Andrew Stanton Filmleri (5 sonuç)

WALL·E 2008 full hd izle 720p izle

WALL·E (2008)

8.4 IMDB Puanı 8.4
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Andrew Stanton
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Aile
Vizyon: 26 Eylül 2008
Oyuncular: Ben Burtt, Elissa Knight, Jeff Garlin, Fred Willard, MacInTalk, John Ratzenberger, Kathy Najimy

Dünya gezegenini terk eden insanlar tarafından unutulduktan sonra, uzun yıllar boyunca yapayalnız yaşayan ve bu süre içinde programlandığı işle (çöp tasnifiyle) uğraşan robot WALL-E, günün birinde EVE adlı çok güzel bir arama robotuyla karşılaşır ve hayatı aniden yepyeni bir anlam kazanır.

WALL-E’nin elinde gezegenin geleceğinin anahtarının olduğunu keşfeden EVE, artık başka bir gezegende yaşayan ve dünyaya güvenlik içinde geri dönüş haberini heyecanla beklemekte olan insanlara bu bilgiyi rapor etmek için müthiş bir uzay yolculuğuna çıkar. Ancak WALL-E’ de boş durmamış, çok beğendiği EVE’in peşine takılarak onunla birlikte galaksiye açılmıştır. Beyazperdedeki gelmiş geçmiş en heyecan verici ve en yaratıcı komedi macerası böylece başlar.

Geleceğin daha önce hiç hayal edilmemiş vizyonlarını içeren bu filmde WALL-E’ye, aralarında bir hamamböceği ile bozuk robotlardan oluşan kahraman ruhlu bir topluluğun da yer aldığı birbirinden ilginç karakterler eşlik eder.
Finding Nemo 2003 full hd izle 720p izle

Kayıp Balık Nemo - Finding Nemo (2003)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Andrew Stanton
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile
Vizyon: 19 Nisan 2013
Oyuncular: Albert Brooks, Ellen DeGeneres, Alexander Gould, Willem Dafoe, Brad Garrett, Allison Janney, Austin Pendleton

Dünyaya gelir gelmez annesini kaybeden Nemo babası tarafından büyütülmektedir. Artık İlkokul çağına geldiğinde babasının ilgisinden sıkılmaya başlar. Bir süzgeci küçük olduğu için babası Okyanusta yüzmeyi Nemo' ya yasaklamıştır.Bir gün Nemo, Okyanusta yüzebileceğini ve o sırada yüzeyde duran cisme dokunabileceğini iddaa eder ve kendini bir anda bir insanın ellerinde bulur. Oğlunun insanlar tarafından yakalanıp götürüldüğünü gören babası, çok kararlıdır ne olursa olsun Nemo' yu bulacak ve eve geri gecektir. Ama Okyanus sandığından çok daha tehlikelidir.
Finding Dory 2016 full hd izle 720p izle

Kayıp Balık Dori - Finding Dory (2016)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    

  


Yönetmen: Andrew Stanton
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Komedi, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Albert Brooks, Ed O'Neill, Ellen DeGeneres

Disney Pixar'ın "Kayıp Balık Dori" filmi kimsenin unutamadığı Mavi Tang balığı Dori'yi geçmişiyle ilgili bazı yanıtlar ararken arkadaşı Nemo ve Marlin'le yeniden bir araya getiriyor. Dori neleri hatırlayabilecektir? Ailesi kimdir? Balina dilini nereden öğrenmiştir?
A Bug's Life 1998 full hd izle 720p izle

Bir Böceğin Hayatı - A Bug's Life (1998)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: John Lasseter
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile
Vizyon: 19 Mart 1999
Oyuncular: Dave Foley, Kevin Spacey, Julia Louis-Dreyfus, Hayden Panettiere, Phyllis Diller, Richard Kind, David Hyde Pierce

Karınca Adasının sakinleri kışa hazırlanmanın yüksek temposuyla durup dinlenmeden çalışmaktadırlar. Bütün bunlar yetmezmiş gibi yaz aylarında Hopper adlı zorba bir çekirgenin başını çektiği çekirge sürüsüyle yiyeceklerini mecburi bir şekilde paylaşırlar. Bu durum barışsever karınca halkı için dayanılmaz bir hal alır ve Karınca Flik buna başkaldırır.
John Carter 2012 full hd izle 720p izle

John Carter: İki Dünya Arasında - John Carter (2012)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 2 saat 12 dakika


  Yönetmen: Andrew Stanton
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik, Bilim Kurgu
Vizyon: 9 Mart 2012
Oyuncular: Taylor Kitsch, Lynn Collins, Samantha Morton, Willem Dafoe, Thomas Haden Church, Mark Strong, Ciarán Hinds

Finding Nemo ve Wall-E gibi filmlerin akademi ödüllü yönetmeni Andrew Stanton’ın son filmi “John Carter”, gizemli ve egzotik Barsoom (Mars) gezegeninde geçen sürükleyici bir aksiyon macera filmi...Taylor Kitsch, Bryan Cranston, Ciarán Hinds ve Willem Dafoe'nin başrollerini paylaştığı film, Edgar Rice Burroughs’ın "A Princess Of Mars" isimli bilim-kurgu romanından uyarlandı.

Açıklanamayan biçimde Mars’a yollanan John Carter, burada kendisini gezegen sakinlerinin arasındaki dev bir ihtilafın ortasında bulur. Tarafların arasında Tars Tarkas ve çekici prenses Dejah Thoris de vardır. Carter yok olmanın eşiğindeki bu gezegende Barsoom’ın (Mars) ve halkının kurtuluşunun kendi ellerinde olduğunu anlayacaktır...

Filmin müziklerini ise daha önce İnanılmaz Aile, Ratatouille gibi başarılı animasyonların da müziklerine imza atan ödüllü besteci Michael Giacchino üstleniyor..