İspanya Sineması (184 sonuç)

Il buono, il brutto, il cattivo. 1966 full hd izle 720p izle

İyi, Kötü ve Çirkin - Il buono, il brutto, il cattivo. (1966)

8.9 IMDB Puanı 8.9
    
 2 saat 41 dakika


  Yönetmen: Sergio Leone
Ülke: İtalya, İspanya, Batı Almanya
Tür: Macera, Western
Vizyon: 1 Ocak 1969
Oyuncular: Eli Wallach, Clint Eastwood, Lee Van Cleef, Aldo Giuffrè, Luigi Pistilli

Tuco (çirkin), üzerine ödül konulmuş bir kanun kaçağıdır. Keskin nişancı Blondie (iyi) adlı kovboyla işbirliği yaparak kasabaları dolaşmaktadırlar. Tuco'yu kanun adamlarına teslim eden Blondie, ödülü alıp Tuco'yu asılmaktan son anda kurtarmaktadır. Bir kasabada işlerin ters gitmesi üzerine ortaklıkları bozulur.

Melekgöz (kötü) lakaplı Sentenza ise Bill Carson adında büyük miktarda altını ele geçirmiş eski bir askerin izini sürmektedir. Tuco'nun çölde Blondie'yi öldürmek üzere olduğu bir anda Bill Carson'la karşılaşmaları tüm planları değiştirir. Carson, altınları İç Savaş'ın hareketli olduğu bir cephede mezarlığa saklamıştır. Ancak Tuco mezarlığın yerini, Blondie ise mezarın adını öğrenebilmiştir. Mecburen işbirliğine tekrar dönen ikili altınları aramaya koyulur. Sonunda üçünün yolu altınların olduğu yerde birleşir.
Per qualche dollaro in più 1965 full hd izle 720p izle

Birkaç Dolar İçin - Per qualche dollaro in più (1965)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    
 2 saat 12 dakika


  Yönetmen: Sergio Leone
Ülke: İtalya, İspanya, Batı Almanya
Tür: Western
Vizyon: 1 Ekim 1968
Oyuncular: Clint Eastwood, Lee Van Cleef, Gian Maria Volonté, Mara Krupp, Luigi Pistilli

Col. Douglas Mortimer (Lee Van Cleef) ve Monco (Clint Eastwood) adındaki iki kafa avcısı ,Indio adındaki bir kanun kaçağını yakalamak için bir araya gelirler fakat ikisi de Indio hakkında değişik şeyler düşünmektedirler.

IMDb Top 250: #97
Viridiana 1961 full hd izle 720p izle

Viridiana (1961)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    

  


Yönetmen: Luis Buñuel
Ülke: İspanya, Meksika
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Fernando Rey, Francisco Rabal, Silvia Pinal

Rahibe okulunu bitirmek üzere olan Viridiana, teyzesinin kocasını ziyarete gider. Sıradan ziyaret adamın kadına aşık olmasıyla farklı bir hal almaya başlar. Bunuel bir kez daha sarsılmaz kurumları silahının ucuna yerleştiriyor ve tartışmalı hikayesiyle, bir yandan hüzünlü, bir yandan da ölesiye komik bir masal anlatıyor.
El secreto de sus ojos 2009 full hd izle 720p izle

Gözlerindeki Sır - El secreto de sus ojos (2009)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: Juan José Campanella
Ülke: Arjantin, İspanya
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 23 Nisan 2010
Oyuncular: Soledad Villamil, Ricardo Darín, Carla Quevedo, Pablo Rago, Javier Godino, Bárbara Palladino, Rudy Romano

Federal ajanlıktan emekli olan Benjamin Esposito, geçmişte şahit olduğu ve içinde yer aldığı gerçek bir öykü üzerine kurulu bir roman yazmaya karar verir. Romanın olay örgüsü 1973'te Buenos Aires'te gerçekleşen vahşi bir tecavüz ve onu takip eden cinayetin failini bulma çabalarını konu alıyor. Kısa bir sure sonra cinayetin acı dolu hatırası üzerine düşünmek, Esposito'nun güncel yaşamının detaylarını aydınlatmaya başlar ve onu, duygularına ayna tutarak saplantılı bir aşkın ördüğü ağ ile yüzleşmeye zorlar.
Relatos salvajes 2014 full hd izle 720p izle

Asabiyim Ben - Relatos salvajes (2014)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Damián Szifron
Ülke: Arjantin, İspanya
Tür: Komedi, Dram, Gerilim
Vizyon: 6 Mart 2015
Oyuncular: Darío Grandinetti, María Marull, Mónica Villa, Rita Cortese, Julieta Zylberberg, César Bordón, Leonardo Sbaraglia

Arjantin yapımı "Hermanos y Detectives" dizisinin yönetmenliğini yapmasıyla ile tanınan Damian Szifron, tam 8 yıl aradan sonra Relatos Salvajes ile bu kez sinema dünyasına dönüş yapıyor. Film, Buenos Aires ve çevresinde yaşanan altı farklı hayat hikayesini anlatıyor.
Cría cuervos 1976 full hd izle 720p izle

Besle Kargayı - Cría cuervos (1976)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    

  


Yönetmen: Carlos Saura
Ülke: İspanya
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Florinda Chico, Geraldine Chaplin, Mónica Randall

Carlos Saura'nın en önemli filmlerden Besle Kargayı, Franco rejiminin çöküş dönemindeki İspanya'yı, bir ailenin öyküsü çevresinde tasvir eder. Cría cuervos - Besle Kargayı 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
El sur 1983 full hd izle 720p izle

Güney - El sur (1983)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    

  


Yönetmen: Víctor Erice
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Icíar Bollaín, Omero Antonutti, Sonsoles Aranguren

Victor Erice’in “El espiritu de la colmena”dan on yıl sonra çektiği 1983 tarihli filmi El sur, en sade tabiriyle dokunaklı bir baba-kız öyküsü. El sur, babanın geri dönmeyecek şekilde evi terk ettiği çarpıcı bir açılış sahnesinin ardından, genç bir kız olan Estrella’nın çocukluğuna dönerek babası Agustin ile kurduğu melankolik ilişkisini anlatır. Estrella ve ailesi ülkenin kuzeyinde yaşamaktadırlar. Estrella’nın ilk komünü için güneyde yaşayan babaannesi ve yardımcısı aileyi ziyarete gelir. Bu ziyaret ile birlikte babasının geçmişine dair bilmediği şeyler öğrenen Estrella, zaman geçtikçe edindiği ilginç bilgilerin peşine düşer. Bir süre sonra, çok sevdiği ve yeteneklerine hayran olduğu babasını çok az tanıdığının farkına varacak, uzun yıllardır güneye gitmemiş olan Agustin’in evi terk edişinin ardından güneye doğru yolculuğa çıkacaktır. Özel ışığı, karanlıklarda geçen sessiz anları ve sade anlatımı ile El Sur, söylenememiş sözlerin biriktiği iç dünyalarının melankolik ve güzel bir tasviri. El sur - Güney 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Sea Inside 2004 full hd izle 720p izle

İçimdeki Deniz - The Sea Inside (2004)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    

  


Yönetmen: Alejandro Amenábar
Ülke: İspanya
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Belén Rueda, Javier Bardem, Lola Dueñas

Ramón Sampedro 20'li yaşlarında geçirdiği bir kaza sonucu felç olmuştur. Şimdilerde 50'li yaşlarına yaklaşan Ramon o zamandan beri boynundan aşağı felçli olarak yaşamını sürdürmeye çalışmaktadır. Ramon'un hayattaki tek amacı ise ölmektir. Ötenazi için girdiği hukuk mücadelesi sürerken iki kadının hayatına girer. The Sea Inside - İçimdeki Deniz altyazılı izle meniz için sizlerle...
Per un pugno di dollari 1964 full hd izle 720p izle

Bir Avuç Dolar - Per un pugno di dollari (1964)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Sergio Leone
Ülke: İtalya, İspanya, Batı Almanya
Tür: Western, Aksiyon
Vizyon: 12 Eylül 1964
Oyuncular: Clint Eastwood, Marianne Koch, Gian Maria Volonté, Wolfgang Lukschy, Sieghardt Rupp

"İyi, Kötü, Çirkin" ve "Bir Avuç Dolar İçin"in tanınmış yönetmeninden, Clint Eastwood'un efsaneleşmiş "isimsiz" karakterinin beyaz perdeye ilk defa çıktığı bu nefes kesici ve aksiyonla örülmüş western macerası sizi koltuklarınıza çivileyecek...

Heyecanlı çatışma sahneleri, dinamik performanslar ve mükemmel görüntüleri ile türünün tartışmasız klasiklerinden biri.

Gizemli bir silahşör (Eastwood) iki rakip kaçakçılık çetesinin korku saldığı kasvetli ve eski bir sınır kasabası olan San Miguel'e gelir ve macera başlar.

IMDb Top 250: #227
Talk to Her 2002 full hd izle 720p izle

Konuş Onunla - Talk to Her (2002)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    

  


Yönetmen: Pedro Almodóvar
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Darío Grandinetti, Javier Cámara, Rosario Flores

Altın rengi, üzeri somon güllerle dolu perde Pina Bausch'un Café Müller adlı izletisini sergilemek üzere açılır. İzleyenler arasında birbirini tanımayan iki genç adam vardır. Bir hemşire olan Benigno ve kırklı yaşlarında bir yazar olan Marco. Sahnede ahşap iskemleler ve masalar arasında, Henry Purcell'in The Fairy Queen adlı eseriyle, kollarını açmış danseden iki kadın vardır. Performansın duygusallığı karşısında Marco ağlamaya başlar. Benigno yanında oturan adamın ağladığını farkeder ve kendisinin de bu gösteriden çok etkilendiğini söylemek ister ama cesaret edemez. Aylar sonra iki adam ?El Bosque? adlı Benigno'nun çalıştığı özel bir klinikte tekrar karşılaşırlar. Lydia, Marco'nun profesyonel boğa güreşçisi olan kızarkadaşı yaralanmış ve komadadır. Benigno ise klinikte çalışmakta ve komada bir başka genç kadına, bir bale öğrencisi olan Alicia'ya bakmaktadır. Marco, Alicia'nın odasının önünden geçerken Benigno onunla konuşmaya başlar. Bu herşeyin altüst olduğu yakın bir dostluğun başlangıcı olur. Kliniğin dört duvarı arasında ne kadar süreceği belli olmayan bu zaman dilimi; 4 insanın hayatını, geçmişini, bugününü ve geleceğini bilinmeyen bir kadere doğru taşır. Talk to Her - Konuş Onunla 720P kalitesinde ve altyazılı izle meniz için sizlerle...
El espíritu de la colmena 1973 full hd izle 720p izle

Arı Kovanı'nın Ruhu - El espíritu de la colmena (1973)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    

  


Yönetmen: Víctor Erice
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Fantastik
Vizyon:
Oyuncular: Ana Torrent, Fernando Fernán Gómez, Teresa Gimpera

Yıl 1940, İspanya İç Savaşı bittikten hemen sonraki yıl. Ana, sekiz yaşındadır ve bir Kastilya köyünde yaşamaktadır. Köy savaştan pek yara almamasına karşın, savaş sonrası etkiler hissedilmektedir ve köylüler Frankocu baskının altında ezilmektedirler. Ana'nın annesi düşsel bir sevgili ile düşsel bir dünyayı paylaşmaktadır; babası bir arı kovanına bakmakta ve "Arı Kovanının Ruhu" adını verdiği bir çalışma içinde var olmak üzerine kafa yormaktadır. 1931 versiyonu Frankenstein filmini izledikten sonra Ana canavarı düşünüp durmaya başlar ve her gün, on yaşındaki ablası Isabel'in canavarın orada olabileceğini söylediği eski bir eve uğrar. Ve sonunda eski eve gizlenen kaçak bir mahkum canavarın yerini alır. Ama mahkum öldürüldüğü halde, Ana düş gücünün yönlendirmesiyle, canavarın ruhunun var olduğu düşüncesine sıkı sıkıya tutunmuştur. El espíritu de la colmena - Arı Kovanı'nın Ruhu 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Contratiempo 2016 full hd izle 720p izle

Contratiempo (2016)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 1 saat 46 dakika


  


Yönetmen: Oriol Paulo
Ülke: İspanya
Tür: Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 1 Ocak 2017
Oyuncular: Mario Casas, José Coronado, Bárbara Lennie, Ana Wagener, Francesc Orella, Cristian Valencia, Paco Tous

Adrian Doria varlıklı bir iş adamıdır, Asya pazarı ile yaptığı ticari anlaşmaları ve yüksek teknoloji şirketi nedeniyle Senenin Adamı olarak adlandırılmıştır. Kendisine emin bir savunma yaratmak için kendi avukatı Felix tarafından önerilen tanık hazırlama ve adli bildirimlerde uzman bir avukat olan Virginia Goodman ile tanışır. Bir dağ oteli odasında yanında resimci sevgilisi Laural Vidan'ın cesedi dururken polis tarafından gözaltına alınmıştır. Adrian Virginia'ya suç ve sevgilisi Laura ile ilişkisi ile ilgili konuşur. Her ikisi de sürücüsü Daniel Garrido isminde bir adamın can verdiği araba kazasısını açığa çıkarmaya çalışırlar. Laura'nın Daniel'in ölümü hasebiyle mapusa girmekten kaçınmak için Laura'nın onu nasıl yönettiğinden söz eder. Bu arada avukatı Felix olayların seyrini değiştirebilecek bir kanıt araştırmaktadır. Virginia ve Adrian olay ile ilgili konuşmalarını sürdürürler fakat Adrian'ın ifadesinden ikna olmayan Virginia onu hikayesinin karanlık noktalarını açığa çıkarması için zorlar. Bulmacada gerçek ve yalan kolayca yer değiştirebilmektedir.
La vie d'Adèle - Chapitres 1 et 2 2013 full hd izle 720p izle

Mavi En Sıcak Renktir - La vie d'Adèle - Chapitres 1 et 2 (2013)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 59 dakika


  Yönetmen: Abdellatif Kechiche
Ülke: Fransa, Belçika, İspanya
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 8 Kasım 2013
Oyuncular: Léa Seydoux, Adèle Exarchopoulos, Salim Kechiouche, Aurélien Recoing, Catherine Salée, Benjamin Siksou, Mona Walravens

15 yaşındaki Adele'in emin olduğu iki şey vardır; o bir kızdır ve kızlar erkeklerle çıkar. Bir gün büyük meydanda Emma'nın mavi saçlarını farkediverir ve işte o an hayatının değişeceğini anlar. Kendi ergenlik sorularıyla yapayalnız, bakışlarını kendine ve başkalarının bakışlarını kendine çevirir. Emma'yla yaşadığı aşkı bir kadın olarak, bir yetişkin olarak yaşamaktadır. Fakat Adele ne kendisiyle ne ailesiyle ne de bu absürd dünyayla barış yapmayı becerememektedir. Abdellatif Kechiche tarafından yönetilen filmin başrollerini Léa Seydoux, Adèle Exarchopoulos ve Catherine Salée paylaşıyor.
All About My Mother 1999 full hd izle 720p izle

Annem Hakkında Herşey - All About My Mother (1999)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    

  


Yönetmen: Pedro Almodóvar
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Candela Peña, Cecilia Roth, Marisa Paredes

Manuela 17 yaşındaki oğlunun trafik kazası sonucu ölümünü görmüştür. Eşyalarına göz gezdirirken günlüğünü bulur ve okumaya başlar. Oğlu Esteban'ın kendisinden habersiz bir şekilde yıllarca ondan gizlediği babasını bulmaya çalıştığını fark eder. Bunun üzerine o da bir yolculuğa çıkar. All About My Mother - Annem Hakkında Herşey 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Open Your Eyes  Abre los ojos 1997 full hd izle 720p izle

Aç Gözünü - Open Your Eyes Abre los ojos (1997)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    

  


Yönetmen: Alejandro Amenábar
Ülke: İspanya
Tür: Bilim Kurgu, Dram, Gizem, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Chete Lera, Eduardo Noriega, Penélope Cruz

Cesar, kendi halinde, ne istediğini bilen genç bir adamdır. Hayata dair umutları vardır ve önünde gördüğü gelecek ışıldamaktadır. Bir gece arkadaşı olan Paleya'nın da ilgi duyduğu güzel bir kadın olan Sofia'yla tanışır. Cesar, artık, o güne kadar sahip olduğu tüm temkinli hallerini kapı dışı etmek üzeredir. İspanyol sinemasının son döneminden çıkmış en heyecan verici yönetmenlerden biri olan Alejandro Amanebar'ın Tesis'ten sonra rüşt'ünü ispatladığı filmi Abre los ojos'un başrollerinde Penelope Cruz, Eduardo Noriega ve Chete Lera var.
A Monster Calls 2016 full hd izle 720p izle

Canavarın Çağrısı - A Monster Calls (2016)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 48 dakika


  


Yönetmen: J.A. Bayona
Ülke: İspanya, ABD, İngiltere, Kanada
Tür: Dram, Fantastik
Vizyon: 11 Kasım 2016
Oyuncular: Lewis MacDougall, Sigourney Weaver, Felicity Jones, Toby Kebbell, Ben Moor, James Melville, Oliver Steer

12 yaşındaki Conor canavarlar ve peri masallarının fantastik dünyasına kaçmak üzeredir. Annesinin hastalığı ile ilgilenen Conor, aynı zamanda pek sempatik olmayan büyükannesi ile zaman geçirmek durumundadır. Bulunduğu okul eğitimden uzak ve zorbalarla doludur. Conor?un babası ise ondan binlerce mil uzakta, Amerika?ya yerleşmiştir. Conor bu korkutucu gerçeklerden uzaklaşmak için fantastik varlıkların hüküm sürdüğü hayal dünyasına küçük bir yolculuğa çıkacaktır. Bir gece saat tam 12.07 ?de yatak odasının penceresinde beliren 13 metrelik porsuk ağacı, o geceden sonra her akşam aynı saatte Conor ?u ziyaret etmeye başlar. Bu canavarın anlatacağı hikayeler bulunmaktadır ve Conor?un bu hikayeleri dinleyip kafasında canlandırması konusunda ısrarcıdır. Bu kadim, vahşi ve acımasız Canavar, Conor?un cesaret, inanç ve gerçeklik ile dolu yolculuğunda ona rehberlik edecektir.
Celda 211 2009 full hd izle 720p izle

Hücre 211 - Celda 211 (2009)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Daniel Monzón
Ülke: İspanya, Fransa
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim
Vizyon: 4 Eylül 2009
Oyuncular: Luis Tosar, Alberto Ammann, Antonio Resines, Manuel Morón, Carlos Bardem

Juan gardiyan olmak üzeredir. İşe bir gün erken gelir. İki meslektaşı ona hapishaneyi gezdirirken, birdenbire tavandan düşen bir parçanın çarpmasıyla bayılır. Gardiyanlar onu ayıltmak için 211 numaralı boş hücreye götürür. Juan bilinci kapalı halde hücrede yatarken hapishanede bir ayaklanma patlak verir. Ayıldığında güç bir durumla karşı karşıyadır: Hayatta kalmak için mahkûm rolü oynamak zorundadır.
The Machinist 2004 full hd izle 720p izle

Makinist - The Machinist (2004)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Brad Anderson
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Gerilim, Gizem
Vizyon: 4 Mart 2005
Oyuncular: Christian Bale, Jennifer Jason Leigh, Aitana Sánchez-Gijón, John Sharian, Michael Ironside

Trevor Reznik adlı bir makine operatörü uyuma yeteneğini kaybeder. Fakat bu sıradan bir uykusuzluk sendromu değildir. Aşırı yorgunluk ve uykusuzluk yüzünden fiziksel sağlığı ve akli dengesi bozulmaya başlar. Yanında çalışanlar en başta görünüşündeki tuhaflıktan ötürü ondan ürkmeye başlarlar ancak dükkanda onun da karıştığı bir kaza sonucu adamlardan biri kolunu kaybedince adamları karşısına almış olur. Kaza yüzünden Trevor'ı suçlarlar. Artık hem kendisi hem de diğerleri için bir engel haline gelmiştir ve adamların tek isteği Trevor'ın gitmesidir.Çalışanların onun işten atılması için komplo kurmaya başlamalarını anlayınca Trevor'ın suçluluk duygusu zamanla şüphe ve paranoyaya dönüşür, acaba daha kötüsünü mü beklemelidir? Önce evinde gizli notlar bulur. Tüm bu gizemler, Trevor'ı delirtmek için kurulmuş bir entrikanın parçaları mıdır? Yoksa her şeyin sebebi aşırı uykusuzluk ve yorgunluk mudur?Olup bitenleri anlayabilmek için meydana gelen tuhaf olayları araştırmaya başlayan Trevor'ın hayatı uykusuz bir kabusa dönmeye başlar. Daha fazla öğrendikçe aslında daha azını bilmiş olmayı tercih eder.
Once Upon a Time in the Revolution 1971 full hd izle 720p izle

Yabandan Gelen Adam - Once Upon a Time in the Revolution (1971)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 37 dakika


  Yönetmen: Sergio Leone
Ülke: İtalya, İspanya
Tür: Western
Vizyon: 31 Ocak 1973
Oyuncular: Rod Steiger, James Coburn, Romolo Valli, Maria Monti, Rik Battaglia, Franco Graziosi, Antoine Saint-John

Meksika Devrimi esnasında geçen film, patlayıcı madde ustası bir İrlandalı asker ile onun bu maharetini banka soymakta değerlendirmek isteyen bir başka paralı askerin başlarından geçenleri anlatıyor. Bir grup politik mahkumun kurtulmasına da neden olan Sean Mallory bir anda halk kahramanı olur. Tek amacı çok paraya ve biraz şöhrete konmak olmasına karşın, devrim kahramanlığı pek beklemediği bir şeydir. Bir zaman sonra bütün kontrolü yitirir ve ok yaydan çıkmış olur.
La piel que habito 2011 full hd izle 720p izle

İçinde Yaşadığım Deri - La piel que habito (2011)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat


  Yönetmen: Pedro Almodovar
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Korku, Gerilim
Vizyon: 30 Aralık 2011
Oyuncular: Antonio Banderas, Elena Anaya, Marisa Paredes, Jan Cornet, Roberto Álamo, Eduard Fernández, José Luis Gómez

Bir araba kazasında yanarak ölmekten son anda kurtulan eşini yanıklardan oluşan görüntüden kurtarmak için yeni bir deri yaratmak üzerine çalışmalar yapan estetik cerrahı Dr Robert Ledgard (Antonio Banderas) on iki yıl boyunca evindeki laboratuvarında çalışmaya devam eder ve domuz-insan kanı karışımıyla elde ettiği bir deri üretir.

Eşinin yanmış vücudunu görmesi üzerine intihar etmesi ve küçük kızlarının da buna şahit olmasından sonra büyük depresyon geçiren aile iyice hassaslaşmıştır. Küçük kız büyüdüğünde de psikolojisini bozan bir olay yaşayacak, bu olayın üzerine Dr Ledgard, yaptığı deneyleri büyüterek neredeyse DR Frankenstein haline gelecektir...

Gerilim türündeki film, Fransız polisiye yazarı Thierry Jonquet'in "Tarantula" isimli 2005 tarihli romanından uyarlandı. Yönetmenin 20 yıl sonra Antonio Banderas'la tekrar bir araya geldiği 'The Skin That I Live In', kızına tecavüz eden bir adamdan intikam almaya çalışan psikolojisi bozuk bir plastik cerrahın saplantılarını ve hücrelerle ilgili yaptığı araştırmalar sayesinde yeni bir insan derisi yaratmasını konu alıyor.
Volver 2006 full hd izle 720p izle

Dönüş - Volver (2006)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: Pedro Almodovar
Ülke: İspanya
Tür: Komedi, Suç, Dram
Vizyon: 3 Kasım 2006
Oyuncular: Penelope Cruz, Carmen Maura, Lola Dueñas, Blanca Portillo, Yohana Cobo, Penélope Cruz

Madrid. Günümüz. Raimunda sıkı çalışan genç ve güzel bir annedir. Kocası işsizdir, ergenlik çağında bir kızı vardır. Ailenin mali durumunun sıkıntılı olması nedeniyle birkaç işte birden çalışır. Doğuştan mücadeleci ruha sahip çok güçlü bir kadındır ama duygusal açıdan bir o kadar da kırılgan yapıdadır. Çocukluğundan beri kendine sakladığı bir sırrı vardır. Raimunda’nın ablası Sole ise utangaç, tedirgin ve cesaretsiz bir kişiliğe sahiptir. Kayıtdışı işlettiği kuaför salonundan geçimini sağlamaktadır. Kocası bir süre önce müşterilerinden birisiyle onu aldatarak evi terk etmiştir. O günden beri tek başına yaşamaktadır.Paula onların halasıdır. Tüm aile üyelerinin doğduğu yer olan La Mancha adlı kasabada yaşamaktadır. Doğu rüzgarlarının etkisi altındaki bu kasabada direkt olarak rüzgarlardan kaynaklanan çeşitli akıl hastalıkları hüküm sürmektedir. Rüzgarlar aynı zamanda her yaz meydana gelen çok sayıda yangının da sebebidir. Sole ile Raimunda’nın anne-babası da bu yangınlardan birisinde ölmüştür.
İlkbaharda bir Pazar günü kızkardeşi Raimunda’yı arayan Sole, kasabadaki Paula halanın öldüğünü haber verir. Raimunda halasını taparcasına sevdiği halde cenazeye gidemeyecek durumdadır. Çünkü ablasından telefon almadan hemen önce işten geldiğinde kocasını mutfakta göğsünden bıçaklanmış halde ölü bulmuştur. Raimunda’nın kızı onu kendisinin öldürdüğünü itiraf eder, aşırı alkollü haldeyken cinsel isteklerde bulununca adamı öldürmüştür.

Raimunda için kızını kurtarmak herşeyden önemlidir. Bunu nasıl başaracağını bilemese de halasının La Mancha’daki cenazesinde ablası Sole’e eşlik edemeyeceği ortadadır.Sole istemeden de olsa kasabaya tek başına gider. Cenaze sırasında ona eşlik eden kasabalı kadınlar arasında bir dedikodu yayılmıştır. Buna göre, yıllar önceki yangında ölen annesi, hasta olan Paula halanın son günlerinde bakımını yapmak için öbür dünyadan çıkıp gelmiştir. Komşu kadınlar Sole’in annesinin ‘hayaletinden’ son derece doğal birşeymiş gibi söz etmektedirler.
Madrid’e döndüğünde arabasını park ettikten sonra bagajından birtakım sesler geldiğini duyar. Annesi olduğunu söyleyen esrarengiz bir ses, bagaj kapağını açıp kendisini oradan çıkartmasını istemektedir. Sole önce dehşete kapılır. Ancak bagaj kapağındaki tıkırtılar sürmektedir. Sonunda kapağı açınca annesinin hayaletinin orada, valizlerin arasında olduğunu görür. Önce ona bakmaya bile cesaret edemez. Sonunda korkusunu yenip bakmayı başarınca hayaletin dış görünümünün annesinin hayattaki görünümü gibi olduğunu fark eder. Sadece saçları daha beyaz, dağınık ve düzensiz; cildi daha solgundur.

Annesinin hayaletini evine götüren Sole, ne kadar süre kalacağını sorar. Hayaletten gelen cevap, “Tanrı ne kadar isterse o kadar…” şeklindedir. Cevaptaki zaman aralığının genişliği karşısında Sole’in önünde annesinin hayaletiyle beraber yaşamak ve kuaför salonunda çalışmasına izin vermekten başka seçenek kalmamıştır. Müşterilerine onu sokakta karşılaştığı Rus dilenci olarak tanıtır. Zaten annesi hiç konuşmadan sadece işini yapmakta, müşterilere gülümseyerek saçlarını yıkamaktadır. Sole içinde bulunduğu durumu kızkardeşine anlatmaya cesaret edemez. Öte yandan Raimunda da yalana başvurarak kocası Paco’nun kendisini terk ettiğini, bir daha geri dönmemek üzere evden ayrıldığını söylemiştir. Aslında tek isteği kocasının cesedinden bir an önce kurtulmaktır. Ancak gayet iyi ücret aldığı yeni bir işe girdiği için doğru zamanı bir türlü bulamaz. Üstelik yeni işi sayesinde kocasının cesedini ortadan kaldırma konusunda muhtemel bir çözüme kavuşmak üzeredir.

Raimunda ile Sole’nin durumu giderek rutin hal almıştır. İçinde bulundukları zor durumu aşmak için gösterdikleri çabalar kimi zaman gergin, kimi zaman melodramatik, eğlenceli ve duygusal sonuçlara yol açar. İkisi de çözüm yolunu bitmek tükenmek bilmeyen yalanlara başvurmakta bulur.
Lo imposible 2012 full hd izle 720p izle

Kıyamet Günü - Lo imposible (2012)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Juan Antonio Bayona
Ülke: ABD, İspanya
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim
Vizyon: 4 Kasım 2012
Oyuncular: Ewan McGregor, Naomi Watts, Marta Etura, Dominic Power, Bruce Blain

Maria ve Henry 3 çocuklarıyla birlikte kış tatillerini geçirmek için Tayland'a giderler. Bu tropik cennete birkaç gün keyifli vakit geçirmek isteyen aile, 25 Aralık gecesi düzenlenen Christmas partisine gider ve bolca eğlenirler. Ertesi sabah havuz keyfi yaptıkları sırada korkunç bir gürültüyle ortalık sarsılmaya başlar. Maria ve Henry korku içinde dona kaldıklarında, otelin duvarları üzerinden dev dalgalar da üzerlerine doğru hızla gelmektedir!

26 Aralık 2004'te yaşanan tsunami felaketini kurtulmayı başaran bir ailenin gerçek hikayesi üzerinden anlatan filmin başrollerinde Naomi Watts ve Ewan McGregor'u seyrederken filmin yönetmenliğini ise The Orphanage filmiyle tanıdığımız J.A. Bayona üstleniyor.
Arrugas 2011 full hd izle 720p izle

Kırışıklar - Arrugas (2011)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: Ignacio Ferreras
Ülke: İspanya
Tür: Animasyon, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Álvaro Guevara, Mabel Rivera, Tacho González

Miguel ve arkadaşları, yakın zamanda bakımevine gelen ve Alzheimer'in ilk aşamasında olan Emilio'ya, ümitsiz vakalar için 'destek' bölümü olarak bilinen en üst kata götürülmemesi için yardım eder. Emilio'yu 'kurtarmak' için yaptıkları planlar, sıkıcı yaşantılarına renk getirecektir. Bazılarına göre hayatları artık sona yaklaşıyor olsa da onlar için aslında her şey yeni başlamaktadır... Goya Ödülleri'nde En İyi Animasyon ve En İyi Uyarlama Senaryo seçilmiş, yaşlılık üzerine dikkate değer bir yapım…
The Others 2001 full hd izle 720p izle

Diğerleri - The Others (2001)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Alejandro Amenábar
Ülke: ABD, İspanya, Fransa, İtalya
Tür: Dram, Gizem, Gerilim, Korku
Vizyon: 28 Aralık 2001
Oyuncular: Nicole Kidman, Fionnula Flanagan, Christopher Eccleston, Alakina Mann, James Bentley, Elaine Cassidy

İkinci Dünya Savaşı sonrası New Jersey... Kocasını savaşta kaybetmiş olan Grace, güneş ışığına hassasiyeti olan iki çocuğuyla birlikte büyük bir konakta yaşamaktadır.

Perdelerin hep sımsıkı kapalı tutulduğu eve üç kişi uğrar: İhtiyar bir kadın, ihtiyar bir adam, bir de dilsiz genç kız.
Evi çekip çevirecek yardımcılar aramakta olan Grace bu kişilere iş verir; onları çocuklarının sağlık durumu konusunda uyarır. Öte yandan, Grace'in kızı Anne, Victor adlı bir çocuğun kendileriyle birlikte evde yaşadığına inanmaktadır.

Evin çevresini kaplayan yoğun sis yüzünden kasabayla irtibatları kesildiği sırada Grace, kızının anlattığı hikayelerin doğru olabileceği yolunda kanıtlarla karşılaşır. İşte bu noktada eve yardımcı olarak aldığı insanlardan da şüphelenmeye başlar...
Camino 2008 full hd izle 720p izle

Camino (2008)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 18 dakika


  Yönetmen: Javier Fesser
Ülke: İspanya
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Nerea Camacho, Carme Elias, Mariano Venancio, Manuela Vellés, Lola Casamayor, Ana Gracia, Pepe Ocio

Camino (Nerea Camacho) 14 yaşlarında neşeli, hayat dolu bir kızdır. Annesi Gloria (Carme Elias) onu dindar bir Hristiyan olarak yetiştirmektedir. Ablası Nuria (Manuela Vellés) da benzer biçimde kendini bir rahibe okulundaki hizmete adamıştır. İlk gençlik yıllarının verdiği kıpırtıyı öldürücü hastalığının gölgesinde geçiren Camino ölüme giden yolda yaşama sevincini asla kaybetmez. Annesine göre onu dirayetli kılan şey İsa'ya duyduğu sevgidir. Fakat sevdiği İsa annesinin düşündüğü kişi değildir. Sebebi ise Camino'nun kalbindeki kişi asıl adı Jesus, fakat kullandığı günlük takma adı Cuco (Lucas Manzano) olan kendi yaşıtı bir çocuktur.

Camino omuriliğindeki tümörün vücuduna verdiği hasara yalnızca platonik aşkı Jesus/Cuco için katlanırken ailesi ve çevresi onun İsa sevgisiyle dayanma gücü bulduğunu sanmaktadır. Tıp camiası ise, tedavi amacıyla küçük kızı oradan oraya sürükleyip durur.
The Impossible 2012 full hd izle 720p izle

Kıyamet Günü - The Impossible (2012)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: Juan Antonio Bayona
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Gerilim, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Ewan McGregor, Naomi Watts, Tom Holland

Maria ve Henry 3 çocuklarıyla birlikte kış tatillerini geçirmek için Tayland'a giderler. Bu tropik cennete birkaç gün keyifli vakit geçirmek isteyen aile, 25 Aralık gecesi düzenlenen Christmas partisine gider ve bolca eğlenirler. Ertesi sabah havuz keyfi yaptıkları sırada korkunç bir gürültüyle ortalık sarsılmaya başlar. Maria ve Henry korku içinde dona kaldıklarında, otelin duvarları üzerinden dev dalgalar da üzerlerine doğru hızla gelmektedir! Filmin başrollerinde Naomi Watts ve Ewan McGregor'u seyrederken filmin yönetmenliğini ise The Orphanage filmiyle tanıdığımız J.A. Bayona üstleniyor. The Impossible - Kıyamet Günü 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Women on the Verge of a Nervous Breakdown  Mujeres al borde de un ataque de nervios 1988 full hd izle 720p izle

Sinir Krizinin Eşiğindeki Kadınlar - Women on the Verge of a Nervous Breakdown Mujeres al borde de un ataque de nervios (1988)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: Pedro Almodóvar
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Antonio Banderas, Carmen Maura, Julieta Serrano

Televizyon yapımlarında dublaj yapan Pepa Marcos, kısa bir süre önce sevgilisi Iván tarafından terk edilir ve depresyona girer. Uyku ilaçları alarak yaşayabilen kadın yalnız başına acısını çekme fırsatı bulamayacaktır. Çevresindeki yakınları nedeniyle kendisini curcuna dolu olaylar silsilesinin içerisinde bulan kadın, sinir krizinin eşiğine adım adım yaklaşmaktadır... Sinir Krizinin Eşiğindeki Kadınlar, İspanyol sinemasının en önemli yönetmenlerinden biri olan Pedro Almodovar imzalı. 1988 yılında Akademi Ödülleri'nde Yabancı Dilde En İyi Film kategorisinde Oscar ödülüne aday gösterilen film, yönetmenin dünya çapında tanınmasını sağlamıştır. Women on the Verge of a Nervous Breakdown - Mujeres al borde de un ataque de nervios - Sinir Krizinin Eşiğindeki Kadınlar 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
El cuerpo 2012 full hd izle 720p izle

Ceset - El cuerpo (2012)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Oriol Paulo
Ülke: İspanya
Tür: Gerilim
Vizyon: 19 Temmuz 2013
Oyuncular: Belén Rueda, Hugo Silva, Aura Garrido, José Coronado, Juan Pablo Shuk

Bir gün bir morgdan iş kadını Mayka'nın cesedi kaybolur. Hayatta her şeyi düzenli ve planlı olan bu kadının ölümünün arkasındaki sır perdesi henüz aralanamamışken, bir de cesedinin ortadan kaybolması olayı daha da karmaşık hale getirir. Dava ile ilgilenmesi için dedektif Jaime Pena görevlendirilir. Jaime de eşini kaybetmiştir ve bu travmanın izlerini henüz tam olarak atlatamamıştır. Bu davayı hem kişisel duygularını çözüme kavuşturmak hem de halen meslekte iyi bir polis olduğunu göstermek için değerlendirecektir. Fakat olayın o kadar çok karanlık noktası vardır ki davaya dahil olan hiç kimse aslında göründüğü kişi değildir. Cinayetin ve kaybolan cesedin arkasını araştırdıkça hem maddi hem manevi farklı sonuçlara doğru yönelecektir...

Oriol Paulo'nun ilk uzun metrajlı sinema filmi olan yapımın başrollerinde Belén Rueda, Hugo Silva ve Aura Garrido bulunuyor.
The Devil's Backbone 2001 full hd izle 720p izle

The Devil's Backbone (2001)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Guillermo del Toro
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Korku
Vizyon:
Oyuncular: Eduardo Noriega, Federico Luppi, Fernando Tielve

1939 yılında, İspanya İç Savaşı'nın sona erdiği sıralardayız. General Franco'nun milliyetçi partisi Cumhuriyetçi sol partiyi yenmek üzeredir. Franco'ya karşı savaşta direnişçi olarak mücadele eden Cumhuriyetçi babası tarafından yetimhaneye bırakılan 10 yaşındaki Carlos, babasının kendisini gelip alacağı günü beklemektedir. Yetimhanede zor günler geçiren Carlos, gelmesinden kısa süre sonra, daha önce aynı yetimhanede yaşamış olan Jacinto adındaki hayalet tarafından rahatsız edilmeye başlar.
The Orphanage 2007 full hd izle 720p izle

The Orphanage (2007)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Juan Antonio Bayona
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Genel, Gerilim, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: Belén Rueda, Fernando Cayo, Roger Príncep

Fantazmatik unsurlar, dramatik bir yapı ve korku elementleri birleşirse ne olur? Ortaya Yetimhane filmi çıkar. İşte yönetmen Juan Antonio Bayona'nın 2008'de vizyona soktuğu bu Meksika - İspanya ortak yapımı filmde öksüz ve yetimlerin korku dolu hayatları işleniyor. The Orphanage (Yetimhane), yaşamın kırılganlığı, kaybedilmişlerin ıstırabı ve bir annenin sonsuz sevgisi üzerine kurulmuş bir dram. The Orphanage - El orfanato 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Tesis 1996 full hd izle 720p izle

Tez - Tesis (1996)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Alejandro Amenábar
Ülke: İspanya
Tür: Gerilim, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: Ana Torrent, Eduardo Noriega, Fele Martínez

Angela üniversitede, sinema bölümünde öğrencidir ve bitirme tezini 'Görsel Medyada Şiddet' konusunda seçmiştir. Okulun arşivini tararken bulduğu bir filmde yaşanan gerçek cinayeti polise bildirmek yerine, kendi araştırmasını başlatır. Araştırmasını derinleştirdikçe uğraştığı sadece tezi olmayacaktır. Tesis - Tez 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
El orfanato 2007 full hd izle 720p izle

Yetimhane - El orfanato (2007)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Juan Antonio Bayona
Ülke: İspanya, Meksika
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 30 Mayıs 2008
Oyuncular: Belén Rueda, Fernando Cayo, Roger Príncep, Mabel Rivera, Montserrat Carulla

Laura, çocukluğuna dair en mutlu günlerini deniz kenarındaki bir yetimhanede geçirmiştir. Yetimhanenin çalışanları ve Laura’nın birlikte büyüdüğü arkadaşları ona her zaman ilgi ve sevgi göstermişlerdir.

Şimdi, 30 yıl sonra, Laura, kocası Carlos ve 7 yaşındaki oğlu Simon’la çok güzel yıllar geçirdiği yetimhaneye geri dönmüştür. Hayali, uzun süredir kapalı olan yetimhaneyi restore ettikten sonra engelli ve hasta çocuklar için bir yaşam alanı haline getirmektir. Burası çocukların deniz kenarında ve temiz havada rahatça oynayabileceği bir yer olacaktır.

Yeni ev ve bu evdeki gizemli atmosfer Simon’ın hayalgücünü fazlasıyla canlandırır. Küçük çocuk kafasında hayali hikayeler canlandırmaya ve çok da masumane olmayan oyunlar oynamaya başlar. Simon’ın görünmez arkadaşları gün geçtikçe artar ve Simon onlarla vakit geçirmekten çok hoşlanmaktadır. Simon’ın rahatsız edici davranışları Laura’yı da etkiler. Çocuğun bu ilginç dünyasına gün geçtikçe daha fazla giren Laura, çocukluğuna dair, uzun süredir unutulmuş olan, tedirgin edici hatırlarla yüzleşmeye başlar.

Açılış yaklaştıkça aile içindeki gerilim daha da artar. Carlos, bu konuda şüpheci davranmaktadır. Ona göre tüm bu olanlar Simon’ın umutsuzca dikkat çekmek için uydurduğu şeylerdir. Ama Laura uzun süredir gizlenen, ürkütücü ve ortaya çıkmayı bekleyen bazı olayların bu eski evde gizlendiğine yavaş yavaş ikna olmaya başlamıştır. Laura’nın ailesini bu durumdan kurtarabilmesi için yetimhaneden ayrıldıktan sonra o evde neler yaşandığını öğrenmesi gerekmektedir.
[Rec] 2007 full hd izle 720p izle

Rec: Ölüm Çığlığı - [Rec] (2007)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 1 saat 18 dakika


  Yönetmen: Jaume Balagueró
Ülke: İspanya
Tür: Korku, Gizem
Vizyon: 14 Kasım 2008
Oyuncular: Manuela Velasco, Ferran Terraza, Jorge-Yamam Serrano, Pablo Rosso, David Vert

TV muhabiri Angela ile kameramanı Pablo, itfaiyecileri konu alan bir program yaptıkları sırada gelen bir ihbar üzerine, itfaiyeyle beraber ihbarın geldiği eve giderler.

Yaşlı bir kadının ev kazası geçirdiğini sandıkları olayın gerçeklerden çok uzak ve dehşet verici boyutlarda olduğunu eve vardıkları zaman öğreneceklerdir.

İspanya sineması, korku sinemasına farklı boyutlar getirmeye devam ediyor. Bu anlamda görüntülerini bütünüyle filmdeki kameraman Pablo’nun çekimlerinden izlediğimiz , Jaume Balagueró ve Paco Plaza?nın birlikte yazıp yönettiği, birçok organizasyondan ödüller ayrılmış dikkate değer bir korku/gerilim örneği.

The Blair Witch Project ile ortaya çıkan, Cloverfield ve The Last Horror Movie gibi örnekleriyle de devamı gelen standart el kamerası çekimiyle çekilen film, yarattığı ürkütücü atmosfer ve özellikle gerilimin tavan yaptığı son 15 dakikasıyla klasikler arasına girmeye aday.
Perfume: The Story of a Murderer 2006 full hd izle 720p izle

Koku: Bir Katilin Hikayesi - Perfume: The Story of a Murderer (2006)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 27 dakika


  Yönetmen: Tom Tykwer
Ülke: Almanya, Fransa, İspanya, ABD
Tür: Dram, Fantastik
Vizyon: 16 Şubat 2007
Oyuncular: Ben Whishaw, Francesc Albiol, Gonzalo Cunill, Roger Salvany, Andrés Herrera, Alan Rickman, Dustin Hoffman

Kalabalık şehir meydanında bir parfüm yapımcısı olan Jean-Baptiste Grenouille'ün hüküm giymesini izlemek için toplanmıştır. Halk zincirlerinden tutulup sürüklenen adamı kalenin balkonunda gördüğünde gürültüyle öldürülmesi için tezahürata başlar.

22 yıl önce. Paris.

Grenouille'in annesi (BİRGİT MİNİCHMAYR) yılın en sıcak gününde şehrin balık pazarının bulunduğu mahallede doğum yapmaktadır. Bu istenmeyen çocucğu çevresinden saklamaya çalışmaktadır. Fakat yeni doğan bebek çıkardığı inanılmaz gürültü sayesinde çevreden yetişenler tarafından annesinin gazabından kurtulur. Çocuk yaşayacaktır fakat annesi çocuğunu öldürmeye çalıştığı için asılarak idam edilecektir.

Grenouille hayatının ilk yıllarını Madame Gaillard'ın (SİAN THOMAS) yetimhanesinde geçirir.. Diğer çocuklar onda bir gariplik olduğunun farkındadılar. Altı yaşına geldiğinde küçük çocuk hala konuşamamaktadır fakat kokular hakkındaki inanılmaz yeteneği ortaya çıkmaya başlamıştır.

13 yaşına geldiğinde Madame Gaillard 10 franka Grenouille'I Grimal'a (SAM DOUGLAS) satar. Grimal bir deri işleme atölyesi işletmektedir. Yaşam şartları cehennemden beter, pis kokulu nitratlar,kokuşmuş postlar içinde geçmektedir fakat bu ortamda hayatta kalmayı başarıp genç bir adam olmuştur.

Paris'e ilk gittiğinde havada hiç tanımadığı yabancı kokuları keşfeder genç adam' Ve bu kokular onu hiç sahip olmadığı olamayacağı hayallerine sürükler' istemeden de olsa bir genç kadının ölümüne sebep olur'
The Secret Life of Words 2005 full hd izle 720p izle

Kelimelerin Gizli Dünyası - The Secret Life of Words (2005)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Isabel Coixet
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular:

Isabel Coixet, Kelimelerin Gizli Dünyası’nda savaşın acımasızlığını görüntülere ihtiyaç hissettirmeksizin, sadece kelimelerle gözümüzün önüne seriyor. Aslında acımasız olan savaş değil insan, hatta belki savaş esaret altında yaşamamak için bir şans. The Secret Life Of Words, Balkan Savaşı’nda tüm hayatı değişmiş, kısmen işitme engelli Hanna’nın şahsında, savaşta hayatı değişmiş tüm insanların içlerinde gizledikleri kelimelerin bir kısmını ekrana taşıyor. Hanna, hayatta kalmanın utancıyla robot misali yaşamaya başlamış bir kadın. Kendini garip, kırılgan ve bomboş hisseden… Bir fabrikada işçi olarak çalışan Hanna'nın kendine ait bir dünyası vardır. Çalıştığı yerde kendi halinde bir görünüm sergileyen Hanna dilsiz denilebilecek bir tarzda kimse ile iletişime geçmemektedir. Dört yıl aralıksız çalışmanın ardından patronu Hanna'yı zorla tatile gönderir. Hanna Kuzey İrlanda'ya tatil için gittiğinde burada yaşanmış bir kaza haberini öğrenir ve gönüllü hemşire olur. The Secret Life of Words - Kelimelerin Gizli Dünyası 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
La cara oculta 2011 full hd izle 720p izle

Saklı Yüz - La cara oculta (2011)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Andrés Baiz
Ülke: Kolombiya, İspanya
Tür: Gerilim
Vizyon: 16 Eylül 2011
Oyuncular: Martina García, Quim Gutiérrez, Clara Lago

La cara oculta; aşk, kıskançlık ve ihanetin sınırlarını keşfe çıkan bir psikolojik gerilim. İspanyol çift Adrian ve Belen, içinde panik odası bulunan, II. Dünya Savaşı sırasında inşa edilmiş Kolombiya’daki bir eve taşınır. Adrian’la ilgili şüpheleri bulunan Belen, panik odasına girerek Adrian’ı kontrol etmeye karar verir ve geri dönüşü olmayan korkunç bir yola girer.
Biutiful 2010 full hd izle 720p izle

Biutiful (2010)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  Yönetmen: Alejandro González Iñárritu
Ülke: İspanya, Meksika
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Eduard Fernàndez, Javier Bardem, Maricel Álvarez, Hanaa Bouchaib, Guillermo Estrella, Eduard Fernández, Cheikh Ndiaye, Diaryatou Daff

Barcelona'lı yoksul bir adam olan Uxbal'ın hiikayesi bu. Bu dünyada yaşayan ama kendi ölümünü önceden gören. Her hareketi buna göre olacaktır artık. Yolu kardeşiyle, göçmenlerle, çocuğunu kaybetmiş babalarla kesişecek. Ölüm onu beklerken, nesi var ki Uxbal'ın hâlâ kefaretini ödüyor istemeden yaptıklarının.. Biutiful 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Bad Education 2004 full hd izle 720p izle

Kötü Eğitim - Bad Education (2004)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Pedro Almodóvar
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: Fele Martínez, Gael García Bernal, Javier Cámara

60'ların başında Ignacio ve Enrique adlı iki çocuk tutucu bir okulda aşkı, sinemayı ve korkuyu keşfederler.Okulun müdürü ve çocukların edebiyat öğretmeni olan Peder Manola, bu keşiflerin bazılarında onlarla beraberdir. Üçü 70'lerin sonunda ve 80'lerde tekrar buluşurlar. Bu karşılaşmalar, bir kısmının hayatının geri kalanını ya da ölümünü belirleyecektir. Bad Education - Kötü Eğitim 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Marshland  La Isla Mínima 2014 full hd izle 720p izle

Bataklık - Marshland La Isla Mínima (2014)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Alberto Rodríguez
Ülke: İspanya
Tür: Aksiyon, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Javier Gutiérrez, María Varod, Raúl Arévalo

Bataklıkta bir seri katil dolaşmaktadır. Zıt kutuplar gibi görünen iki cinayet dedektifi, aralarındaki farklılıkları bir kenara bırakmalı ve daha fazla genç kadın hayatını kaybetmeden, katili bir an önce adalete teslim etmelidir.
La comunidad 2000 full hd izle 720p izle

Halkımız Avanta Peşinde - La comunidad (2000)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Álex de la Iglesia
Ülke: İspanya
Tür: Gerilim, Gizem, Komedi, Korku, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Carmen Maura, Eduardo Antuña, María Asquerino

Julia, 40 yaşlarındadır ve emlakçılık yapan bir adamın yanında ev satmaya çalışmaktadır. Satmaya çalıştığı apartmanlardan birinde ölü bir adam ve 300 milyon Peso bulmasının ardından, kendi patronunun çevresinde birlik olmuş, olağan dışı apartman sakinlerinin kızgınlığına karşı koymaktan başka çaresi kalmamıştır. Kara mizah şüpheyle başlayıp şiddete dönüşür...
Blancanieves 2012 full hd izle 720p izle

Blancanieves (2012)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Pablo Berger
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Fantastik
Vizyon:
Oyuncular: Daniel Giménez Cacho, Emilio Gavira, Maribel Verdú

1920'lerin Sevillasında Carmen, tüm çocukluğunu zalim üvey annesi Encarna'nın zulmü altında geçirmiştir. Taşadığı baskılardan bunalan genç kadın çareyi kaçmakta bulur. Yaşadığı travmaları unutturacak yeni maceralara ihtiyacı vardır ve kendisini tamamen farklı bir yaşamın içinde bulur. Tesadüfen tanıştığı yedi boğa güreşçisi cüce, her daim güzel Carmen'in koruyucusu olacaktır... Pablo Berger'in senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği film Grimm Kardeşlerin meşhur romanını bambaşka bir atmosfere taşıyor. Siyah-beyaz ve sessiz çekilen ve üzerine oldukça etkileyici müzikler bestelenen film sinemanın kökenlerine de bir saygı duruşu niteliğinde. Blancanieves 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
La isla mínima 2014 full hd izle 720p izle

Bataklık - La isla mínima (2014)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Alberto Rodríguez
Ülke: İspanya
Tür: Aksiyon, Suç
Vizyon: 26 Eylül 2014
Oyuncular: Javier Gutiérrez, Raúl Arévalo, Nerea Barros, Adelfa Calvo, Jesús Carroza, Jesús Castro, Antonio de la Torre

Bataklıkta bir seri katil dolaşmaktadır. Zıt kutuplar gibi görünen iki cinayet dedektifi, aralarındaki farklılıkları bir kenara bırakmalı ve daha çok genç kadın hayatını kaybetmeden, katili bir an evvel adalete teslim etmelidir.
L'auberge espagnole 2002 full hd izle 720p izle

İspanyol Pansiyonu - L'auberge espagnole (2002)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 2 dakika


  


Yönetmen: Cédric Klapisch
Ülke: Fransa, İspanya
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 13 Haziran 2003
Oyuncular: Romain Duris, Judith Godrèche, Audrey Tautou, Cécile De France, Kelly Reilly, Cristina Brondo, Federico D'Anna

Şaşırtıcı, nükteli, komik ve insanı tümüyle içine çeken bu tasasız film, az bilinen bir gerçeği ele alıyor: yabancı bir ülkede okuyan öğrencilerin yaşamlarını. Xavier Paris'te ekonomi okuyan bir öğrencidir. Babasının bir tanıdığı ona mezun olduktan sonra Maliye Bakanlığı'nda iş vereceğine söz vermiştir; ancak bir koşulu vardır: Xavier İspanyolca öğrenecektir. Erasmus programının yardımıyla, Xavier annesi ve sevgilisiyle vedalaşarak Barcelona'ya uçar. Önceleri kalacak yer bulmakta zorluk çeker, sonunda herbiri Avrupa'nın farklı bir köşesinden gelen yedi öğrencinin kaldığı bir daireye yerleşir. Yeni arkadaşlar, yeni deneyimler, farklı uluslardan bu genç insanların karmaşık ama yine de uyumlu birlikteliği, bambaşka gelenek görenekler ve yönelimler; tüm bunlar Xavier'ye erkekliğe geçişinde çok şey öğretir. Şimdiye kadar yaşamında değişmez olarak kabul ettiği, aşk da dahil tüm değerler sarsıntıya uğrar; Xavier artık kendisini bile tanıyamamaktadır
La voz dormida 2011 full hd izle 720p izle

Uyuyan Ses - La voz dormida (2011)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 8 dakika


  Yönetmen: Benito Zambrano
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Savaş
Vizyon: 20 Eylül 2011
Oyuncular: María León, Inma Cuesta, Javier Godino, Fanny de Castro, Ana Wagener

Madrid 1940. General Franco ve askerleri iktidarı ele geçirmiş, ancak bununla yetinmeyip düşmanlarını tamamen silmek istemektedir. Direnişi destekleyen kadın erkek herkes merhamet gösterilmeksizin avlanacaktır. İspanya her köşesiyle bir hapishaneye dönüşmüştür. Kadınlar hapishanesi Ventas böyle mahkûmlarla doludur; özgürlük için savaşmış kadınlar şimdi baskıya, işkenceye ve ölüme maruz kalmaktadır. Hikâyemiz böyle feci bir kaderi paylaşan bir grup kadını anlatıyor. Diktatörlüğün korkunç anılarını biz de tüm zalimliğiyle hamile mahkûm Hortensia ve kız kardeşi Pepita’nın mücadelesi üzerinden anımsıyoruz..
Even the Rain 2010 full hd izle 720p izle

También la lluvia - Even the Rain (2010)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Icíar Bollaín
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Gael García Bernal, Karra Elejalde, Luis Tosar

Takıntılı idealist Sebastian, Kristof Kolomb ile ilgili bir film çekmeye kararlıdır, ama bu Hristiyan kahramanın mitini tersine çevirecek, açgözlülüğünü ve vahşi eğilimlerini gösterecektir. En ucuz ve Latin Amerika’da en “yerli” ülke olan Bolivya’daki çekimler sırasında, Kolomb’dan 500 yıl sonra toplumsal huzursuzluk patlar. Halk en temel hayati madde olan su için savaşmaya başlamıştır. Even the Rain - También la lluvia 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Una Mujer Fantástica 2017 full hd izle 720p izle

Muhteşem Kadın - Una Mujer Fantástica (2017)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Sebastián Lelio
Ülke: Şili, Almanya, İspanya, ABD
Tür: Dram
Vizyon: 1 Şubat 2018
Oyuncular: Daniela Vega, Francisco Reyes, Luis Gnecco, Aline Küppenheim, Nicolás Saavedra, Amparo Noguera, Trinidad González

Gloria ile uluslararası alanda büyük başarı elde eden Sebastian Lelio, merakla beklenen filmiyle karşımızda. Muhteşem Kadın?ın odağında kendinden büyük sevgilisini kaybeden trans kadın Marina var. Marina?nın sırtında ise veda edilen büyük aşkın yüzleşmesi güç tortusu, geride ve tek başına kalmışlığın ağırlığı ve kendisini dışlayan, hırpalayan bir toplumun karanlık yüzü...

Yönetmen Lelio, başrolünde trans oyuncu Daniela Vega'nın harikalar yarattığı yeni filminde Şili?de bir trans birey olarak dünyaya var gücüyle göğüs germenin duygu dolu öyküsünü, bitmiş bir aşkı ve mutluluk hayallerini fon alarak anlatıyor.
Los cronocrímenes 2007 full hd izle 720p izle

Suç Zamanı - Los cronocrímenes (2007)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: Nacho Vigalondo
Ülke: İspanya
Tür: Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 20 Eylül 2007
Oyuncular: Karra Elejalde, Candela Fernández, Bárbara Goenaga, Nacho Vigalondo, Juan Inciarte, Libby Brien, Nicole Dionne

Hector eşiyle yeni bir eve taşınmakta olan, kendi halinde bir adamdır. Birgün dürbünüyle çevreyi incelerken ormanda çıplak yatan bir genç kız görür. Oraya gittiğinde suratında pembe bandaj olan bir adam ona arkadan saldırır. Ardından bir kovalamaca başlar. Bu kovalamacanın sonunda Hector onu bir saat geçmişe götürecek bir zaman makinesinin yanına gelir. Zaman makinesinden sorumlu adam Hector´a (Hector 2) asla kendisiyle (Hector 1) karşılaşmaması gerektiğini onun da zaman makinesine girmesi gerektiğini söyler ve işler sarpa sarar...
Che: Part One 2008 full hd izle 720p izle

Che: Birinci Bölüm - Che: Part One (2008)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 14 dakika


  Yönetmen: Steven Soderbergh
Ülke: Fransa, İspanya, ABD
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi
Vizyon: 21 Mayıs 2008
Oyuncular: Benicio Del Toro, Julia Ormond, Oscar Isaac, Rodrigo Santoro, María Isabel Díaz, Demián Bichir, Ramon Fernandez, Steven Soderbergh

26 kasım 1956'da, Fidel Castro 80 isyancıyla birlikte Küba'ya yelken açar. Bu isyancılardan biri, Castro'yla, Fulgencio Batista'nın yozlaşmış diktatörlüğünü sona erdirmek gibi ortak bir amacı paylaşan Arjantinli doktor Ernesto "Che" Guevera'dan başkası değildir. Che gerilla savaş tarzını çabuk kapar ve vazgeçilmez bir savaşçı olduğunu kanıtlar. Kendini mücadeleye adamasıyla yoldaşları ve Küba halkı tarafından bağırlarına basılır. 'The Argentine', Che'nin Küba devriminde doktorluktan devrimci kahramanlığa yükselişini anlatıyor.
Agora 2009 full hd izle 720p izle

Agora (2009)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Alejandro Amenábar
Ülke: İspanya
Tür: Macera, Dram, Tarihi
Vizyon: 17 Mayıs 2009
Oyuncular: Rachel Weisz, Max Minghella, Oscar Isaac, Ashraf Barhom, Michael Lonsdale

O, tarihin gördüğü en etkileyici ve ilgi çekici kadınlardan biriydi. Hem belinden aşağıya kadar uzanan sarı saçlarıyla göz kamaştıracak, nefes kesecek kadar güzel, hem de adını matematikçi, filozof ve astronom olarak tarihe yazdıracak kadar zeki bir kadın. Ve ne trajiktir ki ölümüyle bile unutulmayacak bir kadın. Üzerine çullanan onlarca erkeğin darbeleriyle son nefesini veren, cesedi sokaklarda sürüklenip, eti kemiklerinden midye kabukları yardımıyla ayrılan ama ne olursa olsun tarihin unutulmazları arasına giren bir kadın. Yani 45 yaşındayken bu dünyadan göçüp giden İskenderiyeli Hypatia.

Filmde Hypatia'yı Oscar ödüllü oyuncu Rachel Weisz canlandırıyor. Rol arkadaşları ise bir süre önce yaşama veda eden yönetmen Anthony Minghella'nın oğlu Max Minghella ile Oscar Isaac. İşte bu filmle bir kez daha hatırlanan İskenderiyeli Hypatia'nın trajik öyküsü.
Los abrazos rotos 2009 full hd izle 720p izle

Kırık Kucaklaşmalar - Los abrazos rotos (2009)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Pedro Almodovar
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Romantik, Gerilim
Vizyon: 8 Ocak 2010
Oyuncular: Penelope Cruz, Lluís Homar, Blanca Portillo, José Luis Gómez, Rubén Ochandiano

Karanlıkta yazan, yaşayan ve seven bir adam...

Bundan 14 yıl önce Lanzarote adasında geçirdiği korkunç trafik kazasında sadece görme yeteneğini değil, Lena’yı, yani hayatının kadınını da kaybetmiştir...

İki isim kullanır: Harry Caine, senaryo, hikaye ve edebi yazılarını yazarken kullandığı takma adı, Mateo Blanco da yönetmenlikte kullandığı gerçek adıdır.

Kazadan sonra gerçek kimliğini reddeder ve takma adı Harry Caine ismini kullanır. Hayatta tutunabilmesi için Mateo Blanco’nun Lanzarote’de sevgilisi Lena ile öldüğü fikrini kabullenir.

Senaryoları sayesinde yaşayan Harry Caine’e eski sadık yapımcısı Judit Garcia ve Judit’in oğlu ve yazılarını kağıda döken Diego yardım eder.

Yaşamaya ve yazmaya karar verdiğinden beri, Harry acıyla alay eden ve bilinçli olarak geçmişini unutan hayattan zevk almak için diğer duygularını geliştiren çekici bir adamdır. Gerçek kimliği olan Mateo Blanco’nun tüm izlerini hayatından siler.

Bir gece Diego bir kaza geçirir ve Harry o gece onun başından ayrılmaz ve ona bakar. Diego ona, Mateo Blanco’ya bir kaç şey sormak istediğini söyler, Harry şaşkınlığının ardından kabul eder ve 14 yıl önce olanları bir babanın uykuya dalan oğluna masal anlatması gibi anlatmaya başlar.

Mateo, Lena, Judit ve Ernesto Martel’in hikayesi; kader, kıskançlık, güç, trajedi, suçluluk duygusu tarafından yönetilen çılgın,mantıksız bir aşk...

Birbirine sarılmış iki sevgilinin bin parçaya bölünen resmi... Haraketli ve hüzünlü bir hikaye.
Sex and Lucia 2001 full hd izle 720p izle

Lucía y el sexo - Sex and Lucia (2001)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Julio Medem
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Najwa Nimri, Paz Vega, Tristán Ulloa

Lucia, Madrid’de bir restaurant’ta garsonluk yapan genç bir kadındır. Uzun süredir birlikte olduğu yazar sevgilisinden ayrılınca yalnız kalmaya ihtiyacı olduğunu düşünerek bir Akdeniz adasına seyahate gitmeye karar verir.Lucia bu adada, güneş ve denizin koynunda gizli bir günlüğü okurcasına eski ilişkilerinin karanlık noktalarını sorgulamaya başlar. Sex and Lucia - Lucía y el sexo 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Mientras duermes 2011 full hd izle 720p izle

Ölüm Uykusu - Mientras duermes (2011)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: Jaume Balagueró
Ülke: İspanya
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon: 23 Eylül 2011
Oyuncular: Luis Tosar, Marta Etura, Alberto San Juan, Pep Tosar, Tony Corvillo

Cesar mutlu olamamaktan muzdarip bir apartman görevlisidir. İnsanlar mutlulukları paylaşadursun, o da etrafındaki herkesle mutsuzluğunu paylaşıyor. Bir kapıcı olarak çalıştığı için de apartman sakinlerini mutsuzluğuna hedef seçiyor. Cesar, sürekli mutluluk saçan ve gülümseyen Clara'yı mutsuz etmeyi kafaya koyuyor. Sonra işler biraz çatallanıyor. Mutsuzluğun insan hayatına nasıl da kolayca sokulduğunu ve bir daha gitmemek üzere yerleştiğini hayretle göreceğiniz bir İspanyol yapımı.
¡Ay, Carmela! 1990 full hd izle 720p izle

Ay Carmela! - ¡Ay, Carmela! (1990)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Carlos Saura
Ülke: İspanya, İtalya
Tür: Dram, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Andrés Pajares, Carmen Maura, Gabino Diego

Karı koca olan Paulina ve Carmela, İspanya iç savaşı sırasında kırsal bölgelerde dolaşarak gösteriler yapmaktadırlar. Cumhuriyetçilerin tarafında olan çifte, yolculukları boyunca dilsiz asistanları Gustavete eşlik etmektedir. Ancak yanlışlıklar sonucunda yolları isyancıların estirdiği terörün ortasına düşer..
Carnage 2011 full hd izle 720p izle

Acımasız Tanrı - Carnage (2011)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 20 dakika


  Yönetmen: Roman Polanski
Ülke: Fransa, Almanya, Polonya, İspanya
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 16 Aralık 2011
Oyuncular: Jodie Foster, Kate Winslet, Christoph Waltz, John C. Reilly, Elvis Polanski

Çocuk parkında birbiriyle kıyasıya dövüşen iki haşarı çocuk... Sıradan görünen bir kavgayı, ebevyenler bir ev davetiyle modern biçimde çözmeye ve tatlıya bağlamaya çalışır. Fakat ilk başta medeni biçimde konuşarak sorunu çözmeye çalışsalar da, sonrasında işler sarpa sarar ve herkesin birbirinden sakladığı foyası meydana çıkar. Hiç kimse küçük çaplı bu 'katliamdan' kaçamaz...
Fransız oyun yazarı Yasmina Reza'nın Tony Ödüllü "The God Of Carnage" adlı tiyatro oyunundan uyarlanan yapım, 11 yaşında iki çocuğun okulda kavga etmesinin ardından aileleri arasında başlayan tartışmanın doğurduğu ilginç olayları konu alan bir kara-komedi olarak nitelendiriliyor.
Oscar Ödüllü oyuncularından oluşan kadroyu (Kate Winslet, Christoph Waltz, Jodie Foster, John C. Reilly) Polonyalı sinemacı Roman Polanski yönetiyor...
Oyun ülkemizde İstanbul Devlet Tiyatrosu tarafından Vahşet Tanrısı ismiyle oynanmıştı.
Kingdom of Heaven 2005 full hd izle 720p izle

Cennetin Krallığı - Kingdom of Heaven (2005)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 24 dakika


  Yönetmen: Ridley Scott
Ülke: ABD, İngiltere, İspanya, Almanya, Fas
Tür: Aksiyon, Macera, Dram, Tarihi, Savaş
Vizyon: 6 Mayıs 2005
Oyuncular: Orlando Bloom, Eva Green, Liam Neeson, Edward Norton, Michael Sheen, Nathalie Cox, Eriq Ebouaney, Jouko Ahola, David Thewlis, Kevin McKidd, Marton Csokas, Alexander Siddig, Velibor Topic, Martin Hancock

Ailesini ve inancını kaybeden acılı bir baba... Dini savaş uzak ve kutsal topraklarda devam etmekte onu ve kaderini ise büyük bir drama doğru yönlendirmektedir. Kaderi oğlu Balian'ın büyük bir şövalye olmasını sağlayacaktır. Ibelin'li Godfrey Doğu'da savaştığı Haçlı Seferlerinden vatanı Fransa'ya dönmüştür. Balian'ın babası olduğu ortaya çıkınca, Godfrey gerçek şövalyeliğin ne olduğu hakkında oğlunu yetiştirecek ve onu kıtalararası destansı bir yolculuğa çıkaracaktır.
Kudüs'te o günlerde 2. ve 3. Haçlı Seferleri arasında kırılgan ve her an sonlanabilecek bir ateşkes ilan edilmiştir. Kudüs Kralı IV Baldwin barışa ve halkına bağlılık yemini etmiştir. Ibelin'in ölmeden önce kılıcını ve yeminini teslim ettiği oğlu tıpkı babası gibi Kudüs'ü her tür kötülükten korumak için yola çıkmıştır.
Ölüme çok yaklaştıkları bir deniz kazasına rağmen güçlükle ulaştıkları Kutsal Şehir'de Balian kılıç maharetleri sayesinde kendine kısa sürede bir ün yapar ve bu arada Kral'ın kızkardeşi güzel Sybilla'nın saygı ve hayranlığını da kazanır. Ancak Balian kendine düşman da kazanmıştır... Özellikle Sybilla'nın kocası, Tapınak Şövalyeleri'nin küstah lideri Guy de Lusignan'ın ve Kerak'ın hakimiyetini elinde tutan Reynald De Chatillon' un. Balian kılıcını alır ve tarihe adım atar.
Broken Embraces 2009 full hd izle 720p izle

Kırık Kucaklaşmalar - Broken Embraces (2009)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Pedro Almodóvar
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Gerilim, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Blanca Portillo, Lluís Homar, Penélope Cruz

Karanlıkta yazan, yaşayan ve seven bir adam. Bundan 14 yıl önce Lanzarote adasında geçirdiği korkunç trafik kazasında sadece görme yeteneğini değil, Lena'yı, yani hayatının kadınını da kaybetmiştir. O günden sonra kendi adını bir daha kullanmaz ve senaryo yazarken kullandığı takma adı Harry Caine ismiyle hikayeler yazmaya devam eder. Penelope Cruz’un başrolünde olduğu ve 2009 Cannes Film Festivali programında da yer alan Broken Embraces, klasik Almadovar filmleri çizgisi dışında olma özelliğini taşıyor. Broken Embraces - Kırık Kucaklaşmalar 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Timecrimes 2007 full hd izle 720p izle

Los cronocrímenes - Timecrimes (2007)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Nacho Vigalondo
Ülke: İspanya
Tür: Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Bárbara Goenaga, Candela Fernández, Karra Elejalde

Hector karısıyla birlikte yeni evlerine taşındığı gün inanılmaz bir olay yaşar. Elinde dürbünü çevreyi gözetlerken ormanda çıplak bir kadın görür, çaktırmadan yanına gider fakat bu esnada gizemli bir adam tarafından bıçaklanır. Aynı adamdan kaçarken garip bir mekana ve mekanda yer alan bir aletin içine sığınır. Fakat bu kaçış onun zamanda geriye gitmesine neden olacaktır. 2008’in en tuhaf ve şaşırtıcı bilim kurgu filmi olduğunu söyleyebiliriz. Düşük bütçeli bu orijinal yapım gösterildiği festivallerde olay yarattı. Remake’ini David Cronenberg’ün çekeceği söyleniyor. Timecrimes - Los cronocrímenes 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Julieta 2016 full hd izle 720p izle

Julieta (2016)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  Yönetmen: Pedro Almodóvar
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Adriana Ugarte, Michelle Jenner, Rossy de Palma, Emma Suárez, Daniel Grao, Inma Cuesta, Darío Grandinetti, Pilar Castro

50'li yaşlarına gelmiş Julieta (Emma Suarez) erkek arkadaşı Lorenzo ile birlikte Madrid'den Portekiz'e taşınma planları yapmaktadır. Bu sırada en son 18 yaşında gördüğü ve 12 yıldır hiçbir haber alamadığı kızı Antía'nın bir zamanlar en yakın arkadaşı olan Beatriz (Michelle Jenner) ile karşılaşır. Onunla yaptığı konuşmayla birlikte unutmaya çalıştığı acıları depreşir ve Portekiz'e gitmek yerine eskiden kızıyla birlikte yaşadığı eve geri döner. Kızından bir haber alabilmeyi umutsuzca bekleyerek günlerini geçirmeye başlayan kadın, bu sırada geçmişini tekrar gözden geçirerek anılarını kağıda aktarmaya başlar: Gençlik yıllarında tanıştığı ve aşık olduğu balıkçı Xoan (Daniel Grao) ile birlikteliği, kızının doğumu, eşinin ölümü üzerine yaşadığı bunalım yılları ve kızının bir gün apansız çıkıp gidişi gibi olayları tekrar yaşayarak, daha önce farkedemediği hatalarını görmeye başlayacaktır.
Estiu 1993 2017 full hd izle 720p izle

’93 Yazı - Estiu 1993 (2017)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Carla Simon Pipó
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Aile
Vizyon: 23 Haziran 2017
Oyuncular: Laia Artigas, Paula Robles, Bruna Cusí, David Verdaguer, Fermí Reixach, Montse Sanz, Isabel Rocatti

Katalan yönetmen Carla Simon?un küçük bir kızın evlatlık verildiği ailedeki sıkıntılı günleri hakkındaki ilk uzun metrajlı duygusal filmi, dünya prömiyerini Berlin Film Festivali?nin Generation Kplus bölümünde Şubat ayında yaptı. Annesiyle babası hayatlarını kaybedince dayısıyla yengesi altı yaşındaki Frida?yı taşradaki evlerine, yanlarına alırlar. Annesinin hasretini içinden atamayan Frida gecelerini dua ederek, gündüzlerini ise yeni ailesinde kendine bir yer edinmeye çalışarak geçirir. Otobiyografik öğeler taşıyan '93 Yazı, küçük Frida?nın iç dünyasını bir yaz süresince, duygu sömürüsüne kaçmadan gözlemliyor.

* 2017 İSTANBUL FİLM FESTİVALİ Jüri Özel Ödülü
* 2017 Berlin Jüri Büyük Ödülü (Generation), GWFF En İyi İlk Film Ödülü
100 metros 2016 full hd izle 720p izle

100 metros (2016)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 48 dakika


  


Yönetmen: Marcel Barrena
Ülke: Portekiz, İspanya
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 1 Kasım 2016
Oyuncular: Dani Rovira, Karra Elejalde, Alexandra Jiménez, Maria de Medeiros, David Verdaguer, Clara Segura, Andrés Velencoso

İnanılmaz bir gerçek hayat hikayesinden uyarlanan bu filmde, MS hastası bir adamın sporla ve ailesinin desteğiyle hayata tutunma çabası konu alınıyor.

Başarılı bir işadamı olan 35 yaşındaki Ramon, eşi ve çocuğuyla beraber mutlu bir yaşam sürmektedir. Bir gün kendini iyi hissetmeyince doktora gider ve ona MS teşhisi konur. Durumu gün geçtikçe kötüye gider ve ona 1 sene içinde 100 metre bile yürüyemeyeceği söylenir.

Ramon, özgüvenini tekrardan kazanabilmek için Demir Adam Triatlon yarışmasına katılmaya karar verir. 1 sene sürecek olan hazırlık aşamasında ona hiç anlaşamadığı huysuz kayınpederi Manolo eğitmenlik yapar.

Aile fertlerinin dayanışması , doğada geçen idman görüntüleri ve kullanılan şarkılar çok etkileyici.
Sleep Tight 2011 full hd izle 720p izle

Mientras duermes - Sleep Tight (2011)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Jaume Balagueró
Ülke: İspanya
Tür: Gerilim, Korku
Vizyon:
Oyuncular: Alberto San Juan, Luis Tosar, Marta Etura

Barcelona’da apartman görevlisi olarak çalışan Cesar, işi gereği her daire sakininin özel hayatına tanıklık etmektedir. Hayatı seven, neşeli bir kadın olan Clara ise özellikle ilgisini çekmektedir. Ama hayat olumlu bakan bu cana yakın hali Clara’nın başına hiç beklenmedik belalar açacaktır. Zira Cesar başka insanlara acı çektirerek tatmin olan bir psikopattır ve çevresinde en dayanamadığı şey mutlu insanlardır! Mutsuzluğun insan hayatına nasıl da kolayca sokulduğunu ve bir daha gitmemek üzere yerleştiğini hayretle göreceğiniz İspanya yapımı Sleep Tight - Mientras duermes 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Hidden Face 2011 full hd izle 720p izle

La cara oculta - The Hidden Face (2011)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Andrés Baiz
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Gerilim, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: María Soledad, Martina García, Quim Gutiérrez

İnsanın en temel dürtülerinden birinin yol açabileceği zararın büyüklüğünü yaratıcı şekilde anlatan 'La cara oculta' çeşitli sürprizleri, gizemi ve gerilimi ile başarılı bir İspanyol filmi. 'Koyu Laci Siyaha Yakın' (Azuloscurocasinegro) filminden tanıdığımız 'Quim Gutierrez'in her an birşey olacakmış tedirginliğini taşıyan başarılı oyunculuğu, Martina Garcia' ve Clara Lago'nun Gutierrez'den aşağı kalmayan oyunculukları artı güzellikleri filmi izlemek için diğer nedenler The Hidden Face - La cara oculta 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Tres metros sobre el cielo 2010 full hd izle 720p izle

Aşka Yükseliş - Tres metros sobre el cielo (2010)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Fernando González Molina
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 29 Mart 2013
Oyuncular: Mario Casas, María Valverde, Álvaro Cervantes, Marina Salas, Luis Fernández, Andrea Duro, Nerea Camacho

Ayrı dünyalara ait olan 2 gencin hiyakesi. İlk büyük aşklarını keşfetmelerini sağlayacak olan çılgınca bir yolculukta neredeyse imkansız olan bir yandan da kaçınılmaz ve beklenmeyen bir aşk... Babi yani Maria Valverde iyi niyetli ve masum bir yapıda eğitilmiş üst gelir sınıfına ait bir genç kızdır. Hache yani Mario Casas ise karakter olarak isyankar, fevri, bilinçsiz bir erkek çocuğudur ve sonu bitmeyen kavgalar ve yasadışı motorsiklet yarışları arasında devamlı hayatını tehlikeye atma iştahı ile dolu, sınırları zorlayan bir modeldir.
El Clan 2015 full hd izle 720p izle

The Clan - El Clan (2015)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 50 dakika

Yönetmen: Pablo Trapero
Ülke: Arjantin, İspanya
Tür: Biyografi, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Guillermo Francella, Juan Pedro Lanzani, Lili Popovich, Gastón Cocchiarale, Giselle Motta, Franco Masini, Antonia Bengoechea

Gerçek olaylardan yola çıkalan El Clan, Puccio ailesinin hikayesini anlatıyor. 1980'li yılların başında zengin insanları kaçıran fidyesini aldıktan sonra öldüren, görünüşte son derece tatlı bir aile babasının başını çektiği bir çete. Film ailenin ev hayatıyla yakından ilgileniyor, ne kadar normal orta sınıf bir aile olduklarının altın çiziyor.Diğer yansan baba ile rugby oyuncusu en büyük oğul arasındaki çatışma sürerken cinayetler de birikmeye devam ediyor. Hem bir aile tarihi hem de Arjantin'in belli bir politik dönemine dair bir kayıt, En ince ayrıntısına kadar hesaplanmış anlatı yapısına rağmen bir noktadan sonra enteresanlığını yitiren El Clan baba oğul öyküsü mü anlatsın yoksa bu organize suç örgütü ailenin dramına mı odaklansın kakrar verememiş ve alelade anlatımıyla sönük kalmış.
Libertador 2013 full hd izle 720p izle

Libertador (2013)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  Yönetmen: Alberto Arvelo
Ülke: İspanya, Venezuella
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Édgar Ramírez, Erich Wildpret, María Valverde, Edgar Ramírez, Juana Acosta, Imanol Arias, Leandro Arvelo, Marta Benvenuty

Simón Bolívar (El Libertador), İspanyol İmparatorluğunun sömürgesi altındaki Güney Amerika kıtasında 100'den fazla cephede savaşmış at üzerinde yaklaşık 112655 kilometre kat etmiştir..Savaştığı cephelerin hiçbirinde kaybetmeyen Bolívar'ın destansı öyküsü.. Filmde Bolívar'ı Venezuelalı oyuncu Édgar Ramírez canlandırıyor. 87. Akademi ödül töreninde (OSCAR), En İyi Yabancı Film kategorisinde Venezuela'yı temsil edecek olan film, 5-15 Eylül 2013 tarihleri arasında özel gösterimle Toronto Uluslararası Film Festivalinde yer almıştır.
Matador 1986 full hd izle 720p izle

Matador (1986)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Pedro Almodóvar
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Antonio Banderas, Assumpta Serna, Nacho Martínez

Boğa güreşçisi Diego, güreş sırasında yaralanınca emekli edilir. İçindeki savaşma ve öldürme dürtüsüne hakim olamayan Diego, hedefini boğalardan kadınlara değiştirir. Üstündeki gerginliği atıp rahatlamanın tek yolunun onları öldürmek olduğunu fark eden Diego’nun yolu, araştırması sırasında katilin tarzına hayran olan avukat Maria ile kesişir...
Pa negre 2010 full hd izle 720p izle

Kara Ekmek - Pa negre (2010)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Agustí Villaronga
Ülke: İspanya, Fransa
Tür: Dram
Vizyon: 21 Eylül 2010
Oyuncular: Francesc Colomer, Marina Comas, Nora Navas, Roger Casamajor, Lluïsa Castell

İspanya’nın en prestijli ödüllerinden olan “Goya Ödül Töreni” de dahil toplamda 9 ödül kazanan bu yapım son dönemlerde İspanyol Sinemasının ilk sıralarında yer almakta ve örnek gösterilmektedir..
11 yaşındaki Andreu, bir çocuk ve babasının hayattaki son anlarına şahit olmuştur. Ölü bulunan bu çocuğun faili olarak kendisi gösterilmektedir ve bu yüzden kaçmak zorundadır. Annesi de kendisi ile ilgilenmemektedir. Andreu başının çaresine bakmaya çalışır. Hayatla mücadelesini sürdürürken bir taraftan da katili bulmak için çaba harcayacaktır...
28 Weeks Later 2007 full hd izle 720p izle

28 Hafta Sonra - 28 Weeks Later (2007)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Juan Carlos Fresnadillo
Ülke: İngiltere, İspanya
Tür: Korku, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 13 Temmuz 2007
Oyuncular: Robert Carlyle, Rose Byrne, Jeremy Renner, Harold Perrineau, Catherine McCormack

Rage virüsünün Britanya adalarına yayılmasının yarattığı kaos kontrol altına alınmış ve insanlar yavaş yavaş boşaltmak zorunda kaldıkları evlerine geri dönmeye başlamışlardır. Amerikan ordusu da, Londra’nın çeşitli yerlerinde düzenin sağlanması ve insanların güvenle evlerine yeniden yerleşebilmelerini sağlamak için yardım etmektedir.

Fakat Rage virüsü, bütün planları alt üst edecek kadar tehlikeli ve sinsi bir virüstür. Herkesin, tehlikenin geçmiş olduğunu düşündüğü bir anda kenara çekilmiş ve çok daha tehlikeli bir şekilde yeniden harekete geçeceği zamanı beklemektedir. Nitekim evlerine geri dönebilmenin sevincini yaşayan bir ailenin ferdi, korkunç virüsü hala vücudunda taşımaktadır. Virüs ise yeniden ortaya çıkacağı en doğru zamanı beklemektedir.

Danny Boyle tarafından yönetilen ilk film 28 Gün Sonra’nın ardından beş yıl sonra çekilen bu devam filminde yönetmen koltuğunu, Bahis filminin yönetmeni ve senaristi Juan Carlos Fresnadillo devralıyor.
Buried 2010 full hd izle 720p izle

Toprak Altında - Buried (2010)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Rodrigo Cortés
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Gerilim, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: José Luis García Pérez, Robert Paterson, Ryan Reynolds

ABD'nin Irak'ı işgal ettiği günden bu yana Hollywood'un çektiği film sayısı Bağdat'a düşen bombaların sayısını geçmiş olmalıdır. İşte Toprak Altında filmi de bu minvalde değerlendirebileceğimiz yapımlardan biri. Paul Conroy Irak’ta görev yapan bir tır şoförüdür. Bir grup Iraklı direnişçi Paul'u derdest eder. ABD'li asker Paul, gözünü açtığında ölümle burun buruna olduğunu görür. Uyandığında kendisini bir tabutun içinde gömülü halde bulmuştur. Oraya nasıl ve kim tarafından getirildiğini bilmemektedir. Ölmemek için zamana karşı yarışmak ve klostrofobinin doruklarındaki bu kabusu atlatmak zorundadır. Buried - Toprak Altında 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
The Body  El cuerpo 2012 full hd izle 720p izle

Ceset - The Body El cuerpo (2012)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Oriol Paulo
Ülke: İspanya
Tür: Gerilim, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: Belén Rueda, Hugo Silva, José Coronado

Oldukça zengin ve hırslı bir işkadını olan Mayka’nın cesedi morgdan kaybolmuştur. Olayı araştıran polis memuru Jaime, eşini kaybettikten sonra geçirdiği travmanın izlerinden kurtulmak ve hala mesleğinde iyi bir polis olduğunu kanıtlamak için cesedi bulmakta kararlıdır. Bunun üzerine Mayka’nın yaşça küçük eşi Alex’i büroya çağırtır ve sorgulama başlar. Oriol Paulo'nun ilk uzun metrajlı sinema filmi olan yapımın başrollerinde Belén Rueda, Hugo Silva ve Aura Garrido bulunuyor. The Body - El cuerpo - Ceset 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Tie Me Up! Tie Me Down!  ¡Átame! 1989 full hd izle 720p izle

Bağla Beni - Tie Me Up! Tie Me Down! ¡Átame! (1989)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Pedro Almodóvar
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Komedi, Romantik, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Antonio Banderas, Loles León, Victoria Abril

Saplantı sözcüğü belki de en büyük tehlikelerden birini barındırır bünyesinde. Hele ki bu insanın karşı cinsten bir başkasına karşı beslediği bağlılık üzerine kurulu bir saplantıysa her an her şey olabilir. Ricky, ruhsal sorunları olan bir gençtir. Saplantıyla aşık olduğu uyuşturucu müptelası porno yıldızı Marina’yı en sonunda kaçırır. Tek isteği, güzel kadının kendisine aşık olmasıdır. Marina’nın son filmini çeken yönetmen Maximo da kendisini genç kadının güzelliğine kaptırmıştır. Marina’nın yine uyuşturucu yüzünden başını belaya soktuğunu düşünen kardeşi Lola onu aramaya başlar. Zaman geçtikçe, Marina, kaçma isteği ve kendisini kaçıran adama aşık olması yüzünden ikileme düşer. Tie Me Up! Tie Me Down! - ¡Átame! - Bağla Beni 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Tengo ganas de ti 2012 full hd izle 720p izle

Sensiz Olmaz - Tengo ganas de ti (2012)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat


  Yönetmen: Fernando González Molina
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 25 Nisan 2014
Oyuncular: Mario Casas, Clara Lago, María Valverde, Marina Salas, Ferran Vilajosana, Diego Martín, Nerea Camacho

New York'ta 2 sene geçirdikten sonra Step Roma'ya döner. Babi'nin hatırası bunca senedir aklından çıkmamıştır ve onunla tekrar beraber olmaktan korkmaktadır. Step işlerin değiştiğini ve hayatını İtalya'da tekrar şekillendirmek zorunda olduğunu fark eder. Yeni arkadaşlar edinmek, yeni bir iş bulmak ve yeni bir hayata başlamak durumundadır... Fakat neşeli ve güzel Gin'le tanışınca, tekrar aşık olabileceğini hisseder. Fakat Babi'yi unutmak onun için hiç de kolay değildir. Daha sonra Babi'yi gördüğünde, bütün dünyasının sarsıldığını hisseder.
Green Zone 2010 full hd izle 720p izle

Yeşil Bölge - Green Zone (2010)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Paul Greengrass
Ülke: Fransa, ABD, İspanya, İngiltere
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim, Savaş
Vizyon: 30 Nisan 2010
Oyuncular: Said Faraj, Faycal Attougui, Aymen Hamdouchi, Matt Damon, Nicoye Banks, Jerry Della Salla

2003 senesinde Amerika önderliğinde Bağdat'ın işgâli esnasında, tebligat çavuşu Roy Miller (Damon) ve ordu müfettişlerinden oluşan ekibi, Irak çölünde depolandığından kuşkulanılan kitle imha silâhlarını bulmak üzere görevlendirilir. Bubi tuzaklı bir bölgeden diğerine geçen askerler, ölümcül kimyevi maddelerin peşine düşerler. Fakat bunun yerine, görevlerinin amacını taban tabana değiştirecek bir örtbas olayı ile karşılaşırlar.

Farklı amaçları olan ajanlarca çevrilmiş olan Miller, yabancı topraklardaki gizli ve sahte istihbarat bilgilerinin ışığında, zorba bir rejimin yıkılmasına ya da istikrarsız bir bölgede savaşı tırmandıracak yanıtlara ulaşmak zorundadır. Bu hararetli ve tehlikeli yerde, en zor bulunan silâhın, gerçeğin kendisi olduğunu keşfeder.
7 años 2016 full hd izle 720p izle

7 años (2016)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    

  Yönetmen: Roger Gual
Ülke: İspanya
Tür: Dram
Vizyon: 2 Ekim 2016
Oyuncular: Juana Acosta, Àlex Brendemühl, Paco León, Manuel Morón, Juan Pablo Raba, Guadalupe Balaguer Trelles

Dört ortak bir yolsuzluğa bulaşmış durumda. içlerinden birisi suçu kabul edecek, 7 yıl hapiste yatacak ve diğerleri yırtacak. ancak sorun şu ki kimse yedi yılını, doğal olarak, feda etmek istemiyor. kimin içeriye gireceği konusunda uzlaşmaları için bir arabulucuyla anlaşıyorlar. ve olaylar gelişiyor. - Gönderen: Tuanay
In the Heart of the Sea 2015 full hd izle 720p izle

Denizin Ortasında - In the Heart of the Sea (2015)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Ron Howard
Ülke: ABD, Avustralya, İspanya, İngiltere, Kanada
Tür: Aksiyon, Macera, Biyografi, Dram, Tarihi, Gerilim
Vizyon: 1 Ocak 2016
Oyuncular: Chris Hemsworth, Benjamin Walker, Cillian Murphy, Brendan Gleeson, Ben Whishaw, Michelle Fairley, Tom Holland

Charles Leavitt'in imza attığı senaryo, Nathanial Phillbrick'in aynı ismi taşıyan romanından sinemaya uyarlanıyor. 1820 yılında Nantucket isimli balina avlamakta olan bir geminin, dişli bir İspermeçet balinasının saldırısı sonucunda parçalanmasını konu alan film, Pasifik Okyanusu'nun kalbinde yaşanan bir hayatta kalma mücadelesini konu alıyor. Yalnızca sekiz kişinin hayatta kalarak kurtulduğu bu olay, daha sonra ünlü yazar Herman Melville'in doğuracağı Moby Dick efsanesine de ilham veriyor.
Enemy 2013 full hd izle 720p izle

Düşman - Enemy (2013)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Denis Villeneuve
Ülke: Kanada, İspanya
Tür: Gizem, Gerilim
Vizyon: 16 Mayıs 2014
Oyuncular: Jake Gyllenhaal, Mélanie Laurent, Sarah Gadon, Isabella Rossellini, Joshua Peace, Tim Post, Kedar Brown

Adam Bell (Jake Gyllenhaal), güzel kız arkadaşı Mary (Mélanie Laurent) ile dahi seks yapma arzusu olmayan asık suratlı, dağınık bir tarih profesörüdür. Bir meslek arkadaşının tavsiyesi üzerine bir film izleyen Adam, kendisini Anthony Clair isimli aktörde görür ve adamı takip etmeye karar verir — zevkine varacağı bir serüven olacaktır bu. Aynı adamlar karşılaşır ve hayatları acayip ve geri döndürülemez bir biçimde birbirine geçer.
Che: Part Two 2008 full hd izle 720p izle

Che: İkinci Bölüm - Che: Part Two (2008)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 15 dakika


  Yönetmen: Steven Soderbergh
Ülke: İspanya, Fransa, ABD
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi
Vizyon: 21 Mayıs 2008
Oyuncular: Benicio Del Toro, Rodrigo Santoro, Catalina Sandino Moreno, Franka Potente, Joaquim de Almeida, Demián Bichir, Steven Soderbergh

Guerilla: Guerilla Che'nin Küba devrimi sonrasında gücünün ve ününün doruğunda olduğu dönemde başlıyor. Tam bu sıralarda, Che Bolivia'da kimliği saklı bir biçimde tekrar ortaya çıkmak üzere kaybolur. Orada, büyük Latin Devrimi'ni başlatmak için Kübalı yoldaşlarından ve Bolivia'lı askerlerden oluşan küçük bir grup organize eder. Bolivia mücadelesinin hikayesi, nihayetinde başarısızlık ve Che'nin ölümüyle sonuçlanan bir azim, fedakarlık, idealizm ve gerilla savaşı öyküsüdür. Bu hikaye Che'nin nasıl hala tüm dünyadaki insanların kalbinde yaşattığı bir idealizm ve kahramanlık sembolü olduğunu anlatıyor.
Vanilla Sky 2001 full hd izle 720p izle

Vanilla Sky (2001)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 16 dakika


  Yönetmen: Cameron Crowe
Ülke: ABD, İspanya
Tür: Gizem, Romantik, Bilim Kurgu
Vizyon: 25 Ocak 2002
Oyuncular: Tom Cruise, Penelope Cruz, Cameron Diaz, Kurt Russell, Jason Lee, Noah Taylor, Timothy Spall, Penélope Cruz

New York'lu David Aames(TOM CRUISE) paranın satın alabileceği her şeye sahip olan ve göz kamaştırıcı bir yaşamı olan genç bir yayıncıdır. Yakışıklıdır, zengindir, karizmatiktir. Kısacası dışarıdan bakan biri için mükemmel bir hayata sahiptir.Ancak David'in hayatı her ne kadar muhteşem görünürse görünsün, David'in görülemeyen ve onu bir hayli rahatsız eden problemleri de vardır. David doğum günü verdiği partide arkadaşı Brian ile birlikte gelen Sofia(PENELOPE CRUZ) adlı bir kıza ilk görüşte vurulur ve aşık olur. Ancak David'in Sofia ile tanıştıktan kısa bir süre sonra yaptığı bir hata hem Sofia'yı kaybetmesine neden olur hem de her şey karmaşık bir hal alır. David bir yandan Sofia'ya tekrar ulaşmaya çalışırken bir yandan da zihinini kemiren bu karışıklığa bir çözüm bulmalıdır.Davıd'in ayrıca stüne çok düşen sevgilisi Julıe(CAMERON DİAZ) ile de uğraşması gerekmektedir.
Las acacias 2011 full hd izle 720p izle

Akasyalar - Las acacias (2011)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 22 dakika


  Yönetmen: Pablo Giorgelli
Ülke: Arjantin, İspanya
Tür: Dram
Vizyon: 13 Mayıs 2011
Oyuncular: Germán de Silva, Hebe Duarte, Nayra Calle Mamani, Monica Coca, Lili Lopez, Laura Weissbecker

Uzun yol şoförlüğü yapan Ruben yine Asuncion'dan Buenos Aires'e doğru kereste taşımaktadır.Yolda çaresizce kalmış Jacinta ve kızı Anahi'yi de yanına alır.

Rubén yıllardır Paraguay'dan Buenos Aires'e ahşap taşımacılığını yapan bir kamyon şoförüdür. Bir gün Jacinta adında bir kadın, kucağında 8 aylık bebeği ile Buenos Aires'e gitmek için Ruben'den yardım ister ve birbirinden oldukça farklı hikayelere sahip bu iki insanın yol öyküsü de başlar.

Karşılıklı ama sözsüz bir anlaşmayla birbirlerine hayatları hakkında soru sormadan, fazla konuşmadan yolculukları sürdürürler ama aslında söze dökülmeden konuştukları çok şey olacaktır...
Goya's Ghosts 2006 full hd izle 720p izle

Goya'nın Hayaletleri - Goya's Ghosts (2006)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    

  Yönetmen: Milos Forman
Ülke: İspanya, ABD
Tür: Biyografi, Dram, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Javier Bardem, Natalie Portman, Stellan Skarsgård, Randy Quaid, José Luis Gómez, Michael Lonsdale, Blanca Portillo

Francisco Goya, 1700’lerin sonunda İspanya’nın en ünlü ressamı olarak Kral IV Carlos’un himayesinde sanatının en başarılı eserlerini vermektedir. İham perisi olarak kabul ettiği güzeller güzeli Inés, Engizisyon Mahkemesi ve bu mahkemenin kararlarına gizliden gizliye etkide bulunan rahip Lorenzo tarafından ahlaksızlık ve toplum değerlerine karşı gelmekle suçlanınca Goya, Inés’in bağışlanması için büyük bir savaş verecektir. Güzel Inés’i mahkumiyetten, işkenceden ve ölüme terkedilmekten kurtaramasa da, 20 yıl sonra Fransızlar Engizisyonu kaldırıp mehkumlar serbest bırakılınca, Goya, Lorenzo ve Inés arasındaki asıl hesaplaşma o zaman başlayacaktır. Sinema tarihinin unutulmaz filmleri Guguk Kuşu, Hair ve Amadeus gibi filmlere imza atmış Milos Forman imzalı film, Javier Bardem, Natalie Portman, Stellan Skarsgård gibi güçlü isimlerden oluşan kadrosu ile de dikkat çekiyor. Goya's Ghosts - Goya'nın Hayaletleri 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
La novia 2015 full hd izle 720p izle

The Bride - La novia (2015)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    

  


Yönetmen: Paula Ortiz
Ülke: İspanya, Almanya, Türkiye
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Manuela Vellés, Leticia Dolera, Inma Cuesta, Álex García, Asier Etxeandia, Mariana Cordero, Ana Fernández

Federico García Lorca?nın Bodas de sangre adlı oyunundan uyarlanan filmde iki adam ve bir kadının aşk üçgeni anlatılıyor.
A Perfect Day 2015 full hd izle 720p izle

A Perfect Day (2015)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 46 dakika


  


Yönetmen: Fernando León de Aranoa
Ülke: İspanya
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Benicio Del Toro, Tim Robbins, Olga Kurylenko, Mélanie Thierry, Fedja Stukan, Eldar Residovic, Sergi López

Bir grup işçi Kosova'da bir bölgede kendilerine su sağlamaya çalışmakta ve buldukları kaynağı garanti altına almak isterler. Çünkü su kaynağına birileri tarafından yerleştirilmiş bir ceset suyu kirletmiştir ve yaydığı mikrobun suyu kullanan etraftaki köylere de bulaşma riski fazladır. Ekip cesedi bulunduğu yerden çıkararak problemi çözmeye çalışır. Fakat savaşın etkisi altında olan Kosova'da bu basit görev düşündükleri kadar kolay değildir.
Musarañas 2014 full hd izle 720p izle

Musarañas (2014)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 35 dakika


  


Yönetmen: Juanfer Andrés
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Korku, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Macarena Gómez, Nadia de Santiago, Hugo Silva, Luis Tosar, Gracia Olayo, Lucía González, Carolina Bang

İspanya, 1950?ler. Montse?nin agorafobisi (açık alan korkusu) onu Madrid?teki uğursuz bir apartmana hapsetmiştir. Gerçek yaşam ile tek bağlantısı yetiştirirken gençliğini harcadığı kız kardeşidir. Fakat bir gün dikkatsiz genç komşusu Carlos merdivenlerden düşer ve kapılarına sürüklenir. Birileri farenin yuvasına girmiştir. Belki da hiç çıkamayacaktır?
Gloria 2013 full hd izle 720p izle

Gloria (2013)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 50 dakika


  


Yönetmen: Sebastián Lelio
Ülke: Şili, İspanya
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 10 Ocak 2014
Oyuncular: Paulina Garcia, Sergio Hernández, Diego Fontecilla, Fabiola Zamora, Coca Guazzini, Paulina García

58 yaşında özgür ruhlu, dul bir kadın olan Gloria, tüm çocuklarının yanından ayrılmasıyla tek başına kalmıştır. Yalnızlığa razı gelecek kadar kaderci bir yapıya sahip olmayan Gloria soluğu yalnızca bekarların katılabildiği sıra dışı partilerde alır ve bu partiler umduğunun aksine her seferinde hayal kırıklığıyla sonuçlanır. Ta ki eski bir bahriyeli olan Rodolfo ile tanışana kadar. Kendisinden yedi yaş küçük olan bu adama karşı romantik anlamda bir şeyler hissetmeye başlayan Gloria, uzun süreli bir ilişkinin de hayallerini kurmaya başlamıştır. Ancak karşılaşacağı beklenmedik zorluklar kendi karanlık sırlarıyla baş başa kalmasına neden olacaktır.

63. Berlin Film Festivali'nde, Gloria rolünü canlandıran Paulina García'ya En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandıran film, Şili'li yönetmen Sebastián Lelio'nun imzasını taşıyor.
The Ninth Gate 1999 full hd izle 720p izle

Dokuzuncu Kapı - The Ninth Gate (1999)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 13 dakika


  Yönetmen: Roman Polanski
Ülke: İspanya, Fransa, ABD
Tür: Korku, Gizem, Gerilim
Vizyon: 29 Eylül 2000
Oyuncular: Johnny Depp, Frank Langella, Lena Olin, Emmanuelle Seigner, Barbara Jefford

Dean Corso, zengin koleksiyoncular için eski ve çok değerli kitapları araştıran ve bulan bir araştırmacıdır. Yaptığı görev kültürel birikim, hüner ve çelik gibi sinirler gerektirmektedir. Corso, ünlü bir kitapsever olan Boris Balkan için Satanik ayinleri anlatan bir seri kitabın sonuncusunun peşine düşer. Rivayete göre bu kitap Karanlıklar Krallığının dokuz kapısını açacak bir el yazmasıdır. Geri kalan iki kopyası Avrupa'dadır. NewYork'tan Toledo'ya, Portekiz'den Paris'e giden yollarda Corso labirent gibi tuzaklarla, vahşi ve gizemli ölümlerle karşılaşır.

Kendisini koruyan güçler yardımı ile kendisinden çok daha güçlü bir varlığa karşı adım adım yaklaşmaktadır. Zamanla asıl görevinin bir kitabı bulmaktan çok daha farklı olduğunu anlar.
Eva 2011 full hd izle 720p izle

Eva (2011)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 34 dakika


  Yönetmen: Kike Maíllo
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Fantastik, Bilim Kurgu
Vizyon: 7 Eylül 2011
Oyuncular: Daniel Brühl, Alberto Ammann, Lluís Homar, Marta Etura, Claudia Vega

Yıl 2041. Alex (Daniel Brühl) isimli meşhur bir sibernetik mühendisi, Santa Irene''de bulunan Robot Teknolojisi Fakültesi tarafından, çocuk robot projesininin başına geçmesi için çağrılır. Alex''in kardeşi David ve eşi Lana ise, Alex''in Santa Irene''den ayrılmasından sonra kendilerine bir yaşam kurmuş ve Eva isimli küçük kızları ile mutlu bir hayat sürmekte olan bir çifttir. Alex''in Eva ile tanışması ile aralarında özel bir bağ kurulur. Bakalım Alex ile ilginç bir kişiliğe sahip Eva''nın çıkacağı bu garip yolculuk nasıl bir sonla bitecek?
Cracks 2009 full hd izle 720p izle

Çatlaklar - Cracks (2009)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Jordan Scott
Ülke: İngiltere, İrlanda, İspanya, Fransa, İsviçre
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 11 Eylül 2009
Oyuncular: Eva Green, Juno Temple, María Valverde, Imogen Poots, Ellie Nunn

1934 İngiltere’sinde seçkin bir kız okulu olan St. Mathilda’da bir grup öğrencinin okulun dalış eğitmeni Bayan G ile farklı ve daha samimi bir öğretmen-öğrenci ilişkisi vardır. Özellikle grubun lideri Di, Bayan G’ye büyük bir hayranlık beslemektedir. Ancak elit bir aileye mensup güzel İspanyol öğrenci Fiamma’nın gelişiyle bu düzen yavaş yavaş altüst olmaya başlar. Fiamma çok güzel olduğu kadar bilgili, kültürlü, gizemli ve hüzünlüdür. Bu da beraberinde hayranlığı, kıskançlığı, aşkı ve şiddeti beraberinde getirecektir.
Perdona si te llamo amor 2014 full hd izle 720p izle

Aşkın Peşinde - Perdona si te llamo amor (2014)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
Yönetmen: Joaquín Llamas
Ülke: İspanya
Tür: Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Paloma Bloyd, Daniele Liotti, Irene Montalà, Patricia Vico, Jaime Pujol, Pablo Chiapella, Adrià Collado

37 yaşındaki başarılı ve yakışıklı bir adam olan Alex, hayatını tamamen düzene koymak için kız arkadaşına evlenme teklif eder. Beklenmedik bir şekilde, kız arkadaşı teklifini reddeder. Bu olayın ardından depresyona giren Alex, 17 yaşında bir öğrenci olan Niki ile yakınlaşmaya başlar.
Loong Boonmee raleuk chat 2010 full hd izle 720p izle

Amcam Önceki Hayatlarını Hatırlıyor - Loong Boonmee raleuk chat (2010)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Apichatpong Weerasethakul
Ülke: Tayland, İngiltere, Fransa, Almanya, İspanya, Hollanda
Tür: Dram, Fantastik
Vizyon: 22 Ekim 2010
Oyuncular: Sakda Kaewbuadee, Mathieu Ly, Vien Pimdee, Jenjira Pongpas, Thanapat Saisaymar

Boonme Amca, böbrek yetmezliğinden ölmek üzeredir; taşradaki evine çekilmiş, son günlerini sevdikleri ve akrabalarıyla geçirmektedir. Bir akşam, yemek sofrasında, rahmetli karısıyla oğlunu görür. Boonme, ölmüş yakınlarıyla sohbetleri sayesinde öbür dünya hakkındaki sorularına yanıt bulabilecek midir? "Büyüyle örülmüş bir şaheser" sözleriyle övülen Amcam Önceki Hayatlarını Hatırlıyor, metafizik konuların yanı sıra ilkel inançlara ve yeniden doğuşa göndermeler yapsa da aslında şefkat hakkında. Altın Palmiye'yi kazanan bu ilk Tayland filmi, jüri başkanı Tim Burton'a göre "güzel, tuhaf bir rüya gibi"...
Take This Waltz 2011 full hd izle 720p izle

Bu Dans Senin - Take This Waltz (2011)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Sarah Polley
Ülke: Kanada, İspanya, Japonya
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 6 Temmuz 2012
Oyuncular: Michelle Williams, Seth Rogen, Luke Kirby, Sarah Silverman, Jennifer Podemski

Margot ile Daniel tanıştıklarında aralarında göz ardı edemeyecekleri kadar yoğun bir çekim oluşur. Ancak, Margot'nun kocası Lou ile mutlu bir evliliği vardır. Beş yıllık evliliklerinde, fazla cinsellik olmasa da bol şefkat vardır. Margot'nun evliliğine olan güveni, Daniel'la karşılaşmaları sonrasında yavaş yavaş sarsılmaya başlar. Görüşmek için bahaneler yaratan Margot ile Daniel'in arasındaki erotik çekim, kendilerine koydukları sınırlarla iyice şiddetlenir. Margot'nun arzusuna yenik düştüğü gün, kendisi hakkında yeni şeyler öğrenmesine de vesile olacaktır. Bu Dans Senin uzun süreli ilişkilerin arzularımızı ve kendimizle ilgili fikirlerimizi nasıl şekillendirdiğini, kahkahalar atarak izlememize olanak veriyor.
[Rec] ² 2009 full hd izle 720p izle

Rec 2 - [Rec] ² (2009)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 25 dakika


  Yönetmen: Jaume Balagueró
Ülke: İspanya
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon: 16 Nisan 2010
Oyuncular: Jonathan D. Mellor, Óscar Zafra, Ariel Casas, Alejandro Casaseca, Pablo Rosso

The Blair Witch Project ile ortaya çıkan, Cloverfield ve The Last Horror Movie gibi örnekleriyle de devamı gelen standart el kamerası çekimiyle çekilen Ölüm Çığlığı filminin devam filmi olan Rec 2, ilk filmdeki çekim tekniğini çoklu kamera ile devam ettirerek ilk filmdeki heyecanı sürdürmeyi başarıyor...

Karantinaya alınan binanın içinde kapana kısılmış insanlarla iletişimin kesilmesi üzerinden henüz bir kaç dakika geçmiştir. İçeride neler olduğunu kimse tam olarak bilemez. Dışarıda ise kargaşa hakimdir...

Binaya girmek ve durumu incelemek Özel Harekat Birimi için çok basit bir görevdir aslında. Ama hepimizin bildiği gibi, görünürdeki durum yanıltıcıdır. Karantina altındaki binadan çıkış yasaktır ve ekip binada hiç bilmediği bir tehlikeyle baş başa kalır...
Colossal 2016 full hd izle 720p izle

Colossal (2016)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 49 dakika


  


Yönetmen: Nacho Vigalondo
Ülke: Kanada, İspanya
Tür: Aksiyon, Komedi, Bilim-Kurgu
Vizyon: 1 Nisan 2017
Oyuncular: Dan Stevens, Anne Hathaway, Jason Sudeikis, Tim Blake Nelson, Austin Stowell, Rukiya Bernard, Agam Darshi

Fantastik canavar filmi Colossal, Gloria isimli sıradan bir kadını temel alıyor. Gloria sakin hayatı kısa müddet önce tepetaklak olmuş bir kadındır. İşini kaybetmiştir ve bu yetmez gibi sevgilisiyle beraber yaşadıkları haneden de sevgilisi tarafından atılmıştır.

Çaresiz kadın New York'u arkasında bırakarak doğduğu şehre geri döner. Fakat tam o vakitlerde Seul, Güney Kore'ye bir canavar saldırır. Bu dev canavar şehri yerle bir etmektedir. Gloria kısa müddette bu devasa yaratık ile kendisi arasında bir bağ olduğunu keşfeder. İşler kontrolden çıkmaya başladığında Gloria'nın kendisi gibi görünüşte ehemmiyetsiz birinin nasıl olup da dünyanın mukadderatı üzerinde bu kadar büyük bir tesiri olabileceğini keşfetmesi gerekecektir...

Başrolünü Oscar ödüllü oyuncu Anne Hathaway'in üstlendiği fantastik komedi serüven filmi Colossal'ın yönetmen koltuğunda ise Nacho Vigalondo oturuyor.
Marrowbone 2017 full hd izle 720p izle

Karanlık Sır - Marrowbone (2017)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 50 dakika


  


Yönetmen: Sergio G. Sánchez
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Korku, Gerilim
Vizyon: 2 Ekim 2017
Oyuncular: Anya Taylor-Joy, George MacKay, Charlie Heaton, Mia Goth, Kyle Soller, Robert Nairne, Matthew Stagg

Genç bir adam olan Jack ve kendisinden küçük olan kardeşleri Billy, Jane ve Sam'in büyük bir sırları vardır. Dört kardeş bir arada kalmaya devam edebilmek adına sevgili annelerinin ölümünü herkesten gizlemek zorunda kalmıştır. Ancak bu şartla beraber yaşamaya devam edebilecek olan kardeşlerin hayatını zorlaştıran bir diğer faktör daha vardır ki, bu gizledikleri sırdan çok daha kötüdür. Genç kardeşlerin yaşadıkları malikanede şeytani bir varlık kol gezmektedir ve kardeşlere rahat vermemektedir...

Sergio G. Sánchez?in yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda George MacKay, Charlie Heaton, Mia Goth, Anya Taylor-Joy, Matthew Stagg, Nicola Harrison bulunuyor.
Nuestros amantes 2016 full hd izle 720p izle

Sevgililerimiz - Nuestros amantes (2016)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 28 dakika

Yönetmen: Miguel Ángel Lamata
Ülke: İspanya
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Eduardo Noriega, Michelle Jenner, Fele Martínez, Amaia Salamanca, Gabino Diego, Jorge Usón, María José Moreno

Carlos ve Irene, bir kafede tanışırlar. Birbirleri arasında sıradışı bir ilişki başlar ama Irene?nin bazı kuralları bulunmaktadır. Geçmişten bahsetmeyecekler, sorular sormayacaklar ve aşık olmayacaklardır. Ikili harika vakit geçirir. Fakat bir gün Irene, Carlos?un evli olduğu Maria?nın, kendisini terk eden erkek arkadaşının yeni sevgisili olduğunu öğrenir. O andan itibaren dörtlü arasında işler karışır.
Tomorrowland 2015 full hd izle 720p izle

Yarının Dünyası - Tomorrowland (2015)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Brad Bird
Ülke: ABD, İspanya
Tür: Aksiyon, Macera, Aile, Gizem, Bilim-Kurgu
Vizyon: 22 Mayıs 2015
Oyuncular: George Clooney, Hugh Laurie, Britt Robertson, Raffey Cassidy, Tim McGraw, Kathryn Hahn, Keegan Michael Key

Ortak bir kaderle bağlanan zeki ve iyimser bir genç (Britt Robertson, filmin kahramanı Casey Newton olarak), bilimsel merak ile yanıp tutuşmaktadır, eski bir zeki genç keşifçinin (George Clooney, Frank Walker olarak) ise gözü açılmıştır ve zamanda esrarengiz bir yerin ve ?Tomorrowland? olarak toplayıcı hafızalarında var olan bir mekanın gizlerini ortaya çıkarmak için tehlike dolu bir göreve girer.
Triage 2009 full hd izle 720p izle

Gizem - Triage (2009)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Danis Tanovic
Ülke: İrlanda, İspanya, Belçika, Fransa
Tür: Dram, Gizem, Savaş
Vizyon: 12 Eylül 2009
Oyuncular: Colin Farrell, Jamie Sives, Paz Vega, Kelly Reilly, Branko Djuric, Mozaffar Shafeie, Kae Bahar

Savaş fotoğrafçısı Mark Walsh (Colin Farrell), zorlu bir görevden sonra ülkesi İrlanda’ya dönmüştür. Ancak meslektaşı ve en yakın arkadaşı görevden dönmede başarısız olunca, Mark’ın kız arkadaşı Elena, sevgilisini yavaş yavaş öldüren gizemi çözmek için gerekli ipuçlarını bulmak zorunda kalacaktır.
Mindscape 2013 full hd izle 720p izle

Anna - Mindscape (2013)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Jorge Dorado
Ülke: ABD, İspanya, Fransa
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 13 Ekim 2013
Oyuncular: Noah Taylor, Taissa Farmiga, Mark Strong, Indira Varma, Brian Cox, Clare Calbraith, Jessica Barden

İnsanların hafızasına girmeyi becerebilen bir dedektif (Mark Strong), zeki ancak belalı ve tehlikeli 16 yaşındaki bir kız olan Anna (Taissa Farmiga) olayını inceler ve bir travma kurbanı mı yoksa sosyopat mı olup olmadığına karar vermeye çalışır.
Horror Express 1972 full hd izle 720p izle

Korku Treni - Horror Express (1972)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Eugenio Martín
Ülke: İngiltere, İspanya
Tür: Korku, Bilim Kurgu
Vizyon: 1 Ekim 1972
Oyuncular: Christopher Lee, Peter Cushing, Alberto de Mendoza, Silvia Tortosa, Julio Peña

Bir İngiliz antropologist, Mançurya'nın donmuş diyarlarında, fosil kronolijisinde kayıp bir halka olabileceğine inandığı donmuş bir canavar fosili keşfeder. Bu fosili Trans-Sibirya tren hattıyla Avrupa'ya getirmeye karar verir.
Fakat yolculuk boyunca bu canavarın buzları yavaş yavaş çözülür ve çözüldükten sonra yolcuları bir bir katletmeye başlar.
No habrá paz para los malvados 2011 full hd izle 720p izle

Alçaklara Huzur Olmayacak - No habrá paz para los malvados (2011)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 54 dakika


  


Yönetmen: Enrique Urbizu
Ülke: İspanya
Tür: Gerilim
Vizyon: 16 Eylül 2011
Oyuncular: José Coronado, Rodolfo Sancho, Helena Miquel, Juanjo Artero, Pedro Mari Sánchez

2004 yılında Madrid’te düzenlenen ve polisin beceriksizliği yüzünden engellenemeyen bombalı terörist saldırısını konu alan bir film.
1492: Conquest of Paradise 1992 full hd izle 720p izle

1492: Cennetin Keşfi - 1492: Conquest of Paradise (1992)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 34 dakika


  Yönetmen: Ridley Scott
Ülke: Fransa, İspanya
Tür: Macera, Biyografi, Dram
Vizyon: 8 Ekim 1992
Oyuncular: Gérard Depardieu, Armand Assante, Sigourney Weaver, Loren Dean, Ángela Molina

Columbus'un mücadelesi Avrupa'nın sıkışmaya başlayan toplumlarına yeni bir yerleşim yeri bulup uygar toplumun yeni topraklara yerleşmesini sağlamaktı. 7 uzun yıldan sonra sefere parasal kaynak sağlamak için finansör arayan Columbus, seyahatine başlamak, gerekli para ve izni alabilmek için kraliçe Isabel'i (Sigourney Weaver) ikna eder... Keşfetmek istediği yeni topraklarda altın ve şeref peşindedir. Keşif rotasını Çin'e çevirir...

Columbus, aylar süren seyahati sonrası Kuzey Amerika'nın kıyı adalarını tesadüfen bulur. İspanya için sömürge kurabileceği dünyaya ait yeni cennet karayı hayal eder. Ama bir problem vardır. Yeni Dünya'da yaşayan yerliler zaten oradadırlar ve Columbus'tan önce yaşamlarını sürdüre gelmektedirler. Columbus yerlilere İspanya'ya döneceğini, orada bu yeni keşfettiği toprakları anlatacağını, binlerce İspanyalu ile bu yeni topraklara geri döneceğini anlatır.

Toprakların işgal edileceğini, bu durumdan rahatsız olacaklarını Amerika'nın keşfinin beşyüzüncü yılında Ridley Scott yönetmenliğinde çekilen bu en zorlu, en önemli maceralarından biridir.
Grupo 7 2012 full hd izle 720p izle

Grupo 7 (2012)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Alberto Rodríguez
Ülke: İspanya
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim
Vizyon: 4 Nisan 2012
Oyuncular: Mario Casas, Antonio de la Torre, Inma Cuesta, Julián Villagrán, Lucía Guerrero

UNIT 7’nin zor bir görevi vardır: en tehlikeli uyuşturucu trafik ağını şehirden temizlemek ve sokaklara korku salan bağımsız güçleri ortadan kaldırmak. Birim genç bir polis memuru olan Angel (Mario Casas) ile kaba, küstah ama yetenekli bir polis olan Rafael (Antonio de la Torre) tarafından yönlendirilmektedir.

UNIT 7’nin yöntemleri, polisler aşırı şiddet ve baskı kullandığı için kanun sınırlarının dışındadır. Onlara gore, bir sorunu çözmek için her yol mubahtır.

Görevlerinde ilerledikçe, grubu yöneten iki polis karşı karşıya gelir. Angel hırs ve şiddet yolunu seçerken, Rafael güzel ve anlaşılması zor Lucia’ya hissettiği duygular nedeniyle değişmeye, suçla savaşta yöntemlerini değiştirmeye başlar.
Las brujas de Zugarramurdi 2013 full hd izle 720p izle

Cadılar - Las brujas de Zugarramurdi (2013)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 44 dakika

Yönetmen: Álex de la Iglesia
Ülke: İspanya, Fransa
Tür: Komedi, Dram, Korku
Vizyon:
Oyuncular: Javier Botet, Mario Casas, Santiago Segura, Hugo Silva, Carolina Bang, Carmen Maura, Macarena Gómez

Absürd korku-komedi türündeki film, üç arkadaşın başlarına gelen akıl almaz olayları konu alıyor.

Bir grup hırsız, kuyumcu dükkanı soymak üzere Madrid’de sokak sanatçısı rolüne girerler. Harekete geçtikten sonra işler yolunda gitmez ve polis peşlerine takılır. Polisten kaçarken, orman yolunda bir grup cadının eline düşerler. Ancak bu durumun, polise yakalanmaktan çok daha büyük bir kabus olduğunu kısa süre içinde anlayacaklardır.
Promocion fantasma 2012 full hd izle 720p izle

Hayalet Öğrenciler - Promocion fantasma (2012)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 28 dakika


  Yönetmen: Javier Ruiz Caldera
Ülke: İspanya
Tür: Macera, Komedi, Fantastik
Vizyon: 28 Haziran 2013
Oyuncular: Raúl Arévalo, Alexandra Jiménez, Javier Bódalo, Anna Castillo, Andrea Duro

Modesto öğretmenlik yapmaktadır ve bazen ölülerle iletişime geçebilmektedir. Bu yüzden psikiyatristlere tonlarca para döken Modesto, birçok okuldan da bu yüzden kovulmuştur. Sonunda kendine bir lise de iş bulan Modesto'nun görevi 5 öğrencinin son sınıfı bitirmelerine yardım etmektir ama işi hiç de kolay olmayacaktır. Çünkü bu 5 öğrenci 20 seneden uzun zamandır ölüdür!

Alşılagelmişin oldukça dışında bir hikayeyle yönetmen koltuğuna geçen Javier Ruiz Caldera, Cristóbal Garrido ve Adolfo Valor tarafından yazılan bu ilginç hikayeyi sinefillerle buluşturuyor. Aksiyon, macera, bilim kurgu , fantastik ve komedi türlerinin hepsi, bu filmi betimlemek için kullanılabilir...
The Raven 2012 full hd izle 720p izle

Kuzgun - The Raven (2012)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: James McTeigue
Ülke: ABD, Macaristan, İspanya
Tür: Gizem, Gerilim
Vizyon: 27 Nisan 2012
Oyuncular: John Cusack, Luke Evans, Alice Eve, Brendan Gleeson, Kevin McNally

''Kuzgun'' filminde (The Raven) başrolü üstlenen John Cusack, hayatı skandallarla dolu Amerikalı yazar Edgar Allan Poe'yu canlandırıyor.

Yönetmenliğini sinemaseverlerin ''V for Vendetta'' filminden hatırlayacağı James McTeigue'ın ve senaryo yazarlığını Hannah Shakespeare ve Ben Livingston'un yaptığı filmin konusu ise şöyle:

''Delinin biri, Poe'nun yazdığı en dehşetengiz hikayelerden esinlenerek korkunç cinayetler işlemeye başladığında Baltimorlu genç bir dedektif (Luke Evans) ve Poe elele vererek, yazarın şiddet dolu öykülerinin birer birer gerçeğe dönüşmesini önlemek için katilin peşine düşer. Yaşanan ölümcül kedi-fare oyunu, Poe'nun sevgilisi (Alice Eve) katilin hedefi haline geldiğinde zirveye ulaşır.''
Mr. Nice 2010 full hd izle 720p izle

Bağımlılık - Mr. Nice (2010)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 1 dakika

Yönetmen: Bernard Rose
Ülke: İngiltere, İspanya
Tür: Biyografi, Komedi, Dram
Vizyon: 14 Mart 2010
Oyuncular: Rhys Ifans, Chloë Sevigny, David Thewlis, Elsa Pataky, Crispin Glover

En çok satan otobiyografi kitabından uyarlanan Mr. Nice (Bay Nice) filmi, Howard Marks’ın olağandışı hayat hikayesini anlatıyor.

O, bir zamanlar dünyanın en ünlü uyuşturucu kaçakçılarındandı. FBI’ın kırmızı bültenle aradığı Marks’ın 43 takma adı, 89 telefon hattı ve dünya çapında 25 şirketi vardı.

Filmin senaryo yazarı ve yönetmeni Bernard Rose, filmdeki dersi anlatıyor: “Bence uyuşturucu, çok dugusal bir kelime. Sonunda da uyuşturucunun iki farklı açıdan anlam taşıdığını gösteren bu filmi yaptım. Biri yasallık ve yasak açısı; diğeri de bağımlılık. Bence bu iki konu insanların kafasında biraz karışık. Howard’ın hikayesi de bu ülkedeki uyuşturucu bağımlılığının bir serüvenini özetliyor.”
Ma ma 2015 full hd izle 720p izle

Ma ma (2015)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 51 dakika


  


Yönetmen: Julio Medem
Ülke: İspanya, Fransa
Tür: Dram
Vizyon: 18 Aralık 2015
Oyuncular: Penelope Cruz, Luis Tosar, Asier Etxeandia, Teo Planell, Anna Jiménez, Elena Carranza

Magda (Penélope Cruz) yeni işsiz kalmış bir öğretmendir. Üstüne meme kanseri teşhisi konulmuştur ve eşi Julian ile evliliği bitmeye yakındır. Fakat oğlunun futbol maçına gittiği bir gün tanıştığı Arturo (Luis Tosar) ile çok farklı bir arkadaşlığı başlar. Nitekim tanışmalarından kısa bir süre sonra Arturo kızını bir trafik kazasında kaybeder ve ikili, kendi trajedilerinde ortak bir teselli aramaya başlarlar.
Ismael 2013 full hd izle 720p izle

Ismael (2013)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    

  


Yönetmen: Marcelo Piñeyro
Ülke: İspanya
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Belén Rueda, Mario Casas, Sergi López, Elizabeth Kweku, Juan Diego Botto, Larsson do Amaral, Mikel Iglesias

Annesi Nijeryalı babası İspanyol olan sekiz yaşındaki Ismael, annesiyle yaşadığı Madrid'deki evinden kaçarak daha önce hiç görmediği babası Felix'le tanışmak için trenle Barselona'ya gider. Annesine gelen eski bir mektuptan yola çıkarak gittiği adreste Nora adında bir kadın oturmaktadır ve Nora onun babaannesidir.

Nora ve Ismael uzak bir sahil kasabasında sorunlu çocuklara rehberlik öğretmenliği yapan Felix'i bulmak için yola çıkarlar ama bu sırada Ismael'in annesi ve üvey babası da Ismael'i geri götürmek için yola koyulmuşlardır.
La gran familia española 2013 full hd izle 720p izle

Sıkı Aile - La gran familia española (2013)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 41 dakika

Yönetmen: Daniel Sánchez Arévalo
Ülke: İspanya
Tür: Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Verónica Echegui, Antonio de la Torre, Quim Gutiérrez, Raúl Arévalo, Alicia Rubio, Sandra Martín, Roberto Álamo

Futbol ve aile odaklı, harika bir düğün filmi Madrid yakınlarında bir köy için büyük bir gündür. Dünya Kupası’nın büyük kahramanı, futbolcu Efrain (Patrick Criado), çocukluk aşkı Carla ile evlenmektedir. Efrain’in babası, sekiz yıl sonra ilk kez beş oğlunu bir arada görmektedir. Her biri kendi kişisel sorunları ile uğraşan kardeşlerin, birbirleriyle olan ilişkilerinin de işlendiği keyifli komedi, izleyiciye eğlenceli dakikalar yaşatıyor.
Three Many Weddings 2013 full hd izle 720p izle

Üç Düğün - Three Many Weddings (2013)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 34 dakika

Yönetmen: Javier Ruiz Caldera
Ülke: İspanya
Tür: Komedi
Vizyon: 7 Eylül 2013
Oyuncular: Inma Cuesta, Martín Rivas, Quim Gutiérrez, Paco León, Rossy de Palma, María Botto, Laura Sánchez

Ruth üniversitede araştırma görevlisi olan genç bir kızdır. Eski 3 sevgilisinin evleneceğini öğrenir. İşin ilginç tarafı ise 3 eski erkek arkadaşı da Ruth´u düğünlerine davet ederler. Ruth´da hiç birine hayır diyemez ve düğünlere katılmaya karar verir. Fakat Ruth düğünlere yalnız katılmayacaktır, etrafından kendine en yakın hissettiği Dani ile katılacaktır. Eğlenceli ve komik bir film.
Dagon 2001 full hd izle 720p izle

Dagon (2001)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: Stuart Gordon
Ülke: İspanya
Tür: Fantastik, Korku, Gizem
Vizyon: 12 Ekim 2001
Oyuncular: Ezra Godden, Francisco Rabal, Raquel Meroño, Macarena Gómez, Brendan Price, Birgit Bofarull, Uxía Blanco

Paul (Ezra Godden) ile güzeller güzeli sevgilisi Barbara (Raquel Meroño), internet şirketlerinin müthiş başarısını kutlamak üzere, onlara mali destek veren milyoner Howard (Brendan Price) ve jet-sosyete güzeli sevgilisi Vicki (Birgit Bofarull) ile İspanya sahillerinde yatla geziye çıkarlar. Eğlenceli başlayan gezi yatın bir kayaya çarpıp ters dönmesiyle adeta kabus haline geliverir. Vicki ters dönen teknenin içinde sıkışıp kalmıştır ve Paul ile Barbara yardım edecek birilerini bulmak üzere yakındaki küçük bir balıkçı köyüne giderler. Köyde herkes evlerine kapanmış ve gelen yabancılardan kaçmaktadır. Çok uğraşan Paul sonunda iki köylüyü razı eder ve batmakta olan tekneye giderler ama Howard ile Vicki ortadan kaybolmuştur. Barbara da kaçırılınca tek başına kalan Paul köyde araştırmalara başlar...
You Will Meet a Tall Dark Stranger 2010 full hd izle 720p izle

Uzun Boylu Esmer Adam - You Will Meet a Tall Dark Stranger (2010)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Woody Allen
Ülke: ABD, İspanya
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 8 Mart 2013
Oyuncular: Gemma Jones, Pauline Collins, Anthony Hopkins, Rupert Frazer, Kelly Harrison

Sally’nin yaşamı anne ve babasının boşanması, evliliğinin giderek daha sorunlu hale gelmesiyle alt üst olur. Annesi 40 yıllık kocası tarafından terkedilince mutluluğa yaşıtı bir sahafta arar. Babası, kendini daha genç hissetmek için hediyeye boğduğu genç bir fahişeyle ikinci evliliğini yapar ve kısa sürede sorunlar yaşamaya başlar. Sanat galerisinde çalışan Saly de patronu Greg’e aşık olunca işler iyice karışır. Kocası Roy ise karşı pencere komşusu Dia’ya aşık olmuştur...
Les adieux à la reine 2012 full hd izle 720p izle

Kraliçenin Vedası - Les adieux à la reine (2012)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Benoît Jacquot
Ülke: Fransa, İspanya
Tür: Tarihi, Dram
Vizyon: 9 Şubat 2012
Oyuncular: Diane Kruger, Léa Seydoux, Gérard Depardieu, Virginie Ledoyen

Temmuz 1789’da Fransız Devrimi en yoğun dönemini yaşamaktadır. Kargaşadan uzakta, Versay Sarayı’nda Kral 16. Louis ile Marie Antoinette ve saray mensupları olağan hayatlarını sürdürmektedirler. Ancak Bastille’in saldırıya uğradığını öğrenince endişelenirler. Aristokratların ve hizmetlilerin birçoğu batmakta olan gemiden kaçıp gider, Kraliyet ailesini yalnız bırakır. Kraliçe’nin okuyucusu Sidonie Laborde gidenler arasında değildir. Hiçbir koşulda kraliçesinden vazgeçmeyecektir. Sidonie’nin bilmediği ise çok sevdiği Kraliçesi ile geçireceği sadece üç günü kalmış olmasıdır.
To Rome with Love 2012 full hd izle 720p izle

Roma'ya Sevgilerle - To Rome with Love (2012)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 52 dakika


  Yönetmen: Woody Allen
Ülke: ABD, İtalya, İspanya
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 28 Eylül 2012
Oyuncular: Judy Davis, Flavio Parenti, Roberto Benigni, Alison Pill, Alessandro Tiberi

“Roma’ya Sevgilerle”de Woody Allen bu kez Roma’nın her köşesini film setine çevirerek izleyicileri büyülüyor. Filmin komik karakterleri arasında; gençlik yıllarının özlemini duyan ünlü bir Amerikalı mimar (Alec Baldwin), bir anda kendisini Roma’nın en ünlü insanı olarak bulan orta sınıftan sıradan bir Romalı Roberto Benigni), başkalarıyla romantik ilişkilere giren taşralı genç bir çift ve bir cenaze levazımatçısını opera söyletmek üzere sahneye çıkarmaya çabalayan Amerikalı bir opera direktörü bulunuyor.

“Roma’ya Sevgilerle” hayatlarını sonsuza dek değiştirecek maceralar yaşayan insanlar hakkında romantik ve eğlenceli bir film. Filmde bulunan hikayeler ezelden beri devam eden aşk ve seks arayışını farklı şekillerde anlatıyor. Bu romantik ilişkiler için set olarak bu enerjik ve tarihi şehrin sayısız köşesini seçen yönetmen hem geçmişi hem günümüzü yansıtıyor. Filmin karakterleri ise Roma sokaklarında aşkı bulan sayısız insandan sadece bir kaçı...
Tesis sobre un homicidio 2013 full hd izle 720p izle

Cinayet Tezi - Tesis sobre un homicidio (2013)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 46 dakika

Yönetmen: Hernán A. Golfrid
Ülke: Arjantin, İspanya
Tür: Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 30 Ağustos 2013
Oyuncular: Ricardo Darín, Alberto Ammann, Calu Rivero, Arturo Puig, Fabián Arenillas

Oscar Ödüllü “Gözlerindeki Sır”ın yıldızı Ricardo Darin ve “Hücre 211” ile çıkışa geçen Alberto Ammann’ın başrollerini paylaştığı psikolojik gerilimde Roberto Bermudez bir hukuk fakültesinde profesörlük yapan eski bir ceza avukatıdır. Bir gün ders verdiği fakültenin önünde bir cinayet işlenir. Katil, Roberto’yu bu tehlikeli oyuna çekmek istercesine bazı izler ve ipuçları bırakmıştır. Roberto, cinayet üzerine kendisiyle sürekli teorik tartışmalar yapan zeki öğrencisi Gonzalo’dan şüphelenmeye başlar. Roberto’nun bu cinayet tezini çözmek ve katili tekrar birisini öldürmeden durdurmak için çok az vakti vardır.
Insensibles 2012 full hd izle 720p izle

Duyarsız - Insensibles (2012)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 40 dakika


  


Yönetmen: Juan Carlos Medina
Ülke: İspanya, Fransa, Portekiz
Tür: Fantastik, Korku, Gizem, Gerilim
Vizyon: 8 Eylül 2012
Oyuncular: Derek de Lint, Irene Montalà, Félix Gómez, Tómas Lemarquis, Richard Felix

Katalonya’da geçen film iki hikaye anlatıyor: ilk hikayede İspanya İç Savaşı’nda hizmete giren ve 60’lı yıllara kadar varlığını sürdüren bir akıl hastanesinde acı hissetmeyen çocukların fiziksel acı çekme öğretilerek rehabilite edilmeleri anlatılıyor. İkincisinde ise, günümüzde kemik iliği nakline ihtiyacı olan parlak bir beyin cerrahının biyolojik anne babasını ararken karanlık geçmişine dair izlerle karşılaşması anlatılıyor.
Mama 2013 full hd izle 720p izle

Anne - Mama (2013)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Andres Muschietti
Ülke: İspanya, Kanada
Tür: Korku
Vizyon: 18 Ocak 2013
Oyuncular: Jessica Chastain, Nikolaj Coster-Waldau, Megan Charpentier, Isabelle Nélisse, Daniel Kash

Mama, Anne ve babaları öldürüldüğü gün ormanda ortadan kaybolan iki küçük kızın hikayesini anlatan doğaüstü bir gerilim filmi. Yıllar sonra kurtarılan kızlar yeni bir hayata başlar ancak geceleri hala biri ya da bir şeyin gelip üstlerini örtmeye çalıştığını fark ederler.Beş yıl önce Victoria ve Lilly adlı kız kardeşler, şehrin banliyösündeki mahallelerinden iz bırakmadan kaybolur. Amcaları Lucas (Nikolaj Coster-Waldau) ve kız arkadaşı Annabel (Jessica Chastain) o günden bu yana onları deli gibi aramaya devam eder. Mucize eseri çocukları yıkık dökük bir kulübede bulurlar fakat çift bir süre sonra evlerine sadece küçük kızları mı misafir olarak aldıklarını merak etmeye başlar.

Annabel çocukları normal bir hayata alıştırmaya çalışırken, evlerinde bir kötülüğün var olduğundan iyiden iyiye emin olmaya başlar. Kız kardeşler travmaya bağlı stres mi yaşamaktadır yoksa onları ziyarete gelen bir hayalet mi vardır? Kayıp kızlar bunca yıl tek başlarına nasıl hayatta kalmışlardır? Bu tedirgin edici soruların cevaplarını keşfederken, yeni anneleri yatma vakti geldiğinde duyduğu fısıltıların kaynağının ölümcül bir varlık olduğunu keşfeder.
Red Lights 2012 full hd izle 720p izle

Medyum - Red Lights (2012)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Rodrigo Cortés
Ülke: İspanya, ABD
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 28 Aralık 2012
Oyuncular: Robert De Niro, Cillian Murphy, Sigourney Weaver, Elizabeth Olsen, Toby Jones

Bir psikolog ve asistanı metafizik (paranormal activity) üzerine çalışırlar ve bu çalışmalar onların dünya tarafından kabul edilmiş psişik olayları keşfetmelerine yol açar.

İnsan beyninin algı mekanizmalarını ve inanç ile bilim arasındaki sınırları araştıran psikolojik bir gerilim filmi olan RED LIGHTS metafizik dünyasından doğaüstü olguları ayıran iki rasyonalist bilim adamının deneyimlerini ve dünyaca ünlü bir medyumun özel güçlerinin çatışmasını anlatıyor. Kahramanların hepsinin geçmişinde açığa çıkmamış sırlar mevcut. Beklenmedik ayrıntılarla dolu bu karanlık hikayede tansiyon hiç düşmüyor.

Kıdemli doğaüstü olay araştırmacıları Dr. Margaret Matheson (Sigourney Weaver) ve Tom Buckley (Cillian Murphy), inanç şifacılığını ve hayaletlerle konuşma iddialarını Matheson’ın "kırmızı ışıklar" diye adlandırdığı bir yöntemle çürütmeye çalışmaktadır.

"Kırmızı ışıklar" sahnelenen her doğaüstü olayın ardındaki göze çarpmayan hilelerdir. Ancak efsanevi kör medyum Simon Silver (Robert De Niro) 30 yıllık aradan sonra geri döndüğünde, bir zamanlar korkusuz rakibi Matheson, Buckley'i işten vazgeçmesi için güçlü Silver’ın misilleme yapabileceğini söyleyerek uyarır.

Silver'ın itibarını sarsmaya kararlı olan Buckley ve gözde öğrencisi (Elizabeth Olsen) kaşıkları eğebilen ve zihin okuyan bu karizmatik medyumun arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak için ellerinden geleni yapar. Ama Buckley, misafiri insanın aklını başından alan sonuca doğru ilerlerken kendi öz inançlarını yeniden gözden geçirmek zorunda kalır.
Frágiles 2005 full hd izle 720p izle

Kırılgan - Frágiles (2005)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 41 dakika

Yönetmen: Jaume Balagueró
Ülke: İspanya, İngiltere
Tür: Gerilim, Korku
Vizyon: 22 Haziran 2007
Oyuncular: Calista Flockhart, Richard Roxburgh, Elena Anaya, Gemma Jones, Yasmin Murphy

Yaklaşık yüzyıldır hizmet vermekte olan Mercy Falls Çocuk Hastanesi kapatılmak üzeredir. Fakat, bir tren kazası nedeniyle, çevredeki hastanelerde yer kalmadığı için tahliye işlemi bir süre ertelenmiştir. Hastanedeki koşullar iyice zorlaşmış, personelin çoğu gitmiş, birçok bölüm kapatılmış ve cihazlar yerlerinden sökülmüştür.Hastanedeki çocuklar tedirgindir. Görünmeyen, dokunulamayan birşeyden korkmaktadırlar. Aslında var olmayan ama acı veren birşeydir bu... Nefret doludur... Bazıları ona ?Mekanik Kız' demekte, ikinci katta yaşadığını iddia etmektedirler.
Tadeo Jones 2: El secreto del Rey Midas 2017 full hd izle 720p izle

Tadeo Jones 2: Hazine Avcısının Maceraları ve Kral Midasın Sırrı - Tadeo Jones 2: El secreto del Rey Midas (2017)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 25 dakika

Yönetmen: Enrique Gato
Ülke: İspanya
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon: 2 Ağustos 2017
Oyuncular: Trevor White, Joseph Balderrama, Miguel Ángel Jenner, Óscar Barberán, Luis Posada,

Kral Midas?ın kayıp olan kolyesinin üç parçasının bulunarak bir araya getirilmesi konusu işleniyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yapılan anlaşmayla, 40 ülkede, 10 milyon kişi tarafından izlenen İspanyalı animasyon sinemasının önemli kahramanı Tadeo Jones serisinin yeni filminde Kapadokya ve Türkiye'yi tanıtılıyor.
El cuaderno de Sara 2018 full hd izle 720p izle

Sara'nin Defteri - El cuaderno de Sara (2018)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Norberto López Amado
Ülke: İspanya
Tür: Gerilim
Vizyon: 1 Şubat 2018
Oyuncular: Belén Rueda, Marian Álvarez, , Manolo Cardona, Nick Devlin, Florín Opritescu

Madridli tecrübesiz bir avukat, Kongo'nun şiddet ve çatışmayla dolu bir bölgesinde kaybolmuş kız kardeşini bulmak için Afrika'ya gider.
Nadie quiere la noche 2015 full hd izle 720p izle

Bitmeyen Gece - Nadie quiere la noche (2015)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 44 dakika

Yönetmen: Isabel Coixet
Ülke: İspanya, Fransa, Bulgaristan
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Juliette Binoche, Rinko Kikuchi, Gabriel Byrne, Matt Salinger, Ciro Miró, Ben Temple, Velizar Binev

1908'de geçen filmde Grönland?ın acımasız iklim şartlarında birbirinden tamamen farklı iki kadının beraber verdiği yaşam mücadelesi anlatılıyor. Filmin konusunun yayınlanan özeti ise şöyle: Josephine Peary (Juliette Binoche) olgun, mağrur ve naif bir kadındır aynı zamanda buzullara büyük ilgisi olan maceracı eşi Robert Peary?e de delicesine aşıktır. Robert ise mutluluğun buzullarda olduğuna inanır ve maceralarını yüksek kesimin konforuna tercih eder. Josephine Robert için söz konusu kendi hayatı olsa bile her türlü tehlikeye göğüs germeye kendisini hazırlamıştır.
Los últimos días 2013 full hd izle 720p izle

Son Günler - Los últimos días (2013)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 40 dakika


  


Yönetmen: David Pastor
Ülke: İspanya
Tür: Macera, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Quim Gutiérrez, José Coronado, Marta Etura, Leticia Dolera, Mikel Iglesias, Ivan Massagué, Pere Ventura

2013. Bütün gezegeni gizemli bir salgın kaplar. İnsanlar hemen ölüme sebep olan açık alanlardan korkmaya başlar. Kısa bir zaman içinde, dünya nüfusu binaların içinden çıkamaz hale gelir. Barcelona kaos içine sürüklenirken, Marc kayıp kız arkadaşı Julia?yı bulabilmek için dışarıya çıkmadan bir yolculuğa başlar.
Autómata 2014 full hd izle 720p izle

Autómata (2014)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Gabe Ibáñez
Ülke: İspanya, ABD
Tür: Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Antonio Banderas, Birgitte Hjort Sørensen, Melanie Griffith, Dylan McDermott, Robert Forster, Tim McInnerny, Andy Nyman

Film bir robot şirketinin sigorta acentası olan Jacq Vaucan?ın robotların illegal manipülasyonunu araştırmasını konu ediniyor. Banderas?ın oynadığı Vaucan, araştırmasında daha derine indikçe insanlığın geleceğini doğrudan ilgilendiren bazı sonuçlara ulaşacaktır. Kısacası, film konusuyla Isaac Asimov?un I,Robot'unu çağrıştırmakta.
Justin and the Knights of Valour 2013 full hd izle 720p izle

Kahraman Şövalye - Justin and the Knights of Valour (2013)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Manuel Sicilia
Ülke: İspanya
Tür: Animasyon, Macera, Aile
Vizyon: 15 Ağustos 2014
Oyuncular: Antonio Banderas, James Cosmo, Michael Culkin, Charles Dance, Tamsin Egerton, Rupert Everett, Freddie Highmore

Justin, bürokratların yönettiği ve şövalyelerin yasaklandığı bir krallıkta yaşamaktadır. Justin, tıpkı büyükbabası gibi, Kahraman Şövalyelere katılmak istemektedir. Ama Kraliçe’nin başdanışmanı olan babası Reginald, oğlunun kendi izinden gitmesini, avukat olmasını istemektedir.

Justin, çok sevdiği büyükannesini ziyaretinde ondan ilham alır; sözüm ona sevgilisi Lara’ya veda eder, evden ayrılır ve şövalye olma hevesiyle bir maceraya atılır.Bu yolculukta karşısına güzel ve cesur Talia, Melquiades adına tuhaf bir büyücüyle, yakışıklı Sör Clorex ile karşılaşacak, Blucher, Legantir ve Braulio adında üç keşişten Kahraman Şövalyeler’in kullandığı çok eski yol ve yöntemleriyle eğitim alacaktır.

Justin, şövalyelikte umut vaat etmeyen bir adayken, bir zamanlar şövalyeyken sürgün edilen Sör Heraclio ve Sota’nın komutasındaki ordusu geri dönüp krallığı yıkma tehdidinde bulununca, onları alt etmek gibi zor bir göreve atılmak durumunda kalır.
Alatriste 2006 full hd izle 720p izle

Komutan Alatriste - Alatriste (2006)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 2 saat 25 dakika


  Yönetmen: Agustín Díaz Yanes
Ülke: İspanya
Tür: Macera, Biyografi, Dram
Vizyon: 1 Eylül 2006
Oyuncular: Viggo Mortensen, Elena Anaya, Unax Ugalde, Eduard Fernández, Eduardo Noriega

17 yüzyıl İspanya'sında geçen film,cesur asker Diego Alatriste'nin maceralarına dayanıyor. Bir zamanlar Kral V. Felipe'nin emrinde savaşan cesur bir komutan olan Alatriste, artık maceradan macera koşan ve aklıyla kılıcının yardımıyla iş bitiren bir maceracıdır. Hollandalılar ile savaşırken arkadaşı Lope Balboa'yı kaybeder. Adam ölmeden önce Alatriste'den oğlu Indigo'ya sahip çıkmasını ve onu bir asker olarak yetiştirmesini ister. Alatriste, Madrid'e dönüp genç Indigo'yu korumasına alır.
Mil gritos tiene la noche 1982 full hd izle 720p izle

Parçalar - Mil gritos tiene la noche (1982)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 25 dakika

Yönetmen: Juan Piquer Simón
Ülke: İspanya, ABD, İtalya
Tür: Korku, Gizem
Vizyon: 23 Ağustos 1982
Oyuncular: Christopher George, Lynda Day George, Frank Braña, Edmund Purdom, Ian Sera

Tipik bir 80'ler slasher filmi olan Pieces (1982), özellikle bu türün hayranları için çok ama çok keyifli bir film. Slasher olmaktan öteye pek geçemese de, filmin özellikle başlangıcı ve finali harika olduğu için, film ister istemez bir iki gömlek yükseliyor. Oldukça klişe ve ucuz taktiklerle seyirciyi zıplatmaya çalışan ve yine oldukça klişe bir şekilde seyirciye ‘katil kim’ oynatan bir film Pieces…

Yönetmen koltuğunda, Öteki Sinema olarak Slugs (1988) filminden tanıdığımız İspanyol yönetmen Juan Pier Simon var. Pieces, bir İspanyol/Amerikan ortak yapımı (hikaye Boston’da geçmesine rağmen Valencia’da çekilmiş). Yazarı ise ucuz film duayenlerinden Joe D’Amato. Bir sürü güzel aktrisle beraber bir de üstüne üstlük başrolde City of The Living Dead (1980) ve The Exterminator (1980) filmlerinden tanıdığımız, Christopher George var.
La cordillera 2017 full hd izle 720p izle

Zirve - La cordillera (2017)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 54 dakika


  


Yönetmen: Santiago Mitre
Ülke: Arjantin, Fransa, İspanya
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 12 Ocak 2018
Oyuncular: Elena Anaya, Christian Slater, Ricardo Darín, Paulina García, Daniel Giménez Cacho, Dolores Fonzi, Erica Rivas

Arjantin'in başkanı Hernan Blanco, tıpkı diğer devlet adamları gibi La Cordillera'da tertip eden üst düzey Latin Amerika siyasi zirvesine katılır. Bu, Latin Amerika'nın geleceği kadar tüm dünya ülkeleri için de kritik bir zirvedir. Hem kendi kurulu ve ülkesinin hem de zirveye katılan komşu ülke başkanlarının ve arka plandan zirveye istikamet vermeye çalışan büyük güçlerin Hernan'dan beklentileri vardır. Gazetecilerle dolu otelde onu zor duruma sokan yalnızca dönen siyasi oyunlar olmayacaktır. Damadı, Hernana şantaj yapmaktadır. Zirvede, kızı Marina da ona eşlik etmektedir. Geçmişi kurcaladıkça kızıyla arasındaki huzursuzluk da artacaktır. Ülkesi için oldukça önemli kararlar alması şart olan bu kritik dönemde bir de karanlık aile sırlarıyla uğraşmak zorunda kalan Hernan için bu iki durumla ansızın baş etmek hiç kolay olmayacaktır.
Sahara 2005 full hd izle 720p izle

Sahara (2005)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Breck Eisner
Ülke: İngiltere, İspanya, Almanya, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Gerilim, Savaş
Vizyon: 16 Eylül 2005
Oyuncular: Matthew McConaughey, Steve Zahn, Penelope Cruz, William H. Macy, Rainn Wilson, Delroy Lindo, Lambert Wilson

Usta kaşif Dirk Pitt (Matthew McConaughey) tarihi bir efsaneye ait bir sikke bulup, Batı Afrika'nın en tehlikeli bölgelerinde hazine avına çıkmaya karar verdiğinde hayatının da en büyük macerasına girişmiş olacaktı. Dirk ve macera arkadaşı Al Giordino (Steve Zahn), yerlilerin deyimiyle "Ölüm Gemisi"ni -gizli bir kargo taşıyan kayıp savaş gemisi- ararken, kayıp hazinenin tüm dünyayı tehdit edecek kadar büyük bir problemle bağlantılı olduğunu düşünen, zeki ve güzel doktor Eva Rojas (Penelope Cruz) ile tanışırlar.

Hiç kimsenin varlığına bile inanmadığı bu gemiyi ararken, Dirk, Al ve Eva, tehlikeli savaşçılara ve tehditkâr bölgeye yenilmemek ve sırrı çözebilmek için, zekâlarına ve cesaretlerine güvenmek zorundaydılar.

Paramount Pictures ve Bristol Bay Productions, Baldwin Entertainment Group, A. J. K Livin Production, Kanzaman Production ortaklığıyla, Breck Eisner'ın yönettiği "Sahara"yı sunar. Clive Cussler'ın romanından uyarlanan senaryo ise Thomas Dean Donelly, Joshua Oppenheimer ve John C. Richards'a ait. Lambert Wilson, Glynn Turman, Delroy Lindo ve William H. Macy gibi oyuncularında yer aldığı "Sahara"nın Amerika dağıtımını ise Paramount Pictures üstlenmiş.

Paramount Pictures, dünyanın en büyük eğlence ve medya kuruluşlarından biri olan ve ayrıca eğlence, spor, haber ve müzik prodüksiyonu, tanıtımı ve dağıtımında lider olan Viacom Inc.'in bir kolu.

Bristol Bay Productions ise, dramadan komediye, aksiyondan korkuya her türde ve her yaşta sinema izleyicisine hitap eden sinema filmlerinin üretimini, finansmanını ve prodüksiyonunu gerçekleştiren AFG (Anschutz Film Group)'nin yan kuruluşu.
The Last Days  Los últimos días 2013 full hd izle 720p izle

Son Günler - The Last Days Los últimos días (2013)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    

  


Yönetmen: Àlex Pastor
Ülke: İspanya
Tür: Bilim Kurgu, Gerilim, Macera
Vizyon:
Oyuncular: José Coronado, Marta Etura, Quim Gutiérrez

Tüm gezegeni gizemli bir salgın kaplar. İnsanlar hemen ölüme neden olan açık alanlardan korkmaya başlar. Kısa bir sure içinde, dünya nüfusu binaların içinden çıkamaz duruma gelir. Barcelona kaos içine sürüklenirken, Marc kayıp kız arkadaşı Julia’yı bulmak için dışarıya çıkmadan bir yolculuğa başlar. The Last Days - Los últimos días - Son Günler 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Guernica 2016 full hd izle 720p izle

Guernica (2016)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    

  


Yönetmen: Koldo Serra
Ülke: İspanya
Tür: Romantik, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: James D'Arcy, Burn Gorman, Jack Davenport, María Valverde, Ingrid García Jonsson, Álex García, Hugo Silva

Gernika adlı film, 26 Nisan 1937 tarihinde, İspanyol İç Savaşı esnasında, diktatör Francisco Franco'nun askerlerini desteklemek için Hitler tarafından gönderilen uçaklarca yaklaşık 4 saat boyunca bombalanan Gernika adlı kasabada geçmekte ve bununla beraber o zorlu koşullardaki romantik bir aşka değinmektedir.
Toro 2016 full hd izle 720p izle

Toro (2016)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    

  Yönetmen: Kike Maíllo
Ülke: İspanya
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Mario Casas, Luis Tosar, José Sacristán, José Manuel Rivera, Ingrid García Jonsson, Luichi Macías, Alberto López

Eski bir dolandırıcı olan Toro ağabeyi ve yeğenini kurtarabilmek için eski alışkanlarına tekrar dönmek zorunda kalır.
Capture the Flag 2015 full hd izle 720p izle

Ay Macerası - Capture the Flag (2015)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 37 dakika

Yönetmen: Enrique Gato
Ülke: İspanya
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Dani Rovira, Michelle Jenner, Carme Calvell, Javier Balas, Camilo García, Toni Mora, Marta Barbará

Daha çocuk olmasına rağmen paraşüt sörfü yapmaya çalışan ve çok sevmesine karşın başarılı olamayan, bu sebepten dolayı arkadaşları tarafından alaya alınan bir çocuk filmin ana temasını oluşturuyor. Çok önemli bir görev için çocuğun NASA?da astronot olan babası ve dedesi uzay yolculuğuna gönderilir. O da gizli bir biçimde uzay aracına binerek babası ve dedesinin maceraları arasına katılmayı planlamaktadır. Arkadaşlarının yardımı ile bu planını gerçekleştirmeye çalışır.
The Returned 2013 full hd izle 720p izle

Virüs - The Returned (2013)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Manuel Carballo
Ülke: İspanya, Kanada
Tür: Dram, Korku, Gerilim
Vizyon: 9 Mayıs 2014
Oyuncular: Kris Holden-Ried, Emily Hampshire, Shawn Doyle, Claudia Bassols, Melina Matthews, Paulino Nunes, Barry Flatman

Ölümcül bir zombi virüsü insanlığı tehdit etmektedir ve bu virüse karşı tek bir çare bulunmaktadır. 'Return Protein' verilerek geliştirilen bir madde kanında virüsü taşıyanların hiç ısırılmamış gibi yaşamda kalmasını sağlar. Fakat bu proteinin stokları tükenmeye başlayınca halk ayaklanır ve isyan çıkar. Daha kötüsü kanında virüsü taşıyanlar tedaviye devam edemedikleri için zombiye dönüşmeye başlarlar. Protestocular şimdi birer birer katil dönüşmüşlerdir… Alex ve Kate ise bütün bu kaosun ortasında kalan kişilerdendir. Kate zombi virüsüne karşı geliştirilen çalışmaların başını çeken ekipte yer alırken, Alex karanlık sırrını herkesten saklayan bir müzisyendir. Kanındaki protein miktarı düştükçe Alex gerçeği saklayamaz bir duruma gelir ve Kate’in canını kurtarmak için çok fazla zamanı kalmamıştır… Yönetmenliğini Manuel Carballo’nun üstlendiği filmin senaryosu ise Hatem Khraiche’ye ait.
Grand Piano 2013 full hd izle 720p izle

Piyano - Grand Piano (2013)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Eugenio Mira
Ülke: İspanya
Tür: Gizem, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: John Cusack, Elijah Wood, Alex Winter, Dee Wallace, Kerry Bishé, Allen Leech, Tamsin Egerton

Piyano, Elijah Wood ve John Cusack'ın başrollerini paylaştığı 2013 yapımı bir İspanyol gerilim filmidir. Film 20 Eylül 2013 tarihinde Fantastic Fest film festivalinde ilk gösterimini gerçekleştirdi ve 30 Ocak 2014 tarihinde ise VOD'da (talebe bağlı video) satışa sunuldu. Film, Tom Selznick isimli bir piyanistin "sahne korkusu"nu anlatıyor. Tom Selznick 5 sene evvel sahnede büyük bir çöküş yaşar ve sahne korkusu gelişir. Yıllar sonra yine sahnelere döner lakin dönüş performansı sırasında, nota defterinde öleceğini yazan bir not ile karşılaşır.
Realive 2016 full hd izle 720p izle

Realive (2016)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 52 dakika


  


Yönetmen: Mateo Gil
Ülke: İspanya, Fransa
Tür: Bilim-Kurgu
Vizyon: 1 Ocak 2017
Oyuncular: Tom Hughes, Charlotte Le Bon, Oona Chaplin, Barry Ward, Julio Perillán, Rafael Cebrián, Bruno Sevilla

Marc?a ölümcül bir hastalık teşhisi konur ve yalnızca bir sene ömrü kaldığı söylenir. Sonunu kabullenemeyen Marc, bedenini dondurmaya karar verir...6 yıl sonra, başka bir deyişle 2084 seneninde, tarihte tekrar canlanan ilk kişi olur. Hemen peşinden, hayatının aşkı olduğunu fark ettiği Naomi?nin tüm bu yolculuğu boyunca hiç de beklemediği bir şekilde ona eşlik ettiğini öğrenir?
Toc Toc 2017 full hd izle 720p izle

Toc Toc (2017)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 30 dakika

Yönetmen: Vicente Villanueva
Ülke: İspanya
Tür: Komedi
Vizyon: 1 Ekim 2017
Oyuncular: Rossy de Palma, Adrián Lastra, Alexandra Jiménez, Oscar Martínez, Paco León, Inma Cuevas, Ana Rujas

Obsesif kompulsif bozukluğu olan bir grup hasta, uçuşu geçiken doktorlarıyla randevularını beklerken mecburi olarak birbirlerinin garipliklerine katlanır.
Goal II: Living the Dream 2007 full hd izle 720p izle

Gol 2 - Goal II: Living the Dream (2007)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Jaume Collet-Serra
Ülke: İngiltere, İspanya, Almanya
Tür: Dram, Spor
Vizyon: 9 Şubat 2007
Oyuncular: Kuno Becker, Stephen Dillane, Leonor Varela, Elizabeth Peña, Carmelo Gómez, Miriam Colon, Frances Barber, Alessandro Nivola, Anna Friel

Newcastle United futbol klübünde deneyim sahibi olduktan sonra, Santiago Munez (Becker) Real Madrid'e transferi ile David Beckham, Zinedine Zidane ve Ronaldo gibi efsane futbolcular ile aynı sahada top koşturma şansı yakalar.
Las aventuras de Tadeo Jones 2012 full hd izle 720p izle

Hazine Avcısının Maceraları - Las aventuras de Tadeo Jones (2012)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 32 dakika

Yönetmen: Enrique Gato
Ülke: İspanya
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon: 15 Mart 2013
Oyuncular: Óscar Barberán, Michelle Jenner, José Mota, José Corbacho, Pep Anton Muñoz, Luis Posada, Meritxell Ané

17 Şubat 2013?te verilen Goya Ödülleri?nde En İyi Animasyon, En İyi Uyarlama Senaryo ve En İyi Yeni Yönetmen olmak üzere 3 ödül kazanan Hazine Avcılarının Maceraları, ülkemizde Kuzey Güney?in yıldızı Buğra Gülsoy?un seslendirmesiyle ve 3D seçeneğiyle sunuluyor.

Tad, aynen kahramanı Max Mordon gibi ünlü bir arkeolog ve hazine avcısıdır?rüyalarında tabii! Gerçekte ise Tad Şikago?da çalışan bir inşaat işçisidir. Çocukluğundan beri en büyük hayali hazine peşinde koşan bir kahraman olmaktır. Nihayet bir gün şans ona güler ve bir dizi yanlış anlaşılmalar sonucunda, Tad kendini Peru?daki Kayıp Şehir?i bulmak için yola çıkacak olan bir profesörün yerine geçmiş olarak bulur. Profesörün güzeller güzeli kızı Sara da bu macerada ona eşlik edecektir. Sonunda hayalleri gerçek olan Tad?e bu görevde çok özel bir grup kahraman yardım eder: Tropik kuş Belzoni ve çılgın köpek Jeff. Acaba mumyalar, ateş topları, vahşi hayvanlar ve kötü adamlarla dolu bu tehlikeli macerada Tad ve arkadaşları Kayıp Şehir?i kurtarabilecekler midir?
Pet 2016 full hd izle 720p izle

Pet (2016)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 34 dakika


  


Yönetmen: Carles Torrens
Ülke: İspanya, ABD
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon: 1 Aralık 2016
Oyuncular: Jennette McCurdy, Ksenia Solo, Dominic Monaghan, Nathan Parsons, Gary J. Tunnicliffe, Da'Vone McDonald, Denise Garcia

Her aşk karşılıklı olmayabiliyor. 2016 yapımı Pet filminde de bir adamın bir kadına beslediği yoğun duygularına karşılık alamayınca aşık olduğu kadını kaçırarak onu bir kafesin içerisine hapsederek onunla oyun oynamaya kalkışması ile kendisine cevap veren kadının arasında geçen hikayeyi anlatan filmdir.
Altamira 2016 full hd izle 720p izle

Altamira (2016)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Hugh Hudson
Ülke: İngiltere, Fransa, İspanya
Tür: Dram, Tarihi
Vizyon: 1 Nisan 2016
Oyuncular: Clément Sibony, Rupert Everett, Javivi, Irene Escolar, Nicholas Farrell, Allegra Allen, Lluís Soler

Altamira mağarasını Marcelino (Antonio Banderas) 1879 da İspanya'nın Kuzeyinde Santillana del Mar yakınında Keşfetmiştir..Bu öyle bir keşif ki Bilinen insanlık tarihinden yani Adem ve Havva dan bile önce olduğu sanılmaktadır..

Daha önceden akıllarımıza kazınan Chariots of Fire , I Dreamed of Africa, Revolution gibi filmlerin yönetmeni Hugh Hudson'ın bu yeni fliminde bir çok sahneye şaşımamak elde değil...

Altamira mağarası Tarih öncesi'nden kalma duvar resimleriyle ünlüdür.Bu mağaranın insanlık tarihine kadar bu biçimde kalmasının sebebi zamanla toprakla dolan mağarada ışık ve hava gibi yıpratıcı etkisi bulunan doğal etmenlerin ortamdan kesilmiş olmasından kaynaklanıyor.Bu yapıtlarının "Solutrean" uygarlığının ile "Magdalenian" uygarlığından kaldıkları sanılmaktadır bu tarih M.Ö. 30.000 ya da M.Ö. 20.000 arasındadır
The Corpse of Anna Fritz 2015 full hd izle 720p izle

Ölüm ve Ötesi - The Corpse of Anna Fritz (2015)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 16 dakika


  


Yönetmen: Hèctor Hernández Vicens
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 18 Mart 2016
Oyuncular: Alba Ribas, Cristian Valencia, Albert Carbó, Bernat Saumell, Belén Fabra, Montserrat Miralles, Henry Morales

Ünlü ve çok güzel bir aktris sayılan Anna Fritz (Alba Ribas), beklenmedik bir tarzda gözlerini yummuştur. Cesedinin bulunduğu morgda görev yapan Pau, cesedin fotoğrafını görüntüleyip yakın arkadaşını morga davet eder. Anna?nın hala yok olmamış güzelliğinden çok şahane bulan gençler, cenazeden önce onun cansız bedenine sahiplik etmek isterler. Fakat hiç tahmin etmedikleri gerilim dolu bir maceraya atılmak üzeredirler...
Extinction 2015 full hd izle 720p izle

Extinction (2015)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    

  


Yönetmen: Miguel Ángel Vivas
Ülke: ABD, İspanya, Fransa, Macaristan
Tür: Korku
Vizyon:
Oyuncular: Matthew Fox, Jeffrey Donovan, Quinn McColgan, Valeria Vereau, Clara Lago, Eduardo Fedriani, Matt Devere

Birkaç 100 bin senelik evrim ve üstünlükten sonra insanlar nerdeyse dünya üzerinden silinmiştir. Birkaç gün içinde, insanları zeka sahibi olmayan, zalim ve vahşi yaratıklara dönüştüren bir enfeksiyon yüzünden insanlık silinip süpürülmüştür. Şimdi ise salgından yedi sene sonra, bir hiçliğin ortasında yer alan Harmony kasabası uzun yıllar süren ve gezegenin bir kısmını kaplayan karlarla örtülüdür. Uzun zamandır arkadaş olan Patrick ve Jack, ve Jack?in kızı Lu, tek hayatta kalanlardır. Yine de birbirleriyle görüşmemekte hatta birbirlerini görmezden gelmektedirler. Aralarında korkunç bir şey yaşanmış ve uzun zamandır süregelen nefret ile arkadaşlıkları çoktan bitmiştir. Yiyecek insan bulamayan ve doymak bilmeyen bir açlığa sahip yaratıklar dünyanın bu unutulmuş köşesine de geldiklerinde Patrick ve Jack güçlerini birleştirip geçmişte aralarında şekillenen nefreti unutarak hayatları nı kurtarmak için beraber mücadele edecekler midir?
The Gunman 2015 full hd izle 720p izle

Tetikçi - The Gunman (2015)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Pierre Morel
Ülke: ABD, Fransa, İspanya
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 20 Mart 2015
Oyuncular: Sean Penn, Jasmine Trinca, Javier Bardem, Ray Winstone, Mark Rylance, Idris Elba, Peter Franzén

Bir zamanlar emrinde çalıştığı örgüt tarafından ihanete uğrayan eski ajan Jim Terrier, tehlike dolu geçmişini ardında bırakıp yeni bir hayata başlamanın arefesindedir. Terrier, sevgilisi Anne ile evlenip alelade bir adam olmanın planlarını yaparken eski iş arkadaşları ve patronları tarafından takip edildiğini fark eder. Peşindeki eski dostlarından kurulu dünyanın en kuvvetli örgütünün tek hedefi Jim Terrier'ı öldürmektir. Jim yeni düşmanlarıyla yüzleşip hayatta kalmaya çalışırken canı tehlikede olanın sadece kendisi olmadığını fark eder. Bundan sonra yalnız kendisini değil, tek varlığı Anne'i de korumak olacaktır..
La cueva 2014 full hd izle 720p izle

Karanlıkta Düşeriz - La cueva (2014)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 20 dakika

Yönetmen: Alfredo Montero
Ülke: İspanya
Tür: Korku
Vizyon: 25 Ocak 2014
Oyuncular: Marta Castellote, Xoel Fernández, Eva García-Vacas, Marcos Ortiz, Jorge Páez, Daisy Waterstone

Palansız ve Porgramsız Bir Tatile Çıkan beş arkadaş Issız Bir Bölgede Gizemli Bir Mağara Bulur ve Bu Mağarayı Keşfetmeye Karar Verirler..Başrollerinde Marta Castellote, Xoel Ferdandez ve Eva Garcia-veas'ı İzlediğimiz Korku Filminin Yönetmen Koltuğunda Alfredo Montero Oturuyor.Film, Aynı zamanda Londra Film Festivali'nde De Gösterilmişti.
Septimo 2013 full hd izle 720p izle

7. Kat - Septimo (2013)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 28 dakika


  Yönetmen: Patxi Amezcua
Ülke: İspanya, Arjantin
Tür: Gerilim
Vizyon: 5 Eylül 2013
Oyuncular: Ricardo Darín, Belén Rueda, Luis Ziembrowski, Osvaldo Santoro, Guillermo Arengo, Jorge D'Elía, Andrea Carballo

Sebastián (Darin) bir sabah, okula gitmek için hazır olan çocukları ile bir oyun oynamayı kabul eder: Oturdukları apartmanın 7. katından zemin kata kadar bir yarış. Onlar merdivenleri kullanırken o da asansörü kullanacaktır. Ama alt kata ulaştığında çocuklarını hiçbir yerde bulamaz. Umutsuz bir şekilde onları bulmak için kendi araştırmasına başlar. Artık apartmandaki herkes birer şüphelidir...
Alacrán enamorado 2013 full hd izle 720p izle

Akrebin Aşkı - Alacrán enamorado (2013)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 40 dakika

Yönetmen: Santiago Zannou
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Romantik, Gerilim
Vizyon: 14 Nisan 2013
Oyuncular: Álex González, Miguel Ángel Silvestre, Carlos Bardem, Judith Diakhate, Hovik Keuchkerian, Javier Bardem, Elio Toffana

Julián, şiddete meyilli bir gençtir ve Solis isimli bir lider tarafından yönetilen bir neo-nazi çetesinin üyesidir. Julián'ın tek amacı aile desteğinden ve sevgisinden mahrum kaldığı bu hayatta bir şekilde bir kurtuluş yolu bulabilmektir. Değer verdiği tek kişi ise en yakın arkadaşı Luis'tir. Julián civardaki bir spor salonunda Carlomonte isimli bir eğitmenden boks dersleri almaya başlar. İçindeki öfkeyi bu şekillerde dışarı vurmaya çalışan genç adamın dönüşümü Alyssa isimli bir genç kızla tanışmasıyla olur. Geçmişi acılarla dolu Alyssa ve Julián birbirlerine aşık olurlar. Genç adam yeni bir hayat kurmak için aktif olarak çalıştığı grubunu bırakmaya karar verir, fakat Luis bu kararına karşı çıkar. İki aşık için işler zannettiklerinden daha zor olacaktır.
Canibal 2013 full hd izle 720p izle

Canibal (2013)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 56 dakika


  


Yönetmen: Manuel Martín Cuenca
Ülke: İspanya, Romanya, Rusya, Fransa
Tür: Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Antonio de la Torre, Olimpia Melinte, Delphine Tempels, María Alfonsa Rosso, Yolanda Serrano

Carlos, Granada'da saygın bir terzidir, ama aynı zamanda gölgeler içinde bir katil. Cinayet işlerken hiç pişmanlık ve suçluluk hissetmez, ta ki hayatının aşkı Nina karşısına çıkana kadar.
Il futuro 2013 full hd izle 720p izle

Gelecek - Il futuro (2013)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 34 dakika


  


Yönetmen: Alicia Scherson
Ülke: İtalya, Şili, Almanya, İspanya
Tür: Dram
Vizyon: 6 Haziran 2013
Oyuncular: Luigi Ciardo, Manuela Martelli, Rutger Hauer, Nicolas Vaporidis, Alessandro Giallocosta

Vizesindeki sorun nedeniyle Fransadan sınırdışı edilen Maya ailesinin yanına Fasa döner. Ancak bu ayrılıktan hiç memnun olmayan Maya, Paristeki hayatına geri dönebilmek için her yolu deneyecektir...
Diario de una ninfómana 2008 full hd izle 720p izle

Bir Kadının Seks Günlüğü - Diario de una ninfómana (2008)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: Christian Molina
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Belén Fabra, Leonardo Sbaraglia, Llum Barrera, Geraldine Chaplin, Ángela Molina

Valére iyi eğitimli, yöneticilik yapan, çekici, duygusal ve genç bir kadındır. Tüm bu olumlu özelliklerinin yanında Valére'nin hayatını oldukça zorlaştıran bir bağımlılığı vardır...

Bir nemfoman yani seks bağımlısı olan bu genç kadın doyumsuz cinsel açlığını gidermek için farklı insanlarla ilişki içine girer. En saf duygularını ve en samimi itiraflarınıysa kişisel günlüğünde saklar...

Kiminle ve ne zaman isterse birlikte olan bu genç kadın için seks bir yaşam biçimi haline gelmiştir. Bu yaşam tarzı onu aşkın ve hayat kadınlığının en uç noktalarına götürür.
Carne de neón 2010 full hd izle 720p izle

Neon Flesh - Carne de neón (2010)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 38 dakika

Yönetmen: Paco Cabezas
Ülke: İspanya, Fransa, İsveç, Arjantin
Tür: Komedi, Gerilim
Vizyon: 9 Ekim 2010
Oyuncular: Mario Casas, Vicente Romero, Luciano Cáceres, Macarena Gómez, Dámaso Conde

Kadınlara özel hizmet vererek para kazanan ve kendi işlerini yapmaya başlayan bir genç, iki sapsız arkadaşıyla beraber bir genel ev açmaya karar verir. Buranın getireceği başarıyla annesini etkilemeyi planlamaktadır.
Le moine 2011 full hd izle 720p izle

Şeytanın Yüzü - Le moine (2011)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Dominik Moll
Ülke: İspanya, Fransa
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 11 Temmuz 2011
Oyuncular: Vincent Cassel, Déborah François, Joséphine Japy, Sergi López, Catherine Mouchet

Gotik yazar Matthew Gregory Lewis'in 1796 tarihli romanının yeni uyarlaması olan ''Şeytanın Yüzü'' (The Monk), bu hafta gerilim sevenleri salonlara çekmeyi hedefliyor.

Yönetmenliğini Dominik Moll'un üstlediği, Vincent Cassell ve Deborah Francois'nın başrollerini paylaştığı film, doğa üstü öğeler içeren dini bir gerilim filmi görüntüsü altında bir ahlak hikayesi anlatıyor.

Fransız aktör Cassel'in, inancı sorgulanan dindar, çalışkan ve saygıdeğer rahip Ambrosio rolünü canlandırdığı filmin konusu şöyle:

''Doğduğunda bir Kapuçin manastırının kapısına terk edilen Ambrosio, dürüstlüğünden çekinilen çetin bir vaizdir, fakat kör edici baş ağrıları ve yinelenen kabuslardan mustariptir. Asla baştan çıkarılamayacağından emin olsa da gizemli bir çırağın gelişiyle inançları sarsılacak ve günaha sürüklenecektir.''
El guardián invisible 2017 full hd izle 720p izle

El guardián invisible (2017)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 2 saat 9 dakika


  


Yönetmen: Fernando González Molina
Ülke: İspanya, Almanya
Tür: Gerilim
Vizyon: 1 Ağustos 2017
Oyuncular: Javier Botet, Marta Etura, Colin McFarlane, Miquel Fernández, Miguel Herrán, Elvira Mínguez, Francesc Orella

Doğup büyüdüğü kasabaya geri döndüğünde bir müddet şahsi meseleleriyle yüzleşen ve derin travmalar geçiren polis memurunun işi bir hayli zordur. Zira cinayet zanlısı, öldürdüğü gençlerin ardından hiçbir iz bırakmamaktadır.
Wrath of the Titans 2012 full hd izle 720p izle

Titanların Öfkesi - Wrath of the Titans (2012)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Jonathan Liebesman
Ülke: ABD, İspanya
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 30 Mart 2012
Oyuncular: Sam Worthington, Liam Neeson, Ralph Fiennes, Édgar Ramírez, Toby Kebbell

Zeus'un oğlu yarı tanrı Perseus'un canavar Kraken'i kahramanca altetmesinin üzerinden 10 sene geçmiştir. Bir balıkçı olarak 10 yaşındaki oğlu Helius ile sessiz sakin bir hayat sürmektedir.
Ancak titanlar ve tanrılar araasında savaş tekrar kıvılcımlarını göstermektedir. İnsanların bağlılıklarını azaltmaları ve tanrıların hapsedilmiş titanlar ve gaddar liderleri Kronos (Zeus, Hades ve Poseidon'un babası) hapisten kaçar. Kronos Zeus'u esir alır ve insanlığı tehdit etmeye başlar. Bu durumda iş insanlığı daha önce de kurtarmış olan Perseus'e düşer...
Regression 2015 full hd izle 720p izle

Korku Terapisi - Regression (2015)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Alejandro Amenábar
Ülke: İspanya, Kanada
Tür: Korku, Gizem, Gerilim
Vizyon: 9 Ekim 2015
Oyuncular: Emma Watson, Ethan Hawke, David Thewlis, Devon Bostick, Aaron Ashmore, Dale Dickey, David Dencik

İçimdeki Deniz ve Diğerleri filmlerinin yönetmeni Alejandro Amenabar, başrollerini Ethan Hawke ve Emma Watson'ın paylaştığı yeni filmi Regression ile beraber gene gerilim kulvarına doğru direksiyon kırıyor. Amenabar'ın senaryosunu da kaleme aldığı film, 1990 senesinde Minnesota'da geçiyor. Hatırlayamadığı bir suçla karşı karşıya kalan John Gray'in soruşturma sürecini ön plana alan film, meraklılarına ince işlenmiş bir suç gerilimi vadediyor.
A Night in Old Mexico 2013 full hd izle 720p izle

Eski Meksikada Bir Gece - A Night in Old Mexico (2013)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 43 dakika

Yönetmen: Emilio Aragón
Ülke: İspanya, ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Robert Duvall, Jeremy Irvine, Angie Cepeda, Luis Tosar, Joaquín Cosio, Javier Gutiérrez, Rene Rhi

Eski toprak Robert Duvall'ı iflah olmaz, alemci bir Texas ranger suretinde gördüğümüz film, Meksika sınırının çorak arazilerinde harlanan bir başka Hangover hadisesi olarak pekala kabul edilebilir. Kabaca çığrından çıkan bir alem ertesinde, çorak arazide silahların konuştuğu bir kovalamacayı ön plana alan bu modern western örneği, yönetmen Aragon'un kendi ülkesi sınırları dışında çektiği ilk yapım olma özelliği taşıyor...
Los amantes pasajeros 2013 full hd izle 720p izle

Aklımı Oynatacağım - Los amantes pasajeros (2013)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Pedro Almodovar
Ülke: İspanya
Tür: Komedi
Vizyon: 10 Mayıs 2013
Oyuncular: Antonio Banderas, Penelope Cruz, Cote Soler, Antonio de la Torre, Hugo Silva, Miguel Ángel Silvestre, Laya Martí

Meksika'ya gitmekte olan bir uçağın içindeki yolcular hayatlarındaki son saatleri geçirmektedirler. Ölüm kaçınılmazdır ve bu gerçek yolcuların çenesine vurur! Yaşamda artık saklayacak hiçbir şeyleri kalmadığından en gizli sırlarını, sakları yönlerini birbirlerine tek tek anlatmaya başlarlar…Ünlü İspanyol yönetmen Pedro Almodovar'ın uzun bir aradan sonra komedi türünde çektiği bu tamamı bir uçakta geçen son film, bir grup uçak yolcusunun ölüme yaklaşmaları ve böylece bilinmezlerini diğerlerine anlatmaya başlamaları üzerinden ilerliyor.
La herencia Valdemar 2010 full hd izle 720p izle

Lanetli Miras - La herencia Valdemar (2010)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: José Luis Alemán
Ülke: İspanya
Tür: Korku, Gizem
Vizyon: 13 Mayıs 2011
Oyuncular: Daniele Liotti, Óscar Jaenada, Laia Marull, Silvia Abascal, Rodolfo Sancho

Luisa Llorente,Victoria zamanında Valdemar'a ait bir binaya sahip olmak isteyen bina vergilendirilmelerinde çalışan bir uzmandır. Ama Luisa birdenbire ortadan kaybolur. Luisa'nın çalıştığı şirketin başkanı olan Maximilian Luisa'yı bulmak için Nicholas Tramel isimli bir dedektif ile anlaşır. Aslında bilmedikleri birşey vardır ilk kaybolan Luisa değildir.

Geleceğin ses getirmesi beklenen yönetmeni José Luís Alemán'ın ilk sinema filmi ülkesi İspanyada büyük ses getirirken, filmin Türkiye'de vizyona girmesi beklenmiyor
Todos tenemos un plan 2012 full hd izle 720p izle

Herkesin Bir Planı Vardır - Todos tenemos un plan (2012)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Ana Piterbarg
Ülke: Arjantin, İspanya, Almanya
Tür: Suç, Dram
Vizyon: 30 Ağustos 2012
Oyuncular: Viggo Mortensen, Soledad Villamil, Daniel Fanego, Javier Godino, Sofía Gala, Oscar Alegre, Joaquín Daniel

Agustín, terkedilen umutsuz bir adamdır... Buenos Aires te yaşadığı hayat onu yavaş yavaş sinir bozucu aksi bir adama dönüştürür... İkiz kardeşi Petro´nun ölümünden sonra Agustín, Petro´nun kimliğinde Paraná Delta bölgesinde gizemli yeni bir hayata başlamak için yola koyulur... Orası bu iki kardeşin çocukluğunun geçtiği bölgedir... Dönüşünden kısa bir süre sonra Agustín istemeden kendisini tehlikeli cinayetlerin içinde bulur...
Zipi y Zape y el club de la canica 2013 full hd izle 720p izle

Zip Zap ve Büyük Gizem - Zipi y Zape y el club de la canica (2013)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Oskar Santos
Ülke: İspanya
Tür: Macera, Komedi, Aile
Vizyon:
Oyuncular: Javier Gutiérrez, Raúl Rivas, Daniel Cerezo, Claudia Vega, Fran García, Marcos Ruiz, Christian Mulas

Ailesi tarafından cezalandırılan iki kardeşin, gönderildikleri okulda yaşadığı sırlarla dolu macerası...

Yaramaz ikizler Zip ve Zap, aileleri tarafından cezalandırılarak Falconetti tarafından yönetilen bir yaz okuluna gönderilirler. Tek gözü olmayan adam, okulda her türlü eğlenceyi ve yaratıcılığı yasaklamıştır. Kurallara uymayanların acımasız bir biçimde cezalandırıldığı bu okulda, çocuklar Marble çetesi adında bir direniş grubu kurarlar. Zeka, cesaret ve en başta dostluk üzerine kurulan çete, okulda gizemli bir sır keşfeder ve hayal bile edemeyecekleri bir maceraya atılırlar.
Agnosia 2010 full hd izle 720p izle

Yanılsama - Agnosia (2010)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
Yönetmen: Eugenio Mira
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 26 Eylül 2010
Oyuncular: Martina Gedeck, Eduardo Noriega, Bárbara Goenaga, Félix Gómez, Luis Zahera

Joana Prats Agnosia hastalığına sahip genç bir kadındır.Agnosia hastalığı; duyularda herhangi bir bozukluk olmamasına rağmen sinir sisteminin belirli bir yerindeki doku bozukluğundan ileri gelen görsel algıyı etkileyen sinirsel bir hastalıktır. Babasının şiddetli ölümünden sonra ona ait olan işleriyle ilgili önemli bir sırrı bilen belki de tek kişi olması filme biraz heyecan katmaktadır. Joana'nın saklamış olduğu bu sırrı öğrenmek isteyen 2 kişi daha vardır.
I Come with the Rain 2009 full hd izle 720p izle

Yağmurla Gelen - I Come with the Rain (2009)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Anh Hung Tran
Ülke: Fransa, Hong Kong, İrlanda, İspanya, İngiltere
Tür: Gerilim
Vizyon: 14 Mayıs 2009
Oyuncular: Josh Hartnett, Tran Nu Yên-Khê, Byung-hun Lee, Takuya Kimura, Shawn Yue

Los Angeles polis teşkilatından ayrılmış bir özel dedektif olan Kline, Çinli bir milyarderin kayıp oğlunu bulmak üzere Hong Kong'a gider. Kayıp Shitao'yu bulabilmek için eski yardımcısı Meng Zi'ye başvurur. Meng Zi artık Hong Kong'da polis olarak görev yapmaktadır. Kline, Shitao'yu bulma girişiminde beklediği başarıyı gösteremez. İzlediği yol onu yerel bir gangster olan Su Dongpo ile onun uyuşturucu bağımlısı sevgilisi Lili'ye götürür. Bu esnada Kline, geçmişinde bıraktığı sandığı anıları ile boğuşmaktadır. Kline polis teşkilatından ayrılmasına sebep olan seri bir katile ait bu anılardan kurtulmadığı sürece arayışında başarılı olamayacağını anlar.
Dictado 2012 full hd izle 720p izle

Lanetli Kız - Dictado (2012)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: Antonio Chavarrías
Ülke: İspanya
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon: 8 Haziran 2012
Oyuncular: Juan Diego Botto, Bárbara Lennie, Nora Navas, Maria Pau Pigem, Monti Castiñeiras

İlkokullarda sınıf öğretmeni olan Daniel, görevli olduğu okulda çalışan kendisi gibi öğretmen eşi Laura ile huzurlu ve mutlu bir hayat sürdürmektedir. Fakat çok istemelerine rağmen hiç çocukları olmamıştır. Bir gün Daniel, çocukluk arkadaşı Mario ile karşılaşır ve çiftin kaderini o dakikadan sonra değişir.
Mario yetim kalan Julia’yı geçici olarak evlat edinmeleri için çifti ikna eder. Her ikisi de küçük kıza karşı anne ve babalık rollerine soyunan çift farklı bir çocukla karşı karşıya olduklarından habersizdirler. Korkutucu ve sıra dışı davranışları olan küçük kız, saklanan sırları da açığa çıkartacaktır...
Film 62. Berlin Film Festivali'nin yarışmalı bölümünde seyircilerle buluşmuştu.
Yönetmenliğini Antonio Chavarrías'ın üstlendiği film, Katalan tiyatro yazarı Sergi Belbel'in öyküsünden yine yönetmen tarafından uyarlanmış.
Submergence 2017 full hd izle 720p izle

Derin Sular - Submergence (2017)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 52 dakika


  


Yönetmen: Wim Wenders
Ülke: Almanya, Fransa, İspanya, ABD
Tür: Dram, Romantik, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Alicia Vikander, James McAvoy, Audrey Quoturi, Godehard Giese, Celyn Jones, Alex Hafner, Jess Liaudin

Büyük Alman sinemacı Wim Wenders?in merakla beklenen son filmi, Somali?de kum çöllerinden Normandiya kumsallarına, derin denizin soluk kesen görüntüleri ile müthiş kadrosundan aldığı güçle çarpıcı bir izlenim sunuyor. San Sebastian Film Festivali?nin açılış filmi olan Derin Sular, Normandiya?da birbirine âşık olup tehlikeli görevler peşinde ülkeden ülkeye yolculuk etmek zorunda kalan, ancak kader ve şartlar yüzünden bir türlü kavuşamayan bir hidrolik mühendisiyle bir biyo-matematikçinin romantik hikâyesini anlatıyor. Film, savaş muhabiri J.M. Ledgard?ın romanından sinemalara uyarlandı.
[REC] 4: Apocalipsis 2014 full hd izle 720p izle

Rec 4: Kıyamet Gecesi - [REC] 4: Apocalipsis (2014)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Jaume Balagueró
Ülke: İspanya
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Javier Botet, Manuela Velasco, Paco Manzanedo, Ismael Fritschi, María Alfonsa Rosso, Críspulo Cabezas, Héctor Colomé

İtfaiye ile daireye giren genç televizyon muhabiri Angela Vidal, yaşamda kalmaya çalışır. Fakat askerlerin bilmediği kendisinin garip bir enfeksiyonun tohumlarını taşıdığıdır. Bir kaç gün izole durumda yaşaması gereken yüksek korumalı bir kurum olan karantina tesisine kaldırılır. Kıyıdan millerce uzaklıkta olan ve her tarafı sularla çevrili eski bir petrol tankeri karantina için bilhassa ayarlanmıştır.?
Intruders 2011 full hd izle 720p izle

Davetsiz Misafirler - Intruders (2011)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Juan Carlos Fresnadillo
Ülke: ABD, İngiltere, İspanya
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon: 12 Eylül 2011
Oyuncular: Clive Owen, Daniel Brühl, Carice van Houten, Kerry Fox, Ella Purnell

28 Weeks Later (28 Hafta Sonra) filminin yönetmeni Juan Carlos Fresnadillo, başta Children of Men olmak üzere pek çok filmde başrol oynayan Clive Owen’la, Intruders adlı İspanyol menşeli bir korku gerilim filmi için bir araya geliyor. Film, bünyede yeterince gerilim yaratacakmış gibi görünüyor.

Kimse onu göremese de, Hollow Face (Boş Surat/Sima/Çehre) karanlık köşelerde bekleyerek çaresizlik içerisinde sevilmek istiyor ama korku ve nefret yaymaktan başka bir şey bilmiyor. Farrow’un 13 yaşındaki kızı Mia, kendi evlerinde saldırıya uğradığı zaman John Farrow’un da hayatına giriyor. Aile bağları içerisinde çatlaklar belirmeye başlarken gerçekle hayal arasındaki çizgi giderek bulanıklaşıyor. Hiçbir güvenlik önlemi, Hollow Face’e engel olamayacakmış gibi görünüyor.
Órbita 9 2017 full hd izle 720p izle

Orbiter 9 - Órbita 9 (2017)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 35 dakika


  


Yönetmen: Hatem Khraiche
Ülke: İspanya, Kolombiya
Tür: Dram, Romantik, Bilim-Kurgu
Vizyon: 1 Nisan 2017
Oyuncular: Clara Lago, Álex González, Andrés Parra, Belén Rueda, Kristina Lilley, John Alex Castillo, Fernando Campo

Uzay istasyonu Orbit 9, elindeki tek astronot olan yirmi yaşında olan Elena?yı 19 sene sonra Selesta?ya gönderiyor. Elena için, gemideki hayati tedariklerden biriyle alakalı olarak gemiye giden Alex hayatında gördüğü ilk insan. O, yalnızca evrensel kozmik bir deneyin parçası olduğunu değil, insanlığın geleceğine etki edebilecek sıra dışı bir varlık olduğunu da bilmiyor.
Aloft 2014 full hd izle 720p izle

Paramparça - Aloft (2014)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 52 dakika


  Yönetmen: Claudia Llosa
Ülke: ABD, İspanya, Fransa
Tür: Dram
Vizyon: 29 Mayıs 2015
Oyuncular: Cillian Murphy, Jennifer Connelly, Oona Chaplin, Mélanie Laurent, Ian Tracey, Peter McRobbie, Zen McGrath

Aloft, yirmi sene evvel terkettiği oğluyla karşılaşan annenin mücadelesini anlatıyor.
La banda Picasso 2012 full hd izle 720p izle

Picasso Çetesi - La banda Picasso (2012)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 40 dakika

Yönetmen: Fernando Colomo
Ülke: İspanya
Tür: Komedi, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Stanley Weber, Louise Monot, David Coburn, Raphaëlle Agogué, Alexis Michalik, Lionel Abelanski, Thomas Jouannet

Paris'in meşhur müzesi Louvre'dan Mona Lisa tablosunun çalınma hikayesi...
The Pelayos 2012 full hd izle 720p izle

Şanslı Sayılar - The Pelayos (2012)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Eduard Cortés
Ülke: İspanya
Tür: Aksiyon, Dram
Vizyon: 2 Mayıs 2014
Oyuncular: Daniel Brühl, Lluís Homar, Miguel Ángel Silvestre, Oriol Vila, Vicente Romero, Hui Chi Chiu, Blanca Suárez

Bir grup kumarbaz Pelayos adında bir ekip kurarak para kazanmanın peşindedir. Büyük paralar için bir araya gelen Pelayos ekibi, icat ettikleri yöntem sayesinde rulet masasında vurgun yapmaktadır. Ta ki başlarına bela olan kumarhane müdürüne rastlayana kadar...
Astérix et Obélix: Au service de Sa Majesté 2012 full hd izle 720p izle

Asteriks ve Oburiks Gizli Görevde - Astérix et Obélix: Au service de Sa Majesté (2012)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Laurent Tirard
Ülke: Fransa, İspanya, İtalya, Macaristan
Tür: Macera, Komedi, Aile
Vizyon: 26 Ekim 2012
Oyuncular: Gérard Depardieu, Edouard Baer, Fabrice Luchini, Catherine Deneuve, Guillaume Gallienne

İÖ 50 yılı Sezar savaşa susamış , mükemmel lejyon ordusuyla dünyanın sınırlarındaki adayı Britanya'yı (Bretagne ) fethetmeye karar verir. Zafer çabuk alınmıştır fakat küçük bir Britanya köyü onlara direnir. Britanya'nın kraliçesi Cordelia en sadık çalışanı Jolitorax'ı Romalılara karşı direnişleriyle ünlü başka bir küçük köyün yakınlarına Gaule'den yardım istemeye gönderir,

Gaulois köyünde Astérix ve Obélix oldukça meşguldür. Şef , yeğeni Goudurix'i onlara emanet etmiştir. Jolitorax yardım istemeye geldiğinde, ona büyülü iksirden bir ton emanet etmeye karar verirler ve yanında da Asterix ve Obelix'i gönderirler tabii eğitimini tamamlaması için iyi bir fırsat yakalayan Goudurix de onlarla gidecektir. Ama hiçbirşey planlandığı gibi gitmez...

Asterix ve Obelix'i Eduard Baer ve Gerard Depardieu canlandıracaklar. Fabrice Luchini Caesar olurken, Catherine Deneuve ise Britanya Kraliçesi olacak. Film, 1966 yapımı çizgi roman "Asterix in Britain" uyarlaması. Film 3D olacak ve çekimleri Malta, Macaristan ve çeşitli Avrupa ülkelerinde gerçekleştirildi.
Open Windows 2014 full hd izle 720p izle

Açık Pencereler - Open Windows (2014)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Nacho Vigalondo
Ülke: Fransa, İspanya, ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 12 Eylül 2014
Oyuncular: Sasha Grey, Elijah Wood, Neil Maskell, Nacho Vigalondo, Iván González, Rachel Arieff, Adam Quintero

Genç ve güzel bir kadın, Chord adında kötü bir adam tarafından kaçırılır. Bu kadını kurtarmak içinse, elinden geleni ardına koymayacak bir adam vardır. Katillere karşı vicdansız ve masumlara karşı merhametli...

Daha önce video çalışmaları ve kısa filmleriyle tanınan sinemacı Nacho Vigalondo'nun yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği ve görselliği ile şaşırtan filmin başrollerini Sasha Grey ve Elijah Wood üstlenirken Neil Maskell, Iván González ve Brian Elder gibi isimler onlara eşlik ediyor.
Summer Camp 2015 full hd izle 720p izle

Yaz Kampı - Summer Camp (2015)

5.1 IMDB Puanı 5.1
    
 1 saat 21 dakika


  


Yönetmen: Alberto Marini
Ülke: ABD, İspanya
Tür: Korku
Vizyon: 3 Haziran 2016
Oyuncular: Diego Boneta, Jocelin Donahue, Maiara Walsh, Andrés Velencoso, Àlex Monner, Xavier Capdet, Rick Zingale

4 Amerikalı öğrenci İspanya'nın kuzeyindeki bir yaz kampına, çocuklara İngilizce öğretmek üzere gelmişlerdir. Çocukların kampa katılmasından evvel zaman geçiren gençler, bir yandan birbirlerini tanımaya çalışmaktadırlar. Fakat ormanın içinde birçok olumsuzlukla da mücadele etmektedirler. Çocukların gelmesine kısa bir süre kala öğrenciler içinde garip bir salgın baş gösterir. Salgından etkilenenler bir anda öfke buhranına tutularak tam bir caniye dönüşmektedir, fakat bir süre sonra normal hallerine geri döndüklerinde o anlara dair hiçbir şey hatırlamamaktadırlar. Fakat bu tehdit sürdüğü sürece hiçbiri tam anlamıyla güvende olmayacaktır.
Atrocious 2010 full hd izle 720p izle

Acımasız Ruhlar - Atrocious (2010)

5.1 IMDB Puanı 5.1
    
 1 saat 15 dakika

Yönetmen: Fernando Barreda Luna
Ülke: İspanya, Meksika
Tür: Korku, Gizem, Gerilim
Vizyon: 15 Ekim 2010
Oyuncular: Rafael Amaya

2010 yılı 4 Nisan günü, Atauri Quintanilla ailesi kulübede ölü olarak bulunur. Polis ağızları bantlanmış cesetlere 37 saat sonra ulaşabilmiştir. Cristian Quintanilla ve kardeşleri için hayatının son beş gün ve o anlar ve açıklanamayan yaşayan garip durumları gösterir.
Emergo 2011 full hd izle 720p izle

Lanetli Ruh - Emergo (2011)

5.1 IMDB Puanı 5.1
    
 1 saat 20 dakika


  Yönetmen: Carles Torrens
Ülke: İspanya
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon: 10 Ağustos 2012
Oyuncular: Kai Lennox, Michael O'Keefe, Rick Gonzalez, Fiona Glascott, Gia Mantegna

Carles Torrens’in yönettiği ve Michael O’Keefe, Ellen Keegan, Paul Ortega ile Allen White’ın oynadığı Lanetli Ruh (Emergo), 10 Ağustos 2012’de vizyona çıkarılıyor.

Paranormal Activity ekolünden gelen Emergo / Lanetli Ruh, eşinin ölümünden sonra çocuklarıyla yeni bir eve taşınan Alan (Kai Lennox) evde yalnız olmadıklarına dair işaretler fark eder. Çocuklarının hayatından şüphe duymaya başlayan Alan, evde araştırma yapmaları için eve doğaüstü olaylarla ilgilenen bir ekip çağırır. Ekibin üç gün süren çalışmaları süresince tüyler ürpertici görüntüler ve gerçekler ortaya çıkacaktır...
La posesión de Emma Evans 2010 full hd izle 720p izle

İblis - La posesión de Emma Evans (2010)

5.1 IMDB Puanı 5.1
    
 1 saat 38 dakika

Yönetmen: Manuel Carballo
Ülke: İspanya
Tür: Korku
Vizyon: 29 Temmuz 2011
Oyuncular: Doug Bradley, Stephen Billington, Tommy Bastow, Sophie Vavasseur, Richard Felix

İblis, son dönemlerde yükselişe geçen İspanyol korku sinemasının 'şeytan çıkarma filmlerinde de varım' iddiasını gözler önüne sermeye çalışan bir film. Yönetmen Manuel Carballo'nun pek de başarılı olmayan El último justo'dan sonra çektiği ikinci uzun metrajı olan film, tahmin edilebileceği gibi içine şeytan girmiş 15 yaşlarındaki bir kızdan bahsediyor.

Emma Hawkins çevresindeki genç kızlardan biraz farklıdır. Ergenliğin getirdiği bazı psikolojik sorunlarla boğuşan kız, anne ve babasının onu anlamadığını düşünmektedir. Aile bağları ve kendi özgürlüğü ile ilgili problemleri olduğunu düşünen Emma bir süre sonra çok daha baş ağrıtıcı bir problemle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Günlerden bir gün ani olarak hem psikolojik hem de fiziksel olarak değişmeye başlayan kızın sorunlarının tıbbi olduğunu düşünen ailesi kızlarını doktora götürür. Yapılan testlerden herhangi bir sonucun çıkmaması üzerine aile dertlerine başka bir yerde başka bir cevap aramak durumunda kalacaktır...
[REC]³ Génesis 2012 full hd izle 720p izle

Rec 3: Diriliş - [REC]³ Génesis (2012)

5.0 IMDB Puanı 5.0
    
 1 saat 20 dakika


  Yönetmen: Paco Plaza
Ülke: İspanya
Tür: Korku
Vizyon: 28 Eylül 2012
Oyuncular: Leticia Dolera, Diego Martín, Javier Botet, Àlex Monner, Ismael Martínez

Koldo ve Clara için hayatlarının en önemli günüdür. Her şey normal başlamıştır. Özellikle gelin ve damat ile onların aileleri başta olmak üzere herkes bu önemli günün tadını çıkarmaktadır.
The Titan 2018 full hd izle 720p izle

The Titan (2018)

5.0 IMDB Puanı 5.0
    
 1 saat 37 dakika


  


Yönetmen: Lennart Ruff
Ülke: İngiltere, İspanya, ABD
Tür: Bilim-Kurgu
Vizyon: 2 Mart 2018
Oyuncular: Sam Worthington, Taylor Schilling, Tom Wilkinson, Agyness Deyn, Nathalie Emmanuel, Corey Johnson, Aleksandar Jovanovic

Yakın gelecekte insanların en büyük ihtiyacı yaşayabilecek yeni bir gezegen bulmaktır. Gözde Hava Kuvvetleri kaptanı Rick Janssen, insan ırkına faydası olabilecek ve beklenmedik yankılar doğurabilecek bir askeri deneye katılma kararı verir. Plan onu Satürn'ün birçok ayının en büyüğü olan Titan'ın zorlu ortamlarında sağ kalabilecek bir süper insana dönüştürmektir. Ancak proje ilerledikçe, projenin arkasındaki beynin çok daha kötü emelleri olduğu ortaya çıkmaya başlar. Deney neticeninde Rick?i, eşini, ailesini ve muhtemelen tüm insanlığın hayatını tehdit eden yan etkiler meydana gelecektir.
The Cold Light of Day 2012 full hd izle 720p izle

Gizli Hedef - The Cold Light of Day (2012)

4.9 IMDB Puanı 4.9
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Mabrouk El Mechri
Ülke: ABD, İspanya
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Henry Cavill, Verónica Echegui, Bruce Willis, Sigourney Weaver, Joseph Mawle

Will Shaw ailesiyle İspanya'ya yat tatiline gider. Fakat yüzmeden döndüğünde tekneyi bomboş bulur. Ailesi bir komplonun parçası olan oldukça usta ajanlar tarafından kaçırılmıştır. Will polisten yardım isterken onların da planın bir parçası olduğunu anlar. Will bir yandan sağ kalmak ve ailesini kurtarmak için kaçarken diğer yandan da şantaj malzemesi olan gizemli bir çantanın peşine düşer.
Another Me 2013 full hd izle 720p izle

Bir Başka Ben - Another Me (2013)

4.7 IMDB Puanı 4.7
    
 1 saat 26 dakika


  Yönetmen: Isabel Coixet
Ülke: İngiltere, İspanya
Tür: Gizem, Gerilim
Vizyon: 15 Kasım 2013
Oyuncular: Sophie Turner, Jonathan Rhys Meyers, Claire Forlani, Ivana Baquero, Gregg Sulkin, Rhys Ifans, Geraldine Chaplin

Psikolojik bir gerilim olan yapım, kendine benzeyen bir hayalet tarafından takip edilen genç bir kızın yaşadıklarını konu almaktadır.
The Face of an Angel 2014 full hd izle 720p izle

The Face of an Angel (2014)

4.7 IMDB Puanı 4.7
    
 1 saat 41 dakika


  


Yönetmen: Michael Winterbottom
Ülke: İngiltere, İtalya, İspanya
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Cara Delevingne, Kate Beckinsale, Daniel Brühl, Genevieve Gaunt, Lucy Cohu, Rosie Fellner, Sai Bennett

Britanya sinemasının her daim heyecan uyandıran yönetmeni Michael Winterbottom?ın yeni filmi Meleğin Yüzü, yönetmenin yankıları hâlâ süren meşhur ?Amanda Knox Davası?ndan etkilenerek yaptığı bir psikolojik gerilim. Toskana?da Britanyalı bir kız öğrencinin ev arkadaşları tarafından öldürülmesinin ardından bu tuhaf vakanın peşine takılan iki kişiden bir tanesi bir gazeteci, öteki ise bir belgeselci. Dante?nin İlahi Komedya?sı gibi 3 bölüme ayrılan filmde Winterbottom, gerilimi had safhada tutarak cinsellik, dehşet ve gizem kokan ürkütücü bir cinayet hikâyesine ışık tutmanın derdinde. | Gönderen: CruSuS
Basic Instinct 2 2006 full hd izle 720p izle

Temel İçgüdü 2 - Basic Instinct 2 (2006)

4.2 IMDB Puanı 4.2
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Michael Caton-Jones
Ülke: Almanya, İngiltere, ABD, İspanya
Tür: Suç, Korku, Gizem
Vizyon: 31 Mart 2006
Oyuncular: Stan Collymore, Sharon Stone, Neil Maskell, David Thewlis, Jan Chappell

1992 yılında gösterime girdiğinde büyük tartışmalar yaratan Temel İçgüdü'nün 14 yıl aradan sonra gelen devam filminde Sharon Stone'a eşlik eden oyuncular David Morrissey, Charlotte Rampling ve David Thewlis.
Yaşadığı olayları unutmak için San Francisco'dan Londra'ya taşınan Catherine Tramell'in (Stone) başı çok geçmeden kanunla belaya girer. İngiliz polisi, suçlu psikolojisi konusunda uzman bir görevliyi davaya vererek olayı araştırmaya başlar.
11-11-11 2011 full hd izle 720p izle

11-11-11 (2011)

4.0 IMDB Puanı 4.0
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Darren Lynn Bousman
Ülke: ABD, İspanya
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon: 1 Kasım 2011
Oyuncular: Timothy Gibbs, Michael Landes, Denis Rafter, Wendy Glenn, Lluís Soler

2011 yılının 11. ayı ve 11. gününde cenettin 11. kapısından Dünya’ya gelen bir varlık ve beraberinde getireceği lanetleri anlatıyor
Afterparty 2013 full hd izle 720p izle

Afterparty (2013)

3.8 IMDB Puanı 3.8
    
 1 saat 18 dakika

Yönetmen: Miguel Larraya
Ülke: İspanya
Tür: Korku
Vizyon: 6 Nisan 2013
Oyuncular: Lucho Fernández, Alicia Sanz, Rocío León, Ana Caldas, Juan Blanco

Carlos "El Capi", "Mystery Camp" isimli popüler televizyon dizisinin başkahramanıdır. Özellikle genç nesilin hayranlığını kazanan Carlos, elindeki şöhret faktörünü nasıl kullanacağını çok iyi bilmektedir. Bu nedenle de bir akşam sıradışı bir partiye partiye katılması için teklif geldiğinde bu teklifi geri çevirmez. Partide aşırı miktarda alkol ve uyuşturucu kullanılır. Carlos sabah kalktığında kendini akşam tanıştığı üç kızla birlikte bulur ve neredeyse geceye dair hiçbir şey hatırlamamaktadır. Dört geneç bir anda görüntülü telefona gelen vahşet dolu videolarla dehşete kapılırlar. Bu videolarda, evde kapana sıkışmış insanların vahşice öldürülmeleri kayda alınmıştır. Gizemli katil ise televizyon dizisinde Carlos'un oynadığı karakter gibi giyinmiştir. Dört genç tanık oldukları şeyden sonra bir an önce evden çıkmaya karar verirler, ancak kapılar bir anda kapanır ve ev tüm ilginçlerikleriyle gençleri içine hapseder.
Paranormal Xperience 3D 2011 full hd izle 720p izle

Ölümcül Arayış - Paranormal Xperience 3D (2011)

3.7 IMDB Puanı 3.7
    
 1 saat 26 dakika


  


Yönetmen: Sergi Vizcaino
Ülke: İspanya
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon: 9 Aralık 2011
Oyuncular: Amaia Salamanca, Maxi Iglesias, Lucho Fernández, Úrsula Corberó, Manuel de Blas

Paranormal (normal ötesi, alışılmadık) dünyanın varlığına inanmayan Angela bir psikiyatri öğrencisidir. Fakültenin en huysuz ve tuhaf profesörü, Angela ve arkadaşlarına ölümden sonraki hayatın gerçek olmadığını ispatlamak için gizemli bir hikâyesi olan bir maden şehri araştırmasını yürütmelerini önerir. Angela ve sınıfından dört arkadaşı, onlara arabasını ödünç veren Angela’nın kız kardeşi Diana ile birlikte hikâyede geçen “Susurro”ya (Fısıltı) giderler. Aralarındaki ilişki çocukluk yıllarında yaşadıkları trafik olaylar yüzünden kaçınılmaz bir şekilde soğuktur. Kahramanlarımız hep beraber şehri dolaşırlar. Tehlikeleri önemsemeden, geri dönüşü mümkün olmayan sonuçlar doğuracak ölümden sonraki yaşamın kapılarını açarlar.

Film Xpand 3D sinema teknolojisiyle izleyiciyi fiziksel olarak olayların yaşandığı yerlere, korkunç mekânlara götürüyor ve asla kaçmalarına izin vermiyor… Bu şekilde filmdeki ana karakterleri, uzun ve korkunç bodrum katlarında takip ediyor ve seyircileri üç boyu ile en korkunç kâbuslarının içine yolluyor