Barry Levinson Filmleri (13 sonuç)

Rain Man 1998 full hd izle 720p izle

Yağmur Adam - Rain Man (1998)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    

  


Yönetmen: Barry Levinson
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Dustin Hoffman, Tom Cruise, Valeria Golino

Los Angeles’ta maddiyate dayalı bir hayat süren fırlama Charlie, yıllardır uzak kaldığı babasının ölümü üzerine 3 milyon dolarlık mirastan yararlanacağını düşünerek hayaller kurar. Oysa kendisine sadece 1949 model bir Buick bırakan babası, servetin tamamını Charlie’nin daha önce varlığından haberdar olmadığı ağabeyi Raymond’a bırakmıştır. Önemli bir ayrıntı ise, Raymond’un bakıma muhtaç, otistik bir dahi olmasıdır! Maddiyatçı Charlie mirasın en azından bir kısmından vazgeçmek niyetinde değildir. Bunun için Raymond’u kaldığı klinikten kaçırıp ülke çapında bir seyahate çıkarır. Yol boyunca ağabeyinin yaşamı zorlaştıran alışkanlıklarıyla çileden çıksa da otistik adamın matematik ve hafızalama konusundaki insanüstü yeteneği karşısında bol bol hayrete düşer. Nihayetinde Las Vegas’taki kumarhanelerde bu az bulunan kabiliyetten yararlanarak hile yapmaya bile çalışır. Yol boyunca Charlie, sadece Raymond’u değil, geçmişinin bir parçasını ve belki de kendini keşfetme fırsatı da bulacaktır. Dört adet Oscar heykelciği yönetmen Barry Levinson’a, senarist Ronald Bass’a, başroldeki Dustin Hoffman’a ve elbette Yağmur Adam filminin kendisine layık görülmüştü. On yılın en sevilen filmlerinden biri için sinemaseverler 1988’e dek beklemek zorunda kalmışlardı. Rain Man - Yağmur Adam 720P kalitesinde ve altyazılı izle meniz için sizlerle..
You Don't Know Jack 2010 full hd izle 720p izle

Doktor Ölüm - You Don't Know Jack (2010)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 14 dakika


  Yönetmen: Barry Levinson
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 14 Nisan 2010
Oyuncular: Al Pacino, Brenda Vaccaro, John Goodman, Deirdre O'Connell, Todd Susman

90′larda ölümcül-hasta kişilerin intiharlarına yardımcı olan Michigan kanunlarına meydan okuyan Dr Jack Kevorkian?ın etkileyici hayatı ve çalışmaları..
Sleepers 1996 full hd izle 720p izle

Kardeş Gibiydiler - Sleepers (1996)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 27 dakika


  Yönetmen: Barry Levinson
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 22 Kasım 1996
Oyuncular: Kevin Bacon, Billy Crudup, Robert De Niro, Ron Eldard, Minnie Driver, Vittorio Gassman, Dustin Hoffman, Brad Pitt

1960'larda Hell's Kitchen'da büyüyen Shakes, Michael, John ve Tommy adındaki 4 çocuk, eşek şakası yaparken yaşlı bir adamın yaralanmasına neden olurlar. New York'taki Wilkenson Center'da 1 yıla yakın hapsolan 4 arkadaş, buradaki gardiyanların kötü muamelesine maruz kalır. Burada dayak yiyen, onurları zedelenen ve cinsel istismara uğrayan bu 4 arkadaş 13 yıl aradan sonra, Wilkenson Center ve gardiyanlarından intikam alma fırsatını yakalar.
The Natural 1984 full hd izle 720p izle

Doğuştan Yetenekli - The Natural (1984)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 18 dakika


  Yönetmen: Barry Levinson
Ülke: ABD
Tür: Dram, Spor
Vizyon: 11 Mayıs 1984
Oyuncular: Robert Redford, Robert Duvall, Glenn Close, Kim Basinger, Wilford Brimley, Barbara Hershey, Robert Prosky

Vasat bir beyzbolcu olan Roy Hobbs, kariyerinin sonlarına doğru büyük bir değişim geçirecektir. Takımını şampiyonluğa taşırken aynı zamanda geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.
Good Morning, Vietnam 1987 full hd izle 720p izle

Günaydın Vietnam - Good Morning, Vietnam (1987)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: Barry Levinson
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Savaş, Savaş
Vizyon: 23 Aralık 1987
Oyuncular: Robin Williams, Forest Whitaker, Tung Thanh Tran, Chintara Sukapatana, Bruno Kirby

Meşhur bir DJ olan Adrian Cronauer, ordu vasıtası ile sabahın erken saatlerinde yayınlanan bir radyo şovu için getirtilir. Cronauer, önceki ciddi ve sıkıcı havadalgalarını, mizah ve hippi nağmeleriyle dolu yaylım ateşiyle yok eder. Askerler tarafından aşırı sevilir, fakat üst yönetim içinde öfke uyandırır. Bilmeceler, müthiş eğlenceli fıkra bombardımanları ve 60’ların hitleriyle dopdolu film, Cronauer’in sıkı Saigon macerasının ortasında bir dünyanın nasıl deliye döndüğünü gösteriyor. Cronauer Vietnam Savaşı sırasında askere yollanır ve Saygon'daki Amerikan radyosunu kendine özgü yayınlarıyla tam bir show'a çevirir. Film, savaşın dehşetine, komedinin ve iyimserliğin çerçevesinden bakıyor. Barry Levinson'un 1987 yapımı meşhur filmi, çılgın temposuyla savaşı dekor alan kara-mizah başyapıtı.
The Wizard of Lies 2016 full hd izle 720p izle

Yalanlar Büyücüsü - The Wizard of Lies (2016)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
Yönetmen: Barry Levinson
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Robert De Niro, Lily Rabe, Michelle Pfeiffer, Kristen Connolly, Hank Azaria, Alessandro Nivola, Portland Helmich

Amerika'nın en büyük mali dolandırıcısı kabul edilen Bernie Madoff'un hayat hikayesini konu alıyor.
Wag the Dog 1997 full hd izle 720p izle

Başkanın Adamları - Wag the Dog (1997)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Barry Levinson
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Anne Heche, Dustin Hoffman, Robert De Niro

Amerikan başkanlık seçimlerine iki hafta kalmıştır... İsmi verilmeyen Amerikan başkanı, odasında küçük yaştaki bir kızla arasında geçenler nedeniyle büyük sansasyonlara neden olmuş, yeniden seçilebilme şansını sıfıra indirmiştir. Olaylar geniş çevrelerce duyulmadan önce önlem almak isteyen Beyaz Saray halkın dikkatini başka bir yöne çevirmek için medya cambazı Conrad Brean'ı görevlendirir. Halkın ve medyanın dikkatini dağıtma konusunda eşsiz bir yeteneğe sahip olan Brean, sahte bir savaş haberi çıkaracak, ardından gelen destekleyici sahte haberlerle de tüm ülkeyi gerçekte var olmayan bir savaşa inandıracaktır. Wag the Dog - Başkanın Adamları 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Bandits 2001 full hd izle 720p izle

Haydut - Bandits (2001)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: Barry Levinson
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç, Dram
Vizyon: 14 Aralık 2001
Oyuncular: Bruce Willis, Billy Bob Thornton, Cate Blanchett, Troy Garity, Brían F. O'Byrne, Stacey Travis, Bobby Slayton

Hapishane kaçkını Joe (Willis) ve hastalık hastası arkadaşı Terry (Thornton)
banka memurunu geceden rehin alıp ertesi sabah ona işine kadar eşlik etmek suretiyle ilginç bir soygun tekniği geliştirmiştir. Medya onların üzerine odaklanır ve marifetlerini de bir parça abartır, ancak iki ahbapçavuşun tek derdi yeterli miktarda parayı toparlayıp Meksika'ya kaçmak, burada özgür ve yasalara saygılı bir hayat sürmektir.

Fakat Kate Wheeler adlı bir ev kadınının (Blanchett) arabasıyla Terry'e çarpması, planları değiştirir. Rehin almak zorunda kaldıkları bu kadın, zamanla ikilinin suç dolu serüvenine ortak olur. Kate, bir anlamda aradığı değişikliği bulmuş ve monoton hayatından kurtulmuştur bu sayede. Hem haydutlar ona, hem de o haydutlara aşık olmuştur - evet, her ikisine birden... Çünkü ancak birbirlerini tamamladıklarında ideal bir sevgili etmektedir Joe ve Terry...
Man of the Year 2006 full hd izle 720p izle

Yılın Başkanı - Man of the Year (2006)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Barry Levinson
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 12 Ocak 2007
Oyuncular: Robin Williams, Christopher Walken, Laura Linney, Lewis Black, Jeff Goldblum, David Alpay, Faith Daniels

Siyaset konusunda bir televizyon şovunun sunucu olan Tom Dobbs (Robin Williams) bir anda eğlence için başkanlık seçimlerine aday olmaya karar verir. Gerçekte, hiçbir zaman kazanacağını ummamaktadır.
Disclosure 1994 full hd izle 720p izle

Taciz - Disclosure (1994)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 2 saat 8 dakika


  Yönetmen: Barry Levinson
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 3 Şubat 1995
Oyuncular: Michael Douglas, Demi Moore, Donald Sutherland, Caroline Goodall, Roma Maffia, Dylan Baker, Rosemary Forsyth

Tom bilgisayar firmasında çalışan başarılı bir çalışandır.Yeni bir ürünün piyasaya sürme çalışmalarını yapmaktadır. Terfi beklediği bir gün şirket dışından birinin başına atandığını öğrenir, bir yandan işsiz kalıp kalmadığını merak ederken bir yandan da patronunun eski bir kız arkadaşı olan alımlı Meredith Johnson olduğunu öğrenir. Gün bitiminde Johnson ofisinde birşeyler içmeye çağırdığı Tom'a tacizde bulunur.Ertesi gün kimse Tom'a inanmaz ama bu işin sadece ofis tacizinden fazlası olduğunu öğrenecektir...
The Bay 2012 full hd izle 720p izle

Körfez - The Bay (2012)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 24 dakika


  


Yönetmen: Barry Levinson
Ülke: ABD
Tür: Korku, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 13 Eylül 2012
Oyuncular: Kristen Connolly, Jane McNeill, Michael Beasley, Christopher Denham, Andy Stahl

Küçük bir Maryland kasabasında yaşanan ekolojik felaketten sonra garip olaylar meydana gelir. Karaya bünlerce ölü balık vurur, bu balıkları yiyenler hastalanır ve vücutları parazitler tarafından ele geçirilir
The Humbling 2014 full hd izle 720p izle

Dönüm Noktası - The Humbling (2014)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 52 dakika

Yönetmen: Barry Levinson
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 17 Nisan 2015
Oyuncular: Al Pacino, Greta Gerwig, Charles Grodin, Kyra Sedgwick, Dianne Wiest, Dylan Baker, Dan Hedaya

Simon Axler, 60'lı yaşlarda bir anda oyunculuk yeteneğini kaybeden bir aktördür. Washington'da bir tiyatroda sergilenen Macbeth oyununda rol almış ve sonrasında olumsuz eleştirilerin hedef noktası olmuştur. Bu durum Axler'ı derin bir depresyona sürükler, oyunculuğu bırakmayı düşünme noktasına kadar götürür. Eşinden ayrıldıktan sonra bir psikiyatri servisine gider ve burada hayatını değiştirecek Sybil ile tanışır.

Philip Roth'un romanından uyarlanan filmin yönetmeni Barry Levinson. Filmin başrollerinde ise Al Pacino, Greta Gerwig ve Kyra Sedgwick bulunuyor.
Rock the Kasbah 2015 full hd izle 720p izle

Rock the Kasbah (2015)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Barry Levinson
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Müzik, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Bill Murray, Bruce Willis, Kate Hudson, Zooey Deschanel, Leem Lubany, Arian Moayed, Scott Caan

Film; bir rock menajeri olan Richie Vance?ın müşterisini götürdüğü Afganistan?da sesine hayran olduğu bir kızı, Afganistan?daki bir şarkı yarışmasına hazırlamasını konu ediyor.