Michael Mann Filmleri (10 sonuç)

Heat 1995 full hd izle 720p izle

Büyük Hesaplaşma - Heat (1995)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    
 2 saat 50 dakika


  Yönetmen: Michael Mann
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 1 Mart 1996
Oyuncular: Al Pacino, Robert De Niro, Val Kilmer, Jon Voight, Tom Sizemore

Gerek içgüdüleri gerekse üstün zekasıyla, içerisinde bulunduğu her türlü suçtan arkasında kesin deliller bırakmadan, başarılı bir şekilde sıyrılmayı başaran Neil McCauley profesyonel bir hırsızdır.

En az kendisi kadar yetkin hırsızlardan oluşturduğu çetesiyle altından kalkılması zor işlere kalkışıp minimuma yakın hasarla başarıya ulaşırlar.

Her azılı suçlu vakasında olduğu gibi söz konusu hırsızın peşinde de hırslı ve takıntılı bir dedektif vardır. Dedektif Hana, şimdiye dek bu usta hırsızın zekasıyla başa çıkamasa da davayı çözmekte kararlıdır.

Michael Mann filmografisinin en önemli yapıtlarından biri olan Heat, oyuncu kadrosundaki Al Pacino, Robert De Niro ve Val Kilmer gibi usta aktörlerle dikkat çekerken, ünlü aktris Natalie Portman'ın çocukluğuna tanık olma açısından da ilgi çekici.
The Insider 1999 full hd izle 720p izle

Köstebek - The Insider (1999)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 2 saat 37 dakika


  Yönetmen: Michael Mann
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Gerilim
Vizyon: 3 Mart 2000
Oyuncular: Al Pacino, Russell Crowe, Christopher Plummer, Diane Venora, Philip Baker Hall

Çok güçlü bir sigara şirketinin yönetim kurulu üyeleri, şirketin araştırma bölümünün başkanı Jeffrey Wigand'ın şirket uygulamaları konusunda kendileriyle aynı fikirde olmadığını fark edince onu görevinden alırlar ve şirketten kovarlar.

İşten çıkarılmasına rağmen şirketin, insanların sağlığı ile oynayan politikalarını eleştirmekten çekinmeyen Jeffrey'nin önüne çıkan engeller, beklediğinden de ağır olacaktır. Sessiz kalmaması halinde ailesinin başına gelecekler konusunda uyarılan Jeffrey, tüm bu tehditlere rağmen olanları açıklamaktan vazgeçmez.

Amerikan CBS televizyonunda yayınlanan '60 Dakika' adlı programının yapımcısı olan araştırmacı gazeteci Lowell Bergman, durumla yakından ilgilenir ve Jeffrey'yi programında konuk etmek ister. Fakat kapitalist düzenin sivri çarkları ve medya dünyasının menfaatleri el ele verecek ve hiç hesapta olmayan olaylar yaşanacaktır.
The Last of the Mohicans 1992 full hd izle 720p izle

Son Mohikan - The Last of the Mohicans (1992)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 52 dakika


  


Yönetmen: Michael Mann
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Romantik
Vizyon: 26 Ağustos 1992
Oyuncular: Daniel Day-Lewis, Madeleine Stowe, Russell Means, Eric Schweig, Jodhi May

1757 yılında İngiliz ve Fransız kuvvetleri arasında Amerikan kolonileri kontrol etmek için verilen savaş üçüncü yılına girmektedir. Bu tehlikeli sınırlarda yaşayan, Mohikan Chingachgook'un oğlu olan Hawkeye bir pusuya düşen İngilizleri kurtarır. Bu kişilerin içinde Cora Munro da vardır. Hawkeye bu insanlara güvenli bir yolculuk sağlamak için onlara rehberlik etmeyi kabul eder. Ancak kader bu insanları hayatta kalmak için savaşmaya ve birbirlerine destek olmaya zorlar.
Collateral 2004 full hd izle 720p izle

Tetikçinin Gecesi - Collateral (2004)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat


  Yönetmen: Michael Mann
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 15 Ekim 2004
Oyuncular: Tom Cruise, Jamie Foxx, Jada Pinkett Smith, Mark Ruffalo, Peter Berg, Jada Pinkett

Los Angeles şehrinde zamana karşı gerçekleşen bir ölüm-kalım kovalamacasını konu alıyor. Tam bir keşmekeşin hüküm sürdüğü bu büyük şehirde yıllardır taksi şoförlüğü yapan Max'in sıradan yaşamı, bir gece arabasına aldığı Vincent adlı garip bir adamla tanışmasıyla tahmin edemeyeceği ölçüde değişir. Vincent, uyuşturucu mafyasına karşı açılacak bir davada tanıklık yapacak kişileri öldürmek için şehre gelmiş bir kiralık katildir ve Max'ı rehin alarrak özel şoförü gibi kullanmaya başlar. FBI'ın Vincent'ın peşine düşmesiyle, şehirde büyük bir kovalamaca başlar.
Manhunter 1986 full hd izle 720p izle

İnsan Avcısı - Manhunter (1986)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Michael Mann
Ülke: ABD
Tür: Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 15 Ağustos 1986
Oyuncular: William Petersen, Kim Greist, Joan Allen, Brian Cox, Dennis Farina

Emekli FBJ ajanı Will Graham, çok tehlikeli bir seri katili yakalamak için göreve döner. Graham, psikopat düşünce tarzını çözme konusundaki yeteneğine ek olarak, daha önce yakaladığı ünlü katil Dr. Hannibal Lecter'ın da yardımıyla Kızıl Ejder olarak bilinen korkunç caninin peşine düşer.

Thomas Harris'in Kızıl Ejder adlı kitabından Michael Mann tarafından sinemaya uyarlanan yapım, Hannibal Lecter efsanesinin gençlik dönemini de kapsamaktadır.
The Last of the Mohicans 1998 full hd izle 720p izle

Son Mohikan - The Last of the Mohicans (1998)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Michael Mann
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Daniel Day-Lewis, Madeleine Stowe, Russell Means

1757'de Fransa ile İngiltere kolonileri arasındaki savaş sırasında geçen The Last of the Mohicans, kızılderili olmamasına rağmen ailesi öldüğü için onların içinde yetişen Hawkeye'nin hikayesini anlatıyor. Savaş yüzünden zaten ortada sıkışmış kalmış olan Hawkeye ve Mohikan kabilesi için, Hawkeye'nin bir İngiliz kızını kurtarması kırılma noktası olacaktır. The Last of the Mohicans - Son Mohikan 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Public Enemies 2009 full hd izle 720p izle

Halk Düşmanları - Public Enemies (2009)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 20 dakika


  Yönetmen: Michael Mann
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Suç, Dram
Vizyon: 10 Temmuz 2009
Oyuncular: James Russo, David Wenham, Christian Stolte, Jason Clarke, Johnny Depp, Christian Bale

John Dillinger ( Johnny Depp) ve çetesi büyük banka ve iş yerlerini hedef alıp halkı taciz etmemeleriyle tanınıp halk arasında sevgi ve itibar kazanmıştır. Üstelik liderlerinin kıvrak zekası her seferinde FBI’ın elinden kaçmalarına yardımcı olmaktadır. Dillinger bir halk kahramanı statüsüne yükseldikçe FBI’ın başı J. Edgar Hoover’ın ( Billy Crudup) onu durdurma konusundaki hırsı artar. Davaya FBI’ın bir numaralı ajanı Melvin Purvis’i (Christian Bale) atar, ve iki sıradışı adam arasında ölümcül bir kedi – fare oyunu başlar…
Ali 2001 full hd izle 720p izle

Ali (2001)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    

  Yönetmen: Michael Mann
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Spor
Vizyon:
Oyuncular: Jamie Foxx, Jon Voight, Will Smith, Mario Van Peebles, Ron Silver, Jeffrey Wright, Mykelti Williamson

Yıl 1964... Cassius Clay azılı rakibi Sonny Liston'ı yener ve boksta dünyanın en iyisi olma ünvanını kazanır. Ardından gelen on yıl boyunca ünlü boksör tüm dünya tarafından tanınan efsane bir kişilik haline gelir. Tüm dünya tarafından ilgiyle takip edilen efsane boksçu müslümanlığı seçerek bir kez daha tüm ilgiyi üzerine çeker. O artık Muhammet Ali'dir ve halen daha boks evreninde mucizeler yaratmaktadır, ta ki Vietnam Savaşı'na katılmayı reddedene kadar...
Miami Vice 2006 full hd izle 720p izle

Miami Vice (2006)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 2 saat 14 dakika

Yönetmen: Michael Mann
Ülke: ABD, Almanya, Paraguay, Uruguay
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 8 Eylül 2006
Oyuncular: Colin Farrell, Jamie Foxx, Li Gong, Naomie Harris, Ciarán Hinds

Michael Mann, "Miami Vice" dizisini televizyondan beyazperde'ye aktarıyor ve Miami'li iki yakışıklı ve seksi dedektif Sonny Crockett ve Ricardo Tubbs'u izleyiciyle buluşturuyor.
Blackhat 2015 full hd izle 720p izle

Hacker - Blackhat (2015)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 2 saat 13 dakika


  Yönetmen: Michael Mann
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 16 Ocak 2015
Oyuncular: Chris Hemsworth, Leehom Wang, Wei Tang, Viola Davis, Holt McCallany, Andy On, Ritchie Coster

Yakın gelecekte iki süpergüç olan Amerika Birleşik Devletleri ve Çin yüksek oranda siber suç işlenmesi sebebiyle, güvenliklerini sağlayabilmek adına işbirliği yapmak mecburiyetinde kalırlar. Bu sorunu çözmek için de en iyi saha ajanlarını görevlendirirler.