Darren Aronofsky Filmleri (7 sonuç)

Requiem for a Dream 2000 full hd izle 720p izle

Bir Rüya İçin Ağıt - Requiem for a Dream (2000)

8.4 IMDB Puanı 8.4
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: Darren Aronofsky
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 14 Mayıs 2000
Oyuncular: Ellen Burstyn, Jared Leto, Jennifer Connelly, Marlon Wayans, Christopher McDonald

Film, uyuşturucu bağımlısı 4 karakteri anlatmaktadır. Her şey istedikleri gibi başlar. Geçimlerini uyuşturucu satarak kazanmaya karar veren Harry ve Tyrone için her şey gayet güzel başlamıştır. Hayli para kazanırlar. Aynı zamanda Sara Goldfarb hayallerini süsleyen televizyona çıkma fırsatını yakalamıştır. Sürekli rüyasında televizyonda kırmızı elbisesi ile seyircileri selamladığını görür. Kırmızı elbisesini bulur. Fakat kendisine küçük gelmektedir. Bu elbisenin kendisine gelebilmesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. İşte her şey o zaman başlar. Diyet yapmaya başlayan Sara, komşusunun tavsiyesi üzerine doktora gider. Doktor ona kullanması için haplar verir. Bu haplar Sara'nın yerinde duramamasını, sürekli iş görmesini sağlamaktadır. İşleri iyi giden Harry annesine yeni bir televizyon alır. Götürdüğünde annesinin durumunu gören Harry çok üzülür, ve hapları birdaha kullanmaması gerektiğini söyler.
Black Swan 2010 full hd izle 720p izle

Siyah Kuğu - Black Swan (2010)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    

  Yönetmen: Darren Aronofsky
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: Mila Kunis, Natalie Portman, Vincent Cassel, Barbara Hershey, Winona Ryder, Benjamin Millepied, Ksenia Solo

New York’ta yaşayan Nina genç ve yetenekli bir balerindir. Hayatının tamamını kapsayan dans en büyük tutkusu, yaşam amacıdır. Nina, eski bir balerin olan ve kızına sürekli dans konusunda hırs aşılayan annesi ile birlikte kalıyordur. Kuğu Gölü balesini sahneye koyan bale yönetmeni Thomas Leroy, yeni sezonda Beyaz Kuğu'yu canlandıran baş balerini değiştirmeye karar ve ilk terci olarak da Nina'yı görür. Yönetmen zarif, masum ve saf Beyaz Kuğu ile kötülüğün, şehvetin ve bilinmezliği temsilcisi Siyah Kuğu'yu aynı anda canlandırabilecek bir balerin arıyordur. Nina bunu gerçekleştirebilmek için elinden geleni yapsa da, bu rol için başka bir rakini daha vardır ve o da yönetmen Leroy'u etkilemeyi başarmıştır. Beyaz Kuğu rolünde harikalar yaratan Nina ne kadar çok çalışırsa çalışsın içindeki Siyah Kuğu'yu ortaya çıkaramıyordur. Fakat rakibi Lily Siyah Kuğu performansında Nina'dan çok daha iyidir. İki genç bakerin arasındaki rekabet ilginç bir dostluğa dönüşürken Nina da kendi karanlık tarafıyla yüzleşmeye başlamıştır. Bu yüzleşme her ne kadar onu mahvedebilecek türden bir kayıtsızlığa dönüşse bile..
The Wrestler 2008 full hd izle 720p izle

Şampiyon - The Wrestler (2008)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Darren Aronofsky
Ülke: ABD, Fransa
Tür: Dram, Romantik, Spor
Vizyon: 10 Nisan 2009
Oyuncular: Mickey Rourke, Marisa Tomei, Evan Rachel Wood, Mark Margolis, Todd Barry

80'lerin en başarılı profesyonel güreşçilerinden biri olan Randy 'Koç' Robinson, artık New Jersey civarındaki okul ve müsamere salonlarında dövüşerek kuruşu kuruşuna geçinmeye çalışmaktadır.

Yalnız, özel hayatında başarısız, tek ailevi bağı olan kızıyla arası kopuk bir adamdır. Ringe çıkmanın heyecanı, dövüşün adrenalini ve kalan hayranlarının sevgisiyle hayata tutunur. Ancak bir karşılaşma esnasında kalp krizi geçirince, doktoru, Randy'ye bir daha güreşmemesi gerektiğini söyler.

Şov dünyasına bu şekilde zoraki bir veda eden Randy, hayatını gözden geçirmek durumunda kalır. Bir süre için işler yolunda gidecek gibi gözükür. Süpermarkette tezgahtar olarak işe girer, kızıyla ilişkisini düzeltmeye başlar ve bir striptizciyle yakınlaşır. Ancak dövüşün cazibesi karşı koyulmazdır ve bir süre sonra ringe geri dönmeye karar verir...
Pi 1998 full hd izle 720p izle

Pi - Pi (1998)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Darren Aronofsky
Ülke: ABD
Tür: Bilim Kurgu, Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Ben Shenkman, Mark Margolis, Sean Gullette

Black Swan, Requiem for a Dream gibi filmlerin genç ama usta yönetmeni Darren Aronofsky'nin bu ilk uzun metraj filmi çok düşük bir bütçeyle çekilmesine rağmen şimdilerle kült film olarak anılıyor. Paranoyak bir matematikçinin doğanın birtakım kodlardan oluştuğunu keşfetmesinin ardından onun sırrını ortaya çıkaracak bir anahtar bulma çabasını anlatan film, Maximillian adlı bu matematikçinin pi sayısının çevresinde dönen hayatına odaklanıyor. Ortaya çıkardığı bu sırrı korumak zorunda hisseden Maximillian paranoyası böylece iyice artacaktır. Pi (1998) 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
The Fountain 2006 full hd izle 720p izle

Kaynak - The Fountain (2006)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Darren Aronofsky
Ülke: ABD, Kanada
Tür: Dram, Romantik, Bilim Kurgu
Vizyon: 11 Mayıs 2007
Oyuncular: Hugh Jackman, Rachel Weisz, Ellen Burstyn, Mark Margolis, Stephen McHattie, Sean Patrick

Film, geçmiş, bugün ve gelecekten üç ayrı hikâye sunuyor izleyiciye. Her biri aşka dair sonsuzluğun peşinde olan erkekler hakkında. Mayalı bir kâşif, esir düşmüş kraliçesini kurtarmak için hayat ağacını aramaktadır. Türlü ağaçlar üzerine çalışan bir tıp araştırmacısı, ölmek üzere olan karısını kurtaracak bir ilaç aramaktadır. Bir uzay yolcusu ise hava kabarcığı içindeki kapsül halindeki yaşlı bir ağaç ile seyahat etmektedir. Nebula ile örtülü, ölmek üzere olan bir yıldıza doğru yol almaktadır. Aşkı ve ölümsüzlüğü arayan üç hikâye kesişir. Pi, Bir Rüya İçin Ağıt gibi filmlerin yönetmeni Daren Aronofsky’den yeni bir mücadele tutkusu.
Mother! 2017 full hd izle 720p izle

Anne! - Mother! (2017)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 1 dakika


  


Yönetmen: Darren Aronofsky
Ülke: ABD
Tür: Dram, Korku, Gizem
Vizyon: 29 Eylül 2017
Oyuncular: Jennifer Lawrence, Javier Bardem, Ed Harris, Michelle Pfeiffer, Brian Gleeson, Domhnall Gleeson, Jovan Adepo

Film, sakin ve sıradan bir hayat süren bir çift etrafında gelişiyor. Bu herkesin yan komşusu olabilecek olan sıradan çiftin hayatı hanelerine gelen istenmeyen konuktan sonra altüst olur. Çiftin ilişkisini sınayacak olan bu konuk evin tüm huzurunu bozacaktır... Misafirin eşinin de aralarına katılmasıyla beraber işler beklenmeyen bir yön alacak ve gizlenen emellerin ne olduğu sorgulanmaya başlanacaktır...

Darren Aronofsky'nin yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı filmin başrollerinde Jennifer Lawrence ve Javier Bardem bulunuyor.
Noah 2014 full hd izle 720p izle

Nuh: Büyük Tufan - Noah (2014)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 2 saat 18 dakika


  Yönetmen: Darren Aronofsky
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Dram
Vizyon: 3 Nisan 2014
Oyuncular: Russell Crowe, Jennifer Connelly, Ray Winstone, Emma Watson, Logan Lerman, Douglas Booth, Anthony Hopkins

Noah, İncil’de geçen Nuh’un Gemisi hikayesinin uyarlamasıdır. İnsanların işlediği günahlarla harap edilen bir dünyada, Nuh’a ilahi bir görev verilir: dünyayı yok edecek olan Büyük Tufan’dan önce insanlığı kurtaracak bir gemi inşa etmek.