. Planını uygulamak için Jang Doo-Chil?in sağ kolu olan Seung-Gun?a (Park Sung-Woong) bir yem atarlar.
The Priests 2015 full hd izle 720p izle

The Priests (2015)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 48 dakika


  


Yönetmen:
Ülke: Güney Kore
Tür: Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Dong-won Kang, Yun-seok Kim, Su-dam Park

Genç bir kız kendisine çarpıp kaçan bir araba yüzünden komaya girer. Rahip Kim (Kim Yun-Seok) ve genç rahip Choi (Kang Dong Won) bunun alelade bir koma olmadığını, genç kızın kötü bir ruh tarafından ele geçirildiğini düşünürler...
Memories of the Sword 2015 full hd izle 720p izle

Memories of the Sword (2015)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 2 saat


  


Yönetmen: Heung-Sik Park
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Byung-hun Lee, Do-yeon Jeon, Kim Go-Eun, Kyeong-yeong Lee, Jun-Ho Lee, Soo-bin Bae, Tae-woo Kim

Bir kadın savaşçı, ayaklanma esnasında yakın müttefiki tarafından ihanete uğrar. Kadın savaşçı, ona ihanet eden adamın küçük kızı ile beraber kaçar. on sene sene sonra, kadın savaşçı şimdi kördür ve intikam için genç kıza kılıç kullanmayı öğretmektedir.
Pyojeok 2014 full hd izle 720p izle

Hedef - Pyojeok (2014)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Yoon Hong-Seung
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 30 Nisan 2014
Oyuncular: Jun-Sang Yu, Jin-wook Lee, Seong-ryeong Kim, Yeo-Jeong Jo, Eun-ji Jo, Jin Guo

Birçok Güney Kore filmi gibi heyecanın dorukta olduğu yapım, diğer dövüş filmlerine göre daha gerçekçi dövüş sahneleri, iyi oyunculuk ve hızlı bir aksiyon içeriyor. Eski bir paralı asker, büyük bir işadamını öldürmek üzere harekete geçmiştir. Diğer yandan hamile karısı kaçırılan bir doktor, ondan yardım ister. Beraber, 36 saatlik inanılmaz bir maceraya adım atarlar.
Catch Me 2013 full hd izle 720p izle

Steal My Heart - Catch Me (2013)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 55 dakika


  


Yönetmen: Hyun-Jong Lee
Ülke: Güney Kore
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Jin-mo Ju, Tae-hyun Cha, Joo-won Moon, Ah-jung Kim, Do-bin Baek, Tae-Gwang Hwang, Jin-Mo Joo

Bir polis memurunun, bir hırsızın izini sürerken bu zaman arasında ona aşık oluşunu konu almaktadır.
Gashi 2014 full hd izle 720p izle

Innocent Thing - Gashi (2014)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 57 dakika


  


Yönetmen: Tae-gyun Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 10 Nisan 2014
Oyuncular: Lee Do-Ah, Hyuk Jang, Bo Ah Jo, Woo-seon Seon

Joon Ki (Jang Hyuk), bir lisede popüler bir öğretmendir. Öğrencisi Young Eun (Jo Bo-Ah) ona içten içe duygular beslemektedir. Joon Ki'nin kalbi de Young Eun'un duygularına karşılık verir, fakat o ne olursa olsun duygularını bastırmaya kararlıdır. Young Eun ise Joon Ki' nin karısı Seo-Yeon (Sun Woo Sun) dahil olmak üzere Joon Ki' nin çevresindekilere yakınlaşmaya başlar.
Yeonaeui Wondo 2013 full hd izle 720p izle

Yeonaeui Wondo (2013)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 52 dakika


  


Yönetmen: Deok Noh
Ülke: Güney Kore
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 21 Mart 2013
Oyuncular: Moo-Seong Choi, Ha Yeon-Soo, Min-hie Kim, Min-ki Lee, Mi-ran Ra, Ji-yong Hong

Jang Young ve Dong-Hee, tıpkı bankada çalışan ve herkesten saklayarak üç yıldır yürüttükleri ilişkilerine nokta koyarak,ayrılırlar. İkisi de bu bir hale adapte olduklarını söylese de hala birbirlerini seviyorlardır. Ayrılık sonrası erkek arkadaşının meselesinde yaptığı konuşmalar ve gittiği her yerde onu kötülemesi, ikili arasındaki kapışmanın fitilini ateşler. Ayrılık sonrası birbileriyle paylaştıkları herşeyin maddi manevi hesap dökümüne koyulurlar.
Jji-ra-si: Wi-heom-han So-moon 2014 full hd izle 720p izle

Tabloid Truth - Jji-ra-si: Wi-heom-han So-moon (2014)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 2 saat 1 dakika


  


Yönetmen: Kwang-shik Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 20 Şubat 2014
Oyuncular: Jin-yeong Jeong, Kang-woo Kim, Chang-Seok Ko, Seong-Woong Park, Won-sang Park, Byeong-hun Lee

Woo Gon (Kim Kang Woo) bir yetenek şirketinde menejer yapmaktadır. Mi Jin (Ko Won Hee)´i elemelerde görüp ona karşı özel hisler besler ve onda bir yıldız potansiyeli görür. Woo Gon´un çabaları ile Mi Jin bir filmde rol alır.
Menejeri olan Woo Gon´un da çalışmaları sayesinde Mi Jin oldukça ünlenir ve bir dizide rol alır. Fakat Mi Jin´in tanınmış bir politkacıyla (Ahn Sung Ki) seks skandalına karıştığını söyleyen korkunç bir skandal patlak verir. Woo Gon, kaynağı belirgin olmayan bir söylentinin doğru olmadığını söylese de kimse dinlemez. Kısa bir zaman sonra da Mi Jin evinde ölü bulunur.
Woo Gon bu asılsız söylentiyi kimin yaydığını bulmaya karar verir.
Running Man 2013 full hd izle 720p izle

Kaçak - Running Man (2013)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 2 saat 7 dakika


  


Yönetmen: Dong-oh Jo
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Komedi, Gerilim
Vizyon: 4 Nisan 2013
Oyuncular: Sin Ha-Gyoon, Eun-ji Jo, Sang-ho Kim, Min-ho Lee, Jeong-se Oh

Sıradan bir oto tamircisi olan Jong-Woo (Shin Ha-Kyun)'nın 17 yaşında Gi-Hyuk (Lee Min Ho) adında bir oğlu vardır fakat Jong-Woo, baba olacak olgunlukta değildir. Kendine ve oğluna bir ev almak isteyen Jong-Woo geceleri taksicilik yapmaktadır. Bir gün Jong-Woo'nın müşterisi ölü bulununca baş şüpheli konumuna düşer. Babası cinayet zanlısı olarak aranan Gi-Hyuk gerçekleri ortaya çıkarmak için kolları sıvar.
Collective Invention 2015 full hd izle 720p izle

Collective Invention (2015)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 32 dakika


  


Yönetmen: Oh-Kwang Kwon
Ülke: Güney Kore
Tür: Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Kang Bong-Sung, Oh Chang-Kyung, Ji-ho Choi, Jang Gwang, Myung Gye-Nam, Kuk-Jin Han, Hye-jin Jeon

Lee Chun-Hee muhabir olmak isteyen bir üniversite mezununu canlandıracak. İnternette bir kızın erkek arkadaşının bir balığa dönüştüğünü iddia eden garip bir hikaye görecek ve bunun ardındaki gerçeği araştırmaya karar verecek. Lee Kwang-Soo bir ilaç deneyi yüzünden balığa dönüşen erkek arkadaş rolünü, Park Bo-Young da onun hikayesini internette yayan kız karakterini canlandıracak.
Eun-mil-han yu-hok 2015 full hd izle 720p izle

Perfect Proposal - Eun-mil-han yu-hok (2015)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 50 dakika


  


Yönetmen: Jae-goo Yoon
Ülke: Güney Kore
Tür: Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Su-jeong Lim, Dean Dawson, Kyeong-yeong Lee, Jeff Johnson, Yeon-Seok Yoo, Dohee, Kyeong Jin

Ji-Yeon (Im Soo-Jung) bir arkadaşı tarafından ihanete uğrar ve bu nedenle ağır bir borç içine düşer . Sung-Yeol (Yoo Yeon-Seok) onun karşısına çıkar ve tehlikeli bir teklifle onu cezbeder, öneri tehlikelidir lakin inanılmaz derecede kazançlıdır.
Last Knights 2015 full hd izle 720p izle

Son Şövalyeler - Last Knights (2015)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Kazuaki Kiriya
Ülke: Çek Cumhuriyeti, Güney Kore
Tür: Aksiyon, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Clive Owen, Morgan Freeman, Aksel Hennie, Daniel Adegboyega, Shohreh Aghdashloo, Sung-kee Ahn, James Babson

Bilinmeyen bir dönemde, sadık ve cesaretli Raiden (Clive Owen) ve hükümdarı (Morgan Freeman) yolsuzluk ve mutlak güce karşı koyar. Hayatlarını tehlikeye sokacak bir olaya bulaşırlar.
Mi-seu-teo Go 2013 full hd izle 720p izle

Mr. Go - Mi-seu-teo Go (2013)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 2 saat 12 dakika


  Yönetmen: Yong-hwa Kim
Ülke: Güney Kore, Çin
Tür: Komedi, Dram, Spor
Vizyon: 17 Temmuz 2013
Oyuncular: Seong Dong İl, Jiao Xu, Hee-won Kim, Kang-woo Kim, Jô Odagiri, In-gi Jeong, Jae-yun Jo

Dedesinin ölümünden sonra 15 yaşındaki Weiwei (Jiao Xu), gorili Ling Ling ile Çin'de bir başına kalmıştır. Bir sirk işletmekte olan dedesi goril Ling Ling'e beyzbol sevgisi aşılamış ve atıcı olarak yetiştirmiştir. Goril Ling Ling'in ünü Güney Kore'li bir beyzbol koçu Sung Choong-Soo'un (Sung Dong-Il) kulağına kadar gider. Goril Ling Ling'in Güney Kore profesyonel beyzbol liginde oynaması için anlaşma imzalatır. Weiwei ve Ling Ling büyük hayalerle Güney Kore'ye gelir. Kısa zamanda Ling Ling'in namı alır başını gider. Bu arada rakip beyzbol takımı da Rating adlı bir gorili Ling Ling'e karşı sahalara çıkartır.
Saam gwok dzi gin lung se gap 2008 full hd izle 720p izle

Üç Hanedan: Ejderin Dirilişi - Saam gwok dzi gin lung se gap (2008)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: Daniel Lee
Ülke: Çin, Güney Kore, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi
Vizyon: 22 Ağustos 2008
Oyuncular: Andy Lau, Sammo Hung Kam-Bo, Maggie Q, Vanness Wu, Andy On, Rongguang Yu, Cunxin Pu

Çin’in dört büyük klasik romanından biri olan “Romance of the Three Kingdoms”dan uyarlanan ve iç savaş yüzünden ülke karşıt güçlerce parçalanıp sonunda üç rakip krallık arasında bölüştürülen Çin tarihinin en karanlık dönemi M.S. 190 – 280 yılları arasında geçen “Three Kingdoms: Resurrection of the Dragon”, ülkesinin birliği ve barış için savaşan ve yiğitliği ve savaştaki üstün yeteneğiyle yükselip tüm Çin’de tanınan bir kahraman olan sıradan bir adam ZHAO ZILONG’un hikayesini anlatır.

Zhao’nun dövüşerek birçok savaş kazanmasına ve kahramanlığının bir efsaneye dönüşmesine rağmen, yıllarca süren mücadeleye rağmen, savaş hâlâ tüm şiddetiyle devam etmektedir. Cesur savaşçı ilerlemiş yaşında, içteki ve dıştaki düşmanlarıyla savaşacağı, en son ve en zorlu savaşını kazanmak için birliklerini yönetme mücadelesi vermektedir.
Howling 2012 full hd izle 720p izle

Uluma - Howling (2012)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 54 dakika


  


Yönetmen: Ha Yu
Ülke: Güney Kore
Tür: Gerilim
Vizyon: 16 Şubat 2012
Oyuncular: Kang-ho Song, Na-yeong Lee, Jang In-ho, In-gi Jeong, Jeong Jin

Bir adam kendiliğinden çıkan bir yangın ile ölür. Bedeninde ise hayvan dişleri izlerine rastlanır. Bunun üzerine bir gazi, erkek polis ve acemi bir kadın polis hakkında soruşturma başlatılır.
Won-deo-pool Ra-di-o 2012 full hd izle 720p izle

Wonderful Radio - Won-deo-pool Ra-di-o (2012)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 2 saat


  


Yönetmen: Chil-in Kwon
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram
Vizyon: 5 Ocak 2012
Oyuncular: Min-jung Lee, Jeong-jin Lee, Kwang Soo Lee, Jeong-tae Kim, Yu-mi Jeong

Eski bir şarkıcı ve şimdiki radyo DJ'i olan Jin-ah halen bir yıldız tavırları içindedir ve kötü huylu ama çekici yapımcısı Ja-hyeok'nun radyo dinleyicilerini % 4'ün üzerinde tutmak için harika bir projesi vardır.
The Tower 2012 full hd izle 720p izle

Ta-weo - The Tower (2012)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    

  


Yönetmen: Ji-hoon Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Mina Cho, Sang-kyung Kim, Ye-jin Son

Noel arefesinde Seul'un tam merkezinde bulunan lüks Tower Sky ikiz kuleleri. Tüm çalışanlar noel hazırlığı ile meşgul. Mutfakta başlayan küçük bir yangın. Yangına aldırış etmeden devam eden Noel partisi. Kulelere çarpan bir helikopter... Kuledeki insanlar hayatlarını kurtarabilecek midir? The Tower - Ta-weo 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Sonnim 2015 full hd izle 720p izle

Fareli Köyün Kavalcısı - Sonnim (2015)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Kim Kwang-tae
Ülke: Güney Kore
Tür: Korku, Gizem, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Woo-hee Chun, Lee Joon, Sung-min Lee, Goo Seung-Hyeon, Ryoo Seung-Ryong, Seung-yong Ryoo, Zach Aguilar

Kore Savaşı sonrası Güney Kore... Bir baba ve oğlu, kendilerine yeni bir yuva bulma umuduyla yollara düşmüştür. Dağların arasında saklı bir köye varırlar. Burada yaşayan insanlar, kibar olmalarına rağmen, bir şeylerden korkmaktadırlar. Baba, oğluna, insanların batıl inançları olduğunu anlatır. Fakat gece olduğunda, köy halkının korkmak için iyi ve ölümcül bir sebepleri olduğunu fark edeceklerdir.
Gong jeong sa hoe 2012 full hd izle 720p izle

Azooma - Gong jeong sa hoe (2012)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 15 dakika


  


Yönetmen: Ji-seung Lee
Ülke: Güney Kore
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Seong-woo Bae, Taekwang Hwang, Young-nam Jang, Emmanuel Mouret, Ma Dong-Seok

Eski bir diş hekimi olan, ve şu anda bir sigorta satış elemanı olarak çalışan,Yoon Young Nam 10 yaşındaki kızı ile birlikte yaşamaktadır. Bir gün kızının okuldan eve dönerken tecavüze uğradığını öğrenir. Polisin ilgisiz tutumu üzerine tecavüzcüyü kendi aramaya başlar ve intikam almaya kararlıdır.

"Azooma" evli ya da orta yaşlı bir kadın için Kore dilince bir terimdir. (daha yaygın yazıldığından "Ajooma" / "Ajuma") 'dir
Deranged 2012 full hd izle 720p izle

Yeon-ga-si - Deranged (2012)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    

  


Yönetmen: Jeong-woo Park
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Dong-wan Kim, Ha-nui Lee, Jung-Hee Moon

Jae-hyuk 40'lı yaşlarını süren sıradan bir adamdır. Tıbbı malzemeler satarak hayatını kazanan Jae-hyuk her gün doktorlarla sorunlar yaşamaktadır. Ağabeyi Jae-pil ise halk güvenliğini sağlamaya çalışmakla çok da ilgilenmeyen, zamanının çoğunu borsadan şikayet ederek geçirmektedir. Ülkenin farklı yerlerinde bulunan cesetler endişe yaratır. Emniyet müdürü hipnotize edilmiş gibi suya atlayıp boğulan insanların görüntülerinden rahatsız olmuştur. Zaman geçtikçe benzer olaylar daha çok artmıştır. Yetkililer bu ölümlerin sebebi karşısında şaşkına dönmüştür. Hükümet bunun üzerine ulusal acil durum ilan eder. Deranged - Yeon-ga-si 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Kwik 2011 full hd izle 720p izle

Kwik (2011)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 55 dakika


  


Yönetmen: Beom-gu Cho
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Komedi, Gerilim
Vizyon: 20 Temmuz 2011
Oyuncular: Min-ki Lee, Ye-won Kang, In-kwon Kim, Chang-Seok Ko, Byeong-cheol Kim, Kim Eun-ok, Yoon Je-moon

Eski bir motorsiklet çetesi üyesi Ki-su geçimini kuryelik yaparak sağlamaktadır. Teslimat yaptığı binanın bombayla patlatılmasından şüphelenmeyen Ki-su, bir sonraki işi olan şarkıcı bayanı almaya gider. Televizyon stüdyosuna götürmesi gerektiği bayan ise çete günlerinden tanıştığı eski kız arkadaşı A-rom'dur. A-rom'un kaskı takmasıyla zaman ayarlı bir bomba aktive olur. Ki-su, bomba düzeneğini etkisizleştirmesi için verilen görevleri zamanında yerine getirmeyi başarabilecek midir?
Rol-lu-ko-seu-tu 2013 full hd izle 720p izle

Fasten Your Seatbelt - Rol-lu-ko-seu-tu (2013)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 34 dakika


  


Yönetmen: Jung-woo Ha
Ülke: Güney Kore
Tür: Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Kyoo-Hwan Choi, Sung-chun Han, Kyeong-ho Jeong, Sin-cheol Kang, Byeong-ok Kim, Jae-hwa Kim, Kim Ki-Cheon

Hallyu yıldızı Ma Joon-Gyu Tokyo´dan Seul´e dönüş yolunda bir uçağa biner. Fakat uçak bir tayfunun içine sürüklenir ve düşme tehlikesi ile karşı karşıya kalırlar. Ardından tüm uçakta komik olaylar yaşanmaya başlar.
Doomsday Book 2012 full hd izle 720p izle

Kıyamet Kitabı - Doomsday Book (2012)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Jee-woon Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Komedi, Dram, Fantastik
Vizyon: 11 Nisan 2012
Oyuncular: Joon-ho Bong, Ji-hee Jin, John D. Kim, Kang-woo Kim, Jun-hee Ko

Fütürist, modern ve yüksek teknoloji sahibi bir dünyada, kendi kendini yok etmeye meyilli bir insan ırkı. İnsan zekâsıyla robotların yapay zekâsının yer yer karşı karşıya geldiği, yer yer iç içe geçtiği 3 farklı hikâye. Bir aşk hikâyesinin ortasına düşen ve insanları zombiye çeviren bir virus; insan beyninin kapasitesinde düşünüp davranabilen bir robot ve dünyaya hızla yaklaşan bir meteor. Dünyanın sonu yeni bir başlangıç olabilir mi?
Wi-heom-han gyan-gye 2012 full hd izle 720p izle

Dangerous Liaisons - Wi-heom-han gyan-gye (2012)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 50 dakika


  


Yönetmen: Jin-ho Hur
Ülke: Çin, Güney Kore, Singapore
Tür: Dram, Gizem, Romantik
Vizyon: 24 Mayıs 2012
Oyuncular: Cecilia Cheung, Dong-gun Jang, Ziyi Zhang, Shawn Dou, Lisa Lu

Çin, Şangay 1939. Madam Mo Jieyu; zengin, güçlü, fakat hiç aşık olmamış bir bayandır. Varlıklı bir kasanova olan Xie Yifan çevresinde bir sürü kadın olduğu halde, yalnızca Madam Mo Jieyu'yu istemektedir. Bir partide Madam Jieyu, Xie Yifan'ın Madam Du Fenyu'yu izlediğini fark eder. Bunun üzerine Xie Yifan ile iddialı bir bahse girer. Şayet Xie Yifan Madam Du Fenyu'yu tavlayabilirse ona da sahip olacaktır. Lakin tavlamayı başaramazsa, deniz kenarındaki tüm mülklerini Madam Mo Jieyu'ya bırakacaktır. Oyun başlar...
Runway Cop 2012 full hd izle 720p izle

Runway Cop (2012)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 50 dakika


  


Yönetmen: Terra Shin
Ülke: Güney Kore
Tür: Komedi
Vizyon: 30 Mayıs 2012
Oyuncular: Ji-Hwan Kang, Yu-ri Sung, Soo-hyuk Lee, Yeong-kwang Kim, Min-cheol Shin

Detective Cha (Kang Ji-hwan) bir olayı çözmek için bir süper model projesine dahil olur.Chul-soo, suçlu yakalamada engel tanımayan istekli bir dedektiftir. Kariyerine o kadar kendini adamıştır ki yıkanmaya ve kıyafetlerini değiştirmeye bile zaman harcayamaz. Bu tutkusuyla şehrin en büyük suç davalarından birini çözmek için görevlendirilmesi şaşırtıcı değildir, fakat bir model olarak... Chul-soo'nun yükü katlanmıştır: elbette suçluyu yakalamak zorundadır fakat bunu yapmak için 20 kilo vermek ve eski lise arkadaşı modacı Young-jae'nin ellerinde köklü bir bakım geçirmek zorunda kalacaktır.
Cat Funeral 2015 full hd izle 720p izle

Cat Funeral (2015)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 47 dakika


  


Yönetmen:
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Kang In, Park Se-Young, Gyu-Woon Jung, Bu-jin Ju, Byeong-chun Kim, Jae-rok Kim, Dae-hyeon Lee

Bir müzisyen olan Dong-Hoon (Kangin) ve bir karikatürist olan Jae-Hee (Park Se-Young) eski sevgililerdir. Beraber oldukları zamanlar Gooreumi adında bir kedi beslemişlerdir. Ayrılmalarından sonra, kediyi beslemeye Dong-Hoon devam etmiştir. Bir gün kedi ölür. Dong-Hoon, Jae-Hee'yi arayıp Gooreumi'ye olanları anlatmaya karar verir. Sonrasında bir sene içinde ilk kez buluşurlar ve kedilerine bir cenaze düzenlemek için, Dong-Hoon ve Jae-Hee bir gece iki günlük bir geziye çıkarlar.
The Nut Job 2014 full hd izle 720p izle

Fındık İşi - The Nut Job (2014)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 25 dakika


  Yönetmen: Peter Lepeniotis
Ülke: Kanada, Güney Kore, ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile
Vizyon: 17 Ocak 2014
Oyuncular: Will Arnett, Katherine Heigl, Brendan Fraser, Liam Neeson, Stephen Lang, Sarah Gadon, Maya Rudolph

Huysuz, bağımsız sincap Surly, parkından kovulmuştur ve şehirde yaşamak zorundadır. Şansına, kış için hazırlanırlarken, kendisinin ve park halkının hayatını kurtarabilecek bir şeye denk gelir
Rough Play 2013 full hd izle 720p izle

Rough Play (2013)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 38 dakika


  


Yönetmen: Yeon-Shick Shin
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon
Vizyon: 4 Ekim 2013
Oyuncular: Lee Joon, Hyung-joon Kim, Yeong-hie Seo, Dong-kun Yang, Ma Dong-Seok

"Young (Lee Joon'un oynadığı karakter) , büyük bir film yıldızı olmayı düşleyen, pek tanınmayan bir aktördür. Bir gün bir filmle büyük bir çıkış yakalar ve birden ünlü bir yıldız haline gelir. Şöhretle gelen yeni dünyanın sırlarını keşfeder ve bundan keyif alır fakat şöhretin getirdiği karanlık yönler, onun etrafındaki herkesi kaçınılmaz bir şekilde tehlikeye sokmaya başlar."
Do-nui mat 2012 full hd izle 720p izle

The Taste of Money - Do-nui mat (2012)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 55 dakika


  


Yönetmen: Sang-soo Im
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram
Vizyon: 17 Mayıs 2012
Oyuncular: Yun-shik Baek, Hyo-jin Kim, Kang-woo Kim, Ju-wan On, Maui Taylor

"Paranın Tadı", "Chaebul" aileler olarak bilinen Koreli şirketler dünyası ve onların arzuları, aşkları, nefretleri, seks hayatları ve işledikleri cinayetlerle ilgilidir.
Misseu Go 2012 full hd izle 720p izle

Misseu Go (2012)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 55 dakika


  


Yönetmen: Cheol-kwan Park
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Komedi
Vizyon: 21 Haziran 2012
Oyuncular: Hyun-jung Go, Hae-jin Yu, Jae-suk Ha, Chang-Seok Ko, Jin Kyung

Sosyal fobisi olan kafası karışık bir kadın Kore’deki en büyük organize suç şebekelerinden birine ait önemli bir şeyi kaybettikten sonra, başına bir kurşun yemeden o değerli şeyi geri almak zorundaysa ne olur? Ko Hyeon-jeong devamlı panikataklar yaşayan çalışkan karikatürist Chun Su-ro karakterini canlandırıyor. Chun Su-ro her türlü sosyal etkileşimden korkmaktadır.

Bir uyuşturucu çetesi lideri Chun’u içi uyuşturucu dolu bir pastayı ortaklarından birine götürmesi için ikna edince, Chun hiçbir şeyden şüphelenmeden bunu kabul etmiş olur. Böylece polis tarafından yakından takip edilen karmaşık bir uyuşturucu alışverişine dahil olmuş olur.

Komedi, aksiyon ve romantizm dolu “Miss Conspirator” Kore seyircisi tarafından uzun zaman beklenen bir filmdir. Bunun nedenlerinden biri filmin popüler “Hi, Drama” (2001) filminin yapımcısı olan Park Cheol-kwan tarafından yönetilmiş olmasıdır.
You Call It Passion 2015 full hd izle 720p izle

You Call It Passion (2015)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 46 dakika


  


Yönetmen: Gi-hoon Jeong
Ülke: Güney Kore
Tür: Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Seong-woo Bae, Jae-yeong Jeong, Kyeong Jin, Dal-su Oh, Bo-yeong Park, Teo Yoo

Ra-Hee (Park Bo-Young) çok sayıda şirkete müracaat etmiştir fakat iş bulmada başarısız olmuştur. Sonunda spor gazetesinde bir iş bulmuştur. Eğlence bölümünde muhabir olarak çalışmaya başlar. Bir süre sonra kendisini kargaşanın ortasında bulur.
11 A.M. 2013 full hd izle 720p izle

11 A.M. (2013)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 39 dakika


  


Yönetmen: Hyeon-seok Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Jae-yeong Jeong, Ok-bin Kim, Daniel Choi

Bir bilim adamı (Jung Jae-Young) merhum eşiyle yeniden karşılaşma umuduyla bir zaman makinesi icat eder. Bu bilim adamı zaman makinesi aracılığıyla kendini bir sonraki gün saat sabah 11'de bulur ve diğer bilim adamlarının öldürüldüğüne tanık olur. Ardından bu vahşetin gerçekleşmesini önlemek için geçmişe geri döner.
The Huntresses 2014 full hd izle 720p izle

The Huntresses (2014)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 47 dakika


  


Yönetmen: Jae-Hyun Park
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Ji-won Ha, Ye-won Kang, Ga-in Son, Sang-uk Ju, Chang-Seok Ko, Dong-bin Park, Min-jung Park

Based in the Joseon times, this action historical is about a group of three beautiful ladies starred by Ha Ji-won, Kang Ye-won and Son Ga-in.
Ha Ji-won takes on the role of Jin-ok, leader of the group and inventor of unique weapons with the ability to disguise herself in variety. She is about to upgrade her action from what we have seen so far and add a little bit of airhead in it.
Kang Ye-won is Jin-ok's co-worker and the only married one in the group. She is better at throwing daggers than cooking and better in tumbling than housework. She is the funny one being the 'idiot' ajumma' (married woman).
Son Ga-in is the youngest of the group. She is a fist first and talk later kind of person who is blunt and chic and is about to take over the hearts of men all over the country.
Other than these three, Ko Chang-seok take on the role of monk Moo-myeong and Joo Sang-wook, the role of warrior Sa-hyeon who threaten the three angels.
Plump Revolution 2012 full hd izle 720p izle

Plump Revolution (2012)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 24 dakika


  


Yönetmen: Chang-ho Jo
Ülke: Güney Kore
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Hyun Jin Lee, Moo-Saeng Lee, So-jeong Lee, Tu-in Tak

Bu film bir Kore-Japonya işbiriliğidir.Bu romantik komedi de bir modelin aşkı için kilo almaya karar vermesi anlatılmaktadır.
Back to the Jurassic 2015 full hd izle 720p izle

Back to the Jurassic (2015)

5.1 IMDB Puanı 5.1
    
 1 saat 26 dakika


  


Yönetmen:
Ülke: Güney Kore
Tür: Animasyon
Vizyon:
Oyuncular: Melanie Griffith, Jane Lynch, William Baldwin, Stephen Baldwin, Rob Schneider, Pamela Adlon, Fred Tatasciore

Jim Seung 2011 full hd izle 720p izle

Canavar - Jim Seung (2011)

5.1 IMDB Puanı 5.1
    
 1 saat 33 dakika


  


Yönetmen: Yoo-sik Hwang
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Se-hong Jeon, Seok-won Jeong, Yeong-Hoon Kim, Nalie Lee, Emmanuel Mouret

Bo-ra ve erkek kardeşi, Tae-hun, anne-babalarının ölümünden bu yana yanlarında yaşadıkları büyükannelerini de kaybederler. Fakat hemen sonra Tae-hun, Bo-ra'nın kaçırıldığını öğrenir. Kaçıranlar ertesi gün akşam 10'da Bo-ra'nın yer aldığı web üzerinden bir online p***no filminde kullanacaklarının söyleyerek tehdit ederler. Tae-hun kız kardeşini bulup kurtarmak ve kaçıranlardan intikam almak için kendine bir görev planı yapar.
Jungle Shuffle 2014 full hd izle 720p izle

Ormanda Karmaşa - Jungle Shuffle (2014)

4.8 IMDB Puanı 4.8
    
 1 saat 25 dakika

Yönetmen: Taedong Park
Ülke: Güney Kore, Meksika
Tür: Macera
Vizyon: 25 Nisan 2014
Oyuncular: Drake Bell, Brianne Siddall, Joey D'Auria, Jessica Di Cicco, Chris Gardner, Eric Lopez, Michael McConnohie

Manu, arkadaşı Chuy'un yardımı ile Prenses Sacha'yı kötü niyetli bilim adımı ve avcıların ellinden kurtarmak durumundadır.
The Puppet 2013 full hd izle 720p izle

Kukla - The Puppet (2013)

4.8 IMDB Puanı 4.8
    
 1 saat 25 dakika


  


Yönetmen: Young-Rak Kwon
Ülke: Güney Kore
Tür: Korku
Vizyon:
Oyuncular: So Young Han, Ji-sung Koo, Jong-su Lee, Ki-Jun Won, Hiroyuki Tanaka

Dr.Ji-Hoon (Lee Jong-Su) aşka inanmayan bir psikiyatrdır. Bir gün, arkadaşının sevgilisi olan Hyun-Jin (Koo Ji-Sung) kendisini görmeye gelir. Hyun-Jin (Koo Ji-Sung) halüsinasyonlar görmekten şikayetçidir. Ji-Hoon, Hyun-Jin'in halüsinasyonlarının sebebini bulmak için kendisini hipnotize etmeye karar verir. Hipnoz seansları sayesinde Hyun-Jin'in durumu iyiye giderken, bu esnada Ji-Hoon da , Hyun-Jin'in korkunç geçmişi hakkında bilgi sahibi olur. Bu süreçte Dr.Ji-Hoon, Hyun-Jin'den hoşlanmaya başlamıştır.Bu yüzden doktorluğu bir kenara bırakıp Hyun-Jin'in her pazar saat 3 'te kendisine gelmesi için hipnotize eder.
Dino Time 2012 full hd izle 720p izle

Benim Annem Bir Dinazor - Dino Time (2012)

4.8 IMDB Puanı 4.8
    

  Yönetmen: Yoon-suk Choi
Ülke: ABD, Güney Kore
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile
Vizyon: 7 Aralık 2012
Oyuncular: Pamela Adlon, Melanie Griffith, John DiMaggio, Tara Strong, Rob Schneider, Stephen Baldwin, Nolan North

Zamanda yolculuk yapan 3 çocuğun serüveni. Bu üç afacan bir anda kendilerini 65 milyon sene öncesinde bir dinazor tarafından büyütülürken bulurlar.
Bling 2016 full hd izle 720p izle

En Süper Kahramanlar - Bling (2016)

4.6 IMDB Puanı 4.6
    
 1 saat 22 dakika

Yönetmen: Kyung Ho Lee
Ülke: Güney Kore, ABD
Tür: Animasyon
Vizyon: 21 Ekim 2016
Oyuncular: Taylor Kitsch, Jennette McCurdy, James Woods, Carla Gugino, Tom Green, Jon Heder, Jason Mewes

Tematik parkta tamircilik yapan Sam çocukluk aşkı Sue ilgili rüyalar görmektedir. Yalnızca parlak bir altın yüzüğün onun kalbini kazanmasını sağlayacağına dair yanlış bir inancı olan Sam bir akşam ona evlenme teklif etmek için her şeyi hazırlar. Fakat kötü kalpli Oscar da elinde Sam'inkinin aynı bir yüzükle ortaya çıkınca işler karışır. Sam, Oscar'ın kötü planlarını ekarte edebilmek için robot süper kahramanlarla iş birliği yapar ve şehri kurtarmak için kolları sıvar. Bu macerada önemli olanın yüzüğün değeri değil kalbin sıcaklığı olduğunu anlayacaktır...
7 gwanggu 2011 full hd izle 720p izle

Sektör 7 - 7 gwanggu (2011)

4.6 IMDB Puanı 4.6
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Ji-hoon Kim
Ülke: Güney Kore
Tür: Aksiyon, Macera, Korku, Bilim Kurgu
Vizyon: 4 Ağustos 2011
Oyuncular: Ji-won Ha, Seong-gi Ahn, Ji-ho Oh, Ye-ryeon Cha, Han-wi Lee

Hae Joon, Jeju Adası’nın güneyindeki sondaj kulesi platformunda ufak ve birbirine bağlı bir ekipte ekipman sorumlusu olarak çalışmaktadır. Hae Joon’un rahmetli babasının eski iş arkadaşı Jung Man, platformun yeni sualtı keşif aracı Tutulma’nın kaptanı olarak atanmıştır. İşi platformdan ayrılmayı gözetlemek olsa da, Jung Man son defa sondaj yapmayı önerir. Üç haftalık hazırlıktan sonra Hae Joon ile diğer ekip arkadaşı platformun bir kısmını onarmak için suya dalar. Çalıştıkları sırada ekipmanda çıkan sorundan dolayı iş arkadaşı boşluğa gömülür. Hae Joon platforma geri döndüğünde diğer ekip arkadaşları garip şekillerde ölmeye başlar. Ardından suyun altında yaşayan canavarın platforma çıkıp ekiptekilerden beslendiğini öğrenirler.