Wes Anderson Filmleri (9 sonuç)

The Grand Budapest Hotel 2014 full hd izle 720p izle

Büyük Budapeşte Oteli - The Grand Budapest Hotel (2014)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Wes Anderson
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Komedi
Vizyon: 11 Nisan 2014
Oyuncular: Ralph Fiennes, F. Murray Abraham, Mathieu Amalric, Adrien Brody, Willem Dafoe, Jeff Goldblum, Harvey Keitel, Jude Law, Bill Murray, Edward Norton, Saoirse Ronan, Jason Schwartzman, Léa Seydoux, Tilda Swinton, Tom Wilkinson, Owen Wilson

İkinci Dünya Savaşı sırasında, Avrupa'nın ünlü bir otelinde geçen film, otelin emektar görevlisi ile genç çalışanı arasındaki arkadaşlığa odaklanırken, 20'nci yüzyıl başı Avrupa'sındaki kültürel ve politik değişimi de konu ediniyor.
Moonrise Kingdom 2012 full hd izle 720p izle

Yükselen Ay Krallığı - Moonrise Kingdom (2012)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 34 dakika


  Yönetmen: Wes Anderson
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 25 Mayıs 2012
Oyuncular: Edward Norton, Bruce Willis, Bill Murray, Harvey Keitel, Tilda Swinton, Jared Gilman, Kara Hayward

Samimi ve içten aile hikayeleri ile kendi hatırı sayılır derecede bir hayran kitlesi oluşturan Amerikalı bağımsız filmlerin yönetmeni Wes Anderson'ın yeni filmi Moonrise Kingdom, birbirinden ünlü oyunculardan oluşan kadrosu ile yine yönetmenin kendine has tarzını anlatan bir film. Senaryosunu Wes Anderson ve Roman Coppola'nın birlikte yazdığı film, küçük bir kasabadan kaçan genç aşıkları ve onları bulmak için seferber olan kasaba halkının maceralarını anlatıyor.

Moonrise Kingdom, 2012 Cannes Film Festivali'nin açılış filmi.
Fantastic Mr. Fox 2009 full hd izle 720p izle

Yaman Tilki - Fantastic Mr. Fox (2009)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 27 dakika


  Yönetmen: Wes Anderson
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Suç
Vizyon: 5 Mayıs 2010
Oyuncular: George Clooney, Meryl Streep, Jason Schwartzman, Bill Murray, Wallace Wolodarsky, Eric Chase Anderson, Michael Gambon

Hikayenin kahramanı Mr. Fox isimli bir tilki. Mr. Fox ailesini beslemek için her akşam üç zengin çiftçiden tavuk, ördek ve hindi çalmaktadır. Sinirli çiftçiler tilkiden artık bıkmışlardır ve onu öldürmek için ellerinden gelen herşeyi yapmaktadırlar. Sonunda yakalanan tilki, çiftçilerden daha zeki davranarak yakalandığı yerden aç kalmamak için çıkmaya çalışır.
Rushmore 1998 full hd izle 720p izle

Çılgın Liseliler - Rushmore (1998)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    

  


Yönetmen: Wes Anderson
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Bill Murray, Jason Schwartzman, Olivia Williams

Max Fischer okuduğu okulun en popüler talebelerinden bir tanesidir. Birçok alanda aktif olan Max, okul gazetesindeki üst düzey görevinin yanısıra popülerliğini perçinleyen birçok okul kulübüne de üyedir. Bu tür işlerle uğraşırken derslerini yoluna koymakta zorlanan Max, Oxford'dan red cevabını alınca eğitim konusundaki umutlarını kaybetmeye başlar. Üstüne üstlük derslerinden birini yürüten hocası Bayan Cross'a vurulması, Max'ın okul hayatını epeyce zorlaştıracaktır. Çektiği her filmle çocuksuluğunu yansıtmayı başaran Wes Anderson'ın ikinci uzun metrajı olan Rushmore'un başrollerinde Jason Schwartzman, Bill Murray ve Olivia Williams var. Rushmore - Çılgın Liseliler 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Royal Tenenbaums 2001 full hd izle 720p izle

Tenenbaum Ailesi - The Royal Tenenbaums (2001)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Wes Anderson
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 22 Mart 2002
Oyuncular: Gene Hackman, Anjelica Huston, Ben Stiller, Gwyneth Paltrow, Luke Wilson

Royal Tenenbaum ve karısı Etheline, uzun yıllardır ayrı yaşamaktadırlar. Tenenbaum çiftinin Chas, Richie ve Margot isimli üç yetişkin çocukları vardır ve her biri ayrı birer deha olan çocukların üçü de ilk gençlik yıllarında önemli başarılar elde etmişlerdir. Gençlik yıllarından itibaren emlak alım satım işlerine el atan Chas, uluslararası finans olayını iyi kavramıştır. Ailenin üvey kızı Margot ise, oyun yazarlığına ilgi duymuş ve henüz okulunun dokuzuncu sınıfındayken 50 bin dolarlık Braverman Ödülünü kazanmıştır. Richie de spor alanında kendisini kanıtlamış ve ulusal düzeydeki tenis turnuvalarında üç yıl üst üste şampiyonluk elde etmiştir. Ancak Tenenbaum kardeşlerin gençlik yıllarındaki bu başarısı fazla uzun sürmemiş, başarı pırıltıları kısa sürede yerini başarısızlıklara ve hayal kırıklıklarına bırakmıştır. Bunun sebebi de ailenin son 20 yılının sürekli ihanetler, hatalar ve felaketlerle dolu geçmesidir. Bu hataların çoğu da babaları Royal Tenenbaum'dan kaynaklanmıştır. Bir gün baba Tenenbaum, aile üyelerine kendisinin ölümcül bir hastalığa yakalandığını ve son günlerini ailesiyle birlikte geçirmek istediğini söyler. "The Royal Tenenbaums" bu ailenin soğuk bir kış gününde yıllar sonra beklenmedik bir şekilde yeniden biraraya gelişinin öyküsünü komedi biçiminde anlatıyor.
Hotel Chevalier 2007 full hd izle 720p izle

Hotel Chevalier (2007)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Wes Anderson
Ülke: ABD
Tür: Dram, Kısa Film, Müzik
Vizyon:
Oyuncular: Jason Schwartzman, Natalie Portman, Waris Ahluwalia

Film, Darjeeling Limited filmindeki kardeşlerden Jack ve kendisini Paris'te ansızın ziyaret eden eski kız arkadaşı (Natalie Portman) arasındaki ilişkiyi yansıtıyor. Hotel Chevalier, asıl film olan Darjeeling Limited'e sadece giriş yapmakla kalmayıp filmin derinleşmesini sağlayan bir ön çalışma niteliğinde. Hotel Chevalier 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Life Aquatic with Steve Zisso 2004 full hd izle 720p izle

Suda Yaşam - The Life Aquatic with Steve Zisso (2004)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Wes Anderson
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Anjelica Huston, Bill Murray, Owen Wilson

Dünyaca ünlü bir okyanus bilimci olan Steve Zissou kendi adını taşıyan araştırma ekibinin lideridir. Bir önceki açık deniz maceralarında, ortağı bir köpekbalığı tarafından öldürülmüştür. Zissou intikamını alabilmek için yeniden denize dönmeye karar verir. Büyük bir ekip kuran bilimadamının aslında köpekbalığından daha önemli sorunları vardır: Hayat hikayesini yazmak için peşinden ayrılmayan gazeteci Jane ve ekibe yeni aldığı Ned. Zissou kendini, efsanevi bir maceranın ortasında bulur. The Life Aquatic with Steve Zisso - Suda Yaşam 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Bottle Rocket 1996 full hd izle 720p izle

Bottle Rocket (1996)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Wes Anderson
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Luke Wilson, Ned Dowd, Owen Wilson

Kaldığı akıl hastanesinden taburcu olan Anthony, hayatta ne yapacağını bilemez bir durumdadır ve kendisi gibi başıboş olan arkadaşı Dignan’a katılır. Ancak Dignan hayali dünyasında kurduğu suç şebekesinin lideridir ve arkadaşını da suç işlemeye iter. Wes Anderson, bu aynı adlı kısa filminin uzun versiyonu olan film, yönetmenin diğer filmleri gibi, aile içi iletişimsizlik ve dışlanmışlık gibi konuları içeriyor. Farklı hayalleri olan ilginç karakterleriyle aynı zamanda güzel bir aşk hikayesi veren bu yol filmi, başarılı bir ilk film. Bottle Rocket 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Darjeeling Limited 2007 full hd izle 720p izle

Küs Kardeşler Limited Şirketi - The Darjeeling Limited (2007)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Wes Anderson
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Adrien Brody, Jason Schwartzman, Owen Wilson

Bambaşka yapılarda üç kardeş bir gün uzun bir yolculuğa çıkacak olduklarından habersizdirler. Hayat her insana kendi içsel yolculuğu için sınırsız imkanlar tanır ve bu bazen sevdiklerimizin ölümü de olabilir. Üç farklı karakterde kardeşin babaları ölür. Bu olayın ardından Hindistan’a yolculuğa çıkarlar. İşte o yolculukta fantastik maceralar beklemektedir kardeşleri. Film, Wes Anderson’ın elinden çıkmadır. The Darjeeling Limited - Küs Kardeşler Limited Şirketi 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...