Guy Ritchie Filmleri (7 sonuç)

Snatch 2000 full hd izle 720p izle

Kapışma - Snatch (2000)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    

  


Yönetmen: Guy Ritchie
Ülke: İngiltere
Tür: Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Benicio Del Toro, Brad Pitt, Jason Statham

Çaylak lisanssız boks organizatörleri Turkish ve ortağı Tommy yasadışı boks işindeki büyük isim Tuğla Kafa'yı maç için ikna ederler. Çingene Mickey maç yerine kendi kurallarıyla oynamaya başlayınca iş çığrından çıkar. Bu arada Dört Parmak Franky ve 86 karatlık elmas Londra'da kaybolmuştur. Franky nin tuzağa düşürüldüğünü öğrenen kuzen Avi, Frakny'yi kontrol etmesi ve elması bulması için sağ koluyla Londra'ya gelir...
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1998 full hd izle 720p izle

Ateşten Kalbe, Akıldan Dumana - Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Guy Ritchie
Ülke: İngiltere
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 9 Haziran 2000
Oyuncular: Jason Flemyng, Dexter Fletcher, Nick Moran, Jason Statham, Steven Mackintosh

Eddy ve arkadaşları ellerindeki 100.000 paundu değerlendirmek için kumara yatırırlar. Aralarında en kurt oyuncu Eddy olduğu için arkadaşları masaya onu yollarlar. Fakat masada herşey çoktan ayarlanmıştır. Eddy oyunun sonunda Hatchet Harry'e yarım milyon paund borçlanır. Bu borcu bir hafta içerisinde ödemelidir yoksa Hatchet Harry'nin parmaklarını keseceğini biliyordur. Bu uğurda arkadaşlar parayı bulmak için bir dizi komik olaya karışırlar. Hatta bunlardan birinde Eddy'nin babasının antika tüfeği ile soygun yapmaya kalkarlar. Fakat hepsinde başarısızlığa uğrarlar. Fakat ellerindeki antika tüfeğin değerini bilmemektedirler.
Sherlock Holmes: A Game of Shadows 2011 full hd izle 720p izle

Sherlock Holmes: Gölge Oyunları - Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: Guy Ritchie
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 16 Aralık 2011
Oyuncular: Robert Downey Jr, Jude Law, Noomi Rapace, Rachel McAdams, Jared Harris

Dünyanın en ünlü ve zeki dedektiflerinden Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) ve 'ortağı' Dr. Watson (Jude Law) bu sefer Londra’nın dışına çıkarak Fransa, Almanya ve İsviçre’ye yol alacakları yeni ve tehlikeli bir maceraya sürükleniyorlar. Onlardan hep bir adım önde olan kurnaz ve vicdansız Profesör Moriarty (Jared Harris) ise -ki Holmes en zeki olma unvanını ona kaptırmak üzere- büyük bir laneti değiştirecek planların peşindedir. Kahramanlarımız ise ne olursa olsun Moriarty durdurmaya kararlı...

Yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu gibi gene Guy Ritchie yer alırken senaryoyu ilk filmden farklı olarak Kieran ve Michele Mulroney çifti kaleme aldı. İlhamını Sherlock Holmes'un yaratıcısı Arthur Conan Doyle'dan alan filmde Robert Downey Jr. ve Jude Law başrollerinin yanı sıra ilk filmdeki rolleriyle kadroya tekrar dahil olan oyuncular ise Eddie Marsan ( müfettiş Lestrade), Rachel McAdams (Irene Adler), Kelly Reilly ve Geraldine James olarak sıralanıyor... yer alıyorlar. Film kostümlerini ilk yapımda olduğu gibi gene Jenny Beavan tasarlarken ve müzikler ise kendisini her filmde mutlaka belli eden Hans Zimmer'a ait...
RocknRolla 2008 full hd izle 720p izle

RocknRolla (2008)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Guy Ritchie
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 4 Eylül 2008
Oyuncular: Gerard Butler, Tom Wilkinson, Thandie Newton, Mark Strong, Idris Elba, Tom Hardy, Karel Roden

İngiliz yönetmen Guy Ritchie, Amerikalı superstar pop kraliçesi Madonna ile evlenene kadar sadece İngiltere bağımsız film çevrelerinde tanınan bir sinema adamıydı. Şüphesiz ki dünyanın en spekülatif müzisyeni ile yaptığı sıra dışı evlilik ününün eski kıta sınırlarını aşmasına vesile oldu. Ritchie, bu filminde de yine Londra merkezli alengirli işlerin peşine düşüyor. Londra’da emlak pazarı artık uyuşturucu pazarının yerine geçmiştir. Sektör girişimcileri de bir o kadar büyük oynama peşindedir. Ama bürokrat, simsar ya da gangster; küçük ya da önemli bir konumda olsun hepsinin hesap vereceği bir adam vardır o da eski ekolden bir gangster olan Lenny Cole’dür. Ama aslında Londra’nın tüm yeraltı suç dünyası komplo kurma peşinde ve çatışma halindedir, zaman değişiyordur, kurallar da. Ama bu karmaşanın içinde milyonlarca dolar değeri olan bir anlaşma Lenny’nin öldü sanılan, keş rock yıldızı oğlu Toby Kebell’in işine yarar.

Lock, Stock and Two Smoking Barrels ve Snatch gibi başarılı filmlerin yazar ve yönetmenliğini üstlenen Guy Ritchie; seks, suçlular ve rock'n roll hikayesi olan RocknRolla’yla beyazperdede.
The Man from U.N.C.L.E. 2015 full hd izle 720p izle

Kod Adı: U.N.C.L.E. - The Man from U.N.C.L.E. (2015)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Guy Ritchie
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 28 Ağustos 2015
Oyuncular: Henry Cavill, Armie Hammer, Alicia Vikander, Elizabeth Debicki, Luca Calvani, Sylvester Groth, Hugh Grant

1960'ların başında CIA ajanı Napoleon Solo (Henry Cavill) ve KGB ajanı Illya Kuryakin (Armie Hammer), nükleer silahları hızla çoğaltmak üzerine çalışan gizli bir suç örgütüne karşı müşterek bir göreve katılır.
King Arthur: Legend of the Sword 2017 full hd izle 720p izle

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi - King Arthur: Legend of the Sword (2017)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 6 dakika


  


Yönetmen: Guy Ritchie
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Dram
Vizyon: 12 Mayıs 2017
Oyuncular: Charlie Hunnam, Astrid Bergès-Frisbey, Jude Law, Djimon Hounsou, Eric Bana, Aidan Gillen, Freddie Fox

Kral Arthur efsanesinin tahminen altı seriden oluşacak zincirinin ilk halkası olan filmde efsanenin doğuşu kayadan kılıcı çıkartan Arthur?un kral seçilmesiyle başlar.
Revolver 2005 full hd izle 720p izle

Tabanca - Revolver (2005)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Guy Ritchie
Ülke: Fransa, İngiltere
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 4 Nisan 2008
Oyuncular: Jason Statham, Ray Liotta, Vincent Pastore, André Benjamin, Terence Maynard

Guy Ritchie'nin favori oyuncusu olarak bilinen Jason Statham, bir kumarbaz olduğu halde, kardeşinin ailesini kurtarmak için istemediği bir oyuna dahil olup 7 yıl hapis yatan Jake Green'i oynamaktadır. İçerideyken de kirli oyunlarına devam eden iki dolandırıcı ile aynı hücreye düşen Jake, tüm bu vakti kitap okuyarak ve her şeyin sorumlusu olarak gördüğü Dorothy Macha (Ray Liotta)'ya intikam duyguları besleyerek geçirmiştir. Tüm bu olanların altında ikisinin çıkara dayanan hikayesi yatmaktadır; Green fiyakalı kumarhanesinde Macha'nın masasına direkt bir hamle yapmış fakat bir tomar parasını kaybetmekle kalmıştır. Macha'nın bu hamlesini sürdürmek isteyen Green, her bir kuruşunu tefeci Avi ve Zach'a (Andre Benjamin ve Vincent Pastore) vermeye ikna olur ve oyun böylece devam eder.
Hapiste geçirdiği süre içerisinde yanındaki iki efsanevi dolandırıcıdan en esaslı üçkâğıtları öğrenmiş ve kumar masasında yenilmez hale gelmiştir. Artık intikam alma vakti gelmiştir