Bryan Singer Filmleri (7 sonuç)

The Usual Suspects 1995 full hd izle 720p izle

Olağan Şüpheliler - The Usual Suspects (1995)

8.6 IMDB Puanı 8.6
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Bryan Singer
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Suç, Gizem, Gerilim, Dram
Vizyon: 15 Aralık 1995
Oyuncular: Stephen Baldwin, Gabriel Byrne, Benicio Del Toro, Kevin Pollak, Kevin Spacey, Chazz Palminteri

Her biri kendi alanlarında uzman beş sabıkalı basit görünen bir kaçırma olayından göz altına alındığında, karmaşık ve akıllara durgunluk veren bir hikaye ortaya çıkar. Hikayeyi araştıran Ajan David Kujan (Chazz Palminteri), Güney Kalifornia´nın San Pedro Limanı´nda meydana gelen ve 27 kişinin ölümüyle sonuçlanan gizemli patlama ile bu beş sabıkalı arasında bağlantı olduğuna inanmaktadır.

Elindeki tek canlı tanık Roger 'Verbal Kint' (Kevin Spacey) hikayeyi baştan sona soğukkanlılıkla anlatırken, Amerika´nın her köşesine bulaşmış bir suçlar zincirini bir tek anahtar isim üzerine yıkar: Keyser Soze. Kimdir Keyser Soze? Gerçekten böyle bir kimse var mıdır?

IMDb Top 250: #25
X-Men: Days of Future Past 2014 full hd izle 720p izle

X-Men: Geçmiş Günler Gelecek - X-Men: Days of Future Past (2014)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 11 dakika


  Yönetmen: Bryan Singer
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 23 Mayıs 2014
Oyuncular: Hugh Jackman, James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Halle Berry, Nicholas Hoult, Anna Paquin, Ellen Page, Peter Dinklage, Shawn Ashmore, Omar Sy, Evan Peters, Daniel Cudmore, Bingbing Fan

The Days of Future Past, başını Magneto'nun çektiği Kötü Mutantlar Kardeşliği'nin önemli bir senatörü öldürmesinden sonra Mutantların Sentineller tarafından avlandığı alternatif bir gelecekte geçecek. Yapımcı Singer, projenin önceki X-Men filmlerini de kapsayacağını ve bu evreni genişletmek istediklerini de sözlerine ekledi.
Matthew Vaughn'un yöneteceği X-Men: Days of Future Past'ın kadrosunda James McAvoy, Michael Fassbender, Rose Byrne, January Jones, Jennifer Lawrence alıyor. Filmin 2013 yılında vizyona girmesi planlanıyor.
X2 2003 full hd izle 720p izle

X-Men 2 - X2 (2003)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 13 dakika


  Yönetmen: Bryan Singer
Ülke: Kanada, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 2 Mayıs 2003
Oyuncular: Patrick Stewart, Hugh Jackman, Ian McKellen, Halle Berry, Famke Janssen

X-Men 2", mutantları yok etmek için harekete geçen, Mutant Kardeşliği'nin başı Profesör Xavier'in eski dostu William Stryker'ı engellemek için, iki mutant lideri Profesör Xavier ve Magneto'nun işbirliği yapmasını konu alıyor.
X-Men 2000 full hd izle 720p izle

X-Men (2000)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Bryan Singer
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 3 Kasım 2000
Oyuncular: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Ian McKellen, Famke Janssen, James Marsden

Cyclops. Jean Grey.Storm..... Onlar ve daha bir çoğu Children Of Atom (Atom Çocukları) idi; herbiri biribirinden farklı genetik mutasyonlar ve bu mutasyonların kendilerine kazandırdığı insan üstü güçlerle doğmuştu. Ne yazık ki insanoğlu anlamadığı şeyden korkmaktadır ve bu mutantlar kendilerini binbir türlü kötülükten korudukları toplum tarafından dışlanmışlardır. Önyargı ve nefretle dolu bir dünyada, insanlar farklılıkları kabullenememekte ve birer ucube olarak gördükleri mutantları kendilerine karşı birer tehdit olarak görmektedirler. Böyle düşünenlerin başında Senator Kelly gelmektedir. Dünya üzerindeki en güçlü telepatik yeteneklere sahip insan olan Prof. Charles Xavier insanlarla mutantların bir arada barış içinde yaşayabileceğine inanmaktadır ve X-MEN adı altına bir çok mutantı etrafında toplar. Onun yardımıyla bir çok mutant güçlerini kontrol etmeyi ve insanlığın faydasına olacak şekilde kullanmayı öğrenmişlerdir. Kendlerinden korkan bir dünyayı korumak için savaşmaktadırlar.
Valkyrie 2008 full hd izle 720p izle

Operasyon Valkyrie - Valkyrie (2008)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: Bryan Singer
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Dram, Tarihi, Gerilim, Savaş
Vizyon: 30 Ocak 2009
Oyuncular: Tom Cruise, Kenneth Branagh, Bill Nighy, Tom Wilkinson, Carice van Houten

Bir Nazi albayı olan Baron Claus Graf Schenk von Stauffenberg dönemin Almanya'sı adına bir çok uluslararası görevde bulunmuştur. Bunlardan birinde gözünün birini kaybeder. Hitler'e karşı düşüncelere sahip olduğu için sürekli suikast planları yapan kişilerle temas halindedir. Naziler tarafından yapılan katliamları gören Stauffenberg sonunda irtibatta bulunduğu Hitler karşıtı siyasi ve askeri kişileri bu işin yapılmasına ikna eder. Hitler'in düzenlediği brifinglere katılma hakkı olduğundan suikasti bu toplantılar sırasında yapacaktır. 20 Temmuz 1944 'de Rastenburg 'da yapılacak olan brifinge doğru hareket eder. Suikasti bir bombayla yapacaktır. Herşey hazır olduğunda operasyon başlar.
Jack the Giant Slayer 2013 full hd izle 720p izle

Dev Avcısı Jack - Jack the Giant Slayer (2013)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Bryan Singer
Ülke: ABD
Tür: Macera, Fantastik
Vizyon: 22 Mart 2013
Oyuncular: Nicholas Hoult, Eleanor Tomlinson, Ewan McGregor, Stanley Tucci, Eddie Marsan

Güzel prenses Isabella korkunç Devler tarafından kaçırılınca Kral McShane, en iyi şövalyelerine kızını geri getirme emri verir. Genç bir çiftlik işçisi olan Jack ise bu ekibe katılmaya gönüllü olur. Devler ile insanların dünyası arasında sihirli fasulye sırığı ile yeniden bir geçit oluşmuştur ve insan kanına aç devler için bu bulunmaz bir nimettir. Zamanında kaybettikleri bu toprakları yeniden kazanmak isteyen devlerin vahşetini durdurmak içinsei Jack elinden gelen her şeyi yapmak zorundadır. Artık insanlığın geleceğinin kurtuluşu, tüm korkularına rağmen cesur bir savaşçı olmak zorunda olan Jack'in omuzlarındadır.

'Olağan Şüpheliler', 'X-Men' ve Valkyrie gibi filmlere imza atan Bryan Singer tarafından yönetilen filmin başrollerinde Ewan McGregor, Nicholas Hoult ve Stanley Tucci yer alıyor.
Superman Returns 2006 full hd izle 720p izle

Superman Dönüyor - Superman Returns (2006)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 2 saat 34 dakika


  Yönetmen: Bryan Singer
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 21 Temmuz 2006
Oyuncular: Brandon Routh, Kate Bosworth, Kevin Spacey, James Marsden, Parker Posey

Uzun bir süre kayıplara karışan Superman, tekrar dünyaya döner. Ancak, sevdiği ve aşık olduğu kadın Lois Lane'in, yokluğunda kendisine yeni bir yaşam kurduğunu öğrenir. Dünyada insanlar kendilerini koruyacak bir kahraman olmadan da yaşamının yolunu bulmuşlardır. Eski düşmanı ise yine boş durmamakta, yeni ve korkunç planlar yapmakla meşguldür. Superman'de kendisini sevenlerinin, sevgilerini ve güvenlerini tekrar kazanmak, eski düşmanla savaşmak amacıyla, yeni bir macerada, kendisini ortaya koyacaktır.