Brad Bird Filmleri (5 sonuç)

Ratatouille 2007 full hd izle 720p izle

Ratatuy - Ratatouille (2007)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 1 saat 51 dakika


  Yönetmen: Brad Bird
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Komedi, Aile, Fantastik
Vizyon: 24 Ağustos 2007
Oyuncular: Patton Oswalt, Ian Holm, Lou Romano, Brian Dennehy, Peter Sohn, Peter O'Toole, Brad Garrett

Ramy adındaki bir fare, ailesinin bütün istemeyişi ve bir fare olarak yapılması imkansız olmasına karşın, büyük bir Fransız aşçı olma hayalleri kuruyor. Kader Remy'yi Paris'in kanalizasyonlarına attığında, Remy kendini, yemek pişirme üstadı Auguste Gusteau yardımıyla ünlenmiş bir restoranın altında buluyor. Eşsiz bir Fransız restoranının mutfağındaki hoşlanılmayan ve hatta kesinlikle istenmeyen bir konuk olmanın getirdiği tehlikelere karşın, Remy'nin aşçı olma arzusu; bütün olayları alevlendirerek Paris'in yemek dünyasını tepe taklak eden müthiş bir üstünlük mücadelesi başlatır.
The Incredibles 2004 full hd izle 720p izle

İnanılmaz Aile - The Incredibles (2004)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Brad Bird
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera, Aile
Vizyon: 14 Ocak 2005
Oyuncular: Craig T. Nelson, Holly Hunter, Samuel L Jackson, Jason Lee, Dominique Louis, Teddy Newton, Jean Sincere, Samuel L. Jackson

Bir zamanların en büyük süper kahramanlarından biri olan Bob Parr, Mr. Incredible adıyla tanınmaktadır. İnsanları kurtaran ve kötülüklerle savaşan Bob, işlerden elini ayağını çeker. Özel bir programa bağlı olarak ailesiyle birlikte sessiz sakin bir yaşam sürmeye başlayan Bob, 15 yıl aradan sonra çok özel bir görev alır. Ancak, işler umulduğu gibi gitmeyince, Bobun karısı ve çocukları da olaya dahil olur. Sadece Bob değil, sayısız masum insan da tehlike altındadır.
The Iron Giant 1999 full hd izle 720p izle

Demir Dev - The Iron Giant (1999)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  


Yönetmen: Brad Bird
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Animasyon, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Harry Connick Jr., Jennifer Aniston, Vin Diesel

Ufukta dev birşey var. Hogarth Hughes, yıldızlardan dünyaya düşmüş kocaman bir robotu kurtaran küçük bir çocuktur. Şimdi Hogarth'ın çok büyük bir arkadaşı ve daha da büyük bir problemi vardır: Böylesine uzun boylu ve çelik yemeyi seven bir devi nasıl sır olarak saklayacaktır? İşler, meraklı bir hükümet ajanının, yabancı istilacıyı araştırmak için şehre gelmesi ve Amerikan kara, hava ve deniz kuvvetlerinin devi yok etmekle görevlendirilmesiyle daha da zorlaşır. Kısmen metal, kısmen sihir, kısmen duygudan oluşan inanılmaz bir hikaye The Iron Giant - Demir Dev 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Mission: Impossible - Ghost Protocol 2011 full hd izle 720p izle

Görevimiz Tehlike 4 - Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 13 dakika


  Yönetmen: Brad Bird
Ülke: ABD, Çek Cumhuriyeti
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 23 Aralık 2011
Oyuncular: Tom Cruise, Paula Patton, Simon Pegg, Jeremy Renner, Michael Nyqvist

Tom Cruise, Ethan Hunt rolüyle geri dönüyor.

Çekimleri Prag, Moskova, Vancouver ve Dubai'de yapılan ve dünyanın en yüksek binası olan Dubai'deki Burj Khalifa / Burç Halife'yi de ziyaret edeceğimiz bu filmde, işler daha da sarpa saracak. Oscar ödüllü yönetmen Brad Bird'in çektiği filmde Tom Cruise'a, yanındaki genç ajan rolünde Jeremy Renner, Paula Patton, Simon Pegg, Josh Holloway ve Ving Rhames gibi isimler eşlik ediyor.

Bir bombalama olayının tüm IMF takımına yıkılmaya çalışılmasının ardından, Ethan Hunt ve ekibi sıra dışı bir göreve çıkıyor. Tehlike hiç bu kadar yüksek, aksiyon hiç bu kadar hararetli, Görev hiç bu kadar tehlikeli olmamıştı!
Tomorrowland 2015 full hd izle 720p izle

Yarının Dünyası - Tomorrowland (2015)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Brad Bird
Ülke: ABD, İspanya
Tür: Aksiyon, Macera, Aile, Gizem, Bilim-Kurgu
Vizyon: 22 Mayıs 2015
Oyuncular: George Clooney, Hugh Laurie, Britt Robertson, Raffey Cassidy, Tim McGraw, Kathryn Hahn, Keegan Michael Key

Ortak bir kaderle bağlanan zeki ve iyimser bir genç (Britt Robertson, filmin kahramanı Casey Newton olarak), bilimsel merak ile yanıp tutuşmaktadır, eski bir zeki genç keşifçinin (George Clooney, Frank Walker olarak) ise gözü açılmıştır ve zamanda esrarengiz bir yerin ve ?Tomorrowland? olarak toplayıcı hafızalarında var olan bir mekanın gizlerini ortaya çıkarmak için tehlike dolu bir göreve girer.