Hong Kong Sineması (118 sonuç)

The Departed 2006 full hd izle 720p izle

Köstebek - The Departed (2006)

8.5 IMDB Puanı 8.5
    
 2 saat 31 dakika


  Yönetmen: Martin Scorsese
Ülke: ABD, Hong Kong
Tür: Suç, Gerilim, Dram
Vizyon: 24 Kasım 2006
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Jack Nicholson, Mark Wahlberg, Martin Sheen

Köstebek, Massachusetts Eyalet Polisi'nin şehrin en büyük suç organizasyonunu çökertmek için geniş çaplı bir mücadele başlattığı Güney Boston'da geçiyor. Amaç, güçlü mafya babası Frank Costello'nun (Jack Nicholson) egemenliğine içeriden bir müdahaleyle son vermektir. Güney Boston'da büyümüş olan genç çaylak Billy Costigan'a (Leonardo DiCaprio), Costello'nun çetesine sızma görevi verilir. Billy, Costello'nun güvenini kazanmaya çalışırken, "Güney Yakası"nın sokaklarından gelen bir başka genç polis Colin Sullivan (Matt Damon) da eyalet polis teşkilatında basamakları hızla tırmanmaktadır. Üstlerinin bilmediği şey, Colin'in Costello için çalıştığı ve suç patronunun polisin hep bir adım önünde olmasını sağladığıdır. Her iki adam da, içine sızdıkları organizasyonun planları ve karşı planları hakkında bilgi toplarken, sürdürdükleri çifte yaşamları yüzünden oldukça zorlanmaktadırlar. Ama hem gangsterler hem polisler aralarında bir köstebek olduğunu anlayınca, Billy ve Colin sürekli olarak düşman tarafından yakalanma tehlikesiyle karşı karşıya kalırlar.
Blade Runner 1982 full hd izle 720p izle

Bıçak Sırtı - Blade Runner (1982)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Ridley Scott
Ülke: ABD, Hong Kong, İngiltere
Tür: Dram, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 1 Haziran 1982
Oyuncular: Harrison Ford, Rutger Hauer, Sean Young, Edward James Olmos, M. Emmet Walsh

Uzaydaki bir madende çalışan androidler, kaçıp dünyada rehine alıyorlar. Rick Deckard (Harrison Ford)'ın işi onları bulup yok etmektir. Kaçanları ararken, anroidlerle insanları biribirinden ayırmak zorundadır. Aramaları sırasında kopya insanları, yani androidleri yapan şirket Tyrell Corporation hakkında gizli bilgiler elde ediyor.

Görsel olarak muhteşem, yoğun aksiyon sahnelerine sahip ve yapımından bu yana güçlü bir etkiye sahip olan Ridley Scott'ın Bladerunner'ı, uzatılmış ve daha önce asla görülmemiş özel efektlere sahip Son Versiyon'u ile karşınızda. 21.Yüzyıl Dedektifi Rick Deckard rolünde Harrison Ford erkeksilik ve incinebilir bir varlıkla bu tarz sahibi kara gerilime imza atıyor. İleri teknoloji bir dünyada şehrin dışında ve sosyal dejenerasyonla dolu bir gelecekte Deckard, kaçak ve katil replikaların peşindedir - ve kısa süre içerisinde ruhunu teslim edeceği esrarengiz bir kadına doğru yol almaya başlamıştır.
Mou gaan dou 2002 full hd izle 720p izle

Kirli İşler - Mou gaan dou (2002)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Wai-keung Lau
Ülke: Hong Kong
Tür: Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 12 Aralık 2002
Oyuncular: Andy Lau, Tony Leung Chiu Wai, Anthony Wong Chau-Sang, Eric Tsang, Kelly Chen, Sammi Cheng, Edison Chen

Senelerce özel bir eğitimle polis teşkilatında yetiştirilip mafyanın içerisine sızan polis memurları mafyanın iç yapısını öğrenip muhbirlik yaparken mafyada da bu durum farklı değildir. Mafya da kendi yetiştirdiği özel yeteneklere sahip gençleri bir biçimde polis teşkilatında yer alan köstebekler durumuna getirir. Bu döngü başarılı bir biçimde devam ederken bir anda iki taraf da kendi idareleri içinde yer alan iki farklı köstebek olduğunu fark ederler. Şimdi iki tarafın da tek amacı kendi teşkilatında yer alan köstebeği bulup cezalandırmak olacaktır. Mafya içinde köstebeklik yapan Chan Wing-yan ve polis teşkilatında aynı görevi üstlenen Lau Kin-ming'in tek amaçları ise kimin gerçek köstebek olduğunu kanıtlayıp kendilerini aklamak olacaktır.

Hong Kong sinemasının son zamanlarda çıkardığı en başarılı işlerden bir tanesi olan film, Amerikan sinema sektörünün kısa zamanda ilgisini çekmiş olup Martin Scorsese tarafından 'The Departed' adıyla yeniden çekilmişti.

Yip Man 2008 full hd izle 720p izle

Ip Man - Yip Man (2008)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Wilson Yip
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Biyografi, Dram, Spor
Vizyon: 12 Aralık 2008
Oyuncular: Donnie Yen, Simon Yam, Siu-Wong Fan, Ka Tung Lam, Yu Xing

Bruce Lee'nin Sifu'su (ustası) Ip Man'in (Yip Man)biyografisi Ip Man - The Movie Kung Fu kökenli savunma tekniği WingChun'un 200 yıllık tarihine ışık tutuyor. Yim Wing Chun tarafından ortaya çıkarılan savunma teknikleri bütünü Wing Chun savunma sporlarının aksine gösteri amaçlı yapılan, müsabakaları düzenlenen birspor değil. Rakibe hiç darbe şansı vermeden rakibi bertaraf etme amaçlıWing Chun'un bu filmde seyirciye eşsiz bir seyir zevki yaşatması bekleniyor...
John Wick: Chapter 2 2017 full hd izle 720p izle

John Wick: Chapter 2 (2017)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Chad Stahelski
Ülke: ABD, Hong Kong, İtalya, Kanada
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 10 Şubat 2017
Oyuncular: Keanu Reeves, Riccardo Scamarcio, Ian McShane, Ruby Rose, Common, Claudia Gerini, Lance Reddick

John Wick 2, dünyanın en ölümcül tetikçileriyle Roma?da yeniden karşı karşıya gelen John Wick?in, yaşamak için yapmış olduğu çetin mücadele ele alınmaktadır.
Wonder 2017 full hd izle 720p izle

Mucize - Wonder (2017)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 1 saat 53 dakika


  


Yönetmen: Stephen Chbosky
Ülke: ABD, Hong Kong
Tür: Dram, Aile
Vizyon: 24 Kasım 2017
Oyuncular: Jacob Tremblay, Owen Wilson, Izabela Vidovic, Julia Roberts, Mark Dozlaw, Rukiya Bernard, Jennifer March

Auggie Pullman yaşıtı diğer çocuklardan biraz farklıdır. Zira yüzünde ciddi bir deformasyon vardır. Auggie diğer çocuklarla sıradan bir okula giderek, sıradan bir çocuk olduğunu ispat etmeye çalışır. Zira asıl güzellik dışarıda değil, içeride gizlidir...

Yönetmenliğini Stephen Chbosky'nin üstlendiği film, R.J. Palacio'nun romanından Steve Conrad tarafından senaryolaştırıldı. Filmde başrollerde Julia Roberts ve Owen Wilson bulunurken çocuk oyuncu ise Jacob Tremblay üstlendi.
Chungking Express  Chung Hing sam lam 1994 full hd izle 720p izle

Chungking Express Chung Hing sam lam (1994)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    

  


Yönetmen: Kar Wai Wong
Ülke: Hong Kong
Tür: Dram, Gizem, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Brigitte Lin, Takeshi Kaneshiro, Tony Leung Chiu

Son dönem Uzak Doğu sinemasının en akılda kalan yapıtlarından biri olan film iki farklı kırık kalpli insanın içine düştüğü benzer çıkmazları, hem dokunaklı hem de eğlenceli bir üslupla anlatır. İlk yarısında sevgilisinden ayrılan ve bu ayrılığın üstesinden gelemeyen bir polis memuru olan Cop 223 (He Zhiwu)’ün dramını izlerken, ikinci yarıda da benzer bir şekilde sevgilisinden ayrılan ve benzer bir bunalımlı ruh haliyle bu ayrılığın üstesinden gelmeye çalışan bir diğer polisin, Cop 663’ün hikayesine tanık oluruz. Bu benzer hikayeler dünyanın en kalabalık şehirlerinden birinde, mucizevi bir şekilde ortak noktalarda kesişir. Uzak Doğu’nun yetiştirdiği en önemli yönetmenlerden Wong Kar-Wai’nin yazıp yönettiği film, yönetmenin filmografisinin en değerli yapıtlarından biri. Aynı anda hem dokunaklı hem de eğlenceli olmayı başaran Chungking Express, renkli sinematografisi ve enfes müzikleriyle akıldan çıkmayacak anlara ev sahipliği yapıyor. Chungking Express - Chung Hing sam lam 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Wonder Woman 2017 full hd izle 720p izle

Wonder Woman (2017)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 21 dakika


  


Yönetmen: Patty Jenkins
Ülke: ABD, Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 2 Haziran 2017
Oyuncular: Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, Danny Huston, David Thewlis, Saïd Taghmaoui

Yalnızca savaşçı amazon kadınların yaşadığı Themyscira adasında büyüyen, buranın dışına hiç çıkmamış ve hiçbir erkek görmemiş Diana (Gal Gadot) müthiş savaş kabiliyetlerine sahip bir yarı tanrıdır. Günün birinde adaya bir Amerikan savaş uçağı düşer. Uçağın kaptanı Steve Trevor (Chris Pine), Diana tarafından kurtarılır. Dünyanın büyük bir savaş halinde olduğunu anlatan kaptanın sözleriyle Diana, adasını terkederek muasır dünyaya doğru yola çıkar ve dünya savaşını bitirebilmek için bütün hünerlerini ortaya sermeye başlar.

Filmde Gal Gadot, Wonder Woman karakterini Batman v Superman filminden sonra 2. defa canlandırıyor.
Wo hu cang long 2000 full hd izle 720p izle

Kaplan Ve Ejderha - Wo hu cang long (2000)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 2 saat


  Yönetmen: Ang Lee
Ülke: Tayvan, Hong Kong, ABD, Çin
Tür: Aksiyon, Dram, Romantik
Vizyon: 23 Mart 2001
Oyuncular: Yun-Fat Chow, Michelle Yeoh, Ziyi Zhang, Chen Chang, Sihung Lung, Pei-pei Cheng, Fa Zeng Li

Efsanevi savaşçı Li Mu Bai, Yeşil Kader adını verdiği sihirli kılıcını bölge valisine vermesi için Yu Shu Lien'e teslim eder. Fakat kılıç çalındığı zaman bütün şüpheler, Li'nin ustasını öldüren kötü şöhretli bir kaçak olan Jade Fox üstünde toplanır.
Ying xiong 2002 full hd izle 720p izle

Kahraman - Ying xiong (2002)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Yimou Zhang
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi
Vizyon: 31 Aralık 2004
Oyuncular: Jet Li, Tony Leung Chiu Wai, Maggie Cheung, Ziyi Zhang, Daoming Chen

Çin'in Savaşan Krallıklar döneminde ülke 7 krallığa bölünmüştür. Tüm katil adayları hiçbiri üç efsanevi suikastçı Kırık Kılıç, Uçan Kar ve Gökyüzü kadar korku salmamıştı. Bu üç savaşçıyı öldürdüğünü söyleyen "İsimsiz", krala 10 adım uzakta oturmaya hak kazanır. Bu on adım içinde dünyayı sarsacak bir aşk, onur ve görev hikayesi yatıyor. Tarihin sırlarını aşan kahraman olmanın anlamı hakkında bir hikaye...
Hard Boiled 1992 full hd izle 720p izle

Sert Polis - Hard Boiled (1992)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  


Yönetmen: John Woo
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Teresa Mo, Tony Leung Chiu Wai, Yun-Fat Chow

Tequila, Hong Kong’da yaşayan çok tecrübeli bir polistir ve partnerini silah kaçakçılarıyla yaşanan bir çatışmada kaybetmiştir. Tequila bu adamları yakalamak için, Tony isminde bir gizli polisle işbirliği yapacaktır. Tony, acımasız bir adam olan Johnny Wong’un hükmettiği Hong Kong Triadına kiralık katil olarak sızmak ister. Bütün bunlar olurken başlıca iki silah kaçakçısı örgüt, hükümranlık alanları için birbirine savaş açmış durumdadır. Dolayısıyla genç polisin aralarına girmesi hiç de zor olmayacaktır. Aksiyon filmlerinin yaşayan en büyük ustalarından biri olan John Woo’nun, ABD’ye transfer olmadan önce çektiği son film olan Sert Polis, Woo’nun en iyi filmlerinden biri olarak gösterilmektedir.
Kung Fu Hustle 2004 full hd izle 720p izle

Kung Fu Sokağı - Kung Fu Hustle (2004)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Stephen Chow
Ülke: Hong Kong, Çin, HongKong
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 14 Eylül 2004
Oyuncular: Stephen Chow, Xiaogang Feng, Wah Yuen, Zhi Hua Dong, Kwok-Kwan Chan, Qiu Yuen

1930'larda Çin değişik bir havadadır. Balta Çetesi tüm zengin mahallerini kontrol altına almıştır. Sadece fakir ve kıyıda köşede kalmış mahallelere dokunmamaktadırlar. Sing, Balta Çetesi'ne katılmak isteyen, ama bunun için pek bir şey beceremeyen biridir. Bir nevi döneminin kaybedenidir. Bir gün arkadaşıyla haraç kesmek için bir fakir mahalleye gidip kendilerini Balta Çetesi gibi tanıtırlar, ama baltayı taşa vururlar. Balta Çetesi de onlardan kısa bir süre sonra mahalleye gelir.
Huo Yuan Jia 2006 full hd izle 720p izle

Korkusuz - Huo Yuan Jia (2006)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Ronny Yu
Ülke: Çin, Hong Kong, ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Spor
Vizyon: 4 Ağustos 2006
Oyuncular: Jet Li, Betty Sun, Yong Dong, Yun Qu, Xu Ailing, Collin Chou, Hee Ching Paw

Babasının bir dövüş esnasında herkesin önünde yenilmesinden büyük bir utanç duyan küçük Huo, dövüş konusunda olabileceğinin en iyisi olmaya karar verir. Ama hayatta her şeyden çok sevdiği ailesi, intikam için gerçekleştirilen bir saldırı sonucunda öldürülünce, bu Huo?ya büyük zarar verir. Bu olaylardan sonra, Yuanjia kaçar, yaşamak ya da ölmek umurunda değildir.

Bütün umudunu kaybettiği anda, büyük anne Sun ve kör torunu, onu bulurlar ve yeşillikler içindeki köylerine götürürler. Bu insanların nazikliği ve cömertliği sayesinde Yuanjia, kendisi için yeni bir yaşam tarzı bulur ve gerçekten uğrunda dövüşülecek kadar değerli bir şey keşfeder.

Juanjia kendini bildi bileli dövüş sanatları öğrenmek istemektedir. Babası, mükemmel bir dövüşçü olmasına rağmen, oğlunun kendisinin yolunu izlemesini istememiş ve onu eğitmemiştir. Babasının bu davranışı, Yuanjia?nın bu konudaki isteğini daha da güçlendirir ve arkadaşı Nong Jinsun?un yardımıyla kendini eğitmeyi başarır.
Enter the Dragon 1973 full hd izle 720p izle

Ejder Kalesi - Enter the Dragon (1973)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Robert Clouse
Ülke: Hong Kong, ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 1 Ekim 1980
Oyuncular: Bruce Lee, John Saxon, Jim Kelly, Ahna Capri, Kien Shih, Robert Wall, Jackie Chan

Lee, Roper ve Williams, kendilerine has sebeplerden bir adada Han isimli varlıklı bir şahıs tarafından düzenlenen dövüş turnuvasına katılırlar. Lee gerçekte Han'ın gizli işler çevirdiğinden şüphelenildiği için görevlendirilmiş gizli bir ajandır. Turnuva da ilerledikçe bu adanın ve turnuvanın Han'ın uyuşturucu kaçakçılığı ve beyaz kadın ticareti için paravan olduğunu anlarlar. Üstelik fark edemedikleri bir şey daha bulunmaktadır. Han'ın planı dövüşçülerin ya kendisine katılmaları, aksi halde ise ölmelerini planlamasıdır. Ama Han dövüşçülerin gücünü küçümsediğinin farkında değildir.
Ging chat goo si 1985 full hd izle 720p izle

Süper Polis - Ging chat goo si (1985)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Jackie Chan
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Komedi, Gerilim, Suç
Vizyon: 14 Aralık 1985
Oyuncular: Jackie Chan, Maggie Cheung, Brigitte Lin, Kwok-Hung Lam, Bill Tung, Yuen Chor, Charlie Cho

Bir mafya lideri için brifing verilir.Polisler onun peşindedir.Boğa adlı bir operasyon ile bütün çete hapisaneye gönderilecektir.Her birinin ayrı görevi bulunmaktadır.Operasyondan hemen önce bir sızma olur ve ani baskın planı yatar.Bir çatışma başlar.Arabaların evlerin içinden geçerek ana caddelere çıkışı,sokakta otobüs ile yapılan müthiş kovalamaca ve bir polisin dürüst çalışmaları sonucu patronları yakalanır.Bunu beceren Kevin (Jackie Chan) adlı bir polistir.Örnek bir polis memurudur.Yakalanan mafya lideri yargıç önüne çıkarılacaktır.Bir tanık bulunmaktadır ve koruma altına alınır.Korumayı Kevin yapacaktır.Kevin bu işi çok ciddiye alır.Harekete hareket komedi ve heyecanı Kevin ile tadacaksınız.
Jui kuen 1978 full hd izle 720p izle

Altın Yumruk - Jui kuen (1978)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 51 dakika


  Yönetmen: Woo-ping Yuen
Ülke: Hong Kong
Tür: Komedi, Aksiyon
Vizyon: 5 Ekim 1978
Oyuncular: Jackie Chan, Siu Tien Yuen, Jang Lee Hwang, Kau Lam, Linda Lin, Dean Shek, Ching Chiang

Won Fei Hung (Jackie Chan) çok önemli bir dövüş hocası olan amcasının yanına, onun öğrencisi olarak gönderilir. Amcasından öğreneceği çok özel teknikler ile yenilmez bir savaşçı olacağına inanan Fei Hung onu görünce adeta yıkılır. Çünkü o efsanevi hoca sabahtan akşama kadar şarap içen bir ayyaştır ve eğitime aldığı birçok genci sakat bırakmıştır. Bu acımasız hocanın diktatörce uyguladığı eğitim alanından bir yolunu bulup kaçan Fei Hung, kiralık bir katil tarafından bulunup adeta hastanelik oluncaya kadar dövülünce kendini aşağılanmış sayar ve gururu kırılır.
Shi mian mai fu 2004 full hd izle 720p izle

Parlayan Hançerler - Shi mian mai fu (2004)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 59 dakika


  


Yönetmen: Yimou Zhang
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Macera, Dram
Vizyon: 25 Mart 2005
Oyuncular: Takeshi Kaneshiro, Andy Lau, Ziyi Zhang, Dandan Song, Hongfei Zhao

859 yılı... Çin, ülkeye hükmetmekte olan Tang Hanedanı büyük bir güç kaybına uğramış ve düşüş yaşamaktadır. Ülkenin her tarafında asilerin oluşturduğu birlikler, imparatorluğa karşı savaş açmış ve halkı örgütlemektedirler. Asi birlikler içinde en büyük olanı ve her gün daha fazla sempatizan toplayanı 'House of Flying Daggers', liderlerinin öldürülmesine rağmen gücünden hiçbir şey kaybetmemiştir. Hatta kimliği belli olmayan yeni bir lider örgütün başına geçmiş ve asilerin daha da güçlenmesini sağlamıştır. Hükümet adına çalışan ajanlar, yaptıkları tüm araştırmalara rağmen örgütün yeni liderinin kim olduğunu öğrenemezler. İmparator için çalışan iki asker, Leo ve Jin, yeni lideri yakalamakla görevlendirilirler. Ancak normal yollardan sonuca ulaşamayacaklarını anlayan ikili, kendilerini House of Flying Daggers'le bağlantıya sokacağına inandıkları bir plan yaparlar. Jin, Wind adını kullanarak, isyancıları destekleyen bir savaşçı kılığına girecek ve eski liderin kızı olduğunu düşündükleri Mei ile ilişki kuracaktır. Örgütle bağlantıya girmesi gereken kıza yardım edecek olan Jin, bu şekilde yeni liderin kimliğini de öğrenecektir. Ancak hiç hesapta olmayan duygular Jin ve Mei'nin birbirlerine aşık olmasına yol açar.

Hero'nun yönetmeni Zhang Yimou'nun şiirsel bir sanat yönetmenliği sergilediği büyüleyici bir masal...
Yip Man 2 2010 full hd izle 720p izle

Ip Man 2 - Yip Man 2 (2010)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Wilson Yip
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Biyografi, Tarihi
Vizyon: 29 Nisan 2010
Oyuncular: Donnie Yen, Lynn Hung, Simon Yam, Sammo Hung Kam-Bo, Xiaoming Huang

Usta Wing Tsun'un dövüş sanatlarındaki ihtişamlı yükselişini anlatan ilk film Ip Man'ın devamı olan bu film, Hong Kong'da 1949 yılında geçiyor ve Ip Man ustanın sanatını yaymak adına giriştiği mücadeleyi anlatıyor.
Tao jie 2011 full hd izle 720p izle

Sade Bir Hayat - Tao jie (2011)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 58 dakika


  


Yönetmen: Ann Hui
Ülke: Hong Kong
Tür: Dram
Vizyon: 5 Eylül 2011
Oyuncular: Andy Lau, Deannie Yip, Lawrence Ah Mon, Angela Baby, Tyson Chak

Genç bir adam ile bir hizmetçi arasındaki bağ, bir anne ile oğlununki kadar güçlü olabilir mi? Gerçek bir olaydan esinlenen ve filmin yapımcısı Roger ile “amah”sı (hizmetçi-dadı) Ah Tao arasındaki ilişkiyi işleyen Sade Bir Hayat, Hong Kong’un Oscar adayı oldu. Ah Tao kalp krizi geçirince, altmış yıldır çalıştığı ailenin yanından ayrılır ve bir huzurevine yerleşir. Fakat Roger yıllarca kendisine bakan bu kadını yalnız bırakmamaya karar verir.
Jin líng shí san chai 2011 full hd izle 720p izle

Savaşın Çiçekleri - Jin líng shí san chai (2011)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 26 dakika


  Yönetmen: Yimou Zhang
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Dram, Tarihi, Savaş
Vizyon: 16 Aralık 2011
Oyuncular: Christian Bale, Paul Schneider, Xinyi Zhang, Ni Ni, Shigeo Kobayashi

1937''de, Nanking kenti Çin ve Japonya arasında yaşanan savaşta tam arada bombalanan ve yağmalanan nokta olarak kalmıştır. Japon İmparator Ordusu Çin''in başkentini işgal ederken, çaresiz siviller eski zamanlardan kalma bir katedralin duvarları arkasına sığınırlar. Bu katedralde karşılarına çıkan Amerikalı John Miller önce öğrencilerden ibaret bu bir grup sivili daha sonra bölgenin fahişeleri olarak tanınan en güzel kadınlarını kiliseye mecburen kabul eder. Henüz peder olma yeterliliğinde olmasa da işgal güçlerine karşı ölen pederin kılığına giren John, bir avuç kadının güvenliğini sağlamaya çalışırken, savaşın acımasızlığı din, merhamet, hoşgörü dinlemez...
“Ying Xiong/Kahraman”, “Shi Mian Mai Fu/Parlayan Hançerler” ve “Man Cheng Jin Dai Huang Jin Jia/Altın Çiçeğin Laneti” filmlerinin takdir gören yönetmeni Zhang Yimou’nun 90 milyon dolar bütçeyle gerçekleştirdiği yapım Çin’in Oscar aday adayı olmuş ancak ilk beşe kalamamıştı.
Cloud Atlas 2012 full hd izle 720p izle

Bulut Atlası - Cloud Atlas (2012)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 52 dakika


  Yönetmen: Tom Tykwer
Ülke: Almanya, ABD, Hong Kong, Singapore
Tür: Dram, Bilim Kurgu
Vizyon: 26 Ekim 2012
Oyuncular: Tom Hanks, Halle Berry, Jim Broadbent, Hugo Weaving, Jim Sturgess

Ölüm sırasını bekleyen genetiğiyle oynanmış bir garson, Reagan iktidarında California’da yaşayan asil ruhlu bir gazeteci, bilim ve medeniyetin aydınlatıcı yönünün aksi durumlara tanıklık etmiş genç bir Pasifik adalı, 1850’de Pasifik Okyanusu’nu geçen bir seyyah, Belçika’daki savaşlar sırasında maddi zorluklarla yaşamaya çalışan suskun bir besteci ve alacaklılarından kaçman bir yayınevi müdürü tarihsel ve mekânsal sınırları aşan bir şekilde bir araya gelirse ne olur?

1850 yılında Pasifik seyahatine çıkan Amerikalı noter Adam Ewing'in yolculuğu, 1931 yılında Robert Frobisher isimli meteliksiz bir müzisyenin Belçika'daki yaşam mücadelesi, 1975 yılında Kaliforniya'da nükleer bir santraldeki cinayetleri ve yolsuzlukları araştıran gazeteci Luisa Rey, 21. yüzyıl İngiltere'sinde huzurevinde yaşayan Timothy Cavendish isimli yayıncının dramı, geleceğin Kore'sinde kapitalist totaliter topluma isyan etmesi sonrası idama mahkum edilen klon Sonmi~451'in hayatı ve kıyamet sonrası uzak gelecekteki Hawai'de ilkel kabile hayatı yaşayan bir topluluk olmak üzere 6 farklı öyküyü içeren film, geçmişten günümüze gelen oradan da geleceğe uzanan ve farklı hayatların birbirlerini zincirleme etkileyen ilişkiler yumağına dayalı yapısıyla ilginç bir içeriğe sahip.
Fist of Legend  Jing wu ying xiong 1994 full hd izle 720p izle

Fist of Legend Jing wu ying xiong (1994)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Gordon Chan
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Jet Li, Shinobu Nakayama, Siu-hou Chin

Chen Zhen Çinli bir savaş ustasıdır. 1937 yıllarında hocası Huo’nun bir dövüş sonrası esrarengiz bir biçimde ölmesinden sonra Zhen Şangay’a geri döner. Chen Zhen ustasının öldürüldüğüne inanmaktadır ve sorumlularından intikam almak için tüm gücüyle araştırmalara başlar. Bu sırada Japon istilasına uğrayan ülkesi için de hizmet etmeye devam edecektir. Fist of Legend - Jing wu ying xiong 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
'A' gai wak 1983 full hd izle 720p izle

A Projesi - 'A' gai wak (1983)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 1 saat 46 dakika

Yönetmen: Jackie Chan
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Komedi
Vizyon: 22 Aralık 1983
Oyuncular: Jackie Chan, Sammo Hung Kam-Bo, Biao Yuen, Dick Wei, Mars

Mi Young, deniz korsanlarına karşı!
19. yüzyılın Hong Kong’unda denizler, korsanların zorba kuralları altındadır. Korsanlar, hükümet mensuplarına rüşvet vererek Sahil Koruma’nın gücünü ortadan kaldırmak ister. Sahil Koruma’nın yükselen yıldızı Mi Young ise bu kanunsuz güçlere karşı mücadeleye girecektir. Jackie Chan’ın dublör kullanmadan harika sahnelere imza attığı bu unutulmaz filmin gördüğü ilgi devam filminin çekilmesine kapı aralamıştı...
Mou gaan dou II 2003 full hd izle 720p izle

Kirli İşler 2 - Mou gaan dou II (2003)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Wai-keung Lau
Ülke: Hong Kong, Çin, Singapore
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 1 Ekim 2003
Oyuncular: Anthony Wong Chau-Sang, Eric Tsang, Carina Lau, Francis Ng, Edison Chen, Shawn Yue, Jun Hu

Jing wu men 1972 full hd izle 720p izle

Öfkenin Yumruğu - Jing wu men (1972)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Wei Lo
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Dram, Romantik
Vizyon: 22 Mart 1972
Oyuncular: Bruce Lee, Robert Baker, Wei Lo, Jackie Chan, Ching-Ying Lam

Bruce Lee öldürülen öğretmeninin intikamını almak için rakip dövüş okulunun kare aslarını bir bir dövmesi ve hocasının intikamını alması ....Bununla beraber filmde Jackie Chan'e atletik yeteneği ve dövüş sanatlarındaki ustalığı sebebiyle dublörlük teklif etti. Bu filmde dublör olarak oynayan Jackie Chan, Çin sinema tarihinin en uzun atlayışı olarak bilinen atlayışı gerçekleştirerek Bruce Lee dahil birçok kişinin saygısını kazandı... iyi seyirler
Hwanghae 2010 full hd izle 720p izle

Ölüm Denizi - Hwanghae (2010)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 37 dakika


  Yönetmen: Hong-jin Na
Ülke: Güney Kore, ABD, Hong Kong
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 23 Mart 2012
Oyuncular: Jung-woo Ha, Yun-seok Kim, Seong-Ha Cho, Cheol-min Lee, Jae-hwa Kim

Çin-Rusya-Kuzey Kore sınırının Çin tarafında, Kore Özerk Bölgesi Yanbian Ku-Nam (Ha Jung-woo) günlerini taksi şoförü olarak geçirmektedir. Çalışmadığı günlerde kendini sıklıkla kumarhane alonlarında bulan Ku-Nam şimdilerde ciddi bir borç batağındadır. Eşi para göndereceğine dair söz vererek Güney Kore’de çalışmak üzere ayrılmıştır ancak Ku*Nam henüz ondan haber alamamış ve eşinin evlilik dışı bir ilişki yaşadığı düşüncesiyle kıvranmaktadır. Bu da yetmezmiş gibi Ku-Nam işinden kovulur ve alacaklılar da tazminatının çoğunu alır.

Köpek satıcısı ve yeraltı suç patronu Myung-Ga (Kim Yun-Seok) ona bir anlaşma önerir. Ku-Nam Güney Kore’ye gidip bir tetik işini başarıyla hallederse 57.000 Yen (10.000 Dolar) alacaktır. Ku-Nam teklifi kabul eder ve masrafları için yanında bir 500 dolar ile bir balıkçı teknesine binerek Güney Kore’ye doğru yola çıkar.

Güney Kore’ye ulaştığında bir yandan eşini ararken diğer yandan da hedefini dikkatle takip etmektedir. Ku-Nam’ın hedefini öldüreceği gün geirken bir dizi beklenmeyen olay gerçekleşir ve Ku-Nam’ı çaresizce bir çıkış yolu aramaya iter. Bunlar olurken polis ve Kore ile Çin mafyası da fellik fellik Ku-Nam’ı aramaktadır.
A Better Tomorrow 1986 full hd izle 720p izle

Ying hung boon sik - A Better Tomorrow (1986)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: John Woo
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Leslie Cheung, Lung Ti, Yun-Fat Chow

Ho ve Mark hem Hong Kong hem de Tayvan'da tanınmış kalpazanlardır. Tayvan'daki son işine yeniyetme Shing'le beraber giden ho yakalanınca uzun süre hapiste kalır. Hong kong'a döndüğünde yaşadığı işlere buluşmak istemeyen ho bir yandan yeraltı dünyasındaki değişen dengelere ısınmak zorunda kalacak diğer yandan da polis olan küçük kardeşi Kit'e kendisini affettirmek için çaba harcayacaktır.. A Better Tomorrow - Ying hung boon sik 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Infernal Affairs II  Mou gaan dou II 2003 full hd izle 720p izle

Kirli İşler 2 - Infernal Affairs II Mou gaan dou II (2003)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Wai-keung Lau (as Andrew Lau)
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Anthony Wong Chau-Sang, Edison Chen, Shawn Yue

Yan'ın cinayetinden tam altı ay sonra, Ming arka planda olacağı sıradan bir ofis işine gönderilmiştir. Dahili soruşturma için beklemedir. Bu arada polis departmanının içinde yeni bir star ortaya çıkmıştır. Serinin devamı nefesleri kesmeye devam ediyor. Infernal Affairs II - Mou gaan dou II - Kirli İşler 2 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Deepwater Horizon 2016 full hd izle 720p izle

Deepwater Horizon: Büyük Felaket - Deepwater Horizon (2016)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 47 dakika


  


Yönetmen: Peter Berg
Ülke: Hong Kong, ABD
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 30 Eylül 2016
Oyuncular: Mark Wahlberg, Kurt Russell, Douglas M. Griffin, James DuMont, Joe Chrest, Gina Rodriguez, Brad Leland

Film, Nisan 2010'da Meksika'da gerçekleşen, bir petrol kuyusunun patlaması üzerine ABD tarihindeki en kötü petrol sızıntısı olarak tanımlanan olayları konu almaktadır ve Deepwater Horizon'da çalışanların cesaret ve yaşam savaşını anlatmaktadır.
Meng long guo jiang 1972 full hd izle 720p izle

Ejder'in Yolu - Meng long guo jiang (1972)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Bruce Lee
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 30 Aralık 1972
Oyuncular: Bruce Lee, Chuck Norris, Ching-Ying Lam, Robert Wall

Roma da lüks bir lokanta işleten arkadaşını mafyaya haraç vermekten kurtarmak için italyaya gelen Hong Kong lu bir gencin hikayesini anlatıyor film.Bruce lee'nin mafyaya açtığı savaş ve Chuck Norris'in rakip olarak karşımıza çıktığı bu filmde, Bruce lee'nin rejisörlüğünüde yaptığı tek filmdi.
Dung fong tuk ying 1987 full hd izle 720p izle

Akbaba Operasyonu - Dung fong tuk ying (1987)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 33 dakika

Yönetmen: Sammo Hung Kam-Bo
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Savaş
Vizyon: 9 Temmuz 1987
Oyuncular: Sammo Hung Kam-Bo, Biao Yuen, Haing S. Ngor, Joyce Godenzi, Chi Chun Ha

Ji jie hao 2007 full hd izle 720p izle

Meclis - Ji jie hao (2007)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Xiaogang Feng
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Biyografi, Dram
Vizyon: 9 Ekim 2007
Oyuncular: Hanyu Zhang, Chao Deng, Wenkang Yuan, Yan Tang, Fan Liao

1949’da, Çin İç Savaşı’ndaki Huaihai çatışmaları sırasında, Dokuzuncu Piyade Bölüğü’nün lideri olan Yüzbaşı Guzidi, geri çekilme emri ona ulaşana kadar savaşmakla görevlendirilmiştir. Çatışmanın en ölümcül dakikalarında, bölük büyük kayıplar vermiş ve cephanesini neredeyse tüketmişken Yüzbaşı’nın en sadık adamı, yaşamını teslim etmeden önce bir geri çekilme emri geldiğini duyurur. Yüzbaşı Gu, arkadaşına inanmaz ve ne pahasına olursa olsun savaşmaya devam etmelerinde ısrarcı olur. Çok geçmeden, destek birliklerinin savaş alanından çekilmiş olduğunu ve emrindekilerin, onun ısrarcılığı yüzünden, belki de bir hiç için canlarını verdiklerini anlar. Çıldıran Gu, tek başına düşman siperlerine saldırır fakat hayatta kalır ve rütbeleri sökülmüş olarak bir hastanede uyanır. Burada, emrindeki bölüğün, kaderlerine şahit olan tek bir kişi olmadığı için sadece ‘kayıp’ olarak kayda geçtiğini duyan Gu, emrindeki kırk altı adamın fedakarlıklarını ve onurlarını kanıtlamaya ant içer ve cepheye gelen emrin arkasındaki gizemi çözmek için uzun bir yolculuğa çıkar...
Mad Detective 2007 full hd izle 720p izle

Sun taam - Mad Detective (2007)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Johnnie To
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Andy On, Ching Wan Lau, Ka Tung Lam

İnsanların içindeki farklı karakterleri görebilen ve çılgın hareketleri sonucunda polis teşkilatından kovulan bir dedektif bir meslektaşı tarafından çözülemeyen bir olayın aydınaltılması için tekrar göreve çağrılır ve macera başlar. Mad Detective - Sun taam 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Rang zidan fei 2010 full hd izle 720p izle

Mermiler Uçuşuyor - Rang zidan fei (2010)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 12 dakika

Yönetmen: Wen Jiang
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Komedi, Western
Vizyon: 16 Aralık 2010
Oyuncular: Yun-Fat Chow, Xiaogang Feng, Wen Jiang, Carina Lau, You Ge

Çin'in 1920 savaşı zamanlarını anlatan bu filmde, Jiang Wen Zhang Mazi adında bir eşkiyayı canlandırıyor.Zhang Mazi yeni atanan valinin yerine geçerek Goose Town'a gider. Zhang'a bu yolculuğunda Tang ( Ge You) eşlik etmektedir.Zhang'ın bo pozisyonu alma amacı şehre bakan müstahkem kalesinde yaşayan yerli haydut huang'a karşı olmasıdır. Tang, Huang'ın eski valiyle yaptığı finansal anlaşmayı farkederken, Zhang servetini en az kendisi kadar haketmeyen biriyle paylaşmayı düşünmüyordur.
Fei lung mang jeung 1988 full hd izle 720p izle

Sonsuz Ejderler - Fei lung mang jeung (1988)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 33 dakika

Yönetmen: Sammo Kam-Bo Hung
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Komedi, Romantik
Vizyon: 29 Kasım 1988
Oyuncular: Jackie Chan, Sammo Kam-Bo Hung, Biao Yuen, Pauline Yeung, Deannie Yip, Wah Yuen, Benny Urquidez

Gangster çetelerinin birbiriyle amansız bir mücadeleye girdiği dönemdi, tam bu sırada tanınmış bir avukat olan Jackie Chan yeniden bir gangster olan müvekkilinin tartışmalı olduğu sevgilisiyle anlaşmaya çalışıyordu. Fakat işin içine şiddet girince yanlış tarafta olduğunu anlayan Jackie onlarla kavgaya girmek zorunda kalır.
Ging chaat goo si juk jaap 1988 full hd izle 720p izle

Süper Polis 2 - Ging chaat goo si juk jaap (1988)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Jackie Chan
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Gerilim, Komedi
Vizyon: 13 Ağustos 1988
Oyuncular: Jackie Chan, Maggie Cheung, Kwok-Hung Lam, Bill Tung, Keung-Kuen Lai, John Cheung, Charlie Cho

Cinayet bürosunun başarılı polislerinden Kevin Chan, cinayet bürosundaki görevinden alınarak rütbesi indirilip trafik şubesinde görevlendirilir. Chan'in bundan sonraki tek hedefi uzun zamandır takibinde olduğu bir suçluyu parmaklıkların arkasına tıkmaktır.
Armour of God II 1991 full hd izle 720p izle

Tanrının Zırhı 2 - Armour of God II (1991)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Jackie Chan
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 7 Şubat 1991
Oyuncular: Jackie Chan, Carol 'Do Do' Cheng, Eva Cobo, Shôko Ikeda, Aldo Sambrell, Ken Goodman, Steve Tartalia

Efsanedeki kutsal silahların peşinden koştuğu ilk macerasından sonra Jackie bu defa yeni bir hedefin peşinde. Çok zengin ve güçlü bir teşkilata sahip olan Dük adındaki adam kahramanımızı çağırarak 2. Dünya savaşının sonunda Alman ordusunun Afrika'ya doğru gelirken beraberinde getirdiği altınları gestapolardan birine verilen emirle çöle gömdürdüğünü sonrada bu adamların gizlice yok edildiklerini anlatır...
Ip Man 3 2015 full hd izle 720p izle

Ip Man 3 (2015)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Wilson Yip
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Biyografi, Dram, Tarihi
Vizyon: 5 Şubat 2016
Oyuncular: Donnie Yen, Lynn Hung, Jin Zhang, Mike Tyson, Patrick Tam, Karena Ng, Kai-chung Cheung

Dövüş sanatında Batı ve Doğu savaşınında anlatıldığı aksiyon filmi Yip Man 3 (Ip Man 3), aslen adındanda anlaşılacağı üzere serinin üçüncü filmi. Wilson Yip´in yönetmenliğini yaptığı filmde başrolda Donnie Yen´e ünlü boksör Mike Tyson eşlik ediyor.

1950'li yıllarında sonlarında, sakin bir hayat yaşayan Ip Man, oğlunu okuldan almaya gittiği sırada, Cheung Tin-chi isminde, kendi gibi Wing Chun ile ilgilenen bir adamla tanışır. Tesadüfi karşılamaları sonrasında iki baba arasında değişik bir ilişki oluşur. Bu esnada Sang isimli bir çete lideri mahalledeki mülkleri ele geçirmeye başlar. Ip Man kendi öğrencileri ile mahalleyi koruma görevini üstlenir. Ip Man ve çete arasındaki sorun ateşlenir ve Ip Man çetenin patronunun yabancı uyruklu Frank olduğunu öğrenir. Frank şehir polisini dahi etkisine almıştır fakat Ip Man görevden vazgeçmez. Çete bir adım daha atarak, içerisinde hem Ip Man?ın hem de Tin-chi?nin çocuğunun olduğu bir grup öğrenciyi kaçırır. Bu ikili bir araya gelerek çocukları kurtarır.

Çetenin şeytani planları medya tarafından afişe edilir ve planları suya düşer. Ip Man mahalleyi kurtarmış olsa bile bu süreçte kendi ailesini çok ihmal etmiştir. Kalan tüm vaktini karısıyla beraber geçirmeye karar verir, ama sorunlar yakasını bırakmaz. Frank, bir box şampiyonunu Ip Man?a saldırması için görevlendirir. Ip Man Frank ile dövüşmek mecburiyetinde kalır. görürüz. Sonucunda Ip Man, Frank?in saygısını kazanır.

Problemler burada da bitmez. Tin-chi, Ip Man?a meydan okur ve gerçek ustanın kendisi olduğunu iddia eder. Bunu kanıtlamak için Ip Man?ı dövüşe davet eder. Ip Man aile hayatı ve kariyeri arasında bocalar ama bu dövüşün sonrasında asıl önemli olanın etrafındakilere verdiğin değer olduğunu vurgular. Karısına verdiği dans sözünü yerine getirmeyi ihmal etmez.
Tang shan da xiong 1971 full hd izle 720p izle

Büyük Patron - Tang shan da xiong (1971)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Wei Lo
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 8 Nisan 1973
Oyuncular: Bruce Lee, Ching-Ying Lam

Cheng (Bruce Lee), Bangkok´ta yeni bir yaşam kurmak için kuzenleriyle birlikte bir buz fabrikasında çalışmaya başlar. Amcasına bir daha asla dövüşmeyeceğine dair annesi üzerine yemin etmiştir. Kuzenlerinin bir bölümü, fabrika müdürü ile yaptıkları görüşmelerden sonra, gizemli bir biçimde ortadan kaybolunca, nedenlerini araştırmak Cheng Chuan'a düşer. Ama karşı karşıya kaldığı gerçekler onu yeminini bozmaya iter. Büyük Patron'dan kuzenlerinin intikamını almak için onu ölümcül bir yol beklemektedir.
Long xiong hu di 1986 full hd izle 720p izle

Tanrının Zırhı - Long xiong hu di (1986)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 28 dakika


  Yönetmen: Jackie Chan
Ülke: Yugoslavya, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 16 Ağustos 1986
Oyuncular: Jackie Chan, Alan Tam, Rosamund Kwan, Lola Forner, Bozidar Smiljanic, Ken Boyle, John Ladalski

Tanrının zırhı denen beş kutsal silahı ele geçirmeye çalışan gizemli bir tarikat, paralı askerlik yapan Asian’ın peşine düşer. Çünkü beş zırhtan biri olan Tanrının kılıcını Asian bir Afrika kabilesinden çalmıştır. Tarikatın liderleri genç dövüşçünün eskiden beri ilgi duyduğu güzel Lorelei’yi kaçırıp koz kullanarak Asian’dan diğer parçaları da bulmasını isterler.
Tau ming chong 2007 full hd izle 720p izle

Savaş Kralları - Tau ming chong (2007)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Peter Chan
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi
Vizyon: 16 Haziran 2010
Oyuncular: Jet Li, Andy Lau, Takeshi Kaneshiro, Jinglei Xu, Xiaodong Guo

Üç kan kardeşin 1600'lü yıllarda savaş sırasında gösterdikleri cesareti ve üstün mücadeleyi konu alan ve Hong Kong Film Festivalinde en iyi aktör, en iyi yönetmen, en iyi sanat yönetmeni, en iyi sinematografi, en iyi film, en iyi kostüm, en iyi makyaj, en iyi yönetmen, en iyi görsel efekt rollerini toplayan ödül zengini bu film, hem görsel bir şölene sahip, hem de usta savaş sahneleriyle aksiyona doyuruyor.
Shinjuku Incident 2009 full hd izle 720p izle

Kanlı Hesaplaşma - Shinjuku Incident (2009)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen:
Ülke: Hong Kong
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 12 Haziran 2009
Oyuncular: Jackie Chan, Naoto Takenaka, Daniel Wu, Jinglei Xu, Bingbing Fan

Tokyo'daki Çinli göçmenler, Japonlar tarafından kabul görmemekte, hayatlarını saklanarak ve korku içinde sürdürmektedirler...

Köşe bucak yaşanan bu hayatların Çin'in kuzeyinde sade ve dürüst bir hayat süren Steelhead (Jackie Chan) tarafından anlaşılması oldukça zordur. Steelhead, bir müddet önce Tokyo'ya giden kız arkadaşı Xiu Xiu'dan haber alamamaya başlayınca tehlikeli bir serüvene atılır ve kız arkadaşının peşinden yola koyulur.

Steelhead, Tokyo'ya eriştiğinde buradaki Çinli göçmenlerin yalnızca Japonlar'ın değil Çinli çetelerin de baskısı altında olduklarını görür. Kız arkadaşını ararken farkında olmadan bir yakuza ile karşı karşıya kalan Steelhead, ne tesadüftür ki yakuzayla karşılaşınca kız arkadaşını da bulmuş olur.
Xin jing cha gu shi 2004 full hd izle 720p izle

Geçmişin İntikamı - Xin jing cha gu shi (2004)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: Benny Chan
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 23 Eylül 2004
Oyuncular: Jackie Chan, Nicholas Tse, Mak Bau, Tak-bun Wong, Winnie Leung, Eric Kwok, Deep Ng

Hong Kong polis departmanının şefi Wing, bütün ekibini bir çete saldırısnda kaybedince suçluluk duygusuyla kendini alkole verir. Geçmişinde problemler olan genç bir adam ise, kendini polis memuru olarak tanıtarak Wing'le çalışmaya başlamıştır. Amacı, onu tekrar eski haline döndürmeyi başarmaktır. Böylece çete lideri Joe'dan intikamlarını alabileceklerdir.
Mou gaan dou III: Jung gik mou gaan 2003 full hd izle 720p izle

Kirli İşler 3 - Mou gaan dou III: Jung gik mou gaan (2003)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Wai-keung Lau
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 12 Aralık 2003
Oyuncular: Tony Leung Chiu Wai, Andy Lau, Leon Lai, Daoming Chen, Kelly Chen, Anthony Wong Chau-Sang, Eric Tsang

Du zhan 2012 full hd izle 720p izle

Uyuşturucu Savaşları - Du zhan (2012)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Johnnie To
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Suç
Vizyon: 15 Kasım 2012
Oyuncular: Louis Koo, Honglei Sun, Yi Huang, Michelle Ye, Siu-Fai Cheung

Suskun bir polis şefi olan Zhang, gizli bir uyuşturucu timine önderlik etmekte ve sürekli ortaya çıkan uyuşturucu baronlarıyla savaşmaktadır. Baş düşmanına karşı Timmy Choi'yi kullanır. O choi'yi yakaladığında hayatına karşılık bir anlaşma yapmıştır. Polise uyuşturucu ağına sızmakta yardımcı olacaktır. (Çin'de 50 gram uyuşturu üretmekten idam cezası alabilirsiniz)
Xing kong 2011 full hd izle 720p izle

Starry Starry Night - Xing kong (2011)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 39 dakika


  


Yönetmen: Tom Lin
Ülke: Tayvan, Çin, Hong Kong
Tür: Dram
Vizyon: 11 Ekim 2011
Oyuncular: Josie Xu, Rene Liu, Harlem Yu, Kenneth Tsang, Hui Ming Lin

12 yaşındaki Mei, dedesiyle dağlarda büyümüştür, ancak şimdi ailesiyle şehirde yaşamaktadır. Anne ve babası sürekli kavga etmekte ve Mei’yle ilgilenmemektedir. Bu yüzden Mei hayallerle dolu kendi dünyasına çekilmiştir.

Bir gün sınıfına Lee adlı yeni bir öğrenci gelir. Mei kendisi gibi içine kapanık olan Lee’den hoşlanmaya başlar. Mei, okuldaki kabadayıların saldırısına uğrayan Lee'yi kurtarır ve aralarında bir arkadaşlık doğar.

Evdeki yaşamı iyice kötüleşen Mei, ebeveynleri boşanmaya karar verince Lee’yle kaçmayı planlar
Little Big Soldier 2010 full hd izle 720p izle

Küçük Asker - Little Big Soldier (2010)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Sheng Ding
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 11 Şubat 2010
Oyuncular: Jackie Chan, Leehom Wang, Sung-jun Yoo, Peng Lin, Yuming Du, Song Jin, Xiao Dong Mei

Çin'in eyaletler arası savaş döneminde üç adamın ve bir atın hikayesini anlatıyor. Daha önceki bir asker (Chan-Big Soldier) ve düşman silahlı gücün General'i (Wang-Little Soldier) merhametsiz bir savaştan sonra hayatta kalan iki askerdir. Chan, Generali kaçırıp kendi vatanına götürmeye karar verir. Amacı ise karşılığında ödül alabilmektir. Ama bu o kadar kolay olmayacaktır. | Gönderen: dexter
Ging chat goo si 3: Chiu kup ging chat 1992 full hd izle 720p izle

Süper Polis 3 - Ging chat goo si 3: Chiu kup ging chat (1992)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: Stanley Tong
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 4 Temmuz 1992
Oyuncular: Jackie Chan, Michelle Yeoh, Maggie Cheung, Kenneth Tsang, Wah Yuen, Bill Tung, Josephine Koo

Onu durdurmak, ona kafa tutmak çok zor...

Yakalanmayan bir uyuşturucu şebekesi bulunmaktadır. Bu şebekenin içine bir köstebek sokup onları yakalamak isterler. Interpol ile birlikte çalışacaklardır. Şebekenin içine süper polisinin en gözde olanı karışır. Burada ortağı bir kadındır. Kevin'ı sınamak isterler. Onun nasıl dövüştüğünü görmek için bir oyun düzenlerler. Kevin onlara her zaman bildiğimiz gibi karate ustalığı ve bütün sevimliliği ile bir gösteri yapar. Tüm okul ona hayran kalır.
Esas görev başlamıştır. Bu çetenin liderlerinden birini hapishaneden kaçırırlar ve burada Kevin onun hayatını kurtarır. Çete reisi onu yanına alır ve baş adamı yapar.Fakat onun güvenilir biri olduğunu anlayabilmek için onlarca sınav yapar.Kevin her serüveninde olduğu gibi bundan da yine yüzünün akı ile çıkar.
Chun Kiu yi Chi Ming 2012 full hd izle 720p izle

Love in the Buff - Chun Kiu yi Chi Ming (2012)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 52 dakika


  


Yönetmen: Ho-Cheung Pang
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 21 Mart 2012
Oyuncular: Miriam Yeung Chin Wah, Shawn Yue, Mi Yang, Zheng Xu, Lan An, Yat Ning Chan, Ekin Cheng

Romantik bir aşk filminde Jimmy ve Cherie adında iki genç kişinin Çin'in başkenti Pekin'de geçen zorluklarla dolu bir aşk hikayesini konu almış,yeni bir ilişki ile karşı karşıya gelen çift bütün zorluklara karşın bu birlikteliği sürdürmek isteyeceklerdir.
Takipçi 2008 full hd izle 720p izle

The Beast Stalker - Takipçi (2008)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Dante Lam
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 27 Kasım 2008
Oyuncular: Nicholas Tse, Jingchu Zhang, Nick Cheung, Kai Chi Liu, Kwok-Wai Cheung

Komiser yardımcısı Tang Fei’nin, Zhang Yidong isimli suçlu ile girdiği silahlı çatışma sonucunda bir trafik kazası gerçekleşir. Zhang Yidong, kazanın ardından komaya girer. Bu sırada Tang Fei, bir polis memurunun sakat kalmasına sebep olur ancak en üzücüsü masum bir kız çocuğunun da bu kaza sebebiyle hayatını kaybetmesidir.

Bu olayın ardından yaşadığı suçluluk duygusu Fei’yi derinden sarsmaktadır. Ölen çocuğun annesi Gao Min, tüm sevgisini küçük kızına bağlamıştır. Üç ay sonra Zhang Yidong komadan uyanır ve bundan sonra hiçbirinin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.
Mo jong yuen So Hat-Yi 1992 full hd izle 720p izle

Dilenciler Kralı - Mo jong yuen So Hat-Yi (1992)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 36 dakika

Yönetmen: Gordon Chan
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Komedi, Dram
Vizyon: 17 Aralık 1992
Oyuncular: Stephen Chow, Sharla Cheung, Man Tat Ng, Norman Chu, Wai Lam

Bir milyonerin şımarık oğlu sonunda hayatının aşkını bulmuştur. Kız ise onu tek bir şartla kabul edecektir. Ondan kung - fu ustası olup kendisini ispatlamasını istemektedir.
Jackie 2016 full hd izle 720p izle

Jackie (2016)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Pablo Larraín
Ülke: Şili, Fransa, ABD, Hong Kong
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi
Vizyon: 20 Ocak 2017
Oyuncular: Natalie Portman, Peter Sarsgaard, Greta Gerwig, Billy Crudup, John Hurt, Richard E. Grant, Caspar Phillipson

Jackie, Amerika tarihinin en önemli ve trajik anlarından biri olan Kennedy suikastine, dönemin First Lady?si Jacqueline Kennedy?nin gözlerinden anlatan samimi bir film. Jackie izleyiciyi, Kennedy suikastinin hemen sonrasında yaşananları göstermek için Jackie Kennedy?nin dünyasının merkezine oturtuyor. Ağırbaşlılığı ile tanınan First Lady?nin üstüne kalan miras ile başa çıkışının psikolojik bir portresi.
Mo gong 2006 full hd izle 720p izle

Taktikler Savaşı - Mo gong (2006)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat 13 dakika


  Yönetmen: Chi Leung 'Jacob' Cheung
Ülke: Çin, Japonya, Güney Kore, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Dram, Savaş
Vizyon: 23 Kasım 2006
Oyuncular: Andy Lau, Sung-kee Ahn, Zhiwen Wang, Bingbing Fan, Si Won Choi

M.Ö. 370, Çin’de Eyaletler birbiriyle savaşmaktaydı. Zhao halkı, Yan halkının üzerine Xiang Yanzhong liderliğinde 100 bin savaşçı gönderdi. Liang, Yan yolunun tam üzerinde bir yerdi. Zhao’nun güçlü ordusuna direnebilme imkânı yoktu ve tampon bölge olarak mutlaka alınacaktı. Hayatta kalabilmeleri için tek şansları savunma ustası olan Mozi savaşçılarından yardım istemekti. Ancak, Liang’ın tehlikenin sınırında dans ettiği haberi Mozi savaşçılarına henüz ulaşmamıştı...
Ghost in the Shell 2017 full hd izle 720p izle

Kabuktaki Hayalet - Ghost in the Shell (2017)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 47 dakika


  


Yönetmen: Rupert Sanders
Ülke: ABD, Hindistan, Çin, Japonya, Hong Kong, İngiltere, Yeni Zellanda, Kanada, Avustralya
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 31 Mart 2017
Oyuncular: Scarlett Johansson, Takeshi Kitano, Juliette Binoche, Michael Pitt, Chin Han, Danusia Samal

Mamoru Oshii imzalı, 1995 yapımı tanınmış animasyon filmi Ghost in the Shell'in live-action uyarlaması olan film 9. birlik özel görev gücünün başında yer alan, özel operasyonlardan mesul benzersiz insan-saybörg hibritin hikayesini konu alıyor. Kendisini en tehlikeli suçluları durdurmaya adamış olan 9. Birlik, tek emeli Hanka Robotic?in siber teknolojideki teşebbüslerini yok etmek olan bir düşmanla karşı karşıyadır.
Power Rangers 2017 full hd izle 720p izle

Power Rangers (2017)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat 4 dakika


  


Yönetmen: Dean Israelite
Ülke: ABD, Hong Kong, Japonya, Meksika, Kanada, Yeni Zellanda
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu
Vizyon: 24 Mart 2017
Oyuncular: Dacre Montgomery, Naomi Scott, RJ Cyler, Ludi Lin, Becky G., Elizabeth Banks, Bryan Cranston

Power Rangers, Shuki Levy ve Haim Saban?ın aynı isimli çizgi film serisinden uyarlanmıştır, yakın gelecekte, dünyayı istila eden ve günden güne daha fazla zarar vermeye başlayan bir grup uzaylıyı, etkisiz hale getirmek için tüm üstün kabiliyetlerini devreye sokan 5 liseli gencin fantastik maceralarını ele almaktadır.
Teenage Mutant Ninja Turtles 1990 full hd izle 720p izle

Ninja Kaplumbağalar - Teenage Mutant Ninja Turtles (1990)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Steve Barron
Ülke: ABD, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Suç, Dram, Aile, Bilim-Kurgu
Vizyon: 1 Ocak 1991
Oyuncular: Judith Hoag, Elias Koteas, Josh Pais, David Forman, Brian Tochi, Leif Tilden, Corey Feldman

Radyasyona maruz kalan 4 minik kaplumbağa insan boyutlarına gelir ve büyük bir şehrin kanalizasyonunda kendileri gibi değişime uğramış fare Splinter efendi tarafından dövüş sanatlarında eğitilir. Kaplumbağalara çok sevdiği rönesans ressamları Michelangelo, Raphael, Leonardo ve Donatello'nun isimlerini veren Splinter, onları suçla savaş konusunda yönlendirir.

Güzel televizyoncu April ninja kaplumbağaların varlığını keşfedip güvenlerini kazandığında, beraber kötü savaş beyi Shredder'ın planlarını engellemeye girişirler.
The White Storm 2013 full hd izle 720p izle

Beyaz Fırtına - The White Storm (2013)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 20 dakika

Yönetmen: Benny Chan
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Dram
Vizyon: 25 Ekim 2013
Oyuncular: Ching Wan Lau, Louis Koo, Nick Cheung, Hoi-Pang Lo, Quan Yuan, Ting Yip Ng, Ken Lo

Tayland’lı acımasız bir uyuşturucu baronuna karşı düzenlenen bir operasyon, Hong Kong’lu bir narkotik ekibinin bütün kaderini değiştirmiştir. Ekip lideri adamlarını ve parlak kariyerini kaybetmiştir. Baş komiser ise ekibin arkasında kalarak ortadan kaybolmuştur. Yaşananların üstünden seneler geçmiş ve aynı ekip yine bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmiştir. Bu defa geçmişin gölgesini geride bırakıp, başarı ile operasyonu yürütmek zorundadırlar.
My Blueberry Nights 2007 full hd izle 720p izle

Benim Aşk Pastam - My Blueberry Nights (2007)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: Kar Wai Wong
Ülke: Hong Kong, Çin, Fransa
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 11 Ocak 2008
Oyuncular: Jude Law, Norah Jones, Chad R. Davis, Katya Blumenberg, John Malloy

Hong Kong'lu yönetmen Wong Kar Wai İngilizce olarak çektiği ilk filmi, gönül yarası ve yeni başlangıç arasındaki mesafede dramatik bir gezintiye çıkarıyor. Kalbi kırılan Elizabeth (Norah Jones) yaşadıklarının ardından hayatındaki her şeyi, rüyasını ve duygusal olarak yakınlaşmaya başladığı arkadaşı Jeremy'i (Jude Law) geride bırakarak kırık kalbini düzeltebilecek bir şeyler bulmak amacıyla Amerika boyunca bir yolculuğa çıkmaya karar veriyor.
Seyahati boyunca garsonluk yapıyor ve Memphis'te kendisinden çok daha fazla üzüntülü ve sorun yaşayan bir polis Arnie (David Strathain) ve eşi Sue Lynne( Rachel Weisz) ve babasıyla sorunları olan, kumarbaz Leslie (Natalie Portman) ile tanışıyor. Elizabeth bu kişileri tanıdıkça yalnızlığın ve yoksunluğun gerçek derinliğine tanık oluyor ve aslında bu yolculuğun aradığının bir parçası olduğunu anlamaya başlıyor.
Bo chi tung wah 2008 full hd izle 720p izle

Son Çağrı - Bo chi tung wah (2008)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Benny Chan
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon
Vizyon: 25 Eylül 2008
Oyuncular: Louis Koo, Barbie Hsu, Nick Cheung, Ye Liu, Siu-Wong Fan

Genç bir kadın tanımadığı kişilerce kaçırılır ve bir kulübeye hapsedilir. Kadını kaçıranlar, kadının kardeşinin yerini öğrenmek istemektedirler. Kadının kapatıldığı kulübede parçalanmış bir telefon vardır. Bulabildiği malzemelerle telefonu tamir eder ve tuşları olmadığından ancak rasgele bir numarayı arayabilir. Karşısına çıkan kişiyi, kendisine yardım etmeye ikna etmek zorundadır. Hava alanına oğlunu uğurlamaya yetişmeye çalışan bir adam her ne kadar kadının durumundan emin olamasa da vicdanının sesini dinler ve ona yardım etmeye karar verir.>
Bo bui gai wak 2006 full hd izle 720p izle

Şaşkın Hırsızlar - Bo bui gai wak (2006)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: Benny Chan
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Komedi, Dram
Vizyon: 8 Eylül 2006
Oyuncular: Jackie Chan, Michael Hui, Louis Koo, Charlene Choi, Biao Yuen

Ren Zituo (Jackie Chan), sıra dışı kung fu tekniğine sahip biridir. Ancak Ren, bu kung fu hareketlerini yanlış yerlerde kullanarak haydutluk ve hırsızlık yapmaktadır. Hedefsiz bir yaşam sürdürmekte, günlerini kumar oynamakla geçirmekte ve ailesinden giderek uzaklaşmaktadır. Bu sırada bir bebek kaçırma işi başını büyük belaya sokar. Bu bebek, şehirdeki en zengin kadının tek torunudur ve Ren ile arkadaşları Bao Zugong ve Ba Datong tarafından kaçırılarak mafya şefine verilecek ve büyük miktarda fidye parası istenecektir. Ancak bu olay Ren’in hayatında önemli bir dönüm noktası haline gelir. Hırsızlar ve mafya şefi arasında aracılık yapan kişi, küçük bir olay nedeniyle cezaevine girer. Bu nedenle bebek, Ren'' in evine bırakılmak zorunda kalınır ve böylece Ren ve Ba'' nın yaşamları, altüst olur. Mafya şefi ise intikam için bir katil göndererek bebeği ele geçirmeye karar verir. Bebek ve şaşkın hırsızlar çetesi büyük tehlikelerle karşı karşıya kalırlar.
My Blueberry Nights 2008 full hd izle 720p izle

Benim Aşk Pastam - My Blueberry Nights (2008)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    

  


Yönetmen: Kar Wai Wong
Ülke: Çin, Fransa, Hong Kong
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Jude Law, Natalie Portman, Norah Jones

Kalbi kırılan Elizabeth yaşadıklarının ardından hayatındaki her şeyi, rüyasını ve duygusal olarak yakınlaşmaya başladığı arkadaşı Jeremy'i geride bırakarak kırık kalbini düzeltebilecek bir şeyler bulmak amacıyla Amerika boyunca bir yolculuğa çıkmaya karar veriyor. Hong Kong'lu yönetmen Wong Kar Wai İngilizce olarak çektiği ilk filmi, gönül yarası ve yeni başlangıç arasındaki mesafede dramatik bir gezintiye çıkarıyor.
Xiao shi de zi dan 2012 full hd izle 720p izle

Kayıp Kurşunlar - Xiao shi de zi dan (2012)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Chi-Leung Law
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Dram, Gizem
Vizyon: 14 Ağustos 2012
Oyuncular: Nicholas Tse, Gang Chen, Mi Yang, Kai Chi Liu, Hu Gao

Yağmurlu bir gecede Şangay yakınlarındaki bir silah fab-rikasında çalışan genç bir kadın, bir kutu mermi çaldığı için, patron Ding tarafından R-us ruletiyle cani bir şekilde öldürülür. Bir b*uçuk ay içerisinde işçilerden bazıları esrarengiz bir biçimde öldürülmüş olarak bulunur*, üzerlerinde ise hiç mermiye rastlanmaz. İşçiler arasında ölümcül bir lanetin kol gezdiği söylentileri yayılır. Bu söylentiler ve cesetler üzerine bir dedektif ve ortağı olayı çözmek üzere görevlendirilir.
Di yi ci 2012 full hd izle 720p izle

First Time - Di yi ci (2012)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 46 dakika


  


Yönetmen: Han Yan
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 7 Haziran 2012
Oyuncular: Mark Chao, Xuan Huang, Yuan Tian, Angela Yeung Wing

22 yaşındaki Shiqiao annesi Zheng Quing ile birlikte yaşamaktadır. Bir balerin olmak isteyen Shiqiao kas zayıflığı hastalığına sahiptir. Tedavisi hafıza kayıplarına yol açmaktadır. Bir gün bir fuarda her zaman hoşlandığı eski okul arkadaşı Gong Ning ile karşılaşır. Shiqiao’nun annesinin itirazlarına rağmen, ikili çıkmaya başlar. Gong Ning rock grubuna daha fazla zaman ayırmak için üniversiteden ayrılmıştır. Eski kız arkadaşı ise ondan hayatına odaklanamadığı için ayrılmıştır. Ancak Shiqiao için Gong Ning mükemmel sevgilidir.
Di Renjie zhi tongtian diguo 2010 full hd izle 720p izle

Dedektif Dee ve Gizemli Alev - Di Renjie zhi tongtian diguo (2010)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Hark Tsui
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Macera, Dram
Vizyon: 5 Eylül 2010
Oyuncular: Andy Lau, Carina Lau, Bingbing Li, Chao Deng, Tony Leung Ka Fai

M.S. 7 yüzyılda geçen hikayede, dönemin en güçlü ülkesi olan Çin’in Luoyang kentinde Kraliyet Sarayı’nın yakınlarında ülkenin en büyük Budist anıtı inşa edilmektedir. Çin'in ilk kadın İmparatoru olarak taç giyecek Wu Zetian ise tahta geçmek için anıtın bitmesini beklemektedir. Fakat yakın zamanda yeni kraliçenin tahta çıkışını tehdit eden bir seri olay yaşanır. Kraliçenin güvenerek görevlendirdiği yüksek mevkilerdeki adamları, gündüz vakti halkın gözü önünde diri diri yanmaya başlar. Kimse nasıl olduğunu anlamaz ve arkasındaki "gücü" bulamaz. Wu Zetian taç giyme töreni öncesi bu sır gibi ölümlerin arkasındaki gerçeği öğrenmeye kararlıdır.

Gerçeği ortaya çıkartmak için yıllar önce kendi elleriyle sürgüne yolladığı dedektif Dee Renjie'yi kente geri getirerek onu yaşananları araştırması için görevlendirir.

(2001)The Legend of Zu, Seven Swords (2005) gibi filmlerin yönetmeni Çinli sinemacı Tsui Hark'ın son filminin başrollerini Andy Lau, Carina Lau, Li Bing Bing paylaşıyor. Özellikle sinematografisiyle dikkat çeken film 618-907 yılları arasında hüküm sürmüş Tang Hanedanlığının tarihini beyazperdeye taşıyor. 2010 Venedik Film Festivali'nin yarışmalı bölümünde gösterilen film Altın aslan için de yarışmıştı.
Shanghai Noon 2000 full hd izle 720p izle

Şangaylı Kovboy - Shanghai Noon (2000)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Tom Dey
Ülke: ABD, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 3 Kasım 2000
Oyuncular: Jackie Chan, Owen Wilson, Lucy Liu, Brandon Merrill, Roger Yuan

Prenses Pei Pei'nin Amerika'ya kaçırılması üzerine, Çin İmparatoru'nun altın olarak istenen fidyeyi götürmekle görevlendirdiği muhafızların arasına karışan Chon Wang, Nevada Çölü'nü geçtikleri sırada kafilesini kendilerine saldıran bir çeteden kurtarır... Kafile saldırıdan kurtulmuştur ancak Chon çölde yalnız başına kalır. Bu arada çetenin soygundaki başarısızlığından sorumlu tutulan Roy da ceza olarak çölün ortasında boynuna kadar kuma gömülü durumda kaderine terk edilmiştir. Çölden kurtulmaya çalışan Chon, Roy'a rastlar. Roy kendisini kurtarması için Chon'a yalvarır. Yoluna devam eden Chon rastladığı Crow kabilesinden, bulunduğu yardımlar karşılığında armağan olarak huysuz bir at, barış çubuğu ve güzel bir kızılderili kadın alır. Chon yolculuğunda artık yalnız değildir.
Rush Hour 2 2001 full hd izle 720p izle

Bitirim İkili 2 - Rush Hour 2 (2001)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Brett Ratner
Ülke: ABD, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 26 Ekim 2001
Oyuncular: Jackie Chan, Chris Tucker, John Lone, Ziyi Zhang, Roselyn Sanchez

Film, Los Angeles Polis Departmanı dedektiflerinden James Carter'ın (Chris Tucker) tatil için Hong Kong'a gelmesiyle başlar. Tatil için heyecanlanan Carter, Amerikan Elçiliği'nde bir bombanın patlaması ve yüklü bir para kaçakçılığını araştıran iki görevlinin ölümüne sebep olması sonucu kendini davanın içerisinde bulur. Böylece işine gönülden bağlı Hong Kong Kraliyet Teşkilatı'nda baş müfettiş olan Lee (Jackie Chan) kişisel sebeplerden dolayı da, tatilinin tadını çıkarmak isteyen Carter'ı yanına alarak olayı araştırmak için kolları sıvayıp, suçluların peşine düşer.
Ging chaat goo si 4: Ji gaan daan yam mo 1996 full hd izle 720p izle

Süper Polis 4 - Ging chaat goo si 4: Ji gaan daan yam mo (1996)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Stanley Tong
Ülke: Hong Kong, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 10 Şubat 1996
Oyuncular: Jackie Chan, Bill Tung

Rus mafyası işi büyütmüştür ve bir nükleer başlık almak ister. Eline bu bilgi gelen CIA, Natasha isimli bir kuryeyi takibe alır ve Hong Kong polisinden yardım ister. Kahraman polis şefi Jackie, Natasha?nın kimin hesabına çalıştığını öğrenmesi için görevlendirilir. Jackie çıktığı bu kolay görevde, istenilenden fazlasına ulaşır.
Wang jia xin 2015 full hd izle 720p izle

Wang jia xin (2015)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 36 dakika


  


Yönetmen: Benny Lau
Ülke: Hong Kong
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Gigi Leung, Prudence Liew, Karena Ng, You-Nam Wong

1992 yılı yaz mevsimi. Chun Yin ve ablası Wai Yin, Ping Chau adasında Ka On Yuen (Huzurlu Ev) isimli küçük bir lokanta işletmektedir. Saf Chun Yin ablasının aldığı gitarı çalmayı çok sever fakat adadaki kimse yeteneğini takdir etmez. O ise bir gün müziğini tanıyacak hayatının aşkı ile tanışmayı ummaktadır.

Chun Yin bir gün şehirdeki sinemaya gider. Bilet satan kız Wong Ka Yan ile tanışır ve bir talihsizlik yüzünden geceyi beraber geçirmek mecburiyetinde kalırlar. Chun Yin, Wong Ka Yan'a aşık olur ve ona şarkı yazacağına dair söz verir. Ertesi gün arkadaşı Paul, Chun Yin'i sinemaya gidip aşkını itiraf etmeye ikna eder. Chun Yin sinemaya gider ama Wong Ka Yan istifa etmiştir ve kimse nereye gittiğini bilmiyordur. Chun Yin, Wong Ka Yan'ı bulmaya karar verir ama onun hakkında bildiği tek şey ismidir.

Chun Yin gitarıyla şehre gider ve sinemada bekler. Kalabalık sokaklarda Wong Ka Yan için yazdığı şarkıyı söyler. Radyo programlarına çıkar. Telefon rehberinden soyadı Wong olan herkesi arar. Chun Yin sayısız Wong Ka Yan ile tanışır. Bu arayış sırasında müziği ve aşka olan inancı birçok Wong Ka Yan'ı bir araya getirir ve hayatlarında derin izler bırakır.
Kung Fu Killer 2014 full hd izle 720p izle

Kung Fu Ormanı - Kung Fu Killer (2014)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Teddy Chan
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Donnie Yen, Baoqiang Wang, Charlie Yeung, Bing Bai, Alex Fong, Siu-Wong Fan, Yu Xing

Eski dövüş sanatları eğitmeni olan Hahou Mo (Donnie Yen), kazayla bir kişiyi öldürmesi nedeniyle hapse girer. O hapishanedeyken, gizemli bir katil olan Fung Yu-Sau (Baoqiang Wang) dışarıdaki tüm dövüş sanatları ustalarını tek tek öldürmeye başlar. Polis Hahou Mo'dan yardım istemek mecburiyetinde kalır ve aksiyon başlar.
Daan gyun naam yu 2011 full hd izle 720p izle

Kalbimi Kırıpta Gitme - Daan gyun naam yu (2011)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Johnnie To
Ülke: Hong Kong
Tür: Romantik
Vizyon: 31 Mart 2011
Oyuncular: Louis Koo, Yuanyuan Gao, Daniel Wu, Hin-Wai Au, Larisa Bakurova, Joanne Chan Chung-Yan, Chan Si-Leung

Terkedildikten sonra geçmişe dair anılarından kurtulmaya çalışan bir kadının, yeni tanıştığı iki erkek arasında kalmasının öyküsü...

Zixin, evli bir adamla beraberdir ve sonunda terkedilir. Sevgilisinden kalan eşyalardan kurtularak geçmişi geride bırakmak mecburiyetindedir. Burada devreye, gerçekte bile bir mimar olan ancak sokaklarda ayyaş bir biçimde dolaşan Fang girer ve Zixin'in eski sevgilisinden kalan anılarından kurtulmasına yardım eder. Başka bir yandan Zixin, karşı ofiste çalışan Cheng ile flörtleşmeye başlar. Bir yanda yakışıklı Cheng, öteki yanda iyi kalpli Fang vardır. Peki sonunda Zixin hangisini seçecektir?
Man tam 2013 full hd izle 720p izle

Blind Detective - Man tam (2013)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 10 dakika


  


Yönetmen: Johnnie To
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Komedi, Suç, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Andy Lau, Sammi Cheng, Yuanyuan Gao, Tao Guo, Philip Keung, Suet Lam, Hoi-Pang Lo

Retinasına aldığı zarar yüzünden erken emekliye ayrılmak zorunda kalan bir polis memuru, beraberinde bir bayan komiser ile bir banka soygununa şahit olur. Emekliye ayrılmış bu polisin çok kuvvetli sezgilere sahip olduğunu anlayan bayan komiser, olayı çözmek için eski kurtla ortaklık kuracaktır.
Li Xiao Long 2010 full hd izle 720p izle

Kardeşim, Bruce Lee - Li Xiao Long (2010)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: Manfred Wong
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 25 Kasım 2010
Oyuncular: Tony Leung Ka Fai, Christy Chung, Jin Auyeung, Aarif Rahman, Michelle Ye

Kardeşim, Bruce Lee 1972 senesinde hayata gözlerini yumarak tüm hayranlarını adeta yasa boğan Çin asıllı ABD’li dövüş sanatı uzmanı ve film starı Bruce Lee’nin popüler olmadan önceki yaşamını anlatıyor. Film, sanatçının kardeşlerinin senaristliğini yaptığı ‘Bruce Lee, My Brother’ kitabından da bazı bölümlerin alınmış olması, farklı açılardan Bruce Lee’yi incelememizi sağlıyor.
Daai deoi bou 2012 full hd izle 720p izle

Nightfall - Daai deoi bou (2012)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 48 dakika


  


Yönetmen: Chow Hin Yeung Roy
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 15 Mart 2012
Oyuncular: Simon Yam, Nick Cheung, Shawn Dou, Mike Leeder, Chia Hui Liu

Hong Kong’lu bir yıldız korkunç bir şekilde öldürülür. Cesedi okyanusun ortasında yüzerken bulunur. Soruşturmanın başına becerikli Lam getirilir. Lam katilin geçmişten geldiğini fark edince, cinayet sıradan bir intikam davasına dönüşür. Ama Lam şüpheliyi takip ettikçe, yalanlar ağına daha fazla girer. Gerçeği bulmak için, Lam şüpheliyi ölen yıldıza bağlayan 20 yıllık bir davayı yeniden açar. Ama bunu yaparken şok edici bir sırrı da ortaya çıkarır. Bu gelişme soruşturmayı alt üst eder. Kurban kimdir? Katil kimdir? Lam tam her şeyi çözdüğünü düşündüğünde, aşk ve nefret arasında ince bir çizgi olduğunu fark eder.
The Grandmaster 2013 full hd izle 720p izle

Büyük Usta - The Grandmaster (2013)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Kar Wai Wong
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Biyografi, Dram
Vizyon: 14 Mart 2014
Oyuncular: Ziyi Zhang, Tony Leung Chiu Wai, Cung Le, Hye-kyo Song, Chen Chang

Dövüş sanatlarının giderek popülerleşmeye başladığı 1930´larda bir çok sayıda insan; Güney Çin´deki Guangdong ilinin merkezindeki Foshan´da bulunan ustalardan eğitim almak amacıyla çabalamaktadır. Bazı tecribeli ustalar ise başka deneyimli ustalar ile karşılıklı müsabakalar yapmaktadır. Müsabaka boyunca konsantrasyonlarının bozulmaması için müsabaka yerinin kapıları kapatılmaktadır ve kimsenin de dışarı çıkmasına izin verilmemektedir. Bununla birlikte, müsabaka herhangi bir sonuca varmadan yiyecek ve dinlenme de yasaktır.

Dövüş sanatlarında son derece yetenekli olan genç varlıklı Ip-man ise dikkat çekmeden bir hayat sürmeyi tercih etmiştir. Ama, bu şekildeki yaşamı beladan uzak durmasına yetmez. Bir gün tuzağa düşürülür ve ortamdan kurtulabilmek için her türlü yeteneğini sergilemek mecburiyetinde kalır. Usta Kung ve güzel kızı Kung Yi´in de aralarında olduğu başka ustalar ise Ip-man´in yeteneklerinden oldukça etkilenir. Yüksek mevkideki bir kumandan kendi koruması olan Yi Xian Tian tarafından suikasta kurban gidince Foshan´daki bütün ustalar; her ne olursa olsun Tian´ı alt etmek için ant içer...
City Hunter 1993 full hd izle 720p izle

Müthiş Dedektif - City Hunter (1993)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Jing Wong
Ülke: Hong Kong, Japonya
Tür: Aksiyon, Komedi, Romantik
Vizyon: 1 Ocak 1993
Oyuncular: Jackie Chan, Joey Wang, Kumiko Goto, Chingmy Yau, Gary Daniels, Carol Wan, Leon Lai

Özel dedektif Seeba, zengin bir adamın kaybolan kızını bulmakla görevlidir. Aynı zamanda bindiği gemi de kaçırılınca hem gemiyi, hem rehineleri kurtarmak dedektife düşer. Hareketli ve esprili bir Jackie Chan filmi.
American Assassin 2017 full hd izle 720p izle

Suikastçı - American Assassin (2017)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 52 dakika


  


Yönetmen: Michael Cuesta
Ülke: ABD, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 15 Eylül 2017
Oyuncular: Dylan O'Brien, Charlotte Vega, Christopher Bomford, Christopher Webster, Shahid Ahmed, Buster Reeves, Nick Cavaliere

Mitch Rapp, oldukça becerili bir kolej öğrensi olmasının yanı sıra atletti. Ancak beklemediği bir şekilde bir facia ile karşılaşır. Bu facianın hemen peşinden Rapp, ulusun en elit gizli operasyonuna dahil olmuştu bile.
Mitch Rapp, kız kardeşini kaybetmesi ile bir terör saldırısına uğrar. CIA Genel Müdür Yardımcısı olan Irene Kennedy ve Stan Hurley?in, terör operasyonlarını engellemesi ve failleri avlaması için acil olarak birine ihtiyaçları vardır ve bu kişi de tam olarak Rapp?dir. Bu vaziyet için oldukça motive olan Rapp?i eğiterek bu göreve getirirler. Rapp artık içerde ve dışardaki en tehlikeli düşmanları amaçlayarak onlar için ihtiyaç duyulan olan öldürücü yetenekleri öğrenmiş ve eğitimini bitirmiştir. O artık intikam için yeniden doğan bir adam haline gelmiştir. Mitch Rapp, Irene Kennedy ve Stan Hurley beraber hareket etmeye başladılar. Üçü beraber askeri ve sivil hedeflere yönelik olarak görünürde tesadüfen ortaya çıkan saldırı dalgalarını araştırırlar. Orta Doğu?da bir dünya savaşı başlatmak için öldürücü bir Türk ajanı ile ortak hedefleri olan bir model keşfederler.
Shuang long hui 1992 full hd izle 720p izle

Ikiz Ejderler - Shuang long hui (1992)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 40 dakika

Yönetmen: Ringo Lam
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Komedi
Vizyon: 15 Ocak 1992
Oyuncular: Jackie Chan, Maggie Cheung, Teddy Robin Kwan, Anthony Chan, Philip Chan, Sylvia Chang, Alfred Cheung

Cesur yürekli iki serseri Boomer ve Tyson, Hong Kong 'un acımasız mafya lideri Ling 'den 300 bin dolarlık bir yarış iddiasına girerek kurtulurlar. Bu arada ilk konserini vermek için Hong Kong 'a gelen ünlü müzisyen John Ma, Boomer 'a olan benzerliği yüzünden kendini heyecanlı olayların arasında bulur. İkisi tıpatıp benzerlik yüzünden sıkça rolleri değiştirmek mecburiyetinde kalacaktır.
Tian di ying xiong 2003 full hd izle 720p izle

Kutsal Savaşçılar - Tian di ying xiong (2003)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat


  Yönetmen: Ping He
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Macera, Dram
Vizyon: 23 Eylül 2003
Oyuncular: Wen Jiang, Kiichi Nakai, Xueqi Wang, Wei Zhao, Bagen Hasi, Tao Ho, Linian Lu

Tang Hanedanı savaşçısı ve kılıç ustası olan Li (Wen Jiang), devrimcilere karşı daha fazla vahşet uygulamayı reddedince ölümle cezalandırılır. Hapisten kaçar ve sürekli bir kaçak hayatı yaşamaya başlar...
Çin'in batı bölgelerindeki Tang Hanedanlığı döneminde geçen, yönetmen koltuğunda Ping He'nin oturduğu film, aksiyon sahneleriyle öne çıkıyor. Wen Jiang, Kilchi Nakai, Xueqi Wang ve Wei Zhao'yu başrollerde...
Saving General Yang 2013 full hd izle 720p izle

Saving General Yang (2013)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 42 dakika


  


Yönetmen: Ronny Yu
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Ady An, Adam Cheng, Ekin Cheng, Vic Chow, Xin Bo Fu

Çin Halkınca yüzyıllarca sadakat erdemeni, anne ve babaya saygıyı, yardım severliği ve doğruluğu temsil eden ve efsaneleştirilen Yang Klanın hikayesi anlatılıyor. Song İmparatorluğunda önemli iki klan olan Pan ve Yang imparatorluğu ezeli düşmanları Khitanlarla karşı savunacaklardır. Ancak General Yang'ın yedi oğlundan biri olan Yanzhao imparatorun kızı Prenses Chaiye aşıktır bu arada Lord Pan'ın oğlu Pan Bao da prensesi sevmektedir. Bu yüzden kavga ederler ve Yanzhao Pan Bao'yu öldürür. Bu iki klan arasında bu olaydan dolayı düşmanlık oluşmasına rağmen Khitanlara karşı birlikte savaşırlar. Savaşda General Yang'ın yardıma ihtiyacı olduğu anda Lord Pan birliklerini geri çeker. Çok büyük kayıplar veren General Yang Kurt dağına kaçar. Aslında Khitan ordusunun komutanı Yele Yuan General Yang'ı orada yok edebilecekken kaçmasınıa izin verir. Amacı babasının intikamını almak, General Yang ve onu kurtaramaya gelecek yedi oğlunu öldürmek.
Love You You 2011 full hd izle 720p izle

Love You You (2011)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    

  


Yönetmen: Jingle Ma
Ülke: Hong Kong
Tür: Romantik
Vizyon: 13 Ekim 2011
Oyuncular: Eddie Peng, Yuchen Zhu, Yang Zhou, Jie He, Angela Yeung Wing

Bir avukatlık şirketinde çalışan Xia Mi (Angelababy) bir müşterisi için yasa dışı işler yürüttüğü şüphesiyle You Lele (Eddie Peng) adlı bir sahil işletmecisini araştırmak için çok güzel bir adaya gönderilir. Bu amaçla adada kimliğini gizleyerek garson adı altında çalışmaya başlar.

Bir çok büyük aşk hikayesi gibi, Xia ve You ilk karşılaşmaları çok sert olur. Ama tabii ki bu romantik atmosferin de etkisiyle, aralarında aşk kıvılcımları uçuşmaya başlar.

Bakalım bu casusluk oyununda birbiriyle ilgili keşfedecekleri sırlar ilişkilerini nasıl etkileyecek?
Jin yi wei 2010 full hd izle 720p izle

14 Bıçak - Jin yi wei (2010)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 54 dakika

Yönetmen: Daniel Lee
Ülke: Hong Kong, Çin, Singapore
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi
Vizyon: 4 Şubat 2010
Oyuncular: Donnie Yen, Wei Zhao, Chun Wu, Kate Tsui, Yuwu Qi

Ming Hanedanı’nın ilk zamanlarında imparator, gücünü pekiştirmek ve soyunu sürdürmek için bir güvenlik sistemi oluşturur. Bu sistemde öksüz çocuklar katı bir disiplinle yetiştirilmektedir. Bu savaşçıların en iyisi olan Qinglong’a, harem ağası Jia tarafından gizli bir görev verilir. Jia’nın gizli planlarından habersiz olan Qinglong, kısa sürede büyük bir komplonun ortasına düştüğünü fark eder ve adını temize çıkarmak için büyük bir savaşa girişir.
Assassin's Creed 2016 full hd izle 720p izle

Assassin's Creed (2016)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 55 dakika


  


Yönetmen: Justin Kurzel
Ülke: İngiltere, Fransa, Hong Kong, ABD, Tayvan, Malta
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 23 Aralık 2016
Oyuncular: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Charlotte Rampling, Michael Kenneth Williams, Denis Ménochet

Ölüme mahkum edilmiş bir suçlu olan Callum Lynch (Michael Fassbender), Abstergo Industries adında çok zengin bir şirket tarafından ele geçirilir. Şirketin büyük yatırım yaptığı Animus Projesi, kişilerin atalarından kalan ve genlerine işlenmiş hatıra ve yeteneklerini ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır.

Callum Lynch, 15. yy İspanyol Engizisyonu döneminde Suikastçiler adıyla bilinen bir örgütlenmenin üyesi olan Aguilar de Nerha'nın akrabası olduğunu öğrenir ve onun hatıralarıyla tekrar yüzleştirilir. Bu esnada atasının olağanüstü yetenekleriyle donanan Lynch, Suikastçiler'in o dönemki en büyük düşmanı olan Tapınakçılar'ın günümüzdeki temsilcileriyle mücadele etmeye hazır hale gelecektir.
Rigor Mortis 2013 full hd izle 720p izle

Rigor Mortis (2013)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 45 dakika


  


Yönetmen: Juno Mak
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Dram, Korku
Vizyon: 30 Ağustos 2013
Oyuncular: Anthony Chan, Siu-hou Chin, Kara Hui, Hoi-Pang Lo, Richard Ng

Filmdeki karakteri olan Chin artık yıkılmaya yüz tutmuş, yabancıların ‘tenement’ dediği bir apartmana yerleşir film başlarken. Aslında kendisinin burada çok kalmaya niyeti yoktur, bu apartmana ölmeye gelmiştir. Ruhu etrafındaki her şey gibi gri ve toz tutmuştur – sadece eski kostümleri ve resimleri ile kaybolmuş bir geçmişin hüznü içindedir Chin.

Fakat bilmediği bir şey onun bu planını alt-üst edecektir – bu apartman kompleksi içinde birçok hayaleti bulundurmaktadır ve bu hayaletler gerçek dünyaya geçmek için bir bahane aramaktadırlar – Chin’in intihar teşebbüsü apartmanda bulunan Uncle Yau (Chin’in Mr. Vampire filmindeki diğer yıldızı olan Anthony Chan Pau) ile yollarını kesiştirir – artık hayalet ve ruhların dünyası ile gerçek dünya birbirine geçmiştir – apartmanda yasayan bütün kaybetmişlerin korkuları, hüzünleri ve hayatları alt-üst olacaktır.
Jing wu feng yun: Chen Zhen 2010 full hd izle 720p izle

Yumruğun Efsanesi: Chen Zhen'in Dönüşü - Jing wu feng yun: Chen Zhen (2010)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 45 dakika

Yönetmen: Wai-keung Lau
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi
Vizyon: 1 Eylül 2010
Oyuncular: Donnie Yen, Qi Shu, Anthony Wong Chau-Sang, Yasuaki Kurata, Shawn Yue

Japon işgali altında olan Shangai’daki ögretmeninin ölümünden kimin sorumlu oldugunu bulması üzerine vurulan Chen Zhen’in ölümünün üstünden 7 sene geçmiştir. Gizemli bir yabancı yerel mafyanın patronuyla dost olur. Chen Zen’in yerine geçen bu adam, Japonyayla ittifak kurulunca mafyaya sızarak intikam alma niyeti taşır..
Monster Hunt 2015 full hd izle 720p izle

Monster Hunt (2015)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 51 dakika


  


Yönetmen: Raman Hui
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Komedi, Fantastik
Vizyon:
Oyuncular: Wei Tang, Xue Bai, Eric Tsang, Boran Jing, Wu Jiang, Chen Yao, Wallace Chung

Fung bou 2013 full hd izle 720p izle

Ateş Fırtınası - Fung bou (2013)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 58 dakika

Yönetmen: Alan Yuen
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Chen Yao, Ka Tung Lam, Andy Lau, Jun Hu, Ray Lui, Shing-Ban Lam, Vincent Sze

Nam adında gözü kara bir katil tarafından yönetilen acımasız bir çete, şehrin sokaklarında dehşet saçmaya başlarlar. Önlerine çıkan herkesi acımadan öldüren bu grubun kanlı oyununa son vermeye karar veren polisler, uzun süredir Nam’ın peşinde olan dedektif Lui (Chen Yao) önderliğinde harekete geçerler.

Fakat kısa süre sonra, bu adamları durdurmanın sandıkları kadar basit olmayacağını anlarlar. Temiz bir hayata adım atmak isteyen eski dolandırıcı Tou da (Ka Tung Lam), özgürlüğünü kazanmak adına Lui ile işbirliği yapar. Özgürlüğü uğruna hayatından olabileceğini farkettiğinde ise artık çok geçtir.
Saam gwok dzi gin lung se gap 2008 full hd izle 720p izle

Üç Hanedan: Ejderin Dirilişi - Saam gwok dzi gin lung se gap (2008)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: Daniel Lee
Ülke: Çin, Güney Kore, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi
Vizyon: 22 Ağustos 2008
Oyuncular: Andy Lau, Sammo Hung Kam-Bo, Maggie Q, Vanness Wu, Andy On, Rongguang Yu, Cunxin Pu

Çin’in dört büyük klasik romanından biri olan “Romance of the Three Kingdoms”dan uyarlanan ve iç savaş yüzünden ülke karşıt güçlerce parçalanıp sonunda üç rakip krallık arasında bölüştürülen Çin tarihinin en karanlık dönemi M.S. 190 – 280 yılları arasında geçen “Three Kingdoms: Resurrection of the Dragon”, ülkesinin birliği ve barış için savaşan ve yiğitliği ve savaştaki üstün yeteneğiyle yükselip tüm Çin’de tanınan bir kahraman olan sıradan bir adam ZHAO ZILONG’un hikayesini anlatır.

Zhao’nun dövüşerek birçok savaş kazanmasına ve kahramanlığının bir efsaneye dönüşmesine rağmen, yıllarca süren mücadeleye rağmen, savaş hâlâ tüm şiddetiyle devam etmektedir. Cesur savaşçı ilerlemiş yaşında, içteki ve dıştaki düşmanlarıyla savaşacağı, en son ve en zorlu savaşını kazanmak için birliklerini yönetme mücadelesi vermektedir.
Yip Man: Jung gik yat jin 2013 full hd izle 720p izle

Ip Man: Son Dövüş - Yip Man: Jung gik yat jin (2013)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Herman Yau
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Biyografi, Dram
Vizyon: 28 Mart 2013
Oyuncular: Anthony Wong Chau-Sang, Gillian Chung, Jordan Chan, Eric Tsang, Marvel Chow

II.Dünya Savaşı sırasında Hong Kong'ta, efsanevi Wing Chun dövüş ustası Ip Man, bir kez daha dövüşmesi gerekmektedir, sıradan karşılaşmalarla başlayan kung fu dövüşleri onu, Triad çetesinin karanlık ve tehlikeli dünyasına sürükleyecektir. Yaşamı ve onuru pahasına, son bir kez daha dövüşmekten başka şansı yoktur...
Chinese Zodiac 2012 full hd izle 720p izle

Çin Falı - Chinese Zodiac (2012)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 2 saat


  Yönetmen: Jackie Chan
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Macera
Vizyon: 5 Mayıs 2013
Oyuncular: Jackie Chan, Oliver Platt, Caitlin Dechelle, Xingtong Yao, Laura Weissbecker

Chinese Zodiac, çok sevdiğimiz Jackie Chan tarafından yazılıp yönetilmiş olan Hong Kong / Çin ortak yapımı bir film.

Başrollerde Jackie Chan’in bizzat kendisinden başka Oliver Platt, Caitlin Dechelle, Steven Dasz, Kenny G (evet, evet, o bildiğiniz Kenny G), Andrew Dasz ve Alaa Safi var.

Konusu çok kısa olarak şöyle; “Asian Hawk (Jackie Chan) dünyayı kurtarmak için Çin Burcu’nu simgeleyen bronzdan yapılmış 12 adet hayvan başının peşine düşer.”

Chinese Zodiac, 58 yaşındaki Jackie Chan’in rol aldığı son aksiyon filmi olacakmış. Chan yaptığı açıklamada sebep olarak yaş, güvenlik ve aile ana başlıkları altında toplanabilecek faktörleri sıralamış.

5 farklı ülkede toplam 10 şehirde yapılan çekimler yaklaşık bir yıl, hazırlık aşaması ise yedi yıl sürmüş. Jackie Chan, Chinese Zodiac’de dövüş kareografı, yazar, yönetmen, yapımcı ve oyuncu olarak görev almış. Yani kısaca filmin her şeyi diyebiliriz. Chan’in bu film için ‘kariyerimin en önemli projesi’ demesi boşuna değil.

Son macerasıyla izleyiciyi kısa bir dünya turuna çıkaracak gibi görünen Chinese Zodiac (ya da kısaca CZ12) manidar bir tarihte, 12.12.2012’de vizyona girdi.
Shanghai Knights 2003 full hd izle 720p izle

Sangay Şövalyeleri - Shanghai Knights (2003)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: David Dobkin
Ülke: ABD, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 15 Ağustos 2003
Oyuncular: Jackie Chan, Owen Wilson, Fann Wong, Aaron Taylor-Johnson, Aidan Gillen

Çinli bir isyancının Wang' ın babasını öldürüp İngiltere'ye kaçması üzerine, Wang ve Roy intikam için Londra'nın yolunu tutar. Aynı amaçla işe koyulan Wang'ın kız kardeşi Lin, İngiliz Kraliyet Ailesi'ni öldürmeyi hedefleyen bir komployu açığa çıkarır.
The Adventurers 2017 full hd izle 720p izle

The Adventurers (2017)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 48 dakika


  


Yönetmen: Stephen Fung
Ülke: Çin, Hong Kong, Çek Cumhuriyeti
Tür: Aksiyon, Macera, Suç
Vizyon: 11 Ağustos 2017
Oyuncular: Jean Reno, Qi Shu, Andy Lau, Jingchu Zhang, Eric Tsang, Karel Dobry, Tony Yo-ning Yang

Dünyanın en kabiliyetli hırsızları, hayatlarının soygununu gerçekleştirmek için güçlerini birleştirirler. Ama kendilerini Avrupa?da efsanevi bir Fransız dedektif tarafından izlerken bulunca, işlerini bir sonraki düzeye taşımak zorunda kalacaklar?
Shen hua 2005 full hd izle 720p izle

Efsane - Shen hua (2005)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Stanley Tong
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Dram, Fantastik
Vizyon: 15 Eylül 2005
Oyuncular: Bing Shao, Jackie Chan, Weixing Yao, Jianzhong Zhang, Hee-seon Kim, Min-su Choi, Yang Jian

Arkeolog olan Jack, büyük güçleri olan bir taşın peşindedir. İnanışa göre bu taş, yerçekimini ortadan kaldırmaktadır. Yardımcısı ile beraber bu taşı bulmak için dünyanın her yanına yolculuk yapmaktadır. Jack, Düşlerinde Çin Hanedanı'nın baş generali Meng-yi olarak, güzeller güzeli prensese aşıktır. Arkeolojik araştırmaları esnasında düşlerindeki prensesin resmi ile karşılaşan Jack'in düşleri ve gerçek hayatı artık bir noktada kesişmiştir. Düşlerinde General Meng-yi karakterindeyken prensesin kendisine gösterdiği şelaleyi gerçek hayatta bulacaktır.
The Cannonball Run 1981 full hd izle 720p izle

Yolun Sonu - The Cannonball Run (1981)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: Hal Needham
Ülke: ABD, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Komedi
Vizyon: 19 Haziran 1981
Oyuncular: Burt Reynolds, Roger Moore, Farrah Fawcett, Dom DeLuise, Dean Martin, Sammy Davis Jr., Jack Elam

Cannonball Run adındaki yasal olmayan bir araba yarışını konu ediniyor filmimiz.
Yarışa her türden motorlu taşıt katılabiliyor. Yasal olmadığından yarışmacılar aşırı hızdan ceza yiyebilir, yapacakları kazalardan da bizzat mesul tutulabilirler.

Lamborgini?den Subaru?ya çeşitli spor arabaları da barındıran filmde kuşkusuz en ilgi çeken araç Jackie Chan?ın kullandığı günümüz teknolojisiyle eşdeğer fantastik Subaru?dur. Ayrıca film Jackie Chan?ın rol aldığı ilk Amerikan yapımı filmlerden biridir.
The Crossing 2014 full hd izle 720p izle

The Crossing (2014)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 2 saat 9 dakika


  


Yönetmen: John Woo
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Takeshi Kaneshiro, Ziyi Zhang, Hye-kyo Song, Xiaoming Huang, Tong Dawei, Masami Nagasawa, Wei Bai

Aynı bir önceki filmi gibi gene Çin tarihinden beslenen ve 2 bölüm halinde sinema severlerle buluşması planlanan yeni filmde; usta yönetmen kadrajını 1940'lı yılların sonlarına çeviriyor. Dünyada İkinci Dünya Savaşı'nın etkileri sürerken Çin'deki devrim ile cebelleşen bir grup insanın öyküsünü anlatan film, yüksek bütçesi ve detaylı sanat işçiliğiyle de göz dolduruyor.
Police Story 2013 full hd izle 720p izle

İntikam Saati - Police Story (2013)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Sheng Ding
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 19 Aralık 2013
Oyuncular: Jackie Chan, Ye Liu, Tian Jing, Bo Huang, Rongguang Yu, Andreas Nguyen, Max Huang

Gece, İşlek bir cadde üzerinde büyük bir barda tüm müşteriler rehin tutuluyor. Aralarında polis Zhong Wen ve kızı Miao Miao ve daha önce tanıştığı bir kaç yabancı ile birlikte. Fidyeci bar sahibi Wu Jiang'ın fidye talebi uzun süredir içeride olan bir mahkumun suç mahalline getirilmesidir.
Man of Tai Chi 2013 full hd izle 720p izle

Man of Tai Chi (2013)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 45 dakika


  


Yönetmen: Keanu Reeves
Ülke: ABD, Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon
Vizyon: 5 Temmuz 2013
Oyuncular: Keanu Reeves, Tiger Hu Chen, Karen Mok, Simon Yam, Michael Chan

Amerika ve Çin ortak yapımı olan aksiyon filminde Reeves aynı zamanda başrolde de yer alıyor. Matrix serisinden dövüş sahnelerine aşina olan sanatçıyı, dövüş sanatları üzerine odaklı bu filmde kötü adam olarak izleyeceğiz.

Filmin başrolündeki bir diğer isim ise ünlü dublör ve dövüş koordinatörü Tiger Chen. Pekin kentinde geçen film, dövüş sanatları ile ilgilenen insanların hikayalerini anlatacak. Reeves'in yaklaşık 40 dakikasını sadece dövüş sahnelerine ayırdığı bilinen filmde özel görsel efektler ile klasik dövüş sanatları teknikleri ve yeni dövüş stilleri aynı sahnede harmanlandı.
Jian hu nu xia Qiu Jin 2011 full hd izle 720p izle

Kadın Şovalye - Jian hu nu xia Qiu Jin (2011)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 55 dakika

Yönetmen: Herman Yau
Ülke: Hong Kong
Tür: Dram
Vizyon: 13 Ekim 2011
Oyuncular: Kevin Cheng, Pat Ha, Yi Huang, Suet Lam, Yu-Hang To

19. yüzyılın sonlarına doğru Qing hükümetinin iyice yozlaşmasıyla birlikte protestolar da çoğalmaya başlar. Bu karışıklıklar döneminde doğan Qiu Jin hızla toplum içerisindeki yerini almaya başlar. Onaylamadığı her şeyi protesto etmektedir.
Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze 1991 full hd izle 720p izle

Ninja Kaplumbağalar 2: Sızıntının Esrarı - Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze (1991)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 28 dakika


  Yönetmen: Michael Pressman
Ülke: ABD, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Aile, Bilim-Kurgu
Vizyon: 1 Eylül 1991
Oyuncular: Paige Turco, David Warner, Michelan Sisti, Leif Tilden, Kenn Scott, Mark Caso, Kevin Clash

Dövüş sanatlarına hakim 4 mutant kaplumbağa ve ustaları mutant fare (Splinter) ile beraber kötülere karşı verdikleri savaşı konu edinen filmde iyi bir Ninja olabilmenin eğitimini sürdürmektedirler.
Game of Death 1978 full hd izle 720p izle

Ölüm Oyunu - Game of Death (1978)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 25 dakika


  Yönetmen: Robert Clouse
Ülke: Hong Kong, ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 23 Mart 1978
Oyuncular: Bruce Lee, Colleen Camp, Dean Jagger, Gig Young, Tai Chung Kim, Biao Yuen, Robert Wall

Bu film Bruce Lee'nin Hollywood'da çektiği ve en meşhur filmi olarak günümüze gelen Enter the Dragon'dan sonra çektiği ve her şeyiyle, senaryosuyla, çekimleriyle, kastıyla, mekân tasarımlarıyla kendisina ait olan ve kendisince de en büyük, en ciddi projesi olarak görülen üzerinde uzun uğraşlar verdiği bir yapımdır. Fakat Game of Death, ne yazıkki onun ölümü nedeniyle yarım kalmıştı ve bunun üzerine işi ele alan bir yönetmen senaryoyla oynayarak, Bruce Lee'nin bulunduğu sahnelerde kimi zaman dublör kimi zaman Lee'nin karton maskesini kullanarak filmi tamamlamıştı. Bu yüzden film 1973 yılı yapımı olup, Bruce Lee'nin film sırasında ölmesinden ötürü geri kısmı dublörle tamamlanarak ancak 1978 yılında gösterime sunulmuştur.

Sonuç olarak Game of Death (Ölüm Oyunu), gerçekte Bruce Lee'nin herşeyini en ince ayrıntısına kadar defterine karalayarak tasarladığı ve stüdyo baskısının üzerinden kalkmasından faydalanarak tamamlayacağı özgün yapıtı olmaktan çok uzaktır.

Bruce Lee, ölmeden önce film için yaklaşık 100 dakikalık bir kısım çekebilmişti ki bunun çoğunluğu da kullanılamayacak durumdaki sahnelerdi. Fakat işin başka tarafı; Lee'nin çektiği bu kısım içinde, her katında başka bir dövüş stili uzmanının yer aldığı 5 katlı tapınaktaki dövüş sahneleri de vardı. Fakat bu 5 katlı tapınaktaki doyumsuz sekansların yalnızca son üç katı kullanılabilir durumdaydı.

Özellikle Kerim Abdül Jabbar (kendisi Lee'nin öğrencisiydi) ile yapılan dövüşte kameranın hareketleri takip edebilmesi için ikilinin özellikle yavaş dövüştükleri belirtildikten sonra gösterilen dövüş sekansı, ilk görenler için inanılması son derece güç olan sahneler içerir çünkü 2.20 m'lik bir adam çevik hareketlerle neredeyse bacak boyundaki Lee ile dövüşüyordu.
Jik zin 2012 full hd izle 720p izle

Teklihe Faktörü - Jik zin (2012)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Dante Lam
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Dram
Vizyon: 19 Ocak 2012
Oyuncular: Jay Chou, Nicholas Tse, Bing Bai, Andy On

Uluslararası Güvenlik Şirketinden ajan Jon Man, başka bir ülkede suçlu bir bilim adamına (Kenner Osama Muhammad) eşlik etmek üzere tehlikeli bir görev içerisindedir. Yolda, ekibinin üyesi (Sean) bir hain olarak çıkar. Dünyaya salgın hastalık yaymaya çalışan Sean bilim adamı kaçırma sırasında Jon’u başından vurur. Jon hastanede uyandığında, doktor mermiyi çıkaramadıkları için merminin 2 hafta içerisinde felce neden olacağını söyler. Jon, Malezya’da bir kumarbaz olan babası ve kardeşinin olduğunu itiraf eden annesi onları görmek istediğini söyleyerek Jon’u Pekin’e gönderir. Jon Malezya’da kardeşi Yeung bulmak için bir uçak bileti alır. Uçakta Dr. Kan ile tanışır ve Jon’u tedavi etmek için aralarında bir bağ oluşur. Ancak, onlar geldiğinde, Yeung doktoru kaçırmaya çalışır ve ne zaman Jon müdahale etse, o da rehin alınan oluyor. Yakında onlar iki kardeş olduğunu anlar. Dünya üzerine salgın bir hastalık yaymaya çalışan acımasız bir grup teröriste karşı bu iki kardeş, birlik olup onları durdurmayı kararlaştırırlar.
Che sau 2012 full hd izle 720p izle

Otoban Oyunu - Che sau (2012)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 30 dakika


  


Yönetmen: Pou-Soi Cheang
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 21 Haziran 2012
Oyuncular: Anthony Wong Chau-Sang, Shawn Yue, Xiaodong Guo, Barbie Hsu, Josie Ho

Çaylak bir polis ve kurt bir sürücü. Hong Hong caddelerinde ölüme meydan okuyan bir hesaplaşma, nefes kesen bir aksiyon.
Si da ming bu 2 2013 full hd izle 720p izle

Efsane Dörtlü 2 - Si da ming bu 2 (2013)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 58 dakika

Yönetmen: Gordon Chan
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Chao Deng, Yifei Liu, Anthony Wong Chau-Sang, Collin Chou, Ronald Cheng, Ken Lo, Xiubo Wu

Ülkedeki sahte nakit dolaşımını durdurmaya çalışan bir ekibin çabaları...

Sahte para operasyonu başlıyor!
Kuzey Song Hanedanı İmparator Huizong döneminde "6. Departman" şeklinde adlandırılan departman, imparatorluğun bütün cezai işlemleri ile ilgilenen bölümdür. Son derece disiplinli bir biçimde çalışan 6. Departman üyeleri, Baş Komutan Liu liderliğinde imparatorluğun en büyük problemi haline gelen sahte para dolaşımını durdurmak için bir operasyona başlar.
My Beloved Bodyguard 2016 full hd izle 720p izle

My Beloved Bodyguard (2016)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 39 dakika


  


Yönetmen: Sammo Hung Kam-Bo
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Sammo Hung Kam-Bo, Qinqin Li, Andy Lau, James Lee Guy, Tomer Oz, Dean Shek, Karl Maka

Smurfs: The Lost Village 2017 full hd izle 720p izle

Şirinler: Kayıp Köy - Smurfs: The Lost Village (2017)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 30 dakika


  


Yönetmen: Kelly Asbury
Ülke: ABD, Hong Kong
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon: 7 Nisan 2017
Oyuncular: Demi Lovato, Rainn Wilson, Joe Manganiello, Jack McBrayer, Danny Pudi, Mandy Patinkin, Dee Bradley Baker

Şirinler Mavi Ay dedikleri bir dönemdedirler. Gargamel?in köyü basması neticesi kaçarken hata sonucu gittikleri yasak şelaledeki geçitten geçerek Orta Çağ?dan günümüz New York?una gelirler. Gargamel onları bulmadan köylerine dönmek kalacaklardır.
Sun cheung sau 2009 full hd izle 720p izle

Keskin Nişancı - Sun cheung sau (2009)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Dante Lam
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Macera, Suç
Vizyon: 7 Şubat 2009
Oyuncular: Richie Ren, Xiaoming Huang, Edison Chen, Bowie Lam, Kai Chi Liu, Jack Kao, Wilfred Lau

Ming, polis gücü içindeki en keskin atıcıdır, ama bu efsane ardında yatan bir de acı gerçek vardır. En yakın arkadaşı ve nişancısı Ching yanlışlıkla bir rehineyi vurduğu için hapishanededir. Ching hapishaneden çıktığı gün olaya neden olduğunu düşündüğü Ming'in peşine düşer. Bundan böyle aklında sadece Ming'i ortadan kaldırmak bulunmaktadır ve şehir onların oyun alanı olacaktır. Film Hong Kong caddelerinde "Sniper" kullanan eğitimli bir örgütü anlatıyor.
Tôku tu za deddo 2013 full hd izle 720p izle

Ölülerle Konuşmak - Tôku tu za deddo (2013)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 24 dakika

Yönetmen: Norio Tsuruta
Ülke: Japonya, Hong Kong
Tür: Korku
Vizyon: 3 Ağustos 2013
Oyuncular: Kazuki Alex Kato, Ayaka Komatsu, Chihiro Ôtsuka

Babasını genç yaşta kaybeden Yuri, annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşamaktadır. Ekonomik durumları bozulunca Yuri çalışmaya başlar. Bir gün erkek kardeşi hastalanır ancak Yuri onu evde bırakarak işe gitmek zorundadır. Eve döndüğünde ise kardeşi ölmüştür. Yuri bu olay yüzünden kendini asla affetmez. Bir gün arkadaşı Mayu, ölülerle konuşmayı sağlayan bir cep telefonu uygulamasından bahseder. Yuri, erkek kardeşi ile konuşma umuduyla uygulamayı telefonuna yükler. Fakat çok geçmeden kendini korkunç bir kabusun içinde bulacaktır
Chek law dak gung 2002 full hd izle 720p izle

Ölüm Melekleri - Chek law dak gung (2002)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: Siu-Tung Ching
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Dram, Romantik
Vizyon: 15 Kasım 2002
Oyuncular: Marit Thoresen, Almen Wong Pui-Ha, Daniel Wu, Natalie Kyoko Waters, Renee Nichole Rommeswinkel

Madame M tarafından küçüklüklerinden yetimhanelerden toplanan kızlar yıllarca askeri eğitime tabi tutulur. Birbirinden güzel bu ölüm meleklerinden ikisi bu özel suikast için Hong Kong'a giderler. Yıllarca bu özel Timin peşinden koşan dedektif Jack ise ölüm meleklerinin bu seferki planını bozmak için peşlerindedir.
Chin gei bin 2003 full hd izle 720p izle

İkiz Vampir Avcıları - Chin gei bin (2003)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Dante Lam
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 4 Mayıs 2010
Oyuncular: Ekin Cheng, Charlene Choi, Gillian Chung, Edison Chen, Anthony Chau-Sang Wong, Josie Ho, Jackie Chan

Hong-Kong'lu meşhur bir dövüş ustası olan otobüs şöförünün yardımıyla dünyayı vampir istilasından kurtarmak gibi büyük bir sorumluluğu üstlenen ikiz gençlerin hikayesini konu alan aksiyon komedi türündeki film, dövüş sahneleriyle göz dolduruyor.
No Retreat, No Surrender 1986 full hd izle 720p izle

Geri Çekilmek Yok Teslim Olmak Yok - No Retreat, No Surrender (1986)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 25 dakika


  Yönetmen: Corey Yuen
Ülke: ABD, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 2 Mayıs 1986
Oyuncular: Kurt McKinney, Jean-Claude Van Damme, J.W. Fails, Kathie Sileno, Tai Chung Kim, Kent Lipham, Ron Pohnel

Jason ailesiyle beraber Seattle'a taşınır. Buradaki kung-fu meraklısı kişiler tarafından daimi taciz edilirler. Delikanlı, bir pasifist olan babasından gizlidövüş sanatlarına merak salar. İşin sanatını ise pek alışılmadık bir hocadan, bizzat Bruce Lee'nin hayaletinden öğrenecek ve Rus şampiyonu Ivan karşısında kendini ateşle sınamak zorunda kalacaktır.
Daan gyun naam yu 2 2014 full hd izle 720p izle

Kalbimi Kırıpta Gitme 2 - Daan gyun naam yu 2 (2014)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 52 dakika


  Yönetmen: Johnnie To
Ülke: Hong Kong
Tür: Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Vic Chow, Yuanyuan Gao, Louis Koo, Temur Mamisashvili, Daniel Wu, Miriam Yeung Chin Wah, Daisy Waterstone

Zxin, evli bir adamla beraberdir ve sonunda terkedilir. Sevgilisinden kalan eşyalardan kurtularak geçmişi geride bırakmak zorundadır. Burada devreye aslında dahi bir mimar fakat sokaklarda ayyaş bir biçimde dolaşan Fang girer ve eski sevgiliden kalan anılardan kurtulmasına yardım eder. Diğer yandan Zixin, karşı ofiste çalışan Cheng ile flörtleşmeye başlar. Bir yanda yakışıklı Cheng, diğer yanda iyi kalpli Fang vardır. Peki sonunda Zixin hangisini seçecektir?
I Come with the Rain 2009 full hd izle 720p izle

Yağmurla Gelen - I Come with the Rain (2009)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Anh Hung Tran
Ülke: Fransa, Hong Kong, İrlanda, İspanya, İngiltere
Tür: Gerilim
Vizyon: 14 Mayıs 2009
Oyuncular: Josh Hartnett, Tran Nu Yên-Khê, Byung-hun Lee, Takuya Kimura, Shawn Yue

Los Angeles polis teşkilatından ayrılmış bir özel dedektif olan Kline, Çinli bir milyarderin kayıp oğlunu bulmak üzere Hong Kong'a gider. Kayıp Shitao'yu bulabilmek için eski yardımcısı Meng Zi'ye başvurur. Meng Zi artık Hong Kong'da polis olarak görev yapmaktadır. Kline, Shitao'yu bulma girişiminde beklediği başarıyı gösteremez. İzlediği yol onu yerel bir gangster olan Su Dongpo ile onun uyuşturucu bağımlısı sevgilisi Lili'ye götürür. Bu esnada Kline, geçmişinde bıraktığı sandığı anıları ile boğuşmaktadır. Kline polis teşkilatından ayrılmasına sebep olan seri bir katile ait bu anılardan kurtulmadığı sürece arayışında başarılı olamayacağını anlar.
Bleeding Steel 2017 full hd izle 720p izle

Bleeding Steel (2017)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 50 dakika


  


Yönetmen: Zhang Lijia
Ülke: Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 22 Aralık 2017
Oyuncular: Jackie Chan, Callan Mulvey, Tess Haubrich, Damien Garvey, Kim Gyngell, Show Lo, Brahim Achabbakhe

Chan, genç bir kadını kötü bir suç çetesinden korumak için bir özel kuvvet ajanı olarak karşımızda. Bu arada, genç kadına özel bir duygu içinde olduğunu hissetmekte.
The Man with the Iron Fists 2012 full hd izle 720p izle

Demir Yumruklu Adam - The Man with the Iron Fists (2012)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: RZA
Ülke: ABD, Hong Kong
Tür: Aksiyon
Vizyon: 2 Kasım 2012
Oyuncular: Russell Crowe, Jamie Chung, Lucy Liu, Dave Bautista, Pam Grier

Quentin Tarantino, uzun zamandır birlikte çalıştığı RZA ve Eli Roth'un yorumladığ Kung-Fu klasiklerinden esinlenilmiş aksiyon macera filmi The Man With Iron Fists'le karşımızda.

Yönetmen koltuğunda ve başrolünde RZA'nın olduğu, on dokuzuncu yüzyılda Çin'de geçen film bir vatan hainini öldürmek için bir araya gelmek zorunda olan savaşçıların, suikastçıların ve yalnız bir kahramanın epik hikayesini anlatıyor.

Çin'in Orman Köyü'ne geldiğinden beri kasabanın demircisi (RZA) ölümcül aletler yapması için radikal kabile topluluklarının baskısı altındadır. Klanlar arasında savaş çanları çalmaya başlayınca, bu yabancı kendisini insani bir silaha dönüştürmek için eski bir enerjiyi kullanır. Önemli kahramanlarla ruhsuz düşmanlara karşı savaşırken, bir adam benimsediği halkın kurtarıcısı olmak için bu gücü kontrol altına almak zorundadır.

The Man With Iron Fists, Wu-Tang klanının lideri ve hip hop dünyasında son yirmi yılın öne çıkan isimlerinden biri olarak, dünyanın en iyi ustalarıyla çekilmiş şaşırtıcı dövüş sahneleriyle karşımıza çıkan RZA'nın şimdiye kadar yaptığı en heyecan verici ve en iddialı filmidir.
The Medallion 2003 full hd izle 720p izle

Madalyon - The Medallion (2003)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 28 dakika


  Yönetmen: Gordon Chan
Ülke: Hong Kong, ABD
Tür: Komedi, Aksiyon, Fantastik
Vizyon: 15 Ağustos 2003
Oyuncular: Jackie Chan, Lee Evans, Claire Forlani, Julian Sands, John Rhys-Davies, Anthony Wong Chau-Sang, Christy Chung

Bir kaza sonucu hayata gözlerini yuman Çinli polis Eddie, dünyaya süper güçlere sahip bir hayalet şeklinde geri dönmüştür. Onun yeni güçlere sahip olmasında, gizemli bir madalyonun etkisi vardır. Eddie, bir Interpol ajanının yardımıyla madalyonun sırrını çözmeye çalışacaktır.
Game of Death II 1981 full hd izle 720p izle

Ölüm Oyunu 2 - Game of Death II (1981)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 26 dakika


  Yönetmen: See-Yuen Ng
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Gizem
Vizyon: 21 Mart 1981
Oyuncular: Bruce Lee, Tai Chung Kim, Jang Lee Hwang, Roy Horan, Roy Chiao, Hoi Sang Lee, Tiger Yang

Bruce Lee'nin gerçekten oynadığı son film bu. Bu filmde Lee, çok ünlü bir dövüş sanatları ustası ve sinema oyuncusu. Başarısız bir cinayet girişimi sonucunda herkes onun öldürüldüğünü düşünüyor. Oysa Lee saklanıyor ve intikamı için hazırlık yapıyor? Filmde cenazesinin gerçek görüntülerine de yer veriliyor. Bildiginiz gibi Bruce Lee'nin son filmi Game of Death 2 vefatı ile çekimleri yarıda kalan filmi daha sonra stili ve tipi ona benzer biri kardeşi rolünde devam ediyor.
Fung wan II 2009 full hd izle 720p izle

Fırtına Savaşçıları - Fung wan II (2009)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 51 dakika


  Yönetmen: Oxide Pang Chun
Ülke: Hong Kong
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 10 Aralık 2009
Oyuncular: Aaron Kwok, Ekin Cheng, Kenny Ho, Nicholas Tse, Charlene Choi

Wind ve Cloud adlı iki arkadaş, çok güçlü bir lordun ülkelerini işgal etmesine engel olmak için mücadele etmeye karar verir ve çok güçlü ve ünlü ustalardan dövüş sanatlarını öğrenir.
Chin gei bin 2: Fa tou tai kam 2004 full hd izle 720p izle

İkiz Vampir Avcıları 2 - Chin gei bin 2: Fa tou tai kam (2004)

5.0 IMDB Puanı 5.0
    
 1 saat 46 dakika


  


Yönetmen: Patrick Leung
Ülke: Hong Kong, Çin
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Fantastik
Vizyon: 1 Ağustos 2004
Oyuncular: Charlene Choi, Gillian Chung, Ying Qu, Jaycee Chan, Bo-lin Chen, Tony Ka Fai Leung, Edison Chen, Jackie Chan

Erkeklerin kadınlara köle olduğu imparatorlukta ,ortaya çıkan bir kahin büyümekte olan bir erkek çocuğunun kral olacağını ve erkek egemenliğini geri getireceğini iddia eder..Ve kral aranmaya başlanır...
Teenage Mutant Ninja Turtles III 1993 full hd izle 720p izle

Ninja Kaplumbağalar'la Zamanda Yolculuk - Teenage Mutant Ninja Turtles III (1993)

4.8 IMDB Puanı 4.8
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Stuart Gillard
Ülke: ABD, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Aile, Fantastik, Bilim-Kurgu
Vizyon: 17 Mart 1993
Oyuncular: Elias Koteas, Paige Turco, Stuart Wilson, Sab Shimono, Vivian Wu, Mark Caso, Matt Hill

Pizzasever kaplumbağalar bu maceralarında 17. yy'dalar. Çizgi roman sayfalarından beyazperdeye transfer olan 4 dost kaplumbağa; Leonardo, Donatello, Raphael ve Michelangelo bu kez zamanda bir yolculuğa çıkıyorlar. Onlar 17. yy Japonya'sına giderken, o devirde yaşayan dört samuray da günümüze geliyor. Kaplumbağalar, feodal Japonya'da kendilerini iki hanedan arasındaki iktidar savaşında buluyorlar ve tabii ki iyilerin yanında yer alıyorlar.