Robert Rodriguez Filmleri (7 sonuç)

From Dusk Till Dawn 1996 full hd izle 720p izle

Gün Batımından Şafağa - From Dusk Till Dawn (1996)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Robert Rodriguez
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Korku
Vizyon: 15 Kasım 1996
Oyuncular: George Clooney, Quentin Tarantino, Harvey Keitel, Juliette Lewis, Ernest Liu, Salma Hayek, Cheech Marin

Gecko biraderler, rüzgarı arkalarına alıp Meksika´nın özgür ortamına doğru bir yolculuğa çıkarlar. Texas´ta sıkı bir soygun yaptıklarından dolayı, ne olur ne olmaz diye bir rahip ve ailesini de
Planet Terror 2007 full hd izle 720p izle

Dehşet Gezegeni - Planet Terror (2007)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Robert Rodriguez
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Korku, Bilim Kurgu, Komedi
Vizyon: 27 Temmuz 2007
Oyuncular: Rose McGowan, Freddy Rodríguez, Josh Brolin, Marley Shelton, Jeff Fahey, Freddy Rodriguez

William ve Dakota Block (Josh Brolin ve Marley Shelton) bir gece arka bahçelerinde dolaşan insanlar olduğunu fark ederler. Evlerinden çıktıklarında kasabadaki insanların garip davranmaya başladıklarını keşfederler. İnsanlar yavaş yavaş saldırganlaşmaya başlamışlardır. Bu saldırılar sırasında bacağı kopan dansçı Cherry (Rose McGowan) ve eski erkek arkadaşı Wray (Freddy Rodriguez), William ve Dakota´yla birlikte kasabada umutsuzca dolaşmaya başlarlar ve kasabada yaşanan bir patlama sonucu ortaya çıkan gazın insanları cani yaratıklara dönüştürdüğünü keşfederler.
Desperado 1995 full hd izle 720p izle

Desperado (1995)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Robert Rodriguez
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Antonio Banderas, Joaquim de, Salma Hayek

El Mariachi (Desperado), sevgilisini katledip, gitar çaldığı narin parmaklarını kıran gaddar Bucho’dan intikam almak için yanıp tutuşarak Meksika topraklarını diyar diyar gezmektedir. Bu yolculuk sırasında kendisine yaverlik yapan Buscemi (Steve Buscemi)’nin sayesinde bütün gittiği yerlerde bir efsane olan Mariachi, düşmanının izine iyice yakınlaştığı bir sırada güzel Carolina’yla tanışıp ona aşık olur. Bundan sonra bir hayli çetin bir mücadele başlayacaktır. Uyuşturucu ticareti, cinayet, aşk müzik ve ihanetle donanmış bu öykünün kahramanı El Mariachi-Müzisyen tiplemesi, yetenekli Latin yönetmen Robert Rodriguez’in ün kazanmasını sağlayan, ilk filmi El Mariachi-Gitarım ve Silahım’ın da baş kahramanıydı. Rodriguez’in ustası Quentin Tarantino’nun da filmde küçük bir rol oynadığını belirtelim.
El mariachi 1992 full hd izle 720p izle

Gitarım ve Silahım - El mariachi (1992)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 21 dakika


  Yönetmen: Robert Rodriguez
Ülke: ABD, Meksika
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 2 Haziran 1995
Oyuncular: Carlos Gallardo, Consuelo Gómez, Jaime de Hoyos

Gezgin gitarist (El Mariachi) olmak için uğraşan şehirden şehre dolaştığı Meksika'da gittiği bir kasabada hiç beklemedik olaylarla karşılaşır. Hayatını sadece çaldığı barlarda aldığı bahşişlerle geçinen genç mariachi son gittiği kasabada hayatının aşkı ve lanetine kavuşur. Serinin ilk filmi El Mariachi ve diğer İki fİlmde (Desperado ve Bir Zamanlar Meksiko'da (Once Upon a Time in Mexico) hiçbir zaman Mariachi'nin adı söylenmemektedir.
The Faculty 1998 full hd izle 720p izle

Fakülte - The Faculty (1998)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Robert Rodriguez
Ülke: ABD
Tür: Korku, Gizem, Bilim Kurgu
Vizyon: 30 Nisan 1999
Oyuncular: Elijah Wood, Josh Hartnett, Salma Hayek, Jordana Brewster, Famke Janssen

Herrington Lisesi’nde okuyan bir grup uyumsuz genç, okuldaki öğretmenlerle ilgili yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu farkettiklerinde iş işten geçmiştir. Suyla beslenen ve insanların kılığına giren bu yaratıklar gerçekten uzaydan mı gelmiştir? Peki onları durdurmak bu birbirleriyle dahi anlaşamayan gençlere mi düşmüştür?

Robert Rodriguez, bilim kurgu, korku ve gençlik filmleri karışımı ilgi çekici bir tür filmine imza atttı. Her ne kadar El Mariachi ayarında bir film bekleyenleri memnun etmekten uzak bazı klişeler içerse de, meraklısı için pek çok filme göndermelerle dolu kült bir yapım.
Once Upon a Time in Mexico 2003 full hd izle 720p izle

Bir Zamanlar Meksika’da - Once Upon a Time in Mexico (2003)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    

  


Yönetmen: Robert Rodriguez
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Antonio Banderas, Johnny Depp, Salma Hayek

Robert Rodriguez'in yönettiği "Bir Zamanlar Meksika’da", efsanevi gitarlı kahraman El Mariachi’nin yeni serüvenlerini sinemaseverlerle buluşturuyor. Mariachi’nin maceralarının arka planında yine devrim, hırs ve intikam var. Yaşadığı trajediyi aklından çıkarmayı başaramayan El Mariachi, inzivaya çekilerek içine kapalı bir yaşam sürmektedir. Yozlaşmış CIA ajanı Sands'in ısrarı sonucunda saklandığı yerden çıkmak zorunda kalır. Şeytani kartel kralı Barrillo, Meksika başkanına yönelik haince bir suikast planlamaktadır. Bunu önlemekse yine El Mariachi'ye düşecektir. Ama onun geri dönüşünde kişisel bir sebep daha vardır : Kan davası... Once Upon a Time in Mexico - Bir Zamanlar Meksika’da 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Machete Kills 2013 full hd izle 720p izle

Ustura Dönüyor - Machete Kills (2013)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Robert Rodriguez
Ülke: ABD, Rusya
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 11 Ekim 2013
Oyuncular: Danny Trejo, Michelle Rodriguez, Sofía Vergara, Amber Heard, Demián Bichir, Mel Gibson

Amerika Birleşik Devletleri hükümeti tarafından görevlendirilen eski ajan Machete Cortez, yeni görevi için Meksika'ya gitmek zorundadır. Ölümcül bir silahla gezegeni yok etmek gibi son derece tehlikeli planlar kurmakta olan bir silah tüccarını bulmak ve etkisiz hale getirmek zorunda olan Machete'i bekleyen görev oldukça zorludur...

2010 yapımı Machete'nin devam filmi niteliğindeki yapımda tehlikeli anti-kahraman Machete Cortez'in maceralarını izlemeye devam ediyoruz...

Filmin yönetmen koltuğunda Sin City ve El mariachi gibi önemli filmlere imza atan Roberto Rodriguez; oyuncu kadrosunda ise Mel Gibson, Jessica Alba, Charlie Sheen ve Sofía Vergara gibi yıldız isimler bulunuyor.