Gore Verbinski Filmleri (11 sonuç)

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003 full hd izle 720p izle

Karayip Korsanları: Siyah İnci'nin Laneti - Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    

  


Yönetmen: Gore Verbinski
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Fantastik, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Geoffrey Rush, Johnny Depp, Orlando Bloom

Vali’nin kızı Elizabeth Swann, bir korsan olan Kaptan Barbossa tarafından kaçırılır. Başka bir korsan Jack Sparrow, Elizabeth’in çocukluk arkadaşı Will Turner ile işbirliği yaparak, kızı kurtarmaya çalışır. Peşine düştükleri korsanların ise gücünü ayışığından alan bir lanetleri vardır. Yaşam ile ölüm arasındaki sınırı aşmak ve güçlerine kavuşmak için kaçırdıkları genç kadını kullanmak istemektedirler. 17. yy’da karayiplerde geçen öykünün temelleri Walt Disney’e dayanıyor. Parlak oyuncu kadrosunu yöneten ise, Halka’nın yönetmeni olarak tanıdığımız Gore Verbinski. Filmin yapımcılığını da aksiyonun kralı Jerry Bruckheimer üstleniyor.
Siyah İnci'nin Laneti - Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003 full hd izle 720p izle

Karayip Korsanları - Siyah İnci'nin Laneti - Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 23 dakika


  Yönetmen: Gore Verbinski
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 29 Ekim 2003
Oyuncular: Johnny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Keira Knightley, Jack Davenport

Hafif üçkağıtçı fakat bir o kadar da sevimli Kaptan Jack Sparrow'un (Johnny Depp) korsanlık yaşamı, düşmanı kurnaz Kaptan Barbossa'nın (Geoffrey Rush), gemisi Siyah İnci'yi çalmasıyla altüst olur. Bu da yetmezmiş gibi Kaptan Barbossa, Port Royal kasabasına saldırır ve belediye başkanının güzeller güzeli kızı Elizabeth'i (Keira Knightley) kaçırır. Kızı kurtarmak ve Siyah İnci'yi yeniden ele geçirmek amacıyla Elizabeth'in çocukluk arkadaşı Will (Orlando Bloom) ve Jack güçlerini birleştirirler. Will'in bilmediği ise lanetli bir hazinenin Barbossa'nın kaderini nasıl değiştirdiği ve onu ve mürettebatını nasıl sonsuza kadar ölümsüz olarak yaşamaya mahkum ettiğidir.
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006 full hd izle 720p izle

Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı - Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 31 dakika


  Yönetmen: Gore Verbinski
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 14 Temmuz 2006
Oyuncular: Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Jack Davenport, Bill Nighy

Düzenbaz ve üçkağıtçı korsan Jack Sparrow'un, hayalet gemi Uçan Hollandalı'??nın efsanevi korsanı Davy Jones'a kan borcu vardır. Sparrow, bu borcunu ödemediği takdirde sonsuza kadar onun kölesi olarak yaşayacaktır. Bu durumdan kurtulmanın tek yolu ise Ölü Adamın Sandığı'nı ele geçirmek ve böylelikle de Davy Jones'u kontrol edebilmektir.
Rango 2011 full hd izle 720p izle

Rango (2011)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Gore Verbinski
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon: 4 Mart 2011
Oyuncular: Johnny Depp, Isla Fisher, Abigail Breslin, Ned Beatty, Alfred Molina, Bill Nighy, Stephen Root, Timothy Olyphant

Baş rolünü Johnny Depp?in seslendirdiği bu özgün animasyon komedi-macera, sinemaseverleri Vahşi Batı?da harika ve içten bir yolculuğa çıkartıyor. Film, kötü ve tatsız şeylerden her zaman korunmuş, sıradan bir evcil hayvan hayatı yaşayan bukalemun Rango?nun (Depp) büyük bir kimlik bunalımı yaşarken başından geçen komik dönüşüm hikayesini konu ediyor. Sonuçta hayattaki tek amacınız kalabalığa uyum sağlamaksa hedefiniz ne kadar yüksekte olabilir ki? Rango kazara kendini gözüpek, eşkıyaların ve kanunsuzların olduğu, nüfusunu çölün en sahtekar ve üçkâğıtçı yaratıklarının oluşturduğu Toprak kasabasında bulunca, pek de cesur olmayan bu kertenkele dikkat çektiğini fark eder. Kasabanın uzun süredir beklemekte olduğu umudu olarak sevinçle karşılanan Şerif Rango, yeni rolünü her şeyiyle oynamaya mecbur kalır? Ta ki kendini aksiyon dolu durumlarda bulup, korkunç karakterlerle karşılaşana kadar. Rango, eskiden numarasını yaparken şimdi kahraman olmaya başlamıştır. Johnny Depp, Isla Fisher, Abigail Breslin, Alfred Molina, Bill Nighy, Harry Dean Stanton, Ray Winstone ve Batı Ruhu rolüyle Timothy Olyphant?ın da kadrosunda yer aldığı Rango; kendini ve zamanla da kasabayı kurtaran bilindik klasik yabancı Western efsanesine heyecan verici yeni bir boyut katıyor.
Pirates of the Caribbean: At World's End 2007 full hd izle 720p izle

Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu - Pirates of the Caribbean: At World's End (2007)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 49 dakika


  Yönetmen: Gore Verbinski
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 25 Mayıs 2007
Oyuncular: Johnny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Keira Knightley, Jack Davenport

2006 yılında tüm dünya ülkelerinde hasılat rekorları kıran, yılın en çok seyirci toplayan filmi ünvanını kazanan "Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest"in (Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı) kaldığı yerden devam eden üçüncü filmin konusu şöyle: Kaptan Jack Sparrow'u, Davy Jones'un sandığındaki akıllara zarar tuzaktan kurtarıp özgürlüğüne kavuşturmaya kararlı olan Will Turner ile Elizabeth Swann, çaresizlik içinde Kaptan Barbossa ile ittifak yaparlar. Doğu Hindistan Ticaret Şirketi'nin kontrolü altında olan Davy Jones'un ürkütücü görünümlü hayalet gemisi The Flying Dutchman, dünyanın bütün denizlerini kasıp kavurmaktadır. İhanet, vefasızlık ve dönekliğin kol gezdiği vahşi denizlerde yelken açan korsanlarımızın yolu egzotik Singapur'a düşer. Burada sevimli ve kurnaz Çinli korsan Sao Feng ile karşılaşırlar. Dünyanın sonu olarak tanımlanan uzakdoğu okyanuslarındaki bu nihai savaşta terazinin dengeleri ortadadır. Korsanların her biri sadece kendi hayatı ve kaderi için taraf olmakla kalmayacak; aynı zamanda özgürlük sevdalısı korsan yaşam tarzının geleceğini kurtarma mücadelesi verecektir.
The Ring 2002 full hd izle 720p izle

Halka - The Ring (2002)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Gore Verbinski
Ülke: ABD, Japonya
Tür: Korku, Gizem, Gerilim
Vizyon: 28 Şubat 2003
Oyuncular: Naomi Watts, Martin Henderson, David Dorfman, Brian Cox, Jane Alexander

Karanlık imgelerle dolu bir video-kaset. Video-kasedi izleyenler 7 gün içinde gizemli bir şekilde ölüyorlar. Gazeteci Rachel Keller da dört gencin ölmesi üzerine olayı araştırmaya karar veriyor ve kaseti bizzat izliyor. Bu deneyimin ardından kendisiyle birlikte oğlunun da hayatı tehlikeye giren ve arkadaşı Noah'ın yardımını isteyen Keller'a olayı çözmek için sadece 7 gün kalıyor..
The Weather Man 2005 full hd izle 720p izle

Fırtınalı Hayatlar - The Weather Man (2005)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    

  


Yönetmen: Gore Verbinski
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Hope Davis, Michael Caine, Nicolas Cage

Chicago'nun yerel televizyonlarından birinde hava durumu sunucusu olan David Spritz, Chicago'lular açısından olmazsa olmaz bir kişiliktir. O sadece güneşi, yağmuru, karla karışık yağmuru ve kar yağışını tahmin eden bir adam değil, adeta yürüyen bir hedeftir. Chicago halkı David'e sevgiyle nefret arasında gidip gelen özel bir ilgi duymaktadır. Onu ekrandan tanıyan pek çok insan, gördükleri yerde üzerine meşrubat, bira, hamburger gibi şeyler fırlatmaktan kendilerini alamamaktadırlar. David'in tek isteği ise birazcık saygıdır. The Weather Man - Fırtınalı Hayatlar 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
The Lone Ranger 2013 full hd izle 720p izle

Maskeli Süvari - The Lone Ranger (2013)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 29 dakika


  Yönetmen: Gore Verbinski
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Western
Vizyon: 5 Temmuz 2013
Oyuncular: Johnny Depp, Armie Hammer, William Fichtner, Tom Wilkinson, Ruth Wilson

Lone Ranger, ünlü maskeli kahramanın yepyeni bir anlayışla hayata döndüğü, aksiyon ve mizah yüklü olduğu kadar heyecanlı bir serüven. Film, Amerikan Yerlisi Tonto’nun, John Reid’i bir kanun adamından adalet efsanesine dönüştüren, daha önce anlatılmamış öyküleri aktarırken, seyirciyi birlikte çalışmayı öğrenmek zorunda kalan zoraki kahramanların arasındaki komik çatışmalarla dolu bir kaçış yolculuğuna davet ediyor.

Johnny Depp, ruh savaşçısı Tonto’yu canlandırırken Arnie Hammer (Sosyal Ağ, J. Edgar) filmin diğer başrolünü oynuyor. Depp ve Hammer’a uluslararası oyunculardan oluşan prestijli bir kadro eşlik ediyor. Bunların arasında iki Akademi Ödülü adaylığı bulunan Michael Clayton, (Yatak Odasında), Altın Küre ve Emmy Ödüllü Tom Wilkinson, Jerry Bruckheimer’in yapımcılığını üstlendiği Armageddon, Pearl Harbor ve Kara Şahin Düştü gibi filmlerle tanınanWilliam Fichtner, Emmy Ödülü sahibi Barry Pepper (televizyon dizisi The Kennedys, İz Peşinde, Er Ryan’ı Kurtarmak), James Badge Dale (Gri Kurt, televizyon dizileri The Pacific ve Rubicon), Ruth Wilson (televizyon dizileri Jane Eyre ve Luther) ve iki Akademi Ödülü, altı Altın Küre adaylığı bulunan Helena Bonham Carter (Zoraki Kral, Alice Harikalar Diyarında) yer alıyor.
A Cure for Wellness 2016 full hd izle 720p izle

Yaşam Kürü - A Cure for Wellness (2016)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 26 dakika


  Yönetmen: Gore Verbinski
Ülke: Almanya, ABD
Tür: Dram, Fantastik, Korku
Vizyon: 17 Mart 2017
Oyuncular: Dane DeHaan, Jason Isaacs, Mia Goth, Ivo Nandi, Adrian Schiller, Celia Imrie, Harry Groener

Hırslı genç bir yöneticiye şirketin CEO'su alma görevi verilir. Mevzubahis CEO İsviçre Alpleri'nin ıssız bir bölgesinde yer alan, huzurlu fakat gizemli bir sıhhatli hayat merkezinde kalmaktadır. Lakin genç yönetici orada geçirdiği müddet zarfında merkezin spasının mucizevi rehabilitasyonlarının pek de göründüğü gibi olmadığından şüphelenmeye başlar. Merkezin korkutucu sırlarını keşfetmeye başladığında ise akıl sıhhati tehlikeye girecektir. Sırları çözmeye çalışan genç adam kendini bir anda o merkezde tedavi için yatan hastalarla aynı hastalık teşhisine sahip bir halde bulur...
Mousehunt 1997 full hd izle 720p izle

Zor Hedef Fare - Mousehunt (1997)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Gore Verbinski
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Aile
Vizyon: 17 Nisan 1998
Oyuncular: Nathan Lane, Lee Evans, Vicki Lewis, Maury Chaykin, Eric Christmas, Michael Jeter, Debra Christofferson

Vicki Lewis (April Smuntz) , Maury Chaykin (Alexander Falko) , Eric Christmas (Avukat) , Michael Jeter (Quincy Thorpe) , Debra Christofferson (Ingrid) , Christopher Walken (Caeser) Babalarından kendilerine sadece yıkık dökük bir ev kaldığını öğrenen iki kardeş, ciddi bir hayalkırıklığı yaşadıktan sonra, aslında evin milyonlarca dolar değerinde bir tarihi eser olduğunu öğrenirler. Ancak evi hemen ellerinden çıkarıp biran önce paralarına kavuşmak isteyen kardeşleri ufak bir sorun beklemektedir. Öldürmeyi bir türlü başaramadıkları akıllı bir fare. Fareyle kovalamaca oynamaya başlayan kardeşler, gitgide saçmalamakta ve fare yerine kendilerine zarar vermektedirler. Filmin senaristi Adam Rifkin, öyküyü ve karakterleri oluştururken küçükken izlediği çizgi filmlerden etkilenmiş.
The Mexican 2001 full hd izle 720p izle

Meksikalı - The Mexican (2001)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: Gore Verbinski
Ülke: ABD
Tür: Macera, Komedi, Suç
Vizyon: 6 Temmuz 2001
Oyuncular: Brad Pitt, Julia Roberts, James Gandolfini, J.K. Simmons, Bob Balaban

Bir mafya çetesinde kurye olarak çalışan Jerry Welbach (Brad Pitt) kız arkadaşının baskıları sonucunda kafası karışık bir halde bu pis dünyadan çekilip çekilmemeyi kendisiyle tartışmaktadır. Samantha (Julia Roberts) ondan çeteyle ilişkisini bitirmesini kesin olarak istemekte, aksi takdirde terk edeceğini söylemektedir.

Jerry'nin patronu ondan Meksika'ya gitmesini ve kısaca 'Meksikalı' olarak bilinen paha biçilmez bir antika silahı ele geçirip getirmesini ister. 'Meksikalı' adını taşıyan bu silah artık başlıbaşına bir efsaneye dönüşmüştür. Silahı bulmak zor olmaz ancak asıl iş onu getirmektir. Ayrıca bu silahın lanetli olduğunu düşünmek için yeterli delil de varken iş iyice zora girer.