Ben Affleck Filmleri (4 sonuç)

Argo 2012 full hd izle 720p izle

Operasyon: Argo - Argo (2012)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat


  Yönetmen: Ben Affleck
Ülke: ABD
Tür: Dram, Tarihi, Gerilim
Vizyon: 30 Kasım 2012
Oyuncular: Ben Affleck, Bryan Cranston, Alan Arkin, John Goodman, Victor Garber

Gerçek olaylara dayanan “Argo” altı Amerikalıyı kurtarmak için düzenlenen, İran rehine krizinin sahne arkasında ortaya çıkan ve halkın yıllar sonra öğrendiği gizli bir operasyonu anlatıyor. İran devriminin kontrol edilemeyecek noktaya ulaştığı dönemde, 4 Kasım 1979'da militanlar Tahran’daki ABD elçiliğine saldırırlar ve içeride bulunan 52 Amerikalıyı rehin alırlar. Ancak tüm bu kaosun ortasında altı Amerikalı kaçmayı başarır ve Kanada büyükelçisinin evine sığınır. Bulunmalarının ve büyük olasılıkla öldürülmelerinin an meselesi olduğunun farkında olan Tony Mendez (Ben Affleck) adında bir CIA “sızma” uzmanı altı Amerikalının ülkeden sağ salim çıkmasını sağlayacak riskli bir plan yapar. Böylesine inanılmaz bir plan ancak filmlerde olmaktadır.
Gone Baby Gone 2007 full hd izle 720p izle

Kızımı Kurtarın - Gone Baby Gone (2007)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Ben Affleck
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 1 Şubat 2008
Oyuncular: Casey Affleck, Michelle Monaghan, Morgan Freeman, Ed Harris, John Ashton

"Good Will Hunting"in senaryosuyla Oscar ödülü kazanan oyuncu Ben Affleck'in ilk yönetmenlik sınavı "Gone, Baby, Gone"ın başrollerinde Casey Affleck (Ocean's Eleven), Michelle Monaghan (Mission: Impossible III), Oscar ödüllü Morgan Freeman ve Oscar adayı aktör Ed Harris oynuyorlar. "Mystic River"ın da yazarı olan Dennis Lehane'nin romanından uyarlanan, senaryosunu Ben Affleck ile Aaron Stockard'ın yazdığı filmde Boston yeraltı dünyasının en çirkin, en tehlikeli/belalı kesimlerinde kaçırılan 4 yaşındaki bir kız çocuğunu bulmaya çalışan iki özel detektifin sürükleyici öyküsü anlatılıyor.
The Town 2010 full hd izle 720p izle

Hırsızlar Şehri - The Town (2010)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: Ben Affleck
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 24 Aralık 2010
Oyuncular: Ben Affleck, Rebecca Hall, Jon Hamm, Jeremy Renner, Blake Lively, Pete Postlethwaite, Chris Cooper

Doug ve ekibinin banka soygununda üzerlerine kimse yoktur; hem acımasız hem de dikkatlidirler. Soydukları son bankanın müdiresiyle aynı mahallede oturduklarını öğrendikten sonra kaçınılmaz olan gerçekleşir ve Doug, kadına âşık olur. Claire, onun soyguncu olduğundan şüphelenmezken Doug´ın kardeşi kadar yakın suç ortağı Jem, şüphe içindedir. Doug, iki taraftan birine ihanet etmeden bir seçim yapamayacaktır.
Live by Night 2016 full hd izle 720p izle

Gecenin Kanunu - Live by Night (2016)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 9 dakika


  


Yönetmen: Ben Affleck
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram
Vizyon: 3 Şubat 2017
Oyuncular: Ben Affleck, Elle Fanning, Remo Girone, Brendan Gleeson, Robert Glenister, Matthew Maher, Chris Messina

1920?li senelerde Boston tam bir suç şehriydi. Bir an dahi sokaklardan suç ve tehlike eksik olmamaktadır. Bütün Kentte Joe Coughlin isimli bir adam illegal tüm işlerde büyük bir nam salmıştır. Boston?da bu tarihlerde içki satışı ve içilmesi yasağı vardır. Ama el altından tüm içkilerin satışı yapılmaktadır. Joe önceden dürüst ve namuslu bir adamdı. Fakat hayat şartları onu bu acımasız gangster yaşamına itmiştir. Bu karanlık dünyanın ise ödenmesi gereken bedelleri vardır.