Steven Spielberg Filmleri (31 sonuç)

Schindler's List 1993 full hd izle 720p izle

Schindler'in Listesi - Schindler's List (1993)

8.9 IMDB Puanı 8.9
    
 3 saat 15 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi, Savaş
Vizyon: 4 Mart 1994
Oyuncular: Liam Neeson, Ben Kingsley, Ralph Fiennes, Caroline Goodall, Jonathan Sagall

Tam yedi dalda Akademi ödülü kazanan Schindler'in Listesi, En İyi Film ve En İyi Yönetmen başta olmak üzere pek çok kez ödülle onurlandırıldı. Film soykırım zamanında 1100'den fazla Yahudi'nin hayatını kurtaran Nazi Partisi'ne üye, çapkın ve savaş yanlısı olan esrarengiz Oscar Schindler'in tarihten hiçbir zaman silinmeyecek olan gerçek hikayesini anlatıyor.

Bir Steven Spielberg filmi olan Schindler's List, tüm zamanların en saygı duyulan, en şerefli filmlerinden biri olarak sinemanın yapıtaşlarından biri oldu ve tarihteki yerini aldı. Tam ydi dalda Akademi Ödülü kazanan film. En İyi Film ve En İyi Yönetmen başta olmak üzere daha pek çok kez ödülle onurlandırıldı. Bunlardan bazıları Bafta, New York Film Eleştirmenleri, Ulusal Eleştirmenleri Birliği, The National Board of Review, yapımcılar Derneği, Los Angeles Film Eleştirmenleri, Chicago, Boston ve Dallas Film Eleştirmenleri tarafından En İyi Film Ödülü, Christopher Ödülü. Hollywood Yabancı Basın Birliği Altın Küre Ödülü, Ayrıca Steven Spielberg'e takdim edilen Amerikan Yönetmenler Birliği.

Film, soykırım zamanında 1.100'den fazla Yahudinin hayatını kurtaran Nazi partisine üye, çapkın ve savaş yanlısı bir adam olan esrarengiz Oscar Schindler'in tarihten hiçbir zaman silinmeyecek olan gerçek hikayesini anlatıyor. İnsanlık tarihin kara dönemlerinden biri olarak anılacak bir zamanda yaptığıyla farklılık yaratan bir adam ve bu soykırımdan kurtulmayı başabilmek bir zafer hikayesi midir? Steven Spielberg tarafından yönetilen film, En iyi Senaryo. En İyi Görüntü Yönetmeni, Müzik, Kurgu ve Sanat Yönetmeni ödülleri kazanırken, Liam Necson, Ben Kingsley, Ralph Fiennes, Caroline Goodall. Jonathan Sagella ve Embeth Davidtz de filmdeki performanslarıyla büyük alkış aldı. Görüntü kalitesinin yenilenmesi, 5.1 digital ses ve yepyeni özel seçenekleriyle koleksiyonunuzda mutlaka olması gereken bir başyapıt.
Indiana Jones and the Raiders of The Lost Ark 1981 full hd izle 720p izle

Kutsal Hazine Avcıları - Indiana Jones and the Raiders of The Lost Ark (1981)

8.7 IMDB Puanı 8.7
    

  


Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Harrison Ford, Karen Allen, Paul Freeman

Amerikan Hükümeti Ark of the Conenant’ı bulması için Arkeolog Dr. Indiana Jones'u görevlendirir. Ark’ta ünlü 10 Emir’in varolduğuna ve kutsal güçler olduğuna inanılmaktadır. Üstelik Hitler’in ajanları da Ark’ın peşindedirler. Jones, eski aşkı Marion’la birlikte Nepal’den Kahire’ye kadar tuzak ve tehlikeyle dolu bir maceraya atılır. George Lucas'ın 1930'lu yılların maceraperest aksiyon kahramanlarından ilham alarak yarattığı Indiana Jones karakterinin ilk filmi olan Kutsal Hazine Avcıları'ndan sonra, 1984'te Kamçılı Adam, 1989'da Son Macera, 1992 ve 1996 yıllarında Genç Indiana Jones Günlükleri ve 2008 yılında Kristal Kafatası Krallığı çekildi.
Saving Private Ryan 1998 full hd izle 720p izle

Er Ryan'ı Kurtarmak - Saving Private Ryan (1998)

8.6 IMDB Puanı 8.6
    
 2 saat 49 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Savaş, Savaş
Vizyon: 11 Eylül 1998
Oyuncular: Tom Hanks, Tom Sizemore, Edward Burns, Barry Pepper, Adam Goldberg, Matt Damon

II. Dünya Savaşı yıllarında 3 oğlunun birden ölüm haberini alan anne, 4. oğlunun yaşadığını duymak ister.Artık tüm Amerikan ordusunun hedefi annenin son oğlu olan James Ryan'ı ne pahasına olursa olsun kurtarmaktır.Askerler her yerde ona ait izler aramaya başlar fakat bu öylesine bir göreve dönüşür ki bir kişiyi kurtarmak uğruna bir çok askerin hayatı tehlikeye girer.
Raiders of the Lost Ark 1981 full hd izle 720p izle

Indiana Jones Kutsal Hazine Avcıları - Raiders of the Lost Ark (1981)

8.5 IMDB Puanı 8.5
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera
Vizyon: 1 Şubat 1983
Oyuncular: Harrison Ford, Karen Allen, Paul Freeman, Ronald Lacey, John Rhys-Davies

Klasikleşmiş macera / komedi Indiana Jones serisinin 1981 yılında çekilmiş ilk filminde Arkeolog DR. Indiana Jones, 10 Emirin sırrını çözecek olan "Ark of The Conenant"'ı bulmak için yola çıkar. Nazi Almanyasını yöneten Hitlerde bu Ark'ın peşindedir. Indiana ile Alman Ajanlarının karşılaşacağı bu macera Nepal den Kahireye kadar uzanacaktır.
Indiana Jones and the Last Crusade 1989 full hd izle 720p izle

Indiana Jones: Son Macera - Indiana Jones and the Last Crusade (1989)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera
Vizyon: 1 Ekim 1989
Oyuncular: Harrison Ford, Sean Connery, Denholm Elliott, Alison Doody, John Rhys-Davies

Indiana Jones (Harrison Ford) bu sefer Hz. İsa'nın kutsal çanağını araştırırken kaybolan babası Henry Jones'u (Sean Connery) arıyor. Aynı çanağın peşine Naziler de düştüğünden Indiana Jones bir süre sonra babasının Naziler tarafından kaçırıldığını anlıyor. Böylece izleri ve ipuçlarını takip eden Indiana, babasının yerini buluyor ama kendisi de yakalanınca Naziler hesabına kutsal çanağı baba oğul aramaya başlıyorlar. Ancak bulunan kutsal çanak kimseye de pek hayırlı gelmeyecektir...
Jaws 1975 full hd izle 720p izle

Denizin Dişleri - Jaws (1975)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    

  


Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Richard Dreyfuss, Robert Shaw, Roy Scheider

Yayınlandığı dönemde büyük ilgi gören ve o zamanların hasılat rekorunu kıran Jaws gerilim türünde yapılmış en iyi filmlerden. Devasa bir köpekbalığı bir tatil beldesini ziyaret etmeye başlar ve bazı ölümlere sebebiyet verir. Beldenin belediye başkanının turizmin etkilenmemesi için bu durumu kamuoyundan saklaması dehşet dolu anların yaşanmasına imkan tanır. Köpekbalığını yakalamak için üç kişi birlik olurlar: bir polis şefi, bir biyolog ve profesyonel bir köpekbalığı avcısı.. Jaws - Denizin Dişleri 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Jurassic Park 1993 full hd izle 720p izle

Jurassic Park (1993)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Macera, Aile, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 9 Haziran 1993
Oyuncular: Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum, Richard Attenborough, Bob Peck

Michael Chrichton'ın aynı adlı,çok satan romanından dahi yönetmen Steven Spielberg tarafından sinemaya uyarlanan,bütün zamanların en başarılı yapıtlarından birisi olarak tüm Dünya'da izlenme rekorları kıran olağanüstü bir film.Mağaralarda yapılan kazı çalışmaları sonucunda dinazorların yaşadığı tarih öncesi çağa ait bazı sivrisinek fosilleri bulunur.Milyarder John Hammond öncülüğündeki bilimadamları,son derece ilginç ve karmaşık testler deneyerek bu sivrisinek fosillerindeki kan örneklerini almayı başarırlar.Dinazorların DNA zinciri bir Afrika kurbasıyla birleştirilerek 65 milyon yıl önce yaşamış bu korkunç yaratıklar yeniden yaratılır.Hammond hükümetten kiraladığı bir adada klonladıkları bu vahşi hayvanlar için elektrikli tellerle çevrili bir hayvanat bahçesi kurmuştur.İhtiyar Hammond,bir hafta sonunda Doktor Allen gibi bazı işinde uzman bilimadamlarını Jurassic Park adını verdiği bu hayvanat bahçesini test ettirmek için adaya getirir. Ancak embiryolarını ele geçirmek isteyen biri, güvenlik sistemini devre dışı bırakınca serbest kalan dinazorlar adada dehşet saçmaya başlar...
Catch Me If You Can 2002 full hd izle 720p izle

Sıkıysa Yakala - Catch Me If You Can (2002)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 21 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD, Kanada
Tür: Biyografi, Komedi, Suç, Dram
Vizyon: 31 Ocak 2003
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Tom Hanks, Christopher Walken, Martin Sheen, Nathalie Baye, Tom Hanks and Christopher Walken

FBI ajanları iz sürerek olağanüstü yetenekleri olan genç bir dolandırıcıyı yakalamaya çalışır. Pilot, doktor, savcı vekili kimliklerine bürünerek, 26 ülkede dolandırıcılığa karışan zor bir lokma vardır karşılarında...

Steven Spielberg filmini, Catch Me If You Can: The Amazing True Story Of The Most Extraordinary Liar (Kolaysa Yakala: Sıradışı Bir Yalancının İnanılmaz Ama Gerçek Hikayesi) kitabından uyarlamış.

60'lı yılların sonunda geçen film gerçek bir karaktere dayanıyor. Azınlık Raporu ile farklı bir kulvara yönelen sinemacının kişisel (pozitif) temalarına geri döndüğü görülüyor. Aile kurumunu her şeyin tepesine koyan ve polisiye bir masal anlatan yapım, şimdiden bir klasik olmaya aday.

Ayrıca film, yönetmenin sinemasında uzun bir süredir görmediğimiz sıkı bir mizah duygusuna da sahip.
E.T. the Extra-Terrestrial 1982 full hd izle 720p izle

E.T. - E.T. the Extra-Terrestrial (1982)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Macera, Dram, Aile, Fantastik, Bilim Kurgu
Vizyon: 7 Haziran 2002
Oyuncular: Dee Wallace, Henry Thomas, Peter Coyote, Robert MacNaughton, Drew Barrymore

Evinden üç milyon ışık yılı uzakta küçük kayıp bir yaratık. Onu evine almayı isteyen 10 yaşında yalnız bir çocuk. Sonsuz bir macera ve dünyanın sınırlarını tanımayan bir dostluk, iki hayatı degiştirir. Tüm zamanların en çok sevilen ve bilinen filmlerinden birini seyretmeye hazırlanın.

En İyi Film dahil olmak üzere 4 Oscar ve 2 Altın Küre Ödüllü E.T. , komik, hareketli ve Unutulmaz!
Empire of the Sun 1987 full hd izle 720p izle

Güneş İmparatorluğu - Empire of the Sun (1987)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 32 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Dram, Tarihi, Savaş, Savaş
Vizyon: 1 Kasım 1990
Oyuncular: Christian Bale, John Malkovich, Miranda Richardson, Nigel Havers, Joe Pantoliano

Jim Graham (Bale), aristokrat İngiliz ailesiyle Şanghay'da iyi şartlarda bir hayat sürmektedir. Fakat İkinci Dünya Savaşı'nın bütün dünyayı saran dehşetinden Şanghay da kurtulamaz ve Japonya tarafından işgal edilir. İşgal sonucu değişen bütün hayatlar gibi Graham ailesinin düzeni de alt üst olur. Ailesinden koparılarak, Japonya'daki bir toplama kampına götürülen Jim, sahip olduğu hayal gücü ve cesaretle yaşadığı korkunç ortamı, başrol oyuncusu olduğu bir maceranın parçası haline getirmeye, oynadığı bir oyuna dönüştürmeye çalışır. Ama koşulların taviz vermez sertliği, bir çocuğun hayal gücünün baş edemeyeceği kadar zorludur.
Close Encounters of the Third Kind 1977 full hd izle 720p izle

Üçüncü Türden Yakınlaşmalar - Close Encounters of the Third Kind (1977)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    

  


Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Bilim Kurgu, Dram, Macera
Vizyon:
Oyuncular: François Truffaut, Richard Dreyfuss, Teri Garr

1945’te esrarengiz bir şekilde kaybolmuş bir uçak aniden Mojave Çölü’nde ortaya çıkar. Bir yolcu uçağının pilotu tanımlanamaz parlak bir nesneyle karşılaşır. Ve basit bir elektrik teknisyeni olan Roy Neary bir 'yakın karşılaşma' yaşar. Hatta gördüğünü iddia ettiği UFO’dan geriye bir de güneş yanığı hatıra kalır. işi bırakıp evde tuhaf bir projeye gömülen Roy’da ailesini endişenldiren bir hal vardır. Roy yalnız değildir. Dünyanın bir çok yerinde insanlar belirli bir amaç için harekete geçmiş gibidir. Uzaylılarla müzik yoluyla iletişim kurulabileceğine inanan Fransız araştırmacı Claude ve çocuğunu esrarengiz bir şekilde kaybeden anne Jillian, UFO’larla karşılaşan sayısız insandan sadece ikisidir. Ve onlar da Roy gibi esrarengiz bir şekilde harekete geçmişlerdir. Henüz genç bir Steven Spielberg’ün Jaws’la kazandığı olağanüstü ticari başarının ardından yaptığı bu epey içsel film de gişede çarpıcı bir başarıya imza atmış, sonradan yönetmeni tarafından yeniden kurgulanarak defalarca ortaya sürülmüştü. Claude’u canlandıran Fransız yönetmen François Truffaut’ya da dikkat.
Ready Player One 2018 full hd izle 720p izle

Başlat - Ready Player One (2018)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 20 dakika


  


Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu
Vizyon: 30 Mart 2018
Oyuncular: Olivia Cooke, Hannah John-Kamen, T.J. Miller, Ben Mendelsohn, Simon Pegg, Tye Sheridan, Mark Rylance

Film; enerji krizi yaşamakta olan karanlık bir gelecekte, insanların kendini sanal gerçekliğe verdiği bir ortamda geçmekte.

Wade gerçek dünyanın zorluklarından ve sıkıcılığından kurtulmak için sanal dünyada geçen 1970 ve 80'ler Amerikan pop kültürü üzerine kurulu bir define avı oyunu olan Oasis'in ütopik evreninde zamanını geçirmektedir. Fakat Oasis'in kurucusu olan milyoner hayatını kaybettiğinde arkasında bir servet bırakmış ve servetini sanal dünya üzerinde kurduğu bir hazine avıyla kazanan oyuncuya vadetmektedir. Wade de dünyanın birçok yerindeki oyuncular gibi hazine avına katılır. Fakat bu macera eğlenceli olmaktan çok uzak olacaktır. Zira şirket hissedarları ve paragöz oyuncular hazineye herkesten önce ulaşabilmek için diğer yarışmacıları oyundışı bırakmak için her şeyi yapmaya niyetlidir...
Minority Report 2002 full hd izle 720p izle

Azınlık Raporu - Minority Report (2002)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 25 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gizem, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 27 Eylül 2002
Oyuncular: Tom Cruise, Max von Sydow, Steve Harris, Neal McDonough, Patrick Kilpatrick, Colin Farrell, Kathryn Morris

Yıl 2045. Bir zamanlar cinayet oranında birinci sırada olan Washington şehri artık suç oranının en düşük olduğu şehir olmuştur. Bunun sebebi, polis teşkilatının cinayetleri işlenmeden önce tespit etme yeteneğine sahip "precog"lar kullanması ve böyle cinayet gerçekleşmeden önce müdahale ederek suçun önlemesidir.

Departmanın en önemli dedektifi olan John Anderton, kendi oğlu da yıllar önce cinayete kurban gittiği için kendisini katilleri suçu işlemeden önce yakalamaya adamıştır.

Rutin günlerden birinde, Anderton kendisinin katil zanlısı olarak görüldüğünü farkeder. İçinde bulunduğu sistemin kurbanı olduğunu anlar ve peşindeki polislerden kaçarak kendisine komplo düzenleyeni bulmak için harekete geçer.
Duel 1971 full hd izle 720p izle

Bela - Duel (1971)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gizem, Gerilim
Vizyon: 10 Kasım 1971
Oyuncular: Dennis Weaver, Jacqueline Scott, Eddie Firestone, Lou Frizzell, Gene Dynarski, Lucille Benson, Tim Herbert

Beyazperdenin dahi çocuğu Steven Spielberg'ün yönetmenliğini üstlendiği,Tv için çekilmiş fakat bizde ve bazı ülkelerde sinemalarda oynamış inanılmaz bir gerilim.California'da önemli bir toplantıya yetişmek için yolda yalnız başına araba kullanan David Mann,önündeki kamyonu sollayınca kamyon tarafından tehdit edilmeye başlar.
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984 full hd izle 720p izle

Indiana Jones ve Lanetli Tapınak - Indiana Jones and the Temple of Doom (1984)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera
Vizyon: 1 Ocak 1986
Oyuncular: Harrison Ford, Kate Capshaw, Jonathan Ke Quan, Amrish Puri, Roshan Seth

George Lucas ve Steven Spielberg'in çektiği bu Indiana Jones'un ikinci serisinde, Indy (Harrison Ford), küçük yardımcısı Short Round (Jonathan Ke Quan) ve şımarık şarkıcı Willie Scott (Kate Capshaw) ile birlikte Hindistan'a gelirler. Köyün kayıp sihirli mücevherini bulmak için herşeyi riske eden bu üçlü, aynı amaç için orada bulunan şeytani bir tarikatla karşı karşıya kalırlar. Bu soluk kesici macerada, kim canlı kalabilecek?
Munich 2005 full hd izle 720p izle

Münih - Munich (2005)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 44 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: Fransa, Kanada, ABD
Tür: Dram, Tarihi, Gerilim
Vizyon: 27 Ocak 2006
Oyuncular: Eric Bana, Daniel Craig, Ciarán Hinds, Mathieu Kassovitz, Hanns Zischler, Ayelet Zurer, Geoffrey Rush, Marie-Josée Croze

1972 Münih Olimpiyatlar'ında on bir İsrailli atlete yönelik inanılmaz katliamın perde arkasını anlatan filmde, İsrail Gizli Servisi Mossad üyelerinden oluşan bir grup, bu işe karıştıklarını düşündükleri Filistinli suikast komandolarını öldürmekle görevlendirilirler. Liderlerini izleyen İsrailli grup bu operasyonu intikam almak adına yapmaktadır. Fakat zaman geçtikçe kendileri de bir hedef haline geleceklerdir.
The Color Purple 1985 full hd izle 720p izle

Mor Yıllar - The Color Purple (1985)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Danny Glover, Oprah Winfrey, Whoopi Goldberg

1900’lerin başında, güneyli bir siyahi kız olan Celie, önce babası tarafından hamile bırakılır, ardından yıllar boyunca efendisi olarak göreceği adama evlenmek üzere adeta satılır. Kocasından gördüğü şiddete rağmen tek tesellisi kız kardeşi Nettie’ye yazdığı mektuplardır. Oysa babası Nettie’nin cevaplarının ona ulaşmasına engel olmaktadır. Celie sonunda kuru gürültüye papuç bırakmayacak güçlü bir kadın olan Sofia ile tanışacak ve ondan çok şey öğrenecektir. Alice Walker’ın Pulitzer ödüllü romanından Steven Spielberg tarafından uyarlanan Mor Yıllar, 11 dalda Oscar adayı olmayı bilmiş, güçlü bir film. The Color Purple - Mor Yıllar 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Lincoln 2012 full hd izle 720p izle

Lincoln (2012)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 30 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi, Savaş
Vizyon: 8 Şubat 2013
Oyuncular: Daniel Day-Lewis, Sally Field, David Strathairn, Joseph Gordon-Levitt, James Spader

Film, Amerika Birleşik Devletleri'nin 16. Başkanı olan ve kuzey eyaletlerinde 1861-1865 yılları arasında yaşanan iç savaşa öncülük eden Lincoln'un son dönemlerine ışık tutuyor.

İç Savaş'ın hararetli günleri geride kalınca, Abraham Lincoln ile kabinesi arasında fikir ayrılıkları da su yüzüne çıkacaktır. En ciddi görüş ayrılığı ise kölelik konusunda yaşanacaktır...
The Terminal 2004 full hd izle 720p izle

Terminal - The Terminal (2004)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 8 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 10 Eylül 2004
Oyuncular: Tom Hanks, Catherine Zeta-Jones, Stanley Tucci, Chi McBride, Diego Luna, Barry Shabaka Henley, Kumar Pallana

Victor Navorski Amerika yolundayken ülkesinde askeri darbe olması üzerine New York'un Uluslararası Havaalanında mahsur kalıyor. Pasaportu artık geçersiz olduğu için Amerika'ya girme hakkını yitirmiş durumda olan Victor ne ülkesine geri dönebiliyor ne de Amerika'ya girebiliyor. Ülkesindeki savaş bitinceye kadar havaalanı terminalinin transit yolcular salonunda beklemek zorunda kaldığında başına gelmeyen kalmıyor. Usta yönetmen Steven Spielberg'in gerçek bir hikayeden esinlenerek yaptığı bu muhteşem film Tom Hanks'in de usta oyunculuğuyla perçinlenmiş. Ve ortaya sıcacık ve trajikomik bir film çıkmış.

Ailecek izlenebilecek bir film, iyi seyirler.
The Adventures of Tintin 2011 full hd izle 720p izle

Tenten'in Maceralari - The Adventures of Tintin (2011)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Aile, Aksiyon, Animasyon, Gizem, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Andy Serkis, Daniel Craig, Jamie Bell

Tenten ve köpeği Milu çıktıkları bir gezi esnasında maket bir gemi bulurlar ve beğenip alırlar. Ancak bu gemi zannettikleri kadar sıradan değildir. Geminin Tenten'in evine gelmesiyle birlikte etraflarında bir sürü kötü adam belirmeye başlar. Bu kötü adamlar, geminin değil geminin içerisindeki bir notun peşindedirler. Tenten geminin ve geminin getirdiklerinin sırrını çözmeye fazlasıyla kararlıdır. The Adventures of Tintin - Tenten'in Maceralari 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Post 2017 full hd izle 720p izle

The Post (2017)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 56 dakika


  


Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi
Vizyon: 12 Ocak 2018
Oyuncular: Meryl Streep, Tom Hanks, Sarah Paulson, Bob Odenkirk, Tracy Letts, Bradley Whitford, Bruce Greenwood

Dram türündeki film 1971'de Pentagon dokümanları çevreninde dönen legal süreci konu alıyor.

Washington Post çalışanları editör Ben Bradlee (Hanks) ve yayıncı Katharine Graham (Streep) ordu analisti Daniel Ellsberg tarafından yazılan ve sızdırılan Pentagon vesikalarını yayınlama kararı alırlar. Belgelerin, Johnson idaresinin Vietnam Savaşı'nda ABD askerlerinin rolü ile ilgili kamuoyuna ve kurultaya yalan söylediğini, Nixon idaresinin gizlice savaşı tırmandırdığını ortaya koymaları büyük skandal yaratır. Nixon idaresi The Post'un bunları yayınlamasını durdurmaya çalışır ve ABD Savunma Bakanı Yardımcısı William Rehnquist davayı Yüksek Mahkemeye sunar. Dokümanların yayınlanabilmesi ve özgür basın kavramının savunabilmesi için gazete ile ordu arasında büyük bir hukuk mücadelesi verilecektir...

Lincoln, Schindler?in Listesi, Yapay Zeka, Terminal ve Er Ryan?ı Kurtarmak gibi sinemanın en önemli klasiklerinden kimilerini seyircilere kazandıran Steven Spielberg'ün yönetmen koltuğuna oturduğu The Post'un başrollerini tanınmış yönetmenle Terminal ve Casuslar Köprüsü'nde beraber çalışmış olan iki Oscar ödüllü Tom Hanks ve üç Oscar ödülünün yanı sıra 20 adaylığı bulunan usta oyuncu Meryl Streep üstleniyor.
Amistad 1997 full hd izle 720p izle

Amistad (1997)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 35 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Dram, Tarihi, Gizem
Vizyon: 27 Şubat 1998
Oyuncular: Morgan Freeman, Nigel Hawthorne, Anthony Hopkins, Djimon Hounsou, Matthew McConaughey, David Paymer, Pete Postlethwaite

'La Amistad' gemisinin içinde tutulan Afrikalı köleler, ansızın büyük bir isyan başlatır. Cinque adlı bir kölenin önderliğinde silahlanarak geminin kontrolünü ele geçiren kölelerin tek istekleri vatanlarına, Afrika'ya dönmektir.
War Horse 2011 full hd izle 720p izle

Savaş Atı - War Horse (2011)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 26 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD, Hindistan
Tür: Dram, Savaş
Vizyon: 3 Şubat 2012
Oyuncular: Jeremy Irvine, Peter Mullan, Emily Watson, Niels Arestrup, David Thewlis

1. Dünya Savaşı sırasında kırsal İngiltere ve Avrupa arasında geçen “Savaş Atı”, Joey adlı bir at ile onu evcilleştirip eğiten Albert adında genç bir adam arasındaki muazzam dostlukla başlıyor. İkili mecburen ayrı düşüyor. Atın savaş boyunca yaptığı sıra dışı yolculuğu anlatan film Tarafsız Topraklar’da duygusal sona yaklaşırken atın karşılaştığı herkesin, İngiliz süvarilerin, Alman askerlerinin, bir Fransız çiftçi ve onun torunun hayatlarını nasıl değiştirdiğini konu ediyor.
Artificial Intelligence: AI 2001 full hd izle 720p izle

Yapay Zeka - Artificial Intelligence: AI (2001)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 26 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Macera, Dram, Bilim Kurgu
Vizyon: 5 Ekim 2001
Oyuncular: Haley Joel Osment, Frances O'Connor, Sam Robards, Jake Thomas, Jude Law

Belirsiz bir gelecekte insanoğlu, dünyanın çoğunun sular altında kaldığı bir yeryüzünde yaşamaya çalışırken, teknolojinin nimetlerinden yararlanarak hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla yapay zekalı robotlar üretir.

David, madde ve mana olarak tam bir insan gibi donatılmış bir robottur. Sevmeye programlanmış olan ilk çocuk robot David, o sırada hasta olmasından dolayı tedavisi bulunana kadar çocukları dondurulmuş bir aile tarafından deneme süreci olarak evlat edinilir.

David, yaşadığı aile ortamında evlatlığın gerektirdiği sevgi ve bakımı kapsayarak giderek çiftin çocukları haline gelmesine rağmen, umulmadık olaylar Robot David için hayatı imkansız bir duruma sokar.
Hook 1991 full hd izle 720p izle

Kanca - Hook (1991)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 24 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Macera, Komedi, Aile
Vizyon: 8 Aralık 1991
Oyuncular: Dustin Hoffman, Robin Williams, Julia Roberts, Bob Hoskins, Maggie Smith, Caroline Goodall, Charlie Korsmo

Peter Banning, işkolik bir avukattır. Karısı ve iki çocuğunu fazlasıyla ihmal etmektedir. Ailece İngiltere'deki büyükanne Wendy'i ziyarete gittiklerinde, çocukları Kaptan Hook tarafından kaçırılır. Peter, peri Tinkerbell'in yardımıyla Olmayan Ülke'ye döner.
Peter Banning, artık Peter Pan olmuştur ve Kayıp Çocuklar'ın da yardımıyla çocukluk anılarını ve uçmayı hatırlayacak ve Kaptan Hook ile savaşacaktır.
War of the Worlds 2005 full hd izle 720p izle

Dünyalar Savaşı - War of the Worlds (2005)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Dram, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 1 Temmuz 2005
Oyuncular: Tom Cruise, Dakota Fanning, Miranda Otto, Justin Chatwin, Tim Robbins

İki çocuğuyla beraber hafta sonunu geçirirken gökyüzü aniden kararır ve şimşekler eşliğinde çok şiddetli bir fırtına patlak verir. Gökyüzünde tuhaf şeyler olmaktadır. Aradan kısa bir süre geçtikten sonra evinin yakınındaki kavşakta sıradışı bir olaya tanık olur. Toprağın aniden yarılmasıyla yeryüzünün derinliklerinden üç bacaklı çok büyük bir savaş makinesi ortaya çıkar ve görünürdeki herşeyi yakıp yıkmaya başlar.

Bu olay, uzaylıların dünyamıza saldırısının ilk hamlesidir. O andan itibaren herhangi bir gün gibi görünen günün akışı değişmiş ve bu sıradan insanlar hayatlarının en olağanüstü anlarını yaşamaya başlamıştır. Ray hemen harekete geçerek çocuklarını toparlar. Acımasız düşmanın gazabından kurtulmak için o bölgeden bir an önce kaçmaktan başka çareleri yoktur. Uzaylı istilacıların elinden kurtulmaya çalışan binlerce insanla beraber çıktığı bu amansız yolculukta vahşi doğa koşullarıyla mücadele ederken tek isteği iki çocuğunun hayatını kurtarabilmektir. Ancak nereye kaçarlarsa kaçsınlar tam bir güvenlik yoktur. Sevdiklerini kurtarabilmesi için Ray'in elindeki tek gücü iradesidir.
The BFG 2016 full hd izle 720p izle

The BFG (2016)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: İngiltere, Kanada, ABD
Tür: Macera, Aile, Fantastik
Vizyon: 30 Haziran 2016
Oyuncular: Mark Rylance, Penelope Wilton, Jemaine Clement, Rebecca Hall, Rafe Spall, Bill Hader, Ólafur Darri Ólafsson, Ruby Barnhill

Yetimhanede büyüyen Sophie isimli küçük bir kız, korkutucu görünümüne karşın, kız ve erkek çocuklarını yememesi kararı alması nedeniyle kendi türünde dışlanmış olan dünyanın en yardımsever ve en iyi yürekli devi ile arkadaşlık kurar, dev tarafından devler ülkesine götürülür. Lakin bu devler ülkesinde çok tehlikeli ve çok acımasız devler de yaşamaktadır.
The Lost World: Jurassic Park 1997 full hd izle 720p izle

Jurassic Park : Kayıp Dünya - The Lost World: Jurassic Park (1997)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Macera, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 19 Eylül 1997
Oyuncular: Jeff Goldblum, Julianne Moore, Pete Postlethwaite, Richard Attenborough, Vince Vaughn

Isa Sorna adı verilen bir adada bazı dinazorlar hayatta kalmıştır.Site B kod adlı dinazor üretim tesisinin yer aldığı bu adada çıkan kasırga sonucunda tesisler yıkılmış ve dinazorlar serbest kalmıştır.Aradan geçen dört yıl içinde dinazorlar büyümüş ve birer canavar haline gelmişlerdir.Dinazorların hala hayatta olduğunu öğrenen tesisin kurucusu Milyarder John Hammond,site B'deki ticari potansiyelin farkındadır.Hammond'ın amacı dinazorları doğal çevrelerinde koruyarak dört yıl önce kaybettiği itibarını geri kazanmaktır.İlk filmde olduğu gibi yine yazar Michael Crichton'ın aynı adlı romanından Akademi ödüllü,dahi yönetmen Steven Spielberg tarafından sinemaya uyarlanan ve muhteşem özel efektlerle süslü nefes kesen bir gerilim/macera.
Always 1989 full hd izle 720p izle

Daima - Always (1989)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Fantastik, Romantik
Vizyon: 1 Eylül 1990
Oyuncular: Richard Dreyfuss, Holly Hunter, Brad Johnson, John Goodman, Audrey Hepburn, Roberts Blossom, Keith David

Orman yangınlarını uçakla söndüren bir pilot olan Pete Sandich (Richard Dreyfuss) risk almayı seven birisidir. Hırslı ve korkusuz bir pilottur. Nişanlısı Dorinda (Holly Hunter) uçuş kulesinde radyo operatörlüğü yapmaktadır. Pete Sandich, bir kazada yakın arkadaşı Al Yackey?i (John Goodman) kurtarmak isterken yaşamını yitirir. Sandich, dünyaya hayalet olarak tekrar gelir, şimdi ki görevi nişanlısı Dorinda?ya hayatını devam ettirebilmesi için şart olan desteği vermek. Sandich, can verdikten sonra melek Hap (Audrey Hepburn) ile karşılaşır. Hap, Sandich?i tekrar dünyaya gönderir.
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull 2008 full hd izle 720p izle

Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı - Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera
Vizyon: 23 Mayıs 2008
Oyuncular: Harrison Ford, Cate Blanchett, Karen Allen, Shia LaBeouf, Ray Winstone

Dış İlişkiler Konseyi kutsal hazine için ilk maceranın başladığı topraklara yeniden geri döner. Ancak 'Herşeyi Gören 12 değerli taş' içinde hipnotik bir güce sahip olan 'Ephod' taşına ihtiyaçları vardır. Konseydekilerin bu fikrini öğrenen Indiana Jones onları takip eder. Çünkü eğer biri Ephod'u ele geçirirse, onun gücüne dayanamayacak ve kişilik değiştirerek dünyayı yönetme gücüne sahip olacaktır. Ephod Armageddon Savaşı'nı yeniden başlatacak güce sahiptir.
1941 1979 full hd izle 720p izle

1941: Çılgın Dünya - 1941 (1979)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Savaş
Vizyon: 13 Aralık 1979
Oyuncular: Dan Aykroyd, Ned Beatty, John Belushi, Lorraine Gary, Murray Hamilton, Christopher Lee, Tim Matheson

Duel, The Sugarland Express, Jaws ve Üçüncü Türden Yakınlaşmalar gibi başarılı filmlerin yönetmeni Steven Spielberg imzalı bu komedi destanı tam manasıyla fevkalade. Döneminin akılalmaz efektleriyle süslü, tamamı yıldız oyunculardan oluşan kadrosu ile Los Angeles'da çekimleri yapılan film, Pearl Harbor baskısının hemen peşinden yeni bir Japon istilası korkusunun yaşandığı Pandemonium'da geçiyor.