Yeni Zellanda Sineması (29 sonuç)

The Lord of the Rings: The Return of the King 2003 full hd izle 720p izle

Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü - The Lord of the Rings: The Return of the King (2003)

8.9 IMDB Puanı 8.9
    
 3 saat 21 dakika


  Yönetmen: Peter Jackson
Ülke: ABD, Yeni Zellanda
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik, Dram
Vizyon: 19 Aralık 2003
Oyuncular: Noel Appleby, Alexandra Astin, Sean Astin, David Aston, John Bach, Elijah Wood, Ian McKellen, Viggo Mortensen

Aragorn, kendi ırkının çağrısına cevap vererek, Orta Dünya'nın bütün kaderi onun elindeyken doğumuyla birlikte ona verilen gücünü kullanabilecek midir? Karanlığın bütün güçleri son savaş için bir araya gelirken Gandalf, Gondor'un yaralı ordusunu toparlamak için hazırlıklara başlar. Gandalf'a gereken destek Rohan Kralı Theoden'den gelir. Thoden, tarihin bu en büyük savaşı için tüm savaşçılarını seferber eder. İçlerinde saklanan Eowyn ve Merry ile birlikte insanlar, tüm cesaretlerine ve ırklarına olan sonsuz bağlılıklarına rağmen Gondor'u kuşatan düşmanların karşısında güçsüzdür. Çok büyük kayıplar vereceklerini bilseler de insanlar Sauron'un dikkatini başka yöne çekerek Yüzük Taşıyıcısı'nın yolculuğunu tamamlamasını sağlamak için hayatlarının en zor savaşında birbirlerine kenetlenirler.
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001 full hd izle 720p izle

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği - The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001)

8.8 IMDB Puanı 8.8
    
 2 saat 58 dakika


  Yönetmen: Peter Jackson
Ülke: Yeni Zellanda, ABD, Yeni Zelanda
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 21 Aralık 2001
Oyuncular: Alan Howard, Elijah Wood, Noel Appleby, Sean Astin, Sala Baker, Ian McKellen, Orlando Bloom

İyiyle kötü arasındaki mücadelenin epik bir anlatımı olan filmde, muazzam bir sorumluluğu üstlenmek zorunda kalan ve barışçı bir Hobbit olan Frodo Baggins'in destansı serüveni işleniyor.

Kendisine, pek çok gücü olan Tek Yüzük teslim edilen Frodo'nun Orta Dünya'dan geçerek Mordor topraklarına ulaşması ve yüzüğü, yapıldığı yer olan Hüküm Dağı'nın alevlerinde yok etmesi gerekmektedir. Tek Yüzük asırlarca kayıp olarak kalmıştır ve Karanlıklar Efendisi Sauron'un "zalimliğini, kötü niyetini ve tüm yaşama hükmetme arzusunu" içinde barındırmaktadır.Yolculuğu sırasında, Frodo'ya dokuz üyeden oluşan 'Yüzük Kardeşliği' eşlik etmektedir: İyi bir büyücü ve Frodo'nun akıl hocası olan Boz Gandalf (Ian McKellen), Aragorn, Gondor'un müstakbel kralı ve asil bir savaşçı olan Aragorn (Yolgezer olarak da bilinir-Viggo Mortensen), Gondor'un ateşli askerlerinden Boromir (Sean Bean), balta kullanma ustası olan cüce Gimli (John Rhys-Davies), usta okçu Legolas (Orlando Bloom), ve Hobbitler Samwise Gamgee (Sean Astin), Peregrin Took (Billy Boyd) ve Meriadoc Brandybuck (Dominic Monaghan).

Karanlıklar Efendisi Sauron'un karanlık savaşçıları Orklar, mağara trolleri ve kötü büyücü Ak Saruman (Christopher Lee) tarafından toplanan Goblin'ler tarafından amansızca takip edilen Yüzük Kardeşleri, yüzüğün sınırsız tahrik gücüne direnmek zorundadırlar.
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002 full hd izle 720p izle

Yüzüklerin Efendisi: İki Kule - The Lord of the Rings: The Two Towers (2002)

8.7 IMDB Puanı 8.7
    
 2 saat 59 dakika


  Yönetmen: Peter Jackson
Ülke: ABD, Yeni Zellanda
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 20 Aralık 2002
Oyuncular: Bruce Allpress, Sean Astin, John Bach, Sala Baker, Cate Blanchett

İki kule, Emyn Muil tepelerinde başlar. Yollarını kaybetmiş Hobbitler, Frodo ve Sam, esrarengiz Gollum'un kendilerini takip ettiğini farkederler ve onu kıskıvrak yakalarlar. Bir zamanlar bir Hobit olan ve beş yüz yıl sahip olduğu Yüzük tarafından bozulup bir yaratığa, dönüştürülen Gollum, kendisini serbest bırakmaları karşılığında, Hobbitleri Mordor'un Kara Kapıları'na götürmeye söz verir. Sam, bu yeni yol arkadaşına güvenmemektedir. Frodo ise bir zamanlar kendisi gibi bu yüzüğü taşıyan Gollum'a acımaktadır.
District 9 2009 full hd izle 720p izle

Yasak Bölge 9 - District 9 (2009)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 1 saat 52 dakika


  Yönetmen: Neill Blomkamp
Ülke: ABD, Yeni Zellanda, Kanada, Güney Afrika
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 6 Kasım 2009
Oyuncular: Sharlto Copley, Jason Cope, Nathalie Boltt, Sylvaine Strike, Elizabeth Mkandawie, John Sumner, William Allen Young, David James

Yapımcılığını Peter Jackson?un üstlendiği film 30 milyon dolar gibi mütevazı bir bütçeye sahip. Yönetmenin bazı yaratıcı reklâm filmleri dışında birisi bu filme de esas teşkil eden iki kısa filmi var. Kendiside Johannesburg doğumlu olan yönetmenin film için seçtiği yerde gene aynı. Dünya dışı varlıkların dünyamızı zorunlu ziyareti temalı filmin çekim tekniği Cloverfield ya da Rec gibi filmleri izleyenlere yabancı gelmeyecektir. Uzaylılarla münasebet üzerine çekilmiş filmlerin hepsinden ayrılan yönü ise şehrin üstünde uzay gemileri bilinmeyen bir nedenle arızalanıp kalan uzaylıların gemiden indirilip, kendileri için kurulan bir mülteci kampına toplanması. Bundan sonrası uzaylılara fahiş fiyatla besin pazarlayıp karşılığında silah satın alan Nijeryalılardan tutunda uzaylıların yalnızca silah teknolojisinin peşinde olan silah şirketine, halkın uzaylılara karşı olan tepkileri sonrası uzaylılara yeni kurulan mülteci kampı için nakil belgelerini imzalatmaya çalışan bürokratlara kadar biraz Afrika biraz da insanlık dramı. Alışılmadık bir tema üstünden bir siyasi hiciv ya da kara mizah örneği.
Guardians of the Galaxy Vol. 2 2017 full hd izle 720p izle

Galaksinin Koruyucuları 2 - Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 16 dakika


  


Yönetmen: James Gunn
Ülke: ABD, Yeni Zellanda, Kanada
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu
Vizyon: 28 Nisan 2017
Oyuncular: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Michael Rooker, Karen Gillan

"Galaksinin Savunucuları 2" filminde ekip uzayın uzak noktalarına yolculuklar ederken bir yandan da galaksiyi savunmak için değişik serüvenlere atılıyor. Savunucular, artık aileleri haline gelen ekipte birbirlerini düşmanlara karşı savunmak için savaşırken, Starlord olan Peter Quill?in gizemli geçmişinin sırları da çözülmeye başlıyor.
Hunt for the Wilderpeople 2016 full hd izle 720p izle

Hunt for the Wilderpeople (2016)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 1 saat 41 dakika


  


Yönetmen: Taika Waititi
Ülke: Yeni Zellanda, Yeni Zelanda
Tür: Komedi, Dram, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Sam Neill, Julian Dennison, Rima Te Wiata, Rachel House, Oscar Kightley, Stan Walker, Mike Minogue

Hunt for the Wilderpeople filmi Yeni Zelanda da çekilmiştir. Garip bir aile hikayesi. Macera komedi tadında izleyebileceğiniz harika bir film.Yeni Zellanda'da yaşayan sorunlu bir çocuk olan Ricky'nin hayatına odaklanacak.
The World's Fastest Indian 2005 full hd izle 720p izle

Efsane Adam - The World's Fastest Indian (2005)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Roger Donaldson
Ülke: Yeni Zellanda, ABD, İsviçre, Japonya, Yeni Zelanda
Tür: Biyografi, Dram, Spor
Vizyon: 12 Mayıs 2006
Oyuncular: Anthony Hopkins, Iain Rea, Tessa Mitchell, Aaron Murphy, Tim Shadbolt, Annie Whittle, Greg Johnson

Gençlik hayallerinin kaybolmasına izin vermeyen biri... Anthony Hopkins dünya hız rekoru efsanesi Burt Munro rolünde gerçek bir hikâye ile karşımızda . Hayatı boyunca klâsik Indian motorsikletini mükemmelleştimeye çalışan Burt, dünyanın bir ucundan Utah?taki Bonneville tuz çöllerine motorunu denemek için yola çıkar. Karşılaştığı tüm zorluklara karşın, yeni hız rekorunun sahibi olur. 1967 senesinde Munro tarafından kırılan dünya rekorunu henüz geçebilen kimse olmadı ve efsanesi günümüze kadar geldi.
The Hobbit: An Unexpected Journey 2012 full hd izle 720p izle

Hobbit: Beklenmedik Yolculuk - The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 2 saat 49 dakika


  Yönetmen: Peter Jackson
Ülke: ABD, Yeni Zellanda
Tür: Macera, Fantastik
Vizyon: 14 Aralık 2012
Oyuncular: Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage, Ken Stott, Graham McTavish

“The Hobbit”te Bilbo Baggins’in uzun zaman önce ejderha Smaug tarafından ele geçirilen kayıp Cüce Erebor Krallığı’nı geri alabilmek için çıktığı epik yolculuğu izleyeceğiz. Büyücü Gri Gandalf tarafından aniden kapısı çalınan Bilbo kendisini efsanevi savaşçı Thorin Oakensheild’in liderliğindeki on üç cücenin arasında bulur. Yolculukları onları Yaban yerlere sürükler, Goblin ve Orklarla, Dev Örümceklerle, Kurtlarla, Şekil Değiştirenlerle ve Büyücülerle dolu tehlikeli topraklardan geçmek zorundadırlar.

Hedefleri Doğuda ve Yalnız Dağ’ın çorak topraklarında bulunduğu için, önce goblin tünellerinden geçmek zorundadırlar. Bilbo bu tünellerde hayatını sonsuza dek değiştiren bir yaratıkla, Gollum’la tanışır.

Alçakgönüllü Bilbo Baggins bir yeraltı gölünün kıyılarında Gollum’la birlikte sadece kendisini bile şaşırtan cesaretini ve kurnazlığını keşfetmekle kalmaz, aynı zamanda Gollum’un beklenmedik ve faydalı güçlere sahip “değerlisi” yüzüğü de ele geçirir… Bilbo’nun henüz bilmediği şekillerde Orta Dünyanın kaderini değiştirecek basit altın bir yüzüktür bu...
War for the Planet of the Apes 2017 full hd izle 720p izle

Maymunlar Cehennemi: Savaş - War for the Planet of the Apes (2017)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 20 dakika


  


Yönetmen: Matt Reeves
Ülke: ABD, Kanada, Yeni Zellanda
Tür: Aksiyon, Macera, Dram
Vizyon: 14 Temmuz 2017
Oyuncular: Andy Serkis, Woody Harrelson, Steve Zahn, Karin Konoval, Amiah Miller, Terry Notary, Ty Olsson

Maymunlar Cehennemi üçlemesinin son perdesine hazır olun... 2011 seneninde Maymunlar Cehennemi: Başlangıç ile yolculuğuna başlayan Sezar'ı 2014 senenindeki Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti'nde kurduğu maymun silahlı gücü ile insanlara karşı mücadele verirken görmüştük. İkinci filmin de yönetmeni olan Matt Reeves imzalı son film Maymunlar Cehennemi: Savaş'ta ise Sezar ve ordusunun insanlara karşı olan amansız mücadelesinin tesirleri ile karşılaşıyoruz. Her iki ırk da birbirini tehdit olarak görmeye devam ederken, mücadelenin şiddeti de artmış ve kayıplar had evreye erişmiştir. Artık iki ırkın varlığı, önlerindeki bu son savaşa bağlıdır. Maymunların öncüsü Sezar ile insanların öncüsü Albay arasındaki bu son mücadele iki ırkın kaderini belirleyecektir.
The Hobbit: The Battle of the Five Armies 2014 full hd izle 720p izle

Hobbit: Beş Ordunun Savaşı - The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 24 dakika


  Yönetmen: Peter Jackson
Ülke: Yeni Zellanda, ABD
Tür: Macera, Fantastik
Vizyon: 17 Aralık 2014
Oyuncular: Martin Freeman, Richard Armitage, Benedict Cumberbatch, Ian McKellen, Aidan Turner

The Hobbit üçlemesinin son kısmı olan 3. filmde, Bilbo Baggins, Thorin Meşekalkan ve Cüceler Bölüğü?nün maceraları sona eriyor. Ejderha Smaug ile karşı karşıya geldikten ve günahkar Hobbit Gollum'dan ünlü kuvvet yüzüğünü aldıktan sonra sağ salim eve ulaşıncaya kadar Bilbo'yu halen daha onlarca yeni maceralar bekliyor. Yurtlarına yeniden kavuşan Erebor Cüceleri, Ejderha Smaug'u Göl Kasabası'nın masum yerlileri üzerine saldıkları gerçeğiyle yüzleşmek zorundadırlar. Thorin Meşekalkan ise Arkentaşı'nı ararken mühim değerlerden ödün vermiştir. Thorin'e yardımcı olamayan Bilbo tehlikeli bir seçim yapmanın eşiğine gelir. Bu esnada Lord Sauron planladığı gizli Yalnız Dağ saldırısı için dört Ork bölüğü göndermiştir. Şimdi Cüce, Elf ve kişilerin önünde iki seçenek vardır: Ya birleşip beraber savaşacaklar ya da hep beraber yok olacaklardır. Beş ordu toplanıp savaşa girmeye hazırlanırken Bilbo hem kendi hayatı hem de arkadaşlarını kurtarmak için savaşmak mecburiyetinde kalacaktır.
The Light Between Oceans 2016 full hd izle 720p izle

Hayat Işığım - The Light Between Oceans (2016)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 13 dakika


  


Yönetmen: Derek Cianfrance
Ülke: İngiltere, Yeni Zellanda, ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 2 Eylül 2016
Oyuncular: Michael Fassbender, Alicia Vikander, Rachel Weisz, Florence Clery, Jack Thompson, Thomas Unger, Jane Menelaus

Avustralya'nın batı kıyılarında yaşayan ve deniz fenerinde görevli olan Tom (Michael Fassbender) ve karısı (Alicia Vikander), kıyıya vuran bir kayıktan kurtardıkları bebeği himayelerine alırlar. Ama yolu kasabaya düşen Hannah (Rachel Weisz), çiftin hayatını etkileyecektir...

Film, M.L. Stedman'ın aynı adlı romanından uyarlamadır.
Mr. Pip 2012 full hd izle 720p izle

Bay Pip - Mr. Pip (2012)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Andrew Adamson
Ülke: Papua Yeni Gine, Avustralya, Yeni Zellanda
Tür: Dram, Savaş, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Hugh Laurie, Xzannjah Matsi, Healesville Joel, Eka Darville, Kerry Fox, Florence Korokoro, David Kaumara

İç savaşın eşiğindeki Bougainville Adası'ndaki yerli öğrencilere öğretmenlik yapan Bay Watts, çocuklara Dickens'ın 'Büyük Umutlar'ını okumaya başlar. Böylece kitabın kahramanı Pip bir anda Matilda'nın hayatına giriverir. Matilda bu ismi sahilde kumlara yazar ve deniz kabuklarıyla süsler. Ne ki Pip'e inanan sırf Matilda değildir. Ve savaşın kucağındaki bir adada renkli bir hayal gücü büyük bir tehlike olabilmektedir.
King Kong 2005 full hd izle 720p izle

King Kong (2005)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 3 saat 7 dakika


  Yönetmen: Peter Jackson
Ülke: Yeni Zellanda, ABD, Almanya
Tür: Aksiyon, Macera, Dram, Romantik
Vizyon: 16 Aralık 2005
Oyuncular: Naomi Watts, Jack Black, Adrien Brody, Thomas Kretschmann, Colin Hanks

"The Lord of the Rings" üçlemesinin Oscar ödüllü yönetmeni Peter Jackson'ı bugünlere getiren ve dünyanın en büyük yönetmenlerinden birisi yapan sürecin başlangıcında bir maymun vardı. Yıllar sonra tekrar Kafatası Adasına dönen Peter Jackson, "King Kong" ile olağanüstü bir karakter çalışması, sürprizlerle dolu bir aşk öyküsü ve ancak 150 milyon dolarlık bütçenin yaratabileceği öfkeli dinozorları beyaz perdeye getiriyor.
The Frighteners 1996 full hd izle 720p izle

Sevimli Hayaletler - The Frighteners (1996)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Peter Jackson
Ülke: Yeni Zellanda, ABD, Yeni Zelanda
Tür: Komedi, Korku, Fantastik
Vizyon: 18 Temmuz 1997
Oyuncular: Michael J. Fox, Trini Alvarado, Peter Dobson, John Astin, Jeffrey Combs

M.j. Fox , hayaletleri yakalama konusunda usta olduğunu iddaa etmektedir. 2-3 hayaletle evlerde olay çıkaran ve bununla para kazanan biridir. Taki karşılarına sürekli cinayet işleyen bir hayalet çıkana kadar.. Bu seri katil kurbanlarının alınlarına rakam koyarak seçtiklerini öldürmektedir.Ona karşı gelebilecek tek kişi vardır. Oda M.j. Fox ‘tur ama işi hiçte kolay olmayacaktır.
What Dreams May Come 1998 full hd izle 720p izle

Aşkın Gücü - What Dreams May Come (1998)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 53 dakika

Yönetmen: Vincent Ward
Ülke: ABD, Yeni Zellanda
Tür: Dram, Fantastik, Romantik
Vizyon: 16 Nisan 1999
Oyuncular: Robin Williams, Cuba Gooding Jr., Annabella Sciorra, Max von Sydow, Jessica Brooks Grant

Chris Nielsen ve karısı, Annie kaçınılmaz bir şekilde birbirine bağlanmış olan, birbiri için yaratılmış bir çifttir. Bir otomobil kazasında çocukları öldüğünde Chrisin tutkusu ve şefkati Annieyi yaşama bağlayan tek şey olarak kalır. Bir gün Chris de öldüğünde, acıya dayanamayan Annie kendi canına kıyar. Sevgilisine her ne pahasına olursa olsun bağlanmış olan Chris, Cenneti terkeder ve karısıyla birlikte olmak için Cehennemin derinliklerine doğru bir yolculuğa başlar.
Housebound 2014 full hd izle 720p izle

Housebound (2014)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 47 dakika


  


Yönetmen: Gerard Johnstone
Ülke: Yeni Zellanda, Yeni Zelanda
Tür: Komedi, Korku, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Morgana O'Reilly, Rima Te Wiata, Glen-Paul Waru, Ross Harper, Cameron Rhodes, Ryan Lampp, Mick Innes

Kylie, işlediği bir suçtan dolayı, mahkeme tarafından bileğine elektronik kelepçe takılarak doğup büyüdüğü annesinin evine 8 aylık bir ev hapsine gönderilir. Annesi Miriam, çok boşboğaz bir kadındır ve evlerinin hayaletli olduğuna inanmaktadır. Bir süre sonra Kylie de evde bazı gariplikler görmeye başlar. Acaba annesi haklı mıdır; yoksa annesinin paranoyası, kalıtımsal olarak kendisine de mi geçmiştir ...
Ghost in the Shell 2017 full hd izle 720p izle

Kabuktaki Hayalet - Ghost in the Shell (2017)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 47 dakika


  


Yönetmen: Rupert Sanders
Ülke: ABD, Hindistan, Çin, Japonya, Hong Kong, İngiltere, Yeni Zellanda, Kanada, Avustralya
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 31 Mart 2017
Oyuncular: Scarlett Johansson, Takeshi Kitano, Juliette Binoche, Michael Pitt, Chin Han, Danusia Samal

Mamoru Oshii imzalı, 1995 yapımı tanınmış animasyon filmi Ghost in the Shell'in live-action uyarlaması olan film 9. birlik özel görev gücünün başında yer alan, özel operasyonlardan mesul benzersiz insan-saybörg hibritin hikayesini konu alıyor. Kendisini en tehlikeli suçluları durdurmaya adamış olan 9. Birlik, tek emeli Hanka Robotic?in siber teknolojideki teşebbüslerini yok etmek olan bir düşmanla karşı karşıyadır.
Power Rangers 2017 full hd izle 720p izle

Power Rangers (2017)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat 4 dakika


  


Yönetmen: Dean Israelite
Ülke: ABD, Hong Kong, Japonya, Meksika, Kanada, Yeni Zellanda
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu
Vizyon: 24 Mart 2017
Oyuncular: Dacre Montgomery, Naomi Scott, RJ Cyler, Ludi Lin, Becky G., Elizabeth Banks, Bryan Cranston

Power Rangers, Shuki Levy ve Haim Saban?ın aynı isimli çizgi film serisinden uyarlanmıştır, yakın gelecekte, dünyayı istila eden ve günden güne daha fazla zarar vermeye başlayan bir grup uzaylıyı, etkisiz hale getirmek için tüm üstün kabiliyetlerini devreye sokan 5 liseli gencin fantastik maceralarını ele almaktadır.
Alien: Covenant 2017 full hd izle 720p izle

Yaratık: Covenant - Alien: Covenant (2017)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat 2 dakika


  


Yönetmen: Ridley Scott
Ülke: ABD, İngiltere, Avustralya, Yeni Zellanda, Kanada
Tür: Korku, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 12 Mayıs 2017
Oyuncular: Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny McBride, Demián Bichir, Carmen Ejogo, Jussie Smollett

Koloni gemisi Covenant?ın mürettebatı galaksinin oldukça uzak bir köşesinde, keşfedilmemiş cennet olarak düşündükleri bölgenin aslında karanlık ve çok tehlikeli bir yer olduğunu geçte olsa anlarlar. Gezegendeki yegane canlı lanetli Prometheus'un bulgunundan sonra hayatta kalan 'sentetik' David?dir...

Efsane biilim-kurgu/macera yönetmeni Ridley Scott, Alien?da kendi yarattığı evrene, Prometheus ile başlayan yeni üçlemesinin ikinci filmi olan Alien: Covenant filminde geri dönüyor. Filmde yeniden Michael Fassbender'ı başrolde izlerken, Katherine Waterston, Demian Bichir ve Billy Crudup gibi isimler eşlik ediyor.
Turbo Kid 2015 full hd izle 720p izle

Turbo Çocuk - Turbo Kid (2015)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: François Simard
Ülke: Kanada, Yeni Zellanda
Tür: Aksiyon, Bilim-Kurgu
Vizyon:
Oyuncular: Munro Chambers, Laurence Leboeuf, Michael Ironside, Edwin Wright, Aaron Jeffery, Romano Orzari, Orphée Ladouceur

Kıyamet sonrası , gelecekte çizgi roman hayranı bir çocuk en sevdiği karakterin rolüne bürünerek arkadaşını korumak için bir tirana karşı mücadele verecektir..
Murder on the Orient Express 2017 full hd izle 720p izle

Doğu Ekspresinde Cinayet - Murder on the Orient Express (2017)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 54 dakika


  


Yönetmen: Kenneth Branagh
Ülke: ABD, İngiltere, Malta, Fransa, Kanada, Yeni Zellanda
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 10 Kasım 2017
Oyuncular: Kenneth Branagh, Paapa Essiedu, Yassine Zeroual, Asan N'Jie, Michael Rouse, Elliot Levey, David Annen

1930'lu senelerde İstanbul ve Paris arasında sefer yapan tanınmış Şark Ekspresi' nde bir cinayet işlenir. Amerikalı bir milyoner trende ölü bulunur. Trende çok sayıdaki yolcu arasında tanınmış kişi Belçikalı dedektif Hercule Poirot' da bulunur. Trenin kara saplanıp durması, Poirot' a yerel yetkililer duruma el koymadan önce cinayeti çözmesi için birkaç saat vakit verecektir.
30 Days of Night 2007 full hd izle 720p izle

30 Gün Gece - 30 Days of Night (2007)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: David Slade
Ülke: ABD, Yeni Zellanda
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon: 16 Kasım 2007
Oyuncular: Josh Hartnett, Melissa George, Danny Huston, Ben Foster, Mark Boone Junior

Alaska'nın ücra bir köşesindeki Barrow kasabası her kış, 30 gün boyunca, zifiri karanlığa gömülür. Çoğu kasaba sakini güneye yöneldiği için hüzünlü bir dönemdir bu. Bu kış, ortaya gizemli bir grup çıkar: Bu grup, kasabada kalan insanlarla beslenmek için son bulmayan bu karanlıktan faydalanmayı beklemektedir. Columbia Pictures'ın "30 Days of Night/30 Gün Gece" filminde, Barrow Şerifi Eben (Josh Hartnett), ayrı yaşadığı karısı Stella (Melissa George), ve sayıca gitgide azalan hayatta kalanlar grubu tekrar gün ışığına kavuşana dek ayakta kalmak için ellerinden gelen her şeyi yapmak zorundadırlar.
The Big White 2005 full hd izle 720p izle

Arapsaçı - The Big White (2005)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Mark Mylod
Ülke: Almanya, Kanada, Yeni Zellanda, ABD
Tür: Komedi, Suç, Dram
Vizyon: 1 Eylül 2006
Oyuncular: Robin Williams, Holly Hunter, Giovanni Ribisi, Tim Blake Nelson, W. Earl Brown, Woody Harrelson, Alison Lohman

Alaska, geyiklerin yuvası ve seyahat acentası olan Paul Barnell?ın evi. Paul, yüklü borçların altında kalmıştır ve aptal ağızlı karısı Margaret?da Tourette sendromundan acı çekmektedir. Paul, sorunlarının çözümü olarak kayıp kardeşi Raymond?ı görmektedir.

Borçlarını ödeyebilmek ve karısının sağlık problemlerine destekçi olabilecek gerekli tıbbi yardımı sağlayabilmek için, kayıp olan kardeşinin bir milyon dolar değerindeki sigorta poliçesini almaya çalışmaktadır. Sigorta şirketinde genç ve çetin müfettiş Ted Watters?la yüzyüze gelir. Ted, Paul?ün isteğine iyi bakmaz; çünkü Raymond ortadan kaybolalı yalnızca 5 sene olmuştur ve bu da onu ölmüş ilân etmek için yeterli değildir.

Paul, hayatına elinden geldiğince iyi devam etmeye çalışmaktadır, ta ki işyerinin arkasındaki çöp tenekesinde kazara bir cesetle karşılaşıncaya kadar.Yaşadığı kısa şok hemen yerini çılgın bir fikre bırakır. Eğer bulduğu bu cesete kardeşi süsü verebilirse; poliçe parasını alabilecek ve böylece problemlerini de çözmüş olacaktır.

Bu arada Ted umutsuz bir şekilde Alaska?dan ayrılmak istemektedir ve eğer terfi edebilirse kız arkadaşı Tıffany ile beraber güneşli ve sıcak bir yere taşınabileceklerdir.

Paul, özenle hazırladığı oyununa kardeşinin sahte cesedini Alaska?nın etobur vahşi doğasına atarak hemen başlar. Herşey plânlanmış bir şekilde gidiyormuş gibi gözükmektedir fakat bazı şeyler vardırki plânlamak mümkün değildir. Ceset parçalanmış bir halde bulunduğunda sigorta talebinin Ted?in masasına gelmesi çok uzun zaman sürmez. Paul?un önceki isteğini hatırlayan Ted bu işte bir hile olduğunu sezmektedir. Ve eğer bunu açığa çıkarabilirse istediği terfiyi alabilir ve bu şehirden kurtulabilir. Ted artık bu işi çok sıkı bir şekilde araştırmaya başlamıştır.

Ne yazık ki tehditler ve tehlikeler çeşitli kılıklarda gelmeye başlar. Şimdide kaybolan cesedi arayan asıl katiller Gary ve Jımbo, Paul?ün kapısındadırlar. Gözükara bir biçimde ceseti aramaktadırlar, çünkü bu ceset onların işlerini başarıyla yaptıklarının bir kanıtıdır. İzler onları Paul?ün karşısına çıkarır. Paul?le aralarında paranın bir kısmı için anlaşırlar ve Margaret?i de Paul parayı getirene kadar rehin olarak alırlar.
6 Days 2017 full hd izle 720p izle

6 Gün - 6 Days (2017)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 34 dakika


  


Yönetmen: Toa Fraser
Ülke: İngiltere, Yeni Zellanda
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi
Vizyon: 1 Ağustos 2017
Oyuncular: Abbie Cornish, Mark Strong, Jamie Bell, Emun Elliott, Martin Shaw, Nicholas Boulton, Ronan Vibert

Gerçek bir hikayeden sinemaya aktarılan 6 Days filminin oyuncu kadrosunda Jamie Bell, Abbie Cornish, Emun Elliott, Tim Downie ve Mark Strong bulunuyor. Aksiyon dolu filmin konusu kısaca; Nisan 1980'de silahlı kişiler, Londra'daki Princes Gate'deki İran Büyükelçiliğini basar. İçerideki herkesi rehin alırlar ve 6 gün sürecek gergin anlar başlar. SAS'ın bir grup yüksek eğitim görmüş askeri ise dünyanın dehşetle izleyeceği bir baskın için hazırlanmaktadır. Film 3 değişik perspektiften hikayeyi anlatıyor.
The Secret of Moonacre 2008 full hd izle 720p izle

Ay Prensesi - The Secret of Moonacre (2008)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Gabor Csupo
Ülke: Macaristan, İngiltere, Fransa, Avustralya, ABD, Yeni Zellanda
Tür: Macera, Aile, Fantastik
Vizyon:
Oyuncular: Dakota Blue Richards, Juliet Stevenson, Tim Curry, Tamás Tóth, Augustus Prew, György Szathmári, Natascha McElhone

13 yaşında olan Maria Merryweather'ın babası ölünce, o da babasız ve evsiz kalır. Hayatındaki maddi manevi tüm güzellikleri bırakmaya zorlanan küçük kız, artık Londra'dan ayrılıp Sir Benjamin ile yaşamak zorundadır. Var olduğunu bilmediği gizemli bir yer olan Moonacro Manor'da yaşıyordur.

Maria kasabaya vardıktan sonra burasının asırlar önce lanetlendiği gerçeğini öğrenecektir. Burasını felaketten kurtaracak olan da kendisidir. Şimdi peşindeki laneti geri çevirmek için yalnızca bir dahaki dolunaya kadar vakiti vardır...
Hard Rain 1998 full hd izle 720p izle

Sel - Hard Rain (1998)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Mikael Salomon
Ülke: ABD, İngiltere, Danimarka, Fransa, Japonya, Yeni Zellanda, Almanya
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 24 Nisan 1998
Oyuncular: Morgan Freeman, Christian Slater, Randy Quaid, Minnie Driver, Edward Asner, Michael A. Goorjian, Dann Florek

Bitmeyen bir aksiyon, şaşırtıcı ve sürükleyici bir macera. Tom (Christian Slater ) bir bankanın para kamyonetini kullanan; silahlı kurye amcasına yardım etmektedir. Jim (Morgan Freeman ) adında bir sabıkalı çete kurararak üç milyon dolar yüklü para kamyonetini çalmayı planlamaktadırlar. Kasabayı sel bastığı bir gün çamura saplanan kamyonete saldırırlar..
Kiwi Flyer 2012 full hd izle 720p izle

Yarış Köpekleri - Kiwi Flyer (2012)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 27 dakika

Yönetmen: Tony Simpson
Ülke: Yeni Zellanda
Tür: Aile
Vizyon:
Oyuncular: Edward Hall, Tikirau Hathaway, Vince Martin, Tandi Wright, Dai Henwood, Myer van Gosliga, Doug Colling

12 yaşında ki sevimli çocuğun tek amacı babasını yarışı kazanarak mutlu etmektir. Ancak sadece babası değil bir yandan da annesinin kırılan kalbiyle ilgilenmektedir. Bu yarışı kazanabilmesi için hile yapan ve bu yarış için bahis oynayan kişilerle mücadele etmesi gerekmektedir.Çok çetin ve mücadeleci yarış onu bekliyor.
The Stolen 2017 full hd izle 720p izle

The Stolen (2017)

5.1 IMDB Puanı 5.1
    
 1 saat 38 dakika


  


Yönetmen: Niall Johnson
Ülke: İngiltere, Yeni Zellanda, Almanya
Tür: Aksiyon, Macera, Dram, Gerilim, Western
Vizyon: 2 Kasım 2017
Oyuncular: Alice Eve, Jack Davenport, Graham McTavish, Richard O'Brien, Cohen Holloway, Glen Levy, Gillian MacGregor

Bilmediği bir dünyayı gezen bir kadının öyküsü.
The ABCs of Death 2012 full hd izle 720p izle

Ölümün Alfabesi - The ABCs of Death (2012)

4.7 IMDB Puanı 4.7
    
 2 saat 3 dakika


  


Yönetmen: Kaare Andrews
Ülke: ABD, Yeni Zellanda
Tür: Korku
Vizyon: 26 Nisan 2013
Oyuncular: Ingrid Bolsø Berdal, Dallas Malloy, Kyra Zagorsky, Erik Aude, Iván González

Yirmi altı yönetmen. Yirmi altı farklı ölüm. Toronto´da ilk gösterimi yapılan bu çılgın film, on beş ülkeyi kapsayan prodüksiyonu ve dünyaca ünlü yeteneklerin yönettiği bölümleriyle toplama filmlerin belki de en iddialısı. Her bölümü, kendilerine alfabenin bir harfi verilen farklı bir yönetmen tarafından çekilmiş. Yönetmenlerden daha sonra o harfle başlayan bir kelime seçerek ölümlü bir hikâye anlatmaları istenmiş. Kışkırtıcı, şok edici, komik ve son derece sinir bozucu bu film vücut boşlukları, kanlı çimenler, katil nesneler ve dünyanın sonu arasında dolanan modern bir korku çeşitlemesi.

.Yönetmenlere ölüm hakkında bir hikaye yaratmak için istedikleri kelimeyi seçme hakkı verilmiş. Kışkırtıcı, şaşırtıcı, tuhaf ve çelişkili THE ABC’s OF DEATH modern korku çeşitliliğini yansıtan bir film. Drafthouse Films, Magnet Pictures ve Timpson Films alfabetik ölüm cephanesini sunmaktan gurur duyar.

* Bu filmde cinsellik ya da şiddet içeren bazı sahneler yaşı küçük izleyiciler için uygun olmayabilir.