Doug Liman Filmleri (8 sonuç)

The Bourne Identity 2002 full hd izle 720p izle

Geçmişi Olmayan Adam - The Bourne Identity (2002)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Doug Liman
Ülke: ABD, Almanya, Çek Cumhuriyeti
Tür: Aksiyon, Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 20 Eylül 2002
Oyuncular: Matt Damon, Franka Potente, Chris Cooper, Clive Owen, Brian Cox

Bir İtalyan balıkçı teknesi, ölmek üzere bir adamı bularak kurtarır. Genç adam iyileştiğinde, mühim bir hafıza kaybı geçirdiği farkedilir. Kim olduğunu ve bu hale nasıl düştüğünü hatırlamamaktadır.

Kim olduğunu araştırırken, bazı özel yetenekleri olduğunu farkeder. Yakın dövüş ve yabancı dillere müthiş yatkınlığı bulunmaktadır. Marie adlı güzel kadının da yardımıyla kendisini öldürmeye çalışan suikastçilerden kaçarak kimliğini bulmaya çalışır...

Başarılı bir casus hikayesi olarak beğeni toplayan Geçmişi Olmayan Adam, bu beğeninin getirisi olarak devam filmlerine de yol verdi. Doug Liman yönetimindeki bu ilk film, aksiyon sevenlerin de kaçırmaması gereken bir çalışma.
Edge of Tomorrow 2014 full hd izle 720p izle

Yarının Sınırında - Edge of Tomorrow (2014)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Doug Liman
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu
Vizyon: 6 Haziran 2014
Oyuncular: Emily Blunt, Tom Cruise, Bill Paxton, Lara Pulver, Jeremy Piven, Noah Taylor, Brendan Gleeson

İnsanlık, Mimics olarak bilinen bir uzaylı ırkı ile savaş halindedir ve Çavuş Bill Cage (Tom Cruise), birden rütbesi düşürülene, sonrasında intihar görevinden hallice bir görev için eğitimiz ve malzemesiz bırakılana kadar savaş günü görmemiş bir memurdur. Cage dakikalar içerisinde öldürülür, kendisi ile birlikte bir Alpha götürebilmiştir. Ancak imkansız bir şekilde berbat günün başlangıcına uyanmakta ve tekrar tekrar savaşmak ve ölmek zorundadır. Uzaylı ile kurduğu direkt fiziksel kontakt, aynı vahşi savaşı sil baştan yaşaması için kendisini zaman döngüsüne atmıştır.Ancak her bir geçişte Cage daha sert, daha akıllı olmakta ve ilerleyen bir beceri ile Mimicleri öldürebilmektedir, Dünya’daki en iyi Mimic avcısı olan Özel Güçler savaşçısı Rita Vrataski (Emily Blunt) ise yanındadır. Cage ve Rita uzaylılara karşı savaş verirken, savaşı tekrarlayan herkes, uzaylı saldırganları ekarte etmek ve Dünya’yı kurtarmanın anahtarını bulma fırsatı haline gelmektedir.
American Made 2017 full hd izle 720p izle

Barry Seal: Kaçakçı - American Made (2017)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 55 dakika


  


Yönetmen: Doug Liman
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Biyografi, Komedi
Vizyon: 8 Eylül 2017
Oyuncular: Tom Cruise, Domhnall Gleeson, Sarah Wright, Jesse Plemons, Caleb Landry Jones, Lola Kirke, Jayma Mays

Yarının Sınırında (Edge of Tomorrow) filminde beraber çalıştığı Doug Liman (Geçmişi Olmayan Adam, Bay ve Bayan Smith) ile yeniden bir araya geliyor. Barry Seal ismindeki dolandırıcı kaptanın şaşırtıcı ve gerçek serüvenini anlatan film, Seal'in Amerika tarihindeki en büyük gizli operasyonu yürütmesi için CIA tarafından işe alınmasını işliyor...
Go 1999 full hd izle 720p izle

Go (1999)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Doug Liman
Ülke: ABD
Tür: Gerilim, Komedi, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Jay Mohr, Sarah Polley, Scott Wolf

Bir uyuşturucu dağıtımından sonra ani gelişen olayların hikayesini üç farklı perspektiften anlatan eğlenceli bir macera komedi filmi vaat ediyor. Doug liman tarafından yönetilen bu film kurgusuyla,zekice yazılmış senaryosuyla,müzikleriyle ve oyunculuklarıyla Pulp fiction ve Snatch arasında biryerlerde Go 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Fair Game 2010 full hd izle 720p izle

Dürüst Oyun - Fair Game (2010)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Doug Liman
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Gerilim
Vizyon: 20 Mayıs 2010
Oyuncular: Naomi Watts, Sonya Davison, Vanessa Chong, Anand Tiwari, Stephanie Chai, Sean Penn, Ty Burrell

ABD'deki Valeri Plame skandalı çevresinde gelişen olaylarını ifade eden film, Joseph Wilson'ın Irak'ta nükleer silah olmadığını yazması üzerine ABD hükümetinin üzerine oynadığı komplo üzerine kurulu...

İntikam olarak Wilson'ın eşinin CIA ajanı olduğunun basına sızdırılmasının arkasındaki kişi ise daha sonra ortaya çıkacaktır: ABD Başkan Yardımcısı Dick Cheney'nin sağ kolu olan Scooter Libby...
Mr. & Mrs. Smith 2005 full hd izle 720p izle

Bay ve Bayan Smith - Mr. & Mrs. Smith (2005)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat


  Yönetmen: Doug Liman
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Romantik
Vizyon: 10 Haziran 2005
Oyuncular: Brad Pitt, Angelina Jolie, Vince Vaughn, Adam Brody, Kerry Washington

John(Brad Pitt) ve Jane Smith(Angelina Jolie), renksiz bir evlilik süren sıradan bir şehirli çifttir. Ama her ikisi de diğerinin öğrenmek için cinayet işleyebileceği bir sır gizlemektedir: Mr. and Mrs. Smith, yüksek ücretli, olağanüstü verimlilikte kiralık katildirler ve rakip kurumlar için çalışmaktadırlar.Mr. and Mrs. Smith, birbirlerini öldürmek için kiralandıklarında evliliklerinde yeni bir heyecan kaynağı bulurlar... ve eğlence başlar. Mr. and Mrs. Smith, ölümcül yeteneklerini ortaya koyup evliliklerini müthiş bir sınava soktuklarında sonuç muhteşem bir macera yapıtına dönüşür.
The Wall 2017 full hd izle 720p izle

Sniper: Duvar - The Wall (2017)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 28 dakika


  


Yönetmen: Doug Liman
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim, Savaş
Vizyon: 16 Haziran 2017
Oyuncular: Aaron Taylor-Johnson, John Cena, Laith Nakli, Ray Angelic

Irak savaşında 2 Amerikalı askerden biri Irak'lı keskin nişancı tarafından vurulur. Irak'lı keskin nişancı ile 2 askerin ölümle hayat arasındaki soğuk savaşı odak noktasına anlatmakta.
Jumper 2008 full hd izle 720p izle

Atlayıcı - Jumper (2008)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 28 dakika


  Yönetmen: Doug Liman
Ülke: ABD, Kanada
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 7 Mart 2008
Oyuncular: Hayden Christensen, Jamie Bell, Rachel Bilson, Diane Lane, Samuel L Jackson

David Rice, birçoklarının hayatında sadece hayal edebildiği bir güçle büyümüştür. Uzay-zaman dokusu içindeki yırtıkları kullanarak, kendini zihninde canlandırabildiği herhangi bir yere anında nakledebilmektedir. Mısır’daki Spenks üzerinde kahvaltısını edip, Avustralya’ya sörf yapmaya, oradan Paris’e akşam yemeğine ve Tokyo’ya kahve içmeye gidebilir.Duvarların içinden geçebilir, kilitli banka kasalarına ve en gizli odalara girebilir. Şimdiye kadar, bu gücünü sadece geçmişindeki tatsız anılardan kaçmak, sınırsız zenginliğin ve vahşi özgürlüğün tadını çıkartmak için kullanır.

Ancak David birgün kendisi gibi güçleri olan Griffin adındaki hırslı bir gezgin ile karşılaşır, böylece kendisinin ‘Sıçrayanlar’ denilen uzun bir genetik sülaleye ait olduğunu öğrenir. David bundan sonra, onu ve tüm Sıçrayanlar’ı ortadan kaldırmayı kendilerine amaç edinmiş güçlerle uğraşmak zorundadır.