Hollanda Sineması (42 sonuç)

Dunkirk 2017 full hd izle 720p izle

Dunkirk (2017)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Christopher Nolan
Ülke: İngiltere, Hollanda, Fransa, ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi
Vizyon: 21 Temmuz 2017
Oyuncular: Fionn Whitehead, Damien Bonnard, Aneurin Barnard, Lee Armstrong, James Bloor, Barry Keoghan, Mark Rylance

2. Dünya Savaşı'nın başlarında Nazi Almanyası'nın net bir üstünlüğü vardır. Mayıs 1940'ta İngiltere, Kanada, Fransa ve Belçika'ya ait müttefik silahlı güçlerinden 400 bin asker, Fransa'nın İngiltere'ye çok yakın Dunkerque (Dunkirk) bölgesinde Alman Silahlı gücü tarafından karadan tamamiyle kuşatılmıştır. Almanlar bu askerleri hava bombardımanlarıyla yok etmeyi planlarken, İngiliz Başbakanı Churchill'in yönlendirmesiyle askerleri kurtarabilmek için çok tehlikeli ve savaşın gelişimi açısından hayati ehemmiyette bir tahliye operasyonu başlatılır.

Dunkirk, filmi, 2. Dünya Savaşı'nın seyrini etkileyen olaylardan Dunkirk Tahliyesi'ni karadan, havadan ve denizden değişik bakış açılarıyla izleyiciye aktarıyor.
Black Book 2006 full hd izle 720p izle

Kara Kitap - Black Book (2006)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  


Yönetmen: Paul Verhoeven
Ülke: Hollanda
Tür: Dram, Gerilim, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Carice van Houten, Sebastian Koch, Thom Hoffman

Yahudiler için Almanya’da yaşamanın kabusa eş değer olduğu yıllarda Yahudi şarkıcı Rachel Steinn, bu korkunç baskıdan kurtulabilmek için ülkeyi terketmeye karar verir. Fakat ne yazık ki, Hollanda’ya gitmek için kaçak olarak bindiği bot, Almanlar tarafından durdurulacaktır. Bottaki herkesin öldürülmesine rağmen Rachel, şans eseri kurtulur. Ülkeyi terkedemeyen Rachel için yapacak tek bir şey kalmıştır: direnişçilere katılmak! Ellis de Vries adı ile direniş gruplarının önemli isimlerinden biri haline gelecektir. Black Book - Kara Kitap 720P kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Zwartboek 2006 full hd izle 720p izle

Kara Kitap - Zwartboek (2006)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 25 dakika


  Yönetmen: Paul Verhoeven
Ülke: Hollanda
Tür: Dram, Gerilim, Savaş
Vizyon: 13 Nisan 2007
Oyuncular: Carice van Houten, Sebastian Koch, Thom Hoffman, Halina Reijn, Waldemar Kobus

Hollanda 1944… İkinci Dünya Savaşı’nın son yıllarında güzel şarkıcı Rachel Stein, Tsjempkema ailesinin yanında, Hollanda kırsalında saklanmaktadır. Bir zamanlar popüler ve zengin bir şarkıcı olan Rachel, şimdi Avrupa’daki bir çok yahudi gibi ailesinden ayrı, her an Gestapo tarafından yakalanma korkusuyla savaşın bitmesini beklemektedir. Geçici güvenli-evi, alman savaş uçaklarının ateşi altındaki bir müttefik hava bombardımanı sırasında yıkılınca, Rachel, kendisini güvenli bir yere ulaştırmaya söz veren Rob isminde sempatik bir genç ile tanışır. Sonraki sabah Rachel’ı şehirdeki kontağı ile tanıştıran Rob, ailesini bulup, kurtarılmış topraklardan sınır dışına çıkıp kaçmayı planlamaktadır.

Hollanda’da gizlice yahudileri sınır dışına kaçmalarına yardım eden bir avukat olan Mr. Smaal ve karısının evine gelirler. Mr. Smaal, gönülsüzce de olsa, Rachel’I düşman hattından geçirip, müttefik topraklarında ailesiyle buluşması için ayarlama yapacağını söyler. Fakat tehlikeli bir nehir geçişi sırasında, tekneleri Alman devriyelerince pusuya düşürülür. Nazi’ler acımasızca teknedeki herkesi öldürürken Rachel, nehre atlayıp kurtulmayı başarır.

Sonraki sabah Rachel, Hollanda Direniş örgütünün liderlerinden biri olan Gerben Kuipers tarafından kurtarılır. Nazik ve cömert bir adam olan Kuipers, Rachel’e bir iş ve güvenli bir ev önerir. Fakat ailesinin canice katliamını unutamayan Rachel, direnişe katılıp Almanlar’a karşı savaşmaya karar verir..
Spoorloos 1988 full hd izle 720p izle

Spoorloos (1988)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    

  


Yönetmen: George Sluizer
Ülke: Hollanda
Tür: Gizem, Korku, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Bernard-Pierre Donnadieu, Gene Bervoets, Johanna ter Steege

Birbirlerine aşık olan Saskia ve Rex çifti, tatil yapmak amacıyla arabalarına atlayıp yola koyulurlar. Çiftimiz güle oynaya yollarına devam ederlerken Saskia Rex'e, belirli aralıklarla gördüğü ve her seferinde aynı kurgunun yaşandığı, özünde ikisinin de birbirlerine kavuşamadıklarını anlatan rüyalarından bahseder. Peşisıra patlak veren ve küçük bir anlaşmazlık sonucu yaşanan tartışma; Saskia'nın Rex' kendisini hiç bırakmaması için yemin ettirmesiyle son bulur ve dinlenmek üzere bir benzin istasyonunda mola verirler. Saskia, kahve almak için markete gider ve geri dönmez. Ne yapacağını bilemez bir durumda olan ve belirli bir süre arabasında Saskia'yı bekledikten sonra etrafı kolaçan eden Rex, herhangi bir sonuç alamaz. Hatta müessese sahibi, Saskia'nın belki de kendi isteğiyle oradan ayrılmış olabileceğini düşünerek ortada hiçbir delil bulunmadığını ileri sürer ve polisi bile aramaya tenezzül etmez. Rex ise böyle bir varsayıma asla inanmayacaktır...
Achtste Groepers Huilen Niet 2012 full hd izle 720p izle

İyi Çocuklar Ağlamaz - Achtste Groepers Huilen Niet (2012)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 1 saat 40 dakika

Yönetmen: Dennis Bots
Ülke: Hollanda
Tür: Dram, Aile
Vizyon: 15 Şubat 2012
Oyuncular: Hanna Obbeek, Nils Verkooijen, Fiona Livingston, Bram Flick, Amin Belyandouz, Eva van der Gucht, Loek Peters

12 yaşında futbol delisi Akkie (Hanna Obbeek)’nin hayatı okul futbol takımı ve turnuvalardır.
Özgür ruhlu bu genç kız, ‘erkek oyunu olan futbol’ tutkusuyla alay eden herkese meydan okur.
Ben X 2007 full hd izle 720p izle

Ben X (2007)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Nic Balthazar
Ülke: Belçika, Hollanda
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 25 Temmuz 2008
Oyuncular: Marijke Pinoy, Greg Timmermans, Cesar De Sutter, Gilles De Schrijver, Bavo Smets

Ben, kimseye benzemeyen birisidir. Kendine özgü hayatı olan Ben, dış dünyadan bağımsız bir şekilde yaşamını sürdürmektedir. Gününün büyük bir kısmını internet üzerinden “Archlord” isimli oyunu oynayarak geçirmektedir. Oyunda, çok güçlü, saygı duyulan bir karakteri vardır. Ben'in en büyük hayali, gerçek hayatta da oyundaki gibi bir karaktere sahip olmaktır. Fakat “Otizm” adı verilen hastalığı yüzünden bu hiç te kolay değildir. Sürekli arkadaşlarının şakalarına maruz kalan, dışlanan Ben'in yardımına “Archlord” oyunundan tanıştığı Scarlite adlı kız koşacaktır...
De tweeling 2002 full hd izle 720p izle

İkiz Kızkardeşler - De tweeling (2002)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Ben Sombogaart
Ülke: Hollanda
Tür: Dram, Romantik, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Ellen Vogel, Gudrun Okras, Thekla Reuten

1925 Köln'ünde, anne-babalarının kaybıyla mutlu ve huzurlu yaşamları tökezleyen ve ortada kalan ikiz kız kardeşlerden veremli olanı hali vakti yerinde, kültürlü Hollanda'da yaşayan bir akraba himayesine alır. Sağlıklı olanıysa bir Alman çiftçi ailesi olan akrabaları çiftlikte çalıştırmak için yanına alırlar... Farklı hayatlara yelken açan bu kardeşlerin kaderlerinde birbirlerine kavuşmak yazılmış mıdır ?
Wolf 2013 full hd izle 720p izle

Wolf (2013)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Jim Taihuttu
Ülke: Hollanda
Tür: Dram, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Chemseddine Amar, Slimane Dazi, Steef Cuijpers

Majid, Hollanda'nın gizli banliyölerinde, ikinci dereceden kuşakda kickbox yapan yetenekli biridir. Onun mücadelelerindeki cesareti ring içi ve dışında ününün artmasına sebep olmakla birlikte, kickbox dünyası ile organize suç içinde bulunduğunu kavrayamaz hala gelir. Majid gerçekte ne istediğini zamanla görmezden gelmeye başlar. Wolf 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Brimstone 2016 full hd izle 720p izle

Cehennem - Brimstone (2016)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 28 dakika


  


Yönetmen: Martin Koolhoven
Ülke: Hollanda, Fransa, Almanya, Belçika, İsveç, İngiltere
Tür: Gizem, Gerilim, Western
Vizyon: 1 Ocak 2017
Oyuncular: Dakota Fanning, Guy Pearce, Kit Harington, Carice van Houten, Paul Anderson, Emilia Jones, Ivy George

Hesap günü yaklaşıyor?

Brimstone (Cehennem), yeryüzündeki cehennemin acımasız zulmüne karşı kuvvetli bir kadınlık ve direniş hikayesini anlatıyor izleyicilere.

İşlemediği bir suçun sanığı olan Liz, ailesini hırslı ve intikam almak isteyen pederden korumak mecburiyetindedir. Peder kürsüye çıktığı andan itibaren Liz ve ailesi büyük tehlike altına girecektir.
Accused  Lucia de B. 2014 full hd izle 720p izle

Accused Lucia de B. (2014)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Paula van der Oest
Ülke: Hollanda
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Ariane Schluter, Barry Atsma, Marwan Kenzari

Güçlü dayanaklar olmadan; çoğu bebek, 7 kişiyi öldürmek, 3 kişiyi de öldürmeye teşebbüsten ömür boyu hapis cezasına çarptırılan Pediatri hemşiresi Lucia de Berk’in gerçek hayat hikâyesini konu alan bir psikolojik dram.
Riphagen 2016 full hd izle 720p izle

Riphagen (2016)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 11 dakika


  Yönetmen: Pieter Kuijpers
Ülke: Hollanda
Tür: Savaş
Vizyon: 2 Eylül 2016
Oyuncular: Jeroen van Koningsbrugge, Lisa Zweerman, Anna Raadsveld, Huub Smit, Kay Greidanus, Peter Blok, Sigrid ten Napel

Savaş döneminde para kazanmanın çeşitli yolları vardır. Özellikle de namuslu bir adamın tercih etmeyeceği yollar.

Bu biyografide, 2. Dünya Savaşı'nda saklanan Yahudileri tehdit eden ve yüzlercesinin ölümünden sorumlu olan Hollandalı suçlu Andries Riphagen'in yaşamı anlatılıyor.
Admiral 2015 full hd izle 720p izle

Admiral (2015)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 31 dakika


  Yönetmen: Roel Reiné
Ülke: Hollanda
Tür: Aksiyon, Macera, Biyografi, Dram, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Charles Dance, Rutger Hauer, Daniel Brocklebank, Barry Atsma, Egbert Jan Weeber, Tygo Gernandt, Aurélie Meriel

Yeni kurulan Felemenk Cumhuriyeti İngiltere, Fransa ve Almanya tarafından saldırıya uğramışken ve yurt iç savaşın eşiğindeyken ülkenin en büyük silahı yani donanmaya yalnız tek bir adam, Michiel de Ruyter önderlik edebilir.
The Lobster 2015 full hd izle 720p izle

Istakoz - The Lobster (2015)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Giorgos Lanthimos
Ülke: İrlanda, İngiltere, Yunanistan, Fransa, Hollanda, ABD
Tür: Komedi, Romantik, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 25 Aralık 2015
Oyuncular: Jacqueline Abrahams, Roger Ashton-Griffiths, Jessica Barden, Olivia Colman, Anthony Dougall, Sean Duggan, Colin Farrell

Çok da uzak olmayan bir gelecekten enteresan bir distopya öyküsü anlatıyor bize The Lobster. Yalnız kalmış, ilişkisi olmaya insanların tutuklandığı, alternatif bir gelecekte geçen öyküde, bekar kişiler korkunç bir otele yerleştirildikten kırk beş gün sonra, kendileriyle eşleşen kişiyle ilişkiye başlamak mecburiyetinde kalıyorlar. Eğer ki ilişkilerinde başarıyı yakalayamazlarsa, ölümün kol gezdiği bir ormana sürgüne gönderiliyorlar.

Dogtooth ile dikkatle üzerine çeken yetenekli Yunan asıllı yönetmen Yorgos Lanthimos'un kamera arkasına geçtiği film, alışılmışın oldukça dışında, enteresan bir distopya öyküsü sunuyor izleyiciye. Başrollerini Colin Farrell, Ben Whishaw, Rachel Weisz ve Lea Seydoux gibisi isimlerin paylaştığı film; distopya meraklılarının ilgisini çekecek gibi görünüyor!
The Devil's Double 2011 full hd izle 720p izle

Şeytanın İkizi - The Devil's Double (2011)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 49 dakika

Yönetmen: Lee Tamahori
Ülke: Belçika, Hollanda
Tür: Biyografi, Dram, Gerilim
Vizyon: 22 Ocak 2011
Oyuncular: Dominic Cooper, Ludivine Sagnier, Raad Rawi, Philip Quast, Mimoun Oaïssa

Lee Tamahori'nin son filmi Şeytanın İkizi, dünya prömiyerini Sundance'te yaptı.
Film, Saddam Hüseyin'in oğlu Kara Prens Uday Huseyin ile kendisine benzerliğinden dolayı görevlendirdiği subay Latif Yahya'nın ilişkisini ele alıyor. Kadınları dövmesiyle, insanları olur olmaz işkence edip öldürmesiyle meşhur, ahlaksız, hukuk tanımaz Uday Hüseyin ve
Latif Yahya'nın para, güç, yalan, kan ve şiddetle örülü bu gerçek gangster öyküsünde Dominic Cooper hem Uday'ı hem de Latif'i canlandırıyor. Bu rolde harikalar yaratan Cooper'a Ludivine Sagnier eşlik ediyor.
Borgman 2013 full hd izle 720p izle

Borgman (2013)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Alex van Warmerdam
Ülke: Hollanda
Tür: Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Hadewych Minis, Jan Bijvoet, Jeroen Perceval

Bir sokak serserisi olan Camiel Borgman'ın hayatı tek bir hamleyle büyük bir değişime uğrar. Sokaklardaki boş hayatı varlıklı bir burjuva ailesiyle tanışmasıyla son bulur. Büyük bir medya şirketinin sahibi olan ressam bir kadın ve kocasından oluşan bu aileyle tanışan Borgman, bir şekilde kendisini evlerine kabul ettirmeyi başarır ve bu andan sonra evde büyük değişimler yaşanmaya başlar. Alex van Warmerdam'ın yazıp yönettiği film 2013 Cannes Film Festivali'nin Altın Palmiye seçkisinde yer alıyor. Borgman 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Kauwboy 2012 full hd izle 720p izle

Kovboy - Kauwboy (2012)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Boudewijn Koole
Ülke: Hollanda
Tür: Aile, Genel
Vizyon:
Oyuncular: Cahit Ölmez, Loek Peters, Rick Lens

Kovboy eski düzenini yitirmiş, ailesinin yeni sistemine alışmaya ve gerçeklerle arzuları arasındaki dengeyi bulmaya çalışan bir çocuğun dokunaklı hikayesini anlatıyor. Üzüntü ve çatışmadan kaçınmayan bu film, kayıp ve hüznü incelikle işlerken bir yandan neşeli ve iyimser bir tablo çizmeyi de başarıyor. Berlinale'nin Generation 14plus bölümünde gösterildiği yıl ödül kazanan acı-tatlı, sıcak bir çocuk filmi. Kauwboy - Kovboy 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Hitman's Bodyguard 2017 full hd izle 720p izle

Belalı Tanık - The Hitman's Bodyguard (2017)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 58 dakika


  


Yönetmen: Patrick Hughes
Ülke: ABD, Çin, Bulgaristan, Hollanda
Tür: Aksiyon, Komedi
Vizyon: 18 Ağustos 2017
Oyuncular: Elodie Yung, Ryan Reynolds, Tsuwayuki Saotome, Samuel L. Jackson, Richard E. Grant, Gary Oldman, Rod Hallett

Kevin Costner ve Witney Houston?ın unutulmayan The Bodyguard filmine bolca göndermeler yapan filmde, düşmanını savunmak zorunda kalan becerikli Michael Bryce (Ryan Reynolds), başı beladan kurtulmayan bir tetikçinin (Samuel L. Jackson) peşinde kahkaha ve aksiyon dolu bir serüvene sürükleniyor.
Daglicht 2013 full hd izle 720p izle

Günışığı - Daglicht (2013)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 54 dakika


  


Yönetmen: Diederik Van Rooijen
Ülke: Hollanda
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Derek de Lint, Fedja van Huêt, Angela Schijf, Monique van de Ven, Matteo van der Grijn

Genç avukat Iris komşusunu ve komşusunun beş yaşındaki kızını öldürmek nedeniyle hapiste olan otistik bir üvey ağabeyi olduğunu öğrenir. Ray ile tanışınca yine otistik olan oğlu Aron’a çok benzediğini fark eder ve ağabeyinin masum olduğunu düşünür. Ama Iris araştırmaya başlayınca, ümitlerine ve şüphelerine rağmen ailesinin gerçek geçmişini öğrenir.
Boi neon 2015 full hd izle 720p izle

Neon Boğa - Boi neon (2015)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 41 dakika


  


Yönetmen: Gabriel Mascaro
Ülke: Brezilya, Uruguay, Hollanda
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Juliano Cazarré, Maeve Jinkings, Josinaldo Alves, Roberto Berindelli, Marcelo Caetano, Samya De Lavor, Vinícius de Oliveira

Brezilya'da geleneksel bir rodeo türü var.. Boğayı kuyruğundan tutup yere sermeye çalışıyorsunuz, adı "vaquejada". Film, bu ağır maço rodeo dünyasında cinsiyet kalıplarını bozan karakterler sunuyor.Örneğin bu vahşi ortamlarda çalışan kovboylardan İremar'ın en büyük merakı moda; kendisi kadın iç çamaşırları dikmeyi seviyor.Öykünün karakterleri arasında söz dinlemeyen inatçı bir kız çocuğu gündüzleri kapı kapı kozmetik ürünleri satıp geceleri güvenlik görevlisi olarak çalışan hamile bir kadın da var. Filmin gücü hayranlık uyandıran görselliğinden bütün duyulara hitap eden erotizmninden geliyor.Filmde, karakterlerin doğayla, bedenleriyle kurdukları ilişki gibi organik, iki unutulmaz sevişme sahnesi var.
Mees Kees 2012 full hd izle 720p izle

Eğlence Sınıfı - Mees Kees (2012)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
Yönetmen: Barbara Bredero
Ülke: Hollanda
Tür: Aile
Vizyon:
Oyuncular: Hannah Hoekstra, Willem Voogd, Raymonde de Kuyper, Cas Jansen, Vivienne van den Assem, Fabian Jansen, Felix Osinga

Sert kurallara sahip bir okul müdürünün öğrencilerle olan itiş kakışı... Tobias, sınıf öğretmeni Bayan Sanne ile hiç bir zaman iyi geçinememiştir. Öğretmeni, haylazlıkları sonucu devamlı onu müdürün odasına götürmekte, zor ödevler vermektedir. Sanne doğum iznine ayrılınca, yerine genç ve çocuklarla iyi geçinen bir öğretmen olan Kees gelir. Bundan böyle okul, tüm çocuklar için çok daha eğlenceli ve cazip bir yer durumuna gelmiştir. Ama sert kuralları ile meşhur okul müdürü, bu gidişata bir dur demenin vaktinin geldiğini düşünmektedir.
Heli 2013 full hd izle 720p izle

Heli (2013)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Amat Escalante
Ülke: Meksika, Fransa, Almanya, Hollanda
Tür: Dram, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Armando Espitia, Andrea Vergara, Linda González, Juan Eduardo Palacios, Kenny Johnston, Linda González

Meksika'nın Guanjuato bölgesinde yaşayan insanlar, hayatlarını sürdürebilmek için iki farklı şekilde çalışmaktadırlar. Birincisi bölgedeki araba fabrikasında çalışmak, diğeri ise uyuşturucu çetesine dahil olmaktır. On iki yaşındaki Estela da umutsuzca hayatlarına devam etmekte olan bu ailelerden birinin kızıdır. Estela'nın hikayesinin dönüm noktaları ise uyuşturucu ticaretinde yer alan genç bir polis memuruna aşık olması ve babasının esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmasıyla yaşanır. Estela daimi bir şiddet ortamının içine sürüklenir. Fahişeler, ahlak yoksunu memurlar ve uyuşturucu satıcıları arasındaki bu mücadelesinde masumiyetini kaybetmeye adım adım yaklaşır.

Sangre ve Los bastardos filmlerinin ödüllü genç yönetmeni Amat Escalante tarafından yönetilen filmin konusu gerçek bir hikayeye dayanıyor.
V tumane 2012 full hd izle 720p izle

Sislerin İçinde - V tumane (2012)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat 7 dakika


  


Yönetmen: Sergei Loznitsa
Ülke: Almanya, Hollanda, Belarus, Rusya, Letonya
Tür: Dram, Tarihi, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Vladimir Svirskiy, Vladislav Abashin, Sergei Kolesov, Nikita Peremotovs, Yulia Peresild

2012 Cannes Fipresci Ödülü
2012 Minsk Büyük Ödül
2012 Erivan En İyi Film
2012 Odessa En İyi Film
2012 Cottbus En İyi Erkek Oyuncu, Kiliseler Birliği Ödülü

Barbarlık, insanlık onuru ve savaş... 1942, SSCB´nin Batı sınırı... Bölge Nazi işgali altındadır. Yerel direnişçiler bir treni raydan çıkardığında, demiryolu işçilerinden Sushenya da tutuklanır ama sonra serbest bırakılır. Sözde ihaneti kulaktan kulağa yayılan Sushenya iki direnişçi tarafından ormana götürülür, çünkü hainliğin cezası ölümdür. Ormanda ilerlediklerinde pusuya düşerler ve Sushenya bir anda kendini yaralı düşmanıyla karşı karşıya bulur. Kadim ormanın derinliklerinde, etrafta ne dost ne düşman varken ahlaki bir karar vermek zorundadır, ne var ki şartlar ahlaki değildir.
De Groeten van Mike! 2012 full hd izle 720p izle

De Groeten van Mike! (2012)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 35 dakika


  


Yönetmen: Maria Peters
Ülke: Hollanda
Tür: Aile
Vizyon: 12 Aralık 2012
Oyuncular: Maas Bronkhuyzen, Faas Wijn, Bracha van Doesburgh, Carine Crutzen, Leona Philippo

Mike aylardır hastanededir ve eve gitmek ister. Ancak sonunda iyileştiğinde annesi onu almaz. Sosyal hizmetler de Mike'ı koruyucu bir ailenin yanına veya yetimhaneye göndermeyi plânlar, ama Mike arkadaşı Vincent'in yardımıyla annesini bulmak ve eve dönmek için her yolu dener
Loong Boonmee raleuk chat 2010 full hd izle 720p izle

Amcam Önceki Hayatlarını Hatırlıyor - Loong Boonmee raleuk chat (2010)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Apichatpong Weerasethakul
Ülke: Tayland, İngiltere, Fransa, Almanya, İspanya, Hollanda
Tür: Dram, Fantastik
Vizyon: 22 Ekim 2010
Oyuncular: Sakda Kaewbuadee, Mathieu Ly, Vien Pimdee, Jenjira Pongpas, Thanapat Saisaymar

Boonme Amca, böbrek yetmezliğinden ölmek üzeredir; taşradaki evine çekilmiş, son günlerini sevdikleri ve akrabalarıyla geçirmektedir. Bir akşam, yemek sofrasında, rahmetli karısıyla oğlunu görür. Boonme, ölmüş yakınlarıyla sohbetleri sayesinde öbür dünya hakkındaki sorularına yanıt bulabilecek midir? "Büyüyle örülmüş bir şaheser" sözleriyle övülen Amcam Önceki Hayatlarını Hatırlıyor, metafizik konuların yanı sıra ilkel inançlara ve yeniden doğuşa göndermeler yapsa da aslında şefkat hakkında. Altın Palmiye'yi kazanan bu ilk Tayland filmi, jüri başkanı Tim Burton'a göre "güzel, tuhaf bir rüya gibi"...
Mindhunters 2004 full hd izle 720p izle

Beyin Avcıları - Mindhunters (2004)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Renny Harlin
Ülke: ABD, Hollanda, İngiltere, Finlandiya
Tür: Suç, Korku, Gizem
Vizyon: 4 Kasım 2005
Oyuncular: Eion Bailey, Clifton Collins Jr., Will Kemp, Val Kilmer, Jonny Lee Miller, Kathryn Morris, Christian Slater

FBI'ın seri katillerin profilini çıkarma konusunda uzmanlaşmış özel birimi 'Beyin Avcıları'na katılmayı dileyen bir grup genç ajan, uzun bir eğitimin son aşamasındadır. FBI içinde farklı eğitim yöntemleriyle ün salmış Ajan Harris onları, özel olarak oluşturulmuş ve daha çok donanma eğitimleri için kullanılan bir adada bir tür 'seri katil simülasyonuna' tabi tutar. Bu esnada, İç İşleri Bakanlığı'ndan, Ajan Harris'in sert yöntemlerini araştıran bir müfettiş, kimliğini saklayarak gruba katılır. Fakat ajanlar bir süre sonra, yakalamaya çalıştıkları seri katilin basit bir bilgisayar programı olmadığını anlayacaklardır. Bir bir ölmeye başlayınca, katili kendi içlerinde aramaya başlarlar. Ekip dayanışması yerini şüphe, korku ve öfkeye bırakmıştır.
Schemer 2010 full hd izle 720p izle

Şafak - Schemer (2010)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 31 dakika


  Yönetmen: Hanro Smitsman
Ülke: Hollanda
Tür: Dram
Vizyon: 1 Eylül 2010
Oyuncular: Matthijs van de Sande Bakhuyzen, Gaite Jansen, Roos Netjes, Robert de Hoog, Gerson Oratmangoen

15 yaşındaki Jessie en yakın arkadaşları tarafından öldürülmüştür.
Cesedi nehir kenarında bulunan Jessie, bir grup arkadaşı tarafından korkunç bir şekilde katledilmiştir. Dedektifler bu cinayetin arkasındaki nedeni öğrenmek için harekete geçerler.
He's Just Not That Into You 2009 full hd izle 720p izle

Erkekler Ne Söyler Kadınlar Ne Anlar - He's Just Not That Into You (2009)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: Ken Kwapis
Ülke: ABD, Almanya, Hollanda
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 24 Nisan 2009
Oyuncular: Scarlett Johansson, Jennifer Aniston, Ginnifer Goodwin, Drew Barrymore, Jennifer Connelly, Justin Long, Bradley Cooper, Ben Affleck, Kris Kristofferson

Greg Behrendt ve Liz Tuccillo’nun çok satan kitabına dayanan film, 20’li 30’lu yaşlarında Baltimore’lu bir grup insanı konu alıyor. Söz konusu insanlar ilişki havuzunun sığ kısmından evlilik hayatının derin ve bulanık sularına doğru ilerlerken bir yandan karşı cinsin işaretlerini okumaya bir yandan da “istisna yoktur” kuralına istisna oluşturmaya çalışıyorlar.
The Alibi 2006 full hd izle 720p izle

Kaçamak - The Alibi (2006)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Matt Checkowski
Ülke: Hollanda, ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 12 Ocak 2006
Oyuncular: Jerry O'Connell, Jon Polito, Deborah Kara Unger, Steve Coogan, Ken Kerman, Aimee Garcia, Yasmine Delawari

Ray Elliot (Steve Coogen) önceleri tanınmış bir dolandırıcıdır. Daha önceki işlerini bir kenara bırakıp kendine yeni bir hayat kurar. Eşlerini aldatan çiftlerin aldatılmaktan dolayı yakalanmalarını engellemeleri için onlara danışmanlık yapan bir şirket kurar. İşleri düzgün gitmektedir. Ta ki bir gün daha önceki hayatından kalan büyük bir mesele ve yeni hayatında danışmanlık yaptığı müşterilerden birisi sevgilisini öldürmesi ile herşey karmakarışık bir hal alır. Bakalım Ray bu karmaşadan kurtulabilecek mi ve yanına yeni işe aldığı personeli Lola (Rebecca Romijn) ile işler ne gibi bir vaziyete dönüşecek?
Dolfje Weerwolfje 2011 full hd izle 720p izle

Küçük Kurt Adam Alfie - Dolfje Weerwolfje (2011)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
Yönetmen: Joram Lürsen
Ülke: Hollanda
Tür: Aile
Vizyon: 30 Kasım 2011
Oyuncular: Maas Bronkhuyzen, Nick Geest, Joop Keesmaat, Kim van Kooten, Bianca Krijgsman

Alfie'nin (Ole Kroes) 7 yaşgününde dolunay vardır ve o gece tuhaf şeyler olmaya başlar Çocuğun pençeleri büyümekte ve saçları gürleşmektedir Alfie bir kurtadama dönüşmüştür Komşularının hayvanlarına saldırmaya başlar Neler olduğunu anlayamayan Alfie, yeniden eski günlerine dönüp sıradan bir çocuk olmanın hayalini kurar
Black Butterflies 2011 full hd izle 720p izle

Siyah Kelebekler - Black Butterflies (2011)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Paula van der Oest
Ülke: Almanya, Hollanda, Güney Afrika
Tür: Dram
Vizyon: 6 Şubat 2011
Oyuncular: Carice van Houten, Liam Cunningham, Rutger Hauer, Graham Clarke, Nicholas Pauling, Candice D'Arcy, Ceridwen Morris

Film Güney Afrika'nın Sylvia Plath'ı olarak adlandırılan Ingrid Jonker'in öyküsünü anlatıyor. Ingrid Jonker fırtınalı bir yaşamın ardından 1965'te intihar etmişti. Şiirlerinden birini Nelson Mandela Güney Afrika meclisinde yaptığı ilk konuşmada kullanmıştı.
Kidnapping Mr. Heineken 2015 full hd izle 720p izle

Bay Heineken'i Kaçırmak - Kidnapping Mr. Heineken (2015)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: Daniel Alfredson
Ülke: Belçika, İngiltere, Hollanda, ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Sam Worthington, Anthony Hopkins, Jim Sturgess, Ryan Kwanten, Rob Fuller, Jemima West, Yolanthe Cabau

1983 yılında, çocukluk arkadaşı olan bir grup insan yüzyılın en büyük suçunu işlerler. Dünyanın en varlıklı adamlarından bir tanesi ve bira imparatorluğunun mirasçısı olan Freddy Heineken?i kaçırırlar. Amsterdam sokaklarında güpegündüz bu kaçırma olayı için istenen fidye için tüm hazırlıklar yapılır.
New Kids Nitro 2011 full hd izle 720p izle

New Kids Nitro (2011)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 14 dakika


  


Yönetmen: Steffen Haars
Ülke: Hollanda
Tür: Aksiyon, Komedi
Vizyon: 6 Aralık 2011
Oyuncular: Huub Smit, Tim Haars, Wesley van Gaalen, Steffen Haars, Flip Van der Kuil

Maaskantjeli Gerrie, Richard, Rikkert, Robbie ve Barry, Schijndel kasabası ile büyük bir kavganın içine giriyorlar . Zombinin biri Brabant'tan birini öldürdüğü zaman işler kontrolden çıkıyor.
Redivider 2017 full hd izle 720p izle

Kill Switch - Redivider (2017)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 31 dakika


  


Yönetmen: Tim Smit
Ülke: Hollanda, Almanya, ABD
Tür: Bilim-Kurgu
Vizyon: 1 Haziran 2017
Oyuncular: Dan Stevens, Charity Wakefield, Bérénice Marlohe, Tygo Gernandt, Gijs Scholten van Aschat, Chloe-May Cuthill, Don Alfonso Walsarie

Eden roman serisinin yazarı olan ve pek çok bağımsız bilim-kurgu filminde yönetmenlik yapan Tim Smit'in imzasını taşıyan yepyeni bilim-kurgu filmi Kill Switch'in başrolünde Dan Stevens var. Smit, senaryosunu da bizzat yazdığı bu filmde dünyanın kaderini bir savaş kaptanının ellerine bırakıyor ve kaderin tek bir adam tarafından belirlenip belirlenemeyeceği sorusunun çevresinde serüven ve gizem dolu bir hikaye kuruyor.
Nova zembla 2011 full hd izle 720p izle

Nova zembla (2011)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 48 dakika


  


Yönetmen: Reinout Oerlemans
Ülke: Hollanda
Tür: Dram, Tarihi
Vizyon: 23 Kasım 2011
Oyuncular: Doutzen Kroes, Derek de Lint, Jan Decleir, Robert de Hoog, Semmy Schilt

İspanya'nın baskısı altında ekonomik anlamda zor bir dönem yaşayan Hollanda'nın kurtuluşunun tek yolu Hindistan, Çin ve Japonya ile yapacakları ticarettir. Bunun için de gemileri kullanmayı planlamaktadırlar. Ama denedikleri ilk yolda yine İspanya karşılarına çıkmıştır. Başka bir yol ise kuzey kutbuna yakın bir noktada bulunan Nova Zembla'nın etrafından dolaşmaktır. Sevdiği kadınla evlenebilmek için paraya ihtiyacı olan ve bu nedenle bu yolculuğa çıkan Gerrit de Veer'in hikayesi anlatılmaktadır filmde.
Foeksia de miniheks 2010 full hd izle 720p izle

Foeksia de miniheks (2010)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
Yönetmen: Johan Nijenhuis
Ülke: Hollanda
Tür: Aile
Vizyon:
Oyuncular: Marcel Hensema, Annet Malherbe, Porgy Franssen, Rachelle Verdel, Valerie Pos

Yetenekli bir büyücü olmayı her şeyden çok isteyen Fuchsia'nın öyküsü...

Fuchsia'nın tek isteği, tıpkı babası gibi yetenekli bir büyücü olabilmektir. Sonunda bir cadılık okuluna gönderileceğini duyunca sevinçten havalara uçar. Okulda, rüzgar yaratmaktan, bulutları çağırmaya kadar türlü numaralar öğrenir. Ancak çok hırslı bir öğrenci olduğundan, bu küçük numaralar başına büyük sorunlar açacaktır.
Sint 2010 full hd izle 720p izle

Korku Efendisi - Sint (2010)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 25 dakika


  


Yönetmen: Dick Maas
Ülke: Hollanda
Tür: Korku
Vizyon: 24 Ağustos 2012
Oyuncular: Huub Stapel, Madelief Blanken, Egbert Jan Weeber, Caro Lenssen, Terrence Sinclair

Efsaneye göre Aziz Nikolas ülkeyi haraca bağlayan ve çocukları kaçıran kötü bir adamdır. Halkın ayaklanmasıyla beraber 5 Aralık gecesi Aziz Nikolas vahşice öldürülür. Ölümünden sonra 5 Aralık gecesi dolunay ile beraber Aziz Nikolas öcünü almak için geri gelir. Artık o geceyi unutmak hiç kimse için mümkün olmayacak.

"Korku Efendisi", 2010 Kasım - Aralık ayları Hollanda box office listesinde 1 numara olmuştu.
App 2013 full hd izle 720p izle

Ölüm Uygulaması - App (2013)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 15 dakika

Yönetmen: Bobby Boermans
Ülke: Hollanda
Tür: Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Hannah Hoekstra, Isis Cabolet, Robert de Hoog, Alex Hendrickx, Matthijs van de Sande Bakhuyzen, Patrick Martens, Gigi Ravelli

Psikoloji öğrencisi İris (Hannah Hoekstra), tuhaf bir biçimde cep telefonunda ortaya çıkan bir uygulama olduğunu fark eder. Uygulama, birbirinden korkunç fotoğraflar ve videolar ile İris'in en derin sırlarını gün yüzüne çıkaracak, genç kızın hayatını kabusa çevirecektir.
Alexander 2004 full hd izle 720p izle

Büyük İskender - Alexander (2004)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 2 saat 55 dakika


  Yönetmen: Oliver Stone
Ülke: Almanya, ABD, Hollanda, Fransa, İngiltere, İtalya
Tür: Aksiyon, Macera, Biyografi
Vizyon: 26 Kasım 2004
Oyuncular: Colin Farrell, Angelina Jolie, Val Kilmer, Anthony Hopkins, Jared Leto

Tarihin en büyük komutanlarından birisi olan Büyük İskender çok kısa bir sürede Pers İmparatorluğunu yıkarak Makedon krallığını uçsuz bucaksız sınırlara kavuşturacaktır. Bunu yaparken sevgilisi ve veziri Hephaestin'un yardımını görecektir. Filmde İskender'in aşk, hırs ve savaşları anlatılıyor.
Rabitto horâ 2011 full hd izle 720p izle

Tavşan Dehşeti - Rabitto horâ (2011)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 23 dakika


  


Yönetmen: Takashi Shimizu
Ülke: Japonya, Hollanda
Tür: Korku
Vizyon: 17 Ağustos 2011
Oyuncular: Teruyuki Kagawa, Hikari Mitsushima, Tamaki Ogawa, Nao Ohmori, Takeru Shibuya

Kiriko (Hikari Mitsushima) ve onun küçük üvey kardeşi Daigo (Takeru Shibuya), bir kitap illüstratörü olan babaları ile yaşamaktadır. 10 yaşındaki Daigo bir gün okulunun oyun alanında hasta bir tavşanı öldürür. Bu yüzden diğer çocuklar ona ''Tavşan Katili'' diye seslenir. O günden sonra Daigo okula gitmeyi bırakır ve ablası tarafından eğitilmeye başlar. Kiriko'nun annesi 10 yıl önce anlaşılmaz bir hastalıktan ölmüştür. O zamandan beri Kriko konuşamaz. Babaları ise hikaye kitabı çizimiyle uğraşmaktadır ve onlara karşı mesafelidir.

Bir gün, Daigo ve Kiriko 3 boyutlu bir film izlemek için sinemaya gider. Filmdeki tavşan aniden ekrandan dışarı çıkar ve Daigo onu yakalamaya çalışır. O gece, Daigo oyuncak bir tavşan tarafından garip bir dünyaya çekilir.
Bringing Up Bobby 2011 full hd izle 720p izle

Bobby Büyürken - Bringing Up Bobby (2011)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 33 dakika


  


Yönetmen: Famke Janssen
Ülke: ABD, Hollanda, İngiltere
Tür: Komedi, Aile
Vizyon: 6 Aralık 2012
Oyuncular: Milla Jovovich, Bill Pullman, Rory Cochrane, Marcia Cross, Spencer List

Bringing Up Bobby geçmişten kaçmak,daha iyi bir gelecek kurmak amacıyla Oklahoma'da kendilerini bulan Avrupalı bir dolandırıcı ve onun oğlunun hikayesidir. Olive ve Bobby maceradan maceraya atlayarak mutlu bir şekilde hayatlarını geçirmektedirler,ta ki Olive'ın suç dolu gemişi onu yakalayana dek.Sonuç olarak,Olive bir seçim yapmak zorunda,ya suç dolu hayatına devam edecek ya da Bobby'ye hayatta düzgün bir şans vermek amacıyla en sevdiği insanı geride bırakacak.
Red Sonja 1985 full hd izle 720p izle

Red Sonja (1985)

5.0 IMDB Puanı 5.0
    
 1 saat 29 dakika


  Yönetmen: Richard Fleischer
Ülke: Hollanda, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 1 Mart 1986
Oyuncular: Brigitte Nielsen, Arnold Schwarzenegger, Sandahl Bergman, Paul L. Smith, Ernie Reyes Jr., Ronald Lacey, Pat Roach

Kötü kraliçe gedrun mistik güçleri olan bir tılsımı ele geçirmek için ortalığı yakıp yıkmaktan, canlar almaktan çekinmez. Nihayet emeline ulaştığında, arkasında ailesi gözler önünde katledilmiş, kendiside saldırıya uğramış Sonya'yı bırakır. Gizemli bir tanrıça Sonya'ya görünüp ona özel güçler vermiştir. Sonya hem intikam almak hem de gedrunun ele geçirdiği tılsımı alıp dünyanın daha fazla kötülük görmesini engellemek için yola koyulur. Yol boyunca tanışacağı esrarengiz savaşçı kalidor ve çocuk prens tarn ile koruması falkonda onunla birliktedir.
The Windmill Massacre 2016 full hd izle 720p izle

The Windmill Massacre (2016)

4.8 IMDB Puanı 4.8
    
 1 saat 25 dakika


  


Yönetmen: Nick Jongerius
Ülke: Hollanda
Tür: Dram, Korku
Vizyon: 2 Ekim 2016
Oyuncular: Noah Taylor, Charlotte Beaumont, Patrick Baladi, Ben Batt, Fiona Hampton, Adam Thomas Wright, Tanroh Ishida

Hollanda turunda, tur otobüsü kuş uçmaz kervan geçmez bir yerde arızalanır. Yolcular geceyi geçirecek bir yer bulmak durumunda kalırlar. Yakınlardaki yel değirmeninde, seneler evvel değirmencinin un yerine bölge sakinlerinin kemiklerini öğüttüğü söylenmektedir.