Ethan Coen Filmleri (10 sonuç)

The Big Lebowski 1998 full hd izle 720p izle

Büyük Lebowski - The Big Lebowski (1998)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Joel Coen
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Komedi, Suç
Vizyon: 30 Ekim 1998
Oyuncular: Jeff Bridges, John Goodman, Julianne Moore, Steve Buscemi, David Huddleston

Herkesin Dude diye hitap ettiği Jeffrey Lebowski günün birinde iki gagnsterin evine girip tartaklayarak borcunu ödemesini istemeleri üzerine bir başka Lebowski nin daha aynı şehirde yaşadığını anlar. Evine giren gangsterlerin odanın görünüşünü tamamlayan halısına işemelerine içerleyen Dude, kirlenen halısını tazmin etmek için diğer Lebowski nin yanına gider. Bu ziyaret sonucunda işssiz Dude para kazanabileceği bir iş sahibi olmuştur. Sadece Lebowski nin karısını kaçıranlara verilecek fidyeyi söylenen yere bırakması onu zengin bir adam yapacaktır, ancak bu plan düşünüldüğü gibi işlemeyecektir.
Fargo 1996 full hd izle 720p izle

Fargo (1996)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    

  


Yönetmen: Ethan Coen
Ülke: İngiltere
Tür: Dram, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Frances McDormand, Steve Buscemi, William H. Macy

Jerry Lundegaard borçları olan bir sahtekârdır. İhtiyaç duyduğu meblağda parayı acilen edinmeli ve borçlarını temizlemelidir. Karısının babası oldukça zengin bir adamdır; ancak gamsız bir sahtekar olan Jerry’ye yardım etmesi imkansız gibi görünmektedir. Jerry’nin aklına şeytani bir fikir gelir. Jerry, karısını kaçırmak ve kayınpederinden fidye istemek üzere iki adam kiralar. Lakin hiçbir şey planlandığı gibi ilerlemeyecektir. Sinemalarının ilk döneminden bu yana çizgilerini hiç bozmadan ilerleyen Coen Kardeşler’e büyük bir şöhret kazandıran Fargo, orijinal senaryo ve en iyi kadın oyuncu dallarında Oscar kazanmıştı. Fargo 720P kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
No Country for Old Men 2007 full hd izle 720p izle

İhtiyarlara Yer Yok - No Country for Old Men (2007)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Ethan Coen
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 7 Mart 2008
Oyuncular: Tommy Lee Jones, Javier Bardem, Josh Brolin, Woody Harrelson, Kelly Macdonald

Şiddet, kargaşa ve uyuşturucu trafiğinin birbirini izlediği bir öykü. Kendi başına sessiz sakin bir hayat süren avcı Moss, kötü giden bir uyuşturucu pazarlığına tanık olur ve şans eseri iki milyon dolarlık bir çantaya sahip olur. Uyuşturucunun esas sahibi, şimdiye kadar az rastlanır canilikte biri olan Anton Chigurh'u kayıp paranın peşine takar. Moss ve Chirgurh arasında oldukça ilginç bir kovalamaca başlar.
"No Country For Old Men" 80'inci Oscar töreninde 4 ödülün birden sahibi oldu. "En iyi film" ve "en iyi yönetmen" ödülünü kazanan filmin oyuncusu Javier Bardem de "en iyi yardımcı erkek oyuncu" ödülünü kazandı.
O Brother, Where Art Thou? 2000 full hd izle 720p izle

Nerdesin Be Birader? - O Brother, Where Art Thou? (2000)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Joel Coen
Ülke: İngiltere, Fransa, ABD
Tür: Macera, Komedi, Suç
Vizyon: 5 Ocak 2001
Oyuncular: George Clooney, John Turturro, Tim Blake Nelson, John Goodman, Holly Hunter, Chris Thomas King, Charles Durning

Ulysses Everett McGill, bir cezaevinde hüküm giymiş olan fakat kısa zamanda buradan kaçmanın planlarını kuran azılı bir suçludur. Bundan sonra ne pahasına olursa olsun bu delikten çıkmaya kararlı olan McGill, iki mahkumu da kendine inandırarak onları, mahkum olmadan önce gömdüğünü söylediği 1.2 milyon dolarlık hazineyi bulmaya ikna eder. Prangaları ayaklarında, macera dolu bir yolculuğa atılan 3 cesur adamı bu yolculukta bekleyen şeyler ise birbirinden garip olacaktır. Peşlerinden gelen memur Cooley'den kaçarken sıradışı insanlarla tanışan 3'lü, bambaşka olaylara tanık olacak.

Amerika'nın Büyük Buhran dönemine farklı bir bakış atan Coen Kardeşler imzalı filmin başrollerinde George Clooney, John Goodman ve John Turturro gibi isimler bulunuyor.
True Grit 2010 full hd izle 720p izle

İz Peşinde - True Grit (2010)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Ethan Coen
Ülke: ABD
Tür: Macera, Dram, Western
Vizyon: 25 Şubat 2011
Oyuncular: Jeff Bridges, Hailee Steinfeld, Matt Damon, Josh Brolin, Barry Pepper

Charles Portis'in 1969 tarihli ilk filmin de uyarlandığı romanından tekrar uyarlanacak filmde, babasının bir cinayete kurban gitmesinin ardından işe “gerçekten yürekli” bir yardımcı olan Tom Chaney’i alan ve babasının katilini bulmayı kafaya koyan 14 yaşındaki çiftçi kızı Mattie Ross’un hikayesi anlatılacak.
Raising Arizona 1987 full hd izle 720p izle

Raising Arizona (1987)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 34 dakika


  Yönetmen: Joel Coen
Ülke: ABD
Tür: Macera, Komedi, Suç
Vizyon: 1 Mart 1988
Oyuncular: Nicolas Cage, Holly Hunter, Trey Wilson, John Goodman, William Forsythe

Coen biraderlerin 1987 tarihli ikinci filmi. Çocuğu olmayan -bir polis ve bir hırsızdan oluşan- evli bir çiftin, beşiz çocukları olan bir zenginin çocuklarından birini çalmaya çalışması üzerine kurulu absürd bir film. Holly Hunter ve John Goodman her zaman yaptıkları gibi efsanevi oynamışlar. Eğer uzun süredir adamakıllı komedi izlemedim diyorsanız kaçırmayın.
Burn After Reading 2008 full hd izle 720p izle

Aramızda Casus Var - Burn After Reading (2008)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Ethan Coen
Ülke: ABD, İngiltere, Fransa
Tür: Komedi, Suç, Dram
Vizyon: 28 Kasım 2008
Oyuncular: George Clooney, Frances McDormand, Brad Pitt, John Malkovich, Tilda Swinton

Alkolik olduğu gerekçesiyle CIA'deki işinden kovulan emekli ajan Ozzie Cox, intikam almak için bildiği gizli bilgileri bir cd'ye kaydeder.

Cox'un boşanmanın eşiğinde olduğu eşi Katie, cd'yi çalar ve gittiği spor salonunda unutur. Salonda çalıştırıcı olan Chad ve aynı yerde yönetici olarak çalışan Linda, Chad'in tesadüfen bulduğu cd ile Cox'a şantaj yapmaya başlarlar.

İşin içine bir de Katie'nin birlikte olduğu federal ajan Harry girince olaylar daha karmaşık bir hâl alır.
A Serious Man 2009 full hd izle 720p izle

Ciddi Bir Adam - A Serious Man (2009)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Ethan Coen
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Michael Stuhlbarg, Richard Kind, Sari Lennick

Orta Amerika’da bir üniversitede fizik profesörü olan Larry Gopnik, karısı Judith tarafından terk edildiğini öğrenir. Judith, kendisine daha fazla değer veren Larry’nin iş arkadaşı Sy Ableman’a aşık olmuştur. İlişkisini gizlemeyen Judith’in evden ayrılması ile aylak kardeşi Arthur’un eve taşınması ve tüm sorumluluğunu Larry’e yıkması bir olur. Oğlu Danny’nin ciddi bir disiplin sorunu vardır ve kızı tam bir alışveriş delisidir. Larry’nin sorunları bununla da kalmaz, kendisine gönderilen sabotaj mektupları ve rüşvet teklifleri ile de uğraşmaktadır. Tüm bunların ortasında Larry yapayalnızdır, gerçek bir tavsiyeye ve yardım edebilecek bir arkadaşa ihtiyacı vardır; ciddi bir dosta! A Serious Man - Ciddi Bir Adam 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Hail, Caesar! 2016 full hd izle 720p izle

Yüce Sezar - Hail, Caesar! (2016)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Ethan Coen
Ülke: İngiltere, ABD, Japonya
Tür: Komedi, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: Josh Brolin, George Clooney, Alden Ehrenreich, Ralph Fiennes, Scarlett Johansson, Tilda Swinton, Frances McDormand

Film şirketleri için çalışan Eddie Mannix adındaki bir adamın öyküsünü anlatan film, Mannix ekseninde zamanın Hollywood dünyasına mizahi bir bakış getiriyor. Bir stüdyo organizatörünün karşılaştığı pek çok problemi çözmek zorunda kaldığı bir gününü anlatan filmin yapımcıları Coen Kardeşler. 4 Oscar ödüllü usta yönetmenler Joel Coen ve Ethan Coen'lerin yazıp yönettiği Yüce Sezar!'ın başrollerinde George Clooney, Josh Brolin, Tilda Swinton, Scarlett Johansson, Channing Tatum, Jonah Hill, Ralph Fiennes, Frances McDormand oynuyor...
The Ladykillers 2004 full hd izle 720p izle

Kadın Avcıları - The Ladykillers (2004)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Ethan Coen
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç, Gerilim
Vizyon: 11 Haziran 2004
Oyuncular: Tom Hanks, Irma P. Hall, Marlon Wayans, J.K. Simmons, Tzi Ma, Ryan Hurst, Diane Delano

1955 yılında Alec Guinness ve Peter Sellers'ın oynadığı komedi filmini, Coen kardeşler yeniden yazıp yönettiler. Güneyli sahte bir profesör (Tom Hanks) bir grup hırsızla birlikte organize suçlar işlemektedir. Bu sahtekar takımına evinin bir odasını kiralayan ihtiyar bayan durumun farkına varır, bundan böyle yaşlı kadını öldürmekten başka çareleri bulunmamaktadır. Fakat bu o kadar basit değildir.