Ang Lee Filmleri (9 sonuç)

Life of Pi 2012 full hd izle 720p izle

Pi'nin Yaşamı - Life of Pi (2012)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Ang Lee
Ülke: ABD, Tayvan
Tür: Macera, Dram, Fantastik
Vizyon: 28 Aralık 2012
Oyuncular: Suraj Sharma, Irrfan Khan, Ayush Tandon, Gautam Belur, Adil Hussain

Yann Martel'in en çok satan, aynı adlı romanından uyarlanan film, bir hayvan bakıcısı ve genç oğlunu merkezine alan sihirli bir macera öyküsü.

Pi'nin Yaşamı; inanç, umut ve hayatta kalma mücadelesini işleyen bir masal kıvamında. İzleyiciye farklı bir deneyim yaratacak olan “Pİ’NİN YAŞAMI”, bizleri genç bir çocuğun inanılmaz macerasına sürüklüyor – heyecan verici, spiritüel, keyifli, tüyler ürpertici, espirili ve aynı zamanda trajik bir hikaye. Pi Patel’in Hindistan’daki egzotik bir hayvanat bahçesinden Pasifik’e uzanan yolculuğunda yaşadığı gemi kazası sonucu bir sandalda bir sırtlan, kırık bacaklı bir zebra, bir orangutan ve üç yüz kiloluk bir Bengal kaplanı ile hayatta kalan tek insan olarak yaşadığı akıl almaz hikayesini sunuyor. Pi, uçsuz bucaksız okyanusta bir sandalda başbaşa kalan bu enteresan dörtlünün arasında hayatta kalma savaşı verirken, zekası sonucu besin zincirine kurban gitmemeyi başarır ve sonunda Kaplan Richar Parker ile başbaşa kalır. Pi hayatta kalmak için bu devasa kaplana büyük bir anlayışla yanaşmak zorundadır ve inanılmaz masalları böylece devam eder.
Wo hu cang long 2000 full hd izle 720p izle

Kaplan Ve Ejderha - Wo hu cang long (2000)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 2 saat


  Yönetmen: Ang Lee
Ülke: Tayvan, Hong Kong, ABD, Çin
Tür: Aksiyon, Dram, Romantik
Vizyon: 23 Mart 2001
Oyuncular: Yun-Fat Chow, Michelle Yeoh, Ziyi Zhang, Chen Chang, Sihung Lung, Pei-pei Cheng, Fa Zeng Li

Efsanevi savaşçı Li Mu Bai, Yeşil Kader adını verdiği sihirli kılıcını bölge valisine vermesi için Yu Shu Lien'e teslim eder. Fakat kılıç çalındığı zaman bütün şüpheler, Li'nin ustasını öldüren kötü şöhretli bir kaçak olan Jade Fox üstünde toplanır.
Crouching Tiger, Hidden Dragon 2000 full hd izle 720p izle

Kaplan ve Ejderha - Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  


Yönetmen: Ang Lee
Ülke: Tayvan
Tür: Aksiyon, Dram, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Chang Chen, Michelle Yeoh, Zhang Ziyi

Zamansızlığın ortasındaki bir Çin İmparatorluğu... Federal düzenin egemenliği hüküm sürmektedir. İki savaşçı, çalınan değerli bir kılıçın ve ürkütücü bir firarinin peşindedirler. Takip esnasında bir kız ile tanışırlar. Bu kız, soylu bir adamın kızıdır. İşin ilginç yanı, kızın bedeni dövüşmek için müthiş bir eğitim almıştır. Her biri, tüm hayatlarını değiştirecek kararların eşiğinde olan üç kişi, fantastik bir yolculuğa çıkarlar. Crouching Tiger, Hidden Dragon - Kaplan ve Ejderha 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Sense and Sensibility 1995 full hd izle 720p izle

Aşk Ve Yaşam - Sense and Sensibility (1995)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 16 dakika


  


Yönetmen: Ang Lee
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Dram, Romantik, Aile
Vizyon: 12 Nisan 1996
Oyuncular: James Fleet, Tom Wilkinson, Harriet Walter, Kate Winslet, Emma Thompson

Mr.Dashwood yasalar gereği mirasını ilk karısından olan oğluna bırakmak zorundadır. Oğlundan ikinci karısı ve ondan olan kızlarına destek olmasını rica eder. Fakat oğlunun karısı bunun gerçekleşmesini engellemek için elini yapar. Biri tamamen duygularıyla, diğeri de sadece mantığıyla hareket eden iki kızkardeş, 19.yüzyılın erkek egemen ve ahlakçı dünyasında bir de ekonomik sorunlarla başetmek zorunda kalırlar. Tüm toplumsal ve ekonomik baskılara rağmen mantık ve duygu aşkla birleştiğinde, bu iki kızkardeşe güç verecek, onlara mutluluğun kapılarını açacaktır.
Brokeback Mountain 2005 full hd izle 720p izle

Brokeback Dağı - Brokeback Mountain (2005)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    

  Yönetmen: Ang Lee
Ülke: ABD, Kanada
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Heath Ledger, Jake Gyllenhaal, Michelle Williams, Randy Quaid, Valerie Planche, David Trimble, Victor Reyes, Lachlan Mackintosh

Genelde kadınlarla vakit geçirmeyi seven iki sert erkek, Brokeback Dağı civarında bir çiftlikte tanışır ve birlikte vakit geçirmeye başlar. Zamanla aralarındaki ilişki, dikkat çekici bir derinlik ve duygusal bir boyut kazanır. Biri çiftçi, diğeri ise rodeo kovboyu, farklı karakterlerine rağmen birbirlerine bağlanırlar. Yaşam boyu sürecek olan bu ilişki, kimi zaman kopmalar ve ayrılıklar yaşayacak fakat yeniden iki aşığı buluşturacaktır. Ortaya, kulaktan kulağa yayılacak, aşka dair güçlü tonlar barındıran efsanevi bir hikaye çıkacaktır. Pulitzer ödüllü E. Annie Proulx imzalı, kült bir kısa hikayeden uyarlandı. Ang Lee, Jane Austen’den Hulk’a uzanan farklı uyarlama denemelerine şimdi de uzun yıllar unutulmayacak, eşcinsel bir aşk hikayesi ekledi. Lee’nin popüler kültür ile sanat arasındaki yolculuklarının en ilginç ürünlerinden birisi, aynı zamanda eşcinsel temalı sinemanın da dönüm noktalarından birisi olacak gibi gözüküyor. Brokeback Mountain - Brokeback Dağı 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Lust, Caution 2007 full hd izle 720p izle

Dikkat Şehvet - Lust, Caution (2007)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Ang Lee
Ülke: Çin
Tür: Dram, Gerilim, Romantik, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Joan Chen, Tony Leung Chiu Wai, Wei Tang

Çinli yazar Eileen Chang'in kısa hikayesinden uyarlanan, başrollerinde Asyalı sinema ikonu Tony Leung'in oynadığı heyecanlı ve erotik bir casusluk filmi olan Lust, Caution, sıradan bir kadının gerilim dolu hikayesini anlatıyor. Şangay, 1942. İkinci Dünya Savaşı sırasında süregelen Japon işgali tüm baskısıyla devam etmektedir. Mak adında sıradışı ve zengin bir kadın bir kafeden içeri girer, bir telefon görüşmesi yapar, oturur ve bekler. Ve o sırada hatırlamaya başlar. Lust, Caution - Dikkat Şehvet 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
The Ice Storm 1997 full hd izle 720p izle

Buz Fırtınası - The Ice Storm (1997)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Ang Lee
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Joan Allen, Kevin Kline, Sigourney Weaver

Connecticut banliyösü, 1973. Amerika Watergate skandalı ile çalkalanırken, Hood ve Carver aileleri şükran Günü'nde aynı çatı altında toplanma planları yapmaktadır. İki aile de huzursuz sessizlikler, cinsel deneyimler, kültürel bir karmaşa ve seks oyunları içerisinde sürüklenmektedir. Herkesi bir araya getiren fırtınalı bir gece, bu iki aile arasında gizli kapaklı yürütülen ilişkilerin beklenmedik bir biçimde sonuçlanmasına sebep olur. The Ice Storm - Buz Fırtınası 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Billy Lynn's Long Halftime Walk 2016 full hd izle 720p izle

Bana Kahraman Olduğumu Söyledi - Billy Lynn's Long Halftime Walk (2016)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Ang Lee
Ülke: ABD, İngiltere, Çin
Tür: Dram, Savaş
Vizyon: 1 Kasım 2016
Oyuncular: Joe Alwyn, Garrett Hedlund, Arturo Castro, Mason Lee, Astro, Beau Knapp, Ismael Cruz Cordova

Amerika'nın Irak'ı işgal ettiği dönemde geçen satirik savaş filmi Ben Fountain'in romanından beyazperdeye uyarlandı. Bravo adlı askeri timin 8 üyesi, Al-Ansakar'daki çarpışmadan burnu dahi kanamadan sağ çıkmayı başarır. Çatışmayı kayda alan muhabir, görüntüleri kanalına yollar; Fox ise haber olarak yayınlar. Sonrasında grup kahraman olarak ilan edilecek ve bu durum her birinin hayatını değiştirecektir.
Hulk 2003 full hd izle 720p izle

Yeşil Dev - Hulk (2003)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 2 saat 18 dakika


  Yönetmen: Ang Lee
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu
Vizyon: 22 Ağustos 2003
Oyuncular: Eric Bana, Jennifer Connelly, Sam Elliott, Josh Lucas, Nick Nolte

Bilim adamı Bruce Banner'ın bir öfke yönetimi problemi vardır. Zeki ama içine kapanık biri olarak genetik alanında eski kız arkadaşı Betty Ross ile yaptığı araştırmalara yoğunlaşarak acı verici geçmişinden kaçmaya çalışmaktadır. Anormal bir laboratuvar kazası Bruce'un içinde engel olamadığı şeytani gücü ortaya çıkar. Bir anda yeryüzündeki en güçlü varlık haline gelir. Aynı zamanda da hem bir süper kahraman hem de bir canavardır.